Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 22 492
Wyborców 18 633
Obwodów 18
  • Wybory do Rady Miejskiej Białogardu
  • Wybory Burmistrza Miasta Białogard
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, ul. Szosa Połczyńska 1 Białogard stały Nie ulice: Gdyńska, Gnieźnieńska, Kaszubska, Księdza Czesława Berki, Krakowska, Krakusa i Wandy, Kórnicka, Leśna, Lutyków, Nowa, Podhalańska, Podlaska, Połczyńska Boczna, Poznańska, Stryjska, Szosa Połczyńska, Wadowicka, Wawelska, Wiejska, Witkacego, Wrocławska, Tatrzańska, Zakopiańska.
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie, ul. Chopina 8 Białogard stały Tak ulice: Mieszka I, Moniuszki, Noskowskiego, Nowowiejskiego, Obotrytów, Sienkiewicza, W. Lutosławskiego, Wieniawskiego.
3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie, ul. Chopina 8 Białogard stały Tak ulice: Artura Rubinsteina, Chopina, Elbląska, Górnośląska, Ignacego Paderewskiego, Jana Kiepury, Karola Szymanowskiego, Ogińskiego, Piastów, Św. Jerzego, Tadeusza Sygietyńskiego, Witolda Małcużyńskiego.
4 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Grunwaldzka 53 Białogard stały Nie ulice: Bolesława Chrobrego, Czesława Niemena, Grażyny Bacewicz, Grunwaldzka, Grunwaldzka Boczna, Gryfitów, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Walezego, Krzysztofa Klenczona, Krzysztofa Komedy, Księcia Bogusława X, Mieczysława Karłowicza, Muzyczna, Tadeusza Nalepy, Zwycięstwa, Zygmunta Augusta.
5 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie, Kochanowskiego 26 Białogard stały Tak ulice: A. F. Modrzewskiego, Asnyka, Baczyńskiego, Bolesława Prusa, Juliana Tuwima, Kochanowskiego, Łokietka, M. Reja, Norwida, Poetów, Wyspiańskiego.
6 Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, ul. 1 Maja 15 Białogard stały Tak ulice: 1 Maja, Czeska, Edwarda Raczyńskiego, Ludowa, Mickiewicza, Pomorska, Przechodnia, Słowackiego, Sybiraków, Ustronie Miejskie, Zamoyskiego.
7 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 14 Białogard stały Tak ulice: Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego, Księżnej Zofii, Mestwina, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Wazów, Wiślana, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Jagiellonów.
8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Kościelna 1 Białogard stały Nie ulice: Aldony, Curie Skłodowskiej, Józefa Piłsudskiego, Klementyny Hoffmanowej, Połczyńska, Sobieskiego, Zapolskiej.
9 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Kościelna 1 Białogard stały Nie ulice: Batalionów Chłopskich, Batorego, Grottgera, Henryka Siemiradzkiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krasińskiego, Lindego, Matejki, Młynarska, Nadbrzeżna, Najświętszej Marii Panny, Plac Wolności, Płowiecka, Reymonta, Rycerska, Spichrzowa, Spółdzielcza, Staromiejska, Świętochowskiego.
10 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białogardzie, ul. Świdwińska 7 Białogard stały Tak ulice: Chodkiewicza, Lelewela, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zaułek Drzewny.
11 Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Białogardzie, ul. Kisielice Duże 28 Białogard stały Nie ulice: 8 Marca, Cicha, Kisielice Duże, Kisielice Małe, Kolejowa, Łąkowa, Malinowa, Miła, Ogrodowa, Rolna, Słoneczna, Truskawkowa, Wiśniowa, Zielona.
12 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białogardzie, ul. Kołobrzeska 23 Białogard stały Nie ulice: Chocimska, Energetyków, Fabryczna, J. Rogowskiego, Kołobrzeska bez nr 42, 42a, 44, 47, 48, 48a, 49, 50, 51, 52, Koszalińska, Królowej Jadwigi, Przemysłowa, Słowińska, Szpitalna, Świdwińska, Usługowa, W. Obryckiego, Wileńska, Wodna.
13 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie, ul. Władysława Komara 25 Białogard stały Tak ulice: Bronisława Malinowskiego, Brzozowa, Dębowa, Feliksa Stamma, Haliny Konopackiej, Jana Ciszewskiego, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kamili Skolimowskiej, Kazimierza Górskiego, Kołobrzeska nr 42, 42a, 44, 47, 48, 48a, 49, 50, 51, 52, Marcina Jureckiego, Olimpijska, Polna, Sportowa, Stanisławy Walasiewiczówny, Świętego Brata Alberta, Świętej Jadwigi Śląskiej, Tadeusza Ślusarskiego, Władysława Komara.
14 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białogardzie, ul. Dworcowa 4 Białogard stały Nie ulice: Drzymały, Dworcowa, Kasprowicza, Klonowa, Krótka, Lipowa, Magazynowa, Marcina Borzymowskiego, Przejazdowa, Sądowa.
