Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 114 416
Wyborców 93 815
Obwodów 121
  • Wybory do Rady Powiatu w Jaśle
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto jaslzoMiasto Jasło 29 3 21 6 54
gmina brzyskaGmina Brzyska 7 15 15 24 24
gmina dezbowiecGmina Dębowiec 10 15 15 59 59
gmina jaslzoGmina Jasło 22 15 15 41 41
gmina kolzaczyceGmina Kołaczyce 8 15 15 27 27
gmina krempnaGmina Krempna 5 15 15 33 33
gmina nowy zzzmigrozdGmina Nowy Żmigród 12 15 15 58 58
gmina osiek jasielskiGmina Osiek Jasielski 6 15 15 40 40
gmina skolzyszynGmina Skołyszyn 12 15 15 42 42
gmina tarnowiecGmina Tarnowiec 10 15 15 27 27

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miasta w Jaśle, Sala Posiedzeń RMJ, I piętro, ul. Rynek 12 Jasło stały Tak Stary Rynek im. Bartłomieja, Basztowa, Farna, Floriańska od nr 1 do nr 67 nieparzyste i od nr 2 do nr 66 parzyste, Gołębia, Hutnicza, Igielna, Ignacego Pinkasa, Jana Pawła II, Stanisława Kadyiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Płk Józefa Modrzejewskiego, Rynek, ks. Piotra Skargi, Stroma, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Targowa, Wałowa, Zielona, Marii Konopnickiej.
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle, ul. Tadeusza Czackiego 2 Jasło stały Tak Adama Asnyka, Bednarska, Tadeusza Czackiego, Karmelicka, Kazimierza Wielkiego, Hugona Kołłątaja, Antoniego Koralewskiego, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 27 nieparzyste i od nr 2 do nr 14a parzyste, Krótka, PCK, Sokoła, Nowa, Żwirki i Wigury, Stefana Żeromskiego.
3 Jasielski Dom Kultury, ul. Kołłątaja 1 Jasło stały Tak 1 Maja, 3 Maja od nr 1 do nr 29 nieparzyste i od nr 18 do nr 28 parzyste, Armii Krajowej, Józefa Ducala, Dworcowa, Jana III Sobieskiego, Jana Kochanowskiego, Tadeusza Kościuszki od nr 29 nieparzyste i od nr 16 parzyste, Alojzego Metzgera od nr 1 do nr 9, Tadeusza Rejtana, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego.
4 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle, ul. Szkolna 38 Jasło stały Tak Bohaterów Monte Cassino, Mariana Wojdyły, Hubalczyków, Madejewskich, Adama Mickiewicza od nr 6 do nr 12 parzyste, Obrońców Westerplatte, Stanisława Pawłowskiego, Marii Skłodowskiej-Curie od nr 6 parzyste i od nr 23 nieparzyste, Karola Szajnochy, Władysława Jagiełły od nr 2 do nr 40 parzyste, Zyndrama z Maszkowic.
5 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle, ul. Szkolna 38 Jasło stały Tak Fryderyka Chopina od nr 20 do nr 62 parzyste, Dr Zbigniewa Przybyszowskiego, Zygmunta Krasińskiego od nr 2 do nr 24 parzyste i od nr 1 do nr 39 nieparzyste, Adama Mickiewicza od nr 14 do nr 34 parzyste i od nr 13a do nr 39 nieparzyste, Marii Skłodowskiej-Curie od nr 2 do nr 4c parzyste i od nr 1 do nr 21 nieparzyste, Szkolna parzyste.
6 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle, ul. Szkolna 38 Jasło stały Tak Zygmunta Krasińskiego od nr 26 parzyste i od nr 41 nieparzyste, Ks. Józefa Tischnera, płk. Leopolda Lisa-Kuli, Podwale, Szkolna nieparzyste.
7 I Liceum Ogółnokształcące w Jaśle, ul. Czackiego 4 Jasło stały Nie 3 Maja od nr 2 do nr 16 parzyste, Fryderyka Chopina od nr 2 do nr 18 parzyste, Franciszkańska, Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 6 parzyste, Adama Mickiewicza od nr 2 do nr 4a parzyste i od nr 1 do nr 13 nieparzyste, Juliusza Słowackiego, Kornela Ujejskiego od nr 1 do nr 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 14a parzyste, Władysława Jagiełły od nr 42 parzyste i od nr 1 nieparzyste.
8 Dom Ludowy Bryły, ul. Mickiewicza 115 Jasło, Bryły stały Nie Bryły, Adama Mickiewicza od nr 50 do nr 106 parzyste i od nr 59 do nr 137 nieparzyste, Starowiejska, Zygmunta Bałuka.
9 Dom Ludowy Kaczorowy, ul. Kaczorowy 55 Jasło, Kaczorowy stały Nie Kaczorowy, Adama Mickiewicza od nr 36 do nr 48 parzyste i od nr 41 do nr 57 nieparzyste.
10 Klub Osiedlowy Gamrat, ul. Mickiewicza 108 Jasło, Gamrat stały Nie Adama Mickiewicza od nr 108 parzyste.
11 Dom Ludowy Krajowice, ul. Okrężna 1 Jasło, Krajowice stały Nie Działkowa, Jana Nowotnego, Krajowicka, Krakowska (nieparzyste od nr 37a i parzyste od nr 42), Okrężna, Piasta Kołodzieja, Podzamcze (nr 1a i od nr 3 nieparzyste i od nr 16 parzyste).
