Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
 • Wybory Samorządowe
  Rzeczypospolitej Polskiej

  2018

 • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 112 023
Wyborców 87 963
Obwodów 60
 • Wybory do Rady Powiatu w Legionowie
 • Wyniki głosowania do rady powiatu
 • Wyniki wyborów do rady powiatu
 • Geografia
 • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto legionowoMiasto Legionowo 24 4 23 23 171
gmina jablzonnaGmina Jabłonna 9 15 15 71 71
gmina nieporeztGmina Nieporęt 13 15 15 63 63
miasto i gmina serockMiasto I Gmina Serock 7 15 15 47 47
gmina wieliszewGmina Wieliszew 7 15 15 33 33

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego, ul. Targowa 73A Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od ulicy Kolejowej w kierunku północnym wzdłuż granicy miasta z gminą Jabłonna wzdłuż granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Orzechowej, wzdłuż ulicy Orzechowej do ulicy Cynkowej wzdłuż ulicy Cynkowej do ulicy Aleja Legionów (z włączeniem budynków ulica Aleja Legionów od nr 52 do nr 54 – strona parzysta), wzdłuż ulicy Aleja Legionów do ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego, wzdłuż ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego w kierunku południowo-zachodnim do ulicy Kolejowej wzdłuż torów kolejowych (od nr ul. Kolejowa 82 do końca strona parzysta) w kierunku północno-zachodnim do granicy miasta z gminą Jabłonna.
2 Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Marii Kownackiej, ul. Olszankowa E Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od ulicy Aleja Róż wzdłuż północnej granicy miasta z gminą Wieliszew do ulicy Szarych Szeregów wzdłuż ulicy Szarych Szeregów do ulicy gen. Władysława Sikorskiego wzdłuż ulicy gen. Władysława Sikorskiego do ulicy Tadeusza Wardenckiego (od nr 46 – strona parzysta) w kierunku zachodnim do ulicy Suwalnej, wzdłuż ulicy Orzechowej do granicy miasta z gminą Wieliszew.
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918, ul. Jana Pawła I 2 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od ulicy gen. Władysława Sikorskiego (od nr 11 – strona nieparzysta) wzdłuż północnej granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku południowym wzdłuż ulicy Kolejowej (od nr 2 do nr 80 – strona parzysta) do przejazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, wzdłuż torów kolejowych w kierunku zachodnim do ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego wzdłuż ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego w kierunku północnym do ulicy Aleja Legionów wzdłuż ulicy Aleja Legionów (z wyłączeniem budynków ulica Aleja Legionów od nr 52 do nr 54 - strona parzysta) do ulicy Cynkowej, wzdłuż ulicy Cynkowej do ulicy Suwalnej po przedłużeniu ulicy Tadeusza Wardenckiego w kierunku wschodnim do ulicy gen. Władysława Sikorskiego, wzdłuż ulicy gen. Władysława Sikorskiego do granicy miasta Legionowo z gminą Wieliszew.
4 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Hol główny-wejście główne do budynku, ul. Zegrzyńska 3 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od rozjazdu torów kolejowych Warszawa-Zegrze na wysokości ulicy Kazimierza Wielkiego do ulicy Piaskowej (z włączeniem budynków ulica Piaskowa od nr 4 do nr 12 – strona parzysta), wzdłuż ulicy Piaskowej w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Aleja Sybiraków, wzdłuż ulicy Aleja Sybiraków do ulicy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej w kierunku południowo-zachodnim (omijając zabudowę mieszkaniową) do torów kolejowych Warszawa-Nasielsk, wzdłuż torów kolejowych w kierunku zachodnim do rozjazdu torów kolejowych Warszawa-Zegrze na wysokości ulicy Kazimierza Wielkiego.
5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Hol przy małej sali gimnastycznej-wejście schodami przy stołówce, ul. Zegrzyńska 3 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od rozjazdu torów kolejowych Warszawa-Zegrze na wysokości ulicy Kazimierza Wielkiego w kierunku zachodnim do rozjazdu kolejowego przy ulicy Kolejowej, w kierunku północno-wschodnim wzdłuż granicy miasta z gminą Wieliszew do ulicy Zegrzyńskiej (od nr 2 do końca-strona parzysta), w kierunku północno-wschodnim wzdłuż ulicy Zegrzyńskiej na wysokości numeru ulica Zegrzyńska 25 (z wyłączeniem), w kierunku północno-zachodnim do ulicy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej wzdłuż ulicy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej do ulicy Aleja Sybiraków, wzdłuż ulicy Aleja Sybiraków w kierunku północno-wschodnim do ulicy Piaskowej wzdłuż ulicy Piaskowej (z wyłączeniem budynków ulica Piaskowa od nr 4 do nr 12 – strona parzysta) do torów kolejowych, wzdłuż torów kolejowych w kierunku południowym do rozjazdu torów kolejowych Warszawa-Zegrze na wysokości ulicy Kazimierza Wielkiego.
6 Przedszkole Miejskie Nr 11, ul. Zegrzyńska 9 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od torów kolejowych Warszawa-Nasielsk w kierunku wschodnim wzdłuż ulicy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej, w kierunku południowo-wschodnim między budynkami przy ul. Zegrzyńskiej 5 i ulicy Zegrzyńskiej 73, w kierunku południowym, następnie w kierunku północno-wschodnim do ulicy Strużańskiej, wzdłuż ulicy Strużańskiej do granicy miasta z gminą Jabłonna, wzdłuż granicy miasta z gminą Jabłonna do torów kolejowych Warszawa-Nasielsk w kierunku północno-zachodnim do ulicy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej.
7 Przedszkole Miejskie Nr 3 im. Koszałka Opałka, ul. Zegrzyńska 71 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od torów kolejowych Warszawa-Nasielsk, wzdłuż ulicy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej w kierunku południowo-wschodnim między budynkami przy ul. Zegrzyńskiej 5 i ulicy Zegrzyńskiej 73 do ulicy Zegrzyńskiej, w kierunku północno-wschodnim na wysokości numeru ulica Zegrzyńska 25 (z włączeniem), w kierunku północno-zachodnim do ulicy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej do numeru ulica Zegrzyńska 81A i ulica Zegrzyńska 81B (z włączeniem), do torów kolejowych na wysokości ulicy Aleja 3 Maja plus obszar od ulicy Grudzie wzdłuż północno-wschodniej granicy miasta z gminą Nieporęt w kierunku południowym wzdłuż granicy miasta z gminą Jabłonna, w kierunku południowym do ulicy Strużańskiej, wzdłuż ulicy Strużańskiej do ulicy Zegrzyńskiej w kierunku północno-wschodnim do ulicy Grudzie.
