Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 16 505
Wyborców 13 449
Obwodów 18
  • Wybory do Rady Miejskiej w Węgorzewie
  • Wybory Burmistrza Węgorzewa
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miejski w Węgorzewie, ul. Zamkowa 3 Węgorzewo stały Tak Część Osiedla Nr 1: ul. 3 Maja ul. Adama Mickiewicza ul. Andrzeja Struga ul. Braci Ejsmontów ul. Fryderyka Chopina ul. Juliusza Słowackiego ul. Mała ul. Melchiora Wańkowicza ul. Michała Kajki od skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika do ul. Michała Kajki nr 2 ul. Mikołaja Kopernika od skrzyżowania z ul. Jasna do skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego ul. Nadbrzeżna ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Generała Józefa Bema do ul. Zamkowej nr 5b ul. Żeglarska
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie, (sala nr 5), ul. Zamkowa 6 Węgorzewo stały Nie Część Osiedla Nr 1: ul. Chmielna ul. Jana Heweliusza ul. Jasna nr 1 - 32 oraz nr parzyste 34 - 36g ul. Michała Kajki od nr 3 do końca ul. Mikołaja Kopernika od nr 10 do końca ul. Wesoła
3 Ciepłownie Miejskie Sp. z o. o., ul. Bolesława Chrobrego 4 Węgorzewo stały Tak Część Osiedla Nr 1: ul. Bolesława Chrobrego od skrzyżowania z ul. Jasna do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II ul. Generała Józefa Bema ul. Jana Pawła II ul. Jasna nr nieparzyste 33 - 37 oraz od nr 38 do końca ul. Nowa ul. Ogrodowa ul. Pogodna ul. Szkolna ul. Wiosenna ul. Władysława Łokietka ul. Zbożowa
4 Węgorzewskie Centrum Kultury w Węgorzewie, ul. Generała Józefa Bema 14 Węgorzewo stały Nie Część Osiedla Nr 1: ul. Akacjowa ul. Bolesława Chrobrego od nr 5 do końca ul. Brzozowa ul. Dębowa ul. Gajowa ul. Hetmańska ul. Konopki ul. Królowej Jadwigi ul. Książęca ul. Leśna ul. Letnia ul. Litewska ul. Lwowska ul. Łuczańska ul. Marszałkowska ul. Parkowa ul. Plażowa ul. Wczasowa ul. Wileńska ul. Władysława Jagiełły ul. Wodociągowa
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie, (budynek B sala nr 29), ul. Generała Józefa Bema 12 Węgorzewo stały Tak Część Osiedla Nr 1: ul. Aleje Wojska Polskiego ul. Chabrowa ul. Lawendowa ul. Łąkowa od rzeki do skrzyżowania z ul. Aleje Wojska Polskiego ul. Mazurska ul. Polna ul. Przesiedleńcza ul. Różana ul. Słoneczna ul. Smętka ul. Spokojna ul. Warmińska ul. Wincentego Witosa ul. Zacisze ul. Zielona
6 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgorzewie, ul. Zamkowa 34 Węgorzewo stały Tak Część Osiedla Nr 2: ul. Graniczna ul. Krótka ul. Ofiar Katynia ul. Pionierów od nr 8 do końca ul. Poprzeczna ul. Portowa ul. Przemysłowa ul. Stefana Jaracza ul. Towarowa ul. Władysława Stanisława Reymonta ul. Zamkowa od nr 28 do końca ul. Zesłańców Sybiru
7 Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie (hol budynek A), ul. Pionierów 6 Węgorzewo stały Tak Część Osiedla Nr 2: ul. Armii Krajowej ul. Bolesława Prusa ul. Ks. Mirosława Ripeckiego ul. Marii Konopnickiej ul. Targowa ul. Turystyczna ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Bolesława Prusa do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej
8 Liceum Ogólnokształcące w Węgorzewie, ul. Bolesława Prusa 10 Węgorzewo stały Nie Część Osiedla Nr 2: ul. 11 Listopada ul. Grunwaldzka ul. Rolna ul. Stefana Żeromskiego
9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie (hol budynek B), ul. Pionierów 6 Węgorzewo stały Tak Część Osiedla Nr 2: ul. Krzywa ul. Pionierów od skrzyżowania z ul. Plac Wolności do ul. Pionierów nr 7 ul. Plac Wolności ul. Śródmiejska ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Krzywa do skrzyżowania z ul. Bolesława Prusa
