Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 119 906
Wyborców 95 865
Obwodów 86
  • Wybory do Rady Powiatu w Otwocku
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto jozzefozwMiasto Józefów 9 15 15 87 87
miasto otwockMiasto Otwock 30 4 21 32 215
gmina celestynozwGmina Celestynów 9 15 15 30 30
gmina karczewGmina Karczew 9 15 15 56 56
gmina kolzbielGmina Kołbiel 7 15 15 39 39
gmina osieckGmina Osieck 4 15 15 31 31
gmina sobienie-jezioryGmina Sobienie-Jeziory 5 15 15 26 26
gmina wiazzownaGmina Wiązowna 13 15 15 22 22

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2, ul. Sienkiewicza 2 Józefów stały Tak 3 Maja 29 - 91 (nieparzyste), 3 Maja 38 - 96 (parzyste), Cicha, Górna , Graniczna 13 - 37 (nieparzyste), Kopernika, Lelewela, Marszałka Piłsudskiego 84 - 106 (parzyste), Modrzewiowa, Nowa, Piaskowa, Piotra Skargi, Polna 42 - 60 (parzyste), Puszkina, Samorządowa 21 - 85 (nieparzyste), Samorządowa 14 - 68 (parzyste), Sienkiewicza 1 - 57 (nieparzyste), Sienkiewicza 2 - 40 (parzyste), Spokojna, Szeroka, Wawerska 19 - 25 (nieparzyste), Wawerska 20 - 46 (parzyste), Zawiszy, Zaułek
2 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Leśna 39 Józefów stały Tak Błękitna, Kardynała Wyszyńskiego 15 - 43 (nieparzyste), Kardynała Wyszyńskiego 30 - 54 (parzyste), Korczaka, Kościuszki 1 - 21 (nieparzyste), Kościuszki 2 - 16 (parzyste), Leśna 21 - 39 (nieparzyste), Leśna 16 - 38 (parzyste), Ogrodowa 11 - 31 (nieparzyste), Ogrodowa 30 - 66 (parzyste), Polna 19 - 33 (nieparzyste), Polna 30 - 40 (parzyste), Reja, Sienkiewicza 59 - 87 (nieparzyste), Sienkiewicza 42 - 66 (parzyste), Sosnowa 21 - 41 (nieparzyste), Sosnowa 14 - 36 (parzyste), Staszica, Wawerska 27 - 33 (nieparzyste), Wawerska 48 - 62 (parzyste), Wesoła, Wiosenna 1 - 3 (nieparzyste), Wiślana 1 - 21 (nieparzyste), Wiślana 2 - 20 (parzyste), Zielona 1 - 9 (nieparzyste), Zielona 2 - 10 (parzyste)
3 Miejski Ośrodek Kultury, ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 Józefów stały Tak 3 Maja 93 - 127 (nieparzyste), 3 Maja 98 - 146 (parzyste), Długa, Jarosławska, Kardynała Wyszyńskiego 1 - 13 (nieparzyste), Kardynała Wyszyńskiego 2 - 28 (parzyste), Kościuszki 23 - 59 (nieparzyste), Kościuszki 18 - 46 (parzyste), Krucza, Leśna 1 - 19 (nieparzyste), Leśna 2 - 14 (parzyste), Marszałka Piłsudskiego 1 - 27 (nieparzyste), Marszałka Piłsudskiego 108 - 160 (parzyste), Ogrodowa 1 - 9 (nieparzyste), Ogrodowa 2 - 28 (parzyste), Orzeszkowej 1 - 3 (nieparzyste), Orzeszkowej 2 - 4 (parzyste), Owalna 1 - 1 (nieparzyste), Parkingowa, Parkowa, Polna 1 - 17 (nieparzyste), Polna 2 - 28 (parzyste), Powstańców Warszawy, Rodziewiczówny 1 - 1 (nieparzyste), Rodziewiczówny 2 - 2 (parzyste), Sosnowa 1 - 19 (nieparzyste), Sosnowa 2 - 12 (parzyste), Tadeusza Ślusarskiego, Świderska, Wawerska 35 - 47 (nieparzyste), Wawerska 64 - 96 (parzyste), Wspólna, Zagajnikowa, Żytnia
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala Nr 1), ul. Mickiewicza 11 Józefów stały Nie Bukowa, Chopina, Dębowa, Dolna, Dworkowa, Generała Sikorskiego 121 - 145 (nieparzyste), Grzybowa, Jasna, Jesionowa, Jesiotrowa, Karasia, Klimatyczna, Limby, Malinowa, Matejki 27 - 51 (nieparzyste), Matejki 32 - 56 (parzyste), Mickiewicza, Mieni, Moniuszki, Nadświdrzańska, Olszowa, Orkana, Przeskok, Pstrągowa, Reymonta, Rolnicza, Różana, Rybacka, Rysia, Skłodowskiej 25 - 53 (nieparzyste), Skłodowskiej 30 - 56 (parzyste), Słowicza, Szczygla, Tetmajera, Tuwima, Wiązowska, Wilgi, Wronia, Żabia, Żurawia
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala Nr 6), ul. Mickiewicza 11 Józefów stały Nie 15 Sierpnia, Akacjowa, Generała Sikorskiego 67 - 119 (nieparzyste), Jagodowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kasztanowa, Laskowa, Lipowa, Matejki 1 - 25 (nieparzyste), Matejki 2 - 30 (parzyste), Okrzei, Orzechowa, Paderewskiego, Poniatowskiego, Skłodowskiej 1 - 23 (nieparzyste), Skłodowskiej 2 - 28 (parzyste), Świerkowa, Topolowa, Wrzosowa
6 Ochotnicza Straż Pożarna "Świdry Małe", ul. Nadwiślańska 132 Józefów stały Tak Aleja Drogowców, Aleja Przyszłości, Baśniowa, Bema, Bogatki, Botaniczna, Brzozowa, Budziszewskiej, Buraczana, Daleka, Dworska, Dziekońska, Ejsmonda, Ekologiczna, Fantastyczna, Gen. Roweckiego, Godebskiego, Gołębia, Górczewska, Górki, Graniczna 39 - 91 (nieparzyste), Gryczana, Hłaski, Jaskółcza, Jastrzębia, Jęczmienna, Kampingowa, Kardynała Wyszyńskiego 45 - 107 (nieparzyste), Kardynała Wyszyńskiego 56 - 126 (parzyste), Kormoranów, Krótka, Księżycowa, Legendy, Łabędzia, Łąkowa, Małkowskiego, Muzyczna, Nadwiślańska, Noakowskiego, Nowowiejska, Nowy Świat, Ogrodowa 33 - 45 (nieparzyste), Ogrodowa 68 - 86 (parzyste), Ordona, Orla, Orzeszkowej 5 - 25 (nieparzyste), Orzeszkowej 6 - 24 (parzyste), Owalna 3 - 49 (nieparzyste), Owalna 2 - 50 (parzyste), Owsiana, Papuzia, Pawia, Podchorążych AK, Podleśna, Podstołeczna, Polna 35 - 65 (nieparzyste), Polna 62 - 100 (parzyste), Prusa, Przybosia, Przyjazna, Radosna, Redutowa, Rodziewiczówny 3 - 39 (nieparzyste), Rodziewiczówny 2A - 28 (parzyste), Sezamkowa , Skośna, Skrajna, Sowińskiego, Świętego Józefa, Tadeusza, Telimeny, Walentego, Wierzbowa, Wiosenna 5 - 21 (nieparzyste), Wiosenna 2 - 18 (parzyste), Wiślana 23 - 33 (nieparzyste), Wiślana 22 - 40 (parzyste), Wodna, Wschodnia, Zaciszna, Zakątna, Zielona 11 - 23 (nieparzyste), Zielona 12 - 22 (parzyste)
7 Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Sobieskiego 21 Józefów stały Nie 11 Listopada 1 - 21 (nieparzyste), 11 Listopada 2 - 30 (parzyste), Asnyka, Brucknera 2 - 12 (parzyste), Brzechwy, Chłopickiego 1 - 13 (nieparzyste), Chłopickiego 2 - 20 (parzyste), Dąbrowskiej, Generała Sikorskiego 1 - 49 (nieparzyste), Grottgera, Marii Konopnickiej, Kossaka, Nałkowskiej, Pastelowa, Sadowa, Sobieskiego 1 - 27 (nieparzyste), Sobieskiego 2 - 22 (parzyste), Willowa 1 - 39 (nieparzyste), Willowa 2 - 32 (parzyste), Zapolskiej, Złotej Jesieni 1 - 29 (nieparzyste), Złotej Jesieni 2 - 32 (parzyste)
