Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 74 124
Wyborców 62 892
Obwodów 59
  • Wybory do Rady Powiatu Skarżyskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto skarzzzysko-kamiennaMiasto Skarżysko-Kamienna 31 4 21 28 201
gmina blizzzynGmina Bliżyn 5 15 15 40 40
gmina lzazcznaGmina Łączna 6 15 15 26 26
gmina skarzzzysko koszcielneGmina Skarżysko Kościelne 5 15 15 55 55
miasto i gmina suchedniozwMiasto I Gmina Suchedniów 12 15 15 35 35

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Powiatowy Urząd Pracy, ul. 1 - go Maja 105 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Bazaltowa; Borówkowa; Bursztynowa; Dionizego Czachowskiego; Maksymiliana Gierymskiego; Głogowa; Granitowa; Grzybowa; Jagodowa; Jeżynowa; Krzemowa; 1 Maja od nr 134 do końca (parzyste) i od nr 99 do końca (nieparzyste); Malinowa; Marmurowa; Mariana Langiewicza; Łyżwy; Oleśnicka; Piękna; Podemłynek; Porzeczkowa; Poziomkowa; Racławicka; Szmaragdowa.
2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Spacerowa 31 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Wincentego Bilskiego; Bobowskich; Gołębia; Jaskółcza; Jastrzębia; Kanarkowa; Krucza; 3 Maja od nr 130 do końca (parzyste) i od nr 195 do końca (nieparzyste); Organizacji Orzeł Biały; Ptasia; Skowronkowa; Słowikowa; Spacerowa od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 31 do końca (nieparzyste); Szarych Szeregów; Witwickich; Wschodnia; Żurawia (nieparzyste).
3 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Podjazdowa 21 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Chłodna; Ciepła; Czerwonego Krzyża; Dobra; Franciszkańska; Kosynierów; Kościuszki; Limanowskiego od nr 50 do końca (parzyste) i od 47 do końca (nieparzyste); 1 Maja od nr 50 do nr 132 (parzyste) i od nr 37 do nr 97 (nieparzyste); 3 Maja od nr 62 do nr 128 (parzyste) i od nr 73 do nr 193 (nieparzyste); Obywatelska; Ogólna; Ogrodnicza; Piaskowa; Podjazdowa; Równoległa; Rynek; Rzeźniana; Spacerowa od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 29 (nieparzyste); Świeża; Towarowa od skrzyżowania z ul. Podjazdową do końca; Ukośna; Wąska; Wesoła; Wiśniowa; Zacisze; Żurawia (parzyste).
4 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Towarowa 20 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Chemiczna; Fabryczna; Kredytowa; Limanowskiego od nr 2 do nr 48 (parzyste) i od nr 1 do nr 45 (nieparzyste); 11 Listopada; 1 Maja od nr 2 do nr 48 (parzyste) i od nr 1 do nr 35 (nieparzyste); 3 Maja od nr 2 do nr 60 (parzyste) i od nr 1 do nr 71 (nieparzyste); Młoda; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 62 do końca (parzyste) i od nr 59 do końca (nieparzyste); Przechodnia; Przesmyk; Rzemieślnicza; Staszica; Średnia; Towarowa do skrzyżowania z ul. Podjazdową; Wierzbowa; Wspólna; Zaporęba.
5 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12, ul. Sportowa 34 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Cicha; Cmentarna; Aleja Jana Pawła II; Krzywa; Legionów od nr 64 do nr 120 (parzyste) i od nr 63 do nr 107 (nieparzyste), Aleja Niepodległości od nr 2 do nr 68 (parzyste); Niska od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Prosta; Rzeczna; Sportowa od nr 2 do nr 54 (parzyste) i od nr 1 do skrzyżowania z ul. Asfaltową (nieparzyste); Spokojna; Staffa; Andrzeja Struga; Wiklinowa.
6 Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych, ul. Szkolna 15 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Chałubińskiego; Ekonomii; Jaracza; Legionów od nr 122 do końca (parzyste) i od nr 109 do końca (nieparzyste), Młodzawy; Prezydenta RP Ignacego Mościckiego; Obuwnicza; Juliusza Osterwy; Szkolna.
