Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 120 525
Wyborców 98 429
Obwodów 114
  • Wybory do Rady Powiatu Jarosławskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto jaroslzawMiasto Jarosław 23 4 21 12 87
miasto radymnoMiasto Radymno 3 15 15 56 56
gmina chlzopiceGmina Chłopice 6 15 15 47 47
gmina jaroslzawGmina Jarosław 11 15 15 46 46
gmina laszkiGmina Laszki 12 15 15 29 29
gmina pawlzosiozwGmina Pawłosiów 10 15 15 30 30
gmina pruchnikGmina Pruchnik 11 15 15 39 39
gmina radymnoGmina Radymno 14 15 15 51 51
gmina rokietnicaGmina Rokietnica 5 15 15 44 44
gmina rozzwienicaGmina Roźwienica 8 15 15 19 19
gmina wiazzownicaGmina Wiązownica 11 15 15 30 30

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Spytka z Jarosławia 2 Jarosław stały Tak Ulice: Brama Pełkińska, Cerkiewna, Cygańska Góra, Farna, Franciszkańska, Księdza Bronisława Fili, Grodzka, Grunwaldzka, Jana Sobieskiego, Jezuicka, Kasztelańska, Prof. Franciszka Lei, Lubelska, Mały Rynek, Michalovska, Ogrodowa, Opolska, Ordynacka, Ormiańska, Ostrogskich, plac Bóżnic, Plac Mickiewicza, Plac Skargi, Plac Świętego Michała, prof. Zbigniewa Strzeleckiego, Plac Imienia Sybiraków, Przyrynek, Rynek, Spytka z Jarosławia, Stanisława Ludkiewicza, Świętojańska, Świętego Ducha, Tatarska, Trybunalska, Wąska, Węgierska
2 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Ignacego Kraszewskiego 39 Jarosław stały Tak Ulice: Adama Asnyka, Benedyktyńska, Fryderyka Chopina, Jarowa, Ignacego Kraszewskiego, Klasztorna, Kornela Ujejskiego, Marii Konopnickiej, Maurycego Mochnackiego, Panieńska, Pasieka, Pełkińska, Polna, Czesławy Puzon ps. „Baśka”, Sandomierska, Zgody, Zielona
3 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o., ul. Hetmana Jana Tarnowskiego 28 Jarosław stały Nie Ulice: Blichowa, Boczna Okrzei, Dojazdowa, Hetmana Jana Tarnowskiego, Jasna, Misztale, Na Blichu, Podgórze, Podzamcze, Przygrodzie, Rybacka, Sąsiedzka, Społeczna, Starosanowa, Stefana Okrzei, Szówsko, ul. Sportowa od 59 - 67, Wodna, Zwierzyniec, Zwierzyniecka
4 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o., ul. Zamkowa 1 Jarosław stały Nie Ulice: Aleksandra Fredry, Boczna Garbarze, Boczna Sanowa, Czesława Miłosza, Flisacka, Garbarze, Jana Długosza, Jana Harlendera, Nad Sanem, Profesora Tadeusza Broniewskiego, Sanowa, Spacerowa, Stanisława Kopystyńskiego, Ustronie, Walerego Wróblewskiego, Wiesława Kielara, Wiśniowa, Wspólna, Zamkowa, Zduńska
5 Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, ul. Józefa Poniatowskiego 23 Jarosław stały Nie Ulice: Generała Władysława Eugeniusza Sikorskiego, Józefa Poniatowskiego, Stanisława Galika, Plac Więźniów KL Auschwitz, Osiedle im. Waleriana Kalinki, Osiedle im. Wojska Polskiego, Piekarska
6 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. 3 - go Maja 30 Jarosław stały Nie Ulice: 3 - go Maja nieparzyste 1 - 47, parzyste 2 - 78, Kazimierza Gottfrieda, księdza Mieczysława Lisińskiego, Przemyska
7 Szkoła Podstawowa Nr 10, os. Słoneczne 7 Jarosław stały Nie Osiedla: Osiedle Braci Prośbów, Osiedle Mikołaja Kopernika
8 Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych, ul. Władysława Reymonta 1 Jarosław stały Nie Ulice: 29 - Listopada, Gen. Jana Skrzyneckiego, Gen. Józefa Chłopickiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Królowej Jadwigi, Legionów, Leona Czechowskiego, Ludwika Nabielaka, Lidii Nartowskiej, Mieczysława Orłowicza, Plac Wolności, Wilsona, Władysława Reymonta, Zygmunta Zielińskiego
9 Miejskie Przedszkole Nr 8, os. Słoneczne 6 Jarosław stały Nie Osiedla: Osiedle 1000 - Lecia, Słoneczne
10 Miejskie Przedszkole Nr 10, os. Kombatantów 22 Jarosław stały Tak Osiedle Kombatantów
11 Miejskie Przedszkole Nr 10, os. Kombatantów 22 Jarosław stały Tak Ulice: 3 - go Maja nieparzyste od 49 do końca, parzyste od 80 do końca, Basztowa, Budowlanych, Boczna Słonecznej, Dziewiarska, Głęboka, Morawska, Na Skarpie, Osiedle Niepodległości, prof. Mieczysława Gębarowicza, Przyklasztorna, Słoneczna, Spółdzielcza, Stanisława Stojałowskiego, Włókiennicza, Zbożowa, Żołnierska
12 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Romualda Traugutta 15 Jarosław stały Tak Ulice: Het. Jana Karola Chodkiewicza, Drużyniecka, Kazimierza Drzymały, Elektrowniana, Elizy Orzeszkowej, Generała Wacława Wieczorkiewicza, Krakusa, Leśna, Ludowa, Łączności, Mieszka I, Piastów, Popiela, Pruchnicka, Przyjaźni, Romualda Traugutta, Strzelecka, Wandy, Wiejska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Wolna
