Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 70 919
Wyborców 59 779
Obwodów 47
  • Wybory do Rady Miasta Konina
  • Wybory Prezydenta Miasta Konina
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 I Liceum Ogólnokształcące, A. Mickiewicza 14 Konin stały Tak M. Dąbrowskiej, Deotymy, R. Dmowskiego, A. Domańskiej, E. Drużbackiej, Gimnastyczna, P. Gojawiczyńskiej, Grodzisko, K. Iłłakowiczówny, M. Konopnickiej, M. Kownackiej, M. Kuncewiczowej, Nadrzeczna, Z. Nałkowskiej, E. Orzeszkowej, Parkowa, M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, J. Porazińskiej, Przydziałki, M. Rodziewiczówny, Sportowa, Stodolniana, E. Szelburg-Zarembiny, Zachodnia, Zagórowska, G. Zapolskiej.
2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Kaliska 19 Konin stały Tak Armii Krajowej, K. K. Baczyńskiego, P. Barańskiego, J. Bema, Europejska, Grota Roweckiego, J. Hallera, Hubala, Kaliska, Nowa, Objazdowa, Parowa, Pawłówek, Podgórna, Różana, Sadowa, W. Sikorskiego, Słoneczna, Solna, J. Sowińskiego, H. Sucharskiego, Szpitalna od nr 2 do nr 22 po stronie parzystej i od nr 1 do nr 29 po stronie nieparzystej, gen. E. Taczanowskiego, W. Witosa, J. Wybickiego
3 Szkoła Podstawowa nr 15, Turkusowa 1a Konin stały Tak Malachitowa, J. Piłsudskiego, Topazowa
4 Przedszkole nr 4, Kryształowa 5 Konin stały Nie Agatowa, Ametystowa, J. Augustynowicza, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, S. Esse, Granatowa, L. Infelda, F. Jacolika, B. J. Kijaków, Koralowa, A. Kurowskiego, I. Łopuskiej, Perłowa, Pirytowa, L. Pułaskiego, Rubinowa, M. Słodkiego, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wiatraczna, J. Zemełki
5 Szkoła Podstawowa Nr 15, Kryształowa 3 Konin stały Tak Angielska, Berylowa, Cyrkoniowa, A. Fieldorfa, Francuska, Hiszpańska, Jaspisowa, Kryształowa, Krzemieniowa, Kwarcowa, E. Kwiatkowskiego, Magnetytowa, Marmurowa, Nefrytowa, Niemiecka, Onyksowa, Opalowa, W. Pileckiego, M. Rataja, Szpitalna od nr 24 do końca po stronie parzystej i od nr 31 do końca po stronie nieparzystej, Szwedzka, Ukraińska
6 Szkoła Podstawowa nr 1, Kolska 2 Konin stały Tak 3 Maja od nr 23 do końca po stronie nieparzystej i od nr 36 do końca po stronie parzystej, Bankowa, J. Dąbrowskiego, A. Dygasińskiego, Galileusza, Kolska, B. Prusa, Reformacka, W. Reymonta, płk. W. Sztarka, Świętojańska, Wał Tarejwy, Wzgórze, S. Żeromskiego, Żwirki i Wigury
7 Przedszkole Nr 1 Oddział Zamiejscowy w Wilkowie, Kamienna 57a Konin stały Nie Beznazwy, Borowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czyżykowa, Dębowa, J. Dzierżonia, B. Dybowskiego, Grabowa, Gruntowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kanarkowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Lipowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, M. Oczapowskiego, Piaskowa, W. Puchalskiego, M. Raciborskiego, M. Siedleckiego, Skowronkowa, Słowicza, Studzienna, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Trasa Warszawska, Wierzbowa, Wilcza
8 Przedszkole nr 1, Kopernika 14 Konin stały Tak J. Kilińskiego, M. Kopernika, T. Kościuszki, Kramowa, Krzywa, A. Mickiewicza, Niecała, Obrońców Westerplatte, PCK, Plac Zamkowy, Przechodnia, J. Słowackiego, S. Staszica, Szarych Szeregów, Zamkowa, E. Zawackiej
9 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S. Batorego, Wodna 1 Konin stały Tak 3 Maja od nr 1 do nr 21 po stronie nieparzystej i od nr 2 do nr 34 po stronie parzystej, Grunwaldzka, Gwoździarska, Kościelna, Krótka, Nadbrzeżna, Osada, Plac Wolności, Pociejewo, Podwale, Śliska, Targowa, Z. Urbanowskiej, Wiejska, Wiosny Ludów, Wodna, Wojska Polskiego
10 Szkoła Podstawowa nr 4, K. Błaszaka 4 Konin stały Nie Osiedle Legionów, Przemysłowa nr 4 i 6
11 Przedszkole nr 7, Kolejowa 30 Konin stały Tak K. Błaszaka, Energetyka, Górnicza, Kolejowa nr 2a, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Kotłowa
12 Budynek Urzędu Miejskiego w Koninie, Powstańców Wlkp. 14 Konin stały Tak Aleje 1 Maja nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 10b, 11, 12, 14, 16, Plac Górnika
13 Przedszkole nr 25, Kosmonautów 4a Konin stały Nie W. Broniewskiego, Kosmonautów
14 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica, Bydgoska 2a Konin stały Tak Bydgoska, Plac Niepodległości, Powstańców Wielkopolskich
15 Przedszkole nr 6, L. Solskiego 4 Konin stały Tak Aleje 1 Maja nr 13, 15, 18, 19, 20, 22, 22a, Dworcowa, L. Solskiego, Sybiraków, J. Tuwima
16 Szkoła Podstawowa nr 6, Kolejowa 2 Konin stały Nie św. M. Kolbego, Kolejowa nr 4 i 6, Powstańców Styczniowych, R. Traugutta
17 Zespół Szkół im. M. Kopernika, Aleje 1 Maja 22 Konin stały Nie Dolna, Hurtowa, Jasna, Kleczewska od nr 1 do nr 35 po stronie nieparzystej i od nr 2 do nr 14 po stronie parzystej, Ogrodowa, Poznańska od nr 1 do nr 45 po stronie nieparzystej i od nr 2 do nr 72 po stronie parzystej, Północna, Stroma, Wiśniowa
18 Szkoła Podstawowa nr 9, Fikusowa 8 Konin stały Tak Aleja Astrów, Hiacyntowa, Makowa, Spółdzielców po stronie parzystej
19 Szkoła Podstawowa Nr 9, Fikusowa 8 Konin stały Tak Aleja Róż, Azaliowa, Begoniowa, Bluszczowa, Bławatkowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bratkowa, Daliowa, Fikusowa, Fiołkowa, Gerberowa, Goździkowa, Irysowa, Jana III Sobieskiego, Kaczeńcowa, Kaktusowa, Kameliowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kąkolowa, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Leszka Czarnego, Lewkoniowa, Liliowa, Mieszka Starego, Narcyzowa, Nasturcjowa, Nowy Dwór, Paprotkowa, Parowozownia, Pelargoniowa, Piwoniowa, Poznańska od nr 170 do końca po stronie parzystej, Rumiankowa, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stefana Batorego, Stokrotkowa, Storczykowa, Szafirkowa, Świętopełka, Tulipanowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zawilcowa, Złocieni, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego
20 Przedszkole nr 16, Szarotki 1 Konin stały Tak Boczna, Gladiolowa, Konwaliowa, Malwowa, Margaretkowa, Poznańska od nr 74 do nr 168 po stronie parzystej i od nr 47 do końca po stronie nieparzystej, Rolna, Sasankowa, Spółdzielców po stronie nieparzystej, Szałwiowa, Szarotki
21 Zespół Szkół im. M. Kopernika, Żeglarska 9 Konin stały Tak Admiralska, Bojerowa, Bosmańska, Flisacka, Jachtowa, Kapitańska, Komandorska, Marynarska, Okrętowa, Promowa, Regatowa, Stokowa, L. Teligi, Wioślarska, Źródlana, Żeglarska
22 Przedszkole nr 8, Przemysłowa 12 Konin stały Tak 11 Listopada od nr 4 do nr 20 po stronie parzystej, Przemysłowa nr 14 i 16
23 Szkoła Podstawowa nr 8, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 24 Konin stały Tak 11 Listopada od nr 1 do nr 19 po stronie nieparzystej
24 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3 Konin stały Nie Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 2 do nr 24 po stronie parzystej
25 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Ks. Jerzego Popiełuszki 4 Konin stały Tak M. Bekkera, A. Dobrowolskiego, K. Drewnowskiego, Graniczna, J. Heweliusza, L. Hirszfelda, Jana Pawła II, I. Łukasiewicza, Miła, Nadwarciańska, K. Olszewskiego, Portowa, Rudzicka, M. Skłodowskiej-Curie, Staromorzysławska, J. J. Śniadeckich, Weteranów, Zielona
26 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Ks. Jerzego Popiełuszki 4 Konin stały Tak S. Banacha, Cicha, M. Danysza, I. Domeyki, F. Frankiewicza, E. Godlewskiego, Grójecka, K. Kuratowskiego, Laskówiecka, S. Leśniewskiego, S. Mazurkiewicza, Młodzieżowa, Pionierów od nr 33 do końca po stronie nieparzystej i od nr 26 do końca po stronie parzystej, Ks. Jerzego Popiełuszki, Z. Religi, E. Romera, W. Sedlaka, I. Sendlerowej, W. Sierpińskiego, Skrótowa, Z. Sokolnickiej, Spokojna, Strażacka, W. Trzebiatowskiego, Z. Wróblewskiego
27 Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego, Budowlanych 6 Konin stały Tak Budowlanych, Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 35, Kurów, Kwiatowa, Łąkowa, Myśliwska, Pionierów od nr 1 do nr 31 po stronie nieparzystej i od nr 2 do nr 24 po stronie parzystej
28 Przedszkole nr 12, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 Konin stały Nie 11 Listopada od nr 22 do nr 42 po stronie parzystej, Przyjaźni
29 Szkoła Podstawowa Nr 7, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 44 Konin stały Nie Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 34 do nr 48 po stronie parzystej
30 Dom Pomocy Społecznej, Południowa 1 Konin stały Tak Południowa
31 Przedszkole nr 15, 11 Listopada 32 Konin stały Nie 11 Listopada od nr 21 do nr 37 po stronie nieparzystej
32 Szkoła Podstawowa Nr 3, Sosnowa 16 Konin stały Nie Zakole
33 Przedszkole nr 11, Sosnowa 8 Konin stały Tak Sosnowa
34 Klub Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Wyzwolenia 13 Konin stały Nie Wyzwolenia
35 Przedszkole Nr 17, Okólna 57 Konin stały Nie Działkowa, Harcerska, Okólna od nr 31 do końca po stronie nieparzystej i od nr 18 do końca po stronie parzystej
36 Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Zatorze", T. Szeligowskiego 1 Konin stały Tak K. Kurpińskiego nr 1 i 2, S. Moniuszki nr 1 i 2, T. Szeligowskiego nr 2, 3, 4
37 Przedszkole nr 2, Z. Noskowskiego 4 Konin stały Tak Fabryczna, Kleczewska od nr 37 do nr 45 po stronie nieparzystej, od nr 16 do nr 32 po stronie parzystej, Z. Noskowskiego, H. Wieniawskiego nr 1, 2, 3, 4, 5, Zakładowa
38 Szkoła Podstawowa nr 12, T. Szeligowskiego 5 Konin stały Nie F. Chopina nr 15 i 16a, K. Kurpińskiego nr 4, 5, 6, L. Różyckiego, T. Szeligowskiego nr 6, 7, S. Wiechowicza, H. Wieniawskiego nr 6, 7, 8
39 III Liceum Ogólnokształcące, K. Szymanowskiego 5 Konin stały Tak G. Bacewicz, S. Moniuszki nr 3, 4, 5, 6, 7, F. Nowowiejskiego, I. Paderewskiego, K. Szymanowskiego
40 Przedszkole nr 2, Z. Noskowskiego 4 Konin stały Tak Akacjowa, Czereśniowa, Dożynkowa, Kleczewska od nr 47 do końca po stronie nieparzystej i od nr 34 do końca po stronie parzystej, Międzylesie, Plonowa, Polna, Półwiejska, Willowa, Wrzosowa
41 Przedszkole nr 31, L. Różyckiego 3 Konin stały Nie M. Karłowicza
42 Przedszkole nr 10, F. Chopina 11 Konin stały Nie F. Chopina od nr 1 do nr 14a i 14b, Torowa
43 Świetlica Środowiskowa w Koninie, Przemysłowa 21 Konin stały Tak O. Boznańskiej, J. Chełmońskiego, J. Fałata, Gajowa, A. M. Gierymskich, A. Grottgera, Jeziorna, J. W. Kossaków, A. Wierusz Kowalskiego, Leśna, T. Makowskiego, J. Malczewskiego, Marantowska, J. Matejki, P. Michałowskiego, Okólna od nr 1 do nr 29a, 29b, 29c, 29f, po stronie nieparzystej i od nr 2 do nr 16 po stronie parzystej, Przemysłowa od nr 3 do końca po stronie nieparzystej i od nr 18 do nr 130 po stronie parzystej, S. I. Witkiewicza (Witkacego), L. Wyczółkowskiego, S. Wyspiańskiego
44 Szkoła Podstawowa nr 11, Łężyńska 9 Konin stały Tak 150 - Lecia Cukrownictwa, Aleja Cukrownicza, Beniowska, Bernardynka, Gminna, Janowska, Kaszubska, Kazimierska, Kątowa, Kortowa, Krańcowa, Kujawska, Kurpiowska, Lubuska, Łężyńska, Łowicka, Mazowiecka, Mazurska, Mokra, Mostowa, Nowiny, Odkrywkowa, Ks. Bogusława Palenickiego, Pałacowa, Pątnowska, Podlaska, Pomorska, Prosta, Regionalna, Szeroka, Śląska, Ślesińska, Warmińska, Wielkopolska, Wojciechowo, Zacisze
