Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 114 982
Wyborców 96 349
Obwodów 67
  • Wybory do Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej
  • Wybory Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Czapińskiego 8 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Barbary, Cicha, Czapińskiego, Dekerta, Dębowa, Hutnika, Jaworowa, Kondratowicza, Legionów Polskich (stare budownictwo) oraz bloki nr: 40, 42, 44, 46, Piwowara, Pola, Pułaskiego, Rejtana, Starościńska, Starzyńskiego, Sucha, Szkolna, Wigury, Wolska, Zdrowa, Ziemna, Żwirki.
2 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mireckiego 1 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Chopina nr: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 14, 16, 16a, 16b, 30a, 68, 70, Mireckiego, Perla, Siemońska.
3 Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6 Dąbrowa Górnicza stały Tak Osiedle Mydlice: Ulica: Legionów Polskich nr: 117 - 125 i nr: 133 - 141.
4 Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6 Dąbrowa Górnicza stały Tak Osiedle Mydlice: Ulice: Legionów Polskich nr: 143 - 149, Ludowa nr: 1, 2A, 2B, 3, 5, 6, 9, 11.
5 AOM Nr 1 SM "Lokator", ul. Jaworowa 2 Dąbrowa Górnicza stały Nie Osiedle Mydlice: Ulica: Legionów Polskich nr: 95 - 115 i nr: 127 - 131.
6 Klub "Krąg", ul. Ludowa 19A Dąbrowa Górnicza stały Nie Osiedle Mydlice: Ulice: Wirgiliusza Grynia, Ludowa nr: 17 - 25.
7 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mireckiego 1 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Łukasińskiego, Okrzei, Szpitalna, Wiejska.
8 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Dąbrowskiego nr: 1 - 24, Struga.
9 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Chopina nr: 32, Dąbrowskiego nr: 25 - 44.
10 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Sienkiewicza, Żeromskiego.
11 Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, ul. 3 Maja 30 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: 3 Maja, Juliusza Kadena-Bandrowskiego, Paryska.
12 II LO, ul. Górnicza 17 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Aleja Tadeusza Kościuszki nr: 25 - 60, Dojazdowa, Górnicza.
13 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górników Redenu 4 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Aleja Tadeusza Kościuszki nr: 1 - 24, Jana III Sobieskiego, Przybylaka.
14 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górników Redenu 4 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Górników Redenu, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Konopnickiej nr: 1 - 21 i nr: 2 - 40, 40a, 40b, 40c, Królowej Jadwigi nr: 6 - 6b, Księdza Grzegorza Augustynika.
15 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Królowej Jadwigi 11 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Cieplaka, Kołłątaja, Królowej Jadwigi nr: 1 - 17a, 21, 21a, 21b, 21c, 21d, 26, 28, Orzeszkowej, Traugutta.
16 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karola Adamieckiego 12 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Karola Adamieckiego.
17 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karola Adamieckiego 12 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: 1 Maja nr: 42, 42a, 44, 44a, 46, 50, 52, 54.
18 Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 45 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: 1 Maja nr: 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35, 36a, 38, 39, 39a, 40a, 41, 41a, 45, 47, 47a, 48, 49, 51, 56, 61, 62, 63, 65, Królowej Jadwigi nr: 34 - 56, Starocmentarna, Wojska Polskiego.
19 I LO, ul. Kopernika 40 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: 1 Maja nr: 1 - 24, Kolejowa, Kopernika, Nowa, Reymonta, Spokojna, Stara, Wąska, Wierzbowa.
20 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Bobrowa, Harcerska, Jana Ziemby, Juliana Tuwima, Poleśna, Południowa, Poprzeczna, Różana, Staszica, Świerkowa, Szklana, Uthkego, Wschodnia, Zagórska, Zgoda.
21 Przedszkole nr 6, ul. Robotnicza 33 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Duboisa, Józefa Unruga, Juliana Polcera, Letnia, Limanowskiego, Magnoliowa, Marianki, Migdałowa, Pękalskich, Powstańców, Ratanice, Robotnicza, Zielona, Zielona Dolina.
22 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Topolowa.
23 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bohomolca, Braci Wilkoszewskich, Bukowa, Ciasna, Dembowskiego, Dziewiąty, Feliksa Rogalewicza, Furmana, Gałczyńskiego, Głowackiego, Granitowa, Grunwaldzka, Heleny Płotnickiej, Ignacego Paderewskiego, Jana Kochanowskiego, Kilińskiego, Klonowa, Łęknice, Napierskiego, Niemcewicza, Piaskowa, Podłęknicka, Pogodna, Przodowników, Północna, Reja, Stalowa, Średnia, Urbańskiego, Wesoła, Wróblewskiego, Zapolskiej, Zuchów.
24 Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Konopnickiej 56 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Adama Asnyka, Cupiała, Dolna, Dudkiewicza, Graniczna nr: 46 - 127, Hempla, Jana Długosza, Jana Kasprowicza, Janowska, Konopnickiej nr: 42 - 136 i nr: 23 - 69, Korzeniec, Łącząca, Malinowe Górki, Narodowa, Odrodzenia, Olszowa, Siewierska, Stanisława Skalskiego, Śliwińskiego, Władysława Adamskiego, Wspólna.
25 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przystań", ul. Jasna 29 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Jasna, Parkowa, Tadeusza Jasińskiego, Zakątek, Zakładowa.
26 Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 45 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Janusza Korczaka.
27 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Aleja Józefa Piłsudskiego nr 5, 5A, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego, Emilii Zawidzkiej, Graniczna nr: 5 - 45, Janusza Kotarbińskiego, Józefa Kraszewskiego, Konarskiego, Królowej Jadwigi nr: 25, 27, 29, 31, Mała, Plater, Poniatowskiego, Prosta, Równa, Sztygarska, Twarda, Żytnia.
28 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: 11 Listopada, Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 6, 8, 12, 14, 16, 18, 18a, Długa, Florowska, Kazimierza Srokowskiego, Krótka, Leśna, Nowocmentarna.
29 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Majakowskiego, Norwida, Partyzantów, Spółdzielcza, Wyspiańskiego.
30 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulica: Mickiewicza.
31 Przedszkole nr 11, ul. Krasińskiego 35 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Krasińskiego, Słowackiego.
32 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 20, 22, 24, 30, 32.
33 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego nr 34.
34 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego nr 36.
35 Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi, ul. Gustawa Morcinka 4 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Gustawa Morcinka.
36 Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi, ul. Gustawa Morcinka 4 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Tysiąclecia nr: 4, 6, 8, 10, 12.
37 Przedszkole nr 14, ul. Tysiąclecia 25a Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Podlesie, Tysiąclecia nr: 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 oraz budynki prywatne.
38 Klub "Unikat", ul. Kasprzaka 46 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulica: Kasprzaka nr: 30, 34, 38, 38a, 40a, 56, 56c, 56d, 56e, 58, 60, 62, 64.
39 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Kasprzaka nr: 18, 20, 22, Kosmonautów nr: 1, 3, 5, 7, 9.
40 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulica: Kasprzaka nr: 24, 28, 32, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54.
41 Przedszkole nr 12, ul. Ignacego Krasickiego 1 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Eugeniusza Kwiatkowskiego, Ignacego Krasickiego, Kazimierza Imielińskiego, Wybickiego.
42 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Folwarczna, III Powstania Śląskiego, Marii Szulc, Wodna.
43 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Bema, Dzieci Wrześni, Komuny Paryskiej, Prusa, Tysiąclecia nr: 1, 3, 5, 7, 9, 11.
44 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 73 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 50A, 50B, 50C, 50D i nr: 73 - 85, Józefa Cieszkowskiego nr: 14 - 26.
45 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 73 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Józefa Cieszkowskiego nr: 1 - 13, Michała Spisaka, Tierieszkowej.
46 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, ul. Swobodna 59 Dąbrowa Górnicza stały Tak Ulice: Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 52, 56, 56A, 70, 91, 93, 95, 97, 99, 105, 107, 109, 113, 117, Brzozowa, Franciszkańska, Kościelna, Laski, Łączna, Pogoria, Sadowa, Swobodna, Św. Antoniego, Toruńska, Tworzeń, Urocza, Wczasowa, Witolda Uklańskiego, Zaplecze, Żeglarska.
47 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Kosmonautów 8 Dąbrowa Górnicza stały Nie Ulice: Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 31, 33, 44, 46, Bratków, Działki, Jaskrów, Kasprzaka nr: 2 - 14, Kosmonautów nr: 4, 6, 8, Siedmiu Szewców, Storczyków.
48 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20 Ujejsce stały Nie Ulice: 40 - Lecia, Artura Gruszeckiego, Broniewskiego, Dobrawa, Dymniki, Europejska, Handlowa, Karsowska, Kryniczna, Kwiatowa, Mieszka I, Morgowa, Ogrodników, Olimpijska, Podbagienko, Podbuczyny, Przełajowa, Ujejska, Wysoka, Wyzwolenia.
49 Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Uczniowska 24 Trzebiesławice stały Nie Ulice: Dworska, Gródki, Modrzewiowa, Strażacka, Św. Stanisława Kostki, Trzebiesławicka, Uczniowska, Zachodnia, Złota.
