Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 85 936
Wyborców 68 580
Obwodów 61
  • Wybory do Rady Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto czarnkozwMiasto Czarnków 6 15 15 58 58
gmina czarnkozwGmina Czarnków 11 15 15 52 52
gmina drawskoGmina Drawsko 5 15 15 32 32
gmina krzyzzz wielkopolskiGmina Krzyż Wielkopolski 5 15 15 61 61
gmina lubaszGmina Lubasz 6 15 15 52 52
gmina polzajewoGmina Połajewo 4 15 15 28 28
gmina trzciankaGmina Trzcianka 14 4 21 19 132
miasto i gmina wielenzMiasto I Gmina Wieleń 10 15 15 42 42

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Miejskie Nr 2, os. Parkowe 10 Czarnków stały Tak Dworcowa, Kolejowa; Kościuszki nr 93, 97, od nr 99 do końca; Naramowskiego, Notecka, Nowa, Osiedle Parkowe od nr 14 do nr 18, Osiedle Parkowe od nr 19 do nr 24, Pod Grzybkiem, Przemysłowa, Towarowa, Wieleńska
2 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Wroniecka 136 Czarnków stały Tak Cmentarna, Fabryczna, Gajowa, Gimnazjalna, Głogowa, Leśna, Osiedle Parkowe od nr 1 do nr 9, Osiedle Zacisze, Parkowa, Polna, Różana, Spacerowa, Spokojna, Wiśniowa, Wroniecka od nr 74 do końca.
3 Miejskie Centrum Kultury, ul. Kościuszki 60 Czarnków stały Tak Browarna, Gdańska, Dr. S. Kwaska, Józefa Markiewicza, Kościelna; Kościuszki od nr 1 do nr 58; Kościuszki nr 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 - 92, 96, 98; Księdza Kanonika Thiela, Łąkowa, Plac Jana Karskiego, Młyńska, Ogrodowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Wolności, Pocztowa, Podgórna, Ppłk Zdzisława Orłowskiego, Putza, Rybaki, Strumykowa, Wąska, Wodna, Zamkowa, Zbożowa.
4 Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Rolna 2 Czarnków stały Nie Aleja Brzezińska, Chodzieska, Cicha, Działkowa, Janka z Czarnkowa, Jasna, Józefa Nojego, Kwiatowa, Lawendowa, Myśliwska, Obornicka, Okrężna, Orzechowa, Osiedle Ogrodnicze, Osiedle Słoneczne, Ujska, Pilska, Pogodna, Poznańska, Rolna, Sikorskiego nr 30, Sikorskiego od nr 32 do nr 49, Sikorskiego od nr 51 - do nr 55, Śmieszkowska, Widokowa, Zielona.
5 Muzem Ziemi Czarnkowskiej, ul. Wroniecka 32 Czarnków stały Tak Bednarska, Boczna, Brzozowa, Ciemna, Geista, Harcerska, Jesionowa, Kręta, Krótka, Krzyżowa, Lipowa, Piaskowa, Rzemieślnicza, Siedmiogóra, Sikorskiego od nr 1 do nr 29, Sikorskiego nr 31, Sosnowa, Staromiejska, Staroszkolna, Stroma, Ukośna, Wiosenna, Wroniecka od nr 1 do nr 73, Zamknięta.
