Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 56 678
Wyborców 46 292
Obwodów 59
  • Wybory do Rady Powiatu w Lubaczowie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto lubaczozwMiasto Lubaczów 7 15 15 81 81
gmina cieszanozwGmina Cieszanów 8 15 15 33 33
gmina horyniec-zdrozjGmina Horyniec-Zdrój 7 15 15 28 28
gmina lubaczozwGmina Lubaczów 7 15 15 34 34
gmina narolGmina Narol 9 15 15 39 39
gmina oleszyceGmina Oleszyce 8 15 15 34 34
gmina stary dzikozwGmina Stary Dzików 6 15 15 39 39
gmina wielkie oczyGmina Wielkie Oczy 7 15 15 32 32

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Nr 2, ul. Marii Konopnickiej 9 Lubaczów stały Tak płk S. Dąbka, Jana Kochanowskiego, Polna, Partyzantów, Sportowa, Zbożowa, Żuki, J. I. Kraszewskiego, Jana Matejki, Bolesława Prusa, Rzeczna, Słoneczna, Sadowa, Kardynała S. Wyszyńskiego (od ul. Nowej od nr 50), Rzemeślnicza, os. Jagiellonów bloki nr; 1, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10.
2 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Konopnickiej 5 Lubaczów stały Tak Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bolesława Chrobrego, gen. Grota Roweckiego, Kombatantów, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Władysława Jagiełły, Nowa, Okrężna, prof. W. Witwickiego, Wojska Polskiego, W. Witosa, Obrońców Lubaczowa, Grunwaldzka, Pszennego, Nowickiego, Józefa Conrad-Korzeniowskiego, Marii Konopnickiej, Bohaterów Września 1939, Stefana Żeromskiego, Unii Lubelskiej, Legionów, Jasna, Hotelowa, prof. F. Misztala, Kardynała S. Wyszyńskiego od nr 1 do nr 49 (do ul. Nowej), Osiedle Jagiellonów 2.
3 Liceum Ogólnokształcące, ul. Kościuszki 26 Lubaczów stały Nie Adama Asnyka, Kamila Baczyńskiego, Władysława Broniewskiego, Cicha, Marii Dąbrowskiej, Myśliwska, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, K. Przerwy Tetmajera, Jana Kasprowicza, Walecznych, Techniczna, Żelichówka, Leopolda Staffa, Kurierów Armii Krajowej, Tadeusza Kościuszki, 3 Maja, Handlowa, Krótka, Monte Cassino, Mały Łążek, Parkowa, Józefa Piłsudskiego, Podzamcze, Rejtana, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego, Niemirowska, Jana III Sobieskiego, Lipowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Klonowa, Wierzbowa, Brzozowa, Kwiatowa, Starzyny, Boczna Mazury, Mazury, Akacjowa, ppłk. Franciszka Hercoga, Franciszka Mazurkiewicza, Agenora Gołuchowskiego, Piotra Łukasiewicza, Ostrowiecka, Wojewody Pakosława, Księcia Leszka Białego, Mikołaja Zibura, Kasztelańska, Księcia Władysława Opolczyka, Hetmana A. M. Sieniawskiego, Andrzeja II Węgierskiego, Hetmana Jana Tarnowskiego, Św. Królowej Jadwigi, gen. Antoniego Jeziorańskiego, Św. Huberta, Sudel, Sosnowa, Wrzosowa, Poziomkowa, Tulipanowa, Różana, Strażacka, Targowa, Fiołkowa, Dworska, Gabrieli Zapolskiej.
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Słowackiego 9 Lubaczów stały Tak Ulice: Dolna, mjr Hubala, Żwirki i Wigury, Kolejowa, Stanisława Konery, Mikołaja Kopernika, Zygmunta Krasińskiego, Juliusza Słowackiego, Ignacego Krasickiego, Adama Mickiewicza od 1 do 112 (od Rynku do torów), mjr Henryka Sucharskiego, Cypriana Kamila Norwida, Ofiar Katynia, Gen. Przemysława Nakoniecznikoffa.
