Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 45 618
Wyborców 38 129
Obwodów 48
  • Wybory do Rady Powiatu Siemiatyckiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto siemiatyczeMiasto Siemiatycze 10 15 15 36 36
gmina drohiczynGmina Drohiczyn 5 15 15 42 42
gmina dziadkowiceGmina Dziadkowice 4 15 15 40 40
gmina grodziskGmina Grodzisk 5 15 15 27 27
gmina mielnikGmina Mielnik 3 15 15 45 45
gmina milejczyceGmina Milejczyce 5 15 15 36 36
gmina nurzec-stacjaGmina Nurzec-Stacja 4 15 15 41 41
gmina perlejewoGmina Perlejewo 4 15 15 32 32
gmina siemiatyczeGmina Siemiatycze 8 15 15 27 27

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Siemiatyczach, ul. Ogrodowa 2 Siemiatycze stały Tak Artura Grottgera, Bartosza Głowackiego, Białostocka, Chabrowa, Ciechanowiecka, Emila Fieldorfa, Plac Jana Pawła II, Jarosława Dąbrowskiego, Kosynierów, Ks. Stanisława Brzóski, Leopolda Okulickiego, Łąkowa, 3 Maja, Mokra, Powstania Styczniowego, Rumiankowa, Romana Rogińskiego, Romualda Traugutta, Słoneczna, Walentego Lewandowskiego, Władysława Cichorskiego-Zameczka, Władysława Liniarskiego, Bursztynowa, Drohiczyńska, Jana Kilińskiego, Krótka , Ks. Piotra Ściegiennego, Nowa, Ogrodowa numery parzyste, Ogrodowa od nr 13 do końca, Stanisława Przybyszewskiego, Szarych Szeregów, Targowa, Młodych Orłów, Wesoła, Wincentego Witosa, Zaszkolna, Zielona
2 Siemiatycki Ośrodek Kultury w Siemiatyczach, ul. Zaszkolna 1 Siemiatycze stały Nie Legionów Piłsudskiego 14, 16, 18, Legionów Piłsudskiego 1, 3, 4, 6, 10A, 12, 11 Listopada 20, Ogrodowa 7, 7A, 7B, Ogrodowa 9, 9A, 9B, 9C, Ogrodowa 11, 11A, 11B, 11C
3 Siemiatycki Ośrodek Kultury w Siemiatyczach, ul. Leg. Piłsudskiego 1 Siemiatycze stały Nie 11 Listopada 37, 37A, 37B, 37C, 37D, 45B, 45C, 45D, 45E, 45F, 45G, 11 Listopada 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18A, 26, 28, 28A, 28B, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 46A, 48, 48A, 50 Pałacowa 17A, 17B, Szpitalna
4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siemiatyczach, ul. Gen. Wł. Andersa 4 Siemiatycze stały Tak Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Kościelna, Wysoka nr 51A, 51B, 51D, 66, 66A, 68, 68A, 70, 70A, 72, 72A, 74, 74A, Wysoka Nr 66B, 66C, 70B, 70C , 72B, 72C, 72D, 72E, 74B
5 Przedszkole Nr 3 w Siemiatyczach, ul. 11 Listopada 24 Siemiatycze stały Tak Annopolska, Armii Krajowej do nr 14, Anny Jabłonowskiej, Franciszka Miłkowskiego, Jabłoniowa, Jana III Sobieskiego, Letnia, 11 Listopada od nr 51 do końca, Sadowa, Stefana Żeromskiego, Walendziuki, Wiosenna, Wiśniowa, Żwirki i Wigury, Armii Krajowej od nr 15 do końca, Fabryczna, Ignacego Gilewskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki
6 Gimnazjum Publiczne Nr 1 w Siemiatyczach, ul. Świętojańska 25 Siemiatycze stały Nie Grodzieńska, 11 Listopada 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F, Małopolska, Pałacowa 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 21, 21A, 22, 25, Świętojańska