7 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Sportowa 30 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Asfaltowa; Praga; Skalna; Wysoka; Źródlana.
8 Muzeum im. Orła Białego, ul. Słoneczna 90 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Długosza; Kilińskiego; Krakowska od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 109 (nieparzyste); Multanka; Przekątna; Reja; Robotnicza; Słoneczna; Sportowa od nr 56 do końca (parzyste) i od skrzyżowania z ul. Asfaltową do końca (nieparzyste); Wioślarska.
9 Zespół Placówek Oświatowych, ul. Zwycięzców 13 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Dębowa; Dygasińskiego; Dzielna; Harcerska; Mjr Hubala; Iglasta; Jodłowa; Nowa; Orzeszkowej; Partyzantów; Sosnowa; 17 Stycznia; Świerkowa; Walecznych; Wojska Polskiego; Wrzosowa; Zbrojna; Zwycięzców.
10 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Warszawska 54 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Główna; Leśna Polana; Modrzewiowa; Nizinna; Parkingowa; Pogodna; Rajdowa; Warszawska od nr 2 do nr 100 (parzyste) i od nr 1 do nr 91 (nieparzyste); Widokowa; Wieżowa; Zagórska.
11 Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych, ul. Oseta Wasilewskiego 5 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Juliana Fałata; Kolejowa; Wojciecha Kossaka; Szydłowiecka od nr 2 do nr 18 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Oseta Wasilewskiego; Zielna od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 31 (nieparzyste).
12 Zespół Placówek Oświatowych Nr 5 Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Zielna 27 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Kosmonautów; Lotnicza; Sokola od nr 2 do nr 28 (parzyste); Żwirki i Wigury.
13 Zespół Placówek Oświatowych Nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Zielna 29 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Jagiellońska; Józefa Małowicza; Matejki; Pułaskiego od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 37 do końca (nieparzyste); Rejowska od nr 30 do końca (parzyste) i od nr 45 do końca (nieparzyste); Sokola od nr 30 do nr 40 (parzyste); Spółdzielcza od nr 40 do końca (parzyste) i od nr 35 do końca (nieparzyste); Szydłowiecka od nr 20 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Św. Brata Alberta; Wiejska od nr 26 do końca (parzyste); Zielna od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 33 do końca (nieparzyste).
14 Zespół Szkół Publicznych Nr 4, ul. Książęca 149 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Długa; Działkowa; Jałowcowa; Kopernika; Kościelna; Książęca; Laskowa; Mała; Miła; Podlaska; Rycerska; Sokola od nr 42 do końca (parzyste); Turystyczna; Warszawska od nr 102 do końca (parzyste) i od nr 93 do końca (nieparzyste); Wiejska od nr 5 do końca (nieparzyste).
15 Zakład Remontowo-Budowlany Józef Duda, ul. Niepodległości 78b Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Bankowa; Leśna; Aleja Niepodległości od nr 70 do końca (parzyste) i od nr 79 do końca (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 52 do nr 60 (parzyste).
16 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Sienkiewicza 34 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Armii Krajowej od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste); Gajowa; Grabowa; Grottgera; Konarskiego od nr 26 do końca (parzyste) oraz od nr 19 do nr 31 (nieparzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste); Krakowska od nr 146 do końca (parzyste); Łowiecka; Moniuszki od nr 38 do końca (parzyste) i od nr 19 do końca (nieparzyste); Orla; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 16 do nr 22a (parzyste) i od nr 1 do nr 13 (nieparzyste); Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Sienkiewicza; Stokowa; Szpitalna; Świętokrzyska; Wiejska od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 3 (nieparzyste); Wileńska; Wyspiańskiego.
