Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 149 320
Wyborców 122 108
Obwodów 79
  • Wybory do Rady Miejskiej w Bytomiu
  • Wybory Prezydenta Bytomia
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały Tak 8 Marca, Bogusławskiego, Bukowa, Cisowa, Dembowskiego, Dębowa, Długosza, Dzierżonia, Francuska od nr 1 - 45 kolejno, Frenzla od nr 102 do końca ulicy kolejno, Jaśminowa, Jesionowa, Leszczynowa, Olchowa, Szyb Zachodni, Świerkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wieniawskiego, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Zgody.
2 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały Tak Energetyki, Francuska od nr 46 do końca ulicy kolejno, Rajonalizatorów od nr 22 do końca ulicy kolejno.
3 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały Tak Alberta, Asnyka, Andersa, Bluszczowa, Bobrecka, Bończyka, Chroboka, Dąbrowskiego, Dolna, Drobczyka, Elektrownia, Elsnera, Feliksa, Frenzla od nr 1 – 101 kolejno, Gruntowa, Hutnicza, Karbowska, Lema, Lipowa, Łaszczyka, Matki Ewy, Niska, Nowaka-Jeziorańskiego, Ogrodowa, Opolska, Plac Niepodległości, Plac Słoneczny, Pogodna, Przelotowa, Racjonalizatorów od nr 1 – 21 kolejno, Reptowska od nr 1 – 19 kolejno, Skośna, Skwer Ofiar Tragedii Górnośląskiej, Stara, Stroma, Szyb Pilgera, Warszawska, Wąska, Włodarska, Wodna, Wolnego, Wysoka, Zamkowa, Zjednoczenia.
4 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom stały Nie Bławatkowa, Chłopska, Brzask, Nowa, Samotna, Reptowska od nr 20 - 58 parzyste i od nr 59 do końca ulicy kolejno.
5 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom stały Nie Barlickiego, Stolarzowicka od nr 46 - 140 parzyste i od nr 47 - 91 nieparzyste, Michaloka, Reptowska od nr 21 - 57 nieparzyste.
6 Dom Pomocy Społecznej "KOMBATANT", ul. Stolarzowicka 33 Bytom stały Tak Kasztanowa, Felińskiego od nr 2 - 62 parzyste, Rolna, Skwer Bonczola, Stolarzowicka od nr 19 - 45 kolejno.
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały Nie Daleka, Felińskiego od nr 1 - 61 nieparzyste, Jaskółcza, Plac Szpitalny, Stolarzowicka od nr 1 - 18 kolejno, Styczyńskiego.
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały Nie Droga Ewy, Droga Tomasza, Felińskiego od nr 63 do końca ulicy kolejno, Nickla od nr 83 do końca ulicy nieparzyste.
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały Nie Leśnictwo, Nickla od nr 1 - 81 nieparzyste i od nr 2 do końca ulicy parzyste, Relaksowa.
10 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Racławicka 17 Bytom stały Nie Borowa, Celna od nr 1 - 18 kolejno bez nr 7, Falista, Kołłątaja, Konstytucji od nr 102 do końca ulicy kolejno, Krańcowa, Łanowa, Mała, Marka, Miechowicka od nr 2 do końca ulicy parzyste, Młodzieżowa, Orkana, Pocztowa, Racławicka, Techniczna, Tomasza.
11 Szkoła Podstawowa Nr 21, budynek przy ul. Worpie 14 - 16 Bytom stały Nie Czackiego, Elżbiety, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Konstytucji od nr 63 – 89 nieparzyste i od nr 74 – 88„c” parzyste, Worpie od nr 1 do końca ulicy nieparzyste.
12 Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2, ul. Popiełuszki 9 Bytom stały Tak ul. Braci Śniadeckich, Karlika, Konstytucji od nr 90 – 101„b” kolejno, Miechowicka od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Popiełuszki, Worpie od nr 2 do końca ulicy parzyste.
13 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Rataja 3 Bytom stały Tak Baczyńskiego od nr 10 do końca ulicy kolejno, Bolesława Krzywoustego, Glinki, Huty Julia, Konstytucji od nr 1 - 40"B" kolejno, Kolonia Rubież, Krafczyka, Niemcewicza, Noskowskiego, Pasteura, Plac Drzymały, Pod Brzozami, Rataja, Stara Cynkownia, Ustronie, Zabrzańska od nr 155 do końca ulicy nieparzyste.
14 Zespół Szkół Specjalnych Nr 3, ul. Konstytucji 20 - 22 Bytom stały Nie Baczyńskiego od nr 1 - 9 kolejno, Czajkowskiego, Jochymczyka, Konstytucji od nr 41 - 62 kolejno i od 64 - 72 parzyste, Olszewskiego, Plac Na Bobrku, Stalmacha, Stalowa, Wytrwałych, Zabrzańska od nr 114 do końca ulicy parzyste i od nr 131 - 153 nieparzyste, Żwirowa.
15 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały Tak Broniewskiego, Fitelberga, Grota-Roweckiego od nr 1 - 7 kolejno i od nr 9 - 15 nieparzyste, Hallera, Harcerska, Obywatelska.
16 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały Tak Grota-Roweckiego od nr 8 do końca ulicy parzyste i od nr 17 do końca ulicy nieparzyste, Krupińskiego od nr 1 - 9 kolejno, Orzegowska od nr 13 - 26 kolejno, Piątka od nr 14 do końca ulicy parzyste.
17 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały Tak Bażantowa, Godulska, Orzegowska od nr 27 do końca ulicy kolejno.
18 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Frycza Modrzewskiego 5 Bytom stały Tak Frycza Modrzewskiego, Krupińskiego od nr 10 do końca ulicy kolejno, Piątka od nr 1 - 12 kolejno i od nr 13 do końca ulicy nieparzyste, Skromna, Skwer Larischa, Witosa, Włodarskiego, Zabrzańska od nr 35 - 67 nieparzyste.
19 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom stały Tak Karpacka bez nr 27, Pomorska, Wyzwolenia od nr 2 - 20 parzyste i od nr 1 - 85 nieparzyste, Zabrzańska od nr 34 - 60 parzyste.
20 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom stały Tak Bałtycka, Małachowskiego od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Orzegowska od nr 1 - 12 kolejno, Tatrzańska, Zabrzańska od nr 62 - 96 parzyste i od nr 69 - 111 nieparzyste, Zakątek.
21 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom stały Tak Kosynierów, Małachowskiego od nr 2 do końca ulicy parzyste, Mazurska, Mierosławskiego, Osiedle Hutnicze, Podhalańska od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Puszkina, Wróblewskiego od nr 2 do końca ulicy parzyste, Zabrzańska od nr 98 - 112 parzyste i od nr 113 - 129 nieparzyste.
22 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom stały Tak Karpacka nr 27, Mochnackiego, Nowakowskiego, Podhalańska od nr 2 do końca ulicy parzyste, Rostkowskiego, Wiktora Maksa, Wróblewskiego od nr 1 do końca ulicy nieparzyste.
23 Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych, ul. Skrajna 14a Bytom stały Nie Golfowa, Kamienna, Łabędzia, Małgorzatki, Skrajna, Skwer Szajcy, Srebrna, Wyzwolenia od nr 22 do końca ulicy parzyste i od 87 do końca ulicy nieparzyste, Zabrzańska od nr 1 - 33 kolejno, Zielna.
24 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Świętochłowicka 12 Bytom stały Nie Apteczna, Cyryla i Metodego od nr 15 do końca ulicy nieparzyste, Fabryczna, Górnośląska, Kolonia Zygmunt, Kolonia Zgorzelec, Krótka, Ludowa, Ostatnia, Palińskiego, Rudna, Ściegiennego, Spacerowa, Świętochłowicka, Świętojańska, Szyby Rycerskie, Warzywna, Zapolskiej, Zielińskiego.
25 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom stały Nie Armii Krajowej od nr 1 - 36 kolejno, Chorzowska od nr 30"D" do końca ulicy parzyste, Cyryla i Metodego od nr 1 - 13 nieparzyste i od nr 2 - 36 parzyste, Jodłowa, Łagiewnicka, Młyńska, Plac Szalonka, Prosta, Romanowskiego, Żółkiewskiego, Jałowcowa, Krzyżowa od nr 2 do końca ulicy kolejno bez nr 2"A", 2"B", 2"C", 2"D", Lelewela.
26 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom stały Nie Adamka, Armii Krajowej od nr 37 do końca ulicy kolejno, Astrów, Bratków, Cyryla i Metodego od nr 38 do końca ulicy parzyste, Konwalii, Piotra, Pszczelna, Różana, Stokrotek, Tulipanów.
27 Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach, ul. Żołnierska 41 Bytom stały Nie Gajowa, Gutenberga, Jagodnik, Jasna, Koksowa, Ku Duklom, Nadziei, Osikowa, PCK, Pokoju, Przyjemna od nr 1 - 63 kolejno, Ptakowicka bez nr 1 i 2, Radosna, Sportowa, Zgrzebnioka, Żołnierska.
28 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Suchogórska 98 Bytom stały Tak Batalionów Chłopskich, Boczna, Boya-Żeleńskiego, Bytomska, Dąbrówki, Głogowska, Gombrowicza od nr 1 - 27 kolejno, Kaczmarczyków, Krzemienia, Paczyńska, Paderewskiego, Piastów Śląskich, Plac Witkiewicza, Pochyła, Podleśna, Powstańców, Przyjemna od nr 64 do końca ulicy kolejno, Ptakowicka nr 1 i 2, Rokitnicka, Stolarzowicka od nr 93 do końca ulicy nieparzyste i od nr 142 do końca ulicy parzyste, Suchogórska, Wrzosowa.
29 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Szansa dla Dziecka", Plac Jana 13 Bytom stały Nie Bolesława Śmiałego, Czecha, Damrota, Dunikowskiego, Fredry, Gombrowicza od nr 28 do końca ulicy kolejno, Kofty, Kościuszki, Krzyżowa Góra, Mieszka I, Musioła, Ossolińskiego, Plac Jana, Planeta, Szymkowiaka, Tęczowa, Trampisza, Winklera, Wróbla.
30 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom stały Tak 9 - go Maja, Długa, Herdy, Galmanowa, Jaskółki, Kadłubka, Kawki, Kokota, Korczaka, Miła, Obrońców Westerplatte, Partyzantów, Poniatowskiego, Prywatna, Skargi, Wodczaka, Wyszyńskiego.
31 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom stały Nie Dolomitowa, Drzewna, Górnicza, Holeczków, Lazarówka, Letnia, Łukowa, Niepodległości, Polna, Segiet, Strzelców Bytomskich od nr 272 do końca ulicy parzyste i od nr 279 do końca ulicy nieparzyste.
32 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom stały Nie Blachówka, Jagodowa, Malinowa, Myśliwska, Okólna, Spółdzielców, Tysiąclecia od nr 23 do końca ulicy kolejno, Wiejska, Władysława Łokietka.
33 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom stały Nie Legnicka, Rydza-Śmigłego od nr 9 do końca ulicy nieparzyste i od nr 10 - 16 parzyste, Tysiąclecia od nr 1 - 22 kolejno.
