Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 235 277
Wyborców 181 142
Obwodów 149
  • Wybory do Rady Powiatu Wołomińskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto kobylzkaMiasto Kobyłka 15 4 21 20 135
miasto markiMiasto Marki 14 4 21 12 87
miasto zazbkiMiasto Ząbki 14 4 21 12 80
miasto zielonkaMiasto Zielonka 12 15 15 45 45
gmina dazbrozwkaGmina Dąbrówka 7 15 15 38 38
gmina jadozwGmina Jadów 10 15 15 42 42
gmina klembozwGmina Klembów 7 15 15 34 34
gmina poszwieztneGmina Poświętne 6 15 15 60 60
gmina radzyminGmina Radzymin 13 4 21 15 89
gmina strachozwkaGmina Strachówka 5 15 15 29 29
gmina tlzuszczGmina Tłuszcz 15 15 15 44 44
gmina wolzominGmina Wołomin 31 4 21 24 170

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1 Sala nr 12, ul. Jezuicka 1 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje rejon Maciołek: Borówkowa, Ceramiczna, Czereśniowa, Dereniowa, Dworkowa, Jagodowa, Jeżynowa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Malinowa, Paproci, Podleśna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Spacerowa, Szeroka, Truskawkowa, Wesoła, Wrzosowa, Zaułek.
2 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1, ul. Jezuicka 1 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje rejon Marety: Adama Mickiewicza, Barbary, Bolesława Prusa, Czarna, Ejtnera, Gospodarcza, Karola Olszewskiego, Ketlinga, Kępna, Kmicica, Krzywa, Ks. Augustyna Kordeckiego, Longinusa, Marecka, Nadmeńska, Niecała, Oleńki, Przyjacielska, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zygmunta Starego.
3 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala 7a, ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Zalaska: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Dworska, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Kontuszowa, Kościelna, Królowej Marysieńki, Leszka, Mieszka I, Pałacowa, Piastowska, Rycerska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wygonowa, Zamkowa, Ziemiańska, Złotopolska.
4 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala 15a, ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Piotrówka oraz częściowo rejon Zalaska: Białobrzeska, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida, Jana Brzechwy, Jabłonkowska, Jazłowiecka, Jerzego Turka, Kraszewska, Krechowiecka, Ks. Gen. Stanisława Brzóski, Ks. Marcelego Weissa, Ks. Władysława Rosłana, Mała, Mironowska, Natolińska, Pana Tadeusza, Powstańców, Radzymińska, Rasztowska, Słoneczna, Telimeny, Wiesławska, Zegrzyńska, Zieleniecka.
5 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala gimnastyczna, ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Piotrówka: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Czarna Kawka, Czarnoleska, Dębowa, Dojazdowa, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jałowcowa, Kalinowa, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Modrzewiowa, Okopowa, Parkowa, Pionierska, Promienna, Spokojna, Świerkowa, Urszulki, Ustronie, Wierzbowa, Zaciszna, Zagórna.
6 Publiczne Przedszkole Nr 1 im. Krasnala Hałabały ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 6 Sala gimnastyczna, ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 6 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Jędrzejka: Fryderyka Chopina, Gen. Tadeusza Kościuszki, Gościnna, Jezuicka, Karola Szymanowskiego, Kombatantów, Ks. Antoniego Zagańczyka, Marii Skłodowskiej-Curie, Paschalisa, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Rejtana, Tytusa Chałubińskiego.
7 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1 Sala nr 17, ul. Jezuicka 1 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Jędrzejka: Henryka Wieniawskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Heweliusza, Jana Kilińskiego, Jana Matejki, Jesionowa, Kleofasa Ogińskiego, Marii Dąbrowskiej, Mikołaja Kopernika, Napoleona strona parzysta od nr. 2 do nr. 12, Napoleona strona nieparzysta od nr. 39 do nr. 81, Polna, Rydza-Śmigłego.
8 Ośrodek Sportu i Rekreacji WICHER ul. Napoleona 2A Sala nr 1, ul. Napoleona 2A Kobyłka stały Nie Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Jędrzejka: Bartosza Głowackiego, Emilii Plater, Jakuba Jasińskiego, Józefa Madalińskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Legionów Polskich, Ludwika Waryńskiego, Napoleona strona nieparzysta od nr. 1 do nr. 37, Serwitucka, Walerego Wróblewskiego, Waleriana Łukasińskiego, Władysława Andersa.
9 Miejski Ośrodek Kultury Al. Jana Pawła II 22 Sala Sportowa, ul. Aleja Jana Pawła II 22 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Antolka i Żródnika: Adama Żółtowskiego, Albańska, Belgijska, Duńska, Francuska, Gen. Franciszka Żymirskiego strona nieparzysta od nr. 1 do nr. 73, Gen. Franciszka Żymirskiego strona parzysta od nr. 2 do nr. 54, Graniczna, Grecka, Juliusza Słowackiego, Ks. Franciszka Marmo, Ks. Kazimierza Konowrockiego, Ks. Kazimierza Pieniążka, Niska, Norweska, Rumuńska, Szwedzka, Węgierska, Władysława Syrokomli.
10 Urząd Miasta ul. Wołomińska 1 Sala konferencyjna, ul. Wołomińska 1 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Antolka: Aleja Jana Pawła II, Gen. Józefa Bema, Jana Długosza, Gen. Józefa Dwernickiego, Kobyłkowska, Ks. Hugona Kołłątaja, Stanisława Konarskiego, Juliusza Kossaka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Nowa, Antoniego Orszagha, Piaskowa, Wincentego Pola, Mikołaja Reja, Gen. Bohusza Szyszko, Gen. Romualda Traugutta, Aleksandra Wasia, Wołomińska, Piotra Wysockiego, Ks. Marcina Załuskiego, Zgoda, 11 Listopada.
11 Ośrodek Sportu i Rekreacji WICHER ul. Napoleona 2A Sala nr 2, ul. Napoleona 2A Kobyłka stały Nie Obwód głosowania obejmuje rejon Kobylaka, Nadarzyna i Turowa: Batalionów Chłopskich, Borysów, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Grodzka, Mjr. Hubala, Husarii, Kawalerii, Gen. Franciszka Kleeberga, Kosynierów, Kresowa, Lotników, Gen. Stanisława Maczka, Majdańska, Stanisława Mikołajczyka, Nadarzyn, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Orląt Lwowskich, Ossowska, Ks. Józefa Poniatowskiego, Macieja Rataja, Gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Stanisława Skalskiego, Szwoleżerów, Turowska, Ułanów, Wileńska, Wincentego Witosa, Ks. Sylwestra Zycha.
12 Miejski Ośrodek Kultury Al. Jana Pawła II 22 Studio tańca, ul. Aleja Jana Pawła II 22 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje rejon Sosnówki i stronę parzystą ulicy Nadarzyńskiej oraz fragment ulicy Gen. Franciszka Żymirskiego: Ceglana, Cicha, Juliana Fałata, Gen. Franciszka Żymirskiego strona nieparzysta od nr. 75 do granicy z miastem Wołomin, Gen. Franciszka Żymirskiego strona parzysta od nr. 56 do granicy z miastem Wołomin, Kazimerza Pułaskiego, Leśna, Nadarzyńska strona parzysta od nr. 4 do nr. 104, Osiedlowa, Poprzeczna, Ręczajska, Sosnowa, Wacława Nałkowskiego, Warszawska Wspólna.
13 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Duża sala gimnastyczna, ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Stefanówki: Bohaterów Ossowa, Długa, Elizy Orzeszkowej, Gabriela Narutowicza, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Królowej Jadwigi, Ks. Ignacego Skorupki, Literacka, Marii Konopnickiej, Stefana Okrzei, Stanisława Wyspiańskiego, Stefanii Sempołowskiej, Średnia, Wąska, Władysława Broniewskiego.
14 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Mała sala gimnastyczna, ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Stefanówki: 3 Maja, Aleksandra Fredry, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Królewska, Ks. Ignacego Krasickiego, Leopolda Staffa, Władysława Stanisława Reymonta, Rynek, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Żytnia.
15 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Sala nr 400, ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Kobyłka stały Tak Obwód głosowania obejmuje rejon Grabicza i stronę nieparzystą ulicy Nadarzyńskiej: Adama Asnyka, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Klonowa, Leśniczówka, Lipowa, Ludwika Solskiego, Nadarzyńska strona nieparzysta od nr. 11 do nr. 65, Ogrodowa, Przemysłowa, Stanisława Szpotańskiego, Stefana Nasfetera, Topolowa, Wiśniowa, Władysława Orkana, Zielona, Żwirki i Wigury.
1 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Szkolna 9 Marki stały Tak Aleja Piłsudskiego strona parzysta nr 2 - 42, Dworska, Gerwazego, Klucznikowska, Kosynierów, Kujawska, Leśna, Pałacowa, Podkomorzego, Pomorska, Protazego, Romantyczna, Soplicy, Szpitalna, Szwoleżerów, Tadeusza, Telimeny, Warmińska, Wereszczakówny, Wiejska, Wojskiego, Zamkowa, Ząbkowska strona nieparzysta nr 1 - 35A, strona parzysta nr 2 - 26L, Zielna, Zosi
2 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Szkolna 9 Marki stały Tak Aleja Piłsudskiego strona parzysta od nr 44 - 92, Dojazdowa, Gorzowska, Jana Kazimierza, Jasna, Kaszubska, Katowicka, Konopnickiej, Kołobrzeska, Koszalińska, Krakowska, Lubelska, Malinowa, Mazurska, Olsztyńska, Opolska, Orzeszkowej, Płocka, Paderewskiego, Płońska, Poznańska, Rodziewiczówny, Różana, Sadowa, Siedlecka, Skłodowskiej, Słowackiego, Słupecka, Szczecińska, Szkolna, Szydłowiecka, Traugutta, Urocza, Warszawska, Wrocławska, Zakopiańska, Ząbkowska strona parzysta nr 28 - 56G, strona nieparzysta nr 37 - 79, Zieleniecka
3 Zespół Szkół nr 1, al. Piłsudskiego 96 Marki stały Nie Aleja Piłsudskiego strona parzysta nr 94 - 102, Braci Briggsów, Fabryczna, Jaracza, Lotników, Lisa Kuli, Mazowiecka, Miła, Modrzejewskiej, Solskiego, Ząbkowska strona parzysta nr 58 - 70, strona nieparzysta nr 81 - 95A
4 Zespól Szkół Nr 1, al. Piłsudskiego 96 Marki stały Nie Bociania, Dobra, Dzika, Gołębia, Jagiełły, Jana Pawła II, Jasińskiego, Jaskółcza, Jastrzębia, Kopernika, Królowej Jadwigi, Krucza, Lisia, Łosia, Orla, Popiełuszki, Rysia, Sikorskiego, Skowronia, Sokola, Sowia, Sowińskiego, Sportowa, Wilcza, Wronia, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zajączka, Żbika, Żurawia.
5 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Duża 3 Marki stały Nie Aleja Piłsudskiego strona parzysta nr 104 - 204, Batorego, Broniewskiego, Cicha, Duża, Górska, Lipowa, Łąkówek, Matejki, Moniuszki, Mokra, Podgórska, Prosta, Prusa, Rybna, Spokojna, Starzyńskiego, Stepowa, Szeroka, Topolowa, Tuwima, Wydmowa, Zimna, Żółwia.
