Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 82 701
Wyborców 66 841
Obwodów 65
  • Wybory do Rady Powiatu w Sochaczewie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto sochaczewMiasto Sochaczew 24 4 21 16 109
gmina brochozwGmina Brochów 4 15 15 38 38
gmina ilzozwGmina Iłów 6 15 15 56 56
gmina mlzodzieszynGmina Młodzieszyn 6 15 15 48 48
gmina nowa suchaGmina Nowa Sucha 5 15 15 36 36
gmina rybnoGmina Rybno 4 15 15 41 41
gmina sochaczewGmina Sochaczew 8 15 15 31 31
gmina teresinGmina Teresin 8 15 15 24 24

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Energop Sp. z o. o., ul. Inżynierska 32 Sochaczew stały Nie 15 Sierpnia od nr 93 do nr 113 nieparzyste. od nr 114 do końca, Akacjowa, Boryszewska, Cisowa, Ernesta Kościńskiego, Gen. Stanisława Maczka , Gen. S. Grzmot-Skotnickiego, Gen. Stefana Roweckiego, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gen. T. Bora-Komorowskiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Bortnowskiego, Inżynierska, Jana III Sobieskiego, Jana Zamoyskiego, Jerzego Szajnowicza, Kawalerzystów, Lipowa, Mjr Feliksa Kozubowskiego, Mjr Henryka Sucharskiego, Olchowa, Sosnowa, Zawiszy Czarnego.
2 Sochaczewskie Centrum Kultury, ul. 15 Sierpnia 83 Sochaczew stały Tak 15 sierpnia od nr 56A do nr 81, od nr 100 do nr 106D parzyste, Bojowników, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Gen. Jana Tomickiego, Głucha, Józefa Mireckiego, Litewska, Michała Wołodyjowskiego, Mikołaja Reja, Miła, Otwarta, Południowa, Północna, Robotnicza, Spółdzielcza, Stadionowa, Stefana Okrzei, Szkolna, Tartaczna, Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zduńska.
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. 15 Sierpnia 44 Sochaczew stały Nie 15 Sierpnia od nr 36 do nr 55, Adama Mickiewicza, Armii Krajowej, Gen. Józefa Bema, Górna, Gwardyjska, Henryka Sienkiewicza, Klonowa, Łuszczewskich, Mikołaja Kopernika, Nadbrzeżna, Pionierów, Przyszła, Spartańska, Środkowa, Władysława Broniewskiego.
4 Przedszkole Nr 7, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 15 Sochaczew stały Nie 15 Sierpnia od nr 17 do nr 21A nieparzyste, od nr 22 do nr 34A, Dywizjonu 303, Krakowska, Księcia Janusza, Lotników, Towarowa, Załamana, Żwirki i Wigury.
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 15 Sierpnia 4 Sochaczew stały Nie 15 Sierpnia od nr 1 do nr 16, od nr 18 do nr 20C parzyste, 1 Maja nr 1, od nr 2 do nr 3, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Juliusza Słowackiego, Księcia Ziemowita, Licealna, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 28 do nr 44 parzyste, od nr 55 do końca, Mazowiecka, Romualda Traugutta od nr 28 do końca, Sierpniowa, Stanisława Moniuszki, Walerego Wróblewskiego, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 3, od nr 6 do nr 8 parzyste, od nr 11 do końca.
6 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z o. o., ul. Rozlazłowska 7 Sochaczew stały Nie Aleksandra Chodkiewicza, Bajeczna, Bolechowskich, Bolesława Prusa, Bukowa, Dębowa, Gabrieli Zapolskiej, Gawłowska od nr 1A do nr 28, od nr 33 do nr 43 nieparzyste, Gen. Józefa Chłopickiego, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Jana Kasprowicza, Jarosława Iwaszkiewicza, Jesionowa, Józefa Chełmońskiego, Jurija Gagarina, Kazimierza Hugo-Badera, Kątowa, Lubiejewska, Łowicka, Mała, Modrzewiowa, Planowa, Płocka, Pogodna, Połaniecka, Promienna, Prosta, Próżna, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Rybna od nr 2 do nr 13, nr 15, Rycerska, Srebrna, Stefana Czarnieckiego, Wesoła, Zielona, Żeglarska.
7 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Zamkowa 4a Sochaczew stały Tak Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Brzozowa, Chabrowa, Chłodna, Dewajtis, Gawłowska od nr 30 do nr 46A parzyste, od nr 47 do końca, Grzybowa, Jaworowa, Karwowska, Kasztanowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Malinowa, Medyczna, Nadrzeczna, Onufrego Zagłoby, Perłowa, Porzeczkowa, Radiowa, Równoległa, Rumiankowa, Rybna od nr 14 do nr 18A parzyste, od nr 19 do końca, Spacerowa, Spokojna, Św. Brata Alberta, Tęczowa, Wodna, Wrzosowa, Zamkowa, Zieleńcza, Źródlana.