34 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom stały Nie 11 - go Listopada, Gwarków Tarnogórskich, Narutowicza, Rydza-Śmigłego od nr 1 – 8 kolejno, Strzelców Bytomskich od nr 217 – 247 nieparzyste.
35 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom stały Nie Celna nr 7 i od nr 19 do końca ulicy kolejno, Dąbrowa Miejska, Dworska od nr 3 do końca ulicy kolejno, Hajdy, Hakuby, Leśna, Magdaleny, Nowy Dwór, Owocowa, Plac Żeromskiego, Przy Kopalni Bytom, Sosnowa, Strzelców Bytomskich od nr 50„e” – 100 parzyste i od nr 53 – 215 nieparzyste, Węglowa.
36 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Wojciechowskiego 6 Bytom stały Nie ul. Komisji Edukacji Narodowej, Plac Pokoju, Plac Powstańców Śląskich, Przerwy-Tetmajera, Rydza-Śmigłego od nr 18 do końca ulicy parzyste, Skwer Modrzejewskiej, Skwer Na Stroszku, Skwer Osiedlowy, Skwer Zelwerowicza, Strzelców Bytomskich od nr 249 – 277 nieparzyste, Wojciechowskiego.
37 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały Tak Hlonda od nr 1 do nr 43 kolejno, Strzelców Bytomskich od nr 234 - 270 parzyste.
38 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały Tak Hlonda od nr 44 do końca ulicy kolejno, Leszczyka, Modrzewiowa.
39 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały Tak Szymały
40 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały Tak Graniczna, Podmiejska, Sikorskiego, Spokojna, Strzelców Bytomskich od nr 102 - 232 parzyste
41 Państwowe Szkoły Budownictwa-Zespół Szkół, ul. Powstańców Śląskich 10 Bytom stały Tak Akacjowa, Alejka Marka Sienickiego, Dworska nr 1 i 2, Fałata od nr 18 do końca ulicy parzyste i od nr 41 do końca ulicy nieparzyste, Grabowa, Jaworowa, Klonowa , Kraszewskiego od nr 11 do końca ulicy kolejno, Odrzańska od nr 1 – 71 kolejno, Piekarska od nr 94 do końca ulicy parzyste i od nr 89 do końca ulicy nieparzyste, Powstańców Śląskich od nr 14 do końca ulicy kolejno i nr 10, Skwer Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Woźniaka od nr 2 – 68 parzyste i od nr 1 – 51 nieparzyste.
42 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Powstańców Śląskich 2 Bytom stały Nie Białego, Cybisa, Gallusa, Grottgera od nr 1 - 11 kolejno i nr 13, Gwarecka, Kędzierzyńska, Krucza, Kruszcowa, Kwiatowa, Mickiewicza od nr 27 do końca ulicy nieparzyste i od nr 30 do końca ulicy parzyste, Oświęcimska od nr 17 do końca ulicy kolejno, Powstańców Śląskich od nr 1 - 13 kolejno bez nr 10, Północna, Sandomierska, Słoneczna, Stawowa, Towarzyska, Tramwajarzy, Ułańska, Wesoła, Witczaka od nr 123 - do końca ulicy nieparzyste i od nr 150 do końca ulicy parzyste, Zielona.
43 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40, ul. Orląt Lwowskich 12b Bytom stały Tak Chełmońskiego, Czarnieckiego, Grottgera od nr 12 do końca ulicy kolejno bez nr 13, Orląt Lwowskich od nr 11 do końca ulicy kolejno, Oświęcimska od nr 1 - 16 kolejno, Piekarska od nr 56 - 92 parzyste i od nr 67 - 87 nieparzyste, Plac Słowiański, Rudzkiego.
44 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom stały Nie Mickiewicza od nr 1 - 25 nieparzyste i od nr 2 - 28 parzyste, Orląt Lwowskich od nr 1 - 10 kolejno, Plac Wojska Polskiego, Prusa od nr 1 - 15 nieparzyste od nr 2 - 26 parzyste.
45 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom stały Nie Alojzjanów, Jana Pawła II, Kamieńska, Kossaka, Lenartowicza, Plac Akademicki numery parzyste, Plac Stanek, Staffa, Szafranka, Witczaka od nr 55 – 121 nieparzyste i od nr 56 – 148 parzyste.
46 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Żeromskiego 26 Bytom stały Tak Bolesława Chrobrego od nr 21 do końca ulicy kolejno, Plac Akademicki numery nieparzyste, Plac Hiolskiego, Plac Jana III Sobieskiego, Prusa od nr 17 do końca ulicy nieparzyste i od nr 28 do końca ulicy parzyste, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego.
47 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom stały Nie Korfantego od nr 17 do końca ulicy kolejno, Matejki od nr 2 - 38 parzyste i od nr 1 - 29 nieparzyste, Piłsudskiego od nr 69"A" do końca ulicy kolejno, Sokoła, Szkolna, Staromiejska, Witczaka od nr 1 - 34 kolejno.
48 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom stały Nie Floriańska, Jaronia, Kingi, Kochanowskiego od nr 28 do końca ulicy kolejno, Konopnickiej, Miętkiewicza, Musialika, Plac Barbary, Rodziewiczówny, Szczęść Boże, Witczaka od nr 35 - 54 kolejno.
49 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom stały Tak Brzezińska, Kochanowskiego od nr 1 - 27 kolejno, Królowej Jadwigi, Reymonta.
50 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom stały Nie Pszczyńska, Chorzowska od nr 1 - 13 kolejno, Kopalniana, Siemianowicka, Sienna.
51 Technikum nr 4, Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom stały Tak Głęboka, Katowicka od nr 24 do końca ulicy parzyste i od nr 27 do końca ulicy nieparzyste, Korfantego od nr 1 - 16 kolejno, Krakowska, Matejki od nr 40 do końca ulicy parzyste i od nr 31 do końca ulicy nieparzyste, Plac Klasztorny, Przechodnia, Rycerska, Szymanowskiego, Wałowa.
52 Technikum Nr 4, ul. Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom stały Tak Miarki od nr 16 do końca ulicy kolejno, Rostka, Zamenhofa.
53 Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Prokopa 3 Bytom stały Nie Chorzowska od nr 14 - 23 kolejno, Dojazd, Kilara, Prokopa, Tuwima.
54 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Chorzowska 28H Bytom stały Nie Bema, Bernardyńska, Chorzowska od nr 24 - 30"C" kolejno, Cicha, Głowackiego, Kołobrzeska, Łączna, Mikołaja, Miodowa, Schenka, Smółki.
55 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 2, ul. Arki Bożka 21 Bytom stały Nie Arki Bożka, Chorzowska od nr 31 do końca ulicy nieparzyste, Krzyżowa nr 1, 2"A", 2"B", 2"C", 2"D".
56 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom stały Tak Łużycka od nr 2 – 22 parzyste i od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Wrocławska od nr 15 do końca ulicy nieparzyste.
57 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom stały Tak Łużycka od nr 24 do końca ulicy parzyste, Olimpijska, Piłkarska, Topolowa, Zachodnia.
58 Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych, ul. Wrocławska 120 Bytom stały Tak Kazimierza Wielkiego, Pułaskiego od nr 36 do końca ulicy parzyste, Reja, Wrocławska od nr 88 do końca ulicy parzyste.
59 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały Tak Chopina, Kasprowicza, Obozowa, Pionierów, Pułaskiego od nr 1 - 34 kolejno i od nr 35 do końca ulicy nieparzyste, Rajska, Robotnicza, Wrocławska od nr 14 - 86 parzyste.
60 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały Tak Malczewskiego, Myśliwca, Orzeszkowej, Pilotów, Przemysłowa, Rejtana, Sendlerowej, Składowa, Solskiego, Towarowa, Wallisa, Żwirki i Wigury.
61 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały Tak Chrzanowskiego od nr 1"C" do końca ulicy kolejno, Didura, Janasa, Niedźwiadka-Okulickiego, Olejniczaka, Siemiradzkiego, Skłodowskiej-Curie, Skwer Wiktora, Stefana Batorego od nr 17 do końca ulicy kolejno, Wyczółkowskiego od nr 15 do końca ulicy kolejno, Wyspiańskiego, Zygmunta Starego.
62 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom stały Nie Aleja Legionów od nr 1 - 49 nieparzyste i od nr 2 - 12 parzyste, Axentowicza, Cegielniana, Fałata od nr 1 - 39 nieparzyste i od nr 2 - 16 parzyste, Ligonia, Odlanickiej-Poczobutt, Plac Rodła, Skwer Matki Teresy z Kalkuty, Skwer Ślebody, Woźniaka od nr 53 do końca ulicy nieparzyste i od nr 70 do końca ulicy parzyste.
63 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom stały Nie Bolesława Chrobrego od nr 1 - 20 kolejno, Nawrota, Piekarska od nr 24 - 54 parzyste i od nr 35 - 65 nieparzyste, Powstańców Warszawskich od nr 76 do końca ulicy kolejno, Smolenia.
64 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego, ul. Tarnogórska 2 Bytom stały Tak Aleja Legionów od nr 14 do końca ulicy parzyste i od nr 51 do końca ulicy nieparzyste, Chrzanowskiego nr 1, 1"A", 1"B", Morcinka, Odrzańska od nr 72 do końca ulicy kolejno, Parkowa, Plac Bruninga, Strzelców Bytomskich od nr 15 - 51 nieparzyste i od nr 8 - 50"D" parzyste, Tarnogórska.
65 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelców Bytomskich 11 Bytom stały Tak Drzymały, Kasperka, Kraszewskiego od nr 1 - 10 kolejno, Piłsudskiego od nr 1 - 27 nieparzyste i od nr 2 - 20 parzyste, Powstańców Warszawskich od nr 33 - 75 kolejno, Skwer Bartosika, Skwer Kobierskiego, Strzelców Bytomskich od nr 1 - 13 nieparzyste i od nr 2 - 6 parzyste, Wrocławska od nr 1 - 13 kolejno.
66 Zakład Budynków Miejskich Sp. z o. o., ul. Kolejowa 2a Bytom stały Tak Chłodna, Estreichera, Kolejowa, Ligęzy, Plac Kruczkowskiego, Plac Targalskiego, Stefana Batorego od nr 1 - 16 kolejno, Wyczółkowskiego od nr 1 - 14 kolejno.
67 IV Liceum Ogólnokształcące, pl. Sikorskiego 1 Bytom stały Nie Dworcowa, Jagiellońska, Moniuszki, Plac Wolskiego, Powstańców Warszawskich od nr 1 - 32 kolejno, Sądowa.
68 IV Liceum Ogólnokształcące, Plac Sikorskiego 1 Bytom stały Nie Józefczaka, Katowicka od nr 1 - 25 nieparzyste i od nr 2 - 22 parzyste, Krawiecka, Miarki od nr 1 - 15 kolejno, Piastów Bytomskich, Plac Sikorskiego, Rzeźnicza.
