Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 190 757
Wyborców 162 645
Obwodów 107
  • Wybory do Rady Miejskiej w Sosnowcu
  • Wybory Prezydenta Miasta Sosnowca
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Miejskie Nr 11, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 16 Sosnowiec stały Nie Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od początku do nr 18a (parzyste) i od nr 27 do nr 37 (nieparzyste), Fiołkowa, Hiacyntów, Liliowa, Nagietkowa, Saturnowska, Szosowa, Storczyków
2 Szkoła Podstawowa Nr 12 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13), ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 14 Sosnowiec stały Tak Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od nr 20 do nr 70 (parzyste), Bryniczna, Kapliczna, Kolonia Pekin, Obrońców Poczty Gdańskiej, Powstańców Śląskich, Przygraniczna, Słoneczna, Studzienna, Złota
3 Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu, ul. Stalowa 9a Sosnowiec stały Nie Astrów, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od początku do 23 (nieparzyste), Bławatków, Borowa, Brata Alberta, Bratków, Brzozowe Zacisze, Chabrów, Działkowa, gen. Stefana Grota-Roweckiego od nr 129 do końca (nieparzyste) i od nr 130 do końca (parzyste), Irysów, Konwalii, Krótka, Ludowa, Metalowców, Okólna, Piwonii, Plonów od nr 1 do nr 24 (parzyste i nieparzyste), Podjazdowa, Poleśna, Społeczna z wyłączeniem nr od początku do nr 8 (parzyste), Stalowa, Torfowa, Tulipanów, Włościańska
4 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 30 (dawny Zespół Szkół Specjalnych Nr 2), Sucha 21 Sosnowiec stały Tak Jesienna, Letnia, Radosna, Spokojna, Sucha Nr 19 i od nr 25 do nr 68 (parzyste i nieparzyste), Szeroki Łan, Szczęśliwa, Urocza, Wiosenna, Widok, Zbaraska, Zimowa
5 Uniwersytet Śląski Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach, Instytut Informatyki, ul. Będzińska 39 Sosnowiec, Pogoń stały Tak Będzińska od nr 35 do końca (parzyste i nieparzyste), Lwowska, Plac Medyków, Elżbiety i Wilhelma Schönów, Sucha od nr 3 do nr 18c (parzyste i nieparzyste) i od nr 20 do nr 24 (parzyste), Szpaków, Śnieżna, Zamknięta
6 Szkoła Podstawowa Nr 3 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8), ul. Hutnicza 6 Sosnowiec, Pogoń stały Tak Ciepła, Floriańska, Hutnicza, Kolibrów, Mikołaja Kopernika, ks Piotra Ściegiennego, Majowa, Nowopogońska, plac Tadeusza Kościuszki, Poprzeczna, Racławicka, Rybna, Rzeczna, Wielka, Wodna, Zacisze, Żółta
7 Miejski Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 Sosnowiec, Pogoń stały Tak Będzińska od nr 2 do nr 28 (parzyste i nieparzyste), Jarosława Dąbrowskiego, Dobra, Kasztanowa, Skośna, Twarda
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Stanisława Staszica 62 Sosnowiec stały Nie Chemiczna, Ludwika Dziubińskiego, Fabryczna, Wilhelma Fitznera-Konrada Gampera, Antoniego Golisa, Bolesława Kocjana, Szczepana Kumora, Andrzeja Nogi, Piotra Nowakowskiego, Wincentego Perzyńskiego, Jana Potasińskiego, Robotnicza, Antoniego Sołtysika, Stanisława Staszica, Andrzeja Stoksika
9 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum Nr 1 Ekonomiczne (dawny Zespół Szkół Ekonomicznych), ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 66 Sosnowiec stały Tak Gęsia, Gospodarcza nr 1, 2, 4 do 4e, gen Stefana Grota-Roweckiego od nr 62 do nr 66 (parzyste) i od nr 75 do nr 85 (nieparzyste), gen Józefa Hallera od nr 2 do nr 76 (parzyste), Kacza, Krucza, Opolska, Ptasia, Rudna, Sienna, Szczygla
10 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (dawny Zespół Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru), ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 64 Sosnowiec stały Tak Bydgoska, Gospodarcza od nr 6 do końca (parzyste i nieparzyste), Legnicka
11 VI Liceum Ogólnokształcące (dawne Gimnazjum Nr 13), ul. Ludwika Zamenhofa 15 Sosnowiec stały Nie Litewska, Staropogońska od nr 46 do nr 88c (parzyste), Ludwika Zamenhofa
12 Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Henryka Dietla 1 Sosnowiec stały Tak Czerwonego Krzyża, Henryka Dietla, gen Stefana Grota-Roweckiego od nr 42 do nr 61 (parzyste i nieparzyste) i nr 63, Poznańska, Toruńska
13 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Grabowa 2 Sosnowiec stały Tak Chmielna, Daleka, Jastrzębia, Jesionowa, Objazd, Pawia, Wysoka od nr 13 (wieżowiec) do nr 52 (parzyste i nieparzyste)
14 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul Marszałka Józefa Piłsudskiego 114 Sosnowiec stały Tak Borki, Daimlera Gottlieba, Kordonowa, Kresowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 92 do końca (parzyste), Wysoka nr 8a, 12a, 12b i od nr 1 do nr 13 (budynek prywatny) (nieparzyste)
15 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Grabowa 2 Sosnowiec stały Nie al. Józefa Mireckiego od początku do nr 20 (parzyste) i od początku do nr 29 (nieparzyste), Dziewicza, Grabowa, Kotlarska, Królewska, Stanisława Moniuszki, Odrodzenia, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 21 do końca (nieparzyste), Kazimierza Promyka, Słowiańska, Smolna, Swobodna, Wiązowa, Władysława
16 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum Nr 4 Transportowe (dawny Zespół Szkół Technicznych i Licealnych), ul. Jana Kilińskiego 31 Sosnowiec stały Tak Jana Kiepury, Jam Kilińskiego, Leszno, Hanki Ordonówny
17 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Składowa 5 Sosnowiec, Stary Sosnowiec stały Nie Matki Teresy Kierocińskiej z wyłączeniem nr 24, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 22 do nr 72a (parzyste), Płocka, Sąsiedzka, Składowa, Stara
18 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Składowa 5 Sosnowiec, Stary Sosnowiec stały Nie Ciasna, Jana Sobieskiego, Matki Teresy Kierocińskiej nr 24, Prosta, Przejazd, Regulacyjna
19 Szkoła Podstawowa Nr 45 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2), ul. Czeladzka 58 Sosnowiec stały Tak Czeladzka, Jabłoniowa, Gromadzka, Kmieca, Małobądzka, Na Mazurkach, Plonów od nr 25 do końca (parzyste i nieparzyste), Polna, Rolnicza, Skibowa, Słona, Społeczna od początku do nr 8 (parzyste), Stawowa
20 Uniwersytet Śląski Wydział Filologiczny, ul. Żytnia 10 Sosnowiec stały Tak Bracka, Cicha, gen. Józefa Bema, gen Kazimierza Pułaskiego, Grochowa, Lisia, Mariacka, Mazowiecka, Niewielka, Orla, Owsiana, Piaskowa, Przechodnia, Przelotowa, Pszenna, Pusta od nr 54 do nr 78 (parzyste) i od nr 21 do nr 47 (nieparzyste), Rysia, Marii Curie-Skłodowskiej od nr 16 do nr 30 (parzyste), Spółdzielcza, Staropogońska od nr 3 do nr 40 (parzyste i nieparzyste) i nr 44, Średnia, Zakątek, Zgoda, Stefana Żeromskiego, Żytnia
21 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Władysława Reymonta 36 Sosnowiec, Pogoń stały Tak al. Józefa Mireckiego od nr 36 do nr 46 (parzyste) i od nr 39 do nr 53 (nieparzyste), Adama Asnyka, Fryderyka Chopina, Pusta od nr 2 do nr 48 (parzyste) i od początku do nr 19 (nieparzyste), Władysława Reymonta, Marii Curie-Skłodowskiej od nr 1 do 15 (parzyste i nieparzyste) i od nr 19 do nr 35 (nieparzyste), Udziałowa
22 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 15), plac Waldemara Zillingera 1 Sosnowiec stały Nie gen Stefana Grota-Roweckiego od początku do nr 40 (parzyste i nieparzyste), Lotników, Narcyzów, mjr. Jana Piwnika-Ponurego, plac Waldemara Zillingera, Szczecińska
23 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Niepodległości 7 Sosnowiec stały Tak al. Józefa Mireckiego od nr 22 do nr 34 (parzyste) i od nr 35 do nr 37 (nieparzyste), Łączna, Niepodległości, Patriotów, Smutna, Sportowa, Strażacka, Wierzbowa
24 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, ul. 3 Maja 41 Sosnowiec stały Tak Browarna, Gabriela Narutowicza od nr 50 do nr 54 (parzyste), Skautów, Zamkowa
25 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 17 (dawny Zespół Szkół Nr 1), ul. Zamkowa 17 Sosnowiec stały Nie Aleksandra Janowskiego, Kręta, Gabriela Narutowicza nr 46 i nr 48 (bez oznaczeń literowych), Sielecka, Szkolna
26 Szkoła Podstawowa Nr 6, Wawel 13 Sosnowiec stały Nie Barbary, Gabriela Narutowicza od nr 4 do nr 44 (parzyste) oraz nr 46a i 48a, 48b, 48c, 48d, 48e, 48f, Gliniana, Kaliska, Janusza Korczaka, Kuźnica, Wawel
27 Szkoła Podstawowa Nr 6 (dawne Gimnazjum Nr 16), ul. Legionów 21 Sosnowiec stały Nie Legionów
28 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum Nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska (dawny Zespół Szkół Technicznych), ul. Legionów 9 Sosnowiec stały Nie Harcerska, Wesoła, Wincentego Witosa
29 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum Nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska (dawny Zespół Szkół Technicznych), ul. Legionów 9 Sosnowiec stały Nie 1 Maja od nr 32 do nr 80 (parzyste), Gabriela Narutowicza nr 2, 2a, 2b, 2c, 2d, Pogotowia
30 Przedszkole Miejskie Nr 12, ul. Ignacego Mościckiego 26a Sosnowiec stały Tak 3 Maja od nr 18 do nr 50 (parzyste) i od nr 25 do nr 53 (nieparzyste), al. Zwycięstwa, ks. bp. Adama Śmigielskiego, Ignacego Mościckiego od nr 20 do nr 30 (parzyste)
31 Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Anieli Urbanowicz 14 Sosnowiec stały Tak 1 Maja od początku do nr 26 (parzyste), Chłodna, Ignacego Mościckiego z wyłączeniem od nr 20 do nr 30 (parzyste), Parkowa, Anieli Urbanowicz od początku do nr 13 (nieparzyste) i nr 2, 2a, 2b, nr 17, 17a, 19, 19a, 21, 21a i od nr 8 do nr 14 (parzyste), Władysława Warneńczyka, Żurawia
