Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 72 925
Wyborców 59 390
Obwodów 74
  • Wybory do Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto ostrozw mazowieckaMiasto Ostrów Mazowiecka 13 3 21 15 124
gmina andrzejewoGmina Andrzejewo 4 15 15 49 49
gmina boguty-piankiGmina Boguty-Pianki 5 15 15 29 29
gmina brokGmina Brok 3 15 15 25 25
gmina malzkinia gozrnaGmina Małkinia Górna 13 15 15 48 48
gmina nurGmina Nur 4 15 15 43 43
gmina ostrozw mazowieckaGmina Ostrów Mazowiecka 16 15 15 32 32
gmina stary lubotynzGmina Stary Lubotyń 6 15 15 21 21
gmina szulborze wielkieGmina Szulborze Wielkie 2 15 15 28 28
gmina wazsewoGmina Wąsewo 5 15 15 40 40
gmina zarezby koszcielneGmina Zaręby Kościelne 3 15 15 29 29

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Liga Obrony Kraju, ul. Różańska 5 Ostrów Mazowiecka stały Nie ANTONIEGO SŁONIMSKIEGO, ANTONIEGO WRÓBLEWSKIEGO, BŁAŻEJA STOLARSKIEGO, DOBRA, GĘSIA, HENRYKA GOSIEWSKIEGO, IGLASTA, JAGODOWA, KONSTANTEGO I GAŁCZYŃSKIEGO, KRUCZA, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO parzyste: 10 - 16, 17 - 19, KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, LEŚNA 19 - 78, MACIEJA RATAJA, MAKSYMILIANA MALINOWSKIEGO, PASTERSKA, PRZESKOK, PUŁKOWNIKA WITOLDA SZTARKA, SERWISOWA, TADEUSZA GAJCEGO, TOMASZA NOCZNICKIEGO, WARSZAWSKA, WINCENTEGO WITOSA, ZBIGNIEWA HERBERTA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, BĄKÓWKA, BŁĘKITNA, BOROWIKOWA, CYTRYNOWA, DZIKA, GRZYBOWA, JANA MATEJKI, KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, KUBUSIA PUCHATKA, ŁAMANA, MARCINA MIESZKA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII I JÓZEFA ŚWIDERSKICH, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, OSKARA KOLBERGA, OWOCOWA, PARCELACYJNA, PODLEŚNA, RADOSNA, RUMIANKOWA, RYCERSKA, ROT. WITOLDA PILECKIEGO, RÓŻANA, RÓŻAŃSKA, SPACEROWA, STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA, TAMKOWA, UROCZA, WIDNA, WIŚNIOWA, WOJSKA POLSKIEGO, WYZWOLENIA, ZIELNA
2 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Partyzantów 39 Ostrów Mazowiecka stały Nie 63 - GO ROKU parzyste: 14 - 24, 25 - 63, BOLESŁAWA LEŚMIANA, BROKOWSKA, GAJOWA, GEN. MARIANA LANGIEWICZA, GUSTAWA MORCINKA, JANA LECHONIA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, JULIANA PRZYBOSIA, JULIANA TUWIMA, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA PRZERWY TETMAJERA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO 1 - 9, nieparzyste: 11 - 15, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI, LEOPOLDA STAFFA, LEŚNA 1 - 18, NA POLANCE, POPRZECZNA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SOSNOWA, STANISŁAWA WITKIEWICZA, TADEUSZA BOROWSKIEGO, ZACISZNA, ZIELONA, ADAMA MICKIEWICZA, BOLESŁAWA PRUSA 1 - 24, 26 - 46 parzyste, JAGIELLOŃSKA, KRÓLOWEJ BONY, OGRODOWA, STEFANA OKRZEI
3 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Partyzantów 39 Ostrów Mazowiecka stały Tak 63 - GO ROKU 1 - 13B, nieparzyste: 15 - 23, AKACJOWA, ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWLA II, BILLEWICZÓWNY, BRZOZOWA, BUKOWA, DĘBOWA, ECHA LEŚNE, GŁOWACKIEGO, GRÓDŹKI, HAJDUCZKA, JANA SKRZETUSKIEGO, JESIONOWA, KAMIENNA, KACZA, KALINOWA, KETLINGA, KIEMLICZÓW, KSIĘŻYCOWA, LAWENDOWA, ŁĄKOWA, MAGNOLII, MALINOWA, MAZOWIECKA, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, MORELOWA, OLSZYNOWA, PARKOWA, PAWŁA SAPIEHY, PIASKOWA, PODSTOCZYSKO, PROSTA, ROCHA KOWALSKIEGO, SREBRNA, ŚWIERKOWA, WITAMINOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO od 47 do końca numery nieparzyste, od 88 do końca numery parzyste, WRZOSOWA
