Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 114 901
Wyborców 95 425
Obwodów 70
  • Wybory do Rady Miasta Płocka
  • Wybory Prezydenta Miasta Płocka
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Roka Oddział Płock, ul. Medyczna 8 Płock stały Nie Biegańskiego, Chałubińskiego, Chemików, Długa, Dobrzyńska (nr parzyste od 52 do 70a i nr nieparzyste od 59 do 115), Dybowskiego, Garleja, Honorowych Dawców Krwi, Jabłczyńskiej, Judyma, Kamińskiej, Kobiałka, Macieszy, Maszewska, Medyczna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przyjazna, Sosnowa, Szpitalna, Śniadeckiego, Traktowa, Zamenhofa, Zglenickiego.
2 Miejskie Przedszkole Nr 19, ul. Słowackiego 27 Płock stały Nie Asnyka, Mehoffera, Miodowa (nr nieparzyste od 21 do 25A), Nałkowskiej, Norwida.
3 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J. Z. Jakubowskiego, ul. Jasna 8 Płock stały Nie Na Skarpie.
4 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3, ul. Gałczyńskiego 7 Płock stały Tak Dąbrowskiej, Dobrzyńska (nr nieparzyste od 1 do 57 i nr parzyste od 14 do 46), Gałczyńskiego (nr parzyste od 2 do 8 i nr nieparzyste od 1 do 7), Konopnickiej, Kredytowa (nr parzyste od 16 do 28 i nr nieparzyste od 21 do 47), Prezydenta Ignacego Mościckiego (nr nieparzyste od 3 do 27), Środkowa.
5 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J. Z. Jakubowskiego, ul. Jasna 8 Płock stały Nie Jasna, Kwiatowa, Mała, Polna, Kazimierza Wielkiego (nr parzyste: 38, 40 - 52 i nr nieparzyste od 41 do 49).
6 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa 13a Płock stały Tak Al. Kobylińskiego (nr parzyste od 34 do 38 i nr nieparzyste od 35 do 39), Kazimierza Wielkiego (nr parzyste od 24 do 38 a, b, c, d), Skłodowskiej, Topolowa (nr nieparzyste od 1 do 5).
7 Zespół Szkół Budowlanych Nr 1, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 Płock stały Nie Kredytowa (nr parzyste od 2 do 10 i nr nieparzyste od 1 do 5), Prezydenta Ignacego Mościckiego (nr parzyste od 4 do 6), Słodowa.
8 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa 18 Płock stały Tak Gałczyńskiego (nr parzyste od 14 do 28), Jaśminowa.
9 Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. M. C. Skłodowskiej 2a Płock stały Tak Bartnicza, Dobrzyńska (nr parzyste od 2 do 12/8).
10 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa 18 Płock stały Tak Miodowa (nr parzyste od 2 do końca i nr nieparzyste od 1 do 19 i od 27 do 51), harc. Stefana Zawidzkiego
11 Miejskie Przedszkole Nr 14, ul. Miodowa 8/1 Płock stały Nie Pszczela.
12 Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich im. L. Krzywickiego, ul. Abp. Nowowiejskiego 4 Płock stały Nie pl. Jurgensa, Łukasiewicza (od abp. Nowowiejskiego do Al. Kobylińskiego), abp. Nowowiejskiego, Okrzei, Topolowa (nr parzyste), Kazimierza Wielkiego (nr parzyste od 2 do 22 i nieparzyste od 1 do 39), Zduńska.
13 Zespół Szkół Nr 3, ul. Łukasiewicza 11 Płock stały Tak Batalionów Chłopskich, Łukasiewicza (nr nieparzyste od 7 do 19 i nr parzyste od 22 do 34), pl. Celebry Papieskiej, 7 czerwca 1991 r. (odcinek od ul. Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich).
14 Klub Osiedla Łukasiewicza Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Łukasiewicza 28 Płock stały Nie al. Roguckiego, Królowej Jadwigi, Morykoniego, Siennickiego.
15 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Królowej Jadwigi 4 Płock stały Tak Zgliczyńskiego.
16 Miejskie Przedszkole Nr 17 im. Małego Księcia, ul. Kossobudzkiego 10 Płock stały Nie Gawareckiego, Kossobudzkiego.
17 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Kossobudzkiego 7 Płock stały Nie Płoskiego, Rembielińskiego.
18 Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Bolesława Krzywoustego 3 Płock stały Tak Władysława Hermana, Al. Kobylińskiego (nr nieparzyste od 13 do 23 i nr parzyste od 2 do 14).
19 Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza, Al. Kobylińskiego 25 Płock stały Nie al. Pawła Nowaka, Bolesława Krzywoustego, Łukasiewicza (nr parzyste od 12 do 20).
20 Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Mikołaja Kopernika, ul. Piasta Kołodzieja 7 Płock stały Nie Mieszka I, Piasta Kołodzieja.
21 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15, ul. Piasta Kołodzieja 4 Płock stały Tak Dąbrówki, Tysiąclecia.
22 Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 7 Płock stały Nie Kostrogaj, Narodowych Sił Zbrojnych, Przemysłowa, Rutskich.
23 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Brzechwy, ul. Sierpecka 15 Płock stały Nie Bielska (nr parzyste od 58 do 70 i nr nieparzyste-nr 105), Jędrzejewo, Krzywa, Okólna, Rolna, Sierpecka, Szkolna, Targowa, Wiadukt.
24 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Braci Jeziorowskich, Pasaż Vuka Karadzica 1 Płock stały Nie Bielska (nr parzyste od 2 do 16 i nieparzyste od 1 do 45), harc. Józefa Kaczmarskiego, Królewiecka, Kwiatka (nr parzyste od 46 do 50 i nr nieparzyste od 51 do 59a), pl. Nowy Rynek, Ostatnia, Pasaż im. Vuka Karadzica, Sienkiewicza (nr parzyste od 54 do 64).
25 Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego, ul. Marsz. St. Małachowskiego 1 Płock stały Nie al. Broniewskiego, dr inż. Jakuba Chojnackiego, Grodzka, Jerozolimska, Kawieckiego, Kościuszki, Kozia, Kwiatka (nr parzyste od 2 do 38 i nieparzyste od 1 do 43), Małachowskiego, Mostowa, Piekarska, pl. Narutowicza, pl. Obrońców Warszawy, pl. 13 Straconych, Staromiejska, pl. Stary Rynek, Synagogalna, Teatralna, Rybaki, ks. prałata Seweryna Wyczałkowskiego.
26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego, ul. Tumska 9a Płock stały Nie Sienkiewicza (nr parzyste od 34 do 52 i nr nieparzyste od 45 do 67), Tumska.
27 Zespół Szkół Nr 6, ul. 3 go Maja 4 Płock stały Tak Kupiecka, 1 Maja, 3 Maja, Pasaż, Piękna, Themersonów.
28 Miejskie Przedszkole Nr 9, ul. Krótka 1 Płock stały Nie Błonie, pl. Dąbrowskiego, Gradowskiego (nr parzyste od 2 do 8), Jakubowskiego, Krótka, Misjonarska, Warszawska, Zacisze.
29 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego, ul. Kolegialna 23 Płock stały Tak Kolegialna, Sienkiewicza (nr nieparzyste od 19 do 43 i nr parzyste od 22 do 32).
30 Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości im. Abpa. A. J. Nowowiejskiego, ul. Padlewskiego 2 Płock stały Nie Dojazd, Gradowskiego (nr nieparzyste od 3 do 17 i nr parzyste od 10 do 32), Padlewskiego, Sienkiewicza (nr parzyste od 2 do 20 i nieparzyste od 1 do 17c), Stanisława Stommy.
