Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 34 736
Wyborców 27 655
Obwodów 36
  • Wybory do Rady Powiatu Sulęcińskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina krzeszyceGmina Krzeszyce 3 15 15 46 46
gmina lubniewiceGmina Lubniewice 4 15 15 57 57
gmina slzonzskGmina Słońsk 5 15 15 49 49
gmina sulezcinGmina Sulęcin 17 15 15 49 49
gmina torzymGmina Torzym 7 15 15 43 43

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa w Krzeszycach, ul. Skwierzyńska 4 Krzeszyce stały Tak Czartów, Karkoszów, Krasnołęg, Krzeszyce, Muszkowo, Piskorzno, Świętojańsko
2 Świetlica Wiejska w Malcie, 30 Malta stały Nie Dzierzążna, Krępiny, Marianki, Malta, Przemysław, Zaszczytowo.
3 Szkoła Podstawowa w Kołczynie, ul. Sulęcińska 29 Kołczyn stały Tak Brzozowa, Brzozówka, Dębokierz, Jeziorki, Kołczyn, Krzemów, Łąków, Łukomin, Maszków, Rudna, Rudnica, Studzionka
1 Urząd Miejski Lubniewice, ul. Jana Pawła II 51 Lubniewice stały Tak Miasto Lubniewice, ulice: Akacjowa, Ariańska, Borowa, Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Gajowa, Gorzowska, Grabowa, Harcerska, Hubalczyków, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolonia, Konwaliowa, Krótka, Leśna, Liliowa, Lipowa, Malinowa, Marzeń, Morelowa, Morwowa, Ogrodowa, Oliwkowa, Osadników Wojskowych, Osiedle Słowiańskie, Osiedle Suszyce, Osiedle Trzcińce, Orzechowa, Piastowska, Plac Kasztanowy, Plac Wolności, Poziomkowa, Przemysława, Ratuszowa, Różana, Skwierzyńska, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Spacerowa, Strzelecka, Sulęcińska, Wierzbowa, Wrzosowa, Zamkowa, wsie: Rogi i Wałdowice
2 Świetlica-Lubniewice, Osiedle Świerczów 3B Lubniewice stały Nie Lubniewice, ulice: Osiedle Świerczów
3 Świetlica Wiejska Jarnatów, 39A Jarnatów stały Nie Jarnatów, Sobieraj
4 Świetlica Glisno, 23 Glisno stały Tak Glisno, Osieczyce
1 Sala wiejska w Słońsku, ul. Parkowa 2 Słońsk stały Tak Chartów, Słońsk-ulice: Słoneczna, 3 - go Lutego 1 - 53 A nieparzyste, od 70 do końca, 3 - go Maja, Kolejowa, Matejki, Morska, Piękna, Tkacka, Chopina, Jana Pawła II, Krucza, Mickiewicza, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Poniatowskiego, Sienkiewicza, Stacja Pomp, Szpitalna, Wspólna, Leśna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Topolowa, Wiejska, Ciesielska, Plac Rynkowy, Prosta, Przyjemna, Puszkina, Rybacka, Radosna, Miodowa
2 Zespół Szkół w Słońsku, ul. Lipowa 9 Słońsk stały Nie Przyborów, Słońsk-ulice: 3 - go Lutego 2 - 52 parzyste, 3 - go Lutego 62 - 68, Moniuszki, Ogrodowa, Winna, Lipowa, Mała, Parkowa, Piastowska, Graniczna, Zielona, Paderewskiego, Sikorskiego
3 Sala wiejska w Lemierzycach, ul. Kościuszki 27 Lemierzyce stały Tak Lemierzyce, Ownice
