Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 62 175
Wyborców 51 880
Obwodów 40
  • Wybory do Rady Miasta Siemianowice Śląskie
  • Wybory Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół "Cogito", ul. Jana Matejki 5 Siemianowice Śląskie stały Nie Bartosza Głowackiego, Budowlana, Chemiczna, Fabryczna, Jana Matejki, Lucjana Rydla, Marii Konopnickiej, Pawła Stalmacha, Piastowska, Plebiscytowa, Srokowiecka
2 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Juliusza Słowackiego 5 Siemianowice Śląskie, Sadzawki stały Tak Brzozowa, Cmentarna, Jana Kilińskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Mysłowicka, Piaskowa, Sadzawki, Stary Czekaj
3 Świetlica Rosomak Spółka Akcyjna, ul. Powstańców 5 Siemianowice Śląskie stały Nie Antoniego Szeflera, Dworcowa, Fitznerów, Powstańców, Stanisława Moniuszki
4 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Myśliwiecka 6 Siemianowice Śląskie stały Tak Adama Mickiewicza, Boczna, Komuny Paryskiej nr 1, 3, 5, 2, 4, Myśliwiecka, Obwodowa, Pawła Śmiłowskiego od nr 4 do nr 34 parzyste, Pawła Śmiłowskiego od nr 15 do nr 43B nieparzyste, Poprzeczna, Pszczelnicza
5 SCK Willa Fitznera, ul. Fitznerów 3 Siemianowice Śląskie stały Tak 1 Maja, Komuny Paryskiej od nr 6 do nr 28 parzyste i nieparzyste, Pawła Śmiłowskiego od nr 1 do nr 13A nieparzyste i Pawła Śmiłowskiego nr 2 i 2A, Św. Barbary
6 Zespół Szkół Nr 2, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Siemianowice Śląskie stały Nie Jana Pawła II od nr 3 do nr 13 parzyste i nieparzyste, Jana Śniadeckiego, Krótka, Plac Wolności, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Szpitalna, Śląska od nr 1 do nr 51 nieparzyste i od nr 2 do nr 34 parzyste, Zygmunta Krasińskiego
7 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Fryderyka Chopina 2 Siemianowice Śląskie stały Tak Aleja Spacerowa, Aleja Sportowców, Astrów, Bażantarnia, Bocianów, Cicha, Czeladzka, Czyżyków, Drozdów, Gawronów, Gilów, Gołębia, Janusza Korczaka, Jaskółek, Jasna, Jastrzębia, Józefa Lompy, Kawek, Komuny Paryskiej od nr 31 do nr 57 nieparzyste, Komuny Paryskiej nr 36 i 38, Konstantego I. Gałczyńskiego, Kormoranów, Kosów, Krucza, Kukułek, Park Pszczelnik, Pawia, Pelikanów, Różana, Sikorek, Skowronków, Słowików, Sokołów, Sowia, Sójek, Stefana Jaracza, Szpaków, Szyb Pszczelnik, Wilg, Wojska Polskiego, Zofii Nałkowskiej, Żurawia
8 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Fryderyka Chopina 4A Siemianowice Śląskie stały Tak Dworska, Fryderyka Chopina, Ogrodowa, Parkowa, Polskiego Czerwonego Krzyża, Śląska od nr 53 nieparzyste do końca i od nr 64 parzyste do końca
9 Zespół Szkół Nr 2, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Siemianowice Śląskie stały Nie Granitowa, Jana Pawła II od nr 16 do nr 23 parzyste i nieparzyste, Jarosława Dąbrowskiego, Kazimierza Pułaskiego, Konstantego Damrota, Śląska od nr 40 do nr 50 parzyste, Tadeusza Kościuszki
10 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Michałkowicka 15 Siemianowice Śląskie stały Nie Franciszka Deji, Górnicza, Hugo Kołłątaja, Michałkowicka, Ryszarda Gansińca, Spokojna, Żwirki i Wigury
11 Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego, ul. Szkolna 2 Siemianowice Śląskie stały Nie Browarowa, Hutnicza, Jana Sobieskiego, Ks. Jana Kapicy nr 1, 2, 3, 5, Ludwika Waryńskiego, Mikołaja Kopernika, Plac Piotra Skargi, Św. Floriana, Olimpijska, Kopalniana, Ks. Pawła Lubiny
12 Szkoła Podastawowa Nr 3, ul. Szkolna 15 Siemianowice Śląskie stały Nie Bohaterów Westerplatte 24 - 34B (parzyste), Henryka Sienkiewicza, Jagiellońska, Jedności, Juliusza Ligonia, Karola Miarki, Marcina Kasprzaka, Szkolna, Tomasza Trafalczyka
13 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Lipowa 3 Siemianowice Śląskie stały Tak Akacjowa, Grabowa, Katowicka, Klonowa, Lipowa, Składowa, Skwer Antoniego Halora, Stara Katowicka, Topolowa, Zielona 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
14 Przedszkole Nr 9, ul. Okrężna 17 Siemianowice Śląskie stały Nie Okrężna
15 Zespół Szkół Nr 3, ul. Leśna 1 Siemianowice Śląskie stały Tak Jaworowa, Kasztanowa, Leśna, Wierzbowa, Zielona nr 1, 2, 3, 4
16 Przedszkole Nr 20 "Zielona Kraina", ul. Hermana Wróbla 11 Siemianowice Śląskie stały Tak Ks. Jana Kapicy nr 7, 9, 15, 17, Wojciecha Korfantego