31 Miejskie Przedszkole Nr 11, ul. Bielska 26/1 Płock stały Nie Bielska (nr parzyste od 22 do 30a i nr nieparzyste od 51 - 51e, 51/2, 51/3).
32 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W Klub Osiedla Kochanowskiego, ul. Obrońców Westerplatte 6a Płock stały Tak pl. Romana Lutyńskiego, Obrońców Westerplatte.
33 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego, ul. Kochanowskiego 11 Płock stały Tak Kochanowskiego, Traugutta.
34 Miejskie Przedszkole Nr 29, ul. Kochanowskiego 7 Płock stały Tak Bielska (nr parzyste od 34 do 50), Lotników, Łączna, Wschodnia, Żwirki i Wigury.
35 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. prof. Władysława Szafera, Al. Jachowicza 20 Płock stały Nie Al. Jachowicza, 11 Listopada, Obrońców Płocka 1920 r. , Salezjańska, Sportowa.
36 Miejskie Przedszkole Nr 27, ul. Mikołaja Reja 28 Płock stały Nie Gajcego, Mickiewicza (nr nieparzyste od 7 do 19 i nr parzyste od 4 do 12a), Północna, Przeskok.
37 Miejskie Przedszkole Nr 21, ul. Mikołaja Reja 4 Płock stały Tak Mickiewicza (nr parzyste od 14 do 40 i nr nieparzyste od 21 do 33), Reja.
38 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Fryderyka Chopina, ul. Chopina 62 Płock stały Nie Dworcowa, Lasockiego, Pasaż Wojciecha Wiścickiego
39 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Lasockiego 14 Płock stały Tak Chopina (od Bielskiej do Otolińskiej).
40 Zespół Szkół Technicznych-bydynek warsztatów szkolnych, Al. Kilińskiego 4 Płock stały Tak al. Kilińskiego, Batorego, Bukowa, Dębowa, Głowackiego, Kacza, Klonowa, Lenartowicza, Maneżowa, Niecała, Norbertańska, Oaza, Owocowa, Partyzantów, Pszenna, 4 Pułku Strzelców Konnych, 8 Pułku Artylerii Lekkiej, Saperska, Sienna, Spółdzielcza, Strzelecka, Śmigielskiego, Świerkowa, Ułańska, Wronia, Wyszogrodzka (nr parzyste od 2 do 64B i nr nieparzyste od 1 do 63, 67/1, 69/1, 69/2, 69/3, 69a i 69b), Zalesie, Zdziarskiego.
41 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, ul. Brzozowa 3 Płock stały Nie Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Dolna, Działkowa, Fabryczna, Jodłowa, Miła, Modrzewiowa, Obejście, Paśniki, Południowa, Poprzeczna, Sadowa, Słowicza, Słoneczna, Urocza, Wesoła, Wiatraki, Wiślana, Zaułek, Pl. Zielony.
42 Urząd Miasta Płocka, al. marsz. J. Piłsudskiego 6 Płock stały Tak Błotna, Gronowa, Gęsia, Jesienna, Letnia, Łąkowa, Podchorążych, Powstańców Styczniowych, Torowa, Wspólna, Zakątek, Zaścianek, Żabia, Żytnia.
43 Stacja Uzdatniania Wody, ul. Górna 56 Płock stały Nie Agrestowa, Chabrowa, Dziedziniec, Filtrowa, Górna, Grabówka (nr nieparzyste od 1 do 23 i nr parzyste od 2 do 18), Imielnicka, Kalinowa, Malinowa, Ośnicka, Różana, Rzeczna, Studzienna, Widok, Wodna, Źródlana.
44 Zespół Szkół Nr 1, ul. Piaska 5 Płock stały Nie Banacha, Chopina-bez numerów, Heweliusza, Kolberga, Kołłątaja, Kopernika, Krzywickiego, Lachmana, Rozego, Staszica, Stodółkiewicza.
45 Miejskie Przedszkole Nr 5, ul. Lachmana 28 Płock stały Tak al. marsz. Józefa Piłsudskiego (nr nieparzyste i parzyste do torów-nr 4), Gierzyńskiego, Piaska.
46 Płockie Towarzystwo Oświatowe, al. marsz. J. Piłsudskiego 31 Płock stały Nie Braci Jeziorowskich, Gintera.
47 ENERGA Informatyka i Technologie Sp. z o. o., al. marsz. J. Piłsudskiego 41 Płock stały Nie al. marsz. Józefa Piłsudskiego (nr parzyste od 28 do 52), Dziewiarska, Graniczna, Końcowa, Wyszogrodzka (nr parzyste od 68 do 106 i nr nieparzyste od 65 do 69 i od 71 do 103).
48 Biurowiec WEKTRA HOLDING Sp. z o. o., ul. Otolińska 21 Płock stały Tak Fabryki Maszyn Żniwnych, Józefa Oksińskiego, Otolińska, ppłk Jana Pasternakiewicza, Wilgi, Zagajnik.
49 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 31, ul. Szarych Szeregów 32 Płock stały Tak Łączniczek, Szarych Szeregów (nr nieparzyste od 1 do 21 i nr parzyste od 2 do 20).
50 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23 im. Armii Krajowej, ul. Walecznych 20 Płock stały Tak Armii Krajowej.
51 Miejskie Przedszkole Nr 37, ul. Hubalczyków 5 Płock stały Nie Baczyńskiego, Grota-Roweckiego, Obrońców Helu, Ossowskiego, Patriotów, Sucharskiego.
52 Zespół Szkół Nr 5 (wejście boczne-stołówka), ul. Gen. T. Kutrzeby 2a Płock stały Nie Andersa, Dywizjonu 303, Kleeberga, Kutrzeby, Monte Cassino, Sikorskiego, Sosabowskiego, Wańkowicza, Żołnierzy Września.
53 Zespół Szkół Nr 5 (wejście główne), ul. Gen. T. Kutrzeby 2a Płock stały Tak Batalionu "Parasol", Batalionu "Zośka", Bytnara, Chruściela, Ofiar Katynia, Wyszogrodzka (nr nieparzysty 161).
54 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. Janusza Korczaka, ul. Czwartaków 6 Płock stały Tak Czwartaków.
55 Miejskie Przedszkole Nr 4 im. Jasia i Małgosi, ul. Czwartaków 18b Płock stały Tak al. Jana Pawła II (nr nieparzyste od 1 do 27 i nr parzyste od 2 do 70), Czerwonych Kosynierów, św. Floriana, gen. Grzmot-Skotnickiego, św. Jerzego, Kombatantów, gen, Maczka, Milke, Pasaż Ignacego Jana Paderewskiego, Pałacowa, Pniewskiego, Swojska, Synów Pułku, św. Wojciecha, Wyszogrodzka (nr parzyste od 108 do 154), św. Zygmunta.
56 Pływalnia Miejska "Podolanka", ul. Czwartaków 6 Płock stały Tak al. Jana Pawła II (nr nieparzyste od 29 do końca).
57 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół., ul. Harcerska 2 Płock stały Tak Brzoskwiniowa, Chmielna, Czereśniowa, Darniowa, Drozdowa, Harcerska (nr nieparzyste od 1 do 49 i nr parzyste od 2 do 48b), Jabłoni, Jaskółcza, Jastrzębia, Kasztanowa, Kątowa, Leszczynowa, Lisia, Liściasta, Lokalna, Łamana, Majowa, Morelowa, Motylowa, Orzechowa, Parcele, Podgórze, Pogodna, Porzeczkowa, Prosta, Poziomkowa, Sielska, Skrajna, Szpacza, Śliwowa, św. Huberta, bł. bpa Leona Wetmańskiego, Widna, Wiosenna, Wiśniowa, Wyszogrodzka (nr parzyste od 164 do 280), Zajęcza, Żurawia, Żywiczna.