6 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Duża 3 Marki stały Nie Bagienna, Baśniowa, Brzozowa, Ceglana, Gliniecka, Główna, Jowisza, Kręta, Księżycowa, Marsa, Miedziana, Morska, Partyzantów, Platynowa, Przyleśna, Saturna, Srebrna, Stawowa, Strzelecka, Szczęśliwa, Teligi, Wesoła, Wiśniowa, Wschodnia, Wspólna, Zabawna, Zachodnia, Złota, Żabia, Żeglarska.
7 Zespół Szkół Nr 2, ul. Wczasowa 5 Marki stały Tak Agrarna, Akacjowa, Aleja Piłsudskiego strona parzysta nr 206 - 256A, Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 221 - 293A, Amarantowa, Bajkowa, Błękitna, Borówkowa, Bukowa, Cisowa, Cmentarna, Dębowa, Długa, Dziewanny, Fiołkowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kolorowa, Konwalii, Legionowa, Letnia, Łączna, Majora Billa, Michalicka, Modrzewiowa, Niecała, Nowa, Obrońców, Pałacha, Pastelowa, Podleśna, Pogodna, Poławskiego, Pomarańczowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Radna, Rolna, Rynkowa, Sasanki, Słowików, Spacerowa, Strumykowa, Szarotki, Szczygla, Tęczowa, Torfowa, Turystyczna, Wczasowa, Wenecka, Wierzbowa, Wiewiórki, Wilgi, Wiosenna, Wrzosowa, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żurawinowa, Żytnia, Źródlana
8 Zespół Szkól Nr 2, ul. Wczasowa 5 Marki stały Tak Aleja Piłsudskiego nr 177 - 219, Baczyńskiego, Batalionów Chłopskich, Ceramiczna, Dąbrowskiego, Długosza, Dolna, Graniczna, Grażyny, Kamienna, Kossaka, Królowej Marysieńki, Kukier, Kusocińskiego, Legionów Polskich, Makuszyńskiego, Magnolii, Mała, Maratońska, Marmurowa, Okrzei, Olimpijska, Orła Białego, Piaskowa, Piotrówka, Pogonowskiego, Przydrożna, Reja, Skorupki, Sobieskiego, Środkowa, Wąska, Wybickiego, Żwirowa
9 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Pomnikowa 21 Marki stały Tak Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 143C - 175, Andersa, Asnyka, Balladyny, Brzechwy, Chopina, Chotomskiej, Dmowskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Grota Roweckiego, Hallera, Jutrzenki, Karłowicza, Kasztanowa, Kmitówek, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kurpińskiego, Kwiatowa, Leśmiana, Maczka, Nałkowskiej, Niemcewicza, Odrowąża, Pieniążka, Poniatowskiego, Pułaskiego, Reymonta, Różewicza, Rydza Śmigłego, Sienkiewicza, Staffa, Szymanowskiego, Zaciszna, Zbieżna
10 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Pomnikowa 21 Marki stały Tak Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 103 - 143B, Chocimska, Ciurlionisa, Grunwaldzka, Harcerska, Jesienna, Lisi Jar, Małachowskiego, Napoleona, Norwida, Parkowa, Pomnikowa, Przeskok, Ruczaj, Stokrotki, Szczepowa, Walewskiej, Zakole
11 Zespół Szkół Nr 1 - Dom Katolicki, ul. Piłsudskiego 93 Marki stały Nie Aleja Piłsudskiego nr 79 - 101, Bielówek, Mieszka I, Okólna strona parzysta nr 16 - 56, strona nieparzysta nr 25C - 59D, Przesmyk, Słoneczna, Zakątek
12 Zespół Szkół Nr 1 - Dom Katolicki, ul. Piłsudskiego 93 Marki stały Nie Bandurskiego, Bolesława Chrobrego, Hoovera, Kresowa, Promienna, Rejtana, Ustronie
13 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Okólna 14 Marki stały Tak 11 Listopada, Architektów, Bankowa, Bema, Budowlana, Chemików, Czackiego, Dziennikarska, Elektryków, Geodetów, Geologów, Głowackiego, Handlowa, Instalatowów, Inżynierów, Kartografów, Kołłątaja, Literacka, Łącznościowa, Mickiewicza, Nauczycielska, Pocztowa, Polna, Równa, Rzemieślnicza, Staszica, Urbanistów
14 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Okólna 14 Marki stały Tak Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 1 - 77, Barbary, Barska, Bilewiczów, Butrymów, Czarnieckiego, Heleny, Hetmańska, Husarii, Janczarów, Jasnogórska, Kamieniecka, Ketlinga, Kiemliczów, Kilińskiego, Kmicica, Kordeckiego, Kościuszki, Kowalskiego, Kozacka, Krótka, Krymska, Krzywa, Kurcewiczów, Laudańska, Longinusa, Okólna strona parzysta nr 2 - 14, strona nieparzysta nr 1 - 25B, Oleńki, Podolska, Rzędziana, Skargi, Skrzetuskiego, Sosnowa, Świerkowa, Tatarska, Wiśniowieckiego, Wołodyjowskiego, Wołyńska, Zagłoby, Zygmuntowska, Żeromskiego, Żółkiewskiego
1 Szkoła Podstawowa Nr 2, Stefana Batorego 37 Ząbki stały Tak 11 Listopada nr parzyste od 6 do końca i nieparzyste od 35 do końca, Drewnicka nr nieparzyste, Franciszka Żwirki nr nieparzyste od 21 do końca, Gabriela Narutowicza nr parzyste od 20 do końca i nieparzyste od 25 do końca, Gen. F. Sławoja Składkowskiego, Gen. Józefa Hallera, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Gen. Władysława Bortnowskiego, Górnośląska nr parzyste od 68 do końca i nieparzyste od 61 do końca, Gwiaździsta, I Brygady, Jana Kochanowskiego nr parzyste od 16 do końca i nieparzyste od 15 do końca, Kard. Stefana Wyszyńskiego nr parzyste od 34 do końca i nieparzyste od 17 do końca, Kazimierza Przerwy-Tetmajera nr nieparzyste, Kombatantów, Konstantego I. Gałczyńskiego, ks. Konstantego Budkiewicza nr parzyste od 26 do końca i nieparzyste wszystkie, ks. Piotra Skargi nr parzyste od 24 do końca i nieparzyste od 29 do końca, Na Bagnie, Pogodna, Prosta, Radzymińska, Stanisława Wigury nr parzyste od 20 do końca i nieparzyste od 19 do końca, Stefana Batorego nr parzyste od 50 do końca, Stefana Starzyńskiego, Wilcza, Wolności, Zakopiańska nr parzyste od 24 do końca i nieparzyste od 21 do końca
2 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa, 11 Listopada 4 Ząbki stały Nie 11 Listopada nr parzyste od 2 do 4 i nieparzyste od 1 do 33, Cicha, Drewnicka nr parzyste, Franciszka Żwirki nr parzyste wszystkie i nieparzyste od 1 do 19E, Gabriela Narutowicza nr parzyste od 2 do 18 i nieparzyste od 1 do 23, Górnośląska nr parzyste od 22 do 62 i nieparzyste od 21 do 59, Graniczna, Jana Kochanowskiego nr parzyste od 2 do 12 i nieparzyste od 1 do 11, Kard. Stefana Wyszyńskiego nr parzyste od 2 do 28 i nieparzyste od 1 do 15, Karola Rychlińskiego nr parzyste od 2 do 14A, Kazimierza Przerwy-Tetmajera nr parzyste, Ks. Jerzego Popiełuszki, ks. Konstantego Budkiewicza nr parzyste od 2 do 24, ks. Piotra Skargi nr parzyste od 2 do 22A i nieparzyste od 1 do 27A, ks. Wacława Kuleszy, Leopolda Lisa-Kuli, Leśna, Piaskowa, Spokojna, Stanisława Wigury nr parzyste od 2 do 18C i nieparzyste od 1 do 17, Stanisława Wyspiańskiego nr parzyste od 2A do końca i nieparzyste wszystkie, Stefana Batorego nr parzyste od 18 do 46, Stefana Żeromskiego, Szpitalna nr nieparzyste, Wita Stwosza, Wojska Polskiego nr nieparzyste od 23 do końca, Zakopiańska nr parzyste od 2 do 20B i nieparzyste 1 do 19
3 Urząd Stanu Cywilnego, Wojska Polskiego 10 Ząbki stały Nie Adama Asnyka, Adama Leszyckiego, Bolesława Prusa, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Górnośląska nr parzyste od 2 do 18 i nieparzyste od 1 do 19A, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Karola Rychlińskiego nr parzyste od 20 do końca i nieparzyste wszystkie, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Stefana Batorego nr parzyste od 2 do 16B, Szpitalna nr parzyste, Wierzbowa, Wojska Polskiego nr parzyste wszystkie i nieparzyste od 1 do 21
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, Stefana Batorego 11 Ząbki stały Nie Adama Mickiewicza, Brzozowa, Chabrowa, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana Pawła II, Józefa Bema, Józefa Chłopickiego, Józefa Sowińskiego, Klamrowa, Łąkowa, Mokra, Niepodległości, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piastowska, Piotra Wysockiego, Polna, Sezamkowa, Słowiańska, Stanisława Wyspiańskiego nr 2, Stefana Batorego nr nieparzyste, Torfowa, Wesoła, Wiśniowa
5 Szkoła Podstawowa Nr 1, Józefa Piłsudskiego 35 Ząbki stały Tak Bartosza, Błękitna, Bociania, Brukowa, Ceglana, Dolna, Harcerska, Hugona Kołłątaja, Jana Matejki, Jesienna, Jeziorna, Józefa Piłsudskiego nr parzyste od 2 do 124 i nieparzyste od 9 do 99, Juliusza Rómmla, Kamienna, Krzywa, Ks. Ignacego Skorupki nr parzyste od 2 do 10 i nieparzyste od 1 do 5, Ks. Sylwestra Zycha, Łabędzia, Łagodna, Łodygowa, Mała, Miła, Obrońców nr parzyste od 28 do końca i nieparzyste od 33 do końca, Piotra Olszewskiego, Powstańców nr nieparzyste od 1 do 9, Słowicza, Sokola, Stanisława Staszica, Szwoleżerów nr parzyste od 2 do 38B i nieparzyste od 1 do 21, Tęczowa, Ułańska, Warszawska, Westerplatte, Władysława Reymonta nr parzyste, Wojciecha Kossaka, Zaciszna, Zielona, Zimna, Żabia
6 Publiczne Przedszkole Nr 3, Westerplatte 1/11 Ząbki stały Tak 3 - go Maja nr parzyste od 2 do 14, Arkadego Fiedlera, Gustawa Morcinka, Heleny Flisowskiej, Józefa Piłsudskiego nr nieparzyste od 1 do 7, Józefa Poniatowskiego, Ks. Ignacego Skorupki nr parzyste od 12 do 60 i nieparzyste od 7 do 35D, Kwiatowa nr parzyste od 2 do 12, Lotnicza nr parzyste od 2 do 18 i nieparzyste od 1 do 11, Orla nr parzyste, Szczęśliwa, Szkolna, Targowa, Wiosenna
