Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 66 432
Wyborców 53 223
Obwodów 59
  • Wybory do Rady Powiatu w Brzozowie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina brzozozwGmina Brzozów 17 3 21 15 130
gmina domaradzGmina Domaradz 6 15 15 54 54
gmina dydniaGmina Dydnia 12 15 15 36 36
gmina haczozwGmina Haczów 8 15 15 35 35
gmina jasienica rosielnaGmina Jasienica Rosielna 5 15 15 15 15
gmina nozdrzecGmina Nozdrzec 11 15 15 43 43

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miejski w Brzozowie (sala konferencyjna I p. , nr 117), ul. Armii Krajowej 1 Brzozów stały Tak Brzozów-ulice: Armii Krajowej, Stanisława Cegłowskiego, Fryderyka Chopina, Kwiatowa, Leśna, Nad Skałą, Parkowa, Piękna, Polna, Profesora Waleriana Pańki, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Stara, Harcerska, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Kręta, Mała, Stanisława Moniuszki, Osiedle Leopolda Okulickiego, 1000 - lecia, Elizy Orzeszkowej, Franciszka Prohaski, Spacerowa, Widokowa, Zdrojowa, Zielona
2 Ratusz Miejski w Brzozowie, ul. Rynek 10 (I piętro), ul. Rynek 10 Brzozów stały Tak Brzozów-ulice: Józefa Bema, Boczna, Bohaterów II Wojny Światowej, Kazimierzowska, Antoniego Kościńskiego, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Kraszewskiego, Krótka, Legionistów, Adama Mickiewicza, Olejarska, Pocztowa, Rynek, Rzeszowska, Schodowa, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Zamknięta, Bartosza Głowackiego, Górna, Jakla Mała, Jakla Wielka, Mostowa, Józefa Poniatowskiego, Romualda Traugutta, Wincentego Witosa, Wiosenna, Maksymiliana Dąbrowskiego, Anny Kajtochowej
3 Budynek administracyjny Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, ul. Ks. J. Bielawskiego 18 (świetlica), ul. Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów stały Tak Brzozów-ulice: Ks. Józefa Bielawskiego, Mikołaja Kopernika, Podwale, Plac Grunwaldzki, Adama Asnyka, Brzozowa, Kołowa, Osiedlowa, Piastowa, Rzeczna, 3 - go Maja, Wiejska, Zbigniewa Kubasa, Św. Jana Chrzciciela
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach, 877 Humniska stały Nie Humniska (Mała Strona) Od nr 1 do nr 91 i od nr 576 do nr 592 i od nr 717 do końca
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska stały Nie Humniska (Duża Strona) Od nr 92 do nr 400
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska stały Nie Humniska (Duża Strona) Od nr 401 do nr 575 i od nr 593 do 716A
7 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (parter), 593 Grabownica Starzeńska stały Tak Grabownica Starzeńska Od nr 1 do nr 410
8 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (I piętro), 593 Grabownica Starzeńska stały Nie Grabownica Starzeńska Od nr 411 do końca
9 Dom Strażaka w Górkach, 73 Górki stały Tak Górki Od nr 1 do końca
10 Szkoła Podstawowa w Turzym Polu, 152 Turze Pole stały Tak Turze Pole Od nr 1 do końca
11 Szkoła Podstawowa w Zmiennicy, 29 Zmiennica stały Tak Zmiennica Od nr 1 do końca
12 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś stały Nie Stara Wieś Od nr 1 do nr 430
13 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś stały Nie Stara Wieś Od nr 431 do końca
14 Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy, 198 Przysietnica stały Tak Przysietnica od nr 1 do nr 264 i od nr 643 do nr 891
