Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 102 342
Wyborców 87 458
Obwodów 62
  • Wybory do Rady Miejskiej Wałbrzycha
  • Wybory Prezydenta Miasta Wałbrzycha
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Rada Wspólnoty Samorządowej "Lubiechów", ul. Wilcza 12/1 Wałbrzych stały Nie ULICE: Jeździecka, Lisia, Łowiecka, Piastów Śląskich, Wilcza
2 Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia", ul. Wrocławska 169 Wałbrzych stały Tak Aleja Gen. Charlesa de Gaulle’a ULICE: Azaliowa, Jaworowa, Lubiechowska, Makowa, Wincentego Witosa, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Szymona Fabiana, Jurija Gagarina, Jeżynowa, Kamienna, Klonowa, Książańska, Kwiatowa, Łączna, Nowa, Henryka Wieniawskiego od nr 1 do nr 6 (numeracja kolejna), Zakole, Zdrojowa, Uczniowska
3 Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia", ul. Wrocławska 169 Wałbrzych stały Tak PLAC Joachima Lelewela ULICE: Joachima Lelewela, Ogrodowa, Pogodna, Robotnicza, Rzeczna, Stacyjna, Traktorzystów, Wesoła, Wrocławska od nr 60 do końca (parzyste) i od nr 83 do końca (nieparzyste)
4 Przedszkole Samorządowe Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Specjalnymi Filia przy ul. Sosnowej, ul. Sosnowa 25a Wałbrzych stały Tak ULICE: Beskidzka, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Grzybowa, Mariana Jachimowicza, Władysława Orkana, Orzechowa, Osiedle Stare, Rodziny Burczykowskich, Sadowa, Sosnowa, Villardczyków, Warszawska, Wiśniowa, Zielona
5 Zespół Szkół Nr 4, ul. Alfreda Sokołowskiego 75 Wałbrzych stały Tak ULICE: Tadeusza Boya Żeleńskiego, Władysława Broniewskiego od nr 1 do nr 33 (nieparzyste), Dr. Judyma, Obrońców Westerplatte, Dr. Mieczysława Orłowicza, Luisa Pasteura, Alfreda Sokołowskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 23 do nr 71 (nieparzyste) i od nr 38 do nr 108 (parzyste)
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Ludwika Hirszfelda 1 Wałbrzych stały Nie PLAC Ludwika Zamenhofa ULICE: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego , Ludwika Hirszfelda, Janusza Kusocińskiego, Zofii Nałkowskiej, Kornela Makuszyńskiego, Leonida Teligi, Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 73 do końca (nieparzyste) i od nr 108a do końca (parzyste)
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Ludwika Hirszfelda 1 Wałbrzych stały Nie ULICE: Władysława Broniewskiego od nr 35 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do końca (parzyste), Długa od nr 41 do końca (nieparzyste) i od nr 4 do końca (parzyste) Topolowa od nr 16 do końca (numeracja kolejna), Leona Wyczółkowskiego
8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Główna 2 Wałbrzych stały Nie ULICE: Główna, Zygmunta Krasińskiego, Tadeusza Gajcego
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Ksawerego Dunikowskiego 39 Wałbrzych stały Nie ULICE: Ksawerego Dunikowskiego, Czesława Miłosza, Piotra Michałowskiego
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Ksawerego Dunikowskiego 39 Wałbrzych stały Nie ULICE: Józefa Chełmońskiego, Długa nr 1, 2 i od nr 3 do nr 39 (nieparzyste), Jacka Malczewskiego
11 Zespół Szkół Muzycznych, ul. Piętnastolecia 24 Wałbrzych stały Nie ULICE: Mieszka I, Piętnastolecia, Tysiąclecia
12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Główna 2 Wałbrzych stały Nie ULICE: Cypriana Kamila Norwida, Odlewnicza, Proletariacka, Prostopadła, Przelotowa, Tadeusza Różewicza, Środkowa, Wrocławska od nr 38 do nr 58 (parzyste) i od nr 73 do nr 81 (nieparzyste)
13 MOPS-filia, ul. Grota-Roweckiego 3 Wałbrzych stały Nie ULICE: Jana Długosza, Porcelanowa, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Szlifierska, Wrocławska od nr 14 do nr 28a (parzyste) i od nr 15 do nr 59 (nieparzyste), Prymasa Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 21a (nieparzyste) i od nr 2 do nr 36 (parzyste)
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71 Wałbrzych stały Tak ULICA: Blankowa
15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71 Wałbrzych stały Tak ULICA: Basztowa od nr 17 do końca (nieparzyste) i od nr 24 do końca (parzyste)
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71 Wałbrzych stały Tak ALEJA Podwale ULICE: Basztowa od nr 1 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 22 (parzyste), Hetmańska
17 Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka”, ul. Grodzka 13 Wałbrzych stały Nie ULICA: Grodzka od nr 1 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste)
18 Zespół Żłobków Samorządowych nr 2, ul. Kasztelańska 7 Wałbrzych stały Tak ULICE: Grodzka od nr 42 do końca (parzyste), Kasztelańska od nr 1 do końca (nieparzyste) i od nr 2 do nr 46 oraz od nr 72 do 82 (parzyste)
19 Zespół Żłobków Samorządowych nr 2, ul. Kasztelańska 7 Wałbrzych stały Tak ULICA: Husarska, Jana Pawła II, Kasztelańska od nr 48 do nr 70 oraz od nr 84 do końca (parzyste) , Poselska, Równoległa, Topolowa od nr 1 do nr 15 (numeracja kolejna), Henryka Wieniawskiego nr 39, 41, 84
20 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych stały Tak ULICE: Forteczna od nr 1 do nr 35b (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40a (parzyste)
21 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych stały Tak ULICE: Forteczna od nr 42 do nr 60a (parzyste), Senatorska od nr 1 do nr 48 (numeracja kolejna), Henryka Wieniawskiego od nr 7 do nr 35 (numeracja kolejna)
22 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych stały Tak ULICE: Forteczna od nr 37 do końca (nieparzyste) i od nr 62 do końca (parzyste), Palisadowa od nr 72 do końca (parzyste) i od nr 81 do końca (nieparzyste), Senatorska od nr 50 do końca (numeracja kolejna)
