Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 61 050
Wyborców 49 803
Obwodów 37
  • Wybory do Rady Powiatu Malborskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto malborkMiasto Malbork 21 3 21 21 168
gmina lichnowyGmina Lichnowy 3 15 15 18 18
gmina malborkGmina Malbork 4 15 15 20 20
gmina milzoradzGmina Miłoradz 2 15 15 28 28
gmina nowy stawGmina Nowy Staw 4 15 15 27 27
gmina stare poleGmina Stare Pole 3 15 15 34 34

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. S. Hadyny 18 Malbork stały Tak Admiralicji, Andrzeja Struga, Bałtycka, Bartosza Wojciecha Głowackiego, Bronisława Czecha, Bronisława Malinowskiego, Dąbrówki, Feliksa Stamma, Góralska, Haliny Konopackiej, Hanki Ordonówny, Heleny Marusarzówny, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Łasaka, Jana Kochanowskiego, Jana Kostki, Jana Wejhera, Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Krótka, Ks. Władysława Łęgi, Księżycowa, Lecha Bądkowskiego, Leonida Teligi, Miła, Mjr. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", Morska, Na Skarpie, Obrońców Przebraża, Olimpijczyków, Piękna, Plac Zabaw im. Zygmunta Bukalskiego, Polna, Poprzeczna, Rzemieślnicza, Słupecka, Stanisława Dygata, Stanisława Hadyny, Stanisławy Walasiewiczówny, Stefana Jaracza, Sympatyczna, Szeroka, Urocza, Widokowa, Wincentego Pola, Władysława Broniewskiego, Włościańska, Zaciszna, Zagórna, Żeglarska, Żwirki i Wigury
2 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Jagiellońska 78B Malbork stały Tak Adama Asnyka, Aleja Sprzymierzonych, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Gen. Władysława Raczkiewicza, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Janusza Korczaka, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, Koszalińska, Marii Rodziewiczówny, Mazowiecka, Mieszka I, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac Leopolda Staffa, Pl. Stanisława Małachowskiego, Stefana Batorego, Świętej Faustyny Kowalskiej, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zakopiańska, Zygmunta Starego
3 Powiatowy Urząd Pracy, Al. Armii Krajowej 70 Malbork stały Tak 500 - lecia, Aleja Armii Krajowej, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Józefa Hallera, Jana Bażyńskiego, Józefa Prądzyńskiego, Juliusza Słowackiego, Ludwika Pasteura, Mała, Skwer Ks. Feliksa Sawickiego, Wileńska
4 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1, ul. Jagiellońska 94 Malbork stały Nie Grunwaldzka, Hieronima Derdowskiego, Jagiellońska, Plac 3 - go Maja, Pl. Ludwika Zamenhofa, Rondo Danuty Siedzikówny PS. „INKA", Targowa
5 Świetlica Malborskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. E. Orzeszkowej 1 Malbork stały Tak Henryka Sienkiewicza, Jasna
6 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Żeromskiego 45 Malbork stały Nie 17 Marca (numery od 6 do 32), Adama Mickiewicza (numery od 20 do 82), Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika, Plac Słowiański, Plac Wolności, Rondo im. Augustyna Szpręgi, Skwer Esperanto, Skwer Ignacego Jana Paderewskiego, Stefana Żeromskiego