10 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie, (stołówka), ul. Zamkowa 6 Węgorzewo stały Nie Część Osiedla Nr 2: ul. Henryka Sienkiewicza ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego ul. Łąkowa od skrzyżowania z ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego do rzeki ul. Młyńska ul. Szpitalna ul. Teatralna ul. Zamkowa od rzeki do skrzyżowania z ul. Krzywa
11 Szkoła Podstawowa w Perłach, 33 Perły stały Nie Sołectwa: Brzozowo Klimki Parowa Perły Rudziszki Wesołowo
12 Ekomarina, ul. Bulwar Loir et Cher 4 Węgorzewo stały Tak Sołectwa: Jakunowo Janówko Maćki Prynowo Ruska Wieś Stulichy Trygort Wilkowo
13 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie, (budynek B sala nr 28), ul. Generała Józefa Bema 12 Węgorzewo stały Tak Sołectwa: Czerwony Dwór Kal Kalskie Nowiny Kolonia Rybacka Ogonki Stręgiel Wysiecza
14 Świetlica wiejska w Węgielsztynie, 45 Węgielsztyn stały Nie Sołectwa: Dąbrówka Mała Guja Karłowo Stawki Węgielsztyn
15 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach, ul. Węgorzewska 16 Radzieje stały Nie Sołectwa: Dłużec Kamionek Wielki Pilwa Radzieje Róże Stawiska Sztynort Sztynort Mały Tarławki
16 Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie (sekretariat z-cy dyrektora), ul. Gen. J. Bema 24 Węgorzewo szpital Nie Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie
17 Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie (hol na parterze), 3 - go Maja 17 Węgorzewo szpital Nie Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie
18 Dom Pomocy Społecznej w Węgorzewie, ul. 11 Listopada 12 Węgorzewo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Węgorzewie

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Część Osiedla Nr 1: ul. 3 Maja, ul. Adama Mickiewicza, ul. Andrzeja Struga, ul. Braci Ejsmontów, ul. Fryderyka Chopina, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Mała, ul. Melchiora Wańkowicza, ul. Michała Kajki od skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika do ul. Michała Kajki nr 2, ul. Mikołaja Kopernika od skrzyżowania z ul. Jasna do skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego, ul. Nadbrzeżna, ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Generała Józefa Bema do ul. Zamkowej nr 5b, ul. Żeglarska 1 970 3 3
0.0000020000Nr 2 Część Osiedla Nr 1: ul. Chmielna, ul. Jana Heweliusza, ul. Jasna nr 1 - 32 oraz nr parzyste 34 - 36g, ul. Michała Kajki od nr 3 do końca, ul. Mikołaja Kopernika od nr 10 do końca, ul. Wesoła 1 892 4 4
0.0000030000Nr 3 Część Osiedla Nr 1: ul. Bolesława Chrobrego od skrzyżowania z ul. Jasna do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II ul. Generała Józefa Bema ul. Jana Pawła II ul. Jasna nr nieparzyste 33 - 37 oraz od nr 38 do końca ul. Nowa ul. Ogrodowa ul. Pogodna ul. Szkolna ul. Wiosenna ul. Władysława Łokietka ul. Zbożowa 1 957 2 2
0.0000040000Nr 4 Część Osiedla Nr 1: ul. Akacjowa ul. Bolesława Chrobrego od nr 5 do końca ul. Brzozowa ul. Dębowa ul. Gajowa ul. Hetmańska ul. Konopki ul. Królowej Jadwigi ul. Książęca ul. Leśna ul. Letnia ul. Litewska ul. Lwowska ul. Łuczańska ul. Marszałkowska ul. Parkowa ul. Plażowa ul. Wczasowa ul. Wileńska ul. Władysława Jagiełły ul. Wodociągowa 1 979 3 3
0.0000050000Nr 5 Część Osiedla Nr 1: ul. Aleje Wojska Polskiego ul. Chabrowa ul. Lawendowa ul. Łąkowa od rzeki do skrzyżowania z ul. Aleje Wojska Polskiego ul. Mazurska ul. Polna ul. Przesiedleńcza ul. Różana ul. Słoneczna ul. Smętka ul. Spokojna ul. Warmińska ul. Wincentego Witosa ul. Zacisze ul. Zielona 1 785 4 4
0.0000060000Nr 6 Część Osiedla Nr 2: ul. Graniczna ul. Krótka ul. Ofiar Katynia ul. Pionierów od nr 8 do końca ul. Poprzeczna ul. Portowa ul. Przemysłowa ul. Stefana Jaracza ul. Towarowa ul. Władysława Stanisława Reymonta ul. Zamkowa od nr 28 do końca ul. Zesłańców Sybiru 1 927 2 2
