Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 133 269
Wyborców 110 648
Obwodów 85
  • Wybory do Rady Powiatu Tarnogórskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto kaletyMiasto Kalety 5 15 15 32 32
miasto miasteczko szlazskieMiasto Miasteczko Śląskie 5 15 15 62 62
miasto radzionkozwMiasto Radzionków 8 15 15 42 42
gmina tarnowskie gozryGmina Tarnowskie Góry 32 3 23 15 143
gmina krupski mlzynGmina Krupski Młyn 4 15 15 48 48
gmina ozzzarowiceGmina Ożarowice 4 15 15 42 42
gmina szwierklaniecGmina Świerklaniec 6 15 15 50 50
gmina tworozgGmina Tworóg 9 15 15 36 36
gmina zbroslzawiceGmina Zbrosławice 12 15 15 44 44

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kaletach, ul. 1 Maja 6 Kalety stały Nie Armii Krajowej, Asnyka, Bema, Chopina, Gwoździa, Kosmonautów, ks. Drozdka 1 - 34, Leśna, Ligonia, Lipowa, Nałkowskiej, Nowa, Okrzei, Piastów, Prusa, Reja, Rycerska, Słowiańska, Spokojna, Topolowa, Traugutta, Wojska Polskiego, Zielona, Żwirki i Wigury, 1 Maja
2 Miejski Dom Kultury w Kaletach, ul. Lubliniecka 2 Kalety stały Tak Brzechwy, Bukowa, Dębowa, Dworcowa, Fabryczna, Gawlika, Harcerska, Imbirowa, Kilińskiego, Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, Lompy, Lubliniecka, Miarki, Powstańców Śląskich, Ryszarda Kaczorowskiego
3 były Zespół Szkół w Kaletach, ul. Ks. Rogowskiego 43 Kalety, Jędrysek stały Tak Anioła, Bajeczna, Bolesława Chrobrego, Borka, Brzozowa, Chmielna, Czarneckiego, Damrota, Dąbrowskiego, Długosza, Drzymały, Działkowa, Gajowa, Głowackiego, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kochanowskiego, Kopernika, Korfantego, Kościuszki, Krótka, ks. Drozdka od nr 33 do 47 i od nr 36 do 46, Ks. Rogowskiego, Księżycowa, Lubocz, Łączna, Matejki, Mickiewicza, Młodzieżowa, Moniuszki, Morcinka, Plac Zjednoczenia, Pokoju, Polarna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Rymera, Sienkiewicza, Słowackiego, Sobieskiego, Stanisława Lema, Tuwima, Twardowskiego, Tylna, Witosa, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Wrzosowa, Zagłoby, Żeromskiego
4 Klub w Kaletach-Drutarni, ul. Koszęcińska 33 Kalety, Drutarnia stały Tak Czesława Miłosza, Dolna, Kasprowicza, Kołłątaja, Koszęcińska, ks. Popiełuszki, Kuźnicka, Kwiatowa, Łowiecka, Posterunek Kolejowy, Rozdzieńskiego, Rzeczna, Skłodowskiej Curie, Sportowa, Szkolna, Szymanowskiego, Tetmajera, Wesoła, 3 Maja
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kaletach-Miotku, ul. Orzeszkowej 10 Kalety, Miotek stały Nie Barbary, Boczna, Bracka, Celulozowa, Cicha, Cynkowa, Gołębia, Grunwaldzka, Grzybowa, Jagodowa, Jana, Jastrzębia, Klonowa, ks. Jana Twardowskiego, ks. Sylwestra Antosza, Krucza, Letniskowa, Lubszecka, Miła, Miodowa, Młyńska, Myśliwska, Norwida, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Orzeszkowej, Owocowa, Paderewskiego, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Powstańców, Radosna, Rodziewiczównej, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Stawowa, Tarnogórska, Tulipanowa, Ustronna, Wąska, Wczasowa, Wiejska, Wierzbowa, Wiosenna, Zapolskiej
1 Świetlica Szkoły Podstawowej Nr 1, ul. Dworcowa 8 Miasteczko Śląskie stały Tak Adama Asnyka, Astronautów, Stefana Czarnieckiego, Dębina, Michała Dudy, Dworcowa do nr 50, Aleksandra Fredry, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Gierzyna, Gwiaździsta, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Krótka, Górnicza, Jana Matejki, Metalowa 4, Niepodległości, Cypriana Kamila Norwida do nr 67, Władysława Orkana, Piwna, Plac Władysława Jagiełły, Promienna, Rubinowa, Rycerska, Lucjana Rydla, Rynek, Słoneczna, Staromiejska, Sztolniowa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Woźnicka, Wspólna, Józefa Wybickiego, Żołnierska.
2 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Dworcowa 8 Miasteczko Śląskie stały Tak Białego, Cegielniana, Ceramiczna, Cynkowa, Dworcowa od nr 54, Działkowa, Gajowa, Hutnicza, Kolejowa, Leśna, Metalowa 1, 3, 5, 8, Andrzeja Modrzewskiego, Cypriana Kamila Norwida od nr 82, Tomasza Pękatego, Por. Józefa Pindora, Północna, Sportowa, Srebrna 6, 8, 10, 10A, 10B, 13, 14, 15, Złota.
3 Miejski Ośrodek Kultury, ul. Srebrna 24 Miasteczko Śląskie stały Tak Metalowa 2, 6, Srebrna 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28.
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Harcerska 5 Miasteczko Śląskie stały Tak Akacjowa, Brynicka, Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Józefa Chełmońskiego, Dębowa, Jana Długosza, Grabowa, Gwarecka, Harcerska, Imielów, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Karpacka, Kasztanowa, Klonowa, ks. Franciszka Wyciślika, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Jacka Malczewskiego, Modrzewiowa, Nowowiejska, Okólna, Paprotna, Podleśna, Polna, Południowa, Józefa Poniatowskiego, Przygodna, Przyjaźni, Ptasia, Rolna, Skautów, Skrajna, Sokoła, Sosnowa, Stacyjna, Storczykowa, Studzienna, Wita Stwosza, Sztygarska, Szyndros, Śląska, Świerkowa, Św. Marka, Wodociągi Bibiela, Wrzosowa, Zielona.
5 Strażnica OSP Brynica, ul. Łokietka 5 Miasteczko Śląskie stały Nie Borowa, Grobla, Władysława Łokietka, Rzeczna, Starowiejska, Tartaczna, Żyglińska.
