Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 114 130
Wyborców 93 783
Obwodów 75
  • Wybory do Rady Powiatu w Stargardzie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto stargardMiasto Stargard 37 4 23 16 121
gmina chociwelGmina Chociwel 3 15 15 59 59
gmina dobrzanyGmina Dobrzany 2 15 15 31 31
gmina doliceGmina Dolice 7 15 15 47 47
gmina inzskoGmina Ińsko 2 15 15 39 39
gmina kobylankaGmina Kobylanka 3 15 15 47 47
gmina marianowoGmina Marianowo 4 15 15 50 50
gmina stara dazbrowaGmina Stara Dąbrowa 3 15 15 38 38
gmina stargardGmina Stargard 10 15 15 45 45
gmina suchanzGmina Suchań 4 15 15 29 29

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Miejskie Nr 5, ul. Lechicka 11 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Pogodna, Przedwiośnie
2 Szkoła Podstawowa Nr 7, Plac Majdanek 13 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Gryfa, Giżynek, Hugona Kołłątaja, Jesienna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Lechicka, Letnia, Oświaty, plac Majdanek, Szymona Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Wiosenna
3 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej, os. Zachód A7 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Żołnierza, Aleja Żołnierza Boczna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Mieszczańska, Osiedle Generała Józefa Hallera
4 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Szkolna 2 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: 11 Listopada, Batalionów Chłopskich, Czwartaków, Generała Henryka Dąbrowskiego, Generała Józefa Bema, Krakowska, Park Stefana Batorego, Plac Słoneczny, Plac Zgody, Podchorążych, Racławicka, Rondo Pionierów Stargardu, Rondo Żołnierzy Wyklętych, Różana, Słoneczna, Spokojna, Szczecińska od nr 6 do nr 44 oraz od nr 9 do nr 35, Szkolna, Zwycięzców
5 Szkoła Podstawowa Nr 11, Osiedle Zachód B15 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Osiedle Zachód-numery budynków B14, B15, B16, B17, B18, B19, Ułanów Jazłowieckich
6 Szkoła Podstawowa Nr 2, Osiedle Zachód A5 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Osiedle Zachód-numery budynków A2, A9, A10, A11, A12, A13, Szczecińska od nr 45 do nr 76
7 Przedszkole Miejskie Nr 4, Osiedle Zachód B2 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Osiedle Zachód-numery budynków B1, B2, B3, B4, B5, B6
8 Przedszkole Miejskie Nr 3, Osiedle Zachód A18 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Osiedle Zachód-numery budynków B8, B9, B10, B11, B12, B13, A21
9 Zespół Szkół Nr 2, Osiedle Zachód B15/a Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, Osiedle Zachód-numery budynków B20, B21, B22, B24, B25, B26, B27, Szczecińska od nr 80 do nr 136
10 Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Stanisława Niewiadomskiego 14 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Bornholmska, Cieplna, Fabryczna, Fryderyka Chopina, Hanzeatycka, Józefa Nowakowskiego, Krótka, Kupiecka, Ludomira Różyckiego, Mieczysława Karłowicza, Nasienna, Polska, Przemysłowa, Rondo 15 Południk, Skandynawska, Składowa, Stanisława Niewiadomskiego, Stralsundzka, Technologiczna, Usługowa, Zygmunta Noskowskiego
11 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wielkopolska 30 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Feliksa Nowowiejskiego, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Mazowiecka, Stanisława Moniuszki, Wielkopolska
12 OHP-Ośrodek Szkolenia i Wychowania, ul. Jugosłowiańska 22a Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Bułgarska, Jugosłowiańska, Kaszubska, Łużycka, Mazurska, Obrońców Westerplatte, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Lubelski, Serbska, Słowacka, Towarowa, Wileńska
13 Gimnazjum Gminy Stargard, ul. Ceglana 11 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Ceglana, Czeska, Kubańska, Rumuńska, Węgierska
14 Stargardzkie Centrum Kultury, ul. Piłsudskiego 105 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Dworcowa, Juliusza Słowackiego, Osiedle Tysiąclecia
15 Stargardzkie Centrum Kultury, ul. Piłsudskiego 105 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Adama Mickiewicza, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 2 do nr 34 oraz od nr 86 do nr 104 oraz nr 105, Mikołaja Reja, Plac Targowy, Środkowa
16 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Henryka Sienkiewicza 8 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 39 do nr 81, Osiedle Mikołaja Kopernika
17 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Henryka Sienkiewicza 8 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Adama Asnyka, Artura Grottgera, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Jacka Malczewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Kwiatowa, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Olgi Boznańskiej, Owocowa, Podleśna, Podmiejska, Północna, Sybiraków, Tadeusza Makowskiego, Warzywna, Wojciecha Kossaka