15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysietnicy, 514 Przysietnicy stały Tak Przysietnica Od nr 265 do nr 642A
16 Budynek Szpitala, Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów szpital Nie Szpital
17 Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie, W. Witosa 13 Brzozów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Szkoła Podstawowa w Baryczy, 238 Barycz stały Tak Barycz, Golcowa od Nr 586 do Nr 613
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Domaradzu, 651 Domaradz stały Nie Domaradz od Nr 1 do Nr 87 i od Nr 572 do Nr 740
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Domaradzu, 349 Domaradz stały Tak Domaradz od Nr 88 do Nr 571 i od Nr 761 do Nr 816
4 Dom Strażaka w Domaradzu (Poręby), 897 A Domaradz stały Nie Domaradz od Nr 741 do Nr 760 i od Nr 817 do Nr 915
5 Zespół Szkół w Golcowej, 456 Golcowa stały Tak Golcowa od Nr 1 do Nr 158 i od Nr 351 do Nr 585
6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Golcowej, 284 Golcowa stały Nie Golcowa od Nr 159 do Nr 350
1 Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni, 221 Dydnia stały Tak Dydnia
2 Dom Ludowy w Grabówce, 66 Grabówka stały Nie Grabówka
3 Dom Ludowy w Jabłonce, 47 Jabłonka stały Tak Jabłonka
4 Dom Ludowy w Witryłowie, 21 Witryłów stały Nie Witryłów, Ulucz. Hroszówka
5 Dom Ludowy w Krzemiennej, 46 Krzemienna stały Tak Krzemienna, Jabłonica Ruska
6 Dom Strażaka w Temeszowie, 27 Temeszów stały Nie Temeszów
7 Szkoła Podstawowa w Niewistce, 37 Niewistka stały Nie Niewistka
8 Szkoła Podstawowa w Obarzymie, 36A Obarzym stały Tak Obarzym
9 Dom Ludowy w Krzywem, 68 Krzywe stały Tak Krzywe
10 Dom Ludowy w Końskiem, 39 Końskie stały Nie Końskie
11 Dom Ludowy w Niebocku, 148 Niebocko stały Nie Niebocko
12 Szkoła Podstawowa w Wydrnej, 132 Wydrna stały Tak Wydrna
1 Szkoła Podstawowa w Haczowie-świetlica na parterze, 593 Haczów stały Nie sołectwo Haczów od nr 1 do 325
2 Szkoła Podstawowa w Haczowie-sala gimnastyczna, 593 Haczów stały Tak sołectwo Haczów od nr 326 do 925
3 Szkoła Podstawowa w Trześniowie, 107 Trześniów stały Tak sołectwo Trześniów
4 Dom Ludowy w Bukowie, 91 Buków stały Nie sołectwo Buków
5 Szkoła Podstawowa w Jasionowie, 195 Jasionów stały Nie sołectwo Jasionów
6 Szkoła Podstawowa we Wzdowie, 121 Wzdów stały Tak sołectwo Wzdów
7 Szkoła Podstawowa w Malinówce, 42 Malinówka stały Tak sołectwo Malinówka
8 Szkoła Podstawowa w Jabłonicy Polskiej, 178 Jabłonica Polska stały Nie sołectwo Jabłonica Polska
1 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej, 240 Jasienica Rosielna stały Tak Sołectwo Jasienica Rosielna
2 Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w Bliznem, 439A Blizne stały Nie Sołectwo Blizne od nr domu 1 do 361
3 Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w Bliznem, 439A Blizne stały Tak Sołectwo Blizne od nr domu 362 do końca
4 Zespół Szkół w Orzechówce, 5 Orzechówka stały Tak Sołectwo Orzechówka
5 Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Jakuba Glazera w Woli Jasienickiej, 108 Wola Jasienicka stały Nie Sołectwo Wola Jasienicka
1 Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Nozdrzcu, 227A Nozdrzec stały Tak Nozdrzec
2 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hłudnie, 89 Hłudno stały Tak Hłudno