15 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, Chopina 29 Białogard szpital Nie dla wyborców przebywających w oddziałach Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie przy ulicy Chopina 29.
16 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, Szpitalna 7 Białogard szpital Nie dla wyborców przebywających w oddziałach Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie przy ulicy Szpitalnej 7.
17 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie, Mickiewicza 6 Białogard dom pomocy społecznej Nie dla wyborców przebywających w Domu Pomocy Społecznej w Białogardzie przy ulicy Mickiewicza 6.
18 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie, Świętego Brata Alberta 1 Białogard dom pomocy społecznej Nie dla wyborców przebywających w Domu Pomocy Społecznej w Białogardzie przy ulicy Świętego Brata Alberta 1.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Artura Rubinsteina, Bolesława Chrobrego, Chopina, Czesława Niemena, Elbląska, Gdyńska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Grażyny Bacewicz, Grunwaldzka, Grunwaldzka Boczna, Gryfitów, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Walezego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kiepury, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Kórnicka, Krakowska, Krakusa i Wandy, Krzysztofa Klenczona, Krzysztofa Komedy, Księcia Bogusława X, Księdza Czesława Berki, Leśna, Lutyków, Mieczysława Karłowicza, Mieszka I, Moniuszki, Muzyczna, Noskowskiego, Nowa, Nowowiejskiego, Obotrytów, Ognińskiego, Piastów, Podhalańska, Podlaska, Połczyńska Boczna, Poznańska, Sienkiewicza, Stryjska, Szosa Połczyńska, Św. Jerzego, Tadeusza Nalepy, Tadeusza Sygietyńskiego, Tatrzańska, W. Lutosławskiego, Wadowicka, Wawelska, Wiejska, Wieniawskiego, Witkacego, Witolda Małcużyńskiego, Wrocławska, Zakopiańska, Zwycięstwa, Zygmunta Augusta. 6 5 457 8 59
0.0000020000Nr 2 1 Maja, A. F. Modrzewskiego, Asnyka, Baczyńskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Czeska, Edwarda Raczyńskiego, Jagiellonów, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Księżnej Zofii, Ludowa, Łokietka, M. Reja, Mestwina, Mickiewicza, Norwida, Poetów, Pomorska, Przechodnia, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Słowackiego, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Sybiraków, Ustronie Miejskie, Wazów, Wiślana, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Wyspiańskiego, Zamoyskiego. 5 4 718 8 55
0.0000030000Nr 3 8 Marca, Aldony, Batalionów Chłopskich, Batorego, Chodkiewicza, Cicha, Curie Skłodowskiej, Grottgera, Henryka Siemiradzkiego, Józefa Piłsudskiego, Kisielice Duże, Kisielice Małe, Klementyny Hoffmanowej, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krasińskiego, Lelewela, Lindego, Łąkowa, Malinowa, Matejki, Miła, Młynarska, Nadbrzeżna, Najświętszej Marii Panny, Ogrodowa, Plac Wolności, Płowiecka, Połczyńska, Reymonta, Rolna, Rycerska, Słoneczna, Sobieskiego, Spichrzowa, Spółdzielcza, Staromiejska, Świętochowskiego, Truskawkowa, Wiśniowa, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zapolskiej, Zaułek Drzewny, Zielona. 5 4 152 9 58
0.0000040000Nr 4 Bronisława Malinowskiego, Brzozowa, Chocimska, Dębowa, Drzymały, Dworcowa, Energetyków, Fabryczna, Feliksa Stamma, Haliny Konopackiej, J. Rogowskiego, Jana Ciszewskiego, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kamili Skolimowskiej, Kasprowicza, Kazimierza Górskiego, Klonowa, Kołobrzeska, Koszalińska, Królowej Jadwigi, Krótka, Lipowa, Magazynowa, Marcina Borzymowskiego, Marcina Jureckiego, Olimpijska, Polna, Przejazdowa, Przemysłowa, Sądowa, Słowińska, Sportowa, Stanisławy Walasiewiczówny, Szpitalna, Świdwińska, Świętego Brata Alberta, Świętej Jadwigi Śląskiej, Tadeusza Ślusarskiego, Usługowa, W. Obryckiego, Wileńska, Władysława Komara, Wodna. 5 4 306 7 49
