Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 114 456
Wyborców 95 263
Obwodów 71
  • Wybory do Rady Powiatu Pabianickiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto konstantynozw lzozdzkiMiasto Konstantynów Łódzki 13 15 15 34 34
miasto pabianiceMiasto Pabianice 29 4 23 8 62
gmina dlzutozwGmina Dłutów 4 15 15 34 34
gmina dobronzGmina Dobroń 6 15 15 35 35
gmina ksawerozwGmina Ksawerów 7 15 15 32 32
gmina lutomierskGmina Lutomiersk 6 15 15 35 35
gmina pabianiceGmina Pabianice 6 15 15 36 36

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim, ul. Łódzka 117 Konstantynów Łódzki stały Nie ulice: Armii Krajowej, Boczna, Cegielniana, Działkowa, Gdańska, gen. Mariana Langiewicza od nr 40 do końca, Innowacyjna, Inwestycyjna, Jasna, Kościelna, Krakowska, Księdza Kazimierza Janika, Łanowa, Łąkowa, Łódzka od nr 50 do końca (P), Łódzka od nr 55 do końca (N), Marii Skłodowskiej-Curie, Nastrojowa, Nowa, Ogrodowa, Owocowa, Plantowa, Pogodna, Przemysłowa, Przygraniczna, Przytulna, Spółdzielcza, Srebrna Polana, Srebrna Ostoja, Srebrne Zacisze, Uprawna, Urokliwa, Warzywnicza
2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim, ul. Jana Kilińskiego 75 Konstantynów Łódzki stały Nie ulice: Browarna, Chmielna, Górna, Jana Kilińskiego od nr 60 do końca, Jęczmienna, Kątna, Kosynierów, Legionów, Miodowa, Nasienna, Piwna, Pl. Wolności od nr 31 do końca, Słodowa, Ułanów
3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim, ul. Łódzka 5/7 Konstantynów Łódzki stały Tak ulice: Bażancia, Bociania, Bolesława Prusa, Cmentarna, gen. Mariana Langiewicza od nr 1 do nr 39, Gołębia, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jaskółcza, Jastrzębia, Józefów, Juliana Tuwima, Kasztelańska, Kazimierza Tetmajera, Kolejowa, Krótka, Krucza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księdza Hugona Kołłątaja, Leśna, Łaska od nr 17 do końca, Łódzka od nr 1 do nr 9 i od nr 11 do nr 25, 1 Maja, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Mikołaja Reja, Piaskowa, pl. Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 5 i od nr 16 do końca, Południowa, Rysia, Sarnia, Skrzydlata, Słowicza, Sobolowa, Srebrzyńska, Stanisława Wyspiańskiego, Szpacza, Wiewiórcza, Władysława Broniewskiego, Wycieczkowa od nr 13 do końca, Wypoczynkowa, Zacisze, Zagajnikowa, Zajęcza, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Żurawia
4 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego w Konstantynowie Łódzkim, ul. Sadowa 5/7 Konstantynów Łódzki stały Tak ulice: Mikołaja Kopernika, Mikołaja Krzywiec-Okołowicza, mjr. Henryka Sucharskiego, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 1 do nr 21 (N), Sadowa od nr 1 do nr 17, Zgierska od nr 20 do nr 30 (P)
5 Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim, ul. Łódzka 28 Konstantynów Łódzki stały Tak ulice: Cypriana Kamila Norwida, Dąbrowska, Grunwaldzka, Księdza Zygmunta Łabentowicza, Łódzka od nr 26 do nr 48 (P) i od nr 27 do nr 53 (N), Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 25 (N), Północna, Stefana Żeromskiego
6 Konstantynowskie Centrum Pomocy Rodzinie w Konstantynowie Łódzkim, ul. Juliusza Słowackiego 11 Konstantynów Łódzki stały Tak ulice: Dolna, Juliusza Słowackiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 27 do końca (N), od nr 34 do nr 42 (P), Nad Jasienią od nr 54 do końca, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 2 do nr 10 (P), Zgierska od nr 25 do nr 49 (N) i od nr 32 do nr 62 (P)
7 Przedszkole nr 1 z Grupą Żłobkową w Konstantynowie Łódzkim, ul. Ignacego Daszyńskiego 3/5 Konstantynów Łódzki stały Tak ulice: Generała Józefa Bema, Generała Józefa Sowińskiego, Generała Kazimierza Pułaskiego, Ignacego Daszyńskiego, Jana Kilińskiego od nr 1 do nr 59, Jana Pawła II, Kaczeńcowa, Kwiatowa, Łaska od nr 1 do nr 16, 8 Marca, Młynarska, pl. Tadeusza Kościuszki od nr 6 do nr 15, Pl. Wolności od nr 1 do nr 30, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 23 do końca (N), Sadowa od nr 18 do końca, skwer im. mjr. Henryka Dobrzańskiego-Hubala, Stanisława Moniuszki
8 Konstantynowskie Stowarzyszenie Śpiewaczo-Muzyczne im. Fryderyka Chopina w Konstantynowie Łódzkim, ul. Zgierska 14 Konstantynów Łódzki stały Tak ulice: al. Kombatantów, Księdza Stanisława Czernika, Łódzka nr 10, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 2 do nr 30 (P), Zgierska od nr 1 do nr 19 i nr 23
9 Ochotnicza Straż Pożarna Niesięcin w Konstantynowie Łódzkim, ul. Niesięcin 3 Konstantynów Łódzki stały Nie ulice: Aleksandrowska, Dąbrowa, Dobra, Kręta, Miła, Nad Jasienią od nr 1 do nr 53, Nadrzeczna, Niesięcin, Poprzeczna, Przyrodnicza, Rszew Legionowo, Srebrna Dąbrowa, Zgierska od nr 51 do końca (N) i od nr 64 do końca (P)
10 Przedszkole nr 3 w Konstantynowie Łódzkim, ul. Lutomierska 4 Konstantynów Łódzki stały Nie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Elizy Orzeszkowej, Jodłowa, Klonowa od nr 18 do końca (P) i od nr 33 do końca (N), Konwaliowa, Letniskowa, Lipowa, Liściasta, Marii Konopnickiej, Sosnowa, Wiśniowa, Zielona
11 Przedszkole nr 3 w Konstantynowie Łódzkim, ul. Lutomierska 4 Konstantynów Łódzki stały Nie ulice: Adama Mickiewicza, Bechcice od nr 1 do nr 2 i od nr 4 do końca, Bursztynowa, Czereśniowa, Diamentowa, Grabowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacew, Jarzębinowa, Jesienna, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa od nr 1 do nr 31 (N) i od nr 2 do nr 16 (P), Krzywa, Kwarcowa, Leszczynowa, Lutomierska, Łużycka, Mała, Mirosławice, Modrzewiowa, Nowe Bechcice, Orzechowa, Polna, Poziomkowa, Rszewska, Sasankowa, Słoneczna, Spokojna, Stare Bechcice, Świerkowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wodociągowa, Wrzosowa, Wycieczkowa od nr 1 do nr 12
12 Dom Pomocy Społecznej "Pod Dębami" w Konstantynowie Łódzkim, ul. Bechcice 3 Konstantynów Łódzki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
13 Dom Seniora "Wśród Swoich" w Konstantynowie Łódzkim, ul. Łódzka 27/29 Konstantynów Łódzki dom pomocy społecznej Nie Dom Seniora "Wśród Swoich"
1 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska", ul. Torowa 25 Pabianice stały Nie Agrestowa, Akacjowa, Bociania, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chmielowa, Cisowa, Dereniowa, dr. Witolda Eichlera, Gajowa, Glebowa, Gromadzka, Gruntowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karniszewicka od nr 105 do końca – nieparzyste oraz od nr 116 do końca – parzyste, Kasztanowa, Kąkolowa, Klonowa, Laskowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna, Lisia, Liściasta, Łaska od nr 27 do nr 45 – nieparzyste, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Malinowa, Modrakowa, Morelowa, Morwowa, Niska, Olszynowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Osikowa, Owocowa, Piątkowska, Podmiejska, Poziomkowa, Rolnicza, Słonecznikowa, Świerkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Topolowa, Torowa, Trawiasta, Węglowa, Wiązowa, Wiśniowa, Wspólna od nr 32 do końca, Żniwna, Żytowicka.
