Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 74 603
Wyborców 61 048
Obwodów 50
  • Wybory do Rady Powiatu w Szczecinku
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto szczecinekMiasto Szczecinek 23 4 21 21 134
gmina barwiceGmina Barwice 5 15 15 78 78
gmina bialzy bozrGmina Biały Bór 5 15 15 58 58
gmina borne sulinowoGmina Borne Sulinowo 6 15 15 59 59
gmina grzmiazcaGmina Grzmiąca 4 15 15 41 41
gmina szczecinekGmina Szczecinek 7 15 15 51 51

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Krakowska 1 Szczecinek stały Tak Barwicka, Grunwaldzka, Kr. Jadwigi, Lwowska, Malborska, Polna od nr 70, Pułaskiego, Zawiszy, Ziemowita
2 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Krakowska 1 Szczecinek stały Tak Brzegowa, Cicha, gen. L. Niedźwiadka-Okulickiego, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, gen. S. Grota-Roweckiego, gen. T. Bora-Komorowskiego, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Krajobrazowa, Krucza, Kukułcza, Letniskowa, Łowiecka, Orla, Pogodna, Połczyńska, Przytulna, Radosna, Skowronkowa, Słowicza, Sowia, Sójcza, Spacerowa, Trzesiecka, Turystyczna, Wczasowa, Wypoczynkowa, Żeglarska, Żurawia
3 Przedszkole "U Cioci Gosi", ul. Białogardzka 6 Szczecinek stały Nie Białogardzka, Budowlanych, Karlińska, Krakowska, Jagiełły
4 Przedszkole "Tęcza", ul. Nowa 2 Szczecinek stały Nie Bartosza Głowackiego, Derdowskiego, Gotycka, Kilińskiego, Kosińskiego, Kościuszki od nr 32, Kręta, Lelewela, Mazurska, Myśliwska, Nowa, Świętej Rozalii, Warmińska, Wileńska, Witolda
5 Zespół Szkół Technicznych, ul. Koszalińska 81 Szczecinek stały Tak Koszalińska: wszystkie nr. nieparzyste i parzyste do 62, M. Konopnickiej, Zaułek
6 Zespół Szkół Technicznych, ul. Koszalińska 81 Szczecinek stały Tak Kołobrzeska, Koszalińska nr 96 i 98, Zielona
7 Zespół Szkół, ul. Wiatraczna 5 Szczecinek stały Tak Koszalińska nr. parzyste od 64 do 94
8 Zespół Szkół, ul. Wiatraczna 5 Szczecinek stały Tak Polna do nr. 69, Wiatraczna, Bugno, Mierosławskiego nr. parzyste 6 - 14
9 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Jasna 2 Szczecinek stały Nie Jasna, Jeziorna, Kościuszki do nr 31, Mierosławskiego poza nr. parzystymi 6 - 14
10 INTERNAT Zespołu Szkół Nr 2, ul. 1 - go Maja 19 Szczecinek stały Tak 1 - go Maja, G. Narutowicza, Ogrodowa, Podwale, Szkolna
11 INTERNAT Zespołu Szkół Nr 2, ul. 1 - go Maja 19 Szczecinek stały Tak Wodociągowa, Kaszubska
12 Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Władysława Bartoszewskiego 12 Szczecinek stały Tak Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, E. Plater, Garbary, Haliny Poświatowskiej, Jana Pawła II, Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lipowa, Mariacka, Marii Dąbrowskiej, Młynarska, pl. Sowińskiego, Podgórna, Powstańców Wielkopolskich, Profesora Władysława Szafera, Rybacka, Rzeczna, Sadowa, Słupska, Stanisława Wyspiańskiego, Strażacka, Szewska, Władysława Bartoszewskiego, Władysława Cieślaka, Wyścigowa
13 Szkoła Muzyczna, ul. 3 - go Maja 2 Szczecinek stały Nie 3 - go Maja, Boh. Warszawy, Bolesława Limanowskiego, Drzymały, Juliana Ordona, Junacka, Ks. Elżbiety, Mickiewicza, Parkowa, Pl. Wolności, P. Skargi, Rzemieślnicza, Stefana Kisielewskiego, Witolda Pileckiego, Wojska Polskiego, Zamkowa
14 Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 65 Szczecinek stały Tak Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Plac Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego, M. Reja