4 Sala wiejska w Głuchowie, ul. Lemierzycka 4b Głuchowo stały Tak Budzigniew, Głuchowo, Grodzisk, Jamno, Lemierzycko, Polne
5 Zakład Karny Gorzów Wielkopolski-Oddział Zewnętrzyny w Słońsku, Winna 2 Słońsk zakład karny Nie Zakład Karny Gorzów Wielkopolski-oddział Zewnętrzny w Słońsku
1 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49 Sulęcin stały Tak SULĘCIN: EMILII PLATER nr 2, 4 (od ul. Mirosława Dudka do Ronda im. Włodarczaka), JANA PASKA nr 1a, nr 1A - 1C, nr 2B (od ul. Mirosława Dudka do ul. Poznańskiej), JANA PAWŁA II, KUPIECKA, KWIATOWA, MALINOWA, MIŁA, MIROSŁAWA DUDKA, MORELOWA, OSIEDLE OSTRÓWEK, POZNAŃSKA parzyste od nr 2 do końca, PRZEMYSŁOWA, RÓŻANA, WIŚNIOWA, WINCENTEGO WITOSA
2 Przedszkole im. Małego Przyrodnika, ul. Dudka 15a Sulęcin stały Nie SULĘCIN: LEŚNA, OSIEDLE SŁONECZNE
3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Park Bankowy 7 Sulęcin stały Nie SULĘCIN: BOLESŁAWA PRUSA, ELIZY ORZESZKOWEJ, EMILII PLATER parzyste nr 8 - 12 (od Ronda im. Włodarczaka do ul. Jana Kilińskiego), HENRYKA SIENKIEWICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JANA KILIŃSKIEGO parzyste nr 4 - 14, nr 15 - 18 (od ul. Emilii Plater do ul. Jana Paska), JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA PASKA nr 1, 2, 3 - 14, parzyste nr 16 - 32 (od ul. Poznańskiej do ul. Wojska Polskiego), MARII KONOPNICKIEJ, POZNAŃSKA nieparzyste od nr 3 do końca, WOJSKA POLSKIEGO
4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Osiedle Kopernika 7 Sulęcin stały Tak SULĘCIN: OSIEDLE KOPERNIKA
5 Przedszkole Nr 2 im. Małych Odkrywców, Os. Kopernika 7 Sulęcin stały Tak SULĘCIN: CICHA, DIKUSA EKKELA, DWORCOWA, JANA PASKA nieparzyste nr 15 - 33, od nr 36 do końca (od ul. Wojska Polskiego do ul. Lipowej), LIPOWA, MAGAZYNOWA, MIODOWA, OGRODOWA, OKOPOWA, PCK, SPOKOJNA, WŁADYSŁAWA MALINOWSKIEGO, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WIDOKOWA
6 Spółdzielnia Mieszkaniowa, Park Bankowy 1 Sulęcin stały Nie SULĘCIN: EMILII PLATER nieparzyste nr 7A - 13, od nr 20 do końca (od ul. Jana Kilińskiego do ul. Wiejskiej), MARIAŃSKA, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, PARK BANKOWY, PLAC ADAMA MICKIEWICZA, STEFANA BATOREGO, WĄSKA
7 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Żeromskiego 71 Sulęcin stały Tak SULĘCIN: JANA KILIŃSKIEGO nr 1 - 3, nieparzyste nr 5 - 9 (od ul. Tadeusza Kościuszki do ul. Emilii Plater), KRÓTKA, PIASTOWSKA, PLAC KOŚCIELNY, SZKOLNA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI nr 1 - 49A (od Ronda im. Włodarczaka do ul. Młynarskiej)
8 Sulęciński Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Moniuszki 1 Sulęcin stały Tak SULĘCIN: ALEJA OSTROWSKA, BOLESŁAWA CHROBREGO, FRYDERYKA CHOPINA, FABRYCZNA, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, PINECKIEGO, PLAC STEFANA CZARNIECKIEGO, RYBNA, ROMUALDA TRAUGUTTA, STANISŁAWA MONIUSZKI, SZPITALNA, WINNA GÓRA, ŻWIRKI I WIGURY