1 Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych, ul. Zofii Nałkowskiej 2 Radzionków stały Nie Artura, Bezpieczna, Miedziowa, Zofii Nałkowskiej, pl. Stefana Okrzei, Szybowa, Wawelska
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. J. Lompy, ul. gen. Władysława Sikorskiego 8a Radzionków stały Tak Artylerzystów, Fizylierów, Grenadierów, Huzarów, Stefana Jaracza, Kadetów, Kirasjerów, Komandosów, Jana Kużaja od nr 72A do nr 74D, Lotników, Łąkowa, Objazdowa, ks. Pawlaka, Piechurów, Południowa, Saperów, gen. Władysława Sikorskiego, Skotnicka, Strzelców Bytomskich, Średnia, Wopistów, Zwiadowców
3 Przedszkole Nr 4, ul. Jana Kużaja 15 Radzionków stały Nie Aleksandra Gierymskiego, Gwarków od nr 51 do nr 79, Jana Kużaja od nr 1 do nr 70, Nieznanego Żołnierza, Poprzeczna, Szczęśliwa, Wandy
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Szymały 36 Radzionków stały Nie Karola Adamieckiego, Barbórki, Marii Dąbrowskiej, Gajdasa, Gwarków od nr 2 do nr 50, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 16, bp. Ignacego Krasickiego, Larysza, Lawendowa, Lipoka, Mazura, Męczenników Oświęcimia od nr 37 do nr 62, Miła, Ogiermana, Pod Lipami, Przyjaźni, Stanisława Schwallenberga, Henryka Sienkiewicza, Stypy, Szymały od nr 17 do nr 103, Unii Europejskiej, Wiktorii, Wiosenna, Windera, Wspólna, Zwycięstwa
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza, ul. Krzywa 18 Radzionków stały Tak Pawła Broncla, Czwartaków, Danielecka, Długa (numery parzyste), Wandy Jordanówny, ks. dr. Józefa Knosały od nr 61 do nr 75, Krzywa od nr 25 do nr 27, Józefa Pankiewicza, Piastowska, Pisalskiego, I Powstania, Sadowa od nr 36 do nr 106, 27 Stycznia, Szylera
6 Centrum Kultury "Karolinka", pl. Jana Pawła II 2 Radzionków stały Tak Cmentarna, Długa (numery nieparzyste), Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Góra Powstańców Śląskich, Górna, Grunwaldzka, Grzybowa, pl. Jana Pawła II, Jaśminowa, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika od nr 17 do nr 28, Krzywa od nr 2 do nr 21, Księżogórska, pl. Letochów, Józefa Lompy, Magnoliowa, Męczenników Oświęcimia od nr 1 do nr 36, Ogrodowa, Plebiscytowa, Podchorążych, Stolarska, Studzienna, Szymały od nr 1 do nr 16, Śródmiejska, Wielkopolska, św. Wojciecha od nr 2 do nr 25A, Zejera
7 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hala sportowa, ul. ks. dr. Józefa Knosały 16 Radzionków stały Tak Karola Chodkiewicza, Ciasna, Holewiny, Jana III Sobieskiego, Klasztorna, Kowalska, Kraka, Anieli Krzywoń, Nakielska, Cypriana Kamila Norwida od nr 25 do nr 65 (numery nieparzyste), Obrońców Pokoju, Orzechowska, Piaskowa, Pietrygów, Piwna, Pożarna I, Pożarna II, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Skryta, Srebrna, ks. Stanisława Staszica, Szeroka, Wapienna, św. Wojciecha od nr 26 do nr 141
8 Liceum Ogólnokszt ałcące im. Powstańców Śląskich, pl. Jana Pawła II 8 Radzionków stały Nie Jana Brzechwy, Chełmska, Franiela, ks. dr. Józefa Knosały od nr 1 do nr 59, ks. dr. Józefa Knosały od nr 77, Kruczkowskiego, Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do nr 23 (numery nieparzyste), Cypriana Kamila Norwida od nr 2 do nr 50a (numery parzyste), Emilii Plater, Rowowa, Sadowa od nr 1 do nr 34, Stefana Stoińskiego, Wrodarczyka
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Jagodowa 72 Tarnowskie Góry stały Nie Aleja Brzozowa, Borówkowa, Chemików, Druha Ignacego Sowy, Edukacji Narodowej, Jagodowa, Jeżynowa, Kanałowa, Łąkowa, Malinowa, Na glinkach, Okrężna, Poczty Gdańskiej, Rzeczna, Siwcowa, Staromłyńska, Szczytowa, Świerkowa, Westerplatte, Zakładowa, Żwirowa
2 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Armii Krajowej 1 Tarnowskie Góry stały Tak 11 Listopada: strona nieparzysta – numer 1 oraz strona parzysta do numeru 8, Agnieszki Osieckiej, Bolesława Prusa, Dr Bronisława Hagera, Dębowa, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Górna, Grabowa, Husarska, Igora Strawińskiego, Jagiellońska, Józefa Kraszewskiego, Kombatantów, Kościelna: strona nieparzysta do numeru 79 oraz strona parzysta do numeru 32, Ks. prałata Edwarda Płonki, Ludwika Solskiego, Marii Kuncewiczowej, Mieczysława Karłowicza, Pionierska, Piotra Ściegiennego, Proletariacka, Pustki-Leśnictwo, Sudecka, Witolda Rowickiego, Wojciecha Kossaka, Włodzimierza Majakowskiego: strona nieparzysta do numeru 11 oraz strona parzysta do numeru 10, Zagórska: strona nieparzysta do numeru 85 oraz strona parzysta do numeru 86
3 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Armii Krajowej 1 Tarnowskie Góry stały Tak Armii Krajowej
4 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Armii Krajowej 1 Tarnowskie Góry stały Tak Artura Zawiszy: strona nieparzysta od numeru 7 oraz strona parzysta numer 4 i od numeru 10, Grzybowa: strona nieparzysta do numeru 83D oraz strona parzysta do numeru 70, Komuny Paryskiej, Kościelna: strona nieparzysta od numeru 81 oraz strona parzysta od numeru 34, Strzybnicka, Zagórska: strona nieparzysta od numeru 87 do numeru 113 oraz strona parzysta od numeru 88 do numeru 96
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Słowackiego 34 Tarnowskie Góry stały Nie 22 Stycznia, Boczna, Bolesława Skórki, Czarnohucka, Fabryczna: strona nieparzysta od numeru 17 oraz strona parzysta od numeru 26C, Grodzka, Grzybowa: strona nieparzysta od numeru 85 oraz strona parzysta od numeru 72, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Ks. Jana Rudola, Mazowiecka, Mikołaja Reja, Poziomkowa, Św. Anny, Wincentego Pola, Wyzwolenia, Zakątek, Zawiśloka
6 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Leśna 23 Tarnowskie Góry stały Nie 1 Maja, 3 Maja, Błękitna, Cmentarna, Częstochowska: strona nieparzysta od numeru 11 oraz strona parzysta od numeru 24, Fabryczna: strona nieparzysta do numeru 15 oraz strona parzysta do numeru 26, Gabriela Narutowicza, Gen. Władysława Andersa: strona nieparzysta do numeru 15 oraz strona parzysta do numeru 16, Hutnicza, Ignacego Mościckiego, Jasna, Kazimierza Zachnika, Końcowa, Lasowicka, Leśna, Letnia, Łączna, Mokra, Nakielska: strona parzysta od numeru 12, Plebiscytowa, Płuczki, Polna, Prostopadła, Równoległa, Siewierska, Sosnowa, Spadowa, Stanisława Moniuszki, Stawowa, Św. Wojciecha, Tęczowa, Wiosenna, Wojciecha Korfantego, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta, Wrzosowa, Źródlana, Obwodnica – od strony północnej miasta do skrzyżowania z ulicą Siewierską
7 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Leśna 23 Tarnowskie Góry stały Nie Gen. Władysława Andersa: strona nieparzysta od numeru 17 oraz strona parzysta od numeru 18, Ks. Ignacego Siwca, Marii Rozpłochowskiej, Obwodnica – od skrzyżowania z ulicą Siewierską do skrzyżowania z ulicą Nakielską
8 Szkoła Postawowa Nr 10, ul. Zaciszna 17 Tarnowskie Góry stały Nie Aleja Kwiatów: strona nieparzysta od numeru 7 oraz strona parzysta od numeru 4, Fryderyka Chopina, Generała Jana Henryka Dąbrowskiego, Kolorowa, Mikołaja Kopernika, Miła, Miodowa, Młodości, Piaskowa, Pogodna, Stroma, Św. Jana, Targowa, Zaciszna, Obwodnica – strona nieparzysta od skrzyżowania z linią kolejową do wysokości ul. Słoneczników
9 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Zaciszna 17 Tarnowskie Góry stały Nie Aleja Kwiatów: strona nieparzysta do numeru 5, Astrów, Bratków, Bytomska: strona nieparzysta od numeru 19 oraz strona parzysta od numeru 16, Fiołków, Narcyzów, Różana, Słoneczników, Obwodnica – strona nieparzysta od skrzyżowania na wysokości ul. Słoneczników do skrzyżowania z kolejką wąskotorową
