Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 26 887
Wyborców 21 559
Obwodów 17
  • Wybory do Rady Miejskiej w Brzozowie
  • Wybory Burmistrza Brzozowa
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miejski w Brzozowie (sala konferencyjna I p. , nr 117), ul. Armii Krajowej 1 Brzozów stały Tak Brzozów-ulice: Armii Krajowej, Stanisława Cegłowskiego, Fryderyka Chopina, Kwiatowa, Leśna, Nad Skałą, Parkowa, Piękna, Polna, Profesora Waleriana Pańki, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Stara, Harcerska, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Kręta, Mała, Stanisława Moniuszki, Osiedle Leopolda Okulickiego, 1000 - lecia, Elizy Orzeszkowej, Franciszka Prohaski, Spacerowa, Widokowa, Zdrojowa, Zielona
2 Ratusz Miejski w Brzozowie, ul. Rynek 10 (I piętro), ul. Rynek 10 Brzozów stały Tak Brzozów-ulice: Józefa Bema, Boczna, Bohaterów II Wojny Światowej, Kazimierzowska, Antoniego Kościńskiego, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Kraszewskiego, Krótka, Legionistów, Adama Mickiewicza, Olejarska, Pocztowa, Rynek, Rzeszowska, Schodowa, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Zamknięta, Bartosza Głowackiego, Górna, Jakla Mała, Jakla Wielka, Mostowa, Józefa Poniatowskiego, Romualda Traugutta, Wincentego Witosa, Wiosenna, Maksymiliana Dąbrowskiego, Anny Kajtochowej
3 Budynek administracyjny Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, ul. Ks. J. Bielawskiego 18 (świetlica), ul. Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów stały Tak Brzozów-ulice: Ks. Józefa Bielawskiego, Mikołaja Kopernika, Podwale, Plac Grunwaldzki, Adama Asnyka, Brzozowa, Kołowa, Osiedlowa, Piastowa, Rzeczna, 3 - go Maja, Wiejska, Zbigniewa Kubasa, Św. Jana Chrzciciela
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach, 877 Humniska stały Nie Humniska (Mała Strona) Od nr 1 do nr 91 i od nr 576 do nr 592 i od nr 717 do końca
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska stały Nie Humniska (Duża Strona) Od nr 92 do nr 400
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska stały Nie Humniska (Duża Strona) Od nr 401 do nr 575 i od nr 593 do 716A
7 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (parter), 593 Grabownica Starzeńska stały Tak Grabownica Starzeńska Od nr 1 do nr 410
8 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (I piętro), 593 Grabownica Starzeńska stały Nie Grabownica Starzeńska Od nr 411 do końca
9 Dom Strażaka w Górkach, 73 Górki stały Tak Górki Od nr 1 do końca
10 Szkoła Podstawowa w Turzym Polu, 152 Turze Pole stały Tak Turze Pole Od nr 1 do końca
11 Szkoła Podstawowa w Zmiennicy, 29 Zmiennica stały Tak Zmiennica Od nr 1 do końca
12 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś stały Nie Stara Wieś Od nr 1 do nr 430
13 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś stały Nie Stara Wieś Od nr 431 do końca
14 Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy, 198 Przysietnica stały Tak Przysietnica od nr 1 do nr 264 i od nr 643 do nr 891
15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysietnicy, 514 Przysietnicy stały Tak Przysietnica Od nr 265 do nr 642A
