Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 51 594
Wyborców 41 431
Obwodów 53
  • Wybory do Rady Powiatu Łomżyńskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina jedwabneGmina Jedwabne 5 15 15 37 37
gmina lzomzzzaGmina Łomża 13 15 15 43 43
gmina miastkowoGmina Miastkowo 4 15 15 40 40
gmina nowogrozdGmina Nowogród 4 15 15 37 37
gmina piaztnicaGmina Piątnica 8 15 15 50 50
gmina przytulzyGmina Przytuły 4 15 15 40 40
gmina szniadowoGmina Śniadowo 5 15 15 44 44
gmina wiznaGmina Wizna 5 15 15 42 42
gmina zbozjnaGmina Zbójna 5 15 15 32 32

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miejski w Jedwabnem, ul. Żwirki i Wigury 3 Jedwabne stały Nie Miasto Jedwabne: ulice: Stawiskowska, Przytulska, Wjazd, Stary Rynek, Poświętna, Łomżyńska, Szkolna, M. C. Skłodowskiej, Polna, Cmentarna, Krasickiego, Przestrzelska, Plac Jana Pawła II, Wesoła, Spółdzielcza, Piękna, Żwirki i Wigury.
2 Szkoła Podstawowa w Jedwabnem, ul. Wojska Polskiego 17 Jedwabne stały Tak Wsie: Witynie, Konopki Tłuste, Konopki Chude, Borawskie, Kajetanowo, Chrostowo, Siestrzanki, Przestrzele, Kucze Wielkie, Kucze Małe, Kuczewskie, Grądy Małe, Grądy Wielkie, Kotowo-Plac, Kotowo Stare, Rostki.
3 Remiza OSP w Burzynie, ul. Cmentarna 5 Burzyn stały Nie wsie: Nadbory, Biodry, Kąty, Chyliny, Mocarze, Brzostowo, Pluty, Bartki, Koniecki, Kamianki, Makowskie, Burzyn, Szostaki.
4 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem, ul. Piękna 8 Jedwabne stały Nie Wsie: Kosaki-Turki, Orlikowo, Olszewo-Góra, Karwowo-Wszebory, Kubrzany, Pawełki, Stryjaki, Biczki, Janczewo, Kaimy, Korytki, Pieńki Borowe.
5 Publiczne Gimnazjum w Jedwabnem, ul. Mickiewicza 2 Jedwabne stały Tak Miasto Jedwabne: ulice: Wojska Polskiego, Kościuszki, Sadowa, Ogrodowa, 3 - go Maja, Mickiewicza, Nowa, Konopnickiej, Rembielińskiego, Plac 250 - lecia, Raginisa, Kiepury. Wsie: Bronaki-Pietrasze, Grabnik, Janczewko, Kotówek, Bronaki-Olki.
1 Szkoła Podstawowa, 1 Jarnuty stały Nie Dłużniewo, Janowo, Jarnuty, Łochtynowo, Sierzputy Młode, Stare Sierzputy
2 Szkoła Podstawowa, 137 Nowe Kupiski stały Tak Bożenica, Nowe Kupiski
3 Szkoła Podstawowa, 137 Nowe Kupiski stały Tak Stare Kupiski
4 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Podgórze stały Tak Podgórze, Siemień-Rowy, Siemień Nadrzeczny
5 Szkoła Podstawowa, 31 Puchały stały Nie Gać, Koty, Lutostań, Milewo, Nowe Wyrzyki, Puchały
6 Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 2 Wygoda stały Tak Modzele-Skudosze, Modzele-Wypychy, Stare Modzele, Bacze Suche, Wygoda
7 Szkoła Podstawowa, ul. Akacjowa 1 Pniewo stały Nie Pniewo, Rybno
8 Świetlica Wiejska, 50 Boguszyce stały Nie Andrzejki, Boguszyce, Czaplice, Kisiołki
9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, 1A Chojny Młode stały Nie Chojny Młode, Stare Chojny, Grzymały Szczepankowskie, Mikołajki
10 Świetlica Wiejska, ul. Łomżyńska 77 Jednaczewo stały Tak Jednaczewo
11 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 4 Konarzyce stały Nie Konarzyce