8 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 26 Sochaczew stały Nie 1 Maja nr 1A, nr 4, Antoniego Michalaka, Bartosza Głowackiego, Botaniczna, Marii Skłodowskiej-Curie, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 5 do nr 27, od nr 29 do nr 43 nieparzyste, Osiedle Kolejowe, Różana, Rtm. Witolda Pileckiego, Szarych Szeregów, Willowa, Wojska Polskiego od nr 5 do nr 7 nieparzyste, Żyrardowska.
9 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5 Sochaczew stały Nie 1 Maja od nr 7 do końca, Cmentarna, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Plac Obrońców Sochaczewa, Podzamcze, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Romualda Traugutta od nr 1 do nr 24A, Stanisława Kondora-Janickiego, Ułanów Jazłowieckich, Warszawska od nr 32 do nr 72 parzyste, Wąska, Władysława Grabskiego, Władysława Reymonta.
10 Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Janusza Kusocińskiego 2 Sochaczew stały Tak Aleja 600 - Lecia od nr 6 do nr 22 parzyste, Czesława Sobolewskiego, Długa, Jana Brzechwy, Janusza Kusocińskiego, Juliana Tuwima, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Makowa, Marii Konopnickiej od nr 9 do nr 11A, Mieczykowa, Mjr. Władysława Starzyka, Nowa, Nowowiejska, Olimpijska, Partyzantów, Polna, Samodzielna, Słoneczna, Sportowa, Świerkowa, Tadeusza Jasińskiego, Warszawska od nr 59 do nr 73 nieparzyste, od nr 74 do końca, Władysława Raczkiewicza, Złota, Żytnia.
11 Kramnice Miejskie, ul. 1 Maja 21 Sochaczew stały Tak Aleja 600 - Lecia nr 5, Farna, Gabriela Narutowicza, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kpt. Wilhelma Kosińskiego, Piastowska, Plac Tadeusza Kościuszki, Poprzeczna, Stanisława Staszica od nr 1 do nr 26, od nr 28 do nr 54A parzyste, Stefana Batorego, Stefana Żeromskiego od nr 1 do nr 19A, od nr 21 do nr 23A nieparzyste, Toruńska, Warszawska od nr 5 do nr 41 nieparzyste.
12 Przedszkole nr 3, ul. Poprzeczna 9 Sochaczew stały Nie Senatorska
13 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Stanisława Staszica 25 Sochaczew stały Tak Juliana Ursyna Niemcewicza, Pokoju, Stanisława Staszica od nr 27 do nr 47A nieparzyste, od nr 62 do nr 94 parzyste, Stefana Żeromskiego od nr 20 do nr 28 parzyste, od nr 29D do nr 37A.
14 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Stanisława Staszica 25 Sochaczew stały Tak Aleja 600 - Lecia od nr 23 do nr 30A, od nr 32 do nr 52 parzyste, Aleksandra Sochaczewskiego, Ignacego Kraszewskiego od nr 3 do nr 23, Konstytucji 3 Maja.
15 Dzienny Dom Pomocy Społecznej, ul. Aleja 600 - Lecia 90 Sochaczew stały Tak Bolesława Leśmiana, Cieplna, Energetyczna, Gen. Mariana Langiewicza, Ignacego Kraszewskiego od nr 25 do końca, Jana Kochanowskiego od nr 2 do nr 46, od nr 48 do nr 54 parzyste, Księdza Jana Twardowskiego, Lechicka, Leopolda Staffa, Łąkowa od nr 14 do nr 23, nr 27, Marii Konopnickiej od nr 12 do końca, Migdałowa, Przylasek od nr 2 do nr 4 parzyste, Stanisława Lema, Targowa od nr 6 do końca numery parzyste, Termiczna, Trojanowska od nr 63 do końca, Wypalenisko, Zielona Dolina.
16 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Stanisława Staszica 106 Sochaczew stały Tak Aleja 600 - Lecia od nr 31 do nr 49 nieparzyste, od nr 56 do nr 72C parzyste, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Stanisława Staszica od nr 49 do nr 95 nieparzyste, od nr 96 do końca, Stefana Żeromskiego od nr 39 do końca, Zygmunta Starego, Żołnierska.
17 Dzienny Dom Pomocy Społecznej, ul. Aleja 600 - Lecia 90 Sochaczew stały Tak 11 Listopada, Aleja 600 - Lecia od nr 55 do nr 73 nieparzyste, od nr 74 do końca, Jana Kochanowskiego od nr 47 do nr 53 nieparzyste, od nr 64 do końca, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kwiatów Polnych, Łąkowa od nr 2 do nr 13, od nr 24A do nr 32 parzyste, od nr 33 do końca, Muszkieterów, Okrężna, Poniatowskiego, Popiela, Słowiańska, Stefana Jaracza, Targowa od nr 1 do końca numery nieparzyste, Trojanowska od nr 2 do nr 62, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Zwycięstwa.