7 Przedszkole Nr 5 w Siemiatyczach, ul. Gen. Wł. Andersa 9 Siemiatycze stały Tak Akacjowa, Brzozowa, Cerkiewna, Fiołkowa, Górna, Krzywa, Lawendowa, Leśna, Lipowa, Polna, Sosnowa, Wierzbowa, Wysoka od nr 1 do nr 51, Wysoka nr 52, 54, 54A, 55, 55A, 56, 56A, 58, 60D, 60E, 60F, 62, 64, 64A, 82, Bohaterów Lenino, Bohaterów Monte Cassino, Bukowa, Dębowa, Kasztanowa, Klonowa, Kpt. Władysława Raginisa, Leszczynowa, Obrońców Helu, Obrońców Warszawy, Obrońców Westerplatte, Obrońców Wizny, Świerkowa, Wrzosowa
8 Miejska Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach, ul. Górna 23A Siemiatycze stały Tak Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Nadrzeczna, Mikołaja Reja, Stanisława Moniuszki, Juliusza Słowackiego, Słowicza, Słowiczyńska, Spacerowa, Sportowa, Plażowa, Władysława Stanisława Reymonta, Zofii Nałkowskiej
9 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Siemiatyczach, ul. Szpitalna 10 Siemiatycze dom pomocy społecznej Nie Szpitalna 10
10 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach Szpital Powiatowy w Siemiatyczach, ul. Szpitalna 8 Siemiatycze szpital Nie Szpitalna 8
1 Drohiczyn, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie ul. Kraszewskiego 13, wejście od strony ulicy Jagiellończyka., Kraszewskiego 13 Drohiczyn stały Tak Drohiczyn
2 Drohiczyn, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie ul. Kraszewskiego 13, wejście od strony ulicy Kraszewskiego, Kraszewskiego 13 Drohiczyn stały Tak Chutkowice, Chrołowice, Tonkiele, Wólka Zamkowa , Kłyzówka, Lisowo-Janówek, Minczewo, Runice, Koczery, Sady, Sieniewice, Sytki, Bujaki, Zajęczniki
3 Szkoła Podstawowa w Miłkowicach-Jankach 12, 12 Miłkowice-Janki stały Tak Lisowo, Miłkowice-Janki, Miłkowice-Paszki, Miłkowice-Stawki, Miłkowice-Maćki, Rotki, Skierwiny, Bryki, Narojki
4 Szkoła Podstawowa w Ostrożanach, Ostrożany 14, 14 Ostrożany stały Nie Łopusze, Klepacze, Ostrożany, Smarklice
5 Szkoła Podstawowa w Śledzianowie, Śledzianów 2, 2 Śledzianów stały Nie Arbasy, Bużyski, Śledzianów, Smorczewo, Chechłowo, Obniże, Siekierki, Putkowice Nadolne, Putkowice Nagórne, Wierzchuca Nagórna, Wierzchuca Nadbużna
1 Gminny Ośrodek Kultury w Dziadkowicach, Kąty 22 Dziadkowice stały Nie Sołectwa: Kąty, Dziadkowice, Brzeziny, Korzeniówka, Zaręby, Malinowo, Lipiny
2 Świetlica OSP w Żurobicach, Żurobice 17a Żurobice stały Nie Sołectwo Żurobice
3 Świetlica Wiejska w Dołubowie, Dołubowo 34 Dołubowo stały Tak Sołectwa: Dołubowo, Zaminowo, Smolugi, Smolugi Kolonia, Wojeniec
4 Świetlica wiejska w Hornowie, Hornowo 43 Hornowo stały Tak Sołectwa: Osmola, Hornowo, Zaporośl, Hornowszczyzna, Żuniewo, Malewice, Jasienówka Duża, Mała Jasienówka
1 Budynek po byłej szkole, 45 Czarna Cerkiewna stały Nie Czarna Cerkiewna, Czarna Średnia, Dołubowo-Wyręby, Siemiony, Targowisk.
2 Świetlica OSP w Grodzisku, ul. 1 Maja 6 Grodzisk stały Nie Grodzisk, Bogusze-Litewka, Bogusze Stare, Kosianka Leśna, Kosianka Stara, Żale, Mierzynówka.
3 Świetlica wiejska, 2 Sypnie Nowe stały Tak Czaje, Koryciny, Kosianka-Boruty, Kosianka Trojanówka, Kozłowo, Krynki-Białokunki, Krynki Borowe, Krynki-Jarki, Małyszczyn, Sypnie Nowe, Stare Sypnie, Żery Bystre, Żery-Czubiki, Żery-Pilaki, Porzeziny-Giętki, Porzeziny-Mendle.