6 Szpital Powiatowy w Czarnkowie, Kościuszki 94 Czarnków szpital Nie Szpital Powiatowy w Czarnkowie, ul. Kościuszki 94
1 Szkoła Podstawowa, 123 Romanowo Dolne stały Nie Romanowo Dolne, Osuch, Lipica
2 Szkoła Podstawowa, 1 Sarbia stały Nie Sarbia, Sarbka, Marunowo
3 Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich, ul. Szkolna 2 Gębice stały Tak Gębice, Sobolewo, Paliszewo, Gębiczyn, Hutka
4 Szkoła Podstawowa, ul. Radomska 22 Huta stały Tak Huta, Komorzewo
5 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 38 Śmieszkowo stały Tak Śmieszkowo, Białężyn, Grzępy
6 Sala Wiejska, ul. Lipowa 7 Ciszkowo stały Tak Mikołajewo, Ciszkowo, Góra nad Notecią, Pianówka, Goraj Zamek
7 Szkoła Podstawowa, 25 Jędrzejewo stały Nie Jędrzejewo (wieś), Jędrzejewo Jesionowo, Plany, Kaźmierówka, Średnica, Piaski
8 Sala Wiejska, 51 Gajewo stały Tak Gajewo, Książnica, Pomorska Wola, Bukowiec, Zofiowo
9 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919, ul. Szkolna 10 Kuźnica Czarnkowska stały Tak Kuźnica Czarnkowska, Radolinek, Radosiew
10 Szkoła Podstawowa, 72 Romanowo Górne stały Nie Romanowo Górne, Walkowice
11 Świetlica Wiejska, ul. Czarnkowska 17 Brzeźno stały Nie Brzeźno
1 Urząd Gminy Drawsko sala narad, ul. Powstańców Wielkopolskich 121 Drawsko stały Tak Drawsko
2 Sala Wiejska w Drawskim Młynie, ul. Szosa Dworcowa 2 Drawski Młyn stały Tak Drawski Młyn
3 Świetlica Wiejska w Piłce, 93a Piłka stały Nie Piłka, Kwiejce Nowe, Marylin
4 Szkoła Podstawowa im. Józefa Noji w Peckowie, ul. Powstańców Wielkopolskich 1 Pęckowo stały Tak Pęckowo
5 Świetlica wiejska w Chełście, 78a Chełst stały Nie Chełst, Kawczyn, Pełcza, Moczydła, Kamiennik, Kwiejce
1 Szkoła Podstawowa, ul. Wojska Polskiego 31 Krzyż Wielkopolski stały Nie Krzyż Wlkp. ulice: Akacjowa, Baśniowa, Cisowa, Cyprysowa, Frezjowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kwiatowa, Letnia, Liliowa, Leśna, Mickiewicza, Osiedle Leśnika, Osiedle Młodych, Pogodna, Polna, Słoneczna, Słonecznikowa, Storczykowa, Tęczowa, Tulipanowa, Tuwima, Wiosenna, Wojska Polskiego 11/12 - 21, 22 - 24, 27 - 94, 95 - 97, 99 - 100, Wrzosowa; wsie: Bielice Nowe, Brzegi, Dębina, Lubcz Wielki, Osada Zwierzyniec, Rzeczyn, Stefanowo
2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 11 Krzyż Wielkopolski stały Tak Krzyż Wlkp. ulice: Kopernika, Kosynierów, Krótka, Matejki, Nadrzeczna, Ogrodowa, Osiedle Parkowe, Plac Zwycięstwa, Poznańska, Reymonta, Rejtana, Sikorskiego, Staszica, Wojska Polskiego 1 - 6, 7 - 9/10, 103 - 108a, Wybickiego
3 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Sienkiewicza 1 Krzyż Wielkopolski stały Tak Krzyż Wlkp. ulice: Boczna, Brzozowa, Bukowa, Daglezjowa, Daszyńskiego, Dębowa, Długa, Drawska, Grabowa, Handlowa, Jana Pawła II, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kościuszki, Limbowa, Lipowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Osiedle Miejskie, Portowa, Rzemieślnicza, Różana, Sienkiewicza, Sobieskiego, Sosnowa, Śluza, Świerkowa, Tartak, Warsztatowa, Zachodnia, Zielona; wsie: Łokacz Mały, Łokacz Wielki
4 Szkoła Podstawowa, 33 Kuźnica Żelichowska stały Nie Wsie: Kuźnica Żelichowska, Pestkownica, Przesieki, Zacisze, Żelichowo
5 Sala Wiejska, 73 Huta Szklana stały Tak Wsie: Huta Szklana, Lubcz Mały, Wizany
1 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 6 Lubasz stały Tak LUBASZ, ulice: Biwakowa, Bolesława Chrobrego, Działkowa, Jeziorna, Kolejowa, Kościelna, Lawendowa, Letniskowa, pl. Ks. Kanonika J. Kędzierskiego, Łąkowa, Nowa, Ogrodowa, Owocowa, Parkowa, Pod Lipami, Polna, Poprzeczna, Porzeczkowa, Plażowa, Przystań, Rolna, Rekreacyjna, Różana, Spacerowa, Stajkowska, Strumykowa, Szamotulska, Turystyczna, Urlopowa, Wakacyjna, Wiejska, Wczasowa, Wodna, Wypoczynkowa, Zaciszna. SŁAWIENKO
