Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 150 788
Wyborców 122 610
Obwodów 97
  • Wybory do Rady Powiatu Wodzisławskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto pszozwMiasto Pszów 5 15 15 57 57
miasto radlinMiasto Radlin 9 15 15 36 36
miasto rydulztowyMiasto Rydułtowy 13 3 21 17 132
miasto wodzislzaw szlazskiMiasto Wodzisław Śląski 25 4 21 24 171
gmina godozwGmina Godów 15 15 15 29 29
gmina gorzyceGmina Gorzyce 15 3 21 9 63
gmina lubomiaGmina Lubomia 7 15 15 31 31
gmina marklowiceGmina Marklowice 4 15 15 38 38
gmina mszanaGmina Mszana 4 15 15 31 31

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejski Ośrodek Kultury, ul. Traugutta 1 Pszów stały Tak Wł. Majakowskiego, Śląska, os. A. Biernackiego, M. Konopnickiej, K. Kruczkowskiego, Jagienki, A. Wolczyka, J. Kasprowicza, M. Drzymały, R. Traugutta od nr 1 do 29 nieparzyste, R. Traugutta 2 do końca parzyste, P. Skwary
2 Gościniec Pszowski, ul. Traugutta 48 Pszów stały Tak os. J. Tytki, Ks. Witolda, Juranda, Wł. Jagiełły, J. Kraszewskiego, R. Traugutta od nr 31 - do końca nieparzyste, Sportowa, Ziołowa, W. Wróblewskiego
3 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Niepodległości 99 Pszów stały Tak A. Asnyka, Astronautów, P. Niedurnego, Obrońców Pokoju, T. Rejtana, I. Paderewskiego, H. Kołłątaja, Niepodległości, Pszowska, Boh. Westerplatte, H. Marusarzówny, POW, A. Zgrzebnioka, Komuny Paryskiej
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. K. Miarki 16 Pszów stały Tak Łąkowa, K. Miarki od nr 51 do końca wszystkie, J. Długosza, J. Kusocińskiego, Kalwaryjska, Lipowa, I. Łukasiewicza, H. Rodakowskiego, L. Staffa, A. Dygasińskiego, Fr. Chrószcza, os. Kościuszki 1A do nr 15, os. Kościuszki od nr 16 do końca, Wł. Andersa, K. Miarki od nr 1 do 50 wszystkie
5 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Armii Krajowej 54 Pszów stały Nie Cisowa, O. Kolberga, Lubomska, Żużlowa, Armii Krajowej, Daleka, Dożynkowa, gen. Grota Roweckiego, Łanowa, Dolna, Dworska, Gospodarcza, Krzyżowa, St. Okrzei, Workowa, Zielona, Jaskółcza, Jesionowa, Szkolna, Krzyżkowicka
1 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Józefa Rymera 170 Radlin stały Tak Głożyńska, Bolesława Chrobrego, Józefa Rymera od nr 144 do końca parzyste, Józefa Rymera od 139 do końca nieparzyste, Polna, Wilhelma Wawrzyńczyka, Juliusza Słowackiego, Karola Miarki, ks. Kard. Bolesława Kominka od 145 do końca nieparzyste, Nowa, Władysława Reymonta
2 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Józefa Rymera 170 Radlin stały Tak Głogowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jaworowa, ks. Kard. Bolesława Kominka do nr 143 nieparzyste, ks. Kard. Bolesława Kominka parzyste wszystkie, Modrzewiowa, Sosnowa, Wrzosowa, Gabriela Narutowicza do nr 54 wszystkie, Ignacego Domeyki, Jana Matejki od nr 87 do końca nieparzyste, Jana Matejki od nr 126 do końca parzyste, Józefa Rymera od nr 98 do nr 142 parzyste, Józefa Rymera od nr 93 do nr 137 nieparzyste, Kasztanowa od nr 24 do końca wszystkie, Krótka, Rydułtowska od nr 98 do końca wszystkie, Spacerowa od nr 77 do końca nieparzyste, Spacerowa od nr 88 do końca parzyste bez nr 104, Świerkowa
3 MOSIR "Sokolnia", ul. Sokolska 6 Radlin stały Nie Aleksandra Puszkina, Gabriela Narutowicza od nr 56 do końca wszystkie, Gabrieli Zapolskiej, Józefa Hallera nr 30, 32, 34, Rydułtowska do nr 97 wszystkie, Sokolska, Wiosenna
4 Miejski Ośrodek Kultury, ul. Mariacka 9 Radlin stały Tak Grabowa, Jana Matejki do nr 85 nieparzyste, Jana Matejki do nr 124 parzyste, Józefa Rymera do nr 96A parzyste, Józefa Rymera od nr 35 do nr 91 nieparzyste, Kasztanowa do nr 23 wszystkie, Spacerowa do nr 75 nieparzyste, Spacerowa do nr 86 parzyste i nr 104, Wierzbowa, Zofii Nałkowskiej, Konstantego Damrota, Piotra Ściegiennego, Wojciecha Korfantego do nr 12 wszystkie
5 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2, ul. mjr Piotra Iwanowicza Rogozina 55 Radlin stały Tak Cmentarna, Henryka Sienkiewicza, mjr Piotra Iwanowicza Rogozina, Młyńska, Odległa do nr 74 wszystkie, Pawła Stalmacha, Wypandów, Józefa Hallera bez nr 30, 32, 34, Józefa Lompy
6 MOSIR Dom Sportu, ul. Wojciecha Korfantego 17 Radlin stały Tak Józefa Rymera do nr 33 nieparzyste, Kornela Makuszyńskiego, Kostki Napierskiego, Malinowa, Wojciecha Korfantego od nr 14 do nr 38 parzyste
7 MOSIR Dom Sportu, ul. Wojciecha Korfantego 17 Radlin stały Tak Kwiatowa, Mariacka do nr 28 parzyste, Mariacka do nr 93 nieparzyste, Wolności, Przyjaźni, Bronisława Czecha, Irysowa, Józefa Wieczorka nieparzyste wszystkie, Józefa Wieczorka do nr 10 parzyste, Mariacka od nr 30 do nr 38 parzyste, Władysława Orkana, Wojciecha Korfantego od nr 15 do nr 83 nieparzyste, Wojciecha Korfantego od nr 40 do nr 62 parzyste
8 Przedszkole Publiczne nr 2, ul. Andrzeja Mielęckiego 13 Radlin stały Nie Hubalczyków, Józefa Wieczorka od nr 12 do końca parzyste, Mariacka od nr 40 do końca parzyste, Mariacka od nr 97 do końca nieparzyste, Odległa od nr 75 do końca wszystkie, Andrzeja Mielęckiego, Kornela Ujejskiego, Ludwika Solskiego, Pocztowa, Wojciecha Korfantego od nr 85 do nr 123 nieparzyste
9 Hala Zborna Koksownia "Radlin", ul. Hutnicza 1 Radlin stały Nie Dworcowa, Hutnicza, Jana Wantuły, Rybnicka, Skautów, Stanisława Mikołajczyka, Wiosny Ludów, Wojciecha Korfantego od nr 125 do końca nieparzyste i nr 80
1 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Radoszowska 3 Rydułtowy stały Tak Wojciecha Korfantego, Niewiadomska, Niwki, Pietrzkowicka, Raciborska od nr 246 do końca (numery parzyste), Raciborska od nr 427 do końca (numery nieparzyste), Radosna, Radoszowska od nr 1 do nr 57a (numery nieparzyste), Radoszowska od nr 2 do nr 68 (numery parzyste), Szczerbicka, Wspólna, Żytnia.