18 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Brzozowa 26 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Brzozowa, Gospodarska, Ignacego Łukasiewicza, Juliana Przybosia, Ludwika Waryńskiego, Macieja Boryny, Marii Dąbrowskiej, Miodowa, Modrzewiowa, Mokrzyca, Polna, Pomorska, Rzeźnicza, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Topolowa, Torfowa, Władysława Reymonta, Zenona Przesmyckiego
19 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Bolesława Limanowskiego 9 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Wojska Polskiego od nr 32 do nr 122 (numery parzyste) oraz od nr 41 do nr 119 (numery nieparzyste)
20 Gimnazjum Katolickie, ul. Wojska Polskiego 3 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Hetmana Stefana Czarnieckiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księcia Barnima I, Park 3 Maja, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Wolności, Skarbowa, Skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 30 (numery parzyste) oraz od nr 5 do nr 39 (numery nieparzyste), Zygmunta Krasińskiego
21 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Portowa 3 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Andrzeja Struga, Jana Kochanowskiego, Młyńska, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Park Bolesława Chrobrego, Park Zamkowy, Prządki, Stefana Okrzei, Zakole
22 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia, ul. Kazimierza Wielkiego 13 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego od nr 1 do nr 16, Kazimierza Wielkiego
23 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Kuśnierzy 7 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Basztowa, Bolesława Chrobrego od nr 17 do nr 18, Garncarska, Kasztelańska, Klasztorna, Kuśnierzy, Portowa, Spichrzowa, Szewska, Wita Stwosza, Włosiennicza
24 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Mieszka I 4 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Bolesława Krzywoustego, Grodzka, Kramarska, Mariacka, Park Jagielloński, Park Piastowski, Rynek Staromiejski, Strażnicza
25 Przedszkole Miejskie Nr 2, ul. Mieszka I 2 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Słowicza, Mieszka I, Park Popiela, Płatnerzy, Pocztowa, Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego, Sukiennicza, Świętego Jana Chrzciciela, Warowna, Władysława Łokietka, Złotników
26 Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Spichrzowa 6 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Daleka, Gdańska, Gdyńska, Grudziądzka, Grunwaldzka, Jana Kilińskiego, Klonowa, Krzywa, Łąkowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Marynarska, Michała Drzymały, Morska, Na Grobli, Ochronna, Rolnicza, Szosa Maszewska, Światopełka, Widokowa, Wiśniowa, Źródlana
27 Świetlica Rejonu Dróg Krajowych, ul. Bydgoska 13/15 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Spacerowa, Bydgoska, Generała Władysława Andersa, Graniczna, Jesionowa, Robotnicza, Rzemieślnicza, Zofii Nałkowskiej
28 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Staszica 2 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Dębowa, Dąbrówki, Gen. Władysława Sikorskiego, Juliana Tuwima, Nowowiejska, Okrężna, Piwna, Stanisława Wyspiańskiego, Wiejska, Władysława Orkana
29 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Popiela 2 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Anny Jagiellonki, Jagiellońska, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Księcia Bogusława IV, Łabędzia, Obwodnica Staromiejska, Parkowa, Plac Świętego Ducha, Popiela, Sadowa, Stanisława Staszica, Śląska, Warszawska, Żeglarska
30 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Armii Krajowej 1 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Armii Krajowej, Jana Lechonia, Kazimierza Wierzyńskiego, Lawendowa, Liryczna, Modra, Poetów
31 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Armii Krajowej 1 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Leopolda Staffa, Majora Hubala, Miła, Powstańców Warszawy, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Witolda Gombrowicza, Zbigniewa Herberta
32 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Armii Krajowej 1 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Antoniego Słonimskiego, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida, Generała Augusta Emila Fieldorfa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Stefana Grota – Roweckiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, Harcerska, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księdza Jana Twardowskiego, Lazurowa, Magnoliowa, Niepodległości, Plac Bohaterów II Wojny Światowej, Rondo NSZZ Solidarność, Saperów, Spółdzielcza, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stefana Starzyńskiego, Szarych Szeregów, Władysława Broniewskiego od nr 1 do nr 3
