Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Numer Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Budynek ELMAT (lokal obok stacji CPN), ul. Włodawska 5 Chełm stały Nie ulice: Astrowa, Azaliowa, Bratkowa, Stanisława Brzozowskiego, Kazimierza Czernickiego, Zofii Farbiszewskiej, Fiołkowa, Zygmunta Glogera, Marii Hempel, Aleksandra Janowskiego, Elżbiety Jaraczewskiej, Jaśminowa, Jana Kochanowskiego od nr 29 do końca (strona nieparzysta) i od nr 36 do końca (strona parzysta), Konwaliowa, Krańcowa, Krokusowa, Leona Kunickiego, Makowa, Malowane od początku do nr 39 (strona nieparzysta) i od początku do nr 38C (strona parzysta), Jadwigi Medyńskiej, Narcyzowa, Podgórze, Poprzeczna, Rejowiecka od początku do nr 53 (strona nieparzysta) i od początku do nr 52 (strona parzysta), Różana, Wacława Rzewuskiego, Włodawska, Zawadówka.
2 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 7, ul. Synów Pułku 15 Chełm stały Tak ulice: Generała Władysława Andersa, Koszarowa, Legionów Polskich, Lubelska od nr 141 do końca (strona nieparzysta) i od nr 170 do końca (strona parzysta), Synów Pułku od nr 9 do końca (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, Zachodnia od początku do nr 17 (strona nieparzysta) i od początku do nr 22 (strona parzysta), Związku Strzeleckiego.
3 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 10, ul. Zachodnia 49 Chełm stały Nie Ulice: Plac im. Jana Pawła II, Generała Stanisława Maczka, Synów Pułku nr 5 i 7, Szarych Szeregów, Zachodnia od nr 19 do końca (strona nieparzysta) i od nr 24 do końca (strona parzysta).
4 Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Rejowiecka 76 Chełm stały Tak ulice: Władysława Broniewskiego, Aleksandra Fredry, Irysowa, Kaflarska, Jana Kochanowskiego od początku do nr 27 (strona nieparzysta) i od początku do nr 34 (strona parzysta), Oskara Kolberga, Hugo Kołłątaja, Wojciecha Kossaka, Ignacego Krasickiego, Krucza, Miernicza, Miła, Mimozy, Piaskowa, Rejowiecka od nr 55 do nr 111 (strona nieparzysta) i od nr 54 do nr 120 (strona parzysta), Marii Curie-Skłodowskiej, Storczykowa, Szarotki, Tulipanowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Gabrieli Zapolskiej, Żołnierska.
5 Budynek Medycznego Studium Zawodowego, ul. Szpitalna 50 Chełm stały Nie ulice: Białowieska, Kazimierza Bogdanowicza, Budowlana, Bursztynowa, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego, Diamentowa, Władysława Głowackiego, Dr Judyma, Kaszubska, Krajobrazowa, Ignacego Kraszewskiego, Kujawska, Malowane od nr 39A do końca (strona nieparzysta) i od nr 40 do końca (strona parzysta), Mazowiecka, Mazurska, Cypriana Kamila Norwida, Wandy Orlińskiej, Podhalańska, Poleska, Pomorska, Puławska, Rubinowa, Szafirowa, Szpitalna od nr 27 do końca (strona nieparzysta) i od nr 16 do końca (strona parzysta), Juliana Tuwima, Ułanów, Wielkopolska, Wygon, Stanisława Wyspiańskiego, Wincentego Zygmunta.
6 Budynek II Liceum Ogólnokształcącego, ul. Szpitalna 14 Chełm stały Tak ulice: Bociania, Działkowa, Przejazdowa, Rejowiecka od nr 113 do końca (strona nieparzysta) i od nr 122 do końca (strona parzysta), Aleksandra Skorupy, Szpitalna od początku do nr 25 (strona nieparzysta) i od początku do nr 14 (strona parzysta), Zygmunta Szymczakowskiego, Wodna, Żabia.
7 Budynek Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1, ul. Trubakowska 59 Chełm stały Tak ulice: Bednarska, Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko, Gen. Tadeusza Bór-Komorowskiego, Chłodna, Janówka, Gen. Ludwika Kmicic-Skrzyńskiego, Kowalska, Lubelska od nr 111 do nr 139E (strona nieparzysta) i od nr 106A do nr 168A (strona parzysta), Majdan, Metalowa od nr 11 do końca (strona nieparzysta) i od nr 48 do końca (strona parzysta), Młynarska, Nadtorowa od nr 49 do końca (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, Niska, Gen. Leopolda Okulickiego, Piekarska, Piwna, Północna, Gen. Stanisława Skalskiego, Trubakowska, Złota, Źródlana.