2 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Radoszowska 35 Rydułtowy stały Nie Barwna, Władysława Broniewskiego, Bukowa, Św. Jacka, O. Augustyna Kordeckiego, Bolesława Krzywoustego, Gen. Stanisława Maczka, Narcyzowa, Radoszowska od nr 59 do końca (numery nieparzyste), Radoszowska od nr 70 do końca (numery parzyste), Ks. Józefa Szafranka, Juliana Tuwima, Urbana.
3 Publiczne Przedszkole Nr 4, ul. Osiedle Orłowiec 37 Rydułtowy stały Nie Osiedle Orłowiec numery: od 18 do 30, Osiedle Orłowiec numery: od 47 do 57, Osiedle Orłowiec numery: od 58 do 63, Żelazna.
4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Obywatelska 30 Rydułtowy stały Nie Leona, Władysława Łokietka, Obywatelska, Osiedle Orłowiec od nr 64 do końca, Szpaków.
5 Urząd Stanu Cywilnego, ul. Raciborska 369 Rydułtowy stały Tak Osiedle Orłowiec numery: od 11 do 17, Osiedle Orłowiec numery: od 31 do 39, Osiedle Orłowiec numery: od 40 do 43, Osiedle Orłowiec numery: od 44 do 46.
6 Biblioteka Publiczna Miasta Rydułtowy, ul. Adama Mickiewicza 33 Rydułtowy stały Tak Jana Barcioka, Czernicka, Stanisława Ligonia, Ładna, Adama Mickiewicza, Gustawa Morcinka, Osiedle Na Wzgórzu, Piecowska, Raciborska od nr 1 do 425 (numery nieparzyste), Raciborska od nr 2 do nr 244 (numery parzyste), Ks. Bolesława Szyszki, Wjazdowa.
7 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Strzelców Bytomskich 13 Rydułtowy stały Nie Armii Krajowej, Gen. Józefa Bema od nr 59 do końca (numery nieparzyste), Gen. Józefa Bema od nr 70 do końca (numery parzyste), Gajowa, Osiedle Karola, Karola Miarki, Andrzeja Struga, Strzelców Bytomskich.
8 Publiczne Przedszkole Nr 1, ul. Jana Kochanowskiego 25 Rydułtowy stały Tak Gen. Józefa Bema od nr 1 do nr 57 (numery nieparzyste), Gen. Józefa Bema od nr 2 do nr 60a (numery parzyste), Błękitna, Jasna, Jesionowa, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Krzyżkowicka, Joachima Lelewela, Miła, Orzechowa, Mikołaja Reja, Sadowa, Studzienna, Urocza, Wiśniowa, Wodna.
9 Urząd Miasta, ul. Ofiar Terroru 36 Rydułtowy stały Nie Barbary, Jadwigi, Jagiellońska, Kazimierza, Zygmunta Krasińskiego, Mikołaja, Ofiar Terroru, Jana III Sobieskiego, Władysława Warneńczyka, Władysława, Zygmunta.
10 Liceum Ogólnokształcące, ul. Skalna 1 Rydułtowy stały Nie Fryderyka Chopina, Licealna, Skalna, Szpitalna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera.
11 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Św. Maksymiliana Kolbe 5 Rydułtowy stały Tak Bohaterów Warszawy, Św. Maksymiliana Kolbe, Krucza, Krzywa, Gabriela Narutowicza, Nowa, Orlovska, Plebiscytowa, Skowronków, Słowicza, Tęczowa, Tygrysia, Wąska, Henryka Wieniawskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Tadeusza Boya-Żeleńskiego.
12 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Św. Maksymiliana Kolbe 5 Rydułtowy stały Tak Benedykta, Ks. Franciszka Blachnickiego, Ciasna, Antoniego Czechowa, Dobra, Kalwaryjska, Marcina Kasprzaka, Lipowa, Łącząca, Miodowa, Pawia, Podleśna, Gen. Władysława Sikorskiego, Spokojna, Storczykowa, Strefa Gospodarcza, Marcina Strzody, Romualda Traugutta, Walerego Wróblewskiego.
13 Szpital w Rydułtowach, wchodzący w skład Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim, Plebiscytowa 47 Rydułtowy szpital Nie Plebiscytowa 47
1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Wałowa 5 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Apteczna, Arendarska, Bartosza Głowackiego, Dr Lucjana Mendego, Ignacego Daszyńskiego, Jastrzębska od nr 1 - 37 nieparzyste, Jastrzębska od nr 2 - 48 parzyste, Józefa Michalskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kościelna, Kręta, Krótka, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 1 - 15 nieparzyste, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 2 - 48 parzyste, Księżnej Konstancji, Mała, Mały Rynek, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Minorytów, Ogrodowa, Pawła Pośpiecha, Plac Gladbeck, Plac Wojciecha Korfantego, Plac Świętego Krzyża, Podgórna, Powstańców Śląskich, Radlińska od nr 1 - 35 wszystkie, Rynek, Sądowa, Szkolna, Średnia, Świętego Jana, Targowa, Wałowa, Wincentego Styczyńskiego, Wincentego Witosa, Władysława Opolskiego, Zamkowa, Zgoda
2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Wałowa 5 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Boczna, Bogumińska, Chabrowa, Cicha, Czyżowicka od nr 1 - 16 wszystkie, Czyżowicka od nr 17 - 31 nieparzyste, Franciszka Matuszczyka, Goździkowa, Kąkolowa, Koszykowa, Krokusowa, Liliowa, Łąkowa, Magnoliowa, Partyzantów, Pszowska od nr 1 - 93 wszystkie, Pszowska od nr 94 - 100 parzyste, Rzeczna, Sasankowa, Spokojna, Stanisława Staszica, Tulipanowa, Wiejska, Wiklinowa, Wilcza
3 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim, ul. Mikołaja Kopernika 71 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE : Ciekawa, Gawędy, Gościnna, Górna, Mikołaja Kopernika, Ofiar Oświęcimskich, Przytulna, Rodzinna, Romantyczna, Sąsiedzka, Skrzyszowska od nr 1 - 49A nieparzyste, Skrzyszowska od nr 2 - 68 parzyste, Sobótki, Stroma, Szczęśliwa, Uśmiechu, Władysława Syrokomli, Wymarzona
4 Szkoła Podstawowa nr 3 w Wodzisławiu Śląskim, ul. 26 Marca 9 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: 26 Marca od nr 1 - 7A nieparzyste, 26 Marca od nr 2 - 36 parzyste, Bolesława Prusa, Edwarda Sosny, Elizy Orzeszkowej, Harcerska, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 19 do końca nieparzyste, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Wodzisławiu Śląskim Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Tysiąclecia 25 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: PCK, Pokoju, Tysiąclecia
6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: 26 Marca numery: 42, 62, 64, Armii Krajowej, Jana Pawła II, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 43 - 79 nieparzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 40 - 52 parzyste, Ludwika Waryńskiego, Marklowicka, Osiedle Przyjaźni, Radlińskie Chałupki od nr 1 - 35 parzyste i nieparzyste, Radlińskie Chałupki od nr 36 - 74 parzyste, Radlińskie Chałupki nr 161, Radlińskie Chałupki od nr 186 - 194 parzyste, Rybnicka od nr 1 - 30A parzyste i nieparzyste
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Wodzisławiu Śląskim, ul. 26 Marca 66 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: 26 Marca od nr 11 - 25 nieparzyste, 26 Marca numery: 27, 29, 31, 33, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 2 - 38 parzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 - 37 nieparzyste, Piastowska, Plac Zwycięstwa