4 Świetlica wiejska, 36 A Stadniki stały Tak Jaszczołty, Kamianki, Krakówki-Dąbki, Krakówki-Włodki, Krakówki-Zdzichy, Lubowicze, Morze, Stadniki, Rybałty.
5 Świetlica wiejska, 35 Makarki stały Tak Aleksandrowo, Biszewo, Czarna Wielka, Drochlin, Krynki-Sobole, Makarki, Niewiarowo-Przybki, Niewiarowo-Sochy.
1 Wiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Wilanowie, 72 Wilanowo stały Tak Adamowo, Adamowo-Zastawa, Poręby, Mętna, Tokary, Koterka, Wilanowo
2 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej w Mielniku, ul. Bugowa 10 Mielnik stały Nie Mielnik, Grabowiec, Niemirów, Sutno, Wajków, Osłowo
3 Świetlica Wiejska w Moszczonie Królewskiej, 55 Moszczona Królewska stały Nie Moszczona Królewska, Końskie Góry, Maćkowicze, Stankowicze, Kudelicze, Olchowicze, Radziwiłłówka, Homoty, Pawłowicze, Oksiutycze
1 Świetlica Wiejska w Milejczycach, ul. Parkowa 20 Milejczyce stały Tak Milejczyce, Jałtuszczyki, Chańki, Grabarka, Kościukowicze, Klimkowicze
2 Ochotnicza Straż Pożarna w Rogaczach, 11 Rogacze stały Nie Borowiki, Lewosze, Gołubowszczyzna, Miedwieżyki , Mikulicze, Rogacze, Ułanicze, Nowosiółki, Pawłowo.
3 Budynek byłej szkoły podstawowej w Wałkach, 35 Wałki stały Nie Lubiejki, Choroszczewo, Choroszczewo-Kolonia, Wałki.
4 Ochotnicza Straż Pożarna w Sobiatynie, 70 Sobiatyno stały Tak Sobiatyno, Biełki.
5 Świetlica wiejska w Pokaniewie, 11 Pokaniewo stały Tak Pokaniewo, Pokaniewo kolonia.
1 Świetlica OSP w Nurcu-Stacji, ul. Nowa 1 Nurzec-Stacja stały Nie Nurzec Stacja
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nurcu-Stacji, ul. Szkolna 6 Nurzec-Stacja stały Tak Augustynka, Borysowszczyzna, Chanie-Chursy, Grabarka, Grabarka Klasztor, Nurczyk, Nurzec, Nurzec-Kolonia, Moszczona Pańska, Sokóle, Szumiłówka, Sycze, Zalesie, Zabłocie, Wakułowicze, Żerczyce.
3 Świetlica wiejska w Siemichoczach, 57 Siemichocze stały Nie Anusin, Piszczatka, Siemichocze, Stołbce, Tymianka, Werpol, Wólka Nurzecka.
4 Świetlica wiejska w Klukowiczach, 61 Klukowicze stały Nie Litwinowicze, Klukowicze, Klukowicze-Kolonia, Wyczółki.