13 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Romualda Traugutta 15 Jarosław stały Tak Ulice: Artura Grottgera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Limanowskiego, Chmielna, Gen. Józefa Sowińskiego, Jana Mączyńskiego, Juliusza Kossaka, Kazimierza Wielkiego, Kosynierska, Krótka, Lucjana Siemieńskiego, Ludwika Solskiego, Przemysłowa, Senatora Tadeusza Ulmy, Stefana Batorego
14 Żłobek Miejski "Radosny zakątek", ul. Ignacego Kraszewskiego 1 Jarosław stały Tak Ulice: Cmentarna, Gen. Józefa Bema, Gabriela Narutowicza, Jana Kasprowicza, Jana Pawła II, Osiedle Jagiellonów, Juliusza Słowackiego, Prof. Adama Grucy, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Czarnieckiego
15 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. im. Jana Pawła II 26 Jarosław stały Nie Ulice: Jana Kilińskiego, Wojciecha Głowackiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Matejki, księdza Jakuba Makary, Osiedle im. Gen. Kazimierza Pułaskiego, Plac Inwalidów Wojennych, Reformacka, Marii Turzańskiej
16 Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, os. im. Wincentego Witosa 18 Jarosław stały Tak Ulice: Gen. Henryka Dąbrowskiego, Jana Dobrzańskiego, Konfederacka, Osiedle im. Wincentego Witosa, Racławicka, Tadeusza Kościuszki
17 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żeromskiego 4 Jarosław stały Nie Osiedle im. Armii Krajowej, Pasaż Poety Jerzego Hordyńskiego
18 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Ignacego Kraszewskiego 39 Jarosław stały Tak Ulice: Aleja im. pułkownika Wojciecha Szczepańskiego, Dr. Władysława Bandurskiego, Harcerska, Joachima Lelewela, Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego, Raszyńska, Żeromskiego
19 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Jana Pawła II 30 Jarosław stały Tak Ulice: Aleksandra Morgenbessera, Boczna Szczytniańskiej, Brzostków, Cegielniana, Dominikańska, Franciszka Siarczyńskiego, Grochowska, Jana Kochanowskiego, Stanisława Konarskiego, kpt. Jana Schrama, Krakowska, Krzyżowe Drogi, Lotników, Mikołaja Reja, Pawłosiowska, Powstania Styczniowego, Podpułkownika Tadeusza Danilewicza, Szczytniańska, Zbyszka Kopcia, Zygmunta Krasińskiego, Zielone Wzgórze
20 Miejskie Przedszkole Nr 12, Aleja im. pułkownika Wojciecha Szczepańskiego 2 Jarosław stały Nie Ulice: Aleja Pysiowa, Anny Jenke, Burmistrza Stanisława Hajnusa, Górnoleżajska, Grodziszczańska, im. Kazimierza Skarbowskiego, Kruhel Pawłosiowski, Lawendowa, Letnia, Pogodna, Różana, Romana Koby, Zacisze
21 Dzienny Dom "Senior +", ul. Dolnoleżajska 16 Jarosław stały Tak Ulice: Akacjowa, Batalionów Chłopskich, Brodowicze, Burmistrza Jerzego Matusza, Bursztynowa, Diamentowa, Dolnoleżajska, Kamienna, Kolaniki, Kruhel Pełkiński, Kulkowa, Lipowa, Łazy Kostkowskie, Łąkowa, Majowa, Piaskowa, Rajska, Stawki, Szmaragdowa, Żwirowa
22 Centrum Opieki Medycznej, ul. 3 - go Maja 70 Jarosław szpital Nie obwód odrębny
23 Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Tadeusza Kościuszki 18 Jarosław szpital Nie obwód odrębny
1 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r., ul. Mickiewicza 4 Radymno stały Tak Rynek, Stefana Batorego, Legionów, Kilińskiego, Piekarska, Rejtana, Sienkiewicza, Polna, Gruszki, Cicha, Zachariasiewicza, Narutowicza, Zamnkięta, Zarzecze, Grunwaldzka, Szopena, Krasińskiego, Kościuszki, Spisówka, Słoneczna, Słowackiego, Strażacka, Bema, Mickiewicza, Okrzei, Piłsudskiego, Jana III Sobieskiego, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego, Stefana Żeromskiego, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, 3 Maja, Nadbrzeżna, Sportowa, Dolna (numery parzyste od 2 do 32), Kołłątaja, , Lwowska (numery 3, 5, 7, numery parzyste od 2 do 14)
2 Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych, ul. Złota Góra 13 Radymno stały Nie Wiosenna, Letnia, Jesienna, Zimowa, Królowej Jadwigi, Jana Pawła II, Kasztanowa, Wiśniowa, Pogodna, Akacjowa, Jagodowa, Wietrzna, Kolejowa, Błonie, Złota Góra, Lwowska (numery parzyste od 48 do 70, numery nieparzyste od 11 do 37), Młynarska, Dolna (numery nieparzyste od 1 do 49).