10 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Korola 38a Tarnowskie Góry stały Nie Alojzego Niedbały, 23 Stycznia, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bracka, Emilii Plater, gen. Władysława Sikorskiego, Góralska, Grunwaldzka, Józefa Korola: strona parzysta od numeru 2 do numeru 36a, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Kościuszkowców, Króla Jana Kazimierza, Krucza, Michała Wolskiego, Mieszka I, Piotra Skargi, Radzionkowska, Rodło, Stefana Batorego, Św. Barbary, Walecznych, Wilcza, Władysława Warneńczyka, Obwodnica – strona parzysta od skrzyżowania z linią kolejową do wysokości ul. Bolesława Śmiałego
11 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Korola 38a Tarnowskie Góry stały Nie Aleksandra Puszkina, Barytowa, Bukowa, Galmanowa, Głogowa, Główna, Henryka Brodatego, Jemiołowa, Jodłowa, Józefa Korola: strona nieparzysta oraz strona parzysta od numeru 38, Kalcytowa, Kalinowa, Kłosowa, Kopalniana, Królowej Jadwigi, Ks. Wiktora Sojki, Leopolda Staffa, Leszczynowa, Mała: strona nieparzysta oraz strona parzysta od numeru 22, Parkowa, Platanowa, Podmiejska, Prochowa, Przedwiośnie, Słoneczna, Spacerowa, Strzelnicza, Swobodna, Świetlana, Tarninowa, Topolowa, Wapienna, Władysława Hermana, Władysława Kurka, Wodociągowa: strona parzysta od numeru 20, Zwycięstwa, Obwodnica – strona parzysta od skrzyżowania z ul. Bolesława Śmiałego do skrzyżowania z ul. Małą
12 Świetlica Miejska Nr 1, ul. Witosa 61 Tarnowskie Góry stały Nie Augustyna Kaczmarka, Bażantów, Bocianów, Brzozowa, Czajek, Długa, Gliwicka: strona nieparzysta od numeru 133 oraz strona parzysta od numeru 162, Jana Śniadeckiego: numer 1, Jana Waliski, Jaworowa, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kamienna, Kosów, Ks. Henryka Renka, Myśliwska, Ptasi Jar, Repecka: strona nieparzysta od numeru 55 oraz strona parzysta od numeru 100, Sadowa, Sikorek, Skowronków, Spokojna, Stanisława Staszica: strona nieparzysta od numeru 77 oraz strona parzysta od numeru 80, Stefana Żeromskiego, Turkusowa, Wincentego Witosa, Wodociągowa: strona nieparzysta do numeru 5 oraz strona parzysta do numeru 18
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. Powstańców Warszawskich 42 Tarnowskie Góry stały Nie 11 Listopada: strona nieparzysta od numeru 3 oraz strona parzysta od numeru 10, Artura Zawiszy: strona nieparzysta do numeru 5A oraz strona parzysta numery: 2, 6, 8, Batalionów Chłopskich, Bolesława Lubosza, Czołgistów, Dymarska, Gwiezdna, Hansa Christiana Andersena, Iglasta, Ignacego Paderewskiego, Jana Dzierżonia, Juliana Tuwima: strona nieparzysta oraz strona parzysta do numeru 52, Karola Szymanowskiego, Kosynierów, Laryszowska, Liściasta, Lotników, Lwa Tołstoja, Łowna, Piaseczna, Piotra Guzy, Płóciennika, Polarna: strona nieparzysta do numeru 87 oraz strona parzysta do numeru 100f, Powstańców Warszawskich, Przemysłowa, Racławicka, Sorychty, Starowapienna, Stefanii Sempołowskiej, Wiślana, Włodzimierza Majakowskiego: strona nieparzysta od numeru 13 oraz strona parzysta od numeru 12, Zagórska: strona nieparzysta od numeru 115 do numeru 153 oraz strona parzysta od numeru 98 do numeru 156A, Zwarta
14 Świetlica Miejska Nr 3, ul. Pastuszki 9 Tarnowskie Góry stały Nie Bolesława Skarżyńskiego, Czereśniowa, Emanuela Biskupka, Górnośląska, Jabłoniowa, Jana Pastuszki, Juliana Tuwima: strona parzysta od numeru 54, Księżycowa, Lawendowa, Morelowa, Opatowicka: strona parzysta od numeru 80, Planetarna, Polarna: strona nieparzysta od numeru 89 oraz strona parzysta od numeru 102, Sielanka: strona parzysta, Słomianka, Starotarnowicka, Wiejska, Wiśniowa, Zagórska: strona parzysta od numeru 158, Zalesie, Obwodnica: strona parzysta od skrzyżowania z ul. Opatowicką do skrzyżowania z ul. Zagórską
15 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Janasa 11 Tarnowskie Góry stały Tak Aleja Jana Pawła II, Alfonsa Zgrzebnioka, Bałkańska, Bałtycka: strona nieparzysta od skrzyżowania z rondem im. Księdza kpt. Wilhelma Stempora, Jana Śniadeckiego: od numeru 2, Juliusza Skrzypczyka, Kardynała Stefana Wyszyńskiego: strona nieparzysta od numeru 81 oraz strona parzysta od numeru 16, Konduktorska: strona nieparzysta od numeru 35 oraz strona parzysta od numeru 32, Łanowa, Mieczysława Niedziałkowskiego, Miedziana, Na Wzgórzu, Olimpijczyków, Panoramiczna, Przy Parku, Pyskowicka, Repecka: strona nieparzysta do numeru 53 oraz strona parzysta do numeru 98, Srebrna, Widokowa, Obwodnica: strona parzysta od skrzyżowania z rondem im. Księdza kpt. Wilhelma Stempora do skrzyżowania z ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
16 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Janasa 11 Tarnowskie Góry stały Tak Doniecka, Francuska: strona nieparzysta do numeru 17c oraz strona parzysta od numeru 22, Imbirowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Lukrecjowa, Miętowa, Rumiankowa, Sielanka: strona nieparzysta, Szafranowa, Tymiankowa, Wincentego Janasa
17 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Janasa 11 Tarnowskie Góry stały Tak Francuska: strona parzysta do numeru 20D, Włoska
18 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Litewska 6 Tarnowskie Góry stały Tak Estońska, Gustawa Morcinka, Litewska, Łotewska, Poczdamska, rondo im. Księdza dr Gustawa Klapucha
19 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Litewska 6 Tarnowskie Góry stały Tak Drozdów, Duńska, Fińska, Hipoteczna, Hiszpańska, Kormoranów, Norweska, Ondraszka, Opatowicka: strona nieparzysta od numeru 83, Orla, Pawia, Pomorska, Przepiórek, Saperów, Szczygłów, Szwedzka, Węgierska, Obwodnica: strona parzysta od skrzyżowania z ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego do skrzyżowania z ul. Opatowicką
20 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej, ul. Opolska 28 Tarnowskie Góry stały Nie 11 Pułku Piechoty, 3 Pułku Ułanów, Ignacego Krasickiego, Opatowicka: strona nieparzysta do numeru 81 oraz strona parzysta do numeru 78, Opolska: strona nieparzysta od numeru 37 oraz strona parzysta od numeru 36, Rondo im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Św. Katarzyny, Towarowa, Ułańska, Wodna, Zagórska: strona nieparzysta od numeru 155, Obwodnica: strona nieparzysta od skrzyżowania z ul. Opatowicką do skrzyżowania z ul. Opolską
21 Szkoła Podstwowa Nr 3, ul. Wyspiańskiego 1 Tarnowskie Góry stały Tak Bałtycka: strona nieparzysta od skrzyżowania z ul. Gliwicką do skrzyżowania z rondem im. Księdza kpt. Wilhelma Stempora, Beskidzka, Gruzełki, Józefa Cebuli, Józefa Rymera, Kardynała Stefana Wyszyńskiego: strona nieparzysta do numeru 79A oraz strona parzysta do numeru 14, Krótka, Macieja, Młodzieżowa, Odrzańska, Opolska: strona nieparzysta od numeru 13 do numeru 35 oraz strona parzysta od numeru 12 do numeru 34, PCK, Plac Gwarków, Poranna, Radosna, rondo im. Księdza kpt. Wilhelma Stempora, Ruciana, Sawina, Słowików, Stanisława Wyspiańskiego, Staropolska, Strzelców Bytomskich, Szafirowa, Szkolna, Szpaków, Śliska, Walentego Roździeńskiego, Wenecka, Wesoła, Zachodnia, Zagrodowa, Obwodnica: strona nieparzysta od skrzyżowania z rondem im. Księdza kpt. Wilhelma Stempora do skrzyżowania z ul. Opatowicką