33 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Romualda Traugutta 16 Stargard stały Tak Część miasta Stargard obejmująca ulice: Generała Leopolda Okulickiego, Główna, Joachima Lelewela, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kolejowa, Kosmonautów, Lotników, Romualda Traugutta, Władysława Broniewskiego od nr 10 do nr 29
34 Zespół Szkół Nr 5, ul. Jana Śniadeckiego 4 - 6 Stargard stały Nie Część miasta Stargard obejmująca ulice: Czesława Tańskiego, Czesława Witoszyńskiego, Eskadrowa, Jana Śniadeckiego, Metalowa, Most Kamienny, Rondo Honorowych Dawców Krwi, Stalowa, Stanisława Rogalskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Stefana Drzewieckiego, Żwirki i Wigury
35 Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Wojska Polskiego 27 Stargard szpital Nie ul. Wojska Polskiego 27
36 Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Szpital Rehabilitacyjny, Stanisława Staszica 16 Stargard szpital Nie ul. Stanisława Staszica 16
37 Zakład Karny, ul. Aleja Żołnierza 42 Stargard zakład karny Nie ul. Aleja Żołnierza 42
1 Hol Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Henryka Dąbrowskiego 15 Chociwel stały Tak Kania, Kania Mała, Karkowo, , Mokrzyca, Chociwel-Wieś, Spławie, Oświno, Bród, Zabrodzie, Długie, Płątkowo, Starzyce, Kamienny Most, Kamionka, Lisowo, Radomyśl, Bobrowniki, Lublino, Pieczonka, Sątyrz Pierwszy, Wieleń Pomorski, Sątyrz Drugi
2 Sala gimnastyczna Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Henryka Dąbrowskiego 15 Chociwel stały Tak Ulice: Armii Krajowej od nr 15 do nr 96, Dworcowa, Fabryczna, Grunwaldzka, Kamienna, Jana Pawła II, Kolonia, Kolejowa, Kołat, Kwiatowa, Młyńska, Nadjeziorna, Piaskowa, Polna, Partyzantów, Maszynistów Kolejowych, Poznańska, Robotnicza, Rynkowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wolności, Zachodnia, Zwycięzców
3 Hol Zespołu Placówek Oświatowych, ul. Henryka Dąbrowskiego 15 Chociwel stały Nie Ulice: Armii Krajowej od nr 2 do nr 12D, Dworska, Henryka Dąbrowskiego, Graniczna, Juliusza Słowackiego, Kardynała Augusta Hlonda, Parkowa, Studzianki, Szkolna, Warszawska, Pogodna, Zielona
1 Urząd Miejski, ul. Staszica 1/1 Dobrzany stały Nie część Gminy Dobrzany obejmująca miasto Dobrzany
2 Przedszkole, ul. Mickiewicza 43/2 Dobrzany stały Tak Dolice, Grabnica, Okole, Krzemień, Bytowo, Błotno, Ognica, Sierakowo, Kozy, Biała, Kielno, Lutkowo, Mosina, Szadzko, Odargowo, Kępno
1 Gminne Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki w Dolicach ul. Wiejska 4, 73 - 115 Dolice, Wiejska 4 Dolice stały Tak część gminy Dolice obejmująca ul. Kolejową, Dworcową, Wiśniową, Kolonia, Ogrodową, Pyrzycką, Wierzbową, Spacerową, Wojska Polskiego, Wiejską, Słoneczną, Spokojną, Pogodną oraz miejscowość Komorowo
2 Szkoła Podstawowa, 7 Dobropole Pyrzyckie stały Tak sołectwa: Skrzany, Brzezina, Warszyn, Pomietów, Płoszkowo oraz sołectwo Dobropole Pyrzyckie z miejscowością Boguszyce
3 Szkoła Podstawowa, 30 Sądów stały Tak sołectwa: Ziemomyśl ''A", Ziemomyśl ''B", Mogilica i sołectwo Sądów z miejscowością Sądówek
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, 59 Kolin stały Tak sołectwa: Kolin, Morzyca, Strzebielewo, Przewłoki
5 Szkoła Podstawowa, 62 Rzeplino stały Tak sołectwa: Krępcewo, Rzeplino wraz z miejscowością Trzebień i sołectwo Bralęcin z miejscowością Lipka
6 Szkoła Podstawowa w Dolicach-budynek po byłej szkole Podstawowej Żalęcino, 11 Żalęcino stały Tak sołectwa: Moskorzyn, Szemielino, Żalęcino
7 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Dolicach, Wiśniowa 12 Dolice dom pomocy społecznej Nie część gm. Dolice obejmująca Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Wiśniowej 12
1 Zespół Szkół w Ińsku ul. Poprzeczna 1 73 - 140 Ińsko, ul. Poprzeczna 1 Ińsko stały Tak Część Gminy Ińsko obejmująca miejscowości: Miasto Ińsko.
2 Kino Morena ul. Przybrzeżna 1 73 - 140 Ińsko, ul. Przybrzeżna 1 Ińsko stały Tak Część Gminy Ińsko obejmująca sołectwa: Sołectwo Ciemnik obejmujące miejscowości: Ciemnik, Gronówko, Górnik, Dolnik; Sołectwo Czertyń obejmujące miejscowości: Czertyń; Sołectwo Granica obejmujące miejscowości: Granica; Sołectwo Linówko obejmujące miejscowości: Linówko, Miałka, Powalice; Sołectwo Storkowo obejmujące miejscowości: Storkowo, Kanice, Waliszewo, Wierzchucice; Sołectwo Studnica obejmujące miejscowości: Studnica, Nierybno; Sołectwo Ścienne obejmujące miejscowości: Ścienne, Kleszcze.
1 Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance, ul. Jeziorna 6 Kobylanka stały Tak Część gminy Kobylanka obejmująca sołectwa: Bielkowo, Rekowo, Jęczydół, Kobylanka
2 Szkoła Podstawowa w Reptowie, 96a Reptowo stały Tak Część gminy Kobylanka obejmująca sołectwa: Motaniec, Niedźwiedź, Reptowo.
