Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 174 057
Wyborców 134 178
Obwodów 109
  • Wybory do Rady Powiatu Piaseczyńskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina gozra kalwariaGmina Góra Kalwaria 16 4 21 24 158
gmina konstancin-jeziornaGmina Konstancin-Jeziorna 21 4 21 17 111
gmina lesznowolaGmina Lesznowola 13 3 21 12 87
gmina piasecznoGmina Piaseczno 45 4 23 24 169
gmina prazzzmozwGmina Prażmów 5 15 15 40 40
gmina tarczynGmina Tarczyn 9 15 15 28 28

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku, ul. Warszawska 17 Czersk stały Nie BORKI, BRZUMIN, CZERSK, KĘPA RADWANKOWSKA, OSTRÓWIK
2 Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Coniewie, 28 Coniew stały Tak CONIEW, KRÓLEWSKI LAS, LININ-OSIEDLE, LININ-WIEŚ, PĘCŁAW, PODGÓRA, PODOSOWA, POTYCZ
3 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Czaplinku, ul. Szkolna 5 Czaplinek stały Tak ALEKSANDRÓW, BUCZYNÓW, CZAPLIN, CZAPLINEK, WINCENTÓW
4 Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Czachówku, ul. Główna 56 Czachówek stały Nie CZACHÓWEK, CZARNY LAS, JULIANÓW, OBRĘB
5 Szkoła Podstawowa im. Feliksa Kapackiego w Cendrowicach, ul. Szkolna 4 Cendrowice stały Tak DĘBÓWKA, KRZAKI CZAPLINKOWSKIE, SOBIKÓW, KAROLINA, CENDROWICE
6 Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobieszu, ul. Wolska 36 Dobiesz stały Nie DOBIESZ, ŁUGÓWKA, SIERZCHÓW, WOJCIECHOWICE
7 Szkoła Podstawowa w Baniosze, ul. Szkolna 1 Baniocha stały Nie BANIOCHA, SOLEC, SZYMANÓW, ŁUBNA
8 Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ojca St. Papczyńskiego w Kątach, ul. Puławska 4 Kąty stały Tak KĄTY, MIKÓWIEC, TOMICE
9 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brześcach, ul. Wilanowska 55 Brześce stały Tak BRZEŚCE, PODŁĘCZE, WÓLKA DWORSKA, WÓLKA ZAŁĘSKA
10 Zespół Szkół Zawodowych im. Marsz. Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii, ul. Budowlanych 14 Góra Kalwaria stały Nie Góra Kalwaria-ulica: NORBERTA ADAMOWICZA, KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO, gen. JÓZEFA BEMA, BUDOWLANYCH, FRYDERYKA CHOPINA, LUDWIKA FABIANIEGO, FILIPIŃSKA, KRÓTKA, LEŚNA, RYBIE, SKIERNIEWICKA, SPOKOJNA, SPORTOWA, TOWAROWA
11 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Górze Kalwarii, ul. Ks. Sajny 18 Góra Kalwaria stały Tak GÓRA KALWARIA-ULICE: STEFANA BATOREGO, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, ADAMA MICKIEWICZA, PIJARSKA 44, PIJARSKA OD NR 62 DO KOŃCA, ks. JERZEGO POPIEŁUSZKI, JANA III SOBIESKIEGO, STANISŁAWA STASZICA, JULIANA TUWIMA, ŻWIRKI I WIGURY.
12 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii, ul. Wyszyńskiego 3 bl. 1 Góra Kalwaria stały Nie MOCZYDŁÓW, GÓRA KALWARIA-ULICE: LIPKOWSKA, WIŚLANA, SZPITALNA, kard. STEFANA WYSZYŃSKIEGO
13 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Górze Kalwarii, ul. Ks. Sajny 16 Góra Kalwaria stały Tak GÓRA KALWARIA-ULICE: 3 MAJA, ADAMA ASNYKA, gen. STEFANA GROTA-ROWECKIEGO, JAŚMINOWA, JANA KILIŃSKIEGO, KONWALIOWA, PARTYZANTÓW, Rtm. WITOLDA PILECKIEGO, PIJARSKA NR 1 - 43 i 45 - 61, PLAC marszałka JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, marszałka JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, gen. PUŁASKIEGO, RATUSZOWA, STRAŻACKA. KSIĘDZA ZYGMUNTA SAJNY, św. ANTONIEGO, ROMUALDA TRAUGUTTA, bp. WIERZBOWSKIEGO.
14 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii, ul. Kalwaryjska 3 Góra Kalwaria stały Nie GÓRA KALWARIA-ULICE: ARMII KRAJOWEJ, BRZOZOWA, DĘBOWA, KALWARYJSKA, MARIAŃSKA, PIĘKNA POLNA, KLONOWA, MARIANKI, KOLUMBY POTKAŃSKIEJ, SADOWA, SŁONECZNA, WIEJSKA, WINCENTEGO WITOSA, WIŚNIOWA, ZAKALWARIA.
15 Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. por. Jana Białka 9 Góra Kalwaria stały Tak GÓRA KALWARIA-ULICE: 11 - GO LISTOPADA, Al. WYZWOLENIA, ARTYLERZYSTÓW, BATALIONU "ZOŚKA", por. JANA BIAŁKA, CZERSKA, DOMINIKAŃSKA, DOLNA, GRANICZNA, GRÓJECKA, GWARDZISTÓW, gen. FRANCISZKA KLEEBERGA, OGRODOWA, gen. LEOPOLDA OKULICKIEGO, PARKOWA, O. PAPCZYŃSKIEGO, PLAC PIECHOTY, PORZECZKOWA, MACIEJA RATAJA, RZEMIEŚLNICZA, SAPERÓW, SASANKI, gen. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, STRZELECKA, ŚNIADECKICH, WALEWICKA, WOJSKA POLSKIEGO.
16 Dom Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii, ul. Szpitalna 1 Góra Kalwaria dom pomocy społecznej Nie Szpitalna 1
1 Mazowieckie Centrum Rehabiltacji "STOCER", ul. Długa 40/42, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, ul. Długa 40/42 Konstancin-Jeziorna stały Tak Konstancin-Jeziorna, ul. Dworska, W. Broniewskiego, Kasztelańska, Czysta, Długa, Przyjacielska, Wiejska, Jasna, Grodzka, Pańska, Wesoła, Parkowa, Leśna, Łąkowa, F. Chopina, Letnia, Słowicza, Wierzbnowska
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Wojewódzka 12, 05 - 510 Konstancin-Jeziorna, ul. Wojewódzka 12 Konstancin-Jeziorna stały Tak Konstancin-Jeziorna, ulice: Grabowa, Cedrowa, Jodłowa, Jałowcowa, Modrzewiowa, Spokojna, Ceglana, Wschodnia, Zielna, J. Słowackiego, Deotymy, Chylicka od rzeki Jeziorki do końca, J. Sułkowskiego, Oborska, Prusa od ul. Chylickeij do ul. Granicznej, Rycerska, Wojewódzka, Środkowa, Potulickich od ul. Chylickiej do ul. Granicznej, Kościelna, Słomczyńska, Niecała, Przebieg, Szpitalna, Graniczna, Ujejskiego, Wrzosowa, Kasztanowa, Jaśminowa, Leszczynowa, Klonowa, Akacjowa, Wiśniowa, Grzybowa.