8 Zespół Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śląskim, ul. 26 Marca 164 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: 26 Marca od nr 70 - 170 parzyste, 26 Marca od nr 35 - 53 nieparzyste
9 Publiczne Przedszkole nr 19 w Wodzisławiu Śląskim, Osiedle XXX Lecia 30 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Osiedle XXX Lecia od nr 1 - 63 wszystkie, Osiedle XXX Lecia nr P1E, Radlińska od nr 36 - 44 parzyste, Radlińska od nr 39 - 59 nieparzyste
10 Szkoła Podstawowa nr 10 w Wodzisławiu Śląskim, Osiedle XXX Lecia 63 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Osiedle XXX Lecia od nr 64 do końca wszystkie, Radlińska od nr 46 - 58A parzyste, Radlińska od nr 59A - 67 nieparzyste
11 Publiczne Przedszkole nr 16 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Przemysława 10 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Leszka, Mieszka, Przemysława od nr 1 - 8F wszystkie
12 Publiczne Przedszkole nr 15 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Przemysława 20 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: Osiedle Dąbrówki, Przemysława od nr 9 do końca wszystkie
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Górnicza 7 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: Górnicza, Kokoszycka od nr 180 - 186 parzyste i nieparzyste, Pszowska od nr 95 - 99D nieparzyste, Pszowska od nr 101 - 212 wszystkie
14 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Ks. Antoniego Roboty 7 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: Czyżowicka od nr 18 - 60 parzyste, Czyżowicka od nr 33 - 61A nieparzyste, Fryderyka Chopina, Gosława, Iwana Miczurina, Józefa Bieni, Ks. Antoniego Roboty, Leśna, Ludowa, Mieczysława Karłowicza, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Wolności
15 Szkoła Podstawowa nr 2 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Ks. Antoniego Roboty 7 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: Cisowa, Czyżowicka od nr 62 do końca wszystkie, Karkoszka, Ks. Ewalda Kasperczyka, Modrzewiowa, Nowa, Polna, Poprzeczna, Rogowska, Słowiańska, Starowiejska, Świętej Jadwigi, Tęczowa, Wąska, Żwirki i Wigury
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Jastrzębska 136 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Bracka, Brzozowa, Bukowa, Dolinna, Grodzisko, Jabłoniowa, Janusza Korczaka, Jastrzębska od nr 50 do końca parzyste, Jastrzębska od nr 39 do końca nieparzyste, Jodłowa, Łużycka, Odrodzenia, O. Maksymiliana Kolbego, Połomska, Stefana Czarnieckiego od nr 2 - 28 parzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 3 - 59 nieparzyste, Topolowa
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Jastrzębska 136 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: Batalionów Chłopskich, Kwiatowa, Leonida Teligi, Lipowa, Ładna, Mszańska, Piaskowa, Skrzyszowska od nr 51 do końca nieparzyste, Skrzyszowska od nr 70 do końca parzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 61 do końca nieparzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 30 do końca parzyste, Świerkowa, Turska, Zagrodowa, Zielona
18 Zespół Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, ul. świętego Wawrzyńca 11 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Osiedle 1 Maja, świętego Wawrzyńca
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Młodzieżowa 47 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: Cypriana Kamila Norwida, Dołki, Jurija Gagarina, Ks. Edmunda Szwedy, Marii Dąbrowskiej, Matki Teresy z Kalkuty, Młodzieżowa od nr 1 - 131 nieparzyste, Młodzieżowa od nr 2 - 126 parzyste, Olszyny, Oraczy od nr 1 - 155A wszystkie, Osadnicza, Pałacowa, Parkowa, Pszowska od nr 213 do końca wszystkie, Smolna, Sportowa, Strażacka, Wesoła, Zdrojowa
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Konwaliowa 4 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Adama Dzika, Długa, Działkowców, Emilii Plater, Hoża, Hugo Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego, Józefa Chełmońskiego, Kąty, Konwaliowa, Makowa, Młodzieżowa od nr 128 do końca parzyste, Młodzieżowa od nr 133 do końca nieparzyste, Oraczy od nr 156 do końca wszystkie, Rolnicza, Siarkowa, Szybowa
21 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Bolesława Chrobrego od nr 1 - 156 wszystkie, Dębowa, Gołębia, Kosynierów, Ks. Kardynała Bolesława Kominka, Letnia, Marii Skłodowskiej-Curie, Melchiora Wańkowicza, Pogodna, Rybnicka od nr 41 do końca wszystkie, Wysoka, Zbożowa, Ziemowita, Zuchów, Żwirowa
22 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 Wodzisław Śląski stały Nie ULICE: Bojowników, Bolesława Chrobrego od nr 157 - 231D nieparzyste, Bolesława Chrobrego od nr 160D - 212D parzyste, Bolesława Krupińskiego, Głożyńska od nr 4 - 58A parzyste, Głożyńska od nr 5 - 47C nieparzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 1 - 49E nieparzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 4 - 42D parzyste, Kokoszycka od nr 1 - 179 wszystkie, Popiela, Radlińska od nr 68 do końca wszystkie, Radlińskie Chałupki od nr 39 - 79 nieparzyste, Radlińskie Chałupki od nr 80 - 157 wszystkie, Radlińskie Chałupki od nr 158 - 180 parzyste, Stefana Batorego, Ustronna, Więźniów Politycznych
23 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Bolesława Chrobrego 308 Wodzisław Śląski stały Tak ULICE: Bolesława Chrobrego od nr 235 do końca nieparzyste, Bolesława Chrobrego od nr 214 do końca parzyste, Głożyńska od nr 49 do końca nieparzyste, Głożyńska od nr 60 do końca parzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 51 do końca nieparzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 44 do końca parzyste, Owocowa, Ziołowa, Żniwna
24 Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, ul. 26 Marca 51 Wodzisław Śląski szpital Nie Część Dzielnicy Miasta Wodzisławia Śląskiego-Nowe Miasto, Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim-Szpital w Wodzisławiu Śląskim
25 Wojewódzki Szpital Chorób Płuc w Wodzisławiu Śląskim, ul. Bracka 13 Wodzisław Śląski szpital Nie Część Dzielnicy Miasta Wodzisławia Śląskiego-Wilchwy, Wojewódzki Szpital Chorób Płuc w Wodzisławiu Śląskim
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 11 Godów stały Tak Sołectwo Godów ulice: 1 Maja od nr 1 do nr 88, Nowa, Kopernika, Piaskowa, Szkolna, Słoneczna, Stawowa, Polna, Zawadzka.