45 Szkoła Podstawowa Nr 10, L. Staffa 5 Konin stały Tak Brunatna, Dobra, Gaj, Gosławicka, Gospodarcza, Gotycka, Hutnicza, Ks. Dominika Jędrzejewskiego, Kanałowa, Kręta, Letnia, Maliniecka, Muzealna, Plażowa, Pogodna, Przemysłowa od nr 132 do końca po stronie parzystej, Radosna, Rybacka, Spacerowa, L. Staffa, Sulańska, Ukośna, Walcownicza, Wczasowa, Wesoła, Wieruszewska, Zamurze, Zapłocie
46 Wojewódzki Szpital Zespolony, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 Konin szpital Nie Wojewódzki Szpital Zespolony
47 Wojewódzki Szpital Zespolony, Szpitalna 45 Konin szpital Nie Wojewódzki Szpital Zespolony

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Ulice: 3 Maja, Agatowa, Armii Krajowej, Ametystowa, Angielska, J. Augustynowicza, K. K. Baczyńskiego, Bankowa, P. Barańskiego, J. Bema, Berylowa, Beznazwy, Borowa, Brylantowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Cyrkoniowa, Czyżykowa, J. Dąbrowskiego, M. Dąbrowskiej, Deotymy, Dębowa, Diamentowa, R. Dmowskiego, A. Domańskiej, E. Drużbackiej, J. Dzierżonia, B. Dybowskiego, A. Dygasińskiego, S. Esse, Europejska, A. Fieldorfa, Francuska, Galileusza, Gimnastyczna, P. Gojawiczyńskiej, Grabowa, Granatowa, Grodzisko, Grota Roweckiego, Gruntowa, Grunwaldzka, Gwoździarska, J. Hallera, Hiszpańska, Hubala, K. Iłłakowiczówny, L. Infelda, F. Jacolika, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaspisowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kaliska, Kamienna, Kanarkowa, Kasztanowa, B. J. Kijaków, J. Kilińskiego, Klonowa, Kolska, M. Konopnickiej, M. Kopernika, Koralowa, Kościelna, T. Kościuszki, M. Kownackiej, Kramowa, Krótka, Kryształowa, Krzemieniowa, Krzywa, M. Kuncewiczowej, A. Kurowskiego, Kwarcowa, E. Kwiatkowskiego, Leszczynowa, Lipowa, I. Łopuskiej, Magnetytowa, Magnoliowa, Malachitowa, Marmurowa, A. Mickiewicza, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Z. Nałkowskiej, Nefrytowa, Niecała, Niemiecka, Nowa, Objazdowa, Obrońców Westerplatte, M. Oczapowskiego, Onyksowa, Opalowa, Osada, E. Orzeszkowej, Parkowa, Parowa, M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Pawłówek, PCK, Perłowa, Piaskowa, W. Pileckiego, Pirytowa, J. Piłsudskiego, Pociejewo, Podgórna, Podwale, J. Porazińskiej, B. Prusa, Przechodnia, Przydziałki, W. Puchalskiego, L. Pułaskiego, M. Raciborskiego, M. Rataja, Reformacka, W. Reymonta, M. Rodziewiczówny, Różana, Rubinowa, Sadowa, M. Siedleckiego, W. Sikorskiego, Skowronkowa, M. Słodkiego, Słoneczna, J. Słowackiego, Słowicza, Solna, J. Sowińskiego, Sportowa, S. Staszica, Stodolniana, Studzienna, H. Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Szafirowa, E. Szelburg-Zarembiny, Szmaragdowa, Szpitalna, płk. W. Sztarka, Szwedzka, Śliska, Świerkowa, Świętojańska, gen. E. Taczanowskiego, Wał Tarejwy, Targowa, Topazowa, Topolowa, Turkusowa, Ukraińska, Z. Urbanowskiej, Trasa Warszawska, Wiatraczna, Wiejska, Wierzbowa, Wilcza, Wiosny Ludów, W. Witosa, Wodna, Wojska Polskiego, Plac Wolności, J. Wybickiego, Wzgórze, Zachodnia, Zagórowska, Zamkowa, Plac Zamkowy, G. Zapolskiej, E. Zawackiej, J. Zemełki, S. Żeromskiego, Żwirki i Wigury. 5 13 657 6 39
0.0000020000Nr 2 Ulice: Aleje 1 Maja, Admiralska, Aleja Astrów, Azaliowa, Begoniowa, Bluszczowa, Bławatkowa, K. Błaszaka, Boczna, Bojerowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bosmańska, Bratkowa, W. Broniewskiego, Bydgoska, Daliowa, Dolna, Dworcowa, Energetyka, Fikusowa, Fiołkowa, Flisacka, Gerberowa, Gladiolowa, Goździkowa, Górnicza, Plac Górnika, Hiacyntowa, Hurtowa, Irysowa, Jachtowa, Jana III Sobieskiego, Jasna, Kaczeńcowa, Kaktusowa, Kameliowa, Kapitańska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kąkolowa, Kleczewska od nr 1 do nr 35 po stronie nieparzystej i od nr 2 do nr 14 po stronie parzystej, św. M. Kolbego, Kolejowa, Komandorska, Konwaliowa, Kosmonautów, Kotłowa, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Osiedle Legionów, Leszka Czarnego, Lewkoniowa, Liliowa, 11 Listopada od nr 1 do nr 20, Makowa, Malwowa, Margaretkowa, Marynarska, Mieszka Starego, Narcyzowa, Nasturcjowa, Plac Niepodległości, Nowy Dwór, Ogrodowa, Okrętowa, Paprotkowa, Parowozownia, Pelargoniowa, Piwoniowa, Powstańców Styczniowych, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Północna, Promowa, Przemysłowa nr 4, 6, 14 i 16, Regatowa, Rolna, Aleja Róż, Rumiankowa, Sasankowa, L. Solskiego, Spółdzielców, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stefana Batorego, Stokowa, Stokrotkowa, Storczykowa, Stroma, Sybiraków, Szafirkowa, Szałwiowa, Szarotki, Świętopełka, L. Teligi, R. Traugutta, Tulipanowa, J. Tuwima, Wioślarska, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zawilcowa, Złocieni, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Źródlana, Żeglarska. 7 17 737 5 43
0.0000030000Nr 3 Ulice: 11 Listopada od nr 21 do końca, S. Banacha, M. Bekkera, Budowlanych, Cicha, M. Danysza, A. Dobrowolskiego, I. Domeyki, K. Drewnowskiego, F. Frankiewicza, E. Godlewskiego, Graniczna, Grójecka, J. Heweliusza, L. Hirszfelda, Jana Pawła II, K. Kuratowskiego, Kurów, Kwiatowa, Laskówiecka, S. Leśniewskiego, Łąkowa, I. Łukasiewicza, S. Mazurkiewicza, Miła, Młodzieżowa, Myśliwska, Nadwarciańska, K. Olszewskiego, Pionierów, Południowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Portowa, Przyjaźni, Z. Religi, E. Romera, Rudzicka, W. Sedlaka, I. Sendlerowej, W. Sierpińskiego, M. Skłodowskiej-Curie, Skrótowa, Sosnowa, Z. Sokolnickiej, Spokojna, Staromorzysławska, Strażacka, J. J. Śniadeckich, W. Trzebiatowskiego, Weteranów, Z. Wróblewskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zakole, Zielona. 5 13 074 6 39