58 Siedziba Rady Mieszkańców Osiedla "Borowiczki", ul. Borowicka 3 Płock stały Nie Basenowa, Borowicka, Botaniczna, Cedrowa, Cisowa, Grabowa, Harcerska (nr nieparzyste od 51 do 127 i nr parzyste od 50 do 106), Jesionowa, Krucza, Lipowa, Miedziana, Młyńska, Mokra, Nowa, Odległa, Piaski, Piesza, pl. Witosa, Raczkowizna, Sarnia, Srebrna, Urbanowo, Wiązowa, Wiejska, Wierzbowa, Wilcza, Zakole, Zapłotek, Złota, Żelazna.
59 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Wł. Broniewskiego, ul. Korczaka 10 Płock stały Nie Bałtycka, Białowieska, Chełmińska, Flisacka, Grabówka (nr nieparzyste od 25 do 81 i nr parzyste od 20 do 84a), Gmury, Gościniec, Kaszubska, Korczaka, Kujawska, Kurpiowska, ks. prałata Stefana Niedzielaka, Lubuska, Łomżyńska, Łowicka, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Pocztowa, Podlaska, Podwale, Pomorska, Powiśle, Roztocze, Rybna, Skierkowskiego, Śląska, Warmińska, Wójtowa, Zarzeczna, Zgodna, Żuławska.
60 CENTROMOST Stocznia Rzeczna w Płocku Sp. z o. o., ul. Popłacińska 42 Płock stały Tak Drzewna, Gromadzka, Kapitańska, Kotwiczna, Leśna, Marynarska, Piaskowa, Popłacińska, Portowa, rondo inż. Jana Marka Lajourdie, Stoczniowa, Strażacka, Szkutnicza, Sucha, Sukcesorska, Tartaczna, Teligi, Ukośna, Zagroda, Zielona, Żeglarska.
61 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Wł. Broniewskiego, ul. Krakówka 4 Płock stały Tak Cicha, Dobrzykowska, Gąbińska, Górka, Jeziorna-bez numerów, Jordanowska, Kolejowa (nr nieparzyste od 1 do 47 i nr parzyste od 2 do 50), Kościelna, Kręta, Krakówka (nr nieparzyste od 1 do 19a i 19/1 i nr parzyste od 2 do 8), Łącka-bez numerów, Na Stoku (nr od 1 do 4), Nadwiślańska, Nizinna, Ogrodowa, Okopowa, Przeprawa, Przesmyk, Sannicka, Siewna, Spokojna, Tokarska, Wąska, Wygon.
62 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Przyszkolna 22 Płock stały Tak Ciechomicka (nr nieparzyste od 1 do 5b i nr parzyste od 2 do 28), Michała Ciechomskiego, Edukacyjna, Gajowa, Góry, Jaworowa, Kolejowa-bez numerów, Krakówka-bez numerów, Kutnowska, Łącka (nr nieparzyste od 1 do 39 i nr parzyste od 2 do 22), Myśliwska, Nauczycielska, Nowoosiedlowa, Osiedlowa, Parkowa, Pedagogiczna, Podleśna, Przyszkolna, Przytulna, Ruczajowa, Semestralna, Wakacyjna, Wesółka, Wrzosowa, Wysoka, Zdrojowa.
63 Miejskie Przedszkole Nr 2, ul. Ciechomicka 68 Płock stały Tak Browarna, Chmielowa, Ciechomicka (nr nieparzyste od 7 do 129 i nr parzyste od 30 do 188), Franciszka Dorobka, Grabińska, Herbaciana, Janówek, Jeziorna (nr nieparzyste od 1 do 15 i nr parzyste od 2 do 100), Lawendowa, Letniskowa, Miętowa, Na Stoku-bez numerów, Nowociechomicka, Piwna, Promienna, Rekreacyjna, Rumiankowa, św. Siostry Faustyny, Tęczowa, Tymiankowa, Wczasowa, Włościany, Ziołowa.
64 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 31, ul. Szarych Szeregów 32 Płock stały Tak Szarych Szeregów (nr nieparzyste od 23 do 39 i nr parzyste od 22 do 44).
65 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23 im. Armii Krajowej, ul. Walecznych 20 Płock stały Tak Bliska, Boryszewska, Hubalczyków, Mazowieckiego, Walecznych, Wyszogrodzka (nr nieparzyste od 105 do 159), Urodzajna, Zbożowa, Żyzna.
66 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. Janusza Korczaka, ul. Czwartaków 6 Płock stały Tak al. Jana Pawła II (nr parzyste od 72 do końca), Drętkiewicza, Nowickiego.
67 Miejskie Przedszkole Nr 19, ul. Słowackiego 27 Płock stały Nie Parowa, Słowackiego, Tuwima, Wyspiańskiego, Zalewskiego.
68 Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o., ul. Kościuszki 28 Płock szpital Nie Szpital Miejski im. Św. Trójcy w Płocku-obwód odrębny
69 Wojewódzki Szpital Zespolony im. M. Kacprzaka, ul. Medyczna 19 Płock szpital Nie Wojewódzki Szpital Zespolony im. M. Kacprzaka w Płocku-obwód odrębny
70 Zakład Karny, ul. Sienkiewicza 22 Płock zakład karny Nie Zakład Karny w Płocku-obwód odrębny

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Andersa, Armii Krajowej, al. Jana Pawła II, Baczyńskiego, Bałtycka, Basenowa, Batalionu "Parasol", Batalionu "Zośka", Białowieska, Bliska, Borowicka, Boryszewska, Botaniczna, Brzoskowiniowa, Bytnara, Cedrowa, Chełmińska, Chmielna, Chruściela, Cisowa, Czereśniowa, Czerwonych Kosynierów, Czwartaków, Darniowa, Drętkiewicza, Drozdowa, Dywizjonu 303, Flisacka, św. Floriana, Gmury, Gościniec, Grabowa, Grabówka (nr nieparzyste od 25 do 81 i nr parzyste od 20 do 84a), Grota-Roweckiego, gen. Grzmot-Skotnickiego, Harcerska (nr nieparzyste od 1 do 127 i nr parzyste od 2 do 106), Hubalczyków, św. Huberta, Jabłoni, Jaskółcza, Jastrzębia, Jesionowa, św. Jerzego, Kasztanowa, Kaszubska, Kątowa, Kleeberga, Kombatantów, Korczaka, Krucza, Kujawska, Kurpiowska, Kutrzeby, Leszczynowa, Lipowa, Lisia, Liściasta, Lokalna, Lubuska, Łamana, Łączniczek, Łomżyńska, Łowicka, gen. Maczka, Majowa, Małopolska, Mazowiecka, Mazowieckiego, Mazurska, Miedziana, Milke, Młyńska, Mokra, Monte Cassino, Morelowa, Motylowa, ks. prałata Stefana Niedzielaka, Nowa, Nowickiego, Obrońców Helu, Odległa, Ofiar Katynia, Orzechowa, Ossowskiego, Pałacowa, Parcele, Patriotów, Pasaż Ignacego Jana Paderewskiego, Piaski, Piesza, Pniewskiego, Pocztowa, Podgórze, Podlaska, Podwale, Pogodna, Porzeczkowa, Pomorska, Powiśle, Prosta, Poziomkowa, Raczkowizna, Roztocze, Rybna, Sarnia, Sielska, Sikorskiego, Skierkowskiego, Skrajna, Srebrna, Sosabowskiego, Szarych Szeregów, Sucharskiego, Swojska, Synów Pułku, Szpacza, Ślaska, Śliwowa, Urbanowo, Urodzajna, Walecznych, Wańkowicza, Warmińska, bł. bpa Leona Wetmańskiego, Wiązowa, Wiejska, Widna, Wierzbowa, Wilcza, Wiosenna, Wiśniowa, pl. Witosa, św. Wojciecha, Wójtowa, Wyszogrodzka (nr parzyste od 108 do 154 i od 164 do 280 i nr nieparzyste od 105 do 161), Zajęcza, Zakole, Zapłotek, Zarzeczna, Zbożowa, Zgodna, Złota, św. Zygmunta, Żelazna, Żołnierzy Września, Żuławska, Żurawia, Żywiczna, Żyzna. 7 25 239 5 44