7 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, ul. Kotarbińskiego 32 Malbork stały Tak Benedykta Dybowskiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Jana Czerskiego, Jaskółcza, Karola Pomianowskiego, Krucza, Mariana Smoluchowskiego, Orla, Partyzantów, Pionierów, Pl. Janusza Kusocińskiego, Poznańska, Romualda Cebertowicza, Słowicza, Stanisława Mikołajczyka, Słoneczna, Torowa
8 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Wybickiego 32 Malbork stały Tak Kazimierza Michałowskiego, Plac Św. Urszuli Ledóchowskiej, Rolnicza
9 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Wybickiego 32 Malbork stały Nie Józefa Wybickiego, Marii Konopnickiej
10 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Gen. de Gaulle'a 91 Malbork stały Tak Gen. de Gaulle'a, Jana Karola Chodkiewicza, Sadowa, Tadeusza Kotarbińskiego
11 Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień, ul. Nowowiejskiego 48 Malbork stały Nie Gen. Józefa Bema, Jana Fałata, Jana Matejki, K. C. Norwida, Majora Henryka Sucharskiego, Nowowiejskiego, Stefana Okrzei, Westerplatte
12 Przedszkole nr 10, ul. W. Reymonta 3 Malbork stały Nie Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Generała Władysława Sikorskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krakowska, Marii Curie-Skłodowskiej, Plac Ludwika Waryńskiego, Pl. Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Reymonta
13 Przedszkole Niepubliczne „Pod Kasztanami", ul. Zieleniecka 15 Malbork stały Nie Akademicka, Aleja Wojska Polskiego numery od 50 do 491B, Jarosława Dąbrowskiego, Koszykowa, Leśna, Lubelska, Maksymiliana Krajewskiego, Marszałkowska, Młodych, Okopowa, Piaskowa, Rakowiec, Walerego Wróblewskiego, Wąska, Wilcza, Wspólna, Zieleniecka
14 Szkoła Podstawowa nr 2, Al. Wojska Polskiego 479 Malbork stały Nie Aleja Wojska Polskiego (numery od 14 do 49 oraz od 493 do 520), Daleka, Gen. Grota-Roweckiego, Gen. Władysława Andersa, Grudziądzka (numery: 25, 26, 27, 30, 31), Kielecka, Mikołaja Reja, Nogatowa, Pilotów, Rondo Portowe, Saperów
15 Przedszkole Niepubliczne "Krasnal", ul. F. Chopina 71 Malbork stały Nie Bydgoska, Ciepła, Elbląska, Fryderyka Chopina, Gen. Stanisława Maczka, Grudziądzka (numery: 27B, 27C, od 1 do 24, oraz od 32 do 54), Jana Kiepury, Karola Szymanowskiego, Kwidzyńska, Lotnicza, Łąkowa, Pomorska, Sportowa, Toruńska, Warszawska, Wiosenna, Wiślana, Wołyńska
16 Szkoła Podstawowa nr 9, Plac G. Narutowicza 15 Malbork stały Tak Adama Mickiewicza (numery od 3 do 6), Bulwar nad Nogatem im. Macieja Kilarskiego, Dworcowa, Heleny i Stanisława Sierakowskich, Mazurów, Most imienia Pawła Włodkowica, Most im. Św. Wojciecha, Parkowa, Piastowska, Plac Kazimierza Jagiellończyka, Plac Wiesława Jedlińskiego, Pl. Gabriela Narutowicza, Rondo Kazimierza Jagiellończyka, Rondo Lotników Polskich, Rondo Przewodników Malborskich, Rondo Solidarności, Starościńska, Tadeusza Kościuszki, Warecka, Żelazna
17 Przedszkole nr 5, ul. W. Witosa 10 Malbork stały Nie 17 Marca (numery od 1 do 2 oraz od 38 do 46), Aleja Rodła, Józefa Piłsudskiego, Poczty Gdańskiej, Skwer Żołnierzy Wyklętych, Stare Miasto, Trakt Jana Pawła II, Wincentego Witosa