16 Budynek Szpitala, Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów szpital Nie Szpital
17 Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie, W. Witosa 13 Brzozów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Brzozów 6 6 331 5 39
0.0000020000Nr 2 Grabownica Starzeńska, Humniska, Humniska Skrzyżowanie, Turze Pole, Górki 8 8 380 5 48
0.0000030000Nr 3 Stara Wieś, Przysietnica, Zmiennica 7 6 848 5 43
Podsumowanie 21 21 559 15 130

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 9 8 25
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA KWW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA 7 10 9 26
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW KWW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW 8 10 9 27
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU” KWW ZMIANA DLA ROZWOJU 8 9 8 25
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA KWW ZIEMIA BRZOZOWSKA 8 10 9 27

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 RZEPKA Józef 62 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA Brzozów
4 SZMYD Zdzisław Andrzej 65 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Brzozów
3 SZAŁAJKO Stanisław Michał 59 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA SLD Brzozów
2 STAPIŃSKI Szymon Wojciech 31 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU” Brzozów

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 6 338 3 332 3 332 52.57% 0.05257
3 240 97.24% 0.09724
Tak
2 8 381 4 109 4 109 49.03% 0.04903
3 938 95.84% 0.09584
Tak
3 6 851 3 742 3 742 54.62% 0.05462
3 566 95.30% 0.0953
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 563 25 23.86% 0.02386
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA 496 26 4.62% 0.00462
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW 2 259 27 21.03% 0.02103
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU” 2 500 25 23.27% 0.02327
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA 2 926 27 27.23% 0.02723

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 563 25 6 23.86% 0.02386
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA 496 26 0 4.62% 0.00462
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW 2 259 27 4 21.03% 0.02103
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU” 2 500 25 5 23.27% 0.02327
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA 2 926 27 6 27.23% 0.02723
Tak

Rada Miejska w Brzozowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 SZMYD Zdzisław Andrzej 359 11.08% 0.01108
Tak
1 10 2 MIKSIEWICZ Józef Stanisław 121 3.73% 0.00373
Nie
1 10 3 WASYLEWICZ Bogusław Aleksander 123 3.80% 0.0038
Tak
1 10 4 SOCHACKA Barbara Stanisława 35 1.08% 0.00108
Nie
1 10 5 SŁYSZ Mariusz 63 1.94% 0.00194
Nie
1 10 6 KONIECZKO Mariusz 72 2.22% 0.00222
Nie
1 10 7 RACHWAŁ Jolanta Ewa 3 0.09% 9.0E-5
Nie
1 10 8 GIERLACH Dorota Maria 19 0.59% 0.00059
Nie
1 16 1 SZAŁAJKO Stanisław Michał 105 3.24% 0.00324
Nie
1 16 2 KRACH Zofia 21 0.65% 0.00065
Nie
1 16 3 TERCHA-FRANKIEWICZ Katarzyna Maria 24 0.74% 0.00074
Nie
1 16 4 DYMIŃSKA Teresa Maria 19 0.59% 0.00059
Nie
1 16 5 MATUS Marek Łukasz 52 1.60% 0.0016
