Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
 • Wybory Samorządowe
  Rzeczypospolitej Polskiej

  2018

 • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 40 603
Wyborców 33 425
Obwodów 23
 • Wybory do Rady Miasta Zduńska Wola
 • Wybory Prezydenta Miasta Zduńska Wola
 • Wyniki głosowania do rady miasta
 • Wyniki wyborów do rady miasta
 • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
 • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
 • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 4, Parkowa 5 Zduńska Wola stały Tak Aleje Kościuszki, Cicha, Dąbrowskiego, Dolna od nr 1 do nr 29 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 20 (strona parzysta), Fabryczna, Juliusza, Kolbego, Królewska, Krucza, Łaska od nr 1 do nr 33 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Parkowa, Pasaż Powstańców Śląskich, Piwna, Plac św. Jana Pawła II, Szpitalna, Zielona od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i nr 2 (strona parzysta), Złotnickiego, Żeromskiego nr 1 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 8 (strona parzysta).
2 Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Żeromskiego 10 Zduńska Wola stały Nie Inżynierska, Kilińskiego od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 40 (strona parzysta), Łaska od nr 35 do nr 51 (strona nieparzysta) i od nr 34 do nr 42 (strona parzysta), Łódzka od nr 40 do nr 50 (strona parzysta), Obrońców Westerplatte, Plac Krakowski, Przejazd, Srebrna od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 4 (strona parzysta), Wąska, Zielona od nr 7 do nr 39 (strona nieparzysta) i od nr 4 do nr 36 (strona parzysta), Żeromskiego od nr 3 do końca (strona nieparzysta) i od nr 10 do końca (strona parzysta)
3 Szkoła Podstawowa nr 10, Zielona 46a Zduńska Wola stały Nie Łaska od nr 53 do nr 77 (strona nieparzysta), Srebrna od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i od nr 6 do końca (strona parzysta), Szkolna, Zielona od nr 41 do nr 57 (strona nieparzysta) i od nr 38 do nr 44 (strona parzysta)
4 Zespół Szkół Elektronicznych, Łaska 61 Zduńska Wola stały Nie Aleja Rajczaka, Czeska, Dojazd, Dybowskiego, Główna, Graniczna, Jagiełły, Kobusiewicza, Konopnickiej, Łaska od nr 44 do nr 82 (strona parzysta), Łąkowa, Młynarska, Narutowicza, Piaskowa, Podmiejska, Reja, Sikorskiego, Szaniawskiego, Torfowa, Wiklinowa, Wschodnia.
5 Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Dolna 41 Zduńska Wola stały Tak Boczna, Daleka, Dolna od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Gierymskiego, Kossaka, Paprocka, Polna, Południowa, Popiełuszko, Sokola, Staffa, Tischnera, Twardowskiego, Wczasowa, Wyszyńskiego, Zduńska od nr 61 do końca (strona nieparzysta) i od nr 82 do końca (strona parzysta)
6 Szkoła Podstawowa Nr 4 Sala Gimnastyczna, Parkowa 5 Zduńska Wola stały Nie Baczyńskiego, Bogusławskiego, Iwaszkiewicza, Jaracza, Malczewskiego, Modrzejewskiej, Solskiego, Szymanowskiego, Tuwima, Witkiewicza, Zamenhofa
7 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 6, Złota 67 Zduńska Wola stały Tak Bacewicz, Chełmońskiego, Grochowiaka, Karłowicza, Matejki, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Paderewskiego, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Poświatowskiej, Przybosia, Reymonta, Sienkiewicza, Słonimskiego, Wieniawskiego, Wrzosowa, Zduńska od nr 1 do nr 59 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 80 (strona parzysta)
8 Szkoła Podstawowa nr 6, Złota 67 Zduńska Wola stały Nie Braterska, Dobra, Droga Polna, Grzybowa, Jedności, Kacza od nr 45 do końca (strona nieparzysta), Ludowa, Nadziei, Nowy Świat, Obywatelska, Pokoju, Porębska, Przyjaźni, Radosna, Robotnicza, Sejmowa, Serdeczna, Sosnowa, Społeczna, Śnieżna, Topolowa, Widawska, Wilcza, Zgody, Złota.
9 II Liceum Ogólnokształcące, Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola stały Nie Jasna, Kacza (strona parzysta) i od nr 1 do nr 43 (strona nieparzysta), Kaczeńcowa, Komisji Edukacji Narodowej, Koościelna, Krótka, Krzywa, Lniana, Mickiewicza, Plac Wolności, Prosta, Prusa, Sieradzka (strona nieparzysta), Targowa, Tkacka, Wiejska.
10 Szkoła Podstawowa nr 12, Wileńska 3 Zduńska Wola stały Tak Łódzka od nr 2 do nr 10 (strona parzysta), Mostowa od nr 1 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 8 (strona parzysta), Pasaż Lemberga, Sieradzka (strona parzysta), Wileńska, Zachodnia.
11 Publiczne Przedszkole nr 2, Getta Żydowskiego 17 a Zduńska Wola stały Nie Getta Żydowskiego od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 40 (strona parzysta), Ogrodowa.
12 Szkoła Podstawowa nr 7, Wodna 32 Zduńska Wola stały Tak Bałtycka, Drwęcka, Getta Żydowskiego od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 42 do końca (strona parzysta), Klonowa, Łódzka nr 1 (strona nieparzysta) i od nr 12 do nr 26 (strona parzysta), Mostowa od nr 3 do końca (strona nieparzysta) i od nr 10 do końca (strona parzysta), Narwiańska , Nerska, Notecka, Odrzańska, Orzycka, Pilicka, Poznańska, Północna, Stawowa, Tymienicka, Warcka, Wiślana, Wodna, Zakopiańska, Żeglińska.
