Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 60 365
Wyborców 48 570
Obwodów 55
  • Wybory do Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto radzynz podlaskiMiasto Radzyń Podlaski 10 15 15 63 63
gmina borkiGmina Borki 5 15 15 44 44
gmina czemiernikiGmina Czemierniki 5 15 15 31 31
gmina kazkolewnicaGmina Kąkolewnica 8 15 15 59 59
gmina komarozwka podlaskaGmina Komarówka Podlaska 5 15 15 43 43
gmina radzynz podlaskiGmina Radzyń Podlaski 9 15 15 62 62
gmina ulan-majoratGmina Ulan-Majorat 6 15 15 31 31
gmina wohynzGmina Wohyń 7 15 15 37 37

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Miejskie Nr 2 Radzyń Podlaski, ul. Brata Alberta Chmielowskiego 8 Radzyń Podlaski stały Tak ul.: Chopina, Cicha, Bronisława Deskura, Stanisława Jarmuła, Ks. Stanisława Kamińskiego, Korczaka, Koszary, Tadeusza Laskowskiego, Lotnicza, Moniuszki, Nowa, Norwida, Paderewskiego, Kazimierza Prejznera, Przesmyckiego, Sienkiewicza, Sikorskiego, Mieczysława Stagrowskiego, Szymanowskiego, Czesława Toczyńskiego, Wieniawskiego, Wisznicka (od ronda WIN do ul. Kleeberga), Witkiewicza, Wybickiego, Zabielska (do ul. Lubelskiej do ul. Kleeberga).
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 Radzyń Podlaski, ul. Sitkowskiego 3 Radzyń Podlaski stały Tak ul.: Baczyńskiego, Broniewskiego, Brzechwy, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Leśna, Lipińskiego, Lisowskiego, Męczenników Podlaskich, Mickiewicza, Osiedlowa, Orzeszkowej, Podlaska, Prusa, Reja, Reymonta, Sitkowskiego, Słowackiego, Tysiąclecia, Zbulitowska, Żeromskiego.
3 Gimnazjum Nr 2 Radzyń Podlaski, ul. Sitkowskiego 3 Radzyń Podlaski stały Nie ul.: Akacjowa, Chełmońskiego, Dębowa, Klonowa, Lubelska, Malczewskiego, Matejki, Polna, Powstania Styczniowego, Wisznicka (od ronda WIN do końca), Wyspiańskiego, Zielona.
4 Filia Miejskiej Biblioteki Radzyń Podlaski, ul. Spółdzielcza 8 Radzyń Podlaski stały Nie ul. : Spółdzielcza, Wojska Polskiego, Kardynała Wyszyńskiego.
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 Radzyń Podlaski, ul. Chmielowskiego 5 Radzyń Podlaski stały Tak ul.: Brata Chmielowskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kleeberga, Zabielska (od ul. Kleeberga do końca), Zaródki.
6 Urząd Miasta Radzyń Podlaski, ul. Warszawska 32 Radzyń Podlaski stały Tak ul. : Bohaterów, Czereśniowa, Dąbrowskiego, Kocka, Konstytucji 3 Maja, 11 Listopada, Łąkowa, Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Ostrowiecka (bez osiedla DOM), Plac Potockiego, Porzeczkowa, Poziomkowa, Spokojna, Truskawkowa, Warszawska, Wiśniowa.
7 Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy Radzyń Podlaski, ul. Bulwary 12 Radzyń Podlaski stały Tak ul.: Bulwary, Chomiczewskiego, Nadrzeczna.
8 Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Radzyń Podlaski, ul. Armii Krajowej 2 Radzyń Podlaski stały Nie ul.: Gwardii, Kościuszki, Ostrowiecka 57, 58 (bloki SM DOM).
