Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 23 641
Wyborców 19 123
Obwodów 17
  • Wybory do Rady Miejskiej Ostrzeszów
  • Wybory Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Łąkowa 1 Ostrzeszów stały Tak MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: Boczna, Braterska, Ceglarska, Grabowska, Gwiezdna, Księżycowa, św. Mikołaja, Młyńska, Mostowa, Podmiejska, Słoneczna, Spokojna, Stara Droga, Warszawska, Wichrowa, Wiejska, Wieluńska, Zaułek
2 Zespół Szkół nr 1, ul. gen. Władysława Sikorskiego 9 Ostrzeszów stały Nie MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: Armii Krajowej, Chmielna, Dworcowa, Farna, Garncarska, Hurtowa, Kaliska, Plac Kazimierza Wielkiego, Kąpielowa, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki (nr nieparzyste – wszystkie, nr parzyste od 2 do 12 oraz od 20 do końca), Krótka, Marii Kurzawskiej "Anki", Łaziebna, Adama Mickiewicza, Okrężna, Stefana Okrzei, Piekary, Pocztowa, Pogodna, Poprzeczna, Przełajowa, Przesmyk, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Plac Henryka Sienkiewicza, Sienna, gen. Władysława Sikorskiego, Sportowa, Plac Stawek, Stawowa, Stodolna, Strumykowa, Targowa, Tęczowa, Towarowa, Wąska, Wodna, Plac Antoniego Władysława Wodniakowskiego
3 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Zamkowa 21 Ostrzeszów stały Nie MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: 1 Maja, Angielska, Adama Asnyka, Belgijska, Plac Borek, Brzozowa, Bukowa, Stanisława Czernika, Ignacego Daszyńskiego, Marii Dąbrowskiej, Duńska, Francuska, Gajowa, Walerego Gorgolewskiego, Grzybowa, Jodłowa, Klasztorna, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki (nr parzyste od 14 do 18), Ignacego Krasickiego, Leśna, Norweska, Elizy Orzeszkowej, Powstańców Wielkopolskich, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Składowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wiosny Ludów, Włoska, Wrzosowa, Zamkowa, Stefana Żeromskiego
4 Sala sesyjna Starostwa Powiatowego, ul. gen. Franciszka Altera 2 Ostrzeszów stały Tak MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: Niezłomnych, Osiedle Zamkowe SOŁECTWO: Kuźniki
5 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Piastowska 3 Ostrzeszów stały Nie MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: Aleja Wojska Polskiego, Aleja Wolności, gen. Franciszka Altera, Anny Jagiellonki, Barbary Radziwiłłówny, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Cedrowa, Cicha, Cisowa, Dębowa, Graniczna, Jana Olbrachta, Jana Pawła II (od nr 18 do końca), Jaworowa, Jesionowa, Kazimierza Jagiellończyka, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Ignacego Mościckiego, Gabriela Narutowicza, Olgierda, Ignacego Paderewskiego, Piastowska, Osiedle Piastów, Józefa Piłsudskiego, Polna, Macieja Rataja, Sąsiedzka, ks. Zdzisława Sobierajskiego, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Stanisława Wojciechowskiego, Ziemowita, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego
6 Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Zielona 4 Ostrzeszów stały Tak MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: Aleksandra Jagiellończyka, Kamila Baczyńskiego, Biwakowa, Stanisława Duboisa, Grunwaldzka, Harcerska, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Jana Pawła II (od nr 1 do 17), Aleksandra Kamińskiego, Aleksandra Kowalskiego, płk. Jana Malińskiego, O. A. Małkowskich, Floriana Marciniaka, Piaskowa, Antoniego Serbeńskiego, Skautów, Szarych Szeregów, Wakacyjna, Władysława IV Wazy, Aleksandra Zawadzkiego, Zawiszy Czarnego, Zielona, Jerzego Zubrzyckiego, Zuchów
7 Przedszkole Publiczne nr 5, ul. Łąkowa 5 Ostrzeszów stały Tak MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: Bohaterów Monte Cassino, Władysława Grabskiego, Kamienna, Krańcowa, Kwiatowa, Łąkowa, Nowa, Podgórna, Przemysłowa, Różana, Skryta SOŁECTWA: Pustkowie Południe, Pustkowie Północ
8 Świetlica Środowiskowa, ul. Wrocławska 24 Rojów stały Nie SOŁECTWO: Rojów
9 Sala wiejska, 33 Olszyna stały Tak SOŁECTWO: Olszyna
10 Sala OSP, 46 Kochłowy stały Tak SOŁECTWA: Kochłowy, Turze
11 Szkoła Podstawowa, 106 Rogaszyce stały Tak SOŁECTWO: Rogaszyce
12 Szkoła Podstawowa, 53a Szklarka Przygodzicka stały Tak SOŁECTWA: Jesiona, Kotowskie, Szklarka Myślniewska, Szklarka Przygodzicka
13 Budynek po byłej szkole podstawowej, 4 Potaśnia stały Nie SOŁECTWA: Myje (wraz ze wsią Potaśnia), Zajączki (wraz ze wsią Rejmanka)
14 Szkoła Podstawowa, 58d Siedlików stały Nie SOŁECTWA: Korpysy, Siedlików
15 Szkoła Podstawowa, 18 Niedźwiedź stały Nie SOŁECTWA: Bledzianów, Kozły, Marydół, Niedźwiedź
16 Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia, Aleja Wolności 4 Ostrzeszów szpital Nie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia w Ostrzeszowie
17 Dom Pomocy Społecznej w Kochłowach, 1 Kochłowy dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Kochłowach

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: 1 Maja (nr nieparzyste od 7 do końca, nr parzyste od 16 do końca), Aleja Wojska Polskiego (nr nieparzyste od 1 do 5, nr parzyste od 4 do końca), Aleja Wolności (nr nieparzyste od 3a do końca), Armii Krajowej, Adama Asnyka, Boczna, Bohaterów Monte Cassino, Plac Borek (nr od 1 do 5), Braterska, Brzozowa, Bukowa, Ceglarska, Chmielna, Stanisława Czernika, Ignacego Daszyńskiego (nr nieparzyste – wszystkie, nr parzyste od 22 do końca), Marii Dąbrowskiej, Dworcowa, Farna, Gajowa, Garncarska, Walerego Gorgolewskiego (nr nieparzyste), Grabowska, Władysława Grabskiego, Grzybowa, Gwiezdna, Hurtowa, Jana Pawła II (od nr 18 do końca), Jodłowa, Kaliska, Kamienna, Plac Kazimierza Wielkiego, Kąpielowa, Klasztorna, Klonowa, Jana Kochanowskiego, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki (nr nieparzyste – wszystkie, nr parzyste od 2 do 12 oraz od 20 do końca), Krańcowa, Krótka, Księżycowa, Marii Kurzawskiej "Anki", Kwiatowa, Leśna, Łaziebna, Łąkowa, Adama