12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle, ul. Tadeusza Czackiego 2 Jasło, Ulaszowice stały Tak 17 Stycznia, Krakowska (nieparzyste od nr 1 do nr 37 i parzyste od nr 2 do nr 40), Podzamcze (nr 1, 1b i parzyste od nr 2 do nr 14a), Wierzbowa, Gorajowicka, Ignacego Łukasiewicza, Pod Skałą
13 Niepubliczne Przedszkole " SMYK" w Jaśle, ul. Na Kotlinę 3 Jasło, Ulaszowice stały Nie Albina Pietrusa, Górska, Józefa Krzyżowskiego, Lwowska od nr 2 do nr 24f parzyste i od nr 1 do nr 49h nieparzyste, Na Kotlinę, Pogodna, Urocza, Widokowa, Polnych Kwiatów, Wincentego Witosa, mjr Henryka Dobrzańskiego, Władysława Reymonta, Skalna, Spacerowa, Ulaszowice, Władysława Mendysa, Tadeusza Sroczyńskiego.
14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jaśle, ul. Lwowska 36 Jasło, Brzyszczki stały Nie Bieszczadzka, Brzyszczki, Dolna, Fabryczna, Jagodowa, Kasztanowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, Lwowska od nr 26 parzyste i od nr 51 nieparzyste, Przemysłowa, Produkcyjna, Towarowa od nr 13.
15 Dom Ludowy Hankówka, ul. Hankówka 109 Jasło, Hankówka stały Nie Cicha, Hankówka, Robotnicza, Rzemieślnicza, Śnieżna, Towarowa od nr 1 do nr 12, Zawodzie.
16 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle, ul. Św. Jana z Dukli 94 Jasło, Nowy Żółków stały Nie Leśna, Lichtarz, Młynarska, Nadbrzeżna, Rzeczna, Św. Jana z Dukli, Wodna, Wojska Polskiego.
17 Zespół Szkół Miejskich Nr 5 w Jaśle, ul. Sobniowska 58 Jasło, Sobniów stały Tak Bławatna, Bł. Karoliny Kózkówny, Ceramiczna, Floriańska od nr 108 parzyste i od nr 121 nieparzyste, Graniczna, Harcerska, Ks. Jana Potępy, Ks. St. Bełcha, Ks. St. Konarskiego, Łąkowa, Mała, Rolnicza, Różana, Sobniowska, Stawna, Środkowa, Wąwozy, Wesoła, Wiosenna, Żniwna.
18 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle, ul. Staszica 30 Jasło, Górka stały Nie Bpa Józefa Sebastiana Pelczara, Floriańska od nr 69 do nr 119 nieparzyste i od nr 68 do nr 106 parzyste, Grunwaldzka, Klasztorna, Kolejowa, Kwiatowa, Mikołaja Reja, Wisławy Szymborskiej, Ogrodowa, Stanisława Pigonia, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Św. Faustyny Kowalskiej, s. Hiacynty Joanny Luli, Rudolfa Weigla, Wileńska, Wiśniowa, Zawiszy Czarnego.
19 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle, ul. Wincentego Pola 9 Jasło stały Tak Fryderyka Chopina nieparzyste, gen. Grota Roweckiego, K. K. Baczyńskiego parzyste, Stanisława Moniuszki, Ignacego Paderewskiego, Partyzantów, Wincentego Pola, Za Bursą, Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 17 nieparzyste, i od nr 8 parzyste, Kornela Ujejskiego od nr 15 nieparzyste i od nr 16 parzyste.
20 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle, ul. Staszica 30 Jasło stały Nie 3 Maja od nr 30 do nr 36, 3 Maja od nr 31 do nr 59 nieparzyste, 3 Maja od nr 62 do nr 76 parzyste, Teofila Lenartowicza, Polna.
21 MOSiR w Jaśle, ul. Sikorskiego 15 Jasło stały Tak Fryderyka Chopina od nr 64 parzyste, Władysława Sikorskiego.
22 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle, ul. Kopernika 8a Jasło stały Tak Mikołaja Kopernika parzyste, K. K. Baczyńskiego od nr 25 nieparzyste.
23 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle, ul. Kopernika 8a Jasło stały Tak 3 Maja od nr 38 do nr 60 parzyste, Mikołaja Kopernika nieparzyste.
24 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle, ul. Staszica 30 Jasło stały Nie Alojzego Metzgera od nr 10, K. K. Baczyńskiego od nr 1 do nr 23 nieparzyste.
25 Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle, ul. Rafineryjna 3a Jasło, Gądki stały Tak Biecka, Gądki, Letnia, Plażowa, Słoneczna.
26 Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle, ul. Rafineryjna 3a Jasło stały Tak 3 Maja od nr 61 nieparzyste i od nr 78 parzyste, Rafineryjna, Sportowa.
