Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
 • Wybory Samorządowe
  Rzeczypospolitej Polskiej

  2018

 • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 44 986
Wyborców 36 187
Obwodów 18
 • Wybory do Rady Miejskiej w Jarocinie
 • Wybory Burmistrza Jarocina
 • Wyniki głosowania do rady miasta
 • Wyniki wyborów do rady miasta
 • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
 • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 16 Cielcza stały Nie Sołectwa: Cielcza, Cząszczew.
2 Szkoła Podstawowa, ul. Jarocińska 32 Golina stały Tak Sołectwo: Golina i Stefanów, Zakrzew.
3 Publiczne Przedszkole, ul. Dworcowa 10c Mieszków stały Nie Sołectwa: Kąty, Mieszków, Osiek, Radlin.
4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Główna 36 Siedlemin stały Nie Sołectwa: Dąbrowa, Potarzyca, Roszków, Siedlemin i Ciświca.
5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Powstańców Wielkopolskich 41 Wilkowyja stały Tak Sołectwa: Annapol, Bachorzew, Hilarów, Kadziak, Łuszczanów, Tarce, Wilkowyja.
6 Zespół Szkół, ul. Szkolna 1a Witaszyce stały Tak Sołectwo Witaszyce-ulice: Aleja Wolności, Fryderyka Chopina, Cmentarna, Jagiełka, Jarzębinowa, Leśna, Marcina, Adama Mickiewicza, Okólna, Październikowa, Podlesie, Pogodna, Radosna, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Słupska, Stawna, Zapłocie, Zielona, Stefana Żeromskiego, Żużlowa, Sołectwo: Witaszyczki.
7 Zespół Szkół, Szkolna 1a Witaszyce stały Tak Sołectwo Witaszyce-ulice: Ceglana, Cukrownicza, Kolejowa, Kwiatowa, Łąkowa, Michała, Mostowa, Ogrodowa, Olszynowa, Piaskowa, Polna, Rolna, Roszarnicza, Sadowa, Szkolna, Wiatraczna, Zakrzewska, Zatorze, Żybura. Sołectwa: Prusy i Roszkówko, Wilczyniec
8 Ratusz, ul. Rynek 1 Jarocin stały Nie Miasto Jarocin Osiedle Nr 1 - Stare Miasto: Aleja Niepodległości (nieparzyste) od nr 1 do nr 19a i (parzyste) od nr 2 do nr 14a, Kazimierza Barwickiego, Gołębia, Tomasza Jachowskiego, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki (nieparzyste) od nr 1 do nr 15 i (parzyste) od nr 2 do nr 8a, Kościelna, Krótka, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Łąkowa, Mała, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki (nieparzyste) od nr 1 do nr 27a (bez nr 27) i (parzyste) od nr 2 do nr 10a, Poznańska, Rynek, Szpitalna, Średnia, Śródmiejska, Świętego Ducha (nieparzyste) od nr 1 do nr 9 i (parzyste) od nr 2 do nr 8, Targowa, Wąska, Wodna (nieparzyste) od nr 1 do nr 9 i (parzyste) od nr 2 do nr 22, Wrocławska od nr 1 do nr 11, Osiedle Nr 3 - Mikołaja Kopernika: Aleja Niepodległości (parzyste) od nr 16 do końca i (nieparzyste) od nr 21 do końca, Władysława Broniewskiego, Ceglana, Fryderyka Chopina, Cicha, Dworcowa, Ewarysta Estkowskiego, Handlowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Karola Marcinkowskiego, Jana Matejki, Przemysłowa, Stanisława Staszica, Zaciszna, Osiedle Nr 10 - Glinki: Bohaterów Jarocina, Alfreda Brandowskiego, Długa, Glinki, Jarmarczna, Królowej Jadwigi (nieparzyste) od nr 5 do końca i (parzyste) od nr 8 do końca, Stanisława Karwowskiego, Leszczyce, Magnoliowa, kpr. Franciszka Matuszaka, Stanisława Mikołajczyka, Generała Władysława Sikorskiego, Skowronkowa, Veldhoven, Wodna (nieparzyste) od nr 11 do końca i (parzyste) od nr 24 do końca, Zapłocie.
9 Zespół Szkół Nr 5, ul. Ludwika Waryńskiego 11 Jarocin stały Tak Miasto Jarocin-Osiedle Nr 9 - 700 - lecia: mjr. Zbigniewa Gorzeńskiego, Harcerska, Dr Jordana, kpt. Bronisława Kirchnera, Krucza, Janusza Kusocińskiego, Lisia, Maratońska, Okrężna, Olimpijska, Sarnia, 700 - lecia, Śniadeckich, Świętego Ducha (parzyste) od nr 48 do końca i (nieparzyste) od nr 75 do końca, Gen. Stanisława Taczaka, Wilcza, Zajęcza, Żerkowska, Żurawia, Żwirki i Wigury.