32 Urząd Miejski w Sosnowcu, ul. Stanisława Małachowskiego 3 Sosnowiec stały Tak Stanisława Małachowskiego, Modrzejowska od nr 1 do nr 15 (parzyste i nieparzyste), Targowa od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 13 (nieparzyste), Warszawska od początku do nr 16 (parzyste) oraz nr 1 i 3 (nieparzyste)
33 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Kościelna 9 Sosnowiec stały Nie Jana Dekerta, Bartosza Głowackiego, Modrzejowska od nr 16 do nr 49 (parzyste i nieparzyste), Szklarniana, Targowa od nr 12 do nr 14 (parzyste) i od nr 15 do nr 21 (parzyste i nieparzyste)
34 Przedszkole Miejskie Nr 28, ul. rtm. Witolda Pileckiego 9 Sosnowiec stały Tak Biała, Ceglana, kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kościelna nr 1 i od nr 2 do nr 14 (parzyste), Ostrogórska od nr 3 do nr 18 (parzyste i nieparzyste), rtm Witolda Pileckiego, Rozwojowa, Henryka Sienkiewicza
35 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Teatralna 8 Sosnowiec stały Tak 3 Maja od nr 3 do nr 19 (nieparzyste), Czysta, Dęblińska, Hugo Kołłątaja, Krzywa, Ludwika Mierosławskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od początku do nr 18 (parzyste), od nr 3 do nr 7a (nieparzyste), Warszawska z wyłączeniem numerów od początku do nr 16 (parzyste) oraz nr 1 i 3 (nieparzyste), Sadowa, Teatralna, Towarowa
36 Przedszkole Miejskie Nr 55, ul. Akacjowa 81 Sosnowiec stały Nie Akacjowa, Naftowa od nr 1 do nr 2c, Różana, Willowa
37 Przedszkole Miejskie Nr 55 (wejście od parkingu przedszkola), ul. Akacjowa 81 Sosnowiec stały Tak Naftowa od nr 3 do końca (parzyste i nieparzyste)
38 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Kościelna 9 Sosnowiec stały Nie Kościelna od nr 16 do nr 60 (parzyste) i od nr 3 do nr 13 (nieparzyste), Wspólna, Emila Zegadłowicza
39 Przedszkole Miejskie Nr 56, ul. Jagiellońska 13E Sosnowiec stały Tak Jagiellońska nr 1, 1a i od nr 2a do nr 12 (parzyste i nieparzyste)
40 Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, ul. Jagiellońska 13 Sosnowiec stały Tak Jagiellońska nr 13 z oznaczeniami literowymi, Ostrogórska od nr 19 do końca (parzyste i nieparzyste)-w tym tzw. " superjednostki", Radocha
41 Zespół Szkół Specjalnych Nr 4, ul. Franciszkańska 5a Sosnowiec stały Tak 1 Maja od nr 13 do nr 31 (nieparzyste), Czarna, Franciszkańska, Królowej Jadwigi, Partyzantów, Przemysłowa, Przyjaciół Żołnierza, Andrzeja Struga, Zawiła
42 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Bolesława Prusa 253a Sosnowiec stały Tak Bohaterów Getta od nr 39 do końca (nieparzyste) i od nr 58 do końca (parzyste), Franciszka Domańskiego, Franciszka Jarosza, Stefana Jędryczki, Marii Konopnickiej od nr 60 do końca (parzyste) i od 59 do końca (nieparzyste), Zygmunta Krasińskiego od nr 36 do końca (parzyste) i od 37 do końca (nieparzyste), Jakuba Michałowskiego, Walentego Pałysa, Władysława Pańczyka, Piotra Rauka, Juliusza Słowackiego od nr 50 do końca (parzyste), Jana Szreniawskiego, Wapienna od nr 56 do końca (parzyste) i od nr 57 do końca (nieparzyste), Aleksandra Wieczorka, Antoniego Wnukowskiego, Stanisława Wyspiańskiego od nr 38 do końca (parzyste) i od nr 73 do końca (nieparzyste), Zuzanny
43 Przedszkole Miejskie Nr 52, Stanisława Witkiewicza 1 Sosnowiec stały Nie Juliusza Kossaka, Jana Matejki, Stanisława Witkiewicza
44 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Okrzei 56 Sosnowiec stały Nie Stefana Batorego, Wincentego Cichopka, Józefa Chełmońskiego, Dzielna, Dzika, Antoniego Frankiewicza, Bohaterów Getta od początku do nr 37 (nieparzyste) i od początku do nr 56 (parzyste), Artura Grottgera, Kaczeńców, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej od początku do nr 58 (parzyste) i od początku do nr 57 (nieparzyste), Zygmunta Krasińskiego od początku do nr 34 (parzyste) i od początku do nr 35 (nieparzyste), Mateusza i Władysława Kreksów, Łąkowa, Jacka Malczewskiego, Aleksandra Marudy, Adama Mickiewicza, Mokra, Cypriana Kamila Norwida, Stefana Okrzei, Piotrkowska, Podmokła, Północna, Bolesława Prusa od początku do nr 66 (parzyste), Juliusza Słowackiego od początku do nr 48 (parzyste) i nr 9, Wita Stwosza, Kazimierza Tetmajera, Wapienna od początku do 52 (parzyste) i od początku do nr 53 (nieparzyste), Stanisława Wyspiańskiego od początku do nr 36 (parzyste) i od początku do 59 (nieparzyste)
45 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Bolesława Prusa 253a Sosnowiec stały Tak Seweryna Goszczyńskiego, Franciszka Indyki, Jana Makowskiego, Aleksandra Malewicza, Małe Zagórze, Kornela Ujejskiego
46 Przedszkole Miejskie Nr 51, ul. Bolesława Prusa 253a Sosnowiec stały Nie Wincentego Pola od nr 2 do nr 12 (parzyste), Henryka Rodakowskiego
47 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Rzeźnicza 12 Sosnowiec stały Tak Aleksego Bienia, Bażantów, Cmentarna, gen. Władysława Andersa od nr 1 do nr 20 (parzyste i nieparzyste), Jaskółek, Kanarków, Klimontowska, Kombajnistów, Kosów, Koźla, Kukułek, Podhalańska, Rzeźnicza, Sądecka, Słowików, Sowia, Szczytowa, Śląska, Tatrzańska, Wandy
48 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. gen. Władysława Andersa 66 Sosnowiec stały Tak Beskidzka, Witolda Budryka, gen. Władysława Andersa od nr 21 do nr 79 (nieparzyste) i od nr 22 do nr 70 (parzyste), Góralska, Grzybowa, Kolonia pod Klimontowem, Krakusa, Lawendowa. Łukowa, Miętowa, Spadzista, Stroma, Szafranowa, Szara, Szybikowa, Śliska, Tabelna, Zakopiańska
49 Przedszkole Miejskie Nr 50, ul. Franciszkańska 19 Sosnowiec stały Tak Ludmiła, Stanisława Mikołajczyka od nr 13 do nr 63/III (nieparzyste) i od nr 22 do nr 68a (parzyste)
50 Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Mariana Maliny 25 Sosnowiec stały Nie Mariana Maliny od nr 1 do nr 8b (parzyste i nieparzyste) i od nr 24 do końca (parzyste i nieparzyste) i od nr 10 do nr 22 (parzyste), Niwecka, Rozjazdowa
51 Szkoła Podstawowa Nr 13 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9), ul. Jedności 7 Sosnowiec stały Nie 11 Listopada od początku do nr 64 (parzyste i nieparzyste) i od nr 65 do nr 77 (nieparzyste), gen. Władysława Andersa nr 95, Jedności, Kolejowa, Zdrojowa
52 Warsztaty Terapii Zajęciowej przy TPD, ul. Jodłowa 1 Sosnowiec stały Tak Jodłowa, Kalinowa od początku do nr 79 (nieparzyste) i od nr 2 do końca (parzyste), Romualda Traugutta od początku do nr 37 (parzyste i nieparzyste), Wojska Polskiego od nr 181 do nr 225 (nieparzyste) i od nr 138 do nr 140 (parzyste), Wrzosowa
53 Przedszkole Miejskie Nr 54, ul. Kalinowa 115a Sosnowiec stały Nie Bielska, Dębowa, gen. Leopolda Okulickiego, Kalinowa od nr 81 do nr 177 (nieparzyste), Krynicka, Kujawska, Lisia Góra, Rzeszowska, św. Stanisława Biskupa, Romualda Traugutta od nr 38 do końca (parzyste i nieparzyste), Wrocławska
54 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Zagłębiowska 25 Sosnowiec stały Tak Jamesa Watta, Wojska Polskiego od nr 98 do nr 136 (parzyste) i od nr 121 do nr 163 (nieparzysta), Zagłębiowska
55 Zespół Szkolno-Przedszkolny "Modrzejów" (dawna Szkoła Podstawowa Nr 11 "Modrzejów"), ul. Orląt Lwowskich 2 Sosnowiec stały Nie 27 Stycznia, Bóźnicza, Gdańska, Marynarska, Stanisława Mikołajczyka od nr 65 do końca (nieparzyste) i od nr 70 do końca (parzyste), Orląt Lwowskich od początku do nr 43 (parzyste i nieparzyste), Pastewna, Portowa, Powstańców, Rybacka, Rynek, Skromna
56 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wojska Polskiego 84 Sosnowiec stały Nie Benedykta Dybowskiego, Konstytucji od początku do nr 44 (parzyste) i od początku do nr 21 (nieparzyste), Młyńska, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Piwna, Pogodna, Promienna, Ludwika Solskiego, Jana Spytkowskiego, Wacława Stacherskiego, Szybowa, Juliana Tuwima od nr 28 do nr 68a (parzyste) i od nr 21 do nr 35 (nieparzyste), Wilg, Żelazna
57 Szkoła Podstawowa Nr 15 (dawne Gimnazjum Nr 1), ul. Wojska Polskiego 86 Sosnowiec stały Nie Bronowa, Inwestycyjna, Jaworowa, Konstytucji od nr 46 do nr 86 (parzyste) i od nr 23 do końca (nieparzyste), Kopalniana, Logistyczna, Sosnowa, Węglowa
58 Przedszkole Miejskie Nr 20, ul. Śliwki 38 Sosnowiec stały Tak Dojazd, Gwarków, Mysłowicka, Orląt Lwowskich od nr 50 do nr 76 (parzyste) i od nr 45 do nr 103 (nieparzyste), Słodowa, Stoczniowców, Śliwki, Juliana Tuwima od początku do nr 20 (parzyste) i od początku do nr 9 (nieparzyste), Wojska Polskiego od początku do nr 32 (parzyste) i od początku do nr 25 (nieparzyste), Wygoda, Żeglarska
59 Dawny budynek ADM 2 Spółdzielni Mieszkaniowej "LOKUM", ul. Biała Przemsza 35 Sosnowiec stały Tak Biała Przemsza, Długa, Gajowa, Junacka, Letniskowa, Nadbrzeżna, Władysława Orkana, Przyjaźni, Sarnia, Szczęsna, Leona Wasilewskiego, Wczasowa
60 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Zawodzie 34 Sosnowiec stały Nie Budowlana, Jaworznicka, Łabędzia, Mostowa, Orląt Lwowskich od nr 80 do końca (parzyste) i od nr 113 do końca (nieparzyste), Plażowa, Stacja Jęzor, Starowiejska, Zagaje, Zawodzie
61 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. gen. Władysława Andersa 66 Sosnowiec stały Nie Brzozowa, Gustawa Daniłowskiego, gen. Władysława Andersa od nr 81 do nr 93 (nieparzyste), z wyłączeniem Domu Pomocy Społecznej przy ul. gen. Władysława Andersa 81b i od nr 72 do końca (parzyste), Głogowa, Granitowa, Jaśminowa, Lipowa, Malinowa, Mariana Maliny od nr 9 do nr 23 (nieparzyste), Olszynowa, Stanisława Mikołajczyka od początku do nr 20 (parzyste) i od początku do nr 11 (nieparzyste), Strzelecka, Tylna, Zbrojna