3 Świetlica wiejska, ul. Oświaty 1 Morzyczyn stały Nie Część gminy Kobylanka obejmująca sołectwa: Cisewo, Kunowo, Morzyczyn-Zieleniewo
1 Świetlicka Wiejska w Dzwonowie, 24 Dzwonowo stały Tak Część Gminy Marianowo, obejmująca sołectwo Dzwonowo
2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gogolewie, 18 Gogolewo stały Nie Część Gminy Marianowo, obejmująca sołectwa Dalewo i Gogolewo
3 "Dom Strażaka" w Marianowie, ul. Stargardzka 55 Marianowo stały Tak Część Gminy Marianowo, obejmująca sołectwa Czarnkowo, Marianowo i Trąbki
4 Świetlica Wiejska w Sulinie, 20 Sulino stały Nie Część Gminy Marianowo, obejmująca sołectwa Sulino i Wiechowo
1 Gminne Centrum Kultury, 30c Stara Dąbrowa stały Tak sołectwa: Stara Dąbrowa, Nowa Dąbrowa, Kicko, Krzywnica
2 Świetlica Wiejska w Parlinie, 30a Parlino stały Tak Sołectwa: Łęczyca, Łęczyna, Parlino, Storkówko, Tolcz, Załęcze
3 Publiczna Szkoła Podstawowa, 9 Chlebówko stały Nie Sołectwa: Białuń, Chlebówko, Chlebowo
1 Szkoła Podstawowa w Sownie, Szkolna 4 Sowno stały Nie Sowno, Strumiany, Poczernin
2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pęzinie, 66 Pęzino stały Tak Pęzino, Trzebiatów, Ulikowo
3 Świetlica Wiejska w Krąpielu, 12b Krąpiel stały Tak Krąpiel
4 Świetlica Wiejska w Strachocinie, 44 Strachocin stały Tak Strachocin, Święte, Tychowo, Sułkowo
5 Budynek Kurii w Witkowie Drugim, Starowiejska 37 Witkowo Drugie stały Tak Witkowo Drugie, Witkowo Pierwsze, Strzyżno, Kurcewo
6 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Koszewie, 2 Koszewo stały Nie Koszewo, Skalin
7 Świetlica Wiejska w Grzędzicach, ul. Gryfa 71 Grzędzice stały Tak Lipnik, Grzędzice
8 Świetlica Wiejska w Małkocinie, 36 Małkocin stały Tak Małkocin, Klępino, Grabowo, , Siwkowo, Kiczarowo, Warchlino
9 Świetlica Wiejska w Barzkowicach, 33B/1 Barzkowice stały Tak Barzkowice, Golina
10 Świetlica Wiejska w Żarowie, 51C Żarowo stały Nie Żarowo, Lubowo, Rogowo, Smogolice
1 Gminny Dom Kultury, ul. K. A. Hlonda 1 Suchań stały Tak Suchań
2 Świetlica Wiejska, 17A Wapnica stały Nie Wapnica, Nosowo
3 Świetlica Wiejska, 70B Brudzewice stały Nie Żukowo, Brudzewice, Słodkówko
4 Gminny Dom Kultury, ul. K. A. Hlonda 1 Suchań stały Tak Suchanówko, Sadłowo, Modrzewo, Tarnowo, Słodkowo, Suchanki

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 część miasta Stargard obejmująca ulice: 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, 11 Listopada, Aleja Gryfa, Aleja Żołnierza Boczna, Aleja Żołnierza, Batalionów Chłopskich, Czwartaków, Generała Henryka Dąbrowskiego, Generała Józefa Bema, Krakowska, Giżynek, Hugona Kołłątaja, Jesienna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Księdza Jerzego Popiełuszki, Lechicka, Letnia, Mieszczańska, Osiedle Generała Józefa Hallera, Osiedle Zachód, Oświaty, Park Stefana Batorego, Plac Majdanek, Plac Słoneczny, Plac Zgody, Podchorążych, Pogodna, Przedwiośnie, Racławicka, Rondo Pionierów Stargardu, Rondo Żołnierzy Wyklętych, Różana, Słoneczna, Spokojna, Szczecińska, Szkolna, Szymona Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Ułanów Jazłowieckich, Wiosenna, Zwycięzców 4 15 185 5 26
0.0000020000Nr 2 część miasta Stargard obejmująca ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Artura Grottgera, Bornholmska, Bułgarska, Ceglana, Cieplna, Czeska, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Hanzeatycka, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Józefa Nowakowskiego, Jugosłowiańska, Juliusza Słowackiego, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Krótka, Kubańska, Kupiecka, Kwiatowa, Ludomira Różyckiego, Łużycka, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mazowiecka, Mazurska, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Reja, Nasienna, Obrońców Westerplatte, Olgi Boznańskiej, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Tysiąclecia, Owocowa, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Lubelski, Plac Targowy, Podleśna, Podmiejska, Polska, Północna, Przemysłowa, Rondo 15 Południk, Rumuńska, Serbska, Skandynawska, Składowa, Słowacka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Niewiadomskiego, Stralsundzka, Sybiraków, Środkowa, Tadeusza Makowskiego, Technologiczna, Towarowa, Warzywna, Węgierska, Wielkopolska, Wileńska, Wojciecha Kossaka, Usługowa, Zygmunta Noskowskiego 3 13 114 5 23
