Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 94 818
Wyborców 75 878
Obwodów 64
  • Wybory do Rady Powiatu Mikołowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina miejska lzaziska gozrneGmina Miejska Łaziska Górne 16 4 21 16 115
miasto mikolzozwMiasto Mikołów 24 3 21 18 151
miasto orzeszeMiasto Orzesze 15 4 21 18 117
gmina ornontowiceGmina Ornontowice 3 15 15 30 30
gmina wyryGmina Wyry 6 15 15 47 47

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich, ul. Cieszyńska 12 Łaziska Górne stały Tak Cegielniana, Cieszyńska, Gostyńska, Hutnicza, Kąty, Łazy, Młyńska, Wyzwolenia, Zakątek
2 Przedszkole nr 2 Integracyjne, ul. Miodowa 11 Łaziska Górne stały Tak Akacjowa, Bażantów, Brada, Głogowa, Kolejowa, Księdza Szwedy, Malinowa, Miodowa, Orzeska od 62 do końca numery parzyste oraz od 69 do końca numery nieparzyste, Paprotna, Piękna, Prądna, Przyjaciół, Przysiółki, Pszczelna, Rolna, Salamander, Torowa, Wesoła
3 Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych, ul. Chopina 11b Łaziska Górne stały Nie Działkowców, Energetyków numery parzyste, Familijna, Krasickiego, Miarki, Parkowa, Skowronków, Słowików, Waryńskiego, Wróblewskiego, Zawadzkiego
4 Miejski Dom Kultury, ul. Św. Jana Pawła II 2 Łaziska Górne stały Nie Barlickiego, Cicierz, Górna, Jana III Sobieskiego, Kieszki, Kościelna, Łączna, Moniuszki, Okrężna, Orzeska od 1 do 67 numery nieparzyste oraz od 2 do 60d numery parzyste, Plac Ratuszowy, Spokojna, Starowiejska, Szybowa, Wąska, Wiejska, Wiosenna, Zielona
5 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Św. Jana Pawła II 1 Łaziska Górne stały Nie Bukowa, Osiedle Centrum, Pocztowa, Poręba, Świętego Jana Pawła II
6 Przedszkole nr 5 im. Przyjacioł Bohaterów Bajek, ul. Chopina 1 Łaziska Górne stały Nie Chopina, Dworcowa od 1 do 25 numery nieparzyste, Energetyków numery nieparzyste
7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika, ul. Ogrodowa 48 Łaziska Górne stały Nie Dworcowa od numeru 26 do końca, Ogrodowa, Prusa, Radosna, Szarotki
8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy, ul. Dworcowa 4 Łaziska Górne stały Tak 1 Maja, Astrów, Bratków, Dworcowa od 2 do 24 numery parzyste, Fiołkowa, Goździków, Irysów, Klonowa, Konwalii, Krokusów, Kwiatowa, Mickiewicza, Narcyzów, Różana, Sienkiewicza, Stara, Stokrotek, Tulipanów, Wiśniowa
9 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II, ul. Wyrska 4 Łaziska Górne stały Tak Bojowników, Morcinka, Osiedle Kościuszki od numeru 106 do końca, Wyrska
10 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II, ul. Wyrska 4 Łaziska Górne stały Tak Boczna, Gajowa, Górnośląska, Graniczna, Konopnickiej, Lasoki, Miła, Nowa, Osiedle Kościuszki do numeru 105, Pokoju, Południowa, Promienna, Słoneczna, Słowackiego, Stawowa
11 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Przyjaciół Ziemi, ul. Powstańców 6 Łaziska Górne stały Nie Długa, Generała Sikorskiego, Kardynała Wyszyńskiego do numeru 7, Łąkowa, Powstańców, Świętej Barbary, Wapienna, Zwałowa, Źródlana
12 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich, ul. Szkolna 4 Łaziska Górne stały Nie Górnicza, Kamienna, Mokierska, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Sportowa, Stroma, Szkolna, Wodna
13 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich, ul. Szkolna 4 Łaziska Górne stały Tak Cicha, Kałuże, Kopalniana od 1 do 33 numery parzyste i nieparzyste oraz od 35 do 55 numery nieparzyste, Krótka, Ligonia, Marta Waleska, Mikołowska, Pawła Wyry, Pogodna, Potokowa, Poziomkowa, Spacerowa, Stara Droga, Świętego Jana, Widokowa, Wierzysko, Wieżowa, Wodociągowa, Wspólna, Wyniosła, Zgody
14 Miejski Dom Kultury (Filia Łaziska Średnie), ul. Św. Barbary 17 Łaziska Górne stały Nie Kopalniana od 34 do 56 numery parzyste oraz od 57 do końca numery nieparzyste i parzyste, Staszica, Zwycięstwa
15 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna (Filia w Łaziskach Średnich), ul. Kardynała Wyszyńskiego 8 Łaziska Górne stały Tak Kardynała Wyszyńskiego od numeru 8 do końca, Księdza Głowińskiego, Lipowa, Tuwima
16 Salon samochodowy, ul. Leśna 1 Łaziska Górne stały Tak Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Leśna, Modrzewiowa, Olchowa, Rybnicka, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze
1 Miejska Biblioteka Publiczna, Karola Miarki 5 Mikołów stały Tak Plac 750 - lecia, Górnicza, Jana Pawła II, Plac ks. Jana Karpeckiego, Kolejowa, Krakowska 3 - 6, Józefa Lompy, Karola Miarki, Planty, Konstantego Prusa, Rynek, Stawowa, ks. J. Szafranka, dr. Tadeusza Więcka, Żwirki i Wigury 1 - 9a
2 Wielospecjalistyczna Przychodnia, ul. Okrzei 31 Mikołów stały Tak Henryka Dąbrowskiego, Krótka, Kwietna, Ludwika Musioła, Stefana Okrzei, os. C. K. Norwida, Podleska od nr 1 do nr 15, Stroma, św. Wojciecha
3 Sąd Rejonowy, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 4 Mikołów stały Tak os. Jana Kochanowskiego