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 11 Godów stały Tak Sołectwo Godów ulice: 1 Maja od 89 do końca, Powstańców Śl. , Olszyńska, Dworcowa, Raszczykowiec, Leśna, Gliniki, Graniczna, Strażacka.
3 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 101a Gołkowice stały Tak Sołectwo Gołkowice ulice: 1 Maja od nr 1 do nr 73 nieparzyste, od nr 2 do nr 68 parzyste, Podlaska, Strażacka, Powstańców Śl. , Dębina, Celna, Na Górze, Piotrowicka.
4 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 101a Gołkowice stały Tak Sołectwo Gołkowice ulice: 1 Maja od nr 75 do nr 99 nieparzyste, od nr 70 do nr 152 parzyste, St. Staszica, Cmentarna, Wyzwolenia, J. III Sobieskiego.
5 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 101a Gołkowice stały Tak Sołectwo Gołkowice ulice: 1 Maja od nr 101 do nr 213 nieparzyste, od nr 154 do nr 224 parzyste, Borowicka, Boczna, Leśna, Rzeczna
6 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 101a Gołkowice stały Nie Sołectwo Gołkowice ulice: 1 Maja od nr 215 do końca nr nieparzyste, od nr 226 do końca nr parzyste, Dworcowa, Żabkowska, Graniczna, Poprzeczna, Zimne Doły, Zielona.
7 Szkoła Podstawowa, ul. G. Morcinka 4 Krostoszowice stały Nie Sołectwo Podbucze, Krostoszowice ulice: Bukowa, Wiejska, Olszyńska, Wspólna, Szybowa i Wąwozowa.
8 Szkoła Podstawowa, G. Morcinka 4 Krostoszowice stały Nie Sołectwo Krostoszowice ulice: Turska, Brzozowa, Wodzisławska, Leśna, G. Morcinka, Środkowa
9 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Powstańców Śl. 151 Łaziska stały Nie Sołectwo Łaziska ulice: 1 Maja, Dworcowa, Młyńska, Okrężna, Powstańców Śl. od nr 1 do nr 109 nieparzyste, od nr 2 do nr 126 parzyste, Skotnicka od nr 1 do nr 21 nieparzyste, od nr 2 do nr 32 parzyste, Słowackiego, Stawowa.
10 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Powstańców Śl. 151 Łaziska stały Nie Sołectwo Łaziska ulice: Kopernika, Krótka, Leśna, Mickiewicza, Powstańców Śl. od nr 111 do końca nr nieparzyste, od nr 128 do końca nr parzyste, Skotnicka od nr 23 do końca nr nieparzyste, od nr 34 do końca nr parzyste, Wierzniowicka, Słoneczna, Górna
11 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 1 Skrbeńsko stały Nie Sołectwo Skrbeńsko ulice: Na Górze, Piotrowicka, Poprzeczna, Szkolna, Zielona.
12 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 177 Skrzyszów stały Tak Sołectwo Skrzyszów ulice: 1 Maja od nr 1 do nr 157 nieparzyste, od nr 2 do nr 124 parzyste, J. III Sobieskiego, Jana Pawła II, Olszyńska, Polna, Powstańców Śl. od nr 1 do nr 35 nieparzyste, od nr 2 do nr 36 parzyste, Przedszkolna, Wyzwolenia od nr 1 do nr 41 nieparzyste, od nr 2 do nr 56 parzyste
13 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 177 Skrzyszów stały Tak Sołectwo Skrzyszów ulice: 1 Maja od nr 159 do nr 201 nieparzyste, od nr 126 do nr 200 parzyste, Dębowa, Krótka, Lipowa, Wspólna, Zielona.
14 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 177 Skrzyszów stały Tak Sołectwo Skrzyszów ulice: Partyzantów, Powstańców Śl. od nr 37 do końca nr nieparzyste, od nr 38 do końca nr parzyste, Wyzwolenia od nr 43 do końca nr nieparzyste, od nr 58 do końca nr parzyste.
15 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 177 Skrzyszów stały Tak Sołectwo Skrzyszów ulice: 1 Maja od nr 203 do końca nr nieparzyste, od nr 202 do końca nr parzyste, Ks. R. Wallacha, Leśna, Mszańska.
1 Remiza Strażacka, ul. Raciborska 53 Bełsznica stały Nie Sołectwo Bełsznica
2 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich, ul. Wiejska 8 Bluszczów stały Tak Sołectwo Bluszczów
3 Ośrodek Kultury, ul. Strażacka 8 Czyżowice stały Tak Sołectwo Czyżowice-ulice: Bełsznicka, Kopalniana, Nowa, Rogowska, Stawiska, Wiejska, Wodzisławska
4 Remiza Strażacka, ul. Strażacka 7 Czyżowice stały Nie Sołectwo Czyżowice-ulice: Dworcowa, Gorzycka, Graniczna, Parkowa, Polna, Strażacka, Środkowa
5 Gminne Centrum Kultury, ul. Mikołaja Kopernika 8 Gorzyce stały Tak Sołectwa: Gorzyce, Uchylsko
6 Świetlica Wiejska, ul. 7 Kwietnia 2 Gorzyce stały Tak Sołectwo Osiny
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Wiejska 30 Gorzyczki stały Tak Sołectwo Gorzyczki
8 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Leśna 46 Gorzyczki stały Nie Sołectwo Kolonia Fryderyk
9 Świetlica Wiejska, ul. Główna 10 Odra stały Nie Sołectwo Odra
10 Ośrodek Kultury, ul. Szkolna 7 Olza stały Tak Sołectwo Olza
11 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Rogów stały Nie Sołectwo Rogów-ulice: Brzozowa, Czyżowicka, Dąbrowy, Dębowa, Polna, Poprzeczna, Raciborska, Słoneczna, Widokowa, Wyzwolenia
12 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Rogów stały Nie Sołectwo Rogów-ulice: ks. Alojzego Latuska, Dołki, Klonowa, Krótka, Krzywa, Leśna, Lipowa, Palarni, Parkowa, Powstańców, Rogowiec, Sportowa, Szkolna, Wiejska, Wodzisławska, Wrzosowa, Wytrzęsów