3 Przedszkole Samorządowe, ul. Kazimierza Wielkiego 4 Radymno stały Tak Lwowska (9, 9A, 9B, nr parzyste od 18 do 46 A), Sanowa, Rybacka, Plażowa, Zasanie, Piaskowa, Zielona, Budowlanych, Tysiąclecia, Kazimierza Wielkiego, Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Osiedle Jagiełły blok nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
1 Szkoła Podstawowa w Chłopicach, 192A Chłopice stały Tak Sołectwo Chłopice
2 Świetlica Wiejska, 102 Łowce-Bojanówka stały Tak Sołectwo Lutków i Łowce
3 Świetlica Wiejska, 185A Dobkowice stały Nie Sołectwo Dobkowice
4 Świetlica Wiejska, 172 Boratyn stały Tak Sołectwo Boratyn
5 Świetlica Wiejska Jankowice, 176 Jankowice stały Tak Sołectwo Jankowice
6 Świetlica Wiejska, 111 Zamiechów stały Nie Sołectwo Zamiechów
1 Świetlica w Koniaczowie, 47 Koniaczów stały Tak Sołectwo: Koniaczów
2 Świetlica w Kostkowie, Kostków stały Nie Sołectwa: Kostków, Leżachów Osada
3 Świetlica w Makowisku, 17 Makowisko stały Tak Sołectwo: Makowisko
4 Świetlico-remiza w Morawsku, 203 a Morawsko stały Nie Sołectwo: Morawsko
5 Świetlica przy Szkole Podstawowej w Muninie, ul. Szkolna 3 Munina stały Tak Sołectwo: Munina
6 Dom Kultury w Pełkiniach, 143 Pełkinie stały Nie Sołectwa: Pełkinie
7 Świetlica w Sobiecinie, 25A Sobiecin stały Tak Sołectwo: Sobiecin, Zgoda
8 Szkoła Podstawowa w Surochowie, 67A Surochów stały Nie Sołectwo: Surochów
9 Szkoła Podstawowa w Tuczempach, ul. Jana Pawła II 11 Tuczempy stały Nie Sołectwo: Tuczempy
10 Świetlica w Woli Buchowskiej, 53 Wola Buchowska stały Tak sołectwo: Wola Buchowska
11 Szkoła Podstawowa w Wólce Pełkińskiej, 137B Wólka Pełkińska stały Tak sołectwo: Wólka Pełkińska
1 Świetlica Wiejska Bobrówka, 21 Bobrówka stały Tak Sołectwa: Bobrówka i Wietlin Osada
2 Świetlica RZS Charytany, 16 Charytany stały Nie Sołectwo Charytany
3 Szkoła Podstawowa Korzenica, 1 Korzenica stały Tak Sołectwa: Korzenica i Bukowina
4 Świetlica Wiejska Laszki, 39 Laszki stały Nie Sołectwo Laszki nr domów 1 - 183
5 Szkoła Podstawowa Laszki, 280 Laszki stały Tak Sołectwo Laszki nr domów 184 - do końca
6 Szkoła Podstawowa Miękisz Nowy, 100 Miękisz Nowy stały Tak Sołectwa: Miękisz Nowy i Czerniawka
7 Szkoła Podstawowa Miękisz Stary, 19a Miękisz Stary stały Nie Sołectwo Miękisz Stary
8 Świetlica Wiejska Tuchla, 22 Tuchla stały Nie Sołectwo Tuchla z osadą Tuchla
9 Świetlica Wiejska Wietlin, 31a Wietlin stały Tak Sołectwo Wietlin
10 Świetlica Wiejska Wietlin Trzeci, Wietlin Trzeci stały Tak Sołectwa: Wietlin Trzeci i Wietlin Pierwszy
11 Świetlica Wiejska Wysocko, 40A Wysocko stały Nie Sołectwo Wysocko
12 Dom Pomocy Społecznej w Wysocku, 2B Wysocko dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Wysocku
1 Świetlica Wiejska w Pawłosiowie, 88 Pawłosiów stały Tak Sołectwo Pawłosiów
2 Zespół Szkół w Pawłosiowie, 87 Pawłosiów stały Nie Sołectwo Widna Góra
3 Dom Kultury w Kidałowicach, 115 Kidałowice stały Tak Sołectwo Kidałowice
4 Dom Kultury w Maleniskach, 61 Maleniska stały Tak Sołectwo Maleniska
5 Świetlica Wiejska w Szczytnej, 12 Szczytna stały Tak Sołectwo Szczytna
6 Szkoła Podstawowa w Tywoni, 30 Tywonia stały Nie Sołectwo Tywonia
7 Centrum Kultury w Cieszacinie Wielkim, Cieszacin Wielki stały Nie Sołectwo Cieszacin Wielki
