Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 150 707
Wyborców 123 206
Obwodów 104
  • Wybory do Rady Powiatu w Oświęcimiu
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto oszwiezcimMiasto Oświęcim 25 3 21 17 149
gmina brzeszczeGmina Brzeszcze 12 4 21 20 138
gmina chelzmekGmina Chełmek 9 15 15 43 43
gmina keztyGmina Kęty 21 4 21 8 58
gmina osiekGmina Osiek 4 15 15 30 30
gmina oszwiezcimGmina Oświęcim 16 15 15 42 42
gmina polanka wielkaGmina Polanka Wielka 3 15 15 29 29
gmina przeciszozwGmina Przeciszów 3 15 15 37 37
gmina zatorGmina Zator 11 15 15 32 32

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5, ul. Eugeniusza Kalicińskiego 5 Oświęcim stały Tak Jaracza, Kiełbasy, Kręta, Legionów (numery parzyste od 12 i numery nieparzyste od 17), Leszczyńskiej, Maksymiliana Kolbego, Osiedle Rotm. W. Pileckiego, Osiedlowa, Ostatni Etap, Plac im. M. Kołodzieja, Polna, Skośna, Szajny, Szarych Szeregów, Więźniów Oświęcimia (numery od 6), Żołnierzy Września
2 Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Obozowa 39 Oświęcim stały Nie Bartoszewskiego, Kalicińskiego, Obozowa, Orłowskiego, Powstańców Warszawy (bez numerów 2, 4, 6)
3 Niepubliczne Przedszkole "Promyczek", ul. Powstańców Warszawy 1A Oświęcim stały Nie Garbarska, Krzywa, Powstańców Warszawy (numery 2, 4, 6)
4 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Wyzwolenia 3 Oświęcim stały Tak Chodniki, Cynkowa, Cyprysowa, Dworcowa, Jana Pawła II, Kilińskiego, Kraszewskiego, Łukowa, Młyńska, Orląt Lwowskich, Orzeszkowej, Powstańców Śląskich, Prusa, Wąska, Więźniów Oświęcimia (numery do 5), Wyzwolenia
5 Powiatowy Zespół Nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. St. Konarskiego, ul. Stanisława Konarskiego 24 Oświęcim stały Tak Cicha, Jesionowa, Konarskiego, Konopnickiej. Krótka, Legionów (numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 10), Nideckiego (bez numerów 18, 20 i 22), Sakranusa, Sikorskiego, Strzelecka, Syreniusza, Szewczyka, Wałowa, Wilkosza, Zacisze
6 Klub MSM BUDOWLANKA, ul. Wiktora Bałandy 4D Oświęcim stały Nie Bałandy, Makowskiego, Nideckiego (numery 18, 20 i 22)
7 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Ignacego Krasickiego 16 Oświęcim stały Tak Andersena, Arciszewskiego (dawna ulica Fika), Brzechwy, Chopina, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 1 do 33), Górnickiego, Harcerska, Klucznikowska, Korczaka, Kościelna, Kownackiej, Krasickiego, Łączna, Makuszyńskiego, Mała, Piasek, Piłsudskiego, Plebańska, Plac Rybny, Plac Skarbka, Solna, Spadzista, Szelburg-Zarembiny, Wojska Polskiego, Wysoka, Wysokie Brzegi (numery parzyste do 30 i numery nieparzyste do 13) Zamkowa, Żwirki i Wigury
8 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Królowej Jadwigi 12 Oświęcim stały Tak Bulwary, Dąbrowskiego (numery parzyste od 2 do 32), Jagiełły (numery nieparzyste do 45 i numery parzyste do 38), Joselewicza, Klasztorna, Knycza, Królowej Jadwigi, Mały Rynek, Mayzla, Mickiewicza, Mikołajska, Parkowa, Piastowska, Plac Słoneczny, Plac Kościuszki, Podstawie, Przeczna, Rynek Główny, Sienkiewicza, Solskiego, Stolarska, Św. Jana Bosko, Wąwóz, Zaborska (numery nieparzyste do 21 i numery parzyste do 36)
9 Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka", ul. Kościelecka 1 Oświęcim stały Nie Ceglana, Głogowa, Jagiełły (numery parzyste od 40 i numery nieparzyste od 47), Kamieniec, Kościelecka, Łęgowa, Nowe Stawy, Pod Olszyną, Willowa, Zajazdowa
10 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Budowlanych 68 Oświęcim stały Nie Budowlanych
11 Przedszkole Miejskie Nr 15, ul. Budowlanych 43 Oświęcim stały Nie Dąbrowskiego (numery od 34 do 45 i numery nieparzyste od 47 do 59), Plac św. Maksymiliana, Śniadeckiego (numery nieparzyste od 41)
12 Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Władysława Broniewskiego 12 Oświęcim stały Nie Szpitalna (numery od 1 do 24 i numery parzyste od 26 do 118)
13 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 26 Oświęcim stały Tak Asnyka, Broniewskiego, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 65), Grottgera, Kasprowicza, Krasińskiego, Norwida, Plac Pokoju, Staffa, Struga, Śniadeckiego (numery parzyste od 26), Wiklinowa, Żeromskiego
14 Rada Osiedla Dwory-Kruki, ul. Zwycięstwa 45 Oświęcim stały Tak Górzysta, Koszykowa, Lipowa, Nadwiślańska, Okrężna, Pod Krukami, Przysiółek Bajcarki, Przysiółek Mańki, Szpitalna (numery nieparzyste od 25), Techniczna, Wiejska, Wodociągowa, Wysokie Brzegi (numery nieparzyste od 15 i numery parzyste od 32), Zwycięstwa
15 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 2, ul. Karola Olszewskiego 2a Oświęcim stały Nie Bohaterów Monte Cassino, Łukasiewicza (numery nieparzyste), Marchlewskiego, Obrońców Westerplatte, Olszewskiego (numery od 1 do 30 i numery parzyste od 32 do 38), Smoluchowskiego, Zawidzkiego (numery parzyste)
16 Miejska Biblioteka Publiczna im. Łukasza Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu, ul. Józefa Nojego 2B Oświęcim stały Tak 3 Maja, Matejki, Nojego, Pilata, Zaborska (numery nieparzyste od 23 do 29), Zawidzkiego (numery nieparzyste)