69 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Strażacka 2 Bytom stały Nie Browarniana, Gliwicka, Jainty, Kościelna, Koziołka, Kwietniewskiego, Lwowskich Dzieci, Mariacka, Murarska, Piekarska od nr 1 - 33 nieparzyste i od nr 2 - 22 parzyste, Piłsudskiego od nr 22 - 68 parzyste i od nr 29 - 69 nieparzyste, Plac Grunwaldzki, Plac Kościuszki, Podgórna, Rynek, Strażacka, Targowa, Webera, Zaułek.
70 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ EWANGELICKI DOM OPIEKI "OSTOJA POKOJU", ul. Matki Ewy 1 Bytom dom pomocy społecznej Nie Matki Ewy 1
71 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ STOWARZYSZENIA "POMOCNA DŁOŃ", DOM SENIORA "DOLOMITY", Strzelców Bytomskich 450 Bytom dom pomocy społecznej Nie Strzelców Bytomskich 450
72 CENTRUM POMOCY PW. DUCHA ŚWIĘTEGO, Krakowska 30 Bytom dom pomocy społecznej Nie Krakowska 30
73 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1, Żeromskiego 7 Bytom szpital Nie Żeromskiego 7
74 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1 /BUDYNEK ALEJA LEGIONÓW 49, Żeromskiego 7 Bytom szpital Nie Żeromskiego 7
75 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2, Batorego 15 Bytom szpital Nie Batorego 15
76 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4, al. Legionów 10 Bytom szpital Nie al. Legionów 10
77 ARESZT ŚLEDCZY, Wrocławska 4 Bytom areszt Śledczy Nie Wrocławska 4
78 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH, Dworcowa 7 Bytom dom pomocy społecznej Nie Dworcowa 7
79 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY DLA PRZEWLEKLE CHORYCH ZGROMADZENIA SŁUŻEBNIC N. S. J., Piekarska 59 Bytom dom pomocy społecznej Nie Piekarska 59

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 8 Marca, Alberta, Andersa, Asnyka, Baczyńskiego, Barlickiego, Bluszczowa, Bławatkowa, Bobrecka, Bogusławskiego, Bolesława Krzywoustego, Bończyka, Borowa, Braci Śniadeckich, Brzask, Bukowa, Celna od nr 1 - 18 kolejno bez nr 7, Chłopska, Chroboka, Cisowa, Czackiego, Czajkowskiego, Daleka, Dąbrowskiego, Dembowskiego, Dębowa, Długosza, Dolna, Drobczyka, Droga Ewy, Droga Tomasza, Dzierżonia, Elektrownia, Elsnera, Elżbiety, Energetyki, Falista, Feliksa, Felińskiego, Francuska, Frenzla, Glinki, Gruntowa, Hutnicza, Huty Julia, Jaskółcza, Jaśminowa, Jesionowa, Jochymczyka, Karbowska, Karlika, Kasztanowa, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Kolonia Rubież, Kołłątaja, Konstytucji, Krafczyka, Krańcowa, Lema, Leszczynowa, Leśnictwo, Lipowa, Łanowa, Łaszczyka, Mała, Marka, Matki Ewy, Michaloka, Miechowicka, Młodzieżowa, Nickla, Niemcewicza, Niska, Noskowskiego, Nowa, Nowaka-Jeziorańskiego, Ogrodowa, Olchowa, Olszewskiego, Opolska, Orkana, Pasteura, Plac Drzymały, Plac Na Bobrku, Plac Niepodległości, Plac Słoneczny, Plac Szpitalny, Pocztowa, Pod Brzozami, Pogodna, Popiełuszki, Przelotowa, Racjonalizatorów, Racławicka, Rataja, Relaksowa, Reptowska, Rolna, Samotna, Skośna, Skwer Bonczola, Skwer Ofiar Tragedii Górnośląskiej, Stalmacha, Stalowa, Stara, Stara Cynkownia, Stolarzowicka od nr 1 - 91 nieparzyste i od nr 2 - 140 parzyste, Stroma, Styczyńskiego, Szyb Pilgera, Szyb Zachodni, Świerkowa, Techniczna, Tomasza, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wiązowa, Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Włodarska, Wodna, Wolnego, Worpie, Wysoka, Wytrwałych, Zabrzańska od nr 114 do końca ulicy parzyste i od nr 131 do końca ulicy nieparzyste, Zamkowa, Zgody, Zjednoczenia, Żwirowa 5 25 599 8 51
0.0000020000Nr 2 Adamka, Apteczna, Armii Krajowej, Astrów, Bałtycka, Bażantowa, Bratków, Broniewskiego, Chorzowska od nr 30„d” do końca ulicy parzyste, Cyryla i Metodego, Wiktora Maksa, Fabryczna, Fitelberga, Frycza Modrzewskiego, Grota-Roweckiego, Godulska, Golfowa, Górnośląska, Hallera, Harcerska, Jałowcowa, Jodłowa, Kamienna , Karpacka, Kolonia Zgorzelec, Kolonia Zygmunt, Konwalii, Kosynierów, Krótka, Krupińskiego, Krzyżowa od nr 2 do końca ulicy kolejno bez nr 2”a”, 2”b”, 2”c”, 2”d”, Lelewela, Ludowa, Łabędzia, Łagiewnicka, Małachowskiego, Małgorzatki, Mazurska, Mierosławskiego, Młyńska, Mochnackiego, Nowakowskiego, Obywatelska, Orzegowska, Osiedle Hutnicze, Ostatnia, Palińskiego, Piątka, Piotra, Plac Szalonka, Podhalańska, Pomorska, Prosta, Pszczelna, Puszkina, Romanowskiego, Rostkowskiego, Różana, Rudna, Skrajna, Skromna, Skwer Larischa, Skwer Szajcy, Spacerowa, Srebrna, Stokrotek, Szyby Rycerskie, Ściegiennego, Świętochłowicka, Świętojańska, Tatrzańska, Tulipanów, Warzywna, Witosa, Włodarskiego, Wróblewskiego, Wyzwolenia, Zabrzańska od nr 1 - 129 nieparzyste i od nr 2 - 112 parzyste, Zakątek, Zapolskiej, Zielińskiego, Zielna, Żółkiewskiego 5 23 503 8 52
0.0000030000Nr 3 11 - go Listopada, 9 - go Maja, Batalionów Chłopskich, Blachówka, Boczna, Bolesława Śmiałego, Boya-Żeleńskiego, Bytomska, Celna nr 7 i od nr 19do końca ulicy kolejno, Czecha, Damrota, Dąbrowa Miejska, Dąbrówki, Długa, Dolomitowa, Drzewna, Dunikowskiego, Dworska od nr 3 do końca ulicy kolejno, Fredry, Gajowa, Galmanowa, Głogowska, Gombrowicza, Górnicza, Graniczna, Gutenberga, Gwarków Tarnogórskich, Hajdy, Hakuby, Herdy, Hlonda, Holeczków, Jagodnik, Jagodowa, Jaskółki, Jasna, Kaczmarczyków, Kadłubka, Kawki, Kofty, Kokota, Koksowa, Komisji Edukacji Narodowej, Korczaka, Kościuszki, Krzemienia, Krzyżowa Góra, Ku Duklom, Lazarówka, Legnicka, Leszczyka, Leśna, Letnia, Łukowa, Magdaleny, Malinowa, Mieszka I, Miła, Modrzewiowa, Musioła, Myśliwska, Nadziei, Narutowicza, Niepodległości, Nowy Dwór, Obrońców Westerplatte, Okólna, Osikowa, Ossolińskiego, Owocowa, Paczyńska, Paderewskiego, Partyzantów, PCK, Piastów Śląskich, Plac Jana, Plac Pokoju, Plac Powstańców Śląskich, Plac Witkiewicza, Plac Żeromskiego, Planeta, Pochyła, Podleśna, Podmiejska, Pokoju, Polna, Poniatowskiego, Powstańców, Prywatna, Przerwy-Tetmajera, Przyjemna, Przy Kopalni Bytom, Ptakowicka, Radosna, Rokitnicka, Rydza-Śmigłego, Segiet, Sikorskiego, Skargi, Skwer Modrzejewskiej, Skwer Na Stroszku, Skwer Osiedlowy, Skwer Zelwerowicza, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielców, Stolarzowicka od nr 93 do końca ulicy nieparzyste i od nr 142 do końca ulicy parzyste, Strzelców Bytomskich od nr 50”e” do końca ulicy parzyste i od nr 53 do końca ulicy nieparzyste, Suchogórska, Szymały, Szymkowiaka, Tęczowa, Trampisza, Tysiąclecia, Węglowa, Wiejska, Winklera, Władysława Łokietka, Wodczaka, Wojciechowskiego, Wróbla, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zgrzebnioka, Żołnierska 5 22 833 8 54
0.0000040000Nr 4 Akacjowa, Alejka Marka Sienickiego, Alojzjanów, Arki Bożka, Bema, Bernardyńska, Białego, Bolesława Chrobrego od nr 21 do końca ulicy kolejno, Brzezińska, Chełmońskiego, Chorzowska od nr 1 do końca ulicy nieparzyste i od nr 2 - 30”c” parzyste, Cicha, Cybisa, Czarnieckiego, Dojazd, Dworska nr 1 i 2, Fałata od nr 18 do końca ulicy parzyste i od nr 41 do końca ulicy nieparzyste, Floriańska, Gallusa, Głęboka, Głowackiego, Grabowa, Grottgera, Gwarecka, Jana Pawła II, Jaronia, Jaworowa, Kamieńska, Katowicka od nr 24 do końca ulicy parzyste i od nr 27 do końca ulicy nieparzyste, Kędzierzyńska, Kilara, Kingi, Klonowa, Kochanowskiego, Kołobrzeska, Konopnickiej, Kopalniana, Korfantego, Kossaka, Krakowska, Kraszewskiego od nr 11 do końca ulicy kolejno, Królowej Jadwigi, Krucza, Kruszcowa, Krzyżowa nr 1, 2”a”, 2”b”, 2”c”, 2”d”, Kwiatowa, Lenartowicza, Łączna, Matejki, Miarki od nr 16 do końca ulicy kolejno, Mickiewicza, Miętkiewicza, Mikołaja, Miodowa, Musialika, Odrzańska od nr 1 - 71 kolejno, Orląt Lwowskich, Oświęcimska, Piekarska od nr 56 do końca ulicy parzyste i od nr 67 do końca ulicy nieparzyste, Piłsudskiego od nr 69”a” do końca ulicy kolejno, Plac Akademicki, Plac Barbary, Plac Hiolskiego, Plac Jana III Sobieskiego, Plac Klasztorny, Plac Słowiański, Plac Stanek, Plac Wojska Polskiego, Powstańców Śląskich, Północna, Prokopa, Prusa, Przechodnia, Pszczyńska, Reymonta, Rodziewiczówny, Rostka, Rudzkiego, Rycerska, Sandomierska, Schenka, Siemianowicka, Sienna, Skwer Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Słoneczna, Smółki, Sokoła, Staffa, Staromiejska, Stawowa, Szafranka, Szczęść Boże, Szkolna, Szymanowskiego, Towarzyska, Tramwajarzy, Tuwima, Ułańska, Wałowa, Wesoła, Witczaka, Woźniaka od nr 1 - 51 nieparzyste i od nr 2 - 68 parzyste, Zamenhofa, Zielona, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego 5 25 261 8 54