18 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Tczewska 13 Malbork stały Tak Agrestowa, Akacjowa, Aleja Celników Polskich, Boczna, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Ceglana, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Działkowa, Głogowa, Główna, Jaśminowa, Jesionowa, Klonowa, Kościelna, Krzywa, Kwiatowa, Ludwika Solskiego, Malinowa, Ogrodowa, Porzeczkowa, Rondo im. Związku Polaków „Młody Las", Różana, Tczewska, Topolowa, Wałowa, Warsztatowa, Wierzbowa, Zamkowa, Żuławska
19 Dom Pomocy Społecznej, Juliusza Słowackiego 45 Malbork dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Malborku
20 Zakład Karny, Poczty Gdańskiej 19a Malbork zakład karny Nie Zakład Karny w Malborku
21 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o Szpital w Malborku, al. Armii Krajowej 105/106 Malbork szpital Nie Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o Szpital w Malborku
1 Świetlica środowiskowa "Nazaret" w Lichnowach, ul. Lachowicza 25A Lichnowy stały Tak Sołectwo Dąbrowa, część sołectwa Lichnówki obejmująca wieś Lichnówki, sołectwo Lichnowy, Sołectwo Pordenowo, sołectwo Parszewo, sołectwo Tropiszewo
2 Świetlica wiejska w Lisewie Malborskim, ul. 10 Marca 51A Lisewo Malborskie stały Tak Sołectwo Lisewo Malborskie, sołectwo Boręty
3 Budynek przy ul. Głównej 5 w Szymankowie, ul. Główna 5 Szymankowo stały Tak część sołectwa Lichnówki obejmująca osiedle mieszkaniowe Lichnówki Pierwsze i Lichnówki Drugie, sołectwo Starynia, sołectwo Szymankowo
1 Urząd Gminy Malbork, ul. Ceglana 7 Malbork stały Nie Sołectwa: Cisy, Kraśniewo, Grobelno, Kałdowo Wieś, Kałdowo 2, Kamienica, Kamionka, Szawałd
2 Świetlica wiejska w Lasowicach Wielkich, . Lasowice Wielkie stały Tak Lasowice Wielkie, Pielica, Lasowice Małe, Lasowice Wielkie Agro Lawi, Tragamin
3 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Malborskiej, ul. Moniuszki 24 Nowa Wieś Malborska stały Nie Sołectwa: Nowa Wieś, Wielbark, Wielbark Poligon
4 Świetlica wiejska w Stogach, Stogi stały Tak Sołectwa: Kościeleczki, Stogi
1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu, ul. Główna 54 Miłoradz stały Tak Sołectwo: Mątowy Małe, Mątowy Wielkie, Miłoradz, Pogorzała Wieś, Stara Kościelnica
2 Świetlica Wiejska w Kończewicach, 40 Kończewice stały Nie Sołectwo: Bystrze, Gnojewo, Kończewice, Stara Wisła
1 Urząd Miejski w Nowym Stawie, ul. Generała Józefa Bema 1 Nowy Staw stały Nie Miejscowość: Martąg, Świerki, Chlebówka, Dębina, Dębina SHR Nowy Staw ulice: Aleja Cukrowników, Bankowa, Brzozowa, Dębowa, Gen. Józefa Bema, Kolejowa, Słowackiego, Wierzbowa, Obrońców Westerplatte, Plac Kardynała Wyszyńskiego, Powstańców, Zwycięstwa
2 Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki Nowostawski Ośrodek Kultury w Nowym Stawie, ul. Jana Pawła II 2 Nowy Staw stały Tak Nowy Staw ulice: Grunwaldzka, Jana Pawła II, Rynek Kościuszki, Rynek Kazimierza Pułaskiego, Gdańska, Wita Stwosza, Kopernika, Mickiewicza od nr 1 do 31, Żuławska