17 Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 24 Oświęcim stały Tak Czarnieckiego, Czecha, Łukasiewicza (numery parzyste), Śniadeckiego (numery nieparzyste od 23 do 39 i numery parzyste od 22 do 24), Tysiąclecia (numery nieparzyste od 23)
18 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 11, Aleja Juliusza Słowackiego 2A Oświęcim stały Nie Batorego, Gałczyńskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Paździory, Porębskiego, Przy Potoku, Reja, Rydla, Słowackiego (numery nieparzyste od 1 do 23), Sobieskiego, Tuwima, Wyspiańskiego (numery parzyste od 4 do 6 i numery od 7 do 23), Zaborska (numery nieparzyste od 31 i numery parzyste od 38)
19 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 8, Aleja Juliusza Słowackiego 41 Oświęcim stały Nie Chrobrego, Dąbrowskiego (numery parzyste od 46), Lehnerta, Staszica, Skłodowskiej-Curie, Śniadeckiego (numery od 1 do 21), Tysiąclecia (numery nieparzyste od 1 do 21), Wróblewskiego (numery parzyste od 2 i numery nieparzyste do 7)
20 Przedszkole Miejskie Nr 7, Aleja Juliusza Słowackiego 8 Oświęcim stały Nie Bema (numery nieparzyste od 1 do 13, numer 2, numery od 14 do 17 i numer 19), Okrzei, Przedszkolna, Reymonta, Słowackiego (numery parzyste od 2 do 30), Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 1 do 5)
21 Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, gen. Józefa Bema 8 Oświęcim stały Tak Kusocińskiego, Mendelejewa, Mieszka I, Olszewskiego (numery nieparzyste od 31), Partyzantów, Słowackiego (numery nieparzyste od 25 i numery parzyste od 32), Wróblewskiego (numery nieparzyste od 9)
22 Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, ul. gen. Józefa Bema 8 Oświęcim stały Tak Bema (numery parzyste od 4 do 12, numery parzyste od 18 i numery nieparzyste od 21), Chemików (numery nieparzyste od 9 i numery parzyste od 20), Dąbrówki, Fabryczna, Foksa, Głowackiego, Gospodarcza, Grabowiecka, Graniczna, Grobelna, Kwiatowa, Niwa Monowicka, Nowa, Odnoga (numery parzyste od 48), Ogrodnicza, Olszewskiego (numery parzyste od 40 do 56), Pod Borem, Polowiecka, Rolna, Różana, Stara Droga, Stawowa, Szustera, Unii Europejskiej, Zachodnia, Zielona
23 Dom Osiedlowy Stare Stawy, ul. Zagrodowa 1 Oświęcim stały Tak 11 Listopada, Chełmońskiego, Gajowa, Kossaka, Malczewskiego, Nad Młynówką, Sadowa, Świętej Barbary, Zagrodowa, Zatorska
24 Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu, Wysokie Brzegi 4 Oświęcim szpital Nie Zespół Opieki Zdrowotnej
25 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zgromadzenia Córek Matki Bożej Bolesnej (Siostry Serafitki) Prowincja Oświęcimska w Oświęcimiu, Plac Tadeusza Kościuszki 8 Oświęcim szpital Nie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zgromadzenia Córek Matki Bożej Bolesnej (Siostry Serafitki) Prowincja Oświęcimska w Oświęcimiu
1 Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Słoneczko" w Brzeszczach ul. Narutowicza 6, ul. Narutowicza 6 Brzeszcze stały Tak Brzeszcze ulice: 1 Maja, Dworcowa blok nr 12, 13, 14 Dworcowa numery nieparzyste od nr 15 do końca, Kazimierza Wielkiego, Konopnickiej, Narutowicza, Wałowa, Władysława Łokietka, Żwirki i Wigury, Jawiszowice ulice: Dworcowa nr 37, 39, Lisica, Wałowa
2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Brzeszczach, ul. Mickiewicza 3, ul. Mickiewicza 3 Brzeszcze stały Tak Brzeszcze ulice: Dworcowa nr 3, Królowej Jadwigi, Mickiewicza blok nr 4, 5, Prusa, Słowackiego, Turystyczna
3 Ośrodek Kultury w Brzeszczach ul. Narutowicza 1, ul. Narutowicza 1 Brzeszcze stały Tak Brzeszcze ulice: Akacjowa, Aleja Dworska, Dworcowa nr parzyste od nr 16 do końca, Generała Hallera, Grottgera, Grunwaldzka, Irysowa, Jaśminowa, Kochanowskiego, Kombatantów, Kopernika, Kręta, Liliowa, Mickiewicza nr 4, 6 i od nr 7 do końca, Obozowa, Ofiar Oświęcimia nr nieparzyste 1 - 5, Piłsudskiego, Pszczyńska, Storczykowa, Tysiąclecia, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach, ul. Lipowa 3, ul. Lipowa 3 Brzeszcze stały Nie Brzeszcze ulice: Bolesława Chrobrego, Bugaj, Dąbrowskiego, Dębowa, Doły, Generała Sikorskiego, Jana III Sobieskiego, Kosynierów, Kościelna, Krótka, Legionów, Lipowa, Lisowce, Łabędzia, Mieszka I, Miła, Młyńska, Nazieleńce, Olszynki, Pańska, Piastowska, Podgórze, Podpole, Polna, Poprzeczna, Przedwieśnik, Przyłogi, Reja, Reymonta, Słoneczna, Słowiańska, Stefczyka, Świętej Anny, Świętego Idziego, Świętego Urbana, Świętego Wojciecha, Willowa, Wspólna, Zaborze
5 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach, ul. Szkolna 6, ul. Szkolna 6 Brzeszcze stały Tak Brzeszcze ulice: Bojowników Ruchu Oporu, Chopina, Daszyńskiego, Drobniaka, Górnicza, Graniczna, Gwarków, Kościuszki, Krasickiego, Leśna, Matejki, Nosala, Nowa Kolonia, Ofiar Oświęcimia nr parzyste od nr 22 do końca i nr 33, Ogrodowa, Parkowa, Piekarska, Przemysłowa, Przecieszyńska, Romantyczna, Siedliska, Sienkiewicza, Szkolna, Szymanowskiego, Zielona
6 Dom Ludowy Brzeszcze-Bór w Brzeszczach, ul. Bór 65, ul. Bór 65 Brzeszcze stały Nie Brzeszcze ulice: Borowa, Bór, Budy, Grzybowa, Harmęska, Klonowa, Kolejowa, Lachowicka, Łagodna, Modrzewiowa, Odległa, Ofiar Oświęcimia nr nieparzyste od nr 57 do końca, Pankowicka, Partyzantów, Prosta, Strażacka
