Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 64 784
Wyborców 53 734
Obwodów 68
  • Wybory do Rady Powiatu w Hrubieszowie
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto hrubieszozwMiasto Hrubieszów 15 15 15 80 80
gmina dolzhobyczozwGmina Dołhobyczów 8 15 15 38 38
gmina horodlzoGmina Horodło 5 15 15 35 35
gmina hrubieszozwGmina Hrubieszów 12 15 15 52 52
gmina mirczeGmina Mircze 10 15 15 42 42
gmina trzeszczanyGmina Trzeszczany 3 15 15 45 45
gmina uchanieGmina Uchanie 5 15 15 51 51
gmina werbkowiceGmina Werbkowice 10 15 15 58 58

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Konopnickiej 4 Hrubieszów stały Nie Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Ciesielczuka, Dębowa, Grabowiecka, Grotthusów, Jodłowa, Klonowa, Konopnickiej, Lipice, Lipowa, E. Orzeszkowej, Gen. Sikorskiego, Słoneczna, Świerkowa, Topolowa, Wiśniowa.
2 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Żeromskiego 29 Hrubieszów stały Tak Bursztynowa, Chełmska, Chmielna, Cicha, Diamentowa, Dwernickiego od skrzyżowania z ulicą Uchańską i Grotthusów do skrzyżowania z ulicą Żeromskiego, Dziekanowska, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Przemysłowa, Słowackiego, Uchańska, Wesoła, Żeromskiego. Dwernickiego od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego do końca, Kochanowskiego, Komandora Krawczyka, Króla Zygmunta Augusta, Królowej Jadwigi od nr 1 do skrzyżowania z ulicą Dwernickiego, Reja, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Jagiełły od nr 1 do skrzyżowania z ulicą Dwernickiego.
3 Świetlica osiedlowa Osiedla "Jagiellońskie", ul. Unii Horodelskiej 19 Hrubieszów stały Tak Bartłomieja, Długosza, Grunwaldzka, Kopernika, Kościuszki, Królowej Jadwigi od skrzyżowania z ulicą Dwernickiego do końca, Litewska, Matejki, Rubinowa, Sobieskiego, Unii Horodelskiej, Władysława Jagiełły od skrzyżowania z ulicą Dwernickiego do końca.
4 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Zamojska 16 Hrubieszów stały Tak Antonówka, Basaja "Rysia", Czerwonego Krzyża, Działkowa, Leśmiana, Łany, Michałówka, Podzamcze, Teresówka, Wspólna, Zamojska.
5 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych, ul. Zamojska 16 A Hrubieszów stały Tak Fiołkowa, Konwaliowa, Makowa, Pobereżańska, Polna budynki wolnostojące: 24 b, 26 a, 28 a, 30, 30 d, 42, Polna bloki od nr 32 do nr 38, Polna bloki nr 40, 40 a, Różana, Sokalska, St. Staszica, Storczykowa, Tulipanowa.
6 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe, ul. Nowa 14 Hrubieszów stały Tak Ceglana, Gródecka, Nowa, Dworcowa, Ignacego Krasickiego, Kolejowa, Łąkowa, Józefa Piłsudskiego budynki wolnostojące od nr 1 a do końca, Józefa Piłsudskiego bloki: nr 61, 63, 65, Tęczowa, Wyzwolenia.
7 Dom Nauczyciela, ul. 3 - go Maja. 37 Hrubieszów stały Nie 3 - go Maja.
8 Hrubieszowski Dom Kultury, ul. 3 - go Maja 7 Hrubieszów stały Tak Bolesława Prusa, Górna, Kilińskiego, Kościelna, mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala", Narutowicza, Partyzantów.
9 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Krucza 20 Hrubieszów stały Tak Berka Joselewicza, 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK, Gęsia, Jatkowa, Kręta, Krucza, Ludna, Łazienna, Plac Staszica, Plac Wolności, Pogodna, Prosta, Rynek, Rynek Sutki, Szeroka, Szewska, Targowa, Wodna.
10 Spółdzielczy Klub Kultury "Słoneczko", ul. Polna 19 Hrubieszów stały Nie Adama Mickiewicza, Polna bloki : od nr 1 do nr 10, Polna budynki wolnostojące: nr 1a, 1d, 2a, 6a, 6b, 8a, 12a, 16a, 18a, 20a, 22d.
