Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 158 689
Wyborców 128 958
Obwodów 109
  • Wybory do Rady Powiatu Ostrowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto ostrozw wielkopolskiMiasto Ostrów Wielkopolski 42 3 23 12 111
gmina i miasto nowe skalmierzyceGmina I Miasto Nowe Skalmierzyce 9 15 15 65 65
gmina i miasto odolanozwGmina I Miasto Odolanów 16 15 15 33 33
gmina ostrozw wielkopolskiGmina Ostrów Wielkopolski 13 15 15 51 51
gmina przygodziceGmina Przygodzice 8 15 15 24 24
gmina i miasto raszkozwGmina I Miasto Raszków 7 15 15 29 29
gmina sieroszewiceGmina Sieroszewice 8 15 15 46 46
gmina sosznieGmina Sośnie 6 15 15 37 37

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Świetlica Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Plac Stefana Rowińskiego 3 Ostrów Wielkopolski stały Nie Harcerska, Kaliska nr 1 - 40 (obie strony), Plac Stefana Rowińskiego, Sądowa
2 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Wrocławska 48 Ostrów Wielkopolski stały Nie Kościelna, Rynek, Wiosny Ludów, Wrocławska nr 1 - 50 (obie strony)
3 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Królowej Jadwigi 3 Ostrów Wielkopolski stały Nie 60 Pułku Piechoty, Konopnickiej nr 1 - 18 (obie strony), Królowej Jadwigi nr 1 - 11 (nieparzyste) i nr 2 - 14a (parzyste)
4 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Partyzancka 15 Ostrów Wielkopolski stały Tak gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Kolejowa nr 1 - 24 (obie strony), Partyzancka nr 1 - 25 (obie strony), Plac 23 Stycznia, Raszkowska nr 1 - 23 (nieparzyste) i nr 2 - 30 (parzyste), Starotargowa, Sukiennicza
5 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Wolności 29A Ostrów Wielkopolski stały Tak Głogowska, Partyzancka od nr 26 (obie strony do końca), Sienkiewicza, Wolności, Ludwika Zamenhofa
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski stały Nie Browarna, Dworcowa, Kolejowa od nr 25 (obie strony do końca), Ogrodowa, Raszkowska od nr 32 (parzyste do końca) i od nr 25 (nieparzyste do końca), Towarowa, Wojska Polskiego
7 Zespół Szkół Sióstr Salezjanek, Aleja Słowackiego 33a Ostrów Wielkopolski stały Nie Aleja Słowackiego od nr 19 (nieparzyste do końca) i od nr 8 (parzyste do końca), Wojciecha Bąka, Gustawa Bojanowskiego, Konopnickiej od nr 20 (obie strony do końca), Mickiewicza od nr 13 (nieparzyste do końca) i od nr 20 (parzyste do końca), Cypriana Norwida, Mikołaja Reja, Tomasza Zana
8 Niepubliczne Przedszkole "NASZ DOMEK", ul. Melchiora Wańkowicza 42 Ostrów Wielkopolski stały Tak Działkowa, Grobla, biskupa Wincentego Kadłubka, Osadnicza od nr 33 (nieparzyste do końca) i od nr 38 (parzyste do końca), Spichrzowa, Strumykowa, Melchiora Wańkowicza, ks. Józefa Warszawskiego, Wodna, Zielona, Jadwigi Żylińskiej
9 Zespół Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego, Aleja Słowackiego 1C Ostrów Wielkopolski stały Nie Aleja Słowackiego nr 1 - 17 (nieparzyste) i nr 2 - 6 (parzyste), Jarosława Iwaszkiewicza, Królowej Jadwigi nr 16 - 48 (parzyste) i nr 21 - 41 (nieparzyste), Mickiewicza nr 1 - 9a (nieparzyste) i nr 2 - 16 (parzyste), Bolesława Limanowskiego nr 1 - 67 (nieparzyste) i nr 2 - 22 (parzyste)
10 Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej "Edukator", ul. Tuwima 12 Ostrów Wielkopolski stały Nie Jana Długosza, Kasprowicza, Ignacego Kraszewskiego, Królowej Jadwigi od nr 50 (obie strony do końca), Igora Newerlego, Bolesława Prusa, Reymonta, Tuwima
11 Przedszkole Nr 10, ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 4 Ostrów Wielkopolski stały Nie Aleja Siwego Sokoła, Jachtowa, Bolesława Limanowskiego od nr 40 (parzyste do końca) i od nr 69 (nieparzyste do końca), Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Nadbrzeżna, Osadnicza nr 1 - 31 (nieparzyste) i nr 2 - 34 (parzyste), Plażowa, Północna, Regatowa, Szkutnicza, Wenecja, Wioślarska, Żeromskiego
12 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S. A., ul. Grunwaldzka 74 Ostrów Wielkopolski stały Nie Bałtycka, Bracka, Daleka, Jana Danysza, Diamentowa, Gdańska, Marka Grechuty, Grunwaldzka, Kaliska od nr 89 (nieparzyste do końca) i od nr 100 (parzyste do końca), Kaszubska, Kłodzka, Krakowska, Krótka, Kujawska, Lubelska, Lubuska, Łączna, Łęczycka, Łódzka, Mazurska, Czesława Niemena, Olsztyńska, Opalowa, Opolska, Agnieszki Osieckiej, Pałucka, Podlaska, Pomorska, Rubinowa, Skryta, Sopocka, Szafirowa, Szczecińska, Szmaragdowa, Śląska, Topazowa, Torowa, Toruńska, Tucholska, Warmińska
13 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Grabowska 1 - 3 Ostrów Wielkopolski stały Tak Bacewicz, Olgi Boznańskiej, Poli Gojawiczyńskiej, Grabowska nr 2 - 114 (parzyste) i nr 1 - 103 (nieparzyste), Kazimiery Iłłakowiczówny, Józefa Jurka, Ireny Kosmowskiej, Kossak, Olgi Małkowskiej, Heleny Modrzejewskiej, Moniuszki, Zofii Nałkowskiej, Nowa Krępa nr 1 - 141 (obie strony), Jerzego Ofierskiego, Elizy Orzeszkowej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Piaskowa, Emilii Sczanieckiej, Ireny Sendlerowej, Stefanii Sempołowskiej, Edwarda Serwańskiego, Marii Curie Skłodowskiej, Marii Szembekowej, Wisławy Szymborskiej, Gabrieli Zapolskiej, Żwirowa