23 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych stały Tak ULICA: Palisadowa od nr 1 do 79 (nieparzyste) i od nr 2 do 70 (parzyste)
24 Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 78 Wałbrzych stały Nie ULICE: Armii Krajowej od nr 51 do końca (numeracja kolejna), Braci Śniadeckich, Giserska, Głogowska, Legnicka, Romana Piotrowskiego, Wrocławska od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (parzyste)
25 Rada Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój", ul. Armii Krajowej 37 Wałbrzych stały Nie ULICE: Armii Krajowej od nr 1 do nr 50 (numeracja kolejna), Stefana Batorego od nr 43 do końca (numeracja kolejna), Kujawska, 11 Listopada od nr 1 do nr 33 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 30 (parzyste), Guglielmo Marconiego, Gustawa Morcinka, Parkowa, Pocztowa, Poprzeczna, Przechodnia, Przywodna, Kazimierza Pułaskiego nr 2 i 4, Śląska, Węglowa
26 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Tutusa Chałubińskiego 13 Wałbrzych stały Nie PLACE: Gedymina, Zawiszy Czarnego ULICE: Piotra Bardowskiego, Tytusa Chałubińskiego, Św. Kingi, Kuracyjna, Kurpiowska, Dr. Wojciecha Oczki, Starachowicka, Uzdrowiskowa, Stefana Żeromskiego
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. 11 Listopada 75 Wałbrzych stały Nie PLAC Górnika ULICE: Ceglana, Karola Chodkiewicza, Kaliska, Andrzeja Kmicica, Kolonia Trzech Róż, Kombatantów, 11 Listopada od nr 32 do nr 134 (parzyste), 11 Listopada od nr 35 do nr 119a (nieparzyste), Jodłowa, Pomorska, Kazimierza Pułaskiego nr 1, 3 i od 5 do końca (numeracja kolejna), Radomska, Różana, Świerkowa, Szczecińska, Warmińska, Jana Zamoyskiego
28 Zespół Szkół Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 17 Wałbrzych stały Tak PLACE: Wojska Polskiego ULICE: Aleksandra Fredry, Jana Karłowicza , Stanisława Kazury , Karola Namysłowskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 57 do końca (nieparzyste), Stanisława Staszica, Tadeusza Sygietyńskiego
29 Zespół Szkół Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 17 Wałbrzych stały Tak PLAC Powstańców Warszawy, Stanisława Skarżyńskiego ULICE: Fryderyka Chopina, Stanisława Kubeckiego, Olimpijska, Ignacego Paderewskiego, Jana Pietrusińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 21 do nr 55 (nieparzyste), Żwirki i Wigury, Żytnia
30 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3 Wałbrzych stały Nie PLACE: Konstytucji 3 Maja, Wincentego Pola ULICE: Harcerska, Franciszka Langera, Elizy Orzeszkowej, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 42 do końca (parzyste), Bolesława Prusa, Samosierry
31 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3 Wałbrzych stały Nie ULICE: Adama Asnyka, Ciechocińska, Władysława Jagiełły, Krynicka, Antoniego Józefa Madalińskiego, Heleny Modrzejewskiej, Nałęczowska, Nowowiejska, Psie Pole, Rymanowska, Solecka, Andrzeja Struga, Truskawiecka, Ustroń, Żegiestowska
32 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3 Wałbrzych stały Nie ULICE: Bałtycka, Wojciecha Bogusławskiego, Jesienna, Kolonialna, Kręta, 11 Listopada od nr 121 do nr 137 (nieparzyste) i od nr 138 do końca (numeracja kolejna), Osiedleńców, Polna, Stara, Ślepa
33 Zespół Szkół Nr 7, ul. Kłodzka 29 Wałbrzych stały Nie ULICE : Bystrzycka, Głuszycka, Kamieniecka, Kłodzka, Malinowa, Noworudzka, Ayrtona Senny, Świdnicka od nr 96 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Truskawkowa, Wiosenna, Złota
34 Rada Wspólnoty Samorządowej „Rusinowa, Kozice”, Osiedle Górnicze 48 Wałbrzych stały Nie ULICE: Osiedle Górnicze, Strzegomska, Zagórzańska
35 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8 Wałbrzych stały Nie ULICE: Gdyńska, Górna, Władysława Łokietka, Niepodległości od nr 106 do końca (parzyste) i od nr 209 do końca (nieparzyste), Podgórska od nr 27 do końca (numeracja kolejna) Podmiejska, Spadzista, Tunelowa, Wałbrzyska, Wylotowa, Żelazna
36 Rada Wspólnoty Samorządowej „Podgórze, Nowy i Stary Glinik” Filia, ul. Glinicka 1 Wałbrzych stały Nie ULICE: Glinicka, Mieroszowska, Podgórska od nr 1 do nr 26 (numeracja kolejna)
37 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8 Wałbrzych stały Nie ULICE: Maurycego Beniowskiego, Wojciecha Drzymały, Handlowa, Internatowa, Katowicka, Kosynierów, Niepodległości od nr 153 do nr 207 (nieparzyste), Nowy Dom, Józefa Poniatowskiego, Poznańska, Władysława Reymonta, Marii Skłodowskiej-Curie, Słowiańska, Szkolna, Świdnicka od nr 1 do nr 91 (numeracja kolejna), Tatrzańska
38 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Królewiecka 7 Wałbrzych stały Nie ULICE: Dąbrowiecka, Thomasa Alvy Edisona, Koszarka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Królewiecka, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Stanisława Moniuszki od nr 101 do końca (numeracja kolejna), Słoneczna, Zacisze
39 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8 Wałbrzych stały Nie ULICE: Górnicza, Kaszubska, Małopolska, Niepodległości od nr 68 do nr 104 (parzyste) i od nr 99 do nr 151 (nieparzyste), Okrężna, Pohulanka, Przeskok