0.0000070000Nr 7 Część Osiedla Nr 2: ul. Armii Krajowej ul. Bolesława Prusa ul. Ks. Mirosława Ripeckiego ul. Marii Konopnickiej ul. Targowa ul. Turystyczna ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Bolesława Prusa do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej 1 980 4 4
0.0000080000Nr 8 Część Osiedla Nr 2: ul. 11 Listopada ul. Grunwaldzka ul. Rolna ul. Stefana Żeromskiego 1 874 2 2
0.0000090000Nr 9 Część Osiedla Nr 2: ul. Krzywa ul. Pionierów od skrzyżowania z ul. Plac Wolności do ul. Pionierów nr 7 ul. Plac Wolności ul. Śródmiejska ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Krzywa do skrzyżowania z ul. Bolesława Prusa 1 925 3 3
0.0000100000Nr 10 Część Osiedla Nr 2: ul. Henryka Sienkiewicza ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego ul. Łąkowa od skrzyżowania z ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego do rzeki ul. Młyńska ul. Szpitalna ul. Teatralna ul. Zamkowa od rzeki do skrzyżowania z ul. Krzywa 1 935 3 3
0.0000110000Nr 11 Sołectwa: Brzozowo Klimki Parowa Perły Rudziszki Wesołowo 1 758 1 1
0.0000120000Nr 12 Sołectwa: Jakunowo Janówko Maćki Prynowo Ruska Wieś Stulichy Trygort Wilkowo 1 918 2 2
0.0000130000Nr 13 Sołectwa: Czerwony Dwór Kal Kalskie Nowiny Kolonia Rybacka Ogonki Stręgiel Wysiecza 1 952 2 2
0.0000140000Nr 14 Sołectwa: Dąbrówka Mała Guja Karłowo Stawki Węgielsztyn 1 717 2 2
0.0000150000Nr 15 Sołectwa: Dłużec Kamionek Wielki Pilwa Radzieje Róże Stawiska Sztynort Sztynort Mały Tarławki 1 880 3 3
Podsumowanie 15 13 449 40 40

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 1 1
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 1 1
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 1 1 2
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO KWW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW FAJ KWW PRZEMYSŁAW FAJ 1 1 2
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA KWW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KOZŁOWSKIEGO KWW ZBIGNIEWA KOZŁOWSKIEGO 1 1
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA SZEPIETOWSKIEGO KWW IRENEUSZA SZEPIETOWSKIEGO 1 1
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK URBANOWICZ KWW MAREK URBANOWICZ 1 1
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BALTAZARA LASKOWSKIEGO KWW DARIUSZA BALTAZARA LASKOWSKIEGO 1 1
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ URBAN KWW JANUSZ URBAN 1 1
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BOLIK-KUN KWW ANNY BOLIK-KUN 1 1
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WASILEWSKIEGO KWW DARIUSZA WASILEWSKIEGO 1 1
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY ŚWIRKOWICZ KWW JOLANTY ŚWIRKOWICZ 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 PIWOWARCZYK Krzysztof Andrzej 51 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA Węgorzewo
1 KOŁASZEWSKI Krzysztof 48 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO Węgorzewo

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 924 466 466 50.43% 0.05043
453 97.21% 0.09721
Tak
2 896 461 461 51.45% 0.05145
450 97.61% 0.09761
Tak
3 957 382 382 39.92% 0.03992
371 97.12% 0.09712
Tak
4 993 515 515 51.86% 0.05186
497 96.50% 0.0965
Tak
5 785 387 387 49.30% 0.0493
382 98.71% 0.09871
Tak
6 926 376 376 40.60% 0.0406
366 97.34% 0.09734
Tak
7 981 419 419 42.71% 0.04271
406 96.90% 0.0969
Tak
8 874 385 385 44.05% 0.04405
373 96.88% 0.09688
Tak
9 930 441 441 47.42% 0.04742
420 95.24% 0.09524
Tak
10 938 439 439 46.80% 0.0468
429 97.72% 0.09772
Tak
11 Bez głosowania Nie