14 Przedszkole Nr 1, ul. profesora Kaliny 2 Ostrów Wielkopolski stały Tak gen. Józefa Hallera, Jasna nr 1 - 7 (obie strony), profesora Kaliny, Kaliska nr 42 - 98 (parzyste) i nr 43 - 87 (nieparzyste), kardynała M. Ledóchowskiego od nr 19 (obie strony do końca), Janusza Kusocińskiego, marszałka Józefa Piłsudskiego nr 1 - 7 (nieparzyste) i nr 2 - 16 (parzyste), Idziego Matyśkiewicza, Okrzei, Promykowa, Przechodnia, Przesmyk, Strażacka, Świt, Wąska, Wincentego Witosa od nr 3 (nieparzyste do końca) i od nr 14 (parzyste do końca), Wyjazdowa
15 Żłobek Miejski, ul. dr Tadeusza Jankowskiego 10A Ostrów Wielkopolski stały Tak Aleja Solidarności, Tomasza Karola Bartkiewicza, Błękitna, Bronikowskiego, Anastazego Cywińskiego, Józefa Dwornika, dr Tadeusza Jankowskiego od nr 5 (nieparzyste do końca) i od nr 14 (parzyste do końca), Jasna od nr 11 (obie strony do końca), Kolorowa, Włodzimierza Lewandowskiego, biskupa Arkadiusza Lisieckiego, ks. prałata Czesława Majorka, Andrzeja Niesiołowskiego, Pastelowa, Piękna, Polskiego Czerwonego Krzyża, ks. Jerzego Popiełuszki, Promienista, Antoniego Serbeńskiego, Józefa Sikory, Srebrna, Strzelecka nr 1 - 57 (nieparzyste) i nr 2 - 100 (parzyste), Tęczowa, Urocza, Złota
16 Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej, ul. Ludwika Waryńskiego 29 Ostrów Wielkopolski stały Nie Kamila Baczyńskiego, Józefa Chełmońskiego, dr Tadeusza Jankowskiego nr 1 - 3 (nieparzyste) i nr 2 - 12 (parzyste), Jacka Malczewskiego, Matejki, Stanisława Mikołajczyka
17 Przedszkole Nr 9, ul. Jana Brzechwy 2 Ostrów Wielkopolski stały Nie Jana Brzechwy, ks. kardynała Edmunda Dalbora, ks. Walentego Śmigielskiego, Wyspiańskiego
18 Żłobek Miejski, ul. Ludwika Waryńskiego 29 Ostrów Wielkopolski stały Tak Włodzimierza Majakowskiego, Kornela Makuszyńskiego, marszałka Józefa Piłsudskiego nr 9 - 71 (nieparzyste), Osiedle Robotnicze, Szkolna nr 1 - 12 (obie strony), Klemensa Tomczeka, Leona Walczaka, Ludwika Waryńskiego
19 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Asnyka 26 Ostrów Wielkopolski stały Tak Asnyka, Władysława Broniewskiego, Komuny Paryskiej od nr 15 (obie strony do końca)
20 Szkoła Postawowa Nr 9, (łącznik z salą gimnastyczną-wejście od ul. Broniewskiego), ul. Asnyka 26 Ostrów Wielkopolski stały Nie Jana Mertki, Ignacego Jana Paderewskiego od nr 16 (parzyste do końca) i od nr 25 (nieparzyste do końca)
21 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S. A., ul. Wysocka 57 Ostrów Wielkopolski stały Nie Kazimierza Frąszczaka, Klasztorna, Końcowa, Lawendowa, Ignacego Jana Paderewskiego nr 1 - 23 (nieparzyste) i nr 2 - 14 (parzyste), marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 81 (nieparzyste do końca), Pogodna, Radosna, Strzelecka od nr 91 (nieparzyste do końca) i od nr 114 (parzyste do końca), Szczęśliwa, Wesoła, Wysocka od nr 41 (obie strony do końca)
22 Przedszkole Nr 15, ul. Szkolna 26 Ostrów Wielkopolski stały Nie Komuny Paryskiej nr 1 - 14 (obie strony), Szkolna od nr 13 (obie strony do końca)
23 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Świetlicowa 9 Ostrów Wielkopolski stały Tak Batalionowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Daglezjowa, Dębowa, Ekologiczna, Grabowska od nr 120 (obie strony do końca), Hebanowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Klubowa, Laurowa, Mahoniowa, Osiedle Leśne, Platanowa, Poligonowa, Przesieka, Przy Lesie, Sportowa, Świetlicowa, Wiązowa, Wodociągi Miejskie
24 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Świetlicowa 9 Ostrów Wielkopolski stały Tak Azaliowa, Cyprysowa, Michała Drzymały, Głogowa, Grabowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Leszczynowa, Limbowa, Magnoliowa, Migdałowa, Olchowa, Oliwkowa, Olszynowa, Pruślińska, Słonecznikowa, Środkowa, Uskok, Wilcza, Wylotowa
25 CAR-LIFT SERVICE Sp. z o. o., ul. Kamienna 10a Ostrów Wielkopolski stały Nie Agrestowa, Aroniowa, Brzoskwiniowa, Cicha, Czereśniowa, Gajowa, Jagodowa, Jabłoniowa, Kamienna, Kukułcza, Leśna, Malinowa, Morelowa, Myśliwska, Na Polance, Pod Gruszą, Południowa, Poziomkowa, Sadowa, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Truskawkowa, Wiśniowa, Wrocławska od nr 93a (nieparzyste do końca) i od nr 148 (parzyste do końca), Zagajnikowa
26 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Staroprzygodzka 112 Ostrów Wielkopolski stały Tak Bajkowa, Bartosza, Bolka i Lolka, Celna, Chłopska, św. Floriana, Graniczna, Gwarna, Jasia i Małgosi, Jesienna, Kątowa, Koszałka Opałka, Koziołka Matołka, Krańcowa od nr 67 (nieparzyste do końca) i od nr 72 (parzyste do końca), Kubusia Puchatka, Letnia, Mała, Modrzewiowa, Niedługa, Obrzeże, Odległa, Odskok, Osiedlowa nr 2 - 4 (parzyste), Piesza, Piotrusia Pana, Przeskok, Przyjacielska, Macieja Rataja, Słoweńska, Sosnowa, Staroprzygodzka od nr 102 (obie strony do końca), Świerkowa, Tylna, Ukośna, Widok, Wiosenna, Włościańska, Wrzosowa, Zapiecek, Zatorze, Zimowa, Zjazd