7 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Juliusza Słowackiego 21 Ząbki stały Tak 17 Września, 3 - go Maja nr parzyste od 22 do końca, Bukowa, Dębowa, Franciszka Stefczyka nr nieparzyste od 1 do 13A, Fryderyka Chopina, Gdyńska, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Klonowa, Kręta, Krótka, Ks. Ignacego Skorupki nr parzyste od 62 do końca i nieparzyste od 37 do końca, Legionów, Lipowa, Mariana Langiewicza, Mikołaja Reja, Okrężna, Orla nr nieparzyste, Rembertowska, Romualda Traugutta, Sióstr Biendarzewskich, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Stefana Okrzei, Topolowa, Wąska, Władysława Broniewskiego, Władysława Sikorskiego nr nieparzyste od 33 do 59A, Wrzosowa, Wyzwolenia
8 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 05, Kościelna 2 Ząbki stały Tak Józefa Piłsudskiego nr parzyste od 126 do końca i nieparzyste od 101 do końca, Powstańców nr parzyste od 2 do 4B, Rybna, Skowronka, Skrajna, Wspólna, Żurawia
9 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 07, Kościelna 2 Ząbki stały Tak Bratnia, Dzika nr parzyste, Hansa Christiana Andersena nr parzyste od 2 do 6 i nieparzyste od 1 do 1E, Kwiatowa nr parzyste od 44 do końca i nieparzyste od 41 do końca, Powstańców nr nieparzyste od 15 do 15E, Różana, Szwoleżerów nr parzyste od 42 do 76, Władysława Reymonta nr nieparzyste
10 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 09, Kościelna 2 Ząbki stały Tak Akacjowa, Dzika nr nieparzyste, Gen. Stanisława Maczka nr parzyste, Hansa Christiana Andersena nr parzyste od 12 do 18H i nieparzyste od 3 do 19, Ignacego Krasickiego, Jagiellońska, Kaszubska, Mikołaja Kopernika, Powstańców nr nieparzyste od 17 do 27, Szwoleżerów na parzyste od 78 do 98A
11 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 018 (świetlica), Kościelna 2 Ząbki stały Tak Jacka Malczewskiego, Józefa Chełmońskiego, Kościelna, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Podleśna, Powstańców nr parzyste od 6 do 58, Zbigniewa Herberta, Złota
12 Szkoła Podstawowa Nr 1, Harcerska 9 Ząbki stały Tak Czołgistów, Franciszka Stefczyka nr parzyste od 6 do 26 i nieparzyste od 15 do 29B, Gajowa nr parzyste wszystkie i nieparzyste od 1 do 1B, Gen. Władysława Andersa, Jaśminowa, Kazimierza Pułaskiego, Kosynierów, Krucza, Kwiatowa nr parzyste od 14 do 36 i nieparzyste od 1 do 25, Lotnicza nr parzyste od 20 do końca i nieparzyste od 13 do końca, Obrońców nr parzyste od 6 do 24 i nieparzyste od 1 do 29, Saperów, Sasanki, Szwoleżerów nr nieparzyste od 23 do końca, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tulipanowa, Władysława Sikorskiego nr parzyste wszystkie i nieparzyste od 3 do 31, Wronia, Zieleniecka
13 Filia Szkoły Podstawowej Nr 3, sala 04, Powstańców 60 Ząbki stały Nie Baśniowa, Calineczki, Gen. Stanisława Maczka nr nieparzyste, Hansa Christiana Andersena nr parzyste 24 do końca i nieparzyste od 21 do końca, Jasna, Józefa Wybickiego, Mazowiecka, Powstańców nr nieparzyste od 29 do końca, Szwoleżerów nr parzyste od 104 do końca
14 Filia Szkoły Podstawowej Nr 3, sala gimnastyczna, Powstańców 60 Ząbki stały Nie Powstańców nr parzyste od 60 do końca
1 Miejskie Przedszkole Nr 5 - hol w wejściu głównym, ul. Wyszyńskiego 7 Zielonka stały Tak Osiedle "Poligon"
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 - wejście od ul. 11 listopada, ul. Wilsona 34/36 Zielonka stały Tak Obszar ograniczony: ul. Armii Krajowej do ul. Wojska Polskiego, ul. Wojska Polskiego od nr 40 do granicy miasta, granicą miasta do Al. Piłsudskiego, Al. Piłsudskiego do ul. Wyszyńskiego, ul. Wyszyńskiego do linii kolejowej Zielonka-Warszawa Rembertów, linią kolejową do ul. Armii Krajowej (bez posesji) oraz Osada Gajówka i ul. Mokry Ług
3 Szkoła Podstawowa Nr 3 - wejście od ul. Wilsona, ul. Wilsona 34/36 Zielonka stały Tak Obszar ograniczony: ul. Wyszyńskiego od linii kolejowej Warszawa Rembertów-Zielonka do nr 9 nieparzyste ul. Wojska Polskiego do ul. Armii Krajowej, ul. Armii Krajowej do linii kolejowej Warszawa Rembertów-Zielonka, linią kolejową Warszawa Rembertów-Zielonka do ul. Wyszyńskiego oraz Osiedle "Wituś"
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 - sala lekcyjna nr 21, ul. Staszica 56/sala lekcyjna nr 21 Zielonka stały Nie Obszar ograniczony: ul. Mickiewicza (bez posesji) od ul. Leśnej do ul. Kolejowej od nr 52 parzyste do ul. Wyszyńskiego, ul. Wyszyńskiego (od nr 34 do nr 88 parzyste) do ul. Leśnej i ul. Leśną do ul. Mickiewicza
5 Miejskie Przedszkole Nr 4 - hol w wejściu od ul. Moniuszki, ul. Staszica 16 Zielonka stały Tak Obszar ograniczony: ul. Kolejową od linii kolejowej Warszawa-Białystok, ul. Kolejową (od nr 10 do nr 50 parzyste) do ul. Mickiewicza (od nr 22 do nr 80 parzyste, nr 31 do nr 77 nieparzyste), ul. Mickiewicza do ul. Leśnej, ul. Leśną do ul. Kopernika i linii kolejowej Warszawa Rembertów-Zielonka, linią kolejową do ul. Kolejowej
6 Miejski Ośrodek Zdrowia-hol główny, ul. Mickiewicza 18 Zielonka stały Tak Obszar ograniczony: ul. Słowackiego (z posesją nr 3/5) do ul. Łukasińskiego (z posesjami: parzyste i nieparzyste) do ul. Długosza, ul. Długosza (z posesjami: parzyste i nieparzyste) do ul. Poniatowskiego, ul. Poniatowskiego (od nr 1 - nr 42 nieparzyste, od nr 2 - nr 36A parzyste) do ul. Wyszyńskiego, ul. Wyszyńskiego (nr 8 - nr 28 parzyste) do ul. Kolejowej, ul. Kolejową od nr 65 nieparzyste, ul. Kolejową do linii kolejowej Warszawa-Białystok
7 Szkoła Podstawowa Nr 4 - hol główny, ul. Łukasińskiego 1/3 Zielonka stały Tak Obszar ograniczony: ul. Słowackiego od ul. Łukasińskiego, linią kolejową Warszawa-Białystok do granicy miasta, granicą miasta do ul. Poniatowskiego, ul. Poniatowskiego (od nr 46 - nr 64 parzyste, od nr 45 - nr 105 nieparzyste) do ul. Długosza (bez posesji), ul. Długosza do ul. Łukasińskiego, ul. Łukasińskiego (bez posesji) do ul. Słowackiego oraz Osada Rybakówka
8 Urząd Miasta-sala konferencyjna, ul. Lipowa 5 Zielonka stały Tak Obszar ograniczony: ul. Wolności do granicy miasta, granicą miasta do linii kolejowej Białystok-Warszawa, linią kolejową Białystok-Warszawa do rzeki Długiej, rzeką Długą do ul. Lipowej, ul. Lipową od rzeki Długiej do ul. Wolności
9 Szkoła Podstawowa Nr 2 - wejście I, hala sportowa, ul. Powstańców 3 Zielonka stały Nie Obszar ograniczony: granicą miasta Zielonka-Marki do ul. Prostej, ul. Prostą do granicy miasta, granicą miasta do ul. Wolności, ul. Wolności do ul. Powstańców, ul. Powstańców do Al. Piłsudskiego, Al. Piłsudskiego (nr nieparzyste) do granicy miasta
10 Szkoła Podstawowa Nr 2 - wejście E, hol główny, ul. Powstańców 3 Zielonka stały Nie Obszar ograniczony: ul. Powstańców (bez nr 4) do ul. Lipowej, ul. Lipową (bez posesji nr 1, nr 1 a-c nieparzyste, bez posesji nr 2 - 10 parzyste) do rzeki Długiej, rzeką Długą do Al. Piłsudskiego, Al. Piłsudskiego (od nr 17 - nr 23 nieparzyste) do ul. Powstańców
11 Zespół Szkół-hol w wejściu głównym, Inżynierska 1 Zielonka stały Nie Obszar ograniczony: rzeką Długą do linii kolejowej Białystok-Warszawa, linią kolejową Białystok-Warszawa do granicy miasta Zielonka-Ząbki, granicą miasta Zielonka-Marki do Al. Piłsudskiego, Al. Piłsudskiego do rzeki Długiej
12 Dom Pomocy Społecznej, Józefa Poniatowskiego 29 Zielonka dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Publiczna Szkoła Podstawowa, Tadeusza Kościuszki 20 Dąbrówka stały Tak Chajęty, Dąbrówka, Małopole, Stanisławów
2 Publiczna Szkoła Podstawowa, 81 Guzowatka stały Nie Działy Czarnowskie, Guzowatka, Kołaków, Teodorów
3 Zespół Szkół, Kościelna 2 Józefów stały Nie Czarnów, Józefów, Kowalicha, Ludwinów, Sokołówek, Stasiopole, Ślężany, Ostrówek, Cisie
4 Wiejski Ośrodek Zdrowia, Warszawska 5 Kuligów stały Tak Kuligów
5 Publiczna Szkoła Podstawowa, Trakt Napoleoński 45 Wszebory stały Tak Karolew, Trojany, Wszebory
6 Remiza OSP, 24 Zaścienie stały Tak Chruściele, Zaścienie
7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce, Tadeusza Kościuszki 20A Dąbrówka stały Tak Dręszew, Karpin, Lasków, Marianów
1 Szkoła Podstawowa nr 2 w Jadowie, 11 - go Listopada 15/17 Jadów stały Tak Jadów
2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Jadowie, 11 - go Listopada 15 Jadów stały Tak Wójty, Borki, Warmiaki, Wyglądały, Dzierżanów, Oble, Nowy Jadów
3 Szkoła Podstawowa w Myszadłach, 65A Myszadła stały Tak Starowola, Myszadła, Podmyszadła, Podbale
4 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Zawiszynie, Szkolna 16 Zawiszyn stały Nie Zawiszyn
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach, Żwirki i Wigury 4 Urle stały Tak Urle, Iły, Adampol, Strachów, Kukawki
6 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Urlach, S. A. Poniatowskiego 11 Urle stały Tak Borzymy, Dębe Duże, Dębe Małe, Wężówka, Wyrobki, Letnisko Nowy Jadów