2 Szkoła Podstawowa nr 5 im. G. Piramowicza, ul. Zamkowa 65 Pabianice stały Nie Batalionów Chłopskich, Mieczysława Brauna, Brzoskwiniowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Karniszewicka od nr 49 do nr 103 – nieparzyste oraz od nr 50 do 114 – parzyste, Aleksandra Kostki-Napierskiego, Księżycowa, Łaska od nr 1 do nr 25 – nieparzyste, Łączna, Adama Mickiewicza, Nieduża, Oliwkowa, Partyzancka od nr 1 do nr 16, Józefa Poniatowskiego, Składowa, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszewskiego, Szynkielewska, Śliwkowa, Warzywna, Wspólna od nr 1 do nr 31, Zamkowa od nr 55 do końca – nieparzyste.
3 Dom Pomocy Społecznej, ul. Łaska 86 Pabianice stały Tak Ludowa, Łaska od nr 47 do końca – nieparzyste oraz od nr 78 do końca – parzyste, Stanisława Moniuszki od nr 128 do nr 144 – parzyste oraz od nr 135 do nr 155 – nieparzyste, Odrodzenia od nr 10 do końca, Parkowa, Robotnicza od nr 11 do końca, Sportowa, Wiejska od nr 1 do nr 18.
4 Dom Pomocy Społecznej, ul. Wiejska 55/61 Pabianice stały Tak 15 Pułku Piechoty „Wilków”, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Stanisława Kunickiego, Lecznicza, Miodowa, Stanisława Moniuszki od nr 146 do końca – parzyste oraz od nr 157 do końca – nieparzyste, Pawia, Przejazd, Rycerska, Skośna, Skrajna, Sosnowa, Ułańska, Wiejska od nr 19 do końca, Wileńska od nr 30L do końca – parzyste oraz od nr 45A do końca – nieparzyste, Wolnościowa, Wrzosowa.
5 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego, ul. Stanisława Moniuszki 132 Pabianice stały Tak Garażowa, Jana Pawła II od nr 52 do końca, Łaska od nr 58 do nr 76 – parzyste, Stanisława Moniuszki od nr 112 do nr 126 – parzyste oraz od nr 113 do nr 133 – nieparzyste, Niecała, Odrodzenia od nr 1 do nr 9, Robotnicza od nr 1 do nr 10, Szarych Szeregów, Jędrzeja Śniadeckiego, Wileńska od nr 26 do nr 30K – parzyste oraz od nr 31 do nr 45 – nieparzyste, Zagajnikowa.
6 Szkoła Podstawowa nr 13 im. S. Sempołowskiej, ul. Jana Pawła II 16 Pabianice stały Tak Piotra Bardowskiego – nr nieparzyste, Cmentarna, Jana Pawła II od nr 29 do nr 51, Krakowska, Próżna, Średnia, Tkacka od nr 33 do końca – nieparzyste oraz od nr 42 do końca – parzyste, Toruńska od nr 36 do końca – parzyste oraz od nr 41 do końca – nieparzyste, Trębacka, Wileńska od nr 2 do nr 24A – parzyste.
7 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 38 Pabianice stały Nie Armii Krajowej, Bagatela, Chłodna, Bartosza Głowackiego, św. Jana – parzyste, Karniszewicka od nr 1 do nr 48, Kwiatowa, Lutomierska, Ogrodowa, Partyzancka od nr 17 do nr 49A – nieparzyste oraz od nr 18 do nr 54E – parzyste, Prosta, Pszeniczna, gen. Kazimierza Pułaskiego, Władysława Reymonta, św. Rocha od nr 14 do końca, Różana, Spółdzielcza, Szkolna, Romualda Traugutta, Tulipanowa, Zamkowa od nr 19 do nr 53 – nieparzyste, Zgoda, Żelazna, Stefana Żeromskiego.
8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. G. Piramowicza, ul. Zamkowa 65 Pabianice stały Nie Cicha od nr 1 do nr 20, gen. Jarosława Dąbrowskiego od nr 1 do nr 29, Jana Kochanowskiego od nr 1 do nr 21, Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 38, Łaska od nr 2 do nr 30 – parzyste, Jana Matejki od nr 1 do nr 19, Romualda Mielczarskiego, Stanisława Moniuszki od nr 43 do nr 75 – nieparzyste, Pomorska, Powstańców Warszawy, Marii Skłodowskiej-Curie od nr 23 do końca – nieparzyste oraz od nr 32 do końca – parzyste, Stanisława Wyspiańskiego, Zamkowa od nr 48 do końca – parzyste, Zielona.
9 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 Pabianice stały Nie Władysława Broniewskiego, Stanisława Moniuszki od nr 25 do nr 41A – nieparzyste, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie od nr 1 do nr 21 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 30 – parzyste, Ludwika Waryńskiego, Stefana kard. Wyszyńskiego, Zamkowa od nr 20 do nr 46 – parzyste.
10 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Tkacka 15 Pabianice stały Nie gen. Jarosława Dąbrowskiego od nr 30 do końca, Łaska od nr 32 do nr 56 – parzyste, Stanisława Moniuszki od nr 77 do nr 111 – nieparzyste oraz od nr 88 do nr 110 – parzyste, Nowa, Ostatnia, Tkacka od nr 1 do nr 31 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 40 – parzyste, Toruńska od nr 1 do nr 39 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 34 – parzyste, Wileńska od nr 1 do nr 29 – nieparzyste, Wysoka.
11 Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Cicha 26 Pabianice stały Tak Cicha od nr 21 do końca, Grabowa od nr 2 do nr 16 – parzyste, Kamienna, Jana Kochanowskiego od nr 23 do końca, Marii Konopnickiej od nr 39 do końca, Jana Matejki od nr 20 do końca, Stanisława Moniuszki od nr 26 do nr 86 – parzyste, Orla od nr 31 do końca, Piękna od nr 1 do nr 16, Południowa, Świętokrzyska od nr 1 do nr 17, Targowa od nr 1 do nr 19 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 16 – parzyste.