62 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Braci Mieroszewskich 91 Sosnowiec stały Nie Braci Mieroszewskich od nr 61 do końca (nieparzyste) i od nr 60 do końca (parzyste), Edwarda Dembowskiego, Górników, Modrzewiowa
63 Przedszkole Miejskie Nr 38, ul. Bolesława Krzywoustego 6 Sosnowiec stały Tak Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego, Kępa
64 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Władysława Jagiełły 3 Sosnowiec stały Tak Jerzego Bajana, Władysława Jagiełły, Piotra Kowalskiego, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Piękna, Emilii Plater, Żwirki i Wigury
65 Szkoła Podstawowa Nr 9, Braci Mieroszewskich 54 Sosnowiec stały Nie Błotna, Cienista, Czereśniowa, Romana Dmowskiego nr 24a, 24b, 26, 26a, 26b, 26c, 26d i od nr 38 do nr 80a (parzyste-bloki), Kosynierów, Wiśniowa
66 Przedszkole Miejskie Nr 59, ul. Jana Długosza 11a Sosnowiec stały Tak Stefana Banacha, Baraki, Jana Długosza, gen Władysława Sikorskiego, Leopolda Infelda, Józefowska, Mariana Kantora-Mirskiego, Komuny Paryskiej, Jerzego Kukuczki, Andrzeja Niemojewskiego, Projektowa, Sokolska, Stańczyka
67 Przedszkole Miejskie Nr 39, ul. Romana Dmowskiego 18a Sosnowiec stały Nie Wiosny Ludów, Romana Dmowskiego od początku do nr 29 (nieparzyste) i od początku do nr 36 (parzyste-łącznie z oznaczeniami literowymi) z wyłączeniem nr 24a, 24b i 26, 26a, 26b, 26c, 26d
68 IX Liceum Ogólnokształcące (dawne Gimnazjum Nr 9), ul. Jana Dormana 9a Sosnowiec stały Nie Braci Altman, Braci Mieroszewskich od nr 1 do nr 59c (parzyste i nieparzyste), Braci Jędrzeja i Jana Śniadeckich, Jana Dormana, Kamienna, Marcina Kasprzaka, Teofila Lenartowicza od nr 1 do nr 62 (parzyste i nieparzyste), ks. Jerzego Popiełuszki, Adama Naruszewicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Południowa, Sezamkowa, Szpitalna, Karola Szymanowskiego, Franciszka Zabłockiego
69 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Bohaterów Monte Cassino 46 Sosnowiec, Zagórze stały Tak Dworska
70 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Bohaterów Monte Cassino 46 Sosnowiec, Zagórze stały Tak Bohaterów Monte Cassino od początku do nr 28 (parzyste i nieparzyste)
71 Przedszkole Miejskie Nr 43, ul. Bohaterów Monte Cassino 46 Sosnowiec, Zagórze stały Nie Bohaterów Monte Cassino od nr 40 do nr 50 (parzyste i nieparzyste)
72 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 14, ul. Stefana Kisielewskiego 4b Sosnowiec, Zagórze stały Tak Stefana Kisielewskiego od nr 3 do nr 15 (nieparzyste)
73 Przedszkole Miejskie Nr 45, ul. Stefana Kisielewskiego 4a Sosnowiec, Zagórze stały Nie gen Tadeusza Bora-Komorowskiego, gen Mariusza Zaruskiego, Stefana Kisielewskiego nr 1, 23, 25, 27 i od nr 8 do nr 50 (parzyste)
74 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Lubelska 51 Sosnowiec, Zagórze stały Nie Lubelska z wylączeniem: od nr 9 do nr 19 (nieparzyste) i od nr 29 do nr 47 (nieparzyste), Radomska
75 Przedszkole Miejskie Nr 46, Koszalińska 55 Sosnowiec, Zagórze stały Tak Koszalińska, Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego
76 Przedszkole Miejskie Nr 44, ul. Lubelska 49 Sosnowiec, Zagórze stały Nie Kielecka od początku do nr 68 (parzyste), Lubelska od nr 9 do nr 19 (nieparzyste) i od nr 29 do nr 47 (nieparzyste)
77 Klub "Bakcyl' Spółdzielni Mieszkaniowej "Hutnik", ul. Koszalińska 25 Sosnowiec, Zagórze stały Nie al. Ignacego Paderewskiego, Łomżyńska, Mielecka
78 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Lubelska 51 Sosnowiec, Zagórze stały Nie al ks. Franciszka Blachnickiego, al. Wolności, Białostocka od nr 30 do końca (parzyste) i od nr 29 do końca (nieparzyste), Kielecka od początku do nr 47 (nieparzyste)
79 Poradnia Psychologczno-Pedagogiczna Nr 2, ul. Białostocka 17 Sosnowiec, Zagórze stały Tak Białostocka od początku do nr 28 (parzyste i nieparzyste)
80 Klub "Bios" Spóldzielni Mieszkaniowej "Zagórze", ul. Teofila Lenartowicza 106 Sosnowiec, Zagórze stały Nie Teofila Lenartowicza od nr 63 do końca (parzyste i nieparzyste)
81 Szkoła Podstawowa Nr 46 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7), ul. Gwiezdna 2 Sosnowiec, Zagórze stały Nie Gwiezdna (bloki) od nr 1a do nr 1d i od nr 4 do nr 16c (parzyste-łącznie z nr 12 do nr 12f)
82 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Ignacego Krasickiego 1 Sosnowiec stały Nie 11 Listopada od nr 79 do nr 133 (nieparzyste) i od nr 66 do nr 110a (parzyste), Batalionów Chłopskich, Gołębia, Gorzowska, Górnicza, Graniczna, Gwiezdna (domki fińskie i prywatne) nr 1, 1j oraz od nr 3 do nr 11 (nieparzyste) i od nr 18 do nr 40 (parzyste i nieparzyste), Katowicka, Ignacego Krasickiego, Józefa Lompy, Łódzka, Waleriana Łukasińskiego, Łużycka, mjr. Henryka Hubala-Dobrzańskiego od nr 4 do nr 110 (parzyste) i od nr 3 do nr 99 (nieparzyste), mjr. Henryka Sucharskiego, Karola Miarki, Olsztyńska, Podgórna, Józefa Pomian-Pomianowskiego, Aleksandra Puszkina, Rewolucji 1905 r. , Władysława Sebyły, Władysława Szafera, św. Maksymiliana Kolbe, Tarnowska, Walerego Wróblewskiego, Zachodnia, Zielonogórska
83 Przedszkole Miejskie Nr 40, ul. Gwiezdna 16d Sosnowiec, Zagórze stały Nie 11 Listopada od nr 135 do nr 221 (nieparzyste)
84 Prywatna Szkoła Języka Angielskiego Eurolingua s. c., ul. mjr Henryka Hubala-Dobrzańskiego 124 Sosnowiec stały Tak Braterstwa Broni, Gacka, gen Franciszka Kleeberga, Janusza Kusocińskiego, mjr. Henryka Hubala-Dobrzańskiego od nr 101 do nr 129 (nieparzyste) i od nr 142 do nr 154 (parzyste), Porębska, Środkowa, Wschodnia, Źródlana
85 Przedszkole Miejskie Nr 53, ul. Kornela Makuszyńskiego 4b Sosnowiec stały Nie Braci Gierymskich, Klonowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 15 do końca (nieparzyste) i od nr 12 do końca (parzyste), Kornela Makuszyńskiego, Józefa Mehoffera
86 Miejski Klub Maczki-Filia KIimontów, ul. mjr Henryka Hubala-Dobrzańskiego 99a Sosnowiec stały Nie Józefa Ignacego Kraszewskiego od początku do nr 13 (nieparzyste) i od początku do nr 10 (parzyste), mjr. Henryka Hubala-Dobrzańskiego od nr 112 do nr 138 (parzyste), Gabrieli Zapolskiej
87 Szkoła Podstawowa Nr 32 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12), ul. Armii Krajowej 93 Sosnowiec stały Tak Armii Krajowej od nr 22 do nr 86 (parzyste) i od nr 29 do nr 107 (nieparzyste), Władysława Broniewskiego, Aleksandra Fredry, Główna, Jana Kasprowicza, KWK Kazimierz-Juliusz, Kazimierzowska, Kościuszkowców, Anki Kowalskiej od nr 4 do nr 31 (parzyste i nieparzyste), Nowa, Mikołaja Reja, Rzemieślnicza, Leopolda Staffa, Szmejka, Sztygarska, Wopistów, Zielona
88 Przedszkole Miejskie Nr 35, ul. Zagórska 3 Sosnowiec stały Nie Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Dąbrowska, Ignacego Łukasiewicza, Wiejska, Zagórska
89 Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Stanisława Ligonia 3a Sosnowiec stały Nie Henryka Arctowskiego, Cisowa, Dojazdowa, Jałowcowa, Kosmonautów, Bolesława Krupińskiego, Stanisława Ligonia, Olkuska, Pekińska, Skowronków, Sławkowska, Smrekowa, Świerkowa
90 Szkoła Podstawowa Nr 36 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10), ul. Czołgistów 12 Sosnowiec stały Tak Czołgistów, Grenadierów, Minerów, Obrońców Warszawy, Obrońców Westerplatte, Pilotów, Upadowa, Wileńska
91 Przedszkole Miejskie Nr 34, Kryptologów 1 Sosnowiec stały Nie Komandosów, Kryptologów, Łazienna, Objazdowa, Piechurów, Saperów, Spadochroniarzy, Szperaczy, Zwiadowców
92 Szkoła Podstawowa Nr 32 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12), ul. Armii Krajowej 93 Sosnowiec stały Tak Wagowa od początku do nr 54 (parzyste) i od początku do nr 13 (nieparzyste), Dworcowa, Gustawa Morcinka
93 Przedszkole Miejskie Nr 33, ul. Ogrodowa 6 Sosnowiec stały Nie Ogrodowa, Wagowa od nr 56 do nr 110 (parzyste)
94 Szkoła Podstawowa Nr 33 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6), ul. Stefana Starzyńskiego 41 Sosnowiec stały Nie Armii Krajowej od początku do nr 20 (parzyste) i od początku do nr 27 (nieparzyste), Bobrek, Boczna, Czerpakowa, Feliks, gen Zygmunta Waltera-Janke, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od początku do nr 33 (nieparzyste) i od początku do nr 56 (parzyste), Górna, Jagodowa, Jasna, Juliuszowska, Klubowa, Leśna, Limbowa, Maczkowska, Mała, Metalowa, Zofii Nałkowskiej, Niecała, Odkrywki, Obwodowa, Elizy Orzeszkowej, Józefa Poniatowskiego, Przepiórek, Sikorek, Stefana Starzyńskiego, Wąska
95 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11, ul. Skwerowa 21 Sosnowiec stały Tak Wincentego Kadłubka, Kapturka, Kolonia Cieśle, Kolonia Wągródka, Krakowska, Skwerowa, Spacerowa, Stacyjna, Stare Maczki, Wodociągi
96 Przedszkole Miejskie Nr 57, ul. Gospodarcza 63 Sosnowiec stały Tak Staropogońska od nr 41 do nr 87 (nieparzyste)
97 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wojska Polskiego 84 Sosnowiec stały Nie Wojska Polskiego od nr 36 do nr 92 (parzyste) i od nr 29 do 107d (nieparzyste)
98 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Bolesława Prusa 253a Sosnowiec stały Tak Wincentego Pola od nr 1 do nr 13 (nieparzyste), Józefa Wybickiego
99 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Bohaterów Monte Cassino 46 Sosnowiec stały Tak Bohaterów Monte Cassino od nr 30 do nr 38 (parzyste i nieparzyste)
100 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Gen. Władysława Andersa 81B Sosnowiec dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Nr 1
101 Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o. o., ul. Emila Zegadłowicza 3 Sosnowiec szpital Nie Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o. o.