12 919 344 344 37.43% 0.03743
327 95.06% 0.09506
Tak
13 954 403 403 42.24% 0.04224
389 96.53% 0.09653
Tak
14 717 243 243 33.89% 0.03389
237 97.53% 0.09753
Tak
15 880 309 309 35.11% 0.03511
306 99.03% 0.09903
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 124 1 2.29% 0.00229
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 50 1 0.92% 0.00092
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 80 2 1.48% 0.00148
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO 1 777 12 32.87% 0.03287
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW FAJ 261 2 4.83% 0.00483
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA 2 050 13 37.92% 0.03792
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KOZŁOWSKIEGO 161 1 2.98% 0.00298
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA SZEPIETOWSKIEGO 149 1 2.76% 0.00276
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK URBANOWICZ 91 1 1.68% 0.00168
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BALTAZARA LASKOWSKIEGO 45 1 0.83% 0.00083
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ URBAN 148 1 2.74% 0.00274
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BOLIK-KUN 190 1 3.51% 0.00351
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WASILEWSKIEGO 142 1 2.63% 0.00263
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY ŚWIRKOWICZ 138 1 2.55% 0.00255

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 124 1 1 2.29% 0.00229
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 50 1 0 0.92% 0.00092
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 80 2 0 1.48% 0.00148
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO 1 777 12 4 32.87% 0.03287
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW FAJ 261 2 0 4.83% 0.00483
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA 2 050 13 7 37.92% 0.03792
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KOZŁOWSKIEGO 161 1 1 2.98% 0.00298
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA SZEPIETOWSKIEGO 149 1 0 2.76% 0.00276
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK URBANOWICZ 91 1 0 1.68% 0.00168
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BALTAZARA LASKOWSKIEGO 45 1 0 0.83% 0.00083
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ URBAN 148 1 0 2.74% 0.00274
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BOLIK-KUN 190 1 1 3.51% 0.00351
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WASILEWSKIEGO 142 1 0 2.63% 0.00263
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY ŚWIRKOWICZ 138 1 1 2.55% 0.00255

Rada Miejska w Węgorzewie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 16 16 KRUPA Jerzy 120 26.49% 0.02649
Nie
1 18 18 RODZIEWICZ Mateusz Grzegorz 191 42.16% 0.04216
Tak
1 25 25 WASILEWSKI Dariusz Kazimierz 142 31.35% 0.03135
Nie
2 5 5 ĆWIEK Dariusz Jan 50 11.11% 0.01111
Nie
2 16 16 ORŁOWSKA Agnieszka 170 37.78% 0.03778
Nie
2 18 18 WIERZCHOWSKI Tomasz Maciej 185 41.11% 0.04111
Tak
2 22 22 LASKOWSKI Dariusz Baltazar 45 10.00% 0.01
Nie
3 16 16 MURAWSKA Justyna Anna 192 51.75% 0.05175
Tak
3 18 18 IWANIUK Aleksander 179 48.25% 0.04825
Nie
4 17 17 FAJ Przemysław 158 31.79% 0.03179
Nie
4 18 18 KIEŁCZEWSKA Aleksandra Anna 190 38.23% 0.03823
Tak
4 20 20 SZEPIETOWSKI Ireneusz 149 29.98% 0.02998
Nie
5 8 8 KEJN Bartłomiej Kornel 23 6.02% 0.00602
Nie
5 16 16 SOBCZAK Jacek 105 27.49% 0.02749
Nie
5 17 17 GIEBEL Karol Daniel 103 26.96% 0.02696
Nie
5 18 18 LIPSKI Marek Przemysław 151 39.53% 0.03953
Tak
6 16 16 ŻEBROWSKI Andrzej 200 54.64% 0.05464
Tak
6 18 18 TYMOSZCZUK Włodzimierz 166 45.36% 0.04536
Nie
7 8 8 JURGIELEWICZ Piotr 57 14.04% 0.01404
Nie
7 16 16 ŹREBIEC Andrzej 121 29.80% 0.0298