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 Radzyń Podlaski, ul. Jana Pawła II 25 Radzyń Podlaski stały Nie ul.: Brzostówiecka, Budowlanych, Aleja Kasztanowa, Armii Krajowej, Krysińskiego, Lendzinek I, Lendzinek II, Międzyrzecka, Nadwitnie, Jana Pawła II, Parkowa, Partyzantów, Plac Wolności, Płudzińska, Pocztowa, Pomiarowa, Powstańców Styczniowych, Rynek, Targowa, Traugutta, Witosa, Zamkowa
10 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radzyń Podlaski, ul. Wisznicka 111 Radzyń Podlaski szpital Nie SZPITAL
1 Szkoła Podstawowa w Borkach, ul. Wojska Polskiego 26 Borki stały Tak Borki, Olszewnica, Pasmugi, Sitno, Stara Wieś od nr 94 do nr 113
2 Szkoła Podstawowa w Krasewie, 84 Krasew stały Nie Krasew, Wola Chomejowa
3 Szkoła Podstawowa w Tchórzewie-Kolonii, 186 Tchórzew-Kolonia stały Tak Tchórzew-Kolonia
4 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Woli Osowińskiej, ul. Wesoła 29 Wola Osowińska stały Tak Nowiny, Osowno, Wola Osowińska
5 Remiza OSP w Starej Wsi, 33A Stara Wieś stały Nie Maruszewiec, Maruszewiec Pofolwarczny, Stara Wieś od nr 1 do nr 93 i od nr 114 do końca, Tchórzew, Wrzosów
1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Czemiernikach, ul. Zamkowa 11 Czemierniki stały Tak sołectwo Czemierniki sołectwo Czemierniki II sołectwo Skoki
2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełczącu, 187 Bełcząc stały Nie sołectwo Bełcząc
3 Świetlica wiejska w Niewęgłoszu, 44 Niewęgłosz stały Tak sołectwo Lichty sołectwo Niewęgłosz
4 Dom spotkań w Stoczku, 133 Stoczek stały Nie sołectwo Stoczek
5 Świetlica wiejska w Wygnanowie, 92 Wygnanów stały Tak sołectwo Stójka sołectwo Wygnanów
1 Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej, 83 Brzozowica Duża stały Tak Brzozowica Duża, Brzozowica Mała, Mościska, Sokule
2 Zespół Oświatowy w Kąkolewnicy, Szkolna 4 Kąkolewnica stały Tak Kąkolewnica-(ul. Księdza Aleksandra Kornilaka nr 1 - 10, ul. Lubelska nr nieparzyste 1 - 7, ul. Południowa, ul. Północna za wyjątkiem nr parzystych 2 - 16, ul. Szkolna), sołectwa: Jurki, Miłolas, Zosinowo
3 Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy, Lubelska 16 Kąkolewnica stały Tak Kąkolewnica-[ul. Akacjowa, ul. Bukowa, ul. Brzozowa, ul. Długa, ul. Jesionowa, ul. Klinowa, ul. Klonowa, ul. Księdza A. Kornilaka 12, ul. Lipowa, ul. Lubelska (za wyjątkiem nr nieparzystych 1 - 7), ul. Orzechowa, ul. Nowa, ul. Parkowa, ul. Północna (nr parzyste: 2 - 16), ul. Różana, ul. Rudnik, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Wierzbowa, ul. Wschodnia], sołectwo Wygnanka
4 Zespół Oświatowy w Polskowoli, 131 Polskowola stały Nie Polskowola
5 Szkoła Podstawowa w Olszewnicy, 170 Olszewnica stały Nie Olszewnica, Lipniaki
6 Szkoła Podstawowa w Turowie, 76 Turów stały Tak Turów
7 Szkoła Podstawowa w Żakowoli Poprzecznej, 43 Żakowola Poprzeczna stały Nie Żakowola Poprzeczna, Żakowola Stara, Żakowola Radzyńska
8 Szkoła Podstawowa w Grabowcu, 35 Grabowiec stały Nie Grabowiec
1 Szkoła Podstawowa w Komarówce Podlaskiej, ul. Wojska Polskiego 7 Komarówka Podlaska stały Tak Komarówka Podlaska Wólka Komarowska Żulinki