18 Sochaczewskie Centrum Kultury, ul. Fryderyka Chopina 101 Sochaczew stały Tak Adama Asnyka, Bolesława Chrobrego, Działkowa, Fryderyka Chopina od nr 2 do nr 158A parzyste, Głogowa, Graniczna, Hubala, Hugo Kołłątaja, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jasna, Kampinoska, Młynarska, Ostrzeszewska, Piaszczysta, Podgórna, Profilowa, Przylasek od nr 21 do końca, Sadowa, Stanisława Małachowskiego, Tadeusza Rejtana, Wczasowa, Zaciszna, Zalewowa, Zofii Nałkowskiej, Żwirowa.
19 Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Fryderyka Chopina 160 Sochaczew stały Nie Fryderyka Chopina od nr 160 do końca, Grunwaldzka, Hotelowa, Ogrodowa, Parkowa.
20 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Fryderyka Chopina 99 Sochaczew stały Tak Bohaterów Chodakowa, Brukowa, Chemiczna, Chodakowska, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina od nr 1 do końca numery nieparzyste, Gen. Władysława Sikorskiego, Harcerska, Jana Matejki, Kmdr. Kazimierza Bielawskiego, Kolejowa, Królewska, Ludwika Waryńskiego, Mostowa, Niepodległości, Pasaż Duplickiego, Piękna, Pocztowa, Topolowa, Warzywna, Wiosenna, Wiskozowa, Włókiennicza, Wodociągowa, Wyszogrodzka od nr 1 do nr 15, od nr 19 do nr 45 nieparzyste, Zbigniewa Kuźmińskiego.
21 Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza, ul. Chodakowska 16 Sochaczew stały Nie Bolesława Krzywoustego, Brochowska, Jana Kilińskiego, Janusza Korczaka, Jedwabnicza, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Leśna, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Siewna, Smolna, Stanisława Wyspiańskiego, Szyszkowa, Wiejska, Wspólna, Wyszogrodzka od nr 18 do nr 46 parzyste, od nr 49 do końca, Zwierzyniecka, Żniwna.
22 Szpital Powiatowy, Batalionów Chłopskich 3/7 Sochaczew szpital Nie Szpital Powiatowy w Sochaczewie-obwód odrębny
23 Pawilon Psychiatryczny Szpitala Powiatowego, Batalionów Chłopskich 3/7A Sochaczew szpital Nie Pawilon Psychiatryczny Szpitala Powiatowego w Sochaczewie-obwód odrębny
24 Dom Kapłana Seniora, ul. Stanisława Staszica 39 Sochaczew dom pomocy społecznej Nie Dom Kaplana Seniora w Sochaczewie-obwód odrębny
1 Szkoła Podstawowa, 27 Brochów stały Nie Brochów, Konary
2 Urząd Gminy, 125 Brochów stały Tak Janów, Tułowice, Miszory, Famułki Królewskie, Famułki Łazowskie
3 Szkoła Podstawowa Lasocin, 3 Lasocin stały Tak Plecewice, Wólka Smolana, Andrzejów, Brochocin, Brochów-Kolonia, Malanowo, Bieliny, Sianno, Famułki Brochowskie, Lasocin, Olszowiec
4 Szkoła Podstawowa, 101 Śladów stały Nie Gorzewnica, Kromnów, Piaski Królewskie, Piaski Duchowne, Przęsławice, Śladów, Wilcze Śladowskie, Wilcze Tułowskie, Łasice, Górki, Hilarów, Nowa Wieś-Śladów
1 Szkoła Podstawowa w Iłowie, Płocka 14 Iłów stały Tak Suchodół, Władysławów, Kępa Karolińska, Gilówka Dolna, Gilówka Górna, Pieczyska Iłowskie, Pieczyska Łowickie, Wola Ładowska, Łady, Arciechów, Bieniew, Arciechówek, Obory, Miękiny, Uderz, Łaziska, Leśniaki, Rzepki, Budy Iłowskie, Rokocina, Lubatka, Szarglew, Olunin
2 Gminny Ośrodek Kultury, Płocka 8 Iłów stały Tak Iłów, Narty, Wołyńskie, Przejma, Lasotka, Miękinki, Olszowiec, Stegna, Krzyżyk Iłowski, Piskorzec
3 Szkoła Podstawowa w Kapturach, 5 Kaptury stały Nie Aleksandrów, Wszeliwy, Paulinka, Załusków, Kaptury, Karłowo, Emilianów
4 Szkoła Podstawowa w Brzozowie Starym, 67 Brzozów Stary stały Tak Brzozów Nowy, Brzozów A, Brzozowiec, Brzozów Stary
5 Szkoła Podstawowa w Brzozowie Starym, 67 Brzozów Stary stały Tak Białocin, Sadowo, Wieniec, Zalesie, Dobki, Brzozówek
6 Szkoła Podstawowa w Giżycach, 10 Giżyce stały Nie Giżyce, Henryków, Giżyczki, Piotrów, Sewerynów, Wisowa
1 Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie, Wspólna 13a Młodzieszyn stały Nie Helenów, Juliopol, Justynów, Leontynów, Skutki, Stare Budy
2 Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie, Wyszogrodzka 25 Młodzieszyn stały Tak Młodzieszyn
3 Szkoła Podstawowa w Kamionie, 9 Kamion Poduchowny stały Tak Bieliny, Januszew, Kamion Duży, Kamion Mały, Kamion Podgórny, Kamion Poduchowny, Młodzieszynek, Nowa Wieś, Nowy Kamion, Olszynki, Radziwiłka, Rokicina, Witkowice.