50 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Gospodarcza 1 Ząbkowice stały Tak Ulice: Armii Krajowej 1A, 1B, 1C i 2, Dolomitowa, Dreszera, Gospodarcza, Górzysta, Hutnicza, Marii Dąbrowskiej, Pszenna, Szosowa, Targowa, Tulipanowa, Wapienna, Władysława Sikorskiego, Zdrojowa, Związku Orła Białego.
51 Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 Ząbkowice stały Tak Ulice: Adama Rapackiego, Armii Krajowej nr: 1, 3, 4, 6 - 73, Chemiczna, Dworcowa, Jana Mizerkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Stanisława Kontkiewicza, Willowa.
52 Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 Ząbkowice stały Tak Ulica: Osiedle Robotnicze.
53 Szkoła Podstawowa nr 22, ul. Aleja Zwycięstwa 44 Ząbkowice stały Nie Ulice: Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Fredry, Baśniowa, Bielowizna, Hallerczyków nr: 2 - 65A, nieparzyste nr: 67 - 83, Fiołkowa, Franciszka Zabłockiego, Gruntowa, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Kalinowa, Kasztanowa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Konstytucji, Kostury, Leszczynowa, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Młynarska, Nadrzeczna, Orzechowa, Oświecenia, Piastowska, Projektowana, Rolnicza, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sokolska, Spacerowa, Stawowa, Traktowa, Wypoczynkowa, Zacisze, Zagłębiowska, Zofii Nałkowskiej.
54 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Aleja Zwycięstwa 77 Ząbkowice stały Nie Ulica: Aleja Zwycięstwa nr: 79, 81, 83, 85.
55 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Aleja Zwycięstwa 77 Ząbkowice stały Nie Ulica: Aleja Zwycięstwa nr: 87, 89, 91, 93, 95.
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Idzikowskiego 139 Tucznawa stały Tak SIKORKA ulice: Czajkowa, Gilowa, Grabowa, Hallerczyków nr parzyste: 66 - 84 i nr: 85 - 211, Pomłynie, Ptasia, Relaksowa, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Szpakowa, Wilgowa. BUGAJ ulice: Batalionów Chłopskich, Borowinowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Wrzosowa, Żurawinowa. TUCZNAWA ulice: Idzikowskiego, Królewska, Ks. Stanisława, Łazowska, Przymiarki, Siewna.
57 Świetlica Klub, ul. Przelotowa 185a Łęka stały Nie Ulice: Ciernie, Poboczna, Przelotowa, Szatanówka, Szkotnica, Zygmunta Różyckiego.
58 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Górna 1 Okradzionów stały Tak Ulice: Białej Przemszy, Górna, Kuźniczka Nowa, Rudy, Turystyczna, Wypaleniska, Ziołowa.
59 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188 Błędów stały Nie Ulice: Dąbrówka, Górki, Jesionowa, Kuźnica Błędowska, Łazy Błędowskie, Niegowonicka, Pustynna, Sołtysówka, Strumień, Sztorcowa, Zagórcze, Zagórze, Żołnierska.
60 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Sportowa 16 Strzemieszyce stały Nie Ulice: Aleja Za Remizą, Astrów, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Grabocińska, Gruszczyńskiego, Kombatantów, Kornela Kozłowskiego, Łuszczaka, Mostowa, Polna, Przełajka, Roztoki, Rzeczna, Sezamkowa, Sosnowiecka, Sportowa, Szałasowizna, Środkowa, Towarowa, Wakacyjna, Żurawia.
61 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76 Strzemieszyce stały Nie Ulice: Akacjowa, Hotelowa, Jamki, Kozubka, Oddziału AK Ordona nr: 29 - 373 oraz nr: 58 - 354, Ofiar Katynia nr: 38 - 132A i nr: 39 - 105, Rybna, Stacyjna, Transportowa nr: 1 - 41 oraz nr: 2 - 10, Żwirki i Wigury.
62 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Obrońców Pokoju 7 Strzemieszyce stały Tak Ulice: Hetmańska, Łazienna, Modrzejowska , Narutowicza, Obrońców Pokoju, Oddziału AK Ordona nr: 2 - 56 oraz nr: 1 - 27, Ofiar Katynia nr: 1 - 37 oraz nr: 2 - 36, Sosnowa, Studzienna, Szarych Szeregów, Transportowa nr: 43 - 65A, Tylna, Warszawska, Władysława Orkana, Zielna, Źródlana.
63 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Strzemieszycka 390 Strzemieszyce stały Nie Ulice: Aleksandra Puszkina, Cmentarna, Fabryczna, Kamienna, Krucza, Marcelego Białostockiego, Myśliwska, Orla, Rodzinna, Rudna, Skośna, Strzemieszycka.
64 Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61 Strzemieszyce stały Nie Ulice: Anna, Cisowa, Główna, Grzybowa, Jodłowa, Kawa, Kazdębie, Lipówka, Składowa, Świerczyna, Zakawie.
65 Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Gołonoska 23 Łosień stały Nie Ulice: Gołonoska, Łaskowa, Orna, Pocztowa, Przedziałowa, Zagrabie, Ząbkowicka.
66 Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza, ul. Szpitalna 13 Dąbrowa Górnicza szpital Nie Zagłębiowski Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza
67 Dom Pomocy Społecznej "Pod Dębem '', ul. Norwida 1 Dąbrowa Górnicza dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Dąbrowa Górnicza: 3 Maja, Aleja Tadeusza Kościuszki 25 - 60, Barbary, Chopina, Cicha, Czapińskiego, Dąbrowskiego, Dekerta, Dębowa, Dojazdowa, Górnicza, Hutnika, Jaworowa, Juliusza Kadena Bandrowskiego, Kondratowicza, Legionów Polskich, Ludowa, Łukasińskiego, Mireckiego, Okrzei, Paryska, Perla, Piwowara, Pola, Pułaskiego, Rejtana, Siemońska, Sienkiewicza, Starościńska, Starzyńskiego, Struga, Sucha, Szkolna, Szpitalna, Wiejska, Wigury, Wirgiliusza Grynia, Wolska, Zdrowa, Ziemna, Żeromskiego, Żwirki 5 18 282 7 49
0.0000020000Nr 2 Dąbrowa Górnicza: 1 Maja, Adama Asnyka, Aleja Tadeusza Kościuszki 1 - 24, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bobrowa, Bohomolca, Braci Wilkoszewskich, Bukowa, Ciasna, Cieplaka, Cupiała, Dembowskiego, Dolna, Duboisa, Dudkiewicza, Dziewiąty, Feliksa Rogalewicza, Furmana, Gałczyńskiego, Głowackiego, Górników Redenu, Graniczna 46 - 127, Granitowa, Grunwaldzka, Harcerska, Heleny Płotnickiej, Hempla, Ignacego Paderewskiego, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Ziemby, Janowska, Jasna, Józefa Unruga, Juliana Polcera, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Adamieckiego, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Korzeniec, Królowej Jadwigi 1 - 21D, parzyste: 26 - 56, Księdza Grzegorza Augustynika, Letnia, Limanowskiego, Łącząca, Łęknice, Magnoliowa, Malinowe Górki, Marianki, Migdałowa, Napierskiego, Narodowa, Niemcewicza, Nowa, Odrodzenia, Olszowa, Orzeszkowej, Parkowa, Pękalskich, Piaskowa, Podłęknicka, Pogodna, Poleśna, Południowa, Poprzeczna, Powstańców, Północna, Przodowników, Przybylaka, Ratanice, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Siewierska, Spokojna, Stalowa, Stanisława Skalskiego, Stara, Starocmentarna, Staszica, Szklana, Śliwińskiego, Średnia, Świerkowa, Tadeusza Jasińskiego, Topolowa, Traugutta, Urbańskiego, Uthkego, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Władysława Adamskiego, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wspólna, Zagórska, Zakątek, Zakładowa, Zapolskiej, Zgoda, Zielona, Zielona Dolina, Zuchów 5 18 429 7 49
0.0000030000Nr 3 Dąbrowa Górnicza: 11 Listopada, Aleja Józefa Piłsudskiego 5 - 30, parzyste: 32 - 36, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego, Długa, Emilii Zawidzkiej, Florowska, Graniczna 5 - 45, Gustawa Morcinka, Janusza Korczaka, Janusza Kotarbińskiego, Józefa Kraszewskiego, Kazimierza Srokowskiego, Konarskiego, Krasińskiego, Królowej Jadwigi nieparzyste: 25 - 31 , Krótka, Leśna, Majakowskiego, Mała, Mickiewicza, Norwida, Nowocmentarna, Partyzantów, Plater, Podlesie, Poniatowskiego, Prosta, Równa, Słowackiego, Spółdzielcza, Sztygarska, Twarda, Tysiąclecia parzyste: 4 - 12, nieparzyste: 15 - 59, Wyspiańskiego, Żytnia 5 18 988 7 48