3 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Warze, 247 Wara stały Tak Wara
4 Szkoła Podstawowa w Siedliskach, 36A Siedliska stały Nie Siedliska, Wołodź
5 Dom Strażaka w Hucie Poręby, 30B Huta Poręby stały Tak Huta Poręby
6 Szkoła Postawowa Nr 1 w Izdebkach, 362 Izdebki stały Nie Izdebki od nr 1 do nr 373
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Izdebkach, 362 Izdebki stały Nie Izdebki od nr 374 do nr 683
8 Dom Strażaka w Izdebkach Rudawcu, 714A Izdebki, Rudawiec stały Tak Izdebki Rudawiec nr od 684 do końca
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wesołej, 401 Wesoła stały Tak Wesoła od nr 1 do nr 527
10 Dom Strażaka w Wesołej Magierowie, 555 Wesoła, Magierów stały Nie Wesoła Magierów nr od nr 528 do nr 574
11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wesołej, 607 Wesoła, Ujazdy stały Nie Wesoła Ujazdy, Ryta Górka nr od 575 do końca

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 gmina Brzozów 8 21 559 6 53
0.0000020000Nr 2 gminy: Dydnia, Nozdrzec 4 13 217 5 27
0.0000030000Nr 3 gminy: Domaradz, Haczów, Jasienica Rosielna 7 18 447 5 34
Podsumowanie 19 53 223 16 114

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 9 6 8 23
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 6 9 25
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA KWW ZIEMIA BRZOZOWSKA 10 6 5 21
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH KWW PGB 10 6 9 25
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU” KWW ZMIANA DLA ROZWOJU 4 3 3 10
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW KWW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW 10 10

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 21 570 11 218 11 213 51.98% 0.05198
10 613 94.65% 0.09465
Tak
2 13 218 7 142 7 142 54.03% 0.05403
6 601 92.43% 0.09243
Tak
3 18 448 9 821 9 818 53.22% 0.05322
9 218 93.89% 0.09389
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 154 23 11.93% 0.01193
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 063 25 34.29% 0.03429
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA 5 326 21 20.15% 0.02015
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH 6 351 25 24.03% 0.02403
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU” 1 403 10 5.31% 0.00531
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW 1 135 10 4.29% 0.00429

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 154 23 1 11.93% 0.01193
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 063 25 8 34.29% 0.03429
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA 5 326 21 4 20.15% 0.02015
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH 6 351 25 5 24.03% 0.02403
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU” 1 403 10 1 5.31% 0.00531
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW 1 135 10 0 4.29% 0.00429
Nie

Rada Powiatu w Brzozowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 PYTLAK Stanisław 279 2.63% 0.00263
Nie
1 2 2 FLOREK Grzegorz 140 1.32% 0.00132
Nie
1 2 3 SURMACZ Bogusław Wojciech 84 0.79% 0.00079
Nie
1 2 4 WOLANIN Małgorzata 69 0.65% 0.00065
Nie
1 2 5 SOBAŚ Kamila Paulina 102 0.96% 0.00096
Nie
1 2 6 BIEŃCZAK Eugeniusz 35 0.33% 0.00033
Nie
1 2 7 KUFEL Katarzyna Zofia 53 0.50% 0.0005
Nie
1 2 8 PYTLOWANA-DĘBIEC Agata 19 0.18% 0.00018
Nie