13 Szkoła Podstawowa im. ks. Ewalda Kasperczyka, ul. Ligonia 2b Turza Śląska stały Tak Sołectwo Turza Śląska-ulice: 27 Marca, Graniczna, Jodłowa, Kościuszki, Leśna, Mszańska, Piaski, Polna, Świerkowa, Truskawkowa, Wodzisławska, Zacisze, Zwycięstwa
14 Szkoła Podstawowa im. ks. Ewalda Kasperczyka, ul. Ligonia 2b Turza Śląska stały Nie Sołectwo Turza Śląska-ulice: Bogumińska, Dalków, Jana Pawła II, Kolejowa, Ligonia, Powstańców, Rzeczna, Tysiąclecia, Wojciecha Korfantego, Wspólna
15 Dom Pomocy Społecznej, ul. Bogumińska 22 Gorzyce dom pomocy społecznej Nie część sołectwa Gorzyce-Dom Pomocy Społecznej w Gorzycach
1 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 4 Lubomia stały Tak Lubomia-ulice: Graniczna, Paprotnik, Akacjowa, Jesionowa, Szkolna, Tartakowa, Skłodowskiej, Pogrzebieńska, Dębowa, Korfantego, Potocka, Stawowa, Asnyka (numery nieparzyste), Środkowa
2 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 4 Lubomia stały Tak Lubomia-ulice: Słowackiego, Parkowa, J. Nepomucena, Polna, Pochyła, Uboczna, Mickiewicza, Fornalskiej, Leśna, Kasztanowa, Sportowa
3 Świetlica, ul. Bordynowska 2b Grabówka stały Tak Lubomia-ulice: Asnyka (numery parzyste), Bordynowska, Górna, Wielikąt
4 Wiejski Dom Kultury, ul. 3 Maja 65 Syrynia stały Tak Syrynia-ulice: Młyńska, Bukowska, Wodzisławska, Słoneczna, Zielona, Potokowa, Wolności, 3 Maja, Dolna, Wałowa, Poprzeczna
5 Wiejski Dom Kultury, ul. 3 Maja 65 Syrynia stały Tak Syrynia-ulice: Gołężyców, Kopcowa, Kościelna, Krzyżowa, A. Musioła, Nowa, Powstańców Śląskich, L. Staffa, Ogrodowa, Zielona, 8 Maja, dr Wróbel, Krótka, M. Konopnickiej, Raciborska, mjr Rogozina, Wąska, Słoneczna
6 Wiejski Dom Kultury w Nieboczowach, ul. Wiejska 25 Nieboczowy stały Tak Nieboczowy-ulice: Ł. Wendelbergera, Wiejska, J. Kochanowskiego, J. Ligonia, ks. B. Macionia, Nowy Dwór, Brzeska, Rzeczna, Raciborska Syrynia-ulice: Kolejowa, Dąbrowy
7 Świetlica OSP, ul. Główna 24a Buków stały Nie Buków-ulice: Główna, Krzyżanowicka, Lompy, Odrzańska, Owocowa, Strażacka, Zabytkowa, Ligota Tworkowska
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wyzwolenia 160 Marklowice stały Tak Astrów, Boczna, Działkowa, Kanarkowa, Nowa, Osiedle Kolorowe, Pawła Musioła, Prosta, Porzeczkowa, Spacerowa, Szeroka, Sportowa, Wiosny Ludów od nr 2 - 52 (parzyste) i od nr 1 - 65 (nieparzyste), Wyzwolenia od nr 174 - 216 (parzyste) i od nr 77 - 133 (nieparzyste), Widokowa.
2 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wyzwolenia 160 Marklowice stały Tak Brzozowa, Cmentarna, Gajowa, Goplany, Jabłoniowa, Krótka, Jana Kilińskiego od nr 2 - 4 (parzyste) i od nr 1 - 23 (nieparzyste), Ogrodowa, Okrężna, Rolnicza, Słoneczna, Tomasza Zana od nr 2 - 30 (parzyste) i od nr 1 - 41 (nieparzyste), Wiśniowa, Wyzwolenia od nr 102 - 172 (parzyste) i od nr 43 - 75 (nieparzyste).
3 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Krakusa 1 Marklowice stały Nie Cicha, Dębowa, Długa, Fiołkowa, Jankowicka, Jana Kilińskiego od nr 6 - 8 (parzyste) i od nr 25 - 29 (nieparzyste), Karola Szymanowskiego, Krakusa, Kręta, Kwiatowa, Lipowa, Michała Mroza, Polna, Rzemieślnicza, Spokojna, Stawowa, Stroma, Strażacka, Świerkowa, Wąska, Wyzwolenia od nr 2 - 100A (parzyste) i od nr 1 - 41A (nieparzyste), Zgody.
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Wiosny Ludów 78 Marklowice, Marklowice-Chałupki stały Tak Bławatkowa, Bukowa, Jarzębinowa, Kormoranów, Leśna, Mokra, Orla, Środkowa, Tomasza Zana od nr 32 - 56 (parzyste) i od nr 43 - 69 (nieparzyste), Jana Wantuły, Wiosny Ludów od nr 54 - 102 (parzyste) i od nr 67 - 129 (nieparzyste), Zielona.
1 Urząd Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81 Mszana stały Nie ul. 1 Maja nr nieparzyste 1 - 129 parzyste 2 - 164, ul. Boża Góra, ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Górnicza, ul. Kwiatowa, ul. Ładna, ul. Mickiewicza nr nieparzyste 1 - 97 parzyste 2 - 66, ul. Moszczeńska, ul. Nowa, ul. Polna, ul. Skrzyszowska nr nieparzyste 21 do końca parzyste 18 do końca, ul. Sosnowa, ul. Sportowa, ul. Stawowa, ul. Wesoła, ul. Wiśniowa, ul. Wodzisławska, ul. Zielona
2 Urząd Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81 Mszana stały Tak ul. 1 Maja nr nieparzyste 129a-do końca parzyste 164a-do końca, ul. Akacjowa, ul. Chabrowa, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Krótka, ul. Ks. Styry, ul. Ks. Tuskera, ul. Mickiewicza nr nieparzyste 97a-do końca parzyste 66a-do końca, ul. Skrzyszowska nr nieparzyste 1 - 19b parzyste 2 - 16b, ul. Spacerowa, ul. Szymborskiej, ul. Turska
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Połomi, ul. Szkolna 21 Połomia stały Nie Sołectwo Połomia
4 Zespół Szkół w Gogołowej, ul. Wiejska 89 Gogołowa stały Tak Sołectwo Gogołowa