7 Świetlica Ośrodka Kultury w Jawiszowicach Osiedle Paderewskiego nr 26, Osiedle Paderewskiego 26 Jawiszowice stały Tak Sołectwo Jawiszowice: Osiedle Paderewskiego, ulica Ofiar Oświęcimia
8 Przedszkole nr 4 "Pod Tęczą" w Jawiszowicach, ul. Gałczyńskiego 1, ul. Gałczyńskiego 1 Jawiszowice stały Tak Jawiszowice ulice: Aleja Dworska, Czworaki, Daszyńskiego, Duże Doły, Faracka, Gałczyńskiego, Handlowa, Janowiec, Jaźnik, Kacza, Kamieniec, Kozia Górka, Księdza Popiełuszki, Kusocińskiego, Łękawka, Łowiecka, Mickiewicza, Miodowa, Mostowa, Olszyny, Parafialna, Piaski, Plebańska, Pochyła, Sienna, Świętego Jana, Świętego Marcina, Trakcyjna, Trzciniec, Turystyczna, Wiślana, Wiśniowa, Witosa, Wodna, Wyszyńskiego, Zacisze
9 Szkoła Podstawowa w Jawiszowicach, ul. Kusocińskiego 1, ul. Kusocińskiego 1 Jawiszowice stały Tak Jawiszowice ulice: Armii Krajowej, Astrów, Biała, Bielska, Bielańska, Bliska, Boczna, Bratków, Brzozowa, Bukowa, Ciasna, Chodniki, Drobniaka, Hubala, Jana Pawła II, Jedlina, Kalinowa, Kleparz, Kobylec, Krucza, Krzywa, Lesisko, Lipowiec, Łęcka, Nawsie, Obrońców Westerplatte, Pocztowa, Podlesie, Potok, Przeczna, Ptaśnik, Różana, Skróty, Słowicza, Spółdzielcza, Styczna, Szczotki, Tulipanów, Ukośna, Wesoła, Wiejska, Wilamowska, Wilcza, Zawiła, Zbożowa
10 Przedszkole Publiczne w Przecieszynie, ul. Wyzwolenia 56, ul. Wyzwolenia 56 Przecieszyn stały Nie Sołectwo Przecieszyn
11 Szkoła Podstawowa w Skidziniu, ul. Oświęcimska 39, ul. Oświęcimska 39 Skidziń stały Nie Sołectwa: Skidziń, Wilczkowice
12 Przedszkole Fundacji "Elementarz" w Zasolu, ul. Kostka Jagiełły 8, ul. Kostka Jagiełły 8 Zasole stały Nie Sołectwo Zasole
1 Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Chełmku ul. Marszałka Piłsudskiego 1, Marszalka Piłsudskiego 1 Chełmek stały Tak Okręg Wyborczy nr 1 Kościuszki, Krakowska nr nieparzyste 13 - 63, Marszałka Piłsudskiego: 8, 14 i 18, Ofiar Faszyzmu, Paprotnik, Powstańców Śląskich: 2, 2A. Okręg Wyborczy nr 2 Powstańców Śląskich: 1, 3, 4, 5, 6, 7.
2 Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Chełmku ul. Marszałka Piłsudskiego 1, Marszalka Piłsudskiego 1 Chełmek stały Tak Okręg Wyborczy nr 3 11 LISTOPADA, MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO: 1, 1a, 2, 4, 4a, 6, 10, 12, WOJSKA POLSKIEGO: 1, 3, 5. Okręg Wyborczy nr 4 25 STYCZNIA, BOCZNA, GENERAŁA ANDERSA, GŁOGOWA, KLONOWA, TOPOLOWA, ŻEROMSKIEGO.
3 Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Chełmku ul. Brzozowa 7 - 9, Brzozowa 7 - 9 Chełmek stały Tak ALEJA PARKOWA, BRZOZOWA, DĄBROWSKIEJ, KOLEJOWA, KRAKOWSKA: nr parzyste 2 - 14 i nr nieparzyste 5 - 9, WOJSKA POLSKIEGO: 2, 2A, 4, 6, 8.
4 Centrum Sportowe w Chełmku ul. Krakowska 22, ul. Krakowska 22 Chełmek stały Nie BRONIEWSKIEGO, KASPROWICZA, KRAKOWSKA nr parzyste 16 - 56, ORKANA, REYMONTA, RYDLA, STAFFA, STRUGA, TETMAJERA, WYSPIAŃSKIEGO, ZAPOLSKIEJ.
5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmku, ul. Staicha 3 Chełmek stały Tak Okręg Wyborczy nr 7 Baty, Brzechwy, Kochanowskiego, Leśmiana, Mickiewicza nr nieparzyste 1 - 21 i nr parzyste 2 - 18, Norwida, Piastowska nr parzyste 2 - 76 i nr nieparzyste 3 - 87, Plac Jana Kilińskiego, Przemysłowa, Słowackiego, Staicha, Tuwima. Okręg Wyborczy nr 8 Fredry, Jaworznicka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Mickiewicza: nr nieparzyste 23 - 93 i nr parzyste 20 - 84, Sienkiewicza
6 Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku ul. Bolesława Chrobrego 9, ul. Bolesława Chrobrego 9 Chełmek stały Nie Okręg Wyborczy nr 9 Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Wstydliwego, Długosza, Flisaków, Galla Anonima, Jagiellońska, Jana Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Krótka, Mieszka I, Rzeczna, Starowiejska, Stefana Batorego, Wandy, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego. Okręg Wyborczy nr 10 Grunwaldzka, Jagodowa, Kręta, Księdza Wcisło, Leśna, Lipowa, Miodowa, Na Skałce, Oświęcimska, Piastowska nr parzyste 78 - 94 i nr nieparzyste 89 - 127, Polna, Poziomkowa, Sadowa, Śląska, Świerkowa, Wrzosowa, Wiśniowa
7 Samorządowy Zespół Szkół w Gorzowie ul. Szkolna 3, ul. Szkolna 3 Gorzów stały Nie Okręg Wyborczy nr 11 Dębowa, Flisaków, Gorzowska, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Lipowa, Małowy, Orliska, Parkowa, Piaski, Polna, Smugowa, Sosnowa, Szkolna, Wrzosowa, Źródlana. Okręg Wyborczy nr 12 Kolejowa, Krakowska, Leśna, Nowowiejska, Oświęcimska, Rzeczna, Sportowa, Wąska, Świnna, Zaciszna.
8 Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku ul. Nadwiślańska 9, Nadwiślańska 9 Bobrek stały Tak Okręg Wyborczy nr 13 Cicha, Graniczna, Kasztanowa, Krakowska, Krótka, Księdza Wyszogrodzkiego, Księżnej Ogińskiej, Leśna, Lipowa od nr 1 do 52, Nowa, Nowopole, Nowowiejska, Parkowa, Podkomorska, Pustynna, Łąkowa. Okręg Wyborczy nr 14 Akacjowa, Bagienna, Długa, Jarzębinowa, Kwiatowa, Lipowa od nr 53 do 80, Mała Droga, Ogrodowa, Polna, Spacerowa. Okręg Wyborczy nr 15 Dębowa, Głogowa, Kolista, Nadwiślańska, Rolna, Spokojna, Starowiejska, Słoneczna, Szkolna, Ustronna.