Nie
1 16 6 ŁUKASZYK Krystian Adam 7 0.22% 0.00022
Nie
1 16 7 DĘBIEC Stanisław Antoni 7 0.22% 0.00022
Nie
1 17 1 ORZECHOWSKI Adam Paweł 29 0.90% 0.0009
Nie
1 17 2 NAWŁOKA Magdalena Maria 62 1.91% 0.00191
Nie
1 17 3 SZAREK Monika Władysława 19 0.59% 0.00059
Nie
1 17 4 KIELAR Krzysztof Mariusz 24 0.74% 0.00074
Nie
1 17 5 JASTRZĘBSKA Beata 28 0.86% 0.00086
Nie
1 17 6 KRZYSZTYŃSKA Małgorzata 46 1.42% 0.00142
Nie
1 17 7 BRAJEWSKI Jakub 70 2.16% 0.00216
Nie
1 17 8 BRAJEWSKI Stanisław 8 0.25% 0.00025
Nie
1 18 1 STAPIŃSKI Szymon Wojciech 495 15.28% 0.01528
Tak
1 18 2 ŚCIBOR Paweł Piotr 105 3.24% 0.00324
Tak
1 18 3 SZMYD Bogdan Witold 96 2.96% 0.00296
Nie
1 18 4 MASŁYK Aneta 83 2.56% 0.00256
Nie
1 18 5 SZUBA Maria 65 2.01% 0.00201
Nie
1 18 6 MALINOWSKI Daniel Piotr 46 1.42% 0.00142
Nie
1 18 7 ŁOBAZA Mateusz 31 0.96% 0.00096
Nie
1 18 8 ILASZ-SZUBA Monika Natalia 34 1.05% 0.00105
Nie
1 19 1 BEDNARZ Stanisław Marek 83 2.56% 0.00256
Nie
1 19 2 KAMIŃSKA Dorota Maria 165 5.09% 0.00509
Tak
1 19 3 JANAS Maria 128 3.95% 0.00395
Nie
1 19 4 BODZIOCH Maria 51 1.57% 0.00157
Nie
1 19 5 JASKÓŁKA Tomasz 106 3.27% 0.00327
Nie
1 19 6 ŁACH Andrzej 224 6.91% 0.00691
Tak
1 19 7 WĄTRÓBSKA Sylwia Maria 119 3.67% 0.00367
Nie
1 19 8 BARAŃSKI Dariusz Bogusław 93 2.87% 0.00287
Nie
2 10 1 ROGULA Adam Wojciech 112 2.84% 0.00284
Nie
2 10 2 ŚMIGIEL Marta 88 2.23% 0.00223
Nie
2 10 3 PILSZAK Mariola 143 3.63% 0.00363
Tak
2 10 4 BEDNARCZYK Krzysztof Antoni 216 5.49% 0.00549
Tak
2 10 5 MARUSIA Bogdan Piotr 40 1.02% 0.00102
Nie
2 10 6 RYBA Katarzyna Joanna 39 0.99% 0.00099
Nie
2 10 7 WOJTOWICZ Monika Katarzyna 18 0.46% 0.00046
Nie
2 10 8 MAZUR Mateusz Piotr 109 2.77% 0.00277
Nie
2 10 9 SZAŁAJKO Jan 29 0.74% 0.00074
Nie
2 16 1 FLORCZAK Ewa Elżbieta 20 0.51% 0.00051
Nie
2 16 2 KIELAR Stanisław 21 0.53% 0.00053
Nie
2 16 3 JAROSZ Ewa Maria 16 0.41% 0.00041
Nie
2 16 4 IRZYK Zygmunt Wojciech 9 0.23% 0.00023
Nie
2 16 5 SŁAWĘCKI Zbyszek 14 0.36% 0.00036
Nie
2 16 6 KONIECZKO Roman Kazimierz 35 0.89% 0.00089
Nie
2 16 7 BĄK Henryk Stanisław 38 0.96% 0.00096
Nie
2 16 8 TOMOŃ Józef 8 0.20% 0.0002
Nie
2 16 9 OCHAŁEK Magdalena Ewa 4 0.10% 0.0001
Nie
2 16 10 SZMYD Dorota Grażyna 4 0.10% 0.0001
Nie
2 17 1 JATCZYSZYN Piotr Stanisław 259 6.58% 0.00658
Tak
2 17 2 CYGANIK Zbigniew Stanisław 324 8.23% 0.00823
Tak
2 17 3 KĘDRA Kazimierz Antoni 78 1.98% 0.00198
Nie
2 17 4 OSTROWSKI Grzegorz 180 4.57% 0.00457
Nie
2 17 5 MAZUR Antoni 107 2.72% 0.00272
Nie
2 17 6 WINNICKA Diana Magdalena 16 0.41% 0.00041
Nie
2 17 7 KOWALCZYK Piotr Mieczysław 41 1.04% 0.00104
Nie
2 17 8 WRONA Marta Alicja 13 0.33% 0.00033
Nie
2 17 9 MAZUR-SZMIGIEL Lucyna Teresa 6 0.15% 0.00015
Nie
2 17 10 SZAŁAJKO Aneta Justyna 28 0.71% 0.00071
Nie
2 18 1 HAUDEK Aleksandra Marta 205 5.21% 0.00521
Tak
2 18 2 GROMEK Radosław Jerzy 170 4.32% 0.00432
Nie
2 18 3 FUTYMA Joanna Maria 62 1.57% 0.00157
Nie
2 18 4 KUŁAK Stanisław 172 4.37% 0.00437
Nie
2 18 5 FABISIAK Dorota Jadwiga 126 3.20% 0.0032
Nie
2 18 6 ZAJDEL Kazimierz Józef 201 5.10% 0.0051
Tak
2 18 7 KORONA Daniel Piotr 41 1.04% 0.00104
Nie
2 18 8 SOWIŃSKI Henryk Franciszek 10 0.25% 0.00025
Nie