8 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 11, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 25a Chełm stały Nie ulice: Plac Dworcowy, Hutnicza, Jedność nr 45, 45A i 47, Michała Kińczyka, Kolejowa od nr 61 do nr 95 (strona nieparzysta) i od nr 60 do nr 90 (strona parzysta), Koszykowa, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 25 do końca (strona nieparzysta) i od nr 30 do końca (strona parzysta), Aleja Przyjaźni, Rampa Brzeska, Stolarska, Szklana.
9 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Wołyńska 1 Chełm stały Tak ulice: Pl. Niepodległości, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego od początku do nr 23 (strona nieparzysta), 1 Pułku Szwoleżerów od nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od początku do nr 10 i nr 14 (strona parzysta), Śląska, Wołyńska od początku do nr 7 (strona nieparzysta) i nr 14.
10 Budynek Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa Nr 1, ul. Wołyńska 11 Chełm stały Tak ulice: 11 Listopada nr 1, 3 i 5, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego od początku do nr 22 (strona parzysta), ks. Piotra Skargi, Wileńska, Wołyńska od nr 9 do nr 15 (strona nieparzysta) i od nr 16 do nr 20 (strona parzysta).
11 Budynek Chełmskiego Domu Kultury, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1 Chełm stały Tak ulice: Stefana Batorego, Bydgoska, Fryderyka Chopina, Tadeusza Czackiego, Graniczna, Hrubieszowska od początku do nr 21 (strona nieparzysta) i od początku do nr 24 (strona parzysta), Jana Kazimierza, Katedralna, Stanisława Moniuszki, Władysława Reymonta, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 27 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), George'a Stephensona, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, Wiejska, Żwirki i Wigury, Plac Żwirki i Wigury.
12 Budynek Klubu "CHAESEMUS" Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Starościńska 4a Chełm stały Nie ulice: Biała, Bieławin, Chemiczna, Jedność od początku do nr 43A (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, Kalinowa, Kolejowa od początku do Nr 59 (strona nieparzysta) i od początku do nr 58 (strona parzysta), Okszowska, Okszówek, 1 Pułku Szwoleżerów od początku do nr 15 (strona nieparzysta), Juliusza Słowackiego od nr 29 do końca (strona nieparzysta) i od nr 14 do końca (strona parzysta), Spółdzielcza, Starościńska, Towarowa, Wspólna.
13 Budynek Językowego Przedszkola Integracyjnego "W Kasztanowym Parku", ul. Lubelska 4 Chełm stały Tak ulice: Bohaterów, Dojazdowa, Jatkowa, Mikołaja Kopernika od początku do nr 7 (strona nieparzysta) i od początku do nr 14 (strona parzysta), Krzywa, Lubelska od początku do nr 53 (strona nieparzysta) i od początku do nr 22 (strona parzysta), Lwowska od początku do nr 5 (strona nieparzysta), pl. Doktora Edwarda Łuczkowskiego, Mechaniczna, Partyzantów od początku do nr 55 (strona nieparzysta) i od początku do nr 90 (strona parzysta), Pijarska, Pocztowa, Przechodnia, Rybna, Siedlecka, Sybiraków, Świętego Mikołaja, Szkolna od początku do nr 13 (strona nieparzysta) i od początku do nr 12 (strona parzysta), Uściługska, Wąska, Zamojska.
14 Budynek Zespółu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, ul. Reformacka 13 Chełm stały Tak ulice: al. Armii Krajowej (strona parzysta), Gdańska, Plac Gdański, Jasna, Plac Kupiecki, Lubelska od nr 55 do nr 85 (strona nieparzysta) i od nr 24 do nr 72 (strona parzysta), Lwowska od nr 7 do nr 27 (strona nieparzysta) i od początku do nr 20 (strona parzysta), Ogrodowa od początku do nr 29 (strona nieparzysta) i od początku do nr 20 (strona parzysta), Generała Gustawa Orlicz-Dreszera, Mariana Pilarskiego, Podwalna, Poległych, Księdza Jerzego Popiełuszki, Reformacka, Strażacka, Targowa, Zenona Waśniewskiego, Zacisze.