9 Centrum Współpracy Polsko-Niemieckiej Dom Joannitów, ul. Młynarska 1 Sulęcin stały Tak SULĘCIN: 3 MAJA, AKACJOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, JERZEGO LUKOSZKA, DĘBOWA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KASZTANOWA, MŁYNARSKA, NOWOKOLEJOWA, PAŁACOWA, PODGÓRNA, ŚLUSARSKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od nr 50 do końca (od ul. Młynarskiej do ul. Wiejskiej), WIEJSKA, WILLOWA, WRZOSOWA, ZACHODNIA
10 Klub Wiejski w Ostrowie, 33 Ostrów stały Nie MAŁUSZÓW, OSTRÓW, TURSK
11 Wiejskie Centrum Społeczno-Kulturalne w Długoszynie, 11 b Długoszyn stały Tak BRZEŹNO, DŁUGOSZYN, DROGOMIN, TRZEBÓW, RYCHLIK
12 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Żubrowie, 16 a Żubrów stały Nie MIECHÓW, ŻUBRÓW
13 Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie, 1 Wędrzyn stały Nie WĘDRZYN
14 Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków w Trzemesznie Lubuskim, ul. Poznańska 63 Trzemeszno Lubuskie stały Tak GROCHOWO, GLISNO, TRZEMESZNO LUBUSKIE
15 Świetlica Wiejska w Wielowsi, 12 Wielowieś stały Nie DŁUGOSZYNEK, WIELOWIEŚ, ZARZYŃ
16 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie, ul. Witosa 7 (szpital), Witosa 7 Sulęcin szpital Nie szpital
17 Dom Pomocy Społecznej w Tursku, 28 Tursk dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Szkoła Podstawowa w Torzymiu, ul. Mickiewicza 11 Torzym stały Tak Torzym ulice: B. Prusa, Brzozowa, C. K. Norwida, Strażacka, J. Słowackiego, Jeziorna nieparzyste: 1 - 3, parzyste: 2 - 8B, Kasztanowa, Klonowa, Kolonia Leśna, Kolonia Osiny, Kolonia Sulęcińska, Krośnieńska, Kwiatowa, Leśniczówka Góry, Łąkowa, Mickiewicza, Miodowa, Młyńska, Nowa, Ogrodowa, Osiedle Lecha, Plac Kościuszki, Plac Wolności, Podgórna, Poznańska, Słowiańska, Stolarska, Sulęcińska, Świebodzińska, Świerkowa, W. Reymonta, Mikołaja Reja, Warszawska, Wąska, Wiejska, Wodna, Wojska Polskiego nieparzyste: 3 - 33, parzyste: 8 - 44
2 Przedszkole w Torzymiu, ul. Saperska 10 Torzym stały Tak Torzym ulice: Biernackiego, Chrobrego, Dworcowa, Jeziorna nieparzyste 5 - 9, i od 10 do końca, Kolejowa, Kolonia Poręby, Kolonia Saperska, Krótka, Łaszewo, Piastowska, Saperska, Sienkiewicza, Witosa, Wojska Polskiego nieparzyste: od 35 do końca, parzyste: od 46 do końca. Miejscowości: Bobrówko, Prześlice
3 Szkoła Podstawowa w Walewicach, 25 Walewice stały Nie Drzewce Kolonia, Grabów, Jelenie Pole, Kolonia Rożnówka, Koryta, Kownaty, Walewice
4 Szkoła Podstawowa w Boczowie, ul. Generała Sikorskiego 4 Boczów stały Nie Boczów, Garbicz, Lubin, Mierczany, Pniów, Tarnawa Rzepińska
5 Świetlica wiejska w Bielicach, 15 Bielice stały Tak Bielice, Lubów, Wystok