17 Przedszkole Nr 20 "Zielona Kraina", ul. Hermana Wróbla 11 Siemianowice Śląskie stały Tak Hermana Wróbla
18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Niepodległości 47 Siemianowice Śląskie, Bytków stały Tak Alfonsa Zgrzebnioka od nr 25 do 49 nieparzyste, Niepodległości od nr 58 do nr 66 parzyste i od nr 47 do nr 63 nieparzyste
19 Dom Kultury "Chemik", ul. Niepodległości 51 Siemianowice Śląskie stały Tak Alfonsa Zgrzebnioka od nr 36 do nr 52 parzyste i od nr 51 do nr 53 nieparzyste, Walerego Wróblewskiego od nr 11 do nr 73 nieparzyste
20 Zespół Przedszkolny Nr 1, ul. Grunwaldzka 10 Siemianowice Śląskie, Bytków stały Nie Bolesława Chrobrego, Czesława Miłosza, Bolesława Prusa, Grunwaldzka, Gustawa Morcinka, Michała Ogińskiego, Władysława Broniewskiego, Władysława Łokietka
21 Siemianowice Centrum Kultury, ul. Niepodległości 45 Siemianowice Śląskie, Bytków stały Nie Chorzowska, Walerego Wróblewskiego od nr 10 do końca parzyste, Władysława Jagiełły od nr 1 do nr 13 parzyste i nieparzyste
22 Zespół Przedszkolny Nr 1, ul. Grunwaldzka 10 Siemianowice Śląskie, Bytków stały Nie Królowej Jadwigi, Mieszka I, Władysława Jagiełły od nr 25 do końca, Zygmunta Starego
23 Przedszkole Nr 2 "Tęczowa Dwójeczka", ul. Związku Harcerstwa Polskiego 8 Siemianowice Śląskie, Bytków stały Nie Aleja Młodych, Bohaterów Westerplatte od nr 2 do nr 12 parzyste
24 Zespół Szkół Sportowych, ul. Mikołaja 3 Siemianowice Śląskie, Bytków stały Nie Alfonsa Zgrzebnioka nr 1, 2, 4, Jana Nepomucena Stęślickiego, Mikołaja, Niepodległości od nr 31 do nr 45 nieparzyste, Niepodległości od nr 42 do nr 54 parzyste, Szarych Szeregów, Teatralna, Związku Harcerstwa Polskiego
25 Szkoła Podstawowa Nr 8, Plac Skrzeka i Wójcika 4 Siemianowice Śląskie, Bytków stały Nie Bohaterów Westerplatte od nr 1 do nr 31 nieparzyste, Bytkowska, Emanuela Waloszka, Ferdynanda Popka, Ignacego Krasickiego, Ks. Antoniego Stabika, Mikołaja Reja, Niepodległości od nr 1 do nr 5 nieparzyste, Piotra Pronobisa, Plac Skrzeka i Wójcika, Rodziny Dembińskich, Stanisława Rzepusa, Tadeusza Majcherczyka-Zdana, Wacława Potockiego
26 Dom Harcerza, ul. Walerego Wróblewskiego 10 Siemianowice Śląskie, Bytków stały Nie Dolna, Górna, Jana Polaczka, Józefa Bema, Marcina Watoły, Niepodległości od nr 2 do nr 34 parzyste, Walerego Wróblewskiego od nr 2 do nr 8, Węglowa
27 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Marii Dąbrowskiej 10 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Tak Emilii Plater, Obrońców Warszawy, Walentego Fojkisa, Romualda Traugutta, Łącząca
28 Prywatna Szkoła ARKONA, ul. Stefana Okrzei 2 Siemianowice Śląskie, Bańgów stały Nie Bratnia, Henryka Krupanka, Malinowa, Polna, Stefana Okrzei, Turystyczna, Wrocławska, Zgody, Zwycięstwa
29 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Karola Szymanowskiego 11 Siemianowice Śląskie, Bańgów stały Tak Marii Skłodowskiej-Curie, Skwer Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Zachodnia
30 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Karola Szymanowskiego 11 Siemianowice Śląskie, Bańgów stały Tak Karola Szymanowskiego, Władysława Reymonta
31 Ośrodek Rehabilitacyjny "Wichrowe Wzgórza", ul. Wiejska 2 Siemianowice Śląskie, Przełajka stały Tak Bańgowska, Brynicka, Bukowa, Chmielna, Cyprysowa, Dębowa, Jaśminowa, Jodłowa, Lawendowa, Łąkowa, Makowa, Miodowa, Modrzewiowa, Poranna, Pszeniczna, Rolna, Rumiankowa, Rzeczna, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Wiejska, Willowa, Wiosenna, Żniwna
32 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Marii Dąbrowskiej 10 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Tak Bolesława Limanowskiego, Jana Kochanowskiego, Marii Dąbrowskiej, Piotra Kołodzieja
33 Przedszkole Nr 12, ul. Oświęcimska 3 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Tak Gen. Władysława Sikorskiego, Kościelna 1, Oświęcimska, Plac Bohaterów Września, Władysława Andersa
34 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Norberta Barlickiego 2 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Tak Przyjaźni, Stawowa nr 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 18, Waleriana Łukasińskiego od nr 46 do nr 68 parzyste i od nr 45 do nr 63 nieparzyste
35 Przedszkole Nr 16, ul. Stawowa 22 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Tak Towarowa, Wyzwolenia bez nr 21