7 Szkoła Podstawowa w Nowinkach, 31 Nowinki stały Tak Nowinki, Wólka Sulejowska
8 Szkoła Podstawowa w Szewnicy, Kościelna 28 Szewnica stały Tak Szewnica
9 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Sitnem, Długa 2 Sitne stały Tak Sitne
10 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Sulejowie, Kościelna 7 Sulejów stały Tak Sulejów, Wujówka
1 Szkoła Podstawowa w Klembowie, ul. Gen. Franciszka Żymirskiego 68 Klembów stały Tak Sołectwo Klembów, ulice: Dębowa, Gen. Franciszka Żymirskiego od nr 1 do nr 37, Jana Pawła II, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Milenijna, Miła, Prosta, Siostry Faustyny Kowalskiej, Słoneczna, Strażacka, Sołectwo: Pieńki Sołectwo; Klembów, ulice: Gen. Franciszka Żymirskiego od nr 38 do nr 131, Górczewska, Ogrodowa, Przemysłowa, Skrajna , Wietrzna; Sołectwo: Michałów; Sołectwo: Sitki
2 Zespół Szkół w Ostrówku, ul. Warszawska 2 Ostrówek stały Tak Sołectwo Ostrówek , ulice: Barbary, Błękitna, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Jałowcowa, Katarzyny Giedroyć, Kolejowa, Kurkowa, Kwiatowa, Leśna, (od ul. Przejazdowej do ul. Kolejowej tj. od nr 48 do nr 93), Lipowa, Miła, Polna, Rzeczna, Wołomińska, Świerkowa; Sołectwo Ostrówek, ulice: ABP Zygmunta Felińskiego, Dębowa, Kościuszki, Lachmana, Leśna (od ul. Koczorowskiej do ul. Warszawskiej tj. od nr 1 do 23), Ogrodowa, Piotra Skargi, Projektowana, Sadowskiego, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Środkowa, Św. Faustyny, Warszawska; Sołectwo Ostrówek, ulic: Kochanowskiego, Koczorowskiej, Leśna (od ul. Kolejowej do ul. Koczorowskiej tj. od nr 24 do nr 47), Lipcowa, Mickiewicza, Traugutta, Waryńskiego Zamknięta
3 Zespół Szkół w Ostrówku, ul. Warszawska 2 Ostrówek stały Tak Sołectwo: Krzywica, Sołectwo: Lipka, Sołectwo Ostrówek, ulice: Przejazdowa, Przytorowa, Wycinki, Sołectwo: Karolew, Sołectwo: Tuł
4 Szkoła Podstawowa w Dobczynie, ul. Mazowiecka 67 Dobczyn stały Tak Sołectwo Dobczyn, ulice: Brzozowa, Cicha, Dębowa, Dworska, Lawendowa, Łąkowa, Mazowiecka (od sołectwa Nowy Kraszew do ul. Zielonej tj. od nr 1 do nr 82), Osiedle Młodych, Owocowa, Prymasa Tysiąclecia, Szkolna, Wierzbowa, Wołomińska, Zacisze, Sołectwo: Nowy Kraszew; Sołectwo Dobczyn, ulice: Graniczna, Jaśminowa, Krzywa, Mazowiecka (od ul. Zielonej do granicy sołectwa Stare Grabie tj. od nr 83 do 154), Ogrodowa, Różana, Wąska, Willowa, Wiosenna, Wspólna, Zielona, Sołectwo: Pasek
5 Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie, ul. Szkolna 5 Stary Kraszew stały Nie Sołectwo: Rasztów, Sołectwo: Stary Kraszew
6 Szkoła Podstawowa w Woli Rasztowskiej, ul. Szkolna 8 Wola Rasztowska stały Nie Sołectwo Wola Rasztowska, ulice: Akacjowa, Cicha, Lazurowa, Leśna, Miła, Osiedlowa, Słoneczna, Szafirowa, Szkolna, Tęczowa, Warszawska (od ul. Leśnej do ul. Brzozowej tj. od nr 1 do nr 68), Wspólna, Wyszkowska; Sołectwo Wola Rasztowska, ulice: Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Kościelna, Kresowa, Królewska, Kwiatowa, Pamięci, Pokoje, Polna, Radiowa, Radosna, Sosnowa, Trakt Napoleoński, Warszawska (od ul. Brzozowej do granicy sołectwa Roszczep tj. od nr 69 do nr 160), Sołectwo: Roszczep
7 Szkoła Podstawowa w Kruszu, 34 Krusze stały Nie Sołectwo: Krusze
1 Szkoła Podstawowa w Międzylesiu, 12A Międzyleś stały Tak Międzyleś, Międzypole
2 Szkoła Podstawowa w Poświętnem-korytarz na I piętrze, 60A Cygów stały Nie Wólka Dąbrowicka, Cygów, Nowy Cygów, Choiny, Czubajowizna, Dąbrowica, Laskowizna, Józefin
3 Szkoła Podstawowa w Nowych Ręczajach, 20A Nowe Ręczaje stały Nie Nadbiel, Nowe Ręczaje, Ręczaje Polskie
4 Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Ręczajskiej, 40A Wola Ręczajska stały Tak Kielczykowizna, Kolno, Wola Ręczajska
5 Szkoła Podstawowa w Zabrańcu, ul. ks. Wł. Skonieckiego 8 Zabraniec stały Nie Krubki-Górki, Małków, Trzcinka, Ostrowik, Zabraniec
6 Szkoła Podstawowa w Poświętnem-łącznik przy sali sportowej, 60A Cygów stały Tak Poświętne, Turze, Stróżki, Jadwiniew, Rojków, Wola Cygowska, Helenów
1 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin, Konstytucji 3 Maja 15 Radzymin stały Tak 1 Maja, 11 Listopada, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Dolna, Dr. Mjr. Tadeusza Koliski, Glinkowska, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Kilińskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Konstytucji 3 Maja, Kpt. Ryszarda Downara Zapolskiego, Ks. Eleonory Czartoryskiej, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Kazimierza Narbutta, Księcia Edwarda Lubomirskiego, Letnia, Lucjana Żeligowskiego, Mieszka I, Mjr. Stefana Waltera, Plac Narutowicza, Plac Wolności, Romualda Traugutta, Stanisława Marszała, Stefana Batorego, Stefana Żeromskiego, Strzelców Kaniowskich, Strzelców Wileńskich, Wczasowa, Wołomińska, Zielona
2 Urząd Stanu Cywilnego w Radzyminie, Konstytucji 3 Maja 19 Radzymin stały Nie Czereśniowa, Gen. J. H. Dąbrowskiego, Gródki, Husarska, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kwitnąca, Kpt Stefana Pogonowskiego, Malownicza, Mistrza i Małgorzaty, Ogrodowa, Pionierska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Rycerska, Wąska, Wiśniowa, Włodzimierza Tetmajera, Wyszkowska, Zwycięska
3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Radzyminie, Konopnickiej 24 Radzymin stały Tak Akacjowa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bażancia, Brylantowa, Bursztynowa, Dębowa, Diamentowa, Dobra, Elizy Orzeszkowej, Folwarczna, Gen. Józefa Hallera, Gen. Stanisława Maczka, Jana Kochanowskiego, Kameliowa, Książęca, Kwiatów Polskich , Legionów, Łąkowa, Makowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika , Miła, Morelowa, Nowa, Oliwkowa, Partyzantów, Perłowa, Platynowa, Pogodna, Polna, Prosta, Romana Żulińskiego, Rubinowa, Skrajna, Sybiraków, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Świerkowa, Św. Augustyna, Tadeusza Różewicza, Tęczowa, Turkusowa, Waniliowa, Władysława IV, Władysława Broniewskiego, Wronia, Zdrojowa, Zielna, Ziemowita, Źródlana, Żwirkowa.
4 Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie, Aleja Jana Pawła II 18 Radzymin stały Nie Aleja Jana Pawła, Dzielna, Henryka Sienkiewicza, Jana Matejki, Stanisława Kotkowskiego, Kredytowa, Lecha Falandysza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Strzelców Grodzieńskich, Wierzbowa, Willowa, Władysława Reymonta, Wspólna
5 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radzyminie, Komunalna 6 Radzymin stały Tak Bartosza Głowackiego, Borkowska, Borówkowa, Braterska, Brzozowa, Cicha, Czapury, Grzybowa, Juliusza Kossaka, Kazimierza Pułaskiego, Kolejowa, Kolonijna, Kolonia pod lasem, Komunalna, Królewska, Krótka, Leśna, Letniskowa, Łodygowa, Łosia, Miłosna, Mokra, Orła Białego, Pagórkowa, Parcela za Kaczką, Patriotów, Piaskowa, Piotra Skargi, Romantyczna, Rzeczna, Słoneczna , Sosnowa, Stary Rynek, Szlachecka, Wadery, Weteranów, Wiejska, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Wycinki, Zaciszna, Zduńska, Zygmunta Wróblewskiego.
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radzyminie-wejście od ul. Batorego, 11 Listopada 2 Radzymin stały Nie Sołectwa: Dybów Folwark , Dybów-Kolonia, Emilianów, Łąki, Łosie, Mokre , Rżyska, Stary Dybów , Wiktorów , Zawady, Zwierzyniec
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem, Wołomińska 208 Ciemne stały Nie Sołectwa: Ciemne, Nowy Janków, Stary Janków
8 Szkoła Podstawowa w Starych Załubicach, Mazowiecka 40 Stare Załubice stały Tak Sołectwa: Arciechów, Borki, Nowe Załubice, Opole, Ruda, Stare Załubice, Wolica
9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Słupnie, Szkolna 3 Słupno stały Tak Sołectwa: Cegielnia, Sieraków, Słupno ul: Adama Asnyka, Agawy, Bł. Bronisława Markiewicza, Bolesława Prusa, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Fryderyka Chopina, Gościniec, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Jaśminowa, Jesionowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kubusia Puchatka, Magnolii, Mała, Mikołaja Reja, Nastrojowa, Okrężna, Pod Sosnami, Polnej Róży, Poprzeczna, Porannej Rosy, Przeskok, Przyjazna, Rodzinna, Sadowa, Sąsiedzka, Szczęścia, Wspólna, Stefana Żeromskiego od nr 51, Żwirki i Wigury
10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słupnie, Al. Jana Pawła II 14 Słupno stały Nie Wieś Słupno ul: Al. Jana Pawła II, Bieszczadzka, Bluszczowa, Brzozowa, Cedrowa, Ceglana, Cicha, Dolna, Europejska, Gajówka, Górki, Graniczna, Gwardii Ludowej, Jana Christiana Andersena, Jana Kiepury, Klubowa, Leśna, Lipowa, Marii Konopnickiej, Młodzieńcza, Ogrodowa, Platanowa, Przejściowa, Przytulna, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego do nr 50C, Storczykowa, Szczęśliwa, Szkolna, Śląska, Widok, Wilcza, Wiosenna, Wodna.