12 Lokal Związku Nauczycielstwa Polskiego, ul. Jana Kilińskiego 8a Pabianice stały Nie Bohaterów, Bugaj od nr 1 do nr 67 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 50 – parzyste, Ewangelicka, Grobelna, Kazimierza, Jana Kilińskiego, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Mikołaja Kopernika – nr nieparzyste, Kościelna od nr 1 do nr 14, Tadeusza Kościuszki, Lipowa, Łąkowa od nr 1 do nr 18, Mariańska, Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 24, Gabriela Narutowicza, gen. Stefana „Grota” Roweckiego od nr 1 do nr 8, ks. Piotra Skargi od nr 1 do nr 37 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 30 – parzyste, Jana III Sobieskiego, Strażacka, Wąska, Zamkowa od nr 2 do nr 18 – parzyste.
13 Szkoła Podstawowa nr 16 im. T. Kościuszki, ul. 20 Stycznia 9/13 Pabianice stały Tak 20 Stycznia od nr 35 do nr 63 – nieparzyste, Bracka – nr parzyste oraz od nr 1 do nr 53 – nieparzyste, Bugaj nr 52/54, Narcyza Gryzla – nr parzyste oraz od nr 15 do końca – nieparzyste, Mikołaja Kopernika od nr 32 do końca – parzyste, Bolesława Nawrockiego nr 13 i 15, Owsiana, gen. Stefana „Grota” Roweckiego od nr 10 do nr 22 – parzyste.
14 Szkoła Podstawowa nr 16 im. T. Kościuszki, ul. 20 Stycznia 9/13 Pabianice stały Tak 20 Stycznia od nr 1 do nr 33A – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 28 – parzyste, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Boczna, Dobra od nr 9 do końca – nieparzyste, Narcyza Gryzla od nr 1 do nr 13 – nieparzyste, Mikołaja Kopernika od nr 2 do nr 30 – parzyste, Bolesława Nawrockiego nr 9, 11, 22, 24, Osiedlowa, ks. Piotra Skargi od nr 39 do nr 81 – nieparzyste, Spacerowa, Szpitalna od nr 2 do nr 30 – parzyste, Wschodnia od nr 40 do końca – parzyste oraz od nr 49 do końca – nieparzyste, Żytnia.
15 Osiedlowy Dom Kultury „BARAK” PSM, ul. gen. Stefana „Grota” Roweckiego 18a Pabianice stały Tak 20 Stycznia od nr 30 do nr 62 – parzyste, gen. Aleksandra Arkuszyńskiego, Dobra od nr 28 do końca – parzyste, Dolna, Mała, Modra, Myśliwska od nr 5 do nr 35 – nieparzyste oraz od nr 16 do nr 54 – parzyste, Michała Ossowskiego, Podgórna, Podleśna od nr 2 do nr 16 – parzyste, Karola Prosnaka, Sporna, Szpitalna – nr nieparzyste oraz od nr 32 do końca – parzyste, Wschodnia od nr 1 do nr 47 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 38 – parzyste.
16 Szkoła Podstawowa nr 16 im. T. Kościuszki, ul. 20 Stycznia 9/13 Pabianice stały Tak 20 Stycznia od nr 65 do nr 85 – nieparzyste, Bracka od nr 55 do końca – nieparzyste, Mokra – nr parzyste oraz od nr 25 do końca – nieparzyste, Bolesława Nawrockiego nr 17, 19 oraz od nr 26 do nr 32 – parzyste, gen. Stefana „Grota” Roweckiego od nr 23 do końca, Smugowa od nr 1 do nr 31 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 20 – parzyste.
17 Przedszkole Miejskie nr 16, ul. Bugaj 58 Pabianice stały Tak Bugaj od nr 56 do nr 76 i od nr 90 do nr 96A – parzyste oraz od nr 69 do nr 75A – nieparzyste, gen. Stefana „Grota” Roweckiego od nr 9 do nr 21 – nieparzyste.
18 Zespół Szkół nr 2 im. prof. J. Groszkowskiego, ul. św. Jana 27 Pabianice stały Tak Stefana Batorego, Garncarska, Gdańska, św. Jana – nr nieparzyste, gen. Leopolda Okulickiego, Partyzancka od nr 51 do nr 61 – nieparzyste oraz od nr 56 do nr 60 – parzyste, marsz. Józefa Piłsudskiego, św. Rocha od nr 1 do nr 13, Stary Rynek, Zamkowa od nr 1 do nr 17 – nieparzyste.
19 Zespół Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic, ul. Gdańska 5 Pabianice stały Nie Maksymiliana Barucha, Kapliczna, Konopna, Konstantynowska, Kresowa, Majdany, Młynarska, Mostowa, Partyzancka od nr 62 do nr 75, Poprzeczna od nr 13 do końca, Północna, Rypułtowicka, Sejmowa, Warszawska od nr 2 do nr 48 – parzyste, Źródlana, Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 19 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 16 – parzyste.
20 Przedszkole Miejskie nr 6, ul. Warszawska 53 Pabianice stały Nie 3 Maja, Bóźniczna, Bystra, Ciepła, Dębowa, Familijna, Kościelna od nr 15 do końca, Kręta, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Miętowa, Miła, Modrzewiowa, Nastrojowa, Partyzancka od nr 76 do końca, Piaskowa, Jana Pietrusińskiego, Poprzeczna od nr 1 do nr 12, Promienna, Przyjazna, Radosna, Rajska, gen. Władysława Sikorskiego, ks. Piotra Skargi od nr 32 do nr 52 – parzyste, Szczęśliwa, Szewska, Warszawska od nr 1 do nr 69 i od nr 103 do końca – nieparzyste oraz od nr 50 do końca – parzyste, Widzewska, Wincentego Witosa, Zachodnia, Zaradzyńska od nr 1 do nr 38, Zdrojowa, Żwirki i Wigury od nr 18 do końca – parzyste oraz od nr 21 do końca – nieparzyste.
21 Szkoła Podstawowa nr 17 im. M. Kozery-Gliszczyńskiej, ul. Warszawska 65 Pabianice stały Nie Aleja NSZZ Solidarność, Dobra od nr 1 do nr 7 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 26 – parzyste, Graniczna od nr 1 do nr 33 – nieparzyste, Krzywa, Lwowska, Myśliwska od nr 2 do nr 14 i od nr 56 do końca – parzyste oraz od nr 1 do nr 3D i od nr 37 do końca – nieparzyste, Bolesława Nawrockiego od nr 1 do nr 7C – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 20 – parzyste, Ochocza, Rzgowska, ks. Piotra Skargi od nr 54 do końca – parzyste oraz od nr 81A do końca – nieparzyste, Słoneczna, Spokojna, Sybiraków, Warszawska od nr 71 do nr 101B – nieparzyste, Willowa, Wiosenna, Wołyniaków, Zaradzyńska od nr 39 do końca.