0.0000040000Nr 4 Dąbrowa Górnicza: 40 - Lecia, Aleja Józefa Piłsudskiego nieparzyste: 31 - 33, 44 - 117, Artura Gruszeckiego, Batalionów Chłopskich, Bema, Borowinowa, Bratków, Broniewskiego, Brzozowa, Czajkowa, Dobrawa, Dworska, Dymniki, Działki, Dzieci Wrześni, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Europejska, Folwarczna, Franciszkańska, Gilowa, Grabowa, Gródki, Hallerczyków parzyste: 66 - 84, 85 - 211, Handlowa, Idzikowskiego, Ignacego Krasickiego, III Powstania Śląskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskrów, Jaśminowa, Józefa Cieszkowskiego, Karsowska, Kasprzaka, Kazimierza Imielińskiego, Komuny Paryskiej, Kosmonautów, Kościelna, Królewska, Kryniczna, Ks. Stanisława, Kwiatowa, Laski, Łazowska, Łączna, Marii Szulc, Michała Spisaka, Mieszka I, Modrzewiowa, Morgowa, Ogrodników, Olimpijska, Podbagienko, Podbuczyny, Pogoria, Pomłynie, Prusa, Przełajowa, Przymiarki, Ptasia, Relaksowa, Sadowa, Siedmiu Szewców, Siewna, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Storczyków, Strażacka, Swobodna, Szpakowa, Św. Antoniego, Św. Stanisława Kostki, Tierieszkowej, Toruńska, Trzebiesławicka, Tworzeń, Tysiąclecia nieparzyste: 1 - 11, Uczniowska, Ujejska, Urocza, Wczasowa, Wilgowa, Witolda Uklańskiego, Wodna, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyzwolenia, Zachodnia, Zaplecze, Złota, Żeglarska, Żurawinowa 5 19 915 7 47
0.0000050000Nr 5 Dąbrowa Górnicza: Adama Rapackiego, Akacjowa, Aleja za Remizą, Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Fredry, Aleksandra Puszkina, Anna, Armii Krajowej, Astrów, Baśniowa, Białej Przemszy, Bielowizna, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Chemiczna, Ciernie, Cisowa, Cmentarna, Dąbrówka, Dolomitowa, Dreszera, Dworcowa, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Zabłockiego, Główna, Gołonoska, Gospodarcza, Górki, Górna, Górzysta, Grabocińska, Gruntowa, Gruszczyńskiego, Grzybowa, Hallerczyków 2 - 65A, nieparzyste: 67 - 83, Hetmańska, Hotelowa, Hutnicza, Jamki, Jana Mizerkiewicza, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kawa, Kazdębie, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kombatantów, Konstytucji, Kornela Kozłowskiego, Kostury, Kozubka, Krucza, Kuźnica Błędowska, Kuźniczka Nowa, Leszczynowa, Lipowa, Lipówka, Łaskowa, Łazienna, Łazy Błędowskie, Łąkowa, Łuszczaka, Makowa, Marcelego Białostockiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Młynarska, Modrzejowska, Mostowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Narutowicza, Niegowonicka, Obrońców Pokoju, Oddziału AK Ordona, Ofiar Katynia, Orla, Orna, Orzechowa, Osiedle Robotnicze, Oświecenia, Piastowska, Poboczna, Pocztowa, Polna, Projektowana, Przedziałowa, Przelotowa, Przełajka, Pszenna, Pustynna, Rodzinna, Rolnicza, Roztoki, Rudna, Rudy, Rybna, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Składowa, Skośna, Słoneczna, Sokolska, Sołtysówka, Sosnowa, Sosnowiecka, Spacerowa, Sportowa, Stacyjna, Stanisława Kontkiewicza, Stawowa, Strumień, Strzemieszycka, Studzienna, Szałasowizna, Szarych Szeregów, Szatanówka, Szkotnica, Szosowa, Sztorcowa, Środkowa, Świerczyna, Targowa, Towarowa, Traktowa, Transportowa, Tulipanowa, Turystyczna, Tylna, Wakacyjna, Wapienna, Warszawska, Willowa, Władysława Orkana, Władysława Sikorskiego, Wypaleniska, Wypoczynkowa, Zacisze, Zagłębiowska, Zagórcze, Zagórze, Zagrabie, Zakawie, Ząbkowicka, Zdrojowa, Zielna, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Związku Orła Białego, Zygmunta Różyckiego, Źródlana, Żołnierska, Żurawia, Żwirki i Wigury 5 20 735 7 49
Podsumowanie 25 96 349 35 242

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 7 7 7 35
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 6 7 7 34
18 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ KW TPDG 7 7 7 5 7 33
19 KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KW DWS 7 7 7 7 7 35
20 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ KW RAZEM DLA DG 7 7 7 7 7 35

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 BOBER Edward Józef 55 Wyższe KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Dąbrowa Górnicza
1 BAZYLAK Marcin 40 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Dąbrowa Górnicza
4 WARWAS Robert Piotr 42 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Dąbrowa Górnicza
5 ZAGAJSKA Katarzyna Stanisława 44 Wyższe KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ Stowarzyszenie Razem dla Dąbrowy Górniczej Dąbrowa Górnicza
3 BOROWICZ Artur Jerzy 55 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Dąbrowa Górnicza

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 18 318 9 999 9 994 54.56% 0.05456
9 751 97.57% 0.09757
Tak
2 18 467 10 318 10 286 55.70% 0.0557
10 034 97.55% 0.09755
Tak
3 19 002 10 478 10 470 55.10% 0.0551
10 226 97.67% 0.09767
Tak
4 19 968 10 398 10 370 51.93% 0.05193
10 105 97.44% 0.09744
Tak
5 20 745 10 648 10 641 51.29% 0.05129
10 373 97.48% 0.09748
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 667 35 15.19% 0.01519
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 756 35 27.25% 0.02725
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 868 35 3.70% 0.0037
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 523 35 22.82% 0.02282
18 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ 3 987 33 7.90% 0.0079
19 KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 6 448 35 12.77% 0.01277
20 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ 5 240 35 10.38% 0.01038

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 667 35 4 15.19% 0.01519
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 13 756 35 9 27.25% 0.02725
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 868 35 0 3.70% 0.0037
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 523 35 6 22.82% 0.02282
Tak
18 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ 3 987 33 1 7.90% 0.0079
Tak
19 KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 6 448 35 3 12.77% 0.01277
Tak
20 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ 5 240 35 2 10.38% 0.01038
Tak

Rada Miejska w Dąbrowie Górniczej - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 WĘGRZYNOWICZ Marek Romuald 883 9.06% 0.00906
Tak
1 4 2 ORPYCH Dawid Tadeusz 558 5.72% 0.00572
Nie
1 4 3 KOWALIK Jadwiga Cecylia 145 1.49% 0.00149
Nie
1 4 4 ORZEŁ Henryka Janina 39 0.40% 0.0004
Nie
1 4 5 RUSIN Janusz 30 0.31% 0.00031
Nie
1 4 6 KORNACKI Konrad Michał 37 0.38% 0.00038
Nie
1 4 7 POŁCIK Natalia Ewa 63 0.65% 0.00065
Nie
1 5 1 BAZYLAK Marcin 722 7.40% 0.0074
Tak
1 5 2 KOZAK Bożena Zofia 198 2.03% 0.00203
Nie
1 5 3 DYBICH Kamil 1 135 11.64% 0.01164
Tak
1 5 4 GÓRSKA Barbara Leokadia 165 1.69% 0.00169
Nie
1 5 5 MUSIAŁ Grzegorz Dominik 65 0.67% 0.00067
Nie
1 5 6 ŁUBEK Małgorzata 68 0.70% 0.0007
Nie
1 5 7 KAPROŃ Kacper Paweł 85 0.87% 0.00087
Nie
1 8 1 PARADZIŃSKA Ewa Bogusława 84 0.86% 0.00086
Nie
1 8 2 WALASEK Aneta Joanna 61 0.63% 0.00063
Nie
1 8 3 POLAK Małgorzata Teresa 30 0.31% 0.00031
Nie
1 8 4 JAROS Paweł Józef 51 0.52% 0.00052
Nie
1 8 5 JANASIK Małgorzata 15 0.15% 0.00015
Nie
1 8 6 SUCHY Łukasz Tyberiusz 17 0.17% 0.00017
Nie