8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Zakopiańska 4 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar na wysokości ulicy Warszawskiej od torów kolejowych (w kierunku Warszawy) wzdłuż południowo-wschodniej granicy miasta z gminą Jabłonna do ulicy Wiejskiej, w kierunku północno-wschodnim wzdłuż ulicy Warszawskiej (od nr 1 – strona nieparzysta) do torów kolejowych.
9 KZB Legionowo Sp. z o. o., ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 3 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od torów kolejowych w kierunku Warszawy na wysokości ulicy Kazimierza Wielkiego w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Warszawskiej (od nr 2 do nr 54A strona parzysta) w kierunku północno-zachodnim wzdłuż ulicy Stanisława Wyspiańskiego i ulicy ks. płk Jana Mrugacza, do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego w kierunku północno-wschodnim wzdłuż ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego (z wyłączeniem budynków ulica marsz. Józefa Piłsudskiego od nr 31 do nr 31C – strona nieparzysta) do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej, w kierunku północno-zachodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego w kierunku północno-wschodnim do torów kolejowych.
10 Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od ulicy Warszawskiej (od nr 56 do nr 62 – strona parzysta) w kierunku południowo-zachodnim do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej w kierunku północno-zachodnim do ulicy Królowej Jadwigi po północno-wschodniej stronie bloku przy ulicy Królowej Jadwigi 4, w kierunku zachodnim po wschodniej stronie bloku przy ul. Aleja 3 Maja 33, w kierunku północno-wschodnim, po północno-wschodniej stronie bloku przy ul. Hubala 3, w kierunku północno-wschodnim po południowo-wschodniej stronie bloku przy ul. Hubala 1, w kierunku południowo-wschodnim wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego, do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego (z włączeniem budynków ulica marsz. Józefa Piłsudskiego od nr 31 do nr 45 – strona nieparzysta), w kierunku południowo-wschodnim, wzdłuż ulicy ks. płk Jana Mrugacza i ulicy Stanisława Wyspiańskiego do ulicy Warszawskiej.
11 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 Hol przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Jagiellońska 67 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar na wysokości ulicy Gnieźnieńskiej wzdłuż torów kolejowych w kierunku wschodnio-południowym do ulicy Parkowej, wzdłuż ulicy Parkowej do ulicy Jana III Sobieskiego, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego w kierunku północno-zachodnim, dalej ulicą Krakowską do ulicy Gnieźnieńskiej, wzdłuż ulicy Gnieźnieńskiej w kierunku północnym do torów kolejowych.
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 Hol w Przedszkolu nr 2 im. Doroty Gellner, ul. Jagiellońska 67 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar wzdłuż torów kolejowych (w kierunku Warszawy) do przedłużenia ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego do ulicy Jagiellońskiej, w kierunku północno-zachodnim do ulicy Zygmunta Krasińskiego, wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego w kierunku południowo-zachodnim do ulicy Jana III Sobieskiego, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego w kierunku północno-zachodnim do ulicy Parkowej, wzdłuż ulicy Parkowej w kierunku północnym do torów kolejowych.
13 Arena Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 50B Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od granicy miasta z gminą Jabłonna wzdłuż ulicy Lwowskiej do ulicy Jana III Sobieskiego w kierunku południowym, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (z wyłączeniem budynków ul. Jana III Sobieskiego od nr 47D do nr 105A – strona nieparzysta) do ulicy Rycerskiej, wzdłuż ulicy Rycerskiej w kierunku południowo-zachodnim do ulicy Prymasowskiej wzdłuż ulicy Prymasowskiej do ulicy Mieszka I, wzdłuż ulicy Mieszka I do granicy miasta z gminą Jabłonna, wzdłuż granicy miasta z gminą Jabłonna do ulicy Lwowskiej.
14 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 im. Janusza Korczaka Sala nr 21, ul. Husarska 18A Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od ulicy Królowej Jadwigi po południowo-wschodniej stronie bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 12 do ulicy Husarskiej w kierunku południowo-zachodnim po południowo-zachodniej stronie bloków przy ul. Hetmańskiej 5 i 7, w kierunku północno-zachodnim do ulicy Mieszka I, wzdłuż ulicy Mieszka I w kierunku południowym do ulicy Prymasowskiej, wzdłuż ulicy Prymasowskiej w kierunku północno-zachodnim do ulicy Rycerskiej, wzdłuż ulicy Rycerskiej w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jana III Sobieskiego, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (z włączeniem budynków ul. Jana III Sobieskiego od nr 47D do nr 105A – strona nieparzysta) do ulicy Parkowej, w kierunku południowo-wschodnim, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego do północno-wschodniej strony bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 12.
15 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 im. Janusza Korczaka Korytarz główny przedszkola, ul. Husarska 18A Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od ulicy Jana III Sobieskiego na wysokości ulicy Husarskiej w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Jerzego Siwińskiego, wzdłuż ulicy Jerzego Siwińskiego w kierunku południowo-zachodnim do granicy miasta z gminą Jabłonna wzdłuż ulicy Listopadowej do ulicy Mieszka I w kierunku północno-wschodnim po północno-wschodniej stronie bloku przy ulicy Mieszka I 15 w kierunku południowo-wschodnim po południowo-zachodniej stronie bloków przy ulicy Hetmańskiej 7 i 5, wzdłuż ulicy Husarskiej w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jana III Sobieskiego.
16 Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu "Obroża" AK, ul. Królowej Jadwigi 7 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od ulicy Królowej Jadwigi na wysokości bloku przy ulicy Królowej Jadwigi 12, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego w kierunku południowo-zachodnim do ulicy Jana III Sobieskiego w kierunku północno-zachodnim, w kierunku północno-wschodnim po południowo-wschodniej stronie bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 12 do ulicy Królowej Jadwigi.
17 Miejski Ośrodek Kultury im. Charlesa Spencera Chaplina, ul. Cypriana Kamila Norwida 10 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego wzdłuż ulicy Ogrodowej w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej do ulicy Jana III Sobieskiego, w kierunku północno-zachodnim po południowo-zachodniej stronie bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 15, w kierunku północno-zachodnim do ulicy Zwycięstwa, wzdłuż ulicy Zwycięstwa w kierunku północno-zachodnim po północno-zachodniej stronie bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 29, w kierunku północno-zachodnim do ulicy Jerzego Siwińskiego, wzdłuż ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego do ulicy Ogrodowej.
