Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 70 345
Wyborców 58 118
Obwodów 55
  • Wybory do Rady Powiatu w Myszkowie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto myszkozwMiasto Myszków 22 4 21 22 151
gmina i miasto kozieglzowyGmina I Miasto Koziegłowy 11 15 15 41 41
gmina niegowaGmina Niegowa 6 15 15 62 62
gmina porajGmina Poraj 7 15 15 39 39
gmina zzzarkiGmina Żarki 9 15 15 61 61

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Pińczycka 2 Myszków stały Nie Myszków ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błotna, Chopina nr 13 i nr 22, Czarnieckiego, Folwarczna, Franulka, Kowalczyki, Labry, Legionów, Łąkowa, Miodowa, Pińczycka, Pułaskiego od nr 51 do nr 67 (nieparzyste) oraz od nr 70 do nr 84, Smudzówka, Wyzwolenia, Żelisławicka
2 Przedszkole nr 2, ul. Pułaskiego 7A Myszków stały Tak Myszków ulice: Aleja Wolności od nr 1 do nr 25 (nieparzyste), Astrów, Azaliowa, Dywizjonu 303, Fiołkowa, Goździkowa, Inwestycyjna, Jesionowa, Kameliowa, Korczaka, Krasickiego, Kwiatowa, Lipowa, Lotnicza, Macierzanki, Powstania Styczniowego, Pułaskiego od nr 42 do nr 49, od nr 19 do nr 41 (nieparzyste), od nr 50 do nr 68 (parzyste), Rolnicza, Storczykowa, Strugi, Tulipanowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zawilcowa
3 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leśna 1 Myszków stały Nie Myszków ulice: Aleja Wolności od nr 27 do końca (nieparzyste) oraz wszystkie budynki prywatne od nr 2 do końca, Działkowców, Jaśminowa, Mała Szpitalna, Okopowa, Równoległa, Szpitalna
4 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leśna 1 Myszków stały Nie Myszków ulice: Akacjowa, Aleja Wolności bloki 20, 24, 24A, Brzozowa, Grabowa, Jodłowa, Leśna, Marszałka Piłsudskiego od nr 33 do końca (nieparzyste) i od nr 46 do końca (parzyste), Olszowa, Sosnowa, Świerkowa, Wiśniowa
5 Przedszkole nr 2, ul. Pułaskiego 7A Myszków stały Tak Myszków ulice: Ciemna, Dębowa, Kasztanowa, Kościuszki od nr 1 do nr 39 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 16A (parzyste), Krucza, Marszałka Piłsudskiego od nr 1 do nr 31 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 44 (parzyste), Okrzei, Poprzeczna, Ptasia, Pułaskiego od nr 1 do nr 17 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste), Pusta, Rybna, Szkolna, Warta, Widok, Wierzbowa, Wspólna, Zaułek, Zielna
6 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Jedwabna 93 Myszków stały Tak Myszków ulic: Chabrów, Gruchla, Hutników, Jedwabna, Kopernika, Krótka, Namysłowskiego, Odlewnicza, Papiernia, Piękna, Pohulańska, Przemysłowa, Różana, Ustronie, Waryńskiego, 8 Marca
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Traugutta 43 Myszków stały Nie Myszków ulice: Cmentarna, Długosza, Kilińskiego, Kopalnia, Koronacyjna, Krakowska, Królowej Jadwigi, Krzywa, Ks. Prałata Zdzisława Skrzeka, Młyńska, Nadrzeczna, Nierada, Paderewskiego, Plac Sportowy, Poniatowskiego, Projektowana, Ręby, Rolna, Rynek, Spacerowa, Towarowa, Traugutta, Teodora Marszałka, Witosa, Włodowska, Zacisze, Zawiercka
8 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Pogodna 4 Myszków stały Nie Myszków ulice: Cegielniana, Chopina bez nr 13 i nr 22, Dolna, Galenowa, Gospodarcza, Kwarcowa, Palmowa, Pogodna, Porębska, Siewierska, Sikorka