0.0000050000Nr 5 Aleja Legionów, Axentowicza, Bolesława Chrobrego od nr 1 - 20 kolejno, Browarniana, Cegielniana, Chłodna, Chopina, Chrzanowskiego, Didura, Drzymały, Dworcowa, Estreichera, Fałata od nr 1 - 39 nieparzyste i od nr 2 - 16 parzyste, Gliwicka, Jagiellońska, Jainty, Janasa, Józefczaka, Kasperka, Kasprowicza, Katowicka od nr 1 - 25 nieparzyste i od nr 2 - 22 parzyste, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kościelna, Koziołka, Kraszewskiego od nr 1 - 10 kolejno, Krawiecka, Kwietniewskiego, Ligęzy, Ligonia, Lwowskich Dzieci, Łużycka, Malczewskiego, Mariacka, Miarki od nr 1 - 15 kolejno, Moniuszki, Morcinka, Murarska, Myśliwca, Nawrota, Niedźwiadka-Okulickiego, Obozowa, Odlanickiej-Poczobutt, Odrzańska od nr 72 do końca ulicy kolejno, Olejniczaka, Olimpijska, Orzeszkowej, Parkowa, Piastów Bytomskich, Piekarska od nr 1 - 65 nieparzyste i od nr 2 - 54 parzyste, Pilotów, Piłkarska, Piłsudskiego od nr 1 - 69 kolejno, Pionierów, Plac Bruninga, Plac Grunwaldzki, Plac Kościuszki, Plac Kruczkowskiego, Plac Rodła, Plac Sikorskiego, Plac Targalskiego, Plac Wolskiego, Podgórna, Powstańców Warszawskich, Przemysłowa, Pułaskiego, Rajska, Reja, Rejtana, Robotnicza, Rynek, Rzeźnicza, Sądowa, Sendlerowej, Siemiradzkiego, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Skwer Bartosika, Skwer Kobierskiego, Skwer Matki Teresy z Kalkuty, Skwer Ślebody, Skwer Wiktora, Smolenia, Solskiego, Stefana Batorego, Strażacka, Strzelców Bytomskich od nr 1 - 51 nieparzyste i od nr 2 - 50”d” parzyste, Targowa, Tarnogórska, Topolowa, Towarowa, Wallisa, Webera, Woźniaka od nr 53 do końca ulicy nieparzyste i od nr 70 do końca ulicy parzyste, Wrocławska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zaułek, Zygmunta Starego, Żwirki i Wigury 5 24 912 8 51
Podsumowanie 25 122 108 40 262

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 5 5 5 5 25
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 6 7 7 7 6 33
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM" KW "WSPÓLNY BYTOM" 7 7 7 7 7 35
19 KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI KW NIEZALEŻNI 5 5 7 7 5 29
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA KWW ANDRZEJA PANKA 7 7 7 7 7 35
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI KWW BIS I DAMIANA BARTYLI 7 7 7 7 7 35

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
6 WĘŻYK Andrzej Janusz 56 wyższe KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM" Bytom
2 CZUBAK Jan Kazimierz 52 średnie techniczne KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Bytom
5 PANEK Andrzej Henryk 49 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA Bytom
3 JANAS Mariusz Andrzej 48 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Bytom
1 BARTYLA Damian Franciszek 45 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI Bytom
7 WOŁOSZ Mariusz Maciej 41 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Bytom
4 MICHAŁOWSKI Marek 67 wyższe KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI Orzech

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 25 602 11 274 11 260 43.98% 0.04398
10 852 96.38% 0.09638
Tak
2 23 521 10 483 10 474 44.53% 0.04453
10 148 96.89% 0.09689
Tak
3 22 847 10 322 10 285 45.02% 0.04502
9 887 96.13% 0.09613
Tak
4 25 300 10 736 10 726 42.40% 0.0424
10 304 96.07% 0.09607
Tak
5 24 953 10 917 10 907 43.71% 0.04371
10 401 95.36% 0.09536
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 613 35 26.39% 0.02639
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 579 25 3.06% 0.00306
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 3 386 33 6.56% 0.00656
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 900 35 23.07% 0.02307
18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM" 4 090 35 7.93% 0.00793
19 KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI 2 703 29 5.24% 0.00524
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA 4 592 35 8.90% 0.0089
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI 9 729 35 18.86% 0.01886

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 613 35 9 26.39% 0.02639
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 579 25 0 3.06% 0.00306
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 3 386 33 0 6.56% 0.00656
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 900 35 7 23.07% 0.02307
Tak
18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM" 4 090 35 1 7.93% 0.00793
Tak
19 KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI 2 703 29 0 5.24% 0.00524
Nie
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA 4 592 35 2 8.90% 0.0089
Tak
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI 9 729 35 6 18.86% 0.01886
Tak

Rada Miejska w Bytomiu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 STANISZEWSKI Michał Paweł 1 277 11.77% 0.01177
Tak
1 4 2 RUSNAK Arkadiusz Wojciech 167 1.54% 0.00154
Nie
1 4 3 MAJ Edyta Małgorzata 329 3.03% 0.00303
Nie
1 4 4 SZYMAŃSKI Piotr Paweł 421 3.88% 0.00388
Nie
1 4 5 ZDEBEL Aleksander Daniel 104 0.96% 0.00096
Nie
1 4 6 MARUSZCZAK Justyna Maria 154 1.42% 0.00142
Nie
1 4 7 JAKSIK-LĄDWIK Katarzyna Laura 106 0.98% 0.00098
Nie
1 5 1 ROLA Sławomir Roman 94 0.87% 0.00087
Nie
1 5 2 RYBARCZUK Euzebiusz Czesław 38 0.35% 0.00035
Nie
1 5 3 KANIOS Krystyna Renata 34 0.31% 0.00031
Nie
1 5 4 SMOLA Janusz Kazimierz 19 0.18% 0.00018
Nie
1 5 5 DYRO Iwona Dorota 49 0.45% 0.00045
Nie
1 8 1 KUBIAK Beata Lidia 202 1.86% 0.00186
Nie
1 8 2 BARLIK Robert Paweł 51 0.47% 0.00047
Nie
1 8 3 SPAŁEK-TYBOR Lucyna Miłosława 31 0.29% 0.00029
Nie
1 8 4 PITAS Krzysztof Janusz 24 0.22% 0.00022
Nie
1 8 5 PECZYŃSKA-KORCZAK Agnieszka Anna 66 0.61% 0.00061
Nie
1 8 6 OLEKSY Ryszard Józef 53 0.49% 0.00049
Nie
1 10 1 BARTKÓW Maciej Piotr 1 101 10.15% 0.01015
Tak
1 10 2 PRZEDPEŁSKA Julianna Teresa 389 3.58% 0.00358
Nie
1 10 3 MISZTAL Piotr Michał 248 2.29% 0.00229
Nie
1 10 4 HANCYK Anna Dorota 151 1.39% 0.00139
Nie
1 10 5 JASZCZAK Kamil Marcin 179 1.65% 0.00165
Nie
1 10 6 FREIER-PNIOK Barbara Helena 45 0.41% 0.00041
Nie
1 10 7 KOWAL Jolanta Bożena 197 1.82% 0.00182
Nie
1 18 1 PODYMA Mirosław Józef 374 3.45% 0.00345
Nie
1 18 2 BARTKOWIAK Izabela 91 0.84% 0.00084
Nie
1 18 3 KASPEREK Janusz Antoni 37 0.34% 0.00034
Nie
1 18 4 KOWALEWSKA Sabina Agnieszka 60 0.55% 0.00055
Nie
1 18 5 SROKA Zygmunt Edward 81 0.75% 0.00075
Nie
1 18 6 GROSZ-POCHAŁA Katarzyna 50 0.46% 0.00046
Nie
1 18 7 MARCINKOWSKI Bogdan Jan 55 0.51% 0.00051
Nie
1 19 1 GAWLIK Łukasz Kamil 208 1.92% 0.00192
Nie
1 19 2 WILCZAK Krzysztof Marian 31 0.29% 0.00029
Nie
1 19 3 GAJDA Mariusz Alfred 58 0.53% 0.00053
Nie
1 19 4 OSTROWSKA Małgorzata 84 0.77% 0.00077
Nie
1 19 5 KLIMKIEWICZ Joanna Cecylia 42 0.39% 0.00039
Nie
1 20 1 NAPIERAŁA Michał Zdzisław 693 6.39% 0.00639
Tak
1 20 2 LAKSA Dariusz Marek 380 3.50% 0.0035
Nie
1 20 3 KOZAK Izabela Edyta 66 0.61% 0.00061
Nie
1 20 4 GABRYEL Danuta Ewa 176 1.62% 0.00162
Nie
1 20 5 KRAJEWSKA Marta Barbara 18 0.17% 0.00017
Nie
1 20 6 PIÓREK Janusz Zbigniew 43 0.40% 0.0004
Nie
1 20 7 KOZAKOWSKI Łukasz Maciej 53 0.49% 0.00049
Nie
1 21 1 GAJOWIAK Krzysztof Jan 1 101 10.15% 0.01015
Tak
1 21 2 WAC Tomasz Maciej 914 8.42% 0.00842
Tak
1 21 3 STECZEK-BYCZEK Dorota Genowefa 123 1.13% 0.00113
Nie
1 21 4 KUJAWA Norbert 166 1.53% 0.00153
Nie
1 21 5 SZYMAŃSKA Agnieszka Monika 141 1.30% 0.0013
Nie
1 21 6 BORZEK Ewa Izabela 76 0.70% 0.0007
Nie
1 21 7 KURYLAS Maciej Paweł 202 1.86% 0.00186
Nie
2 4 1 STĘPIEŃ Joanna Krystyna 1 180 11.63% 0.01163
Tak
2 4 2 PAWLUS Grzegorz Marcin 285 2.81% 0.00281
Nie
2 4 3 KUKUŁA Katarzyna Krystyna 168 1.66% 0.00166
Nie
2 4 4 STRZELECKA Jolanta Zofia 163 1.61% 0.00161
Nie
2 4 5 RESPONDEK Norbert Jan 178 1.75% 0.00175
Nie
2 4 6 GAWENDA Krzysztof Piotr 375 3.70% 0.0037
Tak
2 4 7 WITTICH Paweł Tomasz 190 1.87% 0.00187
Nie
2 5 1 CZYŻ Joanna Izabella 147 1.45% 0.00145
Nie
2 5 2 KOWALSKI Ryszard 32 0.32% 0.00032
Nie
2 5 3 ŁUKAWSKA Maria Elżbieta 25 0.25% 0.00025
Nie
2 5 4 DZIEDZIŃSKI Tomasz Leon 27 0.27% 0.00027
Nie
2 5 5 JAKSIK Natalia Elfryda 27 0.27% 0.00027
Nie
2 8 1 TELĘGA Jacek Adam 263 2.59% 0.00259
Nie
2 8 2 DRABIK Krzysztof Paweł 150 1.48% 0.00148
Nie
2 8 3 PIĄTEK Magdalena 91 0.90% 0.0009
Nie
2 8 4 SOBKOWIAK Monika 36 0.35% 0.00035
Nie
2 8 5 CHABER Marek Tomasz 28 0.28% 0.00028
Nie
2 8 6 PYTEL Dorota Izabela 63 0.62% 0.00062
Nie
2 8 7 DUNAJ Łukasz Paweł 50 0.49% 0.00049
Nie
2 10 1 PATOŃ Piotr Jerzy 1 013 9.98% 0.00998
Tak
2 10 2 GRZYB Józef Paweł 346 3.41% 0.00341
Nie
2 10 3 KRIESER Witold Henryk 338 3.33% 0.00333
Nie
2 10 4 PIECHACZEK Agnieszka Barbara 128 1.26% 0.00126
Nie
2 10 5 MYSZOR Barbara Danuta 58 0.57% 0.00057
Nie
2 10 6 KULEJ Ewelina Rozalia 71 0.70% 0.0007
Nie
2 10 7 PROBIERZ Kamil Łukasz 450 4.43% 0.00443
Nie
2 18 1 BARTKOWIAK Kazimierz Andrzej 336 3.31% 0.00331
Nie
2 18 2 POSZ Marcin Henryk 102 1.01% 0.00101
Nie
2 18 3 LOTALA Ewa Małgorzata 34 0.34% 0.00034
Nie
2 18 4 CAŁUS Joanna Maria 44 0.43% 0.00043
Nie
2 18 5 GOMUŁA Waldemar Bartłomiej 30 0.30% 0.0003
Nie
2 18 6 SOBERSKA Irena Anna 32 0.32% 0.00032
Nie
2 18 7 KAŹMIEROWSKI Jan 53 0.52% 0.00052
Nie
2 19 1 SPENDEL Mirosław Andrzej 186 1.83% 0.00183
Nie
2 19 2 BIAŁECKI Janusz 73 0.72% 0.00072
Nie
2 19 3 POLAŃSKI Janusz 79 0.78% 0.00078
Nie
2 19 4 TOPOLEWSKA Patrycja Klaudia 66 0.65% 0.00065
Nie
2 19 5 WALCZOK Irena Krystyna 42 0.41% 0.00041
Nie
2 20 1 BULA Piotr Marian 533 5.25% 0.00525
Tak
2 20 2 KURZĄTKOWSKI Mariusz Rafał 452 4.45% 0.00445
Nie
2 20 3 SUCHANOWSKA Sabina Dorota 148 1.46% 0.00146
Nie
2 20 4 CEBULA Krzysztof Jan 82 0.81% 0.00081
Nie
2 20 5 KOBYŁKA Joanna Zofia 110 1.08% 0.00108
Nie
2 20 6 ŚWITALSKA Katarzyna Joanna 23 0.23% 0.00023
Nie
2 20 7 RZEPKA Wojciech Franciszek 92 0.91% 0.00091
Nie
2 21 1 BARTYLA Damian Franciszek 338 3.33% 0.00333
Nie
2 21 2 LEWICKI Michał 830 8.18% 0.00818