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Gorzyce 4 16 423 5 29
0.0000020000Nr 2 Gmina Wodzisław Śląski 8 37 574 6 58
0.0000030000Nr 3 Gminy: Lubomia, Pszów 4 17 224 6 34
0.0000040000Nr 4 Gmina Rydułtowy 3 16 569 6 28
0.0000050000Nr 5 Gmina Radlin 3 13 728 6 26
0.0000060000Nr 6 Gminy: Godów, Marklowice, Mszana 5 21 092 6 36
Podsumowanie 27 122 610 35 211

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 10 6 5 3 3 33
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 9 4 3 4 5 25
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 10 6 5 5 7 39
18 KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ KW GŁOS POKOLEŃ 6 10 6 5 4 7 38
19 KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ" KW "ZGODA I ROZWÓJ" 5 10 6 5 5 7 38
20 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KW STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 6 9 6 5 5 7 38

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 16 424 8 384 8 381 51.03% 0.05103
8 067 96.25% 0.09625
Tak
2 37 576 19 596 19 568 52.08% 0.05208
18 914 96.66% 0.09666
Tak
3 17 237 8 350 8 354 48.47% 0.04847
7 974 95.45% 0.09545
Tak
4 16 672 8 569 8 533 51.18% 0.05118
8 236 96.52% 0.09652
Tak
5 13 729 7 038 7 035 51.24% 0.05124
6 749 95.93% 0.09593
Tak
6 21 083 12 121 12 082 57.31% 0.05731
11 653 96.45% 0.09645
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 021 33 19.52% 0.01952
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 358 25 3.83% 0.00383
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 690 39 28.72% 0.02872
18 KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ 6 882 38 11.17% 0.01117
19 KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ" 8 905 38 14.46% 0.01446
20 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 13 737 39 22.30% 0.0223

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 021 33 6 19.52% 0.01952
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 358 25 0 3.83% 0.00383
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 690 39 8 28.72% 0.02872
Tak
18 KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ 6 882 38 2 11.17% 0.01117
Tak
19 KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ" 8 905 38 3 14.46% 0.01446
Tak
20 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 13 737 39 8 22.30% 0.0223
Tak

Rada Powiatu Wodzisławskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 RYBARZ Marek Jan 1 316 16.31% 0.01631
Tak
1 4 2 RODAK Stefania Wanda 565 7.00% 0.007
Nie
1 4 3 GRAWŻEL Weronika Sabina 57 0.71% 0.00071
Nie
1 4 4 ŁYP Helena 124 1.54% 0.00154
Nie
1 4 5 MAKOWSKI Sebastian Andrzej 87 1.08% 0.00108
Nie
1 4 6 STEMPNIAK Andrzej Edmund 30 0.37% 0.00037
Nie
1 10 1 KACAŁA Witold Bartłomiej 723 8.96% 0.00896
Nie
1 10 2 GLENC Renata Maria 910 11.28% 0.01128
Tak
1 10 3 RADZIWOŁEK Krzysztof Franciszek 127 1.57% 0.00157
Nie
1 10 4 PUCZKOWSKA - KALETA Róża Zdzisława 47 0.58% 0.00058
Nie
1 10 5 GRZEGORZEK Alicja Maria 79 0.98% 0.00098
Nie
1 10 6 NAWROCKI Robert Piotr 163 2.02% 0.00202
Nie
1 18 1 SKATUŁA Tadeusz 1 013 12.56% 0.01256
Tak
1 18 2 ŁOPUSZYŃSKI Jacek Norbert 40 0.50% 0.0005
Nie
1 18 3 PAWELSKA Bettina Monika 153 1.90% 0.0019
Nie
1 18 4 JASTRZĘBOWSKA - DUDEK Urszula Jadwiga 44 0.55% 0.00055
Nie
1 18 5 HOJKA Marzena 115 1.43% 0.00143
Nie
1 18 6 OŚLIZŁO Piotr Antoni 368 4.56% 0.00456
Nie
1 19 1 LUBSZCZYK Maria 189 2.34% 0.00234
Nie
1 19 2 FOJCIK Marek Antoni 37 0.46% 0.00046
Nie
1 19 3 GRZEŚ - CISZEK Barbara Ewa 126 1.56% 0.00156
Nie
1 19 4 FOBER Jakub Jan 8 0.10% 0.0001
Nie
1 19 5 WAJSMAN Iwona Maria 287 3.56% 0.00356
Nie
1 20 1 GLENC Jerzy Lucjan 290 3.59% 0.00359
Nie
1 20 2 ZIELECKA-PANEK Izabella Maria 134 1.66% 0.00166
Nie
1 20 3 KRÓL Małgorzata 162 2.01% 0.00201
Nie
1 20 4 SITEK Stanisław 303 3.76% 0.00376
Nie
1 20 5 MARKIEWICZ Justyna 92 1.14% 0.00114
Nie
1 20 6 SOSNECKI Józef 478 5.93% 0.00593
Tak
2 4 1 NOWAK Mirosław Krzysztof 993 5.25% 0.00525
Tak
2 4 2 POŁEDNIK Barbara Ewa 912 4.82% 0.00482
Tak
2 4 3 MEISEL Mirosława Maria 625 3.30% 0.0033
Nie
2 4 4 KOWOL Witold Dawid 688 3.64% 0.00364
Nie
2 4 5 BANASIAK Małgorzata Zofia 234 1.24% 0.00124
Nie
2 4 6 KORZEŃ Grzegorz Zbigniew 242 1.28% 0.00128
Nie
2 4 7 ZAJĄC Edyta Maria 359 1.90% 0.0019
Nie
2 4 8 BAŃCZYK Łucjan Walenty 247 1.31% 0.00131
Nie
2 4 9 MUSIAŁ Barbara 132 0.70% 0.0007
Nie
2 4 10 KUBICA Sławomir Daniel 293 1.55% 0.00155
Nie
2 8 1 MALINA Małgorzata 324 1.71% 0.00171
Nie
2 8 2 MACHI Sebastian 65 0.34% 0.00034
Nie
2 8 3 WESOŁOWSKA Katarzyna 106 0.56% 0.00056
Nie
2 8 4 CHRAPEK Marcin Krzysztof 67 0.35% 0.00035
Nie
2 8 5 OLECH Piotr 65 0.34% 0.00034
Nie
2 8 6 GOŁDYN Julia Natalia 51 0.27% 0.00027
Nie
2 8 7 WIKTOR-BIAŁECKA Małgorzata Jolanta 26 0.14% 0.00014
Nie
2 8 8 URBANOWICZ Józef 23 0.12% 0.00012
Nie
2 8 9 MITKO Jarosław Marcin 135 0.71% 0.00071
Nie
2 10 1 ZALEWSKI Ryszard 1 683 8.90% 0.0089