0.0000020000Nr 2 Akacjowa, Agrestowa, Banacha, Batorego, Bielska (nr parzyste od 22 do 70 i nr nieparzyste od 51 - 51e, 51/2, 51/3 i nr nieparzyste-nr 105), Błotna, Boczna, Brzozowa, Bukowa, Braci Jeziorowskich, Chabrowa, Chopina (od Bielskiej do Otolińskiej i bez numerów), Dębowa, Dolna, Dworcowa, Działkowa, Dziedziniec, Dziewiarska, Fabryczna, Fabryki Maszyn Żniwnych, Filtrowa, Gajcego, Głowackiego, Gęsia, Gierzyńskiego, Gintera, Górna, Grabówka (nr nieparzyste od 1 do 23 i nr parzyste od 2 do 18), Graniczna, Gronowa, Heweliusza, Imielnicka, Al. Jachowicza, Jesienna, Jędrzejewo, Jodłowa, Kacza, Kalinowa, al. Kilińskiego, Klonowa, Kochanowskiego, Kolberga, Kołłątaja, Kopernika, Końcowa, Krzywa, Krzywickiego, Lachmana, Lasockiego, Lenartowicza, Letnia, 11 Listopada, Lotników, pl. Romana Lutyńskiego, Łączna, Łąkowa, Malinowa, Maneżowa, Mickiewicza (nr nieparzyste od 7 do 33 i nr parzyste od 4 do 40), Miła, Modrzewiowa, Niecała, Norbertańska, Oaza, Obejście, Obrońców Płocka 1920 r. , Obrońców Westerplatte, Okólna, Józefa Oksińskiego, Otolińska, Ośnicka, Owocowa, ppłk. Jana Pasternakiewicza, Partyzantów, Paśniki, Piaska, al. marsz. Józefa Piłsudskiego (nr nieparzyste i nr parzyste od 4 do 52), Podchorążych, Południowa, Poprzeczna, Powstańców Styczniowych, Północna, Przeskok, Pszenna, 4 Pułku Strzelców Konnych, 8 Pułku Artylerii Lekkiej, Reja, Rolna, Rozego, Różana, Rzeczna, Sadowa, Salezjańska, Saperska, Sienna, Sierpecka, Słowicza, Słoneczna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Stodółkiewicza, Strzelecka, Studzienna. Szkolna, Śmigielskiego, Świerkowa, Targowa, Torowa, Traugutta, Ułańska, Urocza, Wesoła, Wiadukt, Wiatraki, Widok, Wilgi, Pasaż Wojciecha Wiścickiego, Wiślana, Wodna, Wronia, Wschodnia, Wspólna, Wyszogrodzka (nr parzyste od 2 do 64B i od 68 do 106 i nr nieparzyste od 1 do 63, 67/1, 69/1, 69/2, 69/3, 69a i 69b i od 65 do 69 i od 71 do 103), Zagajnik, Zakątek, Zalesie, Zaścianek, Zaułek, Zdziarskiego, Pl. Zielony, Żabia, Żwirki i Wigury, Żytnia, Źródlana. 7 26 004 5 45
0.0000030000Nr 3 Asnyka, Bielska (nr parzyste od 2 do 16 i nieparzyste od 1 do 45), Błonie, al. Broniewskiego, Browarna, Cicha, Ciechomicka (nr nieparzyste od 1 do 129 i nr parzyste od 2 188), Michała Ciechomskiego, Chmielowa, dr inż. Jakuba Chojnackiego, pl. Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Dobrzykowska, Dobrzyńska (nr nieparzyste od 1 do 57 i nr parzyste od 14 do 46), Dojazd, Franciszka Dorobka, Drzewna, Edukacyjna, Gajowa, Gałczyńskiego (nr parzyste od 2 do 8 i nr nieparzyste od 1 do 7), Gąbińska, Grabińska, Gradowskiego (nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 3 do 17), Grodzka, Gromadzka, Górka, Góry, Herbaciana, Jakubowskiego, Janówek, Jasna, Jaworowa, Jerozolimska, Jeziorna (bez numerów oraz nr nieparzyste od 1 do 15 i nr parzyste od 2 do 100), Jordanowska, pl. Jurgensa, harc. Józefa Kaczmarskiego, Kapitańska, Kawieckiego, Kolejowa (nr nieparzyste od 1 do 47 i nr parzyste od 2 do 50 oraz bez numerów), Konopnickiej, Kolegialna, Kościuszki, Kościelna, Kotwiczna, Kozia, Krakówka (bez numerów oraz nr nieparzyste od 1 do 19a i 19/1 i nr parzyste od 2 do 8), Kredytowa (nr parzyste od 16 do 28 i nr nieparzyste od 21 do 47), Kręta, Królewiecka, Kwiatka (nr parzyste od 2 do 38 i od 46 do 50 i nr nieparzyste od 1 do 43 i od 51 do 59a), Kwiatowa, Krótka, Kupiecka, Kutnowska, Lawendowa, Łącka (bez numerów oraz nr nieparzyste od 1 do 39 i nr parzyste od 2 do 22), Leśna, Letniskowa, Łukasiewicza (od abp. Nowowiejskiego do Al. Kobylińskiego), 1 Maja, 3 Maja, Mała, Małachowskiego, Marynarska, Mehoffera, Miętowa, Misjonarska, Miodowa (nr nieparzyste od 21 do 25A), Mostowa, Prezydenta Ignacego Mościckiego (nr nieparzyste od 3 do 27), Myśliwska, Nadwiślańska, Na Stoku (nr od 1 do 4 i bez numerów), Nałkowskiej, pl. Narutowicza, Nauczycielska, Nizinna, Norwida, Nowociechomicka, Nowoosiedlowa, abp. Nowowiejskiego, pl. Nowy Rynek, Na Skarpie, pl. Obrońców Warszawy, Ogrodowa, Okopowa, Okrzei, Osiedlowa, Ostatnia, Padlewskiego, Parowa, Pasaż, Pasaż im. Vuka Karadzica, Parkowa, Pedagogiczna, Piaskowa, Piekarska, Piękna, Piwna, Podleśna, Polna, Popłacińska, Portowa, Promienna, Przeprawa, Przesmyk, Przyszkolna, Przytulna, Rekreacyjna, rondo inż. Jana Marka Lajourdie, Ruczajowa, Rumiankowa, Rybaki, Sannicka, Semestralna, Sienkiewicza (nr parzyste od 2 do 64 i nr nieparzyste od 1 do 67), Siewna, Słowackiego, Stanisława Stommy, Stoczniowa, Spokojna, pl. 13 Straconych, Staromiejska, pl. Stary Rynek, Strażacka, Sucha, Sukcesorska, Synagogalna, Szkutnicza, Środkowa, św. Siostry Faustyny, Tartaczna, Teatralna, Teligi, Tęczowa, Themersonów, Tokarska, Topolowa (nr parzyste), Tumska, Tuwima, Tymiankowa, Ukośna, Wakacyjna, Warszawska, Wąska, Wczasowa, Wesółka, Kazimierza Wielkiego (nr parzyste od 2 do 22 i od 38 do 52 i nr nieparzyste od 1 do 49), Włościany, Wrzosowa, Wygon, Wysoka, Wyspiańskiego, ks. prałata Seweryna Wyczałkowskiego, Zacisze, Zagroda, Zalewskiego, Zdrojowa, Zielona, Ziołowa, Zduńska, Żeglarska. 6 22 080 5 40