4 Szkoła Podstawowa w Janowie, 71A Janów stały Tak Adamowa Góra, Janów
5 Budynek po byłej szkole podstawowej w Mistrzewicach, 36 Mistrzewice stały Nie Bibiampol, Helenka, Marysin, Mistrzewice, Nowe Mistrzewice.
6 Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, ul. Wyszogrodzka 101 Młodzieszyn dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie
1 Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim, 54 Kozłów Szlachecki stały Tak Braki, Stary Dębsk, Nowy Dębsk, Nowy Kozłów Pierwszy, Kozłów Szlachecki, Antoniew
2 Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim, ul. Olimpijska 1 Kozłów Biskupi stały Tak Kozłów Biskupi
3 Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim, Olimpijska 1 Kozłów Biskupi stały Tak Rokotów , Stary Białynin, Nowy Białynin, Orłów, Marysinek, Kornelin, Leonów, Kolonia Gradowska
4 Szkoła Podstawowa w Nowej Suchej, 16 Nowa Sucha stały Nie Zakrzew, Stara Sucha, Nowy Żylin, Nowa Sucha, Mizerka, Stary Żylin, Nowy Kozłów Drugi, Szeligi
5 Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie, 35 Kurdwanów stały Nie Wikcinek, Okopy, Borzymówka, Kościelna Góra, Kurdwanów, Glinki, Roztropna
1 Zespół Szkół w Erminowie, 1 Erminów stały Tak Bronisławy, Erminów, Karolków Szwarocki, Konstantynów, Nowy Szwarocin, Wesoła, Złota, Ćmiszew-Parcel
2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie, Długa 11 Rybno stały Nie Cypriany, Ćmiszew Rybnowski, Kamieńszczyzna, Ludwików-Rybionek, Koszajec, Matyldów, Aleksandrów, Nowa Wieś
3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie, Długa 11 Rybno stały Tak Józin, Jasieniec, Stary Szwarocin, Rybno ul. Parkowa, ul. Sochaczewska, ul. Towarowa, ul. Osiedle XXX Lecia, ul. Wyszogrodzka, ul. Aleja Kasztanowa, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Długa, ul. Szkolna, ul. Borowa
4 Świetlica Wiejska w Wężykach, 29 Wężyki stały Nie Antosin, Karolków Rybnowski, Sarnów, Wężyki
1 Szkoła Podstawowa w Wymysłowie, 17 Wymysłów stały Tak Bogdaniec, Chrzczany, Janaszówek, Kozuszki-Kolonia, Pilawice, Wyjazd, Wymysłów
2 Szkoła Podstawowa w Feliksowie, 20 Feliksów stały Tak Nowe Mostki, Orły-Cesin, Feliksów, Chodakówek, Kożuszki-Parcel, Zosin, Żelazowa Wola
3 Szkoła Podstawowa w Wyczółkach, 21A Wyczółki stały Tak Andrzejów Duranowski, Janówek Duranowski, Bielice, Sielice, Jeżówka, Wyczółki. Duranów
4 Świetlica Wiejska w Czystem, 11A Czyste stały Tak Czerwonka-Parcel, Czerwwonka-Wieś, Ignacówka, Czyste, Kaźmierów, Sochaczew-Wieś, Wójtówka.