4 Przedszkole nr 2, ul. Jansa 2 Mikołów stały Nie Wincentego Janasa, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, os. Grunwaldzkie, Plac Bractwa Strzeleckiego, Plac Heleny Kobernickiej, Powstańców Śląskich , Sądowa
5 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Krakowska 30 Mikołów stały Nie Cmentarna, Krakowska od nr 7 do końca, Nowa, rtm. Witolda Pileckiego
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Krakowska 30 Mikołów stały Nie Jana Bluszcza, Dołowa, Michała Grażyńskiego, Jaśminów, Lawendowa, Skotnica, Juliusza Słowackiego, Wrzosowa
7 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bandurskiego 1 Mikołów stały Tak Bielska, Brzoskwiniowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Dębowa, Długa, Głogowa, Jaskrów, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolonia Wojewódzka, Lipowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Słoneczna, Strzechy, Wiśniowa, Rafała Wojaczka, Wschodnia
8 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bandurskiego 1 Mikołów stały Tak ks. bpa. Władysława Bandurskiego, Działkowców, Młyńska, Pszczyńska
9 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Konstytucji 3 Maja 20 Mikołów stały Nie gen. Józefa Bema, Bolesława Śmiałego, Władysława Broniewskiego, Konstantego Damrota, Gwarków, Plac Harcerski, Jedności, płk. Władysława Kiełbasy, Konstytucji 3 Maja, Mikołaja Kopernika, Janusza Korczaka, Kowalska, Marii Kownackiej, Lazurowa, Stanisława Lema, Nowy Świat, Parkowa, Południowa, Przyjaciół, Wojciecha Rybickiego, Stara Droga, Wiejska, Wodna, Wodociągowa, Wronia.
10 Liceum Ogólnokształcące, ul. Żwirki i Wigury 25 Mikołów stały Nie Bratków, Witolda Bromboszcza, Gimnazjalna, Konwalii, Krokusów, Osiedle przy Plantach, Zawilców, Żwirki i Wigury numery nieparzyste od 11 do końca
11 Liceum Ogólnokształcące, ul. Żwirki i Wigury 25 Mikołów stały Nie prof. Maksymiliana Hubera, os. Adama Mickiewicza, Żwirki i Wigury numery parzyste od 10 do końca
12 Zespół Szkół Technicznych, ul. Rybnicka 44 Mikołów stały Tak Cieszyńska, Dolna, Energetyków, Fabryczna, Krzywa, Metalowców, Murarska, Pokoju, Prosta, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta, Rybnicka, Rymarska, Józefa Rymera, Plac Salwatorianów, Stolarska, Torowa, Towarowa, Wyzwolenia.
13 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Katowicka 24 Mikołów stały Nie Katowicka numery nieparzyste od 1 do 21 i numery parzyste od 2 do 34, Jana Koja, Bernarda Krawczyka, Plebiscytowa numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 20, Skrajna, Ludwika Waryńskiego.
14 Biurowiec w zarządzie ZGL, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 13 Mikołów stały Tak Beskidzka, Boczna, Braterska, Filaretów, Jana Matejki, Na Wzgórzu, Podleska od nr 16 do końca, Rolnicza, Skośna, Staropodleska, Szarotek, Taborowa Kępa, Wspólna, Żniwna
15 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Katowicka 122 Mikołów, Kamionka stały Tak Baziowa, Jana Brzechwy, Bzów, Cicha, Cienista, Czereśniowa, Dolina Jamny, Dzwonkowa, Forsycji, Goździków, Grabowa, Jagodowa, Katowicka numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od nr 36 do końca, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Miła, Gustawa Morcinka, Owsiana, Paprotek, Plebiscytowa numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 22 do końca, Poprzeczna, Janiny Porazińskiej, Poziomkowa, gen. Kazimierza Pułaskiego, Sadowa, Henryka Sienkiewicza, Słowicza, Świerkowa, Wąska, Wiązowa, Józefa Wieczorka, Wiosenna, hetmana Zawiszy Czarnego, Ziębia.
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Skalna 12 Mikołów stały Tak Astrów, Bażancia, Brzozowa, Cieszyńska od węzła DK 44 z Dk 81 do skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Rybnicką , Mieczysława Dzieńdziela, Gliwicka numery parzyste od 2do 98, Gliwicka numery nieparzyste od 1 do 65, Irysów, Jasna, Marii Konopnickiej, Kosów, Kuźnicka, Kwiatowa, Narcyzów , Przyjaźni, Reta, Różana, Skalna, Storczyków, Zielona.
17 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zamkowa 1 Mikołów, Mokre stały Nie Botaniczna, Chabrów, Cieszyńska od skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Rybnicka do granic miasta Łaziska Górne, Fiołkowa, Grzegorza Fitelberga, Golfowa, Górna, Grudniowa, Jabłoni, Jaskółcza, Jeżynowa, Kolonia Huta, Kręta, Krucza, Lipcowa, Łączna, Maków, Miodowa, Osiedle Na Stoku, Ogrodowa, Podgórna, Pszczela, Sikorek, Sosnowa, Studzienna, Wapienna, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zamkowa, Źródlana
18 Biblioteka, ul. Gliwicka 102 Mikołów, Śmiłowice stały Nie Bukowa, Cisów, Józefa Elsnera, Gliwicka numery nieparzyste od 55 do 159 i numery parzyste od 88 do 166, Górnośląska, Jarzębinowa, Jastrzebia, Jesionowa, Kuźnicka, Reta Śmiłowicka, Skowronków, Sowia, Szpaków, Zgody.