12 Świetlica Wiejska, Wiejska 17 Stara Łomża przy Szosie stały Tak Stara Łomża nad Rzeką, Stara Łomża przy Szosie, Zosin
13 Świetlica Wiejska, Spokojna 12 Giełczyn stały Tak Giełczyn, Zawady
1 Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 10 Miastkowo stały Nie Chojny-Naruszczki, Kraska, Leopoldowo, Sulki, Korytki Leśne, Łuby-Kurki, Łuby-Kiertany, Czartoria, Rybaki
2 Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 10 Miastkowo stały Tak Miastkowo
3 Świetlica Wiejska, ul. Łomżyńska 32A Miastkowo stały Tak Tarnowo, Łubia, Podosie, Sosnowiec, Gałkówka, Zaruzie
4 Szkoła Podstawowa, ul. Mazurska 22 Rydzewo stały Nie Drogoszewo, Osetno, Kaliszki, Kuleszka, Rydzewo-Gozdy, Nowosiedliny, Rydzewo
1 Klub wiejski w Mątwicy, 76 Mątwica stały Tak Mątwica I, Mątwica II
2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Nowogrodzie, Łomżyńska 13 Nowogród stały Tak wsie: Baliki, Chmielewo, Dzierzgi, Grądy, Grzymały, Jankowo Młodzianowo, Jankowo-Skarbowo, Kupnina, Morgowniki, Ptaki, Serwatki, Sławiec, Sulimy, Szablak
3 Zespół Szkół Samorządowych w Nowogrodzie, 11 Listopada 12 Nowogród stały Tak Miasto Nowogród ulice: Generała Sikorskiego, Grunwaldzka, 11 Listopada, Kościelna, Kozia, Majora Sikory, Marszałka Piłsudskiego, Mickiewicza, Miła, Morska, Muzealna, Nadnarwiańska, Obrońców Nowogrodu, Października, 1 Maja, 550 - Lecia, Piękna, Podmiejska, Podgórska, Pogodna, Poległych, Porucznika Jarzyny, Przeskok, Radosna, Spokojna, Staromostowa, Strzelców Kurpiowskich, Śródpolna, Strażacka, Jana Pawła II, Wesoła, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zdrojowa, Ziemowita, Zjazd
4 Zespół Szkół Samorządowych, 11 Listopada 12 Nowogród stały Nie Miasto Nowogród ulice: Adama Chętnika, Cmentarna, Dębowa, Kapitana Eugeniusza Kordjaczyńskiego, Kapitana Franciszka Skowronka, Klonowa, Kościuszki, Leśna, Łomżyńska, Miastkowska, Nowa, Profesora Franciszka Piaścika, Rynek, Stacha Konwy, Sosnowa, Targowa, 33 Pułku Piechoty, Zielona, Zygmunta Glogera
1 Szkoła Podstawowa im. mjr Wł. Raginisa w Piątnicy, ul. Szkolna 31 Piątnica Poduchowna stały Tak Piątnica Poduchowna, Piątnica Włościańska
2 Szkoła Podstawowa im. mjr Wł. Raginisa w Piątnicy, ul. Szkolna 31 Piątnica Poduchowna stały Tak Kalinowo, Kalinowo-Kolonia, Elżbiecin, Zabawka, Wyrzyki, Budy Czarnockie, Stary Cydzyn, Nowy Cydzyn
3 Szkoła Podstawowa w Drozdowie, ul. Główna 15 Drozdowo stały Nie Drozdowo, Truszki, Niewodowo, Rakowo-Czachy, Żelechy i Wiktorzyn
4 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Jeziorku, 42 Jeziorko stały Nie Jeziorko, Rządkowo, Poniat, Kownaty, Kałęczyn
5 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie, ul. Zdrojowa 1 Dobrzyjałowo stały Nie Dobrzyjałowo, Kobylin, Budy-Mikołajka, Motyka, Górki-Sypniewo, Górki-Szewkowo, Kisielnica
6 Szkoła Podstawowa w Olszynach, ul. Wiśniowa 19 Olszyny stały Tak Olszyny, Olszyny-Kolonia, Guty, Wyłudzin, Choszczewo, Taraskowo
7 Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach, 49 Rakowo-Boginie stały Tak Rakowo-Boginie, Krzewo, Nowe Krzewo, Kosaki