5 Szkoła Podstawowa w Kątach, 74B Kąty stały Tak Kąty, Bronisławy, Rozlazłów, Altanka
6 Szkoła Podstawowa w Żukowie, 104A Żuków stały Tak Gawłów, Karwowo, Żuków.
7 Szkoła Podstawowa w Mokasie, 26 Mokas stały Nie Mokas, Dzięglewo
8 Szkoła Podstawowa w Kątach, 74B Kąty stały Tak Dachowa, Kuznocin, Lubiejew, Władysławów, Żdżarów
1 Szkoła Podstawowa w Teresinie, Aleja XX-lecia 2 Teresin stały Tak Teresin Aleja Ks. Druckiego-Lubeckiego Aleja XX-lecia , Guzowska, Świętokrzyska, 1 Maja, Krótka, Lipowa, Szymanowska 1 - 45, 47 - 55, Torowa, Wąska, Załamana, Zielona, Teresin-Gaj ul. Książęca, Lazurowa 1 - 19 numery nieparzyste
2 Szkoła Podstawowa w Teresinie, Aleja XX-lecia 2 Teresin stały Tak Teresin: 3 Maja, Akacjowa, Dębowa, Długa od 40 do końca, Działkowa, Graniczna od 36 do końca, Kaska, Kasztanowa, Poprzeczna, Szymanowska 46, od 57 do końca, Teresińska, Wiśniowa, 15 Sierpnia, Baśniowa, Brata Cherubina Pawłowicza, Długa 1 - 39, Graniczna 1 - 35, Kwiatowa, Pocztowa, Rynkowa, Szkolna, Warszawska
3 Szkoła Podstawowa w Teresinie, Aleja XX-lecia 2 Teresin stały Tak Granice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Graniczna, Kaska, Leśna, Łąkowa, Mieszka I, Miła, Nowa, Piastowska, Południowa, Spokojna, Stefana Batorego, Strażacka, Wiejska, Wiktorii, Wschodnia, Zaciszna, Granice 1A, 1B, 54, Elżbietów 1 - 73, od 75 do końca, Gaj, Teresin-Gaj posesje bez ulicy, Gajowa, Lazurowa od 21 numery nieparzyste do końca, Nadrzeczna, Słowikowa, Spacerowa, Tęczowa, Trak św. Jana Pawła II, Wrzosowa
4 Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich, 17 Budki Piaseckie stały Nie Budki Piaseckie, Stara Piasecznica, Dębówka, Kawęczyn, Witoldów, Nowa Piasecznica
5 Szkoła Podstawowa Szymanowie, ul. Szkolna 35 Szymanów stały Tak Szymanów, Elżbietów 74, Maurycew, Mikołajew, Pawłówek, Skrzelew, Skotniki, Strugi
6 Szkoła Podstawowa w Paprotni, Sochaczewska 10 Paprotnia stały Tak Paprotnia: Bursztynowa, Cicha, Cmentarna, Klonowa, Koralowa, Krańcowa, Ojca Maksymiliana Kolbego, Okrężna, Perłowa, Piaskowa, Poziomkowa, Słoneczna, Srebrna, Świerkowa, Brzozowa, Daleka, Generała Władysława Andersa, Gnatowicka, Kampinoska, Leśna, Miła, Ogrodowa, Parkingowa, Polna, Projektowana IV, Radosna, Sadowa, Skośna, Sochaczewska, Spacerowa, Środkowa, Tęczowa, Topolowa, Wesoła, Wypoczynkowa, Zachodnia, Ziołowa, Żytnia
7 Szkoła Podstawowa w Paprotni, Sochaczewska 10 Paprotnia stały Tak Nowe Gnatowice, Nowe Paski, Stare Paski, Topołowa, Granice posesje bez ulicy (oprócz numerów 1A, 1B i 54), Familijna, Fińska, Jałowcowa, Modrzewiowa, Rajska, Świerkowa, Złota; Izbiska, Maszna, Pawłowice: 72 - 95
8 Szkoła Podstawowa w Paprotni, Sochaczewska 10 Paprotnia stały Tak Lisice, Pawłowice: 1 - 71, od 96 do końca, Seroki-Wieś, Ludwików, Seroki-Parcela

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gminy: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Rybno 5 15 769 4 26
0.0000020000Nr 2 Gminy: Nowa Sucha, Sochaczew 4 13 596 4 23
0.0000030000Nr 3 Miasto Sochaczew 9 28 416 7 72
0.0000040000Nr 4 Gmina Teresin 3 9 060 6 28
Podsumowanie 21 66 841 21 149

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 11 3 14
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 6 11 5 29
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 5 16
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 6 11 5 29
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE KWW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE 5 5 10 5 25