0.0000040000Nr 4 Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Biegańskiego, pl. Celebry Papieskiej, 7 czerwca 1991 r. (odcinek od Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich), Chałubińskiego, Chemików, Dąbrówki, Długa, Dobrzyńska (nr parzyste od 2 do 12/8 i od 52 do 70a i nr nieparzyste od 59 do 115), Dybowskiego, Gałczyńskiego (nr parzyste od 14 do 28), Garleja, Gawareckiego, Władysława Hermana, Honorowych Dawców Krwi, Jabłczyńskiej, Jaśminowa, Judyma, Kamińskiej, Kobiałka, Al. Kobylińskiego (nr parzyste od 2 do 14 i od 34 do 38 i nr nieparzyste od 13 do 23 i od 35 do 39), Kossobudzkiego, Kostrogaj, Kredytowa (nr parzyste od 2 do 10 i nr nieparzyste od 1 do 5), Królowej Jadwigi, Bolesława Krzywoustego, Łukasiewicza (nr nieparzyste od 7 do 19 i nr parzyste od 12 do 34), Macieszy, Maszewska, Medyczna, Mieszka I, Miodowa (nr parzyste od 2 do końca i nr nieparzyste od 1 do 19 i od 27 do 51), Morykoniego, Prezydenta Ignacego Mościckiego (nr parzyste od 4 do 6), Narodowych Sił Zbrojnych, al. Pawła Nowaka, Piasta Kołodzieja, Płoskiego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przemysłowa, Przyjazna, Pszczela, Rembielińskiego, al. Roguckiego, Rutskich, Siennickiego, Słodowa, Skłodowskiej, Sosnowa, Szpitalna, Śniadeckiego, Topolowa (nr nieparzyste od 1 do 5), Traktowa, Tysiąclecia, Kazimierza Wielkiego (nr parzyste od 24 do 38 a, b, c, d), Zamenhofa, harc. Stefana Zawidzkiego, Zglenickiego, Zgliczyńskiego. 5 22 102 5 35
Podsumowanie 25 95 425 20 164

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 9 9 8 7 33
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 9 8 7 33
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 9 8 7 32
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 9 9 8 7 33
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 9 8 7 33

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 NOWAKOWSKI Andrzej Jacek 46 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Płock
2 KOMINEK Tomasz 35 wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Polskie Stronnictwo Ludowe Płock
3 KULPA Wioletta Maria 43 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Płock
1 DĄBROWSKI Maciej 52 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Płock

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 25 257 14 564 14 560 57.65% 0.05765
14 250 97.87% 0.09787
Tak
2 26 040 14 678 14 678 56.37% 0.05637
14 397 98.09% 0.09809
Tak
3 21 762 11 158 11 153 51.25% 0.05125
10 852 97.30% 0.0973
Tak
4 22 109 11 774 11 769 53.23% 0.05323
11 426 97.09% 0.09709
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 8 564 33 16.82% 0.01682
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 18 934 33 37.18% 0.03718
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 4 211 32 8.27% 0.00827
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 719 33 5.34% 0.00534
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 497 33 32.39% 0.03239

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 8 564 33 4 16.82% 0.01682
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 18 934 33 10 37.18% 0.03718
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 4 211 32 0 8.27% 0.00827
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 719 33 0 5.34% 0.00534
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 497 33 11 32.39% 0.03239
Tak

Rada Miasta Płocka - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 STRUZIK Małgorzata 721 5.06% 0.00506
Tak
1 2 2 PODWÓJCI-WIECHECKA Elżbieta 356 2.50% 0.0025
Nie
1 2 3 BOMBALICKA Małgorzata 185 1.30% 0.0013
Nie
1 2 4 GÓRECKA Jolanta Renata 151 1.06% 0.00106
Nie
1 2 5 GUZANEK Konrad Stanisław 259 1.82% 0.00182
Nie
1 2 6 KRAJEWSKI Karol Tomasz 142 1.00% 0.001
Nie
1 2 7 SUPEŁ Cezary 211 1.48% 0.00148
Nie
1 2 8 DYŚKIEWICZ Piotr Jacek 112 0.79% 0.00079
Nie
1 2 9 NIEDZIELAK Aniela Honorata 72 0.51% 0.00051
Nie
1 4 1 JAROSZEWSKI Artur Robert 2 052 14.40% 0.0144
Tak
1 4 2 OLEJNIK Joanna Ewa 675 4.74% 0.00474
Tak
1 4 3 SZADKOWSKA Elżbieta 260 1.82% 0.00182
Nie
1 4 4 POGONOWSKI Mariusz 880 6.18% 0.00618
Tak
1 4 5 BANASIAK Joanna 292 2.05% 0.00205
Nie
1 4 6 KŁOBUKOWSKI Mirosław 379 2.66% 0.00266
Nie
1 4 7 KOWALCZYK-KORBA Teresa 269 1.89% 0.00189
Nie
1 4 8 LISOCKI Piotr 83 0.58% 0.00058
Nie
1 4 9 PIETRZAK Łukasz Maria 478 3.35% 0.00335
Nie
1 5 1 HETKOWSKI Wojciech Wiesław 837 5.87% 0.00587
Nie
1 5 2 PRZEDLACKI Andrzej 44 0.31% 0.00031
Nie
1 5 3 MIESZKOWICZ Patryk 99 0.69% 0.00069
Nie
1 5 4 JANISZEWSKA Maria Jolanta 88 0.62% 0.00062
Nie
1 5 5 OTWINOWSKA-RAJCA Marta 26 0.18% 0.00018
Nie
1 5 6 BRZUZY Beata 52 0.36% 0.00036
Nie
1 5 7 JAROSZEWSKI Jacek Rafał 40 0.28% 0.00028
Nie
1 5 8 LESZCZYŃSKI Bartosz 222 1.56% 0.00156
Nie
1 8 1 DĄBROWSKI Maciej 298 2.09% 0.00209
Nie
1 8 2 PAKULSKA Jadwiga 100 0.70% 0.0007
Nie
1 8 3 WIŚNIEWSKI Sławomir Jan 75 0.53% 0.00053
Nie
1 8 4 WRÓBEL Ewa Anna 73 0.51% 0.00051
Nie
1 8 5 ROGOWSKI Krzysztof 66 0.46% 0.00046
Nie
1 8 6 JANKOWSKA Paula Izabela 35 0.25% 0.00025
Nie
1 8 7 BAŁDYGA Daniel 173 1.21% 0.00121
Nie
1 8 8 RAGAMAN Martyna 18 0.13% 0.00013
Nie
1 8 9 BURACZYŃSKI Damian Janusz 29 0.20% 0.0002
Nie
1 10 1 KRYSZTOFIAK Marek 1 278 8.97% 0.00897
Tak
1 10 2 BUKOWSKI Maciej Tomasz 565 3.96% 0.00396