2 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 6 Lubasz stały Tak LUBASZ, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Desantu Spadochronowego, Dębowa, Grabowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Kalinowa, Klonowa, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Płk. Orłowskiego, Podgórna, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich, Promienna, Słoneczna, Sportowa, Storczykowa, Szkolna, Topolowa, Ustronna, Wierzbowa, Winiary, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zakątek, Zielona, Żwirowa
3 Spółdzielnia Produkcji Rolnej, 1 Sławno stały Nie Jędrzejewo, Kamionka, Prusinowo, Sławno
4 Publiczna Szkoła Podstawowa, 11 Miłkowo stały Nie Bończa, Elżbiecin, Miłkowo, Miłkówko, Klempicz, Sokołowo
5 Publiczna Szkoła Podstawowa, 62 Krucz stały Nie Antoniewo, Krucz, Kruteczek, Nowina
6 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Podgórna 8A Lubasz stały Tak Bzowo, Dębe, Goraj, Stajkowo
1 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera, ul. Leśna 1 Połajewo stały Nie Połajewko, Połajewo
2 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Obornicka 1 Połajewo stały Tak Krosinek, Sierakówko, Przybychowo
3 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, 25 Boruszyn stały Nie Krosin, Tarnówko, Boruszyn
4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, 109 Młynkowo stały Tak Młynkowo
1 Zespół Szkół Technicznych w Trzciance, ul. 27 Stycznia 100 Trzcianka stały Nie Miasto Trzcianka: osiedla: Leśne, Modrzewiowe, XXX-Lecia, Zacisze, ulice: Aluminiowa, Azaliowa, Fiołkowa, Jagodowa, Krokusowa, Kwiatowa Droga, Łomnicka, Malinowa, Żurawinowa, Szafranowa, Imbirowa, Cynamonowa, Anyżowa, Ogrodowa, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Różana, Sadowa, St. Konarskiego, Wspólna, 27 Stycznia, Bolesława Prusa, Parkowa, Koszykowa, Moniuszki, Za Jeziorem.
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Trzciance, ul. Fryderyka Chopina 36 Trzcianka stały Tak Miasto Trzcianka: osiedle Artura Grottgera, place: Pocztowy, Królowej Jadwigi, ulice: Artura Grottgera, Stefana Batorego, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Grunwaldzka, Kopernika, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Mieszka I, Maurycego Mochnackiego, Elizy Orzeszkowej, Reja, Władysława Stanisława Reymonta, Ks. Piotra Skargi, Jana Sobieskiego, Spokojna, Kazimierza Wielkiego, Wiosny Ludów.
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Trzciance, ul. Staszica 6 Trzcianka stały Tak Miasto Trzcianka: osiedle Juliusza Słowackiego 1 - 12, ulice: Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Strażacka, Spółdzielców, Adama Mickiewicza, Fabryczna, Franklina Roosevelta, Łąkowa, Jana Matejki, Malczewskiego.
4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 Trzcianka stały Tak Miasto Trzcianka: osiedle: XXV-lecia, Jana Kasprowicza, ulice: Aleksandra Fredry, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kolejowa, Rzeczna, Składowa, Stanisława Staszica, Władysława Broniewskiego, Prosta, Gen. Henryka Dąbrowskiego 46 - 61, Gen. Władysława Sikorskiego.
5 Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzciance, os. Juliusza Słowackiego 24 Trzcianka stały Tak Miasto Trzcianka: osiedle Juliusza Słowackiego 13 - 39, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Olchowa, Orzechowa, Wierzbowa.
6 Liceum Ogólnokształcące w Trzciance, ul. Stefana Żeromskiego 28 Trzcianka stały Nie Miasto Trzcianka: osiedla: Ks. Bolesława Domańskiego, Stanisława Poniatowskiego, Joachima Lelewela, Obotryckie, al. Czesława Miłosza, ulice: Gorzowska, Stefana Żeromskiego, Karola Wojtyły, Adolfa Pilcha "Doliny", Partyzantów Leśnych, Wincentego Witosa, Wyszyńskiego, Juliana Fałata, Wieleńska, Gen. Henryka Dąbrowskiego 13 - 44, Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, Św. Wojciecha, Alfreda Nobla, Henryka Sienkiewicza, Joachima Lelewela, Kręta, Marii Skłodowskiej-Curie, Rzemieślnicza, Zbigniewa Herberta, Zielna, Zygmunta Starego, Żwirowa, Boczna, Wita Stwosza.
