Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 119 785
Wyborców 100 467
Obwodów 81
  • Wybory do Rady Miasta Opola
  • Wybory Prezydenta Miasta Opola
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Remiza OSP Wrzoski, ul. Wrocławska 242 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Akwarelowa, Barwna, Brylantowa, Brzeska, Kolorowa, Królewska, Mechnicka, Motocyklistów, Nad Stawem, Narciarzy, Pastelowa, Pąsowa, Polna, Rondo im. Rodłaków, Szara, Wrocławska numery nieparzyste od 239 do końca oraz numery parzyste od 224 do końca
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32, Opolska 34 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Księżycowa, Nadodrzańska, Opolska, Partyzancka numery nieparzyste od 101 do końca, Piękna, Rajska, Sławicka numery nieparzyste od 1 do 25 oraz numery parzyste od 2 do 54, Sławna, Strażacka, Szczęśliwa, Urocza
3 Remiza OSP Bierkowice, Wrocławska 190 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Bierkowicka, Stanisława Bronicza, Dyngusowa, Dziewanny, Etnografów, prof. Stefana Golachowskiego, Kameralna, Kwitnąca, Lajkonika, Marcepanowa, Marty, Osiedle Sady, Pisankowa, Sielska, Sobótki, Urodzaju, Wielkanocna, Wrocławska numery nieparzyste od 151 do 225 oraz numery parzyste od 172 do 212a, Żerkowicka
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Cmentarna 7 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej numer 4, Ceglana, Cmentarna numery nieparzyste od 11 do końca oraz numery parzyste od 4 do końca, Kazimierza Deyny, Kazimierza Górskiego, Marka Grechuty, Anny Jantar, Władysława Komara, Jerzego Kukuczki, Franciszka Kurpierza, Nizinna, Agnieszki Osieckiej, Partyzancka numery nieparzyste od 1 do 83 oraz numery parzyste, Północna, Rondo płk. Ryszarda Kuklińskiego, Rondo gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Wandy Rutkiewicz, Spokojna, Technologiczna, Wrocławska numery nieparzyste od 113 do 145 oraz numery parzyste od 64 do 170, Wspólna, Jana Wyglendy, Zbożowa
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Cmentarna 7 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej numery nieparzyste od 3 do 33 oraz numer parzysty 2, prof. Stefana Banacha, Zbyszka Bednorza, Cicha, Cmentarna numery nieparzyste od 1 do 7a oraz numer parzysty 2, Daleka, Dobra, ks. Bolesława Domańskiego numery nieparzyste od 1 do 67 oraz numery parzyste od 2 do 66a, Jasna, Biskupa Franciszka Jopa, Kanałowa, prof. Józefa Kokota, prof. Stanisława Kolbuszewskiego, prof. Tadeusza Kotarbińskiego, prof. Leszka Kuberskiego, Kurpiowska numery nieparzyste od 1 do 3a oraz numer parzysty 2, Ludowa, Marzanny, Stefanii Mazurek, Miła, prof. Kazimierza Piwarskiego, prof. Antoniego Plamitzera, Przylesie, prof. Eugeniusza Romera, Słowiańska, prof. Witolda Taszyckiego, prof. Władysława Tatarkiewicza, Wrocławska numery nieparzyste od 103 do 109, kard. Stefana Wyszyńskiego, Zamiejska
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Joachima Lelewela 9 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Alojzego Dambonia numery nieparzyste od 87 do 173 oraz numer parzysty 26, ks. Bolesława Domańskiego numery parzyste od 108 do końca, Marcina Kasprzaka, Joachima Lelewela, Niemodlińska numery nieparzyste od 75 do 93 oraz numery parzyste od 78 do 90, Zwycięstwa numery nieparzyste od 3 do 29 oraz numery parzyste od 2 do 12
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Joachima Lelewela 9 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Alojzego Dambonia numery nieparzyste od 3 do 85 oraz numery parzyste od 2 do 16I, ks. Bolesława Domańskiego numery parzyste od 72 do 106, Zwycięstwa numery nieparzyste od 31 do końca oraz numery parzyste od 14 do końca
8 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Józefa Hallera 6 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: ks. Bolesława Domańskiego numery nieparzyste od 69 do końca, Józefa Hallera numery nieparzyste oraz numer parzysty 2, Kurpiowska numery nieparzyste od 5 do końca oraz numery parzyste od 6 do końca, Niemodlińska numery nieparzyste od 59 do 73 oraz numery parzyste od 62 do 76, Wojska Polskiego numery nieparzyste od 1 do 15 oraz numery parzyste od 2 do 8F
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Szymona Koszyka 21 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Fryderyka Chopina, Szymona Koszyka numery nieparzyste od 13 do końca oraz numery parzyste, Stanisława Moniuszki, Niemodlińska numery nieparzyste od 9 do 13 oraz numery parzyste od 8 do 26, Feliksa Nowowiejskiego, Grzegorza Piramowicza, Plac Ludomira Różyckiego, Stefana Stoińskiego, Karola Szymanowskiego
10 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Niemodlińska 40 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Jana Chełmońskiego, Daniela Chodowieckiego, Artura Grottgera, Józefa Hallera numery parzyste od 4 do końca, Juliusza Kossaka, Szymona Koszyka numery nieparzyste od 1 do 11, Niemodlińska numery nieparzyste od 37 do 57 oraz numery parzyste od 36 do 60a, Jana Styki, Leona Wyczółkowskiego
11 Przedszkole Publiczne Nr 43, ul. Prószkowska 5A Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Krapkowicka numer nieparzysty 7 oraz numery parzyste od 2 do 10, Kuśnierska, Niemodlińska numery nieparzyste od 19 do 23, Prószkowska numery nieparzyste od 1 do 43 oraz numery parzyste od 2 do 42
12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Księdza Norberta Bonczyka 13 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Księdza Norberta Bonczyka, Czysta, Nysy Łużyckiej numery parzyste od 8 do 10, Plac Józefa Piłsudskiego numery nieparzyste od 11a do końca oraz numery parzyste od 12 do końca, Polskiego Czerwonego Krzyża, Wrocławska numer nieparzysty 5 oraz numery parzyste od 2 do 62
13 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I, ul. Licealna 3 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Licealna, Piotra Niedurnego, Niemodlińska numery nieparzyste od 1 do 7a oraz numery parzyste od 2 do 6, Stefana Okrzei, Plac Jana Kazimierza, Plac Józefa Piłsudskiego numer nieparzysty 11 oraz numer parzysty 10, Stanisława Spychalskiego numery parzyste, ks. Piotra Ściegiennego, Wandy, Wrocławska numery nieparzyste od 1 do 3
14 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I, ul. Licealna 3 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Bolkowska od strony wschodniej do kanału Ulgi, Lubiniecka, Łąkowa, Plac Józefa Piłsudskiego numery nieparzyste od 5 do 9 oraz numery parzyste od 6 do 8, Spacerowa, Stanisława Spychalskiego numery nieparzyste
15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Lipcowa 2a Opole stały Nie Miasto OPOLE-ulice: Aksamitna, Aleja Dębowa, Aleja Goździkowa, Aleja Maciejkowa, Aleja Miętowa, Aleja Migdałowa, Alternatywy, Aroniowa, Azalii, Babiego Lata, Bajkowa, Bankietowa, Begonii, Bracka, Cedrowa, Centralna, Chabrowa, Chmielna, Chryzantem, Cichosza, Cynamonowa, Cyprysowa, Dereniowa, Dworcowa, Festiwalowa, Frezji, Gronowa, Johannesa Gutenberga, Hiacyntów, Hortensji, Imbirowa, Jedwabna, o. Feliksa Kosa, Liliowa, Lipcowa, Ładna, Łączna, Mahoniowa, Makowa, Młynarska, Mikołaja Moczi, Modrzewiowa, Niemodlińska numery nieparzyste od 101 do końca oraz numery parzyste od 100 do końca, Nowalii, Nyska, Ogrodowa, Oliwkowa, Olszowa, Osiedlowa, Paprotkowa, Parafialna, Pierwiosnków, Piwonii, Polnych Kwiatów, Porcelanowa, Promienna, Przedszkolna, Przyrzeczna, Romantyczna, Róży Wiatrów, Rubinowa, Sadowa, Sezamkowa, Sienna, Słoneczników, Storczyków, Szmaragdowa, Śliczna, Tatarakowa, Waniliowa, Wiatraków, Zamknięta, Zarzecze, Żakardowa
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Walerego Wróblewskiego 7 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Bolkowska od kanału Ulgi do przecięcia się z ul. Prószkowską, Wojciecha Biasa, Dworska, Gruntowa numer 3, Krapkowicka numery nieparzyste od 15 do 21 oraz numery parzyste od 10a do 18c, Roberta Morysa, Prószkowska numery nieparzyste od 51 do 103 oraz numery parzyste od 54 do 96, Rondo Politechniki Opolskiej, Sąsiedzka, Marii Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Stawowa, Tęczowa, Wojska Polskiego numery nieparzyste od 17 do końca, Walerego Wróblewskiego, Źródlana, Żniwna
17 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Walerego Wróblewskiego 7 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Chmielowicka (z wyłączeniem numeru 6), Gospodarcza
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Bogumiła Wyszomirskiego 6 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Józefa Barona, Wincentego Hlouszka, Krapkowicka numery nieparzyste od 61 do 77 oraz numery parzyste od 20 do 30, Jana Kwoczka, Franciszka Mehla, Odrodzenia, Franciszka Poliwody, Postępu, Prószkowska numery nieparzyste od 121a do 185 oraz numery parzyste od 104 do 172, Stara Droga numery parzyste od 2 do 12, Rafała Urbana, Stanisława Wasylewskiego, Jana Wawrzynka, Jakuba Wilczka, Winowska, Wiosenna, Wójtowa, Bogumiła Wyszomirskiego
19 Świetlica-Winów, ul. Szkolna 14 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Aleja Księdza Józefa Kentenicha, Azaliowa, ks. Pawła Buhla, ks. Franciszka Duszy, Krapkowicka numery nieparzyste od 91 do końca oraz numery parzyste od 62 do końca, Kremowa, Laurowa, Lazurowa, Leśne Wzgórze, Księdza Ligudy, Migdałowa, Motylkowa, Prószkowska numery nieparzyste od 223 do końca oraz numery parzyste od 178 do końca, Róż, Stara Droga numery nieparzyste oraz numery parzyste od 16 do końca, Szkolna, Winogronowa, Winowskie Wzgórze, Wodna, Zielna