17 Zespół Szkół Technicznych, al. Tysiąclecia 22 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Asnyka; Krasińskiego od nr 18 do końca (parzyste); Mickiewicza od nr 14 do końca (parzyste) i od nr 17 do końca (nieparzyste); Okrzei od nr 1 do końca (nieparzyste); Orkana; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 36 do nr 48 (parzyste), Słowackiego od nr 2 do nr 22 (parzyste) i od nr 1 do nr 25 (nieparzyste); Aleja Tysiąclecia od nr 27 do nr 37 (nieparzyste).
18 II Liceum Ogólnokształcące, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 50 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Górnicza od nr 2 do nr 4 (parzyste) i od nr 16 do końca (parzyste); Konarskiego od nr 2 do nr 20 (parzyste) i od nr 1 do nr 15 (nieparzyste); Moniuszki od nr 2 do nr 12 (parzyste) i od nr 1 do nr 3 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 41 do nr 57 (nieparzyste); Pilota Janusza Rybickiego; Plac Floriański od nr 2 do nr 8 (parzyste); Sokola od nr 1 do 17 (nieparzyste); Sporna; Aleja Tysiąclecia od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste); Żeromskiego.
19 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Powstańców Warszawy 11 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Armii Krajowej od nr 2 do nr 8 (parzyste); Górnicza od nr 1 do nr 5 (nieparzyste); Kochanowskiego; Konarskiego od nr 22 do nr 24 (parzyste) i od nr 17 do nr 17a (nieparzyste); Moniuszki od nr 5 do nr 17b (nieparzyste); Plac Floriański od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste); Powstańców Warszawy od nr 2 do nr 14 (parzyste) i od nr 1 do nr 21 (nieparzyste); Pułaskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste) i od nr 1 do nr 13 (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 2 do nr 18 (parzyste) i od nr 1 do nr 15c (nieparzyste).
20 Starostwo Powiatowe, ul. Konarskiego 20 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Górnicza od nr 6 do nr 14 (parzyste) i od nr 7 do nr 15 (nieparzyste); Moniuszki od nr 14 do nr 36 (parzyste); Powstańców Warszawy od nr 16 do końca (parzyste) i od nr 23 do końca (nieparzyste); Pułaskiego od nr 16 do nr 24 (parzyste) i od nr 15 do nr 23 (nieparzyste); Sezamkowa od nr 1 do końca (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 20 do nr 30 (parzyste) i od nr 17 do nr 27 (nieparzyste).
21 Zespół Szkół Publicznych Nr 1, ul. Sezamkowa 23 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Górnicza nr 17; Pułaskiego od nr 26 do nr 30 (parzyste) i od nr 25 do nr 35 (nieparzyste); Rejowska od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste); Sezamkowa od nr 2 do końca (parzyste); Sokola od nr 19 do końca (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 32 do nr 38 (parzyste) i od nr 29 do nr 33 (nieparzyste).
22 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Skarżysku-Kamiennej, ul. Metalowców 54 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Grota Roweckiego; Krakowska od nr 8 do nr 116 (parzyste) i od nr 111 do końca (nieparzyste); Legionów od nr 2 do nr 62 (parzyste); Łąkowa; Paryska od nr 2 do nr 150 (parzyste) i od nr 1 do nr 151 (nieparzyste); Polna; Ponurego; Tartaczna; Traugutta; Żytnia.
23 Gminazjum Nr 2, ul. Akacjowa 1 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Akacjowa; Bernatka; Budowlanych; Bukowa; Energetyków; Jaworowa; Jesionowa; Kasztanowa; Klonowa; Krakowska od nr 118 do nr 140 (parzyste); Krasińskiego od nr 1 do nr 7 (nieparzyste) i nr 9a; Legionów od nr 1 do nr 61 (nieparzyste); Lipowa; Metalowców; Mostowa; Aleja Niepodległości od nr 1 do nr 57 (nieparzyste); Niska od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Odlewnicza; Paryska od nr 152 do końca (parzyste); Tokarska; Topolowa; Torowa; Urzędnicza.
24 Zespół Placówek Oświatowych Nr 4 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Norwida 3 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Konarskiego od nr 33 do nr 37 (nieparzyste); Krasińskiego od nr 25 do końca (nieparzyste); Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 12 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Norwida od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 5 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 15 do nr 39 (nieparzyste).