9 Dom Pomocy Społecznej w Bobrku-Nowy Hostel, Księżnej Ogińskiej 2 Bobrek dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Bobrku
1 Powiatowy Zespół nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 27a Kęty stały Nie Miasto Kęty-Osiedla: Kard. Stefana Wyszyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Ulice: 3 Maja numery nieparzyste od 21 do 37, wszystkie numery od 44 do końca, Tadeusza Kościuszki wszystkie numery parzyste od 64 do końca, Pogodna, Spacerowa, Żwirki i Wigury numery parzyste od 10 do 14, wszystkie numery od 17C do końca.
2 Szkoła Podstawowa nr 2, im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach, ul. Stanisława Wyspiańskiego 1 Kęty stały Tak Miasto Kęty-Osiedle 700 - lecia
3 Dom Kultury w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 2a Kęty stały Tak Miasto Kęty-Osiedle: Gen. Władysława Sikorskiego, Ulice: 3 Maja od numeru 4 do 20A, numery parzyste od 22A do 42, Marii Dąbrowskiej, Tadeusza Kościuszki numery parzyste od 16 do 54, Żwirki i Wigury numery parzyste od 4 do 6, numery nieparzyste od 7 do 15
4 Szkoła Podstawowa nr 2, im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach, ul. Stanisława Wyspiańskiego 1 Kęty stały Nie Miasto Kęty-Osiedle Nad Sołą bloki od numeru 1 do 11, Ulice: Kleparz od numeru 3A do końca, Kleparz Boczna, Legionów, Stanisława Wyspiańskiego
5 Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach, ul. Stanisława Wyspiańskiego 2 Kęty stały Tak Miasto Kęty-Osiedla: Nad Sołą bloki od numeru 12 do 28, Zachodnie
6 Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach, ul. Tadeusza Kościuszki 29 Kęty stały Nie Miasto Kęty-Ulice: Bolesław Chrobrego, Bulowska, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Kęckie Góry Południowe, Krakowska, Królowej Jadwigi, Krótka, Mieszka I, Piastowska, Słoneczna, Stawowa, Widok, Wiśniowa
7 Przedsiębiorstwo Komunalne "Komax" w Kętach, ul. Adama Mickiewicza 8 Kęty stały Nie Miasto Kęty-Osiedla: Batalionów Chłopskich, Cegielniane, Ulice: Bartosza Głowackiego, Błonie, Czajki, Fabryczna, Fabryczna Boczna, Graniczna, Kazimierza Wielkiego, Kęckie Góry Północne, Szczepana, Wszystkich Świętych
8 Szkoła Podstawowa nr 1, im. św. Jana Kantego w Kętach, ul. Jana III Sobieskiego 6 Kęty stały Nie Miasto Kęty-Ulice: Adama Mickiewicza, Ambrożego Grabowskiego, Cmentarna, Świętego Jana Kantego, Księcia Władysława Opolskiego, Ludowiki, Ogrodowa, Rynek, Stanisława Staszica, Szpitalna, Zacisze
9 Szkoła Podstawowa nr 1, im. św. Jana Kantego w Kętach, ul. Jana III Sobieskiego 6 Kęty stały Tak Miasto Kęty-Osiedle Kamieniec, Ulice: Franciszkańska Jana III Sobieskiego, Juliusza Słowackiego, Klasztorna, Kleparz od numeru 1 do 3, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Stanisława Stojałowskiego, Młodzieży Polskiej, Nieznanego Żołnierza, Rajska, Świętokrzyska, Władysława Reymonta, Zielona, Żwirki i Wigury od numeru 1 do 3 oraz numer 5
10 Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach, ul. Tadeusza Kościuszki 29 Kęty stały Nie Miasto Kęty-Osiedle Płk. Stanisława Królickiego, Ulice: Adama Asnyka, Aleja Wojska Polskiego, Henryka Sienkiewicza, Hutnika, Marii Konopnickiej, Płk Stanisława Królickiego, s. Marii Łempickiej Polna, Różana, Tadeusza Kościuszki od numeru 1 do 12A, numery nieparzyste od 17 do końca
11 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kętach, ul. Szkolna 3 Kęty stały Tak Miasto Kęty-Osiedla: Dębowe, Miodowe, Leśne, Wrzosowe, Ulice: Baściki, Bukowa, Kasoliki, Kępa Lewa, Kępa Prawa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Malinowa, Młynek, Partyzantów, Stefana Żeromskiego, Smoliki, Szkolna, Szkotnia, Świętego Maksymiliana Kolbe
12 Wiejski Dom Kultury w Bielanach, Plac Świętego Macieja 1 Bielany stały Nie Sołectwo Bielany
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach, ul. Bielska 59 Bulowice stały Tak Część obszaru Sołectwa Bulowice obejmująca ulice: Dębina, Jasna, Leśna, Łukowa, Olszyny, Podgórze, Północna, Stara Droga, Św. Brata Alberta, Witkowska
14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach, ul. Bielska 59 Bulowice stały Tak Część obszaru Sołectwa Bulowice obejmująca ulice: Błog. Faustyny, Brzozowa, Jodłowa, Krakowska, Kwiatowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Roczyńska, Skalista, Skotnica, Świerkowa, Św. Jana Kantego, Tunelowa, Źródlana
15 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach, ul. Bielska 59 Bulowice stały Tak Część obszaru Sołectwa Bulowice obejmująca ulice: Bielska, Bulowska, Czaniecka, Lipowa, Łączna, Nad Brzegiem, Południowa, Potokowa, Różana, Sportowa, Świętego Wojciecha, Zachodnia, Zacisze, Zamkowa, Zielona
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękach, ul. Akacjowa 28 Łęki stały Nie Sołectwo Łęki
17 Wiejski Dom Kultury w Malcu, ul. K. Jędrzejowskiego 16 Malec stały Tak Sołectwo Malec