2 18 9 SZAŁAJKO Justyna Katarzyna 53 1.35% 0.00135
Nie
2 19 1 TYMPALSKI Kazimierz 223 5.66% 0.00566
Tak
2 19 2 KWIATKOWSKI Zbigniew Jan 212 5.38% 0.00538
Tak
2 19 3 STRUŚ Elżbieta 103 2.62% 0.00262
Nie
2 19 4 ZUBEL Maciej Jan 77 1.96% 0.00196
Nie
2 19 5 LASEK Zofia 116 2.95% 0.00295
Nie
2 19 6 FEDERCZAK Robert Bronisław 47 1.19% 0.00119
Nie
2 19 7 BOSAK Donata 14 0.36% 0.00036
Nie
2 19 8 BURY Edward 36 0.91% 0.00091
Nie
2 19 9 NASTAŁ Katarzyna Maria 43 1.09% 0.00109
Nie
2 19 10 MASŁYK Tadeusz Łukasz 12 0.30% 0.0003
Nie
3 10 1 DUPLAGA Bogdan Stanisław 335 9.39% 0.00939
Tak
3 10 2 TESZNAR Urszula 174 4.88% 0.00488
Tak
3 10 3 MAZUR Wanda 112 3.14% 0.00314
Nie
3 10 4 TOMKIEWICZ Józef 127 3.56% 0.00356
Nie
3 10 5 BĄK Zbigniew Józef 68 1.91% 0.00191
Nie
3 10 6 GUZ Anna Magdalena 37 1.04% 0.00104
Nie
3 10 7 WANIA Adam 102 2.86% 0.00286
Nie
3 10 8 BUCZKOWICZ Jadwiga Anna 19 0.53% 0.00053
Nie
3 16 1 MACIOS Władysław Wojciech 13 0.36% 0.00036
Nie
3 16 2 SZCZEPEK Aleksandra 34 0.95% 0.00095
Nie
3 16 3 GIERLACH Sebastian 4 0.11% 0.00011
Nie
3 16 4 RYSZ Anna Katarzyna 3 0.08% 8.0E-5
Nie
3 16 5 BABIRECKI Zbigniew Michał 12 0.34% 0.00034
Nie
3 16 6 ĆWIĄKAŁA Beata Elżbieta 5 0.14% 0.00014
Nie
3 16 7 DUDEK Anna Teresa 8 0.22% 0.00022
Nie
3 16 8 DĄBROWIECKI Marcin Adam 6 0.17% 0.00017
Nie
3 16 9 CZECH Anna 7 0.20% 0.0002
Nie
3 17 1 FROŃ Paweł Mieczysław 312 8.75% 0.00875
Tak
3 17 2 RZEPKA Tomasz 225 6.31% 0.00631
Tak
3 17 3 ŻMUDA Anna 67 1.88% 0.00188
Nie
3 17 4 CHROBAK Krzysztof 95 2.66% 0.00266
Nie
3 17 5 WOLANIN Marzena Maria 50 1.40% 0.0014
Nie
3 17 6 FIC Wiesław Antoni 26 0.73% 0.00073
Nie
3 17 7 ŚCIBOR Małgorzata 77 2.16% 0.00216
Nie
3 17 8 DATA Ryszard Jan 28 0.79% 0.00079
Nie
3 17 9 GŁADYSZ Krystyna 41 1.15% 0.00115
Nie
3 18 1 PIETRYKA Grzegorz 157 4.40% 0.0044
Tak
3 18 2 KOLBUCH Marcin 87 2.44% 0.00244
Nie
3 18 3 NIEMIEC Marta 49 1.37% 0.00137
Nie
3 18 4 KALIŃSKA Anna Maria 87 2.44% 0.00244
Nie
3 18 5 PILIP Zygmunt Paweł 28 0.79% 0.00079
Nie
3 18 6 SUPEL Anna 20 0.56% 0.00056
Nie
3 18 7 ŻMUDA Dariusz Kazimierz 63 1.77% 0.00177
Nie
3 18 8 SZMYD Joanna Elżbieta 14 0.39% 0.00039
Nie
3 19 1 RZEPKA Andrzej 197 5.52% 0.00552
Nie
3 19 2 KOSZTYŁA Krzysztof 143 4.01% 0.00401
Nie
3 19 3 BOROŃ Daniel Ryszard 202 5.66% 0.00566
Tak
3 19 4 MĄKOSA Elżbieta 72 2.02% 0.00202
Nie
3 19 5 POMYKAŁA Adam Józef 252 7.07% 0.00707
Tak
3 19 6 DĄBROWSKA Agata Anna 17 0.48% 0.00048
Nie
3 19 7 LEŃ Mariusz 19 0.53% 0.00053
Nie
3 19 8 DOBOSZ Sylwia Magdalena 22 0.62% 0.00062
Nie
3 19 9 SZYDŁOWSKA Lucyna Ewa 150 4.21% 0.00421
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 RZEPKA Józef 62 wyższe Brzozów, 3 695 33.38 Druga tura
2 STAPIŃSKI Szymon Wojciech 31 wyższe Brzozów, 4 753 42.94 Druga tura
3 SZAŁAJKO Stanisław Michał 59 wyższe Brzozów, 423 3.82 Nie
4 SZMYD Zdzisław Andrzej 65 wyższe Brzozów, 2 198 19.86 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Urząd Miejski w Brzozowie (sala konferencyjna I p. , nr 117), ul. Armii Krajowej 1 Brzozów stały 2 098 1 134 1 134 54.05% 0.05405
1 118 98.59%
2 Ratusz Miejski w Brzozowie, ul. Rynek 10 (I piętro), ul. Rynek 10 Brzozów stały 2 027 1 067 1 067 52.64% 0.05264