40 Rada Wspólnoty Samorządowej "Podgórze, Nowy i Stary Glinnik", ul. Niepodległości 24 Wałbrzych stały Nie PLAC Bohaterów Pracy, Aleksego Czeredziaka ULICE: Cicha, Piotra Czajkowskiego, Juliana Fałata, Bartosza Głowackiego, Gołębia, Hutnicza, Jagiellońska, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Łukowa, Mączna, Modlińska, Władysława Niegolewskiego, Niepodległości od nr 1 do nr 39 (numeracja kolejna), Niepodległości od nr 40 do nr 66 (parzyste) i od nr 41 do nr 97 (nieparzyste), Stefana Okrzei, Piastowska, Ptasia, Rolnicza, Henryka Siemiradzkiego, Piotra Skargi od nr 26 do końca (numeracja kolejna), Słowicza, Sowia, Władysława Syrokomli, Kazimierza Tetmajera, Piusa Welońskiego, Weteranów, Wronia
41 Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, Aleja Wyzwolenia 5 Wałbrzych stały Nie ALEJA Wyzwolenia od nr 1 do nr 41 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 34 (parzyste) PLAC Grunwaldzki ULICE: Norberta Barlickiego, Browarna, Bolesława Chrobrego, Czerwonego Krzyża, Graniczna, Kolejowa, Lubelska, Mazowiecka, Przebieg, Raciborska, Mikołaja Reja 1 i 2, Juliusza Słowackiego od nr 8 do nr 21 (numeracja kolejna) Ludwika Solskiego, Andrzeja Szmidta, Szpitalna, Piotra Wysockiego od nr 1 do nr 19 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste)
42 Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, Aleja Wyzwolenia 5 Wałbrzych stały Nie PLAC Teatralny ULICE: Stefana Batorego od nr 1 do nr 41 (numeracja kolejna), Stefana Czarnieckiego, Dojazdowa, Marii Konopnickiej, Lotników, Mała, Nowy Świat, Nowogrodzka, Michała Ossowskiego, Adama Pługa, Gen. Władysława Sikorskiego, Skarżyska, Spokojna, Andrzeja Wajdy, Tadeusza Rejtana, Romualda Traugutta, Stanisława Wyspiańskiego, Gen. Józefa Zajączka, Zakopiańska, Stanisława Żółkiewskiego
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28, Aleja Wyzwolenia 43 Wałbrzych stały Nie ALEJA Wyzwolenia od nr 36 do końca (parzyste) i od 43 do końca (nieparzyste) PLAC Magistracki, Tuwima, RYNEK ULICE: Aptekarska, Jana Brzechwy, Romana Dmowskiego, Drohobycka, Gdańska, Inwalidów Wojennych, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Stanisława Kunickiego, Bolesława Limanowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 9 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 26 (parzyste), Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 7 (numeracja kolejna) i od nr 22 do końca (numeracja kolejna)
44 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Bolesława Limanowskiego 12 Wałbrzych stały Nie PLACE: Kościelny, Solidarności ULICE: 1 Maja od nr 1 do nr 50 (numeracja kolejna), Ludwiga van Beethovena, Dworcowa, Kasztanowa, Juliusza Kossaka, Kościelna, Józefa Pankiewicza, Przemysłowa, Rycerska, Straży Pożarnej
45 Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Adama Mickiewicza 26 Wałbrzych stały Tak ULICE: Garbarska, Książęca, Adama Mickiewicza, Młynarska, Niska, Poleska, Św. Jadwigi, Wąska
46 Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Adama Mickiewicza 26 Wałbrzych stały Tak ULICE: Jana Matejki, Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 68 (numeracja kolejna), Południowa, Pszczyńska, Piotra Skargi od nr 1 do nr 22 (numeracja kolejna), Jana Skrzetuskiego, Zamkowa
47 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. 1 Maja 105 Wałbrzych stały Tak ULICE: 1 Maja od nr 51 do nr 114 (numeracja kolejna), II Armii, Św. Barbary, Gwarków, Św. Józefa, Kolejarska, Karola Szymanowskiego, Średnia, Wschodnia
48 Zespół Szkół Nr 3, ul. Henryka Jordana 4 Wałbrzych stały Nie PLAC Marceliny Darowskiej ULICE: 1 Maja od nr 115 do końca (numeracja kolejna), Cmentarna, Artura Grottgera, Ignacego Krasickiego, Lipowa, Emilii Plater, Aleksandra Puszkina, Sportowa, Widok, Zachodnia
49 Zespół Szkół Nr 3, ul. Henryka Jordana 4 Wałbrzych stały Nie PLAC Mjr. Henryka Sucharskiego ULICE: Henri Barbusse’a, Brzozowa, Władysława Grabskiego, Aleksandra Hercena, Izerska, Henryka Jordana, Bronisława Kani, Karkonoska, Kresowa, Krótka, Krzywa, Kuźnicka, Racławicka, Rynkowa, Skalista, Stroma, Sztygarska
50 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 50 Wałbrzych stały Nie PLAC Ks. Hugona Kołłątaja ULICE: Gen. Władysława Andersa od nr 2 do nr 90 (parzyste), Piasta, Ratuszowa, Ruchu Oporu, Mariana Szei, Wolności
51 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 50 Wałbrzych stały Nie ULICE: Gen. Władysława Andersa od nr 1 do nr 91 (nieparzyste), Jasna, Ludowa, Marcina Kasprzaka, Mikołaja Reja od nr 3 (numeracja kolejna) , Kraka, Smocza, Szewska, Piotra Wysockiego od nr 16 do końca (parzyste) i od nr 21 do końca (nieparzyste)
52 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka Pod Atlantami” Fila Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 137 Wałbrzych stały Nie ULICE: Ireny Grabowskiej, Gen. Władysława Andersa od nr 93 do nr 143c (nieparzyste) i od nr 92 do nr 146 (parzyste), Piaskowa, Św. Jerzego
53 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13 Wałbrzych stały Tak ULICE: Gen. Józefa Bema, Janusza Korczaka , Obrońców Pokoju, Osiedle Robotnicze, Prosta, Sudecka, Józefa Sułkowskiego, Wysoka, Żołnierska
54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13 Wałbrzych stały Tak ULICE: Bukietowa, Stanisława Duboisa, Kątowa, Iwana Miczurina, Melchiora Wańkowicza
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13 Wałbrzych stały Tak ULICE: 3 Maja, Bohaterów Getta, Bukowa, Jarosława Dąbrowskiego, Komuny Paryskiej, Gen. Władysława Andersa od nr 145 do nr 165 (nieparzyste) i od nr 148 do nr 164 (parzyste), Wiejska
56 Muzeum Gross-Rosen, ul. Szarych Szeregów 9 Wałbrzych stały Nie ULICE: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ignacego Daszyńskiego od nr 23 do końca, Kopalniana, Miła, Alfreda Witolda Oruby, Spacerowa, Szarych Szeregów