36 Przedszkole Nr 6, ul. Kościelna 39 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Nie Elizy Orzeszkowej, Kościelna bez nr 1, Krakowska, Maciejkowicka, Plac 11 Listopada, Pocztowa
37 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Witolda Budryka 2 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Nie Witolda Budryka
38 Siedziba Firmy "Euro Pol", ul. Stefana Żeromskiego 21 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Nie Bytomska, Karola Gajdzika, Ks. Bp. Czesława Domina, Madrycka, Paryska, Rozwojowa, Skwer Jana Mitręgi, Stefana Żeromskiego, Wiedeńska, Wojciecha
39 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Norberta Barlickiego 2 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały Tak Harcerska, Józefa Dreyzy, Ks. Pawła Brandysa, Londyńska, Norberta Barlickiego, Pokoju, Północna, Sienna, Stawowa nr 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, Tarnogórska, Waleriana Łukasińskiego od nr 1 do nr 43 nieparzyste i od nr 2 do nr 44 parzyste, Wyzwolenia nr 21, Zaciszna
40 Szpital Miejski Sp. z o. o., 1 Maja 9 Siemianowice Śląskie szpital Nie 1 Maja 9

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: 1 MAJA, ADAMA MICKIEWICZA, ALEJA SPACEROWA, ALEJA SPORTOWCÓW, ANTONIEGO SZEFLERA, ASTRÓW, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BAŻANTARNIA, BOCIANÓW, BOCZNA, BRZOZOWA, BUDOWLANA, CHEMICZNA, CICHA, CMENTARNA, CZELADZKA, CZYŻYKÓW, DROZDÓW, DWORCOWA, DWORSKA, FABRYCZNA, FITZNERÓW, FRANCISZKA DEJI, FRYDERYKA CHOPINA, GAWRONÓW, GILÓW, GOŁĘBIA, GÓRNICZA, GRANITOWA, HUGO KOŁŁĄTAJA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA MATEJKI, JANA PAWŁA II, JANA ŚNIADECKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JASKÓŁEK, JASNA, JASTRZĘBIA, JÓZEFA LOMPY, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAWEK, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KOLEJOWA, KOMUNY PARYSKIEJ, KONSTANTEGO DAMROTA, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KORMORANÓW, KOSÓW, KRÓTKA, KRUCZA, KUKUŁEK, LUCJANA RYDLA, MARII KONOPNICKIEJ, MICHAŁKOWICKA, MYSŁOWICKA, MYŚLIWIECKA, OBWODOWA, OGRODOWA, PARK PSZCZELNIK, PARKOWA, PAWIA, PAWŁA STALMACHA, PAWŁA ŚMIŁOWSKIEGO, PELIKANÓW, PIASKOWA, PIASTOWSKA, PLAC WOLNOŚCI, PLEBISCYTOWA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POPRZECZNA, POWSTAŃCÓW, PSZCZELNICZA, RÓŻANA, RYSZARDA GANSIŃCA, SADZAWKI, SIKOREK, SKOWRONKÓW, SŁOWIKÓW, SOKOŁÓW, SOWIA, SÓJEK, SPOKOJNA, SROKOWIECKA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STARY CZEKAJ, STEFANA JARACZA, SZPAKÓW, SZPITALNA, SZYB PSZCZELNIK, ŚLĄSKA, ŚW. BARBARY, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, WILG, WOJSKA POLSKIEGO, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, ŻURAWIA, ŻWIRKI I WIGURY 6 12 823 7 55
0.0000020000Nr 2 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: AKACJOWA, BOHATERÓW WESTERPLATTE 24 - 34B (PARZYSTE), BROWAROWA, GRABOWA, HENRYKA SIENKIEWICZA, HERMANA WRÓBLA, HUTNICZA, JAGIELLOŃSKA, JANA SOBIESKIEGO, JAWOROWA, JEDNOŚCI, JULIUSZA LIGONIA, KAROLA MIARKI, KASZTANOWA, KATOWICKA, KLONOWA, KS. JANA KAPICY, KS. PAWŁA LUBINY, LEŚNA, LIPOWA, LUDWIKA WARYŃSKIEGO, MARCINA KASPRZAKA, KOPALNIANA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, OLIMPIJSKA, OKRĘŻNA, PLAC PIOTRA SKARGI, SKŁADOWA, SKWER ANTONIEGO HALORA, STARA KATOWICKA, SZKOLNA, ŚW. FLORIANA, TOMASZA TRAFALCZYKA, TOPOLOWA, WIERZBOWA, WOJCIECHA KORFANTEGO, ZIELONA 5 10 143 7 49
0.0000030000Nr 3 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: ALEJA MŁODYCH, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, BOHATERÓW WESTERPLATTE 2 - 12 (PARZYSTE) ORAZ 1 - 31 (NIEPARZYSTE), BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA PRUSA, BYTKOWSKA, CHORZOWSKA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DOLNA, EMILII PLATER, EMANUELA WALOSZKA, FERDYNANDA POPKA, GÓRNA, GRUNWALDZKA, GUSTAWA MORCINKA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA NEPOMUCENA STĘŚLICKIEGO, JANA POLACZKA, JÓZEFA BEMA, KRÓLOWEJ JADWIGI, KS. ANTONIEGO STABIKA, ŁĄCZĄCA, MARCINA WATOŁY, MICHAŁA OGIŃSKIEGO, MIESZKA I, MIKOŁAJA, MIKOŁAJA REJA, NIEPODLEGŁOŚCI, OBROŃCÓW WARSZAWY, PIOTRA PRONOBISA, PLAC SKRZEKA I WÓJCIKA, RODZINY DEMBIŃSKICH, ROMUALDA TRAUGUTTA, STANISŁAWA RZEPUSA, SZARYCH SZEREGÓW, TADEUSZA MAJCHERCZYKA-ZDANA, TEATRALNA, WACŁAWA POTOCKIEGO, WALENTEGO FOJKISA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WĘGLOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO, ZYGMUNTA STAREGO 6 14 432 7 55