Tak
2 10 2 GÓRECKA Jolanta Małgorzata 1 099 5.81% 0.00581
Tak
2 10 3 SZYMICZEK Alojzy Jan 843 4.46% 0.00446
Tak
2 10 4 KAMIŃSKI Grzegorz Marek 660 3.49% 0.00349
Nie
2 10 5 SZYSZKA Tadeusz Andrzej 186 0.98% 0.00098
Nie
2 10 6 KOWOL Rajmund Alojzy 406 2.15% 0.00215
Nie
2 10 7 CHRÓSZCZ Dorota Bogusława 152 0.80% 0.0008
Nie
2 10 8 LIZINIEWICZ Izabela Bożena 133 0.70% 0.0007
Nie
2 10 9 PRZYBYŁA Danuta Bernadeta 131 0.69% 0.00069
Nie
2 10 10 KANIA Andrzej Józef 525 2.78% 0.00278
Nie
2 18 1 WYSTUB Sebastian 296 1.56% 0.00156
Nie
2 18 2 CAPEK Bożena Regina 354 1.87% 0.00187
Nie
2 18 3 KLIMEK Artur Paweł 224 1.18% 0.00118
Nie
2 18 4 HEJCZYK Monika 56 0.30% 0.0003
Nie
2 18 5 WIERZBICKI Krzysztof Marek 42 0.22% 0.00022
Nie
2 18 6 BAUEREK Olga Jadwiga 109 0.58% 0.00058
Nie
2 18 7 RIEDEL Patryk Łukasz 38 0.20% 0.0002
Nie
2 18 8 DĄBROWSKA-PRUS Ewa Izabela 57 0.30% 0.0003
Nie
2 18 9 KOSTUŃ Remigiusz Michał 28 0.15% 0.00015
Nie
2 18 10 MOTYCZKA Danuta Agata 68 0.36% 0.00036
Nie
2 19 1 SERWOTKA Ireneusz Jerzy 1 145 6.05% 0.00605
Tak
2 19 2 STOLARSKA Joanna Maria 240 1.27% 0.00127
Nie
2 19 3 KRZYSTAŁA Łukasz Wojciech 118 0.62% 0.00062
Nie
2 19 4 BALCER Janusz Adam 142 0.75% 0.00075
Nie
2 19 5 RYBKA Teresa 646 3.42% 0.00342
Nie
2 19 6 PLEWNIA Szymon Witold 118 0.62% 0.00062
Nie
2 19 7 MOŁDRZYK Katarzyna Hanna 126 0.67% 0.00067
Nie
2 19 8 WOŚ Jan Krzysztof 192 1.02% 0.00102
Nie
2 19 9 BOBER Wioletta Anna 35 0.19% 0.00019
Nie
2 19 10 MITKO Wojciech 316 1.67% 0.00167
Nie
2 20 1 BIAŁEK Anna Stanisława 507 2.68% 0.00268
Nie
2 20 2 DURCZOK Grażyna Stanisława 251 1.33% 0.00133
Nie
2 20 3 GRUSZKA Witold Marian 41 0.22% 0.00022
Nie
2 20 4 JUZEK Roman Wawrzyn 355 1.88% 0.00188
Nie
2 20 6 KRZYŻAK Adam Antoni 522 2.76% 0.00276
Tak
2 20 7 LORENC Maja Anna 257 1.36% 0.00136
Nie
2 20 8 MIZIA Halina Aniela 150 0.79% 0.00079
Nie
2 20 9 SOBALA Tadeusz Stanisław 118 0.62% 0.00062
Nie
2 20 10 ZEMŁO Jan Adam 956 5.05% 0.00505
Tak
3 4 1 KUCZERA Krystyna Irena 551 6.91% 0.00691
Tak
3 4 2 JĘDROŚKA Krzysztof Marian 233 2.92% 0.00292
Nie
3 4 3 JANETA Maria Helena 405 5.08% 0.00508
Nie
3 4 4 WILHELM Marian Mikołaj 56 0.70% 0.0007
Nie
3 4 5 GRÜTZ Artur 64 0.80% 0.0008
Nie
3 4 6 SIKORA Cecylia Barbara 69 0.87% 0.00087
Nie
3 8 1 MACIUGA Dawid Mariusz 110 1.38% 0.00138
Nie
3 8 2 MITKO Joanna Danuta 101 1.27% 0.00127
Nie
3 8 3 KRZYŻAK Kamil 88 1.10% 0.0011
Nie
3 8 4 URBANOWICZ Ewelina 38 0.48% 0.00048
Nie
3 10 1 BALLARIN Janusz Henryk 688 8.63% 0.00863
Tak
3 10 2 GEBEL Romuald Stanisław 678 8.50% 0.0085
Nie
3 10 3 SZAROWSKI Czesław 354 4.44% 0.00444
Nie
3 10 4 PARMA Marta Bernadeta 156 1.96% 0.00196
Nie
3 10 5 WINKLER Sonia Katarzyna 227 2.85% 0.00285
Nie
3 10 6 KABUT Teresa Regina 248 3.11% 0.00311
Nie
3 18 1 SMUDA Krystyna Małgorzata 250 3.14% 0.00314
Nie
3 18 2 KOZUB Rudolf Franciszek 282 3.54% 0.00354
Nie
3 18 3 KUBICA Maria 44 0.55% 0.00055
Nie
3 18 4 GOMOŁKA Andrzej 41 0.51% 0.00051
Nie
3 18 5 BRODALA Dawid 31 0.39% 0.00039
Nie
3 18 6 JAMBOR Dominika Martyna 18 0.23% 0.00023
Nie
3 19 1 HAWEL Marek Ludwik 1 223 15.34% 0.01534
Tak
3 19 2 SZYMICZEK Krystyna 71 0.89% 0.00089
Nie
3 19 3 SZEWCZYK Marcin Łukasz 102 1.28% 0.00128
Nie
3 19 4 KONIUSZY Justyna 34 0.43% 0.00043
Nie
3 19 5 STANEK Edyta Irena 37 0.46% 0.00046
Nie
3 19 6 BUREK Jakub Sylwester 139 1.74% 0.00174
Nie
3 20 1 BIZOŃ Leszek Piotr 822 10.31% 0.01031
Tak
3 20 2 BRACHMAŃSKA Katarzyna Barbara 330 4.14% 0.00414
Nie
3 20 3 SKORUPA Krzysztof Mieczysław 27 0.34% 0.00034
Nie
3 20 4 MACIEJEK-CZEPCZOR Ewa Maria 214 2.68% 0.00268
Nie
3 20 5 CUCH Dawid Bogusław 27 0.34% 0.00034
Nie
3 20 6 SAWICKA-MUCHA Katarzyna Anna 216 2.71% 0.00271
Nie
4 4 1 SKOWRON Joanna Ewa 588 7.14% 0.00714
Nie
4 4 2 ROBAKOWSKI Mariusz 136 1.65% 0.00165
Nie
4 4 3 RZACZEK Beata Katarzyna 108 1.31% 0.00131
Nie
4 4 4 SZUREK Sławomir Piotr 612 7.43% 0.00743
Tak
4 4 5 MACHNIK Henryk 293 3.56% 0.00356
Nie
4 8 1 RYC Dorota Katarzyna 158 1.92% 0.00192
Nie
4 8 2 OKSIUTA Sylwia Izabela 32 0.39% 0.00039
Nie
4 8 3 CICHY Tomasz Krzysztof 93 1.13% 0.00113
Nie
4 10 1 MAĆKOWSKA Danuta Zofia 1 601 19.44% 0.01944
Tak
4 10 2 MUSZALIK Arkadiusz Piotr 203 2.46% 0.00246
Nie
4 10 3 GÓRAL Mateusz 338 4.10% 0.0041
Nie
4 10 4 KACZOROWSKI Krzysztof Kamil 218 2.65% 0.00265
Nie
4 10 5 GŁODOWICZ Dominika Barbara 101 1.23% 0.00123
Nie
4 18 1 HAJDUK Henryk Paweł 415 5.04% 0.00504
Nie
4 18 2 KORUS Tomasz Jan 123 1.49% 0.00149
Nie
4 18 3 NAWRAT Halina 67 0.81% 0.00081
Nie
4 18 4 BRZĘCZEK Stanisław Jan 34 0.41% 0.00041
Nie
4 18 5 NOWICKA Sonia Mirosława 16 0.19% 0.00019
Nie
4 19 1 CHLEBIK - TUREK Janina Teresa 554 6.73% 0.00673
Nie
4 19 2 PIEPRZ Piotr Jan 174 2.11% 0.00211
Nie
4 19 3 PIĄTEK Dorota Marta 78 0.95% 0.00095
Nie
4 19 4 POKWICKI Jarosław Paweł 63 0.76% 0.00076
Nie
4 19 5 KÓZKA Grzegorz Jacek 97 1.18% 0.00118
Nie