102 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, ul. Jagiellońska 2 Sosnowiec dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Nr 2
103 Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o. o., Szpitalna 1 Sosnowiec szpital Nie Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o. o.
104 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, Plac Medyków 1 Sosnowiec szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu
105 Centrum Profilaktyki Leczenia i i Opieki MEDICO NZOZ Sp. z o. o., Odrodzenia 9 Sosnowiec dom pomocy społecznej Nie Centrum Profilaktyki Leczenia i Opieki MEDICO NZOZ Sp. z o. o.
106 Areszt Śledczy w Sosnowcu, Radocha 25 Sosnowiec areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy w Sosnowcu
107 Ośrodek Opiekuńczy dla Bezdomnych, Piotrkowska 19 Sosnowiec dom pomocy społecznej Nie Ośrodek Opiekuńczy dla Bezdomnych

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Milowice, Pogoń-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej miasta Sosnowiec z miastami Czeladź i Będzin, od wschodu wzdłuż koryta rzeki Czarna Przemsza do ul. 3 Maja i dalej wzdłuż ul. 3 Maja do ul. Stefana Żeromskiego, od południa wzdłuż torów kolejowych, ul. ks. Włodzimierza Sedlaka do al. Józefa Mireckiego, dalej al. Józefa Mireckiego do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do drogi krajowej S86 i dalej wzdłuż drogi krajowej S86 do granicy administracyjnej z miastem Katowice, od zachodu wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Katowice. 5 31 235 7 49
0.0000020000Nr 2 Śródmieście, Stary Sosnowiec-to obszar: od północy wzdłuż drogi krajowej S86 do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i dalej wzdłuż ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do al. Józefa Mireckiego i al. Józefa Mireckiego do ul. ks. Włodzimierza Sedlaka, a później wzdłuż torów kolejowych do ul. Stefana Żeromskiego i dalej ul. 3 Maja, od wschodu wzdłuż ul. Zamkowej i ul. Legionów do ul. Wawel i dalej wzdłuż ul. Wawel do ul. Gabriela Narutowicza, następnie wzdłuż ul. Gabriela Narutowicza i ul. Stanisława Mikołajczyka do wiaduktu nad torem kolejowym, od południa, od wiaduktu kolejowego wzdłuż toru do koryta Czarnej Przemszy i dalej wzdłuż koryta czarnej Przemszy do granicy administracyjnej z miastem Mysłowice, od zachodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Katowice i Mysłowice. 5 35 801 7 49
0.0000030000Nr 3 Środula, Sielec, Dębowa Góra, Ludmiła, Dańdówka, cz. Klimontowa-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Będzin i dalej wzdłuż ul. Sokolskiej do drogi krajowej 94, od wschodu, wzdłuż drogi krajowej 94 do wiaduktu z ul. 3 Maja i dalej do ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, a następnie wzdłuż ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego do ul. Stefana Kisielewskiego i dalej wzdłuż ul. Stefana Kisielewskiego do ul. Braci Mieroszewskich, następnie wzdłuż ul. Braci Mieroszewskich do ul. 11 Listopada i dalej wzdłuż ulicy 11 Listopada do ul. Kornela Makuszyńskiego, następnie wzdłuż ul. Kornela Makuszyńskiego, ul. Batalionów Chłopskich i Józefa Ignacego Kraszewskiego do Obwodnicy Wschodniej S1, E 75 i dalej w kierunku południowo-zachodnim wzdłuż Obwodnicy Wschodniej do torów kolejowych, od południa wzdłuż torów kolejowych następnie w kierunku południowo-zachodnim przecinając ul. Romualda Traugutta do ul. Jodłowej i dalej przecinając ul. Kalinową w kierunku cmentarza komunalnego przy ul. Wojska Polskiego, a następnie linią prostą, w kierunku południowo-zachodnim, przecinając ulice Jamesa Watta i Stanisława Mikołajczyka omijając od północy Ośrodek Rekreacyjny "Rybaczówka", aż do granicy administracyjnej z miastem Mysłowice, od zachodu wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Mysłowice do rzeki Czarna Przemsza, a następnie wzdłuż koryta Czarnej Przemszy do toru kolejowego, potem wzdłuż toru kolejowego do wiaduktu kolejowego i w kierunku północnym wzdłuż ul. Stanisława Mikołajczyka i ul. Gabriela Narutowicza do ul. Wawel, dalej wzdłuż ul. Wawel do ul. Legionów, a następnie w kierunku północnym wzdłuż ul. Zamkowej do ul. 3 Maja i dalej do koryta Czarnej Przemszy, następnie wzdłuż koryta rzeki do granicy administracyjnej z miastem Będzin. 5 29 440 7 49
0.0000040000Nr 4 Zagórze, cz. Klimontowa-obszar: od północy wzdłuż granic administracyjnych z miastami Będzin i Dąbrowa Górnicza, od wschodu, wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1, E75 do ul. Teofila Lenartowicza i dalej linią prostą w kierunku zachodnim do al. Ignacego Paderewskiego, a następnie w kierunku południowym wzdłuż al. Ignacego Paderewskiego, al. Wolności, ul Batalionów Chłopskich do ul. Kornela Makuszyńskiego, od południa wzdłuż ul. Kornela Makuszyńskiego do ul. 11 Listopada, od zachodu, w kierunku północnym wzdłuż ulic: 11 Listopada, Stefana Kisielewskiego, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego do ul. 3 Maja, a następnie wzdłuż ul. 3 Maja do drogi krajowej 94 i wzdłuż drogi krajowej 94 i ul. Sokolskiej do granicy administracyjnej z miastem Będzin. 5 34 661 7 49
0.0000050000Nr 5 Porąbka, Kazimierz, Ostrowy Górnicze, Cieśle, Maczki, Juliusz, Bór, Jęzor, Niwka, Modrzejów, cz. Klimontowa-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Dąbrowa Górnicza, od wschodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Sławków, od południa, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Jaworzno, od zachodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Mysłowice i od granicy miasta, linią prostą w kierunku północno-wschodnim, omijając od północy Ośrodek Rekreacyjny "Rybaczówka", przecinając ulice Stanisława Mikołajczyka i Jamesa Watta do ul. Wojska Polskiego, następnie w kierunku północno-wschodnim przecinając ul. Kalinową do ul. Jodłowej, a następnie przecinając ul. Romualda Traugutta do torów i dalej wzdłuż torów kolejowych do Obwodnicy Wschodniej S1, E75, a następnie wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1, E75 do ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego i dalej ulicami Józefa Ignacego Kraszewskiego, al. Wolności i al. Ignacego Paderewskiego do ul. Teofila Lenartowicza, następnie w kierunku wschodnim wzdłuż ul. Teofila Lenartowicza do Obwodnicy Wschodniej S1, E75 i wzdłuż Obwodnicy do granicy administracyjnej z miastem Dąbrowa Górnicza. 5 31 508 7 49
Podsumowanie 25 162 645 35 245

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 7 7 7 35
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
18 KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA" KW "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA" 7 7 7 7 7 35
19 KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO KW SOSNOWIEC MOJE MIASTO 7 7 7 7 7 35
20 KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM KW SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM 7 7 7 7 7 35

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 CHROBAK Barbara Stanisława 53 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Sosnowiec
3 KALAŃSKI Aleksander Jan 46 wyższe KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO Stowarzyszenie Sosnowiec Moje Miasto Sosnowiec
1 CHĘCIŃSKI Arkadiusz Janusz 47 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Sosnowiec
6 WINIARSKI Karol Piotr 49 Wyższe KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM Sosnowiec
4 NIEDZIELA Tomasz Damian 37 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM SLD Sosnowiec
5 WELON Grażyna Danuta 60 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Sosnowiec