18 Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Zwycięstwa 4 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od ulicy Warszawskiej (od nr 82) wzdłuż ulicy Warszawskiej w kierunku zachodnim wzdłuż granicy miasta z gminą Jabłonna do ulicy Tadeusza Rejtana w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jerzego Siwińskiego wzdłuż ulicy Jerzego Siwińskiego do ulicy Jana III Sobieskiego po zachodniej stronie bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 29 w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Zwycięstwa, w kierunku północno-wschodnim równolegle do ulicy Jana III Sobieskiego, w kierunku południowo-wschodnim po południowo-zachodniej stronie bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 15, w kierunku północno-wschodnim do ulicy Warszawskiej.
19 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Władysława Broniewskiego 7 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od ulicy Zygmunta Krasińskiego wzdłuż ulicy Jagiellońskiej w kierunku południowo-wschodnim po południowo-wschodniej stronie bloku przy ulicy Kazimierza Wielkiego 31 do ulicy Władysława Broniewskiego w kierunku południowo-wschodnim, w kierunku południowo-zachodnim po południowo-zachodniej stronie bloku przy ulicy Władysława Broniewskiego 5, w kierunku południowo-zachodnim do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, w kierunku północno-zachodnim wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego, w kierunku południowo-zachodnim wzdłuż bloku ulica Zygmunta Krasińskiego 71 do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi w kierunku południowym po północno-zachodniej stronie bloku ulica Jana III Sobieskiego 12 do ulicy Jana III Sobieskiego wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego do ulicy Zygmunta Krasińskiego wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jagiellońskiej.
20 Przedszkole Miejskie Nr 6 Tęczowa Szóstka, ul. Władysława Broniewskiego 3 Legionowo stały Nie Obejmuje obszar od ulicy Jagiellońskiej wzdłuż ulicy Aleja 3 Maja w kierunku południowo-zachodnim do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego w kierunku północno-zachodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego w kierunku północno-wschodnim, wzdłuż północno-wschodniej ściany budynku przy ulicy gen. Józefa Sowińskiego 14, w kierunku północno-wschodnim do ulicy Władysława Broniewskiego, wzdłuż ulicy Władysława Broniewskiego, w kierunku północno-wschodnim po południowo-wschodniej ścianie budynku przy ulicy Kazimierza Wielkiego 31 do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (z włączeniem budynków ulica Jagiellońska od nr 9D do nr 11A – strona nieparzysta) do ulicy Aleja 3 Maja.
21 Żłobek Miejski Motylkowy Świat, ul. ppłk. Edwarda Dietricha 1 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od ulicy Aleja 3 Maja wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (z wyłączeniem budynków ulica Jagiellońska od nr 9D do nr 11A – strona nieparzysta), w kierunku południowo-wschodnim do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego, wzdłuż ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego w kierunku południowo-zachodnim do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego w kierunku północno-zachodnim do ulicy Aleja 3 Maja, wzdłuż ulicy Aleja 3 Maja w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jagiellońskiej.
22 Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 26 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od ulicy gen. Józefa Sowińskiego po południowo-wschodniej stronie bloku przy ulicy Hubala 1, w kierunku południowym do północno-wschodniej strony bloku przy ulicy Hubala 3, w kierunku południowo-zachodnim do ulicy Królowej Jadwigi (z włączeniem bloku przy ulicy Królowej Jadwigi 4), w kierunku północno-zachodnim do północno-zachodniej strony bloku przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 75, w kierunku północno-wschodnim do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego na wysokości bloku przy ulicy Hubala 1.
23 Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, ul. Jagiellońska 69 Legionowo stały Tak Obejmuje obszar od granicy miasta z gminą Jabłonna, wzdłuż torów kolejowych w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Gnieźnieńskiej, wzdłuż ulicy Gnieźnieńskiej do ulicy Krakowskiej, wzdłuż ulicy Krakowskiej w kierunku południowym do ulicy Lwowskiej, wzdłuż ulicy Lwowskiej do granicy miasta z gminą Jabłonna, wzdłuż granicy miasta z gminą Jabłonna do torów kolejowych.
24 Dom Pomocy Społecznej "Kombatant", ul. Jagiellońska 71 Legionowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej "Kombatant", ul. Jagiellońska 71
1 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, Szkolna 2 Jabłonna stały Tak Jabłonna w granicach ulic: Modlińskiej od nr 107B do nr 149 nieparzyste i od nr 154 do końca, Cichej, Chotomowskiej, Wrzosowej, Dębowej , Bagno, Wałowej, Jesiennej, Instytuckiej, Abramowicza. Jabłonna w granicach ulic: Zegrzyńskiej, Granicznej, Polnej, Listopadowej, Zacisze, Malborskiej, Kisielewskiego, wzdłuż ulicy Chotomowskiej do Urzędu Gminy Jabłonna
2 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, Szkolna 2 Jabłonna stały Tak Jabłonna w granicach ulic: Grabsztyny, Jonatan, Koszteli, Krąselki, Sadowej. Jabłonna w granicach ulic: Spokojnej, Wiejskiej, Przylesie, Milenijnej do obwodnicy Jabłonny oraz ulica Motylkowa.
3 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, Szkolna 2 Jabłonna stały Tak Jabłonna w granicach ulic: Leśnej, Osiedla Słoneczna Polana, Słonecznej Polany, Marmurowa od nr 28 do nr 82
4 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, Szkolna 2 Jabłonna stały Tak Jabłonna w granicach ulic: Modlińskiej od nr 4 do nr 150 parzyste, Pańskiej, Szkolna, Marmurowa nr 26B, nr 96 i nr 98, Marmurowa od nr 17 do nr 75, ul. 1 Maja i ul. Tęczowej Jabłonna w granicach ulic: Buchnik Las, Modlińskiej od nr 3 do nr 105A nieparzyste i Parkowej
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie, Partyzantów 23 Chotomów stały Tak wieś Dąbrowa Chotomowska cała, Chotomów w granicach ulic: od granicy Legionowa, Niecałej, Żwirki i Wigury, Okólnej, Kwiatowej, Ogrodowej, Kisielewskiego.