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE KWW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE 7 6 11 5 29

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 779 10 029 10 008 63.43% 0.06343
9 359 93.52% 0.09352
Tak
2 13 596 7 328 7 328 53.90% 0.0539
6 964 95.03% 0.09503
Tak
3 28 421 14 750 14 741 51.87% 0.05187
14 356 97.39% 0.09739
Tak
4 9 086 4 625 4 623 50.88% 0.05088
4 403 95.24% 0.09524
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 2 899 14 8.26% 0.00826
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 768 29 22.14% 0.02214
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 259 16 6.44% 0.00644
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 295 7 0.84% 0.00084
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 879 29 31.01% 0.03101
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE 4 671 25 13.31% 0.01331
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE 6 311 29 17.99% 0.01799

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 2 899 14 2 8.26% 0.00826
Tak
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 768 29 5 22.14% 0.02214
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 259 16 1 6.44% 0.00644
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 295 7 0 0.84% 0.00084
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 879 29 7 31.01% 0.03101
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE 4 671 25 2 13.31% 0.01331
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE 6 311 29 4 17.99% 0.01799
Tak

Rada Powiatu w Sochaczewie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 ROSKOSZ Aneta Katarzyna 740 7.91% 0.00791
Tak
1 2 2 DOBRZYŃSKI Bogdan Paweł 719 7.68% 0.00768
Tak
1 2 3 SZUŁCZYŃSKI Albert Jędrzej 200 2.14% 0.00214
Nie
1 2 4 NOWACKI Przemysław Sebastian 424 4.53% 0.00453
Nie
1 2 5 BIERNAT Magdalena 148 1.58% 0.00158
Nie
1 2 6 SZYMAŃSKA Monika 75 0.80% 0.0008
Nie
1 2 7 ORLIŃSKI Piotr Aleksander 361 3.86% 0.00386
Nie
1 10 1 SAMSON Bożena Hanna 815 8.71% 0.00871
Tak
1 10 2 DRAGAN Wanda 870 9.30% 0.0093
Tak
1 10 3 MISZCZAK Zofia 192 2.05% 0.00205
Nie
1 10 4 BOGDAŃSKI Stanisław 352 3.76% 0.00376
Nie
1 10 5 SZYMAŃSKI Łukasz 496 5.30% 0.0053
Nie
1 10 6 LACHOWICZ Sebastian Piotr 179 1.91% 0.00191
Nie
1 10 7 ORLIŃSKA Anna 553 5.91% 0.00591
Nie
1 15 1 DUPLICKA Gabriela Barbara 377 4.03% 0.00403
Nie
1 15 2 SAWICKA Martyna Jolanta 235 2.51% 0.00251
Nie
1 15 3 PRZEDLACKI Piotr 370 3.95% 0.00395
Nie
1 15 4 STARUS Aleksandra 14 0.15% 0.00015
Nie
1 15 5 CIEŚNIEWSKI Mariusz Wojciech 25 0.27% 0.00027
Nie
1 16 1 GRABAREK Andrzej 458 4.89% 0.00489
Nie
1 16 2 KAMIŃSKA Joanna 203 2.17% 0.00217
Nie
1 16 3 SOBIERAJ Anna 551 5.89% 0.00589
Nie
1 16 4 SZAFRAŃSKI Remigiusz Stanisław 184 1.97% 0.00197
Nie
1 16 5 KOPKA Filip 599 6.40% 0.0064
Tak
1 16 6 GADZIŃSKA Monika 101 1.08% 0.00108
Nie
1 16 7 ULICKI Emil 118 1.26% 0.00126
Nie
2 2 1 ĆWIKLIŃSKI Wojciech Andrzej 1 222 17.55% 0.01755
Tak
2 2 2 JAKUBOWSKI Bogdan Jacek 302 4.34% 0.00434
Nie
2 2 3 MATUSZEWSKA Zofia Helena 202 2.90% 0.0029
Nie
2 2 4 GAJDA Robert 1 043 14.98% 0.01498
Tak
2 2 5 GÓRECKA Hanna Ewa 98 1.41% 0.00141
Nie
2 2 6 SŁAWEK Elżbieta Jadwiga 111 1.59% 0.00159
Nie
2 10 1 LEWANDOWSKI Sylwester 844 12.12% 0.01212
Tak
2 10 2 JELONEK Mirosław 342 4.91% 0.00491
Nie
2 10 3 PICH Anna 198 2.84% 0.00284
Nie
2 10 4 KUBIAK Elżbieta Ewa 240 3.45% 0.00345
Nie
2 10 5 NOWACKA Izabela 163 2.34% 0.00234
Nie
2 10 6 ZIELIŃSKI Krzysztof Stanisław 309 4.44% 0.00444