6 Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim, ul. Kościuszki 47 Gądków Wielki stały Nie Bargów, Debrznica, Drzewce, Gądków Mały, Gądków Wielki
7 Oddział V Sala Rehabilitacyjna, Wojska Polskiego 52 Torzym szpital Nie Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Lubniewice, Gmina Sulęcin 8 14 719 5 49
0.0000020000Nr 2 Gmina Krzeszyce, Gmina Słońsk 4 7 590 5 27
0.0000030000Nr 3 Gmina Torzym 3 5 346 5 25
Podsumowanie 15 27 655 15 101

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 10 6 5 21
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 6 5 20
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM POWIATU SULĘCIŃSKIEGO KWW FORUM POWIATU SULĘCIŃSKIEGO 10 6 5 21
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN KWW POROZUMIENIE GMIN 10 6 5 21
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ ZIEMI SULĘCIŃSKIEJ KWW POROZUMIENIE I ROZWÓJ ZIEMI SULĘCIŃSKIEJ 10 3 5 18

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 14 786 7 746 7 747 52.39% 0.05239
7 224 93.25% 0.09325
Tak
2 7 596 4 317 4 310 56.74% 0.05674
3 944 91.51% 0.09151
Tak
3 5 336 2 687 2 687 50.36% 0.05036
2 432 90.51% 0.09051
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 1 974 21 14.51% 0.01451
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 463 20 18.11% 0.01811
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM POWIATU SULĘCIŃSKIEGO 4 066 21 29.90% 0.0299
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN 4 580 21 33.68% 0.03368
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ ZIEMI SULĘCIŃSKIEJ 517 18 3.80% 0.0038

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 1 974 21 1 14.51% 0.01451
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 463 20 3 18.11% 0.01811
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM POWIATU SULĘCIŃSKIEGO 4 066 21 5 29.90% 0.0299
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN 4 580 21 6 33.68% 0.03368
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ ZIEMI SULĘCIŃSKIEJ 517 18 0 3.80% 0.0038
Nie

Rada Powiatu Sulęcińskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 SŁAWIAK Agnieszka Bożena 503 6.96% 0.00696
Tak
1 1 2 MELANOWICZ Barbara Magdalena 147 2.03% 0.00203
Nie
1 1 3 SARBICKI Henryk Stanisław 70 0.97% 0.00097
Nie
1 1 4 ROGOWSKA Małgorzata 56 0.78% 0.00078
Nie
1 1 5 SKARBEK Andrzej Szczepan 151 2.09% 0.00209
Nie
1 1 6 TOMCZAK Stefania Stanisława 53 0.73% 0.00073
Nie
1 1 7 SROKA Andrzej 74 1.02% 0.00102
Nie
1 1 8 MAKOWSKA Stanisława 21 0.29% 0.00029
Nie
1 1 9 MICKIEWICZ Adam Krzysztof 31 0.43% 0.00043
Nie
1 1 10 KOŁODENNA Monika 114 1.58% 0.00158
Nie
1 10 1 TRZPIS Gabriela Marianna 230 3.18% 0.00318
Tak
1 10 2 POPIS Agnieszka 221 3.06% 0.00306
Nie
1 10 3 KRYSIK Artur Wojciech 151 2.09% 0.00209