9 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Millenium 19C Myszków stały Tak Myszków ulice: Barwna, Błękitna, Bory, Budowlana, Bystra, Chłodna, Chmurna, Ciasna, Dobra, Fabryczna, Malownicza, Millenium, Odrodzenia, Papieska, Parkowa, Partyzantów, Robotnicza, Rynkowa, Słoneczna, Stawowa, Tęczowa, Zamenhoffa, 1 Maja od nr 118 do końca (parzyste) i od nr 129 do końca (nieparzyste)
10 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jaworznicka 34 Myszków stały Nie Myszków ulice: Graniczna, Jaworznicka, Kolejowa, Kręta, Lisia, Łowcza, Modrzejowska, Mrzygłodzka, Myśliwska, Ogrodowa, Rysia, Sarnia, Szeroka, Zajęcza, 1 Maja od nr 86 do nr 116 (parzyste) i od nr 95 do nr 127 (nieparzyste)
11 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5, ul. Sikorskiego 20a Myszków stały Tak Myszków ulice: Majora Hubala, Majora Sucharskiego bloki nr 80, 82, 84, 86, Sikorskiego bloki nr 4, 6, 8, 10, 16A, 18, 20, 22, 45, 47, 49, 51, 53C, 53H, 55A, 55B, 55C, 71 oraz wszystkie budynki prywatne
12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5, ul. Sikorskiego 20a Myszków stały Tak Myszków ulice: Prymasa Wyszyńskiego nr 15, 15A , 19, 19A oraz wszystkie budynki prywatne, Sikorskiego bloki nr 57A, 57B, 57C, 59, 63, 65, 65B, 65C, 67, Zielona, 11 Listopada, bloki nr 30A, 32A, 32B, 34
13 Liceum Ogólnokształcące, ul. 11 Listopada 19 Myszków stały Tak Myszków ulice: Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 11, 13, Sikorskiego nr 12, 12A, 14, 14A, Skłodowskiej, 11 Listopada bloki nr 30 i 32
14 Myszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. 11 Listopada 7 Myszków stały Nie Myszków ulice: Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 12, 16, 18, 11 Listopada bloki nr 1, 3, 5, 8, 10, 12, 13, 14, 20, 22, 24 oraz wszystkie budynki prywatne, 1 Maja od nr 46 do nr 84 i nieparzyste od nr 85 do nr 93
15 Zespół Szkół Publicznych nr 3, ul. Kościuszki 30 Myszków stały Tak Myszków ulice: Kościelna, Kościuszki parzyste od nr 18 do nr 40 i wszystkie od nr 41 do nr 84 i nieparzyste od nr 85 do nr 129, PCK, Plac Dworcowy, Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 6 i 8, Słowiańska, 1 Maja od nr 1 do nr 45, 3 Maja, 11 Listopada bloki nr 9 i nr 11
16 Przedszkole nr 5, ul. Stalowa 1 Myszków stały Nie Myszków ulice: Ceramiczna od nr 1 do nr 20 i od nr 21 do nr 27 (nieparzyste), Klonowa, Malinowa, Miedziana, Miła, Sadowa, Słowackiego od nr 1 do nr 109 (nieparzyste) oraz od nr 2 do nr 92 (parzyste), Spółdzielcza bloki nr 1, 3, 4, 4A, 5, 6A, 8, Stalowa, Topolowa, Tuwima, Żelazna
17 Przedszkole nr 5, ul. Stalowa 1 Myszków stały Nie Myszków ulice: Górna, Kamienna, Kwiatkowskiego, Kochanowskiego, Piaskowa, Polna, Spółdzielcza bloki nr 6, 10, 12, 14, 16, 18, Strażacka, Średnia, Wąska
18 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Wapienna 2 Myszków stały Tak Myszków ulice: Bociania, Gołębia, Górnicza, Jaskółcza, Kawcza, Kowalska, Koziegłowska, Letniskowa, Mokra, Murarska, Nowowiejska, Orla, Pawia, Piekarska, Podgórna, Rymarska, Słowackiego od nr 94 do końca (parzyste) oraz od nr 111 do końca (nieparzyste), Słowicza, Sokola, Sowia, Stolarska, Strusia, Szczygla, Szewska, Szpacza, Wapienna, Wronia, Żurawia, Żwirowa