3 Bibloiteka Publiczna-Filia w Konstancinie-Jeziornie, ul. Moniuszki 22B, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, ul. S. Moniuszki 22B Konstancin-Jeziorna stały Tak Czarnów
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Żeromskiego 15, 05 - 510 Konstancin-Jeziorna, ul. S. Żeromskiego 15 Konstancin-Jeziorna stały Nie Konstancin-Jeziorna, ulice: Uzdrowiskowa, Potulickich od ul. Granicznej do ul. Od Lasu, Sanatoryjna, Jaworowska, W. Witwickiego, B. Prusa od ul. Granicznej do ul. Wareckiej, Piasta, I. Wierzejewskiego, P. Skargi, Jagiellońska, Bulwar prof. J. Haftka, Żródlana, H. Sienkiewicza, S. Batorego, J. Piłsudskiego od ul. J. Matejki do ronda Inki, Warecka, S. Żółkiewskiego, S. Żeromskiego, Sue Ryder, H. S. Czarnieckiego, Jasiowa, K. Chodkiewicza, W. Gąsiorowskiego, Od Lasu, Wągrodzka, J. Matejki, osiedle ELSAM z ul. A. Asnyka, B. Chrobrego, J. Kochanowskiego, J. Tuwima, I. Paderewskiego, K. Szymanowskiego, L. Staffa, Mieszka I, M. Reja, I. Kraszewskiego, J. Sobieskiego od nr 48 do końca i od nr 49 do końca, Wilanowska 96 do nr 140 R.
5 Świetlica Konstancińskiego Domu Kultury ul. Sobieskiego 6, 05 - 510 Konstancin-Jeziorna, ul. Sobieskiego 6 Konstancin-Jeziorna stały Tak Konstancin-Jeziorna, ulice: Dąbrówki, J. Sobieskiego od nr 10 do nr 47 i od nr 2 do nr 46, J. Piłsudskiego od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 38, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Poprzeczna, od ul. Sobieskiego do ul. Wilanowskiej, Wilanowska nr parzyste od ronda Jan Pawła II do ul. Od Lasu, Mickiewicza od ul. Matejki do ul. Wilanowskiej, Kopernika.
6 Lokal firmy "TIMED''ul. Wilanowska 1A, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, ul. Wilanowska 1A Konstancin-Jeziorna stały Tak Konstancin-Jeziorna, ulice: Literatów, Mickiewicza od ul. Wilanowskiej do ul. Literatów, Zakopane, Czereśniowa, Kwiatowa, Poprzeczna od ul. Wilanowskiej w kierunki ul. Literatów, Jesionowa, Witaminowa, Wilanowska numery nieparzyste do ul. Od Lasu, Nadbrzeżna, Narożna, Krzywa, Zgoda
7 Gminna Świetlica ul. Anny Walentynowicz 24, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, Anny Walentynowicz 24 Konstancin-Jeziorna stały Tak Konstancin-Jeziorna, ulice: Anny Walentynowicz, Mirkowska parzyste od 46 - 60 i nieparzyste 39A, 47, 49, 51, Wojska Polskiego
8 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej ul. K. Pułaskiego 72; 05 - 510 Konstancin-Jeziorna, ul. K. PUłskiego 72 Konstancin-Jeziorna stały Nie Miejscowość Kierszek Konstancin-Jeziorna, ulice: Augustowska, J. Bema, Białostocka, Bydgoska, Chylicka od ul. K. Pułaskiego do rzeki Jeziorki, Ciechanowska, Dolna, Działkowa, Elbląska, Gdańska, B. Głowackiego, Gorzowska, Górnośląska, Kabacka, Kołobrzeska, M. Konopnickiej, Koszalińska, T. Kościuszki, Łomżyńska, Nowa, Olsztyńska, Ostrołęcka, Pilska, Prawdziwka, Przyrzecze, K. Pułaskiego, Siedlecka, Słupska, J. Sowińskiego, Suwalska, . Szczecińska, Śniadeckich, J. Toczyskiego, Toruńska R. Traugutta
9 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej Batalionów , , Krawiec" i NSZ , , Mączyński" ul. Szkolna Nr 7, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, Szkolna 7 Konstancin-Jeziorna stały Tak Konstancin-Jeziorna, ulice: Biedronki, Borowa, Dębowa, Elektryczna, Górna, Kolejowa, Kozia, Koźlara, Muchomora, Niska, Nadwodna, Orzechowa, Piaseczyńska, Piaskowa, Pocztowa, Podgórska, Pogodna, Prawdziwka, Przejazd, Przeskok, Sadowa, Saneczkowa, Skolimowska, Słoneczna, Stawowa, Szkolna, Świerkowa, Torowa, Tulipanów, Warszawska, Wąska, Wczasowa, Wierzbowa, Zaułek.
10 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bielawska 57, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, Bielawska 57 57 Konstancin-Jeziorna stały Tak Konstancin-Jeziorna, ulice: Bielawska, Brzozowa, Cicha, Fabryczna, Królewska, Mirkowska parzyste od nr 2 do 44, Miła, Ogrodowa, Paproci, Polna, Południowa, Rynkowa, Sosnowa, Świetlicowa, Świeża, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Willowa, Zielona, Plac Zgody.
11 Dom Ludowy w Bielawie ul. Wspólna 13, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, Ul. Wspólna 13 Bielawa stały Nie Miejscowości: Bielawa (wraz z osiedlem GTC Konstancja i ulicami we wsi Bielawa) Kępa Oborska, Kępa Okrzewska, Okrzeszyn, Obórki.
12 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Opaczy, Opacz 7, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, 7 Opacz stały Tak Ciszyca, Czernidła, Gassy, Habdzin, Łęg, Opacz.