27 Przedszkole Nr 2, ul. Staroprzygodzka 112a Ostrów Wielkopolski stały Tak Budowlanych, Brzozowa, Ceglana, Ciesielska, Dekarska, Długa nr 1 - 18j (obie strony), Garncarska, Glinkowa, Gołębia, Grawerska, Inżynierska, Kolejarska, Krucza, Kuźnicza, Murarska, Mylna, Okopowa, Rzemieślnicza, Siewna, Słoneczna, Staroprzygodzka nr 1 - 101 (obie strony), Ślusarska, Tokarska, Woźna, Zacisze, Zbrojarska, Zduńska, Zębcowska, Żytnia
28 Świetlica osiedlowa, ul. Kręta 52 Ostrów Wielkopolski stały Tak Bakaliowa, Boczna, Bratnia, Chłapowskiego nr 2 - 10 (parzyste) i nr 1 - 27f (nieparzyste), Długa od nr 20 (obie strony do końca), Dobra, Dolna, Elektryczna, Gorzycka od nr 46 (parzyste do końca) i od nr 49 (nieparzyste do końca), Górna, Irysowa, Konwaliowa, Krańcowa nr 1 - 65 (nieparzyste) i nr 2 - 70 (parzyste), Kręta, Krzywa, Łamana, Na Skraju, Niska, Nowa, Majowa, Odolanowska, Olszowa, Poprzeczna, Sąsiedzka, Sieroca, Skośna, Swobodna, Średnia, Topolowa od nr 61 (nieparzyste do końca) i od nr 136 (parzyste do końca), Wspólna, Wysoka, Zachodnia, Zakątek, Zielna
29 Szkoła Podstawowa nr 7, (stołówka-wejście od strony boiska), ul. Bema 30 Ostrów Wielkopolski stały Nie Bema nr 1 - 17 (nieparzyste) i nr 2 - 14 (parzyste), Chłopickiego nr 1 - 17 (nieparzyste) i nr 2 - 12 (parzyste), Chodkiewicza, gen. Dwernickiego, ks. mjr. Franciszka Dymarskiego, Gorzycka nr 1 - 47 (nieparzyste) i nr 2 - 44 (parzyste), Górnicza, Gronowa, gen. Jasińskiego nr 1 - 5 (nieparzyste), Juliana Korsaka, Kwiatowa, Lipowa 1 - 5 (nieparzyste) i nr 2 - 8 (parzyste), Andrzeja Niegolewskiego, Okólna nr 1 - 5 (nieparzyste) i nr 2 - 10 (parzyste), Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Rejtana, gen. Edmunda Taczanowskiego, Topolowa nr 25 - 59 (nieparzyste) i nr 56 - 126 (parzyste), Traugutta nr 1 - 3a (nieparzyste), Władysława Wawrzyniaka, Węglowa, Winna, Żniwna
30 Urząd Skarbowy, ul. Chłapowskiego 45 Ostrów Wielkopolski stały Nie Krzysztofa Arciszewskiego, Chłapowskiego od nr 12 (parzyste do końca) i od nr 29 (nieparzyste do końca), Czarnieckiego od nr 69 (nieparzyste do końca) i od nr 66 (parzyste do końca), Czerwonych Kosynierów, dr Aleksandra Dubiskiego, gen. Józefa Dowbór-Muśnickiego, gen. Bronisława Ducha, Głowackiego nr 1 - 49 (nieparzyste) i 2 - 58 (parzyste), Cypriana Godebskiego, gen. Kąckiego, Wojciecha Korfantego, gen. Stanisława Maczka, Poniatowskiego od nr 87 (nieparzyste do końca) i od nr 102 (parzyste do końca), Piotra Ściegiennego, Wybickiego nr 1 - 19 (obie strony), gen. Franciszka Żymirskiego
31 Przedszkole Nr 13, ul. Bema 30 Ostrów Wielkopolski stały Tak Bema nr 19 - 105 (nieparzyste) i nr 28 - 90 (parzyste), Chłopickiego nr 19 - 97 (nieparzyste) i nr 14 - 86 (parzyste), gen. Chrzanowskiego, Czarnieckiego nr 37 - 67 (nieparzyste) i nr 38 - 62 (parzyste), Dywizjonu 303, gen. Jasińskiego od nr 7 (nieparzyste do końca) i od nr 2 (parzyste do końca), gen. Kniaziewicza, Kordeckiego od nr 17 (nieparzyste do końca) i od nr 24 (parzyste do końca), gen. Madalińskiego, Emilii Plater, Poniatowskiego nr 59 - 85 (nieparzyste) i nr 62 - 100 (parzyste), Powstańców Warszawskich, Próchnika, gen. Sikorskiego, Traugutta nr 5 - 61 (nieparzyste) i nr 6 - 84 (parzyste), Walerego Wróblewskiego
32 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 7, ul. Bema 30 Ostrów Wielkopolski stały Tak gen. Romana Abrahama nr 1 - 7 (nieparzyste) i nr 2 - 8a (parzyste), Akacjowa, Czarnieckiego nr 1 - 35 (nieparzyste) i nr 2 - 32 (parzyste), Daliowa, Jana Dekerta, gen. Kazimierza Glabisza, Grodzieńska, Hetmańska, Jesionowa, Kilińskiego, Hugo Kołłątaja, Kordeckiego nr 1 - 15 (nieparzyste) i nr 2 - 22a (parzyste), Ignacego Krasickiego, Lipowa od nr 14 (parzyste do końca) i od nr 7 (nieparzyste do końca), Lwowska, Malwowa, Romualda Mielczarskiego nr 1 - 15 (obie strony), Obrońców Westerplatte, Okólna od nr 7 (nieparzyste do końca) i od nr 12 (parzyste do końca), Okrężna, Podolska, Poleska, Poniatowskiego nr 1 - 57a (nieparzyste) i nr 2 - 60 (parzyste), Prądzyńskiego nr 1 - 3 (nieparzyste) i nr 2 - 4a (parzyste), Różana, Józefa Sierakowskiego, Składowa, Sowińskiego nr 1 - 21 (nieparzyste) i nr 2 - 24 (parzyste), Stanisławowska, Wierzbowa, Wileńska, Wołyńska
33 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Krotoszyńska 171 Ostrów Wielkopolski stały Tak Bzowa, Cegłowa, Dożynkowa, Kasztanowa, Kłosowa, Konopna, Koszykowa, Krotoszyńska od nr 124 (parzyste do końca) i od nr 129 (nieparzyste do końca), Łanowa, Łąkowa, Makowa, Owsiana, Polna, Przymiejska od nr 47 (nieparzyste do końca) i od nr 62 (parzyste do końca), Spacerowa, Topolowa nr 1 - 23 (nieparzyste) i nr 2 - 18 (parzyste), Trzcinowa, Wiklinowa