57 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13 Wałbrzych stały Tak ULICE: Boczna, Brygady Górniczej, Daszyńskiego od nr 1 do nr 22, Monte Cassino, Gen. Władysława Andersa od nr 166 do końca (numeracja kolejna), Gabriela Narutowicza, Miłosna, Piękna, Pionierów, Przyjaciół Żołnierza, Źródlana
58 Dom Pomocy Społecznej, ul. Zachodnia 17 Wałbrzych dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
59 Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy, ul. Ignacego Paderewskiego 10 Wałbrzych szpital Nie Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy
60 Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ul. Batorego 4, ul. Stefana Batorego 4 Wałbrzych szpital Nie Specjalistyczny szpitam im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ulicy Batorego 4
61 Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ul. A. Sokołowskiego 4, ul. Alfreda Sokołowskiego 4 Wałbrzych szpital Nie Specjalistyczny Szpitam im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ulicy al. Sokołowskiego 4
62 Dom Seniora Rusinowa, ul. Osiedle Górnicze 19a Wałbrzych dom pomocy społecznej Nie Dom Seniora-Rusinowa

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Podzamcze Aleja: Podwale. Ulice: Basztowa, Blankowa, Forteczna, Grodzka, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Jana Pawła II, Palisadowa, Poselska, Równoległa, Senatorska, Topolowa-od nr 1 do nr 15 (numeracja kolejna), Henryka Wieniawskiego-od nr 7 do końca zabudowy (numeracja kolejna). Książ Ulice: Jeździecka, Piastów Śląskich. Lubiechów Ulice: Lisia, Łowiecka, Wilcza. 5 17 916 6 41
0.0000020000Nr 2 Piaskowa Góra Plac: Ludwika Zamenhofa. Ulice: Władysława Broniewskiego, Józefa Chełmońskiego, Długa, Jana Długosza, Dr. Judyma, Dr. Mieczysława Orłowicza, Ksawerego Dunikowskiego, Tadeusza Gajcego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Główna, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Ludwika Hirszfelda, Zygmunta Krasińskiego, Janusza Kusocińskiego, Kornela Makuszyńskiego, Jacka Malczewskiego, Piotra Michałowskiego, Mieszka I, Czesława Miłosza, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Obrońców Westerplatte, Odlewnicza, Luisa Pasteura, Piętnastolecia, Porcelanowa, Proletariacka, Prostopadła, Przelotowa, Tadeusza Różewicza, Alfreda Sokołowskiego, Szlifierska, Środkowa, Leonida Teligi, Topolowa-od nr 16 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Tysiąclecia, Wrocławska-od nr 15 do nr 81 (numery nieparzyste) i od nr 16 do nr 58 (numery parzyste), Leona Wyczółkowskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Tadeusza Boya Żeleńskiego. Szczawienko Aleja: Gen. Charlesa de Gaulle'a. Plac: Joachima Lelewela. Ulice: Azaliowa, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Szymona Fabiana, Jurija Gagarina, Jaworowa, Jeżynowa, Kamienna, Klonowa, Książańska, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Lubiechowska, Łączna, Makowa, Nowa, Ogrodowa, Pogodna, Robotnicza, Rzeczna, Stacyjna, Traktorzystów, Uczniowska, Wesoła, Henryka Wieniawskiego-od nr 1 do nr 6 (numeracja kolejna), Wincentego Witosa, Wrocławska-od nr 60 do końca zabudowy (numery parzyste) i od nr 83 do końca zabudowy (numery nieparzyste), Zakole, Zdrojowa. 5 18 428 6 38
0.0000030000Nr 3 Biały Kamień Plac: Księdza Hugona Kołłątaja. Ulice: 3 Maja, Boczna, Bohaterów Getta, Brygady Górniczej, Bukietowa, Bukowa, Ignacego Daszyńskiego-od nr 1 do nr 29 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 36 (numery parzyste), Jarosława Dąbrowskiego, Stanisława Duboisa, Gen. Władysława Andersa, Gen. Józefa Bema, Ireny Grabowskiej, Jasna, Marcina Kasprzaka, Kątowa, Komuny Paryskiej, Janusza Korczaka, Kraka, Ludowa, Iwana Miczurina, Miłosna, Monte Cassino, Gabriela Narutowicza, Obrońców Pokoju, Osiedle Robotnicze, Piaskowa, Piasta, Piękna, Pionierów, Prosta, Przyjaciół Żołnierza, Ratuszowa, Mikołaja Reja-od nr 3 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Ruchu Oporu, Smocza, Sudecka, Józefa Sułkowskiego, Mariana Szei, Szewska, Św. Jerzego, Melchiora Wańkowicza, Wiejska, Wolności, Piotra Wysockiego-od nr 16 do końca zabudowy (numery parzyste) i od nr 21 do końca zabudowy (numery nieparzyste), Wysoka, Źródlana, Żołnierska. Konradów Ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ignacego Daszyńskiego-od nr 31 do końca zabudowy (numery nieparzyste) i od nr 38 do końca zabudowy (numery parzyste), Kopalniana, Miła, Spacerowa, Szarych Szeregów. Sobięcin Place: Marceliny Darowskiej, Mjr. Henryka Sucharskiego. Ulice: 1 Maja-od nr 51 do końca zabudowy (numeracja kolejna), II Armii, Henri Barbusse`a, Brzozowa, Cmentarna, Władysława Grabskiego, Artura Grottgera, Gwarków, Aleksandra Hercena, Izerska, Henryka Jordana, Bronisława Kani, Karkonoska, Kolejarska, Ignacego Krasickiego, Kresowa, Krótka, Krzywa, Kuźnicka, Lipowa, Emilii Plater, Aleksandra Puszkina, Racławicka, Rynkowa, Skalista, Sportowa, Stroma, Sztygarska, Karola Szymanowskiego, Średnia, Św. Barbary, Św. Józefa, Widok, Wschodnia, Zachodnia. 5 15 672 5 35