20 Świetlica-Świerkle, ul. Świerkli 2 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Brynicka, Brzezińska, Choinkowa, Kupska, Masowska, Nowiny, Serdeczna, Świerkli
21 Świetlica-Borki, ul. Pelargonii 12 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Bławatków, Dobrzeńska, Duńska, Elektrowniana numer nieparzysty 25 oraz numery parzyste od 22 do 24, Elektryków, Energetyków, Kurkowa, Kwitnącej Jabłoni, Lompy, Malwowa, Namysłowska, Norweska, Ochronna, Parkowa, Pelargonii, Plac 25 - lecia Elektrowni Opole, Rondo im. Józefa Pękali, Szwedzka, św. Barbary, św. Jana, Trzmielinowa, Wałowa, Wesoła, Zakątek, Zawilcowa
22 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Krzanowicka 1 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Bliska, Borowa, Brzozowa, Bursztynowa, Cytrynowa, Dąbrowy, Dolna, Elektrowniana numer nieparzysty 3 oraz numery parzyste od 12 do 16, Johanna Wolfganga Goethego, Gwiezdna, Herbaciana, Jana Heweliusza, Władysława Jagiełły numery nieparzyste od 3 do końca oraz numery parzyste od 16 do końca, Jaskrów, Jaśminowa, Jemioły, Janiny Kłopockiej, Kopernika, Korzenna, Zygmunta Krasińskiego, Kwiatów Polskich, Leśnej Paproci, Liściasta, Magnolii, Małej Panwi, Morelowa, Pistacjowa, Podleśna, Radosna, Antoniego Słonimskiego, Stepowa, Szafranowa, Wąska, Wiązowa, Wierzbowa, Wolności numery nieparzyste, Zamoyskiego
23 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Krzanowicka 1 Opole stały Tak Miasto OPOLE-ulice: Basztowa, Borowikowa, Olgi Boznańskiej, Brzoskwiniowa, Ciepła, Czarnowąska numery parzyste od 16 do 44, Wojciecha Gersona, Aleksandra Gierymskiego, Władysława Jagiełły numer nieparzysty 1 oraz numery parzyste od 2 do 14, Jesiennych Liści numer nieparzysty 3 oraz numery parzyste od 2 do 2c, Krzanowicka numery nieparzyste od 1 do 31 i od 85 do końca oraz numery parzyste od 2 do 54 i od 82 do końca, Krzyżowa, Lniana, Łukowa, Mechaników numery nieparzyste, Józefa Mehoffera, Piotra Michałowskiego, Mikołaja numery nieparzyste, Nowe Osiedle, Józefa Pankiewicza, Plac Klasztorny, Władysława Podkowińskiego, Pomyślna, Powstańców Warszawskich numer 33, Przyjemna, mjr. Władysława Raginisa, Różana, Sielankowa, Henryka Siemiradzkiego, Strażaków, Studzienna, Sympatyczna, Wakacyjna, Wolności numery parzyste, Zaciszna
24 Świetlica-Wróblin, ul. Gminna 3A Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Budowlanych numer 139, Czarnowąska numery nieparzyste oraz numery parzyste od 2 do 12, Domowa, Gawędy, Gminna, Gościnna, Grodzka, Jesiennych Liści numer nieparzysty 5 oraz numery parzyste od 4 do 18, Krzanowicka numery nieparzyste od 33 do 77 oraz numer parzysty 66, Mikołaja numery parzyste, Osadnicza, Powstańców Warszawskich numer 10, Przyjazna, Jana Sobieskiego, Sołtysów, Śluza Wróblin, Usługowa, Wiankowa, Wróblińska
25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Budowlanych 40 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Bałtycka, Budowlanych numery nieparzyste od 3 do 137 oraz numery parzyste, Bytomska, Chorzowska, Józefa Cygana, Działkowa, Teodora Glenska, Gliwicka, Bartosza Głowackiego, Harcerska, Kępska, ks. Czesława Klimasa, Kluczborska, Michała Korneckiego, Kozielska, ks. Karola Koziołka, Leśnicka, Luboszycka numery nieparzyste od 17A do 23, Magazynowa, Andrzeja Mielęckiego, Adama Napieralskiego, Plac ks. Józefa Szafranka, Portowa, Prudnicka, Ptasia, Raciborska, Rodła, Rolna, Składowa, św. Anny, Tarnogórska, Wiśniowa, Zabrzańska, Zakładowa
26 Przedszkole Publiczne Nr 26, ul. Chabrów 56 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Chabrów numery parzyste od 6 do 74, Oleska numery nieparzyste od 89 do 127
27 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Chabrów 65 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Chabrów numery nieparzyste od 101 do końca oraz numery parzyste od 94 do końca, Luboszycka numer 17, Rondo im. Antosia Petrykiewicza
28 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 3 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Beskidzka, Huculska, Karpacka, Luboszycka numery nieparzyste od 11 do 11D oraz numery parzyste od 10 do końca, Podhalańska, Tatrzańska, Zakopiańska
29 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr IX, ul. Oleska 68 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Astrów, Bzów, Chabrów numery nieparzyste od 1 do 69, Irysów, Jaśminów, Konwalii, Janusza Kusocińskiego numery parzyste, Maków, Narcyzów, Niezapominajek, Oleska numery nieparzyste od 51 do 87a, Plac Oleandrów, Plac Róż, Tulipanów
30 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr IX, ul. Oleska 68 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Jana Stanisława Jankowskiego, Stanisława Mikołajczyka numery parzyste, Leopolda Okulickiego, Oleska numery parzyste od 64 do 104, Macieja Rataja, Rekreacyjna, Kazimierza Sosnkowskiego numery nieparzyste od 29A do 31, Stokrotek, Wodociągowa
31 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Majora „Hubala” 2 Opole stały Tak Miasto OPOLE-ulice: Jana Bytnara „Rudego” numery nieparzyste od 15 do końca oraz numery parzyste od 14A do końca, Emila Fieldorfa, Majora „Hubala” numery nieparzyste od 23 do 27D, Kazimierza Sosnkowskiego numery parzyste od 40 do końca
32 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Majora „Hubala” 2 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Jana Bytnara „Rudego” numery nieparzyste od 3A do 13 oraz numery parzyste od 2 do 12G, Stefana Grota Roweckiego numery nieparzyste od 13 do końca oraz numery parzyste od 14 do końca
33 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, Dom Dziennego Pobytu „Złota Jesień”, ul. Majora „Hubala” 4 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Majora „Hubala” numery nieparzyste od 1 do 21 oraz numery parzyste od 2 do 20D, Kazimierza Pużaka numery parzyste od 14 do 58
34 Przedszkole Publiczne Integracyjne Nr 51, ul. Jana Bytnara „Rudego” 1 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Jana Bytnara „Rudego” numer 1, Stefana Grota Roweckiego numery nieparzyste od 3 do 11L oraz numery parzyste od 2 do 12E, Rondo gen. Stanisława Rostworowskiego
35 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Szarych Szeregów 1 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Batalionu „Zośka” numery nieparzyste, Skwer Władysława Bartoszewskiego, Kazimierza Sosnkowskiego numery parzyste od 8 do 20, Szarych Szeregów numery nieparzyste od 1 do 11 oraz numery parzyste od 2 do końca
36 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Szarych Szeregów 1 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Batalionu „Zośka” numery parzyste, Kazimierza Pużaka numer 110a, Skautów Opolskich numery nieparzyste oraz numer parzysty 10, Szarych Szeregów numery nieparzyste od 13 do 23
37 Młodzieżowy Dom Kultury Filia Nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Batalionu „Parasol”, Rondo Miasta Partnerskiego Grasse, Rondo Ronalda Reagana, Skautów Opolskich numery parzyste od 2 do 6, Kazimierza Sosnkowskiego numery parzyste od 4A do 6, Szarych Szeregów numery nieparzyste od 25A do końca, Zawiszaków
38 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Wiejska 77 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Grabowa, Grobla, Gryczana, Jaglana, Jęczmienna, Lipowa, Luboszycka numery nieparzyste od 41 do końca, Łanowa, Stanisława Mikołajczyka numery nieparzyste, Nowa, Oleska numery nieparzyste od 133 do końca oraz numery parzyste od 118 do końca, Osiedle, Owocowa, Pogodna, Pszeniczna, Kazimierza Pużaka numery nieparzyste oraz numery parzyste od 2 do 8, Rzepakowa, Siewna, Skrajna, Swornicka, Ustronna, Wiejska numery nieparzyste od 1 do 141 oraz numery parzyste od 2 do 112a, Wygonowa numery nieparzyste od 1 do 21 oraz numery parzyste od 4 do 8, Zapłocie, Żytnia
39 Przedszkole Publiczne Nr 56, ul. Sieradzka 7 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Chocimska, Halicka, Kresowa, Krzemieniecka numery nieparzyste od 15 do 33 oraz numery parzyste od 46 do końca, Lwowska numery nieparzyste, Rondo Miasta Partnerskiego Grasse, Tarnopolska numery nieparzyste od 85 do końca, Wiejska numer 141A, Żytomierska
40 Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Bielska 23 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Aleja Wincentego Witosa numery nieparzyste od 55 do końca, Borysławska, Grodzieńska, Krzemieniecka numery nieparzyste od 1 do 13A oraz numery parzyste od 2 do 28, Lwowska numery parzyste, Nowogródzka, Samborska, Stanisławowska, Stryjska, Tarnopolska numery nieparzyste od 1 do 75 oraz numery parzyste od 2 do 28, Wileńska, Wygonowa numery nieparzyste od 41 do 75a
41 Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Bielska 23 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Aleja „Solidarności” numery parzyste od 28 do 34, Aleja Wincentego Witosa numery parzyste od 10 do 24, Bielska numery nieparzyste od 23 do końca oraz numery parzyste od 22 do końca, Chełmska numery parzyste od 20 do końca, Kaliska, Kielecka
42 Przedszkole Publiczne Nr 56, ul. Sieradzka 7 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Aleja „Solidarności” numery parzyste od 10 do 26, Koszalińska numery parzyste, Sieradzka numery nieparzyste od 15 do końca
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Małopolska 20 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Aleja „Solidarności” numery parzyste od 2 do 8, Koszalińska numery nieparzyste, Krótka, Ozimska numery nieparzyste od 173 do 189, Piotrkowska numery nieparzyste, Toruńska, Wiejska numery nieparzyste od 141B do 173B