34 Przedszkole Nr 14, ul. Piotra Bardowskiego 6 Ostrów Wielkopolski stały Nie gen. Władysława Andersa od nr 21 (nieparzyste do końca), Piotra Bardowskiego, Bema nr 98 - 120 (parzyste) i nr 107 - 121 (nieparzyste), Chłopickiego od nr 88 (parzyste do końca) i od nr 99 (nieparzyste do końca), Czwartaków, Ewarysta Estkowskiego, Głowackiego od nr 51 (nieparzyste do końca) i od nr 62 (parzyste do końca), gen. Franciszka Kleeberga, Stanisława Konarskiego, Krotoszyńska nr 56 - 122 (parzyste) i nr 69 - 125 (nieparzyste), Stanisława Kunickiego, gen. Tadeusza Kutrzeby, Jana Mariańskiego, Powstańców Śląskich, ks. Ignacego Jana Skorupki od nr 39 (obie strony do końca), Sowińskiego nr 26 - 60 (parzyste) i nr 23 - 49 (nieparzyste), Stacha Świstackiego, gen. Stanisława Taczaka, Traugutta nr 63 - 79 (nieparzyste) i nr 86 - 110 (parzyste), Wybickiego od nr 20 (parzyste do końca) i od nr 21 (nieparzyste do końca)
35 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Batorego 2 Ostrów Wielkopolski stały Tak Batorego, Bema od nr 123 (nieparzyste do końca) i od nr 132 (parzyste do końca), Marii Bojarskiej, Dojazdowa, Mirosława Feriča, Mariana Grześczyka, Kazimierza Grześkowiaka, prof. Józefa Jachimka, Marcina Kasprzaka, Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, Franciszka Kowalskiego, Lotnicza, Miodowa, Młyńska, Józefa Morissona, Gabriela Narutowicza, Ołobocka, Orzechowa, Michała Ossowskiego, Jana Pietrusińskiego, Poznańska od nr 34 (parzyste do końca) i od nr 37 (nieparzyste do końca), Przymiejska nr 1 - 41 (nieparzyste) i nr 2 - 60 (parzyste), Pszenna, Kazimierza Pussaka, Radłowska, Rąbczyńska, Rolna, Józefa Russka, Sowińskiego od nr 51 (nieparzyste do końca) i od nr 62 (parzyste do końca), Sporna, Antoniego Śmigla, Traugutta od nr 81 (nieparzyste do końca) i od nr 112 (parzyste do końca), Uroczysko, Wiejska, Romana i Henryka Zydorczaków
36 Przedszkole Nr 12, ul. gen. Władysława Andersa 15 Ostrów Wielkopolski stały Tak gen. Romana Abrahama od nr 9 (nieparzyste do końca) i od nr 10 (parzyste do końca), gen. Władysława Andersa nr 1 - 19 (nieparzyste), Dembińskiego, Krotoszyńska nr 1 - 67 (nieparzyste) i nr 2 - 54 (parzyste), Walerego Łukasińskiego, Romualda Mielczarskiego od nr 16 (obie strony do końca), płk. Fr. Nullo, Poznańska nr 1 - 33 (nieparzyste) i nr 2 - 16 (parzyste), Prądzyńskiego od nr 6 (obie strony do końca), gen. Stanisława Skalskiego, ks. Ignacego Jana Skorupki nr 1 - 38 (obie strony), Żółkiewskiego
37 Szkoła Podstawowa Nr 2 Im. "Ewarysta Estkowskiego", ul. Wrocławska 51 Ostrów Wielkopolski stały Tak Aleja Powstańców Wielkopolskich, Fryderyka Chopina, płk. Tadeusza Frydrychowicza, Gimnazjalna, Klonowicza, ks. Jana Kompałły, Kościuszki nr 1 - 23b (nieparzyste), Langiewicza, kardynała M. Ledóchowskiego nr 1 - 17 (nieparzyste) i nr 2 - 8 (parzyste), Olimpijska, Plac Bankowy, Pułaskiego, Staszica, ks. Augustyna Szamarzewskiego, Wrocławska nr 51 - 75 (nieparzyste) i nr 52 - 100 (parzyste), Wysocka nr 1 - 40 (obie strony)
38 Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych, ul. Kantaka 6 Ostrów Wielkopolski stały Nie 3 Maja, Armii Krajowej, Kantaka, Kościuszki od nr 25 (nieparzyste do końca) i od nr 44 (parzyste do końca), Miła, Młodzieżowa, Wigury, Wrocławska nr 102 - 146 (parzyste) i nr 77 - 93 (nieparzyste), Żwirki
39 Przedszkole Nr 7, ul. Piastowska 21 Ostrów Wielkopolski stały Tak Mikołaja Kopernika, Kościuszki nr 2 - 40 (parzyste), Majdan, Parkowa, Piastowska, Prosta, Sobieskiego, Spokojna, Targowa
40 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Bolesława Limanowskiego 20/22 Ostrów Wielkopolski szpital Nie Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
41 Areszt Śledczy, ul. kardynała M. Ledóchowskiego 1 Ostrów Wielkopolski areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy
42 Dom Pomocy Społecznej, ul. Partyzancka 8 Ostrów Wielkopolski dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Szkoła Podstawowa, ul. Kaliska 52 Nowe Skalmierzyce stały Tak Miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: 1 Maja, 29 Grudnia, Boczkowska, Dojazdowa, Generała Józefa Hallera, Kaliska od nr 1 do nr 52, Ignacego Krasickiego, Nowa, Plac Wolności, Gen. Władysława Sikorskiego, Tartakowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego
2 Szkoła Podstawowa, ul. Okólna 8 Nowe Skalmierzyce stały Tak Miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: 3 Maja, Jana Pawła II, Kaliska od nr 53 do nr 96, Kamienna, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Jana Mertki, Adama Mickiewicza, Mostowa, Gabriela Narutowicza, Okólna, Podkocka, Polna, Szkolna
3 Szkoła Podstawowa, ul. Ostrowska 16 Skalmierzyce stały Tak Sołectwo: Skalmierzyce
4 Szkoła Podstawowa, ul. Ostrowska 16 Skalmierzyce stały Nie sołectwa: Boczków, Gniazdów, Mączniki, Śliwniki
5 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 7 Biskupice Ołoboczne stały Nie Sołectwo: Biskupice Ołoboczne
6 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 56 Fabianów stały Tak Sołectwa: Fabianów, Ociąż
7 Szkoła Podstawowa, ul. Kaliska 4 Kotowiecko stały Nie Sołectwa: Głóski, Kotowiecko (wieś Kotowiecko i Pawłówek), Żakowice