11 Miejskie Przedszkole Nr 5, ul. Listopadowa 6 Hrubieszów stały Nie Listopadowa, Polna bloki : nr 11, 12.
12 Miejskie Przedszkole Nr 1, ul. Listopadowa 13 Hrubieszów stały Nie Józefa Piłsudskiego bloki : nr 51, 53, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Polna blok : nr 13.
13 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Listopadowa 12 Hrubieszów stały Tak Polna bloki : nr 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
14 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Józefa Piłsudskiego 11 Hrubieszów szpital Nie Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej-szpital
15 Zakład Karny, ul. Nowa 64 Hrubieszów zakład karny Nie Zakład Karny
1 Sala Konferencyjna Urzędu Gminy, ul. Spółdzielcza 2a Dołhobyczów stały Tak Dołhobyczów, Dołhobyczów-Kolonia, Kadłubiska, Podhajczyki
2 Remiza Strażacka, 119 Witków stały Nie Witków, Wólka Poturzyńska
3 Budynek byłej Szkoły, 38/3 Gołębie stały Nie Gołębie wieś i osiedle, Zaręka
4 Warsztaty Terapii Zajęciowej, 30 Oszczów-Kolonia stały Tak Honiatyn, Oszczów, Oszczów-Kolonia, Uśmierz, Żabcze
5 Publiczna Szkoła Podstawowa, 37 Hulcze stały Tak Chochłów, Dłużniów, Horodyszcze, Hulcze wieś i osiedle, Kościaszyn wieś i osiedle, Liwcze wieś i osiedle, Sulimów
6 Remiza Strażacka, 8 Chłopiatyn stały Nie Chłopiatyn, Majdan, Myców, Wyżłów, Żniatyn
7 Dom Kultury, 24 Przewodów stały Tak Białystok, Lipina, Liski, Przewodów, Setniki
8 Świetlica Wiejska, 117 Horoszczyce stały Nie Horoszczyce, Siekierzyńce
1 Gminny Ośrodek Kultury w Horodle, ul. Hrubieszowska 1 Horodło stały Nie Horodło, Hrebenne, Ciołki, Kobło Kolonia, Poraj
2 Budynek po Szkole Podstawowej w Kopyłowie, 14 Kopyłów stały Nie Kopyłów
3 Świetlica Wiejska w Bereżnicy, 65 Bereżnica stały Tak Cegielnia, Matcze, Bereżnica, Liski
4 Świetlica Wiejska w Łuszkowie, 28 Łuszków stały Tak Janki, Łuszków, Zosin
5 Świetlica Wiejska w Strzyżowie, ul. Herbowa 13 Strzyżów stały Tak Strzyżów, Rogalin
1 Świetlica, 125 Czerniczyn stały Nie Czerniczyn, Dąbrowa, Masłomęcz, Metelin
2 Szkoła Podstawowa, 55 Ślipcze stały Tak Czumów, Ślipcze
3 Szkoła Podstawowa, 72 Kosmów stały Nie Cichobórz, Kosmów
4 Szkoła Podstawowa, 50 Mieniany stały Tak Mieniany
5 Gminne Gimnazjum, 83 Kozodawy stały Tak Gródek, Kozodawy, Łotoszyny
6 Urząd Gminy Hrubieszów, ul. B. Prusa 8 Hrubieszów stały Nie Brodzica, Obrowiec, Wolica
7 Szkoła Podstawowa, 118 Husynne stały Tak Husynne, Teptiuków
8 Szkoła Podstawowa, 55 Dziekanów stały Nie Dziekanów, Świerszczów
9 Szkoła Podstawowa, 34 Szpikołosy stały Nie Kobło, Moroczyn, Szpikołosy, Wołajowice
10 Świetlica, 81 Moniatycze stały Tak Czortowice, Janki, Kułakowice Pierwsze, Kułakowice Drugie, Moniatycze, Moniatycze-Kolonia, Nowosiółki, Turkołówka
11 Szkoła Podstawowa, 26 Stefankowice stały Tak Kułakowice Trzecie, Stefankowice, Stefankowice-Kolonia
12 Świetlica, 46 Ubrodowice stały Nie Annopol, Białoskóry, Ubrodowice
1 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kryłowska 18 Mircze stały Tak Mircze