44 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, Dom Dziennego Pobytu „Malinka”, ul. Piotrkowska 2 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Aleja Wincentego Witosa numer 1, Bielska numery nieparzyste od 1 do 21 oraz numer parzysty 2, Chełmska numery nieparzyste oraz numery parzyste od 2 do 16B, Cieszyńska, Częstochowska numer 3, Ozimska numery nieparzyste od 195 do końca, Piotrkowska numery parzyste, Sieradzka numery nieparzyste od 3 do 11
45 Przedszkole Publiczne Nr 37, ul. Jesionowa 8 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Aleja Wincentego Witosa numery parzyste 6A oraz od 26 do końca, Arki Bożka, Boczna, prof. Henryka Borka, Bukowa, Częstochowska numery nieparzyste od 11 do końca, Dębowa, Drobiarska, Górna, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Kolonijna, Lawendowa, Macierzankowa, prof. Oswalda Matei, Sergiusza Mossora, Olchowa, Paryska, Rumiankowa, Rzymska, Skośna, Skowronka, Sosnowa, Świerkowa, Tymiankowa, Wenecka, Wiedeńska, Wygonowa numery nieparzyste od 77 do końca oraz numer parzysty 36, Zagrodowa, Ziołowa
46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Małopolska 20 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Budziszyńska, Chłodnicza, Dolnośląska, Gdańska, Głogowska numery nieparzyste od 1 do 27 oraz numery parzyste, Górnośląska, Romana Horoszkiewicza numery parzyste, Jeleniogórska, Kaszubska, Kłodzka, Kujawska, Legnicka, Lubelska, Łowicka, Łódzka, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Olsztyńska, Ozimska numery nieparzyste od 149 do 163 oraz numery parzyste od 70 do końca, Pomorska, Poznańska, Rzeszowska, Sandomierska, Słubicka, Kazimierza Sosnkowskiego numery nieparzyste od 3 do 29, Szczecińska, Śląska, Światowida, Warszawska, Wiejska numery parzyste od 118 do 134, Wielkopolska, Zielonogórska, Zgorzelecka, Ziemi Lubuskiej
47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Grudzicka 48 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Władysława Broniewskiego, Cisowa, Czeremchowa, Częstochowska numery parzyste od 2 do 32, Dzikiej Róży, Józefa Elsnera, Gajowa, Gosławicka numery nieparzyste 1 oraz 1a, Grudzicka numery parzyste, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jaworowa, Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego, Krokusów, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Limby, Malinowa, Myśliwska, Nowowiejska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prywatna, Sarnia, Sasanki, Sowia, Szarotki, Topolowa, Truskawkowa, Tysiąclecia numery nieparzyste od 1 do 35 oraz numery parzyste od 2 do 30a, Wieluńska, Wilcza, Wolna, Wrzosowa, Wschodnia numery nieparzyste od 17 do końca oraz numery parzyste od 30 do końca, Żurawinowa
48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Grudzicka 48 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Agrestowa, Akacjowa, Amarantowa, Beżowa, Biała, Bieszczadzka, Błękitna, Borówkowa, Czereśniowa, Częstochowska numery parzyste od 34 do końca, Diamentowa, Fiołkowa, Gosławicka numer nieparzysty 3 oraz numery parzyste od 2 do końca, Granatowa, Grudzicka numery nieparzyste, Jastrzębia, Jesienna, Jeżynowa, Kalinowa, Karminowa, Kasztanowa, Janusza Korczaka, Kręta, Leszczynowa, Leśna, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Pomarańczowa, Poprzeczna, Różowa, Seledynowa, Suchoborska, Szafirowa, Środkowa, Świętojańska, Turkusowa, Tysiąclecia numery nieparzyste od 37 do końca oraz numery parzyste od 36 do końca, Thomasa Wilsona
49 Młodzieżowy Dom Kultury Filia Nr 3, Al. Przyjaźni 12 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Aleja Przyjaźni, Graniczna, Jagiellonów numery nieparzyste od 1 do 55 oraz numery parzyste od 2 do 64, Konduktorska, Kowalska, Iwana Kryłowa, Kwiatowa, Marka z Jemielnicy, Gabriela Narutowicza, Plac Kościelny, Henryka Pobożnego, Podmiejska numery nieparzyste od 1 do 55 oraz numery parzyste od 2 do 52, Księdza Jerzego Popiełuszki numery parzyste od 120 do końca, Ludwika Solskiego numery nieparzyste od 15 do końca oraz numery parzyste od 22 do końca, Andrzeja Struga, Jana Szczeszyńskiego, św. Jacka, Torowa, Józefa Walecki, Żwirowa
50 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Zofii Nałkowskiej 16 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Bolka II numery nieparzyste od 1 do 17B oraz numery parzyste od 2 do 18F, Gomołów, Jagiellonów numery nieparzyste od 57 do końca oraz numery parzyste od 68 do końca, Kazimierza Wielkiego, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków numery nieparzyste od 1 do 43, ks. Józefa Londzina, Władysława Łokietka, Zofii Nałkowskiej, Kostki Napierskiego, Jana Ostroroga, Piotra Pandzy numery nieparzyste od 1 do 19 oraz numery parzyste od 4 do 16, Aleksandra Puszkina, Mikołaja Reja numery parzyste, Ludwika Solskiego numery nieparzyste od 1 do 13 oraz numery parzyste od 2 do 20, Majora Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”, Zielona
51 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Zofii Nałkowskiej 16 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Stefana Batorego, Bolesława Chrobrego, Bolka II numery nieparzyste od 21 do 93 oraz numer parzysty 24, Ciekawa, Józefa von Eichendorffa, Alberta Einsteina, Głogowska numery nieparzyste od 35 do końca, Jana Kilińskiego, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków numery nieparzyste od 45 do 73 oraz numery parzyste od 2 do 60, Królowej Jadwigi numery nieparzyste od 1 do 25 oraz numery parzyste od 2 do 26A, Książęca, Bolesława Limanowskiego, Mieszka I, Krystiana Minkusa, Ignacego Paderewskiego, Piotra Pandzy numery nieparzyste od 21 do końca oraz numery parzyste od 16a do końca, Pionierska, Przytulna, Mikołaja Reja numery nieparzyste, Rodzinna, Juliana Tuwima, Wschodnia numery nieparzyste od 1 do 11 oraz numery parzyste od 22 do 26, Wyzwolenia, Zygmunta Starego
52 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Groszowicka 12 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Jana Adamka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bolesława Biegasa, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Brezy, Jana Brzechwy numery nieparzyste od 5 do końca oraz numery parzyste od 2 do końca, Joanny Chmielewskiej, Jana Cybisa, Józefa Dobisa, Witolda Doroszewskiego, Juliana Fałata, Firmowa, Tadeusza Gajcego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Poli Gojawiczyńskiej, Witolda Gombrowicza, Stanisława Grochowiaka, Groszowicka, Jarosława Iwaszkiewicza, Mieczysława Karłowicza, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków numery nieparzyste od 81 do końca oraz numery parzyste od 68 do końca, Fryderyka Kremsera, Królowej Jadwigi numery nieparzyste od 35 do końca oraz numery parzyste od 30 do końca, Jana Lechonia, Stanisława Lema, Bolesława Leśmiana, Ignacego Łukasiewicza, Kornela Makuszyńskiego, Stanisława Masłowskiego, Czesława Miłosza, Młodej Polski, Heleny Modrzejewskiej, Gustawa Morcinka, Niepodległości, Władysława Orkana, Jana Parandowskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Podlesie, Porannej Rosy, Prosta, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Juliana Przybosia, Stanisława Przybyszewskiego, Rondo Jerzego Szczakiela, prof. Stanisława Rosponda, Lucjana Rydla, Leopolda Staffa, Jana Stanisławskiego, Strzelecka, Jerzego Szaniawskiego, Melchiora Wańkowicza, Kazimierza Wierzyńskiego, Jana Wiktora, Stanisława Witkiewicza, Witolda Wojtkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego
53 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae w Opolu, ul. Olimpijska 4a Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Adama, Konstantego Ciołkowskiego, Dożynkowa, Ojca Edwarda Frankiewicza numer 3, Jurija Gagarina, Geodetów, Grenadierów, Kosmonautów, Kosynierów, Lipiny, Malinowe Zacisze, Małgorzaty, Miodowa, Olimpijska, Przedmieście, Sportowa, Świętokrzyska, Leonida Teligi, Żeglarska
54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Wiktora Gorzołki 4 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Jana Augustyna, Augusta Bassego, Bażantowa, Jana Brzechwy numer 3, Franciszka Józefa Buhla, Gołębia, Wiktora Gorzołki numery nieparzyste od 1 do 15 oraz numery parzyste, Jana, Jana Nikodema Jaronia, Józefa, Kazimierza Kasperka, Mała, Oświęcimska numery nieparzyste od 1 do 9 oraz numer parzysty 2, Piotra Pampucha, Władysława Planetorza, Podmiejska numer 69, Księdza Jerzego Popiełuszki numery nieparzyste od 1 do 59 oraz numery parzyste od 2 do 106b, Przedpole, Przepiórki, Śluza Groszowice, Średnia, Wawrzyńca Świerzego, Romualda Traugutta numery parzyste
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Wiktora Gorzołki 4 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Brzegowa, Leona Czogały, Ksawerego Dunikowskiego, Ojca Edwarda Frankiewicza numery nieparzyste od 7a do końca oraz numery parzyste od 2 do końca, dr. Franciszka Gabriela, Józefa Glogego, Wiktora Gorzołki numery nieparzyste od 17 do końca, Heleny Gozdek, Karola Grzesika, Stanisława Grzonki, Katarzyny, Kredytowa, Majowa, Młodzieżowa, Franciszka Myśliwca, Oświęcimska numery nieparzyste od 11 do 59 oraz numery parzyste od 4 do 72, Piaskowa, Piastów, Podborna, Południowa, Powszechna, Przelotowa, Przeskok, Przewozowa, ks. Franciszka Rudzkiego, Rzeczna, Semaforowa, Emanuela Smolki, Szeroka, Romualda Traugutta numery nieparzyste
56 Przedszkole Publiczne Nr 44, ul. Oświęcimska 94 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Berylowa, Górnicza, Gwarków, Hutnicza, Kobaltowa, Odrzańska, Oświęcimska numery parzyste od 84A do końca, Platynowa