25 Urząd Miasta, ul. Sikorskiego 18 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Apteczna; Krakowska od nr 142 do nr 144c (parzyste); Krasińskiego nr 9 i 11; Norwida od nr 18 do końca (parzyste) i od nr 19 do końca (nieparzyste); Paryska od nr 153 do końca (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste); Południowa; Sikorskiego od nr 2 do końca (parzyste).
26 Zespół Placówek Oświatowych Nr 4 Przedszkole Publiczne nr 4, ul. Sikorskiego 17 Skarżysko-Kamienna stały Nie Ulice: Krasińskiego od nr 13 do nr 23 (nieparzyste); Norwida od nr 12 do nr 16 (parzyste) i od nr 7 do nr 17 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 24 do nr 34 (parzyste); Prusa; Sikorskiego od nr 1 do końca (nieparzyste).
27 Miejskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 25 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Konopnickiej (nieparzyste); Krasińskiego od nr 8 do nr 16 (parzyste); Mickiewicza od nr 8 do nr 12 (parzyste) i od nr 9 do nr 15 (nieparzyste); Okrzei od nr 2 do końca (parzyste); Słowackiego od nr 24 do nr 38 (parzyste); Aleja Tysiąclecia od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 25 (nieparzyste).
28 Miejskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 25 Skarżysko-Kamienna stały Tak Ulice: Brzozowa; Konopnickiej (numery parzyste); Krasińskiego od nr 2 do nr 6 (parzyste); Mickiewicza od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste); Aleja Niepodległości od nr 59 do nr 77 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego nr 50; Słowackiego od nr 40 do końca (parzyste) i od nr 27 do końca (nieparzyste).
29 Zespół Opieki Zdrowotnej-Szpital Powiatowy, ul. Szpitalna 1 Skarżysko-Kamienna szpital Nie Zespół Opieki Zdrowotnej-Szpital Powiatowy
30 Zespół Opieki Zdrowotnej-II budynek szpitalny, ul. Ekonomii 4 Skarżysko-Kamienna szpital Nie Zespół Opieki Zdrowotnej-II budynek szpitalny
31 Dom Pomocy Społecznej, ul. Sporna 6 Skarżysko-Kamienna dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Gminny Ośrodek Kultury w Bliżynie, Plac Broel-Platerów/4 Bliżyn stały Tak sołectwo Bliżyn
2 Szkoła Podstawowa w Bliżynie, ul. Piaskowa 6 Bliżyn stały Tak sołectwa: Brzeście, Bugaj, Drożdżów, Jastrzębia, Gilów, Gostków, Ubyszów, Wojtyniów, Wołów, Zagórze
3 Szkoła Podstawowa w Mroczkowie, 25 Mroczków stały Tak sołectwa: Górki, Mroczków, Pięty-Sołtyków, Płaczków, Rędocin, Sobótka
4 Szkoła Podstawowa w Odrowążku, 1 Odrowążek stały Nie sołectwa: Kopcie, Kucębów, Nowy Odrowążek, Odrowążek
5 Szkoła Podstawowa w Sorbinie, 89 Sorbin stały Tak sołectwa: Nowki, Sorbin, Zbrojów
1 Szkoła Podstawowa w Goździe, 125 Gózd stały Tak sołectwa: Gózd, Jęgrzna
2 Budynek po Szkole Podstawowej w Klonowie, 62 Klonów stały Nie sołectwo: Klonów
3 Gminna Biblioteka Publiczna w Łącznej, 1 "b" Czerwona Górka stały Tak sołectwa: Łączna, Osełków, Czerwona Górka