6 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie, Partyzantów 23 Chotomów stały Tak Chotomów w granicach ulic: Brzozowej, Ojca Augustyna Kordeckiego, wzdłuż granicy wsi Dąbrowa Chotomowska, Partyzantów od nr 26 do nr 36 parzyste i od nr 37 do nr 72, wzdłuż ulicy Kolejowej do granicy z miastem Legionowo, Baśniowej, wzdłuż granicy z Gminą Wieliszew. Chotomów w granicach ulic: Pięknej, gen. Lucjana Żeligowskiego, wzdłuż granicy wsi Rajszew, Leśnej.
7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie, Partyzantów 23 Chotomów stały Tak Chotomów w granicach ulic: Partyzantów od 1 do 25, od nr 29 do nr 33 nieparzyste i od 106A do końca, Poprzecznej, Strażackiej, Kolejowej do granicy z miastem Legionowo, Piusa XI, Dolinowej. Chotomów w granicach ulic: Obrońców Modlina, Górzystej, do ulicy Partyzantów, Gwiaździstej, do granicy wsi Rajszew
8 GCKiS Filia w Skierdach, Nadwiślańska 1 Skierdy stały Nie Rajszew, Skierdy
9 Klub Rolnika, 42 Boża Wola stały Nie Boża Wola, Janówek Drugi, Suchocin, Trzciany, Wólka Górska
1 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym (Stołówka), ul. Jana Kazimierza 291 Stanisławów Pierwszy stały Tak Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice na tzw. "Osiedlu Głogi"
2 Gminne Przedszkole w Nieporęcie, ul. Jana Kazimierza 104 Nieporęt stały Nie Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice na tzw. "Osiedlu Las" oraz ulice: Adama Mickiewicza, Asesora, Brzozowa, Chabrowa, Irysowa, Jacka Soplicy, Jana Kazimierza-numery parzyste, Niezapominajki, Pana Tadeusza, Kwitnącej Wiśni, Plac Wolności, Podkomorzego, Rejenta, Rejtana, Soplicowo, Protazego, Gerwazego, Szlachecka, Telimeny, Pszeniczna, Różana, Rumiankowa, Sasankowa, Stokrotki, Tulipanowa, Spokojna, Zegrzyńska, Białego Bzu, Epopei, Fiołkowa.
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie (Sala nr 5), ul. Dworcowa 9 Nieporęt stały Tak Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice: Dzikiej Róży, Nowolipie, kpt. Stefana Pogonowskiego, Wojska Polskiego, Dworcowa, Inwokacji, Jana Kazimierza-numery nieparzyste, Szkolna, Zamkowa, Zosi, Pilawa, Wieczornej Bryzy.
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie (Sala nr 6), ul. Dworcowa 9 Nieporęt stały Tak Sołectwo Aleksandrów oraz część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice: Czajki, Hubala, kpt. Benedykta Pęczkowskiego, Lawendowa, Małołęcka, Marsa, Nastrojowa, Polnych Kwiatów, Powstańców, Turkusowa, Zwycięstwa, Polna, Potocka, Świętego Huberta, Przyjaciół, Odrodzenia, Agawy, Kresowa.
5 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach, ul. Wojska Polskiego 21 Białobrzegi stały Nie Sołectwa: Białobrzegi i Rynia
6 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym (Aula), ul. Jana Kazimierza 291 Stanisławów Pierwszy stały Nie Część sołectwa Stanisławów Pierwszy obejmująca ulice: Słoneczna, Tęczowa, Spełnionych Marzeń, Jasna, Regatowa, Strużańska, Złotych Piasków, Błękitna, Księżycowa, Sielska, Świetlana, Przyszłość-numery nieparzyste od nr 1 do nr 51 (z dalszym oznaczeniem alfabetycznym), numery parzyste-od nr 2 do nr 70 (z dalszym oznaczeniem alfabetycznym), Jana Kazimierza, Warsztatowa, Koncertowa, Barokowa, Harmonii, Swingowa, Operowa, Wolfganga A. Mozarta, Sonaty, Smyczkowa, Pięciolinii, Wiolinowa, Allegro, Brzozy, Konwaliowa, Jagodowa, Świerkowa, Borówkowa, Cyprysowa, Wesoła, Zajazdowa, Sokoła, Stolnika, Wojskiego, Geodetów, Drozdowa, Pogodna, Lisia, Kalinowa, Jarzębiny, Jodłowa, Leśny Zakątek, Paproci, Promykowa.
7 Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie, ul. Szkolna 1 Izabelin stały Tak Sołectwo Izabelin oraz część sołectwa Stanisławów Pierwszy obejmująca ulice: Przyszłość-numery nieparzyste od nr 53 do końca, numery parzyste od nr 72 do końca, Baletowa, Brukowa, Graniczna, Izabelińska, Klonowa, Krzywa, Małołęcka, Wierzbowa, Rodzinna.
8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie (Hol przy salach nr 1 - 3), ul. Szkolna 62 Józefów stały Tak Sołectwo Józefów
9 Ośrodek Kultury w Kątach Węgierskich, ul. Kościelna 22 Kąty Węgierskie stały Nie Sołectwa: Kąty Węgierskie i Rembelszczyzna
10 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie (Sala nr 14), ul. Szkolna 62 Józefów stały Nie Sołectwo Michałów-Grabina
11 Ośrodek Kultury w Stanisławowie Drugim, ul. Wolska 71A Stanisławów Drugi stały Tak Sołectwa: Stanisławów Drugi i Wola Aleksandra
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w Wólce Radzymińskiej, ul. Szkolna 79 Wólka Radzymińska stały Nie Sołectwa: Wólka Radzymińska i Beniaminów
13 Ośrodek Kultury w Zegrzu Południowym, ul. Osiedle Wojskowe 13 Zegrze Południowe stały Tak Sołectwo Zegrze Południowe
1 Szkoła Podstawowa, ul. Pułtuska 68 Serock stały Nie Granica obwodu biegnie od zbiegu ul. Pułtuskiej i ul. Nasielskiej w kierunku południowym wzdłuż ul. Pułtuskiej (po jej zachodniej stronie) do zbiegu ul. Pułtuskiej z ul. Radzymińską, dalej w kierunku wschodnim wzdłuż ul. Radzymińskiej (numery parzyste) do zbiegu ul. Radzymińskiej i ul. Rybaki, dalej w kierunku wschodnim do granicy miasta biegnącej wzdłuż Jeziora Zegrzyńskiego, dalej w kierunku południowym wzdłuż granicy miasta do granicy miasta z miejscowością Jadwisin, następnie w kierunku zachodnim wzdłuż granicy miasta w ciągu ul. Konstantego Radziwiłła do ronda 25 - lecia Samorządu Gminnego, dalej wzdłuż granic miasta w kierunku północno-zachodnim, a następnie w kierunku północnym do DK Nr 62. Dalej w kierunku północnym wzdłuż zachodniej granicy miasta (ul. Graniczna, ul. Moczydło, ul. Leśna), następnie w kierunku północno-wschodnim wzdłuż granicy miasta z gminą Pokrzywnica, dalej po granicy miasta Serock z gminą Pokrzywnica w kierunku południowo-wschodnim, następnie ul. Pobyłkowską do ul. Polnej. Następnie w kierunku południowym wzdłuż granicy miasta Serock z miejscowością Wierzbica do zbiegu ul. Polnej z ul. Pogodną, dalej w kierunku południowo-wschodnim wzdłuż ul. Polnej (po jej zachodniej stronie) do ul. Nasielskiej. Następnie wzdłuż ul. Nasielskiej (po jej południowej stronie – numery nieparzyste do ul. Pułtuskiej.