22 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Jordana, Gliwicka 36 Tarnowskie Góry stały Nie Antoniego Łomnickiego, Bałtycka: strona parzysta, Cicha, Dolomitów, Feliksa Piestraka, Franciszka Garusa, Gliwicka: strona nieparzysta od numeru 35 do numeru 131 oraz strona parzysta od numeru 24 do numeru 160, Górnicza: strona nieparzysta od numeru 11 oraz strona parzysta od numeru 28, Ignacego Daszyńskiego, Józefa Piernikarczyka, Karłuszowiec, Kierunkowa, Kolejarzy, Konduktorska: strona nieparzysta do numeru 33 oraz strona parzysta do numeru 30, Kujawska, Legionów, Lipowa, Ludowa, Lyszcze, Mała: strona parzysta do numeru 20, Małgorzaty, Maszynistów, Nowa, Ogrodowa, Prosta, rondo im. NSZZ „Solidarność”, Rudna, Rudolfa von Carnalla, Semaforowa, Skalna, Skarbka, Skośna, Stanisława Staszica: strona nieparzysta do numeru 75 oraz strona parzysta do numeru 78, Sygnałów, Szarych Szeregów, Szczęść Boże, Szybów, Śląska, Torowa, Trakcyjna, Wielkopolska, Wodociągowa: strona nieparzysta od numeru 7, Obwodnica: strona nieparzysta od skrzyżowania z kolejką wąskotorową do ronda oraz strona parzysta od skrzyżowania z ul. Małą do ronda im. Księdza kpt. Wilhelma Stempora
23 Tarnogórskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 7 Tarnowskie Góry stały Tak Adama Jurczyka, Bytomska: strona nieparzysta do numeru 17A oraz strona parzysta do numeru 14, Cegielniana, Górnicza: strona nieparzysta do numeru 9c oraz strona parzysta do numeru 26, Jana Bondkowskiego, Jana Kochanowskiego, Juliusza Ligonia, Józefa Lompy, Kaczyniec, Karola Miarki, Krakowska, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mleczna, Nakielska: strona nieparzysta oraz strona parzysta do numeru 10B, Opaleniec, Oświęcimska, Piastowska, Plac Wolności, rondo imienia Ks. dr Franciszka Blachnickiego, rondo imienia ppłk. pilota inż. Gerarda Karola Ranoszka, Rynek, Stara, Staropocztowa, Św. Jacka, Zamkowa, Zofii Nałkowskiej, Żwirki i Wigury, Obwodnica – od skrzyżowania z ulicą Nakielską w kierunku południowym do linii kolejowej
24 Tarnogórskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 7 Tarnowskie Góry stały Tak Dolna, Elizy Orzeszkowej, Gliwicka: strona nieparzysta do numeru 33 oraz strona parzysta do numeru 22, Ignacego Wawreczki, Jana III Sobieskiego, Jana Nowaka, Joachima Lelewela, Ks. Józefa Wajdy, Ks. Michała Lewka, Łukowa, Odrodzenia, Opolska: strona nieparzysta do numeru 11 oraz strona parzysta do numeru 10, Pawła Stalmacha, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Przesmyk, Ratuszowa, Sienna, Strzelecka, Szymały, Teofila Królika, Tylna, Wąska
25 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Korczaka 2 Tarnowskie Góry stały Tak Augustyna Świdra, Gen. Józefa Hallera, Janusza Korczaka, Kasztanowa, Klonowa, Kruszcowa, Ks. Norberta Bończyka, Marii Skłodowskiej-Curie, Łowiecka, Stefana Okrzei, płk. Cypriana Bystrama, płk. Czesława Chmielewskiego, Tadeusza Kościuszki: strona nieparzysta od numeru 13 oraz strona parzysta od numeru 20, Tatrzańska, Wojska Polskiego, Zielona
26 Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II, ul. Pokoju 14 Tarnowskie Góry stały Tak 9 Maja, Adama Mickiewicza, Bohaterów Monte Cassino, Częstochowska: strona nieparzysta do numeru 9 oraz strona parzysta do numeru 14, gen. Józefa Bema, Graniczna, Henryka Sienkiewicza, Jana Styczyńskiego, Krzywa, Księcia Jana Opolskiego, Park Strzelecki, Plac Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Pokoju, Tadeusza Kościuszki: strona nieparzysta do numeru 11c oraz strona parzysta do numeru 18, Tysiąclecia
27 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych prowadzony przez ZG. SS. Boromeuszek, Gliwicka 22 Tarnowskie Góry dom pomocy społecznej Nie Gliwicka 22
28 Szpital Św. Kamila Zakonu Ojców Kamilianów, Bytomska 22 Tarnowskie Góry szpital Nie Bytomska 22
29 Areszt ŚledczyTarnowskie Góry, Opolska 17a Tarnowskie Góry areszt Śledczy Nie Opolska 17a
30 Dom Pomocy Społecznej "Przyjażń", Włoska 24 Tarnowskie Góry dom pomocy społecznej Nie Włoska 24
31 Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S. A. NZOZ Szpital im. dr B. Hagera w Tarnowskich Górach, Pyskowicka 47 - 51 Tarnowskie Góry szpital Nie Pyskowicka 47 - 51
32 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. J. Ziętka, Śniadeckiego 1 Tarnowskie Góry szpital Nie Śniadeckiego 1
1 Sala posiedzeń Rady Gminy, ul. Główna 5 Krupski Młyn stały Tak Krupski Młyn
2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Zawadzkiego 3 Krupski Młyn stały Tak Krupski Młyn
3 Świetlica Osiedlowa, 2 Ziętek stały Nie Ziętek
4 Szkoła Podstawowa, ul. Tarnogórska 12 Potępa stały Tak Potępa
1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pyrzowicach, ul. Wolności 46 Pyrzowice stały Nie Sołectwo Celiny, Pyrzowice
2 Szkoła Podstawowa w Zendku, ul. Główna 126 Zendek stały Nie Sołectwo Zendek
3 Szkoła Podstawowa w Ożarowicach, ul. Szkolna 10 Ożarowice stały Tak Sołectwo Ożarowice
4 Szkoła Podstawowa w Tąpkowicach, ul. Kopernika 2 Tąpkowice stały Tak Sołectwo Tąpkowice, Niezdara, Ossy
1 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, ul. Morcinka 9 Nakło Śląskie stały Tak Nakło Śląskie: Brzozowa, Cmentarna, Dzierżonia, Działkowców, Główna od 1 do 91 i od 2 do 60, Gościnna, Jarzębinowa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Lasowicka od nr. 113 do końca i od nr 116 do końca, Leśna, Morcinka, Obłoków, Parkowa, Powstańców, Przyjaźni, Rekreacyjna, Sosnowa, Sportowców, Strażacka, Wąska, Wojciecha od nr 1 do 33 i od nr 2 do 18, Wyciślaka
2 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Główna 52 Nakło Śląskie stały Tak Nakło Śląskie: 3 Maja, Barbary, Cicha, Dworcowa, Gawędy, Główna od nr 93 do końca i od nr 62 do końca, Górna, Grzegorza, Harcerska, Jutrzenka, Kamienna, Kopernika, Kościuszki, Łączna, Mickiewicza, Magnoliowa, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Orzechowska, Rogowa, Romantyczna, Różana, Sienkiewicza, Skalista, Sławomira Mrożka (numery parzyste) Stawowa, Styczyńskiego, Szarika, Szeroka, Szkolna, Szopena, Tysiąclecia, Wapienna, Wieczorka, Wierzbowa, Wisławy Szymborskiej (numery parzyste oraz numery nieparzyste w granicach sołectwa Nakło Śląskie), Wojciecha od nr. 35 do końca i od nr 20 do końca, Wolności.
3 Dom Sportowca w Nowym Chechle ul. Leśna 5, ul. Leśna 5 Nowe Chechło stały Nie Nowe Chechło : Akacjowa (numery nieparzyste), Astrów, Bukowa, Grzybowa, Jaśminowa, Konopnickiej, Lasowicka od nr, 1 do 111 i od nr 2 do 114, Leśna, Miodowa, Pogodna, Powstańców, Skowronków, Słoneczników, Szpaków, Świętego Brata Alberta, Wisławy Szymborskiej (numery nieparzyste w granicach Nowe Chechło) Wrzosowa.
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu, ul. Brzechwy 8 Orzech stały Nie Orzech: Boczna, Bytomska, Brzechwy, Głęboka, Jana III Sobieskiego, Kopernika, Korczaka, Krzywa, Laskowa, Lompy, Łąkowa, Marcepanowa, Mickiewicza, Nakielska, Ogrodowa, Orzeszkowej, Prusa, Sobalaków, Spokojna, Szkolna, Wąska, Wieczorków.
5 Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Świerklańcu, ul. Młyńska 7 Świerklaniec stały Tak Świerklaniec: 3 Maja, Akacjowa (numery parzyste) Błękitna, Bratków, Chabrowa, Damrota, Dębowa, Domowa, Gawędy, Główna, Górna, Harcerska, Kalinowa, Kasztanowa, Krótka, Mazura, Miarki, Młyńska, Piaskowa, Pod Wierzbą, Poprzeczna, Przyjaciół, Przytulna, Radzionkowska, Rekreacyjna, Rodzinna, Rogowa, Romantyczna, Sąsiedzka, Sławomira Mrożka (numery nieparzyste) Sosnowa, Stawowa, Tarnogórska, Widokowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wolności od nr 21 do końca i od 42 do końca, Zacisze, Zuchów, Źródlana.
6 Koło Gospodyń Wiejskich-świetlica, ul. Oświęcimska 7 Świerklaniec stały Nie Świerklaniec: Bizja, Gościnna, Kościelna, Kościuszki, Łączna, Ostrożnica, Oświęcimska, Parkowa, Plebiscytowa, Polna, Słoneczna, Stabińskiego, Świerkowa, Wolności od nr 1 do 19D i od nr 2 do40.