4 20 1 NEWY Kornelia Anna 1 410 17.12% 0.01712
Tak
4 20 2 MANDERA Adam 189 2.29% 0.00229
Nie
4 20 3 BLOKESZ Janina Klara 253 3.07% 0.00307
Nie
4 20 4 SALWICZEK Jerzy Józef 76 0.92% 0.00092
Nie
4 20 5 KUCZERA Dariusz Antoni 206 2.50% 0.0025
Nie
5 4 1 SOBALA Piotr 817 12.11% 0.01211
Tak
5 4 2 PORWOŁ Ewa Iwona 227 3.36% 0.00336
Nie
5 4 3 MUSIOLIK Marek 98 1.45% 0.00145
Nie
5 8 1 SZCZYTKOWSKI Dariusz 147 2.18% 0.00218
Nie
5 8 2 MUSIOŁ Tomasz Piotr 102 1.51% 0.00151
Nie
5 8 3 JÓŹWIAK Katarzyna Anna 50 0.74% 0.00074
Nie
5 8 4 PLACEK Monika Agata 68 1.01% 0.00101
Nie
5 10 1 DĄBEK Sylwia Barbara 410 6.07% 0.00607
Nie
5 10 2 RDUCH - KASZUBA Joanna Bogusława 535 7.93% 0.00793
Tak
5 10 3 LECH Mirosław 91 1.35% 0.00135
Nie
5 10 4 KLIMA Karol Jan 514 7.62% 0.00762
Nie
5 10 5 GWOŹDZIK Aleksander Piotr 108 1.60% 0.0016
Nie
5 18 1 CYBUŁKA Piotr Stefan 646 9.57% 0.00957
Nie
5 18 2 SOŁTYSIK Barbara 54 0.80% 0.0008
Nie
5 18 3 KLUGER - LENERT Gabriela Maria 54 0.80% 0.0008
Nie
5 18 4 KUSTOS Damian Bogdan 10 0.15% 0.00015
Nie
5 19 1 TOPOL Dawid Piotr 330 4.89% 0.00489
Nie
5 19 2 NOSIADEK Mirosława Maria 121 1.79% 0.00179
Nie
5 19 3 DZIUBA Mateusz Franciszek 108 1.60% 0.0016
Nie
5 19 4 UCHER Ryszard Jan 206 3.05% 0.00305
Nie
5 19 5 MACHA Katarzyna Maria 74 1.10% 0.0011
Nie
5 20 1 PODLEŚNY Zbigniew Stanisław 1 053 15.60% 0.0156
Tak
5 20 2 KIEŁKOWSKA Gabriela Róża 374 5.54% 0.00554
Nie
5 20 3 MAGIERA Jacek 317 4.70% 0.0047
Nie
5 20 4 MATERZOK Martyna Ewa 109 1.62% 0.00162
Nie
5 20 5 ZAMARSKI Piotr Walery 126 1.87% 0.00187
Nie
6 4 1 SZYROKI Leszek Marek 448 3.84% 0.00384
Nie
6 4 2 GOJNY Justyna Maria 274 2.35% 0.00235
Nie
6 4 3 JAINTA Dariusz Hilary 138 1.18% 0.00118
Nie
6 8 1 WALICA Patryk Krzysztof 248 2.13% 0.00213
Nie
6 8 2 ŚLIWA Adam Stanisław 75 0.64% 0.00064
Nie
6 8 3 GODNY Rafał 118 1.01% 0.00101
Nie
6 8 4 KNURA Anna Elżbieta 24 0.21% 0.00021
Nie
6 8 5 WALICA Małgorzata Barbara 44 0.38% 0.00038
Nie
6 10 1 ANDRECZKO Mirosław Stanisław 1 184 10.16% 0.01016
Tak
6 10 2 SITEK Tatiana Irena 690 5.92% 0.00592
Nie
6 10 3 ZOZWOREK - DZIWOKI Michalina Maria 343 2.94% 0.00294
Nie
6 10 4 KURDZIEL Franciszek 91 0.78% 0.00078
Nie
6 10 5 KRÓTKI Barbara Gabriela 162 1.39% 0.00139
Nie
6 10 6 ŻELISZCZAK Gabriela Barbara 42 0.36% 0.00036
Nie
6 10 7 WITA Alojzy Antoni 841 7.22% 0.00722
Nie
6 18 1 MARCOL Roman Antoni 883 7.58% 0.00758
Tak
6 18 2 KUCZA Bożena Maria 129 1.11% 0.00111
Nie
6 18 3 FILIPOWSKI Marian Piotr 136 1.17% 0.00117
Nie
6 18 4 FROS Marcin Ryszard 297 2.55% 0.00255
Nie
6 18 5 KŁOSEK Ewelina Elżbieta 179 1.54% 0.00154
Nie
6 18 6 TOMALA Daria Anna 72 0.62% 0.00062
Nie
6 18 7 KUŚ Irena Agnieszka 96 0.82% 0.00082
Nie
6 19 1 TOMICZEK Izabela Marianna 514 4.41% 0.00441
Tak
6 19 2 WROŃSKI Tadeusz Szymon 509 4.37% 0.00437
Nie
6 19 3 PUKOWIEC Dorota Maria 237 2.03% 0.00203
Nie
6 19 4 KORALEWSKI Edwin 24 0.21% 0.00021
Nie
6 19 5 HAWRYŁ Aleksandra Maria 112 0.96% 0.00096
Nie
6 19 6 GATNER - PIEKAR Beata Ewelina 165 1.42% 0.00142
Nie
6 19 7 MARSZOLIK Ryszard 208 1.78% 0.00178
Nie
6 20 1 SOMERLIK Czesława Józefa 1 115 9.57% 0.00957
Tak
6 20 2 KWIATKOWSKA Edyta Czesława 457 3.92% 0.00392
Nie
6 20 3 LEDWOŃ Mirela Maria 355 3.05% 0.00305
Nie
6 20 4 WINKLER Halina Maria 367 3.15% 0.00315
Nie
6 20 5 KUCHARCZYK Franciszek Leon 221 1.90% 0.0019
Nie
6 20 6 WINKLER Mirosław Leszek 151 1.30% 0.0013
Nie
6 20 7 WALA Robert 704 6.04% 0.00604
Tak
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Wodzisławski - ogółem 10 180 106 150 788 122 610 97 5 3 1
Gminy ogółem 9 153 100 150 788 122 610 97 5 3 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 3 63 10 86 265 70 566 53 1 1 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 64 523 52 044 44 4 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 35 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 3
Ogółem 85 4

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 211 100 47% 111 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 366 170 46% 196 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 222 68 31% 154 69%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 9 0 0% 9 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 9 3 33% 6 67%
Ogółem 799 338 42% 461 58%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 48 48 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 46 44 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 50 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 49 49
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 54 57 52
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 81 31 38% 50 62%
30-39 177 81 46% 96 54%
40-59 391 174 45% 217 56%
60+ 150 52 35% 98 65%
Ogółem 799 338 42% 461 58%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 4 0 0% 4 100%
40-59 15 2 13% 13 87%
60+ 3 1 33% 2 67%
Ogółem 22 3 14% 19 86%