1 Świetlica wiejska, 16A Borzymy stały Nie Borzymy , Koski-Falki, Koski-Wypychy
2 Szkoła Podstawowa, 45 Perlejewo stały Tak Twarogi Lackie, Olszewo , Twarogi-Mazury, Twarogi Ruskie, Twarogi-Wypychy, Moczydły-Dubiny, Moczydły-Kukiełki, Moczydły-Pszczółki , Stare Moczydły, Czarkówka Duża , Czarkówka Mała, Perlejewo , Miodusy-Dworaki, Miodusy-Inochy, Twarogi-Trąbnica, Miodusy-Pokrzywne, Pieczyski, Leszczka Duża, Poniaty, Leszczka Mała , Wiktorowo, Pełch, Pełch Kolonia
3 Nadbużańskie Centrum Turystyczne, 15 Granne stały Tak Granne, Nowe Granne, Osnówka, Osnówka-Wyręby, Głęboczek, Kruzy , Leśniki
4 Świetlica wiejska, 4 Kobyla stały Nie Głody, Kobyla
1 Gminna Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach, ul. Tadeusza Kościuszki 88 Siemiatycze stały Tak Słochy Annopolskie, Turna Mała , Wólka Nadbużna
2 Szkoła Podstawowa w Czartajewie, ul. Szkolna 4 Czartajew stały Tak Czartajew
3 Świetlica wiejska w Kłopotach-Bańkach, 10A Kłopoty-Bańki stały Nie Kłopoty-Bujny, Kłopoty-Patry, Kłopoty-Bańki Kłopoty-Stanisławy, Kułygi, Lachówka, Moczydły Wólka Biszewska, Zalesie, Grzyby Orzepy, Krasewice-Czerepy, Krasewice-Jagiełki, Krasewice Stare
4 Świetlica wiejska-Klub Senior+ w Krupicach, 22 Krupice stały Tak Krupice, Rogawka, Klukowo, Ogrodniki, Klekotowo
5 Świetlica Wiejska w Bacikach Średnich, 49A Baciki Średnie stały Tak Baciki Bliższe, Baciki Średnie, Baciki Dalsze, Kajanka Romanówka, Tołwin, Ossolin
6 Centrum Kulturalno-Wypoczynkowe w Siemiatyczach-Stacji, Drohiczńska 31 Siemiatycze-Stacja stały Nie Siemiatycze-Stacja, Boratyniec Lacki, Boratyniec Ruski, Szerszenie, Olendry, Anusin, Turna Duża
7 Świetlica Wiejska w Wiercieniu Dużym, 17 Wiercień Duży stały Nie Laskowszczyzna, Leszczka, Wiercień Duży, Wiercień Mały, Wyromiejki
8 Swietlica Wiejska w Skiwach Małych, 26 Skiwy Małe stały Nie Cecele, Korzeniówka Duża, Korzeniówka Mała, Skiwy Duże, Skiwy Małe

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto i Gmina Drohiczyn, Gmina Dziadkowice, Gmina Grodzisk, Gmina Milejczyce, Gmina Perlejewo 7 15 353 4 36
0.0000020000Nr 2 Miasto Siemiatycze 5 12 125 5 33
0.0000030000Nr 3 Gmina Mielnik, Gmina Nurzec Stacja, Gmina Siemiatycze 5 10 651 4 28
Podsumowanie 17 38 129 13 97

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 9 7 7 23
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 7 7 23
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 5
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 7 7 23
13 KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE KW SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE 9 7 7 23

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 359 8 348 8 348 54.35% 0.05435
7 975 95.53% 0.09553
Tak
2 12 141 6 376 6 376 52.52% 0.05252
6 093 95.56% 0.09556
Tak
3 10 666 5 355 5 354 50.20% 0.0502
5 106 95.37% 0.09537
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 935 23 25.74% 0.02574
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 126 23 11.09% 0.01109
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 229 5 1.19% 0.00119
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 664 23 34.76% 0.03476