15 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Kopernika 18 Szczecinek stały Nie Bagienna, Dr Genowefy Matusewicz, Kwiatowa, Łódzka I, Łódzka II, Młyńska, Moniuszki, pl. Młyński, pl. Winniczny, Pomorska, Poniatowskiego, Sienkiewicza, Szymanowskiego, Wiejska, Winniczna
16 Przedszkole "Słoneczko", ul. Kopernika 16 Szczecinek stały Nie Kopernika, Spółdzielcza
17 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Armii Krajowej 29 Szczecinek stały Nie Armii Krajowej, Artyleryjska, J. Kochanowskiego, Niecała, Słowackiego, Słowiańska, T. Zana
18 Przedszkole "Krasnoludek", ul. Przemysłowa 5 Szczecinek stały Nie Chełmińska, C. Skłodowskiej, Drahimska, Gen. W. Sikorskiego, Kanałowa, Przemysłowa, Wiśniowa
19 Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Warcisława IV 14A Szczecinek stały Tak Chodkiewicza, Kamienna, Warcisława IV
20 Szkoła Podstawowa Nr 1, Plac Wazów 1 Szczecinek stały Nie Dworcowa, Gen. Józefa Wybickiego, Jacka Malczewskiego, Klasztorna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Matejki, Mestwina, Plac Zesłańców Sybiru, pl. Wazów, Słoneczna, Szczecińska, Traugutta, Warszawska
21 Przedszkole "Miś", ul. Grudziądzka 2 Szczecinek stały Nie Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Bukowa, Chojnicka, Cisowa, Czaplinecka, Czarnobór, Czwartaków, Dębowa, Fabryczna, Gdańska, Grudziądzka, Harcerska, Ignacego Łukasiewicza, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Konwaliowa, Leśna, Malinowa, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Obrońców Westerplatte, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Ostrobramska, Pilska, Poznańska, Różana, Sosnowa, Stanisława Staszica, Strefowa, Szarych Szeregów, Toruńska, Tulipanowa, Waryńskiego, Wilczkowska, Wierzbowa, Wrzosowa
22 "Szpital w Szczecinku" Sp. z o. o. w Szczecinku, ul. Kościuszki 38, Kościuszki 38 Szczecinek szpital Nie obwód odrębny
23 Zakład Karny w Czarnem Oddział Zewnętrzny w Szczecinku, ul. Boh. Warszawy 42A, Boh. Warszawy 42a Szczecinek zakład karny Nie obwód odrębny
1 Ośrodek Kultury i Turystyki, ul. Wojska Polskiego 15 Barwice stały Tak Miasto Barwice-ulice: Dworcowa, Harcerska, Jana Pawła II, Kościuszki, Łąkowa, Moniuszki, Nowa, Parkowa, Piaskowo, Polna, Pomorska, Słoneczna, Wiejska, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zwycięzców.
2 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Czaplinecka 14 Barwice stały Tak Miasto Barwice-ulice: Bankowa, Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Czaplinecka, Dębowa, Grobla, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Mała, Ogrodowa, Plac Wolności, Podgórna, Rzeczna, Spokojna, Szkolna, 1000 - lecia, Zielona.
3 Świetlica Wiejska, 8 Białowąs stały Tak Gmina-miejscowości: Białowąs, Borzęcino, Wojsławiec, Kłodzino, Cybulino, Sulikowo, Kaźmierzewo, Jagielnik.
4 Szkoła Podstawowa, 39 Stary Chwalim stały Tak Gmina-miejscowości: Stary Chwalim, Górki, Żytnik, Knyki, Chwalimki, Jeziorki, Nowy Chwalim, Ostrowąsy, Gąski.
5 Szkoła Podstawowa, ul. Pomorska 3 Barwice stały Tak Gmina-miejscowości: Łeknica, Liniec, Smuga Lubostronie, Stary Grabiąż, Bądki, Gonne Małe, Grabiążek, Korzec, Nowy Grabiąż, Świerk, Wiele, Żdżar, Ostropole, Śmilcz, Chłopowo, Chłopówko, Gwiazdowo, Tarmno, Trzemienko, Uradz, Polne, Piaski, Luboradza, Nowe Koprzywno, Parchlino, Przybkowo, Przybkówko.
1 Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Dworcowa 19 Biały Bór stały Tak Miasto Biały Bór, Ulice: Akacjowa, Bogusława VIII, Brzeźnicka, Cypriana Kamila Norwida, Dworcowa, Kasztanowa, Kolejowa, Księdza Bazylego Hrynyka, Kwiatowa, Lipowa, Magazynowa, Miastecka, Ogrodowa, Słoneczna, Sportowa, Topolowa.