8 Urząd Gminy Piątnica, ul. Stawiskowska 53 Piątnica Poduchowna stały Nie Marianowo, Czarnocin, Pęza, Stary Drożęcin, Drożęcin-Lubiejewo, Nagórki, Murawy
1 Agroturystyka, 29 Wilamowo stały Nie Wilamowo I , Wilamowo II , Grzymki, Gardoty
2 Szkoła Podstawowa, ul. Lipowa 28 Przytuły stały Nie Borawskie, Bagienice, Mieczki, Przytuły Las, Przytuły-Kolonia, Kubra-Przebudówka, Obrytki
3 Szkoła Podstawowa, 16 Wagi stały Tak Wagi, Trzaski, Pieńki-Okopne, Supy
4 Świetlica Wiejska, ul. Lipowa 1 Przytuły stały Tak Chrzanowo, Nowa Kubra, Stara Kubra, Doliwy, Mroczki, Przytuły
1 Szkoła Podstawowa, 20 Szczepankowo stały Nie Dębowo, Uśnik, Uśnik-Dwór, Uśnik-Kolonia, Wierzbowo
2 Szkoła Podstawowa, 20 Szczepankowo stały Tak Młynik, Osobne, Stare Konopki, Szczepankowo, Wszerzecz, Wszerzecz-Kolonia, Zagroby, Żebry, Żebry-Kolonia
3 Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29 Śniadowo stały Tak Śniadowo
4 Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29 Śniadowo stały Tak Chomentowo, Jemielite-Wypychy, Kołaczki, Konopki Młode, Koziki, Ratowo-Piotrowo, Sierzputy-Marki, Sierzputy Zagajne, Stare Jemielite, Stare Ratowo, Truszki, Zalesie-Poczynki, Zalesie-Wypychy
5 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ostrołęcka 13 Śniadowo stały Nie Brulin, Duchny Młode, Grabowo, Jakać-Borki, Jakać Dworna, Jakać Młoda, Jastrząbka Młoda, Mężenin, Olszewo, Stare Szabły, Stare Duchny, Stara Jakać, Stara Jastrząbka, Strzeszewo, Szabły Młode
1 Budynek wielofunkcyjny (świetlica), ul. Mostowa 5 Bronowo stały Nie Bronowo: ul. Wschodnia , ul. Mostowa, ul. Młyńska, ul. Zachodnia, Bronowo Kolonie: Lisno, Podklinie, Podkossacze, Podnarcie, Niwkowo
2 Publiczna Szkoła Podstawowa (sala lekcyjna), 37 Stare Bożejewo stały Nie Janczewo, Nowe Bożejewo, Stare Bożejewo
3 Szkoła Podstawowa w Wiźnie (sala gimnastyczna mała), pl. kpt. Władysława Raginisa 12 Wizna stały Tak Wizna ul. 1000 - lecia, Adama Mickiewicza, Zamkowa, Cmentarna, Kombatantów, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Szkolna, Senatorska, Pawła z Wizny, Nadnarwiańska, Krótka, Nadrzeczna, Ogrodowa, Stefana Czarnieckiego, Polna, Łęg, Struga, Kramkowska, Srebrzysta, Łomżyńska, Obrońców Wizny, kpt. Stanisława Brykalskiego, Szosa Białostocka, Męczkowska, pl. kpt. Władysława Raginisa, Wizna Kolonie
4 Szkoła Podstawowa w Wiźnie (hala sportowa), pl. kpt. Władysława Raginisa 12 Wizna stały Tak Boguszki, Jarnuty, Kramkowo, Ruś, Rutkowskie, Sambory, Sieburczyn, Sulin, Wierciszewo, Włochówka, Zanklewo
5 Szkoła Podstawowa (sala lekcyjna), Rutki stały Tak Kokoszki, Małachowo, Męczki, Mrówki, Nieławice, Rutki, Srebrowo
1 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Łomżyńska 44 Zbójna stały Tak Zbójna ul. Łomżyńska: numery parzyste od 2 do 88, nr nieparzyste od 1 do 41, ul. Leśna, Kościelna, Zagórze, Kol. Dziedzice, Kol. Parzychy Zbójna ulice: Łomżyńska: numery parzyste od 90 do końca, numery nieparzyste od 43 do końca, ul. Mleczarska, Kwiatowa, Kol. Budniki, Kol. Czarny Kąt, Kol. Dłużewo, Kol. Dukat Zbójna ulice: Łomżyńska numery parzyste od 2 do 88, Sadowa, Nowa, Mostkowa, Krótka, Tartaczna, Łąkowa, Kol. Suchy Borek