Podsumowanie 21 18 633 32 221

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 6 7 27
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 7 7 29
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO KWW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO 8 7 7 7 29
15 KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE" KW "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE" 7 7 7 21
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH KWW NIEZALEŻNYCH 8 7 7 7 29
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE KWW FORUM OBYWATELSKIE 8 7 7 7 29
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA KWW JERZEGO HARŁACZA 6 5 11
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO KWW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO 6 6 5 17
20 KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD KW AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD 8 7 7 7 29

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 BURY Emilia Barbara 38 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH Nowoczesna Białogard
2 BORKOWSKI Robert 44 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO Białogard
6 STRZAŁKOWSKI Stefan Zdzisław 61 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Białogard
1 BAGIŃSKI Krzysztof Józef 54 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO Białogard
5 HARŁACZ Jerzy 55 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA Białogard
4 GLINKA Daniel Adam 41 wyższe KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD Białogard

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 5 460 2 959 2 959 54.19% 0.05419
2 823 95.40% 0.0954
Tak
2 4 726 2 699 2 699 57.11% 0.05711
2 555 94.66% 0.09466
Tak
3 4 078 2 231 2 231 54.71% 0.05471
2 091 93.72% 0.09372
Tak
4 4 295 2 383 2 383 55.48% 0.05548
2 236 93.83% 0.09383
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 653 27 6.73% 0.00673
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 736 29 17.89% 0.01789
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO 1 501 29 15.47% 0.01547
15 KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE" 358 21 3.69% 0.00369
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH 1 712 29 17.64% 0.01764
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE 1 591 29 16.39% 0.01639
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA 390 11 4.02% 0.00402
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO 497 17 5.12% 0.00512
20 KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD 1 267 29 13.06% 0.01306

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 653 27 1 6.73% 0.00673
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 736 29 4 17.89% 0.01789
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO 1 501 29 4 15.47% 0.01547
Tak
15 KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE" 358 21 0 3.69% 0.00369
Nie
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH 1 712 29 4 17.64% 0.01764
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE 1 591 29 5 16.39% 0.01639
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA 390 11 0 4.02% 0.00402
Nie
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO 497 17 1 5.12% 0.00512
Tak
20 KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD 1 267 29 2 13.06% 0.01306
Tak

Rada Miejska Białogardu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 5 1 TKACZ Piotr 38 1.35% 0.00135
Nie
1 5 2 GÖDELMANN Edyta Irena 8 0.28% 0.00028
Nie
1 5 3 CZARNECKI Wojciech Krzysztof 15 0.53% 0.00053
Nie
1 5 4 SZARY Karolina Patrycja 3 0.11% 0.00011
Nie
1 5 5 KOWACZ Bartosz Zbigniew 8 0.28% 0.00028