8 Remizo-Świetlica w Cieszacinie Małym, 57 Cieszacin Mały stały Nie Sołectwo Cieszacin Mały
9 Szkoła Podstawowa w Wierzbnej, 2 Wierzbna stały Nie Sołectwo Wierzbna
10 Centrum Kultury w Ożańsku, 30 Ożańsk stały Tak Sołectwo Ożańsk
1 Świetlica wiejska w Hawłowicach, 55 Hawłowice stały Tak sołectwo Hawłowice
2 Szkoła Podstawowa w Jodłówce, 222 Jodłówka stały Nie sołectwo Jodłówka
3 Szkoła Podstawowa w Kramarzówce, 98 Kramarzówka stały Tak sołectwo Kramarzówka
4 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku, ul. Księdza Bronisława Markiewicza 20 Pruchnik stały Tak osiedle Pruchnik Dolny
5 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruchniku Górnym, ul. Świętego Floriana 17 Pruchnik stały Tak osiedle Pruchnik Górny-ulice: Księdza Bronisława Markiewicza od nr 224 do końca, Świętego Floriana, Miodowa, Objazdowa, Widokowa
6 Szkoła Podstawowa w Rozborzu Długim, 101 Rozbórz Długi stały Tak sołectwo Rozbórz Długi
7 Szkoła Podstawowa w Świebodnej, 19 Świebodna stały Tak sołectwo Świebodna
8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeplinie, 111 Rzeplin stały Nie sołectwo Rzeplin
9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce Parcelacji, 358 a Jodłówka stały Nie sołectwo Jodłówka Parcelacja
10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozborzu Okrągłym, 60 Rozbórz Okrągły stały Nie sołectwo Rozbórz Okrągły
11 Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku Dolnym, ul. Księdza Bronisława Markiewicza 22 Pruchnik stały Nie osiedle Pruchnik Górny-ulice: Akacjowa, Księdza Bronisława Markiewicza od nr 73 do nr 223, Jasna od nr 61 do nr 123
1 Budynek Szkoły w Chotyńcu, 114 Chotyniec stały Tak Sołectwa: Chotyniec, Zaleska Wola
2 Budynek Wielofunkcyjny w Młynach, 57 Młyny stały Nie Sołectwa: Budzyń, Chałupki Chotynieckie, Młyny
3 Budynek Szkoły w Duńkowicach, 20 Duńkowice stały Tak Sołectwa: Duńkowice, Piaski
4 Świetlica Wiejska w Michałówce, 14 Michałówka stały Nie Sołectwa: Grabowiec, Michałówka
5 Budynek Szkoły w Korczowej, 52 Korczowa stały Nie Sołectwo: Korczowa
6 Budynek Szkoły w Łazach, 53 Łazy stały Nie Sołectwo: Łazy
7 Budynek Szkoły w Nienowicach, 122 Nienowice stały Tak Sołectwa: Nienowice, Sośnica-Brzeg
8 Budynek Szkoły w Ostrowie, 139 Ostrów stały Tak Sołectwo: Ostrów
9 Budynek Szkoły w Skołoszowie, ul. Franciszkańska 53 Skołoszów stały Nie Sołectwo: Skołoszów
10 Budynek Szkoły w Sośnicy, ul. Kolejowa 1 Sośnica stały Tak Sołectwo: Sośnica
11 Budynek Szkoły w Świętem, 30 Święte stały Tak Sołectwo: Święte
12 Budynek Szkoły w Zabłotcach, 74 Zabłotce stały Nie Sołectwa: Zabłotce, Zamojsce
13 Dom Pomocy Społecznej w Moszczanach, 1 Moszczany stały Tak Dom Pomocy Społecznej w Moszczanach
14 Dom Pomocy Społecznej w Sośnicy, Zamkowa 10 Sośnica dom pomocy społecznej Nie obwód odrębny
1 Szkoła Podstawowa w Czelatycach, 2 Czelatyce stały Nie Sołectwo Czelatyce
2 Szkoła Podstawowa w Rokietnicy, 108 Rokietnica stały Tak Sołectwo Rokietnica
3 Świetlica Wiejska w Tapinie, 111 Tapin stały Nie Sołectwo Tapin
4 Świetlica Środowiskowa w Tuligłowach, 19A Tuligłowy stały Tak Sołectwo Tuligłowy
5 Szkoła Podstawowa w Rokietnicy Woli, 525 Rokietnica stały Tak Sołectwo Rokietnica Wola