4 Miejskie Przedszkole Nr 2, ul. Zwycięstwa 2 Ostrów Mazowiecka stały Tak 18 PAL, ADAMA ASNYKA, BOLESŁAWA PRUSA 25 - 47 nieparzyste, od 48 do końca, CICHA, HARCERSKA, HENRYKA SUCHARSKIEGO, JASNA, KLONOWA, MARII RODZIEWICZÓWNY, MIKOŁAJA REJA, MIODOWA, MIŁA, OKRĘŻNA, POGODNA, PUSTA, PRZYJAŹNI, ROBOTNICZA, SIELSKA, SŁONECZNA, ZŁOTA, ZWYCIĘSTWA, ŻURAWIA, BŁOTNA, CMENTARNA, DZIAŁKOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 1 - 46, 48 - 74 parzyste, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JULIANA FAŁATA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, MAKSYMILIANA GIERYMSKIEGO, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA NOAKOWSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA
5 Centrum Integracji Społecznej, ul. Chopina 2b Ostrów Mazowiecka stały Nie 3 - GO MAJA 41 - 63 nieparzyste, od 64 do końca, KRÓTKA, LUDWIKA MIECZKOWSKIEGO, PARTYZANTÓW, STANISŁAWA DUBOISA 1 - 15, 17 - 21 nieparzyste, STEFANA BATOREGO, DOLNA, FRYDERYKA CHOPINA, HENRYKA TRĘBICKIEGO, IGNACEGO MYSTKOWSKIEGO, JANA DŁUGOSZA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA ONUFREGO ZAGŁOBY, JAŚMINOWA, KAROLA FRYCZEGO, KSIĄŻĘCA, KWIATOWA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, PIOTRA SKARGI, Pl. LUDWIKA WARYŃSKIEGO, PŁK. KAROLA PIŁATA, STANISŁAWA STASZICA, TARGOWA, WIEJSKA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 1 - 46, 48 - 86 parzyste, WYSOKA
6 Zespół Szkół Nr 2, ul. Tadeusza Kościuszki 8 Ostrów Mazowiecka stały Nie 3 - GO MAJA 2 - 40, 48 - 62 parzyste, JANA KILIŃSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KSIĘDZA JANA SOBOTKI, PLAC WOLNOŚCI , TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1 - 32A, 39
7 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Grota Roweckiego 6 Ostrów Mazowiecka stały Tak ARMII KRAJOWEJ od 1 do końca numery nieparzyste, CHABROWA, GOŁĘBIA, JANA NAJMOŁY, LUBIEJEWSKA 18 - 26 parzyste, 27 - 94, MŁYŃSKA, ORZECHOWA, PASAŻERSKA, PETRONELI PAWŁOWSKIEJ, PÓŁNOCNA, PTASIA, SADOWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 51 do końca, TOROWA, WIADUKTOWA, WIATRACZNA, WILEŃSKA, WIOSENNA, WODNA, WSCHODNIA, ZACHODNIA, ZŁOTYCH KŁOSÓW, ŚCIENNA
8 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Grota Roweckiego 6 Ostrów Mazowiecka stały Tak JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, LUBIEJEWSKA 1 - 2, 3 - 6, 7 - 17, 19 - 25 nieparzyste, 11 LISTOPADA, GEN. STEFANA GROTA ROWECKIEGO, INWALIDÓW, LUBIEJEWSKA 2A - 2D parzyste, 6A, Pl. KSIĘŻNEJ ANNY MAZOWIECKIEJ, POCZTOWA
9 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Szkoły Podchorążych Piechoty 1 Ostrów Mazowiecka stały Nie ALIBABY, ALLADYNA, ARTYLERYJSKA, BAGIŃSKA, BAJECZNA, BAJKOWA, BAŻANTOWA, DIAMENTOWA, JANA BRZECHWY, FERDYNANDA RUSZCZYCA, FIOŁKOWA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 47 - 75 nieparzyste, od 76 do końca, IRYSOWA, JÓZEFA BEMA, KAMERALNA, KADETÓW, KAWALERYJSKA, LEGIONOWA, LOTNICZA, SAPERSKA, SEZAMKOWA, UŁANÓW, WALECZNA, WRONIA, ŻOŁNIERSKA, BIAŁA, BOROWA, FABRYCZNA, GEN. MARIANA KUKIELA, KOLEJOWA, LUBIEJEWSKA od 95 do końca, ŁĄCZNA, MJR ANTONIEGO MISZEWSKIEGO, OFICERSKA, PŁK ALEKSANDRA HERTELA, PŁK JANA RZEPECKIEGO, PŁK. MARIANA RAGANOWICZA, SPOKOJNA, STACYJNA, STRZELECKA, SZKOŁY PODCHORĄŻYCH PIECHOTY, WĄSKA, WESOŁA, ŻALE, ŻWIROWA