13 Przedszkole "Kolorowe Kredki" w Oborach, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, 1 Obory stały Tak Miejscowości: Obory, Parcela
14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Słomczynie ul. Wilanowska 218, 05 - 520 Konstancin-Jeziorna, ul. Wilanowska 218 Słomczyn stały Tak Miejscowości; Borowina, Kawęczyn, Kawęczynek, Łyczyn, Słomczyn, Turowice
15 Dom Ludowy w Cieciszewie, 67A Cieciszew stały Tak Cieciszew, Dębówka, Piaski
16 LUX MED „TABITA”, Długa 43 Konstancin-Jeziorna dom pomocy społecznej Nie obwód głosowania dla pensjonariuszy
17 Dom Pomocy Społecznej, Potulickich 1 Konstancin-Jeziorna dom pomocy społecznej Nie obwód głosowania dla pensjonariuszy
18 Dom Rencisty Polskiej Akademii Nauk, Chodkiewicza 3/5 Konstancin-Jeziorna dom pomocy społecznej Nie obwód głosowania dla pensjonariuszy
19 Dom Artystów Weteranów Scen Polskich, K. Pułaskiego 6 Konstancin-Jeziorna dom pomocy społecznej Nie obwód głosowania dla pacjentów
20 Mazowieckie Centrum Rehabiltacji "STOCER" Sp. z. o. o., Wierzejewskiego 12 Konstancin-Jeziorna szpital Nie obwód odrębny głosowania dla pacjentów szpitala
21 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, W. Gąsiorowskiego 12/14 Konstancin-Jeziorna szpital Nie obwód głosowania dla pacjentów
1 Filia Gminnego Ośrodka Kultury, Mysiadło, ul. Topolowa 2 lok. 106 (budynek MYSZKA), ul. Topolowa 2/106 Mysiadło stały Nie MYSIADŁO-ulice : Goździków, Kuropatwy, Łabędzia, Okrąg, Osiedlowa, Poprzeczna, Różana, Słowicza, Sporna, Wiejska, Zakręt
2 Szkoła Podstawowa w Mysiadle ul. Kwiatowa 28, ul. Kwiatowa 28 Mysiadło stały Tak MYSIADŁO-ulice : Agrestowa, Aronii, Borówki, Gogolińska, Graniczna, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Miła, Ogrodowa, Porzeczkowa, Polna, Polnych Kwiatów, Truskawkowa, Topolowa, Wierzbowa.
3 Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej, ul. I. Krasickiego 56 (sala gimnastyczna, wejście od strony sali), ul. I. Krasickiego 56 Nowa Iwiczna stały Nie Nowa Iwiczna-ulice : Akacjowa, Gimnazjalna, Jesienna, Krasickiego (od nr 1 do 60), Klonowa, Kwiatowa, Letnia, Mleczarska, Porankowa, Spacerowa, Szkolna, Wiosenna, Zimowa
4 Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej ul. I. Krasickiego 56 (Holl-wejście główne), ul. I. Krasickiego 56 Nowa Iwiczna stały Tak Nowa Iwiczna-ulice : Aleja Podróżnych, Aleja Zgody, Brzozowa, Cisowa, Cicha, Czereśniowa, Do Rynku, Dzika, Graniczna, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kielecka, Krasickiego (od nr 61 do 101), Krążek, Malutka, Migdałowa, Modrzewiowa, Mozaikowa, Niezapominajki, Owocowa, Piękna, Pokrętna, Poziomki, Przebiśniegów, Przy Wiatraku, Różana, Sadowa, Stokrotki, Świerkowa, Tarniny, Torowa, Willowa, Zakamarek, Zawiła
5 Filia Szkoły Podstawowej w Zgorzale, ul. Cyraneczki 8, Cyraneczki 8 Zgorzała stały Tak Zamienie, Zgorzała
6 Budynek Komunalny przy OSP w Nowej Woli ul. I. Krasickiego 215, ul. I. Krasickiego 215 Nowa Wola stały Nie Nowa Wola, Podolszyn
7 Świetlica GOK w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6, ul. Nowa 6 Stara Iwiczna stały Tak Stara Iwiczna
8 Urząd Gminy w Lesznowoli ul. Gminna 60, ul. Gminna 60 Lesznowola stały Nie Lesznowola, Kolonia Lesznowola, Janczewice
9 Świetlica we Władysławowie, ul. Wojska Polskiego 64, ul. Wojska Polskiego 64 Władysławów stały Nie Władysławów, Wilcza Góra, Jazgarzewszczyzna, Łoziska.
10 Centrum Integracji Społecznej w Magdalence ul. Lipowa 28, ul. Lipowa 28 Magdalenka stały Tak Magdalenka.
11 Szkoła Podstawowa w Łazach ul. Ks. Słojewskiego 1 (wejście główne szkoły), ul. Ks. Słojewskiego 1 Łazy stały Tak Łazy, Łazy II, Marysin
12 Szkoła Podstawowa w Mrokowie ul. M. Świątkiewicz 2 A (Hala Sportowa), M. Świątkiewicz 2A Mroków stały Tak Stefanowo, Jabłonowo, Kolonia Warszawska, Wólka Kosowska, Kosów
13 Szkoła Podstawowa w Mrokowie ul. M. Świątkiewicz 2 A (Holl wejście główne), M. Świątkiewicz 2 A Mroków stały Tak Mroków, Stachowo, Kolonia Mrokowska, Wola Mrokowska, Warszawianka, Garbatka, Jastrzębiec
1 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Sikorskiego 20 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulica: Albatrosów
2 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Sikorskiego 20 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: Bociania, Czyżyków, Strusia, Tukanów
3 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Sikorskiego 20 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: Pawia, Pelikanów
4 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Sikorskiego 20 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: Jabłoniowa, Łabędzia, Mleczarska, Powstańców Warszawy, Raszyńska, Sękocińska, Słowicza, Syrenki, Wiśniowa, Zielony Sad, Złotej Kaczki
5 Oddział Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Sikorskiego 20 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: Aleja Róż, Sikorskiego
6 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Szkolna 14 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: Kusocińskiego, Marusarzówny, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 7
7 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Szkolna 14 Piaseczno stały Tak Piaseczno ul. Szkolna
8 Przedszkole nr 4, ul. Fabryczna 13 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Fabryczna, Ludowa, Puławska od nr 1 do nr 32E
9 Przedszkole nr 4, ul. Fabryczna 13 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Aleja Lotników, Dworcowa, Jana Pawła II, Kazimierza Jarząbka, Krassowskiego, Poniatowskiego, Saperów, Towarowa, Żytnia
10 Przedszkole nr 4, ul. Fabryczna 13 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Bema, Gen. Grochowskiego, Gen. Jasińskiego, Kniaziewicza, Kościelna, Mochnackiego, Nad Perełką, Nadarzyńska, Wojska Polskiego od nr 8 do końca
11 Przedszkole nr 11, ul. Nefrytowa 14 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Energetyczna, Kineskopowa, Puławska od nr 34A do końca
12 Przedszkole nr 11, ul. Nefrytowa 14 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Agatowa, Alabastrowa, Berylowa, Brylantowa, Bursztynowa, Chabrów, Cyrkonii, Diamentowa, Frezji, Geodetów, Granitowa, Jantarowa, Jaspisowa, Konwalii, Koralowa, Kosodrzewiny, Malachitowa, Marmurowa, Nefrytowa, Onyksowa, Opalowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Topazowa, Tulipanów, Turkusowa
13 Liceum Ogólnokształcące, ul. Chyliczkowska 17 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Brzezińska, Iwaszkiewicza, Kardynała Wyszyńskiego, Markowskiego, Okrzei, Przesmyckiego, Przybosia, Putramenta, Sadowa, Tujowa, Zielona, Żeglińskiego
14 Liceum Ogólnokształcące, ul. Chyliczkowska 17 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Agrestowa, Cichej Łąki, Dzikiej Jabłoni, Julianowska, Karolinki, Książąt Mazowieckich, Kwitnącej Gruszy, Malinowa, Morelowa, Owocowy Sad, Poziomkowa, Radosna, Solna, Strumykowa, Taneczna, Techniczna, Truskawkowa, Urbanistów, Wenecka
15 Liceum Ogólnokształcące, ul. Chyliczkowska 17 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Młynarska, Wspólna
16 Liceum Ogólnokształcące, ul. Chyliczkowska 17 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Chyliczkowska, Królewskie Lipy, Rynkowa, Warszawska, Zgoda
17 Centrum Kultury, ul. Kościuszki 49 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: 1 Maja, Emilii Plater, Kauna, Kilińskiego, Kościeliska, Kościuszki, Krupówki, Księcia Janusza I Starego (d. 17 Stycznia), Lelewela, Mała, Małej Łąki, Mazurska, Niecała, Orzeszkowej, Pięciu Stawów, Plac Piłsudskiego, Prusa, Przedwiośnia, Sierakowskiego, Staszica, Wąska, Wschodnia, Żabia, Żeromskiego
18 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Świętojańska 18 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: Asnyka, Chopina, Czajewicza, Gerbera, Jerozolimska, Korczaka, Krótka, Mickiewicza, Nowa, Podleśna, Rejtana, Sienkiewicza, Staropolska, Szpitalna, Świętojańska, Topolowa, Zacisze, Zagajnikowa, Zagrodowa
19 Publiczne Przedszkole "Radosne", ul. Orężna 8a Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Astrów, Balińskiego, Berberysowa, Bławatków, Bratków, Derdowskiego, Hemara, Herberta, Irysów, Kajki, Kwiatów Polskich, Laurowa, Liliowa, Maków, Morcinka, Orężna, Partyzantów, Stokrotek, Waniliowa, Wybickiego, Zielony Krąg.