19 Świetlica Rejonu Energetycznego, ul. Jana Pawła II 32 Myszków stały Tak Myszków ulice: Asnyka, Broniewskiego, Ceramiczna parzyste od nr 22 do nr 28 i wszystkie od nr 29 do nr 51, Jana Pawła II, Konopnickiej, Kościuszki od nr 86 do nr 130 (parzyste) oraz od nr 131 do 247, Mickiewicza, Ofiar Katynia, Orzeszkowej, Powstańców Śląskich, Pożarowa, Przyległa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Sobieskiego, Staszica, Stefana Batorego
20 Przedszkole nr 1, ul. Majora Sucharskiego 32 Myszków stały Nie Myszków ulice: Jagodzińska, Majora Sucharskiego od nr 2 do nr 78 (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste), Sikorskiego bloki nr 49a, 49b, 51a, 51b, 51c
21 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Gałczyńskiego 7 Myszków stały Tak Myszków ulice: Boczna, Buraczana, Chmielna, Dorodna, Dworska, Gałczyńskiego, Gryczana, Grzybowa, Helenówka, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Kraszewskiego, Lniana, Ludowa, Osińska Góra, Piastowska, Prusa, Pszenna, Urodzajna, Wesoła, Ziemniaczana, Żarecka, Żeromskiego, Żniwna, Żytnia
22 Szpital Powiatowy, Aleja Wolności 29 Myszków szpital Nie Szpital Powiatowy
1 Szkoła Podstawowa, ul. Strażacka 1 Cynków stały Tak Sołectwo Cynków
2 Dom Ludowy, ul. Szkolna 5 Gniazdów stały Nie Sołectwo Gniazdów
3 Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury, ul. Żarecka 28 Koziegłowy stały Tak Miasto Koziegłowy ulice: Bema, Cicha, Kościelna, Kościuszki, Plac Moniuszki, Różana, Szkolna, Świętokrzyska, Targowa, Wojsławicka, Żarecka. Miasto Koziegłowy i Dzielnica Rosochacz ulice: Boczna, Brzozowa, Cegielniana, Dębowa, Gajowa, Gęzyńska, Jasna, Krótka, Kręta, Kwiatowa, Leśna, Letniskowa, Lipowa, Łąkowa, Miła, Nowa, Ogrodowa, Plebańska, Polna, Poprzeczna, Porajska, Przejazdowa, Rosochacz, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Staropolska, Wesoła, Wrzosowa, Zacisze.
4 Zespół Szkół, ul. 3 Maja 12 Koziegłowy stały Tak Miasto Koziegłowy ulice: 3 - go Maja, Częstochowska, Rycerska, Słoneczna, Topolowa, Warszawska, Woźnicka, Zamkowa, Zielona, Jagodowa, Malinowa, Dzielnica Wylągi.
5 Szkoła Podstawowa, ul. Lipowa 6 Koziegłówki stały Tak Sołectwo Koziegłówki
6 Szkoła Podstawowa, ul. Myszkowska 22 Mysłów stały Nie Sołectwa: Gliniana Góra (wsie: Brzeziny, Gliniana Góra), Mysłów, Osiek
7 Zespół Szkół w Lgocie Górnej, ul. Szkolna 3 Lgota Mokrzesz stały Tak Sołectwa: Lgota Górna, Lgota Nadwarcie, Lgota Mokrzesz, Miłość, Kuźnica Nowa, Oczko, Postęp
8 Zespół Szkół, ul. Śląska 3 Pińczyce stały Tak Sołectwa: Pińczyce, Zabijak, Koclin, Pustkowie Lgockie, Stara Huta I, Stara Huta II
9 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Świętego Floriana 2 Markowice stały Nie Sołectwa: Markowice, Winowno.
10 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Leśników 11 Rzeniszów stały Nie Sołectwa: Krusin, Rzeniszów, Wojsławice
11 Szkoła Podstawowa, ul. Jana Pawła II 34 Siedlec Duży stały Nie Sołectwa: Mzyki, Siedlec Duży (wsie: Siedlec Duży, Siedlec Mały)
1 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 36 Niegowa stały Tak Antolka, Mzurów, Niegowa, Tomiszowice
2 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 36 Niegowa stały Tak Bobolice, Brzeziny, Łutowiec, Mirów, Moczydło, Niegówka, Ogorzelnik, Postaszowice