4 Szkoła Podstawowa w Zaleziance, 49a Zalezianka stały Nie sołectwa: Zalezianka, Występa
5 Budynek po Szkole Filialnej w Zagórzu, 40"B" Zagórze stały Nie sołectwa: Zagórze, Zaskale
6 Szkoła Podstawowa, 63 Kamionki stały Tak sołectwa: Kamionki, Podzagnańszcze, Podłazie
1 Szkoła Podstawowa w Grzybowej Górze, ul. Świętokrzyska 102 Grzybowa Góra stały Tak Sołectwo Grzybowa Góra
2 Szkoła Podstawowa w Lipowym Polu Skarbowym, ul. Wesoła 2 Lipowe Pole Skarbowe stały Nie Sołectwa: Lipowe Pole Plebańskie, Lipowe Pole Skarbowe
3 Urząd Gminy w Skarżysku Kościelnym, ul. Kościelna 2A Skarżysko Kościelne stały Tak Sołectwa: Skarżysko Kościelne I, Skarżysko Kościelne II, Świerczek
4 Szkoła Podstawowa w Majkowie, ul. Stefana Żeromskiego 106 Majków stały Tak Sołectwa: Majków, Michałów
5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierzu Niedźwiedzim, ul. Boczna 7 Kierz Niedźwiedzi stały Tak Sołectwo Kierz Niedźwiedzi
1 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Suchedniowie, ul. Szarych Szeregów 6 Suchedniów stały Nie Miasto Suchedniów ulice: Graniczna, Jarzębinowa, Langiewicza, Przechodnia, Słoneczna, Źródłowa.
2 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Suchedniowie, ul. Szarych Szeregów 6 Suchedniów stały Nie Miasto Suchedniów ulice: Dawidowicza, Dworcowa, Jagodowa, Poziomkowa, Porzeczkowa, Staszica, Stokowiec, Szarych Szeregów, Szeroka, Traugutta.
3 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie, ul. Kościelna 3 Suchedniów stały Tak Miasto Suchedniów ulice: Bugaj, Cmentarna, Niska.
4 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie, ul. Kościelna 3 Suchedniów stały Nie Miasto Suchedniów ulice: Gajzlera, Kościelna, Krótka, Mickiewicza, oś. Marszałka Piłsudskiego, Powstańców 1863, Spokojna.
5 Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie, ul. Fabryczna 5 Suchedniów stały Tak Miasto Suchedniów ulice: Fabryczna, Gajówka Rejów, Harcerska, Jodłowa, Kopalniana, Młynarska, Partyzantów, Warszawska.
6 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ostojowie, 16 Ostojów stały Tak Miasto Suchedniów ulice: Kielecka nieparzyste od nr 57 do końca i parzyste od nr 152 do końca, Świerkowa, Topolowa, Wrzosowa, Żeromskiego.
7 Świetlica OSP w Suchedniowie, ul. Kielecka 11 Suchedniów stały Nie Miasto Suchedniów ulice: Kielecka parzyste od nr 2 do nr 150 i nieparzyste od nr 1 do 55, Zagórska.
8 Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie, ul. Bodzentyńska 18 Suchedniów stały Nie Miasto Suchedniów ulice: Bodzentyńska, Burdzyńskiego, Dębowa, Emilii Peck, Jałowcowa, Jasna, Klonowa, Kościuszki, Kwiatowa, Miła, Modrzewiowa, Nowa, Ogrodowa, Pasternik, Polna, Poziomskiego, Słowackiego, Sokolica, Spacerowa, Stanisława Suchyni, Wierzbowa.
9 Urząd Stanu Cywilnego w Suchedniów, ul. Sportowa 1 Suchedniów stały Nie Miasto Suchedniów ulice: Berezów, Choroszewskiego, Józefów, Koszykowa, Leśna, Placowa, Sosnowa, Sportowa, Wspólna.