18 Szkoła Podstawowa im. gen. Wł. Sikorskiego w Nowej Wsi, ul. Stanisława Konarskiego 4 Nowa Wieś stały Nie Część obszaru Sołectwa Nowa Wieś obejmująca ulice: Aleksandra Fredry, Bartosza Głowackiego, Bolesława Prusa, Gen. J. Henryka Dąbrowskiego, Gen. Tadeusza Kościuszki, Gen. Władysława Sikorskiego, Henryka Sienkiewicza, Hugo Kołłątaja, Jana Kantego od numeru 1 do 54, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jędrzeja Śniadeckiego, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Malecka, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Młyńska, Pocztowa, Rokicie, Stanisława Konarskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Św. Maksymiliana Marii Kolbe, Władysława Reymonta
19 "Dworek" w Nowej Wsi, ul. Dworska 7 Nowa Wieś stały Tak Część obszaru Sołectwa Nowa Wieś obejmująca ulice: Bielańska, Bolesława Chrobrego, Dworska, Fryderyka Chopina, Graniczna, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jagiellońska, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Kantego od numeru 57 do końca, Jana Kiepury, Jana Pawła II, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Oświęcimska, Piotra Skargi, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stefana Batorego, Św. Floriana, Św. Jadwigii Królowej, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witkowicach, ul. Beskidzka 98 Witkowice stały Nie Sołectwo Witkowice
21 Dom Pomocy Społecznej Braci Albertynów w Bulowicach, Bł. Faustyny 4 Bulowice dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Braci Albertynów w Bulowicach
1 Klub "Centrum" w Osieku, ul. Główna 125 Osiek stały Tak Wieś Osiek ulice: Akacjowa, Bielańska, Bugaj, Ceglana, Czereśniowa, Działkowa, Główna numery parzyste od 2 do 240, nieparzyste od 1 do 231A, Jazowa, Karolina, Lanckorona, Malinowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Plac Tarniówka, Sadowa, Sobótkowa, Spacerowa, Świerkowa, Talarówka, Wałowa, Włosieńska, Zielona numery parzyste od 2 do 42, nieparzyste od 1 do 61B, Zamkowa, Zaolszynie
2 Sala WDK w Osieku, ul. Główna 125 Osiek stały Nie Wieś Osiek ulice: Browarna, Brzozowa, Dębowa, Graniczna, Grojecka, Kościelna, Leśna, Łąkowa, Przecznica, Starowiejska numery nieparzyste od 1 do 347, parzyste od 2 do 296, Stawowa, Zabrzezinie
3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Osieku, ul. Główna 450 Osiek stały Tak Wieś Osiek ulice: Beskidzka, Cicha, Czarny Las, Głębowska, Główna numery parzyste od 242 do 516, nieparzyste od 233 do 403, Grunwaldzka, Jaśminowa, Kwiatowa, Podlesie, Starowiejska numery nieparzyste od 349 do 487, parzyste od 298 do 412, Słoneczna, Szkolna, Wiśniowa, Zielona numery nieparzyste od 63 do 91, parzyste od 44 do 72
4 Wiejski Dom Kultury w Głębowicach, ul. Oświęcimska 8 Głębowice stały Nie Cała wieś Głębowice: Akacjowa, Aleja Grunwaldzka, Andrychowska, Brzozowa, Jagodowa, Jodłowa, Leśna, Łazy, Kulturowa, Kwiatowa, Miodowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Olszynowa, Oświęcimska, Plebańska, Słoneczna, Sportowa, Śmietanówka, Świerkowa, Tęczowa, Wadowicka, Wiśniowa, Zamkowa, Zatorska, Zielona, Źródlana.
1 Szkoła Podstawowa w Babicach, ul. Różana 23 Babice stały Nie SOŁECTWO BABICE
2 LKS "Puls" w Broszkowicach, ul. Łąkowa 6 Broszkowice stały Tak SOŁECTWO BROSZKOWICE
3 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Beskidzka 100 Grojec stały Nie SOŁECTWO STAWY GROJECKIE: ul. Adolfin, Bagienna, Beskidzka od 44 do końca parzyste, od 83 do końca nieparzyste, Kamienna, Kolista, Marii Radziwiłł, Zerwisko
4 Szkoła Podstawowa w Brzezince, ul. Szkolna 19 Brzezinka stały Nie SOŁECTWO BRZEZINKA
5 Dom Ludowy w Harmężach, ul. Borowskiego 32 Harmęże stały Nie SOŁECTWO HARMĘŻE
6 Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej, ul. Wadowicka 85 Poręba Wielka stały Tak SOŁECTWO PORĘBA WIELKA
7 Szkoła Podstawowa w Rajsku, ul. Edukacyjna 11 Rajsko stały Tak SOŁECTWO RAJSKO
8 Szkoła Podstawowa we Włosienicy, ul. Józefa Suskiego 53 Włosienica stały Tak SOŁECTWO WŁOSIENICA
9 Dom Ludowy w Dworach Drugich, ul. Oświęcimska 28 Dwory Drugie stały Nie SOŁECTWO DWORY DRUGIE
10 Szkoła Podstawowa w Zaborzu, ul. Jezioro 2 Zaborze stały Tak SOŁECTWO ZABORZE: ul. Akacjowa, Azaliowa, Błękitna, Chemików, Cisowa, Grabowa, Graniczna, Jałowcowa, Jarzębiny, Jaśminowa, Jaworowa, Jezioro, Jutrzenki, Kalinowa, Letnia, Liliowa, Magnolii, Makowa, Osiedlowa, Paździory, Pionierów, Pod Dębem, Pod Górką, Polna, Porębska, Przedzieleń, Rolnicza, Rowerowa, Słoneczna, Sosnowa, Węgielnik, Wiosenna, Wodna, Wójtowiec, Wrzosowa, Zatorska
11 Szkoła Podstawowa w Grojcu, ul. Aleja Ogrodowa 2 Grojec stały Tak SOŁECTWO GROJEC: ul. Aleja Ogrodowa od nr 2, Bartłomieja Chowańca, Beskidzka od 1 do 81 nieparzyste i od 2 do 42 parzyste, Cicha, Czajki, Hr. Jakuba Szembeka, Igora Mitoraja, Kazimierza Jagiellończyka, Leśna Grobel, Ładna, Pałacowa, Przecznica
12 Dom Ludowy w Pławach, ul. Pławianka 3 Pławy stały Nie SOŁECTWO PŁAWY
13 Remiza OSP w Stawach Monowskich, ul. Dogodna 1 Stawy Monowskie stały Tak SOŁECTWO STAWY MONOWSKIE