10 Szkoła Podstawowa Nr 3, Widnichowska 4 Ostrów Mazowiecka stały Tak ARMII KRAJOWEJ od 2 do końca numery parzyste, LIPOWA, WIDNICHOWSKA od 22B do końca, NOWA, STEFANA SUDOŁA, WIDNICHOWSKA 3A, 5A - 21
11 Szkoła Podstawowa Nr 3, Widnichowska 4 Ostrów Mazowiecka stały Tak 1000 - LECIA, ANDRZEJA KMICICA, BOHATERÓW PECYNKI, BOJ. O WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ, DR. EUGENIUSZA RYTLA, EMILII PLATER, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, HENRYKA SIENKIEWICZA, JANA ZAKRZEWSKIEGO, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KOLARSKA, KWIATÓW POLSKICH, MARII KONOPNICKIEJ, PIĘKNA, ROMANA RUBINKOWSKIEGO, SPORTOWA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SZKOLNA, TECHNIKÓW, TĘCZOWA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WÓJTOWSKA, ALFREDA WIECZORKA, ANTONIEGO BAŁDYGI, BIELSKA, BURSZTYNOWA, CEDROWA, CISOWA, CYPRYSOWA, JANA HARUSEWICZA, JANA RADWAŃSKIEGO, JODŁOWA, KASZTANOWA, KONWALIOWA, KSAWEREGO TACZANOWSKIEGO, LAZUROWA, LEONA SUROWSKIEGO, MAŁKIŃSKA, MODRA, MODRZEWIOWA, POZIOMKOWA, STANISŁAWA DUBOISA 16 - 22 parzyste, od 23 do końca, SZPITALNA, ŚNIEŻNA, TADEUSZA KOLASIŃSKIEGO, WSPÓLNA, ZAWISZY, ZDROJOWA
12 Liceum Ogólnokształcące, ul. Kościuszki 36 Ostrów Mazowiecka stały Nie TADEUSZA KOŚCIUSZKI 40 - 50 parzyste, KAZIMIERZA WARCHALSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 36 - 38D parzyste, WIDNICHOWSKA 1 - 3, 5
13 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Duboisa 68 Ostrów Mazowiecka szpital Nie Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
1 Szkoła Podstawowa, ul. Srebińska 12a Andrzejewo stały Tak Andrzejewo, Andrzejewo-Kolonie, Andrzejewo-Zarzecze, Jabłonowo-Klacze. Przeździecko-Jachy, Przeździecko-Grzymki, Łętownica-Parcele.
2 Szkoła Podstawowa, Srebińska 12a Andrzejewo stały Tak Dąbrowa, Nowa Ruskołęka, Pieńki-Żaki, Załuski-Lipniewo, Żelazy-Brokowo, Przeździecko-Dworaki, Pieńki Wielkie, Pieńki-Sobótki, Olszewo-Cechny, Mianowo, Gołębie-Leśniewo, Godlewo-Gorzejewo, Janowo, Kuleszki-Nienałty.
3 Szkoła Podstawowa, 40a Stara Ruskołęka stały Nie Króle Duże, Króle Małe, Jasienica-Parcele, Kowalówka, Ruskołęka-Parcele, Pęchratka Mała, Stara Ruskołęka
4 Świetlica Wiejska, Zaręby-Warchoły stały Nie Ołdaki-Polonia, Grodzick-Ołdaki, Przeździecko-Lenarty, Zaręby-Bolędy, Zaręby-Choromany, Zaręby-Warchoły
1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Pawła Olszewskiego 2 Boguty-Pianki stały Tak Sołectwa: Boguty-Pianki, Boguty-Rubiesze, Boguty-Żurawie, Drewnowo-Lipskie, Drewnowo-Ziemaki, Kamieńczyk-Ryciorki, Kamieńczyk Wielki, Kunin-Zamek, Szpice-Chojnowo.
2 Szkoła Podstawowa, 10 Białe-Szczepanowice stały Tak Sołectwa: Białe-Kwaczoły, Białe-Misztale, Białe-Szczepanowice, Drewnowo-Gołyń, Godlewo-Łuby.
3 Szkoła Podstawowa, 46 Kutyłowo-Perysie stały Tak Sołectwa: Boguty-Milczki, Kutyłowo-Perysie, Kutyłowo-Skupie, Trynisze-Kuniewo, Trynisze-Moszewo, Złotki-Przeczki, Złotki-Stara Wieś.
4 Szkoła Podstawowa, 18 Tymianki-Bucie stały Nie Sołectwa: Tymianki-Adamy, Tymianki-Bucie, Tymianki-Okunie.
5 Szkoła Podstawowa, 58 Zawisty, Zawisty-Dworaki stały Nie Sołectwa: Godlewo-Baćki, Kraszewo-Czarne, Zabiele-Pikuły, Zawisty-Dworaki.