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie, ul. Gdańska 53 Nowy Staw stały Tak Miejscowość: Laski, Tralewo, Trępnowy w tym ul. Parkowa, Brzózki, Kącik, Mirowo, Pręgowo Żuławskie, Stawiec Nowy Staw ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Chopina, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej, Matejki, Młyńska, Ogrodowa, Władysława Broniewskiego, Daszyńskiego, Lipowa, Mickiewicza od nr 31A do końca, Okrzei, Wiejska, Wincentego Witosa
4 Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki Świetlica wiejska w Lipince, 16a Lipinka stały Nie Miejscowość: Lipinka, Lubstowo, Myszewo, Nidowo, Półmieście
1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu, Marynarki Wojennej 1b Stare Pole stały Tak Stare Pole ul. Cicha, Dworcowa, Grunwaldzka, Krótka, Marynarki Wojennej, Henryka Sienkiewicza, Stefana Żeromskiego, Kaczynos Kolonia, Kikojty, Kławki, Szaleniec, Szlagnowo
2 Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Starym Polu, Generała Józefa Bema 6 Stare Pole stały Tak Stare Pole ul. Akacjowa, Generała Józefa Bema, Dębowa, Jana Pawła II, Kasztanowa, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Sportowa, Topolowa, Juliana Tuwima, Krzyżanowo, Złotowo
3 Świetlica wiejska, 30 Królewo stały Nie Janówka, Klecie, Kaczynos, Krasnołęka, Kraszewo, Królewo, Ząbrowo, Parwark

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Malbork: ulice: 17 MARCA, 500 - LECIA, ADAMA ASNYKA, ADAMA MICKIEWICZA, ADMIRALICJI, AGRESTOWA, AKACJOWA, AKADEMICKA, ALEJA CELNIKÓW POLSKICH, ALEJA ARMII KRAJOWEJ, ALEJA RODŁA, ALEJA SPRZYMIERZONYCH, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, ANDRZEJA STRUGA, BAŁTYCKA, BARTOSZA WOJCIECHA GŁOWACKIEGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BRONISŁAWA CZECHA, BOCZNA, BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, BRUKOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, BULWAR NAD NOGATEM IM. MACIEJA KILARSKIEGO, BYDGOSKA, CEGLANA, CIEPŁA, CISOWA, CZEREŚNIOWA, DALEKA, DĄBRÓWKI, DĘBOWA, DWORCOWA, DZIAŁKOWA, ELBLĄSKA, FELIKSA STAMMA, FRYDERYKA CHOPINA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GEN. GROTA-ROWECKIEGO, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. WŁADYSŁAWA RACZKIEWICZA, GŁOGOWA, GÓRALSKA, GŁÓWNA, GRUDZIĄDZKA, GRUNWALDZKA, HALINY KONOPACKIEJ, HANKI ORDONÓWNY, HELENY MARUSARZÓWNY, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, HELENY I STANISŁAWA SIERAKOWSKICH, HENRYKA ŁASAKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, HIERONIMA DERDOWSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, JANA BAŻYŃSKIEGO, JANA III SOBIESKIEGO, JANA KASPROWICZA, JANA KIEPURY, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA KOSTKI, JANA PAWŁA II, JANA WEJHERA, JANUSZA KORCZAKA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JASNA, JAŚMINOWA, JESIONOWA, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, JÓZEFA PRĄDZYŃSKIEGO, JULIANA