0.0000030000Nr 3 część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Słowicza, Andrzeja Struga, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Brzozowa, Garncarska, Gospodarska, Grodzka, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Ignacego Łukaszewicza, Jana Kochanowskiego, Juliana Przybosia, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Kramarska, Księcia Barnima I, Kuśnierzy, Ludwika Waryńskiego, Macieja Boryny, Mariacka, Marii Dąbrowskiej, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Modrzewiowa, Mokrzyca, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Park 3 Maja, Park Bolesława Chrobrego, Park Jagielloński, Park Piastowski, Park Popiela, Park Zamkowy, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Wolności, Płatnerzy, Pocztowa, Polna, Pomorska, Portowa, Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego, Prządki, Rynek Staromiejski, Rzeźnicza, Skarbowa, Skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Spichrzowa, Sportowa, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Strażnicza, Sukiennicza, Szewska, Świętego Jana Chrzciciela, Topolowa, Torfowa, Warowna, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Włosiennicza, Wojska Polskiego, Zakole, Zenona Przesmyckiego, Złotników, Zygmunta Krasińskiego 3 11 467 5 25
0.0000040000Nr 4 część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Dębowa, Aleja Spacerowa, Anny Jagiellonki, Antoniego Słonimskiego, Armii Krajowej, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohaterów Monte Casino, Bolesława Leśmiana, Bydgoska, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Tańskiego, Czesława Witoszyńskiego, Daleka, Dąbrówki, Eskadrowa, Gdańska, Gdyńska, Generała Augusta Emila Fieldorfa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Sikorskiego, Główna, Graniczna, Grudziądzka, Grunwaldzka, Harcerska, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Kilińskiego, Jana Lechonia, Jana Śniadeckiego, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jesionowa, Joachima Lelewela, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosmonautów, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzywa, Księcia Bogusława IV, Księdza Jana Twardowskiego, Lawendowa, Lazurowa, Leopolda Staffa, Liryczna, Lotników, Łabędzia, Łąkowa, Magnoliowa, Majora Hubala, Marii Skłodowskiej – Curie, Michała Drzymały, Miła, Metalowa, Modra, Morska, Most Kamienny, Na Grobli, Niepodległości, Nowowiejska, Obwodnica Staromiejska, Ochronna, Okrężna, Parkowa, Piwna, Plac Bohaterów II Wojny Światowej, Plac Świętego Ducha, Poetów, Popiela, Powstańców Warszawy, Robotnicza, Rolnicza, Romualda Traugutta, Rondo NSZZ „Solidarność”, Stalowa, Rondo Honorowych Dawców Krwi, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Saperów, Spółdzielcza, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stanisława Rogalskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Drzewieckiego, Stefana Starzyńskiego, Szarych Szeregów, Szosa Maszewska, Śląska, Światopełka, Warszawska, Widokowa, Wiejska, Wiśniowa, Witolda Gombrowicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Zbigniewa Herberta, Zofii Nałkowskiej, Źródlana, Żeglarska, Żwirki i Wigury. 3 12 981 5 25
0.0000050000Nr 5 Gmina Stargard, Kobylanka, Stara Dąbrowa 4 17 389 5 26