8 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii "Jędruś", ul. Główna 10 Józefów stały Nie 11 Listopada 23 - 65 (nieparzyste), 11 Listopada 32 - 68 (parzyste), Aleja Róż, Aleja Szucha, Bartosza, Bogusławskiego, Borowa, Brucknera 14 - 32 (parzyste), Chłopickiego 15 - 23 (nieparzyste), Chłopickiego 22 - 30 (parzyste), Cisowa, Dobra, Gałczyńskiego, Generała Sikorskiego 51 - 65 (nieparzyste), Główna, Jałowcowa, Kasprowicza, Kwiatowa, Letniskowa, Liściasta, Luksusowa, Miła, Narutowicza, Niezapominajki, Obywatelska, Otwocka, Prosta, Rejtana, Słowackiego, Sobieskiego 29 - 49 (nieparzyste), Sobieskiego 24 - 44 (parzyste), Spacerowa, Szałasowa, Szyszkowa, Wańkowicza, Wczasowa, Wiejska 2 - 22 (parzyste), Wieniawskiego, Willowa 41 - 63 (nieparzyste), Willowa 34 - 66 (parzyste), Wilsona, Zagłoby, Zakopiańska, Złotej Jesieni 31 - 59 (nieparzyste), Złotej Jesieni 34 - 60 (parzyste), Żeromskiego, Żołędziowa
9 Szkoła Podstawowa nr 2 (stołówka), ul. Graniczna 26 Józefów stały Tak 3 Maja 1 - 27 (nieparzyste), 3 Maja 2 - 36 (parzyste), Armii Krajowej, Borsucza, Dzika, Graniczna 1 - 11 (nieparzyste), Graniczna 2 - 96 (parzyste), Iglasta, Jachowicza, Klonowa, Kosmonautów, Księdza Malinowskiego, Księdza Walczewskiego, Lisia, Mała, Marszałka Piłsudskiego 2 - 82 (parzyste), Migdałowa, Parcelowa, Pogodna, Rakietowa, Rozkoszna, Samorządowa 1 - 19 (nieparzyste), Samorządowa 2 - 12 (parzyste), Sarnia, Skorupki, Słoneczna, Szkolna, Teatralna, Urocza, Uśmiech, Wawerska 1 - 17 (nieparzyste), Wawerska 2 - 18 (parzyste), Wąska, Werbeny 1 - 59 (nieparzyste), Westerplatte, Wewnętrzna, Ziarnista, Żeglarzy
1 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Poniatowskiego 47/49 Otwock stały Nie 3 Maja, Armii Krajowej od nr 9 do końca, Bernardyńska, Budrysów, Chłopickiego, Czackiego, Dąbrowskiego, Dwernickiego, Gabriela Narutowicza numery nieparzyste od nr 1 do 39, Gabriela Narutowicza numery parzyste od nr 2 do 50, Gen. Juliana Filipowicza numery nieparzyste od nr 1 do 7, Hrabiego, Jacka Soplicy, Jastrzębia, Kmicica, ks. Stanisława Żebrowskiego, Legionów, Lipowa, Litewska, Łowiecka, Myśliwska, Partyzantów, Plac Wolności, Poniatowskiego numery nieparzyste od nr 11 do końca, Poniatowskiego numery parzyste od nr 12 do końca, Prądzyńskiego, Pułaskiego numery nieparzyste, Pułaskiego numery parzyste od nr 2 do 8, Redutowa, Skrzyneckiego, Sułkowskiego, Tadeusza, Traugutta, Wojskiego, Zamkowa, Zosi
2 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Andriollego 76 Otwock stały Nie Andriollego nr 77, 78, 78A, 79, 80 i 90, Gen. Juliana Filipowicza 9, Jaremy, Pułaskiego numery parzyste od nr 10 do 14, Sportowa numery nieparzyste od nr 1 do 11, T. Ślusarskiego
3 Otwocki Klub Sportowy, ul. Sportowa 1 Otwock stały Tak Karczewska numery nieparzyste od nr 49 do 63, Matejki numery nieparzyste od nr 1 do 9, Parkowa, Sportowa numery parzyste od nr 2 do 18
4 Biuro Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Andriollego 54 Otwock stały Tak Andriollego numery parzyste od nr 26 do 74, Hoża nr 9 i 9A, Johna Lennona, Karczewska numery nieparzyste od nr 1 do 47, Matejki numery parzyste od nr 2 do 8, Powstańców Warszawy 15, Skłodowskiej, Wyspiańskiego
5 Urząd Miasta Otwocka, ul. Armii Krajowej 5 Otwock stały Nie Andriollego numery nieparzyste od nr 47 do 73, Armii Krajowej nr 7, 8, 8A, Krucza numery nieparzyste, Poniatowskiego numery nieparzyste od nr 1 do 9, Poniatowskiego numery parzyste od nr 2 do 10
6 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Sosnowa 4 Otwock stały Tak Andriollego numery nieparzyste od nr 27 do 45, Armii Krajowej numery nieparzyste od nr 1 do 5, Armii Krajowej numery parzyste od nr 2 do 4, Hoża numery nieparzyste od nr 1 do 7, Hoża nr 2, Krucza numery parzyste od nr 2 do 8, Powstańców Warszawy numery nieparzyste od nr 1 do 13, Powstańców Warszawy nr 2, Smolna, Sosnowa
7 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Szkolna 31 Otwock stały Nie Andriollego numery nieparzyste od nr 1 do 25, Andriollego numery parzyste od nr 2 do 24, Bartosza, Bazarowa, Górna numery nieparzyste od nr 1 do 13, Górna numery parzyste od nr 2 do 16, Karczewska numery parzyste od nr 2 do 12C, Kupiecka, Letnia, Ludna, Mysia, Napoleońska, Odyniecka, Olszowa od nr 1 do 9, Orla, Piastowa, Podmiejska, Polna, Przewoska numery parzyste od nr 2 do 4A, Racławicka, Radosna, Rzemieślnicza, Staszica, Szkolna numery parzyste od nr 2 do 58, Szkolna numery nieparzyste od nr 1 do 31, Świderska numery nieparzyste od nr 1 do 47, Świderska numery parzyste od nr 2 do 38, Wawerska numery nieparzyste od nr 1 do 39, Wawerska numery parzyste od nr 2 do 24B, Wesoła, Wiśniowa, Zygmunta numery parzyste
8 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Karczewska 14/16 Otwock stały Tak Batorego od nr 33 do 33A, Karczewska numery parzyste od nr 14 do 34, Księżycowa, Olszowa od nr 10 do końca, Romana Dmowskiego, Prosta, Przewoska numery nieparzyste od nr 1 do 23, Przewoska numery parzyste od nr 6 do 26A, Szkolna numery nieparzyste od nr 41 do końca, Wronia, Zygmunta numery nieparzyste od nr 1 do 23
9 Osiedlowy Klub "Batory", ul. Batorego 34 Otwock stały Nie Batorego numery parzyste od nr 32 do końca, Baletowa, Czesława Miłosza, Gen. A. E. Fieldorfa, Gen. K. Sosnkowskiego, Generalska, Generała Józefa Hallera, Karczewska numery parzyste od nr 36 do końca, Ługi numery nieparzyste od nr 7 do końca, Ługi numery parzyste od nr 10 do końca, Przewoska numery nieparzyste od nr 25 do końca, Stanisława Lema, Wiejska numery parzyste od nr 88 do końca
10 Przedszkole nr 3, ul. Jodłowa 14 Otwock stały Tak Batorego numery nieparzyste od nr 27 do 31, Batorego numery parzyste od nr 20 do 30, Czerska, Gdyńska, Gorzowska, Kartuzka, Katowicka, Krakowska numery nieparzyste od nr 1 do 17, Krakowska numery parzyste od nr 2 do 16, Łukasińskiego numery nieparzyste od nr 27 do końca, Łukasińskiego numery parzyste od nr 32 do końca, Mazurska numery nieparzyste od nr 1 do 25, Mazurska numery parzyste od nr 2 do 28, Okrzei numery nieparzyste od nr 43 do końca, Okrzei numery parzyste od nr 38 do 116, Portowa numery nieparzyste, Poznańska numery nieparzyste od nr 1 do 15, Poznańska numery parzyste od nr 2 do 18A, Przewoska numery parzyste od nr 28 do końca, Pułtuska, Sołecka numery parzyste od nr 2 do 4, Sołecka numery nieparzyste od nr 1 do 5, Wałbrzyska, Wawerska numery nieparzyste od nr 45 do 47, Wiejska numery nieparzyste od nr 35 do końca, Wiejska numery parzyste od nr 36 do 86, Wileńska, Wrocławska numery nieparzyste od nr 1 do 13, Wrocławska numery parzyste od nr 2 do 14