7 Szkoła Podstawowa w Łomnicy, 7 Łomnica stały Tak Stobno, Wrząca, Dłużewo, Kępa, Łomnica, Pokrzywno, Łomnica Pierwsza, Łomnica-Folwark, Łomnica-Młyn.
8 Szkoła Podstawowa w Białej, ul. Radolińska 9 Biała stały Tak Biała, Kadłubek, Osiniec, Wapniarnia Pierwsza, Wapniarnia Trzecia, Radolin, Teresin.
9 Szkoła Podstawowa w Siedlisku, 160 Siedlisko stały Tak Siedlisko
10 Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance Filia w Nowej Wsi, 37 Nowa Wieś stały Nie Nowa Wieś, Rudka, Runowo.
11 Szkoła Podstawowa w Przyłękach, 38 Przyłęki stały Tak Biernatowo, Górnica, Przyłęki.
12 Szkoła Podstawowa w Rychliku, 16 Rychlik stały Tak Gintorowo, Przyłęg, Rychlik, Smolarnia, Straduń.
13 Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance Filia w Niekursku, ul. Szkolna 2 Niekursko stały Nie Niekursko, Sarcz.
14 Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance, gen. Władysława Sikorskiego 9 Trzcianka szpital Nie Miasto Trzcianka: ul. gen. Władysława Sikorskiego 9
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieleniu, ul. Szkolna 4 Wieleń stały Tak Wieleń, ulice: Kościuszki, Kościelna, Łąkowa, Polna, Portowa, Nadnotecka, Nowe Miasto, Plac Powstańców Wielkopolskich, Kasprzaka, Mickiewicza, Józefa Wybickiego, Szkolna, Sienkiewicza, Błonie, Ogrodowa, Poremba, Rybaki, Lipowa, Stanisława Staszica, Zespół Domów Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wieleniu
2 Zamiejscowy Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Rosku z siedzibą we Wrzeszczynie, ul. 4 Lutego 13 Wrzeszczyna stały Nie Wieś: Wrzeszczyna.
3 Ośrodek Kultury "Strzelnica" w Wieleniu, ul. Dworcowa 1 Wieleń stały Tak Ulice: Bohaterów Westerplatte, Kazimierza Brownsforda, Mjr. Hubala, Janka z Czarnkowa, Krótka, Ignacego Krasickiego, Kopernika, Mężykowska, Na Skarpie, Nojego, Piękna, Gen. Sikorskiego, Henryka Sucharskiego, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Czarnkowska, Akacjowa, Bukowa, Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu, Drawska, Jarzębinowa, Jesionowa, Modrzewiowa, Osiedle Przytorze, Fryderyka Chopina, Topolowa, Dworcowa, Sportowa, Bęglewska, Wybudowanie, Potrzebowicka, Przemysłowa, Fiołkowa, Różana, Storczykowa, Konwaliowa, Jaśminowa, Słonecznikowa, Krokusowa, Gerberowa, Tulipanowa, Jaryńska, Nikoszki, Zwycięstwa, Osady: Bęglewo, Potrzebowice, Brzeźno, Łaski, Osina, Zawada, Jaryń
4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieleniu, ul. Jana Pawła II 3 Wieleń stały Tak Ulice: Aleja Zamkowa, Pilska, Jana Pawła II, Międzyleska, Strzelecka, Daszyńskiego, Leśna, Plac Zwycięstwa, Sosnowa, Traugutta, Ppłk. Zdzisława Orłowskiego, Waryńskiego, Spółdzielcza, Łowiecka, Brzozowa, Ostoja, Zacisze, Myśliwska, Zwierzyniecka, Piotra Wysockiego, Wsie: Herburtowo, Marianowo, Osady: Brzezinki, Mniszek