0.0000060000Nr 6 Gmina Dolice, Marianowo, Suchań 3 12 018 5 20
0.0000070000Nr 7 Gmina Chociwel, Dobrzany, Ińsko 3 11 629 5 21
Podsumowanie 23 93 783 35 166

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 5 5 5 5 6 5 5 36
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 5 5 5 4 4 5 33
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 5 5 5 6 5 5 37
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA KWW RAFAŁA ZAJĄCA 6 5 5 5 5 3 3 32
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD KWW POROZUMIENIE LEWICA - NASZ STARGARD 4 3 5 5 5 3 3 28

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 109 8 124 8 123 53.76% 0.05376
7 773 95.69% 0.09569
Tak
2 13 046 6 820 6 808 52.18% 0.05218
6 464 94.95% 0.09495
Tak
3 11 405 5 865 5 848 51.28% 0.05128
5 541 94.75% 0.09475
Tak
4 12 917 6 757 6 751 52.26% 0.05226
6 398 94.77% 0.09477
Tak
5 17 352 9 445 9 444 54.43% 0.05443
8 709 92.22% 0.09222
Tak
6 12 003 5 654 5 639 46.98% 0.04698
5 158 91.47% 0.09147
Tak
7 11 578 6 386 6 183 53.40% 0.0534
5 705 92.27% 0.09227
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 951 36 10.82% 0.01082
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 345 33 16.06% 0.01606
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 735 37 23.47% 0.02347
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA 19 298 32 42.18% 0.04218
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD 3 419 28 7.47% 0.00747

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 951 36 2 10.82% 0.01082
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 345 33 1 16.06% 0.01606
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 735 37 6 23.47% 0.02347
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA 19 298 32 13 42.18% 0.04218
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD 3 419 28 1 7.47% 0.00747
Tak

Rada Powiatu w Stargardzie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 BARAŃSKI Stanisław Marek 138 1.78% 0.00178
Nie
1 2 2 ARENDT Elżbieta 81 1.04% 0.00104
Nie
1 2 3 PALUSIŃSKI Mateusz Marcin 49 0.63% 0.00063
Nie
1 2 4 SŁONINKA Anna 34 0.44% 0.00044
Nie
1 2 5 KUBIAK Marcin 37 0.48% 0.00048
Nie
1 4 1 BROŃSKI Jerzy Piotr 685 8.81% 0.00881
Nie
1 4 2 ĆWIK Monika Edyta 94 1.21% 0.00121
Nie
1 4 3 SIWIEC Wiesław Józef 102 1.31% 0.00131
Nie
1 4 4 RDZEŃ Danuta 55 0.71% 0.00071
Nie
1 4 5 MYSIOREK Jacek 60 0.77% 0.00077
Nie
1 10 1 GROBELNY Paweł Jan 583 7.50% 0.0075
Tak
1 10 2 BOJARSKA Małgorzata 265 3.41% 0.00341
Nie
1 10 3 SOWA Tadeusz Krzysztof 374 4.81% 0.00481
Nie
1 10 4 RYNIO Andrzej Tadeusz 179 2.30% 0.0023
Nie
1 10 5 BUDZIŃSKA-DANIŁKÓW Agnieszka Anna 103 1.33% 0.00133
Nie
1 10 6 ZŁOTEK Małgorzata Grażyna 221 2.84% 0.00284
Nie
1 11 1 RYGIEL Zdzisław 1 685 21.68% 0.02168
Tak
1 11 2 FARYŃSKA Jolanta Maria 713 9.17% 0.00917
Tak
1 11 3 ŚWIĘTOŃSKA Jolanta 585 7.53% 0.00753
Tak
1 11 4 PRUSKA-NIERODA Renata Jolanta 345 4.44% 0.00444
Nie
1 11 5 KSIĄDZ Paweł Piotr 441 5.67% 0.00567
Nie
1 11 6 HAJDUK Jarosław 444 5.71% 0.00571
Nie
1 12 1 KRZYSIEK Zbigniew Wojciech 191 2.46% 0.00246
Nie
1 12 2 ZARĘBSKA Katarzyna Patrycja 97 1.25% 0.00125
Nie
1 12 3 PAWLAK Liliana Mirosława 74 0.95% 0.00095
Nie
1 12 4 KOSTKIEWICZ Jerzy Brunon 138 1.78% 0.00178
Nie
2 2 1 CHRAŁOWICZ Ewa Hanna 215 3.33% 0.00333
Nie
2 2 2 PASZKOWSKI Waldemar Zbigniew 37 0.57% 0.00057
Nie
2 2 3 RYMARKIEWICZ Grzegorz Zdzisław 50 0.77% 0.00077
Nie
2 2 4 ZAPOTOCZNY Marek Jan 20 0.31% 0.00031
Nie
2 2 5 MARCZYŃSKA Beata 45 0.70% 0.0007
Nie
2 4 1 ŁAWRYNOWICZ Zofia 691 10.69% 0.01069
Nie
2 4 2 PUŁASKI Andrzej Jan 104 1.61% 0.00161
Nie
2 4 3 FENGLER Leokadia Maria 67 1.04% 0.00104
Nie
2 4 4 OWCZAREK Leszek 61 0.94% 0.00094
Nie
2 4 5 KOWALCZYK Ewa 92 1.42% 0.00142
Nie
2 10 1 STACHOWIAK Józef Tadeusz 627 9.70% 0.0097
Tak
2 10 2 OLEJNICZAK Sławomir Bernard 226 3.50% 0.0035
Nie