57 Narodowe Centrum Polskiej Piosenki-Klub osiedlowy „Metalchem”, ul. Oświęcimska 90 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Irydowa, Krzemowa, Metalowa, Miedziana, Niklowa, Oświęcimska numery nieparzyste od 101 do końca, Spiżowa, Srebrna, Stalowa, Tytanowa, Złota, Żelazna
58 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Książąt Opolskich 21 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Księdza Stefana Baldego, Budowlanych numer 1, Katedralna numery parzyste, Kolegiacka, Kardynała Bolesława Kominka, Marii Konopnickiej, Książąt Opolskich numery nieparzyste od 19 do końca oraz numery parzyste od 32 do końca, Jana Łangowskiego numery nieparzyste, Nadbrzeżna, Nysy Łużyckiej numery nieparzyste od 1 do 21, Plac Katedralny, Plac Konstytucji 3 Maja, Plac Świętego Sebastiana numery nieparzyste 1 oraz 1a, Haliny Poświatowskiej, Rybacka, Sądowa, Henryka Sienkiewicza numery nieparzyste od 17 do końca, Skwer Biskupa Antoniego Adamiuka
59 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 3 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: gen. Władysława Andersa, Batalionów Chłopskich, gen. Henryka Dąbrowskiego, gen. Józefa Dwernickiego, Księdza Jana Dzierżona numery nieparzyste, Luboszycka numery nieparzyste od 1a do 9 oraz numery parzyste od 2A do 8, Nysy Łużyckiej numery nieparzyste od 23 do końca oraz numery parzyste od 32 do końca, Oleska numery nieparzyste od 5 do 45, Księcia Józefa Poniatowskiego, gen. Kazimierza Pułaskiego, Henryka Sienkiewicza numery parzyste od 18 do końca, gen. Władysława Sikorskiego, Ludwika Waryńskiego numery nieparzyste od 17 do końca oraz numery parzyste, gen. Józefa Zajączka
60 Zespół Szkół Mechanicznych Bursa Nr II, ul. Edmunda Osmańczyka 20 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Browarna, Księdza Jana Dzierżona numery parzyste, Franciszkańska, Václava Havla, Katedralna numery nieparzyste, Bronisława Koraszewskiego, Krakowska numery nieparzyste od 1 do 25 oraz numery parzyste od 2 do 16, Krawiecka, Krupnicza, Książąt Opolskich numery nieparzyste od 1 do 17 oraz numery parzyste od 2 do 30, Jana Łangowskiego numery parzyste, Kazimierza Malczewskiego, Mały Rynek, Minorytów, Młyńska, Muzealna, Oleska numery nieparzyste od 1 do 3, Księcia Władysława II Opolczyka, Edmunda Osmańczyka, Plac Mikołaja Kopernika numery nieparzyste 1a i od 11 do 17 oraz numery parzyste od 12 do 16a, Plac Świętego Sebastiana numery nieparzyste od 3 do 7 oraz numery parzyste od 6 do 30, Plac Wolności, Rondo Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu, Rondo Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rynek, Rzemieślnicza, Stefanii Sempołowskiej numery nieparzyste, Henryka Sienkiewicza numery nieparzyste od 1 do 7 oraz numery parzyste od 2 do 14, Skwer Heleny Lehr, Staromiejska, Szpitalna, św. Wojciecha, Ludwika Waryńskiego numery nieparzyste od 1 do 9a, Zamkowa, Zwierzyniecka
61 Urząd Miasta Opola-Wydział Oświaty, ul. Henryka Sienkiewicza 6 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Bohaterów Monte Cassino, o. Józefa Czaplaka, Grunwaldzka, Katowicka numery nieparzyste od 81 do końca oraz numery parzyste od 64 do końca, Augustyna Kośnego numery nieparzyste, Jana Matejki, Oleska numery parzyste od 6 do 48, Plac ks. Stanisława Staszica, Plebiscytowa numer 1, Stefana Żeromskiego
62 Zespół Szkół Elektrycznych, Tadeusza Kościuszki 39 do 41 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: Katowicka numery nieparzyste od 61 do 79, Augustyna Kośnego numery parzyste od 2 do 46, Ozimska numery nieparzyste od 23 do 51a, Plac Jana Pawła II, Plac Mikołaja Kopernika numery nieparzyste od 1 do 5 (z wyłączeniem numeru 1a) oraz numery parzyste od 2 do 6, Plac Teatralny, Władysława Reymonta numery nieparzyste od 1 do 13
63 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VIII, ul. Ozimska 48a Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: Katowicka numery parzyste od 52 do 62, Augustyna Kośnego numery parzyste od 48 do końca, Orląt Lwowskich, Ozimska numery nieparzyste od 53 do 101, Plebiscytowa numery parzyste od 6 do 18, Skwer Solidarności
64 Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ul. Powstańców Śląskich 19 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 11 Listopada, Norberta Barlickiego, Bulwar Karola Musioła, Księcia Jana Dobrego, Jana Kochanowskiego, Konsularna, Jana Kropidły, Mieczysława Niedziałkowskiego, Odrowążów, Ostrówek, Pasaż Grygolunasa i Święcickiego, Pasieczna, Piastowska, Powstańców Śląskich, Strzelców Bytomskich
65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Władysława Reymonta 43 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 1 Maja numery nieparzyste od 1 do 25 oraz numery parzyste od 4 do 6, Armii Krajowej numery nieparzyste od 1a do 1d, Bulwar Anny Walentynowicz, ks. Konstantego Damrota, Kamienna, Klasztorna, ks. Hugona Kołłątaja, Wojciecha Korfantego, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste od 1 do 21 oraz numery parzyste od 2 do 14, Krakowska numery nieparzyste od 31 do końca oraz numery parzyste od 24 do końca, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Ozimska numery nieparzyste od 5 do 19 oraz numery parzyste od 2 do 20, Piwna, Plac Ignacego Daszyńskiego, Plac Lecha Kaczyńskiego, Plac Mikołaja Kopernika numery nieparzyste od 7 do 9 oraz numery parzyste od 8 do 10a, Plac Jacka Kucharzewskiego, Podgórna, Leona Powolnego, Władysława Reymonta numery parzyste od 8 do 34, Rondo Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu, Stefanii Sempołowskiej numery parzyste, Żwirki i Wigury
66 Zespół Szkół Elektrycznych, ul. Tadeusza Kościuszki 39 do 41 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 1 Maja numery nieparzyste od 29 do 71 oraz numer parzysty 8, Armii Krajowej numer nieparzysty 5 oraz numery parzyste od 2 do 6, Stanisława Dubois numery nieparzyste oraz numery parzyste od 28 do końca, Katowicka numery nieparzyste od 31 do 55, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste od 23 do końca oraz numery parzyste od 16 do końca, Elizy Orzeszkowej, Ozimska numery parzyste od 22 do 48, Plac im. mgr. farm. Sylwestra Świtały, Władysława Reymonta numery nieparzyste od 17 do 55, Targowa
67 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VIII, ul. Ozimska 48a Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 1 Maja numery nieparzyste od 77 do 107, Romana Dmowskiego, Katowicka numery parzyste od 28 do 50, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Ligonia, Karola Miarki, Adama Mickiewicza, Ozimska numery parzyste od 48a do 60, Plac Adama Mickiewicza, Plebiscytowa numery parzyste od 20 do 48, Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego
68 Przedszkole Publiczne Nr 21, ul. Wojciecha Drzymały 28 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 1 Maja numery nieparzyste od 111 do 139, Wojciecha Drzymały numery nieparzyste od 1a do 1c oraz numery parzyste od 2 do 22, Jakuba Kani numery parzyste od 2 do 8, Jana Kasprowicza, Ozimska numery parzyste 60A oraz 60B, Plebiscytowa numery nieparzyste od 3 do 17
69 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek B, ul. 1 Maja 151 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 1 Maja numery nieparzyste od 141 do końca, Wojciecha Drzymały numery nieparzyste od 1 do końca (z wyłączeniem numerów 1a, 1b, 1c) oraz numery parzyste od 26 do końca, Jakuba Kani numery nieparzyste od 1 do 17, Kolejowa, Ozimska numery parzyste od 62 do 68, Przemysłowa, Tadeusza Rejtana numery nieparzyste od 3a do 5a oraz numery parzyste od 2 do 8, Telesfora, Warsztatowa
70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek A, ul. Katowicka 35 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 1 Maja numery parzyste od 10 do 28, Armii Krajowej numery nieparzyste od 7 do 19 oraz numery parzyste od 8 do 20, Dekabrystów, Stanisława Dubois numery parzyste od 2 do 22, Katowicka numery nieparzyste od 1 do 23 oraz numery parzyste od 2 do 26, Robotnicza
71 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, ul. Armii Krajowej 36 Opole stały Tak Miasto OPOLE – ulice: 1 Maja numery parzyste od 28a do 30a, Armii Krajowej numery nieparzyste od 19A do 31 oraz numery parzyste od 22 do 36 (w tym 36 od K1 do K4), Adama Asnyka, Fabryczna numery nieparzyste od 27 do końca oraz numery parzyste, Cypriana Kamila Norwida, Plebiscytowa numery parzyste od 50 do końca, Marii Rodziewiczówny numery nieparzyste od 3 do końca oraz numery parzyste, Skromna, Pawła Stalmacha, Wapienna numery nieparzyste od 25 do końca oraz numery parzyste od 10 do końca, Gabrieli Zapolskiej
72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek B, ul. 1 Maja 151 Opole stały Nie Miasto OPOLE – ulice: 1 Maja numery parzyste od 32 do końca, Armii Krajowej numery parzyste od 40 do końca, Cementowa, Fabryczna numer 1, Jakuba Kani numery parzyste od 10 do końca, Plebiscytowa numery nieparzyste od 19 do 23, Tadeusza Rejtana numery nieparzyste od 7 do końca oraz numery parzyste od 16 do końca, Marii Rodziewiczówny numer 1, Wapienna numery nieparzyste od 1 do 7 oraz numery parzyste od 2 do 6, Wschodnia numery parzyste od 4 do 6A
73 Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, ul. Władysława Reymonta 8 Opole szpital Nie Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu
74 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu, al. Wincentego Witosa 26 Opole szpital Nie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
75 Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o., ul. Augustyna Kośnego 53 Opole szpital Nie Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o.