Nie
2 15 1 MECHECKA Katarzyna Iwona 191 2.74% 0.00274
Nie
2 15 2 GREFKOWICZ Stefan 102 1.46% 0.00146
Nie
2 15 3 BŁASZCZYK Łukasz 123 1.77% 0.00177
Nie
2 15 4 GRZELAK Sławomir Łukasz 100 1.44% 0.00144
Nie
2 15 5 LINARD Jolanta Katarzyna 48 0.69% 0.00069
Nie
2 16 1 GŁUCHOWSKI Tadeusz 514 7.38% 0.00738
Tak
2 16 2 CHODAKOWSKI Czesław Jan 293 4.21% 0.00421
Nie
2 16 3 CHŁYSTEK Alicja Teresa 170 2.44% 0.00244
Nie
2 16 4 FIEDLER Sylwia Justyna 77 1.11% 0.00111
Nie
2 16 5 MŁYNARCZYK Katarzyna Magdalena 48 0.69% 0.00069
Nie
2 16 6 CHARAZIŃSKI Grzegorz 224 3.22% 0.00322
Nie
3 1 1 ŻELICHOWSKI Jerzy Stefan 530 3.69% 0.00369
Tak
3 1 2 CZUBACKI Bogumił Zbigniew 557 3.88% 0.00388
Tak
3 1 3 PIĄTKIEWICZ Agnieszka Katarzyna 108 0.75% 0.00075
Nie
3 1 4 SZAJNWALD Izabella Natalia 127 0.88% 0.00088
Nie
3 1 5 CHLEBOWSKI Zdzisław 352 2.45% 0.00245
Nie
3 1 6 KANIEWSKA Marzena Justyna 144 1.00% 0.001
Nie
3 1 7 DUDA Waldemar Jan 133 0.93% 0.00093
Nie
3 1 8 ŚWIĄTEK Grażyna Bogumiła 131 0.91% 0.00091
Nie
3 1 9 WĄTOR Tomasz Karol 70 0.49% 0.00049
Nie
3 1 10 PRZEPIÓRKOWSKA Izabela Elżbieta 47 0.33% 0.00033
Nie
3 1 11 ERTMAN Tomasz Bogdan 525 3.66% 0.00366
Nie
3 2 1 KRUPA Jerzy Karol 512 3.57% 0.00357
Tak
3 2 2 SOŁDACZUK Tomasz Andrzej 283 1.97% 0.00197
Nie
3 2 3 KACZOR Jerzy 39 0.27% 0.00027
Nie
3 2 4 FLAKOWSKI Tomasz 41 0.29% 0.00029
Nie
3 2 5 SZLAGA Iwona 127 0.88% 0.00088
Nie
3 2 6 KRYSIAK Piotr 115 0.80% 0.0008
Nie
3 2 7 CIEŚLAK Bogusława Barbara 124 0.86% 0.00086
Nie
3 2 8 BAJURSKA Martyna Irena 57 0.40% 0.0004
Nie
3 2 9 KOWALSKA Żaneta 18 0.13% 0.00013
Nie
3 2 10 ZDZIESZYŃSKI Michał 65 0.45% 0.00045
Nie
3 2 11 KONIECZNY Radosław 70 0.49% 0.00049
Nie
3 4 1 ZIELSKI Dariusz 787 5.48% 0.00548
Tak
3 4 2 SOBALA Jadwiga Ludwika 151 1.05% 0.00105
Nie
3 4 3 BRODOWSKI Jakub Gerard 98 0.68% 0.00068
Nie
3 4 4 KALIŃSKA Renata Elżbieta 288 2.01% 0.00201
Nie
3 4 5 BIAŁAS Kamil 121 0.84% 0.00084
Nie
3 4 6 GAIK Arleta Maria 97 0.68% 0.00068
Nie
3 4 7 SZCZEPANIAK Janusz Ludwik 35 0.24% 0.00024
Nie
3 4 8 KRZEMIŃSKA Katarzyna Lilianna 50 0.35% 0.00035
Nie
3 4 9 BĄBAŁA Ewa 153 1.07% 0.00107
Nie
3 4 10 DMOCH Małgorzata 69 0.48% 0.00048
Nie
3 4 11 KAPEL Arkadiusz Jakub 45 0.31% 0.00031
Nie
3 8 1 CHOJNACKI Jacek Zdzisław 115 0.80% 0.0008
Nie
3 8 2 FILIPEK Łukasz Piotr 18 0.13% 0.00013
Nie
3 8 3 WIŚNIEWSKA Kamila Patrycja 59 0.41% 0.00041
Nie
3 8 4 SAJDAK Karolina 41 0.29% 0.00029
Nie
3 8 5 MERGNER Artur Józef 8 0.06% 6.0E-5
Nie
3 8 6 LENART Andrzej Jarosław 34 0.24% 0.00024
Nie
3 8 7 MITROWSKA Katarzyna Lidia 20 0.14% 0.00014
Nie
3 10 1 GONTA Jolanta Krystyna 1 927 13.42% 0.01342
Tak
3 10 2 ULICKA Anna Danuta 458 3.19% 0.00319
Tak
3 10 3 KIERZKOWSKI Andrzej Michał 481 3.35% 0.00335
Tak
3 10 4 KOMOROWSKI Artur 171 1.19% 0.00119
Nie
3 10 5 GERASIK Włodzimierz Edward 284 1.98% 0.00198
Nie
3 10 6 TRAWIŃSKI Mateusz Michał 101 0.70% 0.0007
Nie
3 10 7 MILCZAREK Piotr 135 0.94% 0.00094
Nie
3 10 8 RADKOWSKA Stanisława 38 0.26% 0.00026
Nie
3 10 9 SIKORSKA Jadwiga 154 1.07% 0.00107
Nie
3 10 10 SPILASZEK Jacek Adam 156 1.09% 0.00109
Nie
3 10 11 MIŁKOWSKI Dariusz Stanisław 286 1.99% 0.00199
Nie
3 15 1 RUTKOWSKI August 193 1.34% 0.00134
Nie
3 15 2 POPIOŁEK Jolanta 370 2.58% 0.00258
Nie
3 15 3 OBRĄCZKA Tomasz 319 2.22% 0.00222
Nie
3 15 4 SZYMAŃSKA Joanna Zenona 93 0.65% 0.00065
Nie
3 15 5 SKUPIŃSKI Andrzej Kazimierz 106 0.74% 0.00074
Nie
3 15 6 ŁOPIAN Grzegorz Władysław 13 0.09% 9.0E-5
Nie
3 15 7 CIEŚLAK Karolina 26 0.18% 0.00018
Nie