5 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Konopnickiej 2 Lubaczów stały Tak Ulice: Józefa Pluchy, Księdza B. Gwoździa, Abp Eugeniusza Baziaka, osiedle Mickiewicza Nr 10 oraz bloki nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, osiedle Unii Lubelskiej bloki nr 1, 2, 3a, 3b, 3c, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
6 SP ZOZ Szpital Powiatowy, ul. Mickiewicza 168 Lubaczów stały Tak Ulice; Leśna, Piaski, Piaskowa, Fryderyka Szopena, Budowlanych, Kasztanowa, Przemysłowa, Rolna, gen. Władysława Sikorskiego, Szpitalna, Westerplatte, Wodna, Adama Mickiewicza od nr 113 (od torów), Zielona, Pod Borem, dr Zygmunta Leszczyńskiego, dr Szczepana Kruczka, dr Henryka M. Szymańskiego, Obrońców Lwowa, Ogrodowa, Stanisława Dębickiego.
7 SP ZOZ Szpital Powiatowy, Adama Mickiewicza 168 Lubaczów szpital Nie obwód odrębny
1 Dom Strażaka, 64 Chotylub stały Nie Sołectwa: Chotylub, Dąbrówka
2 Centrum Kultury i Sportu, ul. Kościuszki 4 Cieszanów stały Tak Cieszanów: ul. Armii Krajowej, ul. Bohaterów Września, ul. Generała Sikorskiego, ul. Kopernika, ul. Księdza Kłosa, ul. Łucji Charewicz, Obrońców Westerplatte, ul. Wolności, osiedle Armii Krajowej, ul. 6 Grudnia, ul. Gajerskiego, ul. Kościuszki, ul. Lityńskiego, ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, Nowe Sioło ul. Pałacowa, Nowe Sioło ul. Mickiewicza
3 Centrum Edukacji Ekologicznej, ul. Jana III Sobieskiego 8 Cieszanów stały Tak Cieszanów: ul. Cerkiewna, ul. Krasińskiego, ul. Moniuszki, ul. Niemstowska, ul. Nowa, ul. Skorupki, ul. Warszawska, osiedle Kustronia, ul. Boczna Podwale, ul. Czereśnie, ul. Jana III Sobieskiego, ul. Leśna, ul. Podwale, ul. Rynek, ul. Sienkiewicza, ul. Witosa, ul. Dworcowa, Nowy Lubliniec ul. Doświadczalna
4 Wiejski Dom Kultury, ul. Lwowska 3 Dachnów stały Tak Sołectwo Dachnów
5 Szkoła Podstawowa, 7 Kowalówka stały Nie Sołectwa: Kowalówka, Żuków, Gorajec, Podsołectwo: Doliny
6 Szkoła Podstawowa, 76 Niemstów stały Nie Sołectwa: Niemstów, Folwarki
7 Szkoła Podstawowa, 103 Nowe Sioło stały Nie Sołectwo: Nowe Sioło
8 Wiejski Dom Kultury, 45 Stary Lubliniec stały Tak Sołectwa: Nowy Lubliniec, Stary Lubliniec
1 Szkoła Podstawowa Horyniec-Zdrój ul. Jana III Sobieskiego 8, ul. Jana III Sobieskiego 8 Horyniec-Zdrój stały Tak Horyniec-Zdrój ulice : Armii Krajowej, Kolejowa, Krótka, A. Mickiewicza, J. Kochanowskiego, J. Słowackiego, C. Norwida, Z. Krasińskiego, Sanatoryjna, Wodna, Słoneczna, Zdrojowa, Zielona, H. Dąbrowskiego, C. Godebskiego, K. Kniaziewicza, J. Wybickiego, Legionów
2 Szkoła Podstawowa Horyniec-Zdrój ul. Jana III Sobieskiego 2a, ul. Jana III Sobieskiego 2a Horyniec-Zdrój stały Nie Horyniec-Zdrój ulice: M. Konopnickiej, Myśliwska, Polna, Rolna, Przemysłowa, Wojska Polskiego, Miejscowości: Podemszczyzna, Podemszczyzna Osiedle, Puchacze, Świdnica