11 Szkoła Podstawowa w Nadmie, Szkolna 7 Nadma stały Tak Nadma Pólko, Nadma Stara
12 Dom Pomocy Społecznej w Radzyminie, Konstytucji 3 Maja 7 Radzymin dom pomocy społecznej Nie Konstytucji 3 Maja 7
13 Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920r. w Radzyminie-budynek szpitala, Konstytucji 3 Maja 17 Radzymin szpital Nie Konstytucji 3 Maja 17
1 Borucza Nr 16A-Budynek OSP, 16A Borucza stały Nie Borucza, Kąty-Miąski, Kąty-Wielgi, Szlędaki, Grabszczyzna
2 Równe Nr 30A-Świetlica Wiejska, 30A Równe stały Nie Krawcowizna, Kąty Czernickie, Księżyki, Równe
3 Strachówka ul. Kmiecińskiego Nr 3 - Szkoła Podstawowa im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej, Stefana Kmiecińskiego 3 Strachówka stały Tak Osęka, Ruda-Czernik, Wiktoria, Zofinin
4 Strachówka ul. Jana Pawła II 24 - Budynek OSP, ul. Jana Pawła II 24 Strachówka stały Tak Jadwisin, Piaski, Strachówka
5 Rozalin Nr 29 - Szkoła Podstawowa, 29 Rozalin stały Tak Annopol, Józefów, Marysin, Młynisko, Rozalin, Szamocin
1 Przedszkole Samorządowe "Baśniowa Kraina", Sala Rytmiczna, ul. Adama Mickiewicza 7 Tłuszcz stały Nie Tłuszcz osiedle CENTRUM ulice: Adama Mickiewicza, Antoniego Grzelaka, Bartosza Głowackiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Kielaka, Jana III Sobieskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Konieczna, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja Kopernika, Nowosadowa, Polna, Powstańców, Ratuszowa, Stefana Batorego, Strażacka, Szklana, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Warszawska, Wileńska, Władysława Reymonta, Wąska, Wiejska, Włodzimierza Charżewskiego, Wodospadowa
2 Przedszkole Samorządowe "Baśniowa Kraina", Sala Muchomorki, ul. Adama Mickiewicza 7 Tłuszcz stały Nie Tłuszcz osiedle: BORKI ulice: Boczna, Letnia, Lipowa, Mostowa, Parkowa, Pilawska, Przejazdowa, Sosnowa, Szeroka, Świerkowa, Zagłoby, Zjazdowa
3 Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II, Hala sportowa, ul. Kościelna 1 Tłuszcz stały Tak Tłuszcz osiedle SŁONECZNA Ulice: Bajeczna, Bażantowa, Błękitna, Cicha, Cisowa, Diamentowa, Działkowa, Jasna, Lazurowa, Łąkowa, Makowa, Nadrzeczna, Prosta, Ptasia, Racławicka, Rzemieślnicza, Sasanki, Słoneczna, Strumykowa, Tęczowa, Wacława Wierzby-Odrowąża, Wierzbowa, Willowa, Wiśniowa, Zielona
4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Sala gimnastyczna, ul. Kościelna 1 Tłuszcz stały Nie Tłuszcz osiedle DŁUGA ulice: Armii Krajowej, Bobrowa, Brzozowa, Bukowa, Długa, Dolna, Folwarczna, Graniczna, Jałowcowa, Jana Adamowicza, Kościelna, Leśna, Łączna, Łodygowa, Miła, Miodowa, Mokra, Myśliwska, Orla, Paprotkowa, Piekarska, Przelotowa, Przemysłowa, Pszczela, Radosna, Spokojna, Stawowa, Stokrotki, Szumiących Traw, Topolowa, Wilcza, Wiosenna, Wrzosowa, Zakrzewie, Zgoda, Zielna, Żołnierzy Wyklętych, Żurawia, Żytnia
5 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi, Sala Nr 13, ul. Radzymińska 2 Tłuszcz stały Tak Tłuszcz osiedle KOLEJOWA ulice: Bajkowa, Bolesława Prusa, Cienista, Fabryczna, Jana Kasprowicza, Jana Pilińskiego, Józefa Poniatowskiego, Julianny, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kwiatowa, Mała, Nowa, Piastowska, Poprzeczna, Przyzakładowa, Radzymińska, Słowicza, Środkowa, Wacława Sieroszewskiego, Wspólna, Zaściankowa
6 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi, Sala Nr 17, ul. Radzymińska 2 Tłuszcz stały Tak Tłuszcz osiedle KLONOWA-NORWIDA ulice: Ananasowa, Cypriana Kamila Norwida, Chmielna, Dębowa, Dzielna, Feliksa Tarczyńskiego, Gabriela Narutowicza, Jarzębinowa, Jarzynowa, Kalinowa, Klonowa, Krótka, Krucza, Leszczynowa, Lotnicza, Mazowiecka, Młodzieńcza, Modrzewiowa, Orzechowa, Piaskowa, Pogodna, Porzeczkowa, Północna, Relaksowa, Stanisława Wyspiańskiego, Szmaragdowa, Truskawkowa, Wesoła, Widna, Zachodnia
7 Zespół Szkół, Sala Nr 2, ul. Szkolna 8 Jasienica stały Tak Sołectwo: Jasienica ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Centralna, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Juliusza Słowackiego, Klembowska, Kolejowa, Końcowa, Laskowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Okopowa, Osiedlowa, Piaskowa, Pożarowa, Przejazdowa, Przytorowa, Rzeczna, Tadeusza Kościuszki, Urocza, Wąska, Wiejska
8 Zespół Szkół, Sala Nr 1, ul. Szkolna 8 Jasienica stały Tak Sołectwo: Jasienica ulica: Afrodyty, Błotna, Bociania, Cicha, Cmentarna, Daleka, Długa, Dzika, Główna, Górna, Jagodowa, Janusza Korczaka, Jasna, Jaśminowa, Kacza, Kamykowa, Konwaliowa, Kościelna, Krótka, Lawendowa, Letniskowa, Lipowa, Łączna, Mała, Mostowa, Orna, Parkowa, Polna, Południowa, Poziomkowa, Retencyjna, Słoneczna, Stanisława Leśniewskiego, Sadowa, Szkolna, Środkowa, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowa, Wołomińska, Zarzecze, Zjazdowa, Żabia, Żytnia
9 Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej, Świetlica szkolna, ul. Kardynała Wyszyńskiego 44 Miąse stały Nie Sołectwa: Franciszków, Jadwinin, Miąse, Stasinów, Szczepanek
10 Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego, Sala Nr 1, 2 Stryjki stały Nie Sołectwa: Białki, Grabów, Jaźwie, Kury, Rudniki, Stryjki
11 Ochotnicza Straż Pożarna, Świetlica, ul. Irysowa 38 Dzięcioły stały Tak Sołectwa: Dzięcioły, Łysobyki, Pawłów, Pólko
12 Zespół Pałacowo-Parkowy, Spichlerz, ul. Pałacowa 1 Chrzęsne stały Tak Sołectwo: Chrzęsne
13 Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego, Stołówka szkolna, ul. Marii Konopnickiej 12 Mokra Wieś stały Tak Sołectwa: Brzezinów, Mokra Wieś, Szymanówek, Wagan, Waganka, Zalesie
14 Zespół Szkół, Świetlica szkolna, Plac 3 - go Maja 18 Postoliska stały Nie Sołectwo: Postoliska
15 Zespół Szkół, Korytarz półpiętro, 27 Kozły stały Nie Sołectwa: Jarzębia Łąka, Kozły, Rysie, Wólka Kozłowska
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Kasprzykiewicza 153 Leśniakowizna stały Tak Cięciwa, Mostówka, Majdan, Leśniakowizna
2 Szkoła Podstawowa, ul. Matarewicza 148 Ossów stały Nie Ossów, Turów
3 Szkoła Podstawowa, ul. Witosa 52 Czarna stały Nie Czarna, Helenów
4 Szkoła Podstawowa, ul. Szosa Jadowska 37 Duczki stały Tak Duczki I (północna strona od ul. Szosy Jadowskiej) łącznie z ulicą Szosa Jadowska
5 Szkoła Podstawowa, ul. Szosa Jadowska 37 Duczki stały Nie Duczki II (południowa strona od ul. Szosy Jadowskiej)
6 Szkoła Podstawowa, ul. Cichorackiej 8 Stare Grabie stały Nie Stare Grabie
7 Przedszkole im. Pszczółki Mai, ul. Szosa Jadowska 37 Duczki stały Nie Nowe Grabie
8 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Zagościniec stały Nie Lipinki
9 ZEC Sp. z o. o., ul. Szosa Jadowska 49 Wołomin stały Nie Nowe Lipiny
10 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Poprzeczna 6 Wołomin stały Nie Stare Lipiny
11 Szkoła Podstawowa, Szkolna 1 Zagościniec stały Tak Zagościniec I (część północno-zachodnia) obejmuje północno-zachodnią część Zagościńca ograniczoną ul. Armii Krajowej (włącznie) do skrzyżowania z ul. 100 - lecia, ul. 100 - lecia (do 24 włącznie) i ul. Piastowską (włącznie) do skrzyżowania z ul. Podmiejską i ul. Podmiejską (włącznie) do granic administracyjnych miasta Wołomin
12 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Zagościniec stały Tak Zagościniec II (część południowo-wschodnia) obejmuje południowo-wschodnią część Zagościńca
13 Przedszkole Nr 9 im. Jasia i Małgosi, ul. Piłsudskiego 15 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle Wołominek I: Aleja Armii Krajowej 1 - 38, nieparzyste: 39 - 45; Gdyńska 1 - 37, nieparzyste 39 - 51; Kobyłkowska, Kolejowa 1 - 5; Krótka; Okopowa; Parkowa 2 - 12 parzyste, 1 - 15 nieparzyste; Piłsudskiego 1A - 16; Polska 1 - 16, parzyste: 20 - 30; Republikańska 1 - 18; Sasina 1 - 16A, parzyste: 18 - 28; Szpitalna; Średnia 1 - 16, parzyste 18 - 24
14 Zespół Szkół Nr 1, ul. Sasina 33 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle Wołominek II: Akacjowa, Annopol, Błońska od 51 do końca; Gościniec, Jesionowa, Kochanowskiego, Krakowska, Kraszewska, Lipowa, Lwowska 1 - 25, nieparzyste 27 - 29; Łąkowa, Mała, Orzechowa, Orzeszkowej, Parkowa od 14 do końca numery parzyste; Piłsudskiego od 17 do końca; Polska nieparzyste: 19 - 31, od 32A do końca; Powstańców Warszawy, Poznańska, Radzymińska, Republikańska 21 do końca; Różana, Sasina nieparzyste 17 - 29, od 30 do końca; Skośna, Suwalska, Szkolna, Średnia nieparzyste 17 - 25, od 26 do końca; Torfowa, Willowa