11 Stacja Pomp OPWiK, ul. Batorego 2 Otwock stały Tak Batorego numery nieparzyste od nr 1 do 25, Batorego numery parzyste od nr 2 do 18, Giżycka, Janusza Korczaka, K. I. Gałczyńskiego, Kołobrzeska, Koszalińska, Krakowska numery nieparzyste od nr 19 do końca, Krakowska numery parzyste od nr 18 do końca, Kraszewskiego numery nieparzyste od nr 1 do 81, Kraszewskiego numery parzyste od nr 2 do 50, Kwiatowa, Lachowicza, Lubelska, Łąkowa, Ługi nr 2, 4, 5, 6 i 6A, Malborska, Mazurska numery nieparzyste od nr 27 do końca, Mazurska numery parzyste od nr 30 do końca, Mieszka I, Okrzei numery parzyste od nr 118 do 138, Olsztyńska, Poznańska numery nieparzyste od nr 17 do końca, Poznańska numery parzyste od nr 20 do końca, Rybna, Rycerska numery nieparzyste, Sołecka numery nieparzyste od nr 7 do końca, Sołecka numery parzyste od nr 6 do końca, Szczecińska, Tysiąclecia numery nieparzyste od nr 1 do 81, Tysiąclecia numery parzyste od nr 2 do 62, Warsztatowa, Wrocławska numery parzyste od nr 16 do końca, Wrocławska numery nieparzyste od nr 15 do końca, Wysockiego, Zofii Nałkowskiej
12 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Ambasadorska 1 Otwock stały Tak Ambasadorska, Białołęcka, Bracka, Braniewska, Chełmska, Chrobrego, Czecha, Gdańska, Jodłowa, Kąpielowa, Kraszewskiego numery nieparzyste od nr 83 do końca, Kraszewskiego numery parzyste od nr 52 do końca, Lwowska, Łukasińskiego numery nieparzyste od nr 1 do 25, Łukasińskiego numery parzyste od nr 2 do 30A, Marusarzówny, Ogrodowa, Okrzei numery nieparzyste od nr 1 do 41, Okrzei numery parzyste od nr 2 do 36, Podleśna, Portowa numery parzyste, Portowa Zaułek, Rycerska numery parzyste, Rysia, Słoneczna, Świderska numery nieparzyste od nr 49 do końca, Topolowa, Turystyczna numery nieparzyste od nr 21 do końca, Turystyczna numery parzyste od nr 24 do końca, Tysiąclecia numery parzyste od nr 64 do końca, Wczasowa, Wiejska numery nieparzyste od nr 1 do 33, Wiejska numery parzyste od nr 2 do 34, Wiosenna, Wiślana, Władysława Łokietka, Zaciszna numery nieparzyste od nr 33 do końca, Zaciszna numery parzyste od nr 42 do końca
13 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Majowa 17/19 Otwock stały Tak Brzozowa nr 2 i 3, Górna numery nieparzyste od nr 67 do końca, Górna numery parzyste od nr 70 do końca, Grzybowa, Jana Pawła II numery parzyste od nr 2 do 20, Jasna, Kołłątaja numery nieparzyste od nr 65 do końca, Kołłątaja numery parzyste od nr 60 do końca, Koszykowa, Majowa numery nieparzyste od nr 1 do 35, Mazowiecka, Mickiewicza, Turystyczna numery nieparzyste od nr 1 do 19A, Turystyczna numery parzyste od nr 2 do 22, Wierzbowa, Zaciszna numery nieparzyste od nr 1 do 31, Zaciszna numery parzyste od nr 2 do 40B, Ziołowa
14 Przedszkole Nr 18, ul. Komunardów 4 Otwock stały Tak Brzozowa nr 1, 1B, 6 i 7, Dębowa, Esplanada, Górna numery nieparzyste od nr 15 do 65, Górna numery parzyste od nr 18 do 66, Ignacego Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II numery parzyste od nr 22 do końca, Jaracza, Kołłątaja numery nieparzyste od nr 1 do 59, Kołłątaja numery parzyste od nr 2 do 58, Komunardów, Kosmiczna, Majowa numery parzyste od nr 2 do 40, Mała, Piaskowa, Piękna, Piwna, Poselska, Rakietowa, Różana, Sputników, Świderska numery parzyste od nr 40 do końca, Wąska, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zielna
15 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Słowackiego 66 Otwock stały Nie Bagatela, Bajkowa, Grunwaldzka numery parzyste od nr 2 do 26, Grunwaldzka numery nieparzyste od nr 1 do 15, Jana Pawła II numery nieparzyste od nr 1 do 61, Kasztanowa, Kukułcza, Lisia, Majowa numery parzyste od nr 42 do 56, Majowa numery nieparzyste od nr 37 do 79B, Marszałkowska numery nieparzyste od nr 1 do 11, Ostrowska, Pawia, Plater numery nieparzyste od nr 29 do końca, Poetycka, Pogodna numery nieparzyste od nr 1 do 41, Pogodna numery parzyste od nr 2 do 36, Ptasia, Pusta, Reymonta numery nieparzyste od nr 1 do 3, Reymonta nr 2, Słowackiego numery nieparzyste od nr 47 do końca, Słowackiego numery parzyste od nr 46 do końca, Sowińskiego, Strusia, Tuwima, Westerplatte, Wiązowska, Wiewiórcza, Zajęcza, Zakopiańska
16 Krajowa Szkoła Skarbowości, ul. Kolorowa 13 Otwock stały Nie Baśniowa, Billewiczówny, Brzóski, H. Ch. Andersena, Hajduczka, Jagienki, Jana Kazimierza, Juranda, Kolorowa, Kossaka, Krótka, Majowa numery parzyste od nr 58 do 112, Majowa numery nieparzyste od nr 81 do 171, Marszałkowska numery nieparzyste od nr 13 do końca, Marszałkowska numery parzyste od nr 10 do końca, Mlądzka, Niecała, Otwocka, Pogodna numery nieparzyste od nr 43 do końca, Pogodna numery parzyste od nr 38 do końca, Sienkiewicza, Skorupki, Skrzetuskiego, Słowicza, Sokola, Sowia, Stefana Czarnieckiego, Sucha, Szczygla, Teklińska, Tolińska, Wołodyjowskiego, Wysoka, Zagłoby, Zielona, Żurawia numery parzyste od nr 2 do 32, Żurawia numery nieparzyste od nr 1 do 39, Żwirki i Wigury
17 Osiedlowy Klub "Smok", ul. Warszawska 11/13 Otwock stały Nie Czaplickiego, Dłuskiego, Dr. Władysława Przygody numery nieparzyste, Feliksów, Goldflama numery nieparzyste od nr 1 do 9, Goldflama numery parzyste od nr 2 do 8A, Jana Pawła II numery nieparzyste od nr 63 do końca, Kościuszki numery nieparzyste od nr 1 do 3, Kościuszki numery parzyste od nr 2 do 6B, Plater numery nieparzyste od nr 1 do 27, Plater numery parzyste od nr 2 do 18, Reymonta numery nieparzyste od nr 5 do 23, Reymonta numery parzyste od nr 10 do 14A, Samorządowa numery nieparzyste od nr 1 do 13C, Słowackiego numery nieparzyste od nr 7 do 45A, Słowackiego numery parzyste od nr 4 do 44, Warszawska numery parzyste od nr 2 do 14, Warszawska numery nieparzyste od nr 1 do 15.