2 Urząd Miejski w Białym Borze, ul. Słupska 10 Biały Bór stały Tak Miasto Biały Bór, ulice: Bobolicka, Chopina, Człuchowska, Czujna, Górna, Jeziorna, Jana Pawła II, Kochanowskiego, Krótka, Leśna, 26 Lutego, Mickiewicza, Moniuszki, Nadrzeczna, Plac Jana Pawła II, Plac Strażacki, Podgórna, Polna, Rybacka, Rynek, Sądowa, Sienkiewicza, Słupska, Sosnowa, Szczecinecka, Świętego Huberta, Tamka, Wysoki Kamień. Sołectwo Kaliska.
3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tarasa Szewczenki w Białym Borze, ul. Słupska 27 Biały Bór stały Nie Sołectwa, granice administracyjne miejscowości: Biały Dwór, Biskupice, Borzęcino, Brzeźnica, Dalkowo, Donimierz, Grabowo, Jawory, Kamienna, Kazimierz, Linowo, Ponikwa, Trzebiele.
4 Szkoła Podstawowa w Sępolnie Wielkim Filia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze, 13 Sępolno Wielkie stały Nie Sołectwa, granice administracyjne miejscowości: Bagniewko, Cybulin, Gostkowo, Kierzkowo, Kołtki, Kosobudy, Łukowo, Miłkowo, Pierzchowo, Rzyszczewko, Sępolno Małe, Sępolno Wielkie, Wodnik, Zduny.
5 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Drzonowie, 48A Drzonowo stały Tak Sołectwa, granice administracyjne miejscowości: Biała, Białka, Bielica, Dołgie, Dyminek, Drzonowo, Koleśnik, Lubiesz, Miłobądz, Przybrda, Radzewo, Rosłonki, Stepień, Stepno, Świerszczewo.
1 Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie, ul. Szpitalna 1 Borne Sulinowo stały Tak Miasto Borne Sulinowo-ulice: Al. Niepodległości nr 2, 3, 4, 5, 7, Lipowa, Magnoliowa, Parkowa, Słoneczna, Spacerowa, Różana, Jeziorna, Bolesława Chrobrego, Wrzosowa, Biwakowa, Sportowa, Nadbrzeżna, Turystyczna, Chabrowa, Targowa, Rzemieślnicza, Towarowa, Wodociągowa, Szpitalna, Orła Białego, Kolejowa
2 Budynek Kulturalno-Oświatowy przy Liceum Ogólnokształcącym, ul. Aleja Niepodległości 28 Borne Sulinowo stały Tak Miasto Borne Sulinowo obejmujące ulice: Al. Niepodległości 9, Al. Niepodległości 10, Al. Niepodległości 11, Al. Niepodległości 13, Al. Niepodległości 14, Al. Niepodległości 17, Al. Niepodległości 18, Al. Niepodległości 30, Al. Niepodległości 32A, Al. Niepodległości 37, Al. Niepodległości 37A, Al. Niepodległości 41, Al. Niepodległości 44, Al. Niepodległości 46, Al. Niepodległości 47, Al. Niepodległości 49C, ul. Zielona, Miła, Sosnowa od nr 1 do nr 3 , Wojska Polskiego, Fryderyka Chopina, Poprzeczna, Krótka, Sosnowa od nr 5 do końca, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Juliusza Słowackiego, Adama Mickiewicza, Mikołaja Reja, Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej
3 Świetlica wiejska w Łubowie, ul. Kościuszki 32 Łubowo stały Tak Gmina-miejscowości: Komorze, Rakowo, Liszkowo, Starowice, Czochryń, Jeziorna, Strzeszyn, Nobliny, Łubowo obejmujące ulice: Polna, Brzozowa, Leśna, Zielona, Poprzeczna, Strzelecka, Zakątna, Dolna, Młynarska, Kolejowa, Kościuszki, Rakowska
4 Świetlica wiejska w Juchowie, 33 Juchowo stały Tak Gmina-miejscowości: Silnowo, Dąbrowica, Osiczyn, Piława, Międzylesie, Kiełpino, Kolanowo, Radacz, Obrąb, Kucharowo, Grzywnik, Juchowo, Kłosówko, Kądzielna, Uniemino, Okole, Dąbie
5 Szkoła Podstawowa w Jeleniu, 2 Jeleń stały Nie Gmina-miejscowości: Jeleń, Jelonek, Przyjezierze, Grabno, Ciemino, Ciemino Małe, Śmiadowo, Śmiadowo-Kolonia, Krągi, Płytnica, Brzeźno, Kłomino, Łączno
6 Dom Pomocy Społecznej, ul. Szpitalna 5 Borne Sulinowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie oraz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Bornem Sulinowie
1 Dom Szkoleniowy, ul. Kolejowa 2 Grzmiąca stały Tak Miejscowości: Czechy, Grzmiąca, Gdaniec, Kamionka, Równe, Lubogoszcz, Storkowo, Przystawy, Sławno, Wielawino, Żarnowo.