3 Szkoła Podstawowa, 30 Ludwinów stały Tak Gorzków Nowy, Gorzków Stary, Ludwinów, Trzebniów
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 76 Sokolniki stały Nie Sokolniki, Zagórze
5 Szkoła Podstawowa, 50 Dąbrowno stały Nie Dąbrowno
6 Szkoła Podstawowa, 63 Bliżyce stały Nie Bliżyce
1 Szkoła Podstawowa, ul. Górnicza 18 Poraj stały Tak sołectwo Poraj ulice : Bema, Cicha, Chopina, Dąbrowskiego, Górnicza, Jasna, Jastrzębska, Kochanowskiego, Kopalniana, Kościelna, Krótka, Leśna, Mała, Miła, Nadrzeczna, Nowa, Okrężna, Okulickiego, Orzeszkowej, Piłsudskiego, Poprzeczna, Rudziana, Strażacka, Skargi, Sportowa, 3 Maja, Wesoła
2 Urząd Gminy, ul. Jasna 21 Poraj stały Nie sołectwo Poraj ulice : Armii Krajowej, Brzozowa, Chorońska, Dębowa, Fabryczna, Graniczna, Gwiezdna, Grzybowa, Kolejowa, Kosmiczna, Księżycowa, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Mokra, Norwida, Ogrodowa, Piaskowa, Południowa, Północna, Sadowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Sosnowa, Spokojna, Wschodnia, Zachodnia, Zielona, Spacerowa
3 Szkoła Podstawowa, ul. Mickiewicza 1 Jastrząb stały Nie sołectwo Jastrząb
4 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 9 Choroń stały Tak sołectwa: Choroń, Dębowiec
5 Szkoła Podstawowa, 4 Kuźnica Stara stały Nie sołectwa: Gęzyn, Pustkowie Gęzyńskie, Kuźnica Stara, Kuźnica Folwark
6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Sportowa 11 Masłońskie stały Tak sołectwo Masłońskie, przysiółek Baranowizna, Rajczykowizna
7 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 20 Żarki Letnisko stały Tak sołectwo Żarki Letnisko
1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Moniuszki 2 Żarki stały Tak Miasto Żarki, osiedle Centrum ulice: Armii Krajowej, Częstochowska od nr 1 do nr 59 nieparzyste i od nr 2 do nr 52 parzyste, Długa, Górki, Handlowa, Berka Joselewicza, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Koziegłowska nr 1, 1h i od nr 2 do 34 parzyste, Krótka, Leśna, Leśniowska od nr 1 do 53 nieparzyste i od 2 do 84 parzyste, Mała, Mokra, Stanisława Moniuszki od 1 do 25 nieparzyste i od 2 do 30 parzyste, Myszkowska od nr 1 do 19 nieparzyste i od nr 2 do 48 parzyste, Nadrzeczna, Ofiar Katynia od nr 1 do 3 nieparzyste i od 2 do 20 parzyste, Ogrodowa, Olsztyńska, Piaski, marsz. Józefa Piłsudskiego, Polna, Poprzeczna, Prosta, Spadowa, Stary Rynek, Strażacka, Św. Barbary, Targowa, Wąska, Żwirki i Wigury
2 Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera, ul. Częstochowska 61 Żarki stały Nie Miasto Żarki, osiedle Mickiewicza ulice: Borówkowa, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Czarka, Częstochowska od nr 61 - do końca nieparzyste i od nr 54 - do końca parzyste, Kazimierza Deyny, Kazimierza Górskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Władysława Komara, Koziegłowska od nr 3 - do końca nieparzyste i od nr 36 - do końca parzyste, Jerzego Kukuczki, Janusza Kusocińskiego, Bronisława Malinowskiego, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Podleśna, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Kamili Skolimowskiej, Juliusza Słowackiego, Leopolda Staffa, Świerkowa, Huberta Wagnera, Wrzosowa, Stefana Żeromskiego