27 Dom Ludowy Niegłowice, ul. Niegłowicka 27 Jasło, Niegłowice stały Nie Gajowa, Krzywa, Naftowa, Niegłowicka, Równia, Wiejska, Adeli i Marcina Mastejów, ks. Alfreda Solarskiego, Prezydenta Ignacego Mościckiego.
28 Szpital Specjalistyczny w Jaśle, Lwowska 22 Jasło szpital Nie Lwowska 22.
29 Szpital Specjalistyczny w Jaśle, Za Bursą 1 Jasło szpital Nie Za Bursą 1.
1 Szkoła Podstawowa-świetlica, 125 Błażkowa stały Tak Sołectwo Błażkowa: numery 28 - 36, 38, 41 - 104, 105 - 115, 117 - 146, 148 - 151A, 152, 158 - 159, 165, 203 - 205, 271 - 305, 324 - 329, 335, 338, 340A, 342, 345, 352
2 Szkoła Podstawowa-sala lekcyjna, 125 Błażkowa stały Tak Sołectwo Błażkowa: numery 1 - 26, 39 - 40, 104A, 116, 147, 151B, parzyste: 152A - 152B, 153 - 157, 160 - 164, 166 - 202, 210 - 270, 310 - 323, 330 - 334, 336, 339, 341, 343, 344, 346 - 348, 350 - 351, 353 - 355
3 Szkoła Podstawowa-sala lekcyjna, 348 Brzyska stały Tak Sołectwo Brzyska numery: 83 - 90A, 94 - 216A, 218 - 276, parzyste: 278 - 278A, 340, parzyste: 356 - 356A, 357, 359, 361, 364, 368, 370, 379, 385, 388 - 391, 393 - 394, nieparzyste: 395 - 399, 414 - 415, 417, 420, 422, 424
4 Szkoła Podstawowa-świetlica, 348 Brzyska stały Tak Sołectwo Brzyska numery: 4 - 82, 91 - 93, 279 - 339, 341 - 343, 349 - 353, parzyste: 358 - 362, nieparzyste: 363 - 365, 366 - 367, nieparzyste: 369 - 371, 372 - 377, parzyste: 378 - 380, 381 - 384, 386 - 387, 392, parzyste: 396 - 400, 401 - 411, 416, 419, 421, 423, 425, Sołectwo Kłodawa
5 Dom Ludowy, 26 Ujazd stały Nie Sołectwo Ujazd
6 Dom Ludowy, 129 Wróblowa stały Nie Sołectwo Wróblowa
7 Dom Ludowy, 118 Dąbrówka stały Nie Sołectwo Dąbrówka, Sołectwo Lipnica Dolna
1 Szkoła Podstawowa w Cieklinie, 337 Cieklin stały Nie Cieklin, Duląbka, Wola Cieklińska
2 Dom Ludowy w Radości, 61 Radość stały Tak Dzielec, Pagórek, Radość
3 Szkoła Podstawowa w Łazach Dębowieckich, 202 Łazy Dębowieckie stały Tak Łazy Dębowieckie
4 Urząd Gminy Dębowiec, 101 Dębowiec stały Tak Dębowiec
5 Dom Ludowy w Majscowej, 171 Majscowa stały Tak Majscowa
6 Szkoła Podstawowa w Zarzeczu, 143 Zarzecze stały Tak Zarzecze
7 Szkoła Podstawowa w Woli Dębowieckiej, 33 Wola Dębowiecka stały Nie Wola Dębowiecka
8 Szkoła Podstawowa w Dobryni, 53 Dobrynia stały Nie Dobrynia
9 Szkoła Podstawowa w Foluszu, 53 Folusz stały Nie Folusz
10 Dom Pomocy Społecznej Foluszu, 56 Folusz dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Foluszu
1 Dom Świetlicowy, 122 Kowalowy stały Tak Kowalowy
2 Dom Ludowy w Gorajowicach, 33 Gorajowice stały Nie Gorajowice
3 Szkoła Podstawowa w Warzycach, 205 Warzyce stały Tak Warzyce 1 - 143, 4A , 43A , 47A, 145 - 152 , 169. , 282, 299 - 303 nieparzyste, 304, 307 - 310, 314, 315, 317, 321 - 328, 332, 339, 344 , 346 , 349 - 351, 354 - 359, 363, 366 , 368 , 369 - 373 nieparzyste, 374 , 376 , 377 , 379 , 388 , 389 , 392, 400 - 403, 405, 408, 417 - 419, 422 - 427, 429 , 431 , 432 - 434 , 436 - 440 parzyste , 441 - 443 , 443A , 445 , 446, 449 - 456, 458 , 459, 468 - 470, 472 - 474, 477 - 481 nieparzyste, 480 , 484 , 485, 487 , 489 , 490, 493 - 496 , 493A, 499 - 505, 508 - 513 , , 512A , 517 , 519, 522 - 527 , 529 , 530 , 532 , 534 - 536 , 539 , 540 .