1 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Zamkowa 1 Tworóg stały Nie Sołectwo Tworóg Sołectwo Tworóg – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Głowackiego, Jodłowa, Lipowa, Młyńska, Ulica Na Niwach, Polna, Ptasia, Renarda, Składowa, Skowronków, Słoneczna, Słowików, Sosnowa, Świniowicka, Wierzbowa, Kolejowa, Spokojna, Kotowska, Tarnogórska, Lubliniecka, Grunwaldzka, Kopernika, Zamkowa, Dolna, Graniczna, Karola Miarki, Prosta, Równoległa, Skośna, Wąska
2 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich, ul. Szkolna 15 Tworóg stały Tak Sołectwo Tworóg-ulice: Kościuszki, Leśna, Czesława Niemena, Kazimierza Pułaskiego, Powstańców Śląskich, Plac Wolności, Krótka, Szkolna, Wrzosowa, Kochanowskiego, Jankowskiego, Górna, Adama Asnyka, Kościelna, Krasińskiego, Mickiewicza, Nowa, Mikołaja Reja, Słowackiego
3 Gminne Przedszkole w Kotach, ul. Szkolna 3 Koty stały Nie Koty
4 Budynek Wielofunkcyjny, ul. Jaśminowa 42 Nowa Wieś Tworoska stały Tak Nowa Wieś Tworoska
5 Szkoła Podstawowa w Boruszowicach, ul. Szkolna 2 Boruszowice stały Tak Boruszowice, Hanusek, Mikołeska
6 Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych im. Stanisława Morawskiego, ul. Park 5 Brynek stały Nie Brynek
7 Budynek Wielofunkcyjny, ul. Bytomska 42 Połomia stały Nie Połomia
8 Szkoła Podstawowa w Wojsce, Szkolna 12 Wojska stały Tak Wojska
9 Dom Wielofunkcyjny, Wiejska 77 Świniowice stały Tak Świniowice
1 Gminna Biblioteka Publiczna/Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach, ul. Oświęcimska 2A Zbrosławice stały Tak Sołectwa: Zbrosławice
2 Gminna Biblioteka Publiczna/Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach, ul. Oświęcimska 2A Zbrosławice stały Tak Ptakowice
3 Zespół Szkolno Przedszkolny w Miedarach, ul. Główna 26 Miedary stały Nie Sołectwa: Miedary, Laryszów, Wilkowice
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu, ul. Gliwicka 6 Kamieniec stały Tak Sołectwa: Kamieniec, Księży Las, Łubki
5 Szkoła Podstawowa w Kopienicy, ul. 1 Maja 3 Kopienica stały Nie Sołectwa: Jasiona, Kopienica, Jaśkowice, Łubie
6 Świetlica Stacji Uzdatniania Wody "Zawada" w Karchowicach, ul. Bytomska 6 Karchowice stały Nie Sołectwa: Karchowice, Boniowice, Zawada
7 Gminna Biblioteka Publiczna-Filia w Ziemięcicach, ul. Mikulczycka 14 Ziemięcice stały Tak Sołectwa: Ziemięcice, Przezchlebie
8 Szkoła Podstawowa w Czekanowie, ul. Szkolna 26 Czekanów stały Nie Sołectwa: Czekanów
9 Świetlica Gminna w Wieszowie, ul. Bytomska 154 Wieszowa stały Tak Sołectwo: Wieszowa
10 OSP Świętoszowice, ul. Mikulczycka 93A Świętoszowice stały Nie Szałsza, Świętoszowice
11 Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Ojców Kamilianów w Zbrosławicach, Wolności 34 Zbrosławice dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
12 Dom Pomocy Społecznej w Miedarach, Zamkowa 7 Miedary dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Kalety, Miasteczko Śląskie, Krupski Młyn, Tworóg 5 22 159 8 53
0.0000020000Nr 2 Ożarowice, Świerklaniec 3 14 307 8 38
0.0000030000Nr 3 Zbrosławice 3 12 343 8 38
0.0000040000Nr 4 Radzionków 3 13 311 8 37
0.0000050000Nr 5 Okręg wyborczy nr 1 i 2 Miasta Tarnowskie Góry 7 32 030 8 70
0.0000060000Nr 6 Okręg wyborczy nr 3 Miasta Tarnowskie Góry 4 16 498 8 47
Podsumowanie 25 110 648 48 283

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 5 5 5 9 6 37
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 4 3 4 8 5 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 5 5 5 9 6 37
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU KWW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU 7 5 5 5 9 6 37
19 KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO KW STOWARZYSZENIE PRZYJAZNY SAMORZĄD TG 7 5 5 3 9 6 35
20 KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE KW PRZYMIERZE ŚLĄSKIE 5 5 5 5 8 6 34
21 KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO KW INICJATYWA OBYWATELSKA 7 5 5 5 9 6 37
22 KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD” KW NASZ SAMORZĄD 6 4 5 5 9 6 35

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 22 187 11 674 11 666 52.58% 0.05258
11 040 94.63% 0.09463
Tak
2 14 321 8 188 8 184 57.15% 0.05715
7 762 94.84% 0.09484
Tak
3 12 347 5 903 5 902 47.80% 0.0478
5 584 94.61% 0.09461
Tak
4 13 313 7 381 7 371 55.37% 0.05537
7 061 95.79% 0.09579
Tak
5 31 310 16 613 16 598 53.01% 0.05301
16 191 97.55% 0.09755
Tak
6 16 516 8 557 8 554 51.79% 0.05179
8 316 97.22% 0.09722
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 516 37 17.01% 0.01701
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 356 31 4.21% 0.00421
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 903 37 23.06% 0.02306
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU 3 826 37 6.84% 0.00684
19 KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO 3 766 35 6.73% 0.00673
20 KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE 2 878 34 5.14% 0.00514
21 KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO 15 248 37 27.25% 0.02725
22 KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD” 5 461 35 9.76% 0.00976

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 516 37 5 17.01% 0.01701
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 356 31 0 4.21% 0.00421
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 903 37 8 23.06% 0.02306
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU 3 826 37 0 6.84% 0.00684
Nie