10 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ostojowie, 16 Ostojów stały Tak Sołectwa: Ostojów i Krzyżka, Ostojów, Ostojów Dulęba, Ostojów Ogonów
11 Centrum Kształceniowo Integracyjne w Michniowie, 20B Michniów stały Tak Sołectwo Michniów
12 Wiejski Dom Kultury w Mostkach, 1 Mostki stały Tak Sołectwo Mostki

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 część Miasta Skarżysko-Kamienna: Osiedla: Łyżwy, Usłów, Dolna Kamienna I, Dolna Kamienna II, Kolonia Górna-Młodzawy, Zachodnie, Skałka, Rejów, Bór, Paryska, Bzinek, Metalowiec, Milica-Przylesie, Odrodzenia 6 20 066 4 32
0.0000020000Nr 2 część Miasta Skarżysko-Kamienna: Osiedla: Borki, Przydworcowe, Kolejowe, Pogorzałe, Książęce, Place, Żeromskiego, Piłsudskiego 5 18 010 4 28
0.0000030000Nr 3 Gminy: Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne 8 24 816 5 42
Podsumowanie 19 62 892 13 102

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 7 9 24
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 7 10 25
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 10 25
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018 KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018 8 7 10 25
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BLIŻEJ GMINY KWW POWIAT BLIŻEJ GMINY 3 3

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 20 104 10 205 10 199 50.73% 0.05073
9 784 95.93% 0.09593
Tak
2 17 981 9 411 9 406 52.31% 0.05231
9 088 96.62% 0.09662
Tak
3 24 813 13 482 13 830 55.74% 0.05574
13 019 94.14% 0.09414
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 398 24 26.33% 0.02633
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 5 502 25 17.25% 0.01725
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 602 25 36.38% 0.03638
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018 6 109 25 19.16% 0.01916
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BLIŻEJ GMINY 280 3 0.88% 0.00088

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 398 24 6 26.33% 0.02633
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 5 502 25 3 17.25% 0.01725
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 602 25 7 36.38% 0.03638
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018 6 109 25 3 19.16% 0.01916
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BLIŻEJ GMINY 280 3 0 0.88% 0.00088
Nie

Rada Powiatu Skarżyskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 CIOK Adam 1 873 19.14% 0.01914
Tak
1 4 2 BĘTKOWSKA Bożena Maria 591 6.04% 0.00604
Tak
1 4 3 JEŻYK Jacek Tadeusz 187 1.91% 0.00191
Nie
1 4 4 MAĆKOWIAK Martyna Katarzyna 412 4.21% 0.00421
Tak
1 4 5 WÓJTOWICZ Monika Agnieszka 147 1.50% 0.0015
Nie
1 4 6 SZCZEPANIK Dariusz 85 0.87% 0.00087
Nie
1 4 7 PAJEK Robert Artur 60 0.61% 0.00061
Nie
1 4 8 JASZCZYK Mateusz Rafał 127 1.30% 0.0013
Nie
1 5 1 KOŁODZIEJ Janusz Lucjan 412 4.21% 0.00421
Nie
1 5 2 BIAŁEK Leszek 82 0.84% 0.00084
Nie
1 5 3 RAU Edyta 98 1.00% 0.001