2 Urząd Gminy, ul. Łomżyńska 64 Zbójna stały Nie Dębniki, Jurki, Laski
3 Szkoła Podstawowa, 65 Dobry Las stały Nie Piasutno Żelazne, Dobry Las od nr 1 do nr 92 Dobry Las od nr 93 do końca, Siwiki, Poredy
4 Świetlica Wiejska, 92 Kuzie stały Tak Kuzie od nr 1 do nr 77, Kuzie od nr 78 do końca, Wyk, Gawrychy, Popiołki
5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej, 16 Osowiec stały Tak Bienduszka, Gontarze, Pianki, Osowiec, Ruda Osowiecka, Stanisławowo, Tabory

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 gminy: Jedwabne, Przytuły, Wizna 4 9 550 5 27
0.0000020000Nr 2 gmina: Łomża 4 8 963 5 26
0.0000030000Nr 3 gminy: Miastkowo, Śniadowo 3 7 734 5 21
0.0000040000Nr 4 gminy: Nowogród, Zbójna 3 6 700 5 21
0.0000050000Nr 5 gminy: Piątnica 3 8 484 5 21
Podsumowanie 17 41 431 25 116

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 5 5 5 5 26
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 3 3 3 3 15
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 6 6 4 4 4 24
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 6 5 5 5 27
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM KWW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM 6 6 4 4 4 24

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 9 547 5 771 5 768 60.42% 0.06042
5 348 92.72% 0.09272
Tak
2 8 964 5 121 5 117 57.08% 0.05708
4 846 94.70% 0.0947
Tak
3 7 736 4 124 4 121 53.27% 0.05327
3 874 94.01% 0.09401
Tak
4 6 706 3 653 3 647 54.38% 0.05438
3 386 92.84% 0.09284
Tak
5 8 483 4 354 4 353 51.31% 0.05131
4 127 94.81% 0.09481
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 587 26 25.89% 0.02589
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 933 15 4.32% 0.00432
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 456 24 6.75% 0.00675
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 629 27 49.25% 0.04925
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM 2 976 24 13.79% 0.01379

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 587 26 6 25.89% 0.02589
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 933 15 0 4.32% 0.00432
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 456 24 0 6.75% 0.00675
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 629 27 10 49.25% 0.04925
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM 2 976 24 1 13.79% 0.01379
Tak

Rada Powiatu Łomżyńskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 BIEDRZYCKI Andrzej 567 10.60% 0.0106
Tak
1 2 2 GAWROŃSKI Józef 82 1.53% 0.00153
Nie
1 2 3 SKRODZKI Tomasz Kazimierz 80 1.50% 0.0015
Nie
1 2 4 OSTROWSKA Maria 32 0.60% 0.0006
Nie
1 2 5 KOSSAKOWSKA Anna 42 0.79% 0.00079
Nie
1 2 6 GODLEWSKA Urszula 40 0.75% 0.00075
Nie
1 4 1 STRUCZYŃSKI Andrzej 80 1.50% 0.0015
Nie
1 4 2 KAPELEWSKI Robert 50 0.93% 0.00093
Nie
1 4 3 CHODNIKIEWICZ Halina 25 0.47% 0.00047
Nie
1 8 1 NIECIECKI Janusz 188 3.52% 0.00352
Nie
1 8 2 KOZŁOWSKA Małgorzata 26 0.49% 0.00049
Nie
1 8 3 DĄBROWSKI Albert 16 0.30% 0.0003