2 10 3 KOPAŃSKI Marek 114 1.76% 0.00176
Nie
2 10 4 HAHN Anna Celina 101 1.56% 0.00156
Nie
2 10 5 SMOLIRA-KOZŁOWSKA Anna Ewa 373 5.77% 0.00577
Nie
2 11 1 KALINOWSKI Jan Urban 1 323 20.47% 0.02047
Tak
2 11 2 ŁUCKA Irena Agata 606 9.38% 0.00938
Nie
2 11 3 ROSZAK Jadwiga 308 4.76% 0.00476
Nie
2 11 4 ROZWÓD Arkadiusz Piotr 614 9.50% 0.0095
Tak
2 11 5 FURMAŃCZYK Krzysztof 410 6.34% 0.00634
Nie
2 12 1 CIACH Krzysztof 283 4.38% 0.00438
Nie
2 12 2 WYSZYŃSKA Katarzyna 60 0.93% 0.00093
Nie
2 12 3 BUŁATOWICZ Piotr Jerzy 37 0.57% 0.00057
Nie
3 2 1 CHRAŁOWICZ Jakub 147 2.65% 0.00265
Nie
3 2 2 KUNICKA Aleksandra Teresa 80 1.44% 0.00144
Nie
3 2 3 ŻUK Romana Władysława 40 0.72% 0.00072
Nie
3 2 4 CIEĆKO Anna Luiza 16 0.29% 0.00029
Nie
3 2 5 GODLEWSKI Czesław 17 0.31% 0.00031
Nie
3 4 1 BUWELSKI Aleksander Antoni 273 4.93% 0.00493
Nie
3 4 2 BALCEREK Katarzyna 114 2.06% 0.00206
Nie
3 4 3 ODROBIŃSKA Urszula Elżbieta 117 2.11% 0.00211
Nie
3 4 4 KIRSCHENSTEIN Monika 87 1.57% 0.00157
Nie
3 4 5 SOWA Tadeusz Stanisław 245 4.42% 0.00442
Nie
3 10 1 SZUMSKA Elżbieta Henryka 622 11.23% 0.01123
Tak
3 10 2 MICHALAK Ewa 230 4.15% 0.00415
Nie
3 10 3 NIEMIEC Zbigniew Ryszard 170 3.07% 0.00307
Nie
3 10 4 NORSESOWICZ Rafał Marek 78 1.41% 0.00141
Nie
3 10 5 ULATOWSKI Andrzej Leszek 107 1.93% 0.00193
Nie
3 11 1 WIŚNIEWSKA Iwona Małgorzata 1 195 21.57% 0.02157
Tak
3 11 2 ŚLĘZAK Beata Iwona 508 9.17% 0.00917
Nie
3 11 3 OWCZAREK Włodzimierz Wojciech 484 8.73% 0.00873
Nie
3 11 4 URBAŃSKI Przemysław 142 2.56% 0.00256
Nie
3 11 5 SZWAJLIK Sebastian 527 9.51% 0.00951
Tak
3 12 1 PATER Jerzy 151 2.73% 0.00273
Nie
3 12 2 ROZESŁAŃSKI Łukasz 44 0.79% 0.00079
Nie
3 12 3 BADOWSKA Jadwiga 38 0.69% 0.00069
Nie
3 12 4 RUTKOWSKI Wiesław 59 1.06% 0.00106
Nie
3 12 5 PIOTROWICZ-WISIŃSKA Lidia 50 0.90% 0.0009
Nie
4 2 1 STAŃCZYK-ŚRODECKA Daria Ksenia 121 1.89% 0.00189
Nie
4 2 2 MRÓZ Anna Maria 49 0.77% 0.00077
Nie
4 2 3 SAKOWSKI Maciej 25 0.39% 0.00039
Nie
4 2 4 DERDA Arkadiusz 16 0.25% 0.00025
Nie
4 2 5 CHUDYK Justyna 30 0.47% 0.00047
Nie
4 4 1 RUTKOWSKI Sławomir Maciej 671 10.49% 0.01049
Nie
4 4 2 PYCZ Dawid 351 5.49% 0.00549
Nie
4 4 3 PRZYBYŁOWSKA Joanna 146 2.28% 0.00228
Nie
4 4 4 VOLDER-KRYŃSKA Violetta Beata 46 0.72% 0.00072
Nie
4 4 5 KELLER Mirosław Jerzy 117 1.83% 0.00183
Nie
4 10 1 MOCHOCKA Elżbieta Krystyna 531 8.30% 0.0083
Tak
4 10 2 STOPCZYŃSKI Dariusz Bronisław 197 3.08% 0.00308
Nie
4 10 3 SEREDYŃSKI Kamil 348 5.44% 0.00544
Nie
4 10 4 KOWALCZYK Rafaela 122 1.91% 0.00191
Nie
4 10 5 PIETREK Piotr 200 3.13% 0.00313
Nie
4 11 1 GOŁOFIT Anna 1 607 25.12% 0.02512
Tak
4 11 2 ZYGOŃ Wojciech Grzegorz 200 3.13% 0.00313
Nie
4 11 3 WALAWSKA Lucyna 316 4.94% 0.00494
Nie
4 11 4 KOWALSKI Krystian Tomasz 391 6.11% 0.00611
Nie
4 11 5 RUDNICKI Bartosz Szymon 467 7.30% 0.0073
Tak
4 12 1 CYLKA Magdalena Maria 261 4.08% 0.00408
Nie
4 12 2 ŚWIDERSKA Elżbieta 79 1.23% 0.00123
Nie
4 12 3 KARPIŃSKI Dariusz Robert 32 0.50% 0.0005
Nie
4 12 4 GÓRSKI Bronisław Stefan 26 0.41% 0.00041
Nie
4 12 5 DOBROWOLSKI Andrzej Wiesław 49 0.77% 0.00077
Nie
5 2 1 CHRAŁOWICZ Adam Wacław 402 4.62% 0.00462
Nie
5 2 2 PRZYCHOCKI Stefan 112 1.29% 0.00129
Nie
5 2 3 MAZULEWICZ Ksymena 77 0.88% 0.00088
Nie
5 2 4 WOJCIECHOWSKA Teresa 162 1.86% 0.00186
Nie
5 2 5 BARADZIEJ Katarzyna 88 1.01% 0.00101
Nie
5 2 6 GAWLIK Rafał 59 0.68% 0.00068
Nie
5 4 1 NOWICZ Bożena Teresa 648 7.44% 0.00744
Nie
5 4 2 FIDOSZ Krzysztof Zygmunt 116 1.33% 0.00133
Nie
5 4 3 WIERZCHOWSKA Anna Magdalena 237 2.72% 0.00272
Nie
5 4 4 LIS Antoni Andrzej 114 1.31% 0.00131
Nie
5 10 1 SOBOLEWSKA-ŁUKSZCZUK Ewelina 766 8.80% 0.0088
Tak
5 10 2 ZAGRODZKI Dariusz Waldemar 423 4.86% 0.00486
Nie
5 10 3 WOJTCZAK Józef 287 3.30% 0.0033
Nie
5 10 4 PUSZKAREWICZ Aleksander Marian 131 1.50% 0.0015
Nie
5 10 5 KRASECKA Ilona Anna 131 1.50% 0.0015
Nie
5 10 6 BARTOŃ Anna 444 5.10% 0.0051