0.0000040000Nr 4 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: BAŃGOWSKA, BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, BRATNIA, BRYNICKA, BUKOWA, BYTOMSKA, CHMIELNA, CYPRYSOWA, DĘBOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, HARCERSKA, HENRYKA KRUPANKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JAŚMINOWA, JODŁOWA, JÓZEFA DREYZY, KAROLA GAJDZIKA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA, KS. BP. CZESŁAWA DOMINA, KS. PAWŁA BRANDYSA, LAWENDOWA, LONDYŃSKA, ŁĄKOWA, MACIEJKOWICKA, MADRYCKA, MAKOWA, MALINOWA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, MIODOWA, MODRZEWIOWA, NORBERTA BARLICKIEGO, OŚWIĘCIMSKA, PARYSKA, PIOTRA KOŁODZIEJA, PLAC 11 LISTOPADA, PLAC BOHATERÓW WRZEŚNIA, POCZTOWA, POKOJU, POLNA, PORANNA, PÓŁNOCNA, PRZYJAŹNI, PSZENICZNA, ROLNA, ROZWOJOWA, RUMIANKOWA, RZECZNA, SIENNA, SKWER JANA MITRĘGI, SKWER TAJNEJ ORGANIZACJI NAUCZYCIELSKIEJ, SŁONECZNA, SŁONECZNIKOWA, SOSNOWA, STAWOWA, STEFANA OKRZEI, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TARNOGÓRSKA, TOWAROWA, TURYSTYCZNA, WALEREGO ŁUKASIŃSKIEGO, WIEDEŃSKA, WIEJSKA, WILLOWA, WIOSENNA, WITOLDA BUDRYKA, WŁADYSŁAWA ANDERSA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WOJCIECHA, WROCŁAWSKA, WYZWOLENIA, ZACHODNIA, ZACISZNA, ZGODY, ZWYCIĘSTWA, ŻNIWNA 6 14 482 7 55
Podsumowanie 23 51 880 28 214

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 28
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 7 8 8 31
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 7 8 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 8 8 31
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018 KWW SAMORZĄDOWCY 2018 8 7 8 8 31
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB KWW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC A ZASADY-CHORAB 8 7 8 8 31
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS KWW RAFAŁ PIECH SMS 8 7 8 8 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 PIECH Rafał Marian 38 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS Siemianowice Śląskie
2 NOWAK Jakub Leszek 35 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM SLD Siemianowice Śląskie
4 SIWIEC-MAGIELNICKA Karina Bernardyna 42 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Siemianowice Śląskie
1 HUCZ Łukasz Sebastian 30 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Siemianowice Śląskie

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 12 835 5 787 5 786 45.08% 0.04508
5 544 95.82% 0.09582
Tak
2 10 157 5 131 5 126 50.47% 0.05047
4 917 95.92% 0.09592
Tak
3 14 442 8 519 8 506 58.90% 0.0589
8 263 97.14% 0.09714
Tak
4 14 467 7 978 7 963 55.04% 0.05504
7 719 96.94% 0.09694
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 511 28 17.06% 0.01706
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 678 31 10.13% 0.01013
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 135 31 4.29% 0.00429
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 149 31 15.69% 0.01569
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018 3 182 31 12.03% 0.01203
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB 2 225 31 8.41% 0.00841
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS 8 563 31 32.38% 0.03238

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 511 28 4 17.06% 0.01706
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 678 31 1 10.13% 0.01013
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 135 31 0 4.29% 0.00429
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 149 31 4 15.69% 0.01569
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018 3 182 31 3 12.03% 0.01203
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB 2 225 31 1 8.41% 0.00841
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS 8 563 31 10 32.38% 0.03238
Tak

Rada Miasta Siemianowice Śląskie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SIEGEL Paweł Rafał 444 8.01% 0.00801
Tak
1 4 2 RZEPCZYK Marcin Jan 150 2.71% 0.00271
Nie
1 4 3 CHLEBIK Irena Anna 126 2.27% 0.00227
Nie
1 4 4 DEPTA Eugeniusz Jan 62 1.12% 0.00112
Nie
1 4 5 GAJA Jolanta Elżbieta 61 1.10% 0.0011