TUWIMA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KIELECKA, KLONOWA, KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, KOSZALIŃSKA, KOSZYKOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KRZYWA, KS. WŁADYSŁAWA ŁĘGI, KSIĘŻYCOWA, KWIATOWA, KWIDZYŃSKA, LECHA BĄDKOWSKIEGO, LEONIDA TELIGI, LEŚNA, LOTNICZA, LUBELSKA, LUDWIKA PASTEURA, LUDWIKA SOLSKIEGO, ŁĄKOWA, MAKSYMILIANA KRAJEWSKIEGO, MALINOWA, MAŁA, MARII RODZIEWICZÓWNY, MARSZAŁKOWSKA, MAZOWIECKA, MAZURÓW, MIESZKA I, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MIKOŁAJA REJA , MIŁA, MJR. ZYGMUNTA SZENDZIELARZA "ŁUPASZKI", MŁODYCH, MORSKA, MOST IMIENIA PAWŁA WŁODKOWICA, MOST IM. ŚW. WOJCIECHA, NA SKARPIE, NOGATOWA, OBROŃCÓW PRZEBRAŻA, OGRODOWA, OKOPOWA, OLIMPIJCZYKÓW, PARKOWA, PIASKOWA, PIASTOWSKA, PIĘKNA, PILOTÓW, PLAC KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, PLAC 3 - GO MAJA, PLAC KAZIMIERZA WIELKIEGO, PLAC LEOPOLDA STAFFA, PLAC SŁOWIAŃSKI, PLAC WIESŁAWA JEDLIŃSKIEGO, PLAC WOLNOŚCI, PLAC ZABAW IM. ZYGMUNTA BUKALSKIEGO, Pl. GABRIELA NARUTOWICZA, Pl. LUDWIKA ZAMENHOFA, Pl. STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO, POCZTY GDAŃSKIEJ, POLNA, POMORSKA, POPRZECZNA, PORZECZKOWA, RAKOWIEC, RONDO DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. „INKA” RONDO IM. AUGUSTYNA SZPRĘGI, RONDO IM. ZWIĄZKU POLAKÓW „MŁODY LAS”, RONDO KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, RONDO LOTNIKÓW POLSKICH, RONDO PORTOWE, RONDO PRZEWODNIKÓW MALBORSKICH, RONDO SOLIDARNOŚCI, RÓŻANA, RZEMIEŚLNICZA, SAPERÓW, SKWER ESPERANTO, SKWER IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO, SKWER KS. FELIKSA SAWICKIEGO, SKWER ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, SŁUPECKA, SPORTOWA, STANISŁAWA DYGATA, STANISŁAWA HADYNY, STANISŁAWY WALASIEWICZÓWNY, STARE MIASTO, STAROŚCIŃSKA, STEFANA BATOREGO, STEFANA JARACZA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SYMPATYCZNA, SZEROKA, ŚWIĘTEJ FAUSTYNY KOWALSKIEJ, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TARGOWA, TCZEWSKA, TOPOLOWA, TORUŃSKA, TRAKT JANA PAWŁA II, UROCZA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WAŁOWA, WARECKA, WARSZAWSKA, WARSZTATOWA, WĄSKA, WIDOKOWA, WIERZBOWA , WILCZA, WILEŃSKA, WINCENTEGO POLA, WINCENTEGO WITOSA , WIOSENNA, WIŚLANA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁOŚCIAŃSKA, WOŁYŃSKA, WSPÓLNA, ZACISZNA, ZAGÓRNA, ZAKOPIAŃSKA, ZAMKOWA, ZIELENIECKA, ZYGMUNTA STAREGO, ŻEGLARSKA, ŻELAZNA, ŻUŁAWSKA, ŻWIRKI I WIGURY 7 19 778 5 40
0.0000020000Nr 2 Miasto Malbork: ulice: BENEDYKTA DYBOWSKIEGO, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA PRUSA, ELIZY ORZESZKOWEJ, EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO, GEN. DE GAULLE'A, GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GEN. JÓZEFA BEMA, JANA CZERSKIEGO, JANA FAŁATA, JANA KAROLA CHODKIEWICZA , JANA MATEJKI, JASKÓŁCZA, JÓZEFA WYBICKIEGO, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KAROLA POMIANOWSKIEGO, KAZIMIERZA MICHAŁOWSKIEGO, K. C. NORWIDA , KRAKOWSKA, KRUCZA, MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO, MARIANA SMOLUCHOWSKIEGO, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, NOWOWIEJSKIEGO, ORLA, PARTYZANTÓW, PIONIERÓW, PLAC LUDWIKA WARYŃSKIEGO, PLAC ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ, Pl. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, Pl. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, POZNAŃSKA, ROLNICZA, ROMUALDA CEBERTOWICZA, SADOWA, SŁONECZNA, SŁOWICZA, STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA, STEFANA OKRZEI, TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO, TOROWA, WESTERPLATTE, WŁADYSŁAWA REYMONTA 4 10 590 5 30
0.0000030000Nr 3 Gminy: Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole 8 19 435 5 43
Podsumowanie 19 49 803 15 113

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 6 10 25
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 6 8 21
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 6 10 24
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018 KWW NASZ MALBORK'18 7 6 5 18
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE KWW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE 9 6 10 25

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 19 600 9 747 9 745 49.72% 0.04972
9 307 95.51% 0.09551
Tak
2 10 596 5 465 5 458 51.51% 0.05151
5 240 96.01% 0.09601
Tak
3 19 438 8 957 8 951 46.05% 0.04605
8 287 92.58% 0.09258
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 144 25 35.67% 0.03567
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 747 21 16.41% 0.01641
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 706 24 20.61% 0.02061
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018 1 355 18 5.93% 0.00593
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE 4 882 25 21.38% 0.02138

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 144 25 8 35.67% 0.03567
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 747 21 3 16.41% 0.01641
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 706 24 4 20.61% 0.02061
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018 1 355 18 0 5.93% 0.00593
Nie
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO - SAMORZĄDOWE 4 882 25 4 21.38% 0.02138
Tak

Rada Powiatu Malborskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 CZAPLA Mirosław Jan 1 325 14.24% 0.01424
Tak
1 4 2 KUŁAKOWSKI Bogdan Wiesław 523 5.62% 0.00562
Tak
1 4 3 ZAKRZEWSKI Andrzej 524 5.63% 0.00563
Tak
1 4 4 PARAFINIUK Joanna Maria 184 1.98% 0.00198
Nie
1 4 5 JUSKO Bożena Zofia 229 2.46% 0.00246
Nie
1 4 6 DĄBROWSKI Patryk 106 1.14% 0.00114
Nie
1 4 7 WOŹNIAK Dariusz 193 2.07% 0.00207
Nie
1 4 8 NEUBAUER Marta Ewa 62 0.67% 0.00067
Nie
1 4 9 BARNAT Agnieszka Monika 167 1.79% 0.00179
Nie
1 5 1 DUDA Dariusz 572 6.15% 0.00615
Tak
1 5 2 BOBER Jolanta Maria 417 4.48% 0.00448
Nie
1 5 3 KORNACKI Wacław 103 1.11% 0.00111
Nie
1 5 4 ZDANOWICZ Teresa 366 3.93% 0.00393
Nie
1 5 5 MESYSZYN Andrzej Jan 54 0.58% 0.00058
Nie
1 5 6 KRAUJUTOWICZ Dorota Krystyna 82 0.88% 0.00088
Nie
1 5 7 OLKOWSKA-JACYNO Anna 83 0.89% 0.00089
Nie
1 10 1 GRYLAK Krzysztof 749 8.05% 0.00805
Tak
1 10 2 SZKUDLAREK Piotr Paweł 432 4.64% 0.00464
Tak
1 10 3 LIPIEC Stanisław Jerzy 173 1.86% 0.00186