5 Szkoła Podstawowa w Rosku, ul. Powstańców Wlkp. 15 Rosko stały Tak Rosko
6 Szkoła Podstawowa w Dzierżążnie Wielkim, 24 Dzierżążno Wielkie stały Nie Wsie: Dzierżążno Wielkie, Dzierżążno Małe, Dębogóra, Gieczynek, Kocień Wielki, Kuźniczka, Osady: Lipinki, Usypisko
7 Świetlca wiejska w Folsztynie, Folsztyn stały Nie Wsie: Nowe Dwory, Zielonowo, Folsztyn, Kałądek
8 Szkoła Podstawowa w Gulczu, ul. Czarnkowska 10 Gulcz stały Nie Wsie: Gulcz, Hamrzysko, Biała, Osady: Maciejewo, Gniewomierz
9 Szkoła Podstawowa w Miałach, ul. Powstańców Wlkp. 13 Miały stały Tak Wsie: Mężyk, Miały, Osada: Bielsko
10 Zespół Domów Pomocy Społecznej, ul. Stanisława Staszica 2 Wieleń dom pomocy społecznej Nie Zespół Domów Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wieleniu

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 miasto Czarnków, gmina Czarnków 5 17 648 5 35
0.0000020000Nr 2 gmina Połajewo, gmina Lubasz 3 10 770 5 25
0.0000030000Nr 3 gmina Drawsko, miasto i gmina Krzyż Wlkp. 4 11 659 5 25
0.0000040000Nr 4 miasto i gmina Trzcianka 6 18 775 4 32
0.0000050000Nr 5 miasto i gmina Wieleń 3 9 728 5 23
Podsumowanie 21 68 580 24 140

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 5 6 8 5 31
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 5 5 8 3 28
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 5 5 8 5 30
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA KWW WSPÓLNOTA POWIATOWA 7 5 4 5 21
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM KWW AKTYWNI W POWIECIE 7 5 5 8 5 30

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 641 9 736 9 733 55.17% 0.05517
9 113 93.63% 0.09363
Tak
2 10 765 5 769 5 769 53.59% 0.05359
5 353 92.79% 0.09279
Tak
3 11 661 6 639 6 640 56.94% 0.05694
6 037 90.92% 0.09092
Tak
4 18 835 10 090 10 080 53.52% 0.05352
9 487 94.12% 0.09412
Tak
5 9 744 5 261 5 260 53.98% 0.05398
4 806 91.37% 0.09137
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 748 31 28.01% 0.02801
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 242 28 17.94% 0.01794
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 143 30 20.53% 0.02053
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA 4 671 21 13.42% 0.01342
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM 6 992 30 20.09% 0.02009

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 748 31 6 28.01% 0.02801
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 242 28 3 17.94% 0.01794
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 143 30 4 20.53% 0.02053
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA 4 671 21 4 13.42% 0.01342
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W POWIECIE CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIM 6 992 30 4 20.09% 0.02009
Tak

Rada Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 TOMASZEWSKI Bogdan Stanisław 1 008 11.06% 0.01106