13 Publiczne Przedszkole nr 3, Szadkowska 22a Zduńska Wola stały Nie Kilińskiego od nr 19 do końca (strona nieparzysta), Pomorska, Szadkowska od nr 16 do nr 28 (strona parzysta)
14 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi, Kilińskiego 27 Zduńska Wola stały Tak Agrestowa, Dworcowa, Hetmańska, Kilińskiego od nr 42 do końca (strona parzysta), Kmicica, Malinowa, Opiesińska, Pasaż Kusocińskiego, Plac Żelazny, Przytorze, Rycerska, Skłodowskiej, Słowackiego, Słowiańska, Sobieskiego, Szadkowska od nr 1 do nr 57 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 14 oraz od nr 30 do nr 48 (strona parzysta), Torowa, Wolska, Wołodyjowskiego, Zagłoby.
15 Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi, Żytnia 19/23 Zduńska Wola stały Tak Cementowa, Czarnieckiego, Długa, Dziewiarska, Henrykowska, Jabłeczna, Jana Kazimierza, Kanałowa, Łódzka od nr 11 do nr 19 (strona nieparzysta), Moniuszki, Podbipięty, Przemysłowa, Skrzetuskiego, Spacerowa od nr 1 do nr 57 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 48 (strona parzysta), Szadkowska od nr 59 do końca (strona nieparzysta) i od nr 50 do końca (strona parzysta), Wiśniowa, Zakątna, Zielonogórska, Żółkiewskiego, Żytnia.
16 Zespół Szkół Specjalnych, Zielona 59a Zduńska Wola stały Tak Kręta, Miła, Osmolińska, Spokojna, Tomaszewskiego, Ukośna, Zielona od nr 59 do końca (strona nieparzysta) i od nr 46 do końca (strona parzysta).
17 Szkoła Podstawowa nr 2, Spacerowa 90 Zduńska Wola stały Nie Łaska od nr 79 do nr 103 (strona nieparzysta), Spacerowa od nr 59 do końca (strona nieparzysta) i od nr 50 do końca (strona parzysta)
18 Szkoła Podstawowa nr 5, Łaska 84 Zduńska Wola stały Nie Astrowa, Azaliowa, Bema, Ceramiczna, Chopina, Gołębia, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kryształowa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Łaska od nr 105 do końca (strona nieparzysta) i od nr 84 do końca (strona parzysta), Łódzka od nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 72 do końca (strona parzysta), Murarska, Piekarska, Różana, Słoneczna, Struga, Tulipanowa, Urocza, Wierzbowa, Wolna , Wychodnia.
19 Świetlica, Świerkowa 65 Zduńska Wola stały Tak Akacjowa, Borowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Czeremchy, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klasztorna, Kosodrzewiny, Laskowa, Leszczynowa, Leśna, Liściasta, Magnoliowa, Modrzewiowa, Orione, Orla, Orzechowa, Pasaż Drzewieckiego, Piniowa, Platanowa, Podleśna, Poziomkowa, Strzelecka, Szpakowa, Świerkowa, Wiązowa, Wspólna, Żurawia.
20 Szkoła Podstawowa nr 13, 1 - go Maja 27 Zduńska Wola stały Nie Grunwaldzka, Kałużewskiego, Karsznicka od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 120 (strona parzysta), Kłosowa, Kołłątaja, Łanowa, 1 - go Maja (strona parzysta), Niemcewicza, Nowomiejska, Plac Zwycięstwa, Rolna, Sadowa, Siewna, Skargi, Spółdzielcza, Staszica, Stwosza, Sylli, Wiosenna, Witosa, Wojska Polskiego, Zbożowa.
21 Filia Miejskiego Domu Kultury, 1 - go Maja 5 - 7 Zduńska Wola stały Tak Długosza, Fredry, Gałczyńskiego, Karsznicka od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 122 do końca (strona parzysta), Kochanowskiego, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Krańcowa, Leśmiana, 1 - go Maja (strona nieparzysta), Maratońska, Marzenińska, Narciarska, Norwida, Okrzei, Olimpijska, Partyzantów, Piłkarska, Pola, Poprzeczna, Saneczkowa, Sportowa, Sucharskiego, Tenisowa, Tarugutta, Turystyczna, Wyspiańskiego.