19 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wolności 27 Mikołów, Paniowy stały Tak Karola Darwina, Gliwicka numery nieparzyste od 161 do 245 i numery parzyste od 168 do 254, Graniczna, Grzybowa, Kąty, Łęgowa, Magnolii, Mała, Mokierska, Przelotowa, Rusinów, Solna, Starokościelna, Staromiejska, ks. Henryka Szymankiewicza, Tulipanów, Wolności, Zagrodowa, Zrębowa, Żurawia
20 Szkoła Podstawowa Nr 6, Gliwicka 299 Mikołów, Borowa Wieś stały Tak Borowa, Ciasna, hetm. Stefana Czarnieckiego, Dąbrowa, Gliwicka numery parzyste od 256 do końca numery nieparzyste od 247 do końca, Gołębia, Kukułcza, Malinowa, Oświęcimska, Piaskowa, Piwna, Pogodna, Polna, Równoległa, Stokrotek, Strażacka, Ziołowa.
21 Szkoła Podstawowa Nr 12, Szkolna 1 Mikołów stały Tak Akacjowa, Cedrowa, Chudowska, Cyprysów, Dworcowa, Dworska, ks. Franciszka Górka, Hutnicza, Kalinowa, Wojciecha Korfantego, Marzankowice, os. Michalskie Doły, Stanisława Michalskiego, Myśliwska, Nomiarki, Olchowa, Radosna, Sośnia Góra, Spółdzielcza, Ludwika Spyry, Starych Młynów, Szkolna, Konstantego Wolnego, Zbożowa.
22 Szpital Powiatowy, Waryńskiego 4 Mikołów szpital Nie Waryńskiego 4
23 Szpital św. Józefa, Okrzei 27 Mikołów szpital Nie ul. Okrzei 27
24 Ośrodek dla Niepełnosprawnych Miłosierdzie Boże-Dom Pomocy Społecznej, Gliwicka 366 Mikołów dom pomocy społecznej Nie Gliwicka 366
1 Miejski Ośrodek Kultury, Rynek 1 Orzesze stały Tak Chopina, Kwiatowa, Mikołowska 2 - 49 z wyjątkiem 46 i 48, 51 - 109 nieparzyste, Rybnicka 1 - 14, Waryńskiego, Wiosny Ludów od 20 do końca
2 Szkoła Podstawowa nr 1 Orzesze, K. Miarki 1a Orzesze stały Nie Brzechwy, Bzów, Dąbrowskiego, Fitelberga, Kolorowa, Kominiarska, Ligonia, Lompy, Łukasiewicza, Mała, Miarki, Mielęckiego, Międzydomowa, Moniuszki, Ogródki, Prosta, Pszczela, Reymonta, Rybnicka 15 - 126C, 128, z wyjątkiem 125, Stalmacha, Trójkątna, Tuwima, Wieniawskiego, Żeromskiego, Żorska 1 - 57
3 Szkoła Podstawowa nr 2 Orzesze, Bukowina 19 - 21 Orzesze stały Nie Bukowina od 3 - 31 nieparzyste, Dolna, Gliwicka 1A, Górna, Jasna, Kopernika, Matejki, Prusa, Rynek, Sobieskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Śniadeckiego, Środkowa, Św. Wawrzyńca 1 - 26, Wiosny Ludów 1 - 19B
4 Szkoła Podstawowa nr 2 Orzesze, Bukowina 19 - 21 Orzesze stały Nie Bukowina 10 - 30 parzyste, od 33 do końca, Diamentowa, Emilii Plater, gen. Józefa Bema, J. Piłsudskiego, J. Poniatowskiego, J. Wybickiego, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Kościuszki, Kraszewskiego, Mickiewicza, Na Górce, P. Czajkowskiego, Parkowa, Partyzantów, Plebiscytowa, Salamander, Sienkiewicza, Sikorskiego, Staszica, Św. Wawrzyńca od 27 do końca, Wincentego Witosa, Żwirki i Wigury
5 Miejski Ośrodek Kultury, Rynek 1 Orzesze stały Nie Drużynowa, Gen. Ziętka, Gliwicka 2 - 19, Jaśkowicka 1 - 36, 48A - 48Z, 50A - 50Z, 52A - 52Z, 54A, 56A - 56Z, Pawlicy, Podgórska 1 - 8A, Powstańców 1 - 18, Skautów, Szafrańca, Traugutta, Zuchów
6 Przedszkole nr 2 Orzesze, Miła 1a Orzesze stały Nie Dworcowa, Gliwicka od 22 do końca, Grzegorczyka, Leśna, Miła, Pocztowa, Radosna, Skośna, Słoneczna, Szklarska, Szymały, Ulbrycha, Zwycięstwa
7 Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze-Jaśkowice, Stuska 10 Orzesze, Jaśkowice stały Tak 1 Maja, 22 Lipca, Budowalnych, Cynkowa, Drzymały, Fabryczna, Korczaka, Krótka, Poprzeczna, Ramży, Słowiańska, Stalowa
8 Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze-Jaśkowice, Stuska 10 Orzesze, Jaśkowice stały Tak Bieni, Brzozowa, Jaśkowicka od 37 do końca z wyjątkiem 48A - 48Z, 50A - 50Z, 52A - 52Z, 54A, 56A - 56Z, Kolejowa, Marksa, Ogrodowa, Podgórska od 9 do końca, Powstańców od 18A do końca, Rajcy, Rolnicza, Stuska, Wolności, Zielona