0.0000040000Nr 4 Nowe Miasto Place: Konstytucji 3 Maja, Wincentego Pola, Powstańców Warszawy, Stanisława Skarżyńskiego, Wojska Polskiego. Ulice: 11 Listopada-od nr 121 do końca zabudowy (numery nieparzyste) i od nr 138 do końca zabudowy (numery parzyste), Adama Asnyka, Wojciecha Bogusławskiego, Fryderyka Chopina, Ciechocińska, Aleksandra Fredry, Harcerska, Władysława Jagiełły, Jesienna, Jana Karłowicza, Stanisława Kazury, Kolonialna, Kręta, Krynicka, Stanisława Kubeckiego, Franciszka Langera, Antoniego Józefa Madalińskiego, Heleny Modrzejewskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego-od nr 21 do końca zabudowy (numery nieparzyste) i od nr 42 do końca zabudowy (numery parzyste), Nałęczowska, Karola Namysłowskiego, Nowowiejska, Michała Kleofasa Ogińskiego, Olimpijska, Elizy Orzeszkowej, Osiedleńców, Ignacego Paderewskiego, Jana Pietrusińskiego, Polna, Bolesława Prusa, Psie Pole, Rymanowska, Samosierry, Solecka, Stara, Stanisława Staszica, Andrzeja Struga, Tadeusza Sygietyńskiego, Ślepa, Truskawiecka, Ustroń, Żegiestowska, Żwirki i Wigury, Żytnia. Stary Zdrój Place: Gedymina, Górnika, Zawiszy Czarnego. Ulice: 11 Listopada-od nr 1 do nr 119 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 134 (numery parzyste), Armii Krajowej, Piotra Bardowskiego, Stefana Batorego od nr 43 do końca zabudowy (numery nieparzyste) i od nr 62 do końca zabudowy (numery parzyste), Braci Śniadeckich, Ceglana, Tytusa Chałubińskiego, Karola Chodkiewicza, Dr. Wojciecha Oczki, Giserska, Głogowska, Jodłowa, Kaliska, Andrzeja Kmicica, Kolonia Trzech Róż, Kombatantów, Kujawska, Kuracyjna, Kurpiowska, Legnicka, Guglielmo Marconiego, Gustawa Morcinka, Parkowa, Romana Piotrowskiego, Pocztowa, Pomorska, Poprzeczna, Przechodnia, Przywodna, Kazimierza Pułaskiego, Radomska, Różana, Starachowicka, Szczecińska, Śląska, Św. Kingi, Świerkowa, Uzdrowiskowa, Warmińska, Węglowa, Wrocławska-od nr 1 do nr 13 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (numery parzyste), Jana Zamoyskiego, Stefana Żeromskiego. Rusinowa Ulice: Bystrzycka, Głuszycka, Kamieniecka, Kłodzka, Malinowa, Noworudzka, Osiedle Górnicze, Ayrtona Senny, Świdnicka-od nr 96 do końca zabudowy (numeracja kolejna), Truskawkowa, Wiosenna, Zagórzańska-od nr 1 do nr 7 (numeracja kolejna), Złota. 5 18 024 5 33
0.0000050000Nr 5 Śródmieście, Podgórze, Gaj, Glinik Nowy, Glinik Stary 5 17 418 6 38
Podsumowanie 25 87 458 28 185

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 7 7 7 35
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 5 7 5 5 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY CZUPRYN KWW BOGUSŁAWY CZUPRYN 6 5 5 16
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA KWW ROMANA SZEŁEMEJA 7 7 7 7 7 35

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 SZEŁEMEJ Roman 58 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Wałbrzych
4 ZYSKA Ireneusz 49 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Wolni i Solidarni Świebodzice
1 CZUPRYN Bogusława Barbara 57 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY CZUPRYN Wałbrzych
2 MIKOŁAJCZYK Łukasz 36 wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Polskie Stronnictwo Ludowe Wałbrzych

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 953 10 402 10 363 57.72% 0.05772
10 177 98.21% 0.09821
Tak
2 18 441 9 437 9 407 51.01% 0.05101
9 147 97.24% 0.09724
Tak
3 15 688 7 082 7 086 45.17% 0.04517
6 842 96.56% 0.09656
Tak
4 18 092 8 002 7 993 44.18% 0.04418
7 691 96.22% 0.09622
Tak
5 17 432 7 188 7 177 41.17% 0.04117
6 938 96.67% 0.09667
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 818 35 2.01% 0.00201
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 409 35 5.91% 0.00591
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 353 29 3.32% 0.00332
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 511 35 20.86% 0.02086
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY CZUPRYN 403 16 0.99% 0.00099
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA 27 301 35 66.92% 0.06692

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 818 35 0 2.01% 0.00201
Nie
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 409 35 0 5.91% 0.00591
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 353 29 0 3.32% 0.00332
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 511 35 5 20.86% 0.02086
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY CZUPRYN 403 16 0 0.99% 0.00099
Nie
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA 27 301 35 20 66.92% 0.06692
Tak

Rada Miejska Wałbrzycha - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 AUGUSTYNIAK Rafał 57 0.56% 0.00056
Nie
1 2 2 JĘDRZEJAK Dariusz 9 0.09% 9.0E-5
Nie
1 2 3 STARNAWSKA Aneta 16 0.16% 0.00016
Nie
1 2 4 WEPA Mariusz Przemysław 7 0.07% 7.0E-5
Nie
1 2 5 SOBOTA Anita Agnieszka 14 0.14% 0.00014
Nie
1 2 6 BĄKOWSKA Wioletta 10 0.10% 0.0001
Nie
1 2 7 KYCIA Radosław 8 0.08% 8.0E-5
Nie
1 5 1 MIELCZAREK Andrzej Jarosław 261 2.56% 0.00256
Nie
1 5 2 KLIMAS Krystyna Janina 75 0.74% 0.00074
Nie
1 5 3 CZEMPKOWSKI Henryk Franciszek 84 0.83% 0.00083
Nie
1 5 4 WIŚNIEWSKA Daniela Liliana 41 0.40% 0.0004
Nie
1 5 5 KŁOS Wieńczysław Ryszard 25 0.25% 0.00025
Nie
1 5 6 TOMAS-PIOTROWSKA Elżbieta Marzena 26 0.26% 0.00026
Nie
1 5 7 TOMCZAK Zdzisław 119 1.17% 0.00117
Nie
1 8 1 DANIELAK Damian Marcin 135 1.33% 0.00133
Nie
1 8 2 MORKA Andrzej 18 0.18% 0.00018
Nie
1 8 3 FERENC Katarzyna Elżbieta 24 0.24% 0.00024
Nie
1 8 4 SOMMER Tomasz 28 0.28% 0.00028
Nie
1 8 5 MAJCHEREK Adrianna Krystyna 8 0.08% 8.0E-5
Nie
1 8 6 SZMIGIEL Małgorzata Maria 17 0.17% 0.00017
Nie
1 8 7 MICHALSKI Jan 14 0.14% 0.00014
Nie
1 10 1 LANGER Jerzy Maciej 986 9.69% 0.00969
Tak
1 10 2 SZCZUROWSKA Janina Magdalena 213 2.09% 0.00209
Nie
1 10 3 PIĄTKOWSKI Roman Mirosław 85 0.84% 0.00084
Nie
1 10 4 BOGACKI Adrian Jan 100 0.98% 0.00098
Nie
1 10 5 ROTUSKA-KORBEL Magdalena Anna 327 3.21% 0.00321
Nie
1 10 6 MAŁOLEPSZA Irena Lucyna 100 0.98% 0.00098
Nie
1 10 7 TUCKI Marcin Łukasz 170 1.67% 0.00167
Nie
1 13 1 SŁOJEWSKA Dorota Beata 49 0.48% 0.00048
Nie
1 13 2 DEREWIECKI Michał 13 0.13% 0.00013