3 Świetlica wiejska Werchrata 47a, 47a Werchrata stały Tak Werchrata, Werchrata Osiedle, Monasterz Osiedle, Prusie, Dziewięcierz, Dziewięcierz Osiedle, Niwki
4 Świetlica wiejska w Nowym Brusnie 89, 89 Nowe Brusno stały Nie Nowe Brusno, Polanka Horyniecka
5 Świetlica wiejska Wólka Horyniecka 33, 33 Wólka Horyniecka stały Nie Krzywe, Wólka Horyniecka
6 Świetlica wiejska Horyniec-Zdrój ul. Lipowa 13, ul. lipowa 13 Horyniec-Zdrój stały Tak Horyniec-Zdrój, ulice: Aleja Przyjaźni, Jana III Sobieskiego, Sportowa, Lipowa , Miejscowości: Nowiny Horynieckie, Radruż, Radruż Osiedle
7 Podemszczyzna Zakład Opiekuńczo-Leczniczy"Ostoja", 18 Podemszczyzna dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny
1 Gminny Ośrodek Kultury w Baszni Dolnej, ul. Jana III Sobieskiego 11 Basznia Dolna stały Tak Sołectwa: Antoniki, Bałaje, Basznia Dolna, Piastowo, Tymce, Młodów ul. Pilipy
2 Świetlica Wiejska w Baszni Górnej, 71 Basznia Górna stały Nie Sołectwa: Basznia Górna, osada Huta Kryształowa, Podlesie
3 Gminny Ośrodek Kultury w Krowicy Samej, 183 Krowica Sama stały Tak Sołectwa: Budomierz, Krowica Hołodowska, Krowica Sama, Krowica Lasowa
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młodowie, ul. Szkolna 48 Młodów stały Nie Sołectwa: Borowa Góra, Karolówka, Młodów z wyjątkiem ulicy Pilipy
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisich Jamach, ul. Lwowska 45 Lisie Jamy stały Tak Sołectwa: Dąbrowa, Lisie Jamy, Wólka Krowicka
6 Świetlica Wiejska w Dąbkowie, 101 Dąbków stały Tak Sołectwa: Dąbków, Hurcze, Opaka, Szczutków
7 Gminny Ośrodek Kultury w Załużu, 202 Załuże stały Tak Sołectwa: Mokrzyca, Załuże
1 Budynek Urzędu Miasta i Gminy Narol, ul. Rynek 1 Narol stały Tak Sołectwo Narol
2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Lipsku, ul. Mogiłek 1 Lipsko stały Tak Sołectwa: Lipsko, Jędrzejówka, Dębiny, Huta-Złomy
3 Budynek Szkoły Podstawowej w Łukawicy, 9 Łukawica stały Nie Sołectwa: Łukawica, Chlewiska, Wola Wielka
4 Budynek świetlicy wiejskiej w Płazowie, ul. Szkolna Płazów stały Nie Sołectwo Płazów
5 Budynek Zespołu Szkół w Rudzie Różanieckiej, 187 Ruda Różaniecka stały Nie Sołectwo Ruda Różaniecka
6 Budynek świetlicy wiejskiej w Łówczy, Łówcza stały Nie Sołectwo Łówcza
7 Budynek Schroniska Turystycznego w Hucie Różanieckiej, 57 Huta Różaniecka stały Tak Sołectwo Huta Różaniecka
8 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu, ul. Warszawska 27 Narol stały Tak Sołectwa: Narol-Wieś, Podlesina, Kadłubiska, Lipie
9 Dom Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej, 53 Ruda Różaniecka dom pomocy społecznej Nie obwód odrębny
1 Świetlica wiejska w Futorach, 40 Futory stały Tak Sołectwo Futory