76 Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi, ul. Wodociągowa 4 Opole szpital Nie Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi
77 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu, ul. Krakowska 44 Opole szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu
78 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Chmielowicka 6 Opole dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Opolu
79 Oddział Zewnętrzny w Opolu administracyjnie podległy Aresztowi Śledczemu w Opolu, ul. Partyzancka 72 Opole zakład karny Nie Oddział Zewnętrzny w Opolu administracyjnie podległy Aresztowi Śledczemu w Opolu
80 Areszt Śledczy, ul. Sądowa 4 Opole areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy w Opolu
81 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu, ul. Katowicka 66a Opole szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Część Opola obejmująca Dzielnice: Bierkowice, Chmielowice, Nadodrze, Półwieś, Sławice, Szczepanowice-Wójtowa Wieś, Winów, Wrzoski, Zaodrze, Żerkowice 6 24 547 8 61
0.0000020000Nr 2 Część Opola obejmująca Dzielnice: Armii Krajowej, Borki, Brzezie, Chabry, Czarnowąsy, Krzanowice, Świerkle, Wróblin, Zakrzów 6 25 711 8 59
0.0000030000Nr 3 Część Opola obejmująca Dzielnice: Gosławice, Groszowice, Grotowice, Grudzice, Kolonia Gosławicka, Malina, Malinka, Nowa Wieś Królewska 7 28 121 8 65
0.0000040000Nr 4 Część Opola obejmująca Dzielnice: Stare Miasto, Śródmieście 6 22 088 8 60
Podsumowanie 25 100 467 32 245

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 8 9 8 33
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 8 9 8 33
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 6 6 7 27
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 8 9 8 33
14 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA OPOLA KW RAZEM DLA OPOLA 8 8 9 8 33
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO KWW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO 8 8 9 8 33
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA OPOLA KWW OBYWATELE DLA OPOLA 5 5 5 5 20
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA GAMBCA KWW MARCINA GAMBCA 8 8 9 8 33

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 KLEPACZ Apolonia Weronika 66 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Masów
3 KAMIŃSKA Barbara Ewa 56 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Polskie Stronnictwo Ludowe Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Opole
1 GAMBIEC Marcin Roch 34 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA GAMBCA Regionalna.Mniejszość z Większością Opole
6 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 40 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO Opole
2 GRABOWSKI Paweł 32 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Brzeg
5 POROWSKA Violetta Teresa 50 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Opole

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 24 541 14 050 14 010 57.09% 0.05709
13 634 97.32% 0.09732
Tak
2 25 769 14 344 14 318 55.56% 0.05556
13 967 97.55% 0.09755
Tak
3 28 037 15 273 15 265 54.45% 0.05445
14 914 97.70% 0.0977
Tak
4 21 885 11 266 11 234 51.33% 0.05133
10 850 96.58% 0.09658
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 155 33 24.65% 0.02465
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 261 33 4.24% 0.00424
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 750 27 3.28% 0.00328
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 987 33 14.97% 0.01497
14 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA OPOLA 3 304 33 6.19% 0.00619
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO 20 588 33 38.58% 0.03858
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA OPOLA 1 138 20 2.13% 0.00213
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA GAMBCA 3 182 33 5.96% 0.00596

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 155 33 8 24.65% 0.02465
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 261 33 0 4.24% 0.00424
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 750 27 0 3.28% 0.00328
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 987 33 4 14.97% 0.01497
Tak
14 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA OPOLA 3 304 33 0 6.19% 0.00619
Nie
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO 20 588 33 13 38.58% 0.03858
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA OPOLA 1 138 20 0 2.13% 0.00213
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA GAMBCA 3 182 33 0 5.96% 0.00596
Nie

Rada Miasta Opola - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 BIEŃ Elżbieta Maria 1 764 12.94% 0.01294
Tak
1 4 2 KALISZAN Tomasz Michał 505 3.70% 0.0037
Tak
1 4 3 STANKIEWICZ Marcin Lechosław 165 1.21% 0.00121
Nie
1 4 4 ŁUCZKIEWICZ Lilianna Irena 272 2.00% 0.002
Nie
1 4 5 SKOWRONEK Wojciech Jerzy 95 0.70% 0.0007
Nie
1 4 6 WOJCIECHOWSKI Sebastian Tadeusz 97 0.71% 0.00071
Nie
1 4 7 BERTHOLD-MAJEWSKA Ewa Maria 79 0.58% 0.00058
Nie
1 4 8 ŚWIĘS-KUBARA Katarzyna Agata 183 1.34% 0.00134
Nie
1 5 1 CHORZEWSKI Antoni Daniel 282 2.07% 0.00207
Nie
1 5 2 KRZEMIŃSKI Wojciech Stefan 83 0.61% 0.00061
Nie
1 5 3 DROŻDŻYŃSKA Barbara Teresa 31 0.23% 0.00023
Nie
1 5 4 ŁYSOŃ Krzysztof Józef 48 0.35% 0.00035
Nie
1 5 5 SZWAGRZYK Ewa 64 0.47% 0.00047
Nie
1 5 6 PIETRUSZYŃSKI Dariusz Stanisław 17 0.12% 0.00012
Nie
1 5 7 CHODACZEK Tadeusz Bolesław 18 0.13% 0.00013
Nie
1 5 8 POLAŃSKA Maria Teresa 39 0.29% 0.00029
Nie
1 8 1 RYBCZYŃSKI Mariusz Grzegorz 142 1.04% 0.00104
Nie
1 8 2 PĘKALSKI Marcin 52 0.38% 0.00038
Nie
1 8 3 STEC Jolanta 43 0.32% 0.00032
Nie
1 8 4 DUCH Michał Marcin 60 0.44% 0.00044
Nie
1 8 5 GRYZOWSKI Michał Piotr 12 0.09% 9.0E-5
Nie
1 8 6 DYBALSKI Ireneusz Karol 19 0.14% 0.00014
Nie
1 8 7 GODLEWSKA Longina Anna 15 0.11% 0.00011
Nie
1 8 8 SKWIRUT Zofia Daniela 14 0.10% 0.0001
Nie
1 10 1 BORGUL Sylwia Karolina 551 4.04% 0.00404
Nie
1 10 2 KAWA Marek 961 7.05% 0.00705
Tak
1 10 3 KOZAKIEWICZ Violetta 131 0.96% 0.00096
Nie
1 10 4 STRZAŁKA Andrzej Janusz 103 0.76% 0.00076
Nie
1 10 5 RATAJSKI Marek Artur 35 0.26% 0.00026
Nie
1 10 6 MEDOLIŃSKI Dariusz Stanisław 30 0.22% 0.00022
Nie
1 10 7 BRATEK Seweryna Barbara 25 0.18% 0.00018
Nie
1 10 8 KASPRYK Łukasz Piotr 87 0.64% 0.00064
Nie
1 14 1 ZAMELSKI Piotr Stanisław 157 1.15% 0.00115
Nie
1 14 2 LOTKO Marcjanna Barbara 397 2.91% 0.00291
Nie
1 14 3 SEDLACZEK Marzena 121 0.89% 0.00089
Nie
1 14 4 PUKAS Grzegorz Benedykt 46 0.34% 0.00034
Nie
1 14 5 GORANCZEWSKI Bolesław 17 0.12% 0.00012
Nie
1 14 6 CHOLEWA Marek Witold 22 0.16% 0.00016
Nie
1 14 7 WINNICKA Katarzyna Maria 19 0.14% 0.00014
Nie
1 14 8 CZOK Walter Jan 54 0.40% 0.0004
Nie
1 15 1 WRÓBEL Tomasz Piotr 1 249 9.16% 0.00916
Tak
1 15 2 KASPRZYK Jacek Marian 1 479 10.85% 0.01085
Tak
1 15 3 CIERNIAK Sandra Elżbieta 819 6.01% 0.00601
Nie
1 15 4 OGÓREK Magdalena 364 2.67% 0.00267
Nie
1 15 5 KOSZYK Irena Anna 305 2.24% 0.00224
Nie
1 15 6 TRYBUŁA Andrzej Adam 131 0.96% 0.00096
Nie
1 15 7 ODELGA Edward Karol 1 186 8.70% 0.0087
Tak
1 15 8 KOLANKO Grażyna Jadwiga 260 1.91% 0.00191
Nie