Nie
1 5 6 ANTOŃCZAK Magdalena Sylwia 3 0.11% 0.00011
Nie
1 5 7 JUSZCZAK Alina Krystyna 8 0.28% 0.00028
Nie
1 10 1 STANCZEWSKA Danuta Zofia 112 3.97% 0.00397
Nie
1 10 2 PIETRZAK Karol Maciej 136 4.82% 0.00482
Tak
1 10 3 SAJEWSKI Andrzej Stanisław 33 1.17% 0.00117
Nie
1 10 4 WUDZIŃSKA Joanna 46 1.63% 0.00163
Nie
1 10 5 KAŹMIERCZAK Bogusław Wacław 28 0.99% 0.00099
Nie
1 10 6 GUZIŃSKA Krystyna Małgorzata 28 0.99% 0.00099
Nie
1 10 7 FURTAK Antoni Krzysztof 69 2.44% 0.00244
Nie
1 10 8 LANGE Zbigniew Krzysztof 33 1.17% 0.00117
Nie
1 14 1 SKOCZYK Krzysztof Henryk 106 3.75% 0.00375
Nie
1 14 2 WEGNER Adam 154 5.46% 0.00546
Tak
1 14 3 CYGAN-RUDZIŃSKA Wioleta 52 1.84% 0.00184
Nie
1 14 4 MOTYKA Natalia Magdalena 3 0.11% 0.00011
Nie
1 14 5 PAKOS Marzena 14 0.50% 0.0005
Nie
1 14 6 SITARZ Danuta 2 0.07% 7.0E-5
Nie
1 14 7 BAGIŃSKI Krzysztof Józef 113 4.00% 0.004
Nie
1 14 8 KODŹ Andrzej Henryk 60 2.13% 0.00213
Nie
1 16 1 WOJCIECHOWSKI Stanisław Adam 55 1.95% 0.00195
Nie
1 16 2 TARNECKA Marta Elżbieta 145 5.14% 0.00514
Tak
1 16 3 MAKSYMOWICZ Zygmunt Jerzy 13 0.46% 0.00046
Nie
1 16 4 JAWORSKA Krystyna Barbara 102 3.61% 0.00361
Nie
1 16 5 GOŁĘBIOWSKA Paula Marta 3 0.11% 0.00011
Nie
1 16 6 JACZUN Danuta 28 0.99% 0.00099
Nie
1 16 7 TWERD Maria Teresa 14 0.50% 0.0005
Nie
1 16 8 LIPIŃSKI Piotr Jan 7 0.25% 0.00025
Nie
1 17 1 KOŁACKI Adam Jacek 270 9.56% 0.00956
Tak
1 17 2 BARAŃCZUK Paweł Ludomir 59 2.09% 0.00209
Nie
1 17 3 GRZYB Dorota 16 0.57% 0.00057
Nie
1 17 4 DAGLIS Paulina Izabela 8 0.28% 0.00028
Nie
1 17 5 ROZMUS Piotr 45 1.59% 0.00159
Nie
1 17 6 SZUMSKA Kamila Karina 11 0.39% 0.00039
Nie
1 17 7 DUNAJ Przemysław Zbigniew 29 1.03% 0.00103
Nie
1 17 8 KRÓL Irena Ewa 27 0.96% 0.00096
Nie
1 18 1 NIEZNALSKA Stanisława Helena 15 0.53% 0.00053
Nie
1 18 2 PINKOS Wojciech Stanisław 11 0.39% 0.00039
Nie
1 18 3 GÓRZYŃSKI Marcin Daniel 2 0.07% 7.0E-5
Nie
1 18 4 SWOBODA Ewa 5 0.18% 0.00018
Nie
1 18 5 BEDNAREK Edyta Jadwiga 9 0.32% 0.00032
Nie
1 18 6 CZUBEK Michał Łukasz 5 0.18% 0.00018
Nie
1 19 1 BORKOWSKI Robert 316 11.19% 0.01119
Tak
1 19 2 JANUSZEWSKA Agnieszka Beata 20 0.71% 0.00071
Nie
1 19 3 MAZUR-STELMACH Marta Ewelina 0 0.00% 0
Nie
1 19 4 WASIUK Joanna Weronika 1 0.04% 4.0E-5
Nie
1 19 5 SZYMANEK Marek Edward 8 0.28% 0.00028
Nie
1 19 6 SAWICKI Ryszard Andrzej 2 0.07% 7.0E-5
Nie
1 20 1 GLINKA Daniel Adam 157 5.56% 0.00556
Nie
1 20 2 SZYSZLAK Paweł Krzysztof 224 7.93% 0.00793
Tak
1 20 3 MILCZAREK Andrzej Jan 114 4.04% 0.00404
Nie
1 20 4 DZIŁBO Monika Anna 18 0.64% 0.00064
Nie
1 20 5 KAMIŃSKI Tomasz Dawid 3 0.11% 0.00011
Nie
1 20 6 KAROLCZYK Sylwia Katarzyna 0 0.00% 0
Nie
1 20 7 DEMIDZIUK Agnieszka Danuta 5 0.18% 0.00018
Nie
1 20 8 POSIADAŁA Agnieszka Maria 4 0.14% 0.00014
Nie
2 5 1 LESZCZYK Józef 122 4.77% 0.00477
Tak
2 5 2 TATYS Krzysztof 18 0.70% 0.0007
Nie
2 5 3 KOWALSKI Artur 16 0.63% 0.00063
Nie
2 5 4 GRZONA Grażyna 13 0.51% 0.00051
Nie
2 5 5 PAWLUCZUK Barbara Julianna 29 1.14% 0.00114
Nie
2 5 6 KUCIŃSKI Roman 40 1.57% 0.00157
Nie
2 5 7 STACHOWIAK Małgorzata Maria 54 2.11% 0.00211
Nie
2 10 1 DOMAŃSKI Sławomir Marcin 262 10.25% 0.01025
Tak
2 10 2 REICH Radosław Tomasz 94 3.68% 0.00368
Nie
2 10 3 LEWANDOWSKI Zbigniew Bernard 24 0.94% 0.00094
Nie
2 10 4 KIJAK Dorota Anna 36 1.41% 0.00141
Nie
2 10 5 ŻOŁUDKIEWICZ Monika Ilona 18 0.70% 0.0007
Nie
2 10 6 CHMIELEWSKA-SZYMAŃSKA Aneta Katarzyna 23 0.90% 0.0009
Nie
2 10 7 SKASKIEWICZ Piotr Jerzy 36 1.41% 0.00141
Nie
2 14 1 KOPCZYŃSKI Marek 229 8.96% 0.00896
Tak
2 14 2 WILCZYŃSKI Janusz 11 0.43% 0.00043
Nie
2 14 3 RADECKA Alina Ewa 35 1.37% 0.00137
Nie
2 14 4 WOŹNIAK Damian Jakub 27 1.06% 0.00106
Nie
2 14 5 MARCINIAK Agnieszka 18 0.70% 0.0007
Nie
2 14 6 WEGNER Stanisław Jan 27 1.06% 0.00106
Nie