Nie
7 18 18 PYKAŁA Grzegorz Artur 90 22.17% 0.02217
Nie
7 26 26 ŚWIRKOWICZ Jolanta 138 33.99% 0.03399
Tak
8 16 16 MISZKIEL Jacek Krzysztof 157 42.09% 0.04209
Nie
8 18 18 ŻERUCHA Władysław 216 57.91% 0.05791
Tak
9 16 16 WASILEWSKA Barbara 121 28.81% 0.02881
Nie
9 18 18 WARNIEŁO Krzysztof 138 32.86% 0.03286
Nie
9 19 19 KOZŁOWSKI Zbigniew 161 38.33% 0.03833
Tak
10 21 21 URBANOWICZ Marek 91 21.21% 0.02121
Nie
10 23 23 URBAN Janusz 148 34.50% 0.0345
Nie
10 24 24 BOLIK-KUN Anna Agnieszka 190 44.29% 0.04429
Tak
11 18 18 OŻGA Edward Bez głosowania Tak
12 16 16 ROJEK Lucyna 167 51.07% 0.05107
Tak
12 18 18 NIEDZIÓŁKA Henryk 160 48.93% 0.04893
Nie
13 16 16 PALMOWSKA Anna 209 53.73% 0.05373
Tak
13 18 18 ZAGÓRNY Andrzej Rudolf 180 46.27% 0.04627
Nie
14 16 16 DOMURAD Sylwia Kamila 112 47.26% 0.04726
Nie
14 18 18 PIETRASZ Dymitr 125 52.74% 0.05274
Tak
15 4 4 HAMADYK Małgorzata 124 40.52% 0.04052
Tak
15 16 16 JÓZEFOWICZ Maciej 103 33.66% 0.03366
Nie
15 18 18 WODZYŃSKI Andrzej 79 25.82% 0.02582
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KOŁASZEWSKI Krzysztof 48 wyższe Węgorzewo, 2 988 51.80 Tak
2 PIWOWARCZYK Krzysztof Andrzej 51 wyższe Węgorzewo, 2 780 48.20 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Urząd Miejski w Węgorzewie, ul. Zamkowa 3 Węgorzewo stały 905 461 461 50.94% 0.05094
454 98.48%
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie, (sala nr 5), ul. Zamkowa 6 Węgorzewo stały 896 461 461 51.45% 0.05145
456 98.92%
3 Ciepłownie Miejskie Sp. z o. o., ul. Bolesława Chrobrego 4 Węgorzewo stały 812 382 382 47.04% 0.04704
381 99.74%
4 Węgorzewskie Centrum Kultury w Węgorzewie, ul. Generała Józefa Bema 14 Węgorzewo stały 993 515 515 51.86% 0.05186
503 97.67%
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie, (budynek B sala nr 29), ul. Generała Józefa Bema 12 Węgorzewo stały 785 385 385 49.04% 0.04904
380 98.70%
6 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgorzewie, ul. Zamkowa 34 Węgorzewo stały 926 376 376 40.60% 0.0406
373 99.20%
7 Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie (hol budynek A), ul. Pionierów 6 Węgorzewo stały 981 420 420 42.81% 0.04281
409 97.38%
8 Liceum Ogólnokształcące w Węgorzewie, ul. Bolesława Prusa 10 Węgorzewo stały 768 361 361 47.01% 0.04701
356 98.61%
9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie (hol budynek B), ul. Pionierów 6 Węgorzewo stały 930 441 441 47.42% 0.04742
431 97.73%
10 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie, (stołówka), ul. Zamkowa 6 Węgorzewo stały 938 441 441 47.01% 0.04701
436 98.87%
11 Szkoła Podstawowa w Perłach, 33 Perły stały 758 284 284 37.47% 0.03747
278 97.89%
12 Ekomarina, ul. Bulwar Loir et Cher 4 Węgorzewo stały 919 344 344 37.43% 0.03743
340 98.84%
13 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Węgorzewie, (budynek B sala nr 28), ul. Generała Józefa Bema 12 Węgorzewo stały 954 403 403 42.24% 0.04224
402 99.75%
14 Świetlica wiejska w Węgielsztynie, 45 Węgielsztyn stały 717 243 243 33.89% 0.03389
240 98.77%
15 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach, ul. Węgorzewska 16 Radzieje stały 880 309 309 35.11% 0.03511
303 98.06%
16 Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie (sekretariat z-cy dyrektora), ul. Gen. J. Bema 24 Węgorzewo szpital 145 0 0 00.00% 0
0 00.00%
17 Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie (hol na parterze), 3 - go Maja 17 Węgorzewo szpital 19 4 4 21.05% 0.02105
4 100.00%
18 Dom Pomocy Społecznej w Węgorzewie, ul. 11 Listopada 12 Węgorzewo dom pomocy społecznej 106 24 24 22.64% 0.02264
22 91.67%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 16 505 13 449 18 1