0.0000040000Nr 4 Ulice: 150 - lecia Cukrownictwa, Akacjowa, G. Bacewicz, Beniowska, Bernardynka, O. Boznańskiej, Brunatna, J. Chełmońskiego, F. Chopina, Aleja Cukrownicza, Czereśniowa, Dobra, Dożynkowa, Działkowa, Fabryczna, J. Fałata, Gaj, Gajowa, A. M. Gierymskich, Gminna, Gosławicka, Gospodarcza, Gotycka, A. Grottgera, Harcerska, Hutnicza, Janowska, Jeziorna, Ks. Dominika Jędrzejewskiego, Kanałowa, M. Karłowicza, Kaszubska, Kazimierska, Kątowa, Kleczewska od nr 37 do końca po prawej stronie nieparzystej i od nr 16 do końca po stronie parzystej, Kortowa, J. W. Kossaków, A. Wierusz Kowalskiego, Krańcowa, Kręta, Kujawska, K. Kurpińskiego, Kurpiowska, Leśna, Letnia, Lubuska, Łężyńska, Łowicka, T. Makowskiego, J. Malczewskiego, Maliniecka, Marantowska, J. Matejki, Mazowiecka, Mazurska, P. Michałowskiego, Międzylesie, S. Moniuszki, Mokra, Mostowa, Muzealna, Z. Noskowskiego, Nowiny, F. Nowowiejskiego, Odkrywkowa, Okólna, I. Paderewskiego, ks. Bogusława Palenickiego, Pałacowa, Pątnowska, Plażowa, Plonowa, Podlaska, Pogodna, Polna, Pomorska, Półwiejska, Prosta, Przemysłowa od nr 3 do końca po stronie nieparzystej i od nr 18 do nr 168 po stronie parzystej, Radosna, Regionalna, L. Różyckiego, Rybacka, Spacerowa, L. Staffa, Sulańska, T. Szeligowskiego, Szeroka, K. Szymanowskiego, Śląska, Ślesińska, Torowa, Ukośna, Walcownicza, Warmińska, Wczasowa, Wesoła, S. Wiechowicza, Wielkopolska, H. Wieniawskiego, Wieruszewska, Willowa, S. I. Witkiewicza (Witkacego), Wojciechowo, Wrzosowa, L. Wyczółkowskiego, S. Wyspiańskiego, Zacisze, Zakładowa, Zamurze, Zapłocie. 6 15 311 5 38
Podsumowanie 23 59 779 22 159

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 9 7 8 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 9 7 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 9 7 8 31
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO KWW KONIN MIASTEM NA TAK! 7 9 7 8 31
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN KWW ZMIENIAMY KONIN 6 7 5 6 24
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA KONINA KWW ALTERNATYWA DLA KONINA 5 6 11

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
5 KUZNOWICZ Karol Krzysztof 58 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA KONINA Konin
1 CHOJNACKI Zenon Jan 56 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Konin
4 KRUCZKOWSKI Damian 36 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN Konin
6 NOWICKI Józef Zygmunt 74 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Konin
3 KOTLARSKI Michał Tadeusz 28 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO Konin
2 KORYTKOWSKI Piotr Karol 50 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Konin

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 13 536 6 792 6 784 50.12% 0.05012
6 585 97.07% 0.09707
Tak
2 17 893 9 432 9 430 52.70% 0.0527
9 226 97.84% 0.09784
Tak
3 12 943 6 572 6 575 50.80% 0.0508
6 393 97.23% 0.09723
Tak
4 15 407 8 014 8 007 51.97% 0.05197
7 803 97.45% 0.09745
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 386 31 31.28% 0.03128
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 4 285 31 14.28% 0.01428
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 793 31 32.64% 0.03264
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO 2 824 31 9.41% 0.00941
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN 3 263 24 10.87% 0.01087
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA KONINA 456 11 1.52% 0.00152

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 386 31 9 31.28% 0.03128
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 4 285 31 3 14.28% 0.01428
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 793 31 9 32.64% 0.03264
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIN MIASTEM NA TAK! KANDYDATA NA PREZYDENTA MICHAŁA KOTLARSKIEGO 2 824 31 2 9.41% 0.00941
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY KONIN 3 263 24 0 10.87% 0.01087
Nie
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA KONINA 456 11 0 1.52% 0.00152
Nie

Rada Miasta Konina - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 MAŁACZEK Bartosz 279 4.24% 0.00424
Nie
1 4 2 WAGNER Katarzyna Anna 186 2.82% 0.00282
Nie
1 4 3 MICHALSKI Łukasz 124 1.88% 0.00188
Nie
1 4 4 LIS Monika Magdalena 386 5.86% 0.00586
Tak
1 4 5 GOŚCIŃSKI Zbigniew Grzegorz 145 2.20% 0.0022
Nie
1 4 6 BĄKOWSKA-RYBAK Lilia Henryka 70 1.06% 0.00106
Nie
1 4 7 LOREK Sławomir Józef 587 8.91% 0.00891
Tak
1 5 1 DUBANOSOW Ewa 192 2.92% 0.00292
Nie
1 5 2 WILCZEWSKI Dariusz 248 3.77% 0.00377
Nie
1 5 3 WOŹNIAK Elżbieta Dorota 46 0.70% 0.0007
Nie
1 5 4 NOWAK Tomasz Andrzej 530 8.05% 0.00805
Tak
1 5 5 WOJNAROWSKA Iwona Teresa 32 0.49% 0.00049
Nie
1 5 6 ŚWIEŻY Michał Karol 41 0.62% 0.00062
Nie
1 5 7 NOWICKI Józef Zygmunt 285 4.33% 0.00433
Nie
1 10 1 WASZKOWIAK Marek Henryk 695 10.55% 0.01055
Tak
1 10 2 LACHOWICZ Sławomir Antoni 497 7.55% 0.00755
Tak
1 10 3 MICHALAK Emilia 285 4.33% 0.00433
Nie
1 10 4 IGNACZAK Andrzej Roman 262 3.98% 0.00398
Nie
1 10 5 MAJEWSKA Halina Elżbieta 92 1.40% 0.0014
Nie
1 10 6 GOŚKA Grzegorz Jakub 265 4.02% 0.00402
Nie
1 10 7 KONOPCZYŃSKA Krzysztofa 106 1.61% 0.00161
Nie
1 12 1 TOMCZAK Mateusz 130 1.97% 0.00197
Nie
1 12 2 GALOR Aleksandra 42 0.64% 0.00064
Nie
1 12 3 WOJCIECHOWSKA Małgorzata 32 0.49% 0.00049
Nie
1 12 4 MUSIELEWSKA Salomea Marianna 11 0.17% 0.00017
Nie
1 12 5 GRABOWSKI Kazimierz Wiesław 3 0.05% 5.0E-5