22 Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Kopernika, ul. Mokra 28/34 Pabianice stały Tak 20 Stycznia od nr 64 do końca – parzyste oraz od nr 87 do końca – nieparzyste, Borowa, Chabrowa, Chmielna, Ciasna, Drobna, Działkowa, Graniczna – nr parzyste oraz od nr 35 do końca – nieparzyste, gen. Zygmunta „Waltera” Janke od nr 1 do nr 8, Jesienna, Kolonijna, Końcowa, Nowowolska, Podleśna – nr nieparzyste oraz od nr 18 do końca – parzyste, Rydzyńska, Stara, Zakole, Żwirowa.
23 Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Kopernika, ul. Mokra 28/34 Pabianice stały Tak Bugaj od nr 77 do nr 107 – nieparzyste oraz od nr 78 do nr 88A i od nr 96B do nr 108 – parzyste, Drewnowska, Gawrońska, gen. Zygmunta „Waltera” Janke od nr 45 do końca, Mokra od nr 1 - 23 – nieparzyste, Bolesława Nawrockiego od nr 21 do końca – nieparzyste oraz od nr 34 do końca – parzyste.
24 Przedszkole Miejskie nr 13, ul. Mokra 19/23 Pabianice stały Nie Bugaj od nr 109 do końca, gen. Zygmunta „Waltera” Janke od nr 9 do nr 44, Popławska, Sienna, Smugowa od nr 22 do końca – parzyste oraz od nr 33 do końca – nieparzyste, Jadwigi Wajsówny.
25 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Jutrzkowicka 85/87 Pabianice stały Nie ulice: Gospodarcza, Jasna, Jutrzkowicka, Pogodna, Polna, ks. Jerzego Popiełuszki, płk. Henryka Świetlickiego, Wodna, Ziemna.
26 Szkoła Podstawowa nr 13 im. S. Sempołowskiej, ul. Jana Pawła II 16 Pabianice stały Tak Piotra Bardowskiego – nr parzyste, Grabowa – nr nieparzyste oraz od nr 18 do końca – parzyste, Jana Pawła II od nr 1 do nr 28, Łąkowa od nr 19 do końca, Orla od nr 1 do nr 30, PCK, Piękna od nr 17 do końca, Potokowa, Stefanii Sempołowskiej, Tadeusza Świątka, Świętokrzyska od nr 18 do końca, Targowa od nr 18 do końca – parzyste oraz od nr 21 do końca – nieparzyste, Widok, Wierzbowa, Zacisze, Żabia, Żurawia.
27 Pabianickie Centrum Medyczne, Jana Pawła II 68 Pabianice szpital Nie Pabianickie Centrum Medyczne, ul. Jana Pawła II 68 (głosują pacjenci Szpitala)
28 Dom Pomocy Społecznej, Wiejska 55/61 Pabianice dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej, ul. Wiejska 55/61 (głosują pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej)
29 Dom Pomocy Społecznej, Łaska 86 Pabianice dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej, ul. Łaska 86 (głosują pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej)
1 Szkoła Podstawowa w Dłutowie, ul. Główna nr 9 Dłutów stały Nie Dłutów
2 Szkoła Podstawowa w Dłutowie, ul. Główna nr 9 Dłutów stały Tak Piętków, Stoczki-Porąbki, Świerczyna, Redociny, Leszczyny Małe, Lesieniec, Tążewy, Czyżemin, Leszczyny Duże
3 Szkoła Podstawowa w Dłutowie, ul. Główna nr 9 Dłutów stały Tak Dłutówek, Budy Dłutowskie, Huta Dłutowska, Dąbrowa, Pawłówek
4 Szkoła Podstawowa w Dłutowie, ul. Główna nr 9 Dłutów stały Nie Ślądkowice, Drzewociny, Mierzączka Duża, Łaziska, Orzk
1 Szkoła Podstawowa w Chechle, ul. Lipowa 1 Chechło Drugie stały Nie Chechło Pierwsze-ulice: 15 Pułku Piechoty Wilków, A. Asnyka, B. Leśmiana, B. Prusa, E. Orzeszkowej, G. Zapolskiej, H. Mniszkówny, J. Kasprowicza, J. Kochanowskiego, J. Porazińskiej, J. Przybosia, J. Słowackiego, J. Tuwima, J. Iwaszkiewicza, K. I. Gałczyńskiego, Karolewska, Liściasta, M. Kownackiej, M. Dąbrowskiej, M. Samozwaniec, M. Hillar, M. Konopnickiej, M. Rodziewiczówny, P. Gojawiczyńskiej, Polna, S. I. Witkiewicza, S. Wyspiańskiego, Z. Nałkowskiej, Zwycięstwa. Chechło Pierwsze-ulice: A. Mickiewicza, Długa, Dolna, Krótka, Ks. Maksymiliana Marii Kolbego, Niska, Nowa, Pabianicka, Podmiejska, Torowa, W. Witosa, Wąska. Chechło Drugie-ulice: Brzozowa, Kwiatowa, Lipowa od nr 1 do nr 23 i nr: 24, 26, 28, 28b, 30, 32, Łąkowa, Ogrodowa, Przejazdowa, Spacerowa, Wrzosowa, Zielona, Zwycięstwa. Chechło Drugie-ulice: Gliniana, Kosobudzka, Lipowa nr: 25, 27, 29, 31 i od nr 33 do nr 87, 3 Maja, Marii Rożek, Mokra, Pabianicka, Podleśna, Torowa, Cicha, Wspólna.
2 Szkoła Podstawowa w Dobroniu, ul. Sienkiewicza 39 Dobroń stały Tak Dobroń Duży, Dobroń Mały
3 Szkoła Podstawowa w Dobroniu, ul. Sienkiewicza 39 Dobroń stały Tak Dobroń Poduchowny – ulice: Dojazdowa, Juliana Tuwima, Kanałowa, Kolejowa, Lipowa, M. Konopnickiej, Rolnicza, Sienkiewicza od nr 7 do nr 54, Szkolna, W. Witosa. Dobroń Poduchowny-ulice: Cisowa, Fabryczna, Grunwaldzka, Jodłowa, M. Hłaski, Mickiewicza, Modrzewiowa, Norwida, Ogrodowa, Parkowa, Podleśna, Sienkiewicza od nr 55 do nr 74, Słowackiego, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Zbigniewa Herberta, W. Broniewskiego, Czesława Miłosza, miejscowość Szczerki.
4 Szkoła Podstawowa w Dobroniu, ul. Sienkiewicza 39 Dobroń stały Tak Wincentów, Wymysłów, Markówka, Poleszyn, Zakrzewki
5 Strażnica OSP w Orpelowie, 20 Orpelów stały Nie Orpelów
6 Szkoła Podstawowa w Mogilnie Dużym, 21 Mogilno Duże stały Nie Barycz, Ldzań, Mogilno Duże, Mogilno Małe, Przygoń, Morgi, Róża.