2 Świetlica Wiejska, 75 Smoligów stały Nie Łasków, Smoligów, Wereszyn
3 Środowiskowy Dom Samopomocy, 65 Modryń stały Tak Modryń, Modryń-Kolonia, Modryniec, Rulikówka
4 Szkoła Podstawowa, ul. Parkowa 39 Szychowice stały Nie Szychowice, Szychowice Nowe
5 Świetlica Wiejska, Kościelna 1 Górka-Zabłocie stały Nie Górka-Zabłocie, Małków, Małków-Kolonia, Małków Nowy
6 Szkoła Podstawowa, ul. Hrubieszowska 4 Kryłów stały Tak Kryłów, Kryłów-Kolonia, Prehoryłe
7 Szkoła Podstawowa, 61 Wiszniów stały Tak Wiszniów
8 Świetlica Wiejska, 97 Stara Wieś stały Nie Stara Wieś, Radostów
9 Świetlica Wiejska, 77a Mołożów stały Nie Mołożów, Mołożów-Kolonia, Tuczapy
10 Wiejski Dom Kultury, 17a Miętkie stały Tak Ameryka, Andrzejówka, Borsuk, Dąbrowa, Marysin, Miętkie, Miętkie-Kolonia
1 Świetlica Wiejska w Trzeszczanach Pierwszych, 39 Trzeszczany Pierwsze stały Tak Bogucice, Drogojówka, Józefin, Majdan Wielki, Trzeszczany Pierwsze, Trzeszczany Drugie
2 Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach, 86 Mołodiatycze stały Nie Korytyna, Mołodiatycze, Ostrówek, Zaborce
3 Szkoła Podstawowa w Nieledwi, 32 Nieledew stały Tak Leopoldów, Nieledew, Zadębce-Kolonia, Zadębce
1 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Partyzantów 1 Uchanie stały Tak Aurelin, Bokinia, Uchanie-Kolonia, Feliksów, Wola Uchańska, Uchanie.
2 Świetlica, 48 Rozkoszówka stały Nie Białowody, Dębina, Pielaki, Rozkoszówka.
3 Gimnazjum, 113 Jarosławiec stały Nie Jarosławiec, Putnowice Górne, Wysokie.
4 Świetlica, 45A Drohiczany stały Nie Drohiczany, Gliniska, Chyżowice, Staszic, Lemieszów.
5 Szkoła Podstawowa, 127 Teratyn stały Nie Mojsławice, Mojsławice-Kolonia, Łuszczów, Łuszczów-Kolonia, Miedniki, Odletajka, Teratyn, Teratyn-Kolonia, Marysin.
1 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Piłsudskiego Józefa 2 Werbkowice stały Tak Konopne, Werbkowice-ulice: Pogodna, Słoneczna, Kościuszki, Księdza Klingera, Staszica, Polna, Generała Sikorskiego, Krótka, Skargi, Przemysłowa, Zamojska, Parkowa, Piłsudskiego Józefa, 3 Maja, Wojska Polskiego, Reja Mikołaja, Kolejowa, Prusa
2 Szkoła Podstawowa, ul. Jana Pawła II 17 Werbkowice stały Tak Werbkowice-ulice: Szkolna, Jana Pawła II, Mickiewicza, Kopernika, Sienkiewicza, Kryształowa, Wspólna, Buczyńskiego Stanisława, Partyzantów, Poprzeczna, Konopnickiej
3 Szkoła Podstawowa, 110 Podhorce stały Tak Podhorce, Wilków
4 Szkoła Podstawowa, 141 Gozdów stały Nie Gozdów, Alojzów
5 Szkoła Podstawowa, 30 Hostynne-Kolonia stały Nie Dobromierzyce, Peresołowice, Hostynne, Hostynne-Kolonia, Łotów
6 Szkoła Podstawowa, 37 Malice stały Tak Malice, Kotorów, Łysa Góra
7 Remizo-świetlica, 113 Terebiń stały Nie Terebiniec, Terebiń, Strzyżowiec
8 Szkoła Podstawowa, 104 Honiatycze stały Tak Honiatycze, Honiatycze-Kolonia, Honiatyczki
9 Remizo-świetlica, 78 Turkowice stały Nie Turkowice, Wronowice
10 Szkoła Podstawowa, 62 Sahryń stały Nie Adelina, Sahryń, Sahryń-Kolonia, Zagajnik

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Hrubieszów 5 14 908 5 31