1 2 9 GIL Jan Józef 42 0.40% 0.0004
Nie
1 10 1 KOZIK Henryk 1 178 11.10% 0.0111
Tak
1 10 2 STYCZKIEWICZ Marek Artur 571 5.38% 0.00538
Tak
1 10 3 FLOREK Grzegorz 378 3.56% 0.00356
Tak
1 10 4 HADUCH Łukasz Jacek 291 2.74% 0.00274
Nie
1 10 5 BARTNICKI Tomasz Edward 362 3.41% 0.00341
Nie
1 10 6 WOJDANOWSKA-PODULKA Anna 104 0.98% 0.00098
Nie
1 10 7 KARNAS Maria 85 0.80% 0.0008
Nie
1 10 8 SZCZEPEK Agnieszka 123 1.16% 0.00116
Nie
1 10 9 ŚMIGIEL Magdalena Anna 99 0.93% 0.00093
Nie
1 10 10 GIEFERT Jan Andrzej 54 0.51% 0.00051
Nie
1 12 1 PILSZAK Stanisław Mieczysław 328 3.09% 0.00309
Nie
1 12 2 KAMIŃSKI Dariusz Ryszard 380 3.58% 0.00358
Tak
1 12 3 DŁUGOSZ Dorota Anna 128 1.21% 0.00121
Nie
1 12 4 CHROBAK Stanisław Józef 509 4.80% 0.0048
Tak
1 12 5 SZAREK Roman 262 2.47% 0.00247
Nie
1 12 6 DUDEK Barbara Jadwiga 230 2.17% 0.00217
Nie
1 12 7 ARENDARCZYK Dominik Eugeniusz 279 2.63% 0.00263
Nie
1 12 8 GRABOŃ Marta 140 1.32% 0.00132
Nie
1 12 9 ŁUKSA Jolanta 182 1.71% 0.00171
Nie
1 12 10 WACEK Marek 708 6.67% 0.00667
Tak
1 13 1 DRAGUŁA Janusz Maciej 307 2.89% 0.00289
Nie
1 13 2 WILK Halina Bożena 69 0.65% 0.00065
Nie
1 13 3 KĘDRA Czesław Michał 127 1.20% 0.0012
Nie
1 13 4 TOCZEK Ewa Agata 50 0.47% 0.00047
Nie
1 13 5 SZAREK Stanisław 321 3.02% 0.00302
Tak
1 13 6 LEŃ Maria Barbara 64 0.60% 0.0006
Nie
1 13 7 CIESIELSKI Marek 62 0.58% 0.00058
Nie
1 13 8 KOPERA Justyna Maria 20 0.19% 0.00019
Nie
1 13 9 SKUBISZ Łukasz Józef 64 0.60% 0.0006
Nie
1 13 10 IWANOWSKI Tadeusz 63 0.59% 0.00059
Nie
1 14 1 BARAN Paweł Janusz 298 2.81% 0.00281
Nie
1 14 2 JURCZAK Wioletta Anna 132 1.24% 0.00124
Nie
1 14 3 NIEDZIELSKI Stanisław 295 2.78% 0.00278
Nie
1 14 4 KORONA Magdalena 392 3.69% 0.00369
Tak
1 15 1 SABIK Edward 227 2.14% 0.00214
Nie
1 15 2 BUCZEK Piotr Paweł 194 1.83% 0.00183
Nie
1 15 3 SZCZEPEK Monika Teresa 58 0.55% 0.00055
Nie
1 15 4 CZECH Lucjan Paweł 182 1.71% 0.00171
Nie
1 15 5 SCHMIDT Dorota Helena 90 0.85% 0.00085
Nie
1 15 6 OSTROWSKI Marek 62 0.58% 0.00058
Nie
1 15 7 KRZYŻANOWSKA Danuta Stefania 82 0.77% 0.00077
Nie
1 15 8 KOZUBAL Wojciech Marian 60 0.57% 0.00057
Nie
1 15 9 MILCZANOWSKA Katarzyna 64 0.60% 0.0006
Nie
1 15 10 KIEREK Damian 116 1.09% 0.00109
Nie
2 2 1 GŁADYSZ Zdzisław 506 7.67% 0.00767
Tak
2 2 2 BLUJ Dorota 501 7.59% 0.00759
Nie
2 2 3 SKOTNICKI Adam 119 1.80% 0.0018
Nie
2 2 4 SOKOŁOWSKI Kazimierz 114 1.73% 0.00173
Nie
2 2 5 BORKOWSKA Małgorzata 71 1.08% 0.00108
Nie
2 2 6 NALEŚNIK Justyna Katarzyna 76 1.15% 0.00115
Nie
2 10 1 MARCHEL Wiesław 735 11.13% 0.01113
Tak
2 10 2 KOT Elżbieta Adela 387 5.86% 0.00586
Nie
2 10 3 SKOTNICKA Halina 241 3.65% 0.00365
Nie
2 10 4 KOPIJA Jan Franciszek 221 3.35% 0.00335
Nie
2 10 5 SOCHA Zdzisław Kazimierz 218 3.30% 0.0033
Nie
2 10 6 HADAM-TOCZEK Barbara Magdalena 82 1.24% 0.00124
Nie
2 12 1 DĄBROWSKI Jarosław Stanisław 213 3.23% 0.00323
Nie
2 12 2 WOJTOWICZ Marek Wojciech 102 1.55% 0.00155
Nie
2 12 3 SAWCZAK Dariusz Piotr 342 5.18% 0.00518
Nie
2 12 4 BLAMA Agnieszka 129 1.95% 0.00195
Nie
2 12 5 CZERKIES Wiesława Elżbieta 37 0.56% 0.00056
Nie
2 12 6 KWOLEK Monika 39 0.59% 0.00059
Nie
2 13 1 ADAMSKI Jacek Zbigniew 1 082 16.39% 0.01639
Tak
2 13 2 BARĆ Mieczysław Sylwester 718 10.88% 0.01088
Tak
2 13 3 DĄBROWIECKI Henryk Bolesław 242 3.67% 0.00367
Nie
2 13 4 DUDA Agata 307 4.65% 0.00465
Nie