Nie
1 10 4 MIGLUJEWICZ Grzegorz 87 1.20% 0.0012
Nie
1 10 5 MURMYŁO Żaneta 273 3.78% 0.00378
Tak
1 10 6 KOSMALA Ryszard 136 1.88% 0.00188
Nie
1 10 7 PIETRUSZKA Henryk 69 0.96% 0.00096
Nie
1 10 8 PASTUSIAK Anna Barbara 68 0.94% 0.00094
Nie
1 10 9 LEWICKI Grzegorz Henryk 181 2.51% 0.00251
Nie
1 11 1 PROZOROWICZ Tomasz Grzegorz 472 6.53% 0.00653
Tak
1 11 2 PŁONKA Jolanta Elżbieta 245 3.39% 0.00339
Nie
1 11 3 WYGIERA Dawid 361 5.00% 0.005
Tak
1 11 4 FLORCZAK Zbigniew 113 1.56% 0.00156
Nie
1 11 5 FURTAK Bogdan Jan 77 1.07% 0.00107
Nie
1 11 6 POLECHAJŁO Agnieszka 86 1.19% 0.00119
Nie
1 11 7 WDOWIAK Grzegorz 90 1.25% 0.00125
Nie
1 11 8 DEMBIŃSKA Izabela 139 1.92% 0.00192
Nie
1 11 9 FERENDZ Adam 45 0.62% 0.00062
Nie
1 11 10 KOŁODZIŃSKA Bogumiła Teresa 95 1.32% 0.00132
Nie
1 12 1 JASKUŁA Tomasz 617 8.54% 0.00854
Tak
1 12 2 DEPTUCH Michał 166 2.30% 0.0023
Nie
1 12 3 DUDARZ Bożena Teresa 376 5.20% 0.0052
Tak
1 12 4 ŻELECHOWSKI Andrzej Stefan 268 3.71% 0.00371
Nie
1 12 5 LACH Jan 214 2.96% 0.00296
Nie
1 12 6 WRÓŻEK Jerzy Andrzej 167 2.31% 0.00231
Nie
1 12 7 STAŃCZYK Anna 54 0.75% 0.00075
Nie
1 12 8 SZMYTKOWSKA Agnieszka Monika 50 0.69% 0.00069
Nie
1 12 9 HUTYRA Izabela 93 1.29% 0.00129
Nie
1 12 10 SŁONIK Sławomir Tadeusz 485 6.71% 0.00671
Tak
1 13 1 ZABOROWSKI Bronisław Piotr 77 1.07% 0.00107
Nie
1 13 2 WOŹNIAK Edward 38 0.53% 0.00053
Nie
1 13 3 KUREK Dariusz Waldemar 58 0.80% 0.0008
Nie
1 13 4 FERENDZ Zbigniew 11 0.15% 0.00015
Nie
1 13 5 STEFANOWICZ Agnieszka Katarzyna 30 0.42% 0.00042
Nie
1 13 6 KRAWIEC Anna Katarzyna 48 0.66% 0.00066
Nie
1 13 7 TREMBA Alina 9 0.12% 0.00012
Nie
1 13 8 CZAK Stanisław 34 0.47% 0.00047
Nie
1 13 9 FILIPOWICZ Krystyna 11 0.15% 0.00015
Nie
1 13 10 MOMOT Janusz Antoni 59 0.82% 0.00082
Nie
2 1 1 KRYCH Bronisław 193 4.89% 0.00489
Nie
2 1 2 BANASIK Eliza 98 2.48% 0.00248
Nie
2 1 3 KOSMOWSKI Henryk 19 0.48% 0.00048
Nie
2 1 4 OLSZEWSKA Władysława 57 1.45% 0.00145
Nie
2 1 5 TOWARNICKA Anna 47 1.19% 0.00119
Nie
2 1 6 SKORUPSKI Łucjan 26 0.66% 0.00066
Nie
2 10 1 SOBIERAJ Krzysztof Stanisław 306 7.76% 0.00776
Tak
2 10 2 DOMINICZAK Elżbieta 51 1.29% 0.00129
Nie
2 10 3 TOMASZEWSKI Jerzy 60 1.52% 0.00152
Nie
2 10 4 KAZIECZKO Józef Stanisław 116 2.94% 0.00294
Nie
2 10 5 ILNICKA Patrycja 53 1.34% 0.00134
Nie
2 10 6 NADBRZEŻNA Aleksandra Helena 46 1.17% 0.00117
Nie
2 11 1 SYMERYAK Czesław 316 8.01% 0.00801
Tak
2 11 2 LECH Piotr Jerzy 227 5.76% 0.00576
Nie
2 11 3 RACZKOWSKA-GOŁĘBSKA Wioleta Helena 124 3.14% 0.00314
Nie
2 11 4 ŁYCZKOWSKA Sylwia Justyna 160 4.06% 0.00406
Nie
2 11 5 NAWROT Stanisława 131 3.32% 0.00332
Nie
2 11 6 DĄBROŚ Tadeusz Wiktor 300 7.61% 0.00761
Nie
2 12 1 WYSOKIŃSKI Artur 406 10.29% 0.01029
Tak
2 12 2 SOLIŃSKI Jan Henryk 451 11.44% 0.01144
Tak