1 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie, ul. Szkolna 12 Ksawerów stały Nie Giełdowa, Hurtowa, Kwiatowa, Letnia, Rzepakowa, Słonecznikowa, Słowackiego, Szkolna, Towarowa, Tulipanowa, Wieczysta, Zachodnia od nr 2 do końca (strona parzysta), Zacisze
2 Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie, ul. Jana Pawła II 1 Ksawerów stały Tak Ametystowa, Andromedy, Bajkowa, Bereniki, Bohaterów Ksawerowa 1939 - 1945, Bursztynowa, Cicha, Graniczna w Ksawerowie, Gwiezdna, Handlowa od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 38 do końca (strona parzysta), Jana Pawła II (strona parzysta), Jęczmienna, Klonowa, Łódzka od nr 1 do nr 111 (strona nieparzysta), Łódzka od nr 8 do nr 52 (strona parzysta), Mały Skręt od nr 10 do końca (strona parzysta), Modra, Opalowa, Penelopy, Piaskowa, Pocztowa (strona nieparzysta), Pomorska, Prześwit, Spółdzielcza, Sucha, Szeroka, Wschodnia od nr 2 do nr 62 (strona parzysta), Wspólna, Zachodnia od nr 1 do nr 27b (strona nieparzysta), Żytnia
3 Szkoła Podstawowa w Ksawerowie, ul. Zachodnia 33 Ksawerów stały Tak Bednarska, Bema, Cegielniana, Dolna, Dziubińskiej, Getta, Górna, Granitowa, Handlowa od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 36 (strona parzysta), Jana Pawła II (strona nieparzysta), Ksawerowska, Ludowa, Łaska, Łódzka od nr 113 do końca (strona nieparzysta) i od nr 64 do końca (strona parzysta), Nowa, Parkowa, Pocztowa (strona parzysta), Roosevelta, Sienkiewicza, Spokojna, Targowa, Widzewska, Wrzosowa, Wschodnia od nr 62a do końca (strona parzysta), Zachodnia od nr 31 do końca (strona nieparzysta), Żeromskiego
4 Urząd Gminy Ksawerów, ul. Kościuszki 3h Ksawerów stały Tak Akacjowa od nr 59 do nr 61 (strona nieparzysta), Boczna, Brzegowa, Bukowa, Cienista, Deszczowa, Dobra, Głowackiego, Konopnickiej, Kosmowskiej od nr 102 do końca (strona parzysta) i od nr 37 do końca (strona nieparzysta), Kościuszki, Liliowa, Lipowa, Łąkowa, Mała, Mały Skręt od nr 2 do nr 8 (strona parzysta), Mickiewicza, Miła, Modrzewiowa, Nastrojowa, Obwodowa, Ogrodnicza, Orzechowa, Osiowa, Piękna, Poprzeczna, Poziomkowa, Północna od nr 22a do nr 36 (strona parzysta) i od nr 21 do nr 35 (strona nieparzysta), Promowa, Radosna, Rataja, Różana, Solarza, Spacerowa, Świerkowa od nr 2 do nr 14 (strona parzysta) i nr 1, Tęczowa, Topolowa, Traktorowa, Twarda, Tylna, Tymiankowa, Urocza, Wiosenna, Wiśniowa, Wschodnia od nr 1 do nr 125 (strona nieparzysta), Złota
5 Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej, ul. majora Hubala 55 Wola Zaradzyńska stały Tak 1 Maja, Biała, Huczna, Karminowa, Kolorowa, Kosmowskiej od nr 1 do nr 33 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), Krótka, majora Hubala od nr 1 do nr 49 (strona nieparzysta), Malinowa, Muzyczna, Orkana, Owocowa, Północna od nr 2 do nr 22 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta), Sadowa, Skromna, Słoneczna, Sosnowa, Taneczna, Wąska, Wolska, Wschodnia od nr 127 do końca (strona nieparzysta), Zaradzyńska (z wyłączeniem nr 15), Zielona
6 Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej, ul. majora Hubala 55 Wola Zaradzyńska stały Nie Nowa Gadka: Akacjowa nr 14 i od nr 40 do nr 84 (strona parzysta) i od nr 113 do nr 139 (strona nieparzysta), Łączna, Ogrodników, Polna. Wola Zaradzyńska: Akacjowa nr 1d, 31 i 34b, Chmielna, Graniczna w Woli Zaradzyńskiej, majora Hubala (strona parzysta) i od nr 51 do końca (strona nieparzysta), Leśna, Miodowa, Ogrodników nr 1, 1a, 1b i 1c, Południowa, Zaradzyńska nr 15
7 JOVIMED Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o. o. w Ksawerowie, Zachodnia 37 Ksawerów dom pomocy społecznej Nie JOVIMED Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o. o. , Ksawerów, ul. Zachodnia 37
1 Gminny Ośrodek Kultury w Lutomiersku, pl. Jana Pawła II 13 Lutomiersk stały Nie Antoniew, Czołczyn, Dziektarzew, Lutomiersk, Mikołajewice
2 Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, ul. Piłsudskiego 1 Lutomiersk stały Nie Bechcice, Florentynów, Legendzin, Mirosławice, Prusinowice, Wrząca, Zalew
3 Szkoła Podstawowa w Kazimierzu, ul. Sienkiewicza 25 Kazimierz stały Tak Albertów, Babice, Babiczki, Kazimierz, Stanisławów Stary, Zdziechów
4 Szkoła Podstawowa w Szydłowie, 1 Szydłów stały Tak Charbice Dolne, Charbice Górne, Jerwonice, Malanów, Orzechów, Szydłów, Szydłówek
5 Ochotnicza Straż Pożarna w Puczniewie, 20 Puczniew stały Tak Franciszków, Madaje Nowe, Mianów, Puczniew, Wola Puczniewska, Żurawieniec
6 Dom Pomocy Społecznej "Nad Strumykiem" w Legendzinie, nr 2 Legendzin dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej "Nad Strumykiem" w Legendzinie
1 Szkoła Podstawowa w Bychlewie, 13 Bychlew stały Tak Bychlew, Hermanów, Jadwinin, Terenin, Władysławów
2 Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach, 103 Pawlikowice stały Nie Rydzyny, Pawlikowice
3 Szkoła Podstawowa w Petrykozach, 52 Petrykozy stały Tak Gorzew, Górka Pabianicka, Okołowice, Petrykozy, Petrykozy-Osiedle, Porszewice, Szynkielew, Świątniki
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 107 Piątkowisko stały Nie Kudrowice, Piątkowisko
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Oddział w Żytowicach, 34 Żytowice stały Tak Huta Janowska, Janowice, Konin, Majówka, Wola Żytowska, Wysieradz, Żytowice