3 Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Ofiar Katynia 3 Żarki stały Tak Miasto Żarki, osiedle 600 - lecia ulice: Astrów, Bratków, Chabrów, Chryzantem, Emilii Plater, Fiołków, Kąkoli, Konwalii, Mikołaja Kopernika, Łąkowa, Stanisława Moniuszki od nr 27 - do końca nieparzyste i od nr 32 - do końca parzyste, Różana, Serwin, Sosnowa, Topolowa, Tulipanów, Wierzbowa; Miasto Żarki osiedle Leśniów ulice: Klasztorna, Krzywa, Leśniowska od nr 55 - do końca nieparzyste i od nr 86 - do końca parzyste, Mostowa, Niegowska, Ofiar Katynia od nr 5 - do końca nieparzyste i od nr 22 - do końca parzyste, Wschodnia, Źródlana
4 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki, ul. Myszkowska 50 Żarki, Olesiów stały Nie Miasto Żarki, osiedle Olesiów ulice: Cegielniana, Chopina, Dworska, Młyńska, Myszkowska od nr 21 - do końca nieparzyste i od nr 50 do-końca parzyste, Olszowa, Słoneczna, Steinkellera, Zielona
5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku, ul. Szkolna 35 Jaworznik stały Tak Sołectwo Jaworznik
6 Szkoła Podstawowa im. Integracji Europejskiej w Przybynowie, ul. Szkolna 2 Przybynów stały Nie Sołectwa: Ostrów, Przybynów, Zaborze
7 Szkoła Podstawowa w Zawadzie, 56 Zawada stały Tak Sołectwa: Czatachowa, Zawada, Jaroszów, Suliszowice, Suliszowice Podlesie, Suliszowice Szczypie, Suliszowice Zastudnie
8 Świetlica Wiejska "Przystań", ul. Częstochowska 95 Wysoka Lelowska stały Tak Sołectwo Wysoka Lelowska, Wysoka Lelowska Czarka, Wysoka Lelowska Kępina, Wysoka Lelowska Koza , Wysoka Lelowska Józefów
9 Filia Przedszkola Publicznego w Żarkach, ul. Zamkowa 13 Kotowice stały Nie Sołectwo Kotowice

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Myszków 8 25 576 6 59
0.0000020000Nr 2 Miasto i gmina Koziegłowy 4 11 922 6 34
0.0000030000Nr 3 Gmina Poraj 3 9 022 5 25
0.0000040000Nr 4 Gminy : Niegowa, Żarki 4 11 598 6 36
Podsumowanie 19 58 118 23 154

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 10 6 5 6 27
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 4 5 6 25
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 6 5 6 27
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE KWW „PRZYSZŁOŚĆ” 10 6 5 6 27
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT KWW WSPÓLNY POWIAT 10 6 5 6 27
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY KWW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY 9 6 6 21

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 25 597 13 928 13 920 54.38% 0.05438
13 401 96.27% 0.09627
Tak
2 11 930 6 741 6 744 56.53% 0.05653
6 425 95.27% 0.09527
Tak
3 9 037 5 115 5 058 55.97% 0.05597
4 846 95.81% 0.09581
Tak
4 11 607 8 022 8 017 69.07% 0.06907
7 596 94.75% 0.09475
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 479 27 10.78% 0.01078
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 616 25 17.40% 0.0174
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 181 27 28.45% 0.02845
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE 5 020 27 15.56% 0.01556
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT 4 664 27 14.45% 0.01445
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY 4 308 21 13.35% 0.01335

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 479 27 1 10.78% 0.01078
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 616 25 4 17.40% 0.0174
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 181 27 7 28.45% 0.02845