20 Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Kasztanów 12 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Andersena, Baczyńskiego, Broniewskiego, Brzechwy, Chełmońskiego, Danuty Siedzikówny "Inki" (d. Kruczkowskiego), Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Kasprowicza, Krzywa, Leśmiana, Modrzejewskiej. Nikifora, Paderewskiego, Pomorska, Przerwy-Tetmajera, Reja, Reymonta, Tuwima, Wyczółkowskiego
21 Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Kasztanów 12 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Akacjowa, Aleja Brzóz, Aleja Kalin, Aleja Kasztanów, Aleja Pokoju, Aleja Polskiego Państwa Podziemnego, Bukowa, Cicha, Cisowa, Czeremchowa, Daleka, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Graniczna, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jodłowa, Kwiatowa, Leśna, Miła, Modrzewiowa, Ogrodowa, Orzechowa, Osikowa, Paprociowa, Parkowa, Piękna, Polna, Południowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Wesoła, Wiązowa, Wiejska, Wilanowska, Zachodnia
22 Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Kasztanów 12 Piaseczno stały Nie Piaseczno ulice: Aleja 3 Maja, Anny Jagiellonki, Batorego, Długosza, Dworska, Jaworowa, Karłowicza, Kochanowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Królowej Jadwigi, Księcia Józefa, Matejki, Moniuszki, Norwida, Noskowskiego, Plac Wolności, Pułaskiego, Redutowa, Słowackiego, Sobieskiego, Stołeczna, Śląska, Traugutta, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Żółkiewskiego
23 Szkoła Podstawowa nr 3, Główna 50 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: 11 Listopada, Aleja Lipowa, Borowa, Bukietowa, Czarnieckiego, Gołkowska, Hajduczka, Jana Kazimierza, Jaremy, Kmicica, Kolonia Halin, Kordeckiego, Koszykowa, Kurcewiczówny, Longinusa, Okrężna, Piaskowa, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zaleśna, Zielna
24 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Główna 50 Piaseczno stały Tak Piaseczno ulice: Aliny, Anhellego, Balladyny, Beniowskiego, Generała Zajączka, Główna, Gwalberta, Kordiana, Księdza Marka, Lechitów, Pod Bateriami, Północna, Sułkowskiego, Wenedów
25 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu, ul. Kameralna 11 Józefosław stały Tak Józefosław ulice: Aleja Bzów, Bażancia, Cynamonowa, Cyraneczki (na odcinku od ulicy Osiedlowej do ulicy Ogrodowej), Drozda, Działkowa (na odcinku od granicy z dzielnicą Ursynów do ul. Ogrodowej), Dzikiego Wina, Geodetów (na odcinku od Wiejskiej do Ogrodowej), Impresji, Jowisza, Kanadyjska, Korzystna, Krótka, Kuropatwy, Londyńska, Montrealska, Narcyzów, Niagary, Ogrodowa, Oliwkowa Osiedlowa, Ottawy, Pachnącego Groszku, Prymulki, Przepiórki, Rosiczki, Świetlista, Wiejska
26 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu, ul. Kameralna 11 Józefosław stały Tak Józefosław ulice: Aleja Platynowa, Cyprysowa, Cyraneczki (na odcinku od Ogrodowej do Wilanowskiej), Cytrusowa, Działkowa (na odcinku od Ogrodowej do Wilanowskiej), Dzikiej Róży, Feniksa, Geodetów (na odcinku od Ogrodowej do Wilanowskiej), Komety, Księżycowa, Kwitnącej Wiśni, Limby, Magnolii, Mieczyków, Migdałowa, Mirabelki, Mlecznej Drogi, Olchowa, Pastelowa, Planety, Radnych, Rajskiej Jabłoni, Sasanki, Sekwojowa, Słoneczny Sad, Storczyków, Śnieguliczki
27 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu, ul. Kameralna 11 Józefosław stały Tak Józefosław ulice: Alzacji, Barwinka, Bretanii, Cyraneczki (na odcinku od ulicy Wilanowskiej do granicy z gminą Konstancin Jeziorna), Działkowa (na odcinku od ulicy Wilanowskiej do granicy z gminą Konstancin Jeziorna), Enigmy, Grzybowa, Jerzyka, Julianowska (na odcinku od Cyraneczki w kierunku północnym) Kameliowa, Kameralna, Krokusowa, Letniskowa, Miodowa, Nad Strumykiem, Normandii, Podkowy, Prowansji, Przylaszczki, Spacerowa, Wakacyjna, Wilanowska (na odcinku od Cyraneczki do Działkowej), Winorośli, Victorii, Zielone Ogrody, Żwirowa
28 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu, ul. Kameralna 11 Józefosław stały Tak Józefosław ulice: Alaski, Dźwiękowa, Enklawy, Geodetów (na odcinku od Wilanowskiej do Julianowskiej), Julianowska (na odcinku od Geodetów do Cyraneczki), Jutrzenki, Kwadratowa, Marsa, Saturna, Tenisowa, Urocza, Wenus, Wilanowska (na odcinku od Geodetów do Cyraneczki), XXI Wieku, Zorzy Polarnej
29 Szkoła Podstawowa w Józefosławiu, ul. Kameralna 11 Józefosław stały Tak Miejscowości: Julianów
30 Szkoła Podstawowa w Chylicach, ul. Dworska 2 Chylice stały Tak Miejscowości: Chylice, Chyliczki, Chylice-Pólko