1 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych, ul. Jana Pawła II 50 Brok stały Tak m. Brok ulice: Armii Krajowej, Błotna, Botaniczna, Cicha, Głęboka, Jana Pawła II, Komorówka, Kościuszki, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Łysa Góra, Plac Kościelny, Plac Szkolny, Pocztowa, Poprzeczna, Przemysłowa, Rybacka, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stodolna, Szczygielskiego, Warszawska, Wąska, Wójcickiego, Wspólna, Wyzwolenia, Zamkowa, Zjazd. Sołectwo Czuraj: ulica Czuraj. Sołectwo Stare Miasto – ulice: Małkińska, Murawska, Nakły, Ostrowski Gościniec, Przychód, Stare Miasto, Zarycze. Sołectwo Zamoście – ulice: Podducze, Polna, Przyleśna, Zamoście
2 Szkoła Podstawowa, 86 Kaczkowo Stare stały Nie Sołectwo Kaczkowo Nowe: wieś Kaczkowo Nowe. Sołectwo Kaczkowo Stare: wieś Kaczkowo Stare.
3 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych, ul. Jana Pawła II 50 Brok stały Tak m. Brok ulice: Dąbrowskiego, Jana Kołłątaja, Konopnickiej, Krótka, Mickiewicza, Narutowicza, Ostrowska, Parkingowa, Pułtuska, Promenada, Przystań, Reymonta, Sienkiewicza, Słoneczna, Strażacka, Szeroka, Szosowa, Traugutta, Turystyczna, Wesoła, Zacisze, Zielona. Sołectwo Bojany: wieś Bojany. Sołectwo Brzostowa: Akacjowa, Brzostowa, Dobra, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Klonowa, Konwalii, Leśna, Letniskowa, Ludwinowo, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Piaskowa, Piesza, Radosna, Sosnowa, Stokrotki, Świerkowa, Tartaczna, Wakacyjna, Wczasowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzosowa, Żurawieniec, Żywiczna. Sołectwo Laskowizna: wieś Laskowizna, wieś Puzdrowizna
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Ostrowska 58 Małkinia Górna stały Nie Sołectwa: Małkinia Górna I ulice: Brokowska, Kościelna, Ostrowska, 1 Maja , Strażacka, Jana III Sobieskiego, Małkinia Mała-Przewóz
2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Przedszkolna 3 Małkinia Górna stały Tak Sołectwo Małkinia Górna II ulice: Biegańskiego, Kolejowa, Lipowa, Mickiewicza, Nurska, Piaski, Sienkiewicza, Wilczyńskiego
3 Przedszkole Samorządowe, ul. Przedszkolna 2 Małkinia Górna stały Nie Sołectwo Małkinia Górna III ulice: Cicha, Przedszkolna
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Leśna 15 Małkinia Górna stały Tak Sołectwa: Małkinia Górna III ul. Leśna 3; Małkinia Górna IV ul. Leśna
5 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Leśna 15 Małkinia Górna stały Tak Sołectwo Małkinia Górna V ulice: Chopina, Jana Pawła II, Kochanowskiego, Konopnickiej, Konstytucji 3 Maja, Kopernika, M. C. Skłodowskiej, Słowackiego, Witosa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Żeromskiego, 15 Sierpnia, ul. 11 Listopada
6 Szkoła Podstawowa, ul. Prymasa Tysiąclecia 49 Kiełczew stały Nie Sołectwo: Kiełczew
7 Szkoła Podstawowa, 60 Prostyń stały Tak Sołectwo: Prostyń
8 Świetlica, 24A Grądy stały Tak Sołectwa: Borowe, Treblinka (w skład sołectwa Treblinka wchodzą miejscowości Treblinka i Boreczek), Grądy, Poniatowo
9 Budynek byłej Szkoły Podstawowej, 58 Kańkowo stały Tak Sołectwa: Kańkowo, Zawisty Podleśne
10 Remiza OSP, Rostki Wielkie stały Nie Sołectwa: Rostki Wielkie, Rostki-Piotrowice, Podgórze-Gazdy, Zawisty Nadbużne
11 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, 129 Daniłówka Pierwsza stały Nie Sołectwa: Daniłowo, Daniłówka Pierwsza, Daniłowo-Parcele, Żachy-Pawły, Niegowiec (w skład sołectwa Niegowiec wchodzą miejscowości Niegowiec i Daniłówka Druga)
12 Szkoła Podstawowa, 11 Orło stały Tak Sołectwa: Orło, Błędnica, Małkinia Dolna
13 Szkoła Podstawowa, 83 Glina stały Nie Sołectwa: Glina, Klukowo, Sumiężne
1 Świetlica wiejska w Nurze, ul. Drohiczyńska 2A Nur stały Tak Sołectwa: Nur, Ołtarze-Gołacze, Strękowo, Kossaki, Kamianka, Żebry-Laskowiec, Żebry-Kolonia, Kramkowo Lipskie.
2 Świetlica wiejska w Godlewie-Warszach, 10A Godlewo-Warsze stały Nie Sołectwa: Godlewo Wielkie, Godlewo-Warsze i Mierniki, Godlewo-Milewek.