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE 5 020 27 3 15.56% 0.01556
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT 4 664 27 2 14.45% 0.01445
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY 4 308 21 2 13.35% 0.01335
Tak

Rada Powiatu w Myszkowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 KIERAS Jan Kazimierz 221 1.65% 0.00165
Nie
1 2 2 KŁOSOWICZ Krzysztof Zbigniew 81 0.60% 0.0006
Nie
1 2 3 KUBAS Judyta Ewa 99 0.74% 0.00074
Nie
1 2 4 KACZYŃSKI Andrzej Maciej 74 0.55% 0.00055
Nie
1 2 5 ĆWILĄG Dorota Maria 238 1.78% 0.00178
Nie
1 2 6 PODLEJSKI Zbigniew Jakub 48 0.36% 0.00036
Nie
1 2 7 LABOCHA Jarosław Rafał 60 0.45% 0.00045
Nie
1 2 8 RUCIŃSKA Hanna 26 0.19% 0.00019
Nie
1 2 9 BIYLNIK Halina Barbara 16 0.12% 0.00012
Nie
1 2 10 PODLEJSKI Artur Mirosław 36 0.27% 0.00027
Nie
1 4 1 LASECKI Dariusz Dominik 989 7.38% 0.00738
Tak
1 4 2 RUCIŃSKI Sebastian Grzegorz 675 5.04% 0.00504
Tak
1 4 3 KONIECZKO-BIAŁY Aneta Renata 156 1.16% 0.00116
Nie
1 4 4 KŁÓSEK Małgorzata Grażyna 74 0.55% 0.00055
Nie
1 4 5 MAŚLANKIEWICZ Marzena Mariola 111 0.83% 0.00083
Nie
1 4 6 ŻAK Sławomir Krzysztof 178 1.33% 0.00133
Nie
1 4 7 STAROSTKA Adam Franciszek 140 1.04% 0.00104
Nie
1 4 8 BODIO Katarzyna Maria 70 0.52% 0.00052
Nie
1 4 9 WIECZOREK Marcin Sebastian 59 0.44% 0.00044
Nie
1 4 10 BUGAJ Bożena Stanisława 277 2.07% 0.00207
Nie
1 10 1 OŚMIAŁOWSKI Tomasz Paweł 744 5.55% 0.00555
Tak
1 10 2 JASKÓLSKI Jarosław Krzysztof 344 2.57% 0.00257
Nie
1 10 3 ROMANIUK Janusz 1 214 9.06% 0.00906
Tak
1 10 4 GŁADYSZ Grzegorz Sergiusz 96 0.72% 0.00072
Nie
1 10 5 SZOT Krzysztof Paweł 95 0.71% 0.00071
Nie
1 10 6 MĘDREK Anna Zofia 218 1.63% 0.00163
Nie
1 10 7 FLAK Irmina Maria 193 1.44% 0.00144
Nie
1 10 8 BŁASZAK Andrzej Leszek 256 1.91% 0.00191
Nie
1 10 9 HOFF Małgorzata Grażyna 68 0.51% 0.00051
Nie
1 10 10 WIŚNIEWSKA Marlena Krystyna 497 3.71% 0.00371
Tak
1 18 1 WRÓBEL Marian Stanisław 293 2.19% 0.00219
Nie
1 18 2 TROJAKOWSKI Michał Marek 389 2.90% 0.0029
Nie
1 18 3 JASTRZĘBSKI Andrzej 626 4.67% 0.00467
Tak
1 18 4 WALOCHA-JURCZYK Marta Katarzyna 217 1.62% 0.00162
Nie
1 18 5 SZECÓWKA Łukasz Mateusz 110 0.82% 0.00082
Nie
1 18 6 MICHALIK Elżbieta Lidia 98 0.73% 0.00073
Nie
1 18 7 GRUN Jolanta Maria 68 0.51% 0.00051
Nie
1 18 8 PSTROWSKI Stanisław Marek 63 0.47% 0.00047
Nie
1 18 9 STRUSKA Edyta Monika 21 0.16% 0.00016
Nie
1 18 10 DZIELAWSKI Dariusz Marian 98 0.73% 0.00073
Nie
1 19 1 PICHETA Wojciech Zbigniew 801 5.98% 0.00598
Tak
1 19 2 OKRASKA Leon Franciszek 310 2.31% 0.00231
Nie
1 19 3 TABAKA Mariola 114 0.85% 0.00085
Nie
1 19 4 GRADEK Błażej Artur 70 0.52% 0.00052
Nie
1 19 5 BUŁA Marzena Elżbieta 103 0.77% 0.00077
Nie
1 19 6 KWIATKOWSKA Beata Stanisława 139 1.04% 0.00104
Nie
1 19 7 JAWORSKA Kamila Ewa 60 0.45% 0.00045
Nie
1 19 8 MARSZAŁEK Monika Ilona 44 0.33% 0.00033
Nie
1 19 9 SIUDA Dominik Dariusz 55 0.41% 0.00041
Nie
1 19 10 KIERAS Katarzyna Monika 130 0.97% 0.00097
Nie
1 20 1 KĘPSKI Rafał Tadeusz 975 7.28% 0.00728
Tak
1 20 2 KOLASA-GOTKOWSKA Grażyna Maria 658 4.91% 0.00491
Nie
1 20 3 BULSKA Barbara Grażyna 105 0.78% 0.00078
Nie
1 20 4 NOWAKOWSKI Michał Kazimierz 64 0.48% 0.00048
Nie
1 20 5 BĘDKOWSKA-KOZIEŁ Dorota Edyta 19 0.14% 0.00014
Nie
1 20 6 NOCZYŃSKI Janusz Marian 94 0.70% 0.0007