10 Zespół Szkół Nr 5, ul. Ludwika Waryńskiego 11 Jarocin stały Tak Miasto Jarocin-Osiedle Nr 7 - Bogusław: Bluszczowa, Bogusław, Deszczowa, Do Zdroju, Jagodowa, Jałowcowa, Jesienna, Jeżynowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lipowa, Poziomkowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Tęczowa, Wiosenna, Wrzosowa, Zimowa, Żurawinowa, Osiedle Nr 8 - 1000 - lecia: Marcina Kasprzaka, Osiedle Tysiąclecia, Park, Parkowa, Sportowa, Stawna, Świętego Ducha (parzyste) od nr 10 do nr 46 i (nieparzyste) od nr 11 do nr 73, Ludwika Waryńskiego, Zamkowa.
11 Niepubliczne Przedszkole "Stokrotka", ul. Generała Józefa Hallera 8a Jarocin stały Nie Miasto Jarocin-Osiedle Nr 4 - Śródmieście: Generała Józefa Hallera, Tadeusza Kościuszki (parzyste) od nr 34 do końca i (nieparzyste) od nr 69 do końca, Plac Prof. Józefa Klinkowskiego, Szubianki, Węglowa, Wolności, Wrocławska (parzyste) od nr 12 do nr 106 i (nieparzyste) od nr 13 do nr 77.
12 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Wrocławska 168 Jarocin stały Tak Miasto Jarocin-Osiedle Nr 11 - Ługi: Bałtycka, Bieszadzka, Bractwa Kurkowego, Brdowa, Brzozowa, Dnieprowa, Dunajecka, Folwarczna (nieparzyste) od nr 13 do końca i (parzyste) od nr 18 do końca, Karpacka, Kłodzka, Kujawska, Kurpiowska, Lutyńska, Ługi, Małopolska, Mazurska, Notecka, Nyska, Odrzańska, Parowozownia, Pomorska, Powstańców Wlkp. od nr 1 do ul. Wrocławskiej, Prośniana, Sadowa, Sudecka, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warciana, Warmińska, Wielkopolska, Wiślana, Wiśniowa, Osiedle Nr 5 - Ciświca: Czereśniowa, Folwarczna (nieparzyste) od nr 1 do nr 11 i (parzyste) od nr 2 do nr 16a, Jęczmienna, Nowe Parcele, Opłotki (nieparzyste) od nr 7 do końca i (parzyste) od nr 12 do końca, Owsiana, Pszenna, Siedlemińska, Torowa, Wiejska, Wrocławska (nieparzyste) od nr 119 do końca i (parzyste) od nr 136 do końca, Wybudowana, Zakrzewska, Żytnia.
13 Centrum Socjalne, ul. Wrocławska 39 Jarocin stały Tak Miasto Jarocin-Osiedle Nr 2 - Tadeusza Kościuszki: Jarosława Dąbrowskiego, Tadeusza Kościuszki (parzyste) od nr 10 do nr 32 i (nieparzyste) od nr 15a do nr 67, Libercourt, Stanisława Moniuszki (parzyste) od nr 12 do końca i (nieparzyste) od nr 27 (bez nr 27a) do końca, Nowa, Osiedle Tadeusza Kościuszki, Ignacego Paderewskiego, Plac Festiwalu Muzyki Rockowej, Henryka Sienkiewicza.
14 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Franciszkańska 2 Jarocin stały Tak Osiedle Nr 6 - Tumidaj: Stefana Batorego, Bolesława Chrobrego, Franciszkańska, Królowej Jadwigi (nieparzyste) od nr 1 do nr 3 i (parzyste) od nr 2 do nr 6, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Władysława Łokietka, Stefana Malinowskiego, Mieszka I, Piastowska, Podchorążych, Józefa Poniatowskiego, Ignacego Prądzyńskiego, Juliusza Słowackiego, Jana Sobieskiego, Zygmunta Starego, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego.
15 Publiczne Przedszkole Nr 2, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2a Jarocin stały Nie Miasto Jarocin-Osiedle Nr 12 - Wojska Polskiego: Józefa Bema (nieparzyste) od nr 1 do nr 31a i (parzyste) od nr 2 do końca, Marii Curie-Skłodowskiej, Ojca Serafina Niedbały, Osiedle Romualda Traugutta, Piaskowa, Edmunda Rogalskiego, Wojska Polskiego, Osiedle Nr 13 - Osiedle Konstytucji 3 Maja I: Osiedle Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 13.