1 8 7 BIGAJ Czesław 75 0.77% 0.00077
Nie
1 10 1 ŚLUSARCZYK Piotr Mariusz 1 259 12.91% 0.01291
Tak
1 10 2 NOWAK Aleksandra 308 3.16% 0.00316
Nie
1 10 3 WOJCIECHOWSKI Mateusz Adam 213 2.18% 0.00218
Nie
1 10 4 WALCZYK Paweł Zdzisław 102 1.05% 0.00105
Nie
1 10 5 KONOPA Barbara Zofia 71 0.73% 0.00073
Nie
1 10 6 NIELEPIEC Wojciech Julian 72 0.74% 0.00074
Nie
1 10 7 BĄK Małgorzata Barbara 122 1.25% 0.00125
Nie
1 18 1 WIEKIERA Wiesław Waldemar 405 4.15% 0.00415
Nie
1 18 2 LATOSIK Andrzej Tadeusz 63 0.65% 0.00065
Nie
1 18 3 PIECZYKOLAN Ewa Grażyna 73 0.75% 0.00075
Nie
1 18 4 MATYSEK-NIEWOLSKA Ewa Małgorzata 66 0.68% 0.00068
Nie
1 18 5 KOŹBIAŁ Agnieszka Janina 71 0.73% 0.00073
Nie
1 18 6 MADEJSKI Witold Mikołaj 46 0.47% 0.00047
Nie
1 18 7 ANDRIULO Anna Iwona 79 0.81% 0.00081
Nie
1 19 1 BOBER Edward Józef 1 073 11.00% 0.011
Tak
1 19 2 DANIEL Aleksandra Anna 188 1.93% 0.00193
Nie
1 19 3 STĘPLEWSKA Aneta Aleksandra 303 3.11% 0.00311
Nie
1 19 4 KAPUŚCIK Edyta 22 0.23% 0.00023
Nie
1 19 5 DZIEWIĘCKI Jacek 27 0.28% 0.00028
Nie
1 19 6 DĘBSKI Kamil Konrad 88 0.90% 0.0009
Nie
1 19 7 KOZIOŁ Waldemar Stanisław 105 1.08% 0.00108
Nie
1 20 1 NOGAJ-ŁOJEK Katarzyna 120 1.23% 0.00123
Nie
1 20 2 MISTELA Gabriela Apolonia 132 1.35% 0.00135
Nie
1 20 3 KĘPA Marek 43 0.44% 0.00044
Nie
1 20 4 TYKA Barbara 106 1.09% 0.00109
Nie
1 20 5 PIETRUSIEWICZ Sandra Sylwia 28 0.29% 0.00029
Nie
1 20 6 WOJARSKI Marcin Włodzimierz 25 0.26% 0.00026
Nie
1 20 7 WANCISIEWICZ Grzegorz 15 0.15% 0.00015
Nie
2 4 1 WITECKI Robert Marek 691 6.89% 0.00689
Tak
2 4 2 MADEJ Ewelina Maria 218 2.17% 0.00217
Nie
2 4 3 BAJER Lidia 85 0.85% 0.00085
Nie
2 4 4 FREJ Marcel Maurycy 56 0.56% 0.00056
Nie
2 4 5 JAMROZY Dariusz Władysław 118 1.18% 0.00118
Nie
2 4 6 DRAB Agnieszka Monika 48 0.48% 0.00048
Nie
2 4 7 PÓŁCHŁOPEK Marta Natalia 93 0.93% 0.00093
Nie
2 5 1 PASTERNAK Agnieszka Edyta 1 225 12.21% 0.01221
Tak
2 5 2 KAZIMIRSKI Robert Ryszard 1 290 12.86% 0.01286
Tak
2 5 3 SZCZEREK Kamila Irena 433 4.32% 0.00432
Nie
2 5 4 KOLBER Łukasz 194 1.93% 0.00193
Nie
2 5 5 WITAS-OSUSZEK Renata Elżbieta 118 1.18% 0.00118
Nie
2 5 6 ZAWARCZYŃSKI Jerzy Józef 114 1.14% 0.00114
Nie
2 5 7 WALENCIAK Angelika Anna 133 1.33% 0.00133
Nie
2 8 1 JABŁOŃSKA Maria 119 1.19% 0.00119
Nie
2 8 2 FIJAŁKOWSKA Teresa 58 0.58% 0.00058
Nie
2 8 3 WĄSIK Dariusz Mikołaj 37 0.37% 0.00037
Nie
2 8 4 RYBSKA-BALCAREK Roksana Katarzyna 70 0.70% 0.0007
Nie
2 8 5 GAJAK Mariusz Piotr 23 0.23% 0.00023
Nie
2 8 6 JANASIK Marek Bogdan 27 0.27% 0.00027
Nie
2 8 7 KLANKIEWICZ-KARWOWSKA Ewa Katarzyna 42 0.42% 0.00042
Nie
2 10 1 JASZCZURA Grzegorz Leszek 931 9.28% 0.00928
Tak
2 10 2 ORŁOWSKA Mariola 257 2.56% 0.00256
Nie
2 10 3 WĘSIERSKI Jarosław 249 2.48% 0.00248
Nie
2 10 4 CIERNIAK Anita Maria 96 0.96% 0.00096
Nie
2 10 5 KIEBDÓJ Jarosław Robert 45 0.45% 0.00045
Nie
2 10 6 DONIEC Elżbieta Maria 135 1.35% 0.00135
Nie
2 10 7 TAMBOREK Krzysztof Jerzy 318 3.17% 0.00317
Nie
2 18 1 CHAŁUDA Piotr 830 8.27% 0.00827
Tak
2 18 2 GŁOWACKA Małgorzata Weronika 48 0.48% 0.00048
Nie
2 18 3 KOZIEŁ Rafał 128 1.28% 0.00128
Nie
2 18 4 KWAS Stanisław Tomasz 141 1.41% 0.00141
Nie
2 18 5 WOLIŃSKA-PARADA Violetta Agnieszka 15 0.15% 0.00015
Nie
2 18 6 PIWOWARSKA Henryka 34 0.34% 0.00034
Nie
2 18 7 FIEDKIEWICZ Eugeniusz 6 0.06% 6.0E-5
Nie
2 19 1 KUŚPIEL Grzegorz Włodzimierz 327 3.26% 0.00326
Nie
2 19 2 WALKIEWICZ Waldemar Walenty 75 0.75% 0.00075
Nie
2 19 3 KUZIMSKA Dorota Józefa 66 0.66% 0.00066
Nie
2 19 4 ASMAN Maria 32 0.32% 0.00032
Nie
2 19 5 WCIŚLIK Wiesława Alfreda 66 0.66% 0.00066
Nie
2 19 6 ZANDECKI Bogdan Stanisław 50 0.50% 0.0005
Nie
2 19 7 BOROWSKI Jan 58 0.58% 0.00058
Nie
2 20 1 PASEK Tomasz Dariusz 435 4.34% 0.00434
Nie
2 20 2 TYLEC Olga Barbara 211 2.10% 0.0021
Nie
2 20 3 ŁASKAWIEC Wioletta Izabela 130 1.30% 0.0013
Nie
2 20 4 NAJDZIEŃ Wojciech Józef 27 0.27% 0.00027
Nie
2 20 5 MIERNIK-KUBAN Katarzyna Grażyna 41 0.41% 0.00041
Nie
2 20 6 POŚLEDNIK Mariusz Zdzisław 57 0.57% 0.00057
Nie
2 20 7 PANCHYRZ RENATA HELENA 34 0.34% 0.00034
Nie
3 4 1 MICZKO Magdalena Elżbieta 650 6.36% 0.00636
Tak
3 4 2 URBANOWICZ Ewa Elwira 134 1.31% 0.00131
Nie
3 4 3 WITECKA Justyna Magdalena 175 1.71% 0.00171
Nie
3 4 4 BOROWIECKI Marcin Andrzej 254 2.48% 0.00248
Nie
3 4 5 ZYGULSKI Michał Marcin 54 0.53% 0.00053
Nie
3 4 6 MIZERA Wojciech Jan 46 0.45% 0.00045
Nie
3 4 7 NOWAK Igor Wojciech 51 0.50% 0.0005
Nie
3 5 1 RUTKOWSKI Damian Dominik 717 7.01% 0.00701
Nie
3 5 2 STĘPIEŃ Krystyna Stefania 731 7.15% 0.00715
Tak
3 5 3 PRZEWIEŹLIK Grzegorz Andrzej 1 004 9.82% 0.00982
Tak
3 5 4 KIERNOŻYCKA Iwona Marta 335 3.28% 0.00328
Nie
3 5 5 SEREMET Piotr 225 2.20% 0.0022
Nie
3 5 6 GWIAZDA Joanna Kinga 97 0.95% 0.00095
Nie
3 5 7 WIŚNIEWSKI Piotr 247 2.42% 0.00242
Nie
3 8 1 SZYMKOWSKA Elżbieta Gabriela 109 1.07% 0.00107
Nie
3 8 2 BUGAJSKI Adrian Michał 94 0.92% 0.00092
Nie
3 8 3 DOROMONIEC Ewa Janina 32 0.31% 0.00031
Nie
3 8 4 MUSZYŃSKI Kacper Karol 31 0.30% 0.0003
Nie
3 8 5 PIETRASZEK Krystyna 28 0.27% 0.00027
Nie
3 8 6 KURTYKA Małgorzata Antonina 33 0.32% 0.00032
Nie
3 8 7 GARA Sebastian Mateusz 120 1.17% 0.00117
Nie
3 10 1 PIĄTEK Zbigniew Józef 1 059 10.36% 0.01036
Tak
3 10 2 PŁOCHA Ireneusz Eugeniusz 334 3.27% 0.00327
Nie
3 10 3 BIJAK Lidia Zofia 191 1.87% 0.00187
Nie
3 10 4 BŁASZKIEWICZ Anna Kazimiera 109 1.07% 0.00107
Nie
3 10 6 PIŁAT Ewa Magdalena 135 1.32% 0.00132
Nie
3 10 7 KOWALSKI Józef 219 2.14% 0.00214
Nie
3 18 1 HARAŃCZYK Ryszard Andrzej 617 6.03% 0.00603
Nie
3 18 2 ZAGRODNIK Agnieszka 78 0.76% 0.00076
Nie
3 18 3 KALINOWSKI Włodzimierz 55 0.54% 0.00054
Nie
3 18 4 KOŚCIOW Tomasz Paweł 50 0.49% 0.00049
Nie
3 18 5 KOSTECKA Katarzyna Barbara 100 0.98% 0.00098
Nie
3 18 6 ZIÓŁKOWSKA Małgorzata Genowefa 21 0.21% 0.00021
Nie
3 18 7 GÓRAS Paweł Sylwester 94 0.92% 0.00092
Nie
3 19 1 WIDERA Szymon 587 5.74% 0.00574
Tak
3 19 2 ZASĘPA Michał Wojciech 208 2.03% 0.00203
Nie
3 19 3 KASZA Karol 75 0.73% 0.00073
Nie
3 19 4 WODECKA Dorota Maria 24 0.23% 0.00023
Nie
3 19 5 LESZCZYŃSKA Marta Agnieszka 87 0.85% 0.00085
Nie
3 19 6 MIJAS Justyna Joanna 45 0.44% 0.00044
Nie
3 19 7 SZAFRUGA Grzegorz Marek 147 1.44% 0.00144
Nie
3 20 1 ZNYK Robert Stanisław 214 2.09% 0.00209
Nie
3 20 2 DĄBROWA Elżbieta Jolanta 148 1.45% 0.00145
Nie
3 20 3 GÓRAL Damian Tadeusz 78 0.76% 0.00076
Nie
3 20 4 MRÓZ Danuta Ewa 62 0.61% 0.00061
Nie
3 20 5 KOWALSKA Magdalena Agnieszka 102 1.00% 0.001
Nie
3 20 6 PENDZIAŁEK Natalia Urszula 73 0.71% 0.00071
Nie
3 20 7 BIESIADECKI Sebastian 103 1.01% 0.00101
Nie
4 4 1 BOROWICZ Artur Jerzy 966 9.56% 0.00956
Tak
4 4 2 GŁOWACKA Martyna Małgorzata 325 3.22% 0.00322
Nie
4 4 3 PETRYKOWSKA Patrycja Katarzyna 94 0.93% 0.00093
Nie
4 4 4 WARMUZ Mateusz Dawid 65 0.64% 0.00064
Nie
4 4 5 SZWEDZIŃSKI Piotr Kamil 44 0.44% 0.00044
Nie
4 4 6 ZAGRODZKI Adrian Zdzisław 158 1.56% 0.00156
Nie
4 4 7 ZIÓŁKO Violetta Anna 189 1.87% 0.00187
Nie
4 5 1 CHROBOT Krystyna 859 8.50% 0.0085
Tak
4 5 2 ŻMUDKA Sławomir Aleksander 862 8.53% 0.00853
Tak
4 5 3 SZAŁWIŃSKA Sylwia Małgorzata 318 3.15% 0.00315
Nie
4 5 4 BARUCH Łukasz 436 4.31% 0.00431
Nie
4 5 5 SŁOWIAK Rafał Patryk 52 0.51% 0.00051
Nie
4 5 6 GRABARCZYK Katarzyna Małgorzata 107 1.06% 0.00106
Nie
4 5 7 KAZEK-WIELGUS Marcin Filip 61 0.60% 0.0006
Nie
4 8 1 SKÓRA Tomasz Stanisław 90 0.89% 0.00089
Nie
4 8 2 ŚMIŁEK Przemysław Michał 59 0.58% 0.00058
Nie