2 12 3 LEWICKI Wojciech Jan 364 9.23% 0.00923
Nie
2 12 4 LICZNER Urszula Krystyna 56 1.42% 0.00142
Nie
2 12 5 ŻURAŃSKA Joanna 174 4.41% 0.00441
Nie
2 12 6 POZNAŃSKA Lucyna 101 2.56% 0.00256
Nie
2 13 1 NOWAK Cezary Łukasz 48 1.22% 0.00122
Nie
2 13 2 USTRZYCKA Edyta Ewa 6 0.15% 0.00015
Nie
2 13 3 SZULBORSKI Piotr Paweł 8 0.20% 0.0002
Nie
3 1 1 SŁAWIAK Bożena Maria 119 4.89% 0.00489
Nie
3 1 2 MARCZAK Czesław 52 2.14% 0.00214
Nie
3 1 3 DOJASZ Justyna Wioleta 31 1.27% 0.00127
Nie
3 1 4 POSPIESZNY Krzysztof 83 3.41% 0.00341
Nie
3 1 5 ZARĘBA Barbara Małgorzata 29 1.19% 0.00119
Nie
3 10 1 PAWLUS Adam 279 11.47% 0.01147
Nie
3 10 2 MALINOWSKA Renata Zofia 54 2.22% 0.00222
Nie
3 10 3 OLEJARZ Robert Jacek 49 2.01% 0.00201
Nie
3 10 4 DZIADAS Magdalena 17 0.70% 0.0007
Nie
3 10 5 BOGDANOWICZ Alojzy 16 0.66% 0.00066
Nie
3 11 1 BASIŃSKI Adam 312 12.83% 0.01283
Tak
3 11 2 KUCHNIO Andrzej 330 13.57% 0.01357
Tak
3 11 3 WARWAS Maria Stanisława 55 2.26% 0.00226
Nie
3 11 4 TOMASZEWSKA Stanisława Maria 206 8.47% 0.00847
Nie
3 11 5 BARANOWSKI Mirosław Jan 182 7.48% 0.00748
Nie
3 12 1 WOJCIECHOWSKA Ilona Dorota 291 11.97% 0.01197
Tak
3 12 2 KRYK Dominik Aleksander 75 3.08% 0.00308
Nie
3 12 3 IDASZEWSKI Dawid Władysław 59 2.43% 0.00243
Nie
3 12 4 NIWALD Dorota 99 4.07% 0.00407
Nie
3 12 5 BRYK-JAŚKOWIEC Izabela Ryszarda 14 0.58% 0.00058
Nie
3 13 1 GAWROŃSKI Mariusz Piotr 34 1.40% 0.0014
Nie
3 13 2 BUGAŁA Andrzej 27 1.11% 0.00111
Nie
3 13 3 JURKIEWICZ Sławomir 13 0.53% 0.00053
Nie
3 13 4 GAWROŃSKA Kalina Weronika 4 0.16% 0.00016
Nie
3 13 5 MACIEJEWSKA Sandra Weronika 2 0.08% 8.0E-5
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Sulęciński - ogółem 6 90 78 34 736 27 655 36 2 3
Gminy ogółem 5 75 75 34 736 27 655 36 2 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 34 736 27 655 36 2 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 15 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 15 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 101 47 47% 54 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 244 95 39% 149 61%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 7 1 14% 6 86%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 10 2 20% 8 80%
Ogółem 345 142 41% 203 59%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 48 56
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 46 43 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 57 46
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 50 47 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 29 14 48% 15 52%
30-39 84 41 49% 43 51%
40-59 160 68 43% 92 58%
60+ 72 19 26% 53 74%
Ogółem 345 142 41% 203 59%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 4 1 25% 3 75%
40-59 7 1 14% 6 86%
60+ 5 1 20% 4 80%
Ogółem 17 3 18% 14 82%