Nie
1 8 4 KOSIŃSKA Maria Katarzyna 15 0.28% 0.00028
Nie
1 8 5 CHOJNOWSKI Kazimierz 14 0.26% 0.00026
Nie
1 8 6 MARUSA Kamila 19 0.36% 0.00036
Nie
1 10 1 POLKOWSKI Kazimierz 1 208 22.59% 0.02259
Tak
1 10 2 SZYMANOWSKI Mirosław 672 12.57% 0.01257
Tak
1 10 3 OLSZEWSKI Wiesław 549 10.27% 0.01027
Tak
1 10 4 ZABIELSKA Daniela Agata 316 5.91% 0.00591
Nie
1 10 5 PAWŁOWSKA Elżbieta 52 0.97% 0.00097
Nie
1 10 6 STRUMIŁOWSKA Zofia 515 9.63% 0.00963
Nie
1 13 1 MOENKE Krzysztof Ryszard 226 4.23% 0.00423
Nie
1 13 2 PIOTROWSKI Marcin 315 5.89% 0.00589
Nie
1 13 3 MOENKE - KARWOWSKA Kinga 42 0.79% 0.00079
Nie
1 13 4 FRELING Mariola 98 1.83% 0.00183
Nie
1 13 5 WĄDOŁOWSKI Jarosław 32 0.60% 0.0006
Nie
1 13 6 CHRZANOWSKA Teresa 47 0.88% 0.00088
Nie
2 2 1 CHOJNOWSKI Tomasz Paweł 376 7.76% 0.00776
Nie
2 2 2 MASŁOWSKA Wiesława 447 9.22% 0.00922
Tak
2 2 3 KRAJEWSKA Anna 134 2.77% 0.00277
Nie
2 2 4 SASINOWSKI Karol 119 2.46% 0.00246
Nie
2 2 5 SKAWSKI Grzegorz 77 1.59% 0.00159
Nie
2 4 1 BATALION Janusz 219 4.52% 0.00452
Nie
2 4 2 BORACZEWSKA Marta 87 1.80% 0.0018
Nie
2 4 3 DEREJKO Marek 55 1.13% 0.00113
Nie
2 8 1 NIECIECKI Marian 321 6.62% 0.00662
Nie
2 8 2 GREGOREK Marta 45 0.93% 0.00093
Nie
2 8 3 KOPAŃCZYK Witold 15 0.31% 0.00031
Nie
2 8 4 WAŁKUSKA Dominika Ada 23 0.47% 0.00047
Nie
2 8 5 TROJANOWSKI Jakub 14 0.29% 0.00029
Nie
2 8 6 KOSEWSKA Bogumiła 35 0.72% 0.00072
Nie
2 10 1 ŁOMOTOWSKI Sławomir 825 17.02% 0.01702
Tak
2 10 2 KŁOSIŃSKA Wiesława 330 6.81% 0.00681
Nie
2 10 3 DĘBEK Sławomir 340 7.02% 0.00702
Tak
2 10 4 GOŁĘBIEWSKA Agata 179 3.69% 0.00369
Nie
2 10 5 LEMAŃSKI Jerzy 202 4.17% 0.00417
Nie
2 10 6 MALINOWSKA Bogumiła 161 3.32% 0.00332
Nie
2 13 1 NOWAKOWSKA Alicja Paulina 378 7.80% 0.0078
Tak
2 13 2 NOWOCIŃSKI Marcin 137 2.83% 0.00283
Nie
2 13 3 KORZENIECKA Ewa 68 1.40% 0.0014
Nie
2 13 4 PAWELCZYK Karol 35 0.72% 0.00072
Nie
2 13 5 URBANOWSKA Beata 140 2.89% 0.00289
Nie
2 13 6 SZYMAŃSKI Henryk 84 1.73% 0.00173
Nie
3 2 1 KULESZA Jarosław 501 12.93% 0.01293
Tak
3 2 2 JEMIELITY Krzysztof 128 3.30% 0.0033
Nie
3 2 3 JAKUBIAK Ewa 128 3.30% 0.0033
Nie
3 2 4 OLSZEWSKA Anna 33 0.85% 0.00085
Nie
3 2 5 ZAJKOWSKI Marcin 39 1.01% 0.00101
Nie
3 4 1 OLSZEWSKI Grzegorz 57 1.47% 0.00147
Nie
3 4 2 DEREJKO Urszula 7 0.18% 0.00018
Nie
3 4 3 STRUCZYŃSKA Diana 11 0.28% 0.00028
Nie
3 8 1 KORYTKOWSKI Tomasz 74 1.91% 0.00191
Nie
3 8 2 TWARDOWSKI Marek 57 1.47% 0.00147
Nie
3 8 3 ŻEBROWSKA Marta 24 0.62% 0.00062
Nie
3 8 4 MRÓZ Ewa 21 0.54% 0.00054
Nie
3 10 1 SZABŁOWSKI Lech Marek 816 21.06% 0.02106
Tak
3 10 2 ZDUŃCZYK Agnieszka 978 25.25% 0.02525
Tak
3 10 3 TOMASZEWSKI Michał 167 4.31% 0.00431
Nie
3 10 4 USTASZEWSKA Bożena 41 1.06% 0.00106
Nie
3 10 5 CHOJNOWSKI Krzysztof 312 8.05% 0.00805
Nie
3 13 1 GRZEJKA Lidia Małgorzata 185 4.78% 0.00478
Nie
3 13 2 USTASZEWSKI Wojciech 199 5.14% 0.00514
Nie
3 13 3 GRABOWSKI Łukasz 69 1.78% 0.00178
Nie
3 13 4 ZIEMCZYK Izabela 27 0.70% 0.0007
Nie
4 2 1 BIAŁOBRZESKI Zenon Henryk 777 22.95% 0.02295
Tak
4 2 2 ZACZEK Adam 392 11.58% 0.01158
Tak