Mickiewicza, św. Mikołaja, Młyńska, Mostowa, Nowa, Okrężna, Stefana Okrzei, Elizy Orzeszkowej, Piekary, Pocztowa, Podgórna, Podmiejska, Pogodna, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Bolesława Prusa, Przełajowa, Przemysłowa, Przesmyk, Władysława Reymonta, Różana, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Plac Henryka Sienkiewicza, Sienna, gen. Władysława Sikorskiego, Składowa, Skryta, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Stara Droga, Plac Stawek, Stawowa, Stodolna, Strumykowa, Świerkowa, Targowa, Tęczowa, Topolowa, Towarowa, Warszawska, Wąska, Wichrowa, Wiejska, Wieluńska, Wodna, Plac Antoniego Władysława Wodniakowskiego, Wrzosowa, Zamkowa (nr nieparzyste od 1 do 13, nr parzyste od 2 do 8), Zaułek, Stefana Żeromskiego 6 5 666 4 30
0.0000020000Nr 2 MIASTO OSTRZESZÓW-ULICE: 1 Maja (nr nieparzyste od 1 do 5a, nr parzyste od 2 do 14), Aleja Wojska Polskiego (nr nieparzyste od 7 do końca, nr parzyste od 2 do 2a), Aleja Wolności (nr nieparzyste od 1 do 3, nr parzyste-wszystkie), Aleksandra Jagiellończyka, Angielska, gen. Franciszka Altera, Anny Jagiellonki, Kamila Baczyńskiego, Barbary Radziwiłłówny, Belgijska, Biwakowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Plac Borek (od nr 6 do końca), Cedrowa, Cicha, Cisowa, Ignacego Daszyńskiego (nr parzyste od 2 do 20), Dębowa, Stanisława Duboisa, Duńska, Francuska, Walerego Gorgolewskiego (nr parzyste), Graniczna, Grunwaldzka, Harcerska, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Jana Olbrachta, Jana Pawła II (od nr 1 do 17), Jaworowa (nr parzyste), Jesionowa, Aleksandra Kamińskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Tadeusza Kościuszki (nr parzyste od 14 do 18), Aleksandra Kowalskiego, Ignacego Krasickiego, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, płk. Jana Malińskiego, O. A. Małkowskich, Floriana Marciniaka, Mieszka I, Ignacego Mościckiego, Gabriela Narutowicza, Niezłomnych, Norweska, Olgierda, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Piastowska, Osiedle Piastów, Józefa Piłsudskiego, Polna, Macieja Rataja, Sąsiedzka, Antoniego Serbeńskiego, Skautów, ks. Zdzisława Sobierajskiego, Szarych Szeregów, Wakacyjna, Wierzbowa, Wiosny Ludów, Wincentego Witosa, Władysława IV Wazy, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Włoska, Stanisława Wojciechowskiego, Zamkowa (nr nieparzyste od 15 do końca, nr parzyste od 10 do końca), Osiedle Zamkowe, Aleksandra Zawadzkiego, Zawiszy Czarnego, Zielona, Ziemowita, Jerzego Zubrzyckiego, Zuchów, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego SOŁECTWO: Rojów 7 6 571 4 33
0.0000030000Nr 3 SOŁECTWA: Bledzianów, Jesiona, Kochłowy, Korpysy, Kotowskie, Kozły, Kuźniki, Marydół, Myje (wraz ze wsią Potaśnia), Niedźwiedź, Olszyna, Pustkowie Południe, Pustkowie Północ, Rogaszyce, Siedlików, Szklarka Myślniewska, Szklarka Przygodzicka, Turze, Zajączki (wraz ze wsią Rejmanka) 8 6 886 4 33
Podsumowanie 21 19 123 12 96

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 8 9 10 27