3 Świetlica wiejska w Murawskich Nadbużnych, 36 Murawskie Nadbużne stały Tak Sołectwa: Zaszków, Zaszków-Kolonia, Obryte, Ślepowrony, Ołowskie, Myślibory, Murawskie Nadbużne
4 Świetlica wiejska w Zuzeli, 28 Zuzela stały Tak Sołectwa: Zuzela, Kałęczyn, Zakrzewo-Słomy
1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 18 Dybki stały Tak Sołectwa: Dybki, Przyjmy k. Poręby, Wiśniewo
2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego, ul. Szkolna 50 Nowa Osuchowa stały Nie Sołectwa: Stara Osuchowa, Nowa Osuchowa
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II, 89 Nagoszewka Druga stały Nie Sołectwa: Nagoszewka, Nagoszewo
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego, 2 Koziki stały Tak Sołectwa: Koziki, Fidury, Koziki-Majdan, Pólki, Lipniki, Popielarnia, Rogóźnia
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego, ul. Mazowiecka 81 Komorowo stały Tak Sołectwo Komorowo – ulice: Brzozowa, Chabrowa, Długa, Kolejowa, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Majdan, Mazowiecka, Poprzeczna, Słoneczna, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Ułańska, Wodociąg, Zielona, Kortowa
6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego, ul. Mazowiecka 81 Komorowo stały Tak Sołectwa: Antoniewo, Stok, Sielc, Komorowo – ulice: Leśna, Piaski, Sarnia, Sosnowa, Wrzosowa, Jagodowa
7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego, 16 Jelonki stały Nie Sołectwa: Zalesie, Jelonki, Jelenie, Przyjmy, Sulęcin-Kolonia
8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, ul. Szkolna 15 Stare Lubiejewo stały Tak Sołectwa: Stare Lubiejewo, Nowe Lubiejewo, Zakrzewek
9 Świetlica Wiejska, 63 Prosienica stały Nie Sołectwa: Pałapus, Budy-Grudzie, Prosienica, Guty-Bujno
10 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Syberyjskich, 90 Kalinowo stały Tak Sołectwa: Podborze, Kalinowo
11 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, ul. Pawła Jasienicy 23 Jasienica stały Nie Sołectwa: Jasienica, Kalinowo-Parcele, Smolechy
12 Świetlica Wiejska, 27 Nieskórz stały Nie Sołectwo: Nieskórz, Biel
13 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Szkolna 28 Ugniewo stały Tak Sołectwo Ugniewo
14 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej, 19 Dudy stały Tak Sołectwa: Kuskowizna, Nowa Grabownica, Stara Grabownica
15 Przedszkole Samorządowe, ul. Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego 2 Komorowo stały Nie Osiedle Wojskowe w Komorowie, Sołectwo Komorowo – ulice: Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego, Cegielniana, Kościelna, Legionowa, Różańska, Poziomkowa
16 Dom Pomocy Społecznej "Dom z Sercem" w Komorowie, ul. Kościelna 2 Komorowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej "Dom z Sercem" w Komorowie
1 Szkoła Podstawowa, 7 Stary Lubotyń stały Tak Budziszki, Chmielewo, Lubotyń-Morgi, Lubotyń-Kolonia, Lubotyń-Włóki, Klimonty, Kosewo, Stary Lubotyń, Stary Turobin, Turobin-Brzozowa i Świerże.
2 Szkoła Podstawowa, 23 Gniazdowo stały Nie Gniazdowo, Rogowo-Folwark, Rogówek i Stare Rogowo.
3 Szkoła Podstawowa, 73 Sulęcin Szlachecki stały Tak Grądziki, Sulęcin Szlachecki, Sulęcin Włościański.
4 Remiza OSP, 28a Podbiele stały Nie Gawki, Gumowo, Podbiele, Podbielko, Rabędy, Żochowo, Żyłowo
5 Remiza OSP, 47a Rząśnik stały Nie Rząśnik
6 Remiza OSP, 23 Koskowo stały Tak Koskowo
1 Szkoła Podstawowa w Szulborzu Wielkim, Skrzydło północne budynku (wejście przy sali gimnastycznej), ul. Szarych Szeregów 1 Szulborze Wielkie stały Tak Sołectwo Gostkowo, Sołectwo Grędzice, Sołectwo Leśniewo, SołectwoŚwierże-Leśniewek, Sołectwo Mianówek, Sołectwo Szulborze Wielkie
2 Szkoła Podstawowa w Szulborzu Wielkim, Skrzydło południowe budynku (wejście główne), ul. Szarych Szeregów 1 Szulborze Wielkie stały Nie Sołectwo Godlewo-Gudosze, Sołectwo Brulino-Lipskie, Sołectwo Helenowo, Sołectwo Janczewo-Sukmanki, Sołectwo Janczewo Wielkie, Sołectwo Smolewo-Parcele, Sołectwo Słup, Sołectwo Słup-Kolonia, Sołectwo Smolewo-Wieś, Sołectwo Uścianek-Dębianka, Sołectwo Zakrzewo-Zalesie.