Nie
1 10 4 ORLIŃSKA Aleksandra 241 2.59% 0.00259
Nie
1 10 5 HARASIMOWICZ Arkadiusz Piotr 156 1.68% 0.00168
Nie
1 10 6 KONWA Teresa 50 0.54% 0.00054
Nie
1 10 7 WRZESIŃSKI Roman 71 0.76% 0.00076
Nie
1 10 8 PRZEDWOJEWSKA Stanisława 172 1.85% 0.00185
Nie
1 11 1 KUPSKI Dariusz Wincenty 224 2.41% 0.00241
Nie
1 11 2 JARZEMBOWSKI Włodzimierz Jan 69 0.74% 0.00074
Nie
1 11 3 DAWIDZIAK Marta Anna 117 1.26% 0.00126
Nie
1 11 4 SOWA Sylwester 63 0.68% 0.00068
Nie
1 11 5 TERCJAK Anna Małgorzata 55 0.59% 0.00059
Nie
1 11 6 NASIONEK Justyna Jolanta 63 0.68% 0.00068
Nie
1 11 7 KUCZYŃSKI Zbigniew 51 0.55% 0.00055
Nie
1 12 1 WĄDOŁOWSKI Przemysław Wojciech 412 4.43% 0.00443
Tak
1 12 2 MAŁYJ Andrzej Grzegorz 273 2.93% 0.00293
Nie
1 12 3 BELCARZ Zbigniew Mieczysław 119 1.28% 0.00128
Nie
1 12 4 SKRZYPIEC Elżbieta 120 1.29% 0.00129
Nie
1 12 5 OCZKOWSKA Dorota 79 0.85% 0.00085
Nie
1 12 6 CHYLIŃSKA Jadwiga 73 0.78% 0.00078
Nie
1 12 7 ZAWADZKA-PIĄTEK Jolanta 132 1.42% 0.00142
Nie
1 12 8 ŻOŁĄDECKI Mirosław Kazimierz 166 1.78% 0.00178
Nie
1 12 9 KRAUZE Bogusław 257 2.76% 0.00276
Nie
2 4 1 SZWEDOWSKI Piotr Mirosław 577 11.01% 0.01101
Tak
2 4 2 ZAWADZIŃSKI Antoni Paweł 342 6.53% 0.00653
Nie
2 4 3 HRYNIEWIECKA-FIEDOROWICZ Danuta Renata 441 8.42% 0.00842
Nie
2 4 4 CHRZANOWSKI Zbigniew 174 3.32% 0.00332
Nie
2 4 5 KĘDRA Bożena Maria 103 1.97% 0.00197
Nie
2 4 6 ZAKRZEWSKA Jolanta 133 2.54% 0.00254
Nie
2 5 1 OSTROWSKA Małgorzata Teresa 377 7.19% 0.00719
Tak
2 5 2 ORZĘCKI Tadeusz Adam 215 4.10% 0.0041
Nie
2 5 3 JASIŃSKA Katarzyna Elżbieta 39 0.74% 0.00074
Nie
2 5 4 WODZIŃSKI Jarosław 86 1.64% 0.00164
Nie
2 5 5 WOŹNIAK Grzegorz Wojciech 45 0.86% 0.00086
Nie
2 5 6 DĄBROWSKA Ewa Czesława 138 2.63% 0.00263
Nie
2 10 1 GRZEGORZEWSKA Agnieszka Anna 473 9.03% 0.00903
Tak
2 10 2 KONDYS Jarosław Marek 444 8.47% 0.00847
Nie
2 10 3 MAZUREK Tomasz Adam 81 1.55% 0.00155
Nie
2 10 4 OKRUCIŃSKA Agnieszka Grażyna 65 1.24% 0.00124
Nie
2 10 5 SAKWIŃSKA Katarzyna 40 0.76% 0.00076
Nie
2 10 6 KUCZEWSKI Czesław Bronisław 48 0.92% 0.00092
Nie
2 11 1 MIKOS Czesław 113 2.16% 0.00216
Nie
2 11 2 ŚCIBISZ Paweł Adam 72 1.37% 0.00137
Nie
2 11 3 RAŻEWSKI Maciej 114 2.18% 0.00218
Nie
2 11 4 SZUDER Anna Maria 47 0.90% 0.0009
Nie
2 11 5 JARCZEWSKA Alicja Anna 62 1.18% 0.00118
Nie
2 11 6 JARZEMBOWSKA-ŻYŁA Karolina Anna 28 0.53% 0.00053
Nie
2 12 1 SEIBERT Maria Dorota 282 5.38% 0.00538
Tak
2 12 2 BABIRECKA Krystyna Danuta 123 2.35% 0.00235
Nie
2 12 3 KRAWCZYK Władysław Teodor 193 3.68% 0.00368
Nie
2 12 4 KULPA Mariola Iwona 131 2.50% 0.0025
Nie
2 12 5 CZAPLA Robert Ryszard 109 2.08% 0.00208
Nie
2 12 6 SYLWESTROWICZ Tadeusz Witold 145 2.77% 0.00277
Nie
3 4 1 SZCZYPIOR Jolanta Elżbieta 1 112 13.42% 0.01342
Tak
3 4 2 OSIJEWSKI Krzysztof Przemysław 830 10.02% 0.01002
Tak
3 4 3 RAŻEWSKI Tomasz 163 1.97% 0.00197
Tak
3 4 4 STASZYŃSKA Anna Henryka 107 1.29% 0.00129
Nie
3 4 5 LISZEWSKA Małgorzata Anna 115 1.39% 0.00139
Nie
3 4 6 MORAWSKI Józef 45 0.54% 0.00054
Nie
3 4 7 SZESZA Marcin Damian 459 5.54% 0.00554
Tak
3 4 8 MOŹDZIERZ Małgorzata Izabela 64 0.77% 0.00077