18 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Kościuszki 28 Otwock stały Tak Antoniego Obarskiego, Boczna, Chopina numery nieparzyste od nr 5 do końca, Chopina numery parzyste od nr 6 do końca, Dr. Józefa Geislera, Inwalidów Wojennych, Kopernika, Kościelna, Kościuszki numery nieparzyste od nr 5 do 39, Kościuszki numery parzyste od nr 8 do 32, prof. Stefana Kazimierza Malawskiego, Leśna, Przechodnia, Przeskok, Samorządowa numery parzyste od nr 8 do 10, Składowa, Warszawska numery parzyste od nr 18 do 42, Warszawska numery nieparzyste od nr 17 do 43, Widok, Willowa, Wrońskiego.
19 Liceum Ogólnokształcące Nr III, ul. Słowackiego 4/10 Otwock stały Tak Ceglana, Chopina nr 1, 1A, 1B, 3 i 4, Cisowa, Dr. Władysława Przygody numery parzyste, Grunwaldzka numery nieparzyste od nr 37 do 135, Grunwaldzka numery parzyste od nr 36 do 96T, Jałowcowa, K. Hoffmanowej, Konarskiego, Lelewela, Moniuszki, Reymonta numery nieparzyste od nr 25 do 47, Reymonta numery parzyste od nr 16 do 36/38, Samorządowa numery nieparzyste od nr 15 do końca, Samorządowa numery parzyste od nr 12 do 54, Słowackiego nr 2 i 3, Stefana Żeromskiego numery nieparzyste od nr 21 do 73W, Stefana Żeromskiego numery parzyste od nr 36 do 96D
20 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, ul. Konopnickiej 3 Otwock stały Tak Chłodna, Cybulskiego, Elizy Orzeszkowej nr 4, Jagiellońska, Józefa Piłsudskiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Kurnakowicza, Niemcewicza, Prusa, Stefana Żeromskiego numery nieparzyste od nr 1 do 17, Stefana Żeromskiego numery parzyste od nr 2 do 28, Struga, Szlachecka, Warszawska numery nieparzyste od nr 45 do 51, Warszawska nr 44
21 Przedszkole Nr 10, ul. Kochanowskiego 6 Otwock stały Nie Borowa, Gliniecka, Klonowa, Kochanowskiego, Pałacowa, Reymonta numery nieparzyste od nr 49 do końca, Reymonta numery parzyste od nr 38 do końca, Szpitalna, Świerkowa, Wierchowa
22 Przedszkole Nr 6, ul. Kubusia Puchatka 28 Otwock stały Nie Aleja Róż, Asnyka, Biruty, Cieszyńska, Elizy Orzeszkowej numery 8, 8A, 15, 16, 17, 18 i 18A, Fredry, Gabriela Narutowicza numery nieparzyste od nr 41 do 105, Gabriela Narutowicza numery parzyste od nr 52 do 108, Górnośląska, Kubusia Puchatka, Literacka, Ludwika Zamenhofa, Mochnackiego, Norwida, Ojca Rafała Kalinowskiego, Podgórska, Rejtana, Rodziewiczówny, Syrokomli, Szwoleżerów, Tatrzańska, Ujejskiego, Warszawska numery nieparzyste od nr 65 do końca, Warszawska numery parzyste od nr 66 do końca, Ziemowita
23 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Majowa 267 Otwock stały Tak Bociania, Koralowa, Krecia, Kręta, Laskowa numery parzyste od nr 2 do 40, Laskowa numery nieparzyste od nr 1 do 47, Majowa numery nieparzyste od nr 173 do końca, Majowa numery parzyste od nr 114 do końca, Młynarska, Mostowa, Ogrodnicza, Papuzia, Pąkowa, Rzeczna, Szyszkowa, Śliska, Zagajnikowa, Żabia, Żurawia numery nieparzyste od nr 41 do końca, Żurawia numery parzyste od nr 34 do końca
24 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Stefana Żeromskiego 235 Otwock stały Tak Andrzeja Sołtana, Ciasna, Grunwaldzka numery parzyste od nr 98 do końca, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Laskowa numery nieparzyste od nr 81 do końca, Laskowa numery parzyste od nr 194 do końca, Nadrzeczna, Nowa, Pokojowa, Rakowa, Sosnowe Wzgórze, Spartańska, Stefana Żeromskiego numery nieparzyste od nr 75 do końca, Stefana Żeromskiego numery parzyste od nr 98 do końca, Szosa Lubelska, Wspaniała, Wypoczynkowa
25 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Gabriela Narutowicza 275 Otwock stały Nie Bagnista, Batalionów Chłopskich, Chabrowa, Cicha, Dywizjonu 303, Gabriela Narutowicza numery parzyste od nr 110 do końca, Gabriela Narutowicza numery nieparzyste od nr 111 do końca, Górecka, Jaśminowa, Kaczeńców, Konwaliowa, Malwy, Nagietkowa, Niezapominajki, Polnych Kwiatów, Sasanki, Stawowa, Stokrotki, Tulipanowa, Zawilców, Zródlana
26 Klub Osiedlowy Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Grota", Osiedle Ługi, ul. Grota Roweckiego 2 Otwock stały Nie Danuty, Gen. Wł. Sikorskiego, Lecha
27 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o., Batorego 44 Otwock szpital Nie ul. Batorego 44
28 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. A. Grucy, Konarskiego 13 Otwock szpital Nie ul. Konarskiego 13
29 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Prusa 1/3 Otwock szpital Nie ul. Prusa 1/3
30 Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy, Reymonta 83/91 Otwock szpital Nie ul. Reymonta 83/91
1 Klub Wiejski w Pogorzeli, ul. Leśna 2 Pogorzel stały Tak Pogorzel
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, ul. Fabryczna 6 Stara Wieś stały Tak Glina, Stara Wieś
3 Szkoła Podstawowa w Ostrowie, 15 Ostrów stały Tak Dyzin, Jatne, Ostrowik, Ostrów
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Zośka w Celestynowie, ul. Wrzosowa 42 Celestynów stały Tak Celestynów-ulice: Bagno, Broniewskiego, Chopina, Dębowa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza, Inżynierska, Jankowskiego, Kolejowa, Kościuszki, Kupiecka, Kwiatowa, Ludowa, Mokra, Obrońców Pokoju, Otwocka, Plantowa, Poniatowskiego, Rejtana, Reymonta, Rękasa, Sporna, Stefana Żeromskiego, Świętego Kazimierza, Trytonów, Wojska Polskiego, Wschodnia, Zakręt, Żabia, Żurawia.