1 059 99.25%
3 Budynek administracyjny Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, ul. Ks. J. Bielawskiego 18 (świetlica), ul. Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów stały 1 979 1 104 1 104 55.79% 0.05579
1 091 98.82%
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach, 877 Humniska stały 1 312 626 626 47.71% 0.04771
621 99.20%
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska stały 1 233 554 554 44.93% 0.04493
548 98.92%
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska stały 1 171 586 586 50.04% 0.05004
577 98.46%
7 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (parter), 593 Grabownica Starzeńska stały 1 289 669 669 51.90% 0.0519
653 97.61%
8 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (I piętro), 593 Grabownica Starzeńska stały 1 301 602 602 46.27% 0.04627
599 99.50%
9 Dom Strażaka w Górkach, 73 Górki stały 1 223 580 580 47.42% 0.04742
576 99.31%
10 Szkoła Podstawowa w Turzym Polu, 152 Turze Pole stały 852 481 481 56.46% 0.05646
474 98.54%
11 Szkoła Podstawowa w Zmiennicy, 29 Zmiennica stały 996 530 530 53.21% 0.05321
522 98.49%
12 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś stały 1 377 740 740 53.74% 0.05374
738 99.73%
13 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś stały 1 394 797 797 57.17% 0.05717
790 99.12%
14 Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy, 198 Przysietnica stały 1 731 991 991 57.25% 0.05725
984 99.29%
15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysietnicy, 514 Przysietnicy stały 1 353 690 690 51.00% 0.051
683 98.99%
16 Budynek Szpitala, Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów szpital 158 14 14 8.86% 0.00886
14 100.00%
17 Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie, W. Witosa 13 Brzozów dom pomocy społecznej 76 23 23 30.26% 0.03026
22 95.65%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 RZEPKA Józef 62 wyższe Brzozów, 4131 37.27 Nie
2 STAPIŃSKI Szymon Wojciech 31 wyższe Brzozów, 6954 62.73 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych RZEPKA Józef Głosów ważnych oddanych na kandydatów STAPIŃSKI Szymon Wojciech
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Urząd Miejski w Brzozowie (sala konferencyjna I p. , nr 117), ul. Armii Krajowej 1 Brzozów 1236 365 29.53% 0.02953
70.47% 871
2 Ratusz Miejski w Brzozowie, ul. Rynek 10 (I piętro), ul. Rynek 10 Brzozów 1045 285 27.27% 0.02727
72.73% 760
3 Budynek administracyjny Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, ul. Ks. J. Bielawskiego 18 (świetlica), ul. Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów 1085 354 32.63% 0.03263
67.37% 731
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach, 877 Humniska 605 191 31.57% 0.03157
68.43% 414
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska 560 174 31.07% 0.03107
68.93% 386
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska 549 153 27.87% 0.02787
72.13% 396
7 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (parter), 593 Grabownica Starzeńska 604 186 30.79% 0.03079
69.21% 418
8 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (I piętro), 593 Grabownica Starzeńska 592 177 29.90% 0.0299