1 Świetlica Wiejska w Roźwienicy (stara Szkoła Podstawowa), 89 Roźwienica stały Tak Sołectwo Roźwienica. sołectwo Mokra
2 Wiejski Dom Kultury w Rudołowicach, 21a Rudołowice stały Tak Sołectwo Rudołowice
3 Wiejski Dom Kultury w Woli Roźwienickiej, 49A Wola Roźwienicka stały Nie Sołectwo Wola Roźwienicka
4 Wiejski Dom Kultury w Cząstkowicach, 106 Cząstkowice stały Nie Sołectwo Cząstkowice, Sołectwo Czudowice
5 Wiejski Dom Kultury w Bystrowicach, 78A Bystrowice stały Nie Sołectwo Bystrowice, Sołectwo Więckowice
6 Wiejski Dom Kultury w Tyniowicach, 1A Tyniowice stały Nie Sołectwo Chorzów, Sołectwo Tyniowice
7 Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej-Curie w Węgierce, 220 Węgierka stały Tak Sołectwo Węgierka
8 Szkoła Podstawowa im Św. Stanisława Kostki w Woli Węgierskiej, 122 Wola Węgierska stały Tak Sołectwo Wola Węgierska
1 Dom Kultury w Wiązownicy, ul. Warszawska 15/1 Wiązownica stały Tak Wiązownica
2 Świetlica Wiejska w Manasterzu, 59 Manasterz stały Tak Manasterz
3 Świetlica Wiejska w Radawie, ul. Cicha 2 Radawa stały Tak Radawa
4 Świetlica Wiejska w Cetuli, 61 Cetula stały Nie Cetula
5 Świetlica Wiejska w Mołodyczu, 90 Mołodycz stały Nie Mołodycz
6 Dom Kultury w Zapałowie, 134 Zapałów stały Nie Zapałów, Wólka Zapałowska, Surmaczówka
7 Świetlica Wiejska w Ryszkowej Woli, 59 Ryszkowa Wola stały Tak Ryszkowa Wola
8 Dom Kultury w Piwodzie, 82 Piwoda stały Nie Piwoda
9 Dom Kultury w Szówsku, ul. Sportowa 5 Szówsko stały Tak Szówsko ulice: Dojazdowa, Farmerów, Floriańska, Kasztanowa, Koniaczowska, Kościelna, Lubelska od nr 34 - do nr 270 /końca/, Łąkowa, Misztale, Osiedle, Parkowa, Pieczarkowa, Pogodna, Polna, Sanowa, Setna, Słoneczna, Społeczna, Sportowa, Wiosenna, Wola, Wolska, Wrzosowa, Zielona
10 Świetlica Środowiskowa przy Kościele pw. św. Brata Alberta w Szówsku, ul. Zamojska 6 Szówsko stały Nie Szówsko ulice: Adama Chmielowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Książąt Czartoryskich, Kwiatowa, Lubelska od nr 2 - do nr 33, Ogrodowa, Osiedle Milenijne, Nowa, Sadowa, Zamojska
11 Dom Kultury w Nielepkowicach, 71 Nielepkowice stały Tak Nielepkowice

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Jarosław 8 31 255 4 40
0.0000020000Nr 2 Gminy: Laszki, Radymno, Chłopice, Miasto Radymno 6 23 756 5 40
0.0000030000Nr 3 Gminy: Jarosław, Wiązownica 5 19 912 5 31
0.0000040000Nr 4 Gminy: Pruchnik, Rokietnica, Roźwienica, Pawłosiów 6 23 506 5 35
Podsumowanie 25 98 429 19 146

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 10 8 7 8 33
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 3 3 14
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 8 7 8 33
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU KWW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU 10 8 7 8 33
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 10 8 7 8 33

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 30 979 16 173 16 167 52.19% 0.05219
15 368 95.06% 0.09506
Tak
2 23 709 13 853 13 842 58.38% 0.05838
13 105 94.68% 0.09468
Tak
3 19 938 11 179 11 020 55.27% 0.05527
10 366 94.07% 0.09407
Tak
4 23 480 12 718 12 716 54.16% 0.05416
11 983 94.24% 0.09424