Nie
1 4 6 OGLĘDZIŃSKA Patrycja Magdalena 21 0.38% 0.00038
Nie
1 4 7 OZIĘBŁOWSKI Bartosz Krzysztof 173 3.12% 0.00312
Nie
1 5 1 GRONIEWSKA Małgorzata Krystyna 161 2.90% 0.0029
Nie
1 5 2 PESEL Janusz Józef 77 1.39% 0.00139
Nie
1 5 3 KOŃCZYK Krzysztof Marek 16 0.29% 0.00029
Nie
1 5 4 MAJ Franciszek Antoni 64 1.15% 0.00115
Nie
1 5 5 KĘDZIERSKA Jadwiga Krystyna 40 0.72% 0.00072
Nie
1 5 6 WIDŁAK Katarzyna Anna 12 0.22% 0.00022
Nie
1 5 7 GRALIKOWSKI Krzysztof 27 0.49% 0.00049
Nie
1 5 8 NAMYSŁO Jerzy Piotr 16 0.29% 0.00029
Nie
1 8 1 RĄCZKOWSKI Mateusz Marek 78 1.41% 0.00141
Nie
1 8 2 KLĘKA Mateusz Krzysztof 28 0.51% 0.00051
Nie
1 8 3 KISIEL Ewelina Krystyna 8 0.14% 0.00014
Nie
1 8 4 PIETRZYK Ewa 18 0.32% 0.00032
Nie
1 8 5 OLSZEWSKA Angelika Małgorzata 16 0.29% 0.00029
Nie
1 8 6 MINKINA Łukasz Eugeniusz 6 0.11% 0.00011
Nie
1 8 7 WAWRZYCZEK Maciej Jan 4 0.07% 7.0E-5
Nie
1 8 8 ŁAWECKI Janusz Stanisław 77 1.39% 0.00139
Nie
1 10 1 URBAŃCZYK Marek Jan 500 9.02% 0.00902
Tak
1 10 2 BORKOWICZ Beata Jolanta 66 1.19% 0.00119
Nie
1 10 3 FOLTA Aleksander Zdzisław 40 0.72% 0.00072
Nie
1 10 4 BUJOCZEK Piotr Henryk 57 1.03% 0.00103
Nie
1 10 5 ZYSKA Ewa Maria 51 0.92% 0.00092
Nie
1 10 6 OLCZYK Barbara Janina 83 1.50% 0.0015
Nie
1 10 7 WILCZĘGA Zbigniew Jan 15 0.27% 0.00027
Nie
1 10 8 SOBCZYK Antoni Feliks 76 1.37% 0.00137
Nie
1 18 1 ZIAJA Marzena Maria 138 2.49% 0.00249
Nie
1 18 2 STRONCZEK Katarzyna Jadwiga 84 1.52% 0.00152
Nie
1 18 3 MARCZYŃSKI Radosław Paweł 37 0.67% 0.00067
Nie
1 18 4 ŻŁOBIŃSKA - KUŹMOWICZ Ewa Julia 45 0.81% 0.00081
Nie
1 18 5 KRĄŻEK Aleksandra Anna 180 3.25% 0.00325
Tak
1 18 6 RAK Wiesław Waldemar 28 0.51% 0.00051
Nie
1 18 7 KAWALEROWSKI Jarosław Edmund 1 0.02% 2.0E-5
Nie
1 18 8 KURZAWA Maciej 59 1.06% 0.00106
Nie
1 19 1 JANIK Adam Grzegorz 54 0.97% 0.00097
Nie
1 19 2 ROGÓŻ Jarosław Jerzy 34 0.61% 0.00061
Nie
1 19 3 JANIGA-ĆMIEL Anna Danuta 37 0.67% 0.00067
Nie
1 19 4 SKRZYPCZYK Jolanta Anna 114 2.06% 0.00206
Nie
1 19 5 FUCHS Justyna Halina 5 0.09% 9.0E-5
Nie
1 19 6 BARON Cecylia 6 0.11% 0.00011
Nie
1 19 7 GRZĄDKA Martyna Małgorzata 13 0.23% 0.00023
Nie
1 19 8 WIŚNIEWSKI Dawid Jan 8 0.14% 0.00014
Nie
1 20 1 JANOTA Marcin Rafał 432 7.79% 0.00779
Tak
1 20 2 NYCZ Jan Dominik 360 6.49% 0.00649
Tak
1 20 3 PIECH Alicja Aniela 582 10.50% 0.0105
Tak
1 20 4 HRYBIK Jolanta Zofia 212 3.82% 0.00382
Nie
1 20 5 FRANKOWICZ Krzysztof Adam 224 4.04% 0.00404
Nie
1 20 6 DYNIA Joanna Ewa 46 0.83% 0.00083
Nie
1 20 7 GOSEK Wojciech Andrzej 117 2.11% 0.00211
Nie
1 20 8 MERTA Barbara Kazimiera 155 2.80% 0.0028
Nie
2 4 1 GOŚCINIAK Andrzej Jerzy 285 5.80% 0.0058
Tak
2 4 2 BREGUŁA Beata Barbara 273 5.55% 0.00555
Nie
2 4 3 KLOSA Zygmunt Konrad 123 2.50% 0.0025
Nie
2 4 4 STEĆ Tomasz Marek 20 0.41% 0.00041
Nie
2 4 5 BOSEK Marek Michał 29 0.59% 0.00059
Nie
2 4 6 WOJTOWICZ Aleksandra Katarzyna 34 0.69% 0.00069
Nie
2 4 7 WĄS Małgorzata Agata 40 0.81% 0.00081
Nie
2 5 1 KOPIEC Jolanta Maria 213 4.33% 0.00433
Nie
2 5 2 LEKSTON Wojciech Zbigniew 84 1.71% 0.00171
Nie
2 5 3 IZYDORCZYK Kazimierz Franciszek 84 1.71% 0.00171
Nie
2 5 4 KOKOSZKA Jolanta Barbara 20 0.41% 0.00041
Nie
2 5 5 LITWIN Marta Elżbieta 6 0.12% 0.00012
Nie
2 5 6 GÓRECKI Adam 28 0.57% 0.00057
Nie
2 5 7 KOGUT Józef 102 2.07% 0.00207
Nie
2 8 1 DYDA Agnieszka Katarzyna 99 2.01% 0.00201
Nie
2 8 2 DURDA Konrad Łukasz 15 0.31% 0.00031
Nie
2 8 3 KIERA Teresa Dorota 10 0.20% 0.0002
Nie
2 8 4 FRĄTCZAK Oliwia Lidia 19 0.39% 0.00039
Nie
2 8 5 DURAS Eugeniusz Grzegorz 4 0.08% 8.0E-5
Nie
2 8 6 LAZAR Łukasz Paweł 13 0.26% 0.00026
Nie
2 8 7 HUCZ Krystian Andrzej 31 0.63% 0.00063
Nie
2 10 1 PATYK- PŁUCIENNIK Barbara 294 5.98% 0.00598
Tak
2 10 2 DUDA Teresa Agnieszka 151 3.07% 0.00307
Nie
2 10 3 WOŹNIAK Michał Andrzej 66 1.34% 0.00134
Nie
2 10 4 KUBIK Ewa Maria 42 0.85% 0.00085
Nie
2 10 5 DZIERWA Tomasz Jan 147 2.99% 0.00299
Nie
2 10 6 ROSICKI Marcin Paweł 20 0.41% 0.00041
Nie
2 10 7 STAWSKI Norbert Gerard 116 2.36% 0.00236
Nie
2 18 1 BARTEL Grażyna Wanda 127 2.58% 0.00258
Nie
2 18 2 FALKUS Grzegorz Paweł 81 1.65% 0.00165
Nie
2 18 3 BALICKI Rafał Paweł 48 0.98% 0.00098
Nie
2 18 4 SOSIŃSKA- ZIMOCH Agnieszka Ewa 73 1.48% 0.00148
Nie
2 18 5 SZYMAŁA Roman Adam 65 1.32% 0.00132
Nie
2 18 6 WOŁOSZCZUK Patryk Adrian 20 0.41% 0.00041
Nie
2 18 7 BODZEK Monika Zofia 16 0.33% 0.00033
Nie