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 7 5 18
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH KWW LEWICY I BEZPARTYJNYCH 8 8 8 24
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ KWW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ 8 9 10 27

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JĘDROWIAK Patryk 27 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ Ostrzeszów
3 WITEK Mariusz 53 wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Polskie Stronnictwo Ludowe Siedlików
2 MANIKOWSKI Andrzej 50 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Ostrzeszów

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 5 684 3 181 3 181 55.96% 0.05596
3 077 96.73% 0.09673
Tak
2 6 490 3 678 3 678 56.67% 0.05667
3 538 96.19% 0.09619
Tak
3 6 883 3 589 3 589 52.14% 0.05214
3 414 95.12% 0.09512
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 105 27 30.96% 0.03096
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 459 18 14.55% 0.01455
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH 1 306 24 13.02% 0.01302
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ 4 159 27 41.47% 0.04147

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 105 27 6 30.96% 0.03096
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 459 18 3 14.55% 0.01455
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH 1 306 24 2 13.02% 0.01302
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ 4 159 27 10 41.47% 0.04147
Tak

Rada Miejska Ostrzeszów - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 MĄDRY Mieczysław Kazimierz 163 5.30% 0.0053
Nie
1 2 2 RACZYŃSKI Roman Zbigniew 192 6.24% 0.00624
Tak
1 2 3 CZWORDON Marek Jan 116 3.77% 0.00377
Nie
1 2 4 WICHNOWSKA Małgorzata 88 2.86% 0.00286
Nie
1 2 5 KINASTOWSKI Robert Jakub 65 2.11% 0.00211
Nie
1 2 6 WOJCIECHOWSKI Andrzej Ryszard 40 1.30% 0.0013
Nie
1 2 7 IWAŃSKA Anna Weronika 45 1.46% 0.00146
Nie
1 2 8 ZELNO Teresa Maria 27 0.88% 0.00088
Nie
1 10 1 MANIKOWSKI Andrzej 397 12.90% 0.0129
Tak
1 10 2 MARCHIŃSKA Jolanta Franciszka 43 1.40% 0.0014
Nie
1 10 3 DADACZYŃSKI Ryszard Romuald 98 3.18% 0.00318
Nie
1 10 4 MIKOŁAJCZYK Jacek Maciej 42 1.36% 0.00136
Nie
1 10 5 KRÓLIK Iwona Barbara 23 0.75% 0.00075
Nie
1 10 6 HAZUBSKA Beata 38 1.23% 0.00123
Nie
1 14 1 WIDERSKI Sławomir Jan 196 6.37% 0.00637
Tak
1 14 2 KOKOSZKO Bogusław 175 5.69% 0.00569
Nie
1 14 3 BORKOWSKA Dominika 36 1.17% 0.00117
Nie
1 14 4 MALAK Arkadiusz 51 1.66% 0.00166
Nie
1 14 5 DOLATA Sylwia Teresa 7 0.23% 0.00023
Nie
1 14 6 ZIMOCH Andrzej 32 1.04% 0.00104
Nie
1 14 7 WOJDA Szymon Paweł 59 1.92% 0.00192
Nie
1 14 8 CHMIELEWSKA Karolina 6 0.19% 0.00019
Nie
1 15 1 MAJ Kamila Maria 196 6.37% 0.00637
Tak
1 15 2 CALIŃSKA Beata Jadwiga 332 10.79% 0.01079
Tak
1 15 3 JÓZEFIAK Aleksander 183 5.95% 0.00595
Tak
1 15 4 STEMPNIEWICZ Mariusz Zbigniew 142 4.61% 0.00461
Nie
1 15 5 JANIAK Jakub Robert 70 2.27% 0.00227
Nie
1 15 6 DYBALSKI Grzegorz 126 4.09% 0.00409