4 Szkoła Podstawowa w Warzycach, 205 Warzyce stały Nie Warzyce 144, 144A , 153 - 168 , 170 - 207, 170A , 172A , 208 - 281 , 212A , 238A , 283 - 298 , 290A , 300 , 302 , 305 , 306, 311 - 313 , 316 , 318 - 320 , 329 - 331 , 333 - 338 , 340 - 343 , 345 , 347 , 348 , 352 , 353, 360 - 362 , 364 , 365 , 367 , 367A , 370 , 372 , 375, 378 , 380 , 381 - 387, 390 , 391, 393 - 399, 404 , 406 , 407 , 409 - 416 , 420 , 421 , 428 , 430 , 435 - 439 nieparzyste, 444, 447 , 448, 457, 460 - 467 , 471, 471A , 475 , 476 , 478 , 482 , 483, 486 , 488 , 491 , 492 , 497 , 498 , 506 , 507 , 514 - 516 , 518, 520, 531 , 533, 537, 541 .
5 Dom Ludowy, 13 Zimna Woda stały Tak Zimna Woda
6 Dom Ludowy, 171 Bierówka stały Nie Bierówka
7 Szkoła podstawowa w Niepli, 195 Niepla stały Tak Niepla
8 Budynek Rekreacyjno-Sportowy w Chrząstówce, Chrząstówka stały Tak Chrząstówka
9 Dom Ludowy, 46 Szebnie stały Nie Szebnie
10 Dom Ludowy, 97 Wolica stały Nie Wolica
11 Dom Strażaka, 126 Łaski stały Tak Łaski-Sobniów
12 Budynek Rekreacyjno Sportowy w ŻÓŁKOWIE, Żółków stały Tak Żółków
13 Dom Ludowy, 248 Niegłowice stały Nie Niegłowice
14 Dom Ludowy, 3 Brzyście stały Tak Brzyście
15 Szkoła Podstawowa Nr 2, 162 Osobnica stały Nie Osobnica 130 - 374 , 232A , 235A , 362A, 376 - 380 , 499, 680 , 725, 726 , 745, 772, 780, 783 , 784, 795, 803, 811 , 812, 816 , 817, 820 , 821, 823 - 826, 837, 840, 845, 852 , 854 , 855 , 857 , 858, 861, 865 , 867 , 868, 874, 877, 880 , 882 , 883, 889 , 890, 892, 895 , 897 , 901 , 902, 904 - 906, 915, 922, 927 , 928, 935, 939 , 941 , 942 , 943, 948, 954 , 955, 966 - 970 parzyste , 974, 977 , 979 , 986 , 988 , 998, 1003 , 1004 , 1007 , 1008, 1012, 1016 , 1018 , 1025 , 1026 , 1028, 1031, 1036, 1039 , 1040, 1043 , 1044, 1051 - 1055 nieparzyste, 1056 , 1057, 1065 , 1066, 1069, 1083 , 1084, 1090, 1096 , 1101 , 1107 , 1108. 1112, 1115, 1121 , 1123, 1124 , 1129 - 1132, 1134 , 1136 , 1138
16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy, 99 Osobnica stały Nie Osobnica 70 - 129, 129A , 375 , 381 - 407 , 409 - 422, 643 - 679 , 681 - 710, 711 - 724, 727 - 735 , 737 , 739 - 741 , 743 , 746 - 749, 753, 755 - 760 , 763 , 765 - 767 , 769 , 774, 779, 782, 785 , 786, 789 , 790, 793, 796 , 797, 799, 802 , 804 , 807 , 809 , 813, 818, 819, 822, 827 - 830 , 832 - 836, 838 , 841 - 843 , 847 - 848, 850 , 851 , 856, 860, 862 , 863, 869 - 871 , 875 , 878 , 879 , 888 , 891 , 893 , 896 - 898 , 898 - 900 , 907 , 911, 913 , 916 - 920 , 925 , 931 - 934 , 937 , 938 , 947 , 949 - 952, 957 - 961, 963 - 965 , 967 , 972, 973, 975, 980 , 981 , 983 , 984 , 987, 989 , 990 , 995 , 999 - 1002 , 1000A , 1015 , 1019 - 1021, 1024, 1029, 1032, 1037, 1041 , 1042, 1046 - 1048, 1050 , 1052 , 1058, 1061 , 1062 , 1064, 1067 , 1068 , 1070 - 1072 , 1074 - 1081 , 1085, 1091 - 1094 , 1098 , 1100, 1102, 1104 - 1106, 1109 , 1110, 1111, 1113, 1116, 1118 , 1119 , 1122, 1125, 1127, 1133, 1137, 1139 .