Nie
3 4 9 NADOLSKA Emilia Bernadeta 37 0.45% 0.00045
Nie
3 4 10 MAŁEK Zenon Andrzej 129 1.56% 0.00156
Nie
3 5 1 RUKAT Marek 549 6.62% 0.00662
Tak
3 5 2 ŁYCZKO Halina Wanda 215 2.59% 0.00259
Nie
3 5 3 GÓRAL Józef 122 1.47% 0.00147
Nie
3 5 4 KLEMARCZYK Ewa Iwona 26 0.31% 0.00031
Nie
3 5 5 MIROCHA Sławomir Ireneusz 73 0.88% 0.00088
Nie
3 5 6 MAJKOWSKA Iwona Anna 50 0.60% 0.0006
Nie
3 5 7 LIPA Leszek Wiesław 77 0.93% 0.00093
Nie
3 5 8 WINIARSKI Krzysztof Jan 58 0.70% 0.0007
Nie
3 10 1 TAMAKA Mieczysław 350 4.22% 0.00422
Nie
3 10 2 RECŁAW Bartosz Janusz 173 2.09% 0.00209
Nie
3 10 3 OCHENKOWSKI Jan 51 0.62% 0.00062
Nie
3 10 4 KASYNA Janusz 459 5.54% 0.00554
Tak
3 10 5 SIENKOWIEC Robert Mirosław 83 1.00% 0.001
Nie
3 10 6 MOSKOT Elżbieta 95 1.15% 0.00115
Nie
3 10 7 SOCHACKA Emilia 58 0.70% 0.0007
Nie
3 10 8 GRZYBIŃSKA Krzysztofa 40 0.48% 0.00048
Nie
3 10 9 WIECZOREK Barbara 97 1.17% 0.00117
Nie
3 10 10 ŁOPATA Tomasz 105 1.27% 0.00127
Nie
3 11 1 MYSZKA Mirosław 92 1.11% 0.00111
Nie
3 11 2 SUCHCICKI Przemysław Edward 45 0.54% 0.00054
Nie
3 11 3 KONEFAŁ Mirella Natasza 53 0.64% 0.00064
Nie
3 11 4 KILIŃSKI Robert Jan 26 0.31% 0.00031
Nie
3 11 5 KICIŃSKA Agata 61 0.74% 0.00074
Nie
3 12 1 LAMKOWSKI Waldemar 390 4.71% 0.00471
Tak
3 12 2 ZAŁUCKI Włodzimierz 342 4.13% 0.00413
Nie
3 12 3 ROCHOWICZ Jadwiga Anna 113 1.36% 0.00136
Nie
3 12 4 NOWAK Bartosz Kazimierz 292 3.52% 0.00352
Nie
3 12 5 LORYŚ Wioleta Teresa 328 3.96% 0.00396
Nie
3 12 6 CHMURA Bożena 85 1.03% 0.00103
Nie
3 12 7 KAMIŃSKI Jan 152 1.83% 0.00183
Nie
3 12 8 OLEJNIK Justyna 23 0.28% 0.00028
Nie
3 12 9 GROCHALA Zbigniew Wojciech 99 1.19% 0.00119
Nie
3 12 10 ZIRRA Sławomir Marek 444 5.36% 0.00536
Tak
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Malborski - ogółem 7 115 81 61 050 49 803 37 4 2
Gminy ogółem 6 96 78 61 050 49 803 37 4 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 36 597 30 368 21 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 24 453 19 435 16 4 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 15 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 21 1
Ogółem 36 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 113 51 45% 62 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 168 80 48% 88 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 127 60 47% 67 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 5 0 0% 5 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 6 1 17% 5 83%
Ogółem 408 191 47% 217 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 53 51 54
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 50 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 49 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 50 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 50 56 49
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 20 10 50% 10 50%
30-39 69 35 51% 34 49%
40-59 202 96 48% 106 52%
60+ 117 50 43% 67 57%
Ogółem 408 191 47% 217 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 6 1 17% 5 83%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 11 1 9% 10 91%