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Zośka w Celestynowie, ul. Świętego Kazimierza 55 Celestynów stały Nie Celestynów-ulice: Brzozowa, Czesława Skupiewskiego, Grabowa, Klonowa, Krótka, Laskowska, Leśna, Lipowa, Majora Henryka Sucharskiego, Miodowa, Narutowicza, Orzeszkowej, Osiecka, Partyzantów, Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Podgórna, Podleśna, Prosta, Prusa, Radzińska, Regucka, Różana, Szkolna, Wąska, Wesoła, Widok, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wrzosowa, Zacisze, Zielona, Zwyciezców, wieś Lasek.
6 Szkoła Podstawowa w Regucie, ul. Wiatraczna 13 Regut stały Tak Regut, Tabor
7 "Mała Szkoła"-Szkoła Podstawowa w Podbieli, 87 Podbiel stały Nie Podbiel, Ponurzyca
8 Remiza OSP w Zabieżkach, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3 Zabieżki stały Nie Zabieżki
9 Remiza OSP w Dąbrówce, ul. Strażacka 5 Dąbrówka stały Nie Dąbrówka
1 Centrum Kultury, ul. Widok 2 Karczew stały Nie Boh. Powstania Styczniowego, Częstochowska, Franciszka Bielińskiego, Ireny Maciejewskiej, Jakuba Winczakiewicza, Janusza Kusocińskiego, Romualda Traugutta, Rynek Zygmunta Starego, Widok, Górna, Karczówek, Kwiatowa, Ludwika i Jana Trzaskowskich, Łąkowa, Ogrodowa, Przechodnia, Spokojna, Świderska, Warszawska, Wiślana, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Anielin, Armii Krajowej, Brzozowa, Ciepłownicza, Czerwona Droga, Dojazd, Jagodne, Kolejkowa, Ks. Władysława Żaboklickiego, Podlaska, Przemysłowa, Stare Miasto, Torfy, Wschodnia, Zakolejkowa
2 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Otwocka 13 Karczew stały Nie Boh. Powstania Listopadowego, Chłopickiego, Ignacego Prądzyńskiego, Joachima Lelewela, Maurycego Mochnackiego, Niemcewicza, Ordona, Piotra Wysockiego, Podchorążych, Redutowa, Bednarska, Kościelna, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Piaski, Rzemieślnicza, Sosnowa, Stolarska, Ślepa, Ślusarska, Zatylna, Złotnicza, Gołębia, Jana Krzewniaka, Krótka, Leśna, Ochotników, Tadeusza Kościuszki, Wierzbowa
3 Przedszkole Nr 2, ul. Mikołaja Kopernika 13 Karczew stały Tak Bohaterów Westerplatte, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Henryka Sucharskiego, Hubala, Hugona Kołłątaja, Jana Matejki, Juliusza Słowackiego, Krakowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Stanisława Brzóski, Marii Skłodowskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Otwocka, Partyzantów, Różana, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa, Czesława Miłosza, Gen. Józefa Hallera, Jana Kochanowskiego, Ks. Bp. Ignacego Krasickiego, Ks. Bp. Władysława Miziołka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Leopolda Staffa, Mikołaja Reja, Wąska, Zakątek, Zaułek, Zbigniewa Herberta.
4 Przedszkole Nr 3, ul. Ks. Bp. Władysława Miziołka 52 Karczew stały Tak Generała Józefa Bema, Generała Władysława Sikorskiego, Gen. Stanisława Maczka
5 Przedszkole Nr 3, ul. Ks. Bp. Władysława Miziołka 52 Karczew stały Nie Generała Andersa, Generała St. Grota Roweckiego.
6 Szkoła Podstawowa, 50 Glinki stały Nie Glinki, Kosumce, Ostrówek
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 36 Sobiekursk stały Tak Całowanie, Całowanie-ulica: Leśna. Piotrowice, Piotrowice-ulice: Karoliny, Luizy, Jolanty, Szklarniowa. Sobiekursk, Sobiekursk-ulice: Hanny Moczulskiej, Brzozowa, Sosnowa. Brzezinka, Janów, Łukówiec, Łukówiec-ulica: Miła. Ostrówiec.
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Zamkowa 4 Otwock Wielki stały Tak Kępa Nadbrzeska, Nadbrzeż, Nadbrzeż-ulice: Główna, Spacerowa, Karczewska, Ogrodowa, Szkolna, Wenecka, Środkowa, Wiśniowa. Władysławów, Wygoda, Wygoda-ulica: Rozalii. Otwock Mały, Otwock Mały-ulice: Częstochowska od nr 53, Zacisze. Otwock Wielki-ulice: Górna, Polna, Wąska, Wiślana, Zamkowa, Jaśminowa, Dębowa.