Nie
5 11 1 NOSAL Mariusz 1 297 14.89% 0.01489
Tak
5 11 2 MAJEWSKA Arleta Monika 698 8.01% 0.00801
Nie
5 11 3 ŁUCZYŃSKI Zbigniew 468 5.37% 0.00537
Nie
5 11 4 WENGER Teresa Marianna 148 1.70% 0.0017
Nie
5 11 5 WILK Beata Emilia 717 8.23% 0.00823
Tak
5 12 1 WĘGIELNIK Ewa 620 7.12% 0.00712
Tak
5 12 2 WASZAK Wiesław 95 1.09% 0.00109
Nie
5 12 3 CEBULSKI Zbigniew 27 0.31% 0.00031
Nie
5 12 4 BERENT Anna Maria 96 1.10% 0.0011
Nie
5 12 5 ŻYTO Krzysztof Ernest 346 3.97% 0.00397
Nie
6 2 1 PACHOLIK Izabela 414 8.03% 0.00803
Tak
6 2 2 NOWAKOWSKI Paweł 131 2.54% 0.00254
Nie
6 2 3 BODNAR Eugeniusz 272 5.27% 0.00527
Nie
6 2 4 MIKA Ewa Edyta 50 0.97% 0.00097
Nie
6 2 5 SPANCERSKA Maria 261 5.06% 0.00506
Nie
6 4 1 MATKOWSKI Kazimierz 725 14.06% 0.01406
Nie
6 4 2 KOKOSZYŃSKA-DOMAŃSKA Kamila Dorota 92 1.78% 0.00178
Nie
6 4 3 MŁYNIK Piotr 65 1.26% 0.00126
Nie
6 4 4 ŁAWNA Monika Anna 33 0.64% 0.00064
Nie
6 10 1 KALINOWSKI Adam Lucjan 748 14.50% 0.0145
Tak
6 10 2 ARENDACZ Miron Roman 389 7.54% 0.00754
Nie
6 10 3 GRZESZCZYK-KAWA Klaudia 265 5.14% 0.00514
Nie
6 10 4 STAŚKIEWICZ Monika Marta 107 2.07% 0.00207
Nie
6 10 5 SMÓŁKA Iwona 138 2.68% 0.00268
Nie
6 11 1 CHRZĄSTOWSKA Joanna 679 13.16% 0.01316
Tak
6 11 2 RINK Elżbieta Irena 387 7.50% 0.0075
Nie
6 11 3 PASIEKA Jerzy Tadeusz 135 2.62% 0.00262
Nie
6 12 1 HACZYK Roman 202 3.92% 0.00392
Nie
6 12 2 DROZDA Bogdan 19 0.37% 0.00037
Nie
6 12 3 BRZYCHCY Justyna Ewelina 46 0.89% 0.00089
Nie
7 2 1 PLASKACZ Łukasz Edward 778 13.64% 0.01364
Tak
7 2 2 RUCIŃSKI Sylwester Damian 383 6.71% 0.00671
Nie
7 2 3 MOTYL Andrzej Michał 365 6.40% 0.0064
Nie
7 2 4 HUK Jolanta 90 1.58% 0.00158
Nie
7 2 5 KOWCUN Wiesława Katarzyna 60 1.05% 0.00105
Nie
7 4 1 MŁOTKIEWICZ Jerzy Zbigniew 213 3.73% 0.00373
Nie
7 4 2 PASTUŁA Barbara Aleksandra 81 1.42% 0.00142
Nie
7 4 3 MAJSAKOWSKI Wojciech 546 9.57% 0.00957
Tak
7 4 4 PROŚCIAK Jan 251 4.40% 0.0044
Nie
7 4 5 STOLARSKA Justyna 46 0.81% 0.00081
Nie
7 10 1 TEREBECKI Bogdan 526 9.22% 0.00922
Nie
7 10 2 KURZYMSKI Zbigniew 191 3.35% 0.00335
Nie
7 10 3 REMIASZ Krzysztof 136 2.38% 0.00238
Nie
7 10 4 PIETRZAK Jadwiga Bogusława 145 2.54% 0.00254
Nie
7 10 5 TWARDOWSKA Agnieszka Anna 137 2.40% 0.0024
Nie
7 11 1 DZIAKOWICZ Dariusz Franciszek 1 081 18.95% 0.01895
Tak
7 11 2 JANOWICZ Roksana 327 5.73% 0.00573
Nie
7 11 3 ZINKO Jerzy 50 0.88% 0.00088
Nie
7 12 1 PRYMA Beata Maria 151 2.65% 0.00265
Nie
7 12 2 DĄBROWSKI Henryk 130 2.28% 0.00228
Nie
7 12 3 MOROZIK Andrzej 18 0.32% 0.00032
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Stargardzki - ogółem 11 181 146 114 130 93 783 75 5 4 1
Gminy ogółem 10 158 139 114 130 93 783 75 5 4 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 4 62 991 52 747 37 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 51 139 41 036 38 5 4 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 35 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 16 1
Ogółem 51 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 166 77 46% 89 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 121 56 46% 65 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 385 179 46% 206 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 19 8 42% 11 58%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 12 6 50% 6 50%
Ogółem 672 312 46% 360 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 49 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 51 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 53 54 52
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 56 56 57
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 38 16 42% 22 58%
30-39 135 71 53% 64 47%
40-59 331 162 49% 169 51%
60+ 168 63 38% 105 63%
Ogółem 672 312 46% 360 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 1 50% 1 50%
40-59 26 11 42% 15 58%
60+ 7 3 43% 4 57%
Ogółem 35 15 43% 20 57%