Nie
1 10 3 KOLCZYŃSKI Tomasz Zdzisław 844 5.92% 0.00592
Tak
1 10 4 WOŹNIAK Anna Helena 189 1.33% 0.00133
Nie
1 10 5 CIARKOWSKA Jolanta 261 1.83% 0.00183
Nie
1 10 6 KACPRZAK Mirosław 232 1.63% 0.00163
Nie
1 10 7 SZCZYTNIEWSKA Beata 136 0.95% 0.00095
Nie
1 10 8 OGONOWSKA Małgorzata 120 0.84% 0.00084
Nie
1 10 9 KUBERA Piotr 773 5.42% 0.00542
Tak
2 2 1 TWARDY Michał 423 2.94% 0.00294
Nie
2 2 2 LATARSKI Lech Jan 472 3.28% 0.00328
Tak
2 2 3 KĘSICKA Lucyna Danuta 141 0.98% 0.00098
Nie
2 2 4 WIŚNIEWSKA Katarzyna 231 1.60% 0.0016
Nie
2 2 5 JANKOWSKI Mariusz 132 0.92% 0.00092
Nie
2 2 6 CHODKOWSKI Tomasz Paweł 96 0.67% 0.00067
Nie
2 2 7 OLEJNICZAK Beata Iwona 155 1.08% 0.00108
Nie
2 2 8 SADECKA Gabriela 58 0.40% 0.0004
Nie
2 2 9 OLEJNICKI Krzysztof Robert 169 1.17% 0.00117
Nie
2 4 1 TEREBUS Jacek Piotr 2 313 16.07% 0.01607
Tak
2 4 2 MALISZEWSKI Tomasz 1 435 9.97% 0.00997
Tak
2 4 3 KAMIŃSKA Małgorzata Alicja 382 2.65% 0.00265
Nie
2 4 4 LEWICKI Grzegorz 361 2.51% 0.00251
Nie
2 4 5 KRASUSKA Marta 517 3.59% 0.00359
Nie
2 4 6 BORKOWSKI Krzysztof Stefan 240 1.67% 0.00167
Nie
2 4 7 KORNESZCZUK Jadwiga Lucyna 88 0.61% 0.00061
Nie
2 4 8 MIECZNIKOWSKA Katarzyna 179 1.24% 0.00124
Nie
2 4 9 CHROBOT Łukasz Mariusz 562 3.90% 0.0039
Tak
2 5 1 MUSIAŁ Bożena 378 2.63% 0.00263
Nie
2 5 2 LEWANDOWSKI Radosław 116 0.81% 0.00081
Nie
2 5 3 CIECIERSKA Anna Maria 101 0.70% 0.0007
Nie
2 5 4 CYBULSKI Leszek Janusz 50 0.35% 0.00035
Nie
2 5 5 SAPAŁA Marek Władysław 48 0.33% 0.00033
Nie
2 5 6 PIOTROWSKA Monika Irena 29 0.20% 0.0002
Nie
2 5 7 ZALEWSKA Katarzyna Elżbieta 40 0.28% 0.00028
Nie
2 5 8 MIKOŁAJEWSKI Marcin 20 0.14% 0.00014
Nie
2 5 9 TOLLIK Piotr Rafał 204 1.42% 0.00142
Nie
2 8 1 KOTARSKI Tomasz Robert 266 1.85% 0.00185
Nie
2 8 2 WYRĘBKOWSKI Jan 61 0.42% 0.00042
Nie
2 8 3 AMBROZIAK-BERESZCZYŃSKA Urszula Elżbieta 75 0.52% 0.00052
Nie
2 8 4 NAGRODZKI Paweł Ireneusz 23 0.16% 0.00016
Nie
2 8 5 DĄBROWSKA Magdalena 73 0.51% 0.00051
Nie
2 8 6 FILIŃSKA Aneta 36 0.25% 0.00025
Nie
2 8 7 GĄSIOROWSKI Michał Piotr 32 0.22% 0.00022
Nie
2 8 8 ZDUŃCZYK Aneta 43 0.30% 0.0003
Nie
2 8 9 PALUSZEWSKI Arkadiusz Paweł 32 0.22% 0.00022
Nie
2 10 1 KULPA Wioletta Maria 2 743 19.05% 0.01905
Tak
2 10 2 BRZESKI Leszek 962 6.68% 0.00668
Tak
2 10 3 BOGDAN Edward 440 3.06% 0.00306
Tak
2 10 4 PEŁKA Grażyna 155 1.08% 0.00108
Nie
2 10 5 ŚWITALSKA Teresa 127 0.88% 0.00088
Nie
2 10 6 GORZKOWSKI Krzysztof 185 1.28% 0.00128
Nie
2 10 7 SKOTNICKA-TRACKA Elżbieta Maria 38 0.26% 0.00026
Nie
2 10 8 SOBOCIŃSKI Krzysztof Robert 87 0.60% 0.0006
Nie
2 10 9 GRABARCZYK Mirosław 79 0.55% 0.00055
Nie
3 2 1 KOMINEK Tomasz 1 286 11.85% 0.01185
Tak
3 2 2 SKUBISZEWSKI Dariusz Włodzimierz 239 2.20% 0.0022
Nie
3 2 3 AMBROZIAK Ewelina 273 2.52% 0.00252
Nie
3 2 4 JÓŹWIAK Iwona 98 0.90% 0.0009
Nie
3 2 5 BAŁA Piotr Tomasz 40 0.37% 0.00037
Nie
3 2 6 WERNER Marcin Krzysztof 57 0.53% 0.00053
Nie
3 2 7 SZOST Lidia 65 0.60% 0.0006
Nie
3 2 8 STRZESZEWSKI Jacek 158 1.46% 0.00146
Nie
3 4 1 SIEMIĄTKOWSKI Roman Wiesław 1 228 11.32% 0.01132
Tak
3 4 2 KRAJEWSKA Iwona 543 5.00% 0.005
Tak
3 4 3 KULIS Mirosław 82 0.76% 0.00076
Nie
3 4 4 NAGADOWSKI Rafał Krzysztof 297 2.74% 0.00274
Nie
3 4 5 KOWAL Konrad Paweł 310 2.86% 0.00286
Nie
3 4 6 CHROMIEC Julia 131 1.21% 0.00121
Nie
3 4 7 OGRODNIK Małgorzata Maria 427 3.93% 0.00393
Nie
3 4 8 NIŻEJEWSKI Łukasz Mikołaj 370 3.41% 0.00341
Nie
3 5 1 SOKOŁOWSKA Barbara 283 2.61% 0.00261
Nie
3 5 2 STAWICKI Łukasz 136 1.25% 0.00125
Nie
3 5 3 WÓJCIK Sylwia Monika 36 0.33% 0.00033
Nie
3 5 4 DOMINIK Rafael Grzegorz 17 0.16% 0.00016
Nie
3 5 5 SZYSZKIEWICZ Tamara Halina 18 0.17% 0.00017
Nie
3 5 6 ŚMIGIELSKA Iwona Aniela 55 0.51% 0.00051
Nie
3 5 7 BLINKIEWICZ Krzysztof 58 0.53% 0.00053
Nie
3 5 8 LESZCZYŃSKI Włodzimierz 34 0.31% 0.00031
Nie
3 8 1 JÓŹWICKA Iwona 319 2.94% 0.00294
Nie
3 8 2 KOWALEWSKI Bogdan Marek 44 0.41% 0.00041
Nie
3 8 3 FELCZAK Kamil 147 1.35% 0.00135
Nie
3 8 4 DERKUS Marta Ewa 27 0.25% 0.00025
Nie
3 8 5 OSIECKI Bogusław 72 0.66% 0.00066
Nie
3 8 6 SIECZKA Anna 48 0.44% 0.00044
Nie
3 8 7 ABLEWSKI Adam 83 0.76% 0.00076
Nie
3 8 8 MROZIŃSKA Kinga 60 0.55% 0.00055
Nie
3 10 1 ALEKSANDROWICZ Andrzej 1 237 11.40% 0.0114
Tak
3 10 2 KIJEK Teresa 899 8.28% 0.00828
Tak
3 10 3 SEWERYNIAK Jerzy Kazimierz 560 5.16% 0.00516
Tak
3 10 4 SMARDZEWSKA-CZMIEL Barbara 517 4.76% 0.00476
Nie
3 10 5 SZYMAŃSKI Paweł 148 1.36% 0.00136
Nie
3 10 6 STELLAK Grzegorz Józef 196 1.81% 0.00181
Nie
3 10 7 SZATKOWSKA Anna Dorota 136 1.25% 0.00125
Nie
3 10 8 PEPEL Joanna 118 1.09% 0.00109
Nie
4 2 1 SOSNOWSKI Michał 655 5.73% 0.00573
Nie
4 2 2 KWIATKOWSKI Stanisław 181 1.58% 0.00158
Nie
4 2 3 DERLUKIEWICZ Anna 826 7.23% 0.00723
Tak
4 2 4 CYBART Anna Krystyna 157 1.37% 0.00137
Nie
4 2 5 MUCHAMETCZYN Marek Jan 76 0.67% 0.00067
Nie
4 2 6 JABŁCZYŃSKA-ŁABIŃSKA Małgorzata Maria 24 0.21% 0.00021
Nie
4 2 7 LASKOWSKI Krzysztof Marian 343 3.00% 0.003
Nie
4 4 1 DOMOSŁAWSKA Daria Magdalena 2 032 17.78% 0.01778
Tak
4 4 2 KRAS Artur Bolesław 439 3.84% 0.00384
Nie
4 4 3 KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna 116 1.02% 0.00102
Nie
4 4 4 WIĄCEK Maciej 405 3.54% 0.00354
Nie
4 4 5 BUCZKOWSKI Krzysztof 134 1.17% 0.00117
Nie
4 4 6 SZKOPEK Iwona Maria 198 1.73% 0.00173
Nie
4 4 7 JASION Jacek 777 6.80% 0.0068
Tak
4 5 1 KOPER Litosława 434 3.80% 0.0038
Nie
4 5 2 LEWANDOWSKA Magdalena 268 2.35% 0.00235
Nie