Nie
1 13 3 MOSIEWICZ Krystyna 10 0.10% 0.0001
Nie
1 13 4 GAZDA Piotr Maciej 4 0.04% 4.0E-5
Nie
1 13 5 PRZEPIÓRSKA Lidia Jadwiga 13 0.13% 0.00013
Nie
1 13 6 CZUPRYN Roman Jan 33 0.32% 0.00032
Nie
1 14 1 ROMAŃSKA Maria Anna 1 583 15.55% 0.01555
Tak
1 14 2 TORBUS Artur Jarosław 504 4.95% 0.00495
Nie
1 14 3 KRACZKOWSKI Piotr 1 425 14.00% 0.014
Tak
1 14 4 WIŁKOMIRSKA Małgorzata Beata 1 195 11.74% 0.01174
Tak
1 14 5 ZIÓŁKOWSKA-BIELEWICZ Aldona Barbara 937 9.21% 0.00921
Nie
1 14 6 FRANKOWSKA Barbara Waleria 472 4.64% 0.00464
Nie
1 14 7 GLAPIŃSKI Rafał Mariusz 962 9.45% 0.00945
Tak
2 2 1 ŻYRA Anetta Barbara 93 1.02% 0.00102
Nie
2 2 2 WIERCIŃSKI Bogdan 16 0.17% 0.00017
Nie
2 2 3 FOREMNA Justyna Anna 21 0.23% 0.00023
Nie
2 2 4 ANTOS Barbara 15 0.16% 0.00016
Nie
2 2 5 SKRZĄTEK Sebastian Krzysztof 5 0.05% 5.0E-5
Nie
2 2 6 MAZUR Anna Barbara 22 0.24% 0.00024
Nie
2 2 7 SABALA Sylwester Remigiusz 12 0.13% 0.00013
Nie
2 5 1 STRZELEC Krzysztof Kazimierz 323 3.53% 0.00353
Nie
2 5 2 ŚWIDNICKA Mirosława Teresa 69 0.75% 0.00075
Nie
2 5 3 MIELCZAREK Zenon 89 0.97% 0.00097
Nie
2 5 4 GAJDUR Gabriela Ewa 24 0.26% 0.00026
Nie
2 5 5 ŁUKASIEWICZ Anna Iwona 31 0.34% 0.00034
Nie
2 5 6 LECHERT Iwona Anna 16 0.17% 0.00017
Nie
2 5 7 LISZKA Tomasz 27 0.30% 0.0003
Nie
2 8 1 SZYMANIEC Rafał Andrzej 127 1.39% 0.00139
Nie
2 8 2 BIERNACKA Ewa Zofia 33 0.36% 0.00036
Nie
2 8 3 TOMERA Jan 17 0.19% 0.00019
Nie
2 8 4 RYBA Krzysztof 19 0.21% 0.00021
Nie
2 8 5 WYCISK Danuta Elżbieta 36 0.39% 0.00039
Nie
2 10 1 KOLUBKA Dariusz Zbigniew 663 7.25% 0.00725
Nie
2 10 2 ROMAN Maurycy Adam 300 3.28% 0.00328
Nie
2 10 3 WIERZBICKA Renata Teresa 930 10.17% 0.01017
Tak
2 10 4 GROCHOWSKA Maria Magdalena 50 0.55% 0.00055
Nie
2 10 5 KASPEROWICZ Krzysztof 73 0.80% 0.0008
Nie
2 10 6 FOLTYN-ŻMUDA Elżbieta Alina 52 0.57% 0.00057
Nie
2 10 7 STACH-JANYST Iwona Stanisława 160 1.75% 0.00175
Nie
2 13 1 KUŚMIERSKA Justyna Natalia 62 0.68% 0.00068
Nie
2 13 2 MAZUREK Małgorzata 28 0.31% 0.00031
Nie
2 13 3 BOREK-PREK Henryk Stefan 13 0.14% 0.00014
Nie
2 13 4 MATOGA Kamil Saturnin 5 0.05% 5.0E-5
Nie
2 13 5 CZUPRYN Martyna 35 0.38% 0.00038
Nie
2 14 1 SZEŁEMEJ Alina 2 995 32.74% 0.03274
Tak
2 14 2 MIELCZAREK Andrzej 633 6.92% 0.00692
Tak
2 14 3 KALINOWSKI Mariusz 990 10.82% 0.01082
Tak
2 14 4 MAZURKIEWICZ Tadeusz 368 4.02% 0.00402
Tak
2 14 5 WYSOWSKA Elżbieta 287 3.14% 0.00314
Nie
2 14 6 RASZKA Dagmara 167 1.83% 0.00183
Nie
2 14 7 LIGUZ Michael Sebastian 341 3.73% 0.00373
Nie
3 2 1 ZAWOLSKI Dariusz 24 0.35% 0.00035
Nie
3 2 2 BUGAJSKI Sebastian 31 0.45% 0.00045
Nie
3 2 3 DOMAGAŁA Zofia 44 0.64% 0.00064
Nie
3 2 4 JASTRZĄBEK Dariusz Paweł 5 0.07% 7.0E-5
Nie
3 2 5 RÓŻALSKA Aneta Monika 11 0.16% 0.00016
Nie
3 2 6 ZAWOLSKA Urszula Bożena 4 0.06% 6.0E-5
Nie
3 2 7 RASZYK Dariusz 21 0.31% 0.00031
Nie
3 5 1 SZYSZKA Aretha Sylwia 115 1.68% 0.00168
Nie
3 5 2 FILIPEK Elżbieta Krystyna 27 0.39% 0.00039
Nie
3 5 3 DRĄG Jan 47 0.69% 0.00069
Nie
3 5 4 KAMIENIARZ Ewa 37 0.54% 0.00054
Nie
3 5 5 SMOLIŃSKI Ryszard 20 0.29% 0.00029
Nie
3 5 6 GUTKOWSKI Zygmunt 12 0.18% 0.00018
Nie
3 5 7 STAŃCZAK Andrzej 16 0.23% 0.00023
Nie
3 8 1 KĘDZIERSKI Andrzej Janusz 60 0.88% 0.00088
Nie
3 8 2 MARS Piotr Paweł 11 0.16% 0.00016
Nie
3 8 3 BLITEK Joanna Anna 22 0.32% 0.00032
Nie
3 8 4 TRUSZCZYŃSKI Zbigniew 22 0.32% 0.00032
Nie
3 8 5 ULITA VEL PAWŁOWSKA Dorota Jolanta 4 0.06% 6.0E-5
Nie
3 8 6 STOLARCZYK Damian 30 0.44% 0.00044
Nie
3 8 7 MICHALSKA Anna 20 0.29% 0.00029
Nie
3 10 1 ADAMKIEWICZ Anna Ewa 551 8.05% 0.00805
Tak
3 10 2 DAWIDZIAK Patryk Jerzy 154 2.25% 0.00225
Nie
3 10 3 GWOŹDZIK Bogumił Stefan 66 0.96% 0.00096
Nie
3 10 4 ZAJUSZ Beata Zdzisława 144 2.10% 0.0021
Nie
3 10 5 ŁOSIŃSKI Radosław Arkadiusz 62 0.91% 0.00091
Nie
3 10 6 PILARSKA-OSIECKA Magdalena Grażyna 123 1.80% 0.0018
Nie
3 10 7 MUCHA Marek Piotr 238 3.48% 0.00348
Nie
3 14 1 OLANIN Krystyna Dorota 924 13.50% 0.0135
Tak
3 14 2 NOWAK Ryszard 2 217 32.40% 0.0324
Tak
3 14 3 FURMAN Henryk Józef 380 5.55% 0.00555
Nie
3 14 4 DOLAT Marek 442 6.46% 0.00646
Tak
3 14 5 BRZEZIŃSKA Joanna Izabela 295 4.31% 0.00431
Nie
3 14 6 SOWA Barbara Ewa 194 2.84% 0.00284
Nie
3 14 7 STAWOWY Dariusz Jacek 469 6.85% 0.00685
Tak
4 2 1 MIKOŁAJCZYK Łukasz 76 0.99% 0.00099
Nie
4 2 2 ŚNIEŻKO Teresa 46 0.60% 0.0006
Nie
4 2 3 ZAWALSKI Daniel Tadeusz 8 0.10% 0.0001
Nie
4 2 4 BĘBEN Andrzej Piotr 7 0.09% 9.0E-5
Nie
4 2 5 OLEJNICZAK Robert Jacek 16 0.21% 0.00021
Nie
4 2 6 RADOŁA Marzena 6 0.08% 8.0E-5
Nie
4 2 7 SZCZEPAŃSKA Katarzyna Agnieszka 12 0.16% 0.00016
Nie
4 5 1 SZEWCZYK Piotr Michał 146 1.90% 0.0019
Nie
4 5 2 GARBATOWICZ Agnieszka Małgorzata 24 0.31% 0.00031
Nie
4 5 3 KACZANOWSKI Marek Grzegorz 30 0.39% 0.00039
Nie
4 5 4 MARZEC Andrzej 32 0.42% 0.00042
Nie
4 5 5 DOPIERAŁA Kinga Katarzyna 25 0.33% 0.00033
Nie
4 5 6 JAGIELSKI Marek Andrzej 14 0.18% 0.00018
Nie
4 5 7 MASIEWICZ Adela Jadwiga 34 0.44% 0.00044
Nie
4 8 1 RZĄSOWSKI Lesław Antoni 81 1.05% 0.00105
Nie
4 8 2 REWERS Mariusz Piotr 298 3.87% 0.00387
Nie
4 8 3 SALMON Małgorzata Aleksandra 79 1.03% 0.00103
Nie
4 8 4 SZCZEPAŃSKA Agnieszka Katarzyna 29 0.38% 0.00038
Nie
4 8 5 SKRZYPKOWSKI Oskar Stanisław 27 0.35% 0.00035
Nie
4 10 1 KURIATA Cezary Leon 679 8.83% 0.00883
Tak
4 10 2 KWIATKOWSKA-WYRWISZ Elżbieta Krystyna 168 2.18% 0.00218
Nie
4 10 3 MUSIAŁ Andrzej 248 3.22% 0.00322
Nie
4 10 4 GRZEGORCZYK Bartłomiej 221 2.87% 0.00287
Nie
4 10 5 GAWLIŃSKA Renata 47 0.61% 0.00061
Nie
4 10 6 JASZCZYK Karolina Stefania 36 0.47% 0.00047
Nie
4 10 7 ŚWIDER Marek 163 2.12% 0.00212
Nie