1 16 1 MICHALAK Kordian Stanisław 74 0.54% 0.00054
Nie
1 16 2 KULIG Bartosz Przemysław 157 1.15% 0.00115
Nie
1 16 3 HERKA Aleksandra Jagoda 37 0.27% 0.00027
Nie
1 16 4 TOLL Jolanta Bożena 73 0.54% 0.00054
Nie
1 16 5 RYMKIEWICZ Beata Maria 22 0.16% 0.00016
Nie
1 17 1 DAMBOŃ Jan Antoni 437 3.21% 0.00321
Nie
1 17 2 OSTROMECKI Grzegorz Marek 60 0.44% 0.00044
Nie
1 17 3 ŚWIECZKA Anna Elżbieta 33 0.24% 0.00024
Nie
1 17 4 CEBULA Krzysztof 38 0.28% 0.00028
Nie
1 17 5 RESPONDEK Anna Maria 14 0.10% 0.0001
Nie
1 17 6 BROŻYNA Andrzej Zbigniew 17 0.12% 0.00012
Nie
1 17 7 WITKOWSKA Diana Joanna 5 0.04% 4.0E-5
Nie
1 17 8 SORGOWICKI Michał Karol 19 0.14% 0.00014
Nie
2 4 1 KUREK Elżbieta 1 465 10.49% 0.01049
Tak
2 4 2 GAJDA Tobiasz Adrian 320 2.29% 0.00229
Nie
2 4 3 KAWECKA Jolanta 1 021 7.31% 0.00731
Tak
2 4 4 ŻEBROWSKA Bronisława Katarzyna 131 0.94% 0.00094
Nie
2 4 5 SAŁATYŃSKI Bogusław Jan 87 0.62% 0.00062
Nie
2 4 6 CMOK Jerzy 30 0.21% 0.00021
Nie
2 4 7 SKAŁUBA Ludwik Maciej 28 0.20% 0.0002
Nie
2 4 8 GRYGIEL Zdzisław Witold 112 0.80% 0.0008
Nie
2 5 1 SŁODCZYK Krystyna 390 2.79% 0.00279
Nie
2 5 2 IDZIKOWSKI Romuald Władysław 72 0.52% 0.00052
Nie
2 5 3 ZALEWSKI Łukasz Paweł 35 0.25% 0.00025
Nie
2 5 4 ZANDECKA Jolanta Maria 55 0.39% 0.00039
Nie
2 5 5 KALINOWSKI Michał Piotr 81 0.58% 0.00058
Nie
2 5 6 JACEK Ryszard Konrad 32 0.23% 0.00023
Nie
2 5 7 STASIEWICZ Jerzy Leon 9 0.06% 6.0E-5
Nie
2 5 8 ŚWIDERSKA-TREBEL Leokadia Laura 40 0.29% 0.00029
Nie
2 8 1 GRUCA Łukasz Mateusz 308 2.21% 0.00221
Nie
2 8 2 BARTNIK Jadwiga Maria 73 0.52% 0.00052
Nie
2 8 3 KADŁUCZKA Sławomir Waldemar 22 0.16% 0.00016
Nie
2 8 4 BIK Urszula Elżbieta 27 0.19% 0.00019
Nie
2 8 5 SOBKOWICZ Krzysztof Jan 51 0.37% 0.00037
Nie
2 8 6 RYBCZYŃSKA Maria Jolanta 58 0.42% 0.00042
Nie
2 10 1 NOWAK Michał Tadeusz 1 174 8.41% 0.00841
Tak
2 10 2 PANCZEŚNIK Piotr Stanisław 233 1.67% 0.00167
Nie
2 10 3 KRUK Sławomir 229 1.64% 0.00164
Nie
2 10 4 ZAJĄC Jerzy Stanisław 137 0.98% 0.00098
Nie
2 10 5 KULPA Krystyna Teofila 75 0.54% 0.00054
Nie
2 10 6 ZAGWOJSKA Anna 109 0.78% 0.00078
Nie
2 10 7 FILIPOWSKA Elżbieta Antonina 112 0.80% 0.0008
Nie
2 10 8 WŁODARCZYK Paweł Piotr 149 1.07% 0.00107
Nie
2 14 1 SKUBIS Jerzy Zbigniew 363 2.60% 0.0026
Nie
2 14 2 WIETRZNIOK Marcin Stefan 141 1.01% 0.00101
Nie
2 14 3 SIDZINA Kamil Łukasz 19 0.14% 0.00014
Nie
2 14 4 BANASZEWSKI Marcin 74 0.53% 0.00053
Nie
2 14 5 KMIEĆ Iga 37 0.26% 0.00026
Nie
2 14 6 ŁATWIS Krystyna 12 0.09% 9.0E-5
Nie
2 14 7 DUBAS Józefa 12 0.09% 9.0E-5
Nie
2 14 8 WOJDYŁA Szczepan 13 0.09% 9.0E-5
Nie
2 15 1 MIELEC Piotr 2 174 15.57% 0.01557
Tak
2 15 2 CHWIST Dariusz Stanisław 680 4.87% 0.00487
Tak
2 15 3 WIŚNIEWSKA Alicja 639 4.58% 0.00458
Tak
2 15 4 WIĘCEK Adam Wojciech 555 3.97% 0.00397
Nie
2 15 5 WIELICHOWSKI Łukasz Robert 429 3.07% 0.00307
Nie
2 15 6 CZARNECKA Aniela Franciszka 87 0.62% 0.00062
Nie
2 15 7 CHMIEL Jan Stanisław 258 1.85% 0.00185
Nie
2 15 8 CHODAKOWSKA Anna 502 3.59% 0.00359
Nie
2 16 1 SŁOTA Tymoteusz Robert 134 0.96% 0.00096
Nie
2 16 2 WEIGT Justyna 57 0.41% 0.00041
Nie
2 16 3 ANTOSZCZYK Adam Patryk 11 0.08% 8.0E-5
Nie
2 16 4 WÓJCIK Sylwia Maria 57 0.41% 0.00041
Nie
2 16 5 SŁOMKOWSKA Natalia Katarzyna 38 0.27% 0.00027
Nie
2 17 1 PYTLIK Michał Dominik 247 1.77% 0.00177
Nie
2 17 2 WILK Renata Jadwiga 550 3.94% 0.00394
Nie
2 17 3 CHYŁKA Barbara 28 0.20% 0.0002
Nie
2 17 4 WIECZOREK Marcin 54 0.39% 0.00039
Nie
2 17 5 SPALWISZ Agnieszka 19 0.14% 0.00014
Nie
2 17 6 CEBULA Ginter Jan 78 0.56% 0.00056
Nie
2 17 7 PRZYSTAJKO Alicja 8 0.06% 6.0E-5
Nie
2 17 8 PLOCHOWICZ Katarzyna Mariola 26 0.19% 0.00019
Nie
3 4 1 KAMIŃSKA Barbara Ewa 1 993 13.36% 0.01336
Tak
3 4 2 POSPIESZYŃSKI Przemysław Andrzej 791 5.30% 0.0053
Tak
3 4 3 KULESZA Emil Jan 152 1.02% 0.00102
Nie
3 4 4 KALISZAN Elżbieta Zofia 151 1.01% 0.00101
Nie
3 4 5 KRÓLIKOWSKI Rafał Teodor 234 1.57% 0.00157
Nie
3 4 6 ZAJKOWSKI Krzysztof 78 0.52% 0.00052
Nie
3 4 7 JODKO Monika 82 0.55% 0.00055
Nie
3 4 8 PLECH Agnieszka Maria 69 0.46% 0.00046
Nie
3 4 9 TKOCZ Arkadiusz Czesław 270 1.81% 0.00181
Nie
3 5 1 SZENDERA Robert Rudolf 144 0.97% 0.00097
Nie
3 5 2 JĘDRZEJCZYK Henryk Jan 56 0.38% 0.00038
Nie
3 5 3 CZERSKA Zdzisława Maria 55 0.37% 0.00037
Nie
3 5 4 JÓŹWIAK Łukasz Paweł 12 0.08% 8.0E-5
Nie
3 5 5 KAMPA Aleksander Piotr 19 0.13% 0.00013
Nie
3 5 6 GRZYMAŁA Sylwia Izabela 32 0.21% 0.00021
Nie
3 5 7 CZECHOWSKA Aleksandra Alina 18 0.12% 0.00012
Nie
3 5 8 GRAJCAR Joanna Jadwiga 18 0.12% 0.00012
Nie
3 5 9 PILC Jarosław Stanisław 40 0.27% 0.00027
Nie
3 8 1 GADŻAŁA Paweł Jakub 245 1.64% 0.00164
Nie
3 8 2 GŁOGIEWICZ Sandra Edyta 37 0.25% 0.00025
Nie
3 8 3 BACH-STARZECKA Edyta Helena 15 0.10% 0.0001
Nie
3 8 4 PEC Marcin Michał 49 0.33% 0.00033
Nie
3 8 5 HANICKI Tomasz Sławomir 21 0.14% 0.00014
Nie
3 8 6 ZAJĄC Elżbieta 74 0.50% 0.0005
Nie
3 10 1 BATKO Sławomir Robert 897 6.01% 0.00601
Tak
3 10 2 POROWSKA Iwona 650 4.36% 0.00436
Nie
3 10 3 JANKA Paweł Ryszard 54 0.36% 0.00036
Nie
3 10 4 KUBICKA Ewa Maria 76 0.51% 0.00051
Nie
3 10 5 PRASZEL Andrzej 44 0.30% 0.0003
Nie
3 10 6 TWARÓG Kornel Marek 17 0.11% 0.00011
Nie
3 10 7 KUBÓW Tadeusz 72 0.48% 0.00048
Nie
3 10 8 KOLENDA Anna Jolanta 59 0.40% 0.0004
Nie
3 10 9 ZAKRZEWSKA-KUBÓW Agnieszka 77 0.52% 0.00052
Nie
3 14 1 SOPPA Justyna Helena 624 4.18% 0.00418
Nie
3 14 2 KOC-OGONOWSKA Barbara Jadwiga 350 2.35% 0.00235
Nie
3 14 3 OLSZEWSKI Kamil 73 0.49% 0.00049
Nie
3 14 4 KURTASZ Paweł Tadeusz 25 0.17% 0.00017
Nie
3 14 5 PANCZEŚNIK Adam Piotr 34 0.23% 0.00023
Nie
3 14 6 SNELA Andrzej Piotr 31 0.21% 0.00021
Nie
3 14 7 MENDELA Joanna Ewa 10 0.07% 7.0E-5
Nie
3 14 8 LISKOWSKA Genowefa Irena 6 0.04% 4.0E-5
Nie
3 14 9 TALKOWSKI Adrian Grzegorz 37 0.25% 0.00025
Nie
3 15 1 WILKOS Małgorzata Joanna 910 6.10% 0.0061
Tak
3 15 2 SOWADA Łukasz Józef 1 155 7.74% 0.00774
Tak
3 15 3 MATUSZEK Waldemar Józef 371 2.49% 0.00249
Nie
3 15 4 WAJDE Edmund 168 1.13% 0.00113
Nie
3 15 5 SPIEREWKA Dorota Janina 235 1.58% 0.00158
Nie
3 15 6 SOKOŁOWSKA Teresa 90 0.60% 0.0006
Nie
3 15 7 JAROSZ-BASZTABIN Małgorzata Elżbieta 185 1.24% 0.00124
Nie
3 15 8 NAWARECKI Dariusz Janusz 541 3.63% 0.00363
Tak
3 15 9 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 2 055 13.78% 0.01378
Tak
3 16 1 JANOWSKI Zbigniew Artur 94 0.63% 0.00063
Nie
3 16 2 HENKIEL-ROGALA Agnieszka Magdalena 72 0.48% 0.00048
Nie
3 16 3 JAKUSZ Maria Justyna 14 0.09% 9.0E-5
Nie
3 16 4 SYGNATOWICZ Magdalena Zdzisława 13 0.09% 9.0E-5
Nie
3 16 5 PRZESMYCKI Marcin Przemysław 22 0.15% 0.00015
Nie
3 17 1 GAMBIEC Marcin Roch 738 4.95% 0.00495
Nie
3 17 2 PRZYSTAJKO Jerzy 30 0.20% 0.0002
Nie
3 17 3 GIELZOK Waldemar Jan 110 0.74% 0.00074
Nie
3 17 4 LISY Gizela Rita 10 0.07% 7.0E-5
Nie
3 17 5 SĘKOWSKI Roman Stanisław 16 0.11% 0.00011
Nie
3 17 6 BOŻYCH Lidia Lucyna 4 0.03% 3.0E-5
Nie
3 17 7 ŚLADEK Dorota 242 1.62% 0.00162
Nie
3 17 8 KANTOW Maria Jolanta 4 0.03% 3.0E-5
Nie
3 17 9 ZBIEG Dariusz 44 0.30% 0.0003
Nie
4 4 1 PYTLIK Przemysław Łukasz 1 071 9.87% 0.00987
Tak
4 4 2 ŁĘGOWIK Anna Barbara 983 9.06% 0.00906
Tak
4 4 3 PABISIAK Tadeusz 334 3.08% 0.00308
Nie