31 Instytut Rybactwa Śródlądowego, ul. Główna 48 Żabieniec stały Nie Miejscowości: Jastrzębie, Siedliska, Żabieniec
32 Świetlica OSP Chojnów, ul. Klonowa 16 Orzeszyn stały Tak Miejscowości: Chojnów, Orzeszyn, Pilawa
33 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20 Zalesie Górne stały Tak Zalesie Górne ulice: Akacjowa, Biedronki, Borowików, Cienista, Fiołków, Gościniec Warecki, Jagodowa, Jałowcowa, Jasna, Kaczeńców, Kolejowa, Księżycowa, Kwiat Paproci, Leszczynowa, Leśna, Leśna Dróżka, Leśnych Boginek, Leśny Zaułek, Lisie Jary, Modrzewiowa, Nowinek, Parkowa, Piękna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Promienna, Przeskok, Rydzów, Sinych Mgieł, Słoneczna, Sosnowa, Szeroka, Szmaragdowych Żuków, Świetlana, Tęczowa, Urocza, Widna, Wzgórz, Złocistych Łanów Miejscowości: Nowinki, Kolonia Nowinki
34 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20 Zalesie Górne stały Tak Zalesie Górne ulice: Balladyny, Białej Brzozy, Bukowa, Calineczki, Chabrowa, Czterech Wiatrów, Droga Dzików, Echa Leśne, Grabowa , Grających Świerszczy, Graniczna, Jastrzębi Lot, Jelenich Rogów, Jelonka, Jesionowa, Klonowa, Koralowych Dębów, Krótka, Kubusia Puchatka, Kukułki, Leśnego Poszumu, Malinowa, Młodych Wilcząt, Owsiana, Piaseczyńska, Pionierów, Poranku, Porannej Zorzy, Promiennego Słońca, Przebudzenia Wiosny, Rusałek, Sarenki, Słonecznego Lata, Słowików, Spacerowa, Szarotki, Szumiącej Jodły, Środkowa, Wczasowa, Wieczornego Zmierzchu, Wiekowej Sosny, Wierzbowa, Wiosenna, Wisłockiego, Wrzosów, Zaczarowanej Róży, Zagajników, Zajęczy Trop, Za Siedmioma Górami, Zielonych Żabek, Złotej Jesieni, Żytnia
35 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie, ul. Szkolna 10 Jazgarzew stały Tak Miejscowości: Jesówka, Wólka Kozodawska
36 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie, ul. Szkolna 10 Jazgarzew stały Tak Miejscowości: Jazgarzew, Łbiska, Wólka Pęcherska
37 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Główna 50 Piaseczno stały Tak Miejscowości: Bobrowiec
38 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Główna 50 Piaseczno stały Tak Miejscowości: Gołków, Kamionka
39 Szkoła Podstawowa w Głoskowie, ul. Millenium 76 Głosków stały Tak Miejscowości: Głosków, Głosków-Letnisko, Runów
40 Klub Kultury, ul. Jemioły 11 Wola Gołkowska stały Nie Miejscowości: Antoninów, Kuleszówka, Mieszkowo, Robercin, Wola Gołkowska
41 Szkoła Podstawowa w Złotokłosie, ul. Traugutta 10 Złotokłos stały Tak Miejscowości: Karolin, Szczaki, Wólka Pracka
42 Szkoła Podstawowa w Głoskowie, ul. Millenium 76 Głosków stały Nie Miejscowości: Baszkówka, Bąkówka
43 Szkoła Podstawowa w Złotokłosie, ul. Traugutta 10 Złotokłos stały Tak Miejscowości: Henryków Urocze, Złotokłos
44 Świetlica OSP, ul. Królewska 91 Bogatki stały Nie Miejscowości: Bogatki, Grochowa, Pęchery
45 Szpital Świętej Anny, Mickiewicza 39 Piaseczno szpital Nie Szpital Świętej Anny w Piasecznie-obwód odrębny utworzony dla pacjentów szpitala.
1 Szkoła Podstawowa, Szkolna 2/wejście B od ulicy Szkolnej Uwieliny stały Tak Bronisławów, Gabryelin, Kędzierówka, Krupia Wólka, Ławki, Uwieliny
2 Urząd Gminy, Piotra Czołchańskiego 1 Prażmów stały Tak Błonie, Dobrzenica, Kolonia Gościeńczyce, Koryta, Ludwików, Prażmów, Wilcza Wólka, Wola Prażmowska, Zawodne
3 Ochotnicza Straż Pożarna, Słoneczna 2 Wągrodno stały Tak Biały Ług, Chosna, Jaroszowa Wola, Kamionka, Nowe Wągrodno, Piskórka, Wągrodno, Wola Wągrodzka, Zadębie
4 Szkoła Podstawowa w Uwielinach, Szkolna 2/wejście A od ulicy Szkolnej Uwieliny stały Nie Jeziórko, Krępa, Ustanów
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny, Franciszka Ryxa 72 Prażmów stały Nie Nowy Prażmów, Łoś
1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Suchostrudze, ul. Szkolna 20 Suchostruga stały Tak Sołectwa: Bystrzanów, Wólka Jeżewska, Werdun, Jeżewice, Borowiec, Many, Suchostruga, Świętochów
2 Ochotnicza Straż Pożarna w Suchodole, ul. Piękna 20 Suchodół stały Tak Sołectwa: Suchodół, Marianka, Księżak, Nosy
3 Świetlica Wiejska w Woli Przypkowskiej, ul. Piękna 33 Wola Przypkowska stały Nie Sołectwa: Janówek, Wola Przypkowska, Kolonia Wola Przypkowska, Przypki
4 Ochotnicza Straż Pożarna w Kotorydzu, ul. Warszawska 9 Kotorydz stały Nie Sołectwa: Grzędy, Kotorydz
5 Przedszkole w Tarczynie, ul. Kazimierza Dobrowolskiego 3 Tarczyn stały Tak Tarczyn ulice: Kazimierza Dobrowolskiego, 1 Maja, Mszczonowska, Dolna, Cmentarna, Osiedle Tarczynianka, Owocowa, Kolejowa, Grójecka, Komornicka, Niecała, Miodowa, Nektarowa, Aleja Krakowska (od sołectwa Jeziorzany do sołectwa Józefowice)