22 Dom Pomocy Społecznej, Łaska 42 Zduńska Wola dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej (ul. Łaska 42)
23 Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o., Królewska 29 Zduńska Wola szpital Nie Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o. (ul. Królewska 29)

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Aleje Kościuszki, Aleja Rajczaka, Cicha, Czeska, Dąbrowskiego, Dolna od nr 1 do nr 29 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 20 (strona parzysta), Dojazd, Dybowskiego, Fabryczna, Główna, Graniczna, Inżynierska, Jagiełły, Juliusza, Kobusiewicza, Konopnickiej, Kilińskiego od nr 1 do końca (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 40 (strona parzysta), Kolbego, Kręta, Królewska, Krucza, Łaska od nr 1 do 77 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 82 (strona parzysta), Łódzka od nr 40 do nr 50 (strona parzysta), Łąkowa, Miła, Młynarska, Narutowicza, Obrońców Westerplatte, Osmolińska, Parkowa, Pasaż Powstańców Śląskich, Piaskowa, Piwna, Plac Krakowski, Plac św. Jana Pawła II, Podmiejska, Pomorska, Przejazd, Reja, Sikorskiego, Srebrna , Spokojna, Szadkowska od nr 16 do nr 28 (strona parzysta), Szkolna, Szaniawskiego, Szpitalna, Tomaszewskiego, Torfowa, Ukośna, Wąska, Wiklinowa, Wschodnia, Zielona, Złotnickiego, Żeromskiego. 6 9 548 7 49
0.0000020000Nr 2 Bacewicz, Baczyńskiego, Boczna, Bogusławskiego, Braterska Chełmońskiego, Daleka, Dolna od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Dobra, Droga Polna, Gierymskiego, Grochowiaka, Grzybowa, Iwaszkiewicza, Jasna, Jaracza, Jedności, Kacza, Kaczeńcowa, Karłowicza, Komisji Edukacji Narodowej, Kossaka, Kościelna, Krótka, Krzywa, Lniana, Ludowa, Malczewskiego, Matejki, Mickiewicza, Modrzejewskiej, Nadziei, Nałkowskiej, Nowy Świat, Obywatelska, Orzeszkowej, Paderewskiego, Paprocka, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Plac Wolności, Pokoju, Polna, Południowa, Popiełuszko, Poświatowskiej, Porębska, Prosta, Prusa, Przybosia, Przyjaźni, Radosna, Robotnicza, Reymonta, Sejmowa, Serdeczna, Sieradzka (strona nieparzysta), Sokola, Solskiego, Sosnowa, Sienkiewicza, Słonimskiego, Społeczna, Staffa, Śnieżna, Szymanowskiego, Targowa, Tischnera, Tkacka, Topolowa, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Widawska, Wiejska, Wieniawskiego, Wilcza, Witkiewicza, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zamenhofa, Zduńska , Zgody, Złota. 5 8 207 7 47
0.0000030000Nr 3 Agrestowa, Bałtycka, Cementowa, Czarnieckiego, Długa, Dziewiarska, Drwęcka, Dworcowa, Getta Żydowskiego, Henrykowska, Hetmańska, Jabłeczna, Jana kazimierza, Kanałowa, Kilińskiego od nr 42 do końca (strona parzysta), Klonowa, Kmicica, Łódzka od nr 2 do nr 26 (strona parzysta) i Łódzka nr 1 (strona nieparzysta) i od nr 11 do nr 19 (strona nieparzysta), Malinowa, Moniuszki, Mostowa, Narwiańska, Nerska, Notecka, Odrzańska, Ogrodowa, Opiesińska, Orzycka, Pasaż Kusocińskiego, Pasaż Lemberga, Pilicka, Plac Żelazny, Podbipiety, Poznańska, Północna, Przemysłowa, Przytorze, Rycerska, Sieradzka (strona parzysta), Skłodowskiej, Skrzetuskiego, Słowackiego, Słowiańska, Sobieskiego, Spacerowa od nr 1 do nr 57 (strona nieparzysta i od nr 2 do nr 48 (strona parzysta), Szadkowska od nr 2 do nr 14 i oraz od nr 30 do końca (strona parzysta) i od nr 1 do końca (strona nieparzysta), Stawowa, Torowa, Tymienicka, Warcka, Wileńska, Wiślana, Wiśniowa, Wodna, Wolska, Wołodyjowskiego, Zachodnia, Zagłoby, Zakątna, Zakopiańska, Zielonogórska, Żółkiewskiego, Żeglińska, Żytnia. 5 7 741 7 45
0.0000040000Nr 4 Akacjowa, Astrowa, Azaliowa, Bema, Borowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Ceramiczna, Cisowa, Cyprysowa, Czeremchy, Chopina, Dębowa, Długosza, Głogowa, Gołębia, Grabowa, Gałczyńskiego, Grunwaldzka, Fredry, Iglasta, Irysowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kałużewskiego, Kasztanowa, Karsznicka, Klasztorna, Kłosowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Kombatantów, Kołłątaja, Konwaliowa, Kosodrzewiny, Kopernika, Krańcowa, Kryształowa, Kwiatowa, Laskowa, Leszczynowa, Leśna, Leśmiana, Liściasta, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Łanowa, Łaska od nr 79 do końca (strona