2 19 1 MAŃKOWSKA Beata Anna 89 1.81% 0.00181
Nie
2 19 2 ZIEMIANEK Beata Krystyna 49 1.00% 0.001
Nie
2 19 3 BALCERZAK Tomasz Dawid 35 0.71% 0.00071
Nie
2 19 4 SPYCHALSKA Katarzyna Barbara 22 0.45% 0.00045
Nie
2 19 5 BINKOWSKI Artur Andrzej 9 0.18% 0.00018
Nie
2 19 6 PAPIERKOWSKA Sabina Beata 15 0.31% 0.00031
Nie
2 19 7 GWARDYS Przemysław Leszek 15 0.31% 0.00031
Nie
2 20 1 MÓL Grzegorz Jan 1 009 20.52% 0.02052
Tak
2 20 2 PIECZYKOLAN Bartłomiej Jan 217 4.41% 0.00441
Tak
2 20 3 JANOTA Grzegorz Stefan 119 2.42% 0.00242
Nie
2 20 4 KRAJEWSKA Beata Katarzyna 162 3.29% 0.00329
Nie
2 20 5 BOBER-OGON Betina Ewa 87 1.77% 0.00177
Nie
2 20 6 SERAFIN Marta Aneta 82 1.67% 0.00167
Nie
2 20 7 WAŃCZURA Bartosz Bogdan 209 4.25% 0.00425
Tak
3 4 1 GOŚCINIAK Małgorzata Ewa 876 10.60% 0.0106
Tak
3 4 2 BORSUK Andrzej Wojciech 134 1.62% 0.00162
Nie
3 4 3 KOPOC Marian Stefan 41 0.50% 0.0005
Nie
3 4 4 KRUCZEK Tomasz Mirosław 53 0.64% 0.00064
Nie
3 4 5 MACIEJEWSKA Barbara 119 1.44% 0.00144
Nie
3 4 6 MAGIELNICKA Henryka 32 0.39% 0.00039
Nie
3 4 7 WATAŁA Krzysztof Grzegorz 93 1.13% 0.00113
Nie
3 5 1 KRUPSKI Zbigniew Krystian 310 3.75% 0.00375
Nie
3 5 2 NOWAK Jakub Leszek 207 2.51% 0.00251
Nie
3 5 3 HENKEL Katarzyna Celina 92 1.11% 0.00111
Nie
3 5 4 SZYDŁO Monika Magdalena 79 0.96% 0.00096
Nie
3 5 5 KAMIŃSKA-ZIEBURA Mira Lidia 31 0.38% 0.00038
Nie
3 5 6 WŁOCZYK-ORZECHOWSKA Karolina Aleksandra 30 0.36% 0.00036
Nie
3 5 7 TOMCZYK Stanisław Józef 26 0.31% 0.00031
Nie
3 5 8 JAWORSKI Robert 30 0.36% 0.00036
Nie
3 8 1 OTTO Marcin Paweł 158 1.91% 0.00191
Nie
3 8 2 BONCOL Roland Walter 65 0.79% 0.00079
Nie
3 8 3 HUCZ Elżbieta Irena 20 0.24% 0.00024
Nie
3 8 4 KLĘKA Beata Joanna 9 0.11% 0.00011
Nie
3 8 5 BOBROWSKI Martin Patryk 10 0.12% 0.00012
Nie
3 8 6 ZGRYZA Aleksandra Eliza 3 0.04% 4.0E-5
Nie
3 8 7 DURAS Urszula Janina 7 0.08% 8.0E-5
Nie
3 8 8 PENTAK Wojciech Tadeusz 16 0.19% 0.00019
Nie
3 10 1 ROSICKI Łukasz Krzysztof 500 6.05% 0.00605
Tak
3 10 2 BRYŚ Adrian Waldemar 207 2.51% 0.00251
Nie
3 10 3 OPIŁKA Irena Barbara 98 1.19% 0.00119
Nie
3 10 4 WÓJAK Paweł Jacek 35 0.42% 0.00042
Nie
3 10 5 SPLEWIŃSKA Ewa Maria 46 0.56% 0.00056
Nie
3 10 6 MATUSEK Janusz Adam 38 0.46% 0.00046
Nie
3 10 7 KUBIK Jan Ignacy 24 0.29% 0.00029
Nie
3 10 8 GRACA Jolanta Mirosława 56 0.68% 0.00068
Nie
3 18 1 BECKER Jerzy Adam 507 6.14% 0.00614
Tak
3 18 2 LEKSTON - GRZYB Joanna Monika 111 1.34% 0.00134
Nie
3 18 3 SONTAG Stanisław Franciszek 281 3.40% 0.0034
Nie
3 18 4 KLIMCZAK Marcin Waldemar 63 0.76% 0.00076
Nie
3 18 5 WYBRANIEC Piotr Paweł 26 0.31% 0.00031
Nie
3 18 6 KLIMCZOK Małgorzata Elżbieta 26 0.31% 0.00031
Nie
3 18 7 SUDA Anna Magdalena 52 0.63% 0.00063
Nie
3 18 8 BONCOL Alicja Krystyna 85 1.03% 0.00103
Nie
3 19 1 ZASADA- CHORAB Anna 416 5.03% 0.00503
Tak
3 19 2 KURZAWA Jerzy 268 3.24% 0.00324
Nie
3 19 3 MACIEJEWSKA Monika Beata 93 1.13% 0.00113
Nie
3 19 4 LIPKA Magdalena 56 0.68% 0.00068
Nie
3 19 5 MIKOŁAJCZYK Janina Maria 89 1.08% 0.00108
Nie
3 19 6 DYLONG Bogdan Jacek 15 0.18% 0.00018
Nie
3 19 7 LAZAR Henryk Jerzy 144 1.74% 0.00174
Nie
3 19 8 NAZIEMIEC Leszek Tadeusz 88 1.06% 0.00106
Nie
3 20 1 NOWARA Tomasz Ireneusz 819 9.91% 0.00991
Tak
3 20 2 MATCZAK Wojciech Dariusz 285 3.45% 0.00345
Nie
3 20 3 SCHEJBAL Radosław Jakub 172 2.08% 0.00208
Nie
3 20 4 GAŁECKA Helena Dorota 114 1.38% 0.00138
Nie
3 20 5 SKWARA Iwona Joanna 46 0.56% 0.00056
Nie
3 20 6 PIECZYKOLAN Patrycja Hanna 58 0.70% 0.0007
Nie
3 20 7 MYŚLIWIEC Dawid Marek 103 1.25% 0.00125
Nie
3 20 8 PIECH Rafał Marian 901 10.90% 0.0109
Tak
4 4 1 SIWIEC-MAGIELNICKA Karina Bernardyna 537 6.96% 0.00696
Tak
4 4 2 FRANKI Wiktor Józef 106 1.37% 0.00137
Nie
4 4 3 KRÓLIKOWSKI Damian Lucjan 59 0.76% 0.00076
Nie
4 4 4 WIECZOREK Jan Paweł 425 5.51% 0.00551
Nie
4 4 5 WOJTOWICZ Ewa Iwona 86 1.11% 0.00111
Nie
4 4 6 BARON Jarosław Stanisław 32 0.41% 0.00041
Nie
4 4 7 STANIEK Agnieszka Maria 77 1.00% 0.001
Nie
4 5 1 CEBULA Adam Roman 664 8.60% 0.0086
Tak
4 5 2 HENEL Barbara Helena 47 0.61% 0.00061
Nie
4 5 3 DOERING Marzena Aleksandra 75 0.97% 0.00097
Nie
4 5 4 RYLSKI Tomasz Władysław 46 0.60% 0.0006
Nie
4 5 5 PESEL Henryk 31 0.40% 0.0004
Nie
4 5 6 ŚPIEWAK Krzysztof Tadeusz 37 0.48% 0.00048
Nie
4 5 7 ŁATACZ Mariusz Ryszard 2 0.03% 3.0E-5
Nie
4 5 8 DRZEWIECKA Bożena Krystyna 21 0.27% 0.00027
Nie
4 8 1 HUCZ Łukasz Sebastian 278 3.60% 0.0036