2 Budynek Szkoły w Derewicznie, 88 Derewiczna stały Nie Derewiczna
3 Warsztat Terapii Zajęciowej w Kolembrodach, 60A Kolembrody stały Tak 1. Kolembrody 2. Żelizna
4 Remiza OSP w Przegalinach Dużych, 125 Przegaliny Duże stały Nie 1. Brzeziny 2. Przegaliny Duże 3. Przegaliny Małe
5 Remiza OSP w Wiskach, 15 Wiski stały Tak 1. Brzozowy Kąt 2. Walinna 3. Wiski 4. Woroniec
1 Remiza OSP w Branicy Radzyńskiej-Kolonii, 49A Branica Radzyńska-Kolonia stały Tak Branica Radzyńska-Kolonia Branica Radzyńska Marynin
2 Dom Ludowy w Ustrzeszy, 34A Ustrzesz stały Nie Stasinów, Ustrzesz, Zbulitów Duży
3 Szkoła Podstawowa w Białce, 49A Białka stały Tak Bedlno Radzyńskie, Białka, Siedlanów
4 Remiza OSP w Płudach, 16 Płudy stały Nie Główne, Jaski, Płudy
5 Szkoła Podstawowa w Brzostówcu, 72 Brzostówiec stały Nie Brzostówiec Radowiec
6 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Żabikowie, 65A Żabików stały Nie Bedlno Żabików
7 Szkoła Podstawowa w Białej, 30 Biała stały Tak Adamki Biała
8 Zespół Szkół w Zabielu, 8B Zabiele stały Tak Zabiele
9 Remiza OSP w Paszkach Dużych, 64 Paszki Duże stały Tak Paszki Małe, Paszki Duże
1 Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy, 8 Kolonia Domaszewska stały Tak Domaszewnica Kolonia Domaszewnica Kolonia Domaszewska
2 Szkoła Podstawowa w Sobolach, 69c Sobole stały Nie Sobole Stanisławów
3 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie, 53 Ulan-Majorat stały Tak Klębów Rozwadów Sętki Stok Ulan-Majorat Zarzec Ulański
4 Dom Ludowy w Gąsiorach, 25a Gąsiory stały Tak Gąsiory Paskudy Zakrzew
5 Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Kępkach, 26a Kępki stały Nie Kępki Skrzyszew Żyłki
6 Remiza OSP w Ulanie Dużym, 43a Ulan Duży stały Nie Ulan Duży Ulan Mały Wierzchowiny
1 Zespół Szkół w Wohyniu, ul. Piłsudskiego 25 Wohyń stały Tak Wohyń I, Wohyń II, Planta, Zbulitów Mały
2 Młodzieżowe Centrum Kultury w Suchowoli, 133A Suchowola stały Tak Kuraszew, Suchowola, Suchowola Kolonia, Świerże, Wólka Zdunkówka
3 Szkoła Podstawowa w Bezwoli, ul. Grabówka 1 Bezwola stały Nie Bezwola I, Bezwola II, Bojanówka, Lisiowólka, Jednostka Wojskowa
4 Szkoła Podstawowa w Ostrówkach, 66b Ostrówki stały Nie Ostrówki
5 Szkoła Podstawowa w Ossowie, 91a Ossowa stały Tak Ossowa
6 Dom Ludowy w Branicy Suchowolskiej, 60 Branica Suchowolska stały Nie Branica Suchowolska, Branica Kolonia
7 Budynek Szpitala w Suchowoli, 48 Kuraszew szpital Nie Obszar Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Radzyń Podlaski 5 12 756 6 38
0.0000020000Nr 2 Gmina Borki, Czemierniki, Radzyń Podlaski, Ulan Majorat 8 19 921 6 55
0.0000030000Nr 3 Gmina Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Wohyń 6 15 893 6 46
Podsumowanie 19 48 570 18 139

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 10 8 25
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 3 5 8 16
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 10 8 25
13 KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH KW RASIL 7 10 8 25
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ POWIAT" KWW "NASZ POWIAT" 7 10 6 23