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 8 942 33 17.59% 0.01759
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 200 14 2.36% 0.00236
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 24 235 33 47.69% 0.04769
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU 8 219 33 16.17% 0.01617
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 8 226 33 16.19% 0.01619

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 8 942 33 4 17.59% 0.01759
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 200 14 0 2.36% 0.00236
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 24 235 33 15 47.69% 0.04769
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU 8 219 33 3 16.17% 0.01617
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 8 226 33 3 16.19% 0.01619
Tak

Rada Powiatu Jarosławskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 BEDNARCZYK Józef 312 2.03% 0.00203
Nie
1 2 2 HOŁOWACZ Gabriela Stefania 86 0.56% 0.00056
Nie
1 2 3 FURGAŁA Witold Józef 29 0.19% 0.00019
Nie
1 2 4 ORŁOWSKI Jarosław Edmund 123 0.80% 0.0008
Nie
1 2 5 KURAS Małgorzata Beata 43 0.28% 0.00028
Nie
1 2 6 NOWAK Jarosław Jacek 58 0.38% 0.00038
Nie
1 2 7 HORECZY-WOJTOWICZ Halina Anna 159 1.03% 0.00103
Nie
1 2 8 MIKŁASZEWSKA Monika Małgorzata 49 0.32% 0.00032
Nie
1 2 9 KOŁAKOWSKI Artur Stanisław 49 0.32% 0.00032
Nie
1 2 10 MŁYNARSKI Rafał Grzegorz 408 2.65% 0.00265
Nie
1 10 1 CHRZAN Tadeusz 1 922 12.51% 0.01251
Tak
1 10 2 KOŻAK-SIARA Tatiana Irena 532 3.46% 0.00346
Nie
1 10 3 SALWA Andrzej Jakub 131 0.85% 0.00085
Nie
1 10 4 SALABURA Daniel Jerzy 402 2.62% 0.00262
Nie
1 10 5 STRZELEC Grażyna 757 4.93% 0.00493
Tak
1 10 6 DZIUKIEWICZ Kamil Gerard 598 3.89% 0.00389
Tak
1 10 7 LOTYCZ Mirosław Piotr 417 2.71% 0.00271
Nie
1 10 8 MORDARSKA Joanna Małgorzata 209 1.36% 0.00136
Nie
1 10 9 KUDŁA Agnieszka Katarzyna 145 0.94% 0.00094
Nie
1 10 10 WYCZAWSKI Andrzej 1 308 8.51% 0.00851
Tak
1 12 1 KULESZA Tomasz Jerzy 1 528 9.94% 0.00994
Tak
1 12 2 TRACZ Dariusz Antoni 955 6.21% 0.00621
Tak
1 12 3 ŚLIWIŃSKA-DĄBROWSKA Elżbieta Barbara 588 3.83% 0.00383
Tak
1 12 4 ŁUBYK Ryszard Józef 205 1.33% 0.00133
Nie
1 12 5 KWIECIEŃ Teresa 282 1.83% 0.00183
Nie
1 12 6 ŚWIĄTEK Barbara Janina 267 1.74% 0.00174
Nie
1 12 7 HANAS Zbigniew Julian 289 1.88% 0.00188
Nie
1 12 8 ŻURAWSKA Krystyna 107 0.70% 0.0007
Nie
1 12 9 LICHOŃCZAK Andrzej Marian 260 1.69% 0.00169
Nie
1 12 10 WYSOCKI Andrzej Jan 522 3.40% 0.0034
Nie
1 13 1 PISKORZ Zbigniew Ryszard 594 3.87% 0.00387
Nie
1 13 2 STAŃDA Jacek Józef 431 2.80% 0.0028
Nie
1 13 3 CIENKI Barbara 173 1.13% 0.00113
Nie
1 13 4 SOPEL Krzysztof 135 0.88% 0.00088
Nie
1 13 5 PELS Maria 118 0.77% 0.00077
Nie
1 13 6 CZURA Barbara Helena 58 0.38% 0.00038
Nie
1 13 7 KRYSTECKI Wiesław Grzegorz 188 1.22% 0.00122
Nie
1 13 8 SOCHA Paweł Marian 149 0.97% 0.00097
Nie
1 13 9 BIEGANOWSKA Monika Anna 51 0.33% 0.00033
Nie
1 13 10 SZKOŁA Wacław Jan 731 4.76% 0.00476
Tak
2 2 1 TKACZYK Bogusław Wiesław 477 3.64% 0.00364
Nie
2 2 2 BATYCKI Jerzy Marian 718 5.48% 0.00548
Tak
2 2 3 WOJCIECHOWSKA Zofia Helena 359 2.74% 0.00274
Nie
2 2 4 GRENDA Adam 695 5.30% 0.0053
Tak
2 2 5 GOŁĄB Wiesław Józef 220 1.68% 0.00168
Nie
2 2 6 GUNIA Dorota Maria 331 2.53% 0.00253