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 31 288 15 943 15 878 50.75% 0.05075
15 403 97.01% 0.09701
Tak
2 35 870 19 011 19 003 52.98% 0.05298
18 512 97.42% 0.09742
Tak
3 29 462 15 447 15 407 52.29% 0.05229
14 989 97.29% 0.09729
Tak
4 34 693 18 204 18 189 52.43% 0.05243
17 853 98.15% 0.09815
Tak
5 31 515 15 368 15 360 48.74% 0.04874
14 923 97.15% 0.09715
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 28 099 35 34.40% 0.0344
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 14 774 35 18.09% 0.01809
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 802 35 3.43% 0.00343
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 602 35 20.33% 0.02033
18 KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA" 11 919 35 14.59% 0.01459
19 KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO 2 570 35 3.15% 0.00315
20 KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM 4 914 35 6.02% 0.00602

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 28 099 35 11 34.40% 0.0344
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 14 774 35 5 18.09% 0.01809
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 802 35 0 3.43% 0.00343
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 602 35 5 20.33% 0.02033
Tak
18 KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA" 11 919 35 4 14.59% 0.01459
Tak
19 KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO 2 570 35 0 3.15% 0.00315
Nie
20 KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM 4 914 35 0 6.02% 0.00602
Nie

Rada Miejska w Sosnowcu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SZOTA Ewa Marzena 2 340 15.19% 0.01519
Tak
1 4 2 GÓRSKI Bartosz Jacek 1 144 7.43% 0.00743
Tak
1 4 3 WIEWIÓROWSKI Marek Alfred 638 4.14% 0.00414
Nie
1 4 4 SKOWROŃSKA Anna Magdalena 358 2.32% 0.00232
Nie
1 4 5 LIEGMANN Elżbieta Joanna 92 0.60% 0.0006
Nie
1 4 6 SZEWCZYK Przemysław Jacek 120 0.78% 0.00078
Nie
1 4 7 RADZIEJEWSKI Wiktor Zbigniew 865 5.62% 0.00562
Nie
1 5 1 NITWINKO Wojciech Marcin 2 959 19.21% 0.01921
Tak
1 5 2 ŻBIK Aleksandra Romualda 114 0.74% 0.00074
Nie
1 5 3 BORÓWKA Magdalena Teresa 252 1.64% 0.00164
Nie
1 5 4 ŁUKAWSKI Ryszard Antoni 303 1.97% 0.00197
Tak
1 5 5 BUGAJSKI Andrzej Eugeniusz 43 0.28% 0.00028
Nie
1 5 6 SOKÓŁ Jacek Roman 26 0.17% 0.00017
Nie
1 5 7 NOWICKA Ewa Krystyna 88 0.57% 0.00057
Nie
1 8 1 SPECJAŁ Leszek Piotr 227 1.47% 0.00147
Nie
1 8 2 IWAN Urszula Maria 58 0.38% 0.00038
Nie
1 8 3 UMIŃSKI Radosław Łukasz 77 0.50% 0.0005
Nie
1 8 4 PAWEŁEK Iwona Helena 36 0.23% 0.00023
Nie
1 8 5 RAJCA Dariusz Mieczysław 84 0.55% 0.00055
Nie
1 8 6 ZDEB Agnieszka Małgorzata 54 0.35% 0.00035
Nie
1 8 7 RAJSKI Jonatan Robert 16 0.10% 0.0001
Nie
1 10 1 ZMARZLIŃSKA - KULIK Renata Teresa 1 090 7.08% 0.00708
Tak
1 10 2 ROKITA Agnieszka Monika 653 4.24% 0.00424
Nie
1 10 3 PILAWSKI Piotr Szymon 915 5.94% 0.00594
Nie
1 10 4 RUDZIŃSKA - KOZIEŁ Marta Katarzyna 101 0.66% 0.00066
Nie
1 10 5 KLUZA Janusz Andrzej 68 0.44% 0.00044
Nie
1 10 6 PIETRUSZKA Wojciech 71 0.46% 0.00046
Nie
1 10 7 DUDAŁA Piotr Ignacy 180 1.17% 0.00117
Nie
1 18 1 WOLSKI Adam Maciej 506 3.29% 0.00329
Nie
1 18 2 WALĘCIAK - SKÓRKA Edyta Iwona 264 1.71% 0.00171
Nie
1 18 3 RYŁKO Ewa Leokadia 87 0.56% 0.00056
Nie
1 18 4 MAJZEL Grzegorz Krzysztof 300 1.95% 0.00195
Nie
1 18 5 BARTOS Damian 57 0.37% 0.00037
Nie
1 18 6 SZEŚCIAK Joanna Beata 59 0.38% 0.00038
Nie
1 18 7 WOJNOWSKI Stefan Jerzy 68 0.44% 0.00044
Nie
1 19 1 WILISOWSKI Andrzej Piotr 126 0.82% 0.00082
Nie
1 19 2 SZAFRAN Dariusz Jan 30 0.19% 0.00019
Nie
1 19 3 KRZYWDA Anna Józefa 46 0.30% 0.0003
Nie
1 19 4 GŁOWACKA Edwarda Krystyna 23 0.15% 0.00015
Nie
1 19 5 SIGNERSKI Adrian Piotr 8 0.05% 5.0E-5
Nie
1 19 6 SZOTEK Szymon Tomasz 102 0.66% 0.00066
Nie
1 19 7 KRZYWDA Weronika Magdalena 38 0.25% 0.00025
Nie
1 20 1 SZYJKOWSKI Tomasz Edmund 458 2.97% 0.00297
Nie
1 20 2 KWIECIEŃ Teresa Barbara 94 0.61% 0.00061
Nie
1 20 3 PIETRZYK Zbigniew Franciszek 40 0.26% 0.00026
Nie
1 20 4 KARAŚ Magdalena Małgorzata 42 0.27% 0.00027
Nie
1 20 5 MATYJA - ROZPARA Maria Jadwiga 20 0.13% 0.00013
Nie
1 20 6 SKWAREK Józef Antoni 8 0.05% 5.0E-5
Nie
1 20 7 LACHOR - WINIARSKA Marta Jadwiga 55 0.36% 0.00036
Nie
2 4 1 CHĘCIŃSKI Arkadiusz Janusz 4 425 23.90% 0.0239
Tak
2 4 2 GOJNA - UCIŃSKA Danuta Władysława 926 5.00% 0.005
Nie
2 4 3 ZAJĄC Michał Łukasz 952 5.14% 0.00514
Tak
2 4 4 KAŹMIERCZAK Michał Marek 1 442 7.79% 0.00779
Tak
2 4 5 KURCZ Dorota Maria 215 1.16% 0.00116
Nie
2 4 6 JOCHYMCZYK Paweł Nikodem 82 0.44% 0.00044
Nie
2 4 7 DZIEDZIC - RUMIN Irena Emilia 90 0.49% 0.00049
Nie
2 5 1 WCISŁO Michał Piotr 1 446 7.81% 0.00781
Tak
2 5 2 BAŃBUŁA Tomasz Włodzimierz 429 2.32% 0.00232
Nie
2 5 3 ŻOŁĘDZKA Anna Jolanta 174 0.94% 0.00094
Nie
2 5 4 PÓŁTORAK Ewa Katarzyna 152 0.82% 0.00082
Nie
2 5 5 PRZYJEMSKI Daniel Marek 39 0.21% 0.00021
Nie
2 5 6 GALA - GAPIŃSKA Barbara Zofia 44 0.24% 0.00024
Nie
2 5 7 KUBICKI Janusz Marian 445 2.40% 0.0024
Nie
2 8 1 REBISZ - WOJTALA Joanna Małgorzata 326 1.76% 0.00176
Nie
2 8 2 KRZOSKA Izabela Elżbieta 119 0.64% 0.00064
Nie
2 8 3 JAWORSKI Roman Franciszek 53 0.29% 0.00029
Nie
2 8 4 PISIAŁEK Andrzej Sylwester 30 0.16% 0.00016
Nie
2 8 5 KULAWIAK Jerzy Mieczysław 40 0.22% 0.00022
Nie
2 8 6 ZWIERZYŃSKA Katarzyna Agnieszka 46 0.25% 0.00025
Nie
2 8 7 BORKOWSKI Artur Mateusz 136 0.73% 0.00073
Nie
2 10 1 WELON Grażyna Danuta 2 064 11.15% 0.01115
Tak
2 10 2 MUSIAŁ Jan Jerzy 429 2.32% 0.00232
Nie
2 10 3 URBANKIEWICZ Robert Bohdan 187 1.01% 0.00101
Nie
2 10 4 MALIK Kazimiera 387 2.09% 0.00209
Nie
2 10 5 LABOCHA Józef 97 0.52% 0.00052
Nie
2 10 6 BERG Bogumiła Krystyna 60 0.32% 0.00032
Nie
2 10 7 MISIEK Jarosław Marek 275 1.49% 0.00149
Nie
2 18 1 KIDAWA - KAŁKA Katarzyna 503 2.72% 0.00272
Nie
2 18 2 TRZEPIŃSKI Grzegorz Stanisław 751 4.06% 0.00406
Nie
2 18 3 KLONOWSKA Joanna Justyna 100 0.54% 0.00054
Nie
2 18 4 KORCZYŃSKI Sławomir Jan 73 0.39% 0.00039
Nie
2 18 5 GZYL Anna Magdalena 149 0.80% 0.0008
Nie
2 18 6 URGACZ Marcel Krzysztof 79 0.43% 0.00043
Nie
2 18 7 WIATR Mateusz Paweł 310 1.67% 0.00167
Nie
2 19 1 TUMIŃSKI Bartłomiej Leszek 66 0.36% 0.00036
Nie
2 19 2 RASIEWICZ Jacek Krzysztof 27 0.15% 0.00015
Nie
2 19 3 ZIEMBA Katarzyna Barbara 34 0.18% 0.00018
Nie
2 19 4 ĆWIKŁA Kinga Magdalena 25 0.14% 0.00014
Nie
2 19 5 ŻABICKI Kamil Zbigniew 12 0.06% 6.0E-5
Nie
2 19 6 TOMASZEWSKA Krystyna 28 0.15% 0.00015
Nie
2 19 7 CZARNECKI Lesław Tadeusz 13 0.07% 7.0E-5
Nie
2 20 1 WINIARSKI Karol Piotr 764 4.13% 0.00413
Nie
2 20 2 BĘDKOWSKI Krzysztof Mieczysław 256 1.38% 0.00138
Nie
2 20 3 JAMROCHA Mariola Krystyna 40 0.22% 0.00022
Nie
2 20 4 SEWERYN Iwona Halina 34 0.18% 0.00018
Nie
2 20 5 SZCZUBIAŁ Dariusz Józef 64 0.35% 0.00035
Nie
2 20 6 MAZUR Ewa Teresa 26 0.14% 0.00014
Nie
2 20 7 KRZYSZCZYK Piotr 48 0.26% 0.00026
Nie
3 4 1 MENTEL Grzegorz Łukasz 2 139 14.27% 0.01427
Tak
3 4 2 KULAWIAK Wojciech Marek 611 4.08% 0.00408
Tak
3 4 3 SPORYSZKIEWICZ Anna Jadwiga 591 3.94% 0.00394
Nie
3 4 4 ZWANIECKA Halina 334 2.23% 0.00223
Nie
3 4 5 PUT Jarosław Zbigniew 221 1.47% 0.00147
Nie
3 4 6 ZDRADA Agnieszka Teresa 301 2.01% 0.00201
Nie
3 4 7 KUREK Sławomir Andrzej 171 1.14% 0.00114
Nie
3 5 1 JURKOWSKI Tomasz Gabriel 500 3.34% 0.00334
Nie
3 5 2 FILIPIAK Ewa Iwona 371 2.48% 0.00248
Nie
3 5 3 JOŃCZYK Klaudia Bożena 142 0.95% 0.00095
Nie
3 5 4 SZYMCZYK Jan Mieczysław 49 0.33% 0.00033
Nie
3 5 5 KOZIŃSKI Marcin Piotr 129 0.86% 0.00086
Nie
3 5 6 SŁYK Marcin Zbigniew 180 1.20% 0.0012
Nie
3 5 7 ADAMEK Anna Maria 165 1.10% 0.0011
Nie
3 8 1 KOBRYŃ Marcin Karol 166 1.11% 0.00111
Nie
3 8 2 SERAFIŃSKA Anetta Ewa 86 0.57% 0.00057
Nie