2 Samorządowe Przedszkole, ul. Wolskiego 15 Serock stały Tak Granica obwodu biegnie od zbiegu ul. Pułtuskiej i ul. Nasielskiej w kierunku zachodnim wzdłuż ul. Nasielskiej (po jej północnej stronie-numery parzyste 2 - 4). Następnie w kierunku północno-zachodnim wzdłuż ul. Polnej (po jej wschodniej stronie-numery parzyste) do zbiegu ul. Polnej z ul. Pogodną. Dalej w kierunku wschodnim wzdłuż granicy miasta Serock z miejscowością Wierzbica (ul. Pogodna-po jej południowej stronie) do ul. Pułtuskiej. Następnie od ul. Pułtuskiej wzdłuż północnej granicy miasta Serock z miejscowością Wierzbica do Jeziora Zegrzyńskiego. Następnie w kierunku południowym wzdłuż wschodniej granicy miasta do zbiegu ul. Radzymińskiej z ul. Rybaki. Dalej ul. Radzymińską (numery nieparzyste) do ul. Pułtuskiej. Następnie w kierunku północnym wzdłuż ul. Pułtuskiej (po jej wschodniej stronie-numery parzyste od nr 26) do zbiegu z ul. Nasielską.
3 Świetlica Terapeutyczna, 28 B Wierzbica stały Nie SOŁECTWA: Wierzbica, Cupel, Gąsiorowo, Kania Nowa, Kania Polska, Łacha, Nowa Wieś
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 1 Wola Kiełpińska stały Tak SOŁECTWA: Jachranka, Dosin, Skubianka, Karolino, Stasi Las
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 1 Wola Kiełpińska stały Tak SOŁECTWA: Dębinki, Guty, Marynino, Szadki, Święcienica, Wola Kiełpińska, Wola Smolana, Zabłocie, Zalesie Borowe, Bolesławowo, Dębe, Izbica, Ludwinowo Dębskie, Stanisławowo
6 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 46 Jadwisin stały Tak SOŁECTWA: Borowa Góra, Ludwinowo Zegrzyńskie, Jadwisin
7 Dom Parafialny, ul. Groszkowskiego 1 Zegrze stały Tak OSIEDLE: Zegrze
1 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej Janówek Pierwszy, ul. Dworcowa 9 Janówek Pierwszy stały Tak Góra, Janówek Pierwszy, Krubin
2 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Sokoła, ul. Warszawska 40 Olszewnica Stara stały Tak Olszewnica Stara
3 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Szkolna 10 Skrzeszew stały Tak Olszewnica Nowa, Kałuszyn, Sikory, Skrzeszew, Topolina, Poddębie, Komornica
4 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, ul. Modlińska 60 Wieliszew stały Nie Wieliszew w skład obwodu wchodzą ulica Niepodległości oraz ulice do granic wsi Komornica oraz rzeki Narew:
5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, ul. Modlińska 60 Wieliszew stały Nie Wieliszew granicą obwodu jest ulica Niepodległości oraz ulice do granic wsi: Komornica, Skrzeszew, Łajski, Michałów-Reginów:
6 Zespól Szkół w Łajskach, ul. Kościelna 63 Łajski stały Tak Łajski
7 Dom Ogrodnika Michałów-Reginów, ul. Nowodworska 31 Michałów-Reginów stały Nie Michałów-Reginów

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Obejmuje część obszaru gminy Legionowo od torów kolejowych Warszawa-Nasielsk na wysokości ul. Kazimierza Wielkiego, wzdłuż torów kolejowych Warszawa – Nasielsk w kierunku północno – zachodnim do rozjazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, wzdłuż ulicy Kolejowej (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim, wzdłuż torów kolejowych po granicy miasta w kierunku północno – wschodnim do granicy z gminą Wieliszew, po granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku północno – wschodnim po granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku południowo – wschodnim do granicy z gminą Nieporęt, wzdłuż granicy miasta z gminą Nieporęt w kierunku południowo – wschodnim, północno – wschodnim, południowo – wschodnim, południowo – zachodnim do granicy miasta z gminą Jabłonna, wzdłuż południowej granicy miasta z gminą Jabłonna do ulicy Wiejskiej, wzdłuż ulicy Wiejskiej po granicy miasta do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno – wschodnim do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej do końca (strona parzysta) w kierunku północnym do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi (strona parzysta) w kierunku północnym pomiędzy blokami przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 75 i ulicy Zygmunta Krasińskiego 71 do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego do ulicy Zygmunta Krasińskiego, wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego (strona nieparzysta) w kierunku północno – wschodnim do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (strona nieparzysta) w kierunku południowo – wschodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego (strona nieparzysta) w kierunku północno – wschodnim do torów kolejowych Warszawa – Zegrze. 6 21 440 6 45