Tak
2 21 3 WADOWSKA Barbara Krystyna 260 2.56% 0.00256
Nie
2 21 4 PAPROCKA Halina 181 1.78% 0.00178
Nie
2 21 5 ŁĘGOWIK Krzysztof Mariusz 57 0.56% 0.00056
Nie
2 21 6 FRAS Witold Jan 43 0.42% 0.00042
Nie
2 21 7 RYBAK-PARYGA Agnieszka Ewa 40 0.39% 0.00039
Nie
3 4 1 BIEDA Michał Jerzy 1 446 14.63% 0.01463
Tak
3 4 2 MISIASZEK Michał Rafał 291 2.94% 0.00294
Tak
3 4 3 ŻYŁA Maria Stefania 228 2.31% 0.00231
Nie
3 4 4 HELLFEUER Katarzyna Danuta 171 1.73% 0.00173
Nie
3 4 5 SZYMANIAK Arkadiusz Stanisław 51 0.52% 0.00052
Nie
3 4 6 OGIERMAN Justyna Katarzyna 170 1.72% 0.00172
Nie
3 4 7 BRYŚ Wojciech Bohdan 194 1.96% 0.00196
Nie
3 5 1 PATAŁĄG Tadeusz Józef 111 1.12% 0.00112
Nie
3 5 2 SMOŁA Krystyna Teresa 47 0.48% 0.00048
Nie
3 5 3 MALUGA Marek Bogdan 15 0.15% 0.00015
Nie
3 5 4 JAROSZ Maria Halina 48 0.49% 0.00049
Nie
3 5 5 PITUŁA Marek Bogusław 45 0.46% 0.00046
Nie
3 8 1 BONK Henryk Antoni 454 4.59% 0.00459
Nie
3 8 2 PRUS-KOT Bożena Agata 185 1.87% 0.00187
Nie
3 8 3 CZURYSZKIEWICZ Iwona Teresa 76 0.77% 0.00077
Nie
3 8 4 GRABOWSKI Tomasz Zygmunt 131 1.32% 0.00132
Nie
3 8 5 BIAŁOBRZEWSKI Wiesław 40 0.40% 0.0004
Nie
3 8 6 NEUMAN Ewa Jolanta 101 1.02% 0.00102
Nie
3 8 7 JUST Marek Jan 90 0.91% 0.00091
Nie
3 10 1 JANAS Mariusz Andrzej 1 209 12.23% 0.01223
Tak
3 10 2 PAKOSZ Iwona Zyta 992 10.03% 0.01003
Tak
3 10 3 WERNER Piotr 121 1.22% 0.00122
Nie
3 10 4 KOZINOGA Dominik Łukasz 148 1.50% 0.0015
Nie
3 10 5 MACIAK Andrzej Adam 72 0.73% 0.00073
Nie
3 10 6 KACZMAREK Joanna Bożena 106 1.07% 0.00107
Nie
3 10 7 DYKSIŃSKA Marianna Grażyna 55 0.56% 0.00056
Nie
3 18 1 SUCHANEK Andrzej Tomasz 274 2.77% 0.00277
Nie
3 18 2 WIKTOR Bartosz Marek 70 0.71% 0.00071
Nie
3 18 3 MUSIALIK Katarzyna Jadwiga 107 1.08% 0.00108
Nie
3 18 4 KRAJEWSKA Izabela Maria 22 0.22% 0.00022
Nie
3 18 5 URBANIAK Maria Bożena 21 0.21% 0.00021
Nie
3 18 6 JANUSZ Izabela Monika 19 0.19% 0.00019
Nie
3 18 7 WIERNY Henryk Wawrzyniec 56 0.57% 0.00057
Nie
3 19 1 ADAMKOWICZ Jolanta 186 1.88% 0.00188
Nie
3 19 2 MAIER Józef Gerard 60 0.61% 0.00061
Nie
3 19 3 EKIERT Bernard Marcin 39 0.39% 0.00039
Nie
3 19 4 SAWICKA Martyna 89 0.90% 0.0009
Nie
3 19 5 SULEWSKA Brygida 14 0.14% 0.00014
Nie
3 19 6 NĘCEK Tomasz Ireneusz 19 0.19% 0.00019
Nie
3 19 7 TUREK Andrzej Kazimierz 37 0.37% 0.00037
Nie
3 20 1 MICHURA Janusz Czesław 174 1.76% 0.00176
Nie
3 20 2 JADCZAK Lech Stanisław 230 2.33% 0.00233
Nie
3 20 3 NOWAK Zofia Teresa 132 1.34% 0.00134
Nie
3 20 4 KOZIELSKI Sebastian Piotr 111 1.12% 0.00112
Nie
3 20 5 NAJTA Wioletta Barbara 23 0.23% 0.00023
Nie
3 20 6 STYK Joanna Marta 11 0.11% 0.00011
Nie
3 20 7 BIENIAS Iwona Anna 49 0.50% 0.0005
Nie
3 21 1 WILK Marek Stanisław 742 7.50% 0.0075
Tak
3 21 2 ROGOWSKI Jerzy 202 2.04% 0.00204
Nie
3 21 3 SZELIGA Ilona Elżbieta 193 1.95% 0.00195
Nie
3 21 4 HURAS Dorota Małgorzata 106 1.07% 0.00107
Nie
3 21 5 KY Robert Józef 226 2.29% 0.00229
Nie
3 21 6 SKUBIS Aleksandra Grażyna 46 0.47% 0.00047
Nie
3 21 7 NIESPOREK Łukasz Jan 32 0.32% 0.00032
Nie
4 4 1 WOŁOSZ Mariusz Maciej 1 799 17.46% 0.01746
Tak
4 4 2 NOWAK Grzegorz Janusz 371 3.60% 0.0036
Tak
4 4 3 GOIK Magdalena Maria 261 2.53% 0.00253
Nie
4 4 4 NEIDEK Mirosława Krystyna 77 0.75% 0.00075
Nie
4 4 5 MUSIELAK Joanna Olimpia 116 1.13% 0.00113
Nie
4 4 6 SICIŃSKI Maciej Tomasz 74 0.72% 0.00072
Nie
4 4 7 WINIARSKI Paweł Józef 300 2.91% 0.00291
Nie
4 5 1 DOMBROWSKI Edward 168 1.63% 0.00163
Nie
4 5 2 MAŚNICA Danuta Maria 75 0.73% 0.00073
Nie
4 5 3 PASTUSZKA Andrzej Roman 32 0.31% 0.00031
Nie
4 5 4 MARMOLA Małgorzata Agnieszka 36 0.35% 0.00035
Nie
4 5 5 RENDAK Tadeusz Józef 35 0.34% 0.00034
Nie
4 8 1 KASPEREK Tomasz Grzegorz 203 1.97% 0.00197
Nie
4 8 2 GLUZA Maciej Józef 76 0.74% 0.00074
Nie
4 8 3 CZERNICHOWSKA Mariola Jolanta 102 0.99% 0.00099
Nie
4 8 4 UNGER Łukasz Paweł 64 0.62% 0.00062
Nie
4 8 5 CHRUSZCZYCKA Agnieszka Iwona 35 0.34% 0.00034
Nie
4 8 6 PĘCHEREK Renata Barbara 27 0.26% 0.00026
Nie
4 8 7 MAZUR Krzysztof Piotr 55 0.53% 0.00053
Nie
4 10 1 PYRK Alfred Andrzej 705 6.84% 0.00684
Tak
4 10 2 SKALSKA Danuta Katarzyna 689 6.69% 0.00669
Nie
4 10 3 KOSTEK Andrzej Adam 440 4.27% 0.00427
Nie
4 10 4 SIEMIENIEC Przemysław 274 2.66% 0.00266
Nie
4 10 5 KRÓL Adrian Marian 59 0.57% 0.00057
Nie
4 10 6 SZMALEC Anna Maria 55 0.53% 0.00053
Nie
4 10 7 TUZIAK Bożena Anna 88 0.85% 0.00085
Nie
4 18 1 WĘŻYK Andrzej Janusz 1 139 11.05% 0.01105
Tak
4 18 2 GRZEBIEŃ Helena 65 0.63% 0.00063
Nie
4 18 3 POLOCZEK Piotr Zygmunt 74 0.72% 0.00072
Nie
4 18 4 PYKA Krzysztof 30 0.29% 0.00029
Nie
4 18 5 ŚLĘZAK Maria Aurelia 52 0.50% 0.0005
Nie
4 18 6 ŚWIESZCZAK Daniel Marian 6 0.06% 6.0E-5
Nie
4 18 7 WEISS Agnieszka Patrycja 65 0.63% 0.00063
Nie
4 19 1 MICHAŁEK Zbigniew Jacek 224 2.17% 0.00217
Nie
4 19 2 GŁOWACKI Adam 87 0.84% 0.00084
Nie
4 19 3 DOGIEL Bogusław 34 0.33% 0.00033
Nie
4 19 4 IWAN Andrzej 38 0.37% 0.00037
Nie
4 19 5 KOŁODZIEJ Maria 78 0.76% 0.00076
Nie
4 19 6 GRABOWSKA Joanna Katarzyna 74 0.72% 0.00072
Nie
4 19 7 KARKUS Weronika Sandra 43 0.42% 0.00042
Nie
4 20 1 MARTYN Kazimierz Eugeniusz 146 1.42% 0.00142
Nie
4 20 2 LANGOSZ Beata Alicja 102 0.99% 0.00099
Nie
4 20 3 ŚWIĄDER Mariusz 50 0.49% 0.00049
Nie
4 20 4 SAŁAMACHA Jan Zbigniew 55 0.53% 0.00053
Nie
4 20 5 DRZYZGA Bernadeta 40 0.39% 0.00039
Nie
4 20 6 BRYK Mirosława Katarzyna 8 0.08% 8.0E-5
Nie
4 20 7 KOŁTAŚ Andrzej 13 0.13% 0.00013
Nie
4 21 1 RABUS Robert Stanisław 452 4.39% 0.00439
Tak
4 21 2 MIENTUS Bożena Anna 253 2.46% 0.00246
Nie
4 21 3 ROKOSZ Krystyna Maria 117 1.14% 0.00114
Nie
4 21 4 BORYSOWSKA Małgorzata Maria 68 0.66% 0.00066
Nie
4 21 5 FEJKIEL-GIRUĆ Anna Maria 14 0.14% 0.00014
Nie
4 21 6 CHMIELEWSKI Marek 333 3.23% 0.00323
Nie
4 21 7 LEWICKI Paweł Władysław 428 4.15% 0.00415
Nie
5 4 1 BRZEZINKA Jacek Piotr 1 493 14.35% 0.01435
Tak
5 4 2 GAJOS Maciej Sylwester 266 2.56% 0.00256
Nie
5 4 3 PRAJS Aleksandra Joanna 471 4.53% 0.00453
Tak
5 4 4 FRAS Adam Jan 316 3.04% 0.00304
Nie
5 4 5 POLAK Teresa Agnieszka 201 1.93% 0.00193
Nie
5 4 6 WIELGUS Zofia Stanisława 158 1.52% 0.00152
Nie
5 4 7 MARIAŃSKI Adam Jacek 62 0.60% 0.0006
Nie
5 5 1 CZUBAK Jan Kazimierz 257 2.47% 0.00247
Nie
5 5 2 DOMBROWSKA Renata Ewa 89 0.86% 0.00086
Nie
5 5 3 STUPKA Kazimierz Karol 34 0.33% 0.00033
Nie
5 5 4 BEJ Barbara Zofia 49 0.47% 0.00047
Nie
5 5 5 NOWAK Kazimierz Stanisław 46 0.44% 0.00044
Nie
5 8 1 BOGDAŃSKA Hanna Krystyna 178 1.71% 0.00171
Nie
5 8 2 SZYMKOWIAK Marek Edward 114 1.10% 0.0011
Nie
5 8 3 RADOŁA Jan Marcin 91 0.87% 0.00087
Nie
5 8 4 PITAS Brygida Maria 111 1.07% 0.00107
Nie
5 8 5 DUDEK Damian Robert 67 0.64% 0.00064
Nie
5 8 6 WĄSIK Ewa Zofia 78 0.75% 0.00075
Nie
5 10 1 GLATTE Michał Bolesław 863 8.30% 0.0083
Tak
5 10 2 KĘDZIERSKI Andrzej 370 3.56% 0.00356
Tak
5 10 3 KOLEBA Artur Marek 257 2.47% 0.00247
Nie
5 10 4 MAŹNIAK Kazimiera 104 1.00% 0.001
Nie
5 10 5 WINNICKA Elżbieta 243 2.34% 0.00234
Nie
5 10 6 CHABIOR-MUNDAŁA Katarzyna Maria 86 0.83% 0.00083
Nie
5 10 7 GÓRSKI Leszek Andrzej 250 2.40% 0.0024
Nie
5 18 1 LEMPART Anna Maria 264 2.54% 0.00254
Nie
5 18 2 BOBRAS Czesław 77 0.74% 0.00074
Nie
5 18 3 NOWAK Anna Alicja 107 1.03% 0.00103
Nie
5 18 4 WOŹNICKA Marek Marcin 33 0.32% 0.00032
Nie
5 18 5 MICHEL Piotr Zygmunt 50 0.48% 0.00048
Nie
5 18 6 PIEKARSKA-KNYREK Martyna Mariola 38 0.37% 0.00037
Nie
5 18 7 KUŹNIECOW Piotr Tomasz 142 1.37% 0.00137
Nie
5 19 1 GRYSKO-KŁUJSZO Katarzyna Agnieszka 374 3.60% 0.0036
Nie
5 19 2 GEREMEK Mariusz Eugeniusz 90 0.87% 0.00087
Nie
5 19 3 KLEIN-SUCHY Katarzyna Magdalena 133 1.28% 0.00128
Nie
5 19 4 DELEWSKI Krzysztof 128 1.23% 0.00123
Nie
5 19 5 BOREK Paweł Bartosz 87 0.84% 0.00084
Nie
5 20 1 PANEK Andrzej Henryk 231 2.22% 0.00222
Nie
5 20 2 NOWAK Małgorzata 148 1.42% 0.00142
Nie
5 20 3 BORKOWSKA Stefania Marianna 21 0.20% 0.0002
Nie
5 20 4 PELLA Artur Piotr 26 0.25% 0.00025
Nie
5 20 5 WRODARCZYK Wojciech Krzysztof 26 0.25% 0.00025
Nie
5 20 6 KOKOT Aniela Janina 33 0.32% 0.00032
Nie
5 20 7 SZEWC Adam Zdzisław 94 0.90% 0.0009
Nie
5 21 1 KUPIJAJ Tomasz Mariusz 657 6.32% 0.00632
Tak
5 21 2 NOWAK Joachim Jan 495 4.76% 0.00476
Nie
5 21 3 SZOŁTYSIK-KACZMAREK Katarzyna Monika 463 4.45% 0.00445
Nie
5 21 4 JAMROZIK Kazimierz Wiesław 45 0.43% 0.00043
Nie
5 21 5 OKORSKA Joanna Ewa 104 1.00% 0.001
Nie
5 21 6 URZENITZOK Paweł Krzysztof 93 0.89% 0.00089
Nie
5 21 7 NAWROT Elżbieta Zuzanna 188 1.81% 0.00181
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BARTYLA Damian Franciszek 45 wyższe Bytom, 12 182 22.97 Druga tura
2 CZUBAK Jan Kazimierz 52 średnie techniczne Bytom, 1 223 2.31 Nie
3 JANAS Mariusz Andrzej 48 wyższe Bytom, 10 479 19.75 Nie
4 MICHAŁOWSKI Marek 67 wyższe Orzech, 5 574 10.51 Nie
5 PANEK Andrzej Henryk 49 wyższe Bytom, 4 015 7.57 Nie
6 WĘŻYK Andrzej Janusz 56 wyższe Bytom, 3 513 6.62 Nie
7 WOŁOSZ Mariusz Maciej 41 wyższe Bytom, 16 059 30.27 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały 2 008 964 963 47.96% 0.04796
949 98.55%
2 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały 2 184 947 943 43.18% 0.04318
926 98.20%
3 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały 1 833 608 608 33.17% 0.03317
603 99.18%