13 KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE 5 220 23 27.22% 0.02722

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 935 23 4 25.74% 0.02574
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 126 23 1 11.09% 0.01109
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 229 5 0 1.19% 0.00119
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 664 23 6 34.76% 0.03476
Tak
13 KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE 5 220 23 6 27.22% 0.02722
Tak

Rada Powiatu Siemiatyckiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 ZALEWSKI Jan 721 9.04% 0.00904
Tak
1 2 2 CZARKOWSKI Franciszek 380 4.76% 0.00476
Nie
1 2 3 ALEKSIEJUK Marta 126 1.58% 0.00158
Nie
1 2 4 HARKIEWICZ Monika 118 1.48% 0.00148
Nie
1 2 5 ANGIELCZYK Mirosław Jan 432 5.42% 0.00542
Nie
1 2 6 KRYŃSKI Zdzisław 50 0.63% 0.00063
Nie
1 2 7 SZABRACKA Adela 62 0.78% 0.00078
Nie
1 2 8 TARARUJ Urszula 44 0.55% 0.00055
Nie
1 2 9 ZGIERUN Sylwester 515 6.46% 0.00646
Tak
1 4 1 SIEMASZKO Beata Teresa 117 1.47% 0.00147
Nie
1 4 2 PLICHTA Grzegorz 28 0.35% 0.00035
Nie
1 4 3 RÓJ Jan 138 1.73% 0.00173
Nie
1 4 4 RUSZKOWSKA - SOBKOWIAK Kornelia Sabina 8 0.10% 0.0001
Nie
1 4 5 GODUN Jacek 17 0.21% 0.00021
Nie
1 4 6 LEONIUK Agnieszka 17 0.21% 0.00021
Nie
1 4 7 OKOCZUK Jarosław 12 0.15% 0.00015
Nie
1 4 8 GAWRYSIUK Julita 22 0.28% 0.00028
Nie
1 4 9 WISŁOCKI Mariusz Piotr 14 0.18% 0.00018
Nie
1 10 1 KLEPACKI Wiesław 551 6.91% 0.00691
Tak
1 10 2 DANILUK Józef 454 5.69% 0.00569
Nie
1 10 3 GÓRSKI Jerzy 471 5.91% 0.00591
Tak
1 10 4 FIŁOC Adam 172 2.16% 0.00216
Nie
1 10 5 KOBUS Anna 183 2.29% 0.00229
Nie
1 10 6 KOC Andrzej 405 5.08% 0.00508
Nie
1 10 7 KOSTKA Teresa 205 2.57% 0.00257
Nie
1 10 8 KOBUS Dorota 82 1.03% 0.00103
Nie
1 10 9 BUJNO Bożena Teresa 644 8.08% 0.00808
Tak
1 13 1 CIEŚLIK Mariusz Piotr 865 10.85% 0.01085
Tak
1 13 2 ŻERUŃ Jan 560 7.02% 0.00702
Tak
1 13 3 ALEKSIEJUK Władysław 144 1.81% 0.00181
Nie
1 13 4 BONDARCZUK Sławomir 183 2.29% 0.00229
Nie
1 13 5 KAMECKA-LACH Katarzyna Maria 84 1.05% 0.00105
Nie
1 13 6 WOJCIUK Barbara 66 0.83% 0.00083
Nie
1 13 7 JAROĆ Beata Bernarda 28 0.35% 0.00035
Nie
1 13 8 IGNACIUK Ewelina 29 0.36% 0.00036
Nie
1 13 9 MOCZULSKI Krzysztof 28 0.35% 0.00035
Nie
2 2 1 PODOLIŃSKI Tadeusz 232 3.81% 0.00381
Nie
2 2 2 OBRYCKI Mariusz 294 4.83% 0.00483
Tak
2 2 3 CHRANIUK Przemysław 245 4.02% 0.00402
Nie
2 2 4 MANTUR Mikołaj 207 3.40% 0.0034
Nie
2 2 5 OWCZARSKA Justyna Maria 85 1.40% 0.0014
Nie
2 2 6 RADOMSKA Elżbieta 109 1.79% 0.00179
Nie
2 2 7 WIELOGÓRSKA Monika 119 1.95% 0.00195
Nie
2 4 1 ŻERO Franciszek Krzysztof 332 5.45% 0.00545
Nie
2 4 2 BEREZA Eugeniusz 137 2.25% 0.00225
Nie
2 4 3 SZCZUROWSKA Grażyna 60 0.98% 0.00098
Nie
2 4 4 GOLONKO Monika 47 0.77% 0.00077
Nie
2 4 5 WERPECHOWSKA Irena 62 1.02% 0.00102
Nie
2 4 6 MARKIEWICZ Jarosław 42 0.69% 0.00069
Nie
2 4 7 KARPIUK Konrad 82 1.35% 0.00135
Nie
2 5 1 MALEWSKI Mariusz Andrzej 86 1.41% 0.00141
Nie
2 5 2 BAJDZIŃSKA Maria 57 0.94% 0.00094
Nie
2 5 3 KOROL Michał 24 0.39% 0.00039
Nie
2 5 4 KUPIŃSKA Anna 48 0.79% 0.00079
Nie
2 5 5 DEREWOŃKO Kinga 14 0.23% 0.00023