0.0000020000Nr 2 Obejmuje część obszaru gminy Legionowo od ul. Warszawskiej w kierunku północno – zachodnim wzdłuż południowej granicy miasta z gminą Jabłonna, wzdłuż ulicy Listopadowej po granicy miasta do ulicy Mieszka I, wzdłuż ulicy Mieszka I w kierunku północno – wschodnim do ulicy Prymasowskiej, wzdłuż ulicy Prymasowskiej do ulicy Rycerskiej (strona parzysta), wzdłuż ulicy Prymasowskiej (strona parzysta od numeru 10, strona nieparzysta od numeru 1) do ulicy gen. Józefa Dwernickiego w kierunku północno – zachodnim po granicy miasta do ulicy Parkowej, po zachodniej granicy miasta z gminą Jabłonna w kierunku północnym, północną granicą miasta z gminą Wieliszew do torów kolejowych w kierunku Zegrza, następnie w kierunku południowo-zachodnim wzdłuż ulicy Kolejowej (strona parzysta) do rozjazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, po torach kolejowych w kierunku wschodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego (strona nieparzysta) w kierunku południowym do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno – zachodnim do ulicy Zygmunta Krasińskiego (strona parzysta) wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego w kierunku południowo – wschodnim, po południowo-wschodniej stronie bloku przy ul. Zygmunta Krasińskiego 71 do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi (strona nieparzysta) do ulicy marszałka Józefa Piłsudskiego, w kierunku południowym do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej (strona nieparzysta) w kierunku południowo – wschodnim do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona parzysta) w kierunku południowym do granicy miasta Legionowo z gminą Jabłonna. 5 19 179 6 41
0.0000030000Nr 3 gmina Jabłonna 3 13 723 4 19
0.0000040000Nr 4 gmina Wieliszew 3 10 740 4 20
0.0000050000Nr 5 gmina Serock 3 11 598 4 18
0.0000060000Nr 6 gmina Nieporęt 3 11 283 4 19
Podsumowanie 23 87 963 28 162

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 8 7 5 5 5 5 35
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 7 5 5 3 5 33
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 5 5 5 5 35
15 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 8 7 15
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY KWW MY MIESZKAŃCY 8 7 4 5 5 29
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY KWW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY 5 6 11
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY NIEPORĘT I POWIATU LEGIONOWO KWW ROZWÓJ GMINY NIEPORĘT I POWIATU LEGIONOWO 4 4

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 21 408 13 354 13 355 62.38% 0.06238
12 967 97.09% 0.09709
Tak
2 19 144 12 152 12 153 63.48% 0.06348
11 778 96.91% 0.09691
Tak
3 13 729 8 513 8 505 61.95% 0.06195
8 223 96.68% 0.09668
Tak
4 10 749 6 347 6 341 58.99% 0.05899
6 121 96.53% 0.09653
Tak
5 11 561 6 684 6 683 57.81% 0.05781
6 404 95.83% 0.09583
Tak
6 11 296 7 697 7 694 68.11% 0.06811
7 429 96.56% 0.09656
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 15 631 35 29.54% 0.02954
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 267 33 23.18% 0.02318
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 620 35 23.85% 0.02385
15 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 5 053 15 9.55% 0.00955
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY 4 302 29 8.13% 0.00813
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY 2 512 11 4.75% 0.00475
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY NIEPORĘT I POWIATU LEGIONOWO 537 4 1.01% 0.00101

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 15 631 35 8 29.54% 0.02954
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 267 33 5 23.18% 0.02318
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 620 35 7 23.85% 0.02385
Tak
15 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 5 053 15 3 9.55% 0.00955
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY 4 302 29 0 8.13% 0.00813
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY 2 512 11 0 4.75% 0.00475
Nie
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY NIEPORĘT I POWIATU LEGIONOWO 537 4 0 1.01% 0.00101
Nie

Rada Powiatu w Legionowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 ZABOROWSKI Jerzy Marian 365 2.81% 0.00281
Nie
1 1 2 GÓRSKA Magdalena Anna 282 2.17% 0.00217
Nie
1 1 3 BRZEZIŃSKI Tomasz 63 0.49% 0.00049
Nie
1 1 4 NAWARA Tomasz Szczepan 88 0.68% 0.00068
Nie
1 1 5 GLINICKA Dorota Agnieszka 68 0.52% 0.00052
Nie
1 1 6 LEWANDOWSKA Natalia 237 1.83% 0.00183
Nie
1 1 7 WRONOWSKI Mariusz 148 1.14% 0.00114