3 15 8 SZYGALSKA Janina 39 0.27% 0.00027
Nie
3 15 9 JAGODZIŃSKI Roman 12 0.08% 8.0E-5
Nie
3 15 10 OLĘDZKA Maria Anna 93 0.65% 0.00065
Nie
3 16 1 FERGIŃSKI Marek 491 3.42% 0.00342
Tak
3 16 2 CHOCIAN Józef Marian 350 2.44% 0.00244
Nie
3 16 3 KALIŃSKA Agata 340 2.37% 0.00237
Nie
3 16 4 DOBROWOLSKI Dariusz Jan 337 2.35% 0.00235
Nie
3 16 5 KWIATKOWSKI Radosław Łukasz 88 0.61% 0.00061
Nie
3 16 6 GŁUCHOWSKI Mieczysław Zygmunt 163 1.14% 0.00114
Nie
3 16 7 WERŁATY Krzysztof Sylwester 154 1.07% 0.00107
Nie
3 16 8 DOMAŃSKA Beata Ewa 54 0.38% 0.00038
Nie
3 16 9 SADOWSKA Maria Teresa 35 0.24% 0.00024
Nie
3 16 10 JANIAK Daniel Kamil 417 2.90% 0.0029
Tak
3 16 11 MICHAŁOWSKA Teresa Zofia 108 0.75% 0.00075
Nie
4 1 1 HABER Jacek Paweł 78 1.77% 0.00177
Nie
4 1 2 GRĘDA Iwona Stefania 71 1.61% 0.00161
Nie
4 1 3 GOŁĘBIEWSKI Rafał 26 0.59% 0.00059
Nie
4 2 1 KORYŚ Tadeusz 449 10.20% 0.0102
Nie
4 2 2 ZIELSKA Halina Teresa 28 0.64% 0.00064
Nie
4 2 3 WYCHOWANIEC Katarzyna Grażyna 80 1.82% 0.00182
Nie
4 2 4 ALBINOWSKI Artur 67 1.52% 0.00152
Nie
4 2 5 TYMOREK Damian 48 1.09% 0.00109
Nie
4 4 1 PRZEDPEŁSKI Paweł Janusz 225 5.11% 0.00511
Nie
4 4 2 GĄSIOROWSKA-ZAPERTY Natalia 26 0.59% 0.00059
Nie
4 4 3 WOJTCZAK Barbara Beata 27 0.61% 0.00061
Nie
4 4 4 KLATA Szymon Piotr 66 1.50% 0.0015
Nie
4 4 5 KALINIECKA Ewelina Katarzyna 21 0.48% 0.00048
Nie
4 10 1 SOWIŃSKA Aneta Maria 327 7.43% 0.00743
Tak
4 10 2 KALWARCZYK Paweł Feliks 206 4.68% 0.00468
Nie
4 10 3 DĘBSKA Ewa Iwona 239 5.43% 0.00543
Nie
4 10 4 ODOLCZYK Marcin Tomasz 297 6.75% 0.00675
Nie
4 10 5 KILJAŃSKI Andrzej 66 1.50% 0.0015
Nie
4 15 1 ŁOPATA Jan Aleksander 1 063 24.14% 0.02414
Tak
4 15 2 GIGIER Antonina Joanna 144 3.27% 0.00327
Nie
4 15 3 PTASZKIEWICZ Agnieszka Jadwiga 196 4.45% 0.00445
Nie
4 15 4 ŻEJMO Jarosław Jan 72 1.64% 0.00164
Nie
4 15 5 JAWORSKI Marek Piotr 347 7.88% 0.00788
Tak
4 16 1 ODOLCZYK Ewa 49 1.11% 0.00111
Nie
4 16 2 TARNOWSKA Katarzyna 28 0.64% 0.00064
Nie
4 16 3 GUZIK Marek 37 0.84% 0.00084
Nie
4 16 4 MAŁECKI Sławomir 11 0.25% 0.00025
Nie
4 16 5 OLECHOWSKI Tadeusz 109 2.48% 0.00248
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Sochaczewski - ogółem 9 147 113 82 701 66 841 65 7 1
Gminy ogółem 8 126 109 82 701 66 841 65 7 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 34 376 28 416 24 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 7 105 105 48 325 38 425 41 7 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 21 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 16 1
Ogółem 37 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 149 67 45% 82 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 109 52 48% 57 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 274 119 43% 155 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 19 3 16% 16 84%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 3 0 0% 3 100%
Ogółem 532 238 45% 294 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 51 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 51 51 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 46 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 40 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 51 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 44 17 39% 27 61%
30-39 108 47 44% 61 56%
40-59 251 124 49% 127 51%
60+ 129 50 39% 79 61%
Ogółem 532 238 45% 294 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 13 2 15% 11 85%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 22 3 14% 19 86%