nieparzysta) i od nr 84 do końca (strona parzysta), Łódzka od nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 72 do końca (strona parzysta), 1 - go Maja, Magnoliowa, Maratońska, Marzenińska, Modrzewiowa, Murarska, Narciarska, Niemcewicza, Norwida, Nowomiejska, Okrzei, Olimpijska, Orione, Orla, Orzechowa, Partyzantów, Pasaż Drzewieckiego, Piniowa, Piekarska, Piłkarska, Plac Zwycięstwa, Platanowa, Podleśna, Pola, Poprzeczna, Poziomkowa, Rolna, Różana, Sadowa, Saneczkowa, Siewna, Skargi, Słoneczna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Struga, Stwosza, Sylli, Spacerowa od nr 59 do końca (strona nieparzysta) i od nr 50 do końca (strona parzysta), Strzelecka, Sucharskiego, Szpakaowa, Świerkowa, Tenisowa, Traugutta, Tulipanowa, Turystyczna, Urocza, Wiązowa, Wierzbowa, Wiosenna, Witosa, Wojska Polskiego, Wolna, Wspólna, Wychodnia, Wyspiańskiego, Zbożowa, Żurawia. 5 7 929 6 39
Podsumowanie 21 33 425 27 180

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 7 7 7 29
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 5 5 5 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 7 7 29
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025 KWW SAMORZĄD RAZEM 2025 8 7 7 7 29
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNE MIASTO” KWW „PRZYJAZNE MIASTO” 5 7 5 17
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO KWW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO 8 7 7 7 29
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI KWW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI 7 7 7 6 27

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
5 NIEDŹWIECKI Piotr Wincenty 62 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO Zduńska Wola
7 ZEMLAK Dawid 33 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNE MIASTO” Zduńska Wola
1 BRODZKI Andrzej Władysław 53 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025 Zduńska Wola
6 POKORA Konrad Marek 52 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Zduńska Wola
2 JARUGA Marzena Jolanta 46 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI Zduńska Wola
3 KOSIŃSKI Paweł Artur 43 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Zduńska Wola
4 KUNERT Damian Stanisław 35 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Zduńska Wola

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 9 545 4 982 4 983 52.21% 0.05221
4 805 96.43% 0.09643
Tak
2 8 230 4 427 4 426 53.78% 0.05378
4 296 97.06% 0.09706
Tak
3 7 741 4 418 4 415 57.03% 0.05703
4 274 96.81% 0.09681
Tak
4 7 935 4 469 4 464 56.26% 0.05626
4 316 96.68% 0.09668
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 636 29 37.51% 0.03751
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 881 20 4.98% 0.00498
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 989 29 33.85% 0.03385
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025 1 399 29 7.91% 0.00791
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNE MIASTO” 358 17 2.02% 0.00202
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO 1 191 29 6.73% 0.00673
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI 1 237 27 6.99% 0.00699

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 636 29 11 37.51% 0.03751
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 881 20 0 4.98% 0.00498
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 989 29 10 33.85% 0.03385
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025 1 399 29 0 7.91% 0.00791
Nie
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNE MIASTO” 358 17 0 2.02% 0.00202
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO 1 191 29 0 6.73% 0.00673
Nie
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI 1 237 27 0 6.99% 0.00699
Nie

Rada Miasta Zduńska Wola - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 POKORA Konrad Marek 1 053 21.91% 0.02191
Tak
1 4 2 JAROSŁAWSKA Joanna Beata 391 8.14% 0.00814
Tak
1 4 3 LEWANDOWSKI Marek 184 3.83% 0.00383
Tak
1 4 4 GAŁCZYŃSKI Piotr Andrzej 50 1.04% 0.00104
Nie
1 4 5 POHL Tomasz Witold 86 1.79% 0.00179
Nie
1 4 6 SKOTNICKA Michalina Anna 63 1.31% 0.00131
Nie
1 4 7 PICZMAN Zbigniew Jan 26 0.54% 0.00054
Nie
1 4 8 KUBIAK Anna 84 1.75% 0.00175
Nie
1 8 1 KOSIŃSKI Paweł Artur 165 3.43% 0.00343