Nie
1 1 8 CICHOCKI Przemysław 658 5.07% 0.00507
Tak
1 4 1 TALARSKI Tomasz Piotr 1 344 10.36% 0.01036
Tak
1 4 2 BEDNAREK Aleksandra Maria 461 3.56% 0.00356
Tak
1 4 3 KRASZEWSKI Stanisław 453 3.49% 0.00349
Nie
1 4 4 CIOK Kamil 150 1.16% 0.00116
Nie
1 4 5 KUCHARSKA Ewa Barbara 299 2.31% 0.00231
Nie
1 4 6 MATUSZEWSKA Małgorzata Maria 207 1.60% 0.0016
Nie
1 4 7 ZAJĄC Janina 146 1.13% 0.00113
Nie
1 4 8 SIWEK Krzysztof 100 0.77% 0.00077
Nie
1 10 1 STANKIEWICZ Artur Henryk 1 339 10.33% 0.01033
Tak
1 10 2 KUSKA Zenon Marek 575 4.43% 0.00443
Tak
1 10 3 WYCZÓŁKOWSKA Elżbieta Hanna 215 1.66% 0.00166
Nie
1 10 4 KRZYŻANOWSKA Bożena Kazimiera 211 1.63% 0.00163
Nie
1 10 5 LEMAŃSKI Jacek Paweł 137 1.06% 0.00106
Nie
1 10 6 JÓŹWIUK Alina 79 0.61% 0.00061
Nie
1 10 7 RATYŃSKA Krystyna Maria 81 0.62% 0.00062
Nie
1 10 8 KRÓL Michał Jacek 237 1.83% 0.00183
Nie
1 15 1 SZCZEPAŃSKI Jacek Emil 718 5.54% 0.00554
Tak
1 15 2 FELIGA Marcin Kamil 254 1.96% 0.00196
Nie
1 15 3 MAZUR Przemysław Jan 161 1.24% 0.00124
Nie
1 15 4 RETMANIAK Barbara Małgorzata 140 1.08% 0.00108
Nie
1 15 5 MARGIS Michał Leszek 361 2.78% 0.00278
Nie
1 15 6 FLORCZYK Rafał Jacek 80 0.62% 0.00062
Nie
1 15 7 KILIŚ Małgorzata 200 1.54% 0.00154
Nie
1 15 8 BORAWSKA Justyna Anna 227 1.75% 0.00175
Nie
1 16 1 PIEKUT Damian Marek 468 3.61% 0.00361
Nie
1 16 2 PŁACISZEWSKA Ewa 228 1.76% 0.00176
Nie
1 16 3 CENDROWSKI Marek Jerzy 60 0.46% 0.00046
Nie
1 16 4 WIECHOWICZ Ewa 71 0.55% 0.00055
Nie
1 16 5 STĘPIEŃ Rafał 53 0.41% 0.00041
Nie
1 16 6 GAWRYLUK Tomasz 28 0.22% 0.00022
Nie
1 16 7 JAROCKA Agata Ewa 50 0.39% 0.00039
Nie
1 16 8 ŚLUSARSKI Sebastian Łukasz 55 0.42% 0.00042
Nie
1 17 1 DZIEDZIC Józef 1 176 9.07% 0.00907
Nie
1 17 2 BACZYŃSKA Julita 274 2.11% 0.00211
Nie
1 17 3 TARKA Stanisław Władysław 133 1.03% 0.00103
Nie
1 17 4 KAŁUŻYŃSKI Wojciech Michał 78 0.60% 0.0006
Nie
1 17 5 ROWICKA Ewa Agnieszka 209 1.61% 0.00161
Nie
2 1 1 WAGNER-KONSTANTYNOWICZ Brygida Bożena 286 2.43% 0.00243
Nie
2 1 2 BISKUPSKI Roman Marian 115 0.98% 0.00098
Nie
2 1 3 WRÓBEL-GÓRECKA Dorota 162 1.38% 0.00138
Nie
2 1 4 ZIEMICHÓD Janina Józefa 94 0.80% 0.0008
Nie
2 1 5 PODGÓRSKA Anna 239 2.03% 0.00203
Nie
2 1 6 PRÓCHNICKI Robert Jerzy 44 0.37% 0.00037
Nie
2 1 7 JAGNYZIAK Sławomir 99 0.84% 0.00084
Nie
2 4 1 DURKA Zenon 1 561 13.25% 0.01325
Tak
2 4 2 KUBICKI Janusz 381 3.23% 0.00323
Nie
2 4 3 BANASIK Błażej Stanisław 78 0.66% 0.00066
Nie
2 4 4 SIKORSKI Piotr Krzysztof 100 0.85% 0.00085
Nie
2 4 5 RZEWUSKA Grażyna Łucja 230 1.95% 0.00195
Nie
2 4 6 SOBIERAJSKA Ewa 182 1.55% 0.00155
Nie
2 4 7 MILNER-KOCHAŃSKA Ewa Joanna 377 3.20% 0.0032
Nie
2 10 1 MICHALSKI Konrad 1 358 11.53% 0.01153
Tak
2 10 2 SMUNIEWSKI Leszek 1 007 8.55% 0.00855
Tak
2 10 3 MATUSZEWSKI Henryk 238 2.02% 0.00202
Nie
2 10 4 KAROLIK Janina Jagoda 151 1.28% 0.00128
Nie
2 10 5 MUNIAK Tamara Czesława 42 0.36% 0.00036
Nie
2 10 6 KOBYLIŃSKA Agnieszka 546 4.64% 0.00464
Nie
2 10 7 GOŁĄBEK Stanisław 252 2.14% 0.00214
Nie
2 15 1 KOBRZYŃSKI Michał Paweł 881 7.48% 0.00748
Tak
2 15 2 BORKOWSKA Agnieszka 637 5.41% 0.00541
Tak
2 15 3 CHOJNOWSKA Grażyna 171 1.45% 0.00145
Nie
2 15 4 MIERZEJEWSKA Barbara Danuta 237 2.01% 0.00201
Nie
2 15 5 NAREWSKI Jacek Michał 157 1.33% 0.00133
Nie
2 15 6 ROGALA Joanna Maria 402 3.41% 0.00341
Nie
2 15 7 NADWORSKI Adam 427 3.63% 0.00363
Nie
2 16 1 PŁACISZEWSKI Piotr Marek 168 1.43% 0.00143
Nie
2 16 2 ZIELIŃSKI Damian 216 1.83% 0.00183
Nie
2 16 3 KRAWIECKA Wiesława 46 0.39% 0.00039
Nie
2 16 4 GUTOWSKA Teresa 49 0.42% 0.00042
Nie
2 16 5 ZIELIŃSKI Krzysztof 65 0.55% 0.00055
Nie
2 16 6 CHODKOWSKI Michał 36 0.31% 0.00031
Nie
2 16 7 WASIK Magdalena 102 0.87% 0.00087
Nie
2 17 1 LERMAN Maciej Michał 306 2.60% 0.0026
Nie
2 17 2 BRODA Marcin Lech 84 0.71% 0.00071
Nie
2 17 3 KAROLAK Adam Grzegorz 92 0.78% 0.00078
Nie
2 17 4 MORYL Bogumiła 45 0.38% 0.00038
Nie
2 17 5 TROJAŃCZYK Dorota Teresa 46 0.39% 0.00039
Nie
2 17 6 SĄGIN Anna Aretta 69 0.59% 0.00059
Nie
3 1 1 KUBALSKI Grzegorz Piotr 1 282 15.59% 0.01559
Tak
3 1 2 TRZASKOMA Grażyna Elżbieta 549 6.68% 0.00668
Nie
3 1 3 WYSOCKI Stanisław 147 1.79% 0.00179
Nie
3 1 4 MICHALAK Hanna Elżbieta 218 2.65% 0.00265
Nie
3 1 5 LUTOMIERSKA-RUSEK Joanna Daria 247 3.00% 0.003
Nie
3 4 1 GARBACZEWSKI Zbigniew 1 597 19.42% 0.01942
Tak
3 4 2 KRAJEWSKI Paweł Krzysztof 334 4.06% 0.00406
Nie
3 4 3 SIERANT Anna 457 5.56% 0.00556
Nie
3 4 4 ANDRIASYAN Grażyna Jadwiga 133 1.62% 0.00162
Nie
3 4 5 WANAT Janusz Piotr 185 2.25% 0.00225
Nie
3 10 1 CHOROŚ Piotr 1 067 12.98% 0.01298
Tak
3 10 2 TRUSZKOWSKI Roman 173 2.10% 0.0021
Nie