17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy, 99 Osobnica stały Tak Osobnica 1 - 69, 408, 423 - 498, 500 - 642, 736 , 738 , 742 , 744 , 750 - 752, 754, 761 , 762 , 764, 768 , 770 , 771 - 775 nieparzyste , 776 - 778 , 781 , 787 , 788 , 791 , 792 , 794, 798 , 800 , 801 , 805 , 806, 808 , 810 , 814 , 815, 831, 839, 844 , 846 , 849 , 853, 859, 864 , 866 , 872 , 873 , 876, 881, 884 - 887 , 894, 903, 908 - 910 , 912 , 914 , 921 , 923 , 924 , 926 , 929 , 930 , 936, 940, 944 - 946 , 953, 956, 962, 969 , 971 , 976 , 978 , 982, 985, 991 - 994, , 996 , 997, 1005 , 1006, 1009 - 1011, 1013 , 1014, 1017, 1022 , 1023, 1027, 1030, 1033 - 1035, 1038, 1045, 1049, 1054, 1059 , 1060, 1063, 1073, 1082, 1086 - 1089, 1095 - 1099 nieparzyste, 1103, 1114, 1117, 1120, 1121, 1126, 1128, 1130, 1135
18 Szkoła Podstawowa w Trzcinicy, 72 Trzcinica stały Tak Trzcinica 1 - 100, 36A , 99A , 115 - 121 nieparzyste, 128 - 138, 180, 180A, 258, 302, 305 , 307 , 352 - 368, 370 - 377, 373A , 379 - 384, 386 - 430, 409A , 432, 435 - 447, 449, 453, 456 , 457, 461 - 465, 467 , 468, 470, 475, 479 - 492, 495 - 498 , 503 - 507 nieparzyste , 508 - 510 , 513 - 517, 520 , 521, 524 , 525, 529 - 531, 533 - 538 , 546 , 550 - 555, 557, 560 , 562 , 566, 571 , 576 , 577 , 579 - 583 nieparzyste , 584 , 586 , 589 - 597 nieparzyste, 598 - 600 , 602, 605 - 609nieparzyste , 612 , 613, 615 - 617, 623, 626 , 627 , 630 - 634 parzyste , 632A, 635 , 638 , 639 , 641 , 643 - 646 , 658 , 659 , 662 , 668 , 671, 675, 678, 679, 687.
19 Dom Ludowy, 141 Trzcinica stały Nie Trzcinica 101 - 114 , 116 - 122 parzyste , 123 - 127 , 139 - 179 , 181 - 257, 259 - 301 , 287A, 287B, 303 , 304 , 306 , 308 - 351, 369, 378, 385, 431 , 433 , 433A , 434, 448 , , 450 - 452, 454 , 455, 458 - 460, 466, 469 , 471 - 474, 476 - 478, 493 , 494 , 499 - 502 , 504 , 506 , 511 , 512, 518 , 519, 522 , 523, 526 - 528, 532, 539 - 545, 547 - 549 , 556 , 558 , 559 - 563 nieparzyste, 563A , 564 , 565, 567 - 570 , 572 - 575 , 573A, 578 - 582 parzyste , 585 , 587 , 588 - 596 parzyste , 601 , 603 , 604 - 610 parzyste, 611, 614, 618 - 622, 624 , 625, 628 , 629, 631 , 633 , 636 , 637 , 640 , 642 , 647 - 657 , 660 , 661 , 663 - 667, 669, 670, 672 - 674, 676, 677, 680 - 686.
20 Szkoła Podstawowa, 60 Jareniówka stały Nie Jareniówka
21 Dom Ludowy, 154 Opacie stały Tak Opacie
22 Zakład Karny w Warzycach, 467 Warzyce zakład karny Nie Zakład Karny
1 Dom Kultury w Kołaczycach, ul. Szewska 11 Kołaczyce stały Tak Miasto Kołaczyce
2 Zespół Szkół Społecznych, 33 Krajowice stały Nie Sołectwo Krajowice
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Matysika w Bieździedzy, 98 Bieździedza stały Nie Sołectwo Bieździedza
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Matysika w Bieździedzy, 98 Bieździedza stały Tak Sołectwo Bieździadka
5 Zespół Szkół Społecznych, 79 Lublica stały Tak Sołectwo Lublica
6 Zespół Szkół Społecznych, 173 Sieklówka stały Tak Sołectwo Sieklówka
7 Zespół Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Sowinie, 1 Sowina stały Nie Sołectwo Sowina
8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego w Kołaczycach, Szkolna 7 Kołaczyce stały Nie Sołectwo Nawsie Kołaczyckie
1 Budynek Byłej Szkoły Podstawowej w Grabiu, 22 Grab stały Tak sołectwa: Grab, Ożenna, Wyszowatka
2 Zespół Szkół w Krempnej, 45 Krempna stały Tak sołectwa: Krempna, Kotań
3 Budynek Byłej Szkoły Podstawowej w Myscowej, 41 Myscowa stały Nie sołectwo Myscowa
4 Remiza OSP w Polanach, 44 Polany stały Nie sołectwo Polany
5 Dom Ludowy w Świątkowej Wielkiej, 49 Świątkowa Wielka stały Tak sołectwa: Świątkowa Mała, Świątkowa Wielka