4 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom stały 2 071 1 076 1 074 51.86% 0.05186
1 068 99.44%
5 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom stały 2 177 1 048 1 048 48.14% 0.04814
1 035 98.76%
6 Dom Pomocy Społecznej "KOMBATANT", ul. Stolarzowicka 33 Bytom stały 2 113 1 170 1 170 55.37% 0.05537
1 156 98.80%
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały 1 907 892 892 46.78% 0.04678
883 98.99%
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały 1 961 1 060 1 062 54.16% 0.05416
1 052 99.06%
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały 1 626 892 889 54.67% 0.05467
877 98.65%
10 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Racławicka 17 Bytom stały 1 167 260 260 22.28% 0.02228
254 97.69%
11 Szkoła Podstawowa Nr 21, budynek przy ul. Worpie 14 - 16 Bytom stały 1 844 853 853 46.26% 0.04626
837 98.12%
12 Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2, ul. Popiełuszki 9 Bytom stały 1 580 678 675 42.72% 0.04272
665 98.52%
13 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Rataja 3 Bytom stały 1 431 481 481 33.61% 0.03361
476 98.96%
14 Zespół Szkół Specjalnych Nr 3, ul. Konstytucji 20 - 22 Bytom stały 1 625 311 311 19.14% 0.01914
307 98.71%
15 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały 1 883 677 677 35.95% 0.03595
668 98.67%
16 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały 2 037 940 940 46.15% 0.04615
934 99.36%
17 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały 1 847 892 892 48.29% 0.04829
886 99.33%
18 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Frycza Modrzewskiego 5 Bytom stały 1 780 645 646 36.29% 0.03629
639 98.92%
19 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom stały 2 045 980 980 47.92% 0.04792
969 98.88%
20 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom stały 1 736 766 766 44.12% 0.04412
761 99.35%
21 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom stały 1 815 929 926 51.02% 0.05102
914 98.70%
22 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom stały 1 991 1 012 1 012 50.83% 0.05083
1 005 99.31%
23 Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych, ul. Skrajna 14a Bytom stały 2 205 1 039 1 038 47.07% 0.04707
1 021 98.36%
24 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Świętochłowicka 12 Bytom stały 2 072 797 797 38.47% 0.03847
788 98.87%
25 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom stały 2 036 731 731 35.90% 0.0359
717 98.08%
26 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom stały 2 074 1 074 1 074 51.78% 0.05178
1 055 98.23%
27 Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach, ul. Żołnierska 41 Bytom stały 806 311 311 38.59% 0.03859
302 97.11%
28 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Suchogórska 98 Bytom stały 1 291 520 518 40.12% 0.04012
512 98.84%
29 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Szansa dla Dziecka", Plac Jana 13 Bytom stały 1 479 658 658 44.49% 0.04449
651 98.94%
30 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom stały 1 361 739 739 54.30% 0.0543
729 98.65%
31 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom stały 1 242 693 693 55.80% 0.0558
681 98.27%
32 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom stały 1 906 845 835 43.81% 0.04381
825 98.80%
33 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom stały 1 903 810 810 42.56% 0.04256
797 98.40%
34 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom stały 1 834 787 786 42.86% 0.04286
782 99.49%
35 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom stały 1 859 688 688 37.01% 0.03701
679 98.69%
36 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Wojciechowskiego 6 Bytom stały 1 972 842 841 42.65% 0.04265
836 99.41%
37 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały 2 037 1 089 1 089 53.46% 0.05346
1 067 97.98%
38 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały 1 868 986 988 52.89% 0.05289
974 98.58%
39 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały 1 674 807 807 48.21% 0.04821
796 98.64%
40 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały 1 536 540 540 35.16% 0.03516
536 99.26%
41 Państwowe Szkoły Budownictwa-Zespół Szkół, ul. Powstańców Śląskich 10 Bytom stały 2 111 874 873 41.35% 0.04135
863 98.85%
42 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Powstańców Śląskich 2 Bytom stały 2 060 962 962 46.70% 0.0467
953 99.06%
43 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40, ul. Orląt Lwowskich 12b Bytom stały 1 851 842 842 45.49% 0.04549
830 98.57%
44 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom stały 1 755 761 761 43.36% 0.04336
754 99.08%
45 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom stały 1 799 769 769 42.75% 0.04275
758 98.57%
46 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Żeromskiego 26 Bytom stały 1 252 542 542 43.29% 0.04329
537 99.08%
47 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom stały 1 735 778 778 44.84% 0.04484
765 98.33%
48 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom stały 1 719 673 673 39.15% 0.03915
669 99.41%
49 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom stały 1 513 563 562 37.14% 0.03714
557 99.11%
50 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom stały 1 494 469 469 31.39% 0.03139
467 99.57%
51 Technikum nr 4, Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom stały 1 298 431 431 33.20% 0.0332
425 98.61%
52 Technikum Nr 4, ul. Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom stały 1 357 482 482 35.52% 0.03552
476 98.76%
53 Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Prokopa 3 Bytom stały 1 689 844 842 49.85% 0.04985
833 98.93%
54 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Chorzowska 28H Bytom stały 1 791 782 781 43.61% 0.04361
779 99.74%
55 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 2, ul. Arki Bożka 21 Bytom stały 1 710 914 902 52.75% 0.05275
893 99.00%
56 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom stały 2 082 1 067 1 069 51.34% 0.05134
1 063 99.44%
57 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom stały 2 080 1 096 1 096 52.69% 0.05269
1 084 98.91%
58 Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych, ul. Wrocławska 120 Bytom stały 2 160 986 986 45.65% 0.04565
976 98.99%
59 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały 1 832 776 776 42.36% 0.04236
768 98.97%
60 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały 1 720 763 763 44.36% 0.04436
751 98.43%
61 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały 1 848 913 912 49.35% 0.04935
902 98.90%
62 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom stały 1 640 705 705 42.99% 0.04299
700 99.29%
63 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom stały 1 787 615 615 34.42% 0.03442
615 100.00%
64 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego, ul. Tarnogórska 2 Bytom stały 1 551 709 709 45.71% 0.04571
696 98.17%
65 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelców Bytomskich 11 Bytom stały 1 586 640 642 40.48% 0.04048
640 99.69%
66 Zakład Budynków Miejskich Sp. z o. o., ul. Kolejowa 2a Bytom stały 1 769 834 834 47.15% 0.04715
822 98.56%
67 IV Liceum Ogólnokształcące, pl. Sikorskiego 1 Bytom stały 1 744 710 710 40.71% 0.04071
700 98.59%
68 IV Liceum Ogólnokształcące, Plac Sikorskiego 1 Bytom stały 935 414 414 44.28% 0.04428
411 99.28%
69 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Strażacka 2 Bytom stały 1 367 551 551 40.31% 0.04031
544 98.73%
70 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ EWANGELICKI DOM OPIEKI "OSTOJA POKOJU", ul. Matki Ewy 1 Bytom dom pomocy społecznej 75 36 36 48.00% 0.048
33 91.67%
71 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ STOWARZYSZENIA "POMOCNA DŁOŃ", DOM SENIORA "DOLOMITY", Strzelców Bytomskich 450 Bytom dom pomocy społecznej 79 8 8 10.13% 0.01013
8 100.00%
72 CENTRUM POMOCY PW. DUCHA ŚWIĘTEGO, Krakowska 30 Bytom dom pomocy społecznej 59 18 18 30.51% 0.03051
17 94.44%
73 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1, Żeromskiego 7 Bytom szpital 107 29 29 27.10% 0.0271
28 96.55%
74 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1 /BUDYNEK ALEJA LEGIONÓW 49, Żeromskiego 7 Bytom szpital 93 5 5 5.38% 0.00538
5 100.00%
75 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2, Batorego 15 Bytom szpital 149 17 17 11.41% 0.01141
17 100.00%
76 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4, al. Legionów 10 Bytom szpital 265 32 32 12.08% 0.01208
31 96.88%
77 ARESZT ŚLEDCZY, Wrocławska 4 Bytom areszt Śledczy 197 13 13 6.60% 0.0066
12 92.31%
78 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH, Dworcowa 7 Bytom dom pomocy społecznej 100 42 42 42.00% 0.042
41 97.62%
79 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY DLA PRZEWLEKLE CHORYCH ZGROMADZENIA SŁUŻEBNIC N. S. J., Piekarska 59 Bytom dom pomocy społecznej 48 10 10 20.83% 0.02083
10 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BARTYLA Damian Franciszek 45 wyższe Bytom, 19632 46.46 Nie