Nie
1 15 7 BAJKO Anna Elżbieta 53 1.72% 0.00172
Nie
1 15 8 GÓRNY Arkadiusz Julian 36 1.17% 0.00117
Nie
2 2 1 ŁUCZAK Marcin Mateusz 440 12.44% 0.01244
Tak
2 2 2 TOMCZYK Zbigniew 201 5.68% 0.00568
Tak
2 2 3 PONITKA Grzegorz 67 1.89% 0.00189
Nie
2 2 4 NIESOBSKA Anna 27 0.76% 0.00076
Nie
2 2 5 POŁOMSKI Tomasz 42 1.19% 0.00119
Nie
2 2 6 DUCZMAL Katarzyna 65 1.84% 0.00184
Nie
2 2 7 KAJSER Tomasz Piotr 154 4.35% 0.00435
Nie
2 2 8 MIKOŁAJCZYK Anita Joanna 22 0.62% 0.00062
Nie
2 2 9 ANDRUKIEWICZ Paulina Zofia 16 0.45% 0.00045
Nie
2 10 1 GAGATEK Danuta Maria 208 5.88% 0.00588
Tak
2 10 2 GUTOWSKI Eugeniusz Szymon 79 2.23% 0.00223
Nie
2 10 3 KORCZAK Wiesława 33 0.93% 0.00093
Nie
2 10 4 MICHALIK Jerzy 34 0.96% 0.00096
Nie
2 10 5 TORZ Andrzej Włodzimierz 38 1.07% 0.00107
Nie
2 10 6 DZIEKAN Bogumiła Magdalena 17 0.48% 0.00048
Nie
2 10 7 LIPIŃSKI Andrzej 62 1.75% 0.00175
Nie
2 14 1 WIĘCEK Grzegorz Włodzimierz 183 5.17% 0.00517
Tak
2 14 2 SZULCZYŃSKI Jerzy Marek 121 3.42% 0.00342
Nie
2 14 3 KLIMEK Jan Leon 97 2.74% 0.00274
Nie
2 14 4 PIETRZYKOWSKA Edyta 22 0.62% 0.00062
Nie
2 14 5 SUWICZAK Janusz 30 0.85% 0.00085
Nie
2 14 6 ZABŁOCKA Zdzisława Jadwiga 8 0.23% 0.00023
Nie
2 14 7 MIETLICKA Paulina Maria 3 0.08% 8.0E-5
Nie
2 14 8 PIECHOCKA Bogusława 11 0.31% 0.00031
Nie
2 15 1 JĘDROWIAK Patryk 711 20.10% 0.0201
Tak
2 15 2 ŚWITOŃ Marcin Paweł 299 8.45% 0.00845
Tak
2 15 3 RAJSKA Krystyna 269 7.60% 0.0076
Tak
2 15 4 LUBAWY Tadeusz 39 1.10% 0.0011
Nie
2 15 5 ADAMCZAK Joanna Katarzyna 14 0.40% 0.0004
Nie
2 15 6 PUCHAŁA Katarzyna 59 1.67% 0.00167
Nie
2 15 7 SKÓRSKI Jacek 94 2.66% 0.00266
Nie
2 15 8 SMUG Anna 51 1.44% 0.00144
Nie
2 15 9 DOROBEK Małgorzata 22 0.62% 0.00062
Nie
3 2 1 WITEK Mariusz 416 12.19% 0.01219
Tak
3 2 2 SKRZYPEK Edward Stefan 167 4.89% 0.00489
Tak
3 2 3 JURKIEWICZ Kazimierz Krzysztof 110 3.22% 0.00322
Nie
3 2 4 ODROBIŃSKI Sławomir Józef 199 5.83% 0.00583
Tak
3 2 5 OGÓRKIEWICZ Andrzej Józef 152 4.45% 0.00445
Nie
3 2 6 KOZŁOWSKA Mariola Teresa 116 3.40% 0.0034
Nie
3 2 7 JERZYK Paulina Maria 36 1.05% 0.00105
Nie
3 2 8 JARYCH Longina Barbara 36 1.05% 0.00105
Nie
3 2 9 CYBULSKA Jadwiga 26 0.76% 0.00076
Nie
3 2 10 NASIADEK Andrzej 77 2.26% 0.00226
Nie
3 10 1 MARCHIŃSKI Antoni 141 4.13% 0.00413
Tak
3 10 2 BRYLAK Mirosław Grzegorz 91 2.67% 0.00267
Nie
3 10 3 OLEŚ Mirosława Maria 43 1.26% 0.00126
Nie
3 10 4 KRUCZYŃSKA Danuta 43 1.26% 0.00126
Nie
3 10 5 KARBOWY Monika Magdalena 29 0.85% 0.00085
Nie
3 14 1 BACIK Kazimierz 122 3.57% 0.00357
Nie
3 14 2 KINAS Alan Marceli 14 0.41% 0.00041
Nie
3 14 3 MODRZYŃSKA Mirosława 37 1.08% 0.00108
Nie
3 14 4 SROCZYŃSKA Iwona Krystyna 9 0.26% 0.00026
Nie
3 14 5 CHOWAŃSKA Zofia Czesława 12 0.35% 0.00035
Nie
3 14 6 FRĄCZEK Beata 21 0.62% 0.00062
Nie
3 14 7 FIOŁKA Marek Czesław 10 0.29% 0.00029
Nie
3 14 8 GUZENDA Monika Agnieszka 44 1.29% 0.00129
Nie
3 15 1 WRZESIŃSKI Michał 146 4.28% 0.00428
Tak
3 15 2 KOKOT Marcin Krzysztof 272 7.97% 0.00797
Tak
3 15 3 GAGATEK Marcin Andrzej 190 5.57% 0.00557