Nie
1 5 4 KUKULSKA Iwona 121 1.24% 0.00124
Nie
1 5 5 ZIOMEK Kinga Beata 64 0.65% 0.00065
Nie
1 5 6 KIJANKA Grażyna Zofia 65 0.66% 0.00066
Nie
1 5 7 PAJĄK Wiesław Franciszek 87 0.89% 0.00089
Nie
1 5 8 ZALEGA Mateusz Dariusz 165 1.69% 0.00169
Nie
1 10 1 BĘTKOWSKI Bartosz Andrzej 892 9.12% 0.00912
Tak
1 10 2 WOJCIESZEK Roman Jarosław 1 172 11.98% 0.01198
Tak
1 10 3 SIKORA Tadeusz 294 3.00% 0.003
Nie
1 10 4 DĄBROWSKI Andrzej 325 3.32% 0.00332
Nie
1 10 5 KRAKOWIAK Teresa 154 1.57% 0.00157
Nie
1 10 6 KRYGIEL-BARTOSIK Wioletta Sylwia 123 1.26% 0.00126
Nie
1 10 7 ADAMCZYK Anna Monika 128 1.31% 0.00131
Nie
1 10 8 SOBOŃ Jakub Wojciech 166 1.70% 0.0017
Nie
1 14 1 MICHNOWSKA-MAŁEK Katarzyna Magdalena 306 3.13% 0.00313
Nie
1 14 2 ISKRA Bartosz 168 1.72% 0.00172
Nie
1 14 3 TARASIŃSKI Jarosław Krzysztof 338 3.45% 0.00345
Nie
1 14 4 JĘDRZEJCZYK Marek Grzegorz 382 3.90% 0.0039
Nie
1 14 5 MACH Robert 122 1.25% 0.00125
Nie
1 14 6 RYBARCZYK-CZAJKOWSKA Beata Iwona 56 0.57% 0.00057
Nie
1 14 7 ODOROWSKA Marta 76 0.78% 0.00078
Nie
1 14 8 WĄSOWSKI Tomasz Władysław 506 5.17% 0.00517
Tak
2 4 1 BILSKA Katarzyna 1 043 11.48% 0.01148
Tak
2 4 2 MYSZKA Krzysztof Andrzej 699 7.69% 0.00769
Nie
2 4 3 GARBACZ Wiesław Florian 73 0.80% 0.0008
Nie
2 4 4 ŁASEK Marzanna Izabela 153 1.68% 0.00168
Nie
2 4 5 MAMLA Wanda Stanisława 73 0.80% 0.0008
Nie
2 4 6 PERKOWSKI Paweł 109 1.20% 0.0012
Nie
2 4 7 DZIEWIT Beata Dorota 228 2.51% 0.00251
Nie
2 5 1 GAJDA Jan 949 10.44% 0.01044
Tak
2 5 2 BANAŚ Milena Teresa 85 0.94% 0.00094
Nie
2 5 3 MŁYNARCZYK Małgorzata Aniela 47 0.52% 0.00052
Nie
2 5 4 BOCZEK Ryszard 80 0.88% 0.00088
Nie
2 5 5 KARLIKOWSKA Julita 84 0.92% 0.00092
Nie
2 5 6 BERNAT Katarzyna 62 0.68% 0.00068
Nie
2 5 7 MISZCZYK Tomasz Tadeusz 132 1.45% 0.00145
Nie
2 10 1 MAŁKUS Grzegorz Kazimierz 919 10.11% 0.01011
Tak
2 10 2 BILSKA Renata 1 010 11.11% 0.01111
Tak
2 10 3 SOKOŁOWSKI Rafał Zbigniew 455 5.01% 0.00501
Nie
2 10 4 MURAWSKA Marianna Genowefa 60 0.66% 0.00066
Nie
2 10 5 KĘDZIOR Edyta 93 1.02% 0.00102
Nie
2 10 6 KOZDRACH Marek 118 1.30% 0.0013
Nie
2 10 7 SYRYJCZYK Ireneusz Leszek 700 7.70% 0.0077
Nie
2 14 1 BERUS Artur Radosław 884 9.73% 0.00973
Tak
2 14 2 MOSIOŁEK Izabela 155 1.71% 0.00171
Nie
2 14 3 KOTAŃSKA Małgorzata Violetta 180 1.98% 0.00198
Nie
2 14 4 CIAŚ Sławomir 206 2.27% 0.00227
Nie
2 14 5 KRASKA Halina Wanda 86 0.95% 0.00095
Nie
2 14 6 DZIDA Józef Czesław 59 0.65% 0.00065
Nie
2 14 7 BODO Robert 346 3.81% 0.00381
Nie
3 4 1 LEŻAŃSKA Anna Jadwiga 1 288 9.89% 0.00989
Tak
3 4 2 TOKARCZYK Emil Tomasz 266 2.04% 0.00204
Tak
3 4 3 SOKOŁOWSKA Urszula Róża 114 0.88% 0.00088
Nie
3 4 4 ADAMCZYK Andrzej 190 1.46% 0.00146
Nie
3 4 5 SZUMIELEWICZ Artur 95 0.73% 0.00073
Nie
3 4 6 ŻURAWKA Joanna Małgorzata 82 0.63% 0.00063
Nie
3 4 7 GRYZ Patrycja 238 1.83% 0.00183
Nie
3 4 8 FERSZT Maria 34 0.26% 0.00026
Nie
3 4 9 DĄBEK Łukasz 231 1.77% 0.00177
Nie
3 5 1 ŻMIJEWSKI Jerzy 1 326 10.19% 0.01019
Tak