3 10 3 MATYASIK Agnieszka Agata 174 2.12% 0.00212
Nie
3 10 4 SOBCZYK Danuta 160 1.95% 0.00195
Nie
3 10 5 OTOCKA-KOŁTEK Małgorzata 87 1.06% 0.00106
Nie
3 16 1 KOWALIK Włodzimierz 391 4.75% 0.00475
Nie
3 16 2 KALINOWSKI Jacek Ryszard 605 7.36% 0.00736
Nie
3 16 3 OSZYCKA Bożena Agata 156 1.90% 0.0019
Nie
3 16 4 MŁYNAREK Teresa 261 3.17% 0.00317
Nie
4 1 1 BANASZEK Jacek 845 13.80% 0.0138
Nie
4 1 2 KOWNACKA Izabela 1 128 18.43% 0.01843
Tak
4 1 3 KUROWSKA Anna 196 3.20% 0.0032
Nie
4 1 4 STACHNIK Kamil 232 3.79% 0.00379
Nie
4 1 5 SKRZYDLEWSKI Dariusz 244 3.99% 0.00399
Nie
4 4 1 KADO Mirosław Henryk 853 13.94% 0.01394
Tak
4 4 2 KRAJNOW Igor Michał 246 4.02% 0.00402
Nie
4 4 3 KIELAR Lech Emil 68 1.11% 0.00111
Nie
4 4 4 KOWALIK Ewelina 110 1.80% 0.0018
Nie
4 4 5 SZEMPLIŃSKA Katarzyna Anna 69 1.13% 0.00113
Nie
4 10 1 PISKORZ Hubert 547 8.94% 0.00894
Nie
4 10 2 KWIATKOWSKA Agata Dorota 256 4.18% 0.00418
Nie
4 10 3 ZBROCH Grzegorz 585 9.56% 0.00956
Tak
4 10 4 SZUBZDA Jerzy 42 0.69% 0.00069
Nie
4 10 5 CENDROWSKA Katarzyna 95 1.55% 0.00155
Nie
4 16 1 OKRASA Jacek 70 1.14% 0.00114
Nie
4 16 2 KLEIMAN Leszek Stefan 278 4.54% 0.00454
Nie
4 16 3 MRÓZ Mateusz 102 1.67% 0.00167
Nie
4 16 4 STOLC Ewa Elżbieta 51 0.83% 0.00083
Nie
4 16 5 DŁUGOŁĘCKA Karolina 104 1.70% 0.0017
Nie
5 1 1 SOKOLNICKI Sylwester Edwin 2 688 41.97% 0.04197
Tak
5 1 2 GAJEWSKA Anna Katarzyna 418 6.53% 0.00653
Tak
5 1 3 OSIŃSKA Janina 235 3.67% 0.00367
Nie
5 1 4 ŚLEDZIEWSKI Mariusz Robert 242 3.78% 0.00378
Tak
5 1 5 WIERZBOWSKI Leszek Stanisław 226 3.53% 0.00353
Nie
5 4 1 BIELOWICZ Leszek Janusz 460 7.18% 0.00718
Nie
5 4 2 GLEB-KARPOWSKA Manuela Irena 200 3.12% 0.00312
Nie
5 4 3 ZIEMCZYK Zbigniew 101 1.58% 0.00158
Nie
5 10 1 SĘKOWSKI Piotr 852 13.30% 0.0133
Nie
5 10 2 PODGÓRSKI Tomasz Wiesław 178 2.78% 0.00278
Nie
5 10 3 LITAWSKA Alicja 84 1.31% 0.00131
Nie
5 10 4 ŁĄCZYŃSKA Alicja Teresa 55 0.86% 0.00086
Nie
5 10 5 MATYNIA Jacek Roman 76 1.19% 0.00119
Nie
5 16 1 NALEWAJEK Magdalena 184 2.87% 0.00287
Nie
5 16 2 SIKORA Sebastian 205 3.20% 0.0032
Nie
5 16 3 BEDNARSKA Barbara 31 0.48% 0.00048
Nie
5 16 4 NALEWAJEK Waldemar Stanisław 116 1.81% 0.00181
Nie
5 16 5 PAWLAK Ewa Mariola 53 0.83% 0.00083
Nie
6 1 1 WRÓBEL Robert Jan 1 675 22.55% 0.02255
Tak
6 1 2 POWAŁA Agnieszka 846 11.39% 0.01139
Tak
6 1 3 KOSTRO Beata 309 4.16% 0.00416
Nie
6 1 4 PIEŚNIAK Dariusz 461 6.21% 0.00621
Nie
6 1 5 GALAS Henryka 495 6.66% 0.00666
Nie
6 4 1 SAWICKI Norbert 614 8.26% 0.00826
Nie
6 4 2 FILIPOWICZ Henryk 138 1.86% 0.00186
Nie
6 4 3 WAŚ Emilia Agata 354 4.77% 0.00477
Nie
6 4 4 BARTNIK Ewa Urszula 114 1.53% 0.00153
Nie
6 4 5 KOPAŃSKA-ARASZKIEWICZ Irena Bogumiła 165 2.22% 0.00222
Nie
6 10 1 MAJEWSKI Janusz 671 9.03% 0.00903
Tak
6 10 2 RUDNICKI Mieczysław 136 1.83% 0.00183
Nie
6 10 3 SOBIERSKA Tamara Aleksandra 231 3.11% 0.00311
Nie
6 10 4 SZACHNOWSKA Anna Teresa 109 1.47% 0.00147
Nie
6 10 5 SMOCZYŃSKI Wiesław Antoni 574 7.73% 0.00773
Nie
6 18 1 URBANIAK Stanisław 293 3.94% 0.00394
Nie
6 18 2 SASIN Lucjan 34 0.46% 0.00046
Nie
6 18 3 POWAŁA Danuta Anna 130 1.75% 0.00175
Nie
6 18 4 SZATURSKA Zofia 80 1.08% 0.00108
Nie
 • Statystyka list kandydatów
 • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Legionowski - ogółem 6 106 70 112 023 87 963 60 3 1 1
Gminy ogółem 5 83 64 112 023 87 963 60 3 1 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 4 51 037 40 619 24 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 4 60 60 60 986 47 344 36 3 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 28 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 23 1
Ogółem 51 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 162 75 46% 87 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 171 80 47% 91 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 214 91 43% 123 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 10 2 20% 8 80%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 3 1 33% 2 67%
Ogółem 547 246 45% 301 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 52 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 49 48 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 48 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 46 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 44 47 43
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 28 8 29% 20 71%
30-39 107 53 50% 54 50%
40-59 271 123 45% 148 55%
60+ 141 62 44% 79 56%
Ogółem 547 246 45% 301 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 13 3 23% 10 77%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 17 3 18% 14 82%