1 Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie, ul. Mickiewicza 9 Nowy Żmigród stały Tak Nowy Żmigród
2 Dom Ludowy w Mytarzy, 137 Mytarz stały Nie Mytarz, Mytarka
3 Dom Ludowy w Tokach, 137 Toki stały Tak Toki, Sadki
4 Szkoła Podstawowa w Kątach, 183 Kąty stały Tak Kąty
5 Dom Ludowy w Nienaszowie, 301 Nienaszów stały Tak Grabanina, Nienaszów, Nienaszów-Sośniny
6 Dom Ludowy w Łysej Górze, 222 Łysa Góra stały Nie Łysa Góra
7 Szkoła Podstawowa w Łężynach, 144 Łężyny stały Nie Łężyny
8 Dom Ludowy w Gorzycach, 139 Gorzyce stały Tak Gorzyce
9 Dom Ludowy w Starym Żmigrodzie, 151 Stary Żmigród stały Nie Stary Żmigród, Siedliska Żmigrodzkie
10 Dom Ludowy w Skalniku, 65 Skalnik stały Nie Skalnik, Brzezowa
11 Dom Ludowy w Makowiskach, 155 Makowiska stały Tak Makowiska
12 Dom Ludowy w Desznicy, 74 Desznica stały Nie Desznica, Jaworze
1 Gminny Ośrodek Kultury w Osieku Jasielskim, 9 Osiek Jasielski stały Nie Osiek Jasielski, Świerchowa
2 Zespół Szkół Integracyjnych w Samoklęskach, 206 Samoklęski stały Tak Czekaj, Samoklęski
3 Szkoła Podstawowa w Załężu, 3 Załęże stały Nie Załęże
4 Dom Ludowy w Pielgrzymce, 185 Pielgrzymka stały Tak Pielgrzymka
5 Dom Ludowy w Zawadce Osieckiej, 61 Zawadka Osiecka stały Tak Zawadka Osiecka
6 Dom Ludowy w Mrukowej, 161 Mrukowa stały Nie Mrukowa
1 Gminny Ośrodek Kultury w Skołyszynie, 283 Skołyszyn stały Tak Skołyszyn
2 Dom Ludowy w Jabłonicy, 126 Jabłonica stały Nie Jabłonica
3 Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym, 101 Bączal Dolny stały Nie Bączal Dolny, Bączal Górny
4 Dom Ludowy w Przysiekach, 429 Przysieki stały Nie Przysieki
5 Dom Ludowy w Harklowej, 501 Harklowa stały Tak Harklowa
6 Dom Ludowy w Święcanach, 1 Święcany stały Tak Święcany
7 Dom Ludowy w Lipnicy Górnej, 136 Lipnica Górna stały Tak Lipnica Górna
8 Dom Ludowy w Lisowie, 172 Lisów stały Nie Lisów
9 Dom Ludowy w Siepietnicy, 84 Siepietnica stały Nie Siepietnica
10 Szkoła Podstawowa w Kunowej, 89 Kunowa stały Tak Kunowa
11 Dom Ludowy w Siedliskach Sławęcińskich, 103 Siedliska Sławęcińskie stały Tak Siedliska Sławęcińskie, Sławęcin
12 Dom Ludowy w Pustej Woli, 77 Pusta Wola stały Nie Pusta Wola
1 Dom Ludowy, 30 Tarnowiec stały Nie Tarnowiec
2 Dom Ludowy, 162 Czeluśnica stały Nie Czeluśnica, Gąsówka, Gliniczek
3 Dom Ludowy-świetlica, 77 Glinik Polski stały Tak Glinik Polski
4 Szkoła Podstawowa, 109 Łubno Szlacheckie stały Tak Łubno Szlacheckie, Łubienko, Łubno Opace
5 Szkoła Podstawowa, 230 Tarnowiec stały Tak Brzezówka, Dobrucowa, Potakówka
6 Dom Ludowy, BN Sądkowa stały Tak Roztoki, Sądkowa
7 Dom Ludowy, 89 Nowy Glinik stały Tak Nowy Glinik
8 Dom Ludowy, 92 Łajsce stały Nie Łajsce
9 Dom Ludowy, 24 Umieszcz stały Nie Umieszcz
10 Dom Ludowy, 35 Wrocanka stały Nie Wrocanka

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 gmina miejska Jasło 7 29 480 3 27
0.0000020000Nr 2 gmina wiejska Jasło 3 13 564 3 14
0.0000030000Nr 3 gmina Skołyszyn 3 10 229 3 15
0.0000040000Nr 4 gminy: Brzyska, Kołaczyce 3 12 496 3 15
0.0000050000Nr 5 gminy: Dębowiec, Osiek Jasielski 3 11 345 3 15
0.0000060000Nr 6 gminy: Krempna, Nowy Żmigród, Tarnowiec 4 16 701 3 16
Podsumowanie 23 93 815 18 102

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 5 5 5 5 6 35
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI KWW PSPP 9 4 5 5 5 4 32
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW KWW SDM 9 5 5 5 5 6 35

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 29 470 13 677 13 619 46.21% 0.04621
12 881 94.58% 0.09458
Tak
2 13 503 7 084 7 081 52.44% 0.05244
6 803 96.07% 0.09607
Tak
3 10 248 5 462 5 458 53.26% 0.05326
5 259 96.35% 0.09635
Tak
4 12 500 6 283 6 278 50.22% 0.05022