4 4 4 DRAGUĆ Jarosław Szymon 99 0.91% 0.00091
Nie
4 4 5 WARZECHA Adam Remigiusz 95 0.88% 0.00088
Nie
4 4 6 CIASNOCHA Roman Joachim 67 0.62% 0.00062
Nie
4 4 7 TYLCZYŃSKA Dominika 173 1.59% 0.00159
Nie
4 4 8 KUBALAŃCA Leokadia Albina 159 1.47% 0.00147
Nie
4 5 1 ŁABNO Marek Stanisław 271 2.50% 0.0025
Nie
4 5 2 WAJDA Beata Janina 99 0.91% 0.00091
Nie
4 5 3 ŚMIETAŃSKI Roman Janusz 33 0.30% 0.0003
Nie
4 5 4 SZEWCZUK-KUC Adriana Celestyna 29 0.27% 0.00027
Nie
4 5 5 SAJEWICZ Jerzy Stefan 22 0.20% 0.0002
Nie
4 5 6 MĄCZYŃSKA Halina 34 0.31% 0.00031
Nie
4 5 7 NOCUŃ Józef Jan 28 0.26% 0.00026
Nie
4 5 8 ŚWIĘTEK Jacek Stanisław 55 0.51% 0.00051
Nie
4 8 1 DANIELEWICZ Leszek Tomasz 165 1.52% 0.00152
Nie
4 8 2 TALAGA Krzysztof Piotr 107 0.99% 0.00099
Nie
4 8 3 ZAJĄC Wiktor 34 0.31% 0.00031
Nie
4 8 4 PERZYNA Anna Jagna 34 0.31% 0.00031
Nie
4 8 5 ROMANIUK Józef Franciszek 18 0.17% 0.00017
Nie
4 8 6 TULEJ Karolina Elżbieta 21 0.19% 0.00019
Nie
4 8 7 GRUCA Jadwiga Małgorzata 34 0.31% 0.00031
Nie
4 10 1 SZYMAŃSKI Arkadiusz 835 7.70% 0.0077
Tak
4 10 2 DUDA Krystyna Maria 506 4.66% 0.00466
Nie
4 10 3 BUKOWSKI Przemysław Tadeusz 49 0.45% 0.00045
Nie
4 10 4 GALLA Kazimierz 64 0.59% 0.00059
Nie
4 10 5 KRÓL Helena Kazimiera 35 0.32% 0.00032
Nie
4 10 6 ZAGAŁA Wiktor Stanisław 10 0.09% 9.0E-5
Nie
4 10 7 WILK Teresa Jadwiga 62 0.57% 0.00057
Nie
4 10 8 KRUKOWSKI Grzegorz Piotr 339 3.12% 0.00312
Nie
4 14 1 DRYNDA Krzysztof Andrzej 301 2.77% 0.00277
Nie
4 14 2 WAJS Piotr Kamil 102 0.94% 0.00094
Nie
4 14 3 SZYDEŁKO Jan 65 0.60% 0.0006
Nie
4 14 4 CIESZYŃSKA Krystyna Maria 34 0.31% 0.00031
Nie
4 14 5 IZYDORCZYK Jan Zbigniew 21 0.19% 0.00019
Nie
4 14 6 POHORECKA Joanna 18 0.17% 0.00017
Nie
4 14 7 ZAWADZKA Joanna Paulina 28 0.26% 0.00026
Nie
4 14 8 JASIŃSKI Arkadiusz Mirosław 41 0.38% 0.00038
Nie
4 15 1 MASNYK Marek Kazimierz 803 7.40% 0.0074
Tak
4 15 2 ZAJĄCZKOWSKA Urszula Elżbieta 359 3.31% 0.00331
Nie
4 15 3 SOKOŁOWSKA Danuta 396 3.65% 0.00365
Nie
4 15 4 ISZCZUK Aleksander Jan 433 3.99% 0.00399
Tak
4 15 5 MRÓZ Marek Aleksander 113 1.04% 0.00104
Nie
4 15 6 TABISZ Anna Lucyna 385 3.55% 0.00355
Nie
4 15 7 WESOŁOWSKI Marcin 213 1.96% 0.00196
Nie
4 15 8 BONK Bartłomiej Wojciech 1 059 9.76% 0.00976
Tak
4 16 1 ZAJĄCZKOWSKA-KAIM Beata 118 1.09% 0.00109
Nie
4 16 2 BADORA Krzysztof Jerzy 23 0.21% 0.00021
Nie
4 16 3 WOJNAR Wojciech Krzysztof 33 0.30% 0.0003
Nie
4 16 4 SKÓRZEWSKA Barbara Maria 37 0.34% 0.00034
Nie
4 16 5 KATOROSZ Danuta Barbara 52 0.48% 0.00048
Nie
4 17 1 GAŁĄZKA Iwona 167 1.54% 0.00154
Nie
4 17 2 SPODZIEJA Klaudia Elżbieta 23 0.21% 0.00021
Nie
4 17 3 POGODA Elżbieta Jolanta 11 0.10% 0.0001
Nie
4 17 4 MŁYŃSKA-KOWALCZYK Agnieszka 2 0.02% 2.0E-5
Nie
4 17 5 BISS Arkadiusz Jerzy 21 0.19% 0.00019
Nie
4 17 6 STRZELEC Sylwester Stanisław 13 0.12% 0.00012
Nie
4 17 7 TUROWSKI Mariusz Piotr 13 0.12% 0.00012
Nie
4 17 8 DOMEYKO-GABOR Iwona Barbara 101 0.93% 0.00093
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 GAMBIEC Marcin Roch 34 wyższe Opole, 1 886 3.47 Nie
2 GRABOWSKI Paweł 32 wyższe Brzeg, 1 050 1.93 Nie
3 KAMIŃSKA Barbara Ewa 56 wyższe Opole, Polskie Stronnictwo Ludowe 5 890 10.82 Nie
4 KLEPACZ Apolonia Weronika 66 wyższe Masów, 1 020 1.87 Nie
5 POROWSKA Violetta Teresa 50 wyższe Opole, 6 289 11.56 Nie
6 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 40 wyższe Opole, 38 285 70.35 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Remiza OSP Wrzoski, ul. Wrocławska 242 Opole stały 460 203 202 43.91% 0.04391
201 99.50%
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32, Opolska 34 Opole stały 805 397 397 49.32% 0.04932
393 98.99%
3 Remiza OSP Bierkowice, Wrocławska 190 Opole stały 485 278 278 57.32% 0.05732
278 100.00%
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Cmentarna 7 Opole stały 1 161 611 611 52.63% 0.05263
610 99.84%
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Cmentarna 7 Opole stały 1 343 846 843 62.77% 0.06277
832 98.70%
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Joachima Lelewela 9 Opole stały 1 777 1 046 1 046 58.86% 0.05886
1 040 99.43%
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Joachima Lelewela 9 Opole stały 1 604 890 888 55.36% 0.05536
883 99.44%
8 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Józefa Hallera 6 Opole stały 1 560 939 939 60.19% 0.06019
939 100.00%
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Szymona Koszyka 21 Opole stały 2 135 1 321 1 320 61.83% 0.06183
1 313 99.47%
10 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Niemodlińska 40 Opole stały 1 095 685 685 62.56% 0.06256
684 99.85%
11 Przedszkole Publiczne Nr 43, ul. Prószkowska 5A Opole stały 1 171 735 733 62.60% 0.0626
730 99.59%
12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Księdza Norberta Bonczyka 13 Opole stały 1 950 1 053 1 060 54.36% 0.05436
1 051 99.15%
13 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I, ul. Licealna 3 Opole stały 1 505 809 809 53.75% 0.05375
805 99.51%
14 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I, ul. Licealna 3 Opole stały 1 248 668 665 53.29% 0.05329
660 99.25%
15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Lipcowa 2a Opole stały 1 868 1 125 1 129 60.44% 0.06044
1 121 99.29%
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Walerego Wróblewskiego 7 Opole stały 1 347 755 751 55.75% 0.05575
748 99.60%
17 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Walerego Wróblewskiego 7 Opole stały 1 261 843 843 66.85% 0.06685
837 99.29%
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Bogumiła Wyszomirskiego 6 Opole stały 1 038 497 497 47.88% 0.04788
496 99.80%
19 Świetlica-Winów, ul. Szkolna 14 Opole stały 594 294 294 49.49% 0.04949
291 98.98%
20 Świetlica-Świerkle, ul. Świerkli 2 Opole stały 468 225 225 48.08% 0.04808
224 99.56%
21 Świetlica-Borki, ul. Pelargonii 12 Opole stały 610 243 243 39.84% 0.03984
239 98.35%
22 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Krzanowicka 1 Opole stały 1 480 742 742 50.14% 0.05014
735 99.06%
23 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Krzanowicka 1 Opole stały 1 677 765 765 45.62% 0.04562
764 99.87%
24 Świetlica-Wróblin, ul. Gminna 3A Opole stały 729 329 329 45.13% 0.04513
325 98.78%
25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Budowlanych 40 Opole stały 1 114 498 498 44.70% 0.0447
495 99.40%
26 Przedszkole Publiczne Nr 26, ul. Chabrów 56 Opole stały 1 401 872 872 62.24% 0.06224
869 99.66%
27 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Chabrów 65 Opole stały 1 267 717 717 56.59% 0.05659
711 99.16%
28 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 3 Opole stały 1 238 629 629 50.81% 0.05081
629 100.00%
29 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr IX, ul. Oleska 68 Opole stały 1 471 787 778 52.89% 0.05289
773 99.36%
30 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr IX, ul. Oleska 68 Opole stały 837 558 558 66.67% 0.06667
556 99.64%
31 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Majora „Hubala” 2 Opole stały 2 082 1 215 1 214 58.31% 0.05831
1 206 99.34%