2 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 11 Mieszałki stały Nie Miejscowości: Godzisław, Mieszałki, Ubocze, Nosibądy, Strzeszyn, Radusz.
3 Szkoła Podstawowa, 12A Iwin stały Tak Miejscowości: Iwin, Radostowo, Przeradz, Owczary, Radomyśl, Pustkowie.
4 Biblioteka Publiczna, ul. Szkolna 3 Krosino stały Nie Miejscowości: Boleszkowice, Glewo, Krosino, Sucha, Wielanowo.
1 Szkoła Podstawowa w Wierzchowie, 40 Wierzchowo stały Tak Wierzchowo, Białe, Pietrzykowo, Sławęcice, Węglewo, Grąbczyn, Grąbczyński Młyn, Drężno, Orawka, Stare Wierzchowo, Krągłe, Dąbrowa, Łozinka, Smolniki, Zielonowo, Kusowo, Myślęcin, Trzebiechowo, Kwakowo, Brzeźno, Krasnobrzeg
2 Budynek po byłej Szkole Filialnej w Sporem, 7 Spore stały Nie Spore, Dobrogoszcz, Malechowo, Nowe Gonne, Gałowo, Trzcinno
3 Szkoła Podstawowa w Parsęcku, 69 Parsęcko stały Nie Dalęcino, Opoczyska, Skotniki, Dalęcinko, Dębrzyna, Brodźce, Nizinne, Parsęcko od nr 1 do nr 113 włącznie, Parsęcko od nr 128 do nr 135 włącznie, Skalno, Tarnina, Parsęcko od nr 114 do nr 127 włącznie i od nr 136 do końca, Mosina, Dębowo, Jadwiżyn, Dębowo, Janowo
4 Świetlica w Jeleninie, 38A Jelenino stały Tak Jelenino, Zamęcie, Sitno, Lipnica
5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Turowie, 78 Turowo stały Tak Turowo osiedle, Miękowo, Spotkanie, Turowo wieś, Wilcze Laski, Dziki
6 Szkoła Podstawowa w Żółtnicy, ul. Szkolna 13 Żółtnica stały Nie Żółtnica, Buczek, Gołębiewo, Omulna, Siedlice, Sierszeniska, Wągrodno, Drawień, Wojnowo
7 Świetlica w Gwdzie Wielkiej, ul. Szczecinecka 15 Gwda Wielka stały Tak Gwda Wielka, Grochowiska, Łączka, Wielisławice, Gwda Mała, Marcelin, Godzimierz.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Szczecinek 10 31 040 6 61
0.0000020000Nr 2 Miasto i Gmina Barwice, Miasto i Gmina Borne Sulinowo, Gmina Grzmiąca 6 18 503 6 41
0.0000030000Nr 3 Miasto i Gmina Biały Bór, Gmina Szczecinek 3 11 505 5 23
Podsumowanie 19 61 048 17 125

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 8 5 25
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 10 6 3 19
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 8 5 25
11 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PS 12 8 5 25
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD KWW OTWARTY SAMORZĄD 12 8 5 25
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI KWW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI 3 3 6

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 30 946 15 740 15 736 50.85% 0.05085
15 246 96.89% 0.09689
Tak
2 18 504 9 165 9 113 49.25% 0.04925
8 485 93.11% 0.09311
Tak
3 11 508 6 065 6 008 52.21% 0.05221
5 418 90.18% 0.09018
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 842 25 37.20% 0.0372
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 369 19 4.70% 0.0047