2 Sala gimnastyczna Domu Dziecka w Nowej Grobli, 83 Nowa Grobla stały Nie Sołectwo Nowa Grobla
3 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Oleszycach, ul. Mickiewicza 1 Oleszyce stały Tak Część miasta Oleszyce ulice: Futorzańska, Kopernika, Rynek, Szkolna, Jana III Sobieskiego, Zamkowa, Generała Kustronia, Mickiewicza, Wiejska, Jarosławska, Cicha, Generała Bema, Błonie, Kościuszki, Konopnickiej, Kolejowa, Krótka, Puszkina, Podwalna, Orzeszkowej, Słowackiego, 3 Maja, Mokra, Nasienna, Spokojna, Zagrody, Wspólna, Adama Tytusa Działyńskiego, miejscowość: Lubomierz, część Sołectwa Stare Oleszyce ulice: Ogrodowa i gen. Józefa Kustronia
4 Zespół Szkół w Oleszycach, ul. Zielona 1A Oleszyce stały Tak Część Miasta Oleszyce ulice: Sapiehy, Słoneczna, Zielona, Różana i Osiedle Świętego Jana oraz Osiedle Pod Kasztanami
5 Remiza Strażacka w Starych Oleszycach, ul. Wiejska 116 Stare Oleszyce stały Nie Część Sołectwa Stare Oleszyce: Stare Oleszyce ulica: Wiejska, miejscowości: Zabiała, Uszkowce
6 Dom Strażaka w Starym Siole, 98 Stare Sioło stały Tak Sołectwo Stare Sioło: Stare Sioło i Lipina
7 Świetlica wiejska w Zalesiu, 68 Zalesie stały Tak Sołectwo Zalesie: Zalesie, Sucha Wola
8 Świetlica wiejska w Borchowie, 22 Borchów stały Nie Sołectwo Borchów
1 Sala rekreacyjna w budynku użyteczności publicznej w Starym Dzikowie, ul. Kościuszki 86 Stary Dzików stały Tak Sołectwo Stary Dzików
2 Świetlica wiejska w Cewkowie, 81 Cewków stały Tak Sołectwo Cewków od nr 1 do nr 134, od nr 272 do nr 356 i nr 358
3 Świetlica wiejska w Cewkowie-Woli, 186 Cewków stały Nie Sołectwo Cewków od nr 135 do nr 271 i nr 357
4 Szkoła Podstawowa w Moszczanicy, 46B Moszczanica stały Nie Sołectwo Moszczanica
5 Świetlica wiejska w Ułazowie, 109 Ułazów stały Tak Sołectwo Ułazów
6 Świetlica wiejska w Nowym Dzikowie, 88A Nowy Dzików stały Nie Sołectwo Nowy Dzików
1 Świetlica w Kobylnicy Wołoskiej, 4 Kobylnica Wołoska stały Nie Sołectwo: Kobylnica Wołoska
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu, 84 Łukawiec stały Nie Sołectwo: Łukawiec-Nr domów: 1 - 179, 181 - 185A nieparzyste
3 Wiejski Dom Kultury w Łukawcu, 115 Łukawiec stały Tak Sołectwa: Łukawiec-Nr domów: 180 - 184 parzyste, od 187 do końca; Majdan Lipowiecki
4 Świetlica OSP w Wielkich Oczach, ul. Leśna 1 Wielkie Oczy stały Tak Sołectwa: Skolin, Żmijowiska, Wólka Żmijowska
5 Wiejski Dom Kultury w Wielkich Oczach, ul. Leśna 2 Wielkie Oczy stały Tak Sołectwo: Wielkie Oczy
6 Świetlica w Bihalach, 50 Bihale stały Nie Sołectwo: Bihale
7 Świetlica w Kobylnicy Ruskiej, 38A Kobylnica Ruska stały Tak Sołectwa: Kobylnica Ruska, Potok Jaworowski

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Lubaczów 4 10 130 6 31
0.0000020000Nr 2 Gmina Lubaczów, Gmina Oleszyce, Gmina Stary Dzików, Gmina Wielkie Oczy 7 19 505 5 38