0.0000020000Nr 2 Gmina Hrubieszów 3 8 405 4 20
0.0000030000Nr 3 Gmina Dołhobyczów, Gmina Mircze 4 10 648 4 22
0.0000040000Nr 4 Gmina Trzeszczany, Gmina Uchanie, Gmina Horodło 4 11 806 5 26
0.0000050000Nr 5 Gmina Werbkowice 3 7 967 5 22
Podsumowanie 19 53 734 23 121

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 5 6 6 5 29
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 5 4 4 3 21
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 5 6 5 5 28
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018 KWW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018 7 5 6 6 5 29
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY KWW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY 5 5 4 14

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 14 784 6 984 6 972 47.16% 0.04716
6 730 96.53% 0.09653
Tak
2 8 416 3 968 3 967 47.14% 0.04714
3 744 94.38% 0.09438
Tak
3 10 661 5 030 5 029 47.17% 0.04717
4 776 94.97% 0.09497
Tak
4 11 794 6 219 6 218 52.72% 0.05272
5 807 93.39% 0.09339
Tak
5 7 975 4 215 4 211 52.80% 0.0528
4 013 95.30% 0.0953
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 935 29 31.65% 0.03165
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 767 21 7.05% 0.00705
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 883 28 35.43% 0.03543
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018 4 978 29 19.86% 0.01986
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY 1 507 14 6.01% 0.00601

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 935 29 8 31.65% 0.03165
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 767 21 0 7.05% 0.00705
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 883 28 7 35.43% 0.03543
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018 4 978 29 3 19.86% 0.01986
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY 1 507 14 1 6.01% 0.00601
Tak

Rada Powiatu w Hrubieszowie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 SITARZ Stanisław 164 2.44% 0.00244
Nie
1 2 2 CZERW Jerzy Edward 379 5.63% 0.00563
Nie
1 2 3 MIŚCIOR Michał Marcin 545 8.10% 0.0081
Tak
1 2 4 WRÓBEL-MADEJ Jolanta Dorota 110 1.63% 0.00163
Nie
1 2 5 FRĄCZEK Anna Elżbieta 309 4.59% 0.00459
Nie
1 2 6 SALA Wincenty 133 1.98% 0.00198
Nie
1 2 7 ZAJĄC Lucyna Maria 60 0.89% 0.00089
Nie
1 8 1 SUCHODOLSKA Elżbieta Danuta 221 3.28% 0.00328
Nie
1 8 2 TRACZUK Mirosław Jan 148 2.20% 0.0022
Nie
1 8 3 PANKIEWICZ Dariusz 41 0.61% 0.00061
Nie
1 8 4 MARKIEWICZ Jolanta 74 1.10% 0.0011
Nie
1 8 5 FURTAK Marta 38 0.56% 0.00056
Nie
1 10 1 KATA Marek Jerzy 382 5.68% 0.00568
Tak
1 10 2 OŻÓG Tomasz 918 13.64% 0.01364
Tak
1 10 3 MAZUR Teresa Jadwiga 327 4.86% 0.00486
Nie
1 10 4 JĄCZEK Andrzej 142 2.11% 0.00211
Nie
1 10 5 BŁASZCZUK Barbara 144 2.14% 0.00214
Nie
1 10 6 MAKSYMOWICZ Radosław Zenon 259 3.85% 0.00385
Nie
1 10 7 PIETRONA Urszula Janina 100 1.49% 0.00149
Nie
1 13 1 ŚWISTOWSKA Anna Maria 266 3.95% 0.00395
Nie
1 13 2 OTRĘBA Leszek Włodzimierz 198 2.94% 0.00294