19 KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO 3 766 35 1 6.73% 0.00673
Tak
20 KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE 2 878 34 0 5.14% 0.00514
Nie
21 KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO 15 248 37 9 27.25% 0.02725
Tak
22 KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD” 5 461 35 2 9.76% 0.00976
Tak

Rada Powiatu Tarnogórskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 CHMIEL Adam Krzysztof 776 7.03% 0.00703
Tak
1 4 2 BORYCZKA Alojzy Ludwik 192 1.74% 0.00174
Nie
1 4 3 ZIAJA Marcin Jerzy 273 2.47% 0.00247
Nie
1 4 4 DROŹDZIOK Czesław Herbert 40 0.36% 0.00036
Nie
1 4 5 RADZIEJ Agata Maria 75 0.68% 0.00068
Nie
1 4 6 HADRYSIEWICZ Małgorzata Wanda 83 0.75% 0.00075
Nie
1 4 7 JUSZCZAK Natalia Roksana 244 2.21% 0.00221
Nie
1 8 1 KLIMEK Paweł Damian 351 3.18% 0.00318
Nie
1 8 2 SREBRO Marian Kazimierz 31 0.28% 0.00028
Nie
1 8 3 BARTYLA Maja Agnieszka 50 0.45% 0.00045
Nie
1 8 4 KOWALCZYK Wioletta Iwona 31 0.28% 0.00028
Nie
1 8 5 BINEK Klaudia Magdalena 28 0.25% 0.00025
Nie
1 8 6 STERNICZUK Roman Jan 21 0.19% 0.00019
Nie
1 8 7 MYŚLIWCZYK Piotr Jan 66 0.60% 0.0006
Nie
1 10 1 GALIOS Lucjan Józef 844 7.64% 0.00764
Tak
1 10 2 KROK Piotr Jan 505 4.57% 0.00457
Tak
1 10 3 POLK Aleksandra Natalia 189 1.71% 0.00171
Nie
1 10 4 ZIAJA Zygfryd Piotr 334 3.03% 0.00303
Nie
1 10 5 KLONEK-PLAZA Sylwia Maria 267 2.42% 0.00242
Nie
1 10 6 SOŁTYSIK Stefania Elżbieta 164 1.49% 0.00149
Nie
1 10 7 KLAK Kinga Małgorzata 269 2.44% 0.00244
Nie
1 18 1 LISIECKI Marian Paweł 318 2.88% 0.00288
Nie
1 18 2 OCHMAN Gerda Maria 402 3.64% 0.00364
Nie
1 18 3 SOLL Joachim Roman 135 1.22% 0.00122
Nie
1 18 4 WIOKAŁA Bożena Barbara 20 0.18% 0.00018
Nie
1 18 5 KOSIEWICZ Marzanna 7 0.06% 6.0E-5
Nie
1 18 6 JENCZEK Jan Alojzy 87 0.79% 0.00079
Nie
1 18 7 DZIUK Danuta Maria 142 1.29% 0.00129
Nie
1 19 1 ELWART Andrzej Jan 931 8.43% 0.00843
Tak
1 19 2 ROGOCZ Maria Augustyna 109 0.99% 0.00099
Nie
1 19 3 GALIOS Tomasz Andrzej 96 0.87% 0.00087
Nie
1 19 4 WRĘCZYCKI Krzysztof Stanisław 76 0.69% 0.00069
Nie
1 19 5 KOZIŃSKA-ĆWIELĄG Wanda 29 0.26% 0.00026
Nie
1 19 6 ZOK Joanna Cecylia 73 0.66% 0.00066
Nie
1 19 7 SZAFARCZYK Bogusław Jan 47 0.43% 0.00043
Nie
1 20 1 KALINOWSKI Piotr Jerzy 129 1.17% 0.00117
Nie
1 20 2 SZUMIAŁ Paweł Marian 160 1.45% 0.00145
Nie
1 20 3 SANDER Sylwia Maria 37 0.34% 0.00034
Nie
1 20 4 GEDIGA Jerzy Wacław 8 0.07% 7.0E-5
Nie
1 20 5 GOLEC Iwona Justyna 55 0.50% 0.0005
Nie
1 21 1 WIECZOREK Stanisław Józef 730 6.61% 0.00661
Nie
1 21 2 PTAK Eugeniusz Marek 838 7.59% 0.00759
Tak
1 21 3 ZIOB Łukasz Marcin 310 2.81% 0.00281
Nie
1 21 4 ŁUKOSZEK Maria 117 1.06% 0.00106
Nie
1 21 5 RUTKOWSKA Ewelina Adriana 64 0.58% 0.00058
Nie
1 21 6 PIECUCH Joanna Marta 164 1.49% 0.00149
Nie
1 21 7 MAZUR Andrzej Jerzy 38 0.34% 0.00034
Nie
1 22 1 PARYS Marcin Andrzej 836 7.57% 0.00757
Nie
1 22 2 MAŃKA-WOŚ Anna Urszula 79 0.72% 0.00072
Nie
1 22 3 CIESIELSKI Tomasz Paweł 41 0.37% 0.00037
Nie
1 22 4 PŁONKA Katarzyna Barbara 59 0.53% 0.00053
Nie
1 22 5 MALOSCZYK Marian Franciszek 54 0.49% 0.00049
Nie
1 22 6 KACZMAREK Agnieszka 16 0.14% 0.00014
Nie
2 4 1 NOWAK Sebastian Jan 861 11.09% 0.01109
Tak
2 4 2 GŁOGOWSKI Kazimierz Stanisław 187 2.41% 0.00241
Nie
2 4 3 GODLEWSKA Justyna Anna 144 1.86% 0.00186
Nie
2 4 4 DZIUBA Barbara Julia 132 1.70% 0.0017
Nie
2 4 5 LUDYGA Łukasz Mateusz 168 2.16% 0.00216
Nie
2 8 1 WACŁAWCZYK Dorota Janina 240 3.09% 0.00309
Nie
2 8 2 MUSIALIK Alicja Małgorzata 66 0.85% 0.00085
Nie
2 8 3 CICHY Tadeusz Karol 52 0.67% 0.00067
Nie
2 8 4 SAKOWSKI Jakub Rafał 43 0.55% 0.00055
Nie
2 10 1 CZAPLA Jarosław 1 215 15.65% 0.01565
Tak
2 10 2 WYLĘŻEK Iwona Sonia 397 5.11% 0.00511
Nie
2 10 3 HATLAPA Łukasz Szczepan 90 1.16% 0.00116
Nie
2 10 4 WARZYŃSKA Justyna Zenona 71 0.91% 0.00091
Nie
2 10 5 WYLĘŻEK Joanna Magdalena 175 2.25% 0.00225
Nie
2 18 1 BARON Adam Konrad 366 4.72% 0.00472
Nie
2 18 2 KOZIEŁ Zbigniew Aleksander 125 1.61% 0.00161
Nie
2 18 3 GARŁOWSKA Grażyna Barbara 59 0.76% 0.00076
Nie
2 18 4 DUDA Krzysztof Stanisław 32 0.41% 0.00041
Nie
2 18 5 ATŁAS Karina Maria 35 0.45% 0.00045
Nie
2 19 1 LIPIŃSKA Ewa Małgorzata 56 0.72% 0.00072
Nie
2 19 2 FLAKUS Maria Aleksandra 162 2.09% 0.00209
Nie
2 19 3 GRANICZNY Franciszek Piotr 27 0.35% 0.00035
Nie
2 19 4 SAJDAK Grażyna Halina 31 0.40% 0.0004
Nie
2 19 5 ŻUREK Antoni Piotr 198 2.55% 0.00255
Nie
2 20 1 STUKA Joanna Maria 65 0.84% 0.00084
Nie
2 20 2 KRYŚ Jan 23 0.30% 0.0003
Nie
2 20 3 WAJS Danuta Dorota 51 0.66% 0.00066
Nie
2 20 4 PAWLIK Ignacy Wacław 28 0.36% 0.00036
Nie
2 20 5 FOJCIK Agnieszka Joanna 97 1.25% 0.00125
Nie
2 21 1 KOSMALA Krystyna Zdzisława 931 11.99% 0.01199
Tak
2 21 2 LUBOS Błażej Jan 489 6.30% 0.0063
Nie
2 21 3 NICKEL Gerard Jan 164 2.11% 0.00211
Nie
2 21 4 MIŚ Marek Wiktor 415 5.35% 0.00535
Nie
2 21 5 HOPPE Jolanta Irena 38 0.49% 0.00049
Nie
2 22 1 GERLICH Jacek Tomasz 340 4.38% 0.00438
Nie
2 22 2 IDZIK Remigiusz Leszek 161 2.07% 0.00207
Nie
2 22 3 JEŻAK-KLYTA Ewa Elżbieta 20 0.26% 0.00026
Nie
2 22 4 KRUSZELNICKA-GUZY Daria Wiktoria 8 0.10% 0.0001
Nie
3 4 1 SYKOSZ Anna Irena 514 9.20% 0.0092
Tak
3 4 2 STAWINOGA Łukasz Janusz 98 1.76% 0.00176
Nie
3 4 3 FRAGSTEIN Barbara Teresa 75 1.34% 0.00134
Nie
3 4 4 NOWAK Rafał Mariusz 43 0.77% 0.00077
Nie
3 4 5 KRAWCZYK Zygmunt 133 2.38% 0.00238
Nie
3 8 1 SKOWRON Patrycja Katarzyna 164 2.94% 0.00294
Nie
3 8 2 GROS Henryk Bernard 52 0.93% 0.00093
Nie
3 8 3 TRZĘSICKA Dorota Bogumiła 68 1.22% 0.00122