Tak
1 2 2 BRYLIŃSKA Alicja Maria 192 2.11% 0.00211
Nie
1 2 3 ZYCH Alina Anna 249 2.73% 0.00273
Nie
1 2 4 DOLNA Danuta Renata 279 3.06% 0.00306
Nie
1 2 5 JASIŃSKA Bożena 109 1.20% 0.0012
Nie
1 2 6 JAGŁA Sławomir Krzysztof 116 1.27% 0.00127
Nie
1 2 7 KARZKOWIAK Kajetan 66 0.72% 0.00072
Nie
1 4 1 BOBIŃSKA Izabela Józefina 607 6.66% 0.00666
Tak
1 4 2 JAGIEŁKA Sławomir Wojciech 411 4.51% 0.00451
Nie
1 4 3 KORDY Tomasz Sebastian 259 2.84% 0.00284
Nie
1 4 4 JUREWICZ-GAŁA Ewa Leokadia 159 1.74% 0.00174
Nie
1 4 5 JANUSIAK Bożena 204 2.24% 0.00224
Nie
1 4 6 WOJCIECHOWSKI Marek Janusz 96 1.05% 0.00105
Nie
1 4 7 JASIŃSKA-PRZYCHODNIAK Helena Elżbieta 156 1.71% 0.00171
Nie
1 10 1 PAWŁOWSKI Waldemar Leopold 912 10.01% 0.01001
Tak
1 10 2 KOSICKI Mieczysław Andrzej 217 2.38% 0.00238
Nie
1 10 3 WOLNIEWICZ Krystyna 205 2.25% 0.00225
Nie
1 10 4 WAWRZYNIAK Krystyna 264 2.90% 0.0029
Nie
1 10 5 RĄŻEWSKA-GOLIK Karolina Anna 108 1.19% 0.00119
Nie
1 10 6 ŚWIĄTEK Zbigniew Stanisław 88 0.97% 0.00097
Nie
1 10 7 SZCZEŚNIAK Damian Andrzej 186 2.04% 0.00204
Nie
1 12 1 ŁASZCZ Feliks Antoni 701 7.69% 0.00769
Tak
1 12 2 SIEMIENIEWSKI Henryk Ryszard 419 4.60% 0.0046
Nie
1 12 3 JEŻEWSKA Gabriela Maria 108 1.19% 0.00119
Nie
1 12 4 KRYJEWSKA Justyna Anna 71 0.78% 0.00078
Nie
1 12 5 KAŹMIEREK Tomasz Adam 73 0.80% 0.0008
Nie
1 12 6 KRYSZTOPOLSKA-PRZYŁUCKA Anna Urszula 36 0.40% 0.0004
Nie
1 12 7 WOLNIEWICZ Maciej 98 1.08% 0.00108
Nie
1 13 1 MASZEWSKI Wiesław Andrzej 1 182 12.97% 0.01297
Tak
1 13 2 MAĆKOWIAK Krzysztof Bogdan 141 1.55% 0.00155
Nie
1 13 3 BOREK Barbara 82 0.90% 0.0009
Nie
1 13 4 BUKOWSKA Barbara 71 0.78% 0.00078
Nie
1 13 5 TATARYNOWICZ Kinga Luiza 101 1.11% 0.00111
Nie
1 13 6 DUREJKO Krzysztof 71 0.78% 0.00078
Nie
1 13 7 GOŁĘBIEWSKI Daniel Krzysztof 68 0.75% 0.00075
Nie
2 2 1 NOWACKI Roman 448 8.37% 0.00837
Nie
2 2 2 RAJEK Janusz 574 10.72% 0.01072
Tak
2 2 3 ZARZECZNA Wioleta Anna 153 2.86% 0.00286
Nie
2 2 4 MAGDZIARZ Magdalena Izabela 115 2.15% 0.00215
Nie
2 2 5 WLEKŁY Łukasz 136 2.54% 0.00254
Nie
2 4 1 JAGIEŁKA-FLASZEWSKA Katarzyna Maria 184 3.44% 0.00344
Nie
2 4 2 WIZA Krzysztof 177 3.31% 0.00331
Nie
2 4 3 STANIEWSKI Andrzej Marcin 98 1.83% 0.00183
Nie
2 4 4 PRZYTULSKI Marek 108 2.02% 0.00202
Nie
2 4 5 JERZYK Irena Ewa 268 5.01% 0.00501
Nie
2 10 1 SURMELA Piotr Leszek 389 7.27% 0.00727
Nie
2 10 2 STACHOWIAK Irena Małgorzata 232 4.33% 0.00433
Nie
2 10 3 NAGEL Elżbieta 123 2.30% 0.0023
Nie
2 10 4 WOŚ Elwira Krystyna 79 1.48% 0.00148
Nie
2 10 5 ZIELSDORF Bohdan 140 2.62% 0.00262
Nie
2 12 1 PERTEK Jan Grzegorz 707 13.21% 0.01321
Tak
2 12 2 PLESIAK Teresa Jadwiga 65 1.21% 0.00121
Nie
2 12 3 SZRAMA Tadeusz 123 2.30% 0.0023
Nie
2 12 4 ZDUN-CIESIÓŁKA Iwona Maria 140 2.62% 0.00262
Nie
2 12 5 ŁAPAWA Sławomir Jan 109 2.04% 0.00204
Nie
2 13 1 ŁAWIŃSKI Piotr Andrzej 384 7.17% 0.00717