0.0000030000Nr 3 Gmina Cieszanów, Gmina Horyniec-Zdrój, Gmina Narol 6 16 657 6 40
Podsumowanie 17 46 292 17 109

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 9 8 23
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 6 11
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 9 8 23
12 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI KW WOLNI I SOLIDARNI 3 5 6 14
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE KWW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE 5 7 6 18
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LUBACZOWSKI KWW SAMORZĄD LUBACZOWSKI 6 8 6 20

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 10 098 5 239 5 227 51.76% 0.05176
5 040 96.42% 0.09642
Tak
2 19 485 11 288 11 287 57.93% 0.05793
10 568 93.63% 0.09363
Tak
3 16 651 8 957 8 956 53.79% 0.05379
8 451 94.36% 0.09436
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 637 23 31.74% 0.03174
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 852 11 3.54% 0.00354
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 361 23 38.91% 0.03891
12 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 1 562 14 6.49% 0.00649
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE 2 512 18 10.44% 0.01044
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LUBACZOWSKI 2 135 20 8.87% 0.00887

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 637 23 6 31.74% 0.03174
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 852 11 0 3.54% 0.00354
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 361 23 8 38.91% 0.03891
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 1 562 14 0 6.49% 0.00649
Nie
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE 2 512 18 2 10.44% 0.01044
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LUBACZOWSKI 2 135 20 1 8.87% 0.00887
Tak

Rada Powiatu w Lubaczowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 HUK Wiesław 419 8.31% 0.00831
Tak
1 2 2 MAGOŃ Maria 291 5.77% 0.00577
Nie
1 2 3 DUBANIK Witold 307 6.09% 0.00609
Nie
1 2 4 SZPYT Marta Teresa 116 2.30% 0.0023
Nie
1 2 5 TROJNAR Ireneusz 107 2.12% 0.00212
Nie
1 2 6 OSOWSKA Iwona Bożena 50 0.99% 0.00099
Nie
1 5 1 ŁUCZAK Waldemar Zygmunt 264 5.24% 0.00524
Nie
1 5 2 SZYNAL Monika 83 1.65% 0.00165
Nie
1 5 3 OBIREK Andrzej 58 1.15% 0.00115
Nie
1 5 4 BATOR Katarzyna Małgorzata 60 1.19% 0.00119
Nie
1 5 5 DREWNIAK Renata Marta 75 1.49% 0.00149
Nie
1 10 1 SWATEK-CZERNECKI Adam Jan 698 13.85% 0.01385
Tak
1 10 2 ŁESKI Mariusz 297 5.89% 0.00589
Tak
1 10 3 MAZURKIEWICZ Gabriela Jolanta 111 2.20% 0.0022
Nie
1 10 4 BUTYŃSKA Danuta Elżbieta 170 3.37% 0.00337
Nie
1 10 5 CIOCH Wojciech Marek 138 2.74% 0.00274
Nie
1 10 6 KOPCIUCH Irena Danuta 267 5.30% 0.0053
Nie
1 12 1 PIERÓG Mariusz 106 2.10% 0.0021
Nie
1 12 2 PACUŁA Piotr Marek 21 0.42% 0.00042