14 Szkoła Podstawowa w Grojcu, ul. Aleja Ogrodowa 2 Grojec stały Tak SOŁECTWO GROJEC: ul. Aleja Kasztanowa, Aleja Sportowa, Główna, Kółkowa, Skotnica, ŁAZY
15 Przedszkole Samorządowe w Zaborzu, ul. Grojecka 54 Zaborze stały Nie SOŁECTWO ZABORZE: ul. Borowiec, Brzezina, Gościnna, Grojecka, Jagodowa, Krótka, Ogródkowa, Pod Lipą, Słowicza, Tatarska Grobel, Witaminka
16 Powiatowe Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze w Grojcu, ul. Aleja Ogrodowa 1 Grojec dom pomocy społecznej Nie Powiatowe Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze w Grojcu
1 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Kasztanowa 2 Polanka Wielka stały Nie Obwód obejmuje ulice: Stawowa, Brzozowa, Graniczna, Kasztanowa, Rolna, Spacerowa, Środkowa, Zatorska, Ogrodowa, Słoneczna, Wspólna, Pałacowa, Łąkowa, Świerkowa, Jodłowa, Kościelna, Polna, Spółdzielcza, Południowa od nr 1 do nr 71/nieparzyste/ i od nr 2 do nr 52/parzyste
2 Gminne Centrum Kultury, ul. Długa 61 Polanka Wielka stały Tak Obwód obejmuje ulice: Północna, Cicha, Stroma, Krótka, Owocowa, Nowa, Szczytowa, Pasternik, Wiśniowa, Południowa od nr 73 do końca /nieparzyste/i od nr 54 do końca parzyste, Długa od nr 1 do nr 83/nieparzyste/ i od nr 2 do nr 60/parzyste/, Lipowa od nr 1 do nr 19/nieparzyste/ i od nr 2 do 14 /parzyste
3 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Karola Wojtyły w Polance Wielkiej, ul. Długa 175 Polanka Wielka stały Tak Obwód obejmuje ulice: Orzechowa, Leśników, Leśna, Wąska, Różana, Miodowa, Sportowa, Leszczynowa, Lipowa od nr 21 do końca /nieparzyste/ i od nr 16 do końca /parzyste/, Długa od nr 85 do końca /nieparzyste/ i od nr 62 do końca parzyste
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ignacego Fika w Przeciszowie, ul. Szkolna 93 Przeciszów stały Nie Sołectwo Przeciszów, ulice: Boconek, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Długa, Graniczna, Jazowa, Jesionowa, Kolonia, Kolejowa, Krakowska, Krótka, Łowiczki Księże, Łowiczki Pańskie, Nawsie, Oświęcimska, Podlesie 2 - 8, Polna, Rzeczna, Stara Droga, Strażacka, Stroma, Szkolna, Topolowa, Wąska
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Przeciszowie, ul. Podlesie 92 Przeciszów stały Tak Sołectwo Las, Sołectwo Przeciszów, ulice: Borkowa, Irysowa, Jodłowa, Kręta, Łąkowa, Narcyzowa, Okrężna, Podlesie od nr 10 do końca, Przyrębska, Różana, Sosnowa, Sportowa, Stawowa, Świerkowa, Tulipanowa
3 Szkoła Podstawowa w Piotrowicach, ul. Andrychowska 222 Piotrowice stały Tak Sołectwo Piotrowice
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zatorze, ul. Kongresowa 11 Zator stały Tak Zator Osiedle Bugaj, Zator Osiedle Podlipki
2 Dom Ludowy w Rudzach, Dworska 10 Rudze stały Tak sołectwo Rudze
3 Szkoła Podstawowa w Laskowej, 3 Laskowa stały Nie Sołectwa: Laskowa i Trzebieńczyce
4 Dom Ludowy w Palczowicach, Elizy Orzeszkowej 37 Palczowice stały Tak Sołectwo Palczowice oraz Zator, Osiedle Morysina.
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Podolszu, ul. Zatorska 37 Podolsze stały Tak Sołectwo Podolsze I, ulice: Dobra, Ekologiczna, Gimnazjalna, Jagodowa, Jasna, Jesionowa, Jutrzenki, Kręta, Łąkowa, Miodowa, Prosta, Rybacka, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Starowiejska parzyste od nr 74 i nieparzyste od nr 55, Starowiślna, Strażacka, Św. Jana, Tęczowa, Wschodnia, Zatorska parzyste od nr 24 i nieparzyste od nr 43, Zielona, Zaskawie. Sołectwo Podolsze II, ulice: Długa, Mostowa, Nad Skawą, Sosnowa, Starowiejska parzyste od nr 2 do 72 i nieparzyste od nr 1 do 53, Wąska (nr. parzyste), Widok, Zakątek, Zatorska parzyste nr 2 - 22 i nieparzyste nr 1 - 41, Złotych Kłosów.
6 Remiza OSP w Graboszycach, Św. Andrzeja 6 Graboszyce stały Tak Sołectwo: Graboszyce
7 Szkoła Podstawowa w Łowiczkach, Centralna 56 Łowiczki stały Nie Sołectwo: Łowiczki
8 Szkoła Podstawowa w Grodzisku, Grodowa 3 Grodzisko stały Nie Sołectwo: Grodzisko
9 Szkoła Podstawowa w Smolicach, Edukacyjna 3 Smolice stały Nie Sołectwo: Smolice
10 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zatorze, ul. Kongresowa 11 Zator stały Tak Zator Osiedle Królewiec, Zator Osiedle Centrum
11 Dom Pomocy Społecznej w Zatorze ul. Jana Pawła II 3, Jana Pawła II 3 Zator dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy-obwód odrębny

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 miasto Oświęcim 7 30 828 4 36
0.0000020000Nr 2 gm. Oświęcim, Chełmek 5 25 251 4 28
0.0000030000Nr 3 Brzeszcze 4 17 158 4 24
0.0000040000Nr 4 Kęty 6 26 994 4 32
0.0000050000Nr 5 Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator 5 22 975 4 27
Podsumowanie 27 123 206 20 147

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 7 6 8 7 37
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 7 6 8 7 37
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU 9 7 6 8 6 36
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO - SAMORZĄDOWA KOS 2018 KWW KOS 2018 9 7 6 8 7 37

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 30 886 17 154 17 147 55.52% 0.05552