Nie
2 13 2 KRYGER Sławomir Tadeusz 459 8.57% 0.00857
Tak
2 13 3 KULWAS Lidia 52 0.97% 0.00097
Nie
2 13 4 KAZIŃSKA-HELAK Natalia 40 0.75% 0.00075
Nie
2 13 5 URBAŃSKI Leonard 50 0.93% 0.00093
Nie
3 2 1 PIĄTEK Zbigniew Mieczysław 775 12.84% 0.01284
Tak
3 2 2 MATKOWSKA Krystyna Walentyna 279 4.62% 0.00462
Nie
3 2 3 PIETRZYŃSKA Angelika Monika 180 2.98% 0.00298
Nie
3 2 4 ZURMAN Marcin 77 1.28% 0.00128
Nie
3 2 5 DUBIEL Janusz 341 5.65% 0.00565
Nie
3 2 6 BOJKO Agnieszka Anita 172 2.85% 0.00285
Nie
3 4 1 SROKA Magdalena 388 6.43% 0.00643
Nie
3 4 2 ŚWISTAK Julita 33 0.55% 0.00055
Nie
3 4 3 CITKOWSKI Tomasz 68 1.13% 0.00113
Nie
3 4 4 PILARSKI Robert 34 0.56% 0.00056
Nie
3 4 5 SIKORA Marcin 81 1.34% 0.00134
Nie
3 10 1 BILIŃSKI Sławomir 376 6.23% 0.00623
Tak
3 10 2 KOLASIŃSKI Henryk Piotr 220 3.64% 0.00364
Nie
3 10 3 WIKTOR Jolanta Ewa 97 1.61% 0.00161
Nie
3 10 4 DYMEK Beata 229 3.79% 0.00379
Nie
3 10 5 ŚWIETLIK Tomasz Norbert 79 1.31% 0.00131
Nie
3 12 1 KAWCZYŃSKI Krystian Szymon 478 7.92% 0.00792
Tak
3 12 2 DROGOMIRECKI Marek Marian 327 5.42% 0.00542
Nie
3 12 3 GIŚ Justyna Teresa 188 3.11% 0.00311
Nie
3 12 4 GAPSKA Hanna Elżbieta 176 2.92% 0.00292
Nie
3 13 1 JASIEWICZ Zygmunt 489 8.10% 0.0081
Tak
3 13 2 BIELAWSKI Dariusz Marek 168 2.78% 0.00278
Nie
3 13 3 SPYCHAŁA Alicja Bogumiła 160 2.65% 0.00265
Nie
3 13 4 OCIEPA Ryszard Stanisław 267 4.42% 0.00442
Nie
3 13 5 ZATORSKA Magdalena 355 5.88% 0.00588
Nie
4 2 1 TETERUS Tadeusz Krzysztof 2 354 24.81% 0.02481
Tak
4 2 2 SUMIŃSKA Ewa Jadwiga 298 3.14% 0.00314
Tak
4 2 3 KORDEK-ZOZULA Grażyna Anna 177 1.87% 0.00187
Nie
4 2 4 BIAŁOSKÓRSKI Grzegorz Bronisław 131 1.38% 0.00138
Nie
4 2 5 KORDEK Marek Andrzej 164 1.73% 0.00173
Nie
4 2 6 ZBOROWSKA Danuta 59 0.62% 0.00062
Nie
4 2 7 KRAJEWSKI Krzysztof Leszek 56 0.59% 0.00059
Nie
4 2 8 KOTWICKI Andrzej 57 0.60% 0.0006
Nie
4 4 1 BOGACZ Grzegorz Alojzy 680 7.17% 0.00717
Tak
4 4 2 WAWRZON Jacek 298 3.14% 0.00314
Nie
4 4 3 OŚWIECIMSKA Lidia 227 2.39% 0.00239
Nie
4 4 4 BARCZAK Wojciech Andrzej 111 1.17% 0.00117
Nie
4 4 5 STEFANOWICZ Beata 90 0.95% 0.00095
Nie
4 4 6 REJ Piotr Radosław 63 0.66% 0.00066
Nie
4 4 7 BODOŃ-WALKOWIAK Alicja Magdalena 44 0.46% 0.00046
Nie
4 4 8 BUKOWSKI Krzysztof 171 1.80% 0.0018
Nie
4 10 1 IGNASIŃSKI Włodzimierz Stanisław 1 136 11.97% 0.01197
Tak
4 10 2 WYRZYKOWSKA Anna Maria 203 2.14% 0.00214
Nie
4 10 3 PASZKO Zbigniew 404 4.26% 0.00426
Tak
4 10 4 KWIATKOWSKI Rafał 117 1.23% 0.00123
Nie
4 10 5 KUBILUS Karolina Agnieszka 181 1.91% 0.00191
Nie
4 10 6 GOSTOŁEK Radosław 136 1.43% 0.00143
Nie
4 10 7 WARGIN Bożena Maria 157 1.65% 0.00165
Nie
4 10 8 WALKOWIAK Danuta 104 1.10% 0.0011
Nie
4 13 1 MAĆKOWIAK Zbigniew 889 9.37% 0.00937
Tak
4 13 2 JOACHIMIAK Marek 571 6.02% 0.00602
Nie
4 13 3 SZOFER Anna Janina 89 0.94% 0.00094
Nie