8 Szkoła Podstawowa, 21 Droszew stały Nie Sołectwo: Biskupice, Droszew (wieś Droszew i Pawłów), Gałązki Małe, Gałązki Wielkie, Kościuszków (wieś Kościuszków i Czachory), Kurów, Miedzianów, Trkusów
9 Szkoła Podstawowa, 48 Gostyczyna stały Tak Sołectwa: Chotów, Gostyczyna, Leziona, Osiek, Strzegowa, Śmiłów, Węgry
1 Odolanowski Dom Kultury, ul. Bartosza 7 Odolanów stały Tak Odolanów: 1 - go Maja, Bartosza, Cofalskiego, Dworcowa, Fr. Sójki, Kaliska 1 - 30, Kopernika, Krotoszyńska 1 - 18 i 20, Ludomiry Namysł, Parkowa, Plac Kościuszki, Rynek, Słoneczna, Wiosny Ludów, Zamkowa, Zborowiecka
2 Przedszkole im. Kubusia Puchatka, Pl. Kościuszki 4 Odolanów stały Tak Odolanów: Bema, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Poniatowskiego, Sowińskiego, Sułkowskiego, Traugutta
3 Świetlica Osiedlowa, ul. Kaliska 58a Odolanów stały Tak Odolanów: Boczna, Dąbrówki, Kaliska od 31 do końca, Kręta, Łąkowa, Mostowa, Nadbaryczna, Ostrowska, Piaskowa, Plac Św. Barbary, Poznańska, Spokojna
4 Liceum Ogólnokształcące, ul. Krotoszyńska 123 Odolanów stały Nie Odolanów: Al. Jana Pawła II, Ceglana, Dębowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Krotoszyńska 79 - 89 nieparzyste i od 91 do końca, Kwiatowa, Kurochowska, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Polna, Przemysłowa, Sadowa, Sosnowa, Strzelecka za wyjątkiem 58 a-c, Świerkowa, Wiatraczna, Wiosenna, Wierzbowa, Trzy Mosty
5 Gminno-Miejskie Centrum Pomocy "Wiara-Nadzieja-Miłość", ul. Raszkowska 36 Odolanów stały Tak Odolanów: Chwaliszewska, Krotoszyńska 19 - 77 nieparzyste, 26 - 90 parzyste, Krótka, Ks. Bartłomieja Piszczygłowy, Nowa, Osiedlowa, Raszkowska, Wąska, Zacisze
6 Zespół Szkół w Odolanowie, Al. Jana Pawła II 1 Odolanów stały Tak Odolanów: Gimnazjalna, Strzelecka 58a-c
7 Szkoła Podstawowa, 63a Huta stały Nie Sołectwo: Huta, Sołectwo: Nadstawki, Osady: Grochowiska, Papiernia, Trzcieliny
8 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 5 Świeca stały Tak Sołectwo Świeca I, Sołectwo Świeca II
9 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Garki stały Nie Sołectwo Boników-okręg wyborczy 9, Sołectwo Garki-okręg wyborczy 10
10 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 69 Tarchały Wielkie stały Nie Sołectwo Tarchały Wielkie
11 Szkoła Podstawowa, ul. Odolanowska 80 Raczyce stały Tak Sołectwo Raczyce
12 Szkoła Podstawowa, ul. Odolanowska 38 Uciechów stały Nie Sołectwo Uciechów, Osada Lipiny
13 Szkoła Filialna, 43 Gorzyce Małe stały Nie Sołectwo Gorzyce Małe, Sołectwo Baby
14 Szkoła Podstawowa, 12 Nabyszyce stały Nie Sołectwo Nabyszyce, Osada Kuroch
15 Szkoła Filialna, ul. Odolanowska 25 Gliśnica stały Nie Sołectwo Gliśnica, Osady: Biadaszki, Wisławka, Sołectwo Kaczory
16 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 4 Wierzbno stały Tak Sołectwo Wierzbno, Sołectwo Tarchały Małe
1 Szkoła Podstawowa, 35 Daniszyn stały Nie sołectwa: Cegły, Chruszczyny, Daniszyn, Mazury
2 Szkoła Podstawowa w Lamkach, 131 Lamki stały Nie sołectwa: Lamki, Świeligów, Zacharzew
3 Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich, ul. Szkolna 31 Gorzyce Wielkie stały Tak sołectwa: Gorzyce Wielkie, Radziwiłłów
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Topoli Małej, ul. Szkolna 115 Topola Mała stały Tak sołectwo: Topola Mała
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysocku Wielkim, ul. Sadowska 2 Wysocko Wielkie stały Nie sołectwa: Nowe Kamienice, Smardowskie Olendry, Wysocko Wielkie
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wtórku, ul. Szkolna 12 Wtórek stały Tak sołectwa: Sadowie, Wtórek
7 Szkoła Podstawowa, 43a Franklinów stały Tak sołectwa: Franklinów, Lewkowiec
8 Szkoła Podstawowa w Lewkowie, ul. Szkolna 6 Lewków stały Tak sołectwa: Kwiatków, Lewków, Michałków
9 Szkoła Podstawowa, 38 Szczury stały Nie sołectwa: Będzieszyn, Młynów, Słaborowice, Szczury
10 Przedszkole Publiczne, 25 Biniew stały Tak sołectwa: Biniew, Górzenko, Górzno
11 Szkoła Podstawowa w Sobótce, 72 Sobótka stały Tak sołectwa: Borowiec, Gutów, Sobótka
12 Przedszkole Publiczne, ul. Szkolna 6 Czekanów stały Nie sołectwa: Czekanów, Karski, Kołątajew, Lewków Osiedle
13 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 14 Łąkociny stały Nie sołectwo Łąkociny
1 Szkoła Podstawowa im. Kard. Karola Wojtyły w Chynowej, 70A Chynowa stały Tak sołectwa: Bogufałów, Przygodziczki, Chynowa
2 Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie, 150 Czarnylas stały Nie sołectwa: Czarnylas, Hetmanów
3 Zespół Szkół w Dębnicy, ul. Ostrowska 140 Dębnica stały Tak sołectwo Dębnica
4 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Jankowie Przygodzkim, ul. Szkolna 4 Janków Przygodzki stały Nie sołectwa: Janków Przygodzki, Topola Wielka
5 Szkoła Podstawowa w Przygodzicach, ul Wysocka 2 Przygodzice stały Tak sołectwo Przygodzice
6 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym, ul. Kościelna 22 Wysocko Małe stały Nie sołectwa: Wysocko Małe, Smardów