9 Dom Pomocy Społecznej, Anielin 1 Karczew dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Urząd Gminy w Kołbieli, ul. Szkolna 1 Kołbiel stały Tak Kołbiel
2 Szkoła Podstawowa w Rudzienku, ul. Szkolna 11 Rudzienko stały Tak Rudzienko, Rudno, Teresin, Oleksin
3 Świetlica w Sępochowie, 51 Sępochów stały Nie Sępochów, Siwianka, Dobrzyniec, Borków
4 Szkoła Podstwowa w Człekówce, 62 Człekówka stały Tak Człekówka, Karpiska, Chrosna, Chrząszczówka
5 Szkoła Podstawowa w Kątach, ul. Królewska 58 Kąty stały Tak Kąty, Antoninek, Lubice
6 Świetlica w Sufczynie, 23 Sufczyn stały Nie Sufczyn, Wola Sufczyńska, Radachówka, Głupianka, Podgórzno, Władzin
7 Szkoła Podstawowa w Kołbieli, Szkolna 5 Kołbiel stały Tak Gadka, Bocian, Nowa Wieś, Stara Wieś Druga, Gózd, Skorupy
1 Szkoła Podstawowa w Osiecku, ul. Warszawska 61 Osieck stały Tak Górki, Wójtowizna, Sobienki, Pogorzel, Kolonia Pogorzel
2 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Natolinie, 40 Natolin stały Nie Czarnowiec, Lipiny, Natolin, Nowe Kościeliska, Stare Kościeliska
3 Szkoła Podstawowa w Augustówce, ul. Kolejowa 2 Augustówka stały Tak Augustówka
4 Szkoła Podstawowa w Osiecku, Warszawska 61 Osieck stały Tak Rudnik, Grabianka, Osieck
1 Publiczna Szkoła Postawowa w Sobieniach-Jeziorach, Garwolińska 14 Sobienie-Jeziory stały Tak Sobienie-Jeziory ul. Akacjowa, Brzozowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lipowa, Słoneczna, Sosnowa, Szmaragdowa, 1 Maja, Długa, Duży Rynek, Garwolińska, Partyzantów, Parysowska, Piaskowa, Polna, Tysiąclecia, Warszawska od nr 15A po stronie nieparzystej i do nr 22 po stronie parzystej, Wiślana, Cmentarna, Górna, Jaworowa, Krótka, Mały Rynek, Piwonińska, Piwonin
2 Świetlica Wiejska w Sobieniach-Jeziorach, Duży Rynek 25 Sobienie-Jeziory stały Nie Sobienie Szlacheckie, Sobienie-Jeziory ul. Warszawska od nr 17 po stronie nieparzystej i od nr 22A po stronie parzystej, Radwanków Królewski, Wysoczyn, Śniadków Dolny, Śniadków Górny, Śniadków Górny A
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Siedzowie, 30A Siedzów stały Tak Siedzów, Gusin, Szymanowice Duże, Szymanowice Małe
4 Puliczna Szkoła Podstawowa w Starym Zambrzykowie, 59 Stary Zambrzyków stały Nie Sobienie Kiełczewskie Pierwsze, Sobienie Kiełczewskie Drugie, Sewerynów, Zuzanów, Stary Zambrzyków, Nowy Zambrzyków, Przydawki, Karczunek
5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach, 13 Warszawice stały Tak Radwanków Szlachecki, Sobienie Biskupie, Warszawice, Dziecinów, Warszówka
1 Szkoła Podstawowa w Zakręcie, ul. Szkolna 11 Zakręt stały Tak ZAKRĘT
2 Świetlica w Duchnowie, ul. Wspólna 157 Duchnów stały Nie BORYSZEW, DUCHNÓW
3 Szkoła Podstawowa w Wiązownie-świetlica szkolna, ul. Kościelna 20 Wiązowna stały Tak WIĄZOWNA GMINNA, OSIEDLE PARKOWE
4 Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, ul. Kościelna 41 Wiązowna stały Tak WIĄZOWNA KOŚCIELNA
5 Przedszkole w Pęclinie, ul. Radosna 74 Pęclin stały Tak KĄCK, PĘCLIN
6 Szkoła Podstawowa w Gliniance-sala gimnastyczna, ul. Napoleońska 1 Glinianka stały Tak GLINIANKA I, GLINIANKA II, PORĘBY
7 Szkoła Podstawowa w Gliniance-sala lekcyjna, ul. Napoleońska 1 Glinianka stały Tak BOLESŁAWÓW, CZARNÓWKA, KRUSZÓWIEC, RZAKTA
8 Szkoła Podstawowa w Wiązownie-mała sala gimnastyczna, ul. Kościelna 20 Wiązowna stały Tak EMÓW, RADIÓWEK, DZIECHCINIEC, RUDKA, ŻANĘCIN
9 Szkoła Podstawowa w Malcanowie, ul. Mazowiecka 55 Malcanów stały Tak KOPKI, LIPOWO, MALCANÓW
10 Dom Kultury Nad Świdrem, ul. Doliny Świdra 6 Wola Karczewska stały Tak WOLA DUCKA, WOLA KARCZEWSKA
11 Świetlica w Majdanie, ul. Klubowa 8 Majdan stały Tak MAJDAN Z ZAGÓRZEM
12 Świetlica w Izabeli, ul. Postępu 23 Izabela stały Tak IZABELA, MICHAŁÓWEK
13 Świetlica w Stefanówce, ul. Sowia 8 Stefanówka stały Tak GÓRASZKA, STEFANÓWKA

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Otwock 8 35 120 6 54
0.0000020000Nr 2 Gmina Karczew 3 12 537 6 28
0.0000030000Nr 3 Gmina Józefów 4 14 981 5 27
0.0000040000Nr 4 Gmina Celestynów i Gmina Wiązowna 5 18 801 6 35
0.0000050000Nr 5 Gmina Kołbiel, Gmina Osieck i Gmina Sobienie-Jeziory 3 14 426 5 23
Podsumowanie 23 95 865 28 167

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 10 5 6 7 5 33
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 4 6 5 25
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 4 3 4 3 19
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 5 6 7 5 33
15 KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM KW NASZ WSPÓLNY DOM 10 5 6 7 5 33
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KWW TWOJA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 9 5 5 5 24

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 35 135 20 651 20 634 58.73% 0.05873
20 079 97.31% 0.09731
Tak
2 12 540 7 553 7 516 59.94% 0.05994
7 225 96.13% 0.09613
Tak
3 14 981 9 958 9 972 66.56% 0.06656
9 735 97.62% 0.09762
Tak
4 18 833 11 217 11 207 59.51% 0.05951
10 739 95.82% 0.09582
Tak
5 14 427 8 216 8 212 56.92% 0.05692
7 819 95.21% 0.09521
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 240 33 20.22% 0.02022
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 528 25 15.34% 0.01534
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 631 19 4.73% 0.00473
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 638 33 31.72% 0.03172