4 5 3 NOWICKI Piotr Łukasz 79 0.69% 0.00069
Nie
4 5 4 BURACZYŃSKI Zygmunt 101 0.88% 0.00088
Nie
4 5 5 RYBICKA Małgorzata 93 0.81% 0.00081
Nie
4 5 6 ZAGÓRSKI Paweł Jacek 43 0.38% 0.00038
Nie
4 5 7 OWSIK Marek 162 1.42% 0.00142
Nie
4 8 1 MIERZWA Piotr Daniel 156 1.37% 0.00137
Nie
4 8 2 WAŚKOWSKI Przemysław Hubert 39 0.34% 0.00034
Nie
4 8 3 DORAJCZYK Sebastian Jan 59 0.52% 0.00052
Nie
4 8 4 SZAŁECKA Edyta 56 0.49% 0.00049
Nie
4 8 5 DRUŻYŃSKA Maryla 18 0.16% 0.00016
Nie
4 8 6 ZIELIŃSKA Barbara 34 0.30% 0.0003
Nie
4 8 7 RUSZKOWSKI Artur 49 0.43% 0.00043
Nie
4 10 1 KORGA Tomasz 1 881 16.46% 0.01646
Tak
4 10 2 MODLIBORSKI Adam Paweł 562 4.92% 0.00492
Tak
4 10 3 WOJKOWSKA Mirosława Elżbieta 213 1.86% 0.00186
Nie
4 10 4 JANUSZEWSKI Leszek Antoni 216 1.89% 0.00189
Nie
4 10 5 SEREK Maria Mirosława 101 0.88% 0.00088
Nie
4 10 6 GOSTYŃSKA Anna Ewa 220 1.93% 0.00193
Nie
4 10 7 NOSARZEWSKI Mariusz Franciszek 279 2.44% 0.00244
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 DĄBROWSKI Maciej 52 średnie Płock, 1 632 3.17 Nie
2 KOMINEK Tomasz 35 wyższe Płock, 3 585 6.95 Nie
3 KULPA Wioletta Maria 43 wyższe Płock, 15 072 29.23 Nie
4 NOWAKOWSKI Andrzej Jacek 46 wyższe Płock, 31 268 60.65 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Roka Oddział Płock, ul. Medyczna 8 Płock stały 1 311 826 826 63.01% 0.06301
817 98.91%
2 Miejskie Przedszkole Nr 19, ul. Słowackiego 27 Płock stały 823 373 373 45.32% 0.04532
368 98.66%
3 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J. Z. Jakubowskiego, ul. Jasna 8 Płock stały 1 284 619 619 48.21% 0.04821
612 98.87%
4 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3, ul. Gałczyńskiego 7 Płock stały 2 053 990 990 48.22% 0.04822
976 98.59%
5 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J. Z. Jakubowskiego, ul. Jasna 8 Płock stały 1 159 624 624 53.84% 0.05384
618 99.04%
6 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa 13a Płock stały 1 298 614 615 47.38% 0.04738
596 96.91%
7 Zespół Szkół Budowlanych Nr 1, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 Płock stały 1 417 635 635 44.81% 0.04481
621 97.80%
8 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa 18 Płock stały 1 661 794 793 47.74% 0.04774
780 98.36%
9 Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. M. C. Skłodowskiej 2a Płock stały 1 063 466 463 43.56% 0.04356
451 97.41%
10 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa 18 Płock stały 670 345 345 51.49% 0.05149
334 96.81%
11 Miejskie Przedszkole Nr 14, ul. Miodowa 8/1 Płock stały 1 172 574 574 48.98% 0.04898
551 95.99%
12 Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich im. L. Krzywickiego, ul. Abp. Nowowiejskiego 4 Płock stały 1 025 545 545 53.17% 0.05317
534 97.98%
13 Zespół Szkół Nr 3, ul. Łukasiewicza 11 Płock stały 1 518 877 875 57.64% 0.05764
862 98.51%
14 Klub Osiedla Łukasiewicza Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Łukasiewicza 28 Płock stały 1 642 919 919 55.97% 0.05597
909 98.91%
15 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Królowej Jadwigi 4 Płock stały 1 531 844 843 55.06% 0.05506
834 98.93%
16 Miejskie Przedszkole Nr 17 im. Małego Księcia, ul. Kossobudzkiego 10 Płock stały 1 419 823 823 58.00% 0.058
813 98.78%
17 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Kossobudzkiego 7 Płock stały 1 557 876 875 56.20% 0.0562
868 99.20%
18 Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Bolesława Krzywoustego 3 Płock stały 1 202 663 662 55.07% 0.05507
655 98.94%
19 Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza, Al. Kobylińskiego 25 Płock stały 513 284 284 55.36% 0.05536
274 96.48%
20 Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Mikołaja Kopernika, ul. Piasta Kołodzieja 7 Płock stały 1 119 617 617 55.14% 0.05514
610 98.87%
21 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15, ul. Piasta Kołodzieja 4 Płock stały 1 155 653 653 56.54% 0.05654
643 98.47%
22 Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 7 Płock stały 1 605 918 918 57.20% 0.0572
915 99.67%
23 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Brzechwy, ul. Sierpecka 15 Płock stały 244 143 143 58.61% 0.05861
142 99.30%
24 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Braci Jeziorowskich, Pasaż Vuka Karadzica 1 Płock stały 1 020 456 456 44.71% 0.04471
443 97.15%
25 Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego, ul. Marsz. St. Małachowskiego 1 Płock stały 1 069 467 468 43.78% 0.04378
454 97.01%
26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego, ul. Tumska 9a Płock stały 543 222 222 40.88% 0.04088
219 98.65%
27 Zespół Szkół Nr 6, ul. 3 go Maja 4 Płock stały 1 112 649 647 58.18% 0.05818
642 99.23%
28 Miejskie Przedszkole Nr 9, ul. Krótka 1 Płock stały 1 418 690 691 48.73% 0.04873
679 98.26%
29 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego, ul. Kolegialna 23 Płock stały 1 249 614 614 49.16% 0.04916
596 97.07%
30 Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości im. Abpa. A. J. Nowowiejskiego, ul. Padlewskiego 2 Płock stały 1 890 1 008 1 008 53.33% 0.05333
997 98.91%
31 Miejskie Przedszkole Nr 11, ul. Bielska 26/1 Płock stały 794 402 402 50.63% 0.05063
396 98.51%
32 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W Klub Osiedla Kochanowskiego, ul. Obrońców Westerplatte 6a Płock stały 1 204 591 589 48.92% 0.04892
584 99.15%