70.10% 415
9 Dom Strażaka w Górkach, 73 Górki 604 162 26.82% 0.02682
73.18% 442
10 Szkoła Podstawowa w Turzym Polu, 152 Turze Pole 417 134 32.13% 0.03213
67.87% 283
11 Szkoła Podstawowa w Zmiennicy, 29 Zmiennica 535 174 32.52% 0.03252
67.48% 361
12 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś 702 215 30.63% 0.03063
69.37% 487
13 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś 749 268 35.78% 0.03578
64.22% 481
14 Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy, 198 Przysietnica 1032 774 75.00% 0.075
25.00% 258
15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysietnicy, 514 Przysietnicy 747 506 67.74% 0.06774
32.26% 241
16 Budynek Szpitala, Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów 3 1 33.33% 0.03333
66.67% 2
17 Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie, W. Witosa 13 Brzozów 20 12 60.00% 0.06
40.00% 8

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Urząd Miejski w Brzozowie (sala konferencyjna I p. , nr 117), ul. Armii Krajowej 1 Brzozów stały 2194 1239 1239 56.47% 0.05647
1236 99.76%
2 Ratusz Miejski w Brzozowie, ul. Rynek 10 (I piętro), ul. Rynek 10 Brzozów stały 1929 1048 1048 54.33% 0.05433
1045 99.71%
3 Budynek administracyjny Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, ul. Ks. J. Bielawskiego 18 (świetlica), ul. Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów stały 1980 1095 1095 55.30% 0.0553
1085 99.09%
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach, 877 Humniska stały 1307 610 610 46.67% 0.04667
605 99.18%
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska stały 1232 565 565 45.86% 0.04586
560 99.12%
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach, 264 Humniska stały 1177 554 554 47.07% 0.04707
549 99.10%
7 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (parter), 593 Grabownica Starzeńska stały 1285 608 608 47.32% 0.04732
604 99.34%
8 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (I piętro), 593 Grabownica Starzeńska stały 1300 595 595 45.77% 0.04577
592 99.50%
9 Dom Strażaka w Górkach, 73 Górki stały 1226 604 604 49.27% 0.04927
604 100.00%
10 Szkoła Podstawowa w Turzym Polu, 152 Turze Pole stały 854 419 419 49.06% 0.04906
417 99.52%
11 Szkoła Podstawowa w Zmiennicy, 29 Zmiennica stały 996 536 536 53.82% 0.05382
535 99.81%
12 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś stały 1374 703 703 51.16% 0.05116
702 99.86%
13 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 790 Stara Wieś stały 1388 751 751 54.11% 0.05411
749 99.73%
14 Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy, 198 Przysietnica stały 1733 1042 1042 60.13% 0.06013
1032 99.04%
15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysietnicy, 514 Przysietnicy stały 1351 755 755 55.88% 0.05588
747 98.94%
16 Budynek Szpitala, Ks. J. Bielawskiego 18 Brzozów szpital 21 3 3 14.29% 0.01429
3 100.00%
17 Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie, W. Witosa 13 Brzozów dom pomocy społecznej 75 20 20 26.67% 0.02667
20 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 3 26 887 21 559 17 1