4 8 3 OLSZEWSKA Anna Urszula 79 0.78% 0.00078
Nie
4 8 4 BARAŃSKA-FELEDYK Agata Ilona 38 0.38% 0.00038
Nie
4 8 5 KLIMEK Zdzisław Edward 21 0.21% 0.00021
Nie
4 8 6 GAWRON Agnieszka Anna 30 0.30% 0.0003
Nie
4 8 7 NOWAKOWSKA Agnieszka Barbara 75 0.74% 0.00074
Nie
4 10 1 STĘPIEŃ Mateusz Damian 1 369 13.55% 0.01355
Tak
4 10 2 CHMIEL Dariusz Piotr 193 1.91% 0.00191
Nie
4 10 3 KACPRZYK-STRASZAK Agnieszka Maria 256 2.53% 0.00253
Nie
4 10 4 CIERNIAK Krzysztof Jerzy 96 0.95% 0.00095
Nie
4 10 5 TANASIEWICZ Wanda Halina 118 1.17% 0.00117
Nie
4 10 6 SZCZURKO Jolanta Maria 80 0.79% 0.00079
Nie
4 10 7 PIETRAGA Jan 146 1.44% 0.00144
Nie
4 18 1 TRZCIONKA Teresa Marianna 57 0.56% 0.00056
Nie
4 18 2 ŚNIECIKOWSKI Seweryn Edward 35 0.35% 0.00035
Nie
4 18 3 CZARNOTA Jan Karol 13 0.13% 0.00013
Nie
4 18 4 BOCHNIAK Milena 20 0.20% 0.0002
Nie
4 18 5 DROZD Jerzy Franciszek 12 0.12% 0.00012
Nie
4 19 1 SOLIPIWKO Renata Janina 878 8.69% 0.00869
Nie
4 19 2 MASŁOWSKI Witold Stanisław 133 1.32% 0.00132
Nie
4 19 3 WINTER-DZIUROWICZ Aneta Beata 36 0.36% 0.00036
Nie
4 19 4 KRZEMIŃSKI Przemysław Czesław 99 0.98% 0.00098
Nie
4 19 5 MUCHA Jacek Waldemar 25 0.25% 0.00025
Nie
4 19 6 SABAT Urszula Grażyna 109 1.08% 0.00108
Nie
4 19 7 POTOCKI Kamil Bogdan 47 0.47% 0.00047
Nie
4 20 1 ZIELIŃSKI Piotr Rafał 682 6.75% 0.00675
Tak
4 20 2 OLEŚKIEWICZ Ewelina 268 2.65% 0.00265
Nie
4 20 3 BARGIEŁ Tomasz Włodzimierz 108 1.07% 0.00107
Nie
4 20 4 ŁAZARZ Edyta 71 0.70% 0.0007
Nie
4 20 5 ŁABUŚ Katarzyna Małgorzata 135 1.34% 0.00134
Nie
4 20 6 JUREK Ewelina Anna 93 0.92% 0.00092
Nie
4 20 7 ĆWIENKOWSKI Łukasz Rafał 98 0.97% 0.00097
Nie
5 4 1 DOROZ Marek Marcin 251 2.42% 0.00242
Nie
5 4 2 MARKOWSKI Krzysztof 453 4.37% 0.00437
Nie
5 4 3 MARKOT-FEDECZKO Klaudia Kinga 170 1.64% 0.00164
Nie
5 4 4 MAJCHRZAK Dariusz Michał 170 1.64% 0.00164
Nie
5 4 5 PASTUSZKA Krystyna 129 1.24% 0.00124
Nie
5 4 6 OLSZEWSKI Wiesław Jan 105 1.01% 0.00101
Nie
5 4 7 PALUCH Wioletta Anna 120 1.16% 0.00116
Nie
5 5 1 PODRAZA Zbigniew Marian 806 7.77% 0.00777
Tak
5 5 2 SZANIAWSKA Krystyna Janina 338 3.26% 0.00326
Nie
5 5 3 MATYLEWICZ Bartosz Grzegorz 216 2.08% 0.00208
Nie
5 5 4 ZAREMBA Agnieszka Urszula 34 0.33% 0.00033
Nie
5 5 5 BALIN Tomasz Andrzej 186 1.79% 0.00179
Nie
5 5 6 KASPRZYK Beata Aleksandra 95 0.92% 0.00092
Nie
5 5 7 MIKOŁAJCZYK Michał Piotr 85 0.82% 0.00082
Nie
5 8 1 FORTOŃSKI Tomasz 106 1.02% 0.00102
Nie
5 8 2 WESOŁOWSKA-KOMAR Sylwia Aleksandra 24 0.23% 0.00023
Nie
5 8 3 ZIOŁO Daniel Dariusz 44 0.42% 0.00042
Nie
5 8 4 KĘDZIERSKA Ewa Magdalena 33 0.32% 0.00032
Nie
5 8 5 WYLĘŻEK Lidia Aldona 68 0.66% 0.00066
Nie
5 8 6 WIATROWSKI Karol Paweł 15 0.14% 0.00014
Nie
5 8 7 KOZIEŁ Agnieszka Barbara 30 0.29% 0.00029
Nie
5 10 1 RESZKE Jerzy Paweł 882 8.50% 0.0085
Tak
5 10 2 HABERKA Sławomir Adam 351 3.38% 0.00338
Nie
5 10 3 BOBROWSKI Piotr Andrzej 746 7.19% 0.00719
Tak
5 10 4 WIATROWSKA-CIEPLAK Alicja 284 2.74% 0.00274
Nie
5 10 5 STĘPIEŃ Agnieszka Małgorzata 246 2.37% 0.00237
Nie
5 10 6 MACHA Tomasz Krzysztof 369 3.56% 0.00356
Nie
5 10 7 PAWŁOWSKA Katarzyna Teresa 118 1.14% 0.00114
Nie
5 18 1 RYBAK Arkadiusz Władysław 439 4.23% 0.00423
Nie
5 18 2 WOŹNICZKA Kazimierz Wincenty 172 1.66% 0.00166
Nie
5 18 3 RAK Magdalena Beata 18 0.17% 0.00017
Nie
5 18 4 OTRĘBSKI Maciej Jan 104 1.00% 0.001
Nie
5 18 5 KOPEĆ Adam Stanisław 67 0.65% 0.00065
Nie
5 18 6 KOSAKOWSKA Beata Krzysztofa 15 0.14% 0.00014
Nie
5 18 7 WÓJCIK Agnieszka Ewa 15 0.14% 0.00014
Nie
5 19 1 SOJKA Andrzej Czesław 364 3.51% 0.00351
Nie
5 19 2 SZMURŁO Andrzej 308 2.97% 0.00297
Nie
5 19 3 WOJDAS Bożena Ewa 256 2.47% 0.00247
Nie
5 19 4 RYBAK Joanna 71 0.68% 0.00068
Nie
5 19 5 JANIKOWSKA Katarzyna Elżbieta 37 0.36% 0.00036
Nie
5 19 6 TOBOREK Małgorzata Dorota 66 0.64% 0.00064
Nie
5 19 7 KLIMCZYK Adam Stefan 366 3.53% 0.00353
Tak
5 20 1 ZAGAJSKA Katarzyna Stanisława 897 8.65% 0.00865
Tak
5 20 2 OŹLAŃSKI Marek Wiesław 191 1.84% 0.00184
Nie
5 20 3 WALOTEK Michał Piotr 58 0.56% 0.00056
Nie
5 20 4 ZAWADA Kinga Katarzyna 128 1.23% 0.00123
Nie
5 20 5 ŁONAK Ilona Joanna 137 1.32% 0.00132
Nie
5 20 6 MUC Halina Stanisława 54 0.52% 0.00052
Nie
5 20 7 PRYCHODKO Patryk Tomasz 136 1.31% 0.00131
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BAZYLAK Marcin 40 Wyższe Dąbrowa Górnicza, 17 575 34.23 Druga tura
2 BOBER Edward Józef 55 Wyższe Dąbrowa Górnicza, 11 695 22.78 Nie
3 BOROWICZ Artur Jerzy 55 Wyższe Dąbrowa Górnicza, 3 915 7.63 Nie
4 WARWAS Robert Piotr 42 Wyższe Dąbrowa Górnicza, 12 967 25.26 Druga tura
5 ZAGAJSKA Katarzyna Stanisława 44 Wyższe Dąbrowa Górnicza, Stowarzyszenie Razem dla Dąbrowy Górniczej 5 191 10.11 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Czapińskiego 8 Dąbrowa Górnicza stały 1 457 906 906 62.18% 0.06218
901 99.45%
2 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mireckiego 1 Dąbrowa Górnicza stały 593 314 314 52.95% 0.05295
313 99.68%
3 Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6 Dąbrowa Górnicza stały 1 545 885 885 57.28% 0.05728
879 99.32%
4 Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6 Dąbrowa Górnicza stały 1 701 959 959 56.38% 0.05638
955 99.58%
5 AOM Nr 1 SM "Lokator", ul. Jaworowa 2 Dąbrowa Górnicza stały 1 856 1 076 1 076 57.97% 0.05797
1 074 99.81%
6 Klub "Krąg", ul. Ludowa 19A Dąbrowa Górnicza stały 1 951 1 115 1 112 57.00% 0.057
1 104 99.28%
7 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mireckiego 1 Dąbrowa Górnicza stały 1 367 761 761 55.67% 0.05567
755 99.21%
8 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały 1 209 613 613 50.70% 0.0507
605 98.69%
9 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały 1 822 998 1 000 54.88% 0.05488
992 99.20%
10 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały 1 832 977 976 53.28% 0.05328
974 99.80%
11 Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, ul. 3 Maja 30 Dąbrowa Górnicza stały 1 221 652 652 53.40% 0.0534
646 99.08%
12 II LO, ul. Górnicza 17 Dąbrowa Górnicza stały 1 487 696 696 46.81% 0.04681
689 98.99%
13 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górników Redenu 4 Dąbrowa Górnicza stały 1 068 543 543 50.84% 0.05084
538 99.08%
14 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górników Redenu 4 Dąbrowa Górnicza stały 1 663 898 896 53.88% 0.05388
888 99.11%
15 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Królowej Jadwigi 11 Dąbrowa Górnicza stały 1 830 977 976 53.33% 0.05333
970 99.39%
16 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karola Adamieckiego 12 Dąbrowa Górnicza stały 1 329 719 719 54.10% 0.0541
711 98.89%
17 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karola Adamieckiego 12 Dąbrowa Górnicza stały 1 036 573 573 55.31% 0.05531
571 99.65%
18 Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 45 Dąbrowa Górnicza stały 1 708 921 915 53.57% 0.05357
909 99.34%
19 I LO, ul. Kopernika 40 Dąbrowa Górnicza stały 1 934 1 058 1 056 54.60% 0.0546
1 045 98.96%
20 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 Dąbrowa Górnicza stały 882 489 487 55.22% 0.05522
487 100.00%
21 Przedszkole nr 6, ul. Robotnicza 33 Dąbrowa Górnicza stały 1 478 850 850 57.51% 0.05751
820 96.47%
22 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 Dąbrowa Górnicza stały 1 905 1 167 1 157 60.73% 0.06073
1 149 99.31%
23 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 Dąbrowa Górnicza stały 1 501 837 837 55.76% 0.05576