15 KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM 11 733 33 21.10% 0.0211
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 3 827 24 6.88% 0.00688

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 240 33 5 20.22% 0.02022
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 528 25 4 15.34% 0.01534
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 631 19 0 4.73% 0.00473
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 638 33 8 31.72% 0.03172
Tak
15 KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM 11 733 33 5 21.10% 0.0211
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 3 827 24 1 6.88% 0.00688
Tak

Rada Powiatu w Otwocku - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 SZCZEPANIAK Zbigniew Janusz 2 494 12.42% 0.01242
Tak
1 2 2 GOLIŃSKI Janusz Zbigniew 330 1.64% 0.00164
Tak
1 2 3 SZYMAŃSKA Ewa Maria 222 1.11% 0.00111
Nie
1 2 4 STOCKA Barbara Stanisława 109 0.54% 0.00054
Nie
1 2 5 WITOS Renata 69 0.34% 0.00034
Nie
1 2 6 RYCHALSKI Jan 110 0.55% 0.00055
Nie
1 2 7 PSZONKA Rafał 105 0.52% 0.00052
Nie
1 2 8 ŻOŁĄDEK Tomasz Leon 96 0.48% 0.00048
Nie
1 2 9 JAREK Anna Helena 88 0.44% 0.00044
Nie
1 2 10 BOCZARSKI Krzysztof Jarosław 176 0.88% 0.00088
Nie
1 4 1 CZARNOWSKI Jacek Ryszard 1 783 8.88% 0.00888
Tak
1 4 2 WIĄZOWSKI Jarosław 492 2.45% 0.00245
Nie
1 4 3 RUTKOWSKA Katarzyna 418 2.08% 0.00208
Nie
1 4 4 WRÓBLEWSKA Aneta Barbara 239 1.19% 0.00119
Nie
1 4 5 SZCZEPAŃSKI Łukasz Jerzy 158 0.79% 0.00079
Nie
1 4 6 RAWSKA-LACHOWICZ Karolina 104 0.52% 0.00052
Nie
1 4 7 LEJA Jacek Maksymilian 142 0.71% 0.00071
Nie
1 4 8 MAKOWSKA Olga Katarzyna 193 0.96% 0.00096
Nie
1 4 9 GAŁABUDA Grzegorz 46 0.23% 0.00023
Nie
1 4 10 AJDACKI Paweł 516 2.57% 0.00257
Tak
1 8 1 SŁAWIŃSKI Patryk Leon 581 2.89% 0.00289
Nie
1 8 2 BĄK Sylwester Grzegorz 125 0.62% 0.00062
Nie
1 8 3 PUCHALSKA Katarzyna 219 1.09% 0.00109
Nie
1 8 4 STRACZYŃSKA Anna 73 0.36% 0.00036
Nie
1 8 5 STRACZYŃSKI Michał Jerzy 64 0.32% 0.00032
Nie
1 10 1 KUDLICKI Piotr Mateusz 3 702 18.44% 0.01844
Tak
1 10 2 MUSIELAK Dorota Izabela 664 3.31% 0.00331
Nie
1 10 3 KOŁODZIEJCZYK Dariusz 839 4.18% 0.00418
Tak
1 10 4 RYSZKOWSKI Adam 267 1.33% 0.00133
Nie
1 10 5 LACH Wiktor Maurycy 202 1.01% 0.00101
Nie
1 10 6 GRZYBOWSKI Edward 160 0.80% 0.0008
Nie
1 10 7 CEGIELSKA-MATYSIAK Małgorzata Barbara 174 0.87% 0.00087
Nie
1 10 8 PAPIS Ewa Łucja 264 1.31% 0.00131
Nie
1 10 9 ZRĄBKOWSKA-ANUSIK Joanna 69 0.34% 0.00034
Nie
1 10 10 KOSIŃSKI Robert Marek 709 3.53% 0.00353
Tak
1 15 1 SZCZEGIELNIAK Krzysztof Jan 638 3.18% 0.00318
Tak
1 15 2 PAROL Barbara 353 1.76% 0.00176
Nie
1 15 3 SZACIŁŁO Andrzej Ryszard 514 2.56% 0.00256
Nie
1 15 4 SIARKIEWICZ Dorota Zofia 264 1.31% 0.00131
Nie
1 15 5 HAJDACKI Jacek Jan 491 2.45% 0.00245
Nie
1 15 6 CELIŃSKI Tomasz Wojciech 250 1.25% 0.00125
Nie
1 15 7 URBAŃSKA Janina Iwona 79 0.39% 0.00039
Nie
1 15 8 TRZASKOWSKI Paweł 97 0.48% 0.00048
Nie
1 15 9 PÓŁTORAK Kazimierz 43 0.21% 0.00021
Nie
1 15 10 KOCISZEWSKA Beata Małgorzata 246 1.23% 0.00123
Nie
1 16 1 KRZYŻANOWSKI Ireneusz 269 1.34% 0.00134
Nie
1 16 2 CICHOCKA Katarzyna Barbara 392 1.95% 0.00195
Nie
1 16 3 CHMIELEWSKA-GŁADEK Aneta Ewa 59 0.29% 0.00029
Nie
1 16 4 DENKA Krzysztof Antoni 99 0.49% 0.00049
Nie
1 16 5 KWOLCZAK-EL KORBI Irena Maria 29 0.14% 0.00014
Nie
1 16 6 BRZEZIŃSKA Jolanta 54 0.27% 0.00027
Nie
1 16 7 TRUSZEWSKI Hubert 54 0.27% 0.00027
Nie
1 16 8 KUŹMIŃSKA Edyta Agnieszka 42 0.21% 0.00021
Nie
1 16 9 LECH Andrzej 104 0.52% 0.00052
Nie
2 2 1 PSZONKA Mirosław Antoni 1 001 13.85% 0.01385
Tak
2 2 2 PIOTROWSKI Krzysztof Henryk 280 3.88% 0.00388
Nie
2 2 3 SZOSTAK Mariusz Henryk 209 2.89% 0.00289
Nie
2 2 4 KUREK Agata Magdalena 98 1.36% 0.00136
Nie
2 2 5 BIELICKA Anna Iwona 128 1.77% 0.00177
Nie
2 4 1 MAJEWSKI Rafał 395 5.47% 0.00547
Nie
2 4 2 SIWAK Aneta Teresa 170 2.35% 0.00235
Nie
2 4 3 SIERAŃSKA Marta 164 2.27% 0.00227
Nie
2 4 4 SZYBIAK Marcin Jerzy 51 0.71% 0.00071
Nie
2 8 1 BIELAK Dawid Sylwester 163 2.26% 0.00226
Nie
2 8 2 JANISZEWSKI Paweł 65 0.90% 0.0009
Nie
2 8 3 CZUB Monika 73 1.01% 0.00101
Nie
2 8 4 TRZASKOWSKA Sylwia Ewa 74 1.02% 0.00102
Nie
2 10 1 OLPIŃSKI Marcin Sebastian 806 11.16% 0.01116
Tak
2 10 2 KĘDZIERSKA Ewa Elżbieta 257 3.56% 0.00356
Nie
2 10 3 KAMIŃSKA Elżbieta Małgorzata 191 2.64% 0.00264
Nie
2 10 4 TRZASKOWSKA Agnieszka 277 3.83% 0.00383
Nie
2 10 5 ŻELAZKO Krzysztof Marek 652 9.02% 0.00902
Nie
2 15 1 DĄBROWSKA Alicja 196 2.71% 0.00271
Nie
2 15 2 ZAKRZEWSKA Anna 149 2.06% 0.00206
Nie
2 15 3 NOJEK Andrzej Krzysztof 60 0.83% 0.00083
Nie
2 15 4 PRZYBYSZ Hubert 132 1.83% 0.00183
Nie
2 15 5 OLSZEWSKI Marek Mikołaj 100 1.38% 0.00138
Nie
2 16 1 OLSZEWSKA Grażyna 593 8.21% 0.00821
Tak
2 16 2 LEŚNIEWSKA Danuta 200 2.77% 0.00277
Nie
2 16 3 NIEDZIÓŁKA Piotr 156 2.16% 0.00216
Nie
2 16 4 MARTON Tadeusz 231 3.20% 0.0032
Nie
2 16 5 RADZIK Katarzyna 354 4.90% 0.0049
Nie
3 2 1 CIORGA Kazimierz 281 2.89% 0.00289
Nie
3 2 2 WASILEWSKA Krystyna Teresa 114 1.17% 0.00117
Nie
3 2 3 JESIOTR Anna 109 1.12% 0.00112
Nie
3 2 4 DĘBAŁA Adam Józef 80 0.82% 0.00082
Nie
3 2 5 ŻELAZOWSKI Krzysztof Franciszek 80 0.82% 0.00082
Nie
3 2 6 KAMIŃSKA Anna Aleksandra 109 1.12% 0.00112
Nie
3 4 1 WIĘCKOWSKA Bogumiła Alicja 919 9.44% 0.00944
Tak
3 4 2 WÓJCIK Katarzyna Kamila 324 3.33% 0.00333
Nie
3 4 3 WALKIEWICZ Waldemar Lucjan 166 1.71% 0.00171