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 873 25 23.58% 0.02358
11 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO 7 593 25 26.05% 0.02605
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD 1 892 25 6.49% 0.00649
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI 580 6 1.99% 0.00199

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 842 25 7 37.20% 0.0372
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 369 19 0 4.70% 0.0047
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 873 25 6 23.58% 0.02358
Tak
11 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO 7 593 25 6 26.05% 0.02605
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD 1 892 25 0 6.49% 0.00649
Nie
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI 580 6 0 1.99% 0.00199
Nie

Rada Powiatu w Szczecinku - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 HARDIE-DOUGLAS Jerzy 4 539 29.77% 0.02977
Tak
1 4 2 KRAWCZYK Andrzej Witold 217 1.42% 0.00142
Nie
1 4 3 RAK Renata Urszula 417 2.74% 0.00274
Tak
1 4 4 KAŹMIERSKI Maciej Adam 326 2.14% 0.00214
Tak
1 4 5 MAKSELON Maciej Hubert 407 2.67% 0.00267
Tak
1 4 6 GRONDYS Grzegorz 298 1.95% 0.00195
Nie
1 4 7 MARKANICZ Ireneusz Grzegorz 303 1.99% 0.00199
Tak
1 4 8 MICHALCZEWSKA-ZASTAWNA Bogusława 38 0.25% 0.00025
Nie
1 4 9 SZYSZKOWSKA Sylwia 105 0.69% 0.00069
Nie
1 4 10 BALON Katarzyna Lucyna 220 1.44% 0.00144
Nie
1 4 11 WACHOWICZ-KRAM Danuta Maria 123 0.81% 0.00081
Nie
1 4 12 DYWIZJUSZ Jarosław Piotr 195 1.28% 0.00128
Nie
1 5 1 LEWCZUK Sebastian Maria 262 1.72% 0.00172
Nie
1 5 2 DYMIŃSKI Wiesław Kazimierz 118 0.77% 0.00077
Nie
1 5 3 SIWIŃSKI Robert 37 0.24% 0.00024
Nie
1 5 4 SOBOLEWSKA Daria Dagmara 48 0.31% 0.00031
Nie
1 5 5 HORYD Bożena 25 0.16% 0.00016
Nie
1 5 6 PIETRUSZEWSKA Sylwia 17 0.11% 0.00011
Nie
1 5 7 DOMAŃSKA-ŻURKOWSKA Anna 26 0.17% 0.00017
Nie
1 5 8 KASZAK Beata Joanna 11 0.07% 7.0E-5
Nie
1 5 9 MACKIEWICZ Aleksander 17 0.11% 0.00011
Nie
1 5 10 PROKOPIAK Piotr 27 0.18% 0.00018
Nie
1 10 1 FABISIAK Robert Stanisław 1 334 8.75% 0.00875
Tak
1 10 2 STASIUK Marek Jan 465 3.05% 0.00305
Tak
1 10 3 JANKOWSKI Cezary Tadeusz 497 3.26% 0.00326
Tak
1 10 4 LATKOWSKI Tomasz Artur 173 1.13% 0.00113
Nie
1 10 5 TOMCZYK Ewa 393 2.58% 0.00258
Nie
1 10 6 WORONIK Mirosław 145 0.95% 0.00095
Nie
1 10 7 KALETA Wojciech Ryszard 203 1.33% 0.00133
Nie
1 10 8 DYMNY Roman Janusz 54 0.35% 0.00035
Nie
1 10 9 SERWATKA Joanna Maria 147 0.96% 0.00096
Nie
1 10 10 ROSA Dorota Iwona 129 0.85% 0.00085
Nie
1 10 11 BENDZA Małgorzata 138 0.91% 0.00091
Nie
1 10 12 BURDZIEJ Stanisława Wiesława 43 0.28% 0.00028
Nie
1 11 1 KAWCZYŃSKA Bożena Anna 552 3.62% 0.00362
Tak
1 11 2 POCZOBUT Grzegorz 372 2.44% 0.00244
Tak
1 11 3 KOTSCHY Marek 247 1.62% 0.00162
Nie
1 11 4 SUCHOWIEJKO Elżbieta Irena 215 1.41% 0.00141