33 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego, ul. Kochanowskiego 11 Płock stały 1 851 1 018 1 016 54.89% 0.05489
1 005 98.92%
34 Miejskie Przedszkole Nr 29, ul. Kochanowskiego 7 Płock stały 1 272 694 692 54.40% 0.0544
687 99.28%
35 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. prof. Władysława Szafera, Al. Jachowicza 20 Płock stały 1 833 1 008 1 008 54.99% 0.05499
1 001 99.31%
36 Miejskie Przedszkole Nr 27, ul. Mikołaja Reja 28 Płock stały 1 087 598 598 55.01% 0.05501
589 98.49%
37 Miejskie Przedszkole Nr 21, ul. Mikołaja Reja 4 Płock stały 1 104 591 591 53.53% 0.05353
585 98.98%
38 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Fryderyka Chopina, ul. Chopina 62 Płock stały 1 572 869 869 55.28% 0.05528
868 99.88%
39 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Lasockiego 14 Płock stały 1 404 781 781 55.63% 0.05563
778 99.62%
40 Zespół Szkół Technicznych-bydynek warsztatów szkolnych, Al. Kilińskiego 4 Płock stały 2 109 1 224 1 224 58.04% 0.05804
1 208 98.69%
41 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, ul. Brzozowa 3 Płock stały 1 415 825 825 58.30% 0.0583
821 99.52%
42 Urząd Miasta Płocka, al. marsz. J. Piłsudskiego 6 Płock stały 1 700 983 983 57.82% 0.05782
979 99.59%
43 Stacja Uzdatniania Wody, ul. Górna 56 Płock stały 2 109 1 256 1 254 59.46% 0.05946
1 241 98.96%
44 Zespół Szkół Nr 1, ul. Piaska 5 Płock stały 1 751 1 067 1 067 60.94% 0.06094
1 060 99.34%
45 Miejskie Przedszkole Nr 5, ul. Lachmana 28 Płock stały 1 275 784 784 61.49% 0.06149
781 99.62%
46 Płockie Towarzystwo Oświatowe, al. marsz. J. Piłsudskiego 31 Płock stały 1 210 663 662 54.71% 0.05471
658 99.40%
47 ENERGA Informatyka i Technologie Sp. z o. o., al. marsz. J. Piłsudskiego 41 Płock stały 1 007 576 576 57.20% 0.0572
574 99.65%
48 Biurowiec WEKTRA HOLDING Sp. z o. o., ul. Otolińska 21 Płock stały 1 099 607 607 55.23% 0.05523
594 97.86%
49 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 31, ul. Szarych Szeregów 32 Płock stały 1 430 752 752 52.59% 0.05259
746 99.20%
50 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23 im. Armii Krajowej, ul. Walecznych 20 Płock stały 1 908 1 070 1 071 56.13% 0.05613
1 063 99.25%
51 Miejskie Przedszkole Nr 37, ul. Hubalczyków 5 Płock stały 2 011 1 196 1 194 59.37% 0.05937
1 178 98.66%
52 Zespół Szkół Nr 5 (wejście boczne-stołówka), ul. Gen. T. Kutrzeby 2a Płock stały 2 091 1 267 1 267 60.59% 0.06059
1 261 99.53%
53 Zespół Szkół Nr 5 (wejście główne), ul. Gen. T. Kutrzeby 2a Płock stały 1 913 1 211 1 211 63.30% 0.0633
1 206 99.59%
54 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. Janusza Korczaka, ul. Czwartaków 6 Płock stały 1 799 995 994 55.25% 0.05525
987 99.30%
55 Miejskie Przedszkole Nr 4 im. Jasia i Małgosi, ul. Czwartaków 18b Płock stały 2 413 1 478 1 478 61.25% 0.06125
1 464 99.05%
56 Pływalnia Miejska "Podolanka", ul. Czwartaków 6 Płock stały 2 107 964 964 45.75% 0.04575
955 99.07%
57 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół., ul. Harcerska 2 Płock stały 2 174 1 332 1 332 61.27% 0.06127
1 323 99.32%
58 Siedziba Rady Mieszkańców Osiedla "Borowiczki", ul. Borowicka 3 Płock stały 1 722 943 942 54.70% 0.0547
928 98.51%
59 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Wł. Broniewskiego, ul. Korczaka 10 Płock stały 1 368 827 827 60.45% 0.06045
819 99.03%
60 CENTROMOST Stocznia Rzeczna w Płocku Sp. z o. o., ul. Popłacińska 42 Płock stały 1 707 973 974 57.06% 0.05706
963 98.87%
61 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Wł. Broniewskiego, ul. Krakówka 4 Płock stały 1 522 839 839 55.12% 0.05512
830 98.93%
62 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Przyszkolna 22 Płock stały 1 337 768 768 57.44% 0.05744
759 98.83%
63 Miejskie Przedszkole Nr 2, ul. Ciechomicka 68 Płock stały 1 044 653 653 62.55% 0.06255
643 98.47%
64 Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 31, ul. Szarych Szeregów 32 Płock stały 1 054 564 561 53.23% 0.05323
559 99.64%
65 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23 im. Armii Krajowej, ul. Walecznych 20 Płock stały 1 878 1 106 1 106 58.89% 0.05889
1 100 99.46%
66 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. Janusza Korczaka, ul. Czwartaków 6 Płock stały 1 389 867 867 62.42% 0.06242
854 98.50%
67 Miejskie Przedszkole Nr 19, ul. Słowackiego 27 Płock stały 1 435 622 621 43.28% 0.04328
608 97.91%
68 Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o., ul. Kościuszki 28 Płock szpital 36 27 27 75.00% 0.075
26 96.30%
69 Wojewódzki Szpital Zespolony im. M. Kacprzaka, ul. Medyczna 19 Płock szpital 256 48 48 18.75% 0.01875
48 100.00%
70 Zakład Karny, ul. Sienkiewicza 22 Płock zakład karny 36 18 18 50.00% 0.05
15 83.33%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Płock - ogółem 1 25 4 114 901 95 425 70 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 20 1
Ogółem 40 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 164 73 45% 91 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 4 1 25% 3 75%
Ogółem 164 73 45% 91 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 49 50 47
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 45 43 45
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 7 2 29% 5 71%
30-39 32 12 38% 20 63%
40-59 85 39 46% 46 54%
60+ 40 20 50% 20 50%
Ogółem 164 73 45% 91 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 3 1 33% 2 67%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 4 1 25% 3 75%