2 14 7 DZIADOSZ Anna 42 1.64% 0.00164
Nie
2 15 1 SZYPERSKI Krzysztof Jan 67 2.62% 0.00262
Nie
2 15 2 CZAJKOWSKA Marzena Maria 21 0.82% 0.00082
Nie
2 15 3 ŚLIWA Agata Barbara 9 0.35% 0.00035
Nie
2 15 4 KOPERA Iwona Karolina 14 0.55% 0.00055
Nie
2 15 5 BOROWSKA Joanna Alicja 2 0.08% 8.0E-5
Nie
2 15 6 KRÓL Marek 12 0.47% 0.00047
Nie
2 15 7 KUKUŁKA Maciej 14 0.55% 0.00055
Nie
2 16 1 JONKO Szczepan Sylwester 233 9.12% 0.00912
Tak
2 16 2 HATŁAS Stanisław 87 3.41% 0.00341
Nie
2 16 3 SIWEK Karolina Krystyna 104 4.07% 0.00407
Nie
2 16 4 DUDZICZ Marcin Adam 10 0.39% 0.00039
Nie
2 16 5 SĘK Kamil Paweł 68 2.66% 0.00266
Nie
2 16 6 KIETSCHKE Iwona Teresa 11 0.43% 0.00043
Nie
2 16 7 LASKOWSKA Mirosława 11 0.43% 0.00043
Nie
2 17 1 ANDRYSIAK Janusz Marian 206 8.06% 0.00806
Tak
2 17 2 JONKO Zbigniew Adam 112 4.38% 0.00438
Nie
2 17 3 MAZUR Barbara Elżbieta 8 0.31% 0.00031
Nie
2 17 4 KWAS Mirosław Stanisław 19 0.74% 0.00074
Nie
2 17 5 SOBECKA Małgorzata 26 1.02% 0.00102
Nie
2 17 6 KUPIS Małgorzata 7 0.27% 0.00027
Nie
2 17 7 SZUMSKI Karol Piotr 31 1.21% 0.00121
Nie
2 19 1 CACH-LEWANDOWSKA Katarzyna Maria 12 0.47% 0.00047
Nie
2 19 2 ODROWSKA Jolanta Marzena 40 1.57% 0.00157
Nie
2 19 3 PINKOS Żaneta Weronika 7 0.27% 0.00027
Nie
2 19 4 TERECH Jarosław 10 0.39% 0.00039
Nie
2 19 5 KŁÓDKA Cezary 4 0.16% 0.00016
Nie
2 19 6 ŁAZARZ Marcin Konrad 41 1.60% 0.0016
Nie
2 20 1 WOŁOSEK Edyta Maria 55 2.15% 0.00215
Nie
2 20 2 PATALON Joanna 46 1.80% 0.0018
Nie
2 20 3 WIŚNIEWSKI Kacper 33 1.29% 0.00129
Nie
2 20 4 GŁADKOWSKI Janusz Marek 7 0.27% 0.00027
Nie
2 20 5 PIÓRKOWSKA Ewa 19 0.74% 0.00074
Nie
2 20 6 FALKIEWICZ Leszek Bogusław 11 0.43% 0.00043
Nie
2 20 7 STELMACH Wojciech Jan 24 0.94% 0.00094
Nie
3 5 1 ANTOŃCZAK Marcin Piotr 45 2.15% 0.00215
Nie
3 5 2 KISZKA Karol 20 0.96% 0.00096
Nie
3 5 3 POGOREŁOW-TAMANCEW Wojciech 7 0.33% 0.00033
Nie
3 5 4 ZIĘTEK Lidia Julia 23 1.10% 0.0011
Nie
3 5 5 WIELIŃSKA Wioletta Małgorzata 10 0.48% 0.00048
Nie
3 5 6 STACHOWIAK Magdalena Mirosława 30 1.43% 0.00143
Nie
3 10 1 KWIECIEŃ Jacek Piotr 127 6.07% 0.00607
Tak
3 10 2 KOŁODZIEJSKI Dominik Dawid 85 4.07% 0.00407
Nie
3 10 3 OSIECKI Marcin 10 0.48% 0.00048
Nie
3 10 4 CHOLEWA Mirosław Andrzej 55 2.63% 0.00263
Nie
3 10 5 WASILEWSKA Joanna Agnieszka 10 0.48% 0.00048
Nie
3 10 6 WOLSKA Małgorzata Katarzyna 47 2.25% 0.00225
Nie
3 10 7 KOŁODZIEJCZYK-BINKOWSKA Jolanta Jadwiga 13 0.62% 0.00062
Nie
3 14 1 SOSNOWSKI Jan 253 12.10% 0.0121
Tak
3 14 2 STACHECKA Renata Cecylia 37 1.77% 0.00177
Tak
3 14 3 STASIEWICZ Sylwia Żaklina 14 0.67% 0.00067
Nie
3 14 4 GRABSKI Artur Damian 22 1.05% 0.00105
Nie
3 14 5 SUCHODOLSKI Henryk Feliks 7 0.33% 0.00033
Nie
3 14 6 BOHDZIEWICZ Urszula Maria 34 1.63% 0.00163
Nie
3 14 7 CACH Stanisław Paweł 16 0.77% 0.00077
Nie
3 15 1 KLONOWSKA Jadwiga 77 3.68% 0.00368
Nie
3 15 2 SZAKOWSKA Ewa 21 1.00% 0.001
Nie
3 15 3 OLECHNICKA Urszula Maria 28 1.34% 0.00134
Nie
3 15 4 CIESIELSKA Katarzyna 11 0.53% 0.00053
Nie
3 15 5 KOPERA Kazimierz 5 0.24% 0.00024
Nie
3 15 6 ODROWSKI Marcin Piotr 12 0.57% 0.00057
Nie
3 15 7 ŻĄDKOWSKI Mariusz Józef 3 0.14% 0.00014
Nie
3 16 1 DRAGAŃSKA Barbara Maria 104 4.97% 0.00497
Nie
3 16 2 LEŚ Krystyna 136 6.50% 0.0065
Tak
3 16 3 KREPSZTUL Krzysztof Robert 43 2.06% 0.00206
Nie
3 16 4 JANCEWICZ Krystyna 5 0.24% 0.00024
Nie
3 16 5 JANUSZEWSKA Magdalena Joanna 16 0.77% 0.00077
Nie
3 16 6 KRZYWY Paweł Marek 28 1.34% 0.00134
Nie
3 16 7 PEŁECH Mateusz Piotr 11 0.53% 0.00053
Nie
3 17 1 SIWEK Maciej Krzysztof 109 5.21% 0.00521
Tak
3 17 2 KRÓL Marcin 22 1.05% 0.00105
Nie
3 17 3 SARNOWSKA Alicja Gabryela 17 0.81% 0.00081
Nie
3 17 4 ADAMCZEWSKI Marcin Jerzy 6 0.29% 0.00029
Nie
3 17 5 DĄBROWSKA Patrycja Sylwia 1 0.05% 5.0E-5
Nie
3 17 6 DUNAJ Maria Krzysztofa 11 0.53% 0.00053