2 13 5 OGRODNIK Elżbieta Grażyna 39 0.59% 0.00059
Nie
2 13 6 TOKARZ Barbara 22 0.33% 0.00033
Nie
2 14 1 LISOWSKI Artur Maciej 23 0.35% 0.00035
Nie
2 14 2 IRZYK Maciej Józef 28 0.42% 0.00042
Nie
2 14 3 LISOWSKA Diana Elżbieta 7 0.11% 0.00011
Nie
3 2 1 WRONA Piotr Michał 312 3.38% 0.00338
Nie
3 2 2 ROZENBAJGIER Edward 188 2.04% 0.00204
Nie
3 2 3 BARAŃSKI Janusz Jacek 52 0.56% 0.00056
Nie
3 2 4 NYCZ Bogdan Krzysztof 53 0.57% 0.00057
Nie
3 2 5 RYBA Barbara Krystyna 29 0.31% 0.00031
Nie
3 2 6 KOŁODZIEJ Agata 172 1.87% 0.00187
Nie
3 2 7 KMIOTEK Sylwester Jan 76 0.82% 0.00082
Nie
3 2 8 FRAŃCZAK Małgorzata Agnieszka 62 0.67% 0.00067
Nie
3 10 1 JAJKO Adam 875 9.49% 0.00949
Tak
3 10 2 KUCZMA Jerzy Aleksander 1 176 12.76% 0.01276
Tak
3 10 3 PILCH Jan Alfons 463 5.02% 0.00502
Tak
3 10 4 DATA Janusz Stanisław 656 7.12% 0.00712
Tak
3 10 5 BIEDA Beata 131 1.42% 0.00142
Nie
3 10 6 GERLACH Małgorzata Katarzyna 89 0.97% 0.00097
Nie
3 10 7 ŚNIEŻEK Konrad Wojciech 327 3.55% 0.00355
Nie
3 10 8 NOGAJ Joanna 60 0.65% 0.00065
Nie
3 10 9 HERBUT Justyna 157 1.70% 0.0017
Nie
3 12 1 CHĘĆ Marek 625 6.78% 0.00678
Tak
3 12 2 ADAMCZYK Agnieszka Anna 97 1.05% 0.00105
Nie
3 12 3 SOKOŁOWSKI Robert Adam 202 2.19% 0.00219
Nie
3 12 4 ĆWIĄKAŁA Marek Michał 296 3.21% 0.00321
Nie
3 12 5 OWOC Maria Zofia 98 1.06% 0.00106
Nie
3 13 1 BŁAŻ Zygmunt 898 9.74% 0.00974
Tak
3 13 2 DRABEK Stanisław Maciej 479 5.20% 0.0052
Nie
3 13 3 SZAREK Tomasz Tadeusz 322 3.49% 0.00349
Nie
3 13 4 POJNAR Anna Teresa 117 1.27% 0.00127
Nie
3 13 5 PREJSNAR Jan Aleksander 145 1.57% 0.00157
Nie
3 13 6 STRĄCEL Anna 38 0.41% 0.00041
Nie
3 13 7 WESOŁOWSKI Ryszard Stanisław 481 5.22% 0.00522
Tak
3 13 8 WOLANIN Małgorzata 244 2.65% 0.00265
Nie
3 13 9 ZYWAR Karina 70 0.76% 0.00076
Nie
3 14 1 MIKOŚ Mateusz Łukasz 158 1.71% 0.00171
Nie
3 14 2 TOCZEK Wioletta Agnieszka 38 0.41% 0.00041
Nie
3 14 3 OBŁÓJ Piotr 32 0.35% 0.00035
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Brzozowski - ogółem 7 115 81 66 432 53 223 59 5 1
Gminy ogółem 6 96 78 66 432 53 223 59 5 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 26 887 21 559 17 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 39 545 31 664 42 5 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 16 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 15 1
Ogółem 31 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 114 49 43% 65 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 130 58 45% 72 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 183 42 23% 141 77%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 13 2 15% 11 85%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 4 0 0% 4 100%
Ogółem 427 149 35% 278 65%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 46 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 46 45 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 44 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 50 48 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 55 55
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 25 15 60% 10 40%
30-39 99 40 40% 59 60%
40-59 210 77 37% 133 63%
60+ 93 17 18% 76 82%
Ogółem 427 149 35% 278 65%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 4 0 0% 4 100%
40-59 8 2 25% 6 75%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 17 2 12% 15 88%