3 8 3 SZYJA Rafał Piotr 83 0.55% 0.00055
Nie
3 8 4 MICHALIK Rafał Tomasz 60 0.40% 0.0004
Nie
3 8 5 KOCIK Julia Olga 39 0.26% 0.00026
Nie
3 8 6 KOBA Ewa Barbara 36 0.24% 0.00024
Nie
3 8 7 PAWLIK Paweł Jerzy 101 0.67% 0.00067
Nie
3 10 1 OCIEPKA Piotr Radosław 1 333 8.89% 0.00889
Tak
3 10 2 MĘDRZAK Tomasz Adam 996 6.64% 0.00664
Nie
3 10 3 KIEPURA Marta 474 3.16% 0.00316
Nie
3 10 4 DUKLAS Robert Tomasz 48 0.32% 0.00032
Nie
3 10 5 BACZYŃSKA Stanisława 143 0.95% 0.00095
Nie
3 10 6 KULA Damian Łukasz 82 0.55% 0.00055
Nie
3 10 7 RUDZIŃSKA Aleksandra Anna 145 0.97% 0.00097
Nie
3 18 1 WOJTUSIAK Paweł 2 650 17.68% 0.01768
Tak
3 18 2 KISIEL Dariusz Jacek 232 1.55% 0.00155
Nie
3 18 3 KMITA Zuzanna Małgorzata 261 1.74% 0.00174
Nie
3 18 4 WÓJCIK Beata 126 0.84% 0.00084
Nie
3 18 5 BOCHENEK Beata Dorota 99 0.66% 0.00066
Nie
3 18 6 DUDEK Piotr Tomasz 305 2.03% 0.00203
Tak
3 18 7 MALADYN Dominika Natalia 199 1.33% 0.00133
Nie
3 19 1 KALAŃSKI Aleksander Jan 209 1.39% 0.00139
Nie
3 19 2 KANTOR Małgorzata Katarzyna 95 0.63% 0.00063
Nie
3 19 3 ANIOŁ Paweł Piotr 140 0.93% 0.00093
Nie
3 19 4 OLSZEWSKA Krystyna 48 0.32% 0.00032
Nie
3 19 5 STAROŃ Wacław Waldemar 21 0.14% 0.00014
Nie
3 19 6 DOBROWOLSKA Barbara Joanna 41 0.27% 0.00027
Nie
3 19 7 PALA Krzysztof Roman 21 0.14% 0.00014
Nie
3 20 1 KRUPA Zbigniew Andrzej 279 1.86% 0.00186
Nie
3 20 2 ŻAK Artur Marek 299 1.99% 0.00199
Nie
3 20 3 MROCZEK Jarosław Michał 47 0.31% 0.00031
Nie
3 20 4 GACEK Halina Mirosława 50 0.33% 0.00033
Nie
3 20 5 MAJEWSKA Sylwia Beata 34 0.23% 0.00023
Nie
3 20 6 MASŁOWSKA Grażyna Bonawentura 50 0.33% 0.00033
Nie
3 20 7 DĘBSKI Sławomir Dariusz 87 0.58% 0.00058
Nie
4 4 1 OLKO Wanda 1 627 9.11% 0.00911
Tak
4 4 2 KAZIMIERCZAK Jacek Gabriel 1 137 6.37% 0.00637
Nie
4 4 3 ŻURAWSKI Damian Marcin 1 234 6.91% 0.00691
Tak
4 4 4 BARCIK Marta Urszula 399 2.23% 0.00223
Nie
4 4 5 NOWICKI Mariusz Wojciech 174 0.97% 0.00097
Nie
4 4 6 SAMULNIK Grażyna Halina 141 0.79% 0.00079
Nie
4 4 7 ŻMIJA Patryk Artur 304 1.70% 0.0017
Nie
4 5 1 LITEWKA Łukasz Karol 2 846 15.94% 0.01594
Tak
4 5 2 RYCHLEWSKI Adam Edward 243 1.36% 0.00136
Nie
4 5 3 SOBAŃSKA Halina Bronisława 995 5.57% 0.00557
Nie
4 5 4 LOREK Maria Irena 32 0.18% 0.00018
Nie
4 5 5 ŁUKASZEK Zbigniew Adam 46 0.26% 0.00026
Nie
4 5 6 GIEREK Janina 188 1.05% 0.00105
Nie
4 5 7 MAŁECKA Małgorzata Helena 81 0.45% 0.00045
Nie
4 8 1 MASŁOWSKI Krzysztof Adam 209 1.17% 0.00117
Nie
4 8 2 KACZMAREK Krystian 62 0.35% 0.00035
Nie
4 8 3 KMITA Dariusz Robert 81 0.45% 0.00045
Nie
4 8 4 PODSIADLIK Ewa 49 0.27% 0.00027
Nie
4 8 5 SPECJAŁ Kinga Barbara 39 0.22% 0.00022
Nie
4 8 6 KOTARZEWSKA Mariola Barbara 21 0.12% 0.00012
Nie
4 8 7 TROJAŃCZYK Grzegorz 32 0.18% 0.00018
Nie
4 10 1 SOKOŁOWSKI Tadeusz 1 918 10.74% 0.01074
Tak
4 10 2 PRZEOR Danuta Jadwiga 334 1.87% 0.00187
Nie
4 10 3 MOZGAŁA Władysław Stanisław 137 0.77% 0.00077
Nie
4 10 4 SZCZEPAŃSKA Joanna Maria 567 3.18% 0.00318
Nie
4 10 5 MOŁDYSZ Robert 313 1.75% 0.00175
Nie
4 10 6 DUDEK Dorota Anna 213 1.19% 0.00119
Nie
4 10 7 BARGIEL Artur 212 1.19% 0.00119
Nie
4 18 1 WNUK Kamil Wiesław 1 588 8.89% 0.00889
Tak
4 18 2 JANKOWSKA Beata Agnieszka 328 1.84% 0.00184
Nie
4 18 3 WACŁAWIK Marta Anna 195 1.09% 0.00109
Nie
4 18 4 SYPEK Grzegorz Mieczysław 58 0.32% 0.00032
Nie
4 18 5 MIZIA Ewa Katarzyna 86 0.48% 0.00048
Nie
4 18 6 PANAS Dariusz Czesław 71 0.40% 0.0004
Nie
4 18 7 CHMIELEWSKI Adrian Grzegorz 54 0.30% 0.0003
Nie
4 19 1 CIEŚLIK Mariusz Ryszard 631 3.53% 0.00353
Nie
4 19 2 SOBIERAJ Robert Tomasz 103 0.58% 0.00058
Nie
4 19 3 MARCOŃ Marta Honorata 65 0.36% 0.00036
Nie
4 19 4 TROJANOWSKA Mariola Teresa 33 0.18% 0.00018
Nie
4 19 5 BUCZAK Katarzyna Wioletta 21 0.12% 0.00012
Nie
4 19 6 TOMASZEWSKI Dariusz Adam 28 0.16% 0.00016
Nie
4 19 7 KAPKA Sebastian 84 0.47% 0.00047
Nie
4 20 1 PIĘTA Jarosław 256 1.43% 0.00143
Nie
4 20 2 MASŁOWSKI Krzysztof Konrad 93 0.52% 0.00052
Nie
4 20 3 KARPIEL Małgorzata Anna 193 1.08% 0.00108
Nie
4 20 4 ŚMIGIELSKA - ŚRODA Joanna Elżbieta 89 0.50% 0.0005
Nie
4 20 5 WOLSZCZAK Jolanta Henryka 74 0.41% 0.00041
Nie
4 20 6 KRĘŻEL Roman 18 0.10% 0.0001
Nie
4 20 7 BIERNACKI Andrzej Zbigniew 151 0.85% 0.00085
Nie
5 4 1 BOCHENEK Mateusz Andrzej 2 678 17.95% 0.01795
Tak
5 4 2 POGODA - MENDAKIEWICZ Małgorzata Marta 348 2.33% 0.00233
Nie
5 4 3 JOŃCZYK Joanna Beata 425 2.85% 0.00285
Nie
5 4 4 SERWATKA - BABUCH Paulina Anna 242 1.62% 0.00162
Nie
5 4 5 MARGLARCZYK Krystyna 87 0.58% 0.00058
Nie
5 4 6 BEDNARSKI Michał Grzegorz 95 0.64% 0.00064
Nie
5 4 7 BYSZEWSKI Zbigniew Jan 1 151 7.71% 0.00771
Tak
5 5 1 NIEDZIELA Tomasz Damian 1 137 7.62% 0.00762
Tak
5 5 2 CENCEK Krystyna 474 3.18% 0.00318
Nie
5 5 3 GAJDZIK - STĘPNIAK Ewa Aniela 154 1.03% 0.00103
Nie
5 5 4 KULAWIK Iwona Magdalena 106 0.71% 0.00071
Nie
5 5 5 GÓRNIAK Kamil Adrian 71 0.48% 0.00048
Nie
5 5 6 WĘDZIŃSKI Maciej Andrzej 86 0.58% 0.00058
Nie
5 5 7 WNUK Dorota Justyna 265 1.78% 0.00178
Nie
5 8 1 WIECZOREK Włodzimierz 180 1.21% 0.00121
Nie
5 8 2 DUDA Ryszard Henryk 28 0.19% 0.00019
Nie
5 8 3 LEWANDOWSKA Magdalena Renata 77 0.52% 0.00052
Nie
5 8 4 KORFEL Sylwia Justyna 24 0.16% 0.00016
Nie
5 8 5 ORŁOWSKI Paweł Grzegorz 28 0.19% 0.00019
Nie
5 8 6 CAŁKA - LESZCZYŃSKA Marianna Teresa 46 0.31% 0.00031
Nie
5 8 7 PAJDA Sylwia Monika 53 0.36% 0.00036
Nie
5 10 1 DUDEK Jacek Piotr 2 047 13.72% 0.01372
Tak
5 10 2 KEMPNY Zdzisław 275 1.84% 0.00184
Nie
5 10 3 SITKO Włodzimierz Ryszard 167 1.12% 0.00112
Nie
5 10 4 KUBICKA Jolanta Maria 179 1.20% 0.0012
Nie
5 10 5 SZOT Dorota Bronisława 78 0.52% 0.00052
Nie
5 10 6 DUDEK Katarzyna 210 1.41% 0.00141
Nie
5 10 7 MUCHA Włodzimierz Tomasz 154 1.03% 0.00103
Nie
5 18 1 WOLA Danuta Maria 156 1.05% 0.00105
Nie
5 18 2 MÓL Katarzyna 474 3.18% 0.00318
Nie
5 18 3 KRAWIEC Łukasz Mirosław 1 093 7.32% 0.00732
Tak
5 18 4 STEFANOWICZ Barbara Maria 109 0.73% 0.00073
Nie
5 18 5 WOJTECKA Sonia Rozalia 162 1.09% 0.00109
Nie
5 18 6 RAKOCZY Leszek Krzysztof 31 0.21% 0.00021
Nie
5 18 7 GROMANOWSKI Bartosz Karol 336 2.25% 0.00225
Nie
5 19 1 SEKUŁA Marek Mieczysław 99 0.66% 0.00066
Nie
5 19 2 OLSZEWSKI Jan Apolinary 187 1.25% 0.00125
Nie
5 19 3 ROLA Małgorzata Bożena 82 0.55% 0.00055
Nie
5 19 4 PAPIS Wojciech Edward 20 0.13% 0.00013
Nie
5 19 5 KUCHARSKA Henryka Lucyna 14 0.09% 9.0E-5
Nie
5 19 6 GUSDEK Joanna Beata 6 0.04% 4.0E-5
Nie
5 19 7 LASOCKA Wioleta Mariola 44 0.29% 0.00029
Nie
5 20 1 BOSAK Jan 623 4.17% 0.00417
Nie
5 20 2 KORNILUK Józef Wacław 273 1.83% 0.00183
Nie
5 20 3 MORAWSKA Aleksandra Karolina 90 0.60% 0.0006
Nie
5 20 4 KOKOSZKA Monika 133 0.89% 0.00089
Nie
5 20 5 REJEK Ewa Anna 36 0.24% 0.00024
Nie
5 20 6 KUKULSKA - KURDA Sonia Beata 44 0.29% 0.00029
Nie
5 20 7 GĄSIENIEC Michał Daniel 46 0.31% 0.00031
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CHĘCIŃSKI Arkadiusz Janusz 47 Wyższe Sosnowiec, 55 618 66.72 Tak
2 CHROBAK Barbara Stanisława 53 wyższe Sosnowiec, 1 536 1.84 Nie
3 KALAŃSKI Aleksander Jan 46 wyższe Sosnowiec, Stowarzyszenie Sosnowiec Moje Miasto 859 1.03 Nie
4 NIEDZIELA Tomasz Damian 37 Wyższe Sosnowiec, 7 359 8.83 Nie
5 WELON Grażyna Danuta 60 Wyższe Sosnowiec, 12 413 14.89 Nie
6 WINIARSKI Karol Piotr 49 Wyższe Sosnowiec, 5 570 6.68 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole Miejskie Nr 11, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 16 Sosnowiec stały 1 060 567 567 53.49% 0.05349
561 98.94%
2 Szkoła Podstawowa Nr 12 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13), ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 14 Sosnowiec stały 1 646 874 874 53.10% 0.0531
869 99.43%