Nie
1 12 6 STRÓŻ Wojciech 3 0.05% 5.0E-5
Nie
1 12 7 WALCZAK Henryk Adam 19 0.29% 0.00029
Nie
1 13 1 RATAJCZYK Marcin 232 3.52% 0.00352
Nie
1 13 2 JĘDRZEJCZAK Elżbieta 145 2.20% 0.0022
Nie
1 13 3 SMAKULSKA Izydora Teresa 54 0.82% 0.00082
Nie
1 13 4 URBAŃSKA Marta 140 2.13% 0.00213
Nie
1 13 5 LINKE Paweł Stanisław 89 1.35% 0.00135
Nie
1 13 6 UŁANOWSKI Wojciech Tomasz 25 0.38% 0.00038
Nie
1 14 1 KOZŁOWSKI Józef Janusz 27 0.41% 0.00041
Nie
1 14 2 MICHALSKA Magdalena Katarzyna 35 0.53% 0.00053
Nie
1 14 3 KUZNOWICZ Karol Krzysztof 205 3.11% 0.00311
Nie
1 14 4 LISIECKA Edyta 34 0.52% 0.00052
Nie
1 14 5 OSOWSKA Alicja Mieczysława 6 0.09% 9.0E-5
Nie
2 4 1 STEINKE Wiesław Kazimierz 1 649 17.87% 0.01787
Tak
2 4 2 SZUBER-BEDNARZ Ewa Tamara 154 1.67% 0.00167
Nie
2 4 3 OWSIANKO Kasjan Jakub 80 0.87% 0.00087
Nie
2 4 4 MUSIAŁ Barbara Katarzyna 194 2.10% 0.0021
Nie
2 4 5 CIEŚLUK Małgorzata Maria 59 0.64% 0.00064
Nie
2 4 6 KIJAK Kinga Anna 164 1.78% 0.00178
Nie
2 4 7 MACIASZEK Urszula Iwona 573 6.21% 0.00621
Tak
2 4 8 ZALEWSKI Robert Grzegorz 65 0.70% 0.0007
Nie
2 4 9 ZAWILSKI Janusz 217 2.35% 0.00235
Tak
2 5 1 STREKER-DEMBIŃSKA Elżbieta 352 3.82% 0.00382
Nie
2 5 2 PIGUŁA Tadeusz Andrzej 368 3.99% 0.00399
Tak
2 5 3 RYBACKA Lidia Maria 103 1.12% 0.00112
Nie
2 5 4 GOŚCINIAK Krzysztof 61 0.66% 0.00066
Nie
2 5 5 HADYŃSKA Beata 22 0.24% 0.00024
Nie
2 5 6 PAWŁOWSKI Piotr Artur 35 0.38% 0.00038
Nie
2 5 7 PIĄTEK Jolanta 36 0.39% 0.00039
Nie
2 5 8 NIEKOCHAŃSKA Agnieszka 32 0.35% 0.00035
Nie
2 5 9 ŁUKASZEWSKI Sebastian Eugeniusz 132 1.43% 0.00143
Nie
2 10 1 CHOJNACKI Zenon Jan 1 714 18.58% 0.01858
Tak
2 10 2 MAJEWSKI Krystian Marek 406 4.40% 0.0044
Tak
2 10 3 BIAŁKOWSKA Magdalena 231 2.50% 0.0025
Nie
2 10 4 MYSSURA Maria Jolanta 128 1.39% 0.00139
Nie
2 10 5 ELTMAN Jakub 454 4.92% 0.00492
Tak
2 10 6 CZAPSKI Krzysztof 168 1.82% 0.00182
Nie
2 10 7 GARBACIAK Małgorzata Maria 58 0.63% 0.00063
Nie
2 10 8 POKOTYLUK Joanna Maria 20 0.22% 0.00022
Nie
2 10 9 GRZELAK Wiktor 106 1.15% 0.00115
Nie
2 12 1 KOTLARSKI Michał Tadeusz 456 4.94% 0.00494
Nie
2 12 2 KUCAL-WĄTROBA Małgorzata Anna 69 0.75% 0.00075
Nie
2 12 3 GÓRECKA Anna Maria 30 0.33% 0.00033
Nie
2 12 4 WIŚNIEWSKI Kewin 14 0.15% 0.00015
Nie
2 12 5 TOMCZAK Wioletta Teresa 7 0.08% 8.0E-5
Nie
2 12 6 KRZYŻAŃSKI Aleksander Dawid 9 0.10% 0.0001
Nie
2 12 7 SZYMAŃSKI Miłosz 20 0.22% 0.00022
Nie
2 12 8 KASPRZAK Fudżika Dżesika 4 0.04% 4.0E-5
Nie
2 12 9 WIEWIÓRSKI Szymon 27 0.29% 0.00029
Nie
2 13 1 KOŹLAREK Jarosław Edmund 298 3.23% 0.00323
Nie
2 13 2 BUKOWSKA Marta 228 2.47% 0.00247
Nie
2 13 3 PRZEDWOJSKA Marlena Małgorzata 133 1.44% 0.00144
Nie
2 13 4 SULMIŃSKA Marta Magdalena 116 1.26% 0.00126
Nie
2 13 5 DWORNIK Elżbieta 86 0.93% 0.00093
Nie
2 13 6 PRZYBYLSKI Rafał 80 0.87% 0.00087
Nie
2 13 7 BEZULSKI Robert Sylwester 68 0.74% 0.00074
Nie
3 4 1 KORYTKOWSKI Piotr Karol 989 15.47% 0.01547
Tak
3 4 2 DUCHNIEWSKI Rafał 307 4.80% 0.0048
Tak
3 4 3 MARCINKOWSKI Mikołaj 173 2.71% 0.00271
Nie
3 4 4 WASIELEWSKA Emilia 198 3.10% 0.0031
Nie
3 4 5 JACASZEK Ewa Irena 102 1.60% 0.0016
Nie
3 4 6 WIKTORSKA Zofia Teresa 36 0.56% 0.00056
Nie
3 4 7 WANJAS Wiesław 185 2.89% 0.00289
Nie
3 5 1 WOJDYŃSKI Tadeusz Aleksander 292 4.57% 0.00457
Tak
3 5 2 CHMIELECKA-JANASEK Anna 69 1.08% 0.00108
Nie
3 5 3 TYLAK Tadeusz 161 2.52% 0.00252
Nie
3 5 4 KURZAWA Anna 211 3.30% 0.0033
Nie
3 5 5 SIUDA Mariusz 178 2.78% 0.00278
Nie
3 5 6 NĘDZKA Agnieszka 43 0.67% 0.00067
Nie
3 5 7 RABIKOWSKA Magdalena 45 0.70% 0.0007
Nie
3 10 1 SZOPA Dominik 824 12.89% 0.01289
Tak
3 10 2 JAWORSKA Katarzyna 586 9.17% 0.00917
Tak
3 10 3 MAJCHER Krzysztof 91 1.42% 0.00142
Nie
3 10 4 ZWOLIŃSKA Maria 86 1.35% 0.00135
Nie
3 10 5 GŁODEK Katarzyna 79 1.24% 0.00124
Nie
3 10 6 JĘDRO Józef 407 6.37% 0.00637
Nie
3 10 7 ĆWIKLIŃSKI Mariusz 95 1.49% 0.00149
Nie
3 12 1 NOWACZYK Rafał 67 1.05% 0.00105
Nie
3 12 2 KOTLARSKI Paweł Jerzy 139 2.17% 0.00217
Nie
3 12 3 TOMCZAK Zygmunt Krzysztof 6 0.09% 9.0E-5
Nie
3 12 4 JAKUBOWSKA Halina Urszula 17 0.27% 0.00027
Nie
3 12 5 GRABOWSKA Eugenia 6 0.09% 9.0E-5
Nie
3 12 6 TAMULSKA Jadwiga 11 0.17% 0.00017
Nie
3 12 7 GIĘTKOWSKI Tomasz 9 0.14% 0.00014
Nie
3 13 1 KRUCZKOWSKI Damian 547 8.56% 0.00856
Nie
3 13 2 KRÓL Justyna Monika 211 3.30% 0.0033
Nie
3 13 3 MARCINIAK Monika 30 0.47% 0.00047
Nie
3 13 4 WOŹNIAK Alan 26 0.41% 0.00041
Nie
3 13 5 GODLEWSKI Mateusz Yirmayahu 18 0.28% 0.00028
Nie
3 14 1 WIĘCKOWSKI Wiesław Marek 49 0.77% 0.00077
Nie
3 14 2 FRYDRYSZAK Maria Jolanta 25 0.39% 0.00039
Nie
3 14 3 SWĘDROWSKA Anna Barbara 13 0.20% 0.0002
Nie
3 14 4 OSOWSKI Zdzisław 7 0.11% 0.00011
Nie
3 14 5 KOSECKI Ryszard Józef 6 0.09% 9.0E-5
Nie
3 14 6 KUZNOWICZ Irena 49 0.77% 0.00077
Nie
4 4 1 NOWAK Witold 855 10.96% 0.01096
Tak
4 4 2 KOSIŃSKA Monika 266 3.41% 0.00341
Nie
4 4 3 CIEŚLAK Marek 574 7.36% 0.00736
Tak
4 4 4 RÓŻYCKA Ewa Janina 245 3.14% 0.00314
Nie
4 4 5 KUZNOWICZ-WOLSKA Dagmara 228 2.92% 0.00292
Nie
4 4 6 MICHALCZYK Alfred Lesław 131 1.68% 0.00168
Nie
4 4 7 KOSTECKI Wiesław Władysław 36 0.46% 0.00046
Nie
4 4 8 KOPACZEWSKI Marek Wincenty 129 1.65% 0.00165
Nie
4 5 1 SŁAWIŃSKI Ryszard Józef 264 3.38% 0.00338
Nie
4 5 2 BARTKOWIAK Mirosław Kazimierz 154 1.97% 0.00197
Nie
4 5 3 JUSZCZAK Michał Marek 35 0.45% 0.00045
Nie
4 5 4 STOLARCZYK Urszula Grażyna 74 0.95% 0.00095
Nie
4 5 5 WRÓBEL-NASKRĘCKA Żaneta Magdalena 72 0.92% 0.00092
Nie
4 5 6 KAROLEWSKA Jolanta Agnieszka 14 0.18% 0.00018
Nie
4 5 7 SKWARCZYŃSKI Marek Wiesław 72 0.92% 0.00092
Nie
4 5 8 WOLSKA Lidia Ewa 86 1.10% 0.0011
Nie
4 10 1 KUBIAK Jacek Roman 816 10.46% 0.01046