7 Sala wiejska, ul. Krótka 4 Antonin stały Tak sołectwa: Antonin, Ludwików
8 Dom Ludowy, ul. Dworcowa 34 Topola-Osiedle stały Nie sołectwo Topola-Osiedle
1 Świetlica Wiejska, 31 Grudzielec Nowy stały Nie Sołectwa: Grudzielec, Grudzielec Nowy
2 Szkoła Podstawowa, 77 Janków Zaleśny stały Tak Sołectwa: Janków Zaleśny, Sulisław
3 Świetlica Wiejska, ul. Krotoszyńska 2 Ligota stały Nie Sołectwa: Bugaj, Koryta, Ligota, Korytnica
4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Koźmińska 8 Raszków stały Tak Sołectwa: Drogosław, Głogowa, Józefów Miasto: Raszków
5 Świetlica Wiejska, 68 Moszczanka stały Tak Sołectwa: Moszczanka, Skrzebowa, Bieganin, Szczurawice
6 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, 42 Przybysławice stały Nie Sołectwa: Przybysławice, Niemojewiec, Pogrzybów, Walentynów
7 Szkoła Podstawowa, ul. Wiejska 52 Radłów stały Tak Sołectwa: Jaskółki, Jelitów, Radłów, Rąbczyn
1 Szkoła Podstawowa, 14 Zamość stały Nie Sołectwa: Biernacice, Kania, Raduchów, Zamość
2 Szkoła Podstawowa, ul. Kościelna 16 Ołobok stały Tak Sołectwo: Ołobok, Sławin
3 Szkoła Podstawowa, 4 Westrza stały Nie Sołectwa: Bibianki, Parczew, Westrza
4 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 9 Sieroszewice stały Tak Sołectwa: Bilczew, Latowice, Kęszyce-osada, Sieroszewice
5 Szkoła Podstawowa, ul. Anny Wiesiołowskiej 1 Strzyżew stały Tak Sołectwo: Strzyżew
6 Szkoła Podstawowa, ul. Grabowska 2 Wielowieś stały Nie Sołectwa: Masanów, Namysłaki, Wielowieś
7 Szkoła Podstawowa, ul. Kaliska 3 Rososzyca stały Tak Sołectwa: Psary, Rososzyca
8 Dom Pomocy Społecznej, ul. Kaliska 3 Psary dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Psarach
1 Zespół Szkół w Sośniach, ul. Wielkopolska 43 Sośnie stały Tak Sołectwa: Janisławice, Kałkowskie (Bronisławka), Kocina, Sośnie
2 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju, 15 Bogdaj stały Tak Sołectwa: Bogdaj, Mariak, Młynik, Możdżanów, Szklarka Śląska
3 Zespół Szkół w Cieszynie, ul. Kościelna 17 Cieszyn stały Nie Sołectwa: Cieszyn, Dobrzec, Konradów
4 Zespół Szkół w Pawłowie, 3 Pawłów stały Nie Sołectwo: Pawłów
5 Zespół Szkół w Granowcu, ul. Odolanowska 19 Granowiec stały Tak Sołectwo: Granowiec
6 Zespół Szkół w Pawłowie, 55 Chojnik stały Nie Sołectwa: Chojnik, Kąty Śląskie, Kuźnica Kącka

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: ŚRÓDMIEŚCIE, WENECJA, KRĘPA, PRUŚLIN 4 21 097 5 27
0.0000020000Nr 2 GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: KAMIENICE STARE, ZACISZE-ZĘBCÓW, ODOLANOWSKIE, NOWE PARCELE, PARCELE ZACHARZEWSKIE 4 19 431 5 26
0.0000030000Nr 3 GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: JANA PAWŁA II, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 4 17 730 5 27
0.0000040000Nr 4 GMINA I MIASTO NOWE SKALMIERZYCE 3 12 266 5 23
0.0000050000Nr 5 GMINA I MIASTO RASZKÓW, GMINA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 5 24 301 5 31
0.0000060000Nr 6 GMINA I MIASTO ODOLANÓW, GMINA PRZYGODZICE, GMINA SOŚNIE, GMINA SIEROSZEWICE 7 34 133 5 39
Podsumowanie 27 128 958 30 173

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 6 6 5 7 9 39
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 6 6 5 7 9 39
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 5 6 5 7 9 38
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT KWW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT 6 6 6 5 7 9 39
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM” KWW WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM 3 3 3 3 3 3 18

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 21 000 11 155 11 128 52.99% 0.05299
10 732 96.44% 0.09644
Tak
2 19 387 10 886 10 860 56.02% 0.05602
10 429 96.03% 0.09603
Tak
3 17 658 9 750 9 736 55.14% 0.05514
9 236 94.86% 0.09486
Tak
4 12 269 6 910 6 910 56.32% 0.05632
6 386 92.42% 0.09242
Tak
5 24 313 12 843 12 840 52.81% 0.05281
12 057 93.90% 0.0939
Tak
6 34 141 18 758 18 701 54.78% 0.05478
17 370 92.88% 0.09288
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 636 39 14.55% 0.01455
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 23 543 39 35.56% 0.03556
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 18 802 38 28.40% 0.0284
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT 12 695 39 19.17% 0.01917
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM” 1 534 18 2.32% 0.00232

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 636 39 3 14.55% 0.01455
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 23 543 39 11 35.56% 0.03556
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 18 802 38 8 28.40% 0.0284
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT 12 695 39 5 19.17% 0.01917
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM” 1 534 18 0 2.32% 0.00232
Nie

Rada Powiatu Ostrowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 BARTOL - PODSKARBI Elżbieta Danuta 252 2.35% 0.00235
Nie
1 2 2 PERZ Dariusz Józef 106 0.99% 0.00099
Nie
1 2 3 PIWEK Krzysztof Jan 182 1.70% 0.0017
Nie