9 Szkoła Podstawowa nr 7 Orzesze-Gardawice, Uczniowska 1 Orzesze, Gardawice stały Tak Błękitna, Centralna 126 - 239, Damrota, Dojazdowa, Gajowa, Gawroniec, Gerberów, Gołębia, Goździków, Górnicza, Granitowa, Jagodowa, Katowicka, Kilińskiego, Krzywa, Ks. Henryka Bednarczyka, Laurowa, Lawendowa, Liliowa, Łąkowa 1 - 56, Malownicza od nr 19 do końca nieparzyste, od nr 38 do końca parzyste, Mleczna, Myśliwska, Oliwna, Różana, Rumiankowa, Rycerska, Srebrna, Stanisława Hadyny, Tulipanów, Turkusowa, Uczniowska, Wojska Polskiego, Wspólna, Zamkowa, Zbożowa
10 Szkoła Podstawowa nr 3 Orzesze-Zawada, Szkolna 44 Orzesze stały Nie 3 Maja, Balladyny, Bażantów, Biedronek, Bocianów, Czyżyków, Dębowa, Drozdów, Graniczna, Jaskółek, Jutrzenki, Kawika, Kirkora, Konopnickiej, Kordiana, Kosów, Krasickiego, Krucza, Kukułek, Leśne Zacisze, Łabędzia, Nowa, Orłów, Polna, Przy Lesie, Ptasia, Rajska, Rybnicka 125 - 133A nieparzyste, od 134 do końca, Sawickiej, Sikorek, Skłodowskiej, Skowronków, Słowackiego, Słowików, Sokola, Sowia, Szczygłów, Szkolna, Szpaków, Ściegiennego, Urbasówka, Wiejska, Wyzwolenia, Zakątek
11 Szkoła Podstawowa nr 6 Orzesze-Zawiść, 1000 - Lecia 1 Orzesze stały Nie 1000 - Lecia, Barwna, Borowa, Cegielniana, Centralna od 240 do końca, Cieszyńska, Drukarska od nr 8 do końca, Gronie, Jarzębinowa, Jesienna, Kasztanowa, Ks. Franciszka Blachnickiego, Łączna, Łąkowa od 57 do końca, Mikołowska 46 - 78 parzyste, od 113 do końca, Odrodzenia, Pasieki, Pszczyńska, Reja, Rodzinna, Rubinowa, Spokojna, Stara Szklarnia, Świętojańska, Tęczowa, Tyska, Wiosenna, Wrzosowa, Zacisze
12 Szkoła Podstawowa nr 8 Orzesze-Mościska, Bolesława Chrobrego 64 Orzesze stały Tak Bolesława Chrobrego, Drukarska 1 - 7, Lipowiec, Maciejek, Magiczna, Magnoliowa, Majakowskiego, Majowa, Makowa, Malownicza od nr 1 - 17 nieparzyste, od nr 2 - 36 parzyste, Malwowa, Masztowa, Metalowa, Mglista, Michałowa, Mieszka I, Miętowa, Migdałowa, Miłosna, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Mokra, Morelowa, Motyla, Muzyczna, Stara
13 Szkoła Podstawowa nr 10 Orzesze-Woszczyce, Norwida 2 Orzesze stały Tak Asnyka, Bł. ks. J. Popiełuszki, Centralna 1 - 125, Cmentarna, Czarnieckiego, Długa, Długosza, Jesionki, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kłosowa, Ładna, Marzenie, Modrzańska, Na Wspólnej, Norwida, Orzeszkowej, Palowicka, Piaskowa, Piastowska, Pisarka, Pomyślności, Przyjaźni nieparzyste, Publiczna, Rolna, Sąsiedzka, Spacerowa, Stawowa, Stefana Batorego, Suszecka, Towarowa, Urocza, W. Łokietka, Wyjątkowa, Żniwna, Żorska od nr 163 do końca
14 Szkoła Podstawowa nr 5 Orzesze-Zazdrość, Żorska 101 Orzesze stały Tak A. Fredry, A. Morsztyna, Bliska, Boczna, Bratków, Broniewskiego, Bukowa, Chabrów, Cicha, Dobra, Irysów, J. Lechonia, Jaworowa, Jeziorska, K. K. Baczyńskiego, Kościelna, Kręta, Lipowa, Morcinka, P. Skargi, Pod Lasem, Przyjaźni parzyste, S. Lema, W. Gombrowicza, Willowa, Wiesławy Szymborskiej, Zawadzka, Żorska 60 - 162A
15 Szkoła Podstawowa nr 9 Orzesze-Zgoń, Kobiórska 1 Orzesze stały Tak Akacjowa, Borówkowa, Cedrowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Gostyńska, Grabowa, Grunwaldzka, Jaśminowa, Jeżynowa, Jodłowa, Klubowa, Kobiórska, Kopaniny, Leśny Potok, Malinowa, Pogodna, Poziomkowa, Sadowa, Sarnia, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Turystyczna, Wierzbowa, Wiśniowa, Zgońska, Źródlana, Żurawinowa
1 Urząd Gminy Ornontowice, ul. Zwycięstwa 26A Ornontowice stały Tak Okrężna, Zwycięstwa (149 - 205), (194 - 252), Chudowska, Kolejowa (103 - 195), (66 - 128), Kwiatowa, Myśliwska, Solarnia, Zachodnia, Zwycięstwa (91a - 145), (152 - 192), Ogrodowa, Pośrednia, Zwycięstwa (31A - 89). (90 - 150), Kolejowa (41 - 101), (28 - 64), Polna (21 - 45), (18 - 56)
2 Urząd Gminy Ornontowice, ul. Zwycięstwa 26A Ornontowice stały Tak Cicha, Krótka, Spokojna, Zwycięstwa (9 - 29), (38 - 88), Bankowa, Boczna, Graniczna, Jasna, Lipowa, Nowa, Słoneczna, Karola Miarki, Klasztorna, Klonowa, Leśna (1 - 17), (2 - 14), Skośna, Zamkowa, Zwycięstwa (3 - 5), (4 - 24), Bukowa, Żabik, Cyprysowa, Hutnicza, Jarzębinowa, Leśna, (19 - 81), (16 - 46), Sosnowa, Świerkowa, Tartaczna