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsewie, ul. Szkolna 3A Wąsewo stały Tak Wąsewo, Brzezienko, Króle
2 Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie, ul. Armii Krajowej 6 Wąsewo stały Tak Bartosy, Rososz, Mokrylas, Wąsewo Kolonia, Wysocze, Zastawie, Ulasek
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych, 73 Brudki Stare stały Nie Brudki Stare, Przedświt, Majdan Suski
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim, 30 Rząśnik Włościański stały Tak Brudki Nowe, Wąsewo-Lachowiec, Bagatele, Rząśnik Majdan, Dalekie, Rząśnik Włościański, Rynek, Choiny, Grądy, Rząśnik Szlachecki, Jarząbka, Ruda, Grębki
5 Budynek Szkoły Podstawowej w Trynosach-Osiedle, 14 Trynosy-Osiedle stały Nie Trynosy-Osiedle, Przyborowie, Czesin, Zgorzałowo, Trynosy, Modlinek
1 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Farna 20 Zaręby Kościelne stały Tak Chmielewo, Gaczkowo, Kańkowo-Piecki, Kępiste-Borowe, Nienałty-Brewki, Nienałty-Szymany, Niemiry, Nowa Złotoria, Rawy-Gaczkowo, Rostki-Daćbogi, Stara Złotoria
2 Budynek Komunalny po Publicznej Szkole Podstawowej, Zakrzewo-Kopijki stały Tak Gąsiorowo, Kietlanka, Pętkowo Wielkie, Pułazie, Zakrzewo-Kopijki, Zakrzewo Wielkie, Zgleczewo Panieńskie, Zgleczewo Szlacheckie
3 Budynek Ośrodka Zdrowia, ul. Kowalska 16A Zaręby Kościelne stały Nie Budziszewo, Grabowo, Kosuty, Skłody-Piotrowice, Skłody-Stachy, Skłody Średnie, Świerże-Kiełcze, Świerże-Kolonia, Świerże-Kończany, Świerże-Panki, Świerże Zielone, Uścianek Wielki, Zaręby Kościelne, Zaręby Leśne

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 miasto Ostrów Mazowiecka 6 18 173 4 32
0.0000020000Nr 2 gminy: Andrzejewo, Boguty-Pianki, Nur, Szulborze Wielkie, Zaręby Kościelne 4 12 515 5 27
0.0000030000Nr 3 gminy: Brok, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Wąsewo 6 19 157 4 32
0.0000040000Nr 4 gmina Małkinia Górna 3 9 545 4 19
Podsumowanie 19 59 390 17 110

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 8 5 8 5 26
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 6 8 5 27
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM” KWW „NIEZALEŻNI RAZEM" 8 6 8 4 26
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA KWW ZIEMIA OSTROWSKA 8 6 8 5 27
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO 4 4

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 18 176 9 927 9 927 54.62% 0.05462
9 611 96.82% 0.09682
Tak
2 12 514 8 224 8 225 65.73% 0.06573
7 887 95.89% 0.09589
Tak
3 19 185 10 789 10 784 56.21% 0.05621
10 223 94.80% 0.0948
Tak
4 9 534 5 617 5 614 58.88% 0.05888
5 253 93.57% 0.09357
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 827 26 17.67% 0.01767
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 709 27 38.54% 0.03854
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM” 9 407 26 28.53% 0.02853
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA 4 843 27 14.69% 0.01469
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO 188 4 0.57% 0.00057

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 827 26 4 17.67% 0.01767
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 709 27 8 38.54% 0.03854
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM” 9 407 26 6 28.53% 0.02853
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA 4 843 27 1 14.69% 0.01469
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO 188 4 0 0.57% 0.00057
Nie