Nie
4 8 2 WOŹNY Katarzyna Stefania 28 0.36% 0.00036
Nie
4 8 3 PAINTA Aleksandra Maria 25 0.32% 0.00032
Nie
4 8 4 DYDA Mateusz Marek 17 0.22% 0.00022
Nie
4 8 5 GILEWICZ Halina Kazimiera 9 0.12% 0.00012
Nie
4 8 6 LAZAR Angelika Maria 13 0.17% 0.00017
Nie
4 8 7 JARCZYK Michał Artur 13 0.17% 0.00017
Nie
4 8 8 ZIMNY Dawid Dariusz 38 0.49% 0.00049
Nie
4 10 1 SOBCZYK Danuta Elżbieta 705 9.13% 0.00913
Tak
4 10 2 MICHNA Klaudiusz Tomasz 191 2.47% 0.00247
Nie
4 10 3 MIKOŁAJCZYK Damian Piotr 252 3.26% 0.00326
Nie
4 10 4 GRYM Józef Ludwik 58 0.75% 0.00075
Nie
4 10 5 SIEWERT Halina Barbara 42 0.54% 0.00054
Nie
4 10 6 WIADERNY Gabriela Anna 26 0.34% 0.00034
Nie
4 10 7 SERWACKI Dariusz Jerzy 92 1.19% 0.00119
Nie
4 10 8 CICHOŃSKI Eugeniusz Jan 55 0.71% 0.00071
Nie
4 18 1 JURKIEWICZ Grzegorz Kazimierz 485 6.28% 0.00628
Tak
4 18 2 WINKOWSKI Leszek Kazimierz 239 3.10% 0.0031
Nie
4 18 3 RZEŹNICZEK Dariusz Jan 65 0.84% 0.00084
Nie
4 18 4 SZAFARCZYK Joanna Halina 128 1.66% 0.00166
Nie
4 18 5 ŚWITAŁA Bożena Krystyna 33 0.43% 0.00043
Nie
4 18 6 KUBICIEL Piotr Adam 39 0.51% 0.00051
Nie
4 18 7 MARUSZCZYK Patrycja Barbara 11 0.14% 0.00014
Nie
4 18 8 SOWADA Krystian Eugeniusz 29 0.38% 0.00038
Nie
4 19 1 OKOŃ Wojciech Teodor 207 2.68% 0.00268
Nie
4 19 2 WAJDA Mikołaj Feliks 50 0.65% 0.00065
Nie
4 19 3 TOMANEK Elżbieta Maria 70 0.91% 0.00091
Nie
4 19 4 FASZYŃSKA-ADAMCZAK Beata Alicja 50 0.65% 0.00065
Nie
4 19 5 WALCZAK Bogumił Edmund 24 0.31% 0.00031
Nie
4 19 6 WIĘDŁOCHA Karolina 85 1.10% 0.0011
Nie
4 19 7 DYBAŁA Anna Maria 26 0.34% 0.00034
Nie
4 19 8 UNGER Beata Krystyna 39 0.51% 0.00051
Nie
4 20 1 GAŁECKA Beata Dorota 798 10.34% 0.01034
Tak
4 20 2 OMELAN Marek 335 4.34% 0.00434
Tak
4 20 3 MAGNICKA Honorata 325 4.21% 0.00421
Nie
4 20 4 SZWAGIEREK Zbigniew Czesław 89 1.15% 0.00115
Nie
4 20 5 LEPIARCZYK Łukasz Marian 140 1.81% 0.00181
Nie
4 20 6 RACZYKOWSKI Roman Zdzisław 125 1.62% 0.00162
Nie
4 20 7 PIECZYK Zuzanna Elżbieta 104 1.35% 0.00135
Nie
4 20 8 BOBER Joanna Ewa 136 1.76% 0.00176
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 HUCZ Łukasz Sebastian 30 wyższe Siemianowice Śląskie, 1 072 3.95 Nie
2 NOWAK Jakub Leszek 35 wyższe Siemianowice Śląskie, 994 3.66 Nie
3 PIECH Rafał Marian 38 wyższe Siemianowice Śląskie, 22 706 83.64 Tak
4 SIWIEC-MAGIELNICKA Karina Bernardyna 42 wyższe Siemianowice Śląskie, 2 375 8.75 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Szkół "Cogito", ul. Jana Matejki 5 Siemianowice Śląskie stały 914 303 303 33.15% 0.03315
299 98.68%
2 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Juliusza Słowackiego 5 Siemianowice Śląskie, Sadzawki stały 993 454 454 45.72% 0.04572
452 99.56%
3 Świetlica Rosomak Spółka Akcyjna, ul. Powstańców 5 Siemianowice Śląskie stały 1 291 584 584 45.24% 0.04524
577 98.80%
4 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Myśliwiecka 6 Siemianowice Śląskie stały 1 528 564 564 36.91% 0.03691
558 98.94%
5 SCK Willa Fitznera, ul. Fitznerów 3 Siemianowice Śląskie stały 1 285 487 487 37.90% 0.0379
486 99.79%
6 Zespół Szkół Nr 2, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Siemianowice Śląskie stały 1 144 507 507 44.32% 0.04432
503 99.21%
7 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Fryderyka Chopina 2 Siemianowice Śląskie stały 1 260 840 840 66.67% 0.06667
830 98.81%
8 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Fryderyka Chopina 4A Siemianowice Śląskie stały 1 226 577 577 47.06% 0.04706
569 98.61%
9 Zespół Szkół Nr 2, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Siemianowice Śląskie stały 1 578 692 692 43.85% 0.04385
683 98.70%
10 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Michałkowicka 15 Siemianowice Śląskie stały 1 539 755 754 48.99% 0.04899
742 98.41%
11 Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego, ul. Szkolna 2 Siemianowice Śląskie stały 1 793 736 732 40.83% 0.04083
725 99.04%
12 Szkoła Podastawowa Nr 3, ul. Szkolna 15 Siemianowice Śląskie stały 1 829 773 771 42.15% 0.04215
766 99.35%
13 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Lipowa 3 Siemianowice Śląskie stały 1 596 733 729 45.68% 0.04568
717 98.35%
14 Przedszkole Nr 9, ul. Okrężna 17 Siemianowice Śląskie stały 1 112 692 692 62.23% 0.06223
682 98.55%
15 Zespół Szkół Nr 3, ul. Leśna 1 Siemianowice Śląskie stały 1 400 698 698 49.86% 0.04986