1 2 4 BEJMA- WACHOWSKA Aneta Izabella 14 0.13% 0.00013
Nie
1 2 5 PARZYDŁO Anna Blanka 37 0.34% 0.00034
Nie
1 2 6 NIKLAS Wojciech Stanisław 46 0.43% 0.00043
Nie
1 4 1 RAJSKI Paweł Józef 4 135 38.53% 0.03853
Tak
1 4 2 EWIAK Marek Michał 360 3.35% 0.00335
Tak
1 4 3 ŚWITAŁA Katarzyna Anna 215 2.00% 0.002
Nie
1 4 4 ORGANISTA Agnieszka 163 1.52% 0.00152
Nie
1 4 5 PŁÓKARZ Małgorzata Antonina 173 1.61% 0.00161
Nie
1 4 6 ŻELANOWSKI Rafał Maciej 274 2.55% 0.00255
Nie
1 10 1 HURNA Dorota 1 105 10.30% 0.0103
Tak
1 10 2 GRZESIAK Marian Ignacy 560 5.22% 0.00522
Nie
1 10 3 BERCHICCI Donato 181 1.69% 0.00169
Nie
1 10 4 PLUCIŃSKA Izabela Magdalena 173 1.61% 0.00161
Nie
1 10 5 BARCZAK Dawid 101 0.94% 0.00094
Nie
1 10 6 WAWRZYNIAK Paulina 154 1.43% 0.00143
Nie
1 12 1 GOSTOMCZYK Tomasz Waldemar 935 8.71% 0.00871
Tak
1 12 2 MATECKA Ewa Jolanta 906 8.44% 0.00844
Nie
1 12 3 KOŁACIŃSKI Artur 158 1.47% 0.00147
Nie
1 12 4 BURKIETOWICZ Teresa Maria 146 1.36% 0.00136
Nie
1 12 5 MRÓZ Marek 89 0.83% 0.00083
Nie
1 12 6 WOLAŃCZYK Eliza Ewa 91 0.85% 0.00085
Nie
1 13 1 STOJANOWSKI Krzysztof Mariusz 115 1.07% 0.00107
Nie
1 13 2 DŁUGIEWICZ Nicola 36 0.34% 0.00034
Nie
1 13 3 KAIK Adam 25 0.23% 0.00023
Nie
2 2 1 TACIAK Ryszard 386 3.70% 0.0037
Nie
2 2 2 LIS Ewa 113 1.08% 0.00108
Nie
2 2 3 BRYCHCY Przemysław Szymon 130 1.25% 0.00125
Nie
2 2 4 SADOWSKA Anna Monika 38 0.36% 0.00036
Nie
2 2 5 ZYBAŁA Karolina Ewa 57 0.55% 0.00055
Nie
2 2 6 SZEMPIŃSKI Mieczysław Antoni 52 0.50% 0.0005
Nie
2 4 1 KNOPIŃSKI Andrzej Wojciech 2 080 19.94% 0.01994
Tak
2 4 2 LERACZYK Andrzej Stanisław 816 7.82% 0.00782
Tak
2 4 3 NOWAK Mariusz Bogdan 490 4.70% 0.0047
Nie
2 4 4 GRZESZCZYK Maria Elżbieta 397 3.81% 0.00381
Nie
2 4 5 SZKUDLAREK Ewa Zenona 100 0.96% 0.00096
Nie
2 4 6 MIELCZAREK Ewa 385 3.69% 0.00369
Nie
2 10 1 DERA - SZYMAŃSKA Karolina Teresa 1 735 16.64% 0.01664
Tak
2 10 2 KULAS Łukasz 313 3.00% 0.003
Nie
2 10 3 GROCHOWSKI Mateusz Jakub 167 1.60% 0.0016
Nie
2 10 4 WITCZAK Małgorzata Edyta 161 1.54% 0.00154
Nie
2 10 5 KULAK Michał 105 1.01% 0.00101
Nie
2 12 1 ZIÓŁKOWSKI Bartosz 1 318 12.64% 0.01264
Tak
2 12 2 GRZEŚKOWIAK Dorota Anna 583 5.59% 0.00559
Nie
2 12 3 KUPCZYK Mariusz Marcin 321 3.08% 0.00308
Nie
2 12 4 RAPACZ Małgorzata Danuta 122 1.17% 0.00117
Nie
2 12 5 KUCZERA Oskar 133 1.28% 0.00128
Nie
2 12 6 JAZIEWICZ Renata Maria 200 1.92% 0.00192
Nie
2 13 1 URBAN Grzegorz Jan 90 0.86% 0.00086
Nie
2 13 2 KOSMALA Piotr Krzysztof 105 1.01% 0.00101
Nie
2 13 3 ZEMSKA Maria 32 0.31% 0.00031
Nie
3 2 1 DUCZMAL Anna Arleta 144 1.56% 0.00156
Nie
3 2 2 RUDNICKA Karina Magdalena 67 0.73% 0.00073
Nie
3 2 3 LISIAK Jerzy Zdzisław 52 0.56% 0.00056
Nie
3 2 4 MAŃKA Marta 57 0.62% 0.00062
Nie
3 2 5 BANASIAK Sebastian Maciej 34 0.37% 0.00037
Nie
3 2 6 WIŚNIEWSKI Robert Włodzimierz 36 0.39% 0.00039
Nie
3 4 1 NOWICKA Sylwia Katarzyna 1 258 13.62% 0.01362
Tak
3 4 2 KOZAN Józef 712 7.71% 0.00771
Nie
3 4 3 KOŁACKA Grażyna Katarzyna 268 2.90% 0.0029
Nie
3 4 4 DWORNIK Maciej Aleksander 341 3.69% 0.00369
Nie
3 4 5 JAKUBEK Sylwia Ewa 129 1.40% 0.0014
Nie
3 4 6 GŁÓWKA Tomasz Wojciech 411 4.45% 0.00445
Nie
3 10 1 PLUCIŃSKI Ryszard Tadeusz 941 10.19% 0.01019
Tak
3 10 2 BIERNACZYK Jarosław Mieczysław 258 2.79% 0.00279
Nie
3 10 3 ŻUREK Andrzej Wojciech 297 3.22% 0.00322
Nie
3 10 4 DUTKOWSKA Irena Elżbieta 227 2.46% 0.00246
Nie
3 10 5 ZEMBSKA Katarzyna Anna 107 1.16% 0.00116
Nie
3 10 6 GRYCZKA Maria 370 4.01% 0.00401
Nie
3 12 1 MICHALAK Leszek Hieronim 1 067 11.55% 0.01155
Tak
3 12 2 KUŹMA Piotr Henryk 749 8.11% 0.00811
Nie
3 12 3 ŚWIĄTEK Anita 823 8.91% 0.00891
Tak
3 12 4 NOWAK Marian Wiktor 105 1.14% 0.00114
Nie
3 12 5 JAKUBEK-SZCZEPANIAK Daria Dorota 177 1.92% 0.00192
Nie
3 12 6 MICHAŁKIEWICZ-ADAM Hanna Teresa 384 4.16% 0.00416
Nie
3 13 1 MAŁECKI Witold Jan 137 1.48% 0.00148
Nie
3 13 2 PIASECKA Anastazja 51 0.55% 0.00055
Nie
3 13 3 SKROK-KUCZERA Urszula Mirosława 34 0.37% 0.00037
Nie
4 2 1 JAŚKIEWICZ Władysław 504 7.89% 0.00789
Nie
4 2 2 GMEREK Andrzej 213 3.34% 0.00334
Nie
4 2 3 NIEMIEC Urszula 189 2.96% 0.00296
Nie
4 2 4 KUCHARSKA Elżbieta 86 1.35% 0.00135
Nie
4 2 5 JEŻYK Grażyna Maria 61 0.96% 0.00096
Nie
4 4 1 CIUPKA Michał 1 362 21.33% 0.02133
Tak
4 4 2 PRZEGIENDA Jacek Marian 249 3.90% 0.0039
Nie
4 4 3 MIKOŁAJCZYK Katarzyna Krystyna 382 5.98% 0.00598
Nie
4 4 4 KRAWCZYŃSKA Bogusława Małgorzata 96 1.50% 0.0015
Nie
4 4 5 BRUCKI Tomasz 446 6.98% 0.00698
Tak
4 10 1 NOWACKI Mirosław Jan 779 12.20% 0.0122
Tak
4 10 2 WOŹNIAK -ANDRZEJUK Anna Maria 135 2.11% 0.00211
Nie
4 10 3 KLACZYŃSKA Barbara Anna 156 2.44% 0.00244
Nie
4 10 4 GRETKA Marcin Jakub 93 1.46% 0.00146
Nie
4 10 5 ŁAWNICZAK Andrzej Stanisław 734 11.49% 0.01149
Nie
4 12 1 BUKOWSKI Karol Antoni 300 4.70% 0.0047
Nie
4 12 2 TOMALA Monika 128 2.00% 0.002
Nie
4 12 3 DŁUGIEWICZ Marzena Krystyna 57 0.89% 0.00089
Nie
4 12 4 BĘDZIESZAK Bartosz Wojciech 47 0.74% 0.00074
Nie
4 12 5 BANASIAK Lucyna Teresa 48 0.75% 0.00075
Nie
4 13 1 PLUTA Witold Tadeusz 174 2.72% 0.00272
Nie