4 14 1 SZPUR Anatol Kazimierz 1 853 24.09% 0.02409
Tak
4 14 2 ROSIAK Alicja Elżbieta 1 338 17.40% 0.0174
Tak
4 14 3 SZWAJGIER Jacek Andrzej 728 9.47% 0.00947
Tak
4 14 4 ROZMUSKI Robert 189 2.46% 0.00246
Nie
4 14 5 ZACZKIEWICZ Paulina 129 1.68% 0.00168
Nie
4 14 6 OSIEWACZ-DRAB Magdalena 213 2.77% 0.00277
Nie
4 14 7 KALINOWSKI Krzysztof Artur 689 8.96% 0.00896
Tak
5 2 1 TOBIASZ Roksana Paulina 56 0.81% 0.00081
Nie
5 2 2 PANKOWSKA Jolanta Małgorzata 24 0.35% 0.00035
Nie
5 2 3 PACEK Larysa 47 0.68% 0.00068
Nie
5 2 4 KRASSEJ Monika Joanna 36 0.52% 0.00052
Nie
5 2 5 GÓRNIAK Rafał Paweł 14 0.20% 0.0002
Nie
5 2 6 KMIEĆ Michał Paweł 13 0.19% 0.00019
Nie
5 2 7 MACIEJEWSKI Piotr Mariusz 12 0.17% 0.00017
Nie
5 5 1 GOŁOSZ Krzysztof Tadeusz 239 3.44% 0.00344
Nie
5 5 2 PĘCZEK Janina 100 1.44% 0.00144
Nie
5 5 3 ZIEMBICKI Roman Bolesław 92 1.33% 0.00133
Nie
5 5 4 MELLER Gabriela Krystyna 23 0.33% 0.00033
Nie
5 5 5 OWOC Katarzyna 34 0.49% 0.00049
Nie
5 5 6 PIECHNA Ilona Katarzyna 43 0.62% 0.00062
Nie
5 5 7 KACZMAREK Sławomir Grzegorz 89 1.28% 0.00128
Nie
5 8 1 JORDAN Ryszard Marek 101 1.46% 0.00146
Nie
5 8 2 BIERNACKI Krzysztof 33 0.48% 0.00048
Nie
5 8 3 KOZA Krystyna Teresa 19 0.27% 0.00027
Nie
5 8 4 ERNST Grażyna 19 0.27% 0.00027
Nie
5 8 5 DANIELAK Mirosław 22 0.32% 0.00032
Nie
5 10 1 MUCHA Beata Maria 852 12.28% 0.01228
Tak
5 10 2 SIDOR Krzysztof Sławomir 152 2.19% 0.00219
Nie
5 10 3 ŁOŚ Jolanta 73 1.05% 0.00105
Nie
5 10 4 CICHOŃ Helena Marianna 72 1.04% 0.00104
Nie
5 10 5 PIELASZEK Łukasz 82 1.18% 0.00118
Nie
5 10 6 SŁOWIŃSKI Kazimierz 39 0.56% 0.00056
Nie
5 10 7 SZEPELAK Grzegorz Wiesław 132 1.90% 0.0019
Nie
5 13 1 CZUPRYN Bogusława Barbara 70 1.01% 0.00101
Nie
5 13 2 POGODA Teresa 33 0.48% 0.00048
Nie
5 13 3 WALKOWIAK Jan 19 0.27% 0.00027
Nie
5 13 4 GROŃ Beata 9 0.13% 0.00013
Nie
5 13 5 ŚLAZIŃSKI Jacek Donat 7 0.10% 0.0001
Nie
5 14 1 SZEŁEMEJ Roman 3 004 43.30% 0.0433
Tak
5 14 2 KWIATKOWSKI Piotr Tomasz 486 7.00% 0.007
Tak
5 14 3 LANGNER-TORBUS Małgorzata Krystyna 135 1.95% 0.00195
Nie
5 14 4 TUMIDALSKA Marta Magdalena 207 2.98% 0.00298
Tak
5 14 5 GRAD Dariusz Adam 63 0.91% 0.00091
Nie
5 14 6 SAWICKA Magdalena Alina 85 1.23% 0.00123
Nie
5 14 7 BIELAWSKI Wiesław 402 5.79% 0.00579
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CZUPRYN Bogusława Barbara 57 wyższe Wałbrzych, 600 1.44 Nie
2 MIKOŁAJCZYK Łukasz 36 wyższe Wałbrzych, 406 0.97 Nie
3 SZEŁEMEJ Roman 58 wyższe Wałbrzych, 35 204 84.49 Tak
4 ZYSKA Ireneusz 49 wyższe Świebodzice, 5 458 13.10 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Rada Wspólnoty Samorządowej "Lubiechów", ul. Wilcza 12/1 Wałbrzych stały 414 192 192 46.38% 0.04638
192 100.00%
2 Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia", ul. Wrocławska 169 Wałbrzych stały 1 690 1 007 1 007 59.59% 0.05959
1 001 99.40%
3 Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia", ul. Wrocławska 169 Wałbrzych stały 1 156 493 493 42.65% 0.04265
488 98.99%
4 Przedszkole Samorządowe Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Specjalnymi Filia przy ul. Sosnowej, ul. Sosnowa 25a Wałbrzych stały 1 528 774 774 50.65% 0.05065
768 99.22%
5 Zespół Szkół Nr 4, ul. Alfreda Sokołowskiego 75 Wałbrzych stały 1 266 758 757 59.79% 0.05979
751 99.21%
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Ludwika Hirszfelda 1 Wałbrzych stały 2 498 1 417 1 417 56.73% 0.05673
1 408 99.36%
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Ludwika Hirszfelda 1 Wałbrzych stały 2 533 1 317 1 299 51.28% 0.05128
1 291 99.38%
8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Główna 2 Wałbrzych stały 1 534 720 721 47.00% 0.047
714 99.03%
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Ksawerego Dunikowskiego 39 Wałbrzych stały 1 784 923 920 51.57% 0.05157
910 98.91%
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Ksawerego Dunikowskiego 39 Wałbrzych stały 1 739 869 868 49.91% 0.04991
857 98.73%
11 Zespół Szkół Muzycznych, ul. Piętnastolecia 24 Wałbrzych stały 903 472 472 52.27% 0.05227
464 98.31%
12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi, ul. Główna 2 Wałbrzych stały 1 300 682 676 52.00% 0.052
674 99.70%
13 MOPS-filia, ul. Grota-Roweckiego 3 Wałbrzych stały 1 602 737 735 45.88% 0.04588
729 99.18%
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71 Wałbrzych stały 1 660 983 982 59.16% 0.05916
976 99.39%
15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71 Wałbrzych stały 2 134 1 250 1 250 58.58% 0.05858
1 244 99.52%
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Grodzka 71 Wałbrzych stały 1 867 1 116 1 115 59.72% 0.05972
1 106 99.19%
17 Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka”, ul. Grodzka 13 Wałbrzych stały 1 896 1 081 1 081 57.01% 0.05701
1 075 99.44%
18 Zespół Żłobków Samorządowych nr 2, ul. Kasztelańska 7 Wałbrzych stały 1 461 825 825 56.47% 0.05647
815 98.79%
19 Zespół Żłobków Samorządowych nr 2, ul. Kasztelańska 7 Wałbrzych stały 1 764 1 029 1 025 58.11% 0.05811
1 018 99.32%
20 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych stały 1 759 998 994 56.51% 0.05651
992 99.80%
21 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych stały 2 109 1 214 1 202 56.99% 0.05699
1 194 99.33%
22 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych stały 1 497 908 882 58.92% 0.05892
881 99.89%
23 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26, ul. Palisadowa 48 Wałbrzych stały 1 392 805 819 58.84% 0.05884
818 99.88%
24 Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 78 Wałbrzych stały 1 088 427 427 39.25% 0.03925
423 99.06%