Nie
3 17 7 RDZANEK Stanisław Michał 8 0.38% 0.00038
Nie
3 18 1 HARŁACZ Jerzy 334 15.97% 0.01597
Nie
3 18 2 WACHOWSKI Kamil Adam 2 0.10% 0.0001
Nie
3 18 3 KRAZIŃSKA Karolina Helena 2 0.10% 0.0001
Nie
3 18 4 KEMPKIEWICZ Teresa Janina 0 0.00% 0
Nie
3 18 5 WĄSIK Grażyna 5 0.24% 0.00024
Nie
3 19 1 JANKOWSKA Anna Elżbieta 12 0.57% 0.00057
Nie
3 19 2 KAŹMIERCZAK Bartłomiej Marek 6 0.29% 0.00029
Nie
3 19 3 TOMIAŁOJĆ Aneta Halina 10 0.48% 0.00048
Nie
3 19 4 STANKIEWICZ Mirosław Robert 8 0.38% 0.00038
Nie
3 19 5 WUJKIEWICZ Tadeusz Ludwik 0 0.00% 0
Nie
3 20 1 RYNKIEWICZ Marcin Witold 89 4.26% 0.00426
Nie
3 20 2 SZCZERBATKO Andrzej Zbigniew 51 2.44% 0.00244
Nie
3 20 3 GONTKIEWICZ Krystyna Alicja 10 0.48% 0.00048
Nie
3 20 4 LEWANDOWICZ Iwona Monika 6 0.29% 0.00029
Nie
3 20 5 ŻĄDKOWSKI Zbigniew Andrzej 5 0.24% 0.00024
Nie
3 20 6 MICHALSKA Magdalena Teresa 4 0.19% 0.00019
Nie
3 20 7 PABIANEK Michał Damian 8 0.38% 0.00038
Nie
4 5 1 RUDZIK Irena 89 3.98% 0.00398
Nie
4 5 2 KAŹMIERSKI Tomasz 16 0.72% 0.00072
Nie
4 5 3 ŁUKASIŃSKI Michał Krzysztof 2 0.09% 9.0E-5
Nie
4 5 4 MATYCH Krzysztof Andrzej 14 0.63% 0.00063
Nie
4 5 5 MARCELA Małgorzata Agata 9 0.40% 0.0004
Nie
4 5 6 ZIELIŃSKA Natalia Helena 5 0.22% 0.00022
Nie
4 5 7 TATYS Jerzy 8 0.36% 0.00036
Nie
4 10 1 CZURKO Wiesław 226 10.11% 0.01011
Tak
4 10 2 JANUSZEWSKA Małgorzata Beata 39 1.74% 0.00174
Nie
4 10 3 PLUCIŃSKI Arkadiusz Andrzej 45 2.01% 0.00201
Nie
4 10 4 SAWIRSKA Edyta Marzena 10 0.45% 0.00045
Nie
4 10 5 KOŁODZIEJSKI Tomasz 26 1.16% 0.00116
Nie
4 10 6 GRUDNICKA Krystyna 26 1.16% 0.00116
Nie
4 10 7 CIESIELSKA Elżbieta Krystyna 39 1.74% 0.00174
Nie
4 14 1 DANOWSKI Maciej Marek 117 5.23% 0.00523
Nie
4 14 2 GAMRAT Regina Józefa 14 0.63% 0.00063
Nie
4 14 3 BAGIŃSKI Zenon Marian 48 2.15% 0.00215
Nie
4 14 4 STRZELECKA Marta 3 0.13% 0.00013
Nie
4 14 5 RYNKIEWICZ Anna Dagmara 19 0.85% 0.00085
Nie
4 14 6 MORDAK Piotr Zbigniew 11 0.49% 0.00049
Nie
4 14 7 KACPROWICZ Hubert Wiktor 13 0.58% 0.00058
Nie
4 15 1 KUCHARSKA Monika 7 0.31% 0.00031
Nie
4 15 2 KOTLĘGA Paweł Tomasz 34 1.52% 0.00152
Nie
4 15 3 ŚLIWIAK Ewelina 3 0.13% 0.00013
Nie
4 15 4 POTAPCZYK Anna Maria 4 0.18% 0.00018
Nie
4 15 5 MARCINKIEWICZ Kazimierz 10 0.45% 0.00045
Nie
4 15 6 SZABLA Patrycja Izabela 3 0.13% 0.00013
Nie
4 15 7 SZAKOWSKI Piotr Grzegorz 1 0.04% 4.0E-5
Nie
4 16 1 BURY Emilia Barbara 399 17.84% 0.01784
Tak
4 16 2 NIEWIŃSKI Dariusz Grzegorz 19 0.85% 0.00085
Nie
4 16 3 ŻÓŁTOWSKA Elżbieta 31 1.39% 0.00139
Nie
4 16 4 MATUSZEWSKI Kamil Jan 4 0.18% 0.00018
Nie
4 16 5 SZUBARTOWSKI Mariusz Piotr 5 0.22% 0.00022
Nie
4 16 6 BRYGIER Edyta Urszula 14 0.63% 0.00063
Nie
4 16 7 WERKOWSKI Bartosz Jan 6 0.27% 0.00027
Nie
4 17 1 STRZĄBAŁA Tomasz 482 21.56% 0.02156
Tak
4 17 2 MIERZYŃSKA-RDZANEK Joanna Teresa 12 0.54% 0.00054
Nie
4 17 3 SMOLIŃSKI Mariusz Antoni 14 0.63% 0.00063
Tak
4 17 4 MAZUR Monika Barbara 14 0.63% 0.00063
Nie
4 17 5 ZAJĄC Grażyna Teresa 7 0.31% 0.00031
Nie
4 17 6 SZEREMETA Janusz 2 0.09% 9.0E-5
Nie
4 17 7 BUTOWSKI Sławomir Adam 12 0.54% 0.00054
Nie
4 20 1 ANUSZKIEWICZ Paweł Piotr 222 9.93% 0.00993
Tak
4 20 2 MIELCAREK Paweł Aleksander 79 3.53% 0.00353
Nie
4 20 3 BYLICA Monika 12 0.54% 0.00054
Nie
4 20 4 KOWALEWSKA-DUBLINOWSKA Karolina 17 0.76% 0.00076
Nie
4 20 5 LEWICKA Sylwia Honorata 20 0.89% 0.00089
Nie
4 20 6 CIOŁEK Radosław Ryszard 19 0.85% 0.00085
Nie
4 20 7 KUSZNIER Dariusz 5 0.22% 0.00022
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BAGIŃSKI Krzysztof Józef 54 wyższe Białogard, 2 707 26.68 Druga tura
2 BORKOWSKI Robert 44 wyższe Białogard, 485 4.78 Nie
3 BURY Emilia Barbara 38 wyższe Białogard, 3 091 30.46 Druga tura
4 GLINKA Daniel Adam 41 wyższe Białogard, 977 9.63 Nie