6 Placówka Całodobowej Opieki "Jadwinin", 26 Jadwinin dom pomocy społecznej Nie Placówka Całodobowej Opieki "Jadwinin"

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Pabianice ulice: 15 Pułku Piechoty „Wilków”, Agrestowa, Akacjowa, Piotra Bardowskiego – nr nieparzyste, Batalionów Chłopskich, Bociania, Mieczysława Brauna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chmielowa, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Czereśniowa, Dereniowa, dr. Witolda Eichlera, Gajowa, Garażowa, Glebowa, Gromadzka, Gruntowa, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Pawła II od nr 29 do końca, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karniszewicka od nr 49 do końca, Kasztanowa, Kasztelańska, Kąkolowa, Klonowa, Aleksandra Kostki-Napierskiego, Krakowska, Księżycowa, Stanisława Kunickiego, Laskowa, Lawendowa, Lecznicza, Leszczynowa, Leśna, Lisia, Liściasta, Ludowa, Łaska – nr nieparzyste oraz od nr 58 do końca – parzyste, Łączna, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Malinowa, Adama Mickiewicza, Miodowa, Modrakowa, Stanisława Moniuszki od nr 112 do końca, Morelowa, Morwowa, Niecała, Nieduża, Niska, Odrodzenia, Oliwkowa, Olszynowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Osikowa, Owocowa, Parkowa, Partyzancka od nr 1 do nr 16, Pawia, Piątkowska, Podmiejska, Józefa Poniatowskiego, Poziomkowa, Próżna, Przejazd, Robotnicza, Rolnicza, Rycerska, Składowa, Skośna, Skrajna, Słonecznikowa, Juliusza Słowackiego, Sosnowa, Sportowa, Stanisława Staszewskiego, Szarych Szeregów, Szynkielewska, Śliwkowa, Jędrzeja Śniadeckiego, Średnia, Świerkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Tkacka od nr 33 do końca – nieparzyste oraz od nr 42 do końca – parzyste, Topolowa, Torowa, Toruńska od nr 36 do końca – parzyste oraz od nr 41 do końca – nieparzyste, Trawiasta, Trębacka, Ułańska, Warzywna, Węglowa, Wiązowa, Wiejska, Wileńska – nr parzyste oraz od nr 31 do końca – nieparzyste, Wiśniowa, Wolnościowa, Wrzosowa, Wspólna, Zagajnikowa, Zamkowa od nr 55 do końca – nieparzyste, Żniwna, Żytowicka. 3 11 817 2 10
0.0000020000Nr 2 Miasto Pabianice ulice: Armii Krajowej, Bagatela, Władysława Broniewskiego, Chłodna, Cicha, gen. Jarosława Dąbrowskiego, Bartosza Głowackiego, Grabowa od nr 2 do nr 16 – parzyste, św. Jana – parzyste, Kamienna, Karniszewicka od nr 1 do nr 48, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Kwiatowa, Lutomierska, Łaska od nr 2 do nr 56 – parzyste, Jana Matejki, Romualda Mielczarskiego, Stanisława Moniuszki od nr 25 do nr 111, Nowa, Ogrodowa, Orla od nr 31 do końca, Ostatnia, Partyzancka od nr 17 do nr 49a – nieparzyste oraz od nr 18 do nr 54e – parzyste, Piękna od nr 1 do nr 16, Południowa, Pomorska, Powstańców Warszawy, Prosta, Pszeniczna, gen. Kazimierza Pułaskiego, Władysława Reymonta, św. Rocha od nr 14 do końca, Różana, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Spółdzielcza, Szkolna, Świętokrzyska od nr 1 do nr 17, Targowa od nr 1 do nr 19 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 16 – parzyste, Tkacka od nr 1 do nr 31 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 40 – parzyste, Toruńska od nr 1 do nr 39 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 34 – parzyste, gen. Romualda Traugutta, Tulipanowa, Ludwika Waryńskiego, Wileńska od nr 1 do nr 29 – nieparzyste, Wysoka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana kard. Wyszyńskiego, Zamkowa od nr 19 do nr 53 – nieparzyste oraz od nr 20 do końca – parzyste, Zgoda, Zielona, Żelazna, Stefana Żeromskiego. 3 11 300 2 10
0.0000030000Nr 3 Miasto Pabianice ulice: 20 Stycznia od nr 1 do nr 85 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 62 – parzyste, gen. Aleksandra Arkuszyńskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Boczna, Bohaterów, Bracka, Bugaj od nr 1 do nr 75a – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 76 i od nr 90 do nr 96a – parzyste, Dobra od nr 9 do końca – nieparzyste oraz od nr 28 do końca – parzyste, Dolna, Ewangelicka, Grobelna, Narcyza Gryzla, Kazimierza, Jana Kilińskiego, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Mikołaja Kopernika, Kościelna od nr 1 do nr 14, Tadeusza Kościuszki, Lipowa, Łąkowa od nr 1 do nr 18, Mała, Mariańska, Modra, Mokra – nr parzyste oraz od nr 25 do końca – nieparzyste, Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 24, Myśliwska od nr 5 do nr 35 – nieparzyste oraz od nr 16 do nr 54 – parzyste, Gabriela Narutowicza, Bolesława Nawrockiego od nr 9 do nr 19 – nieparzyste oraz od nr 22 do nr 32 – parzyste, Osiedlowa, Michała Ossowskiego, Owsiana, Podgórna, Podleśna od nr 2 do nr 16 – parzyste, Karola Prosnaka, gen. Stefana “Grota” Roweckiego, ks. Piotra Skargi od nr 1 do nr 81 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 30 – parzyste, Smugowa od nr 1 do nr 31 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 20 – parzyste, Jana III Sobieskiego, Spacerowa, Sporna, Strażacka, Szpitalna, Wąska, Wschodnia, Zamkowa od nr 2 do nr 18 – parzyste, Żytnia. 3 13 643 2 10