4 13 4 FLITTA-KUBISZ Paulina 25 0.26% 0.00026
Nie
4 13 5 CZAJA Agata Ewelina 30 0.32% 0.00032
Nie
4 13 6 KOLENDOWICZ Paweł 127 1.34% 0.00134
Nie
4 13 7 PAŃKOW Adam Paweł 43 0.45% 0.00045
Nie
4 13 8 KUKUŚ Mariusz Piotr 295 3.11% 0.00311
Nie
5 2 1 BIAŁOSKÓRSKI Janusz Antoni 419 8.72% 0.00872
Tak
5 2 2 NOWAKOWSKI Czesław Michał 181 3.77% 0.00377
Nie
5 2 3 KOŚMIDER Jerzy 361 7.51% 0.00751
Nie
5 2 4 FRASZEWSKA Adriana Barbara 167 3.47% 0.00347
Nie
5 2 5 DOMAŃSKA Edyta Lidia 55 1.14% 0.00114
Nie
5 4 1 WAŚKO Piotr Roman 827 17.21% 0.01721
Tak
5 4 2 JAHNZ Kinga 88 1.83% 0.00183
Nie
5 4 3 HELAK Marek 312 6.49% 0.00649
Nie
5 10 1 POKRYWCZYŃSKI Jerzy 275 5.72% 0.00572
Nie
5 10 2 SAŁANOWSKA Urszula Ewa 194 4.04% 0.00404
Nie
5 10 3 KARAŚKIEWICZ Bogumił Antoni 53 1.10% 0.0011
Nie
5 10 4 WŁOCHAL Danuta Maria 122 2.54% 0.00254
Nie
5 10 5 WOJEWODA Andrzej Franciszek 117 2.43% 0.00243
Nie
5 12 1 JĘDRYCH Małgorzata 111 2.31% 0.00231
Nie
5 12 2 BOBERSKA Natalia Anna 188 3.91% 0.00391
Nie
5 12 3 PĄCZEK Jan Ryszard 91 1.89% 0.00189
Nie
5 12 4 ROJEWSKI Szymon 298 6.20% 0.0062
Tak
5 12 5 PIEŚCIKOWSKI Sławomir Krzysztof 164 3.41% 0.00341
Nie
5 13 1 SIKORA Piotr 494 10.28% 0.01028
Nie
5 13 2 BIELAWSKI Piotr Leszek 108 2.25% 0.00225
Nie
5 13 3 GAJDZIŃSKA Agnieszka Zofia 86 1.79% 0.00179
Nie
5 13 4 KURSTAK Renata 43 0.89% 0.00089
Nie
5 13 5 MATUSZCZAK Mateusz 52 1.08% 0.00108
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Czarnkowsko-trzcianecki - ogółem 9 147 114 85 936 68 580 61 4 4
Gminy ogółem 8 126 109 85 936 68 580 61 4 4
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 23 516 18 775 14 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 7 105 105 62 420 49 805 47 4 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 24 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 19 1
Ogółem 43 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 140 61 44% 79 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 132 57 43% 75 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 325 101 31% 224 69%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 10 0 0% 10 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 14 2 14% 12 86%
Ogółem 597 219 37% 378 63%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 49 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 45 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 45 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 47
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 54 52
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 38 14 37% 24 63%
30-39 126 56 44% 70 56%
40-59 308 122 40% 186 60%
60+ 125 27 22% 98 78%
Ogółem 597 219 37% 378 63%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 2 0 0% 2 100%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 13 2 15% 11 85%
60+ 6 0 0% 6 100%
Ogółem 24 2 8% 22 92%