Rada Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 JANUSZ Danuta 468 4.87% 0.00487
Tak
1 2 2 OGRODNIK Dariusz 369 3.84% 0.00384
Nie
1 2 3 ZADROŻNA Joanna 67 0.70% 0.0007
Nie
1 2 4 CHMIELEWSKI Dariusz Zygmunt 118 1.23% 0.00123
Nie
1 2 5 NIENAŁTOWSKI Łukasz 87 0.91% 0.00091
Nie
1 2 6 STEMPCZYŃSKA Ewa 28 0.29% 0.00029
Nie
1 2 7 BRYLAK Sławomir 70 0.73% 0.00073
Nie
1 2 8 WIERZEJSKI Rafał 110 1.14% 0.00114
Nie
1 10 1 CHRUPEK Zbigniew 882 9.18% 0.00918
Tak
1 10 2 LISTWON Krzysztof 196 2.04% 0.00204
Nie
1 10 3 KRYCH Zbigniew 424 4.41% 0.00441
Nie
1 10 4 SUBDA Dorota 1 013 10.54% 0.01054
Tak
1 10 5 GUZIEWSKI Krzysztof 281 2.92% 0.00292
Nie
1 10 6 PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz 367 3.82% 0.00382
Nie
1 10 7 GWARDIAK Agnieszka 204 2.12% 0.00212
Nie
1 10 8 ANDRUSZKIEWICZ Jolanta 311 3.24% 0.00324
Nie
1 15 1 KAMIŃSKI Marek 586 6.10% 0.0061
Tak
1 15 2 RAFEENKO Anna Małgorzata 355 3.69% 0.00369
Nie
1 15 3 MALEC Elżbieta 161 1.68% 0.00168
Nie
1 15 4 BARTOSIK Waldemar Adam 190 1.98% 0.00198
Nie
1 15 5 PLEWNICKA Ilona Agnieszka 231 2.40% 0.0024
Nie
1 15 6 KWIATKOWSKI Mariusz 369 3.84% 0.00384
Nie
1 15 7 SWACZYNA Rafał Krzysztof 519 5.40% 0.0054
Tak
1 15 8 ZADROŻNY Artur 267 2.78% 0.00278
Nie
1 16 1 KRZYŻANOWSKI Władysław 1 230 12.80% 0.0128
Tak
1 16 2 FALBOWSKA Anna 180 1.87% 0.00187
Nie
1 16 3 ŚWIEDZIŃSKI Roman Tadeusz 101 1.05% 0.00105
Nie
1 16 4 SASINOWSKA Hanna Zofia 86 0.89% 0.00089
Nie
1 16 5 ANDERSZ Andrzej Stanisław 23 0.24% 0.00024
Nie
1 16 6 MUZYK-OSIKOWICZ Marlena 67 0.70% 0.0007
Nie
1 16 7 SOŁOWIŃSKI Piotr Grzegorz 202 2.10% 0.0021
Nie
1 16 8 URBAŃSKI Jacek Andrzej 49 0.51% 0.00051
Nie
2 2 1 ROSTKOWSKA Hanna Krystyna 720 9.13% 0.00913
Tak
2 2 2 PERZYNA Michał 380 4.82% 0.00482
Nie
2 2 3 KALINOWSKA Anna Marianna 92 1.17% 0.00117
Nie
2 2 4 SIKORSKA Małgorzata 68 0.86% 0.00086
Nie
2 2 5 GODLEWSKI Krzysztof Jan 354 4.49% 0.00449
Nie
2 10 1 DREWNOWSKA Eliza 729 9.24% 0.00924
Tak
2 10 2 ŚWIDERSKI Adam Józef 496 6.29% 0.00629
Nie
2 10 3 PĘTKOWSKA Justyna 732 9.28% 0.00928
Tak
2 10 4 ŻEBROWSKI Krzysztof 477 6.05% 0.00605
Nie
2 10 5 ZAKRZEWSKA Lucyna 157 1.99% 0.00199
Nie
2 10 6 KIEMPISTY Paweł 641 8.13% 0.00813
Nie
2 15 1 WOJTKOWSKI Waldemar 632 8.01% 0.00801
Nie
2 15 2 GRABOWSKI Andrzej 696 8.82% 0.00882
Tak
2 15 3 BIAŁY Andrzej 433 5.49% 0.00549
Nie
2 15 4 WILEŃSKA Hanna 153 1.94% 0.00194
Nie
2 15 5 NIENAŁTOWSKA Jolanta Ewa 148 1.88% 0.00188
Nie
2 15 6 BIELIŃSKA Alina Stefania 20 0.25% 0.00025
Nie
2 16 1 BOGUCKI Eugeniusz 438 5.55% 0.00555
Nie
2 16 2 BOGUCKA Halina 67 0.85% 0.00085
Nie
2 16 3 CZYŻEWSKA-DROZD Małgorzata 83 1.05% 0.00105
Nie
2 16 4 JANCZEWSKI Damian 67 0.85% 0.00085
Nie
2 16 5 ZAREMBA Mariola 15 0.19% 0.00019
Nie
2 16 6 SZULBORSKI Jan 101 1.28% 0.00128
Nie
2 17 1 BIAŁY Józef 137 1.74% 0.00174
Nie
2 17 2 MROZOWSKI Józef 16 0.20% 0.0002
Nie
2 17 3 PAWŁOWSKA Edyta 22 0.28% 0.00028
Nie
2 17 4 GODLEWSKA Aneta 13 0.16% 0.00016
Nie
3 2 1 MORAWSKI Dariusz Adam 425 4.16% 0.00416
Nie
3 2 2 NADRATOWSKI Grzegorz Zbigniew 694 6.79% 0.00679
Tak
3 2 3 JABŁONKA-GRABOWSKA Danuta Maria 87 0.85% 0.00085
Nie
3 2 4 MURAWSKI Michał 88 0.86% 0.00086
Nie
3 2 5 GRABIAŃSKA Anna 56 0.55% 0.00055
Nie
3 2 6 TARNOWSKI Marian 178 1.74% 0.00174
Nie
3 2 7 LEJMANOWICZ Marcelina 56 0.55% 0.00055
Nie
3 2 8 KESLER Franciszek Adam 163 1.59% 0.00159
Nie
3 10 1 MALICKI Roman 950 9.29% 0.00929
Tak
3 10 2 GUMKOWSKA Krystyna 993 9.71% 0.00971
Tak