Tak
3 15 4 SZMAJ-SZŁAPIK Barbara 118 3.46% 0.00346
Nie
3 15 5 NYCZ Zbigniew 68 1.99% 0.00199
Nie
3 15 6 WYSOTA Wiesława Agnieszka 210 6.15% 0.00615
Tak
3 15 7 TOMCZAK Jan 87 2.55% 0.00255
Nie
3 15 8 KARWACKA Elżbieta 135 3.95% 0.00395
Nie
3 15 9 MISIAK Danuta Barbara 104 3.05% 0.00305
Nie
3 15 10 KAWALER Tomasz 133 3.90% 0.0039
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 JĘDROWIAK Patryk 27 wyższe Ostrzeszów, 5 126 49.74 Druga tura
2 MANIKOWSKI Andrzej 50 wyższe Ostrzeszów, 1 148 11.14 Nie
3 WITEK Mariusz 53 wyższe Siedlików, 4 032 39.12 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Łąkowa 1 Ostrzeszów stały 1 233 717 717 58.15% 0.05815
705 98.33%
2 Zespół Szkół nr 1, ul. gen. Władysława Sikorskiego 9 Ostrzeszów stały 1 575 808 808 51.30% 0.0513
802 99.26%
3 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Zamkowa 21 Ostrzeszów stały 2 036 1 208 1 208 59.33% 0.05933
1 202 99.50%
4 Sala sesyjna Starostwa Powiatowego, ul. gen. Franciszka Altera 2 Ostrzeszów stały 1 595 868 868 54.42% 0.05442
864 99.54%
5 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Piastowska 3 Ostrzeszów stały 1 877 1 076 1 076 57.33% 0.05733
1 072 99.63%
6 Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Zielona 4 Ostrzeszów stały 2 115 1 193 1 193 56.41% 0.05641
1 174 98.41%
7 Przedszkole Publiczne nr 5, ul. Łąkowa 5 Ostrzeszów stały 1 749 991 991 56.66% 0.05666
983 99.19%
8 Świetlica Środowiskowa, ul. Wrocławska 24 Rojów stały 651 346 346 53.15% 0.05315
340 98.27%
9 Sala wiejska, 33 Olszyna stały 920 492 492 53.48% 0.05348
480 97.56%
10 Sala OSP, 46 Kochłowy stały 321 161 161 50.16% 0.05016
155 96.27%
11 Szkoła Podstawowa, 106 Rogaszyce stały 1 038 542 542 52.22% 0.05222
537 99.08%
12 Szkoła Podstawowa, 53a Szklarka Przygodzicka stały 1 036 501 501 48.36% 0.04836
492 98.20%
13 Budynek po byłej szkole podstawowej, 4 Potaśnia stały 773 437 437 56.53% 0.05653
433 99.08%
14 Szkoła Podstawowa, 58d Siedlików stały 959 539 539 56.20% 0.0562
535 99.26%
15 Szkoła Podstawowa, 18 Niedźwiedź stały 1 133 519 519 45.81% 0.04581
504 97.11%
16 Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia, Aleja Wolności 4 Ostrzeszów szpital 12 5 5 41.67% 0.04167
4 80.00%
17 Dom Pomocy Społecznej w Kochłowach, 1 Kochłowy dom pomocy społecznej 44 28 28 63.64% 0.06364
24 85.71%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 JĘDROWIAK Patryk 27 wyższe Ostrzeszów, 5661 57.25 Tak
2 WITEK Mariusz 53 wyższe Siedlików, 4227 42.75 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych JĘDROWIAK Patryk Głosów ważnych oddanych na kandydatów WITEK Mariusz
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Łąkowa 1 Ostrzeszów 654 370 56.57% 0.05657
43.43% 284
2 Zespół Szkół nr 1, ul. gen. Władysława Sikorskiego 9 Ostrzeszów 768 470 61.20% 0.0612
38.80% 298
3 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Zamkowa 21 Ostrzeszów 1178 757 64.26% 0.06426
35.74% 421