827 98.81%
24 Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Konopnickiej 56 Dąbrowa Górnicza stały 1 565 944 944 60.32% 0.06032
939 99.47%
25 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przystań", ul. Jasna 29 Dąbrowa Górnicza stały 568 339 339 59.68% 0.05968
339 100.00%
26 Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 45 Dąbrowa Górnicza stały 1 516 878 871 57.45% 0.05745
865 99.31%
27 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 Dąbrowa Górnicza stały 1 403 689 690 49.18% 0.04918
683 98.99%
28 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 Dąbrowa Górnicza stały 2 224 1 181 1 176 52.88% 0.05288
1 163 98.89%
29 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1 Dąbrowa Górnicza stały 1 800 902 902 50.11% 0.05011
899 99.67%
30 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 Dąbrowa Górnicza stały 1 646 836 835 50.73% 0.05073
830 99.40%
31 Przedszkole nr 11, ul. Krasińskiego 35 Dąbrowa Górnicza stały 1 171 694 694 59.27% 0.05927
692 99.71%
32 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały 1 815 1 053 1 053 58.02% 0.05802
1 048 99.53%
33 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały 1 084 646 646 59.59% 0.05959
642 99.38%
34 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały 1 033 622 618 59.83% 0.05983
611 98.87%
35 Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi, ul. Gustawa Morcinka 4 Dąbrowa Górnicza stały 1 654 958 957 57.86% 0.05786
947 98.96%
36 Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi, ul. Gustawa Morcinka 4 Dąbrowa Górnicza stały 1 726 981 975 56.49% 0.05649
970 99.49%
37 Przedszkole nr 14, ul. Tysiąclecia 25a Dąbrowa Górnicza stały 1 824 1 015 1 005 55.10% 0.0551
994 98.91%
38 Klub "Unikat", ul. Kasprzaka 46 Dąbrowa Górnicza stały 1 926 1 053 1 053 54.67% 0.05467
1 040 98.77%
39 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 Dąbrowa Górnicza stały 937 542 542 57.84% 0.05784
538 99.26%
40 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 Dąbrowa Górnicza stały 1 746 931 931 53.32% 0.05332
922 99.03%
41 Przedszkole nr 12, ul. Ignacego Krasickiego 1 Dąbrowa Górnicza stały 1 180 561 561 47.54% 0.04754
553 98.57%
42 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 Dąbrowa Górnicza stały 1 389 614 612 44.06% 0.04406
604 98.69%
43 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 Dąbrowa Górnicza stały 803 364 364 45.33% 0.04533
362 99.45%
44 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 73 Dąbrowa Górnicza stały 1 707 978 975 57.12% 0.05712
968 99.28%
45 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 73 Dąbrowa Górnicza stały 2 007 946 945 47.09% 0.04709
935 98.94%
46 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, ul. Swobodna 59 Dąbrowa Górnicza stały 2 328 1 086 1 086 46.65% 0.04665
1 076 99.08%
47 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Kosmonautów 8 Dąbrowa Górnicza stały 1 257 648 648 51.55% 0.05155
639 98.61%
48 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20 Ujejsce stały 1 856 1 009 1 008 54.31% 0.05431
1 003 99.50%
49 Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Uczniowska 24 Trzebiesławice stały 860 481 481 55.93% 0.05593
471 97.92%
50 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Gospodarcza 1 Ząbkowice stały 1 366 650 650 47.58% 0.04758
642 98.77%
51 Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 Ząbkowice stały 1 679 886 883 52.59% 0.05259
878 99.43%
52 Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 Ząbkowice stały 695 377 377 54.24% 0.05424
372 98.67%
53 Szkoła Podstawowa nr 22, ul. Aleja Zwycięstwa 44 Ząbkowice stały 2 355 1 360 1 358 57.66% 0.05766
1 345 99.04%
54 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Aleja Zwycięstwa 77 Ząbkowice stały 1 045 405 405 38.76% 0.03876
403 99.51%
55 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Aleja Zwycięstwa 77 Ząbkowice stały 1 449 594 594 40.99% 0.04099
585 98.48%
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Idzikowskiego 139 Tucznawa stały 1 972 1 184 1 181 59.89% 0.05989
1 166 98.73%
57 Świetlica Klub, ul. Przelotowa 185a Łęka stały 588 350 350 59.52% 0.05952
343 98.00%
58 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Górna 1 Okradzionów stały 993 581 581 58.51% 0.05851
577 99.31%
59 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188 Błędów stały 1 506 833 834 55.38% 0.05538
824 98.80%
60 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Sportowa 16 Strzemieszyce stały 1 850 990 990 53.51% 0.05351
989 99.90%
61 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76 Strzemieszyce stały 2 003 937 936 46.73% 0.04673
930 99.36%
62 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Obrońców Pokoju 7 Strzemieszyce stały 1 266 629 629 49.68% 0.04968
623 99.05%
63 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Strzemieszycka 390 Strzemieszyce stały 1 627 834 832 51.14% 0.05114
824 99.04%
64 Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61 Strzemieszyce stały 1 112 514 514 46.22% 0.04622
509 99.03%
65 Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Gołonoska 23 Łosień stały 1 211 710 711 58.71% 0.05871
703 98.87%
66 Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza, ul. Szpitalna 13 Dąbrowa Górnicza szpital 277 48 48 17.33% 0.01733
47 97.92%
67 Dom Pomocy Społecznej "Pod Dębem '', ul. Norwida 1 Dąbrowa Górnicza dom pomocy społecznej 106 48 48 45.28% 0.04528
48 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BAZYLAK Marcin 40 Wyższe Dąbrowa Górnicza, 27205 61.25 Tak
2 WARWAS Robert Piotr 42 Wyższe Dąbrowa Górnicza, 17212 38.75 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych BAZYLAK Marcin Głosów ważnych oddanych na kandydatów WARWAS Robert Piotr
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Czapińskiego 8 Dąbrowa Górnicza 748 504 67.38% 0.06738
32.62% 244
2 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mireckiego 1 Dąbrowa Górnicza 254 139 54.72% 0.05472
45.28% 115
3 Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6 Dąbrowa Górnicza 769 433 56.31% 0.05631
43.69% 336
4 Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6 Dąbrowa Górnicza 756 429 56.75% 0.05675
43.25% 327
5 AOM Nr 1 SM "Lokator", ul. Jaworowa 2 Dąbrowa Górnicza 909 537 59.08% 0.05908
40.92% 372
6 Klub "Krąg", ul. Ludowa 19A Dąbrowa Górnicza 934 522 55.89% 0.05589
44.11% 412
7 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mireckiego 1 Dąbrowa Górnicza 670 395 58.96% 0.05896
41.04% 275
8 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza 535 299 55.89% 0.05589
44.11% 236
9 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza 891 487 54.66% 0.05466
45.34% 404
10 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza 825 474 57.45% 0.05745
42.55% 351
11 Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, ul. 3 Maja 30 Dąbrowa Górnicza 564 350 62.06% 0.06206
37.94% 214
12 II LO, ul. Górnicza 17 Dąbrowa Górnicza 593 373 62.90% 0.0629
37.10% 220
13 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górników Redenu 4 Dąbrowa Górnicza 470 317 67.45% 0.06745
32.55% 153
14 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górników Redenu 4 Dąbrowa Górnicza 816 565 69.24% 0.06924
30.76% 251