2 WOŁOSZ Mariusz Maciej 41 wyższe Bytom, 22620 53.54 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych BARTYLA Damian Franciszek Głosów ważnych oddanych na kandydatów WOŁOSZ Mariusz Maciej
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom 738 388 52.57% 0.05257
47.43% 350
2 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom 669 376 56.20% 0.0562
43.80% 293
3 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom 479 229 47.81% 0.04781
52.19% 250
4 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom 872 379 43.46% 0.04346
56.54% 493
5 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom 812 396 48.77% 0.04877
51.23% 416
6 Dom Pomocy Społecznej "KOMBATANT", ul. Stolarzowicka 33 Bytom 976 429 43.95% 0.04395
56.05% 547
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom 733 362 49.39% 0.04939
50.61% 371
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom 884 377 42.65% 0.04265
57.35% 507
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom 720 346 48.06% 0.04806
51.94% 374
10 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Racławicka 17 Bytom 225 144 64.00% 0.064
36.00% 81
11 Szkoła Podstawowa Nr 21, budynek przy ul. Worpie 14 - 16 Bytom 689 444 64.44% 0.06444
35.56% 245
12 Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2, ul. Popiełuszki 9 Bytom 544 324 59.56% 0.05956
40.44% 220
13 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Rataja 3 Bytom 356 125 35.11% 0.03511
64.89% 231
14 Zespół Szkół Specjalnych Nr 3, ul. Konstytucji 20 - 22 Bytom 248 125 50.40% 0.0504
49.60% 123
15 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom 563 208 36.94% 0.03694
63.06% 355
16 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom 754 263 34.88% 0.03488
65.12% 491
17 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom 726 281 38.71% 0.03871
61.29% 445
18 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Frycza Modrzewskiego 5 Bytom 502 175 34.86% 0.03486
65.14% 327
19 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom 752 305 40.56% 0.04056
59.44% 447
20 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom 626 222 35.46% 0.03546
64.54% 404
21 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom 704 271 38.49% 0.03849
61.51% 433
22 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom 783 354 45.21% 0.04521
54.79% 429
23 Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych, ul. Skrajna 14a Bytom 857 364 42.47% 0.04247
57.53% 493
24 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Świętochłowicka 12 Bytom 609 268 44.01% 0.04401
55.99% 341
25 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom 520 249 47.88% 0.04788
52.12% 271
26 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom 805 358 44.47% 0.04447
55.53% 447
27 Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach, ul. Żołnierska 41 Bytom 225 144 64.00% 0.064
36.00% 81
28 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Suchogórska 98 Bytom 412 255 61.89% 0.06189
38.11% 157
29 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Szansa dla Dziecka", Plac Jana 13 Bytom 518 261 50.39% 0.05039
49.61% 257
30 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom 523 229 43.79% 0.04379
56.21% 294
31 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom 509 206 40.47% 0.04047
59.53% 303
32 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom 626 236 37.70% 0.0377
62.30% 390
33 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom 569 233 40.95% 0.04095
59.05% 336
34 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom 583 261 44.77% 0.04477
55.23% 322
35 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom 492 203 41.26% 0.04126
58.74% 289
36 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Wojciechowskiego 6 Bytom 607 225 37.07% 0.03707
62.93% 382
37 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom 762 328 43.04% 0.04304
56.96% 434
38 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom 704 280 39.77% 0.03977
60.23% 424
39 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom 581 248 42.69% 0.04269
57.31% 333
40 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom 384 158 41.15% 0.04115
58.85% 226
41 Państwowe Szkoły Budownictwa-Zespół Szkół, ul. Powstańców Śląskich 10 Bytom 764 340 44.50% 0.0445
55.50% 424
42 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Powstańców Śląskich 2 Bytom 813 346 42.56% 0.04256
57.44% 467
43 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40, ul. Orląt Lwowskich 12b Bytom 723 310 42.88% 0.04288
57.12% 413
44 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom 619 290 46.85% 0.04685
53.15% 329
45 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom 596 320 53.69% 0.05369
46.31% 276
46 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Żeromskiego 26 Bytom 448 184 41.07% 0.04107
58.93% 264
47 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom 604 272 45.03% 0.04503
54.97% 332
48 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom 508 311 61.22% 0.06122
38.78% 197
49 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom 471 260 55.20% 0.0552
44.80% 211
50 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom 360 185 51.39% 0.05139
48.61% 175
51 Technikum nr 4, Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom 375 182 48.53% 0.04853
51.47% 193
52 Technikum Nr 4, ul. Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom 373 173 46.38% 0.04638
53.62% 200
53 Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Prokopa 3 Bytom 646 346 53.56% 0.05356
46.44% 300
54 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Chorzowska 28H Bytom 594 279 46.97% 0.04697
53.03% 315
55 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 2, ul. Arki Bożka 21 Bytom 733 299 40.79% 0.04079
59.21% 434
56 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom 902 561 62.20% 0.0622
37.80% 341
57 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom 960 515 53.65% 0.05365
46.35% 445
58 Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych, ul. Wrocławska 120 Bytom 835 455 54.49% 0.05449
45.51% 380
59 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom 656 350 53.35% 0.05335
46.65% 306
60 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom 587 327 55.71% 0.05571
44.29% 260
61 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom 727 311 42.78% 0.04278
57.22% 416
62 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom 587 269 45.83% 0.04583
54.17% 318
63 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom 503 246 48.91% 0.04891
51.09% 257
64 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego, ul. Tarnogórska 2 Bytom 571 258 45.18% 0.04518
54.82% 313
65 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelców Bytomskich 11 Bytom 522 232 44.44% 0.04444
55.56% 290
66 Zakład Budynków Miejskich Sp. z o. o., ul. Kolejowa 2a Bytom 668 286 42.81% 0.04281
57.19% 382
67 IV Liceum Ogólnokształcące, pl. Sikorskiego 1 Bytom 564 264 46.81% 0.04681
53.19% 300
68 IV Liceum Ogólnokształcące, Plac Sikorskiego 1 Bytom 306 126 41.18% 0.04118
58.82% 180
69 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Strażacka 2 Bytom 427 203 47.54% 0.04754
52.46% 224
70 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ EWANGELICKI DOM OPIEKI "OSTOJA POKOJU", ul. Matki Ewy 1 Bytom 37 24 64.86% 0.06486
35.14% 13
71 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ STOWARZYSZENIA "POMOCNA DŁOŃ", DOM SENIORA "DOLOMITY", Strzelców Bytomskich 450 Bytom 9 6 66.67% 0.06667
33.33% 3
72 CENTRUM POMOCY PW. DUCHA ŚWIĘTEGO, Krakowska 30 Bytom 13 6 46.15% 0.04615
53.85% 7
73 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1, Żeromskiego 7 Bytom 14 6 42.86% 0.04286
57.14% 8
74 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1 /BUDYNEK ALEJA LEGIONÓW 49, Żeromskiego 7 Bytom 5 2 40.00% 0.04
60.00% 3
75 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2, Batorego 15 Bytom 23 14 60.87% 0.06087
39.13% 9
76 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4, al. Legionów 10 Bytom 29 16 55.17% 0.05517
44.83% 13
77 ARESZT ŚLEDCZY, Wrocławska 4 Bytom 6 4 66.67% 0.06667
33.33% 2
78 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH, Dworcowa 7 Bytom 30 22 73.33% 0.07333
26.67% 8
79 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY DLA PRZEWLEKLE CHORYCH ZGROMADZENIA SŁUŻEBNIC N. S. J., Piekarska 59 Bytom 3 3 100.00% 0.1
00.00% 0

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały 2025 752 752 37.14% 0.03714
738 98.14%
2 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały 2178 683 683 31.36% 0.03136
669 97.95%
3 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom stały 1838 488 488 26.55% 0.02655
479 98.16%
4 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom stały 2078 878 878 42.25% 0.04225
872 99.32%
5 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom stały 2181 818 818 37.51% 0.03751
812 99.27%
6 Dom Pomocy Społecznej "KOMBATANT", ul. Stolarzowicka 33 Bytom stały 2117 991 990 46.76% 0.04676
976 98.59%
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały 1912 737 737 38.55% 0.03855
733 99.46%
8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały 1964 908 908 46.23% 0.04623