Nie
1 8 2 RYCHLEWSKA Aneta Agnieszka 25 0.52% 0.00052
Nie
1 8 3 ORZEPIŃSKI Paweł Marian 20 0.42% 0.00042
Nie
1 8 4 POLKOWSKI Lech Olaf 9 0.19% 0.00019
Nie
1 8 5 SZUKALSKA-BŁASZCZYŃSKA Angelika Edyta 22 0.46% 0.00046
Nie
1 10 1 KUNERT Damian Stanisław 888 18.48% 0.01848
Tak
1 10 2 JEGIER Dorota Ewa 163 3.39% 0.00339
Nie
1 10 3 PLAJZER Janusz 163 3.39% 0.00339
Tak
1 10 4 RYCHLICKA Lilla Henryka 31 0.65% 0.00065
Nie
1 10 5 JENDRYCHOWSKI Łukasz Dawid 41 0.85% 0.00085
Nie
1 10 6 MACIEJEWSKA-JAKŚ Aneta Urszula 41 0.85% 0.00085
Nie
1 10 7 WAWRZYNIAK Zdzisław Marian 59 1.23% 0.00123
Nie
1 10 8 KRATA Jacek Edward 233 4.85% 0.00485
Tak
1 15 1 BRODZKI Andrzej Władysław 242 5.04% 0.00504
Nie
1 15 2 LICHA Wiesława Jolanta 28 0.58% 0.00058
Nie
1 15 3 ZGLIŃSKI Wojciech Henryk 31 0.65% 0.00065
Nie
1 15 4 ZIÓŁKOWSKA Krystyna Teresa 27 0.56% 0.00056
Nie
1 15 5 WASILEWSKI Dariusz Piotr 17 0.35% 0.00035
Nie
1 15 6 PIETRZAK Norbert Władysław 8 0.17% 0.00017
Nie
1 15 7 ZAMARLICKA Elżbieta Maria 13 0.27% 0.00027
Nie
1 15 8 GIBERT Przemysław 96 2.00% 0.002
Nie
1 16 1 DRZAZGA Cezary 23 0.48% 0.00048
Nie
1 16 2 PARZYBUT Karol Tomasz 5 0.10% 0.0001
Nie
1 16 3 JANTOSIAK Anna Kamila 9 0.19% 0.00019
Nie
1 16 4 MARJAŃSKA Beata 3 0.06% 6.0E-5
Nie
1 16 5 KRÓLEWIAK Arkadiusz 16 0.33% 0.00033
Nie
1 17 1 LORENC Sebastian 69 1.44% 0.00144
Nie
1 17 2 BRYCH Ewa Anna 57 1.19% 0.00119
Nie
1 17 3 DROŻDŻ Katarzyna 17 0.35% 0.00035
Nie
1 17 4 LEPCZYŃSKI Jan Franciszek 11 0.23% 0.00023
Nie
1 17 5 FIJAŁKOWSKA Julia Marta 21 0.44% 0.00044
Nie
1 17 6 STASIAK Józef 8 0.17% 0.00017
Nie
1 17 7 PRZYBYLSKI Zbigniew Kuba 26 0.54% 0.00054
Nie
1 17 8 WALDHAUZER Bartłomiej 39 0.81% 0.00081
Nie
1 18 1 ŁUCZAK Szymon 74 1.54% 0.00154
Nie
1 18 2 KLIMKIEWICZ Sylwia Ewa 64 1.33% 0.00133
Nie
1 18 3 WÓJCIK Joanna Janina 18 0.37% 0.00037
Nie
1 18 4 NIZIAŁEK Jerzy Adam 24 0.50% 0.0005
Nie
1 18 5 SAMOL Stanisław 8 0.17% 0.00017
Nie
1 18 6 MATUSIAK Bernadeta Mariola 23 0.48% 0.00048
Nie
1 18 7 KLIMASZEWSKI Kamil Łukasz 31 0.65% 0.00065
Nie
2 4 1 SZEWCZYK Paweł Sławomir 726 16.90% 0.0169
Tak
2 4 2 MARSZAŁEK Ewa 377 8.78% 0.00878
Tak
2 4 3 KURZAWA Jarosław 89 2.07% 0.00207
Nie
2 4 4 MIZIOŁEK Elżbieta Jolanta 66 1.54% 0.00154
Nie
2 4 5 MADALIŃSKI Tomasz Bogdan 79 1.84% 0.00184
Nie
2 4 6 KUNKEL Justyna Danuta 61 1.42% 0.00142
Nie
2 4 7 KUBIAK Mariusz 165 3.84% 0.00384
Tak
2 8 1 FLOREK Karol 89 2.07% 0.00207
Nie
2 8 2 NOWICKI Marcin Maciej 31 0.72% 0.00072
Nie
2 8 3 TOMASZEWSKA Julia Maria 17 0.40% 0.0004
Nie
2 8 4 ZWOLIŃSKA Marzena Ewa 12 0.28% 0.00028
Nie
2 8 5 FLOREK Mirosław Adam 15 0.35% 0.00035
Nie
2 10 1 PIOTROWSKA Milena Małgorzata 592 13.78% 0.01378
Tak
2 10 2 STEC Daniel Marek 197 4.59% 0.00459
Nie
2 10 3 WOŹNIAK Iwona Teresa 87 2.03% 0.00203
Nie
2 10 4 SZUKALSKI Karol Łukasz 79 1.84% 0.00184
Nie
2 10 5 GÓRAL Maria Ewa 77 1.79% 0.00179
Nie
2 10 6 STANIEWSKI Andrzej Zenon 100 2.33% 0.00233
Nie
2 10 7 GOLDMAN Łukasz Tadeusz 235 5.47% 0.00547
Tak
2 15 1 STASIAK Grzegorz Paweł 72 1.68% 0.00168
Nie
2 15 2 DONAT Maria 44 1.02% 0.00102
Nie
2 15 3 DUDKOWSKA Anna Barbara 21 0.49% 0.00049
Nie
2 15 4 JAGIELSKI Tomasz Dariusz 15 0.35% 0.00035
Nie
2 15 5 GIBERT Alicja Maria 37 0.86% 0.00086
Nie
2 15 6 BORKIEWICZ Michał Aleksander 7 0.16% 0.00016
Nie
2 15 7 KABALSKA-SZEWCZYK Dorota Mirosława 14 0.33% 0.00033
Nie
2 16 1 ZEMLAK Dawid 79 1.84% 0.00184
Nie
2 16 2 MADALIŃSKA Anna 14 0.33% 0.00033
Nie
2 16 3 KURCZAK Małgorzata 9 0.21% 0.00021
Nie
2 16 4 SZEWCZYK Dominik Adam 15 0.35% 0.00035
Nie
2 16 5 RUTKOWSKA Małgorzata Irena 21 0.49% 0.00049
Nie
2 16 6 ZALEGA-PARZYBUT Anna Eurydyka 9 0.21% 0.00021
Nie
2 16 7 RUTA Przemysław Marcin 40 0.93% 0.00093
Nie
2 17 1 SZLACHETKA-SIKORA Elżbieta Agnieszka 144 3.35% 0.00335
Nie
2 17 2 IGNACZAK Janusz 25 0.58% 0.00058
Nie
2 17 3 ŚPIKOWSKI Józef 17 0.40% 0.0004
Nie
2 17 4 JAROSŁAWSKI Adrian 40 0.93% 0.00093
Nie
2 17 5 KAZIMIERCZAK Anna Agnieszka 6 0.14% 0.00014
Nie
2 17 6 LINKA Radosław Paweł 10 0.23% 0.00023
Nie
2 17 7 PRZYBYLSKA Patrycja 48 1.12% 0.00112
Nie
2 18 1 JARUGA Marzena Jolanta 328 7.64% 0.00764
Nie
2 18 2 KRĄŻYŃSKA-PIONTEK Anna Agnieszka 36 0.84% 0.00084
Nie
2 18 3 KACZMAREK Jan Dariusz 48 1.12% 0.00112
Nie