Nie
1 12 3 ZAŁUSKA Wanda Genowefa 22 0.44% 0.00044
Nie
1 13 1 STEC Dariusz 78 1.55% 0.00155
Nie
1 13 2 WOSZCZAK Anna Maria 41 0.81% 0.00081
Nie
1 13 3 DRAL Jolanta Agata 61 1.21% 0.00121
Nie
1 13 4 KUZIEMSKI Michał Jan 15 0.30% 0.0003
Nie
1 13 5 LATUSZEK Jan Stanisław 74 1.47% 0.00147
Nie
1 14 1 GŁAZ Paweł 421 8.35% 0.00835
Tak
1 14 2 KASPERSKI Witold Andrzej 44 0.87% 0.00087
Nie
1 14 3 BIELEC Grażyna Helena 126 2.50% 0.0025
Nie
1 14 4 NIEMIEC Małgorzata Czesława 76 1.51% 0.00151
Nie
1 14 5 KOZŁOWSKA Wiesława 60 1.19% 0.00119
Nie
1 14 6 ZUBRZYCKI Janusz Waldemar 384 7.62% 0.00762
Nie
2 2 1 MICHALIK Józef Marian 693 6.56% 0.00656
Tak
2 2 2 PAŁCZYŃSKA Jadwiga 506 4.79% 0.00479
Nie
2 2 3 KOTULA Wiesław 465 4.40% 0.0044
Nie
2 2 4 MAZURKIEWICZ Marian 258 2.44% 0.00244
Nie
2 2 5 MOKRZYCKI Stanisław Józef 370 3.50% 0.0035
Nie
2 2 6 JĘDRUCHÓW Elżbieta Maria 111 1.05% 0.00105
Nie
2 2 7 SZCZYBYŁO Krzysztof Wojciech 101 0.96% 0.00096
Nie
2 2 8 ANTOSZ Barbara 71 0.67% 0.00067
Nie
2 2 9 SOPEL Danuta 518 4.90% 0.0049
Tak
2 10 1 GMYREK Zygmunt Adam 1 063 10.06% 0.01006
Tak
2 10 2 GORAJ Henryk 774 7.32% 0.00732
Tak
2 10 3 ZAGROBELNY Stanisław 541 5.12% 0.00512
Nie
2 10 4 OZIMEK Józef Marian 592 5.60% 0.0056
Tak
2 10 5 TABACZEK Marta 624 5.90% 0.0059
Tak
2 10 6 NIZIERSKI Henryk Mirosław 493 4.67% 0.00467
Nie
2 10 7 SKOCZYŃSKA Alina 269 2.55% 0.00255
Nie
2 10 8 SZULARZ Wanda 330 3.12% 0.00312
Nie
2 10 9 CZAJKOWSKA Małgorzata 315 2.98% 0.00298
Nie
2 12 1 SZWED Michał 432 4.09% 0.00409
Nie
2 12 2 KUREK Mariusz 74 0.70% 0.0007
Nie
2 12 3 KACZOR Kazimiera 46 0.44% 0.00044
Nie
2 12 4 KISZ Ludwika 3 0.03% 3.0E-5
Nie
2 12 5 BĄK Andrzej Marian 13 0.12% 0.00012
Nie
2 13 1 DYDYK Bolesław Henryk 335 3.17% 0.00317
Nie
2 13 2 SROKA Mirosław Roman 73 0.69% 0.00069
Nie
2 13 3 SULIKOWSKI Stanisław 45 0.43% 0.00043
Nie
2 13 4 GOŚCIAK - BORCHOWIEC Małgorzata Maria 69 0.65% 0.00065
Nie
2 13 5 OZIMEK Joanna 232 2.20% 0.0022
Nie
2 13 6 WŁADYKA Katarzyna Barbara 88 0.83% 0.00083
Nie
2 13 7 RYMAROWICZ Kazimierz 351 3.32% 0.00332
Tak
2 14 1 KRAWCZYK Roman 107 1.01% 0.00101
Nie
2 14 2 CZOŁACZ Tomasz Piotr 177 1.67% 0.00167
Nie
2 14 3 MAKSYMOWICZ Elżbieta Maria 114 1.08% 0.00108
Nie
2 14 4 DWORAK Waldemar Jan 155 1.47% 0.00147
Nie
2 14 5 BIELECKA Grażyna 11 0.10% 0.0001
Nie
2 14 6 SZUTA Marcin Józef 71 0.67% 0.00067
Nie
2 14 7 SOPEL Katarzyna 61 0.58% 0.00058
Nie
2 14 8 DEMUS Renata Anna 17 0.16% 0.00016
Nie
3 2 1 WRÓBEL Dorota 954 11.29% 0.01129
Tak
3 2 2 WRÓBEL Zbigniew 538 6.37% 0.00637
Tak
3 2 3 KĘDZIOR Stanisław Wojciech 397 4.70% 0.0047
Nie
3 2 4 RACHWALIK Dorota Józefa 471 5.57% 0.00557
Tak
3 2 5 WIŚNIEWSKI Marek 318 3.76% 0.00376
Nie
3 2 6 ZAJĄC Ewa 74 0.88% 0.00088
Nie
3 2 7 ADAMEK Adolf Robert 256 3.03% 0.00303
Nie