3 Urząd Gminy Ornontowice, Zwycięstwa 26A Ornontowice stały Tak Dworcowa, Kolejowa (1 - 39), (2 - 26), Orzeska (1 - 11), (2 - 22), Polna (1 - 19), (2 - 16), Grabowa (2 - 12), Łąkowa, Orzeska (15 - 101), (24 - 108), Akacjowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, Działkowa, Akacjowa 8H, 9, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, Bujakowska, Brzozowa, Grabowa (1 - 23), (14 - 66) Marzankowice
1 Pawilon Handlowy, ul. Główna 58 Wyry stały Nie Astrów, Dwór, Główna, Józefa Markiela, Malinowa, Ładna, Profilowa, Słoneczna, Tysiąclecia, Widok, Wrzosowa, Zbożowa, Zjednoczenia, Zwycięstwa
2 Szkoła Podstawowa w Wyrach, ul. Aleksandra Puszkina 10 Wyry stały Nie Aleksandra Puszkina, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Dworcowa, Jana Kasprowicza, ks. Franciszka Bojdoła, Leszczynowa, Leśniczówka, Wróbla, Łabędzia, Porzeczkowa
3 Szkoła Podstawowa w Wyrach, ul. Aleksandra Puszkina 10 Wyry stały Tak Ceglana, Dojazdowa, Kopaniny, Lawendowa, Łaziska, Magazynowa, Miodowa, Na Wierzysko, Orzechowa, Przemysłowa, Pszczyńska, Różana, Rubinowa, Składowa, Spokojna, Towarowa, Transportowa, Wagonowa, Zacisze, Zawodzie
4 Dom Kultury w Gostyni, ul. Pszczyńska 366 Gostyń stały Nie Franciszka Fityki, Jodłowa, Łuczników, Miarowa, Pod Lasem, Pszczyńska, Sosnowa, Tęczowa, Tyska, Zaleśna
5 Szkoła Podstawowa w Gostyni, ul. Rybnicka 141 Gostyń stały Tak Brzeźna, Grabowa, kpt. Jana Rybczńskiego, ks. Franciszka Olmy, Macierzanki, płk. Władysława Kiełbasy, Pszczela, Rybnicka-numery parzyste od początku do 162, numery nieparzyste od początku do 239, Wilhelma Bojdoła, Zajęcza
6 Szkoła Podstawowa w Gostyni, ul. Rybnicka 141 Gostyń stały Tak Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Franciszka Kłosa, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, ks. Tomasza Mamzera, Leśna, Lipowa, Magnolii, Motyla, Obrońców Ziemi Śląskiej, Rybnicka-numery parzyste od 164 - 240, Rybnicka-wszystkie numery od 241 do końca, Sasanek, Stokrotek, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojciecha Drzymały

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Mikołów 9 31 981 7 76
0.0000020000Nr 2 Łaziska Górne 5 17 027 8 53
0.0000030000Nr 3 Orzesze 4 16 008 6 36
0.0000040000Nr 4 Ornontowice, Wyry 3 10 862 6 28
Podsumowanie 21 75 878 27 193

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 7 6 5 29
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 7 6 5 29
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO KWW FORUM SAMORZĄDOWE PM 11 7 6 24
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH KWW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH 11 5 6 5 27
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI KWW SKUTECZNI 11 6 3 20
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY KWW OKS 10 7 6 5 28
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU” KWW GIP 11 7 6 5 29

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 31 907 18 178 18 147 56.87% 0.05687
17 554 96.73% 0.09673
Tak
2 17 027 9 354 9 339 54.85% 0.05485
9 042 96.82% 0.09682
Tak
3 16 023 8 752 8 753 54.63% 0.05463
8 399 95.96% 0.09596
Tak
4 10 868 6 786 6 781 62.39% 0.06239
6 507 95.96% 0.09596
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 106 29 19.53% 0.01953
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 214 7 0.52% 0.00052
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 426 29 22.71% 0.02271
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO 3 554 24 8.56% 0.00856
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH 4 656 27 11.22% 0.01122
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI 1 616 20 3.89% 0.00389
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY 9 363 28 22.56% 0.02256
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU” 4 567 29 11.00% 0.011

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 106 29 5 19.53% 0.01953
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 214 7 0 0.52% 0.00052