Nie
1 13 3 FELIKSIAK Emilia Romualda 264 3.92% 0.00392
Nie
1 13 4 BOCHEŃSKA Małgorzata 105 1.56% 0.00156
Nie
1 13 5 KERN Artur 167 2.48% 0.00248
Nie
1 13 6 BOJARCZUK Paweł Piotr 89 1.32% 0.00132
Nie
1 13 7 SOŁTYSIAK Wojciech 271 4.03% 0.00403
Tak
1 14 1 LECKA Anna Maria 272 4.04% 0.00404
Tak
1 14 2 PAWLUK VEL KIRYCZUK Andrzej 93 1.38% 0.00138
Nie
1 14 3 SZELĄG Aniela Stanisława 156 2.32% 0.00232
Nie
1 14 4 TONDOS Krzysztof 97 1.44% 0.00144
Nie
1 14 5 KOSAKOWSKI Zdzisław Szczepan 258 3.83% 0.00383
Nie
2 2 1 KOZŁOWSKA Danuta 315 8.41% 0.00841
Tak
2 2 2 MIZERSKI Leszek 230 6.14% 0.00614
Nie
2 2 3 GZIK Barbara 80 2.14% 0.00214
Nie
2 2 4 HOŁUJ Aneta 148 3.95% 0.00395
Nie
2 2 5 LASKOWSKI Grzegorz 113 3.02% 0.00302
Nie
2 8 1 KWIATKOWSKI Marian 69 1.84% 0.00184
Nie
2 8 2 BACZEWSKI Józef Fryderyk 104 2.78% 0.00278
Nie
2 8 3 SZAJNOGA Leszek Andrzej 82 2.19% 0.00219
Nie
2 8 4 SOWA Anna 32 0.85% 0.00085
Nie
2 8 5 PUSZEK-NOWAK Ewa Jolanta 26 0.69% 0.00069
Nie
2 10 1 GRABARCZUK Jan 536 14.32% 0.01432
Tak
2 10 2 ZAJĄC Marcin Rafał 332 8.87% 0.00887
Nie
2 10 3 PAŃKO Tomasz Robert 199 5.32% 0.00532
Nie
2 10 4 FILAŃSKA-MARCYCH Malwina 52 1.39% 0.00139
Nie
2 10 5 WILKOS Anna 137 3.66% 0.00366
Nie
2 13 1 MOŁODECKI Jan 616 16.45% 0.01645
Tak
2 13 2 PALICHLEB Robert 346 9.24% 0.00924
Nie
2 13 3 MUZYCZUK Aleksandra 145 3.87% 0.00387
Nie
2 13 4 KOWAL Anna Renata 84 2.24% 0.00224
Nie
2 13 5 CZERNIAK Wioleta 98 2.62% 0.00262
Nie
3 2 1 KUROPATWA Józef Jan 991 20.75% 0.02075
Tak
3 2 2 STASZCZUK Stanisław Józef 509 10.66% 0.01066
Tak
3 2 3 JABŁOŃSKA Anna Wioletta 331 6.93% 0.00693
Tak
3 2 4 LASZUK Iwona Barbara 132 2.76% 0.00276
Nie
3 2 5 SOBCZUK Mirosław Jan 236 4.94% 0.00494
Nie
3 2 6 KARWAŃSKA Jolanta 138 2.89% 0.00289
Nie
3 8 1 DZIADOSZ Katarzyna 149 3.12% 0.00312
Nie
3 8 2 KOLANO Krystian 73 1.53% 0.00153
Nie
3 8 3 NIKODEM Roman 56 1.17% 0.00117
Nie
3 8 4 BAŁBUSTYN Monika 21 0.44% 0.00044
Nie
3 10 1 OŻÓG Jan 273 5.72% 0.00572
Nie
3 10 2 MAŁEK Maria 305 6.39% 0.00639
Nie
3 10 3 HUCZEK Iwona 93 1.95% 0.00195
Nie
3 10 4 POGÓDZ-KUKIEŁKA Marcelina 412 8.63% 0.00863
Tak
3 10 5 LESZYŃSKI Wiesław Jan 146 3.06% 0.00306
Nie
3 10 6 SKOP Zbigniew Kazimierz 208 4.36% 0.00436
Nie
3 13 1 ORKISZEWSKI Piotr Jerzy 178 3.73% 0.00373
Nie
3 13 2 WSZOŁA Małgorzata 39 0.82% 0.00082
Nie
3 13 3 SOKOŁOWSKI Wiesław Stanisław 64 1.34% 0.00134
Nie
3 13 4 TROCHIMCZUK Anna 87 1.82% 0.00182
Nie
3 13 5 ŁUKASZCZYK Urszula 71 1.49% 0.00149
Nie
3 13 6 LIZUN Andrzej Stanisław 264 5.53% 0.00553
Nie
4 2 1 AUGUSTYNEK Paweł Robert 745 12.83% 0.01283
Tak
4 2 2 PYDYŚ Arkadiusz 369 6.35% 0.00635
Nie
4 2 3 SEKULSKA Agnieszka 130 2.24% 0.00224
Nie
4 2 4 TOMICKA Agnieszka 148 2.55% 0.00255
Nie
4 2 5 TOMICKA-GAŁKA Daria Monika 71 1.22% 0.00122
Nie
4 2 6 CZERWONKA Patryk Eligiusz 437 7.53% 0.00753
Tak
4 8 1 BOGUCKI Jarosław Stanisław 127 2.19% 0.00219
Nie
4 8 2 HNIDEC Adrian Kamil 84 1.45% 0.00145
Nie
4 8 3 DAŃCZUK Zofia 56 0.96% 0.00096
Nie
4 8 4 WÓJCIK Maria 46 0.79% 0.00079