6 Renesans Cafe sala bankietowa, ul. Ks. Czesława Oszkiela 1A Tarczyn stały Nie Tarczy ulice: Osiedle Ustronie (bloki nr 1 - 9), Rynek, mjr. Edwarda Ziółkowskiego, Ks. Czesława Oszkiela, (z wyłączeniem nr porządkowych 1B, 1C) Sołectwa: Komorniki, Ruda, Józefowice, Jeziorzany
7 Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Juliana Stępkowskiego 17 Tarczyn stały Tak Tarczyn ulice: Ks. Czesława Oszkiela (nr porządkowy: 1B, 1C), Akacjowa, Aleja Krakowska (od sołectwa Grzędy do sołectwa Józefowice), Błońska, Malinowa, Klonowa, Jodłowa, Lipowa, Świerkowa, Ogrodowa, Sadowa, Szarych Szeregów, Tulipanowa, Władysława Gawarskiego, Modrzewiowa, Sosnowa, Brzozowa, Dębowa, Wąska, Polna, Miła, Zatylna, Zawilec, Niezapominajki, Wrzosowa, Różana, Młynarska, Długa, Magnolii, Słoneczna, Warszawska, Juliana Stępkowskiego, Pocztowa, Bronisława Reszki, Poprzeczna, Stanisława Czarneckiego, Sportowa, Działkowa, Kółkowa, Orzechowa, Kotorydzka, Żytnia, Krótka, Średnia, Jabłoniowa, Pogodna, Szkolna, Północna, Górna, Fiołkowa, Lawendowa
8 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce, ul. Anieli i Wojciecha Górskich 3 Kopana stały Tak Sołectwa: Pawłowice, Rembertów, Stefanówka, Kopana, Kawęczyn, Racibory, Wylezin, Gąski
9 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Kaczyńskiego w Pracach Małych, ul. Piaseczyńska 34 Prace Małe stały Tak Sołectwa: Prace Duże, Kolona Prace Duże, Prace Małe, Marylka-Korzeniówka, Gładków.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Część obszaru Gminy Piaseczno ograniczona od północy: północną granicą gminy Piaseczno od przecięcia torów kolejowych PKP Warszawa – Radom do ul. Działkowej w Józefosławiu od wschodu: wschodnią granicą gminy od ul. Przepiórki do ul. Cyraneczki, ul. Cyraneczki od ul. Przylaszczki do Julianowskiej, ul. Julianowska od Cyraneczki do Urbanistów, dalej wschodnią granicą miasta Piaseczna do torów kolejowych PKP Warszawa – Radom od południa: od torów kolejowych PKP Warszawa – Radom południową granicą miasta do ul. Przemysłowej od zachodu: zachodnią granicą miasta Piaseczno od ul. Przemysłowej do przecięcia torów kolejowych PKP Warszawa – Radom 7 33 576 4 34
0.0000020000Nr 2 Część obszaru Gminy Piaseczno ograniczona od północy: ul. Cyraneczki od Julianowskiej do Przylaszczki od wschodu: granicą gminy Piaseczno od ul. Cyraneczki od południa: południową granicą gminy Piaseczno od zachodu: zachodnią granicą gminy Piaseczno do granic administracyjnych miasta Piaseczno w rejonie ul. Skrajnej, południową i wschodnią granicą administracyjną miasta Piaseczno do ul. Geodetów, ul. Julianowska od Geodetów do Cyraneczki, ul. Cyraneczki od Julianowskiej do wschodniej granicy gminy w rejonie ul. Przylaszczki 6 24 962 4 31
0.0000030000Nr 3 Obszar Gminy Góra Kalwaria 4 20 675 4 23
0.0000040000Nr 4 Obszar Gminy Konstancin – Jeziorna 4 19 464 4 23
0.0000050000Nr 5 Obszar Gminy Lesznowola 4 18 304 4 23
0.0000060000Nr 6 Obszar gmin: Prażmów, Tarczyn 4 17 197 4 22
Podsumowanie 29 134 178 24 156

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 8 6 6 6 5 40
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 5 6 5 5 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 8 6 6 6 6 41
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT KWW NASZA GMINA - NASZ POWIAT 9 8 6 5 6 6 40

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 33 575 19 850 19 831 59.06% 0.05906
19 417 97.91% 0.09791
Tak
2 24 974 15 619 15 561 62.31% 0.06231
15 202 97.69% 0.09769
Tak
3 20 673 11 992 11 964 57.87% 0.05787
11 264 94.15% 0.09415
Tak
4 19 333 11 648 11 635 60.18% 0.06018
11 187 96.15% 0.09615
Tak
5 18 342 11 716 11 697 63.77% 0.06377
11 290 96.52% 0.09652
Tak
6 17 192 9 606 9 608 55.89% 0.05589
9 126 94.98% 0.09498
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 35 054 40 45.24% 0.04524
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 5 431 35 7.01% 0.00701
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 19 720 41 25.45% 0.02545
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT 17 281 40 22.30% 0.0223

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 35 054 40 15 45.24% 0.04524
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 5 431 35 0 7.01% 0.00701
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 19 720 41 7 25.45% 0.02545
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT 17 281 40 7 22.30% 0.0223
Tak

Rada Powiatu Piaseczyńskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 LIS Zdzisław Jerzy 4 691 24.16% 0.02416
Tak
1 4 2 RASIŃSKI Włodzimierz Henryk 1 541 7.94% 0.00794
Tak
1 4 3 KASPRZYCKI Krzysztof Łukasz 806 4.15% 0.00415
Tak