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 426 29 5 22.71% 0.02271
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO 3 554 24 1 8.56% 0.00856
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH 4 656 27 2 11.22% 0.01122
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI 1 616 20 0 3.89% 0.00389
Nie
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY 9 363 28 6 22.56% 0.02256
Tak
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU” 4 567 29 2 11.00% 0.011
Tak

Rada Powiatu Mikołowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 STENCEL Henryk Jerzy 1 565 8.92% 0.00892
Tak
1 4 2 WIECZORKE Marek Piotr 227 1.29% 0.00129
Nie
1 4 3 LEWICKA Mirosława Teresa 654 3.73% 0.00373
Tak
1 4 4 KWAPULIŃSKI Rafał Adam 263 1.50% 0.0015
Nie
1 4 5 WRÓBEL-PYTLIK Michalina Aniela 175 1.00% 0.001
Nie
1 4 6 PRZEWOŹNIK Bogusław Franciszek 75 0.43% 0.00043
Nie
1 4 7 GŁOŚNA Halina Barbara 279 1.59% 0.00159
Nie
1 4 8 WRÓBEL Beata Sabina 140 0.80% 0.0008
Nie
1 4 9 COFAŁA Nikodem Janusz 93 0.53% 0.00053
Nie
1 4 10 OTLIK Dariusz Bartłomiej 30 0.17% 0.00017
Nie
1 4 11 DUŻY Alex Ludwik 139 0.79% 0.00079
Nie
1 10 1 CZICH Henryk Piotr 1 862 10.61% 0.01061
Tak
1 10 2 MAREK Przemysław Michał 622 3.54% 0.00354
Tak
1 10 3 LEWANDOWSKA Ewelina Barbara 339 1.93% 0.00193
Nie
1 10 4 BOJDOŁ Wojciech Antoni 255 1.45% 0.00145
Nie
1 10 5 BUBAŁA Celina Wiktoria 159 0.91% 0.00091
Nie
1 10 6 MISZCZYK-MAZEK Martyna Katarzyna 36 0.21% 0.00021
Nie
1 10 7 TUCZKOWSKA Danuta Magdalena 82 0.47% 0.00047
Nie
1 10 8 ŁOSKOT Michał Józef 197 1.12% 0.00112
Nie
1 10 9 GUBERNAT Dariusz Bronisław 40 0.23% 0.00023
Nie
1 10 10 SZYWACZ Edward Franciszek 93 0.53% 0.00053
Nie
1 10 11 JUROWICZ Krzysztof Marian 135 0.77% 0.00077
Nie
1 18 1 STENCEL Łukasz Marcin 295 1.68% 0.00168
Nie
1 18 2 SYRYJCZYK Marta Julia 338 1.93% 0.00193
Nie
1 18 3 BONDEL Irena Maria 61 0.35% 0.00035
Nie
1 18 4 BROŻEK Katarzyna Maria 54 0.31% 0.00031
Nie
1 18 5 KOLANEK Bożena Honorata 41 0.23% 0.00023
Nie
1 18 6 GAJDA Tomasz Andrzej 58 0.33% 0.00033
Nie
1 18 7 SOBCZAK Łukasz Piotr 23 0.13% 0.00013
Nie
1 18 8 STARZYCZNY Sebastian 19 0.11% 0.00011
Nie
1 18 9 RAUDNER Marcin Edward 28 0.16% 0.00016
Nie
1 18 10 RUPIK Mirosław Jerzy 139 0.79% 0.00079
Nie
1 18 11 WIDERA Tomasz Piotr 15 0.09% 9.0E-5
Nie
1 19 1 OSMALAK Łukasz Tomasz 824 4.69% 0.00469
Tak
1 19 2 PULIŃSKA-LESZCZYSZYN Iwona Danuta 68 0.39% 0.00039
Nie
1 19 3 MUSZER Marek Eryk 183 1.04% 0.00104
Nie
1 19 4 MUSZYŃSKA Elżbieta Maria 87 0.50% 0.0005
Nie
1 19 5 JUROSZ Katarzyna Marta 47 0.27% 0.00027
Nie
1 19 6 ŚWIDER Michał Wiesław 77 0.44% 0.00044
Nie
1 19 7 KURZEJA Marta Agnieszka 40 0.23% 0.00023
Nie
1 19 8 ŁUKASZEWICZ Adam 60 0.34% 0.00034
Nie
1 19 9 WRONA Dominika Barbara 48 0.27% 0.00027
Nie
1 19 10 WARZECHA Krzysztof Aleksander 43 0.24% 0.00024
Nie
1 19 11 KOŁODZIEJ Małgorzata 205 1.17% 0.00117
Nie
1 20 1 RUBACHA Przemysław Ryszard 149 0.85% 0.00085
Nie
1 20 2 CHMIEL Mirosław Roman 178 1.01% 0.00101
Nie
1 20 3 FUDALA Sławomir Zygmunt 235 1.34% 0.00134
Nie
1 20 4 KALISZ-DUNIA Alina Maria 68 0.39% 0.00039
Nie
1 20 5 SOSNA Jacek Jerzy 64 0.36% 0.00036
Nie
1 20 6 TRZCIONKA Ewa Sylwestra 63 0.36% 0.00036
Nie
1 20 7 GRYT Paweł Michał 134 0.76% 0.00076
Nie
1 20 8 SMUDA Tadeusz Antoni 53 0.30% 0.0003
Nie
1 20 9 KSIĄŻEK Agnieszka Maria 35 0.20% 0.0002
Nie
1 20 10 BRZANA Klaudia Anna 67 0.38% 0.00038
Nie
1 20 11 ŁOBEJKO Ilona 44 0.25% 0.00025
Nie
1 21 1 HANDEL Mateusz Witold 1 741 9.92% 0.00992
Tak
1 21 2 MUSZER Eryk Jerzy 302 1.72% 0.00172
Nie
1 21 3 NAZAR Grażyna Danuta 829 4.72% 0.00472
Tak
1 21 4 MACHA Tomasz Wojciech 419 2.39% 0.00239
Nie
1 21 5 SZOŁTYSEK Janina Zofia 458 2.61% 0.00261
Tak
1 21 6 ŻUR Grażyna 313 1.78% 0.00178
Nie
1 21 7 WAŚKO-MUSZYŃSKA Agnieszka Sylwia 34 0.19% 0.00019
Nie
1 21 8 SOSNA Andrzej Aleksander 279 1.59% 0.00159
Nie
1 21 9 JASNOCH Adrian Arkadiusz 96 0.55% 0.00055
Nie
1 21 10 CHLASTA Roman Antoni 294 1.67% 0.00167
Nie