0.0000040000Nr 4 Miasto Pabianice ulice: 20 Stycznia od nr 64 do końca – parzyste oraz od nr 87 do końca – nieparzyste, 3 Maja, Aleja NSZZ Solidarność, Piotra Bardowskiego – nr parzyste, Maksymiliana Barucha, Stefana Batorego, Borowa, Bóźniczna, Bugaj od nr 77 do końca – nieparzyste oraz od nr 78 do nr 88a i od nr 96b do końca – parzyste, Bystra, Chabrowa, Chmielna, Ciasna, Ciepła, Dębowa, Dobra od nr 1 do nr 7 – nieparzyste oraz od nr 2 - 26 – parzyste, Drewnowska, Drobna, Działkowa, Familijna, Garncarska, Gawrońska, Gdańska, Gospodarcza, Grabowa – nr nieparzyste oraz od nr 18 do końca – parzyste, Graniczna, św. Jana – nr nieparzyste, Jana Pawła II od nr 1 do nr 28, gen. Zygmunta “Waltera” Janke, Jasna, Jesienna, Jutrzkowicka, Kapliczna, Kolonijna, Konopna, Konstantynowska, Końcowa, Kościelna od nr 15 do końca, Kresowa, Kręta, Krzywa, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Lwowska, Łąkowa od nr 19 do końca, Majdany, Miętowa, Miła, Młynarska, Modrzewiowa, Mokra od nr 1 - 23 – nieparzyste, Mostowa, Myśliwska od nr 2 do nr 14 i od nr 56 do końca – parzyste oraz od nr 1 do nr 3d i od nr 37 do końca – nieparzyste, Nastrojowa, Bolesława Nawrockiego od nr 1 – 7c i od nr 21 do końca – nieparzyste oraz od nr 2 do 20 i od nr 34 do końca – parzyste, Nowowolska, Ochocza, gen. Leopolda Okulickiego, Orla od nr 1 do nr 30, Partyzancka od nr 51 do końca– nieparzyste oraz od nr 56 do końca – parzyste, PCK, Piaskowa, Jana Pietrusińskiego, Piękna od nr 17 do końca, marsz. Józefa Piłsudskiego, Podleśna – nr nieparzyste oraz od nr 18 do końca – parzyste, Pogodna, Polna, ks. Jerzego Popiełuszki, Popławska, Poprzeczna, Potokowa, Północna, Promienna, Przyjazna, Radosna, Rajska, św. Rocha od nr 1 do nr 13, Rydzyńska, Rypułtowicka, Rzgowska, Sejmowa, Stefanii Sempołowskiej, Sienna, gen. Władysława Sikorskiego, ks. Piotra Skargi od nr 32 do końca – parzyste oraz od nr 81a do końca – nieparzyste, Słoneczna, Smugowa od nr 22 do końca – parzyste oraz od nr 33 do końca – nieparzyste, Spokojna, Stara, Stary Rynek, Sybiraków, Szczęśliwa, Szewska, Tadeusza Świątka, płk. Henryka Świetlickiego, Świętokrzyska od nr 18 do końca, Targowa od nr 18 do końca – parzyste oraz od nr 21 do końca – nieparzyste, Jadwigi Wajsówny, Warszawska, Widok, Widzewska, Wierzbowa, Willowa, Wiosenna, Wincentego Witosa, Wodna, Wołyniaków, Zachodnia, Zacisze, Zakole, Zamkowa od nr 1 do nr 17 – nieparzyste, Zaradzyńska, Zdrojowa, Ziemna, Źródlana, Żabia, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żwirowa. 4 15 667 2 12
0.0000050000Nr 5 Miasto Konstantynów Łódzki 3 14 586 4 19
0.0000060000Nr 6 Gmina Dłutów, Gmina Dobroń, Gmina Ksawerów, Gmina Lutomiersk, Gmina Pabianice 7 28 250 4 35
Podsumowanie 23 95 263 16 96

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 9 14
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 4 8 12
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 5 5 6 5 9 35
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA PABIANIC GRZEGORZA MACKIEWICZA KWW KOALICJA DLA PABIANIC G. MACKIEWICZA 5 5 5 6 21
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA POWIATU KWW TAK DLA POWIATU 5 9 14

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 11 731 6 513 6 502 55.43% 0.05543
6 290 96.74% 0.09674
Tak
2 11 303 5 776 5 776 51.10% 0.0511
5 609 97.11% 0.09711
Tak
3 13 655 7 568 7 536 55.19% 0.05519
7 278 96.58% 0.09658
Tak
4 15 680 8 475 8 466 53.99% 0.05399
8 164 96.43% 0.09643
Tak
5 14 588 8 763 8 757 60.03% 0.06003
8 374 95.63% 0.09563
Tak
6 28 189 17 443 17 376 61.64% 0.06164
16 610 95.59% 0.09559
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 112 14 21.24% 0.02124
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 295 12 4.39% 0.00439
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 134 35 28.92% 0.02892
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA PABIANIC GRZEGORZA MACKIEWICZA 18 589 21 35.53% 0.03553
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA POWIATU 5 195 14 9.93% 0.00993

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 112 14 5 21.24% 0.02124
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 295 12 0 4.39% 0.00439
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 134 35 7 28.92% 0.02892
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA PABIANIC GRZEGORZA MACKIEWICZA 18 589 21 9 35.53% 0.03553
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA POWIATU 5 195 14 2 9.93% 0.00993
Tak

Rada Powiatu Pabianickiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 PIERZCHAŁA Tomasz Jerzy 1 012 16.09% 0.01609
Tak
1 10 2 BŁOCH Marek 500 7.95% 0.00795
Nie
1 10 3 KANIA Jakub Maksymilian 163 2.59% 0.00259
Nie
1 10 4 BULZACKA Magdalena Maria 129 2.05% 0.00205
Nie
1 10 5 PIECH Dorota Beata 240 3.82% 0.00382
Nie
1 14 1 JAKSA Arkadiusz 1 250 19.87% 0.01987
Tak
1 14 2 WENNE-BŁAŻYŃSKA Gabriela Bogusława 414 6.58% 0.00658
Nie
1 14 3 HABURA Jarosław Stefan 1 260 20.03% 0.02003
Tak
1 14 4 RYBARCZYK-CIEŚLAR Magdalena 638 10.14% 0.01014
Nie
1 14 5 WRZOS-MEUS Maria Jolanta 684 10.87% 0.01087
Nie
2 10 1 LESMAN Jarosław Mariusz 778 13.87% 0.01387
Tak
2 10 2 AMBROZIAK Piotr 518 9.24% 0.00924
Nie
2 10 3 ŁONDKA Małgorzata Aleksandra 192 3.42% 0.00342
Nie
2 10 4 MIELCZAREK Andrzej Wiesław 120 2.14% 0.00214
Nie
2 10 5 TOMASZEWSKA Małgorzata Maria 227 4.05% 0.00405
Nie
2 14 1 HABURA Krzysztof Stefan 1 905 33.96% 0.03396
Tak
2 14 2 ŁUCZAK Tomasz Jacek 572 10.20% 0.0102
Nie
2 14 3 WADOWSKA-GRYZEL Jadwiga 606 10.80% 0.0108
Tak
2 14 4 NOWAK Grażyna Elżbieta 402 7.17% 0.00717
Nie
2 14 5 JANCZAK Grzegorz Andrzej 289 5.15% 0.00515