1 4 4 LUBIANIEC Ewa Katarzyna 1 521 7.83% 0.00783
Tak
1 4 5 URBAN Wioletta Anna 617 3.18% 0.00318
Nie
1 4 6 SZCZYCIŃSKA Małgorzata Maria 341 1.76% 0.00176
Nie
1 4 7 JABŁOŃSKI Janusz Andrzej 110 0.57% 0.00057
Nie
1 4 8 PRZYBYLAK Aneta Anna 379 1.95% 0.00195
Nie
1 4 9 PŁOSKI Paweł Piotr 764 3.93% 0.00393
Nie
1 8 1 LENIEC Jerzy 362 1.86% 0.00186
Nie
1 8 2 PODLASKI Ryszard Andrzej 78 0.40% 0.0004
Nie
1 8 3 KĄDZIELA Halina Czesława 129 0.66% 0.00066
Nie
1 8 4 BAZAK Jadwiga Rozalia 26 0.13% 0.00013
Nie
1 8 5 SADOWSKI Maciej 101 0.52% 0.00052
Nie
1 8 6 SOBALA Karolina Magdalena 128 0.66% 0.00066
Nie
1 8 7 FIJAŁKOWSKA Anna 140 0.72% 0.00072
Nie
1 10 1 GRZESŁO Michał 1 872 9.64% 0.00964
Tak
1 10 2 ŻEGLIŃSKI Marcin Jacek 674 3.47% 0.00347
Nie
1 10 3 CZAJKOWSKI Andrzej Dariusz 634 3.27% 0.00327
Nie
1 10 4 WÓJCIK Aleksandra Renata 860 4.43% 0.00443
Tak
1 10 5 JURGIEL Wojciech Krzysztof 183 0.94% 0.00094
Nie
1 10 6 ŁUNIEWSKI Rafał Tomasz 123 0.63% 0.00063
Nie
1 10 7 KARPOWICZ Bożena 122 0.63% 0.00063
Nie
1 10 8 GOLAK Agnieszka Dorota 186 0.96% 0.00096
Nie
1 10 9 KOSZEWSKA Grażyna 167 0.86% 0.00086
Nie
1 15 1 PAPROCKA Katarzyna Agnieszka 970 5.00% 0.005
Tak
1 15 2 DOLIŃSKI Wojciech 347 1.79% 0.00179
Nie
1 15 3 WYSOCKA-JOŃSKA Dorota 281 1.45% 0.00145
Nie
1 15 4 PYSZYŃSKA Edyta Katarzyna 226 1.16% 0.00116
Nie
1 15 5 DZIEKANOWSKI Paweł Jan 445 2.29% 0.00229
Nie
1 15 6 TROJANOWSKI-FLORIAN Marek Zbigniew 51 0.26% 0.00026
Nie
1 15 7 MIZERSKA Anna 308 1.59% 0.00159
Nie
1 15 8 CHORZEMPA Paweł 61 0.31% 0.00031
Nie
1 15 9 KURASIEWICZ Aleksandra 173 0.89% 0.00089
Nie
2 4 1 ROSŁON Antoni Krzysztof 3 163 20.81% 0.02081
Tak
2 4 2 KOSIOR Tomasz 475 3.12% 0.00312
Nie
2 4 3 KACZOROWSKI Wojciech 1 117 7.35% 0.00735
Tak
2 4 4 KRASUSKA Anna 1 721 11.32% 0.01132
Tak
2 4 5 KOWALCZYK Piotr 432 2.84% 0.00284
Nie
2 4 6 BUKOL-KRAWCZYK Katarzyna Lucyna 531 3.49% 0.00349
Nie
2 4 7 ZAWADZKA-ŁADECKA Jolanta Elżbieta 575 3.78% 0.00378
Tak
2 4 8 KOWALEWSKI Szymon Feliks 405 2.66% 0.00266
Nie
2 8 1 KAŹMIERCZAK- CIOMPA Magdalena Zofia 394 2.59% 0.00259
Nie
2 8 2 TARCHALSKI Krzysztof Roman 107 0.70% 0.0007
Nie
2 8 3 WOJDYNA Agnieszka 125 0.82% 0.00082
Nie
2 8 4 WAWRO Krzysztof Wieńczysław 42 0.28% 0.00028
Nie
2 8 5 BUDREWICZ Henryk 37 0.24% 0.00024
Nie
2 8 6 MAKOWSKI Rafał 71 0.47% 0.00047
Nie
2 8 7 MORAWSKA Zuzanna Anna 117 0.77% 0.00077
Nie
2 10 1 ŚWIEGODZIŃSKI Martin Edward 1 251 8.23% 0.00823
Tak
2 10 2 ZARĘBA Tomasz Andrzej 1 011 6.65% 0.00665
Nie
2 10 3 JAREK Piotr 347 2.28% 0.00228
Nie
2 10 4 WOLSKI Kamil Damian 163 1.07% 0.00107
Nie
2 10 5 SAS Marcin Bogusław 152 1.00% 0.001
Nie
2 10 6 POTERAŁA Magdalena 167 1.10% 0.0011
Nie
2 10 7 ZARZECZNA Aleksandra Julia 162 1.07% 0.00107
Nie
2 10 8 KODYM- GRZESŁO Justyna 119 0.78% 0.00078
Nie
2 15 1 DĄBEK Grażyna Zofia 689 4.53% 0.00453
Tak
2 15 2 BERNACKA- RHEIMS Maria Małgorzata 528 3.47% 0.00347
Nie
2 15 3 SPOCIŃSKI Krzysztof 367 2.41% 0.00241
Nie
2 15 4 ZAWIŚLAK Leopold Antoni 228 1.50% 0.0015
Nie
2 15 5 SERAFIN Anna Maria 357 2.35% 0.00235
Nie
2 15 6 MIZERSKA Bożena Krystyna 196 1.29% 0.00129
Nie
2 15 7 ORŁOWSKI Bohdan Jacek 64 0.42% 0.00042
Nie
2 15 8 WALBURG Jarosław Jacek 89 0.59% 0.00059
Nie
3 4 1 BAJ Mateusz Ryszard 1 791 15.90% 0.0159
Tak
3 4 2 EIDER Grzegorz Wiesław 93 0.83% 0.00083
Nie
3 4 3 CHARKO Anna 352 3.13% 0.00313
Nie
3 4 4 GROMADZKI Henryk Jan 466 4.14% 0.00414
Nie
3 4 5 GOŁĘBIEWSKA Zofia 293 2.60% 0.0026
Nie
3 4 6 HERC-WOJTAS Kamilla Dominika 151 1.34% 0.00134
Nie
3 8 1 KIERASIŃSKI Jerzy 302 2.68% 0.00268
Nie
3 8 2 WOJDAK Agata Anna 185 1.64% 0.00164
Nie
3 8 3 KALICIŃSKI Robert 111 0.99% 0.00099
Nie
3 8 4 LUTEK Aneta 134 1.19% 0.00119
Nie
3 8 5 KOZŁOWSKI Lech Zdzisław 65 0.58% 0.00058
Nie
3 10 1 ZARZECZNA Bożena 1 437 12.76% 0.01276
Tak
3 10 2 WALIŚ Janusz Andrzej 416 3.69% 0.00369
Nie
3 10 3 MICHALECKA Ida Bożena 149 1.32% 0.00132
Nie
3 10 4 RĄCZ Andrzej 297 2.64% 0.00264
Nie
3 10 5 WETESKO Andrzej Władysław 133 1.18% 0.00118
Nie
3 10 6 ROKITA Małgorzata Teresa 455 4.04% 0.00404
Nie
3 15 1 RUTOWICZ Marek 1 312 11.65% 0.01165
Tak
3 15 2 KRÓL Marianna Stefania 243 2.16% 0.00216
Nie
3 15 3 BICHTA Jerzy Adam 440 3.91% 0.00391
Nie
3 15 4 KUREK Marianna 536 4.76% 0.00476
Nie
3 15 5 HASKA Anna 176 1.56% 0.00156
Nie
3 15 6 KORNBERG Robert Jerzy 1 727 15.33% 0.01533
Tak
4 4 1 GUT Ksawery 2 907 25.99% 0.02599
Tak
4 4 2 JASZCZAK Rafał Krzysztof 825 7.37% 0.00737
Tak
4 4 3 MACHAŁEK Ryszard Waldemar 1 089 9.73% 0.00973
Tak
4 4 4 STRZELECKA Katarzyna Karolina 620 5.54% 0.00554
Nie
4 4 5 MUSZYŃSKA- DZIURNY Joanna Maria 328 2.93% 0.00293
Nie
4 4 6 SENDOR Teresa 266 2.38% 0.00238