16 267 94.87% 0.09487
Tak
2 25 259 14 578 14 574 57.70% 0.0577
13 954 95.75% 0.09575
Tak
3 17 158 9 750 9 739 56.76% 0.05676
9 285 95.34% 0.09534
Tak
4 27 040 14 644 14 601 54.00% 0.054
13 944 95.50% 0.0955
Tak
5 22 985 12 719 12 719 55.34% 0.05534
12 068 94.88% 0.09488
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 235 37 29.36% 0.02936
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 23 552 37 35.95% 0.03595
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU 14 658 36 22.37% 0.02237
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO - SAMORZĄDOWA KOS 2018 8 073 37 12.32% 0.01232

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 235 37 8 29.36% 0.02936
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 23 552 37 12 35.95% 0.03595
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU 14 658 36 5 22.37% 0.02237
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO - SAMORZĄDOWA KOS 2018 8 073 37 2 12.32% 0.01232
Tak

Rada Powiatu w Oświęcimiu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 HOMA Kazimierz Michał 2 784 17.11% 0.01711
Tak
1 4 2 STOKŁOSA Mariusz 482 2.96% 0.00296
Nie
1 4 3 SZUSTER Leszek Aleksander 1 189 7.31% 0.00731
Tak
1 4 4 KOPEĆ Grażyna Halina 750 4.61% 0.00461
Tak
1 4 5 WALIGÓRA Halina 242 1.49% 0.00149
Nie
1 4 6 BĄK Jolanta Ewa 326 2.00% 0.002
Nie
1 4 7 GRUBKA Marian 301 1.85% 0.00185
Nie
1 4 8 CZEBIENIAK Bożena Maria 182 1.12% 0.00112
Nie
1 4 9 KASPRZYK Piotr Łukasz 283 1.74% 0.00174
Nie
1 10 1 KLISIAK Waldemar Stanisław 2 129 13.09% 0.01309
Tak
1 10 2 BILSKI Adam Marian 1 397 8.59% 0.00859
Tak
1 10 3 WOJDYŁO Andrzej Jerzy 380 2.34% 0.00234
Nie
1 10 4 MAZUR Joanna 453 2.78% 0.00278
Tak
1 10 5 SZCZERBOWSKA Dorota Maria 449 2.76% 0.00276
Nie
1 10 6 GABRYŚ Roman 165 1.01% 0.00101
Nie
1 10 7 SEREŚ Halina 152 0.93% 0.00093
Nie
1 10 8 SANAK Agnieszka Anna 233 1.43% 0.00143
Nie
1 10 9 GĘBOŁYŚ Jacek Michał 293 1.80% 0.0018
Nie
1 15 1 RYDZOŃ Stanisław 1 112 6.84% 0.00684
Nie
1 15 2 GUZIK Andrzej 104 0.64% 0.00064
Nie
1 15 3 WRÓBLEWSKA Urszula 104 0.64% 0.00064
Nie
1 15 4 HARMATA Jerzy 120 0.74% 0.00074
Nie
1 15 5 GÓRA Włodzimierz 68 0.42% 0.00042
Nie
1 15 6 JEKIEŁEK Barbara Alicja 81 0.50% 0.0005
Nie
1 15 7 WIKŁACZ Bogusława 52 0.32% 0.00032
Nie
1 15 8 KOT Krystyna 82 0.50% 0.0005
Nie
1 15 9 KSIĘŻARCZYK Marek Stanisław 72 0.44% 0.00044
Nie
1 16 1 KOBIELUSZ Paweł Bernard 713 4.38% 0.00438
Tak
1 16 2 POŁĄCARZ Bogdan Stanisław 333 2.05% 0.00205
Nie
1 16 3 KOT Dariusz 188 1.16% 0.00116
Nie
1 16 4 KOWALSKA-KOLAK Katarzyna 209 1.28% 0.00128
Nie
1 16 5 MALINOWSKI Małgorzata Lucyna 91 0.56% 0.00056
Nie
1 16 6 BRUSKA Urszula Joanna 148 0.91% 0.00091
Nie
1 16 7 UCHYŁA Roman Aleksander 74 0.45% 0.00045
Nie
1 16 8 KUBOSZEK Witold Jacek 359 2.21% 0.00221
Nie
1 16 9 ŁAKOMY Barbara Maria 167 1.03% 0.00103
Nie
2 4 1 SKRZYPIŃSKI Andrzej Łukasz 1 802 12.91% 0.01291
Tak
2 4 2 MENDYK Artur Sebastian 1 151 8.25% 0.00825
Tak
2 4 3 WOLAK Krzysztof Józef 414 2.97% 0.00297
Nie
2 4 4 KOBOSKO Halina Anna 347 2.49% 0.00249
Nie
2 4 5 GĄSIOR Sabina Aleksandra 90 0.64% 0.00064
Nie
2 4 6 ELŻBIECIAK Lucyna Beata 412 2.95% 0.00295
Nie
2 4 7 IDZIK Marek 760 5.45% 0.00545
Nie
2 10 1 PYREK Jacek Zbigniew 1 820 13.04% 0.01304
Tak
2 10 2 ZALIŃSKI Władysław Stanisław 846 6.06% 0.00606
Tak
2 10 3 SZOSTEK Damian Mateusz 454 3.25% 0.00325
Nie
2 10 4 ZAGÓRSKA Anna 446 3.20% 0.0032
Nie
2 10 5 MĄSIOR Zbigniew 266 1.91% 0.00191
Nie
2 10 6 ROLA Ewa Wiesława 327 2.34% 0.00234
Nie
2 10 7 SZCZERBOWSKA Jolanta 466 3.34% 0.00334
Nie
2 15 1 SOWA Adam Kazimierz 947 6.79% 0.00679
Nie
2 15 2 SWOSZOWSKI Dominik Michał 378 2.71% 0.00271
Nie
2 15 3 PAWŁOWSKA Wiesława 98 0.70% 0.0007
Nie
2 15 4 GOYTOWSKA Lidia Barbara 104 0.75% 0.00075
Nie
2 15 5 BAŚCIK Mariusz Piotr 219 1.57% 0.00157
Nie
2 15 6 SZCZERBIK Danuta Zofia 254 1.82% 0.00182
Nie
2 15 7 KOBYŁCZYK Aleksander Adam 106 0.76% 0.00076
Nie
2 16 1 ŚRENIAWSKI Piotr Stanisław 1 236 8.86% 0.00886
Tak
2 16 2 KOZIOŁ Krzysztof Robert 91 0.65% 0.00065
Nie
2 16 3 SOSULSKA Beata Renata 164 1.18% 0.00118
Nie
2 16 4 PIEGZIK Barbara Elżbieta 189 1.35% 0.00135
Nie
2 16 5 RAMZA Weronika Angelika 318 2.28% 0.00228
Nie
2 16 6 WALICZEK Stanisław Eugeniusz 94 0.67% 0.00067
Nie
2 16 7 GRYZEŁKO Janusz Adam 155 1.11% 0.00111
Nie
3 4 1 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 654 7.04% 0.00704
Tak
3 4 2 FOLGA Radosław Jerzy 469 5.05% 0.00505
Nie
3 4 3 GĘBUŚ Marcin 208 2.24% 0.00224
Nie
3 4 4 HODUR Jolanta Stanisława 587 6.32% 0.00632
Nie
3 4 5 BIELENIN Krzysztof 429 4.62% 0.00462
Nie
3 4 6 ŁYSZCZAK Małgorzata 142 1.53% 0.00153
Nie
3 10 1 ŁUKOWICZ Tomasz Jan 1 153 12.42% 0.01242
Tak
3 10 2 PAWLUSIAK Ewa Janina 1 353 14.57% 0.01457
Tak
3 10 3 SZCZERBOWSKI Tadeusz 597 6.43% 0.00643
Nie
3 10 4 STAWOWY Dorota Anna 265 2.85% 0.00285
Nie
3 10 5 ŁUKAWSKA Wiesława Maria 146 1.57% 0.00157
Nie
3 10 6 WALCZYK Adrian Dawid 304 3.27% 0.00327
Nie