Nie
3 10 1 MĄCZYŃSKI Maciej Przemysław 497 8.90% 0.0089
Tak
3 10 2 PIKORSKI Adrian 139 2.49% 0.00249
Nie
3 10 3 KAUF Aneta Żaneta 57 1.02% 0.00102
Nie
3 10 4 SORDON Katarzyna Anna 69 1.24% 0.00124
Nie
3 10 5 WICHARY Katarzyna Maria 188 3.37% 0.00337
Nie
3 18 1 ZYGA Katarzyna 259 4.64% 0.00464
Nie
3 18 2 CHLUDZIŃSKI Dariusz Artur 114 2.04% 0.00204
Nie
3 18 3 BILIŃSKA Agnieszka Anastazja 159 2.85% 0.00285
Nie
3 18 4 ROLA Łukasz Konrad 26 0.47% 0.00047
Nie
3 18 5 DYLAK Anna Barbara 35 0.63% 0.00063
Nie
3 19 1 SZUKALSKI Marian Szczepan 233 4.17% 0.00417
Nie
3 19 2 ŻUREK Mateusz Adrian 119 2.13% 0.00213
Nie
3 19 3 SZCZUREK Sylwia Anna 116 2.08% 0.00208
Nie
3 19 4 JĘDROSZKOWIAK-KRUPA Agnieszka Ewa 49 0.88% 0.00088
Nie
3 19 5 OLECH Michał 101 1.81% 0.00181
Nie
3 20 1 JOŃCA Andrzej Norbert 108 1.93% 0.00193
Nie
3 20 2 KWIETNIEWSKA Jolanta Anna 112 2.01% 0.00201
Nie
3 20 3 GROSS Mirosław Damian 41 0.73% 0.00073
Nie
3 20 4 ZATON Magdalena Jadwiga 10 0.18% 0.00018
Nie
3 20 5 FLAK Danuta 83 1.49% 0.00149
Nie
3 21 1 TRZĘSIOK Krystyna 471 8.43% 0.00843
Tak
3 21 2 KOWOLIK Roman Józef 330 5.91% 0.00591
Nie
3 21 3 BUJOK Maria 263 4.71% 0.00471
Nie
3 21 4 KŁAK Adrian Mariusz 208 3.72% 0.00372
Nie
3 21 5 DRECHSLER Jan Kamil 101 1.81% 0.00181
Nie
3 22 1 AUGUSTYNOWICZ Mariusz Andrzej 143 2.56% 0.00256
Nie
3 22 2 MANSFELD Bogusław Maciej 280 5.01% 0.00501
Nie
3 22 3 SOSADA Anna Maria 75 1.34% 0.00134
Nie
3 22 4 STARZEC Kornelia Renata 29 0.52% 0.00052
Nie
3 22 5 MROZIŃSKI Krzysztof Stanisław 22 0.39% 0.00039
Nie
4 4 1 PUCHALSKI Janusz Maciej 344 4.87% 0.00487
Nie
4 4 2 REISS Erhard Paweł 280 3.97% 0.00397
Nie
4 4 3 KULEJ Elżbieta Katarzyna 140 1.98% 0.00198
Nie
4 4 4 SZOT Stanisław 126 1.78% 0.00178
Nie
4 4 5 CZMOK Magdalena 132 1.87% 0.00187
Nie
4 8 1 SĘDŁAK Joanna Elżbieta 55 0.78% 0.00078
Nie
4 8 2 MUSIALIK Wojciech Krzysztof 67 0.95% 0.00095
Nie
4 8 3 SREBRO Karolina Ewa 33 0.47% 0.00047
Nie
4 8 4 CICHY Mirosław 42 0.59% 0.00059
Nie
4 10 1 UCHAŃSKI Jan 621 8.79% 0.00879
Tak
4 10 2 WILCZEK Maria Helena 212 3.00% 0.003
Nie
4 10 3 PIETRYGA Andrzej Józef 447 6.33% 0.00633
Nie
4 10 4 SZOŁTYSIK Damian Franciszek 101 1.43% 0.00143
Nie
4 10 5 WĘŻYK Barbara Maria 143 2.03% 0.00203
Nie
4 18 1 KRUPA Marian Andrzej 244 3.46% 0.00346
Nie
4 18 2 BYSTRZANOWSKI Łukasz Mirosław 54 0.76% 0.00076
Nie
4 18 3 KRZEMIŃSKA Elżbieta Irena 30 0.42% 0.00042
Nie
4 18 4 BARTOSIK Mateusz Szymon 84 1.19% 0.00119
Nie
4 18 5 CIEŚLA-SKRZYPULEC Zuzanna Maria 38 0.54% 0.00054
Nie
4 19 1 SZATAN Grzegorz Antoni 89 1.26% 0.00126
Nie
4 19 2 PIENIĄŻEK Małgorzata Maria 27 0.38% 0.00038
Nie
4 19 3 DUDZIAK Mateusz Olaf 6 0.08% 8.0E-5
Nie
4 20 1 KORPAK Józef Aleksander 516 7.31% 0.00731
Nie
4 20 2 CIBA Joanna Izabela 97 1.37% 0.00137
Nie
4 20 3 PŁONKA Adam Marian 39 0.55% 0.00055
Nie
4 20 4 PARMA Grażyna Halina 97 1.37% 0.00137
Nie
4 20 5 OMASTA Dominik Stanisław 104 1.47% 0.00147
Nie
4 21 1 GWÓŹDŹ Kazimierz Stanisław 680 9.63% 0.00963
Tak
4 21 2 WYSYPOŁ Dariusz Leszek 729 10.32% 0.01032
Tak
4 21 3 KAMIŃSKA Aleksandra Maria 161 2.28% 0.00228
Nie
4 21 4 GŁUCH Piotr Paweł 188 2.66% 0.00266
Nie
4 21 5 KONIK Justyna Barbara 549 7.78% 0.00778
Nie
4 22 1 JOCHLIK Gustaw Wilhelm 469 6.64% 0.00664
Nie
4 22 2 DZIEKAŃSKI Tomasz Piotr 17 0.24% 0.00024
Nie
4 22 3 TOBOR Anna Maria 65 0.92% 0.00092
Nie
4 22 4 HAJDUK Franciszek Stanisław 15 0.21% 0.00021
Nie
4 22 5 CICHOŃ Anna Elżbieta 20 0.28% 0.00028
Nie
5 4 1 CICHOSZ Przemysław Krzysztof 1 143 7.06% 0.00706
Tak
5 4 2 PIEKARSKA Bernarda Elżbieta 298 1.84% 0.00184
Nie
5 4 3 TOBOR Anna Kornelia 444 2.74% 0.00274
Nie
5 4 4 SKRZYPICIEL Michał Aleksander 216 1.33% 0.00133
Nie
5 4 5 CIBA Marian Jan 88 0.54% 0.00054
Nie
5 4 6 HETMAN Joanna Maria 104 0.64% 0.00064
Nie
5 4 7 WNĘK Franciszek 103 0.64% 0.00064
Nie
5 4 8 TARNOWSKA Iwona Renata 179 1.11% 0.00111
Nie
5 4 9 MAZIK Krzysztof Piotr 441 2.72% 0.00272
Nie
5 8 1 BURDZIAK Józef 287 1.77% 0.00177
Nie
5 8 2 KIJOWSKI Stanisław 40 0.25% 0.00025
Nie
5 8 3 SKOLIK Sabina Maria 45 0.28% 0.00028
Nie
5 8 4 WIERZBICKA-KLOK Halina 24 0.15% 0.00015
Nie
5 8 5 DERBIS Karina Maria 40 0.25% 0.00025
Nie
5 8 6 KRUSZ Patrycja Katarzyna 34 0.21% 0.00021
Nie
5 8 7 MĘŻYK Piotr Jerzy 51 0.31% 0.00031
Nie
5 8 8 SUKIENNIK Edward Jan 23 0.14% 0.00014
Nie
5 10 1 OŻGA Maria Jolanta 1 769 10.93% 0.01093
Tak
5 10 2 PIASECKI Krzysztof Jacek 626 3.87% 0.00387
Tak
5 10 3 GLIWA Marianna 99 0.61% 0.00061
Nie
5 10 4 OCHMAN Nina 156 0.96% 0.00096
Nie
5 10 5 PATKOWSKI Zdzisław Florian 100 0.62% 0.00062
Nie
5 10 6 BULA Henryk Marian 99 0.61% 0.00061
Nie
5 10 7 CZECH Aneta Grażyna 156 0.96% 0.00096
Nie
5 10 8 DZIUK Jerzy Józef 221 1.36% 0.00136
Nie
5 10 9 ŚNIETKA Bartosz Tomasz 607 3.75% 0.00375
Nie
5 18 1 SUSEK Elżbieta Beata 174 1.07% 0.00107
Nie
5 18 2 LACH Ryszard Tadeusz 39 0.24% 0.00024
Nie
5 18 3 LORENCKI Andrzej 105 0.65% 0.00065
Nie
5 18 4 WESOŁEK Jarosław Zdzisław 209 1.29% 0.00129
Nie
5 18 5 CIEŚLA Ewa Małgorzata 38 0.23% 0.00023
Nie
5 18 6 CICHOŃ Danuta Irena 21 0.13% 0.00013
Nie
5 18 7 KUŹNIARZ Bartłomiej Jan 48 0.30% 0.0003
Nie
5 18 8 MARONNA Grażyna Krystyna 11 0.07% 7.0E-5
Nie
5 18 9 PILOT Katarzyna Monika 89 0.55% 0.00055
Nie
5 19 1 WILK Sławomir Ryszard 458 2.83% 0.00283
Nie
5 19 2 MAJNICZ Marzena Małgorzata 27 0.17% 0.00017
Nie
5 19 3 MUSIALIK Krzysztof Andrzej 52 0.32% 0.00032
Nie
5 19 4 SOFOREK Krystyna 68 0.42% 0.00042
Nie
5 19 5 STOLARCZYK Barbara Gertruda 25 0.15% 0.00015