Nie
3 10 1 FLAJSZER Waldemar 1 249 17.16% 0.01716
Tak
3 10 2 HANKE Grzegorz Paweł 346 4.75% 0.00475
Nie
3 10 3 MADALIŃSKI Tomasz Wojciech 325 4.47% 0.00447
Nie
3 10 4 LEŻAŃSKA Iwona 222 3.05% 0.00305
Nie
3 10 5 STACHELSKA Małgorzata Edyta 223 3.06% 0.00306
Nie
3 14 1 WLAŹLAK Florian 1 650 22.67% 0.02267
Tak
3 14 2 KUNKA Rafał Jakub 844 11.60% 0.0116
Nie
3 14 3 LEWANDOWSKA Ewa Małgorzata 1 306 17.94% 0.01794
Tak
3 14 4 WADOWSKA-FILARSKA Ewa Joanna 442 6.07% 0.00607
Nie
3 14 5 PIOTROWSKI Bogdan 671 9.22% 0.00922
Nie
4 10 1 WOLSKI Marcin Sylwester 1 117 13.68% 0.01368
Tak
4 10 2 CZECHOWSKI Marek 312 3.82% 0.00382
Nie
4 10 3 SZCZESIO Sławomir Józef 412 5.05% 0.00505
Nie
4 10 4 MATYŚKIEWICZ-KOZIEŁ Anna 173 2.12% 0.00212
Nie
4 10 5 BIEGARCZYK Joanna Anna 138 1.69% 0.00169
Nie
4 10 6 MARKOWSKA Barbara Maria 356 4.36% 0.00436
Nie
4 14 1 GRYGLEWSKI Marek Józef 2 171 26.59% 0.02659
Tak
4 14 2 STENCEL Łukasz Tomasz 1 291 15.81% 0.01581
Tak
4 14 3 KRIGER-KOZŁOWSKA Zofia Helena 513 6.28% 0.00628
Nie
4 14 4 PIERZCHAŁA-GŁADYSZ Anna 795 9.74% 0.00974
Tak
4 14 5 WRÓBLEWSKI Jacek Cezary 235 2.88% 0.00288
Nie
4 14 6 BUJACZ Anna Grażyna 651 7.97% 0.00797
Nie
5 4 1 BRZYSZCZ Henryk Stefan 2 429 29.01% 0.02901
Tak
5 4 2 OWCZAREK Andrzej 742 8.86% 0.00886
Tak
5 4 3 JABŁOŃSKI Sławomir 167 1.99% 0.00199
Nie
5 4 4 RATAJCZYK Ewa Agnieszka 416 4.97% 0.00497
Nie
5 4 5 JABŁOŃSKA Ewa Anna 458 5.47% 0.00547
Nie
5 8 1 KUBIAK Marcin 444 5.30% 0.0053
Nie
5 8 2 KRYGIER Justyna Sabina 104 1.24% 0.00124
Nie
5 8 3 MARTIN-WITAK Łukasz Michał 71 0.85% 0.00085
Nie
5 8 4 ROJEK Monika 251 3.00% 0.003
Nie
5 10 1 WALIGÓRSKI Krzysztof Maciej 990 11.82% 0.01182
Tak
5 10 2 BŁASZCZYK Iwona 336 4.01% 0.00401
Nie
5 10 3 KOWALIK Marek Władysław 322 3.85% 0.00385
Nie
5 10 4 CYRULSKA Halina 320 3.82% 0.00382
Nie
5 10 5 WIŚNIEWSKI Walerian Józef 54 0.64% 0.00064
Nie
5 15 1 KACZOROWSKI Marian Stanisław 961 11.48% 0.01148
Nie
5 15 2 KOESLING Piotr Łukasz 50 0.60% 0.0006
Nie
5 15 3 STĘPNIEWSKA Anna Maria 70 0.84% 0.00084
Nie
5 15 4 KOSMA Bartłomiej Grzegorz 55 0.66% 0.00066
Nie
5 15 5 PIASECKA Iwona Anna 134 1.60% 0.0016
Nie
6 4 1 GAJDA Henryk Adam 2 123 12.78% 0.01278
Tak
6 4 2 WRÓBEL Maria Małgorzata 985 5.93% 0.00593
Tak
6 4 3 KURZAWSKI Andrzej Arkadiusz 840 5.06% 0.00506
Nie
6 4 4 ZIELIŃSKA Beata Maria 643 3.87% 0.00387
Nie
6 4 5 ŚWIERCZ Krzysztof Marek 227 1.37% 0.00137
Nie
6 4 6 SALAMON Natalia Dobiesława 173 1.04% 0.00104
Nie
6 4 7 FRACHOWICZ Grzegorz Mirosław 128 0.77% 0.00077
Nie
6 4 8 OWCZAREK Beata Agnieszka 303 1.82% 0.00182
Nie
6 4 9 PACHOLAK Krzysztof Jan 1 478 8.90% 0.0089
Tak
6 8 1 JAKÓBEK Dariusz Wojciech 479 2.88% 0.00288
Nie
6 8 2 RABIEGA Robert Marcin 477 2.87% 0.00287
Nie
6 8 3 KRAWCZYK Barbara Teresa 131 0.79% 0.00079
Nie
6 8 4 MICHALSKA Beata Anna 113 0.68% 0.00068
Nie
6 8 5 SOBCZAK Adam Paweł 111 0.67% 0.00067
Nie
6 8 6 WIELKOSZYŃSKA Beata Małgorzata 26 0.16% 0.00016
Nie
6 8 7 GORZELAŃSKA Joanna Krystyna 33 0.20% 0.0002
Nie
6 8 8 JAHN Marcin Zbigniew 55 0.33% 0.00033
Nie
6 10 1 KOSMALA Jarosław Roman 1 262 7.60% 0.0076
Tak
6 10 2 GRĄCKI Piotr 511 3.08% 0.00308
Nie
6 10 3 RZĄDZIŃSKI Robert Roman 786 4.73% 0.00473
Tak
6 10 4 KLUCH Anita Magdalena 324 1.95% 0.00195
Nie
6 10 5 SZCZEPAŃCZYK Ewa Eugenia 397 2.39% 0.00239
Nie
6 10 6 LENARCZYK Agnieszka Violeta 167 1.01% 0.00101
Nie
6 10 7 KMIN Dominika 192 1.16% 0.00116
Nie
6 10 8 SOBYTKOWSKI Przemysław Stanisław 170 1.02% 0.00102
Nie
6 10 9 TALAR Kamil Józef 551 3.32% 0.00332
Nie
6 15 1 KANIA Paweł Maciej 689 4.15% 0.00415
Tak
6 15 2 KRASKA Robert Piotr 544 3.28% 0.00328
Nie
6 15 3 DOMAŃSKA Wioletta Małgorzata 956 5.76% 0.00576
Tak
6 15 4 FIGIEL Roman 394 2.37% 0.00237
Nie
6 15 5 CHOJECKI Jan Andrzej 434 2.61% 0.00261
Nie
6 15 6 NOWICKA Maria Jolanta 319 1.92% 0.00192
Nie
6 15 7 KUPCZYK Marek Wiesław 121 0.73% 0.00073
Nie
6 15 8 JARDZIOCH Emilia Anna 142 0.85% 0.00085
Nie
6 15 9 SKĘPSKA Anna 326 1.96% 0.00196
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Pabianicki - ogółem 8 136 100 114 456 95 263 71 5 1 1
Gminy ogółem 7 113 94 114 456 95 263 71 5 1 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 4 61 653 52 427 29 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 52 803 42 836 42 5 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 16 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 8 1
Ogółem 24 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 96 43 45% 53 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 62 29 47% 33 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 206 87 42% 119 58%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 12 3 25% 9 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 2 0 0% 2 100%
Ogółem 364 159 44% 205 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 49 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 47 49 46
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 52 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 50 52
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 41 41
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 28 10 36% 18 64%
30-39 56 23 41% 33 59%
40-59 188 87 46% 101 54%
60+ 92 39 42% 53 58%
Ogółem 364 159 44% 205 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 11 3 27% 8 73%
60+ 3 0 0% 3 100%
Ogółem 16 3 19% 13 81%