2 18 4 SZCZEPANIK Jacek 16 0.37% 0.00037
Nie
2 18 5 ŁUCZAK Michał 58 1.35% 0.00135
Nie
2 18 6 GRZANKA Martyna 12 0.28% 0.00028
Nie
2 18 7 WITCZAK Magdalena Jagoda 17 0.40% 0.0004
Nie
3 4 1 TRENKNER Jakub 455 10.65% 0.01065
Tak
3 4 2 PACELT Piotr 726 16.99% 0.01699
Tak
3 4 3 MISZCZAK Waldemar Andrzej 76 1.78% 0.00178
Nie
3 4 4 BEBEJ Jolanta 95 2.22% 0.00222
Nie
3 4 5 GABRIEL Anna Marta 78 1.82% 0.00182
Nie
3 4 6 PŁUCIENNIK Piotr Adam 40 0.94% 0.00094
Nie
3 4 7 KOSIŃSKA-GRAF Renata 186 4.35% 0.00435
Tak
3 8 1 OLEJNICZAK Andrzej Jan 94 2.20% 0.0022
Nie
3 8 2 CHWIAŁKOWSKA Iga Julia 39 0.91% 0.00091
Nie
3 8 3 ZWOLIŃSKA Adrianna Marta 32 0.75% 0.00075
Nie
3 8 4 PALMA Marcin 43 1.01% 0.00101
Nie
3 8 5 WITKOWSKI Sławomir Zbigniew 20 0.47% 0.00047
Nie
3 10 1 GĘDEK Łukasz Andrzej 435 10.18% 0.01018
Tak
3 10 2 BLADOWSKI Wojciech Andrzej 432 10.11% 0.01011
Tak
3 10 3 OLEJNIK Danuta Maria 155 3.63% 0.00363
Nie
3 10 4 KROGULECKI Ryszard Zbigniew 48 1.12% 0.00112
Nie
3 10 5 ŚWIĄTEK Anna 94 2.20% 0.0022
Nie
3 10 6 RYGULSKA Marlena Edyta 39 0.91% 0.00091
Nie
3 10 7 RANISZEWSKI Jakub Michał 210 4.91% 0.00491
Nie
3 15 1 KLAUZIŃSKI Wojciech Tadeusz 113 2.64% 0.00264
Nie
3 15 2 GUĆ Aleksander 45 1.05% 0.00105
Nie
3 15 3 KRATA Jolanta Teresa 19 0.44% 0.00044
Nie
3 15 4 BORKIEWICZ Kinga 37 0.87% 0.00087
Nie
3 15 5 GRUSZCZYŃSKA Karolina Łucja 8 0.19% 0.00019
Nie
3 15 6 CHANIECKA Zofia 15 0.35% 0.00035
Nie
3 15 7 GROBELNY Jacek Andrzej 50 1.17% 0.00117
Nie
3 16 1 MAC Łukasz Tomasz 36 0.84% 0.00084
Nie
3 16 2 PICZMAN Halina 25 0.58% 0.00058
Nie
3 16 3 DRZAZGA Jakub Jan 38 0.89% 0.00089
Nie
3 16 4 MAC Emilia Alicja 6 0.14% 0.00014
Nie
3 16 5 IGNACZAK Grzegorz 10 0.23% 0.00023
Nie
3 17 1 NIEDŹWIECKI Piotr Wincenty 209 4.89% 0.00489
Nie
3 17 2 WICHAN Michał Mariusz 16 0.37% 0.00037
Nie
3 17 3 WIŚNIEWSKI Marek Tadeusz 61 1.43% 0.00143
Nie
3 17 4 KOWALEWSKA Małgorzata Anna 9 0.21% 0.00021
Nie
3 17 5 CIEPŁUCH Alina 9 0.21% 0.00021
Nie
3 17 6 KIERASIŃSKI Adam Marek 2 0.05% 5.0E-5
Nie
3 17 7 PRZYBYLSKA Iwona 16 0.37% 0.00037
Nie
3 18 1 ZALEWSKA Bożena Grażyna 107 2.50% 0.0025
Nie
3 18 2 WOLNIAKOWSKI Krzysztof Jan 42 0.98% 0.00098
Nie
3 18 3 BALSAM Rafał 28 0.66% 0.00066
Nie
3 18 4 ADAMIAK Witold Dariusz 20 0.47% 0.00047
Nie
3 18 5 GÓRNIAK Andrzej 25 0.58% 0.00058
Nie
3 18 6 ŚWIĄTEK Angelika Daria 3 0.07% 7.0E-5
Nie
3 18 7 MARKOWSKA Anna Iwona 28 0.66% 0.00066
Nie
4 4 1 KUCHARSKA Joanna Maria 428 9.92% 0.00992
Tak
4 4 2 KORNATKA Sławomir Jacek 237 5.49% 0.00549
Nie
4 4 3 PADZIK Tomasz Mariusz 84 1.95% 0.00195
Nie
4 4 4 RADWAŃSKA Zenobia Danuta 217 5.03% 0.00503
Nie
4 4 5 JAŚKIEWICZ Agnieszka 204 4.73% 0.00473
Nie
4 4 6 SZYMCZAK Agnieszka Monika 46 1.07% 0.00107
Nie
4 4 7 SIEMIENKOWICZ Tomasz Jerzy 264 6.12% 0.00612
Tak
4 8 1 GOLENIA Eugeniusz Alfred 132 3.06% 0.00306
Nie
4 8 2 CIOMPAŁA Joanna Maria 33 0.76% 0.00076
Nie
4 8 3 ZWOLIŃSKI Grzegorz Józef 29 0.67% 0.00067
Nie
4 8 4 SUBCZYŃSKA Katarzyna Anna 17 0.39% 0.00039
Nie
4 8 5 PAWLIKOWSKA Anna 37 0.86% 0.00086
Nie
4 10 1 KUBIAK Dariusz Paweł 427 9.89% 0.00989
Tak
4 10 2 KUBIŚ Roman 445 10.31% 0.01031
Tak
4 10 3 KMIECIK Dariusz Krzysztof 323 7.48% 0.00748
Tak
4 10 4 ZDUNIAK Beata Maria 208 4.82% 0.00482
Nie
4 10 5 WOLNIAK Beata Agnieszka 87 2.02% 0.00202
Nie
4 10 6 STĘPNIK-STRYCHARSKA Maria Jadwiga 42 0.97% 0.00097
Nie
4 10 7 SŁOWIKOWSKI Jan Henryk 58 1.34% 0.00134
Nie
4 15 1 DZIERAN Marianna Krystyna 234 5.42% 0.00542
Nie
4 15 2 STELMASIAK Wiesław Antoni 55 1.27% 0.00127
Nie
4 15 3 PIEKARSKI Maciej Piotr 41 0.95% 0.00095
Nie
4 15 4 LIDER Marian Zdzisław 34 0.79% 0.00079
Nie
4 15 5 ZAWIERUCHA Ireneusz 48 1.11% 0.00111
Nie
4 15 6 JAŚNIEWICZ Zdzisława Zofia 19 0.44% 0.00044
Nie
4 15 7 WOSZCZYK Daria Julia 9 0.21% 0.00021
Nie
4 17 1 FRACH Małgorzata 122 2.83% 0.00283
Nie
4 17 2 ORZEPIŃSKI Grzegorz 50 1.16% 0.00116
Nie
4 17 3 MINECKA Bożena 11 0.25% 0.00025
Nie
4 17 4 WALDHAUZER Kamil Dawid 40 0.93% 0.00093
Nie
4 17 5 PIECHOTA Natalia 60 1.39% 0.00139
Nie
4 17 6 KUŚMIDER Aneta 25 0.58% 0.00058
Nie
4 17 7 LEWANDOWSKI Tomasz Ryszard 23 0.53% 0.00053
Nie
4 18 1 GRONDZEWSKA Anna Maria 47 1.09% 0.00109
Nie
4 18 2 NIEWIADOMSKA Aneta Katarzyna 45 1.04% 0.00104
Nie
4 18 3 JĘDRUSIAK Mirosław 27 0.63% 0.00063