Nie
2 2 7 KOJDER Jan Andrzej 135 1.03% 0.00103
Nie
2 2 8 RADECKA Alina Maria 597 4.56% 0.00456
Nie
2 8 1 JAMROZIK Wiktor Paweł 218 1.66% 0.00166
Nie
2 8 2 KONIECZNY Zbigniew Grzegorz 74 0.56% 0.00056
Nie
2 8 3 SIEMASZKIEWICZ Mateusz Adam 37 0.28% 0.00028
Nie
2 8 4 USIĄDEK Aneta Agata 30 0.23% 0.00023
Nie
2 8 5 DOMAŃSKI Stanisław 48 0.37% 0.00037
Nie
2 8 6 USIĄDEK Jarosław Bartłomiej 13 0.10% 0.0001
Nie
2 8 7 JANUSZKIEWICZ Katarzyna 29 0.22% 0.00022
Nie
2 8 8 USIĄDEK Magdalena 24 0.18% 0.00018
Nie
2 10 1 KISIELEWICZ Marek Ireneusz 1 403 10.71% 0.01071
Tak
2 10 2 STAWARZ Barbara Teresa 849 6.48% 0.00648
Tak
2 10 3 CEBULAK Krzysztof Tadeusz 1 000 7.63% 0.00763
Tak
2 10 4 BŁASZCZYK Grzegorz Stanisław 677 5.17% 0.00517
Nie
2 10 5 JĘDREJKO Maria Barbara 568 4.33% 0.00433
Nie
2 10 6 SOBOLEWSKI Marek Jan 1 045 7.97% 0.00797
Tak
2 10 7 JAWORSKI Marcin Józef 567 4.33% 0.00433
Nie
2 10 8 WUJEK Dorota 603 4.60% 0.0046
Nie
2 12 1 SZOT Mirosław Jan 440 3.36% 0.00336
Nie
2 12 2 SUCHODOLSKA Justyna 125 0.95% 0.00095
Nie
2 12 3 TOMASZEWSKA Joanna 99 0.76% 0.00076
Nie
2 12 4 MAZURKIEWICZ Beata Teresa 122 0.93% 0.00093
Nie
2 12 5 NIEĆKO Mateusz 247 1.88% 0.00188
Nie
2 12 6 WIELGOS Ryszard 77 0.59% 0.00059
Nie
2 12 7 MIŚKO Agata 201 1.53% 0.00153
Nie
2 12 8 PIOTROWICZ Kazimierz 21 0.16% 0.00016
Nie
2 13 1 PETYNIA Zbigniew Edward 332 2.53% 0.00253
Nie
2 13 2 KOŚCIK Wawrzyniec 148 1.13% 0.00113
Nie
2 13 3 TARNAWSKA Danuta Elżbieta 88 0.67% 0.00067
Nie
2 13 4 SOJA Bronisław 94 0.72% 0.00072
Nie
2 13 5 KOMINKO Izabela Katarzyna 18 0.14% 0.00014
Nie
2 13 6 ZUBRZYCKI Wojciech Andrzej 73 0.56% 0.00056
Nie
2 13 7 GRABCZYŃSKA-BOCIAN Justyna 69 0.53% 0.00053
Nie
2 13 8 PREISNER Wacław Grzegorz 234 1.79% 0.00179
Nie
3 2 1 SZCZYBYŁO Leszek Antoni 1 045 10.08% 0.01008
Tak
3 2 2 GILARSKA Dorota 384 3.70% 0.0037
Nie
3 2 3 MATWIJ Jolanta 255 2.46% 0.00246
Nie
3 2 4 FLOREK Jan 110 1.06% 0.00106
Nie
3 2 5 HORBACZ Małgorzata 167 1.61% 0.00161
Nie
3 2 6 PURCHA Henryk 175 1.69% 0.00169
Nie
3 2 7 WILK Janusz Piotr 89 0.86% 0.00086
Nie
3 8 1 ŻOŁNIERZ Kazimierz Tadeusz 205 1.98% 0.00198
Nie
3 8 2 GOŁĄB Anna Małgorzata 113 1.09% 0.00109
Nie
3 8 3 PAJDA Kazimierz 102 0.98% 0.00098
Nie
3 10 1 DŁUGOŃ Józef 1 376 13.27% 0.01327
Tak
3 10 2 DUDA Teresa Władysława 474 4.57% 0.00457
Nie
3 10 3 FEDOR Marian 978 9.43% 0.00943
Tak
3 10 4 WAWRZYSZKO Marta 369 3.56% 0.00356
Nie
3 10 5 MAGDZIAK Andrzej 696 6.71% 0.00671
Tak
3 10 6 KŁOS Alicja 589 5.68% 0.00568
Nie
3 10 7 KUMKA-KORALEWICZ Małgorzata Maria 314 3.03% 0.00303
Nie
3 12 1 KRAUS Mieczysław Józef 267 2.58% 0.00258
Nie
3 12 2 PIENIĄŻEK Agnieszka Dorota 490 4.73% 0.00473
Nie
3 12 3 GRABOŃ Grzegorz Krzysztof 27 0.26% 0.00026
Nie
3 12 4 NOGAJ Dariusz Jacek 89 0.86% 0.00086
Nie
3 12 5 SKURATKO Marian 84 0.81% 0.00081
Nie
3 12 6 PÓŁTORAK Małgorzata Lucyna 74 0.71% 0.00071
Nie
3 12 7 SROKA Agata Karolina 59 0.57% 0.00057
Nie
3 13 1 SOCHA Grażyna 482 4.65% 0.00465
Nie
3 13 2 PACUŁA Krzysztof 516 4.98% 0.00498
Tak
3 13 3 GIERCZAK Joanna Agnieszka 124 1.20% 0.0012
Nie
3 13 4 PATEREK Jan 254 2.45% 0.00245
Nie
3 13 5 SAWA Renata Maria 37 0.36% 0.00036
Nie
3 13 6 KNAP Ryszard 194 1.87% 0.00187
Nie