4 13 2 GZIEŁ Grażyna Krystyna 98 1.53% 0.00153
Nie
4 13 3 CIEŚLAK Robert 49 0.77% 0.00077
Nie
5 2 1 WALKOWSKI Piotr 1 110 9.21% 0.00921
Tak
5 2 2 PRYCZAK Dariusz Ryszard 1 017 8.43% 0.00843
Nie
5 2 3 NOWACKI Marek 307 2.55% 0.00255
Nie
5 2 4 KONRAD Małgorzata 80 0.66% 0.00066
Nie
5 2 5 JANKOWSKA Maria 109 0.90% 0.0009
Nie
5 2 6 RUTKOWSKA Janina Eugenia 91 0.75% 0.00075
Nie
5 2 7 TISCH Ryszard 98 0.81% 0.00081
Nie
5 4 1 TOMASZEWSKA Maria 1 953 16.20% 0.0162
Tak
5 4 2 GRĄDZIELEWSKI Damian Rajmund 938 7.78% 0.00778
Tak
5 4 3 STRZELCZAK Robert 488 4.05% 0.00405
Nie
5 4 4 TRAWIŃSKI Stanisław Piotr 292 2.42% 0.00242
Nie
5 4 5 MARSZAŁ Jolanta Magdalena 114 0.95% 0.00095
Nie
5 4 6 KUBIAK Mariusz 221 1.83% 0.00183
Nie
5 4 7 WOJTKOWIAK Anna 153 1.27% 0.00127
Nie
5 10 1 PACHOLCZYK Roman Wacław 1 426 11.83% 0.01183
Tak
5 10 2 SPIŻAK Katarzyna Maria 1 515 12.57% 0.01257
Tak
5 10 3 WINIECKA Karolina Magdalena 237 1.97% 0.00197
Nie
5 10 4 ROKICKI Piotr Lech 210 1.74% 0.00174
Nie
5 10 5 CHLASTA Mieczysław Stanisław 155 1.29% 0.00129
Nie
5 10 6 SMĘTEK Janina Józefa 291 2.41% 0.00241
Nie
5 10 7 FRANC Aneta Katarzyna 291 2.41% 0.00241
Nie
5 12 1 SIUDZIŃSKI Marcin Wojciech 262 2.17% 0.00217
Nie
5 12 2 KRYJOM -KORZENIEWSKA Anna Magdalena 151 1.25% 0.00125
Nie
5 12 3 BURY Eligiusz Marian 80 0.66% 0.00066
Nie
5 12 4 KAROLAK Maria 111 0.92% 0.00092
Nie
5 12 5 WALENCIAK Alina 17 0.14% 0.00014
Nie
5 12 6 WIĘCEK Elżbieta 48 0.40% 0.0004
Nie
5 12 7 WŁODARCZYK Robert 101 0.84% 0.00084
Nie
5 13 1 WIERTELAK Jan 109 0.90% 0.0009
Nie
5 13 2 CZECH Wioleta Krystyna 34 0.28% 0.00028
Nie
5 13 3 MICHALAK Zbyszko 48 0.40% 0.0004
Nie
6 2 1 SZYMANOWSKA Barbara 778 4.48% 0.00448
Nie
6 2 2 WOJTCZAK Arkadiusz Jan 800 4.61% 0.00461
Tak
6 2 3 WILCZURA Michał 977 5.62% 0.00562
Tak
6 2 4 SZUBERT Grzegorz 307 1.77% 0.00177
Nie
6 2 5 ZAWIEJA Ewelina Dorota 94 0.54% 0.00054
Nie
6 2 6 DULIK Katarzyna 129 0.74% 0.00074
Nie
6 2 7 KACZMAREK Robert 621 3.58% 0.00358
Nie
6 2 8 MIELCAREK Anna 159 0.92% 0.00092
Nie
6 2 9 ZAWADKA Katarzyna 103 0.59% 0.00059
Nie
6 4 1 ZIĄBKA Tomasz Mieczysław 1 365 7.86% 0.00786
Tak
6 4 2 WALKOW Rafał Jerzy 588 3.39% 0.00339
Nie
6 4 3 BEREK Dariusz Sebastian 614 3.53% 0.00353
Tak
6 4 4 KAŹMIERCZAK Przemysław Piotr 509 2.93% 0.00293
Nie
6 4 5 SIKORA Anna 333 1.92% 0.00192
Nie
6 4 6 SIUDZIŃSKA Janina 298 1.72% 0.00172
Nie
6 4 7 JACKOWSKI Krzysztof 220 1.27% 0.00127
Nie
6 4 8 SACHOWSKA - BARAŃCZAK Honorata Agnieszka 53 0.31% 0.00031
Nie
6 4 9 ZIĘTEK Marta Maria 162 0.93% 0.00093
Nie
6 10 1 FINKE Grzegorz 2 030 11.69% 0.01169
Tak
6 10 2 ŚNIOTAŁA Mirosław 571 3.29% 0.00329
Nie
6 10 3 JAŹWIEC Zdzisław 968 5.57% 0.00557
Tak
6 10 4 SZWEDZIAK Danuta Ewa 592 3.41% 0.00341
Nie
6 10 5 KIEREMKAMPT Wacław 430 2.48% 0.00248
Nie
6 10 6 NOWAK Ryszard Kazimierz 417 2.40% 0.0024
Nie
6 10 7 STRYJAK Wiesława 351 2.02% 0.00202
Nie
6 10 8 TOMCZAK Elżbieta 322 1.85% 0.00185
Nie
6 10 9 KOBUSIŃSKA Paulina Maria 144 0.83% 0.00083
Nie
6 12 1 WAJS Józef Włodzimierz 1 491 8.58% 0.00858
Tak
6 12 2 SŁODKIEWICZ Wojciech Marek 371 2.14% 0.00214
Nie
6 12 3 GRACZYK Dorota 397 2.29% 0.00229
Nie
6 12 4 WALCZAK Zenon Jan 159 0.92% 0.00092
Nie
6 12 5 KUBICA Irena 196 1.13% 0.00113
Nie
6 12 6 JANECZKOWSKA Wanda Maria 17 0.10% 0.0001
Nie
6 12 7 JABŁOŃSKA Bożena Marta 239 1.38% 0.00138
Nie
6 12 8 PAWŁOWSKI Mateusz Szymon 101 0.58% 0.00058
Nie
6 12 9 TACIK Benedykt 67 0.39% 0.00039
Nie
6 13 1 CZECH Ireneusz Wojciech 182 1.05% 0.00105
Nie
6 13 2 SOJKA Jan 125 0.72% 0.00072
Nie
6 13 3 CZUBAK Lidia Maria 90 0.52% 0.00052
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Ostrowski - ogółem 9 155 114 158 689 128 958 109 4 3 1
Gminy ogółem 8 128 108 158 689 128 958 109 4 3 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 3 69 538 58 258 42 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 7 105 105 89 151 70 700 67 4 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 30 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 12 1
Ogółem 42 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 173 83 48% 90 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 111 51 46% 60 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 285 103 36% 182 64%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 10 3 30% 7 70%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 7 1 14% 6 86%
Ogółem 569 237 42% 332 58%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 48 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 53 53 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 48 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 39 56
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 50 53 49
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 43 18 42% 25 58%
30-39 112 50 45% 62 55%
40-59 250 110 44% 140 56%
60+ 164 59 36% 105 64%
Ogółem 569 237 42% 332 58%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 2 40% 3 60%
40-59 11 3 27% 8 73%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 21 5 24% 16 76%