Nie
1 11 5 PAWELSKI Grzegorz Waldemar 162 1.06% 0.00106
Nie
1 11 6 GAŃSKA Zofia 144 0.94% 0.00094
Nie
1 11 7 SCHULZ Maria Jolanta 90 0.59% 0.00059
Nie
1 11 8 BAJER Monika 285 1.87% 0.00187
Nie
1 11 9 SZCZEPANIAK Arkadiusz 161 1.06% 0.00106
Nie
1 11 10 KILIAN Grzegorz 171 1.12% 0.00112
Nie
1 11 11 BRAMBOR Dariusz Józef 129 0.85% 0.00085
Nie
1 11 12 BIEGAŃSKI Kamil Ryszard 301 1.97% 0.00197
Nie
1 12 1 MOLENDOWSKA Hanna Elżbieta 169 1.11% 0.00111
Nie
1 12 2 BUDZYŃSKI Sławomir Janusz 23 0.15% 0.00015
Nie
1 12 3 RYNARZEWSKA-ZALESKA Iwona 32 0.21% 0.00021
Nie
1 12 4 WOJEWODA Michał 22 0.14% 0.00014
Nie
1 12 5 BALCER Zdzisława Renata 16 0.10% 0.0001
Nie
1 12 6 PORUCZNIK Przemysław Roman 28 0.18% 0.00018
Nie
1 12 7 NIEDŹWIEDŹ Mieczysław 23 0.15% 0.00015
Nie
1 12 8 MAZURKIEWICZ Elżbieta Danuta 16 0.10% 0.0001
Nie
1 12 9 ZDYBEL Julian 14 0.09% 9.0E-5
Nie
1 12 10 WAJDA Izabela 21 0.14% 0.00014
Nie
1 12 11 GUMIENICZUK Jacek 11 0.07% 7.0E-5
Nie
1 12 12 LEGAN Ireneusz 30 0.20% 0.0002
Nie
1 13 1 KLIMOWICZ Zbigniew Eugeniusz 102 0.67% 0.00067
Nie
1 13 2 BEREZOWSKI Konrad 348 2.28% 0.00228
Nie
1 13 3 KUCZERKA Magda 65 0.43% 0.00043
Nie
2 4 1 WOJCIECHOWSKI Jacek Marek 552 6.51% 0.00651
Tak
2 4 2 WIĘCKOWSKI Wojciech Benedykt 189 2.23% 0.00223
Nie
2 4 3 BULCZAK Marek 336 3.96% 0.00396
Nie
2 4 4 PASTUSZKA Jan 150 1.77% 0.00177
Nie
2 4 5 SUSIAK Ewelina 232 2.73% 0.00273
Nie
2 4 6 PILIPIEC Krzysztof 141 1.66% 0.00166
Nie
2 4 7 GÓRNIAK Michalina Joanna 144 1.70% 0.0017
Nie
2 4 8 KROSMAN Barbara Magdalena 55 0.65% 0.00065
Nie
2 5 1 ONYSZKO Mirosław Jan 163 1.92% 0.00192
Nie
2 5 2 ARCIUSZKIEWICZ Wiesław Jan 107 1.26% 0.00126
Nie
2 5 3 GNAŚ Stanisław 60 0.71% 0.00071
Nie
2 5 4 CHADEJA Wioletta Danuta 24 0.28% 0.00028
Nie
2 5 5 ONYSZKO Mariola Jadwiga 33 0.39% 0.00039
Nie
2 5 6 LEWICKA Małgorzata 127 1.50% 0.0015
Nie
2 10 1 GÓRKA Arkadiusz Krzysztof 509 6.00% 0.006
Tak
2 10 2 SKOWRONEK Tomasz 348 4.10% 0.0041
Tak
2 10 3 GAJEWSKA-TRANBOWICZ Iwona Dorota 240 2.83% 0.00283
Nie
2 10 4 WAŁASZCZYK Edward 239 2.82% 0.00282
Nie
2 10 5 BŁASZCZYK Grzegorz 235 2.77% 0.00277
Nie
2 10 6 PYTEL Barbara 43 0.51% 0.00051
Nie
2 10 7 DZIUBA-BARTNIK Celina 77 0.91% 0.00091
Nie
2 10 8 RYMAR Anna 220 2.59% 0.00259
Nie
2 11 1 LIS Krzysztof Wiesław 1 198 14.12% 0.01412
Tak
2 11 2 NOWOSIELSKA Ewa Magdalena 259 3.05% 0.00305
Nie
2 11 3 HAJKOWICZ Tadeusz Ryszard 224 2.64% 0.00264
Nie
2 11 4 ZAJĄC Krzysztof 479 5.65% 0.00565
Tak
2 11 5 KIELING Anna 424 5.00% 0.005
Tak
2 11 6 BUZAŁA Irena 333 3.92% 0.00392
Nie
2 11 7 MIKŁASZ Ewa 231 2.72% 0.00272
Nie
2 11 8 KOSMALA Wiesław Marian 298 3.51% 0.00351
Nie
2 12 1 KAWA Adam 233 2.75% 0.00275
Nie
2 12 2 BIEŃKOWSKI Artur Waldemar 34 0.40% 0.0004
Nie
2 12 3 PISAREK Krzysztof 325 3.83% 0.00383
Nie