32 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Majora „Hubala” 2 Opole stały 1 920 1 173 1 143 59.53% 0.05953
1 138 99.56%
33 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, Dom Dziennego Pobytu „Złota Jesień”, ul. Majora „Hubala” 4 Opole stały 2 158 1 320 1 293 59.92% 0.05992
1 288 99.61%
34 Przedszkole Publiczne Integracyjne Nr 51, ul. Jana Bytnara „Rudego” 1 Opole stały 1 889 1 168 1 086 57.49% 0.05749
1 078 99.26%
35 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Szarych Szeregów 1 Opole stały 1 579 966 964 61.05% 0.06105
961 99.69%
36 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Szarych Szeregów 1 Opole stały 1 695 966 966 56.99% 0.05699
961 99.48%
37 Młodzieżowy Dom Kultury Filia Nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 Opole stały 1 934 1 168 1 167 60.34% 0.06034
1 162 99.57%
38 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Wiejska 77 Opole stały 1 223 608 607 49.63% 0.04963
601 99.01%
39 Przedszkole Publiczne Nr 56, ul. Sieradzka 7 Opole stały 706 480 471 66.71% 0.06671
469 99.58%
40 Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Bielska 23 Opole stały 1 038 639 640 61.66% 0.06166
634 99.06%
41 Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Bielska 23 Opole stały 1 938 1 204 1 200 61.92% 0.06192
1 195 99.58%
42 Przedszkole Publiczne Nr 56, ul. Sieradzka 7 Opole stały 791 491 491 62.07% 0.06207
489 99.59%
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Małopolska 20 Opole stały 1 855 1 034 1 030 55.53% 0.05553
1 024 99.42%
44 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, Dom Dziennego Pobytu „Malinka”, ul. Piotrkowska 2 Opole stały 1 606 933 929 57.85% 0.05785
925 99.57%
45 Przedszkole Publiczne Nr 37, ul. Jesionowa 8 Opole stały 1 577 927 923 58.53% 0.05853
922 99.89%
46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Małopolska 20 Opole stały 1 606 1 010 1 010 62.89% 0.06289
1 006 99.60%
47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Grudzicka 48 Opole stały 1 581 944 936 59.20% 0.0592
930 99.36%
48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Grudzicka 48 Opole stały 1 966 1 177 1 196 60.83% 0.06083
1 191 99.58%
49 Młodzieżowy Dom Kultury Filia Nr 3, Al. Przyjaźni 12 Opole stały 1 512 665 665 43.98% 0.04398
662 99.55%
50 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Zofii Nałkowskiej 16 Opole stały 1 251 554 554 44.28% 0.04428
552 99.64%
51 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Zofii Nałkowskiej 16 Opole stały 1 050 502 500 47.62% 0.04762
499 99.80%
52 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Groszowicka 12 Opole stały 2 477 1 436 1 369 55.27% 0.05527
1 357 99.12%
53 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae w Opolu, ul. Olimpijska 4a Opole stały 1 008 428 428 42.46% 0.04246
427 99.77%
54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Wiktora Gorzołki 4 Opole stały 1 077 501 501 46.52% 0.04652
500 99.80%
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Wiktora Gorzołki 4 Opole stały 1 229 539 539 43.86% 0.04386
535 99.26%
56 Przedszkole Publiczne Nr 44, ul. Oświęcimska 94 Opole stały 1 163 541 541 46.52% 0.04652
540 99.82%
57 Narodowe Centrum Polskiej Piosenki-Klub osiedlowy „Metalchem”, ul. Oświęcimska 90 Opole stały 1 336 666 667 49.93% 0.04993
660 98.95%
58 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Książąt Opolskich 21 Opole stały 1 775 879 879 49.52% 0.04952
872 99.20%
59 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 3 Opole stały 1 838 1 102 1 096 59.63% 0.05963
1 094 99.82%
60 Zespół Szkół Mechanicznych Bursa Nr II, ul. Edmunda Osmańczyka 20 Opole stały 1 576 788 783 49.68% 0.04968
776 99.11%
61 Urząd Miasta Opola-Wydział Oświaty, ul. Henryka Sienkiewicza 6 Opole stały 1 041 574 574 55.14% 0.05514
568 98.95%
62 Zespół Szkół Elektrycznych, Tadeusza Kościuszki 39 do 41 Opole stały 1 438 733 733 50.97% 0.05097
726 99.05%
63 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VIII, ul. Ozimska 48a Opole stały 1 469 744 744 50.65% 0.05065
743 99.87%
64 Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ul. Powstańców Śląskich 19 Opole stały 1 246 731 731 58.67% 0.05867
726 99.32%
65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Władysława Reymonta 43 Opole stały 1 437 778 775 53.93% 0.05393
772 99.61%
66 Zespół Szkół Elektrycznych, ul. Tadeusza Kościuszki 39 do 41 Opole stały 1 409 730 730 51.81% 0.05181
726 99.45%
67 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VIII, ul. Ozimska 48a Opole stały 1 798 937 935 52.00% 0.052
929 99.36%
68 Przedszkole Publiczne Nr 21, ul. Wojciecha Drzymały 28 Opole stały 775 345 344 44.39% 0.04439
344 100.00%
69 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek B, ul. 1 Maja 151 Opole stały 1 540 752 750 48.70% 0.0487
745 99.33%
70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek A, ul. Katowicka 35 Opole stały 1 551 837 837 53.97% 0.05397
833 99.52%
71 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, ul. Armii Krajowej 36 Opole stały 1 504 732 732 48.67% 0.04867
729 99.59%
72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Budynek B, ul. 1 Maja 151 Opole stały 1 120 564 564 50.36% 0.05036
560 99.29%
73 Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, ul. Władysława Reymonta 8 Opole szpital 8 6 6 75.00% 0.075
6 100.00%
74 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu, al. Wincentego Witosa 26 Opole szpital 47 21 21 44.68% 0.04468
21 100.00%
75 Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o., ul. Augustyna Kośnego 53 Opole szpital 247 12 12 4.86% 0.00486
12 100.00%
76 Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi, ul. Wodociągowa 4 Opole szpital 220 12 12 5.45% 0.00545
12 100.00%
77 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu, ul. Krakowska 44 Opole szpital 8 5 5 62.50% 0.0625
5 100.00%
78 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Chmielowicka 6 Opole dom pomocy społecznej 130 56 56 43.08% 0.04308
54 96.43%
79 Oddział Zewnętrzny w Opolu administracyjnie podległy Aresztowi Śledczemu w Opolu, ul. Partyzancka 72 Opole zakład karny 4 2 2 50.00% 0.05
2 100.00%
80 Areszt Śledczy, ul. Sądowa 4 Opole areszt Śledczy 25 14 14 56.00% 0.056
14 100.00%
81 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu, ul. Katowicka 66a Opole szpital 80 7 7 8.75% 0.00875
7 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Opole - ogółem 1 25 4 119 785 100 467 81 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 32 1
Ogółem 64 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 245 108 44% 137 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 6 3 50% 3 50%
Ogółem 245 108 44% 137 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 48 51 45
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 47 58 36
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 28 9 32% 19 68%
30-39 48 18 38% 30 63%
40-59 104 40 38% 64 62%
60+ 65 41 63% 24 37%
Ogółem 245 108 44% 137 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 3 2 67% 1 33%
60+ 1 1 100% 0 0%
Ogółem 6 3 50% 3 50%