15 Szkoła Podstawowa Nr 2, Aleja Armii krajowej 81 Wołomin stały Nie Wołomin Osiedle Sławek: Aleja Armii Krajowej parzyste 38A - 50A, nieparzyste 51 - 63, 66 - 71E, nieparzyste 73A - 89A; Białostocka, Błońska 1 - 48; Bratnia, Chełmska; Chodkiewicza; Dąbrowskiej, Dzielna, Gagarina, Gdyńska parzyste 38 - 52A, od 57 do końca; Głowackiego 2 - 25A, parzyste 28 - 36A, Jasna, Jaśminowa, Kolejowa od 15 do końca; Konopnickiej, Kopernika, Kosmonautów, Laskowa, Lazurowa, Lubelska, Ludowa, Lwowska parzyste 26 - 32, od 33 do końca; Mazowiecka, Narcyzowa, Nowosławkowska, Piwna, Popularna, Rzeszowska, Sławkowska, Tęczowa 1 - 15, nieparzyste 19 - 23A; Tulipanowa, Widna, Żeromskiego, Żwirki i Wigury
16 Szkoła Podstawowa Nr 2, Aleja Armii Krajowej 81 Wołomin stały Nie Wołomin Osiedle Sławek-Nowa Wieś: Aleja Armii Krajowej parzyste 72 - 90, od 91A do końca; Bajeczna, Batorego, Bohaterów Westerplatte, Bohatyrowicza, Diamentowa, Geodetów, Głowackiego nieparzyste 27 - 39, od 40 do końca; Jesienna, Karpacka, Kilińskiego, Kleeberga, Kolorowa, Leśna, Letnia, Łukasiewicza, Mazurska, Nowa Wieś, Okulickiego, Plater, Pomorska, Przejazdowa, Przeskok, Skłodowskiej, Stacja Słoneczna, Sudecka, Śląska, Tęczowa parzyste 16 - 24, od 25 do końca; Ujazdowa, Waryńskiego, Widok, Wiosenna, Wołyńska, Zgoda, Zimowa, Złota, Żółkiewskiego, Żytnia
17 Przedszole Nr 10 im. Misia Uszatka, Aleja Armii Krajowej 56 Wołomin stały Nie Wołomin Osiedle Nafta: Aleja Armii Krajowej parzyste 58, 60, 62, 64, 64A
18 OSIR HURAGAN, ul. Korsaka 4 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedla Sosnówka i Centrum I: Aleja Nagórna, Cementowa, Fieldorfa: 1 - 8, 10 - 12; Korsaka, Kozia, Legionów: 4 - 36, 38 - 56A parzyste; Łączna, Nadłąkowa, Nałkowskiego, Niecała, Orwida, Ossowska, Piaskowa, Powstańców, Prądzyńskiego: 2 - 17, Prusa, Przejazd, Rejtana, Słoneczna, Sportowa, Wilsona, Wiśniowa, Wspólna, Wysockiego, Zaciszna
19 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Wileńska 32 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedla Sosnówka i Centrum II: Nowa, Ogrodowa, Szopena, Warszawska, Wileńska: 1 - 29
20 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Lipińska 16 Wołomin stały Nie Wołomin Osiedle Lipińska I: Lipińska 9 - 11 nieparzyste, 22A - 38A parzyste; Prądzyńskiego od 20 do końca; Wiejska
21 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Lipińska 16 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle Lipińska II: 1 - go Maja 1 - 18, 20 - 30 parzyste; Fieldorfa 9 - 9B nieparzyste, od 14 do końca; Lipińska 2 - 5, 10A - 14 parzyste, 17 - 21, 23 - 31 nieparzyste; Starowiejska, Wylot
22 Przedszkole Nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki, ul. Polna 32 Wołomin stały Nie Wołomin Osiedle Polna Asnyka: Asnyka, Kiejstuta 1 - 17, 18; Kościuszki 1 - 22; Legionów 37 - 59 nieparzyste, 60 - 68A parzyste; Lipińska 37 - 41 nieparzyste, 42 - 80, 82 - 148 parzyste; Matejki 1 - 19; Mickiewicza 13 - 17 nieparzyste, 20 - 52; Moniuszki, Oleńki, Plac 3 Maja, Polna, Poniatowskiego 1 - 19; Przyjacielska, Sienkiewicza, Sikorskiego 20 - 26 parzyste, 29 - 55A, 57 - 63A nieparzyste; Słowackiego 2 - 17C; Teligi od 8A do końca; Traugutta
23 Zespół Szkół nr 3, ul. Kazimierza Wielkiego 1 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle Słoneczna-Kolonia Gródek: Aleja Niepodległości: 1 - 5B, nieparzyste: 17 - 25; Boczna, Ciasna, Długa 20 - 31B; Duczkowska, Dworska, Kolonia Gródek, Osiedle Słoneczna, Peronowa, Reja: 1 - 6, od 8 numery parzyste do końca, Szosa Jadowska, Wąska, Wileńska: nieparzyste od 69 do końca, Zakładowa
24 Zespół Szkół Nr 3, ul. Kazimierza Wielkiego 1 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle Niepodległości I: Aleja Niepodległości: parzyste 8 - 22, Chrobrego, Kościelna od 71 do końca; Królowej Jadwigi: 5 - 15; Wileńska: od 90 numery parzyste do końca
25 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Poprzeczna 6 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle Niepodległości II: Aleja Niepodległości: parzyste: 28 - 30; Kościelna: parzyste 56 - 68 parzyste; Lipińska: nieparzyste: 81 - 101, od 152 do końca; Mieszka I: parzyste od 4 do końca; Poprzeczna, Reja od 23 do końca
26 Przedszkole Nr 6 im. Bajka, ul. Kazimierza Wielkiego 1 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle Niepodległości III: Kazimierza Wielkiego, Kościelna: 63 - 67 nieparzyste; Królowej Jadwigi: 1 - 3; Mieszka I od 1 do końca numery nieparzyste; Reja nieparzyste: 7 - 19; Wileńska parzyste: 72 - 88
27 Miejski Dom Kultury, ul. Mariańska 7 Wołomin stały Nie Wołomin Osiedle Wileńska: Danuty Siedzikówny "Inki", Broniewskiego, Daszyńskiego, Długa od 33 do końca; Hutnicza, Katowicka, Kościelna: 1 - 54, nieparzyste: 55 - 61A; Mariańska, Mickiewicza: 2 - 12, parzyste: 14 - 16; Miła, Nowowiejska, Przechodnia, Sikorskiego: 1A - 15, nieparzyste 21 - 21A; Teligi 2 - 6; Toruńska, Wileńska: 36 - 68; Żelazna
28 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. 1 Maja 19 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle 1 Maja: 1 Maja 64 do końca; Aleja Niepodległości od 31 do końca; Andersa, Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Czwartaków, Graniczna od 19 do końca; Ketlinga, Klonowa, Kmicica, Kresowa, Lipiny B, Lipiny Kąty, Partyzantów parzyste od 74 do końca, od 87 nieparzyste do końca; Podbipięty, Podleśna, Rycerska, Skrzetuskiego, Słowiańska, Spokojna, Szarych Szeregów, Wesoła od 10 do końca; Wołodyjowskiego, Wołomińska 19, od 22 do końca; Zagłoby
29 Zespół Szkół, ul. Legionów 85 Wołomin stały Tak Wołomin Osiedle Partyzantów I: Brzozowa, Dzika, Gryczana 1 - 10; Jodłowa, Kurkowa, Legionów nieparzyste 61 - 77, od 78 do końca; Leszczyńska, Ogrodów Działkowych, Partyzantów 1 - 51, nieparzyste 57 - 57A, 64 - 72 numery parzyste; Prosta, Rzeczna, Sokola, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wołomińska nieparzyste 3 - 5; Zielona
30 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. 1 Maja 19 Wołomin stały Nie Wołomin Osiedle Partyzantów II: 1 Maja nieparzyste 19 - 25, 38 - 62; Błotna, Cicha, Graniczna 2B - 17; Gryczana od 11A do końca; Kazimierzowska, Kiejstuta 17A - 19 nieparzyste, od 20 do końca; Kościuszki od 24 do końca; Krucza, Litewska, Marszałkowska, Matejki od 20 do końca; Mickiewicza od 58 do końca; Partyzantów parzyste 52 - 58; 59 - 63, 65 - 83A numery nieparzyste; Poniatowskiego od 24 do końca; Przepiórcza, Sikorskiego parzyste 56 - 66, od 67 do końca; Słowackiego od 19 do końca, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Szara, Wesoła 2 - 8; Wołomińska 4, 5A - 18A, 20; Wronia
31 Szpital Powiatowy w Wołominie-Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, Gdyńska 1/3 Wołomin szpital Nie Gdyńska 1/3

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina: Ząbki 4 24 752 6 33
0.0000020000Nr 2 Gmina: Marki 4 23 791 7 38
0.0000030000Nr 3 Gmina: Radzymin 3 19 595 7 33
0.0000040000Nr 4 Gminy: Kobyłka, Zielonka 5 30 993 7 45
0.0000050000Nr 5 Gmina: Wołomin 6 39 568 7 51
0.0000060000Nr 6 Gminy: Dąbrówka, Klembów, Poświętne 3 18 476 7 33
0.0000070000Nr 7 Gminy: Jadów, Strachówka, Tłuszcz 4 23 967 5 26
Podsumowanie 29 181 142 46 259

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 3 3 3 4 6 3 3 25
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 6 5 7 8 5 37
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 6 5 6 8 5 6 42
15 KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KW MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 6 6 5 7 8 5 6 43
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA KWW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA 6 6 5 7 8 5 6 43
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15 KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15 6 6 5 7 8 5 5 42