Nie
4 10 1 FORNAL Dariusz 1 151 19.82% 0.01982
Tak
4 10 2 SUCHOCKA Hanna 387 6.66% 0.00666
Nie
4 10 3 LIPSKI Paweł 199 3.43% 0.00343
Nie
4 10 4 KACZYŃSKI Krzysztof 347 5.98% 0.00598
Nie
4 10 5 KARPIUK Aneta Agnieszka 391 6.73% 0.00673
Tak
4 13 1 NOWAK Jan 278 4.79% 0.00479
Nie
4 13 2 TRYNIECKA Marta 72 1.24% 0.00124
Nie
4 13 3 KOSIK Andrzej 29 0.50% 0.0005
Nie
4 13 4 CHWEDCZUK Krystyna Bogusława 83 1.43% 0.00143
Nie
4 13 5 NIERADKO Irena 91 1.57% 0.00157
Nie
4 13 6 WILGOS Paweł Łukasz 117 2.01% 0.00201
Nie
4 14 1 IWAN Regina Honorata 137 2.36% 0.00236
Nie
4 14 2 BORYS Dorota 91 1.57% 0.00157
Nie
4 14 3 BUDZYŃSKI Zbigniew Wincenty 68 1.17% 0.00117
Nie
4 14 4 ZEZULA Adam 89 1.53% 0.00153
Nie
4 14 5 SMOLEŃSKI Piotr 64 1.10% 0.0011
Nie
5 2 1 BARCZUK Andrzej 445 11.09% 0.01109
Tak
5 2 2 TRZAK Jarosław Adam 301 7.50% 0.0075
Nie
5 2 3 PIOTROWSKA Anna 234 5.83% 0.00583
Nie
5 2 4 WRÓBEL Iwona 71 1.77% 0.00177
Nie
5 2 5 SKRZYPCZAK Bogdan Zdzisław 61 1.52% 0.00152
Nie
5 8 1 NOGAS Ryszard Franciszek 200 4.98% 0.00498
Nie
5 8 2 CHOJNOWSKI Tadeusz Leszek 66 1.64% 0.00164
Nie
5 8 3 ŻOŁNIERCZUK Aneta Ewa 54 1.35% 0.00135
Nie
5 10 1 BAK Jan 293 7.30% 0.0073
Nie
5 10 2 WOJTURSKA Małgorzata 489 12.19% 0.01219
Tak
5 10 3 STADNICKI Mariusz Adam 137 3.41% 0.00341
Nie
5 10 4 ADAMCZUK Wanda 45 1.12% 0.00112
Nie
5 10 5 DĄBROWSKI Marek 479 11.94% 0.01194
Nie
5 13 1 MUZYCZKA Danuta 628 15.65% 0.01565
Tak
5 13 2 DUDA Marta Beata 56 1.40% 0.0014
Nie
5 13 3 BARDYGA Damian 192 4.78% 0.00478
Nie
5 13 4 KUROWSKI Grzegorz Zenon 45 1.12% 0.00112
Nie
5 13 5 POLICHA Janusz Jacek 35 0.87% 0.00087
Nie
5 14 1 SZURA Bogumiła 47 1.17% 0.00117
Nie
5 14 2 SOŁTYSIAK Barbara Danuta 49 1.22% 0.00122
Nie
5 14 3 KUROWSKI Józef Kazimierz 28 0.70% 0.0007
Nie
5 14 4 KOPERA Daniel 58 1.45% 0.00145
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Hrubieszowski - ogółem 9 139 125 64 784 53 734 68 7 1
Gminy ogółem 8 120 120 64 784 53 734 68 7 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 8 120 120 64 784 53 734 68 7 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 23 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 23 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 121 56 46% 65 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 401 160 40% 241 60%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 24 6 25% 18 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 7 2 29% 5 71%
Ogółem 522 216 41% 306 59%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 50 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 48 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 48 52
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 54 41 60
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 25 9 36% 16 64%
30-39 99 50 51% 49 49%
40-59 266 114 43% 152 57%
60+ 132 43 33% 89 67%
Ogółem 522 216 41% 306 59%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 2 40% 3 60%
40-59 18 5 28% 13 72%
60+ 8 1 13% 7 88%
Ogółem 31 8 26% 23 74%