Nie
4 18 4 RACHWALAK Małgorzata Aleksandra 35 0.81% 0.00081
Nie
4 18 5 MARKOWSKI Karol 38 0.88% 0.00088
Nie
4 18 6 PILARSKI Łukasz 35 0.81% 0.00081
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BRODZKI Andrzej Władysław 53 wyższe Zduńska Wola, 1 490 8.21 Nie
2 JARUGA Marzena Jolanta 46 wyższe Zduńska Wola, 2 092 11.52 Nie
3 KOSIŃSKI Paweł Artur 43 średnie Zduńska Wola, 653 3.60 Nie
4 KUNERT Damian Stanisław 35 wyższe Zduńska Wola, 5 243 28.88 Druga tura
5 NIEDŹWIECKI Piotr Wincenty 62 wyższe Zduńska Wola, 1 585 8.73 Nie
6 POKORA Konrad Marek 52 wyższe Zduńska Wola, 6 870 37.84 Druga tura
7 ZEMLAK Dawid 33 wyższe Zduńska Wola, 224 1.23 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 4, Parkowa 5 Zduńska Wola stały 1 424 516 516 36.24% 0.03624
511 99.03%
2 Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Żeromskiego 10 Zduńska Wola stały 1 515 805 805 53.14% 0.05314
797 99.01%
3 Szkoła Podstawowa nr 10, Zielona 46a Zduńska Wola stały 1 415 760 760 53.71% 0.05371
758 99.74%
4 Zespół Szkół Elektronicznych, Łaska 61 Zduńska Wola stały 1 740 974 974 55.98% 0.05598
968 99.38%
5 Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Dolna 41 Zduńska Wola stały 1 793 1 009 1 007 56.16% 0.05616
997 99.01%
6 Szkoła Podstawowa Nr 4 Sala Gimnastyczna, Parkowa 5 Zduńska Wola stały 1 764 1 064 1 064 60.32% 0.06032
1 055 99.15%
7 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 6, Złota 67 Zduńska Wola stały 1 495 848 848 56.72% 0.05672
845 99.65%
8 Szkoła Podstawowa nr 6, Złota 67 Zduńska Wola stały 1 608 846 843 52.43% 0.05243
838 99.41%
9 II Liceum Ogólnokształcące, Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola stały 1 570 660 661 42.10% 0.0421
658 99.55%
10 Szkoła Podstawowa nr 12, Wileńska 3 Zduńska Wola stały 1 534 866 866 56.45% 0.05645
860 99.31%
11 Publiczne Przedszkole nr 2, Getta Żydowskiego 17 a Zduńska Wola stały 1 611 955 955 59.28% 0.05928
950 99.48%
12 Szkoła Podstawowa nr 7, Wodna 32 Zduńska Wola stały 1 542 902 902 58.50% 0.0585
898 99.56%
13 Publiczne Przedszkole nr 3, Szadkowska 22a Zduńska Wola stały 1 612 843 843 52.30% 0.0523
834 98.93%
14 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi, Kilińskiego 27 Zduńska Wola stały 1 478 829 830 56.16% 0.05616
823 99.16%
15 Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi, Żytnia 19/23 Zduńska Wola stały 1 576 870 870 55.20% 0.0552
867 99.66%
16 Zespół Szkół Specjalnych, Zielona 59a Zduńska Wola stały 1 766 1 062 1 061 60.08% 0.06008
1 056 99.53%
17 Szkoła Podstawowa nr 2, Spacerowa 90 Zduńska Wola stały 1 544 910 910 58.94% 0.05894
905 99.45%
18 Szkoła Podstawowa nr 5, Łaska 84 Zduńska Wola stały 1 469 789 789 53.71% 0.05371
784 99.37%
19 Świetlica, Świerkowa 65 Zduńska Wola stały 1 758 1 000 996 56.66% 0.05666
983 98.69%
20 Szkoła Podstawowa nr 13, 1 - go Maja 27 Zduńska Wola stały 1 627 904 904 55.56% 0.05556
897 99.23%
21 Filia Miejskiego Domu Kultury, 1 - go Maja 5 - 7 Zduńska Wola stały 1 537 863 863 56.15% 0.05615
851 98.61%
22 Dom Pomocy Społecznej, Łaska 42 Zduńska Wola dom pomocy społecznej 50 16 16 32.00% 0.032
14 87.50%
23 Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o., Królewska 29 Zduńska Wola szpital 23 8 8 34.78% 0.03478
8 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KUNERT Damian Stanisław 35 wyższe Zduńska Wola, 6269 35.95 Nie
2 POKORA Konrad Marek 52 wyższe Zduńska Wola, 11167 64.05 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych KUNERT Damian Stanisław Głosów ważnych oddanych na kandydatów POKORA Konrad Marek
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa Nr 4, Parkowa 5 Zduńska Wola 497 166 33.40% 0.0334
66.60% 331
2 Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Żeromskiego 10 Zduńska Wola 761 284 37.32% 0.03732
62.68% 477
3 Szkoła Podstawowa nr 10, Zielona 46a Zduńska Wola 746 232 31.10% 0.0311
68.90% 514
4 Zespół Szkół Elektronicznych, Łaska 61 Zduńska Wola 939 336 35.78% 0.03578
64.22% 603
5 Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Dolna 41 Zduńska Wola 973 318 32.68% 0.03268
67.32% 655
6 Szkoła Podstawowa Nr 4 Sala Gimnastyczna, Parkowa 5 Zduńska Wola 1007 343 34.06% 0.03406
65.94% 664
7 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 6, Złota 67 Zduńska Wola 782 281 35.93% 0.03593