Nie
3 4 4 JAŚKIEWICZ Mariola Hanna 144 1.48% 0.00148
Nie
3 4 5 SIERPIŃSKI Marcin Stanisław 138 1.42% 0.00142
Nie
3 4 6 WOJTYRA Andrzej Paweł 425 4.37% 0.00437
Nie
3 8 1 BUKOWSKA Agnieszka Katarzyna 358 3.68% 0.00368
Nie
3 8 2 MISZYK-MIŃSKI Michał Adam 67 0.69% 0.00069
Nie
3 8 3 JABŁOŃSKI Konrad Hubert 67 0.69% 0.00069
Nie
3 10 1 KOPACZEWSKI Jarosław Andrzej 1 306 13.42% 0.01342
Tak
3 10 2 FALIŃSKI Sławomir 438 4.50% 0.0045
Nie
3 10 3 MASIK Klaudia Anna 340 3.49% 0.00349
Nie
3 10 4 KIELER Joanna 68 0.70% 0.0007
Nie
3 10 5 LASOCKA Izabela Julita 153 1.57% 0.00157
Nie
3 10 6 ROWICKI Marek Mieczysław 172 1.77% 0.00177
Nie
3 15 1 KRUSZEWSKI Stanisław 2 704 27.78% 0.02778
Tak
3 15 2 UZARSKA Teresa 238 2.44% 0.00244
Nie
3 15 3 BŁASZCZYK Kinga Maria 455 4.67% 0.00467
Tak
3 15 4 POPIS Tadeusz Marian 125 1.28% 0.00128
Nie
3 15 5 SIWEK Elżbieta 251 2.58% 0.00258
Nie
3 15 6 NOWACZEWSKI Ryszard 104 1.07% 0.00107
Nie
4 2 1 GRAJDA Dariusz Grzegorz 1 586 14.77% 0.01477
Tak
4 2 2 ŁĄTKA Agnieszka Ewa 207 1.93% 0.00193
Nie
4 2 3 MARKOWSKA Barbara 367 3.42% 0.00342
Nie
4 2 4 POKRYWCZYŃSKI Jerzy 165 1.54% 0.00154
Nie
4 2 5 OBARA-MORAWSKA Krystyna Maria 44 0.41% 0.00041
Nie
4 2 6 NOWAK Kazimierz 53 0.49% 0.00049
Nie
4 2 7 BĘTKOWSKA Anna 99 0.92% 0.00092
Nie
4 4 1 KOCZOROWSKA Jolanta Maria 972 9.05% 0.00905
Tak
4 4 2 GIRUĆ Zbigniew Feliks 73 0.68% 0.00068
Nie
4 4 3 SZULIK Urszula 202 1.88% 0.00188
Nie
4 4 4 WRZEŚNIEWSKI Ryszard 93 0.87% 0.00087
Nie
4 4 5 ŁUKOMSKA Magdalena Maria 201 1.87% 0.00187
Nie
4 8 1 ROGALA Jolanta 235 2.19% 0.00219
Nie
4 8 2 SKAWIŃSKI Łukasz Tadeusz 109 1.01% 0.00101
Nie
4 8 3 TOMASZEWSKA-SIBILSKA Dorota Maria 55 0.51% 0.00051
Nie
4 8 4 SIERGIEJUK Wojciech 55 0.51% 0.00051
Nie
4 10 1 SREBNICKI Roman 1 292 12.03% 0.01203
Tak
4 10 2 SZELEST Małgorzata 322 3.00% 0.003
Nie
4 10 3 LISIAK Adam 520 4.84% 0.00484
Nie
4 10 4 ZAWADA Paweł Marcin 578 5.38% 0.00538
Tak
4 10 5 BORKOWSKI Tadeusz Emil 158 1.47% 0.00147
Nie
4 10 6 DOMAŃSKA Zyta Magdalena 98 0.91% 0.00091
Nie
4 10 7 SOBOTA Ewelina 379 3.53% 0.00353
Nie
4 15 1 KILBACH Grażyna Dorota 718 6.69% 0.00669
Tak
4 15 2 RUTKOWSKA Aleksandra Agnieszka 606 5.64% 0.00564
Nie
4 15 3 WYGLĄDAŁA Tomasz 455 4.24% 0.00424
Nie
4 15 4 WRÓBEL Marzena Barbara 352 3.28% 0.00328
Nie
4 15 5 BORUC Marcin Krzysztof 242 2.25% 0.00225
Nie
4 15 6 MELANIUK Ewa Irena 105 0.98% 0.00098
Nie
4 15 7 WINIARSKI Maciej 165 1.54% 0.00154
Nie
4 16 1 GÓRKA Stanisław Kazimierz 96 0.89% 0.00089
Nie
4 16 2 NOWACKI Dariusz 37 0.34% 0.00034
Nie
4 16 3 SADOWSKI Roman 23 0.21% 0.00021
Nie
4 16 4 WYSZKOWSKA Zdzisława Teresa 6 0.06% 6.0E-5
Nie
4 16 5 ŻURAWSKA Mirella 71 0.66% 0.00066
Nie
5 2 1 BARTNICKA Aneta Renata 1 217 15.56% 0.01556
Tak
5 2 2 ZYCH Zdzisław Grzegorz 457 5.84% 0.00584
Nie
5 2 3 SOKÓŁ Dariusz Mirosław 500 6.39% 0.00639
Nie
5 2 4 NIELIPIŃSKA Ewa 65 0.83% 0.00083
Nie
5 2 5 LORENS Aleksander Franciszek 192 2.46% 0.00246
Nie
5 8 1 WIEDEŃSKI Andrzej Robert 82 1.05% 0.00105
Nie
5 8 2 KUROWSKA Agata 101 1.29% 0.00129
Nie
5 8 3 KOWALSKI Piotr Grzegorz 65 0.83% 0.00083
Nie
5 10 1 OLSZEWSKI Krzysztof 1 592 20.36% 0.02036
Tak
5 10 2 PRASUŁA Marian Stanisław 509 6.51% 0.00651
Nie
5 10 3 PODNIESIŃSKA Monika 165 2.11% 0.00211
Nie
5 10 4 ORŁOŚ-ARASZKIEWICZ Marta Maria 115 1.47% 0.00147
Nie
5 10 5 SKONIECZNY Łukasz Konrad 200 2.56% 0.00256
Nie
5 15 1 MICHALCZYK Grzegorz 695 8.89% 0.00889
Tak
5 15 2 ZAWADA Aneta 390 4.99% 0.00499
Nie
5 15 3 WACHOWSKA Bożena 100 1.28% 0.00128
Nie
5 15 4 BĄK Jarosław Jan 300 3.84% 0.00384
Nie
5 15 5 ROSŁONIEC Grzegorz Dariusz 116 1.48% 0.00148
Nie
5 16 1 KOWALSKI Adam 403 5.15% 0.00515
Nie
5 16 2 CHOIM Mirosław 424 5.42% 0.00542
Nie
5 16 3 BANASZEK Katarzyna 43 0.55% 0.00055
Nie
5 16 4 WOJTASIK Hubert Robert 7 0.09% 9.0E-5
Nie
5 16 5 LASKOWSKA Bogumiła Krystyna 81 1.04% 0.00104
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Otwocki - ogółem 9 149 114 119 906 95 865 86 5 2 1
Gminy ogółem 8 126 109 119 906 95 865 86 5 2 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 42 789 35 120 30 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 7 105 105 77 117 60 745 56 5 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 28 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 32 1
Ogółem 60 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 167 77 46% 90 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 215 101 47% 114 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 291 124 43% 167 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 9 2 22% 7 78%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 10 2 20% 8 80%
Ogółem 673 302 45% 371 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 51 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 45 44 45
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 44 46 43
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 40 53
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 44 48 43
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 81 28 35% 53 65%
30-39 153 74 48% 79 52%
40-59 323 149 46% 174 54%
60+ 116 51 44% 65 56%
Ogółem 673 302 45% 371 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 2 0 0% 2 100%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 20 3 15% 17 85%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 26 4 15% 22 85%