5 990 95.41% 0.09541
Tak
5 11 357 6 368 6 337 55.80% 0.0558
6 011 94.86% 0.09486
Tak
6 16 694 9 001 8 991 53.86% 0.05386
8 562 95.23% 0.09523
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 23 480 35 51.60% 0.0516
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI 8 999 32 19.78% 0.01978
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW 13 027 35 28.63% 0.02863

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 23 480 35 13 51.60% 0.0516
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI 8 999 32 3 19.78% 0.01978
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW 13 027 35 7 28.63% 0.02863
Tak

Rada Powiatu w Jaśle - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 PAWLUŚ Adam 1 145 8.89% 0.00889
Tak
1 10 2 LECHWAR Mateusz Tadeusz 1 042 8.09% 0.00809
Tak
1 10 3 SNOCH Robert Mariusz 1 082 8.40% 0.0084
Tak
1 10 4 ZABIEROWSKA Urszula 239 1.86% 0.00186
Nie
1 10 5 CZELUŚNIAK Krystyna Teresa 318 2.47% 0.00247
Nie
1 10 6 SANOCKI Sławomir Władysław 288 2.24% 0.00224
Nie
1 10 7 STĘGOWSKA Renata Aleksandra 191 1.48% 0.00148
Nie
1 10 8 TUREK Joanna Zofia 107 0.83% 0.00083
Nie
1 10 9 KONIECZNY Janusz Jan 758 5.88% 0.00588
Nie
1 12 1 PRZETACZNIK Janusz Bronisław 1 357 10.53% 0.01053
Tak
1 12 2 WAWRO Ewa Ferdynanda 510 3.96% 0.00396
Tak
1 12 3 CZAJKA Andrzej Krzysztof 373 2.90% 0.0029
Nie
1 12 4 WOJDYŁA Ewa Jadwiga 143 1.11% 0.00111
Nie
1 12 5 GRÜN Paulina 246 1.91% 0.00191
Nie
1 12 6 RAŚ Jerzy Krzysztof 194 1.51% 0.00151
Nie
1 12 7 GORCZYCA Justyna 169 1.31% 0.00131
Nie
1 12 8 ŻOŁNA Jan 208 1.61% 0.00161
Nie
1 12 9 MYŚLIWIEC Roman Stanisław 300 2.33% 0.00233
Nie
1 13 1 URBAN Jan Stanisław 811 6.30% 0.0063
Tak
1 13 2 BRĄGIEL Jolanta Barbara 681 5.29% 0.00529
Nie
1 13 3 KMIECIK Adam Jan 525 4.08% 0.00408
Nie
1 13 4 BUBA Krzysztof Ryszard 728 5.65% 0.00565
Tak
1 13 5 PLEBAN Maria 257 2.00% 0.002
Nie
1 13 6 BANIAK Tadeusz Piotr 638 4.95% 0.00495
Nie
1 13 7 HALS Marzenna 74 0.57% 0.00057
Nie
1 13 8 ZAJĄC Stanisław 318 2.47% 0.00247
Nie
1 13 9 BARAN Urszula Barbara 179 1.39% 0.00139
Nie
2 10 1 MISIOŁEK Marta 758 11.14% 0.01114
Nie
2 10 2 MYŚLIWIEC Krzysztof Michał 794 11.67% 0.01167
Nie
2 10 3 PANKIEWICZ Stanisław Leon 2 028 29.81% 0.02981
Tak
2 10 4 WÓJCIK Mirosława Dorota 62 0.91% 0.00091
Nie
2 10 5 CZAJKA Jan Bogusław 798 11.73% 0.01173
Tak
2 12 1 GORCZYCA Iwona 223 3.28% 0.00328
Nie
2 12 2 SAMBORSKI Bogdan Tomasz 80 1.18% 0.00118
Nie
2 12 3 WOŹNIACKA Danuta Anna 38 0.56% 0.00056
Nie
2 12 4 MYŚLIWIEC Marek Stanisław 109 1.60% 0.0016
Nie
2 13 1 MACEK-LUBAŚ Bożena Lucyna 653 9.60% 0.0096
Tak
2 13 2 PRZYBYŁA Jerzy Stanisław 582 8.56% 0.00856
Nie
2 13 3 MACHOWSKA Bogusława Agnieszka 129 1.90% 0.0019
Nie
2 13 4 FILIP Adam Jan 122 1.79% 0.00179
Nie
2 13 5 GORGOSZ Wacław 427 6.28% 0.00628
Nie
3 10 1 LECHOWSKI Sławomir Marcin 401 7.63% 0.00763
Nie
3 10 2 NIGBOROWICZ Anna 699 13.29% 0.01329
Tak
3 10 3 WILK Wiesława 223 4.24% 0.00424
Nie
3 10 4 KMIECIK Tomasz Sławomir 362 6.88% 0.00688
Nie
3 10 5 ŚWIĘCH Stanisław Wiktor 589 11.20% 0.0112
Tak
3 12 1 SEPIOŁ Mariusz Janusz 777 14.77% 0.01477
Nie
3 12 2 NABOŻNY Adam 58 1.10% 0.0011
Nie
3 12 3 ROGOWSKA Beata Barbara 117 2.22% 0.00222
Nie
3 12 4 PODRAZA Katarzyna Magdalena 24 0.46% 0.00046
Nie
3 12 5 KLISIEWICZ Roman Franciszek 145 2.76% 0.00276
Nie
3 13 1 WOŹNIAK Dorota Halina 630 11.98% 0.01198
Tak
3 13 2 SZURA Zenon 410 7.80% 0.0078
Nie
3 13 3 DRANKA-ŻYWIEC Magdalena Kamila 199 3.78% 0.00378
Nie
3 13 4 GUTKOWSKI Paweł 268 5.10% 0.0051
Nie
3 13 5 KĘDZIOR Jacek Marek 357 6.79% 0.00679
Nie
4 10 1 KOZIOŁ Paweł Piotr 686 11.45% 0.01145
Nie
4 10 2 KUTYNA Jan Adam 441 7.36% 0.00736
Nie