5 HARŁACZ Jerzy 55 średnie Białogard, 1 055 10.40 Nie
6 STRZAŁKOWSKI Stefan Zdzisław 61 wyższe Białogard, 1 832 18.05 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, ul. Szosa Połczyńska 1 Białogard stały 1 353 770 770 56.91% 0.05691
760 98.70%
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie, ul. Chopina 8 Białogard stały 1 314 713 713 54.26% 0.05426
705 98.88%
3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie, ul. Chopina 8 Białogard stały 1 183 666 666 56.30% 0.0563
656 98.50%
4 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Grunwaldzka 53 Białogard stały 1 528 793 793 51.90% 0.0519
784 98.87%
5 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie, Kochanowskiego 26 Białogard stały 1 509 882 882 58.45% 0.05845
874 99.09%
6 Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, ul. 1 Maja 15 Białogard stały 1 459 797 797 54.63% 0.05463
793 99.50%
7 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 14 Białogard stały 1 716 999 999 58.22% 0.05822
991 99.20%
8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Kościelna 1 Białogard stały 799 394 394 49.31% 0.04931
382 96.95%
9 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Kościelna 1 Białogard stały 1 146 585 585 51.05% 0.05105
582 99.49%
10 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białogardzie, ul. Świdwińska 7 Białogard stały 1 421 746 746 52.50% 0.0525
741 99.33%
11 Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Białogardzie, ul. Kisielice Duże 28 Białogard stały 712 499 499 70.08% 0.07008
496 99.40%
12 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białogardzie, ul. Kołobrzeska 23 Białogard stały 1 044 555 555 53.16% 0.05316
548 98.74%
13 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie, ul. Władysława Komara 25 Białogard stały 1 690 1 022 1 022 60.47% 0.06047
1 013 99.12%
14 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białogardzie, ul. Dworcowa 4 Białogard stały 1 441 742 742 51.49% 0.05149
735 99.06%
15 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, Chopina 29 Białogard szpital 82 12 12 14.63% 0.01463
12 100.00%
16 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, Szpitalna 7 Białogard szpital 6 2 2 33.33% 0.03333
2 100.00%
17 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie, Mickiewicza 6 Białogard dom pomocy społecznej 42 24 24 57.14% 0.05714
23 95.83%
18 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie, Świętego Brata Alberta 1 Białogard dom pomocy społecznej 114 63 63 55.26% 0.05526
50 79.37%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BAGIŃSKI Krzysztof Józef 54 wyższe Białogard, 4256 47.71 Nie
2 BURY Emilia Barbara 38 wyższe Białogard, 4665 52.29 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych BURY Emilia Barbara Głosów ważnych oddanych na kandydatów BAGIŃSKI Krzysztof Józef
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, ul. Szosa Połczyńska 1 Białogard 639 344 53.83% 0.05383
46.17% 295
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie, ul. Chopina 8 Białogard 614 342 55.70% 0.0557
44.30% 272
3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie, ul. Chopina 8 Białogard 562 301 53.56% 0.05356
46.44% 261
4 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Grunwaldzka 53 Białogard 699 366 52.36% 0.05236
47.64% 333
5 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie, Kochanowskiego 26 Białogard 810 409 50.49% 0.05049
49.51% 401
6 Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, ul. 1 Maja 15 Białogard 699 352 50.36% 0.05036
49.64% 347
7 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 14 Białogard 817 370 45.29% 0.04529
54.71% 447
8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Kościelna 1 Białogard 315 205 65.08% 0.06508