Nie
1 20 7 LAMCH Wioletta Ilona 59 0.44% 0.00044
Nie
1 20 8 NOWAK Aleksandra Anna 177 1.32% 0.00132
Nie
1 20 9 KOWALCZYK-ZIN Magdalena Barbara 88 0.66% 0.00066
Nie
2 2 1 LAZAR Józef Robert 359 5.59% 0.00559
Nie
2 2 2 MIKLAS Agnieszka Gabriela 56 0.87% 0.00087
Nie
2 2 3 CWANEK Andrzej 10 0.16% 0.00016
Nie
2 2 4 KOMAR Tomasz 29 0.45% 0.00045
Nie
2 2 5 MERTA Alina Zuzanna 22 0.34% 0.00034
Nie
2 2 6 KULAK Justyna Katarzyna 25 0.39% 0.00039
Nie
2 4 1 TOKARSKI Stanisław Włodzimierz 192 2.99% 0.00299
Nie
2 4 2 ŚLEDZIONA Przemysław Paweł 94 1.46% 0.00146
Nie
2 4 3 CESARZ-BAJAN Joanna Dorota 88 1.37% 0.00137
Nie
2 4 4 WOŁCZENKO Agnieszka Lidia 66 1.03% 0.00103
Nie
2 10 1 KOŁODZIEJCZYK Piotr Jerzy 886 13.79% 0.01379
Tak
2 10 2 MACHURA Wiesława Katarzyna 303 4.72% 0.00472
Nie
2 10 3 PAKUŁA-SOSNOWSKA Teresa Marianna 191 2.97% 0.00297
Nie
2 10 4 SULARZ Joanna Bernadeta 189 2.94% 0.00294
Nie
2 10 5 MUSIALIK Grzegorz Stanisław 133 2.07% 0.00207
Nie
2 10 6 KOLASA Mateusz Paweł 379 5.90% 0.0059
Tak
2 18 1 KAIM-HAGAR Dorota Iwona 708 11.02% 0.01102
Tak
2 18 2 MATYJA Sławomir Piotr 184 2.86% 0.00286
Nie
2 18 3 ŚWIEBODA Barbara Mariola 135 2.10% 0.0021
Nie
2 18 4 POLAK Jarosław Adam 80 1.25% 0.00125
Nie
2 18 5 MACHERZYŃSKI Marcin Paweł 79 1.23% 0.00123
Nie
2 18 6 PALIGA Agata Małgorzata 102 1.59% 0.00159
Nie
2 19 1 GAJDZIAK Krzysztof Łukasz 167 2.60% 0.0026
Nie
2 19 2 STASZEK Ilona Ewa 106 1.65% 0.00165
Nie
2 19 3 SULARZ Jacek Sławomir 246 3.83% 0.00383
Nie
2 19 4 FERET Agata Zofia 209 3.25% 0.00325
Nie
2 19 5 JAGUSIAK Sebastian Andrzej 67 1.04% 0.00104
Nie
2 19 6 WRZOSOWSKA Edyta Wioletta 124 1.93% 0.00193
Nie
2 20 1 MORAWIEC Mariusz Stefan 541 8.42% 0.00842
Tak
2 20 2 DUDA-PALKA Katarzyna Maria 57 0.89% 0.00089
Nie
2 20 3 KOZAK Kamil Tomasz 280 4.36% 0.00436
Nie
2 20 4 WRZOSOWSKA Ilona Elżbieta 56 0.87% 0.00087
Nie
2 20 5 ŁABUŚ Wiesław Sławomir 197 3.07% 0.00307
Nie
2 20 6 ŚLĘCZKA Marzena Maria 65 1.01% 0.00101
Nie
3 2 1 SOCHA-KORENDO Anna Marta 954 19.69% 0.01969
Tak
3 2 2 ŚWIERDZA Ryszard Wojciech 110 2.27% 0.00227
Nie
3 2 3 MAKUCH Joanna Beata 79 1.63% 0.00163
Nie
3 2 4 ŚMIEJKOWSKA-JASIŃSKA Aleksandra Maria 91 1.88% 0.00188
Nie
3 2 5 GÓRECKI Marcin Łukasz 63 1.30% 0.0013
Nie
3 4 1 KARKOCHA Mariusz Rafał 432 8.91% 0.00891
Tak
3 4 2 KOZŁOWSKI Andrzej Marcin 65 1.34% 0.00134
Nie
3 4 3 MASZCZYK Magdalena Eliza 130 2.68% 0.00268
Nie
3 4 4 ZĄBKIEWICZ Edyta 196 4.04% 0.00404
Nie
3 4 5 BĄK Przemysław 186 3.84% 0.00384
Nie
3 10 1 POLAK Zdzisława Anna 818 16.88% 0.01688
Tak
3 10 2 MAZUR Marcin Adrian 142 2.93% 0.00293
Nie
3 10 3 RODEK Małgorzata Barbara 150 3.10% 0.0031
Nie
3 10 4 LIS Bożena Maria 202 4.17% 0.00417
Nie
3 10 5 SOSNA Stanisław Marian 39 0.80% 0.0008
Nie
3 18 1 MUSIALIK Mariusz Krzysztof 319 6.58% 0.00658
Nie
3 18 2 NOWAK Barbara Weronika 59 1.22% 0.00122
Nie
3 18 3 BIENIEK Łukasz Stanisław 72 1.49% 0.00149
Nie
3 18 4 MICHALSKA Małgorzata Joanna 35 0.72% 0.00072
Nie
3 18 5 PLUTA Maciej Piotr 40 0.83% 0.00083
Nie
3 19 1 BRYMORA Tomasz Stanisław 464 9.57% 0.00957
Nie
3 19 2 BRONIEWSKA Małgorzata Maria 25 0.52% 0.00052
Nie
3 19 3 ŻURAWSKI Sebastian Waldemar 17 0.35% 0.00035
Nie
3 19 4 BYRSKA Katarzyna Elżbieta 67 1.38% 0.00138
Nie
3 19 5 PTAK-TRZECIAK Kinga Katarzyna 91 1.88% 0.00188
Nie