64.07% 501
8 Szkoła Podstawowa nr 6, Złota 67 Zduńska Wola 786 290 36.90% 0.0369
63.10% 496
9 II Liceum Ogólnokształcące, Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola 628 231 36.78% 0.03678
63.22% 397
10 Szkoła Podstawowa nr 12, Wileńska 3 Zduńska Wola 851 325 38.19% 0.03819
61.81% 526
11 Publiczne Przedszkole nr 2, Getta Żydowskiego 17 a Zduńska Wola 910 315 34.62% 0.03462
65.38% 595
12 Szkoła Podstawowa nr 7, Wodna 32 Zduńska Wola 862 339 39.33% 0.03933
60.67% 523
13 Publiczne Przedszkole nr 3, Szadkowska 22a Zduńska Wola 784 260 33.16% 0.03316
66.84% 524
14 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi, Kilińskiego 27 Zduńska Wola 778 272 34.96% 0.03496
65.04% 506
15 Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi, Żytnia 19/23 Zduńska Wola 853 304 35.64% 0.03564
64.36% 549
16 Zespół Szkół Specjalnych, Zielona 59a Zduńska Wola 1016 367 36.12% 0.03612
63.88% 649
17 Szkoła Podstawowa nr 2, Spacerowa 90 Zduńska Wola 894 332 37.14% 0.03714
62.86% 562
18 Szkoła Podstawowa nr 5, Łaska 84 Zduńska Wola 716 270 37.71% 0.03771
62.29% 446
19 Świetlica, Świerkowa 65 Zduńska Wola 983 363 36.93% 0.03693
63.07% 620
20 Szkoła Podstawowa nr 13, 1 - go Maja 27 Zduńska Wola 843 334 39.62% 0.03962
60.38% 509
21 Filia Miejskiego Domu Kultury, 1 - go Maja 5 - 7 Zduńska Wola 807 295 36.56% 0.03656
63.44% 512
22 Dom Pomocy Społecznej, Łaska 42 Zduńska Wola 14 8 57.14% 0.05714
42.86% 6
23 Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o., Królewska 29 Zduńska Wola 6 4 66.67% 0.06667
33.33% 2

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 4, Parkowa 5 Zduńska Wola stały 1426 501 501 35.13% 0.03513
497 99.20%
2 Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Żeromskiego 10 Zduńska Wola stały 1516 764 764 50.40% 0.0504
761 99.61%
3 Szkoła Podstawowa nr 10, Zielona 46a Zduńska Wola stały 1412 754 754 53.40% 0.0534
746 98.94%
4 Zespół Szkół Elektronicznych, Łaska 61 Zduńska Wola stały 1735 945 945 54.47% 0.05447
939 99.37%
5 Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Dolna 41 Zduńska Wola stały 1790 978 978 54.64% 0.05464
973 99.49%
6 Szkoła Podstawowa Nr 4 Sala Gimnastyczna, Parkowa 5 Zduńska Wola stały 1750 1012 1010 57.71% 0.05771
1007 99.70%
7 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 6, Złota 67 Zduńska Wola stały 1494 786 786 52.61% 0.05261
782 99.49%
8 Szkoła Podstawowa nr 6, Złota 67 Zduńska Wola stały 1609 791 791 49.16% 0.04916
786 99.37%
9 II Liceum Ogólnokształcące, Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola stały 1566 632 632 40.36% 0.04036
628 99.37%
10 Szkoła Podstawowa nr 12, Wileńska 3 Zduńska Wola stały 1535 854 854 55.64% 0.05564
851 99.65%
11 Publiczne Przedszkole nr 2, Getta Żydowskiego 17 a Zduńska Wola stały 1614 915 915 56.69% 0.05669
910 99.45%
12 Szkoła Podstawowa nr 7, Wodna 32 Zduńska Wola stały 1536 866 866 56.38% 0.05638
862 99.54%
13 Publiczne Przedszkole nr 3, Szadkowska 22a Zduńska Wola stały 1615 790 792 49.04% 0.04904
784 98.99%
14 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi, Kilińskiego 27 Zduńska Wola stały 1481 786 786 53.07% 0.05307
778 98.98%
15 Publiczne Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi, Żytnia 19/23 Zduńska Wola stały 1576 872 855 54.25% 0.05425
853 99.77%
16 Zespół Szkół Specjalnych, Zielona 59a Zduńska Wola stały 1767 1022 1022 57.84% 0.05784
1016 99.41%
17 Szkoła Podstawowa nr 2, Spacerowa 90 Zduńska Wola stały 1548 900 900 58.14% 0.05814
894 99.33%
18 Szkoła Podstawowa nr 5, Łaska 84 Zduńska Wola stały 1468 722 722 49.18% 0.04918
716 99.17%
19 Świetlica, Świerkowa 65 Zduńska Wola stały 1752 991 991 56.56% 0.05656
983 99.19%
20 Szkoła Podstawowa nr 13, 1 - go Maja 27 Zduńska Wola stały 1628 848 848 52.09% 0.05209
843 99.41%
21 Filia Miejskiego Domu Kultury, 1 - go Maja 5 - 7 Zduńska Wola stały 1535 811 811 52.83% 0.05283
807 99.51%
22 Dom Pomocy Społecznej, Łaska 42 Zduńska Wola dom pomocy społecznej 50 15 15 30.00% 0.03
14 93.33%
23 Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o. o., Królewska 29 Zduńska Wola szpital 31 6 6 19.35% 0.01935
6 100.00%
 • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 40 603 33 425 23 1