15 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 5, ul. Kwiatowa 1 Chełm stały Nie ulice: al. Armii Krajowej (strona nieparzysta), Browarna, Brzozowa, Henryka Jordana, Kasztanowa, Kąpieliskowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Lubelska od nr 87 do nr 109 (strona nieparzysta) i od nr 74 do nr 106 (strona parzysta), Łączna, Malinowa, Mokra, Nadrzeczna, Nadtorowa od początku do nr 47 (strona nieparzysta), Ogrodowa od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Grzegorza Piramowicza, Wiśniowa, Zakątek, Żeglarska.
16 Budynek Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Obłońska 51 Chełm stały Tak ulice: Boczna, Czerwonego Krzyża, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Mikołaja Kopernika od nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od nr 24 do końca (strona parzysta), Pl. Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Obłońska, Elizy Orzeszkowej, Stanisława Staszica, Zielna.
17 Budynek I Liceum Ogólnokształcącego, ul. Stefana Czarnieckiego 8 Chełm stały Nie ulice: Stefana Czarnieckiego, Mikołaja Kopernika od nr 9 do nr 15 (strona nieparzysta) i od nr 16 do nr 22A (strona parzysta), Jadwigi Młodowskiej, Henryka Sienkiewicza, Szkolna od nr 15 do końca (strona nieparzysta) i od nr 14 do końca (strona parzysta).
18 Budynek Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych, ul. Stefana Batorego 1 Chełm stały Tak ulice: Księdza Stanisława Brzóski, Leszka Eliaszczuka, 11 Listopada od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, płk Władysława Muzyki od początku do nr 19 (strona nieparzysta) i od początku do nr 20A (strona parzysta), Kazimiery Pierackiej, Mikołaja Reja od początku do nr 29A (strona nieparzysta) i od początku do nr 32 (strona parzysta), Księdza Stanisława Sonnego, Sportowa, Czesława Twardzika.
19 Budynek Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., ul. Wołyńska 57 Chełm stały Nie ulice: Wiktora Ambroziewicza, Waldemara Babinicza, Cementowa, Michała Chomentowskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka, Fabryczna, Górnicza, Pauliny Hołyszowej, Kolejowa od nr 106 do końca (strona parzysta), płk Władysława Muzyki od nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Przemysłowa, Rolnicza od nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Sadowa, Warzywna, Wołyńska od nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Wschodnia, gen. Józefa Zajączka.
20 Budynek Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych, ul. Jagiellońska 29 Chełm stały Nie ulice: Antonin, Edwarda Dembowskiego od początku do nr 9 (strona nieparzysta) i od początku do nr 10A (strona parzysta), Jagiellońska, Henryka Kamieńskiego nr 1 i od początku do nr 10 (strona parzysta), Rolnicza od początku do nr 19B (strona nieparzysta) i od początku do nr 20B (strona parzysta), Stanisława Skibińskiego, Kazimierza Szpotańskiego.
21 Budynek Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi "Razem", ul. Botaniczna 16 Chełm stały Tak ulice: Botaniczna, Gajowa, Grunwaldzka od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Jałowcowa, Kazimierza Janczykowskiego, Jaworowa, Jodłowa, Jana Kilińskiego, Klonowa, Leśna, Łowiecka, Jana Matejki, Modrzewiowa, Myśliwska, Niecała, Ogrodnicza od nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od nr 26 do końca (strona parzysta), Piękna, Bolesława Prusa, Racławicka, Sosnowa, Szczęśliwa, Świerkowa, Topolowa, Urocza, Wolwinów, Stefana Żeromskiego od nr 25 do końca (strona nieparzysta) i od nr 38 do końca (strona parzysta).
22 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15 Chełm stały Tak ulice: Cisowa, Górna, Grunwaldzka od początku do nr 29 (strona nieparzysta) i od początku do nr 20G (strona parzysta), Jesienna, Eugeniusza Kornasa, Letnia, Litewska, Ogrodnicza od początku do nr 15A (strona nieparzysta) i od początku do nr 24 (strona parzysta), Piastowska, Pszczela, Spacerowa, Wiosenna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Zimowa, Stefana Żeromskiego od początku do nr 23 (strona nieparzysta) i od początku do nr 36 (strona parzysta).