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW RPS 7 10 8 25

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 12 750 7 303 7 285 57.14% 0.05714
7 052 96.80% 0.0968
Tak
2 19 950 12 298 12 297 61.64% 0.06164
11 602 94.35% 0.09435
Tak
3 15 815 8 922 8 911 56.35% 0.05635
8 452 94.85% 0.09485
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 086 25 26.14% 0.02614
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 149 16 7.93% 0.00793
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 281 25 34.24% 0.03424
13 KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH 2 726 25 10.06% 0.01006
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ POWIAT" 3 778 23 13.94% 0.01394
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2 086 25 7.70% 0.0077

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 086 25 5 26.14% 0.02614
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 149 16 1 7.93% 0.00793
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 281 25 9 34.24% 0.03424
Tak
13 KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH 2 726 25 2 10.06% 0.01006
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ POWIAT" 3 778 23 2 13.94% 0.01394
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2 086 25 0 7.70% 0.0077
Nie

Rada Powiatu w Radzyniu Podlaskim - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 OLKO Andrzej 395 5.60% 0.0056
Nie
1 2 2 SZYMALA Anna 530 7.52% 0.00752
Tak
1 2 3 JASZCZ-DĘBSKA Joanna Wanda 53 0.75% 0.00075
Nie
1 2 4 KUŁAK Mirosław Józef 168 2.38% 0.00238
Nie
1 2 5 ORLICZ Beata Anna 19 0.27% 0.00027
Nie
1 2 6 POPEK Małgorzata 102 1.45% 0.00145
Nie
1 2 7 SZRAM Grzegorz 96 1.36% 0.00136
Nie
1 8 1 GŁOS Grażyna Agnieszka 79 1.12% 0.00112
Nie
1 8 2 MATYSIAK Piotr Jan 108 1.53% 0.00153
Nie
1 8 3 KRUCZEK Sławomir Henryk 59 0.84% 0.00084
Nie
1 10 1 MAZUREK Robert 1 072 15.20% 0.0152
Tak
1 10 2 EJSMONT Jarosław 380 5.39% 0.00539
Tak
1 10 3 WŁOSZEK Agnieszka 295 4.18% 0.00418
Nie
1 10 4 WASAK Anna 149 2.11% 0.00211
Nie
1 10 5 KRATIUK Grażyna 158 2.24% 0.00224
Nie
1 10 6 WOŹNIAK Jerzy Waldemar 193 2.74% 0.00274
Nie
1 10 7 STEPHAN Tomasz Julian 364 5.16% 0.00516
Tak
1 13 1 KORULCZYK Józef 120 1.70% 0.0017
Nie
1 13 2 DZIĘGA Andrzej Antoni 86 1.22% 0.00122
Nie
1 13 3 GOMÓŁKA Dariusz Kazimierz 238 3.37% 0.00337
Nie
1 13 4 KORCZYK Elżbieta Hanna 11 0.16% 0.00016
Nie
1 13 5 SKOWRON Renata Małgorzata 21 0.30% 0.0003
Nie
1 13 6 STROJEK Arkadiusz Roman 48 0.68% 0.00068
Nie
1 13 7 WIATER Anna 6 0.09% 9.0E-5
Nie
1 14 1 GIL Jan 547 7.76% 0.00776
Nie
1 14 2 BUKRYJ-PAŁKA Danuta 32 0.45% 0.00045
Nie
1 14 3 NAPŁOSZEK Jadwiga 56 0.79% 0.00079
Nie
1 14 4 TUROWSKI Tomasz Krzysztof 69 0.98% 0.00098
Nie
1 14 5 PAWLIK Grażyna Elżbieta 62 0.88% 0.00088
Nie
1 14 6 ZIELNIK Waldemar 193 2.74% 0.00274
Nie
1 14 7 JAKUBOWSKI Jakub Marcin 547 7.76% 0.00776
Tak
1 15 1 KRZYKAŁA Marcin Wojciech 247 3.50% 0.0035
Nie
1 15 2 STRADCZUK Krzysztof 288 4.08% 0.00408
Nie
1 15 3 WINCIERZEWSKA Anna 25 0.35% 0.00035
Nie
1 15 4 ZAJĄC Adam 21 0.30% 0.0003
Nie