2 12 4 SZEWCZYK Agnieszka Marzena 58 0.68% 0.00068
Nie
2 12 5 OKUROWSKA Jowita 14 0.16% 0.00016
Nie
2 12 6 PERŁOWSKA Paulina Daniela 32 0.38% 0.00038
Nie
2 12 7 SKORUPA Janusz 41 0.48% 0.00048
Nie
2 12 8 ORZECHOWSKA Ewa 13 0.15% 0.00015
Nie
2 13 1 ŁOPACKI Szymon Bolesław 14 0.16% 0.00016
Nie
2 13 2 PIETRASZEWSKI Waldemar 25 0.29% 0.00029
Nie
2 13 3 KLEPCZAREK Agnieszka Iwona 26 0.31% 0.00031
Nie
3 4 1 NADOLSKA Barbara Jolanta 822 15.17% 0.01517
Tak
3 4 2 ŻYDAŁOWICZ Paweł Rafał 611 11.28% 0.01128
Nie
3 4 3 BUDKA Justyna 130 2.40% 0.0024
Nie
3 4 4 FUDALI Krzysztof 122 2.25% 0.00225
Nie
3 4 5 KOWALSKA Aldona 170 3.14% 0.00314
Nie
3 5 1 GRZYWACZ Robert 170 3.14% 0.00314
Nie
3 5 2 MOŻUCH Paulina Beata 48 0.89% 0.00089
Nie
3 5 3 BŁASZCZUK-JURCZAK Wanda Maria 49 0.90% 0.0009
Nie
3 10 1 BRYSIAK Zdzisław 194 3.58% 0.00358
Nie
3 10 2 WÓJTOWICZ Andrzej 540 9.97% 0.00997
Tak
3 10 3 WAJDA Teresa 114 2.10% 0.0021
Nie
3 10 4 CEMBAŁA Jadwiga 71 1.31% 0.00131
Nie
3 10 5 SZWAŁEK Wiesław 322 5.94% 0.00594
Nie
3 11 1 PASTUSZEK Andrzej 371 6.85% 0.00685
Nie
3 11 2 NOWACKI Tomasz 179 3.30% 0.0033
Nie
3 11 3 WIDUCH Iwona Grażyna 201 3.71% 0.00371
Nie
3 11 4 MIERNIKOWSKA Halina Maria 416 7.68% 0.00768
Tak
3 11 5 PODPORA Adam Władysław 151 2.79% 0.00279
Nie
3 12 1 GAJEK Krzysztof Józef 144 2.66% 0.00266
Nie
3 12 2 BABIŃSKA Bożena 288 5.32% 0.00532
Nie
3 12 3 JURAK-OKOŃ Magdalena Justyna 160 2.95% 0.00295
Nie
3 12 4 WOROPAJ Jolanta Aleksandra 118 2.18% 0.00218
Nie
3 12 5 SOBOLEWSKI Marcin Sebastian 27 0.50% 0.0005
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Szczecinecki - ogółem 7 115 82 74 603 61 048 50 2 4
Gminy ogółem 6 96 79 74 603 61 048 50 2 4
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 37 451 31 040 23 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 37 152 30 008 27 2 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 17 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 21 1
Ogółem 38 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 125 57 46% 68 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 134 66 49% 68 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 287 139 48% 148 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 7 0 0% 7 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 20 5 25% 15 75%
Ogółem 546 262 48% 284 52%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 48 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 46 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 50 50 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 45 22 49% 23 51%
30-39 98 54 55% 44 45%
40-59 277 140 51% 137 49%
60+ 126 46 37% 80 63%
Ogółem 546 262 48% 284 52%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 22 4 18% 18 82%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 27 5 19% 22 81%