34.92% 110
9 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Kościelna 1 Białogard 533 321 60.23% 0.06023
39.77% 212
10 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białogardzie, ul. Świdwińska 7 Białogard 655 335 51.15% 0.05115
48.85% 320
11 Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Białogardzie, ul. Kisielice Duże 28 Białogard 439 204 46.47% 0.04647
53.53% 235
12 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białogardzie, ul. Kołobrzeska 23 Białogard 499 305 61.12% 0.06112
38.88% 194
13 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie, ul. Władysława Komara 25 Białogard 929 456 49.09% 0.04909
50.91% 473
14 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białogardzie, ul. Dworcowa 4 Białogard 633 341 53.87% 0.05387
46.13% 292
15 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, Chopina 29 Białogard 9 4 44.44% 0.04444
55.56% 5
16 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, Szpitalna 7 Białogard 2 1 50.00% 0.05
50.00% 1
17 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie, Mickiewicza 6 Białogard 18 1 5.56% 0.00556
94.44% 17
18 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie, Świętego Brata Alberta 1 Białogard 49 8 16.33% 0.01633
83.67% 41

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, ul. Szosa Połczyńska 1 Białogard stały 1359 646 646 47.53% 0.04753
639 98.92%
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie, ul. Chopina 8 Białogard stały 1301 626 626 48.12% 0.04812
614 98.08%
3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie, ul. Chopina 8 Białogard stały 1181 568 568 48.09% 0.04809
562 98.94%
4 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Grunwaldzka 53 Białogard stały 1511 707 707 46.79% 0.04679
699 98.87%
5 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie, Kochanowskiego 26 Białogard stały 1490 814 814 54.63% 0.05463
810 99.51%
6 Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, ul. 1 Maja 15 Białogard stały 1460 705 705 48.29% 0.04829
699 99.15%
7 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 14 Białogard stały 1721 830 830 48.23% 0.04823
817 98.43%
8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Kościelna 1 Białogard stały 798 316 316 39.60% 0.0396
315 99.68%
9 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie, ul. Kościelna 1 Białogard stały 1146 534 534 46.60% 0.0466
533 99.81%
10 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białogardzie, ul. Świdwińska 7 Białogard stały 1412 657 657 46.53% 0.04653
655 99.70%
11 Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Białogardzie, ul. Kisielice Duże 28 Białogard stały 782 444 444 56.78% 0.05678
439 98.87%
12 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białogardzie, ul. Kołobrzeska 23 Białogard stały 1045 507 507 48.52% 0.04852
499 98.42%
13 Klub Osiedlowy Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Białogardzie, ul. Władysława Komara 25 Białogard stały 1682 932 932 55.41% 0.05541
929 99.68%
14 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białogardzie, ul. Dworcowa 4 Białogard stały 1438 639 639 44.44% 0.04444
633 99.06%
15 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, Chopina 29 Białogard szpital 26 9 9 34.62% 0.03462
9 100.00%
16 Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, Szpitalna 7 Białogard szpital 4 2 2 50.00% 0.05
2 100.00%
17 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie, Mickiewicza 6 Białogard dom pomocy społecznej 42 21 21 50.00% 0.05
18 85.71%
18 Dom Pomocy Społecznej w Białogardzie, Świętego Brata Alberta 1 Białogard dom pomocy społecznej 122 53 53 43.44% 0.04344
49 92.45%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 22 492 18 633 18 1