4 2 3 TYSZKA Roman 111 3.28% 0.00328
Nie
4 2 4 MAKOWSKA Ewa 31 0.92% 0.00092
Nie
4 2 5 KOSAKOWSKA Magdalena 48 1.42% 0.00142
Nie
4 4 1 DZIEKOŃSKA Hanna 78 2.30% 0.0023
Nie
4 4 2 NAGRODZKA BATALION Krystyna 16 0.47% 0.00047
Nie
4 4 3 CHODNIKIEWICZ Grzegorz Marcin 19 0.56% 0.00056
Nie
4 8 1 KOSIŃSKI Kamil 189 5.58% 0.00558
Nie
4 8 2 DEPTA Joanna Katarzyna 41 1.21% 0.00121
Nie
4 8 3 ZAKRZEWSKI Sebastian 21 0.62% 0.00062
Nie
4 8 4 SAWICKA Anna Iwona 15 0.44% 0.00044
Nie
4 10 1 GÓRALCZYK Tadeusz 512 15.12% 0.01512
Tak
4 10 2 KORSAN Mirosław 147 4.34% 0.00434
Nie
4 10 3 SZERSZEŃ Bożena 339 10.01% 0.01001
Nie
4 10 4 GONTARSKA Bogusława 123 3.63% 0.00363
Nie
4 10 5 PRZEPIÓRKA Waldemar Witold 172 5.08% 0.00508
Nie
4 13 1 ZEGARZEWSKI Łukasz 94 2.78% 0.00278
Nie
4 13 2 JASTRZĘBSKI Paweł 93 2.75% 0.00275
Nie
4 13 3 KADELA Dorota Iwona 129 3.81% 0.00381
Nie
4 13 4 BRZÓSKA Jadwiga 39 1.15% 0.00115
Nie
5 2 1 ŁADA Edward 432 10.47% 0.01047
Tak
5 2 2 PRZYBYLAK Irena Zofia 250 6.06% 0.00606
Nie
5 2 3 WŁODKOWSKI Antoni 370 8.97% 0.00897
Nie
5 2 4 WOJEWODA Dariusz 141 3.42% 0.00342
Nie
5 2 5 MROZEK Maria 210 5.09% 0.00509
Nie
5 4 1 ROGOWSKI Józef 113 2.74% 0.00274
Nie
5 4 2 ZABIELSKA Małgorzata 108 2.62% 0.00262
Nie
5 4 3 STRUCZYŃSKA Irena 8 0.19% 0.00019
Nie
5 8 1 KOZŁOWSKA Urszula 192 4.65% 0.00465
Nie
5 8 2 KORWEK Michał 52 1.26% 0.00126
Nie
5 8 3 GRABOWSKA Emilia Alicja 19 0.46% 0.00046
Nie
5 8 4 WAŁKUSKI Dariusz 20 0.48% 0.00048
Nie
5 10 1 KUCZYŃSKI Jan 712 17.25% 0.01725
Tak
5 10 2 ŻOCHOWSKI Szymon 296 7.17% 0.00717
Nie
5 10 3 DZIEKOŃSKA Maria 368 8.92% 0.00892
Tak
5 10 4 WŁOSTOWSKA Joanna 66 1.60% 0.0016
Nie
5 10 5 KOSSAKOWSKI Dariusz 231 5.60% 0.0056
Nie
5 13 1 SZYMAŃSKI Stefan 329 7.97% 0.00797
Nie
5 13 2 STANIÓRSKA Zofia 59 1.43% 0.00143
Nie
5 13 3 RAMATOWSKI Kamil 63 1.53% 0.00153
Nie
5 13 4 TRUSZKOWSKA Katarzyna 88 2.13% 0.00213
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat łomżyński - ogółem 10 152 140 51 594 41 431 53 7 2
Gminy ogółem 9 135 135 51 594 41 431 53 7 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 51 594 41 431 53 7 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 25 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 25 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 116 55 47% 61 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 365 98 27% 267 73%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 22 1 5% 21 95%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 4 1 25% 3 75%
Ogółem 481 153 32% 328 68%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 47 46 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 48 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 59 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 49 60 45
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 33 12 36% 21 64%
30-39 120 34 28% 86 72%
40-59 255 81 32% 174 68%
60+ 73 26 36% 47 64%
Ogółem 481 153 32% 328 68%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 0 0% 5 100%
40-59 16 1 6% 15 94%
60+ 5 1 20% 4 80%
Ogółem 26 2 8% 24 92%