1 15 5 SZEWCZYK Agnieszka 46 0.65% 0.00065
Nie
1 15 6 WERNER Ewa 18 0.26% 0.00026
Nie
1 15 7 BOGUTYN Anna Mariola 151 2.14% 0.00214
Nie
2 2 1 SŁAWECKI Tadeusz 1 059 9.13% 0.00913
Tak
2 2 2 CHOJNACKI Andrzej Wiesław 422 3.64% 0.00364
Tak
2 2 3 POWAŁKA Piotr Jan 403 3.47% 0.00347
Nie
2 2 4 LENARD Grzegorz Tadeusz 104 0.90% 0.0009
Nie
2 2 5 CICHOSZ Monika 238 2.05% 0.00205
Nie
2 2 6 LUTY Ewa Barbara 38 0.33% 0.00033
Nie
2 2 7 MATEUSIAK Henryk Roman 148 1.28% 0.00128
Nie
2 2 8 MICHALSKA Teresa 143 1.23% 0.00123
Nie
2 2 9 ROLAK Jolanta Teresa 20 0.17% 0.00017
Nie
2 2 10 WIŚNICKI Dariusz 80 0.69% 0.00069
Nie
2 8 1 ŁUĆKO Agata 264 2.28% 0.00228
Nie
2 8 2 WALCZYNA Jerzy 263 2.27% 0.00227
Nie
2 8 3 BĄCIK Radosław 84 0.72% 0.00072
Nie
2 8 4 POTĘGA Sebastian Łukasz 55 0.47% 0.00047
Nie
2 8 5 OCHNIO Violetta Agnieszka 52 0.45% 0.00045
Nie
2 10 1 NIEBRZEGOWSKI Szczepan 1 392 12.00% 0.012
Tak
2 10 2 CZARNECKA-BAJDA Nina Agata 309 2.66% 0.00266
Nie
2 10 3 KOWALCZYK Grzegorz Kazimierz 696 6.00% 0.006
Tak
2 10 4 MYSŁOWSKI Ryszard 221 1.90% 0.0019
Nie
2 10 5 BEDNARCZYK Jerzy Czesław 465 4.01% 0.00401
Tak
2 10 6 GRYCZON Jan 382 3.29% 0.00329
Nie
2 10 7 KOSTRZEWA Agnieszka 124 1.07% 0.00107
Nie
2 10 8 GÓRNA Małgorzata Bogusława 140 1.21% 0.00121
Nie
2 10 9 MITURA Magdalena Ewa 185 1.59% 0.00159
Nie
2 10 10 ZAJĄC Michał 500 4.31% 0.00431
Tak
2 13 1 WAGNER Mieczysław 274 2.36% 0.00236
Tak
2 13 2 ROGOZA Zygmunt 126 1.09% 0.00109
Nie
2 13 3 SZAJDA-CUPRYN Maria 131 1.13% 0.00113
Nie
2 13 4 NURZYŃSKI Tomasz 126 1.09% 0.00109
Nie
2 13 5 KARCZEWSKI Jakub 5 0.04% 4.0E-5
Nie
2 13 6 KĘPA Izabela Agata 28 0.24% 0.00024
Nie
2 13 7 KOCYŁA Artur 82 0.71% 0.00071
Nie
2 13 8 KOZIEŁ Waldemar 66 0.57% 0.00057
Nie
2 13 9 SKRZECZKOWSKA Edyta 81 0.70% 0.0007
Nie
2 13 10 WIERZCHOWSKA Aniela Zofia 83 0.72% 0.00072
Nie
2 14 1 KAMIŃSKI Jerzy 580 5.00% 0.005
Tak
2 14 2 BAJDA Teresa 189 1.63% 0.00163
Nie
2 14 3 DUDEK Dariusz Henryk 134 1.15% 0.00115
Nie
2 14 4 MIKOŁAJUK Eulalia Barbara 181 1.56% 0.00156
Nie
2 14 5 KRYJAK Alina 231 1.99% 0.00199
Nie
2 14 6 CICHOSZ Anna 41 0.35% 0.00035
Nie
2 14 7 JASKÓLSKI Tomasz 262 2.26% 0.00226
Nie
2 14 8 PASZKOWSKI Wiesław 67 0.58% 0.00058
Nie
2 14 9 PAWLINA Dorota 57 0.49% 0.00049
Nie
2 14 10 MAZUR Mirosław 105 0.91% 0.00091
Nie
2 15 1 OLEŚKIEWICZ Emil 643 5.54% 0.00554
Nie
2 15 2 DOMAŃSKI Piotr 74 0.64% 0.00064
Nie
2 15 3 NIEWĘGŁOWSKA Anna 31 0.27% 0.00027
Nie
2 15 4 MITRONIUK Artur 25 0.22% 0.00022
Nie
2 15 5 ZIAREK Bartosz 4 0.03% 3.0E-5
Nie
2 15 6 WOROBIEJ Paulina 9 0.08% 8.0E-5
Nie
2 15 7 STRZYŻEWSKA Teresa 20 0.17% 0.00017
Nie
2 15 8 SKARŻYCKA Marta Karolina 7 0.06% 6.0E-5
Nie
2 15 9 WÓJCIK Piotr Wiesław 27 0.23% 0.00023
Nie
2 15 10 KAŁUSKI Mirosław Janusz 126 1.09% 0.00109
Nie
3 2 1 WOŁOSOWICZ Marek 482 5.70% 0.0057
Nie
3 2 2 BARTOŚ Mirosław 778 9.20% 0.0092
Tak
3 2 3 PĘKAŁA Czesław Franciszek 923 10.92% 0.01092
Tak
3 2 4 GOŁAWSKA Zofia Helena 199 2.35% 0.00235
Nie
3 2 5 JÓŹWIK Stanisław Błażej 437 5.17% 0.00517
Nie
3 2 6 KULICKA-MUSZYŃSKA Mieczysława Maria 34 0.40% 0.0004
Nie
3 2 7 MAKSYMIUK-KULAWIEC Anna 36 0.43% 0.00043