3 Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu, ul. Stalowa 9a Sosnowiec stały 2 093 1 064 1 062 50.74% 0.05074
1 056 99.44%
4 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 30 (dawny Zespół Szkół Specjalnych Nr 2), Sucha 21 Sosnowiec stały 1 032 585 584 56.59% 0.05659
581 99.49%
5 Uniwersytet Śląski Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach, Instytut Informatyki, ul. Będzińska 39 Sosnowiec, Pogoń stały 1 678 794 794 47.32% 0.04732
785 98.87%
6 Szkoła Podstawowa Nr 3 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8), ul. Hutnicza 6 Sosnowiec, Pogoń stały 1 492 607 605 40.55% 0.04055
601 99.34%
7 Miejski Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 Sosnowiec, Pogoń stały 1 192 686 687 57.63% 0.05763
685 99.71%
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Stanisława Staszica 62 Sosnowiec stały 1 050 317 317 30.19% 0.03019
315 99.37%
9 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum Nr 1 Ekonomiczne (dawny Zespół Szkół Ekonomicznych), ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 66 Sosnowiec stały 2 539 1 370 1 370 53.96% 0.05396
1 359 99.20%
10 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (dawny Zespół Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru), ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 64 Sosnowiec stały 1 346 705 705 52.38% 0.05238
701 99.43%
11 VI Liceum Ogólnokształcące (dawne Gimnazjum Nr 13), ul. Ludwika Zamenhofa 15 Sosnowiec stały 1 958 970 970 49.54% 0.04954
966 99.59%
12 Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Henryka Dietla 1 Sosnowiec stały 1 465 667 667 45.53% 0.04553
662 99.25%
13 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Grabowa 2 Sosnowiec stały 2 001 1 198 1 195 59.72% 0.05972
1 188 99.41%
14 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul Marszałka Józefa Piłsudskiego 114 Sosnowiec stały 1 710 1 033 1 033 60.41% 0.06041
1 023 99.03%
15 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Grabowa 2 Sosnowiec stały 1 085 545 542 49.95% 0.04995
539 99.45%
16 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum Nr 4 Transportowe (dawny Zespół Szkół Technicznych i Licealnych), ul. Jana Kilińskiego 31 Sosnowiec stały 2 688 1 564 1 564 58.18% 0.05818
1 558 99.62%
17 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Składowa 5 Sosnowiec, Stary Sosnowiec stały 1 670 935 916 54.85% 0.05485
912 99.56%
18 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Składowa 5 Sosnowiec, Stary Sosnowiec stały 1 876 985 984 52.45% 0.05245
976 99.19%
19 Szkoła Podstawowa Nr 45 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2), ul. Czeladzka 58 Sosnowiec stały 2 120 1 134 1 134 53.49% 0.05349
1 128 99.47%
20 Uniwersytet Śląski Wydział Filologiczny, ul. Żytnia 10 Sosnowiec stały 1 870 910 904 48.34% 0.04834
898 99.34%
21 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Władysława Reymonta 36 Sosnowiec, Pogoń stały 1 619 817 817 50.46% 0.05046
816 99.88%
22 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 15), plac Waldemara Zillingera 1 Sosnowiec stały 1 730 771 771 44.57% 0.04457
766 99.35%
23 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Niepodległości 7 Sosnowiec stały 1 767 836 836 47.31% 0.04731
819 97.97%
24 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, ul. 3 Maja 41 Sosnowiec stały 1 470 739 738 50.20% 0.0502
734 99.46%
25 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 17 (dawny Zespół Szkół Nr 1), ul. Zamkowa 17 Sosnowiec stały 1 925 1 170 1 158 60.16% 0.06016
1 148 99.14%
26 Szkoła Podstawowa Nr 6, Wawel 13 Sosnowiec stały 2 752 1 580 1 582 57.49% 0.05749
1 575 99.56%
27 Szkoła Podstawowa Nr 6 (dawne Gimnazjum Nr 16), ul. Legionów 21 Sosnowiec stały 1 374 758 758 55.17% 0.05517
750 98.94%
28 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum Nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska (dawny Zespół Szkół Technicznych), ul. Legionów 9 Sosnowiec stały 1 491 790 790 52.98% 0.05298
785 99.37%
29 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum Nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska (dawny Zespół Szkół Technicznych), ul. Legionów 9 Sosnowiec stały 1 587 945 945 59.55% 0.05955
941 99.58%
30 Przedszkole Miejskie Nr 12, ul. Ignacego Mościckiego 26a Sosnowiec stały 1 705 849 848 49.74% 0.04974
841 99.17%
31 Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Anieli Urbanowicz 14 Sosnowiec stały 1 876 1 029 1 030 54.90% 0.0549
1 024 99.42%
32 Urząd Miejski w Sosnowcu, ul. Stanisława Małachowskiego 3 Sosnowiec stały 1 132 488 488 43.11% 0.04311
483 98.98%
33 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Kościelna 9 Sosnowiec stały 813 236 236 29.03% 0.02903
232 98.31%
34 Przedszkole Miejskie Nr 28, ul. rtm. Witolda Pileckiego 9 Sosnowiec stały 1 692 812 812 47.99% 0.04799
805 99.14%
35 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Teatralna 8 Sosnowiec stały 2 192 954 951 43.39% 0.04339
940 98.84%
36 Przedszkole Miejskie Nr 55, ul. Akacjowa 81 Sosnowiec stały 1 236 734 734 59.39% 0.05939
730 99.46%
37 Przedszkole Miejskie Nr 55 (wejście od parkingu przedszkola), ul. Akacjowa 81 Sosnowiec stały 1 909 1 060 1 058 55.42% 0.05542
1 050 99.24%
38 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Kościelna 9 Sosnowiec stały 1 185 693 693 58.48% 0.05848
688 99.28%
39 Przedszkole Miejskie Nr 56, ul. Jagiellońska 13E Sosnowiec stały 1 677 914 914 54.50% 0.0545
907 99.23%
40 Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, ul. Jagiellońska 13 Sosnowiec stały 2 769 1 569 1 568 56.63% 0.05663
1 559 99.43%
41 Zespół Szkół Specjalnych Nr 4, ul. Franciszkańska 5a Sosnowiec stały 1 839 970 970 52.75% 0.05275
961 99.07%
42 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Bolesława Prusa 253a Sosnowiec stały 1 849 1 037 1 037 56.08% 0.05608
1 033 99.61%
43 Przedszkole Miejskie Nr 52, Stanisława Witkiewicza 1 Sosnowiec stały 2 215 1 222 1 222 55.17% 0.05517
1 219 99.75%
44 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Okrzei 56 Sosnowiec stały 2 298 1 230 1 231 53.57% 0.05357
1 222 99.27%
45 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Bolesława Prusa 253a Sosnowiec stały 1 789 1 079 1 078 60.26% 0.06026
1 071 99.35%
46 Przedszkole Miejskie Nr 51, ul. Bolesława Prusa 253a Sosnowiec stały 1 191 658 655 55.00% 0.055
650 99.24%
47 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Rzeźnicza 12 Sosnowiec stały 2 424 1 317 1 311 54.08% 0.05408
1 307 99.69%
48 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. gen. Władysława Andersa 66 Sosnowiec stały 1 360 836 836 61.47% 0.06147
834 99.76%
49 Przedszkole Miejskie Nr 50, ul. Franciszkańska 19 Sosnowiec stały 416 121 121 29.09% 0.02909
121 100.00%
50 Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Mariana Maliny 25 Sosnowiec stały 891 426 426 47.81% 0.04781
423 99.30%
51 Szkoła Podstawowa Nr 13 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9), ul. Jedności 7 Sosnowiec stały 1 079 555 558 51.71% 0.05171
555 99.46%
52 Warsztaty Terapii Zajęciowej przy TPD, ul. Jodłowa 1 Sosnowiec stały 1 968 959 947 48.12% 0.04812
941 99.37%
53 Przedszkole Miejskie Nr 54, ul. Kalinowa 115a Sosnowiec stały 1 914 989 987 51.57% 0.05157
979 99.19%
54 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Zagłębiowska 25 Sosnowiec stały 1 922 902 902 46.93% 0.04693
898 99.56%
55 Zespół Szkolno-Przedszkolny "Modrzejów" (dawna Szkoła Podstawowa Nr 11 "Modrzejów"), ul. Orląt Lwowskich 2 Sosnowiec stały 693 352 351 50.65% 0.05065
350 99.72%
56 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wojska Polskiego 84 Sosnowiec stały 2 090 1 047 1 044 49.95% 0.04995