3 13 7 GOLBA Stanisław Mariusz 228 2.20% 0.0022
Nie
4 2 1 SAS Krzysztof Jerzy 599 5.00% 0.005
Tak
4 2 2 SZCZEPANIK Henryk 279 2.33% 0.00233
Nie
4 2 3 JAKUBAS Barbara Teresa 517 4.31% 0.00431
Nie
4 2 4 SĘK Genowefa 80 0.67% 0.00067
Nie
4 2 5 WŁOCH Jacek Władysław 54 0.45% 0.00045
Nie
4 2 6 SURMIAK Jerzy Mariusz 103 0.86% 0.00086
Nie
4 2 7 CHRAPEK Barbara Marta 41 0.34% 0.00034
Nie
4 2 8 OCZAK Olga Magdalena 196 1.64% 0.00164
Nie
4 8 1 STECKO Stanisław Michał 199 1.66% 0.00166
Nie
4 8 2 SZULC Małgorzata Maria 91 0.76% 0.00076
Nie
4 8 3 TURCZANIK Irena Halina 17 0.14% 0.00014
Nie
4 10 1 KŁOPOT Stanisław Antoni 1 517 12.66% 0.01266
Tak
4 10 2 KUCAB Marek Józef 1 042 8.70% 0.0087
Tak
4 10 3 TROJAK Mariusz Stanisław 1 278 10.67% 0.01067
Tak
4 10 4 STEC Anna Halina 510 4.26% 0.00426
Nie
4 10 5 SOPEL Stanisław 756 6.31% 0.00631
Tak
4 10 6 MAJCHROWICZ Bożena Krystyna 364 3.04% 0.00304
Nie
4 10 7 MAZUR Maria 169 1.41% 0.00141
Nie
4 10 8 PINDAK Henryk Andrzej 670 5.59% 0.00559
Nie
4 12 1 MINKOWICZ-ALBERT Natalia 47 0.39% 0.00039
Nie
4 12 2 KŁOPOT Jerzy 158 1.32% 0.00132
Nie
4 12 3 ZAWALSKI Arkadiusz Czesław 139 1.16% 0.00116
Nie
4 12 4 STOPYRA Janusz Tadeusz 44 0.37% 0.00037
Nie
4 12 5 HANISZEWSKA Jadwiga Sabina 32 0.27% 0.00027
Nie
4 12 6 PIÓRO Adam Stanisław 192 1.60% 0.0016
Nie
4 12 7 KIWACKI Jan 67 0.56% 0.00056
Nie
4 12 8 LEPSZY Anna 115 0.96% 0.00096
Nie
4 13 1 SZKOŁA Józef 1 446 12.07% 0.01207
Tak
4 13 2 ROMANIK Marian Bogdan 373 3.11% 0.00311
Nie
4 13 3 GOŁASZEWSKA Katarzyna Joanna 112 0.93% 0.00093
Nie
4 13 4 SICIARZ Kazimierz 120 1.00% 0.001
Nie
4 13 5 OWSIK Marta Anna 108 0.90% 0.0009
Nie
4 13 6 GRĄZ Paweł 56 0.47% 0.00047
Nie
4 13 7 PRUCYK Alicja Józefa 101 0.84% 0.00084
Nie
4 13 8 KOCHANOWICZ Janusz 391 3.26% 0.00326
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Jarosławski - ogółem 12 196 158 120 525 98 429 114 8 3
Gminy ogółem 11 171 154 120 525 98 429 114 8 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 36 728 31 255 23 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 10 150 150 83 797 67 174 91 8 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 19 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 12 1
Ogółem 31 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 146 61 42% 85 58%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 87 38 44% 49 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 391 80 20% 311 80%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 21 2 10% 19 90%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 9 0 0% 9 100%
Ogółem 624 179 29% 445 71%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 48 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 48 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 51 49 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 49 51 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 54 54
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 33 8 24% 25 76%
30-39 103 38 37% 65 63%
40-59 344 101 29% 243 71%
60+ 144 32 22% 112 78%
Ogółem 624 179 29% 445 71%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 0 0% 5 100%
40-59 20 2 10% 18 90%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 30 2 7% 28 93%