Tak
4 10 2 LEŚNIEWSKA Krystyna Bogumiła 413 5.29% 0.00529
Tak
4 10 3 BŁASZCZAK Paweł Jan 94 1.20% 0.0012
Nie
4 10 4 WÓJKOWSKA Magdalena Agnieszka 365 4.68% 0.00468
Nie
4 10 5 BUCHELT Małgorzata 114 1.46% 0.00146
Nie
4 10 6 DRZEWIECKI Bartosz Jan 63 0.81% 0.00081
Nie
4 10 7 DUDEK Przemysław 159 2.04% 0.00204
Nie
4 10 8 KOCIŃSKI Mariusz 114 1.46% 0.00146
Nie
4 12 1 OSTROWSKI Maciej 731 9.37% 0.00937
Tak
4 12 2 WOŹNIAK Robert 29 0.37% 0.00037
Nie
4 12 3 KOTLARSKA Marta 80 1.03% 0.00103
Nie
4 12 4 KALCZYŃSKA Marika Andżelika 13 0.17% 0.00017
Nie
4 12 5 GÓRECKI Sebastian 127 1.63% 0.00163
Nie
4 12 6 MŁODZIENIAK Damian 109 1.40% 0.0014
Nie
4 12 7 JUSZCZAK Beata Zofia 8 0.10% 0.0001
Nie
4 12 8 SIDOR Jarosław Andrzej 596 7.64% 0.00764
Tak
4 13 1 BRONISZEWSKA Małgorzata Anna 294 3.77% 0.00377
Nie
4 13 2 AKSEŃCZUK Karina Monika 88 1.13% 0.00113
Nie
4 13 3 GAŃCZAK Dawid Kryspin 53 0.68% 0.00068
Nie
4 13 4 FRANKOWSKA Sylwia Magdalena 47 0.60% 0.0006
Nie
4 13 5 PIASECKI Jakub Filip 219 2.81% 0.00281
Nie
4 13 6 JUSZCZAK Marcin 36 0.46% 0.00046
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CHOJNACKI Zenon Jan 56 Wyższe Konin, 9 305 30.48 Druga tura
2 KORYTKOWSKI Piotr Karol 50 Wyższe Konin, 7 490 24.53 Druga tura
3 KOTLARSKI Michał Tadeusz 28 Wyższe Konin, 2 572 8.42 Nie
4 KRUCZKOWSKI Damian 36 Wyższe Konin, 3 639 11.92 Nie
5 KUZNOWICZ Karol Krzysztof 58 Wyższe Konin, 1 473 4.82 Nie
6 NOWICKI Józef Zygmunt 74 wyższe Konin, 6 054 19.83 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 I Liceum Ogólnokształcące, A. Mickiewicza 14 Konin stały 1 957 894 892 45.58% 0.04558
884 99.10%
2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Kaliska 19 Konin stały 1 848 913 911 49.30% 0.0493
904 99.23%
3 Szkoła Podstawowa nr 15, Turkusowa 1a Konin stały 1 993 1 020 1 020 51.18% 0.05118
1 015 99.51%
4 Przedszkole nr 4, Kryształowa 5 Konin stały 970 582 580 59.79% 0.05979
577 99.48%
5 Szkoła Podstawowa Nr 15, Kryształowa 3 Konin stały 1 028 515 515 50.10% 0.0501
510 99.03%
6 Szkoła Podstawowa nr 1, Kolska 2 Konin stały 1 663 845 845 50.81% 0.05081
838 99.17%
7 Przedszkole Nr 1 Oddział Zamiejscowy w Wilkowie, Kamienna 57a Konin stały 2 139 1 175 1 175 54.93% 0.05493
1 170 99.57%
8 Przedszkole nr 1, Kopernika 14 Konin stały 1 029 495 495 48.10% 0.0481
488 98.59%
9 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S. Batorego, Wodna 1 Konin stały 857 342 342 39.91% 0.03991
337 98.54%
10 Szkoła Podstawowa nr 4, K. Błaszaka 4 Konin stały 1 539 769 768 49.90% 0.0499
765 99.61%
11 Przedszkole nr 7, Kolejowa 30 Konin stały 1 335 615 615 46.07% 0.04607
609 99.02%
12 Budynek Urzędu Miejskiego w Koninie, Powstańców Wlkp. 14 Konin stały 737 329 329 44.64% 0.04464
325 98.78%
13 Przedszkole nr 25, Kosmonautów 4a Konin stały 1 108 522 522 47.11% 0.04711
514 98.47%
14 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica, Bydgoska 2a Konin stały 1 167 594 596 51.07% 0.05107
586 98.32%
15 Przedszkole nr 6, L. Solskiego 4 Konin stały 1 667 782 782 46.91% 0.04691
773 98.85%
16 Szkoła Podstawowa nr 6, Kolejowa 2 Konin stały 871 413 416 47.76% 0.04776
415 99.76%
17 Zespół Szkół im. M. Kopernika, Aleje 1 Maja 22 Konin stały 756 375 375 49.60% 0.0496
374 99.73%
18 Szkoła Podstawowa nr 9, Fikusowa 8 Konin stały 2 061 1 202 1 201 58.27% 0.05827
1 196 99.58%
19 Szkoła Podstawowa Nr 9, Fikusowa 8 Konin stały 2 114 1 309 1 309 61.92% 0.06192
1 297 99.08%
20 Przedszkole nr 16, Szarotki 1 Konin stały 1 865 1 047 1 045 56.03% 0.05603
1 037 99.23%
21 Zespół Szkół im. M. Kopernika, Żeglarska 9 Konin stały 652 423 423 64.88% 0.06488
421 99.53%
22 Przedszkole nr 8, Przemysłowa 12 Konin stały 1 231 634 633 51.42% 0.05142
626 98.89%
23 Szkoła Podstawowa nr 8, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 24 Konin stały 790 419 417 52.78% 0.05278
414 99.28%
24 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3 Konin stały 1 200 612 613 51.08% 0.05108
603 98.37%
25 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Ks. Jerzego Popiełuszki 4 Konin stały 1 293 706 706 54.60% 0.0546
700 99.15%
26 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Ks. Jerzego Popiełuszki 4 Konin stały 1 322 731 730 55.22% 0.05522
721 98.77%
27 Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego, Budowlanych 6 Konin stały 1 634 838 839 51.35% 0.05135
833 99.28%
28 Przedszkole nr 12, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 Konin stały 1 181 568 567 48.01% 0.04801
560 98.77%
29 Szkoła Podstawowa Nr 7, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 44 Konin stały 852 429 429 50.35% 0.05035
422 98.37%
30 Dom Pomocy Społecznej, Południowa 1 Konin stały 87 19 19 21.84% 0.02184
18 94.74%
31 Przedszkole nr 15, 11 Listopada 32 Konin stały 1 387 661 662 47.73% 0.04773
659 99.55%
32 Szkoła Podstawowa Nr 3, Sosnowa 16 Konin stały 1 446 743 743 51.38% 0.05138
736 99.06%
33 Przedszkole nr 11, Sosnowa 8 Konin stały 1 016 518 518 50.98% 0.05098
515 99.42%
34 Klub Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Wyzwolenia 13 Konin stały 1 427 728 728 51.02% 0.05102
718 98.63%
35 Przedszkole Nr 17, Okólna 57 Konin stały 1 362 730 730 53.60% 0.0536
724 99.18%
36 Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Zatorze", T. Szeligowskiego 1 Konin stały 898 497 493 54.90% 0.0549
489 99.19%
37 Przedszkole nr 2, Z. Noskowskiego 4 Konin stały 884 508 508 57.47% 0.05747
504 99.21%
38 Szkoła Podstawowa nr 12, T. Szeligowskiego 5 Konin stały 1 588 870 868 54.66% 0.05466
862 99.31%
39 III Liceum Ogólnokształcące, K. Szymanowskiego 5 Konin stały 1 648 919 918 55.70% 0.0557