3 10 3 WÓJCICKA Agnieszka 504 4.93% 0.00493
Nie
3 10 4 SZOSTAK Bożena 257 2.51% 0.00251
Nie
3 10 5 BRZUSKA Jolanta Urszula 235 2.30% 0.0023
Nie
3 10 6 KACZKOWSKI Witold Zbigniew 211 2.06% 0.00206
Nie
3 10 7 LITWA Radosław 659 6.45% 0.00645
Tak
3 10 8 NAREWSKI Kamil 438 4.28% 0.00428
Nie
3 15 1 KAMIŃSKI Zbigniew 1 118 10.94% 0.01094
Tak
3 15 2 BRZOSTEK Jan 285 2.79% 0.00279
Nie
3 15 3 STANKIEWICZ Marian 352 3.44% 0.00344
Nie
3 15 4 SKALIK Andrzej 515 5.04% 0.00504
Tak
3 15 5 WUJEK Bogumiła Maria 222 2.17% 0.00217
Nie
3 15 6 ADAMCZYK Anna 58 0.57% 0.00057
Nie
3 15 7 PODBIELSKA Anna 74 0.72% 0.00072
Nie
3 15 8 GAJEWSKI Grzegorz 291 2.85% 0.00285
Nie
3 16 1 KRZYŻANOWSKI Wojciech Eugeniusz 253 2.47% 0.00247
Nie
3 16 2 LEGACKI Tadeusz 468 4.58% 0.00458
Nie
3 16 3 BAKUŁA Anna Józefa 59 0.58% 0.00058
Nie
3 16 4 STEFAŃCZYK Andrzej Franciszek 120 1.17% 0.00117
Nie
3 16 5 CICHOWSKA Dominika Magdalena 55 0.54% 0.00054
Nie
3 16 6 SUŁKOWSKI Wiktor 74 0.72% 0.00072
Nie
3 16 7 WAKULICZ-KOWALCZYK Teresa Zofia 93 0.91% 0.00091
Nie
3 16 8 RADOMSKI Paweł 192 1.88% 0.00188
Nie
4 2 1 ROSTKOWSKI Grzegorz Stanisław 480 9.14% 0.00914
Tak
4 2 2 JASIONEK Marta 319 6.07% 0.00607
Nie
4 2 3 JAKUBIK Wojciech Maciej 229 4.36% 0.00436
Nie
4 2 4 PECIO Teresa Danuta 61 1.16% 0.00116
Nie
4 2 5 PODLEŚ Mieczysław 60 1.14% 0.00114
Nie
4 10 1 ROSTKOWSKI Stefan Kazimierz 721 13.73% 0.01373
Tak
4 10 2 POLIŃSKI Adam 290 5.52% 0.00552
Nie
4 10 3 KUZIAK Marek Wojciech 303 5.77% 0.00577
Nie
4 10 4 KOZŁOWSKA Barbara Jolanta 125 2.38% 0.00238
Nie
4 10 5 KONDRATIUK Ewa 113 2.15% 0.00215
Nie
4 15 1 RAFALIK Dariusz Stanisław 1 269 24.16% 0.02416
Tak
4 15 2 JANIK Ewa Halina 231 4.40% 0.0044
Nie
4 15 4 SIEROTA Sylwester 116 2.21% 0.00221
Nie
4 15 5 ZŁOTKOWSKA Anna 104 1.98% 0.00198
Nie
4 16 1 SADOWSKI Andrzej 538 10.24% 0.01024
Nie
4 16 2 ANTONIAK Sylwia 50 0.95% 0.00095
Nie
4 16 3 KOZIOŁ Katarzyna 83 1.58% 0.00158
Nie
4 16 4 NAJMOŁA Hanna Teresa 41 0.78% 0.00078
Nie
4 16 5 ZYŚK Adam 108 2.06% 0.00206
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Ostrowski - ogółem 12 190 157 72 925 59 390 74 9 2
Gminy ogółem 11 171 153 72 925 59 390 74 9 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 22 150 18 173 13 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 10 150 150 50 775 41 217 61 9 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 17 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 15 1
Ogółem 32 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 110 48 44% 62 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 124 59 48% 65 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 344 104 30% 240 70%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 22 4 18% 18 82%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 7 2 29% 5 71%
Ogółem 578 211 37% 367 63%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 50 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 51 47 54
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 46 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 51 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 54 46 58
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 38 12 32% 26 68%
30-39 117 48 41% 69 59%
40-59 295 118 40% 177 60%
60+ 128 33 26% 95 74%
Ogółem 578 211 37% 367 63%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 20 5 25% 15 75%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 29 6 21% 23 79%