884 97.36%
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom stały 1624 728 728 44.83% 0.04483
720 98.90%
10 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Racławicka 17 Bytom stały 1172 226 226 19.28% 0.01928
225 99.56%
11 Szkoła Podstawowa Nr 21, budynek przy ul. Worpie 14 - 16 Bytom stały 1845 700 700 37.94% 0.03794
689 98.43%
12 Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2, ul. Popiełuszki 9 Bytom stały 1584 551 551 34.79% 0.03479
544 98.73%
13 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Rataja 3 Bytom stały 1428 363 363 25.42% 0.02542
356 98.07%
14 Zespół Szkół Specjalnych Nr 3, ul. Konstytucji 20 - 22 Bytom stały 1633 250 250 15.31% 0.01531
248 99.20%
15 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały 1882 574 574 30.50% 0.0305
563 98.08%
16 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały 2046 767 767 37.49% 0.03749
754 98.31%
17 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6 Bytom stały 1851 736 736 39.76% 0.03976
726 98.64%
18 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Frycza Modrzewskiego 5 Bytom stały 1783 513 513 28.77% 0.02877
502 97.86%
19 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom stały 2048 760 760 37.11% 0.03711
752 98.95%
20 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom stały 1746 632 632 36.20% 0.0362
626 99.05%
21 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom stały 1818 725 725 39.88% 0.03988
704 97.10%
22 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom stały 1980 796 796 40.20% 0.0402
783 98.37%
23 Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych, ul. Skrajna 14a Bytom stały 2212 863 863 39.01% 0.03901
857 99.30%
24 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Świętochłowicka 12 Bytom stały 2073 627 626 30.20% 0.0302
609 97.28%
25 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom stały 2038 530 530 26.01% 0.02601
520 98.11%
26 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom stały 2078 818 818 39.36% 0.03936
805 98.41%
27 Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach, ul. Żołnierska 41 Bytom stały 807 227 227 28.13% 0.02813
225 99.12%
28 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Suchogórska 98 Bytom stały 1293 414 413 31.94% 0.03194
412 99.76%
29 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Szansa dla Dziecka", Plac Jana 13 Bytom stały 1483 524 524 35.33% 0.03533
518 98.85%
30 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom stały 1365 530 530 38.83% 0.03883
523 98.68%
31 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom stały 1242 519 519 41.79% 0.04179
509 98.07%
32 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom stały 1906 638 638 33.47% 0.03347
626 98.12%
33 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom stały 1902 577 577 30.34% 0.03034
569 98.61%
34 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom stały 1840 596 595 32.34% 0.03234
583 97.98%
35 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom stały 1863 505 505 27.11% 0.02711
492 97.43%
36 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Wojciechowskiego 6 Bytom stały 1979 619 619 31.28% 0.03128
607 98.06%
37 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały 2040 778 778 38.14% 0.03814
762 97.94%
38 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały 1861 721 721 38.74% 0.03874
704 97.64%
39 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały 1673 593 593 35.45% 0.03545
581 97.98%
40 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom stały 1528 390 390 25.52% 0.02552
384 98.46%
41 Państwowe Szkoły Budownictwa-Zespół Szkół, ul. Powstańców Śląskich 10 Bytom stały 2115 775 774 36.60% 0.0366
764 98.71%
42 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Powstańców Śląskich 2 Bytom stały 2060 821 822 39.90% 0.0399
813 98.91%
43 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40, ul. Orląt Lwowskich 12b Bytom stały 1859 739 739 39.75% 0.03975
723 97.83%
44 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom stały 1739 633 633 36.40% 0.0364
619 97.79%
45 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom stały 1800 603 603 33.50% 0.0335
596 98.84%
46 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Żeromskiego 26 Bytom stały 1255 455 455 36.25% 0.03625
448 98.46%
47 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom stały 1734 619 619 35.70% 0.0357
604 97.58%
48 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom stały 1725 517 517 29.97% 0.02997
508 98.26%
49 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom stały 1514 481 481 31.77% 0.03177
471 97.92%
50 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom stały 1502 362 362 24.10% 0.0241
360 99.45%
51 Technikum nr 4, Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom stały 1302 382 382 29.34% 0.02934
375 98.17%
52 Technikum Nr 4, ul. Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom stały 1362 381 381 27.97% 0.02797
373 97.90%
53 Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Prokopa 3 Bytom stały 1692 656 657 38.83% 0.03883
646 98.33%
54 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Chorzowska 28H Bytom stały 1799 605 604 33.57% 0.03357
594 98.34%
55 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 2, ul. Arki Bożka 21 Bytom stały 1708 746 746 43.68% 0.04368
733 98.26%
56 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom stały 2078 915 915 44.03% 0.04403
902 98.58%
57 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom stały 2059 960 960 46.62% 0.04662
960 100.00%
58 Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych, ul. Wrocławska 120 Bytom stały 2162 840 840 38.85% 0.03885
835 99.40%
59 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały 1838 666 666 36.24% 0.03624
656 98.50%
60 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały 1721 598 598 34.75% 0.03475
587 98.16%
61 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom stały 1851 751 751 40.57% 0.04057
727 96.80%
62 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom stały 1640 596 595 36.28% 0.03628
587 98.66%
63 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom stały 1785 509 509 28.52% 0.02852
503 98.82%
64 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego, ul. Tarnogórska 2 Bytom stały 1547 582 582 37.62% 0.03762
571 98.11%
65 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelców Bytomskich 11 Bytom stały 1593 528 528 33.15% 0.03315
522 98.86%
66 Zakład Budynków Miejskich Sp. z o. o., ul. Kolejowa 2a Bytom stały 1769 678 678 38.33% 0.03833
668 98.53%
67 IV Liceum Ogólnokształcące, pl. Sikorskiego 1 Bytom stały 1756 576 576 32.80% 0.0328
564 97.92%
68 IV Liceum Ogólnokształcące, Plac Sikorskiego 1 Bytom stały 943 311 311 32.98% 0.03298
306 98.39%
69 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Strażacka 2 Bytom stały 1375 442 442 32.15% 0.03215
427 96.61%
70 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ EWANGELICKI DOM OPIEKI "OSTOJA POKOJU", ul. Matki Ewy 1 Bytom dom pomocy społecznej 69 40 40 57.97% 0.05797
37 92.50%
71 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ STOWARZYSZENIA "POMOCNA DŁOŃ", DOM SENIORA "DOLOMITY", Strzelców Bytomskich 450 Bytom dom pomocy społecznej 23 10 10 43.48% 0.04348
9 90.00%
72 CENTRUM POMOCY PW. DUCHA ŚWIĘTEGO, Krakowska 30 Bytom dom pomocy społecznej 46 13 13 28.26% 0.02826
13 100.00%
73 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1, Żeromskiego 7 Bytom szpital 51 14 14 27.45% 0.02745
14 100.00%
74 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1 /BUDYNEK ALEJA LEGIONÓW 49, Żeromskiego 7 Bytom szpital 43 5 5 11.63% 0.01163
5 100.00%
75 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2, Batorego 15 Bytom szpital 51 24 24 47.06% 0.04706
23 95.83%
76 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4, al. Legionów 10 Bytom szpital 129 30 30 23.26% 0.02326
29 96.67%
77 ARESZT ŚLEDCZY, Wrocławska 4 Bytom areszt Śledczy 43 6 6 13.95% 0.01395
6 100.00%
78 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH, Dworcowa 7 Bytom dom pomocy społecznej 99 30 30 30.30% 0.0303
30 100.00%
79 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY DLA PRZEWLEKLE CHORYCH ZGROMADZENIA SŁUŻEBNIC N. S. J., Piekarska 59 Bytom dom pomocy społecznej 33 3 3 9.09% 0.00909
3 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Bytom - ogółem 1 25 5 149 320 122 108 79 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 40 1
Ogółem 80 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 262 117 45% 145 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 7 0 0% 7 100%
Ogółem 262 117 45% 145 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 49 49 48
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 52 52
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 16 4 25% 12 75%
30-39 57 23 40% 34 60%
40-59 128 63 49% 65 51%
60+ 61 27 44% 34 56%
Ogółem 262 117 45% 145 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 6 0 0% 6 100%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 7 0 0% 7 100%