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD KWW DOBRY SAMORZĄD 5 5 7 5 5 27

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 24 770 13 530 13 527 54.61% 0.05461
13 280 98.17% 0.09817
Tak
2 23 901 12 737 12 716 53.20% 0.0532
12 401 97.52% 0.09752
Tak
3 19 599 11 355 11 338 57.85% 0.05785
10 946 96.54% 0.09654
Tak
4 31 009 19 172 19 126 61.68% 0.06168
18 544 96.96% 0.09696
Tak
5 39 533 23 710 23 700 59.95% 0.05995
22 732 95.92% 0.09592
Tak
6 18 507 11 420 11 414 61.67% 0.06167
10 542 92.36% 0.09236
Tak
7 23 975 13 446 13 443 56.07% 0.05607
12 664 94.21% 0.09421
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 083 25 4.04% 0.00404
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 22 020 37 21.78% 0.02178
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 35 966 42 35.57% 0.03557
15 KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 19 209 43 19.00% 0.019
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA 7 530 43 7.45% 0.00745
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15 5 987 42 5.92% 0.00592
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD 6 314 27 6.24% 0.00624

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 083 25 0 4.04% 0.00404
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 22 020 37 7 21.78% 0.02178
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 35 966 42 15 35.57% 0.03557
Tak
15 KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 19 209 43 5 19.00% 0.019
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA 7 530 43 1 7.45% 0.00745
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15 5 987 42 0 5.92% 0.00592
Nie
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD 6 314 27 1 6.24% 0.00624
Tak

Rada Powiatu Wołomińskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 STOLARSKA Maria 312 2.35% 0.00235
Nie
1 2 2 KORZEWICZ Roman 52 0.39% 0.00039
Nie
1 2 3 STANIBUŁA - URBAN Sylwia Magdalena 61 0.46% 0.00046
Nie
1 4 1 KALATA Tomasz 2 672 20.12% 0.02012
Tak
1 4 2 RYPCZYŃSKA Monika 459 3.46% 0.00346
Nie
1 4 3 SAWICKI Tomasz Adam 269 2.03% 0.00203
Nie
1 4 4 MASTALERSKA Agnieszka 232 1.75% 0.00175
Nie
1 4 5 SKOWRON Bożena Anna 114 0.86% 0.00086
Nie
1 4 6 KRALCZYŃSKI Stanisław 85 0.64% 0.00064
Nie
1 10 1 PERKOWSKI Robert 5 427 40.87% 0.04087
Tak
1 10 2 PISARCZYK Sławomir Stanisław 541 4.07% 0.00407
Tak
1 10 3 SIWEK Grzegorz Łukasz 608 4.58% 0.00458
Tak
1 10 4 SALAK Jolanta 175 1.32% 0.00132
Nie
1 10 5 CIOŁEK Renata Joanna 74 0.56% 0.00056
Nie
1 10 6 UŚCIŃSKA Anna Cecylia 200 1.51% 0.00151
Nie
1 15 1 JACZEWSKI Adam Konrad 489 3.68% 0.00368
Nie
1 15 2 KLIMEK Hanna Longina 65 0.49% 0.00049
Nie
1 15 3 FILIPIUK Wioletta Elżbieta 75 0.56% 0.00056
Nie
1 15 4 WYSZYŃSKI Robert 60 0.45% 0.00045
Nie
1 15 5 NIEMYJSKA Lidia Maria 65 0.49% 0.00049
Nie
1 15 6 ZABOROWSKI Arkadiusz Jan 39 0.29% 0.00029
Nie
1 16 1 MIRKOWICZ Mirosław Adam 197 1.48% 0.00148
Nie
1 16 2 POTĘGA Iwona Anna 103 0.78% 0.00078
Nie
1 16 3 TADLA Agnieszka Renata 84 0.63% 0.00063
Nie
1 16 4 LATOSZEWSKI Szymon 27 0.20% 0.0002
Nie
1 16 5 GAŁĄZKA Monika 72 0.54% 0.00054
Nie
1 16 6 ŻYLIŃSKI Andrzej Piotr 36 0.27% 0.00027
Nie
1 17 1 MILLER Tomasz 257 1.94% 0.00194
Nie
1 17 2 SZYMCZAK Marzena 109 0.82% 0.00082
Nie
1 17 3 PAKOS Anna 112 0.84% 0.00084
Nie
1 17 4 KOŁODZIEJCZYK Zenon 73 0.55% 0.00055
Nie
1 17 5 FIJOŁEK Adam Andrzej 52 0.39% 0.00039
Nie
1 17 6 NIEMYJSKA Paulina Joanna 84 0.63% 0.00063
Nie
2 2 1 CZARNECKA Iwona Elżbieta 137 1.10% 0.0011
Nie
2 2 2 GRABKOWSKA Małgorzata Sylwia 93 0.75% 0.00075
Nie
2 2 3 BIAŁEK Emil 46 0.37% 0.00037
Nie
2 4 1 WERELICH Arkadiusz Adam 3 517 28.36% 0.02836
Tak
2 4 2 KRZYŻANOWSKA Maria Aurelia 527 4.25% 0.00425
Tak
2 4 3 PACIOREK Ewa Anna 303 2.44% 0.00244
Nie
2 4 4 RATAJCZYK Jarosław 142 1.15% 0.00115
Nie
2 4 5 SOBECKI Robert Paweł 113 0.91% 0.00091
Nie
2 4 6 ROSA Ewa Barbara 398 3.21% 0.00321
Nie
2 10 1 DEC Radosław Kamil 1 204 9.71% 0.00971
Tak
2 10 2 WOŹNIAK Roman Józef 759 6.12% 0.00612
Nie
2 10 3 KUREK Alicja 581 4.69% 0.00469
Nie
2 10 4 PASYMOWSKA Małgorzata Dorota 235 1.90% 0.0019
Nie
2 10 5 WARDZYŃSKA Katarzyna 153 1.23% 0.00123
Nie
2 10 6 KUCZKOWSKI Adam Kazimierz 154 1.24% 0.00124
Nie
2 15 1 KOPCZYŃSKI Adam 513 4.14% 0.00414
Nie
2 15 2 BRZOZOWSKA Elżbieta Agnieszka 355 2.86% 0.00286
Nie
2 15 3 PŁACHETKO Lidia Barbara 151 1.22% 0.00122
Nie
2 15 4 SZCZEPANOWSKI Marek 283 2.28% 0.00228
Nie
2 15 5 PACIOREK Kamila Alicja 204 1.65% 0.00165
Nie
2 15 6 WERCZYŃSKI Janusz 1 255 10.12% 0.01012
Tak
2 16 1 PACIOREK Andrzej Hubert 132 1.06% 0.00106
Nie
2 16 2 OBŁÓJ Justyna Mariola 91 0.73% 0.00073
Nie
2 16 3 BŁOŃSKA Elżbieta 156 1.26% 0.00126
Nie
2 16 4 KOSIAK Piotr Wojciech 43 0.35% 0.00035
Nie
2 16 5 KWIATKOWSKA- SIENKIEWICZ Karolina 39 0.31% 0.00031
Nie
2 16 6 SZYMAŃSKI Paweł 44 0.35% 0.00035
Nie
2 17 1 STRZEMBOSZ Piotr Henryk 169 1.36% 0.00136
Nie
2 17 2 PIOTROWSKI Patryk Jakub 115 0.93% 0.00093
Nie
2 17 3 BILKIEWICZ Klaudia 76 0.61% 0.00061
Nie
2 17 4 PŁĄCZYŃSKA Monika 40 0.32% 0.00032
Nie
2 17 5 MODLIBOREK Joanna Maria 45 0.36% 0.00036
Nie
2 17 6 RACZKO Jan Robert 64 0.52% 0.00052
Nie
2 18 1 DOMINIAK Anna Monika 103 0.83% 0.00083
Nie
2 18 2 MOTYCZYŃSKI Krzysztof 49 0.40% 0.0004
Nie
2 18 3 TOMALA Małgorzata 51 0.41% 0.00041
Nie
2 18 4 KOWALSKI Arkadiusz 17 0.14% 0.00014
Nie
2 18 5 LISTKOWSKA Anna 44 0.35% 0.00035
Nie
3 2 1 PYŚKIEWICZ Jan 471 4.30% 0.0043
Nie
3 2 2 SZYŁOBRYT Barbara Stefania 23 0.21% 0.00021
Nie
3 2 3 PODYMNIAK Dorota Urszula 30 0.27% 0.00027
Nie
3 4 1 BONECKA Halina Justyna 866 7.91% 0.00791
Nie
3 4 2 ŁUPIŃSKI Adam 272 2.48% 0.00248
Nie
3 4 3 KORDYZON-ANDRZEJEWSKA Agnieszka 184 1.68% 0.00168
Nie
3 4 4 KAMECKA Maria 111 1.01% 0.00101
Nie
3 4 5 SIARNA Andrzej Henryk 204 1.86% 0.00186
Nie
3 10 1 DĄBROWSKI Paweł Zbigniew 1 380 12.61% 0.01261
Tak
3 10 2 LAU Barbara 435 3.97% 0.00397
Nie
3 10 3 WNUK Cezary Franciszek 942 8.61% 0.00861
Tak
3 10 4 RUDNIK Natalia 459 4.19% 0.00419
Nie
3 10 5 CHMIELEWSKI Jarosław Piotr 257 2.35% 0.00235
Nie
3 15 1 PIOTROWSKI Zbigniew Michał 547 5.00% 0.005
Nie
3 15 2 WOJAKOWSKA Sylwia 87 0.79% 0.00079
Nie
3 15 3 WIELOCHA Kazimierz 115 1.05% 0.00105
Nie
3 15 4 CITUK Beata Zofia 367 3.35% 0.00335
Nie
3 15 5 PERGOŁ Dariusz Sławomir 24 0.22% 0.00022
Nie
3 16 1 OBŁÓJ Stanisław 206 1.88% 0.00188
Nie
3 16 2 OŁDAK Marzena 150 1.37% 0.00137
Nie
3 16 3 SEKUŁA Marian Emil 105 0.96% 0.00096
Nie
3 16 4 SZUBIERAJSKA Anna Wioletta 50 0.46% 0.00046
Nie
3 16 5 ŻMIJEWSKI Tomasz 165 1.51% 0.00151
Nie
3 17 1 SAPIEJEWSKA Anna Magdalena 311 2.84% 0.00284
Nie
3 17 2 TOMCZYK Bartłomiej 380 3.47% 0.00347
Nie
3 17 3 KOSTRZEWA Tadeusz 43 0.39% 0.00039
Nie
3 17 4 BIALIK Cezary 22 0.20% 0.0002
Nie
3 17 5 KOSIM Barbara 26 0.24% 0.00024
Nie
3 18 1 RAJCHERT Marta Anna 957 8.74% 0.00874
Tak
3 18 2 JÓŚK Teresa Anna 547 5.00% 0.005
Nie
3 18 3 SZEWCZYK Mariusz 294 2.69% 0.00269
Nie
3 18 4 WIĘCH Dorota Justyna 386 3.53% 0.00353
Nie
3 18 5 CZUBA Krzysztof 530 4.84% 0.00484
Nie
4 2 1 NOWAK Jolanta 215 1.16% 0.00116
Nie
4 2 2 SZYMAŃSKA Katarzyna 105 0.57% 0.00057
Nie
4 2 3 WESOŁOWSKI Marek Witold 46 0.25% 0.00025
Nie
4 2 4 PASTOR Mariusz Paweł 38 0.20% 0.0002
Nie
4 4 1 SZTURO Tomasz Paweł 1 979 10.67% 0.01067
Tak
4 4 2 RUSINIAK Krystyna Danuta 307 1.66% 0.00166
Nie
4 4 3 MILEWSKA Izabela 430 2.32% 0.00232
Nie
4 4 4 GONTARCZUK Leszek Józef 631 3.40% 0.0034
Nie
4 4 5 GRUSZCZYŃSKA Bożenna Petronela 327 1.76% 0.00176
Nie
4 4 6 ŻURAWIŃSKA Joanna Kinga 138 0.74% 0.00074
Nie
4 4 7 ŁOSSAN Adam Zdzisław 1 812 9.77% 0.00977
Tak
4 10 1 DZIEWIĄTKOWSKA Izabella Teresa 1 448 7.81% 0.00781
Tak
4 10 2 PIETRZAK Adam 1 865 10.06% 0.01006
Tak
4 10 4 KARCZ- SZMURŁO Justyna 176 0.95% 0.00095
Nie
4 10 5 ROSTKOWSKA Barbara 244 1.32% 0.00132
Nie
4 10 6 CHOCHULSKI Wojciech Seweryn 128 0.69% 0.00069
Nie
4 10 7 KOWALECZKO Jakub 1 043 5.62% 0.00562
Nie
4 15 1 DĄBROWSKA Beata Katarzyna 527 2.84% 0.00284
Nie
4 15 2 KOT Adam Marek 546 2.94% 0.00294
Nie
4 15 3 BUJALSKI Mirosław 219 1.18% 0.00118
Nie
4 15 4 KIELAK- DUDZIK Aneta Agnieszka 72 0.39% 0.00039