1 041 99.71%
57 Szkoła Podstawowa Nr 15 (dawne Gimnazjum Nr 1), ul. Wojska Polskiego 86 Sosnowiec stały 1 931 896 896 46.40% 0.0464
893 99.67%
58 Przedszkole Miejskie Nr 20, ul. Śliwki 38 Sosnowiec stały 1 862 867 868 46.62% 0.04662
861 99.19%
59 Dawny budynek ADM 2 Spółdzielni Mieszkaniowej "LOKUM", ul. Biała Przemsza 35 Sosnowiec stały 1 736 856 859 49.48% 0.04948
856 99.65%
60 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Zawodzie 34 Sosnowiec stały 1 038 526 526 50.67% 0.05067
524 99.62%
61 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. gen. Władysława Andersa 66 Sosnowiec stały 1 527 664 663 43.42% 0.04342
659 99.40%
62 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Braci Mieroszewskich 91 Sosnowiec stały 992 457 456 45.97% 0.04597
456 100.00%
63 Przedszkole Miejskie Nr 38, ul. Bolesława Krzywoustego 6 Sosnowiec stały 1 399 740 740 52.89% 0.05289
735 99.32%
64 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Władysława Jagiełły 3 Sosnowiec stały 1 648 775 775 47.03% 0.04703
767 98.97%
65 Szkoła Podstawowa Nr 9, Braci Mieroszewskich 54 Sosnowiec stały 1 307 648 648 49.58% 0.04958
643 99.23%
66 Przedszkole Miejskie Nr 59, ul. Jana Długosza 11a Sosnowiec stały 2 365 1 273 1 273 53.83% 0.05383
1 271 99.84%
67 Przedszkole Miejskie Nr 39, ul. Romana Dmowskiego 18a Sosnowiec stały 1 851 928 908 49.05% 0.04905
904 99.56%
68 IX Liceum Ogólnokształcące (dawne Gimnazjum Nr 9), ul. Jana Dormana 9a Sosnowiec stały 2 182 1 112 1 112 50.96% 0.05096
1 107 99.55%
69 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Bohaterów Monte Cassino 46 Sosnowiec, Zagórze stały 1 984 787 787 39.67% 0.03967
784 99.62%
70 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Bohaterów Monte Cassino 46 Sosnowiec, Zagórze stały 1 573 758 758 48.19% 0.04819
752 99.21%
71 Przedszkole Miejskie Nr 43, ul. Bohaterów Monte Cassino 46 Sosnowiec, Zagórze stały 1 130 612 612 54.16% 0.05416
607 99.18%
72 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 14, ul. Stefana Kisielewskiego 4b Sosnowiec, Zagórze stały 1 665 862 861 51.71% 0.05171
854 99.19%
73 Przedszkole Miejskie Nr 45, ul. Stefana Kisielewskiego 4a Sosnowiec, Zagórze stały 1 103 622 622 56.39% 0.05639
619 99.52%
74 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Lubelska 51 Sosnowiec, Zagórze stały 1 708 1 006 1 006 58.90% 0.0589
1 006 100.00%
75 Przedszkole Miejskie Nr 46, Koszalińska 55 Sosnowiec, Zagórze stały 1 343 733 733 54.58% 0.05458
731 99.73%
76 Przedszkole Miejskie Nr 44, ul. Lubelska 49 Sosnowiec, Zagórze stały 1 760 1 002 1 002 56.93% 0.05693
998 99.60%
77 Klub "Bakcyl' Spółdzielni Mieszkaniowej "Hutnik", ul. Koszalińska 25 Sosnowiec, Zagórze stały 991 533 533 53.78% 0.05378
531 99.62%
78 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Lubelska 51 Sosnowiec, Zagórze stały 1 296 737 730 56.33% 0.05633
725 99.32%
79 Poradnia Psychologczno-Pedagogiczna Nr 2, ul. Białostocka 17 Sosnowiec, Zagórze stały 1 506 901 901 59.83% 0.05983
901 100.00%
80 Klub "Bios" Spóldzielni Mieszkaniowej "Zagórze", ul. Teofila Lenartowicza 106 Sosnowiec, Zagórze stały 1 878 1 022 1 021 54.37% 0.05437
1 014 99.31%
81 Szkoła Podstawowa Nr 46 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7), ul. Gwiezdna 2 Sosnowiec, Zagórze stały 2 021 1 113 1 106 54.73% 0.05473
1 098 99.28%
82 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Ignacego Krasickiego 1 Sosnowiec stały 2 288 1 280 1 280 55.94% 0.05594
1 270 99.22%
83 Przedszkole Miejskie Nr 40, ul. Gwiezdna 16d Sosnowiec, Zagórze stały 2 041 1 083 1 083 53.06% 0.05306
1 082 99.91%
84 Prywatna Szkoła Języka Angielskiego Eurolingua s. c., ul. mjr Henryka Hubala-Dobrzańskiego 124 Sosnowiec stały 879 430 430 48.92% 0.04892
425 98.84%
85 Przedszkole Miejskie Nr 53, ul. Kornela Makuszyńskiego 4b Sosnowiec stały 1 687 796 796 47.18% 0.04718
791 99.37%
86 Miejski Klub Maczki-Filia KIimontów, ul. mjr Henryka Hubala-Dobrzańskiego 99a Sosnowiec stały 1 665 757 757 45.47% 0.04547
750 99.08%
87 Szkoła Podstawowa Nr 32 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12), ul. Armii Krajowej 93 Sosnowiec stały 2 289 1 104 1 100 48.06% 0.04806
1 086 98.73%
88 Przedszkole Miejskie Nr 35, ul. Zagórska 3 Sosnowiec stały 772 422 422 54.66% 0.05466
421 99.76%
89 Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Stanisława Ligonia 3a Sosnowiec stały 755 388 385 50.99% 0.05099
382 99.22%
90 Szkoła Podstawowa Nr 36 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10), ul. Czołgistów 12 Sosnowiec stały 2 013 884 884 43.91% 0.04391
881 99.66%
91 Przedszkole Miejskie Nr 34, Kryptologów 1 Sosnowiec stały 1 781 809 809 45.42% 0.04542
802 99.13%
92 Szkoła Podstawowa Nr 32 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12), ul. Armii Krajowej 93 Sosnowiec stały 1 823 913 913 50.08% 0.05008
912 99.89%
93 Przedszkole Miejskie Nr 33, ul. Ogrodowa 6 Sosnowiec stały 1 702 792 793 46.59% 0.04659
785 98.99%
94 Szkoła Podstawowa Nr 33 (dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6), ul. Stefana Starzyńskiego 41 Sosnowiec stały 2 523 1 218 1 218 48.28% 0.04828
1 214 99.67%
95 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11, ul. Skwerowa 21 Sosnowiec stały 1 365 812 812 59.49% 0.05949
808 99.51%
96 Przedszkole Miejskie Nr 57, ul. Gospodarcza 63 Sosnowiec stały 1 325 790 790 59.62% 0.05962
786 99.49%
97 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wojska Polskiego 84 Sosnowiec stały 762 406 407 53.41% 0.05341
404 99.26%
98 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Bolesława Prusa 253a Sosnowiec stały 1 419 763 763 53.77% 0.05377
759 99.48%
99 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Bohaterów Monte Cassino 46 Sosnowiec stały 1 171 655 655 55.94% 0.05594
651 99.39%
100 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Gen. Władysława Andersa 81B Sosnowiec dom pomocy społecznej 72 34 34 47.22% 0.04722
31 91.18%
101 Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o. o., ul. Emila Zegadłowicza 3 Sosnowiec szpital 258 24 24 9.30% 0.0093
23 95.83%
102 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, ul. Jagiellońska 2 Sosnowiec dom pomocy społecznej 80 40 40 50.00% 0.05
38 95.00%
103 Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o. o., Szpitalna 1 Sosnowiec szpital 259 49 49 18.92% 0.01892
47 95.92%
104 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, Plac Medyków 1 Sosnowiec szpital 270 54 54 20.00% 0.02
49 90.74%
105 Centrum Profilaktyki Leczenia i i Opieki MEDICO NZOZ Sp. z o. o., Odrodzenia 9 Sosnowiec dom pomocy społecznej 59 11 11 18.64% 0.01864
10 90.91%
106 Areszt Śledczy w Sosnowcu, Radocha 25 Sosnowiec areszt Śledczy 300 59 59 19.67% 0.01967
57 96.61%
107 Ośrodek Opiekuńczy dla Bezdomnych, Piotrkowska 19 Sosnowiec dom pomocy społecznej 64 36 36 56.25% 0.05625
34 94.44%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Sosnowiec - ogółem 1 25 5 190 757 162 645 107 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 35 1
Ogółem 70 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 245 114 47% 131 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 6 2 33% 4 67%
Ogółem 245 114 47% 131 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 48 49 48
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 49 57 45
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 26 9 35% 17 65%
30-39 55 20 36% 35 64%
40-59 96 54 56% 42 44%
60+ 68 31 46% 37 54%
Ogółem 245 114 47% 131 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 4 1 25% 3 75%
60+ 1 1 100% 0 0%
Ogółem 6 2 33% 4 67%