25 Rada Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój", ul. Armii Krajowej 37 Wałbrzych stały 2 133 908 907 42.52% 0.04252
898 99.01%
26 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Tutusa Chałubińskiego 13 Wałbrzych stały 1 483 738 738 49.76% 0.04976
733 99.32%
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. 11 Listopada 75 Wałbrzych stały 2 234 934 916 41.00% 0.041
908 99.13%
28 Zespół Szkół Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 17 Wałbrzych stały 1 513 661 661 43.69% 0.04369
651 98.49%
29 Zespół Szkół Nr 1, ul. Ignacego Paderewskiego 17 Wałbrzych stały 1 437 655 655 45.58% 0.04558
652 99.54%
30 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3 Wałbrzych stały 1 478 613 613 41.47% 0.04147
605 98.69%
31 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3 Wałbrzych stały 1 184 622 622 52.53% 0.05253
619 99.52%
32 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Andrzeja Struga 3 Wałbrzych stały 1 621 531 530 32.70% 0.0327
522 98.49%
33 Zespół Szkół Nr 7, ul. Kłodzka 29 Wałbrzych stały 1 086 572 572 52.67% 0.05267
568 99.30%
34 Rada Wspólnoty Samorządowej „Rusinowa, Kozice”, Osiedle Górnicze 48 Wałbrzych stały 1 154 532 533 46.19% 0.04619
527 98.87%
35 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8 Wałbrzych stały 1 776 692 692 38.96% 0.03896
680 98.27%
36 Rada Wspólnoty Samorządowej „Podgórze, Nowy i Stary Glinik” Filia, ul. Glinicka 1 Wałbrzych stały 489 188 188 38.45% 0.03845
187 99.47%
37 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8 Wałbrzych stały 2 032 804 803 39.52% 0.03952
798 99.38%
38 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Królewiecka 7 Wałbrzych stały 837 370 369 44.09% 0.04409
363 98.37%
39 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Poznańska 8 Wałbrzych stały 890 356 356 40.00% 0.04
353 99.16%
40 Rada Wspólnoty Samorządowej "Podgórze, Nowy i Stary Glinnik", ul. Niepodległości 24 Wałbrzych stały 3 212 1 512 1 511 47.04% 0.04704
1 501 99.34%
41 Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, Aleja Wyzwolenia 5 Wałbrzych stały 1 386 606 607 43.80% 0.0438
602 99.18%
42 Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, Aleja Wyzwolenia 5 Wałbrzych stały 1 844 764 764 41.43% 0.04143
759 99.35%
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28, Aleja Wyzwolenia 43 Wałbrzych stały 1 658 661 661 39.87% 0.03987
651 98.49%
44 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Bolesława Limanowskiego 12 Wałbrzych stały 891 405 405 45.45% 0.04545
405 100.00%
45 Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Adama Mickiewicza 26 Wałbrzych stały 1 099 395 394 35.85% 0.03585
390 98.98%
46 Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Adama Mickiewicza 26 Wałbrzych stały 1 128 411 411 36.44% 0.03644
408 99.27%
47 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. 1 Maja 105 Wałbrzych stały 1 459 481 481 32.97% 0.03297
477 99.17%
48 Zespół Szkół Nr 3, ul. Henryka Jordana 4 Wałbrzych stały 1 294 494 495 38.25% 0.03825
488 98.59%
49 Zespół Szkół Nr 3, ul. Henryka Jordana 4 Wałbrzych stały 1 737 877 877 50.49% 0.05049
869 99.09%
50 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 50 Wałbrzych stały 1 396 730 723 51.79% 0.05179
716 99.03%
51 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 50 Wałbrzych stały 1 394 618 618 44.33% 0.04433
611 98.87%
52 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka Pod Atlantami” Fila Nr 6, ul. Gen. Władysława Andersa 137 Wałbrzych stały 1 470 681 682 46.39% 0.04639
674 98.83%
53 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13 Wałbrzych stały 1 155 583 583 50.48% 0.05048
580 99.49%
54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13 Wałbrzych stały 1 729 902 900 52.05% 0.05205
892 99.11%
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13 Wałbrzych stały 1 394 605 605 43.40% 0.0434
601 99.34%
56 Muzeum Gross-Rosen, ul. Szarych Szeregów 9 Wałbrzych stały 837 391 391 46.71% 0.04671
387 98.98%
57 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13 Wałbrzych stały 1 776 701 704 39.64% 0.03964
696 98.86%
58 Dom Pomocy Społecznej, ul. Zachodnia 17 Wałbrzych dom pomocy społecznej 47 25 25 53.19% 0.05319
22 88.00%
59 Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy, ul. Ignacego Paderewskiego 10 Wałbrzych szpital 107 10 10 9.35% 0.00935
10 100.00%
60 Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ul. Batorego 4, ul. Stefana Batorego 4 Wałbrzych szpital 190 23 23 12.11% 0.01211
23 100.00%
61 Specjalistyczny Szpital im. Alfreda Sokołowskiego Oddziały przy ul. A. Sokołowskiego 4, ul. Alfreda Sokołowskiego 4 Wałbrzych szpital 436 36 36 8.26% 0.00826
35 97.22%
62 Dom Seniora Rusinowa, ul. Osiedle Górnicze 19a Wałbrzych dom pomocy społecznej 46 20 20 43.48% 0.04348
18 90.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Wałbrzych - ogółem 1 25 5 102 342 87 458 62 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 28 1
Ogółem 56 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 185 87 47% 98 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 4 1 25% 3 75%
Ogółem 185 87 47% 98 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 50 50 50
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 51 58 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 18 10 56% 8 44%
30-39 33 12 36% 21 64%
40-59 76 38 50% 38 50%
60+ 58 27 47% 31 53%
Ogółem 185 87 47% 98 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 3 1 33% 2 67%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 4 1 25% 3 75%