4 2 1 LECH Andrzej Krzysztof 219 2.88% 0.00288
Nie
4 2 2 GALA Andrzej Włodzimierz 284 3.74% 0.00374
Nie
4 2 3 PILIS Joanna Teresa 67 0.88% 0.00088
Nie
4 2 4 KUŚMIERZ Szymon Czesław 83 1.09% 0.00109
Nie
4 2 5 BARYŁA Elżbieta Marianna 77 1.01% 0.00101
Nie
4 2 6 BUBEL Iwona Marianna 52 0.68% 0.00068
Nie
4 4 1 SKALEC Jadwiga Stanisława 690 9.08% 0.00908
Tak
4 4 2 BĄCZKOWSKA Marta 165 2.17% 0.00217
Nie
4 4 3 KUPIS Martyna Kinga 325 4.28% 0.00428
Nie
4 4 4 WOŁEK Piotr Marek 94 1.24% 0.00124
Nie
4 4 5 PAŁĘGA Adam Stanisław 103 1.36% 0.00136
Nie
4 4 6 KOSTKA Paweł Karol 61 0.80% 0.0008
Nie
4 10 1 KORAL Jolanta Stefania 554 7.29% 0.00729
Tak
4 10 2 ŁAPAJ Bożena Franciszka 545 7.17% 0.00717
Nie
4 10 3 SZEWCZYK Urszula Anna 207 2.73% 0.00273
Nie
4 10 4 MAŚLANKIEWICZ Ireneusz Stanisław 242 3.19% 0.00319
Nie
4 10 5 TYLKOWSKI Zdzisław Jan 230 3.03% 0.00303
Nie
4 10 6 SZCZEPAŃCZYK Mirosław Marian 246 3.24% 0.00324
Nie
4 18 1 GRABOWSKI Jakub Alojzy 583 7.68% 0.00768
Tak
4 18 2 PIŁKA Maciej Tadeusz 257 3.38% 0.00338
Nie
4 18 3 RADOSZ Magdalena Olga 65 0.86% 0.00086
Nie
4 18 4 JĘDRYCHA-GORCZYCA Małgorzata 162 2.13% 0.00213
Nie
4 18 5 WYPORSKA Anna Barbara 136 1.79% 0.00179
Nie
4 18 6 KAIM Mariusz Mikołaj 21 0.28% 0.00028
Nie
4 19 1 KUMOR Jarosław Stanisław 704 9.27% 0.00927
Tak
4 19 2 RUDKOWSKA-MORAWIEC Bernadetta Barbara 210 2.76% 0.00276
Nie
4 19 3 SŁABOSZ Rafał Wojciech 96 1.26% 0.00126
Nie
4 19 4 GĘSIKOWSKA-KUZIOR Katarzyna Teresa 59 0.78% 0.00078
Nie
4 19 5 POMPKA Daniel Krzysztof 30 0.39% 0.00039
Nie
4 19 6 GOLIBRODA Ewa Maria 156 2.05% 0.00205
Nie
4 20 1 SKOREK Agnieszka Wioletta 284 3.74% 0.00374
Nie
4 20 2 DZIEŻA Mariusz Zdzisław 249 3.28% 0.00328
Nie
4 20 3 ŚPIEWAK Marcin Mateusz 95 1.25% 0.00125
Nie
4 20 4 GALAS Agnieszka Barbara 97 1.28% 0.00128
Nie
4 20 5 BOŻEK Ewelina Jolanta 75 0.99% 0.00099
Nie
4 20 6 PIĘTAK Zbigniew Paweł 73 0.96% 0.00096
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Myszkowski - ogółem 6 100 68 70 345 58 118 55 2 3
Gminy ogółem 5 81 64 70 345 58 118 55 2 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 30 868 25 576 22 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 4 60 60 39 477 32 542 33 2 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 23 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 22 1
Ogółem 45 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 154 77 50% 77 50%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 151 73 48% 78 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 203 68 34% 135 67%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 7 2 29% 5 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 9 2 22% 7 78%
Ogółem 508 218 43% 290 57%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 46 46 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 47 46 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 46 46 46
Średnia wieku kandydatów na wójta 53 53 53
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 49 57 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 55 20 36% 35 64%
30-39 126 54 43% 72 57%
40-59 224 102 46% 122 54%
60+ 103 42 41% 61 59%
Ogółem 508 218 43% 290 57%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 12 4 33% 8 67%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 16 4 25% 12 75%