912 99.35%
40 Przedszkole nr 2, Z. Noskowskiego 4 Konin stały 660 334 334 50.61% 0.05061
334 100.00%
41 Przedszkole nr 31, L. Różyckiego 3 Konin stały 1 143 668 668 58.44% 0.05844
659 98.65%
42 Przedszkole nr 10, F. Chopina 11 Konin stały 1 956 986 986 50.41% 0.05041
981 99.49%
43 Świetlica Środowiskowa w Koninie, Przemysłowa 21 Konin stały 1 827 998 999 54.68% 0.05468
993 99.40%
44 Szkoła Podstawowa nr 11, Łężyńska 9 Konin stały 1 861 856 856 46.00% 0.046
842 98.36%
45 Szkoła Podstawowa Nr 10, L. Staffa 5 Konin stały 1 580 651 651 41.20% 0.0412
642 98.62%
46 Wojewódzki Szpital Zespolony, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 Konin szpital 98 20 20 20.41% 0.02041
20 100.00%
47 Wojewódzki Szpital Zespolony, Szpitalna 45 Konin szpital 52 11 11 21.15% 0.02115
11 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CHOJNACKI Zenon Jan 56 Wyższe Konin, 12604 44.19 Nie
2 KORYTKOWSKI Piotr Karol 50 Wyższe Konin, 15921 55.81 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych CHOJNACKI Zenon Jan Głosów ważnych oddanych na kandydatów KORYTKOWSKI Piotr Karol
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 I Liceum Ogólnokształcące, A. Mickiewicza 14 Konin 824 456 55.34% 0.05534
44.66% 368
2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Kaliska 19 Konin 841 366 43.52% 0.04352
56.48% 475
3 Szkoła Podstawowa nr 15, Turkusowa 1a Konin 942 378 40.13% 0.04013
59.87% 564
4 Przedszkole nr 4, Kryształowa 5 Konin 552 226 40.94% 0.04094
59.06% 326
5 Szkoła Podstawowa Nr 15, Kryształowa 3 Konin 487 201 41.27% 0.04127
58.73% 286
6 Szkoła Podstawowa nr 1, Kolska 2 Konin 729 334 45.82% 0.04582
54.18% 395
7 Przedszkole Nr 1 Oddział Zamiejscowy w Wilkowie, Kamienna 57a Konin 1044 512 49.04% 0.04904
50.96% 532
8 Przedszkole nr 1, Kopernika 14 Konin 438 200 45.66% 0.04566
54.34% 238
9 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S. Batorego, Wodna 1 Konin 330 159 48.18% 0.04818
51.82% 171
10 Szkoła Podstawowa nr 4, K. Błaszaka 4 Konin 710 336 47.32% 0.04732
52.68% 374
11 Przedszkole nr 7, Kolejowa 30 Konin 575 241 41.91% 0.04191
58.09% 334
12 Budynek Urzędu Miejskiego w Koninie, Powstańców Wlkp. 14 Konin 317 147 46.37% 0.04637
53.63% 170
13 Przedszkole nr 25, Kosmonautów 4a Konin 485 207 42.68% 0.04268
57.32% 278
14 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica, Bydgoska 2a Konin 547 257 46.98% 0.04698
53.02% 290
15 Przedszkole nr 6, L. Solskiego 4 Konin 696 319 45.83% 0.04583
54.17% 377
16 Szkoła Podstawowa nr 6, Kolejowa 2 Konin 408 202 49.51% 0.04951
50.49% 206
17 Zespół Szkół im. M. Kopernika, Aleje 1 Maja 22 Konin 322 169 52.48% 0.05248
47.52% 153
18 Szkoła Podstawowa nr 9, Fikusowa 8 Konin 1093 494 45.20% 0.0452
54.80% 599
19 Szkoła Podstawowa Nr 9, Fikusowa 8 Konin 1321 473 35.81% 0.03581
64.19% 848
20 Przedszkole nr 16, Szarotki 1 Konin 987 498 50.46% 0.05046
49.54% 489
21 Zespół Szkół im. M. Kopernika, Żeglarska 9 Konin 429 221 51.52% 0.05152
48.48% 208
22 Przedszkole nr 8, Przemysłowa 12 Konin 596 282 47.32% 0.04732
52.68% 314
23 Szkoła Podstawowa nr 8, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 24 Konin 361 152 42.11% 0.04211
57.89% 209
24 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3 Konin 556 264 47.48% 0.04748
52.52% 292
25 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Ks. Jerzego Popiełuszki 4 Konin 659 324 49.17% 0.04917
50.83% 335
26 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Ks. Jerzego Popiełuszki 4 Konin 704 351 49.86% 0.04986
50.14% 353
27 Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego, Budowlanych 6 Konin 788 301 38.20% 0.0382
61.80% 487
28 Przedszkole nr 12, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 Konin 524 239 45.61% 0.04561
54.39% 285
29 Szkoła Podstawowa Nr 7, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 44 Konin 382 165 43.19% 0.04319
56.81% 217
30 Dom Pomocy Społecznej, Południowa 1 Konin 14 10 71.43% 0.07143
28.57% 4
31 Przedszkole nr 15, 11 Listopada 32 Konin 610 245 40.16% 0.04016
59.84% 365
32 Szkoła Podstawowa Nr 3, Sosnowa 16 Konin 680 275 40.44% 0.04044
59.56% 405
33 Przedszkole nr 11, Sosnowa 8 Konin 487 188 38.60% 0.0386
61.40% 299
34 Klub Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Wyzwolenia 13 Konin 694 232 33.43% 0.03343
66.57% 462
35 Przedszkole Nr 17, Okólna 57 Konin 672 282 41.96% 0.04196
58.04% 390
36 Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Zatorze", T. Szeligowskiego 1 Konin 464 168 36.21% 0.03621
63.79% 296
37 Przedszkole nr 2, Z. Noskowskiego 4 Konin 479 213 44.47% 0.04447
55.53% 266
38 Szkoła Podstawowa nr 12, T. Szeligowskiego 5 Konin 821 318 38.73% 0.03873
61.27% 503
39 III Liceum Ogólnokształcące, K. Szymanowskiego 5 Konin 876 331 37.79% 0.03779
62.21% 545
40 Przedszkole nr 2, Z. Noskowskiego 4 Konin 295 117 39.66% 0.03966
60.34% 178
41 Przedszkole nr 31, L. Różyckiego 3 Konin 619 225 36.35% 0.03635
63.65% 394
42 Przedszkole nr 10, F. Chopina 11 Konin 929 387 41.66% 0.04166
58.34% 542
43 Świetlica Środowiskowa w Koninie, Przemysłowa 21 Konin 914 441 48.25% 0.04825
51.75% 473
44 Szkoła Podstawowa nr 11, Łężyńska 9 Konin 714 348 48.74% 0.04874
51.26% 366
45 Szkoła Podstawowa Nr 10, L. Staffa 5 Konin 573 338 58.99% 0.05899
41.01% 235
46 Wojewódzki Szpital Zespolony, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 Konin 26 11 42.31% 0.04231
57.69% 15
47 Wojewódzki Szpital Zespolony, Szpitalna 45 Konin 11 1 9.09% 0.00909
90.91% 10