Nie
3 2 8 MUSZYŃSKI Paweł 179 2.12% 0.00212
Nie
3 8 1 SKUPIŃSKA Anna Honorata 246 2.91% 0.00291
Nie
3 8 2 KOMOŃ Paweł Daniel 350 4.14% 0.00414
Nie
3 8 3 LANGA Dariusz 373 4.41% 0.00441
Tak
3 8 4 BOROWIK Jan 77 0.91% 0.00091
Nie
3 8 5 PAPIŃSKA-CIOK Izabela Weronika 17 0.20% 0.0002
Nie
3 8 6 DANILUK Hubert 57 0.67% 0.00067
Nie
3 8 7 ZAJĄC Wiesław 45 0.53% 0.00053
Nie
3 8 8 MATEJEK Magdalena 20 0.24% 0.00024
Nie
3 10 1 KORULCZYK Witold 595 7.04% 0.00704
Tak
3 10 2 ORŁOWSKI Stanisław Franciszek 416 4.92% 0.00492
Tak
3 10 3 WILCZYŃSKA Barbara Grażyna 189 2.24% 0.00224
Nie
3 10 4 ZGORZAŁEK Jacek Piotr 376 4.45% 0.00445
Nie
3 10 5 STEFANISZYN Anna Justyna 126 1.49% 0.00149
Nie
3 10 6 WOŁODKO Jakub 162 1.92% 0.00192
Nie
3 10 7 CHMIELEWSKA Iwona 207 2.45% 0.00245
Nie
3 10 8 GABRYSZUK Kazimierz Feliks 185 2.19% 0.00219
Nie
3 13 1 MAKARSKI Zbigniew 254 3.01% 0.00301
Nie
3 13 2 ZIÓŁKOWSKA-GURDZIEL Katarzyna 70 0.83% 0.00083
Nie
3 13 3 JAKIMOWICZ Zofia 88 1.04% 0.00104
Nie
3 13 4 CAP Andrzej 198 2.34% 0.00234
Nie
3 13 5 SZCZEPANIUK Agnieszka 121 1.43% 0.00143
Nie
3 13 6 ZALEWSKI Mirosław Antoni 77 0.91% 0.00091
Nie
3 13 7 ZDUNEK Sylwia Ilona 14 0.17% 0.00017
Nie
3 13 8 SMÓŁKO Zbigniew 372 4.40% 0.0044
Tak
3 14 1 ZARZYCKI Tomasz Mariusz 103 1.22% 0.00122
Nie
3 14 2 PACHAŁA Barbara 124 1.47% 0.00147
Nie
3 14 3 IWANOWSKI Stanisław 46 0.54% 0.00054
Nie
3 14 4 CIEMIĘGA Karol 36 0.43% 0.00043
Nie
3 14 5 LENARCZYK Ewa Maria 28 0.33% 0.00033
Nie
3 14 6 SAMOCIUK Barbara Maria 88 1.04% 0.00104
Nie
3 15 1 WETOSZKA Krystyna 188 2.22% 0.00222
Nie
3 15 2 MUSIATOWICZ Dariusz 12 0.14% 0.00014
Nie
3 15 3 GAWRYSZUK Brygida Teresa 28 0.33% 0.00033
Nie
3 15 4 MATEJEK Ireneusz 3 0.04% 4.0E-5
Nie
3 15 5 KŁOCZKO Kamil Łukasz 15 0.18% 0.00018
Nie
3 15 6 SZUMSKI Bogdan 10 0.12% 0.00012
Nie
3 15 7 WOŁOWIK Mirosława Joanna 30 0.35% 0.00035
Nie
3 15 8 DUDA Agnieszka 38 0.45% 0.00045
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Radzyński - ogółem 9 139 123 60 365 48 570 55 7 1
Gminy ogółem 8 120 120 60 365 48 570 55 7 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 8 120 120 60 365 48 570 55 7 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 18 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 18 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 139 61 44% 78 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 370 114 31% 256 69%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 21 1 5% 20 95%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 4 1 25% 3 75%
Ogółem 509 175 34% 334 66%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 49 48 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 46 45 46
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 43 47
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 43 55
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 52 14 27% 38 73%
30-39 115 50 43% 65 57%
40-59 257 87 34% 170 66%
60+ 85 24 28% 61 72%
Ogółem 509 175 34% 334 66%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 6 0 0% 6 100%
40-59 16 2 13% 14 88%
60+ 3 0 0% 3 100%
Ogółem 25 2 8% 23 92%