4 10 3 MADEJCZYK Sławomir Edward 786 13.12% 0.01312
Tak
4 10 4 FUNDAKOWSKA Elżbieta Zofia 330 5.51% 0.00551
Nie
4 10 5 NOCEK Teresa Maria 321 5.36% 0.00536
Nie
4 12 1 MADEJ Piotr Paweł 418 6.98% 0.00698
Nie
4 12 2 STASIOWSKA Magdalena 823 13.74% 0.01374
Tak
4 12 3 FUNDAKOWSKI Dariusz 301 5.03% 0.00503
Nie
4 12 4 MACIEJOWSKI Jan Bogusław 111 1.85% 0.00185
Nie
4 12 5 LEŚNIAK Otylia Anna 26 0.43% 0.00043
Nie
4 13 1 KALETA Tomasz Władysław 516 8.61% 0.00861
Nie
4 13 2 PAPCIAK Ryszard 552 9.22% 0.00922
Tak
4 13 3 ULANECKA Zofia Maria 178 2.97% 0.00297
Nie
4 13 4 GOŁĄB Paweł 441 7.36% 0.00736
Nie
4 13 5 ŻOŁĄDŹ Kamila Otylia 60 1.00% 0.001
Nie
5 10 1 MASTEJ Stanisław Jan 720 11.98% 0.01198
Nie
5 10 2 LISOWSKI Ryszard 1 009 16.79% 0.01679
Tak
5 10 3 BACIAK Irena Bożena 739 12.29% 0.01229
Tak
5 10 4 WIĘCEK Grażyna Teresa 358 5.96% 0.00596
Nie
5 10 5 WAWRUSZCZAK Stanisław 581 9.67% 0.00967
Nie
5 12 1 JÓZEFOWICZ Paweł Stanisław 57 0.95% 0.00095
Nie
5 12 2 MISIOŁEK Mateusz Grzegorz 174 2.89% 0.00289
Nie
5 12 3 JANISZEWSKA Anna Jadwiga 186 3.09% 0.00309
Nie
5 12 4 GRODZICKA Agnieszka Iwona 104 1.73% 0.00173
Nie
5 12 5 JURUSIK Józef Bolesław 362 6.02% 0.00602
Nie
5 13 1 ZWIERZYŃSKI Antoni 545 9.07% 0.00907
Tak
5 13 2 BACIAK Kazimierz Michał 206 3.43% 0.00343
Nie
5 13 3 ŚWIĄTEK Zofia Karolina 493 8.20% 0.0082
Nie
5 13 4 ZOŁA Bogusław Wawrzyniec 300 4.99% 0.00499
Nie
5 13 5 OCHAŁ Anna Maria 177 2.94% 0.00294
Nie
6 10 1 MUZYKA Jan Józef 1 809 21.13% 0.02113
Tak
6 10 2 ROSÓŁ Józef Franciszek 617 7.21% 0.00721
Tak
6 10 3 RÓŻYCKA Ewa Jolanta 259 3.02% 0.00302
Nie
6 10 4 PERS Grzegorz Stanisław 2 415 28.21% 0.02821
Tak
6 10 5 MIKLAR Jolanta Barbara 101 1.18% 0.00118
Nie
6 10 6 PIWOWAR-NADYMUS Cecylia Zofia 424 4.95% 0.00495
Nie
6 12 1 LISZKA Tomasz Jerzy 336 3.92% 0.00392
Nie
6 12 2 LAWERA Stanisław Józef 735 8.58% 0.00858
Nie
6 12 3 KMIECIK Dorota Maria 208 2.43% 0.00243
Nie
6 12 4 WIATR Edyta Stefania 87 1.02% 0.00102
Nie
6 13 1 MIŚKOWICZ Franciszek 468 5.47% 0.00547
Tak
6 13 2 RADOŃ Aleksander Jan 317 3.70% 0.0037
Nie
6 13 3 PAWEŁCZAK Teodor 266 3.11% 0.00311
Nie
6 13 4 ŚMIETANA Irena 155 1.81% 0.00181
Nie
6 13 5 PRZYBYŁOWSKA Beata Renata 268 3.13% 0.00313
Nie
6 13 6 RYSZ Maria Barbara 97 1.13% 0.00113
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Jasielski - ogółem 11 179 144 114 416 93 815 121 8 2
Gminy ogółem 10 156 138 114 416 93 815 121 8 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 34 944 29 480 29 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 79 472 64 335 92 8 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 18 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 6 1
Ogółem 24 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 102 44 43% 58 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 54 26 48% 28 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 351 98 28% 253 72%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 21 1 5% 20 95%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 4 1 25% 3 75%
Ogółem 507 168 33% 339 67%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 53 51 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 49 44 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 49 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 35 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 60 52 62
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 23 8 35% 15 65%
30-39 98 35 36% 63 64%
40-59 270 95 35% 175 65%
60+ 116 30 26% 86 74%
Ogółem 507 168 33% 339 67%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 17 1 6% 16 94%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 25 2 8% 23 92%