3 15 1 JANKOWSKA Teresa Maria 1 153 12.42% 0.01242
Tak
3 15 2 CHROBAK Danuta Maria 119 1.28% 0.00128
Nie
3 15 3 DZIEWIĄTKA Teresa 81 0.87% 0.00087
Nie
3 15 4 URODA Jan Władysław 259 2.79% 0.00279
Nie
3 15 5 SZCZERBOWSKI Józef Stanisław 167 1.80% 0.0018
Nie
3 15 6 ZAJĄC Stanisław Kazimierz 232 2.50% 0.0025
Nie
3 16 1 STUDENCKI Bogusław 319 3.44% 0.00344
Nie
3 16 2 BACZKOWSKA Magdalena Agnieszka 109 1.17% 0.00117
Nie
3 16 3 SOJKA Jerzy Jan 384 4.14% 0.00414
Nie
3 16 4 JAKUBOWSKI Andrzej Leszek 53 0.57% 0.00057
Nie
3 16 5 BOROWCZYK Krystyna Józefa 23 0.25% 0.00025
Nie
3 16 6 DZIEDZIC Danuta 79 0.85% 0.00085
Nie
4 4 1 NIEDZIELA Marcin Maciej 1 054 7.56% 0.00756
Tak
4 4 2 HEJNOWICZ Maciej Tomasz 579 4.15% 0.00415
Nie
4 4 3 BORYSŁAWSKA Anna Maria 412 2.95% 0.00295
Nie
4 4 4 MEDOŃ Beata 117 0.84% 0.00084
Nie
4 4 5 CHMIELOWSKI Witold Krzysztof 150 1.08% 0.00108
Nie
4 4 6 FUTYMA Dariusz Krzysztof 145 1.04% 0.00104
Nie
4 4 7 CHRAPKIEWICZ-BOROWY Róża Halina 114 0.82% 0.00082
Nie
4 4 8 ADAMUS Konrad 151 1.08% 0.00108
Nie
4 10 1 JURZAK Jarosław Ludwik 2 129 15.27% 0.01527
Tak
4 10 2 GAWĘDA Dariusz Lucjan 737 5.29% 0.00529
Tak
4 10 3 TLAŁKA Aneta Małgorzata 744 5.34% 0.00534
Tak
4 10 4 GRUDZIŃSKA-KUBIK Bożena Władysława 314 2.25% 0.00225
Nie
4 10 5 ZAWADZKI Eugeniusz Marian 373 2.67% 0.00267
Nie
4 10 6 CIEŚLOWSKA Barbara Halina 329 2.36% 0.00236
Nie
4 10 7 ŻMUDA Kamil Marek 209 1.50% 0.0015
Nie
4 10 8 SUCHETA Jan Ignacy 503 3.61% 0.00361
Nie
4 15 1 SZAFRAN Józef Bolesław 1 562 11.20% 0.0112
Tak
4 15 2 PŁONKA Ewa 946 6.78% 0.00678
Tak
4 15 3 KAWOŃCZYK Mirosław Jacek 515 3.69% 0.00369
Nie
4 15 4 PISKORZ Adam Stanisław 341 2.45% 0.00245
Nie
4 15 5 KUSAK-DOMAŃSKA Katarzyna 237 1.70% 0.0017
Nie
4 15 6 GOLIASZ Beniamin Łukasz 248 1.78% 0.00178
Nie
4 15 7 BRZOZOWICZ Sylwia Anna 174 1.25% 0.00125
Nie
4 15 8 KLĘCZAR Tomasz Władysław 641 4.60% 0.0046
Nie
4 16 1 BIELECKI Tomasz Piotr 401 2.88% 0.00288
Nie
4 16 2 DRABEK-POLEK Wiesława 219 1.57% 0.00157
Nie
4 16 3 GUGULSKI Jarosław Marek 138 0.99% 0.00099
Nie
4 16 4 BABIUCH Elżbieta Beata 67 0.48% 0.00048
Nie
4 16 5 OLEARCZYK Michał Krzysztof 177 1.27% 0.00127
Nie
4 16 6 WOLF Rafał Karol 52 0.37% 0.00037
Nie
4 16 7 NAGLIK Rafał Paweł 50 0.36% 0.00036
Nie
4 16 8 SZLAGOR Krystyna 116 0.83% 0.00083
Nie
5 4 1 KAJDAS Wojciech Marek 1 490 12.35% 0.01235
Tak
5 4 2 JURECKI Henryk 165 1.37% 0.00137
Nie
5 4 3 SAMULSKI Witold Andrzej 505 4.18% 0.00418
Nie
5 4 4 MALINKIEWICZ Maria Józefa 105 0.87% 0.00087
Nie
5 4 5 KUDZIA Adam Mirosław 100 0.83% 0.00083
Nie
5 4 6 JAROSZ Kinga Karolina 73 0.60% 0.0006
Nie
5 4 7 STACHURA Renata 71 0.59% 0.00059
Nie
5 10 1 MERTA Adam 1 699 14.08% 0.01408
Tak
5 10 2 MOMOT Sławomir Jan 931 7.71% 0.00771
Tak
5 10 3 GANCARCZYK Roman Jan 819 6.79% 0.00679
Nie
5 10 4 ROWIŃSKA Beata Aneta 237 1.96% 0.00196
Nie
5 10 5 KLISIAK Maria 158 1.31% 0.00131
Nie
5 10 6 PRZYSTAŁ Renata Jadwiga 87 0.72% 0.00072
Nie
5 10 7 WOJTALA Barbara 189 1.57% 0.00157
Nie
5 15 1 MIESZCZAK Jerzy 2 452 20.32% 0.02032
Tak
5 15 2 BARTULA Bogusław 532 4.41% 0.00441
Tak
5 15 3 HUCZEK Andrzej 479 3.97% 0.00397
Nie
5 15 4 BAŚCIK Beata 150 1.24% 0.00124
Nie
5 15 5 TOLARCZYK Barbara 419 3.47% 0.00347
Nie
5 15 6 LOFEK Ewa Sylwia 50 0.41% 0.00041
Nie
5 16 1 WÓJCIK Tomasz Bogusław 657 5.44% 0.00544
Nie
5 16 2 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 113 0.94% 0.00094
Nie
5 16 3 GOŁUCHOWSKA Marta Anna 39 0.32% 0.00032
Nie
5 16 4 JURECKA Monika Katarzyna 58 0.48% 0.00048
Nie
5 16 5 FUCZEK Łukasz Adam 216 1.79% 0.00179
Nie
5 16 6 ŚRODA Grzegorz 209 1.73% 0.00173
Nie
5 16 7 KASPEREK Karolina Elżbieta 65 0.54% 0.00054
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Oświęcimski - ogółem 10 180 106 150 707 123 206 104 4 4 1
Gminy ogółem 9 153 101 150 707 123 206 104 4 4 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 3 63 11 91 013 74 980 58 0 2 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 59 694 48 226 46 4 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 45 3
Ogółem 65 4

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 147 65 44% 82 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 345 161 47% 184 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 213 60 28% 153 72%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 8 2 25% 6 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 9 1 11% 8 89%
Ogółem 705 286 41% 419 59%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 51 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 49 48 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 50 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 42 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 49 63 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 38 16 42% 22 58%
30-39 145 74 51% 71 49%
40-59 343 124 36% 219 64%
60+ 179 72 40% 107 60%
Ogółem 705 286 41% 419 59%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 15 4 27% 11 73%
60+ 3 1 33% 2 67%
Ogółem 21 5 24% 16 76%