3 5 2 KUŹDUB Janusz 359 2.76% 0.00276
Nie
3 5 3 KUSZEWSKA Janina Iwona 86 0.66% 0.00066
Nie
3 5 4 KOCIA Paweł 473 3.63% 0.00363
Nie
3 5 5 ŁUKOMSKI Jan 76 0.58% 0.00058
Nie
3 5 6 JANIK Sylwia Bożena 69 0.53% 0.00053
Nie
3 5 7 KOWACZ Agnieszka Anna 20 0.15% 0.00015
Nie
3 5 8 ŚWIĘS Bożena Danuta 42 0.32% 0.00032
Nie
3 5 9 JÓŹWIAK Magdalena Elżbieta 21 0.16% 0.00016
Nie
3 5 10 BAŁCHANOWSKI Tadeusz Stanisław 497 3.82% 0.00382
Tak
3 10 1 LIGOWSKI Krzysztof Kazimierz 1 132 8.69% 0.00869
Tak
3 10 2 BĄK Mieczysław Piotr 1 247 9.58% 0.00958
Tak
3 10 3 DZIAŁAK Lidia 452 3.47% 0.00347
Nie
3 10 4 BANASZCZYK Jacek 541 4.16% 0.00416
Nie
3 10 5 MIERNIK Zbigniew Władysław 746 5.73% 0.00573
Tak
3 10 6 MŁODAWSKI Adam Ireneusz 190 1.46% 0.00146
Nie
3 10 7 SIECZKA-MICHTA Grażyna 124 0.95% 0.00095
Nie
3 10 8 BOGUCKA Anna 109 0.84% 0.00084
Nie
3 10 9 MAGDZIARZ Wiesława 180 1.38% 0.00138
Nie
3 10 10 WIŚNIOS Jarosław Paweł 272 2.09% 0.00209
Nie
3 14 1 NYGA Joanna 252 1.94% 0.00194
Nie
3 14 2 KOCIA Barbara Grażyna 646 4.96% 0.00496
Tak
3 14 3 BINKOWSKA Ewa Urszula 224 1.72% 0.00172
Nie
3 14 4 PORĘBSKI Mariusz Rafał 81 0.62% 0.00062
Nie
3 14 5 WĄTŁA Ilona 250 1.92% 0.00192
Nie
3 14 6 CISZEK Joanna 104 0.80% 0.0008
Nie
3 14 7 KANIA Stanisław Andrzej 183 1.41% 0.00141
Nie
3 14 8 KACZOR Jan Stefan 140 1.08% 0.00108
Nie
3 14 9 CIEŚLIK Dariusz Artur 119 0.91% 0.00091
Nie
3 14 10 FĄFARA Dominika Agata 240 1.84% 0.00184
Nie
3 15 1 STARZ Stanisław 142 1.09% 0.00109
Nie
3 15 2 PAJĄK Berta Agnieszka 76 0.58% 0.00058
Nie
3 15 3 GOŁĄBEK Małgorzata 62 0.48% 0.00048
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Skarżyski - ogółem 6 100 67 74 124 62 892 59 3 1 1
Gminy ogółem 5 81 64 74 124 62 892 59 3 1 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 44 538 38 076 31 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 4 60 60 29 586 24 816 28 3 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 13 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 28 1
Ogółem 41 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 102 49 48% 53 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 201 91 45% 110 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 156 65 42% 91 58%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 8 1 13% 7 88%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 2 0 0% 2 100%
Ogółem 459 205 45% 254 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 50 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 49 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 48 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 52 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 47 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 26 10 38% 16 62%
30-39 94 41 44% 53 56%
40-59 230 110 48% 120 52%
60+ 109 44 40% 65 60%
Ogółem 459 205 45% 254 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 12 1 8% 11 92%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 15 1 7% 14 93%