23 Budynek Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul. Hrubieszowska 102 Chełm stały Tak ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Józefa Bema, Księdza Zygfryda Berezeckiego, Braci Gierymskich, Jana Brzechwy, Jarosława Dąbrowskiego, Artura Grottgera, Hrubieszowska od nr 25 do końca (strona nieparzysta) i od nr 30 do końca (strona parzysta), Kazimierza Andrzeja Jaworskiego, Kosynierów, Generała Mariana Langiewicza, Lotnicza, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Partyzantów od nr 61 do końca (strona nieparzysta) i od nr 94 do końca (strona parzysta), Emilii Plater, Podborcze, Pogodna, Południowa, Tadeusza Reytana, Władysława Sikorskiego, ks. Ignacego Skorupki, Słoneczna, Generała Józefa Sowińskiego, Henryka Sucharskiego, Tęczowa, Romualda Traugutta, Józefa Wybickiego.
24 Budynek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Wojsławicka 8b Chełm stały Tak ulice: Tuzinek, Wojsławicka.
25 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 11, ul. Powstańców Warszawy 10 Chełm stały Tak ulice: Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.
26 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 14, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 4b Chełm stały Nie ulice: Droga Męczenników, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Lwowska B, ks. Marcelego Mrozka, Nowy Świat, Powstańców Warszawy.
27 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 15, ul. Henryka Wieniawskiego 3 Chełm stały Nie ulice: Józefa Elsnera, Karola Kurpińskiego, Witolda Lutosławskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Orląt Lwowskich, Karola Szymanowskiego nr 1, 3, 5 i 7, Henryka Wieniawskiego, Dr Stefana Żarnowskiego.
28 Budynek Biblioteki Pedagogicznej, ul. Henryka Wieniawskiego 15 Chełm stały Nie ulice: Adama Asnyka, Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Św. Jadwigi Królowej, Władysława Jagiełły, Mieczysława Karłowicza, Kazimierza Wielkiego, Łabędzia, Metalowa od początku do nr 9 (strona nieparzysta) i od początku do nr 46 (strona parzysta), Mieszka I, Polna, Pszenna, Marii Rodziewiczówny, Rusałki, Skowronkowa, Słowicza, Jana III Sobieskiego, Ireny Stanisławskiej, Szpakowa, dr Barbary Sztembis, Karola Szymanowskiego od nr 9 do końca (strona nieparzysta) i cała strona parzysta, Maryli Wolskiej, Stanisława Żółkiewskiego, Żurawia.
29 Budynek Przedszkola Montessori SŁONECZKO, ul. Karola Szymanowskiego 8 Chełm stały Nie ulice: 15 Sierpnia, Lwowska od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Bolesława Wirskiego.
30 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Połaniecka 5 Chełm stały Tak ulice: Połaniecka nr 7 i 9, Wolności od początku do nr 21 (strona nieparzysta) i od początku do nr 6 (strona parzysta).
31 Budynek Żłobka Miejskiego "Chełmskie Niedźwiadki", ul. Wolności 20 Chełm stały Nie ulice: Wolności od nr 23 do końca (strona nieparzysta) i od nr 10 do końca (strona parzysta).
32 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 8, ul. Połaniecka 10 Chełm stały Nie ulice: Połaniecka nr 1 i 3 oraz od nr 13 do nr 25 (strona nieparzysta) i od początku do nr 16 (strona parzysta).
33 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej "Bazylany", Aleja 3 - go Maja 6 Chełm stały Nie ulice: Aleja 3 - go Maja, Bazylany, Księcia Adama Kazimierza Czartoryskiego, Stanisława Małachowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Księcia Józefa Poniatowskiego, Ignacego i Stanisława Potockich, Sejmu Czteroletniego, Henryka Wiercieńskiego.
34 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 8, ul. Mikołaja Reja 54 Chełm stały Nie ulice: Edwarda Dembowskiego od nr 11 do końca (strona nieparzysta) i od nr 12 do końca (strona parzysta), Henryka Kamieńskiego od nr 3 do końca (strona nieparzysta) i od nr 12 do końca (strona parzysta), Kredowa, Mikołaja Reja od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta).
35 Budynek Zakładu Karnego, ul. Kolejowa 112 Chełm zakład karny Nie ul. Kolejowa 112
36 Budynek Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Ceramiczna 1 Chełm szpital Nie ul. Ceramiczna 1