Nie
2 10 1 KLEPACKI Bogdan 366 6.01% 0.00601
Nie
2 10 2 BOGUSZEWSKI Henryk 453 7.43% 0.00743
Tak
2 10 3 ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof Zygmunt 515 8.45% 0.00845
Tak
2 10 4 KOCHAŃSKI Andrzej 306 5.02% 0.00502
Nie
2 10 5 MADEJSKA Teresa Jadwiga 85 1.40% 0.0014
Nie
2 10 6 DŁUSKA Barbara 130 2.13% 0.00213
Nie
2 10 7 SAMOSIUK Irmina 209 3.43% 0.00343
Nie
2 13 1 ZDUNIEWICZ Bogusław 416 6.83% 0.00683
Nie
2 13 2 ŻABIŃSKI Mikołaj 427 7.01% 0.00701
Tak
2 13 3 SIELEWONOWSKI Zenon 139 2.28% 0.00228
Nie
2 13 4 ROMANIUK Ewa 58 0.95% 0.00095
Nie
2 13 5 IWANIUK Katarzyna 68 1.12% 0.00112
Nie
2 13 6 BATOR Irena 37 0.61% 0.00061
Nie
2 13 7 KOWALCZYK Paweł 602 9.88% 0.00988
Tak
3 2 1 MARKIEWICZ Jan 623 12.20% 0.0122
Tak
3 2 2 ZAREMBA Edward 153 3.00% 0.003
Nie
3 2 3 BOJARSKA Anna Izabela 25 0.49% 0.00049
Nie
3 2 4 DATCZUK Helena 163 3.19% 0.00319
Nie
3 2 5 KALISZUK Sławomir 21 0.41% 0.00041
Nie
3 2 6 KRAUZE Ernest 140 2.74% 0.00274
Nie
3 2 7 WIERCHOW Elżbieta 71 1.39% 0.00139
Nie
3 4 1 PYZOWSKI Mariusz Paweł 381 7.46% 0.00746
Tak
3 4 2 WRONA Adela Halina 291 5.70% 0.0057
Nie
3 4 3 SZYMAŃSKA Elżbieta 165 3.23% 0.00323
Nie
3 4 4 EKONOMIUK Roman 23 0.45% 0.00045
Nie
3 4 5 IWANIAK Ewa Magdalena 40 0.78% 0.00078
Nie
3 4 6 CZYRYNDA Eugeniusz 23 0.45% 0.00045
Nie
3 4 7 ŁOŻECKA Grażyna 68 1.33% 0.00133
Nie
3 10 1 BOBEL Marek 563 11.03% 0.01103
Tak
3 10 2 BERSZTOLC Agnieszka 250 4.90% 0.0049
Nie
3 10 3 MARKS Tomasz 166 3.25% 0.00325
Nie
3 10 4 NALEWAJEK Piotr 147 2.88% 0.00288
Nie
3 10 5 FIEDORCZUK Natalia 80 1.57% 0.00157
Nie
3 10 6 GRONOWSKA Jadwiga 141 2.76% 0.00276
Nie
3 10 7 DOŁOTO Józef 86 1.68% 0.00168
Nie
3 13 1 SZAWKAŁO Jerzy 410 8.03% 0.00803
Tak
3 13 2 WYSOCKA Irena 275 5.39% 0.00539
Tak
3 13 3 SOBIESZUK Wiesława 274 5.37% 0.00537
Nie
3 13 4 WIERCHOW Mirosław 198 3.88% 0.00388
Nie
3 13 5 SOBESIUK Jolanta 108 2.12% 0.00212
Nie
3 13 6 KUŹMIUK Amanda Monika 71 1.39% 0.00139
Nie
3 13 7 KOŻUCHOWSKI Tomasz 150 2.94% 0.00294
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Siemiatycki - ogółem 10 152 138 45 618 38 129 48 7 2
Gminy ogółem 9 135 135 45 618 38 129 48 7 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 45 618 38 129 48 7 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 13 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 13 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 97 45 46% 52 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 326 80 25% 246 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 17 3 18% 14 82%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 5 0 0% 5 100%
Ogółem 423 125 30% 298 70%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 47 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 48 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 45 45
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 27 10 37% 17 63%
30-39 78 28 36% 50 64%
40-59 232 69 30% 163 70%
60+ 86 18 21% 68 79%
Ogółem 423 125 30% 298 70%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 17 3 18% 14 82%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 22 3 14% 19 86%