Nie
4 15 5 KACPRZAK Leszek 193 1.04% 0.00104
Nie
4 15 6 JANKOWSKA Monika 78 0.42% 0.00042
Nie
4 15 7 PIETRZAK Marek Jarosław 127 0.68% 0.00068
Nie
4 16 1 ROGUSKI Robert 2 568 13.85% 0.01385
Tak
4 16 2 TUREK Bolesława 67 0.36% 0.00036
Nie
4 16 3 SAWA Michał Grzegorz 154 0.83% 0.00083
Nie
4 16 4 BARCIŃSKI Grzegorz 170 0.92% 0.00092
Nie
4 16 5 NEMSKA Agnieszka Teresa 132 0.71% 0.00071
Nie
4 16 6 KAZANA Wiesław Kazimierz 58 0.31% 0.00031
Nie
4 16 7 CZARNECKA - LEŚ Anna Krystyna 390 2.10% 0.0021
Nie
4 17 1 STEFAŃSKI Piotr Michał 432 2.33% 0.00233
Nie
4 17 2 KUCZKO Elżbieta Bogumiła 162 0.87% 0.00087
Nie
4 17 3 AUGUSTYNIAK Stefan 109 0.59% 0.00059
Nie
4 17 4 PIOTROWICZ Anna Izabela 165 0.89% 0.00089
Nie
4 17 5 SZYMAŃSKA Bożena Alina 88 0.47% 0.00047
Nie
4 17 6 REWEDA Mariusz 23 0.12% 0.00012
Nie
4 17 7 ZDUNEK Marcin 180 0.97% 0.00097
Nie
4 18 1 DĄBROWSKI Jarosław Jan 272 1.47% 0.00147
Nie
4 18 2 RYBAŁTOWSKI Jan 38 0.20% 0.0002
Nie
4 18 3 KOPATYSZ- DOMAŃSKA Marta 68 0.37% 0.00037
Nie
4 18 4 KAZIMIERCZUK Jolanta 50 0.27% 0.00027
Nie
4 18 5 STAŃCZUK Krystyna Agnieszka 48 0.26% 0.00026
Nie
4 18 6 DĄBROWSKA Maryla 54 0.29% 0.00029
Nie
4 18 7 KOSTRZEWA Konrad 405 2.18% 0.00218
Nie
5 2 1 MAŁOLEPSZY Karol Andrzej 847 3.73% 0.00373
Nie
5 2 2 PRZYSTUPA Marianna Jadwiga 170 0.75% 0.00075
Nie
5 2 3 OLEWIŃSKA Joanna 82 0.36% 0.00036
Nie
5 2 4 JANUKOWICZ - SZERSZENIEWSKA Joanna Małgorzata 25 0.11% 0.00011
Nie
5 2 5 PACHOLSKI Bogdan Adam 30 0.13% 0.00013
Nie
5 2 6 ZIENTARA Jan 357 1.57% 0.00157
Nie
5 4 1 SULICH Igor Sebastian 2 234 9.83% 0.00983
Tak
5 4 2 MIKULSKI Jerzy 1 889 8.31% 0.00831
Tak
5 4 3 KRASOWSKI Jan 193 0.85% 0.00085
Nie
5 4 4 MALINOWSKA Edyta Anna 309 1.36% 0.00136
Nie
5 4 5 RZEMPOŁUCH Alina 273 1.20% 0.0012
Nie
5 4 6 CHIKHA Masoud 90 0.40% 0.0004
Nie
5 4 7 BORKOWSKA Bronisława Bożena 83 0.37% 0.00037
Nie
5 4 8 OLESZCZUK Henryk Roman 113 0.50% 0.0005
Nie
5 10 1 BANASZEK Paweł 2 499 10.99% 0.01099
Tak
5 10 2 PAZIEWSKI Zbigniew Roman 793 3.49% 0.00349
Nie
5 10 3 FUŚNIK Konrad Łukasz 921 4.05% 0.00405
Tak
5 10 4 STĘPNIK Mariusz Stanisław 207 0.91% 0.00091
Nie
5 10 5 SIKORSKA Irena 428 1.88% 0.00188
Nie
5 10 6 TOKARSKI Józef 720 3.17% 0.00317
Nie
5 10 7 WOJTKIEWICZ Ewa 313 1.38% 0.00138
Nie
5 10 8 MADZIAR Jolanta Monika 1 431 6.30% 0.0063
Tak
5 15 1 PAZIO Rafał Piotr 1 227 5.40% 0.0054
Nie
5 15 2 RADWAN Olga 693 3.05% 0.00305
Nie
5 15 3 SOLIS Paweł 1 423 6.26% 0.00626
Tak
5 15 4 DOMAŃSKA Danuta Elżbieta 221 0.97% 0.00097
Nie
5 15 5 NADAJ Jan Stanisław 256 1.13% 0.00113
Nie
5 15 6 OLSZEWSKA Małgorzata 301 1.32% 0.00132
Nie
5 15 7 BORUC Łukasz 145 0.64% 0.00064
Nie
5 15 8 BABICKI Paweł 590 2.60% 0.0026
Nie
5 16 1 MAKOWSKI Stefan Władysław 107 0.47% 0.00047
Nie
5 16 2 JUNOSZA - SZANIAWSKA Anna 154 0.68% 0.00068
Nie
5 16 3 ROGUSKA Renata 178 0.78% 0.00078
Nie
5 16 4 GUT Albert 88 0.39% 0.00039
Nie
5 16 5 KOŚCIELNIAK Dorota 82 0.36% 0.00036
Nie
5 16 6 RYBAK Robert Tadeusz 206 0.91% 0.00091
Nie
5 16 7 MIECZNIKOWSKA - AMIN Natalia 144 0.63% 0.00063
Nie
5 16 8 SZCZUCKA Anna 73 0.32% 0.00032
Nie
5 17 1 SAULEWICZ Andrzej 547 2.41% 0.00241
Nie
5 17 2 TOKARSKI Jan Wiesław 276 1.21% 0.00121
Nie
5 17 3 RADOMSKI Krzysztof 124 0.55% 0.00055
Nie
5 17 4 SZCZEŚNIAK Arkadiusz Piotr 69 0.30% 0.0003
Nie
5 17 5 GRYZ Małgorzata Urszula 105 0.46% 0.00046
Nie
5 17 6 ZALEWSKA Ewa 193 0.85% 0.00085
Nie
5 17 7 ŁAPIŃSKA Renata Marzena 40 0.18% 0.00018
Nie
5 17 8 ZAKRZEWSKI Robert 101 0.44% 0.00044
Nie
5 18 1 URBANOWSKI Lech Stanisław 267 1.17% 0.00117
Nie
5 18 2 NACZAJ - FEDORENKO Renata Teresa 454 2.00% 0.002
Nie
5 18 3 CIEPIELEWSKI Karol Cezary 94 0.41% 0.00041
Nie
5 18 4 CZARNECKA Gabriela 158 0.70% 0.0007
Nie
5 18 5 RADWAN - PYTLEWSKA Anna 409 1.80% 0.0018
Nie
6 2 1 DZIK Anna 195 1.85% 0.00185
Nie
6 2 2 PIETRZAK Mateusz 48 0.46% 0.00046
Nie
6 2 3 KĘKUŚ - POKS Anna 26 0.25% 0.00025
Nie
6 4 1 FERDYN Maciej Andrzej 363 3.44% 0.00344
Nie
6 4 2 KALINOWSKA Iwona 166 1.57% 0.00157
Nie
6 4 3 PONICHTERA Karolina Joanna 100 0.95% 0.00095
Nie
6 4 4 SZCZEŚNIAK Hanna Jowita 49 0.46% 0.00046
Nie
6 4 5 URMANOWSKI Piotr Robert 66 0.63% 0.00063
Nie
6 10 1 MĘDRZYCKI Wiesław 1 608 15.25% 0.01525
Tak
6 10 2 ŚLIWA Paweł 1 095 10.39% 0.01039
Tak
6 10 3 JĘDRYSIAK Marta 318 3.02% 0.00302
Nie
6 10 4 DOŁOWY Krzysztof Grzegorz 648 6.15% 0.00615
Nie
6 10 5 SZYMAŃSKA Maria Bożena 591 5.61% 0.00561
Nie
6 15 1 RAKOWSKI Kazimierz 1 370 13.00% 0.013
Tak
6 15 2 BULIK Tadeusz 814 7.72% 0.00772
Nie
6 15 3 KIELCZYK Halina Maria 94 0.89% 0.00089
Nie
6 15 4 NOWIŃSKA Agnieszka 28 0.27% 0.00027
Nie
6 15 5 OLSZEWSKI Andrzej Dariusz 390 3.70% 0.0037
Nie
6 16 1 ŚWIADEK Bogdan 255 2.42% 0.00242
Nie
6 16 2 WIĘCH Michalina Kinga 59 0.56% 0.00056
Nie
6 16 3 DOBCZYŃSKI Sławomir 131 1.24% 0.00124
Nie
6 16 4 WOCH Marzena 94 0.89% 0.00089
Nie
6 16 5 DYDA Hanna Grażyna 81 0.77% 0.00077
Nie
6 17 1 KIELCZYK Ireneusz Michał 598 5.67% 0.00567
Nie
6 17 2 KARŁOWICZ - IWANICKA Magdalena 76 0.72% 0.00072
Nie
6 17 3 SZCZERBA Jan Mirosław 59 0.56% 0.00056
Nie
6 17 4 TLAGA Stefan 155 1.47% 0.00147
Nie
6 17 5 PYTEL Joanna 46 0.44% 0.00044
Nie
6 18 1 WOJDA Tadeusz Julian 360 3.41% 0.00341
Nie
6 18 2 KASZUBA Mateusz 433 4.11% 0.00411
Nie
6 18 3 TYCZYŃSKA Katarzyna 126 1.20% 0.0012
Nie
6 18 4 BANASZEK-WILCZAK Anna 35 0.33% 0.00033
Nie
6 18 5 SĘDEK Lech 65 0.62% 0.00062
Nie
7 2 1 KRYSIK Władysław 423 3.34% 0.00334
Nie
7 2 2 PARTYKA- KACZMARSKA Ewa Bożena 99 0.78% 0.00078
Nie
7 2 3 SZULĘCKA Bożena 152 1.20% 0.0012
Nie
7 10 1 BORCZYŃSKI Piotr 1 264 9.98% 0.00998
Tak
7 10 2 SZYDLIK Robert 1 404 11.09% 0.01109
Tak
7 10 3 ŁOŃ Małgorzata 1 063 8.39% 0.00839
Nie
7 10 4 WOJDYNA Agnieszka Urszula 522 4.12% 0.00412
Nie
7 10 5 OŁDAK Krystyna 436 3.44% 0.00344
Nie
7 10 6 CZARNOGÓRSKI Janusz Tomasz 1 000 7.90% 0.0079
Nie
7 15 1 SUCHENEK Magdalena 1 528 12.07% 0.01207
Tak
7 15 2 DEMBIŃSKI Mariusz 871 6.88% 0.00688
Nie
7 15 3 DOBOSIEWICZ Aniela 884 6.98% 0.00698
Nie
7 15 4 OŁDAK Marcin 524 4.14% 0.00414
Nie
7 15 5 KUR Wioleta 381 3.01% 0.00301
Nie
7 15 6 KLOCEK Sławomir Jan 1 013 8.00% 0.008
Tak
7 16 1 ROGUSKI Rafał 177 1.40% 0.0014
Nie
7 16 2 KUR Marzena Elżbieta 117 0.92% 0.00092
Nie
7 16 3 STASZAK Marzanna 43 0.34% 0.00034
Nie
7 16 4 PONICHTERA Tomasz 188 1.48% 0.00148
Nie
7 16 5 BARANOWSKI Janusz Franciszek 97 0.77% 0.00077
Nie
7 16 6 ANDRULONIS Monika 17 0.13% 0.00013
Nie
7 17 1 PASIK Adrian 141 1.11% 0.00111
Nie
7 17 2 MILCZAREK Adam Bogdan 144 1.14% 0.00114
Nie
7 17 3 GUZEK Ewelina 99 0.78% 0.00078
Nie
7 17 4 KUREK Patryk 27 0.21% 0.00021
Nie
7 17 5 KUBUJ Ewelina 50 0.39% 0.00039
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Wołomiński - ogółem 13 239 132 235 277 181 142 149 5 7
Gminy ogółem 12 210 125 235 277 181 142 149 5 7
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 5 105 20 164 125 125 070 87 0 5 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 7 105 105 71 152 56 072 62 5 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 46 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 83 5
Ogółem 129 6

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 259 127 49% 132 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 561 264 47% 297 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 292 106 36% 186 64%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 13 1 8% 12 92%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 27 8 30% 19 70%
Ogółem 1 112 497 45% 615 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 48 47 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 45 45 44
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 47 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 42 45 42
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 46 51 44
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 110 55 50% 55 50%
30-39 258 111 43% 147 57%
40-59 561 256 46% 305 54%
60+ 183 75 41% 108 59%
Ogółem 1 112 497 45% 615 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 10 0 0% 10 100%
40-59 28 9 32% 19 68%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 40 9 23% 31 78%