1 22 1 ZAWISZOWSKI Henryk Stefan 383 2.18% 0.00218
Tak
1 22 2 WYCISŁO Eugeniusz Józef 258 1.47% 0.00147
Nie
1 22 3 JANIK Anna Irena 60 0.34% 0.00034
Nie
1 22 4 BARTUSEK Mariola Beata 16 0.09% 9.0E-5
Nie
1 22 5 WITKOWICZ Dariusz Jerzy 148 0.84% 0.00084
Nie
1 22 6 JÓŹWIK Czesław 301 1.71% 0.00171
Nie
1 22 7 GRZBIELA Wojciech Marian 36 0.21% 0.00021
Nie
1 22 8 MĄCZYŃSKA Aleksandra Helena 27 0.15% 0.00015
Nie
1 22 9 PIĄTEK Ewa Urszula 17 0.10% 0.0001
Nie
1 22 10 KAMIŃSKI Henryk 104 0.59% 0.00059
Nie
1 22 11 KIEŁBASIŃSKI Robert Cezary 136 0.77% 0.00077
Nie
2 4 1 DUŻY Mirosław Piotr 1 493 16.51% 0.01651
Tak
2 4 2 WALNY Irena Joanna 155 1.71% 0.00171
Nie
2 4 3 JARZYNA Grzegorz 58 0.64% 0.00064
Nie
2 4 4 KUCZERA-JAREK Katarzyna Dorota 43 0.48% 0.00048
Nie
2 4 5 SIWIŃSKI Henryk Eugeniusz 121 1.34% 0.00134
Nie
2 4 6 BRUDNY Dorota Barbara 32 0.35% 0.00035
Nie
2 4 7 FICEK Adam 286 3.16% 0.00316
Tak
2 8 1 TUŻNIK Kamil Mateusz 103 1.14% 0.00114
Nie
2 8 2 WĄSOWSKA Julianna Alicja 14 0.15% 0.00015
Nie
2 8 3 WŁODARCZYK Rafał Patryk 18 0.20% 0.0002
Nie
2 8 4 DĄBKOWSKI Patryk Damian 21 0.23% 0.00023
Nie
2 8 5 JABŁEKA Agata Roksana 19 0.21% 0.00021
Nie
2 8 6 WŁODARCZYK Beata Joanna 20 0.22% 0.00022
Nie
2 8 7 DOMBEK Dawid Paweł 19 0.21% 0.00021
Nie
2 10 1 GIZDOŃ Jan Stanisław 807 8.93% 0.00893
Tak
2 10 2 KOŹLIK Iwona Jolanta 170 1.88% 0.00188
Nie
2 10 3 BOŃCZYK Eugeniusz Stanisław 194 2.15% 0.00215
Nie
2 10 4 KERCZ Joanna Maria 184 2.03% 0.00203
Nie
2 10 5 MENDERA Artur Marek 121 1.34% 0.00134
Nie
2 10 6 PACHA Natalia Maria 299 3.31% 0.00331
Nie
2 10 7 KOLONKO Janusz Andrzej 171 1.89% 0.00189
Nie
2 18 1 GEJDEL Iwona Katrzyna 579 6.40% 0.0064
Tak
2 18 2 KOPIEC Tadeusz Karol 436 4.82% 0.00482
Nie
2 18 3 BŁASZCZYK Ewald Józef 58 0.64% 0.00064
Nie
2 18 4 PALENTA Joanna Barbara 204 2.26% 0.00226
Nie
2 18 5 ŚLIŻ Bartosz Maciej 197 2.18% 0.00218
Nie
2 18 6 TKOCZ Grażyna Maria 130 1.44% 0.00144
Nie
2 18 7 PUŹNIAK Wacław 107 1.18% 0.00118
Nie
2 19 1 WASIŃSKA Grażyna Mariola 121 1.34% 0.00134
Nie
2 19 2 MROWIEC Dariusz Sławomir 61 0.67% 0.00067
Nie
2 19 3 KOZDROŃ Kamil Robert 100 1.11% 0.00111
Nie
2 19 4 ŁEPPEK Joanna Maria 24 0.27% 0.00027
Nie
2 19 5 CYBA-BOGACZ Sonia Katarzyna 38 0.42% 0.00042
Nie
2 20 1 GĄSKA Aneta Monika 67 0.74% 0.00074
Nie
2 20 2 PIECHA Marzena 47 0.52% 0.00052
Nie
2 20 3 KAMYK Anna Maria 30 0.33% 0.00033
Nie
2 20 4 MACIĄG Łukasz Dominik 21 0.23% 0.00023
Nie
2 20 5 DĄBROWSKI Mateusz Krystian 28 0.31% 0.00031
Nie
2 20 6 GÓRNY Andrzej Roman 36 0.40% 0.0004
Nie
2 21 1 RATKA Jan 384 4.25% 0.00425
Nie
2 21 2 PIECHA Elżbieta Maria 495 5.47% 0.00547
Tak
2 21 3 KRAWCZYK Iryna 80 0.88% 0.00088
Nie
2 21 4 KUDLA Jacek Mieczysław 184 2.03% 0.00203
Nie
2 21 5 KURCOK Małgorzata Maria 90 1.00% 0.001
Nie
2 21 6 WOJTAS Monika Maria 37 0.41% 0.00041
Nie
2 21 7 RESPONDEK Mariusz Jan 298 3.30% 0.0033
Nie
2 22 1 JAROSZEK Henryk 427 4.72% 0.00472
Nie
2 22 2 TKOCZ Bogdan Jan 123 1.36% 0.00136
Nie
2 22 3 KONTNY Sabina Barbara 72 0.80% 0.0008
Nie
2 22 4 KASZA Janusz Józef 57 0.63% 0.00063
Nie
2 22 5 BARON Maria 35 0.39% 0.00039
Nie
2 22 6 KASZA Aleksandra Maria 19 0.21% 0.00021
Nie
2 22 7 KALISZ Stefan Alojzy 109 1.21% 0.00121
Nie
3 4 1 ZIENC Piotr Robert 795 9.47% 0.00947
Tak
3 4 2 KALISZ Hanna Elżbieta 272 3.24% 0.00324
Nie
3 4 3 SROKA Edyta Karina 98 1.17% 0.00117
Nie
3 4 4 BRZĄKALIK Józefa 154 1.83% 0.00183
Nie
3 4 5 DOBOSIEWICZ Marek Tadeusz 99 1.18% 0.00118
Nie
3 4 6 WIERTELORZ Wojciech Konrad 61 0.73% 0.00073
Nie
3 10 1 SZAFRANIEC Marek Fryderyk 1 420 16.91% 0.01691
Tak
3 10 2 WOJCIECHOWSKA Elżbieta Teresa 327 3.89% 0.00389
Nie
3 10 3 DWORCZYK Stanisław Jakub 206 2.45% 0.00245
Nie
3 10 4 PAŹDZIOR Dorota Urszula 100 1.19% 0.00119
Nie
3 10 5 STRASZYDŁO Krystyna Anna 133 1.58% 0.00158
Nie
3 10 6 GAWLIK Marek Kazimierz 197 2.35% 0.00235
Nie
3 18 1 SZAFRANIEC Andrzej Gerard 351 4.18% 0.00418
Nie
3 18 2 BUJOK Andrzej Paweł 142 1.69% 0.00169
Nie
3 18 3 GAZDA Paulina Aleksandra 61 0.73% 0.00073