693 99.28%
16 Przedszkole Nr 20 "Zielona Kraina", ul. Hermana Wróbla 11 Siemianowice Śląskie stały 1 321 817 814 61.62% 0.06162
806 99.02%
17 Przedszkole Nr 20 "Zielona Kraina", ul. Hermana Wróbla 11 Siemianowice Śląskie stały 1 106 682 682 61.66% 0.06166
680 99.71%
18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Niepodległości 47 Siemianowice Śląskie, Bytków stały 1 436 825 825 57.45% 0.05745
817 99.03%
19 Dom Kultury "Chemik", ul. Niepodległości 51 Siemianowice Śląskie stały 2 181 1 222 1 221 55.98% 0.05598
1 216 99.59%
20 Zespół Przedszkolny Nr 1, ul. Grunwaldzka 10 Siemianowice Śląskie, Bytków stały 1 711 1 106 1 106 64.64% 0.06464
1 102 99.64%
21 Siemianowice Centrum Kultury, ul. Niepodległości 45 Siemianowice Śląskie, Bytków stały 1 356 818 819 60.40% 0.0604
814 99.39%
22 Zespół Przedszkolny Nr 1, ul. Grunwaldzka 10 Siemianowice Śląskie, Bytków stały 1 752 981 981 55.99% 0.05599
973 99.18%
23 Przedszkole Nr 2 "Tęczowa Dwójeczka", ul. Związku Harcerstwa Polskiego 8 Siemianowice Śląskie, Bytków stały 1 282 736 736 57.41% 0.05741
732 99.46%
24 Zespół Szkół Sportowych, ul. Mikołaja 3 Siemianowice Śląskie, Bytków stały 1 504 896 896 59.57% 0.05957
886 98.88%
25 Szkoła Podstawowa Nr 8, Plac Skrzeka i Wójcika 4 Siemianowice Śląskie, Bytków stały 1 053 662 662 62.87% 0.06287
661 99.85%
26 Dom Harcerza, ul. Walerego Wróblewskiego 10 Siemianowice Śląskie, Bytków stały 1 251 771 770 61.55% 0.06155
764 99.22%
27 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Marii Dąbrowskiej 10 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 916 502 502 54.80% 0.0548
496 98.80%
28 Prywatna Szkoła ARKONA, ul. Stefana Okrzei 2 Siemianowice Śląskie, Bańgów stały 423 230 230 54.37% 0.05437
228 99.13%
29 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Karola Szymanowskiego 11 Siemianowice Śląskie, Bańgów stały 1 301 761 759 58.34% 0.05834
753 99.21%
30 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Karola Szymanowskiego 11 Siemianowice Śląskie, Bańgów stały 859 495 495 57.63% 0.05763
493 99.60%
31 Ośrodek Rehabilitacyjny "Wichrowe Wzgórza", ul. Wiejska 2 Siemianowice Śląskie, Przełajka stały 1 122 682 682 60.78% 0.06078
675 98.97%
32 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Marii Dąbrowskiej 10 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 618 368 368 59.55% 0.05955
366 99.46%
33 Przedszkole Nr 12, ul. Oświęcimska 3 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 1 623 859 855 52.68% 0.05268
849 99.30%
34 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Norberta Barlickiego 2 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 2 147 1 230 1 229 57.24% 0.05724
1 213 98.70%
35 Przedszkole Nr 16, ul. Stawowa 22 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 1 969 1 103 1 095 55.61% 0.05561
1 088 99.36%
36 Przedszkole Nr 6, ul. Kościelna 39 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 1 283 636 636 49.57% 0.04957
628 98.74%
37 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Witolda Budryka 2 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 620 283 283 45.65% 0.04565
279 98.59%
38 Siedziba Firmy "Euro Pol", ul. Stefana Żeromskiego 21 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 1 192 555 555 46.56% 0.04656
551 99.28%
39 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Norberta Barlickiego 2 Siemianowice Śląskie, Michałkowice stały 1 310 776 775 59.16% 0.05916
772 99.61%
40 Szpital Miejski Sp. z o. o., 1 Maja 9 Siemianowice Śląskie szpital 77 25 25 32.47% 0.03247
23 92.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Siemianowice Śląskie - ogółem 1 23 4 62 175 51 880 40 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 28 1
Ogółem 56 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 214 97 45% 117 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 4 1 25% 3 75%
Ogółem 214 97 45% 117 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 46 46 46
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 37 42 35
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 33 11 33% 22 67%
30-39 53 24 45% 29 55%
40-59 84 45 54% 39 46%
60+ 44 17 39% 27 61%
Ogółem 214 97 45% 117 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 1 1 100% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 4 1 25% 3 75%