Nie
5 19 6 ŚWIERCZYŃSKA Agnieszka 14 0.09% 9.0E-5
Nie
5 19 7 JANICKI Paweł Michał 60 0.37% 0.00037
Nie
5 19 8 GARCZORZ Marian Tadeusz 13 0.08% 8.0E-5
Nie
5 19 9 BANASIK-NOCZYŃSKA Joanna Barbara 67 0.41% 0.00041
Nie
5 20 1 HAHN Jan Józef 209 1.29% 0.00129
Nie
5 20 2 LIPINSKA Marzena Sylwia 66 0.41% 0.00041
Nie
5 20 3 WIEGAND Franciszek Ryszard 83 0.51% 0.00051
Nie
5 20 4 PRZYBYŁA Beata Małgorzata 37 0.23% 0.00023
Nie
5 20 5 SZWAJNOCH Janusz Jerzy 53 0.33% 0.00033
Nie
5 20 6 ZYCH Jolanta Katarzyna 42 0.26% 0.00026
Nie
5 20 7 MARCHEWKA Wioletta Anna 83 0.51% 0.00051
Nie
5 20 8 WONCHAŁA Krystian Józef 23 0.14% 0.00014
Nie
5 21 1 ŁOZIŃSKI Krzysztof Henryk 892 5.51% 0.00551
Tak
5 21 2 MRACHACZ Paweł Józef 955 5.90% 0.0059
Tak
5 21 3 DOLNICKA-CELARY Monika Danuta 658 4.06% 0.00406
Nie
5 21 4 WALOSZCZYK Grzegorz Janusz 683 4.22% 0.00422
Nie
5 21 5 SPOROŃ Michał Krzysztof 969 5.98% 0.00598
Tak
5 21 6 DRZEWIECKA Beata Barbara 190 1.17% 0.00117
Nie
5 21 7 DITTFELD Anna Katarzyna 331 2.04% 0.00204
Nie
5 21 8 SOBCZYK Klaudia Ewa 320 1.98% 0.00198
Nie
5 21 9 MASŁOWSKA Agnieszka Krystyna 142 0.88% 0.00088
Nie
5 22 1 TORBUS Stanisław Maciej 635 3.92% 0.00392
Tak
5 22 2 ŁUCZAK Ilona Anna 249 1.54% 0.00154
Nie
5 22 3 ZAWADZKI Mateusz Kazimierz 144 0.89% 0.00089
Nie
5 22 4 OZDOWY Marian Kazimierz 43 0.27% 0.00027
Nie
5 22 5 JAROLIM Maciej Janusz 206 1.27% 0.00127
Nie
5 22 6 CZURA-MUSIALIK Alicja Elżbieta 75 0.46% 0.00046
Nie
5 22 7 KUREK Paulina Maria 38 0.23% 0.00023
Nie
5 22 8 KAMIŃSKA Sonia Małgorzata 29 0.18% 0.00018
Nie
5 22 9 JAWORSKI Marek Tomasz 125 0.77% 0.00077
Nie
6 4 1 OLEŚ Monika Katarzyna 907 10.91% 0.01091
Tak
6 4 2 SORICHTA Rafał Marian 156 1.88% 0.00188
Nie
6 4 3 CHWAŁA Ewa Dominika 79 0.95% 0.00095
Nie
6 4 4 BROCZKOWSKI Tomasz Stanisław 60 0.72% 0.00072
Nie
6 4 5 GARUS Wioleta Natalia 150 1.80% 0.0018
Nie
6 4 6 KARCH Andrzej Zbigniew 88 1.06% 0.00106
Nie
6 8 1 HELISZ Dominik Ignacy 189 2.27% 0.00227
Nie
6 8 2 TARNOWSKI Tadeusz Krzysztof 105 1.26% 0.00126
Nie
6 8 3 MIRAŚ Julian Szczepan 18 0.22% 0.00022
Nie
6 8 4 MOSKA Iwona Lidia 19 0.23% 0.00023
Nie
6 8 5 ROGOZIŃSKA Ewa Monika 21 0.25% 0.00025
Nie
6 10 1 GRYC Jan 1 073 12.90% 0.0129
Tak
6 10 2 KOCOT Grzegorz Mieczysław 215 2.59% 0.00259
Nie
6 10 3 KUBICA Ewelina Katarzyna 244 2.93% 0.00293
Nie
6 10 4 SZYMOŚ Joachim Piotr 168 2.02% 0.00202
Nie
6 10 5 KOCHEL Lidia Katarzyna 209 2.51% 0.00251
Nie
6 10 6 GOŁKOWSKA-GRZĘDA Aniela Pelagia 167 2.01% 0.00201
Nie
6 18 1 OZGA Jan 179 2.15% 0.00215
Nie
6 18 2 NOWAK Stefan Piotr 28 0.34% 0.00034
Nie
6 18 3 PYREK Agnieszka Bożena 50 0.60% 0.0006
Nie
6 18 4 WODARCZYK Rudolf Antoni 36 0.43% 0.00043
Nie
6 18 5 DRZYŹLA Gabriela Krystyna 11 0.13% 0.00013
Nie
6 18 6 WALISKO-BRYSCH Anna Łucja 17 0.20% 0.0002
Nie
6 19 1 BURZKA Grzegorz Antoni 167 2.01% 0.00201
Nie
6 19 2 SZYSZKA Mirosław Józef 148 1.78% 0.00178
Nie
6 19 3 GĄSEWICZ-KLUBA Katarzyna Jolanta 50 0.60% 0.0006
Nie
6 19 4 BARTKOWSKI Jan Edmund 30 0.36% 0.00036
Nie
6 19 5 DUDZIAK Maria Elżbieta 7 0.08% 8.0E-5
Nie
6 19 6 CZAJKOWSKA Krystyna 5 0.06% 6.0E-5
Nie
6 20 1 SPOJDA Krzysztof Henryk 149 1.79% 0.00179
Nie
6 20 2 WITKOWSKA Maria Jadwiga 66 0.79% 0.00079
Nie
6 20 3 MARKOWSKA Teresa Gertruda 27 0.32% 0.00032
Nie
6 20 4 KICIŃSKA Kornelia Maria 99 1.19% 0.00119
Nie
6 20 5 MASCZYK Daniel Herman 13 0.16% 0.00016
Nie
6 20 6 KORPAK Sebastian Marek 68 0.82% 0.00082
Nie
6 21 1 MORAWIEC Adam Krzysztof 655 7.88% 0.00788
Tak
6 21 2 WÓJCIK Jerzy Józef 194 2.33% 0.00233
Nie
6 21 3 PREWEDA Katarzyna Patrycja 211 2.54% 0.00254
Nie
6 21 4 SIWY Monika Katarzyna 461 5.54% 0.00554
Nie
6 21 5 SAUER Zbigniew Włodzimierz 470 5.65% 0.00565
Nie
6 21 6 GRUCA Bożena Maria 139 1.67% 0.00167
Nie
6 22 1 MALIGŁÓWKA Artur Damian 999 12.01% 0.01201
Tak
6 22 2 JASMER Daria Kasandra 33 0.40% 0.0004
Nie
6 22 3 KUBACKA Romualda Iwona 31 0.37% 0.00037
Nie
6 22 4 BURCZYK Mirosław Andrzej 31 0.37% 0.00037
Nie
6 22 5 LIS Jakub Kamil 29 0.35% 0.00035
Nie
6 22 6 SOTTOPIETRA-KOWAL Monika Elżbieta 45 0.54% 0.00054
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Tarnogórski - ogółem 10 168 129 133 269 110 648 85 5 4
Gminy ogółem 9 143 123 133 269 110 648 85 5 4
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 3 57 909 48 528 32 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 8 120 120 75 360 62 120 53 5 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 48 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 15 1
Ogółem 63 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 283 136 48% 147 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 143 63 44% 80 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 356 101 28% 255 72%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 14 3 21% 11 79%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 13 0 0% 13 100%
Ogółem 782 300 38% 482 62%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 49 46 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 52 48 55
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 47 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 53 43 56
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 49 49
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 60 26 43% 34 57%
30-39 162 67 41% 95 59%
40-59 387 158 41% 229 59%
60+ 173 49 28% 124 72%
Ogółem 782 300 38% 482 62%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 22 3 14% 19 86%
60+ 3 0 0% 3 100%
Ogółem 27 3 11% 24 89%