Nie
3 18 4 KLAR Jarosław Adam 65 0.77% 0.00077
Nie
3 18 5 KOCIUBIŃSKA Joanna Bożena 107 1.27% 0.00127
Nie
3 18 6 MICHALSKA Monika Joanna 46 0.55% 0.00055
Nie
3 19 1 MROWIEC Józef Piotr 581 6.92% 0.00692
Nie
3 19 2 SZINDLER Stanisław Antoni 90 1.07% 0.00107
Nie
3 19 3 SZIER Tomasz Marek 340 4.05% 0.00405
Nie
3 19 4 LORENS Małgorzata Maria 50 0.60% 0.0006
Nie
3 19 5 DURAN Barbara Natalia 31 0.37% 0.00037
Nie
3 19 6 WIĘCEK Alina Renata 58 0.69% 0.00069
Nie
3 21 1 MARSZOLIK Tadeusz Piotr 801 9.54% 0.00954
Tak
3 21 2 RATKA-BOSSARD Aleksandra Katarzyna 209 2.49% 0.00249
Nie
3 21 3 JABŁOŃSKI Stanisław 82 0.98% 0.00098
Nie
3 21 4 CZARDYBON Ilona Katarzyna 230 2.74% 0.00274
Nie
3 21 5 ŁAKOMSKI Damian Łukasz 24 0.29% 0.00029
Nie
3 21 6 MOROŃ Celina Teresa 69 0.82% 0.00082
Nie
3 22 1 MAREK Bartłomiej Janusz 628 7.48% 0.00748
Tak
3 22 2 SZYSZKA Karol Jakub 173 2.06% 0.00206
Nie
3 22 3 OCZADŁO Helena Maria 83 0.99% 0.00099
Nie
3 22 4 SKUTELA Agata Agnieszka 57 0.68% 0.00068
Nie
3 22 5 PACHA Stefania Anna 136 1.62% 0.00162
Nie
3 22 6 SPENDEL Marian Wiktor 123 1.46% 0.00146
Nie
4 4 1 DUŻY Małgorzata Teresa 363 5.58% 0.00558
Nie
4 4 2 SZALA Aleksander Wojciech 97 1.49% 0.00149
Nie
4 4 3 PASZEK Piotr Paweł 106 1.63% 0.00163
Nie
4 4 4 KOPIEC Agnieszka Magdalena 116 1.78% 0.00178
Nie
4 4 5 NOWROT Błażej Łukasz 117 1.80% 0.0018
Nie
4 10 1 SPYRA Damian Teodor 662 10.17% 0.01017
Tak
4 10 2 CZAK Maciej Andrzej 98 1.51% 0.00151
Nie
4 10 3 JAROMIN Agnieszka Brygida 304 4.67% 0.00467
Nie
4 10 4 ZADROGA Adam Stanisław 49 0.75% 0.00075
Nie
4 10 5 DUDA Dorota Henryka 164 2.52% 0.00252
Nie
4 19 1 BIENIEK-STRĄCZEK Joanna Maria 316 4.86% 0.00486
Nie
4 19 2 KOPAŃSKI Michał Franciszek 696 10.70% 0.0107
Tak
4 19 3 WIKTOR Ewa Bernadeta 84 1.29% 0.00129
Nie
4 19 4 SPYRA Dariusz Marcin 175 2.69% 0.00269
Nie
4 19 5 MALCZYK Aleksandra Magdalena 209 3.21% 0.00321
Nie
4 20 1 DRAŻYK Grzegorz Piotr 137 2.11% 0.00211
Nie
4 20 2 KOWALCZYK Justyna Magdalena 83 1.28% 0.00128
Nie
4 20 3 PAJĄK Jan Grzegorz 77 1.18% 0.00118
Nie
4 21 1 PEPKE Barbara Agnieszka 657 10.10% 0.0101
Tak
4 21 2 SZYNKARCZOK Henryk Florian 143 2.20% 0.0022
Nie
4 21 3 SŁOMKA Elżbieta Felicja 382 5.87% 0.00587
Nie
4 21 4 WIDENKA Adam Franciszek 294 4.52% 0.00452
Nie
4 21 5 SKOPEK Henryk Leon 139 2.14% 0.00214
Nie
4 22 1 BIJAK Sławomir Bolesław 589 9.05% 0.00905
Nie
4 22 2 DROBNY Beata Grażyna 210 3.23% 0.00323
Nie
4 22 3 MARCISZ Krzysztof Henryk 35 0.54% 0.00054
Nie
4 22 4 WAWRZYNEK Katarzyna Barbara 39 0.60% 0.0006
Nie
4 22 5 SZULC Feliks Józef 166 2.55% 0.00255
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Mikołowski - ogółem 6 114 45 94 818 75 878 64 2 3
Gminy ogółem 5 93 41 94 818 75 878 64 2 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 3 63 11 80 903 65 016 55 0 3 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 2 30 30 13 915 10 862 9 2 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 27 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 52 3
Ogółem 79 4

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 193 86 45% 107 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 383 174 45% 209 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 77 29 38% 48 62%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 5 1 20% 4 80%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 8 1 13% 7 88%
Ogółem 653 289 44% 364 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 47 46 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 48 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 48 46
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 57 44
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 51 60 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 70 25 36% 45 64%
30-39 129 55 43% 74 57%
40-59 317 152 48% 165 52%
60+ 137 57 42% 80 58%
Ogółem 653 289 44% 364 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 9 1 11% 8 89%
60+ 2 1 50% 1 50%
Ogółem 13 2 15% 11 85%