Nie
4 8 1 RAWSKI Filip Andrzej 366 3.27% 0.00327
Nie
4 8 2 PIOTROWSKA Ewa Małgorzata 92 0.82% 0.00082
Nie
4 8 3 STATKIEWICZ Karol Andrzej 137 1.22% 0.00122
Nie
4 8 4 MAGDZIARZ Jadwiga 451 4.03% 0.00403
Nie
4 8 5 DELIKAT Anna 75 0.67% 0.00067
Nie
4 8 6 KARAŚ Bogdan Wacław 144 1.29% 0.00129
Nie
4 10 1 MUSZYŃSKI Sergiusz Franciszek 1 739 15.54% 0.01554
Tak
4 10 2 FABJAŃSKI Dawid Sebastian 312 2.79% 0.00279
Nie
4 10 3 MŁYNARCZYK Karolina Małgorzata 399 3.57% 0.00357
Nie
4 10 4 LESZCZYŃSKA Lidia Barbara 153 1.37% 0.00137
Nie
4 10 5 ZYCHORA Andrzej 98 0.88% 0.00088
Nie
4 10 6 JEDLICZKO Julita Magdalena 132 1.18% 0.00118
Nie
4 15 1 BĄK Wacław 505 4.51% 0.00451
Nie
4 15 2 BAKUN Piotr Stanisław 137 1.22% 0.00122
Nie
4 15 3 ŁASIŃSKA Barbara Grażyna 173 1.55% 0.00155
Nie
4 15 4 GRZĘDA Wioletta 117 1.05% 0.00105
Nie
4 15 5 BANACH Mieczysław Józef 122 1.09% 0.00109
Nie
5 4 1 JACKOWICZ Iwona Dorota 2 439 21.60% 0.0216
Tak
5 4 2 SZTOP Tadeusz Zdzisław 264 2.34% 0.00234
Nie
5 4 3 MIKA- KOSIOR Magdalena Ewa 745 6.60% 0.0066
Tak
5 4 4 GODEBSKA Monika 639 5.66% 0.00566
Nie
5 4 5 KOŁUDZKI Tomasz Romuald 117 1.04% 0.00104
Nie
5 4 6 CIEĆKA Krystian Krzysztof 322 2.85% 0.00285
Nie
5 8 1 POTERAŁA Bożena 472 4.18% 0.00418
Nie
5 8 2 RAK Mirosław Edward 63 0.56% 0.00056
Nie
5 8 3 GAWRYCH Adam 363 3.22% 0.00322
Nie
5 8 4 BADZIO Maria Hanna 40 0.35% 0.00035
Nie
5 8 5 RAWSKA Joanna Danuta 63 0.56% 0.00056
Nie
5 10 1 LICHOCKI Robert Andrzej 1 079 9.56% 0.00956
Tak
5 10 2 KOMENDARCZYK Sławomir 239 2.12% 0.00212
Nie
5 10 3 RYCZYWOLSKA Marianna 236 2.09% 0.00209
Nie
5 10 4 JASTRZĘBOWSKA Joanna 166 1.47% 0.00147
Nie
5 10 5 LATOSZEK- LUBACH Magdalena Maria 298 2.64% 0.00264
Nie
5 10 6 KITLIŃSKI Jacek Piotr 675 5.98% 0.00598
Nie
5 15 1 NIEZABITOWSKA Anna 983 8.71% 0.00871
Tak
5 15 2 GOC Halina Maria 784 6.94% 0.00694
Nie
5 15 3 BARAŃSKI Krzysztof Bogdan 288 2.55% 0.00255
Nie
5 15 4 LIWIŃSKI Grzegorz 328 2.91% 0.00291
Nie
5 15 5 KLIMEK Jerzy Antoni 164 1.45% 0.00145
Nie
5 15 6 BORKOWSKA Marta Małgorzata 523 4.63% 0.00463
Nie
6 4 1 PORĘBSKI Kazimierz Julian 1 026 11.24% 0.01124
Tak
6 4 2 NASTAŃSKA Renata Agnieszka 438 4.80% 0.0048
Nie
6 4 3 KRAWCZYK Bogdan Andrzej 264 2.89% 0.00289
Nie
6 4 4 KACZOROWSKA Patrycja 315 3.45% 0.00345
Nie
6 4 5 GLIŃSKA- LIS Irena Elżbieta 115 1.26% 0.00126
Nie
6 8 1 GUTKOWSKA Agnieszka Irena 327 3.58% 0.00358
Nie
6 8 2 HAJEWSKI Rafał Jerzy 49 0.54% 0.00054
Nie
6 8 3 KUCHLEWSKA Anna Antonina 34 0.37% 0.00037
Nie
6 8 4 ŻYŁA Franciszek Paweł 68 0.75% 0.00075
Nie
6 8 5 CIOMPA Urszula Aleksandra 33 0.36% 0.00036
Nie
6 10 1 PRUSZCZYK Grzegorz 1 289 14.12% 0.01412
Tak
6 10 2 ALBINOWSKI Marcin Mariusz 533 5.84% 0.00584
Nie
6 10 3 MASZCZYK Paweł Jarosław 774 8.48% 0.00848
Nie
6 10 4 ARCIUCH Anna 170 1.86% 0.00186
Nie
6 10 5 ŁUKASIEWICZ Jadwiga Anna 100 1.10% 0.0011
Nie
6 10 6 OŁDAKOWSKA Monika Agnieszka 248 2.72% 0.00272
Nie
6 15 1 PUCHAŁA Sylwester Rajmund 1 319 14.45% 0.01445
Tak
6 15 2 GALICZ Dariusz Andrzej 1 160 12.71% 0.01271
Tak
6 15 3 SZCZYTOWSKI Jacek Leon 189 2.07% 0.00207
Nie
6 15 4 LEWTAK Beata Barbara 52 0.57% 0.00057
Nie
6 15 5 ZARADKIEWICZ Beata 252 2.76% 0.00276
Nie
6 15 6 OSEŁKA Grażyna 371 4.07% 0.00407
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Piaseczyński - ogółem 7 145 51 174 057 134 178 109 2 4
Gminy ogółem 6 116 45 174 057 134 178 109 2 4
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 4 86 15 152 201 116 981 95 1 3 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 2 30 30 21 856 17 197 14 1 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 24 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 77 4
Ogółem 101 5

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 156 76 49% 80 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 525 247 47% 278 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 68 26 38% 42 62%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 4 1 25% 3 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 13 4 31% 9 69%
Ogółem 749 349 47% 400 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 47 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 47 46 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 48 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 58 44
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 51 52
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 89 37 42% 52 58%
30-39 138 70 51% 68 49%
40-59 361 172 48% 189 52%
60+ 161 70 43% 91 57%
Ogółem 749 349 47% 400 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 10 4 40% 6 60%
60+ 4 1 25% 3 75%
Ogółem 17 5 29% 12 71%