15 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Królowej Jadwigi 11 Dąbrowa Górnicza 853 543 63.66% 0.06366
36.34% 310
16 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karola Adamieckiego 12 Dąbrowa Górnicza 623 420 67.42% 0.06742
32.58% 203
17 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karola Adamieckiego 12 Dąbrowa Górnicza 495 356 71.92% 0.07192
28.08% 139
18 Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 45 Dąbrowa Górnicza 814 516 63.39% 0.06339
36.61% 298
19 I LO, ul. Kopernika 40 Dąbrowa Górnicza 971 675 69.52% 0.06952
30.48% 296
20 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 Dąbrowa Górnicza 432 276 63.89% 0.06389
36.11% 156
21 Przedszkole nr 6, ul. Robotnicza 33 Dąbrowa Górnicza 599 413 68.95% 0.06895
31.05% 186
22 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 Dąbrowa Górnicza 982 636 64.77% 0.06477
35.23% 346
23 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 Dąbrowa Górnicza 748 515 68.85% 0.06885
31.15% 233
24 Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Konopnickiej 56 Dąbrowa Górnicza 849 571 67.26% 0.06726
32.74% 278
25 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przystań", ul. Jasna 29 Dąbrowa Górnicza 308 222 72.08% 0.07208
27.92% 86
26 Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 45 Dąbrowa Górnicza 791 506 63.97% 0.06397
36.03% 285
27 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 Dąbrowa Górnicza 631 422 66.88% 0.06688
33.12% 209
28 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 Dąbrowa Górnicza 1036 682 65.83% 0.06583
34.17% 354
29 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1 Dąbrowa Górnicza 784 494 63.01% 0.06301
36.99% 290
30 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 Dąbrowa Górnicza 772 496 64.25% 0.06425
35.75% 276
31 Przedszkole nr 11, ul. Krasińskiego 35 Dąbrowa Górnicza 600 394 65.67% 0.06567
34.33% 206
32 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza 941 613 65.14% 0.06514
34.86% 328
33 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza 566 345 60.95% 0.06095
39.05% 221
34 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza 559 375 67.08% 0.06708
32.92% 184
35 Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi, ul. Gustawa Morcinka 4 Dąbrowa Górnicza 864 577 66.78% 0.06678
33.22% 287
36 Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi, ul. Gustawa Morcinka 4 Dąbrowa Górnicza 889 643 72.33% 0.07233
27.67% 246
37 Przedszkole nr 14, ul. Tysiąclecia 25a Dąbrowa Górnicza 844 549 65.05% 0.06505
34.95% 295
38 Klub "Unikat", ul. Kasprzaka 46 Dąbrowa Górnicza 926 597 64.47% 0.06447
35.53% 329
39 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 Dąbrowa Górnicza 477 269 56.39% 0.05639
43.61% 208
40 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 Dąbrowa Górnicza 812 528 65.02% 0.06502
34.98% 284
41 Przedszkole nr 12, ul. Ignacego Krasickiego 1 Dąbrowa Górnicza 515 340 66.02% 0.06602
33.98% 175
42 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 Dąbrowa Górnicza 543 376 69.24% 0.06924
30.76% 167
43 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 Dąbrowa Górnicza 310 213 68.71% 0.06871
31.29% 97
44 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 73 Dąbrowa Górnicza 817 479 58.63% 0.05863
41.37% 338
45 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 73 Dąbrowa Górnicza 788 513 65.10% 0.0651
34.90% 275
46 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, ul. Swobodna 59 Dąbrowa Górnicza 970 583 60.10% 0.0601
39.90% 387
47 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Kosmonautów 8 Dąbrowa Górnicza 570 361 63.33% 0.06333
36.67% 209
48 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20 Ujejsce 806 464 57.57% 0.05757
42.43% 342
49 Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Uczniowska 24 Trzebiesławice 411 244 59.37% 0.05937
40.63% 167
50 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Gospodarcza 1 Ząbkowice 510 272 53.33% 0.05333
46.67% 238
51 Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 Ząbkowice 746 475 63.67% 0.06367
36.33% 271
52 Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 Ząbkowice 321 194 60.44% 0.06044
39.56% 127
53 Szkoła Podstawowa nr 22, ul. Aleja Zwycięstwa 44 Ząbkowice 1194 687 57.54% 0.05754
42.46% 507
54 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Aleja Zwycięstwa 77 Ząbkowice 309 125 40.45% 0.04045
59.55% 184
55 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Aleja Zwycięstwa 77 Ząbkowice 461 184 39.91% 0.03991
60.09% 277
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Idzikowskiego 139 Tucznawa 938 614 65.46% 0.06546
34.54% 324
57 Świetlica Klub, ul. Przelotowa 185a Łęka 261 89 34.10% 0.0341
65.90% 172
58 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Górna 1 Okradzionów 448 229 51.12% 0.05112
48.88% 219
59 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188 Błędów 702 313 44.59% 0.04459
55.41% 389
60 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Sportowa 16 Strzemieszyce 832 417 50.12% 0.05012
49.88% 415
61 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76 Strzemieszyce 797 392 49.18% 0.04918
50.82% 405
62 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Obrońców Pokoju 7 Strzemieszyce 536 264 49.25% 0.04925
50.75% 272
63 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Strzemieszycka 390 Strzemieszyce 709 361 50.92% 0.05092
49.08% 348
64 Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61 Strzemieszyce 416 193 46.39% 0.04639
53.61% 223
65 Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Gołonoska 23 Łosień 526 314 59.70% 0.0597
40.30% 212
66 Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza, ul. Szpitalna 13 Dąbrowa Górnicza 33 20 60.61% 0.06061
39.39% 13
67 Dom Pomocy Społecznej "Pod Dębem '', ul. Norwida 1 Dąbrowa Górnicza 48 32 66.67% 0.06667
33.33% 16

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Czapińskiego 8 Dąbrowa Górnicza stały 1456 756 756 51.92% 0.05192
748 98.94%
2 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mireckiego 1 Dąbrowa Górnicza stały 589 255 255 43.29% 0.04329
254 99.61%
3 Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6 Dąbrowa Górnicza stały 1545 775 775 50.16% 0.05016
769 99.23%
4 Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Jaworowa 6 Dąbrowa Górnicza stały 1690 762 762 45.09% 0.04509
756 99.21%
5 AOM Nr 1 SM "Lokator", ul. Jaworowa 2 Dąbrowa Górnicza stały 1860 922 922 49.57% 0.04957
909 98.59%
6 Klub "Krąg", ul. Ludowa 19A Dąbrowa Górnicza stały 1955 942 942 48.18% 0.04818
934 99.15%
7 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mireckiego 1 Dąbrowa Górnicza stały 1369 683 683 49.89% 0.04989
670 98.10%
8 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały 1217 540 539 44.29% 0.04429
535 99.26%
9 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały 1831 904 903 49.32% 0.04932
891 98.67%
10 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 Dąbrowa Górnicza stały 1830 829 829 45.30% 0.0453
825 99.52%
11 Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, ul. 3 Maja 30 Dąbrowa Górnicza stały 1216 573 572 47.04% 0.04704
564 98.60%
12 II LO, ul. Górnicza 17 Dąbrowa Górnicza stały 1492 602 601 40.28% 0.04028
593 98.67%
13 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górników Redenu 4 Dąbrowa Górnicza stały 1071 475 475 44.35% 0.04435
470 98.95%