4 Sala sesyjna Starostwa Powiatowego, ul. gen. Franciszka Altera 2 Ostrzeszów 806 440 54.59% 0.05459
45.41% 366
5 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Piastowska 3 Ostrzeszów 1004 581 57.87% 0.05787
42.13% 423
6 Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Zielona 4 Ostrzeszów 1136 693 61.00% 0.061
39.00% 443
7 Przedszkole Publiczne nr 5, ul. Łąkowa 5 Ostrzeszów 981 610 62.18% 0.06218
37.82% 371
8 Świetlica Środowiskowa, ul. Wrocławska 24 Rojów 314 147 46.82% 0.04682
53.18% 167
9 Sala wiejska, 33 Olszyna 482 243 50.41% 0.05041
49.59% 239
10 Sala OSP, 46 Kochłowy 122 56 45.90% 0.0459
54.10% 66
11 Szkoła Podstawowa, 106 Rogaszyce 483 349 72.26% 0.07226
27.74% 134
12 Szkoła Podstawowa, 53a Szklarka Przygodzicka 449 372 82.85% 0.08285
17.15% 77
13 Budynek po byłej szkole podstawowej, 4 Potaśnia 457 248 54.27% 0.05427
45.73% 209
14 Szkoła Podstawowa, 58d Siedlików 563 124 22.02% 0.02202
77.98% 439
15 Szkoła Podstawowa, 18 Niedźwiedź 462 187 40.48% 0.04048
59.52% 275
16 Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia, Aleja Wolności 4 Ostrzeszów 6 4 66.67% 0.06667
33.33% 2
17 Dom Pomocy Społecznej w Kochłowach, 1 Kochłowy 23 10 43.48% 0.04348
56.52% 13

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Łąkowa 1 Ostrzeszów stały 1233 655 655 53.12% 0.05312
654 99.85%
2 Zespół Szkół nr 1, ul. gen. Władysława Sikorskiego 9 Ostrzeszów stały 1576 769 769 48.79% 0.04879
768 99.87%
3 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Zamkowa 21 Ostrzeszów stały 2032 1182 1182 58.17% 0.05817
1178 99.66%
4 Sala sesyjna Starostwa Powiatowego, ul. gen. Franciszka Altera 2 Ostrzeszów stały 1587 808 808 50.91% 0.05091
806 99.75%
5 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Piastowska 3 Ostrzeszów stały 1880 1005 1005 53.46% 0.05346
1004 99.90%
6 Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Zielona 4 Ostrzeszów stały 2111 1138 1138 53.91% 0.05391
1136 99.82%
7 Przedszkole Publiczne nr 5, ul. Łąkowa 5 Ostrzeszów stały 1747 988 988 56.55% 0.05655
981 99.29%
8 Świetlica Środowiskowa, ul. Wrocławska 24 Rojów stały 652 314 314 48.16% 0.04816
314 100.00%
9 Sala wiejska, 33 Olszyna stały 933 485 485 51.98% 0.05198
482 99.38%
10 Sala OSP, 46 Kochłowy stały 323 123 123 38.08% 0.03808
122 99.19%
11 Szkoła Podstawowa, 106 Rogaszyce stały 1040 483 483 46.44% 0.04644
483 100.00%
12 Szkoła Podstawowa, 53a Szklarka Przygodzicka stały 1043 450 450 43.14% 0.04314
449 99.78%
13 Budynek po byłej szkole podstawowej, 4 Potaśnia stały 774 458 458 59.17% 0.05917
457 99.78%
14 Szkoła Podstawowa, 58d Siedlików stały 961 568 568 59.11% 0.05911
563 99.12%
15 Szkoła Podstawowa, 18 Niedźwiedź stały 1134 463 463 40.83% 0.04083
462 99.78%
16 Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia, Aleja Wolności 4 Ostrzeszów szpital 16 6 6 37.50% 0.0375
6 100.00%
17 Dom Pomocy Społecznej w Kochłowach, 1 Kochłowy dom pomocy społecznej 43 24 24 55.81% 0.05581
23 95.83%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 3 23 641 19 123 17 1