3 2 8 KRAWCZYK Ryszard Jacek 246 2.91% 0.00291
Nie
3 5 1 WEŁYCZKO Zbigniew 127 1.50% 0.0015
Nie
3 5 2 ZARĘBSKI Krzysztof Wojciech 76 0.90% 0.0009
Nie
3 5 3 BIJOWSKI Bogusław 50 0.59% 0.00059
Nie
3 5 4 WAŻNA Lidia Marzena 27 0.32% 0.00032
Nie
3 5 5 NIEDUŻAK Anna Maria 27 0.32% 0.00032
Nie
3 5 6 PIÓRO Dagmara Ewelina 5 0.06% 6.0E-5
Nie
3 10 1 STRUMIDŁO Stanisław Piotr 685 8.11% 0.00811
Tak
3 10 2 LANGNER Marta Renata 150 1.77% 0.00177
Nie
3 10 3 BROŹ Barbara 666 7.88% 0.00788
Tak
3 10 4 ŻUKOWICZ January 102 1.21% 0.00121
Nie
3 10 5 LEJA Renata Elżbieta 112 1.33% 0.00133
Nie
3 10 6 KRYWKO Roman Stefan 226 2.67% 0.00267
Nie
3 10 7 WOJTYSZYN Piort Stanisław 348 4.12% 0.00412
Nie
3 10 8 SKALSKI Janusz Adam 390 4.61% 0.00461
Nie
3 12 1 PIZUN Arkadiusz Andrzej 369 4.37% 0.00437
Nie
3 12 2 ŁUGOWSKA Beata Marta 235 2.78% 0.00278
Nie
3 12 3 SKIBIŃSKA Anna Aleksandra 123 1.46% 0.00146
Nie
3 12 4 POKRYWKA Tomasz Piotr 47 0.56% 0.00056
Nie
3 12 5 HAŁABUDA Krystyna Barbara 12 0.14% 0.00014
Nie
3 12 6 KRAŚNIANKA Rafał 59 0.70% 0.0007
Nie
3 13 1 KŁYSEWICZ Krystian Łukasz 248 2.93% 0.00293
Nie
3 13 2 MAZUREK Helena Krystyna 247 2.92% 0.00292
Nie
3 13 3 KOLBUSZEWSKA Elżbieta Ewa 101 1.20% 0.0012
Nie
3 13 4 WIS Stanisław Jerzy 76 0.90% 0.0009
Nie
3 13 5 PIOTROWSKI Marcin Andrzej 302 3.57% 0.00357
Tak
3 13 6 BEŃ Alina Anna 76 0.90% 0.0009
Nie
3 14 1 SZYMANOWSKI Andrzej Antoni 146 1.73% 0.00173
Nie
3 14 2 SZUPER Bronisław 30 0.35% 0.00035
Nie
3 14 3 NADSTAWNA Teresa Weronika 16 0.19% 0.00019
Nie
3 14 4 MAKUCH Joanna 85 1.01% 0.00101
Nie
3 14 5 BUCZEK Alicja Zofia 18 0.21% 0.00021
Nie
3 14 6 ŻUCHOWICZ Karol Filip 16 0.19% 0.00019
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Lubaczowski - ogółem 9 137 123 56 678 46 292 59 4 4
Gminy ogółem 8 120 120 56 678 46 292 59 4 4
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 8 120 120 56 678 46 292 59 4 4 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 17 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 17 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 109 50 46% 59 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 320 77 24% 243 76%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 8 2 25% 6 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 11 1 9% 10 91%
Ogółem 429 127 30% 302 70%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 50 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 43 44 43
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 59 52
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 18 3 17% 15 83%
30-39 80 30 38% 50 63%
40-59 242 77 32% 165 68%
60+ 89 17 19% 72 81%
Ogółem 429 127 30% 302 70%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 14 2 14% 12 86%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 19 3 16% 16 84%