14 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górników Redenu 4 Dąbrowa Górnicza stały 1659 819 819 49.37% 0.04937
816 99.63%
15 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Królowej Jadwigi 11 Dąbrowa Górnicza stały 1837 856 856 46.60% 0.0466
853 99.65%
16 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karola Adamieckiego 12 Dąbrowa Górnicza stały 1332 630 630 47.30% 0.0473
623 98.89%
17 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karola Adamieckiego 12 Dąbrowa Górnicza stały 1038 498 498 47.98% 0.04798
495 99.40%
18 Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 45 Dąbrowa Górnicza stały 1715 820 818 47.70% 0.0477
814 99.51%
19 I LO, ul. Kopernika 40 Dąbrowa Górnicza stały 1928 975 974 50.52% 0.05052
971 99.69%
20 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 Dąbrowa Górnicza stały 882 442 441 50.00% 0.05
432 97.96%
21 Przedszkole nr 6, ul. Robotnicza 33 Dąbrowa Górnicza stały 1482 602 602 40.62% 0.04062
599 99.50%
22 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 Dąbrowa Górnicza stały 1880 989 989 52.61% 0.05261
982 99.29%
23 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 Dąbrowa Górnicza stały 1499 754 754 50.30% 0.0503
748 99.20%
24 Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Konopnickiej 56 Dąbrowa Górnicza stały 1575 857 857 54.41% 0.05441
849 99.07%
25 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przystań", ul. Jasna 29 Dąbrowa Górnicza stały 565 311 311 55.04% 0.05504
308 99.04%
26 Klub "Helikon", ul. Wojska Polskiego 45 Dąbrowa Górnicza stały 1512 803 799 52.84% 0.05284
791 99.00%
27 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 Dąbrowa Górnicza stały 1406 633 634 45.09% 0.04509
631 99.53%
28 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 5 Dąbrowa Górnicza stały 2236 1044 1044 46.69% 0.04669
1036 99.23%
29 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1 Dąbrowa Górnicza stały 1807 798 786 43.50% 0.0435
784 99.75%
30 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 Dąbrowa Górnicza stały 1654 779 779 47.10% 0.0471
772 99.10%
31 Przedszkole nr 11, ul. Krasińskiego 35 Dąbrowa Górnicza stały 1177 604 604 51.32% 0.05132
600 99.34%
32 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały 1808 947 947 52.38% 0.05238
941 99.37%
33 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały 1088 569 569 52.30% 0.0523
566 99.47%
34 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 24 Dąbrowa Górnicza stały 1039 561 561 53.99% 0.05399
559 99.64%
35 Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi, ul. Gustawa Morcinka 4 Dąbrowa Górnicza stały 1657 874 874 52.75% 0.05275
864 98.86%
36 Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi, ul. Gustawa Morcinka 4 Dąbrowa Górnicza stały 1727 896 896 51.88% 0.05188
889 99.22%
37 Przedszkole nr 14, ul. Tysiąclecia 25a Dąbrowa Górnicza stały 1824 854 854 46.82% 0.04682
844 98.83%
38 Klub "Unikat", ul. Kasprzaka 46 Dąbrowa Górnicza stały 1928 932 932 48.34% 0.04834
926 99.36%
39 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 Dąbrowa Górnicza stały 943 482 482 51.11% 0.05111
477 98.96%
40 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 Dąbrowa Górnicza stały 1730 822 822 47.51% 0.04751
812 98.78%
41 Przedszkole nr 12, ul. Ignacego Krasickiego 1 Dąbrowa Górnicza stały 1186 523 523 44.10% 0.0441
515 98.47%
42 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 Dąbrowa Górnicza stały 1378 549 549 39.84% 0.03984
543 98.91%
43 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 Dąbrowa Górnicza stały 802 312 312 38.90% 0.0389
310 99.36%
44 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 73 Dąbrowa Górnicza stały 1722 822 820 47.62% 0.04762
817 99.63%
45 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 73 Dąbrowa Górnicza stały 2029 793 791 38.98% 0.03898
788 99.62%
46 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, ul. Swobodna 59 Dąbrowa Górnicza stały 2340 976 975 41.67% 0.04167
970 99.49%
47 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Kosmonautów 8 Dąbrowa Górnicza stały 1257 571 571 45.43% 0.04543
570 99.82%
48 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20 Ujejsce stały 1852 815 815 44.01% 0.04401
806 98.90%
49 Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Uczniowska 24 Trzebiesławice stały 864 412 412 47.69% 0.04769
411 99.76%
50 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Gospodarcza 1 Ząbkowice stały 1368 515 515 37.65% 0.03765
510 99.03%
51 Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 Ząbkowice stały 1679 749 749 44.61% 0.04461
746 99.60%
52 Dom Kultury, ul. Chemiczna 2 Ząbkowice stały 694 322 322 46.40% 0.0464
321 99.69%
53 Szkoła Podstawowa nr 22, ul. Aleja Zwycięstwa 44 Ząbkowice stały 2355 1208 1209 51.34% 0.05134
1194 98.76%
54 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Aleja Zwycięstwa 77 Ząbkowice stały 1045 311 311 29.76% 0.02976
309 99.36%
55 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Aleja Zwycięstwa 77 Ząbkowice stały 1450 464 464 32.00% 0.032
461 99.35%
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Idzikowskiego 139 Tucznawa stały 1974 941 941 47.67% 0.04767
938 99.68%
57 Świetlica Klub, ul. Przelotowa 185a Łęka stały 589 261 261 44.31% 0.04431
261 100.00%
58 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Górna 1 Okradzionów stały 992 451 451 45.46% 0.04546
448 99.33%
59 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188 Błędów stały 1509 703 704 46.65% 0.04665
702 99.72%
60 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Sportowa 16 Strzemieszyce stały 1847 835 835 45.21% 0.04521
832 99.64%
61 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76 Strzemieszyce stały 2006 804 804 40.08% 0.04008
797 99.13%
62 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Obrońców Pokoju 7 Strzemieszyce stały 1266 543 543 42.89% 0.04289
536 98.71%
63 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Strzemieszycka 390 Strzemieszyce stały 1630 711 711 43.62% 0.04362
709 99.72%
64 Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61 Strzemieszyce stały 1113 421 421 37.83% 0.03783
416 98.81%
65 Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Gołonoska 23 Łosień stały 1214 534 534 43.99% 0.04399
526 98.50%
66 Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza, ul. Szpitalna 13 Dąbrowa Górnicza szpital 152 33 33 21.71% 0.02171
33 100.00%
67 Dom Pomocy Społecznej "Pod Dębem '', ul. Norwida 1 Dąbrowa Górnicza dom pomocy społecznej 107 48 48 44.86% 0.04486
48 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Dąbrowa Górnicza - ogółem 1 25 5 114 982 96 349 67 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 35 1
Ogółem 70 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 242 118 49% 124 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 1 20% 4 80%
Ogółem 242 118 49% 124 51%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 47 47 46
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 48 45 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 31 13 42% 18 58%
30-39 53 22 42% 31 58%
40-59 110 59 54% 51 46%
60+ 48 24 50% 24 50%
Ogółem 242 118 49% 124 51%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 5 1 20% 4 80%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 5 1 20% 4 80%