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 I Liceum Ogólnokształcące, A. Mickiewicza 14 Konin stały 1945 828 827 42.52% 0.04252
824 99.64%
2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Kaliska 19 Konin stały 1852 846 845 45.63% 0.04563
841 99.53%
3 Szkoła Podstawowa nr 15, Turkusowa 1a Konin stały 1993 947 947 47.52% 0.04752
942 99.47%
4 Przedszkole nr 4, Kryształowa 5 Konin stały 973 553 553 56.83% 0.05683
552 99.82%
5 Szkoła Podstawowa Nr 15, Kryształowa 3 Konin stały 1030 487 487 47.28% 0.04728
487 100.00%
6 Szkoła Podstawowa nr 1, Kolska 2 Konin stały 1659 736 735 44.30% 0.0443
729 99.18%
7 Przedszkole Nr 1 Oddział Zamiejscowy w Wilkowie, Kamienna 57a Konin stały 2134 1049 1049 49.16% 0.04916
1044 99.52%
8 Przedszkole nr 1, Kopernika 14 Konin stały 1032 443 443 42.93% 0.04293
438 98.87%
9 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S. Batorego, Wodna 1 Konin stały 857 332 332 38.74% 0.03874
330 99.40%
10 Szkoła Podstawowa nr 4, K. Błaszaka 4 Konin stały 1534 715 715 46.61% 0.04661
710 99.30%
11 Przedszkole nr 7, Kolejowa 30 Konin stały 1341 579 579 43.18% 0.04318
575 99.31%
12 Budynek Urzędu Miejskiego w Koninie, Powstańców Wlkp. 14 Konin stały 738 319 319 43.22% 0.04322
317 99.37%
13 Przedszkole nr 25, Kosmonautów 4a Konin stały 1102 485 485 44.01% 0.04401
485 100.00%
14 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica, Bydgoska 2a Konin stały 1173 549 550 46.89% 0.04689
547 99.45%
15 Przedszkole nr 6, L. Solskiego 4 Konin stały 1675 697 698 41.67% 0.04167
696 99.71%
16 Szkoła Podstawowa nr 6, Kolejowa 2 Konin stały 872 408 410 47.02% 0.04702
408 99.51%
17 Zespół Szkół im. M. Kopernika, Aleje 1 Maja 22 Konin stały 757 325 325 42.93% 0.04293
322 99.08%
18 Szkoła Podstawowa nr 9, Fikusowa 8 Konin stały 2066 1097 1097 53.10% 0.0531
1093 99.64%
19 Szkoła Podstawowa Nr 9, Fikusowa 8 Konin stały 2114 1328 1328 62.82% 0.06282
1321 99.47%
20 Przedszkole nr 16, Szarotki 1 Konin stały 1861 991 991 53.25% 0.05325
987 99.60%
21 Zespół Szkół im. M. Kopernika, Żeglarska 9 Konin stały 650 431 431 66.31% 0.06631
429 99.54%
22 Przedszkole nr 8, Przemysłowa 12 Konin stały 1239 599 599 48.35% 0.04835
596 99.50%
23 Szkoła Podstawowa nr 8, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 24 Konin stały 791 362 362 45.76% 0.04576
361 99.72%
24 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3 Konin stały 1202 557 558 46.42% 0.04642
556 99.64%
25 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Ks. Jerzego Popiełuszki 4 Konin stały 1292 664 664 51.39% 0.05139
659 99.25%
26 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Ks. Jerzego Popiełuszki 4 Konin stały 1322 709 709 53.63% 0.05363
704 99.29%
27 Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego, Budowlanych 6 Konin stały 1643 792 793 48.27% 0.04827
788 99.37%
28 Przedszkole nr 12, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 Konin stały 1181 526 526 44.54% 0.04454
524 99.62%
29 Szkoła Podstawowa Nr 7, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 44 Konin stały 850 386 386 45.41% 0.04541
382 98.96%
30 Dom Pomocy Społecznej, Południowa 1 Konin stały 87 14 14 16.09% 0.01609
14 100.00%
31 Przedszkole nr 15, 11 Listopada 32 Konin stały 1388 609 610 43.95% 0.04395
610 100.00%
32 Szkoła Podstawowa Nr 3, Sosnowa 16 Konin stały 1451 682 682 47.00% 0.047
680 99.71%
33 Przedszkole nr 11, Sosnowa 8 Konin stały 1016 493 490 48.23% 0.04823
487 99.39%
34 Klub Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Wyzwolenia 13 Konin stały 1431 697 697 48.71% 0.04871
694 99.57%
35 Przedszkole Nr 17, Okólna 57 Konin stały 1366 674 674 49.34% 0.04934
672 99.70%
36 Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Zatorze", T. Szeligowskiego 1 Konin stały 891 468 468 52.53% 0.05253
464 99.15%
37 Przedszkole nr 2, Z. Noskowskiego 4 Konin stały 896 480 480 53.57% 0.05357
479 99.79%
38 Szkoła Podstawowa nr 12, T. Szeligowskiego 5 Konin stały 1583 825 824 52.05% 0.05205
821 99.64%
39 III Liceum Ogólnokształcące, K. Szymanowskiego 5 Konin stały 1651 885 885 53.60% 0.0536
876 98.98%
40 Przedszkole nr 2, Z. Noskowskiego 4 Konin stały 664 295 295 44.43% 0.04443
295 100.00%
41 Przedszkole nr 31, L. Różyckiego 3 Konin stały 1149 623 623 54.22% 0.05422
619 99.36%
42 Przedszkole nr 10, F. Chopina 11 Konin stały 1956 934 934 47.75% 0.04775
929 99.46%
43 Świetlica Środowiskowa w Koninie, Przemysłowa 21 Konin stały 1829 919 919 50.25% 0.05025
914 99.46%
44 Szkoła Podstawowa nr 11, Łężyńska 9 Konin stały 1856 722 722 38.90% 0.0389
714 98.89%
45 Szkoła Podstawowa Nr 10, L. Staffa 5 Konin stały 1582 578 578 36.54% 0.03654
573 99.13%
46 Wojewódzki Szpital Zespolony, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 Konin szpital 74 26 26 35.14% 0.03514
26 100.00%
47 Wojewódzki Szpital Zespolony, Szpitalna 45 Konin szpital 41 11 11 26.83% 0.02683
11 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Konin - ogółem 1 23 4 70 919 59 779 47 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 22 1
Ogółem 44 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 159 74 47% 85 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 6 0 0% 6 100%
Ogółem 159 74 47% 85 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 47 48 46
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 51 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 26 4 15% 22 85%
30-39 32 20 63% 12 38%
40-59 63 35 56% 28 44%
60+ 38 15 39% 23 61%
Ogółem 159 74 47% 85 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 3 0 0% 3 100%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 6 0 0% 6 100%