16 Zespół Szkół Nr 4, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4 Jarocin stały Nie Miasto Jarocin-Osiedle Nr 14 - Osiedle Konstytucji 3 Maja II: Józefa Bema (nieparzyste) od nr 33 do końca, Osiedle Konstytucji 3 Maja od nr 14 do końca, NSZZ Solidarności, Księdza Jerzego Popiełuszki, Anny Walentynowicz.
17 Zespół Szkół Nr 4, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4 Jarocin stały Tak Miasto Jarocin-Osiedle Nr 15 - Polna: Chabrowa, Dożynkowa, Gajowa, Łanowa, Opłotki (nieparzyste) od nr 1 do nr 5 i (parzyste) od nr 2 do nr 10, Osiedle Bajkowe, Osiedle Rzeczypospolitej, Polna, Powstańców Wlkp. od ul. Wrocławskiej do końca, Rolna, Siewna, Wrocławska (nieparzyste) od nr 79 do nr 117 i (parzyste) od nr 108 do nr 134, Zagonowa, Zagrodowa, Żniwna.
18 Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o. o., ul. Szpitalna 1 Jarocin szpital Nie Szpital Powiatowy w Jarocinie

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Sołectwa: Annapol, Bachorzew, Hilarów, Kadziak, Łuszczanów, Tarce, Prusy i Roszkówko, Wilkowyja, Wilczyniec, Witaszyce, Witaszyczki, Miasto Jarocin: Osiedle Nr 9 - 700 - lecia: mjr. Zbigniewa Gorzeńskiego, Harcerska, Dr Jordana, kpt. Bronisława Kirchnera, Krucza, Janusza Kusocińskiego, Lisia, Maratońska, Okrężna, Olimpijska, Sarnia, 700 - lecia, Śniadeckich, Świętego Ducha (parzyste) od nr 48 do końca i (nieparzyste) od nr 75 do końca, Gen. Stanisława Taczaka, Wilcza, Zajęcza, Żerkowska, Żurawia, Żwirki i Wigury 5 8 225 5 30
0.0000020000Nr 2 Sołectwa: Cielcza, Cząszczew, Kąty, Mieszków, Radlin, Osiek, Dąbrowa, Golina i Stefanów, Potarzyca, Roszków, Siedlemin i Ciświca, Zakrzew 5 8 433 5 32
0.0000030000Nr 3 Miasto Jarocin: Osiedle Nr 1 - Stare Miasto: Aleja Niepodległości (nieparzyste) od nr 1 do nr 19a i (parzyste) od nr 2 do nr 14a, Kazimierza Barwickiego, Gołębia, Tomasza Jachowskiego, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki (nieparyzste) od nr 1 do nr 15 i (parzyste) od nr 2 do nr 8a, Kościelna, Krótka, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Łąkowa, Mała, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki (nieparzyste) od nr 1 do nr 27a (bez nr 27) i (parzyste) od nr 2 do nr 10a, Poznańska, Rynek, Szpitalna, Średnia, Śródmiejska, Świętego Ducha (nieparzyste) od nr 1 do nr 9 i (parzyste) od nr 2 do nr 8, Targowa, Wąska, Wodna (nieparzyste) od nr 1 do nr 9 i (parzyste) od nr 2 do nr 22, Wrocławska od nr 1 do nr 11, Osiedle Nr 2 - Tadeusza Kościuszki: Jarosława Dąbrowskiego, Tadeusza Kościuszki (parzyste) od nr 10 do nr 32 i (nieparzyste) od nr 15a do nr 67, Libercourt, Stanisława Moniuszki (parzyste) od nr 12 do końca i (nieparzyste) od nr 27 (bez nr 27a) do końca, Nowa, Osiedle Tadeusza Kościuszki, Ignacego Paderewskiego, Plac Festiwalu Muzyki Rockowej, Henryka Sienkiewicza, Osiedle Nr 3 - Mikołaja Kopernika: Aleja Niepodległości (parzyste) od nr 16 do końca i (nieparzyste) od nr 21 do końca, Władysława Broniewskiego, Ceglana, Fryderyka Chopina, Cicha, Dworcowa, Ewarysta Estkowskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Karola Marcinkowskiego, Jana Matejki, Przemysłowa, Stanisława Staszica, Zaciszna, Osiedle nr 4 - Śródmieście: Generała Józefa Hallera, Tadeusza Kościuszki (parzyste) od nr 34 do końca i (nieparzyste) od nr 69 do końca, Plac Prof. Józefa Klinkowskiego, Szubianki, Węglowa, Wolności, Wrocławska (parzyste) od nr 12 do nr 106 i (nieparzyste) od nr 13 do nr 77, Osiedle Nr 7 - Bogusław: Bluszczowa, Bogusław, Deszczowa, Do Zdroju, Jagodowa, Jałowcowa, Jesienna, Jeżynowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lipowa, Poziomkowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Tęczowa, Wiosenna, Wrzosowa, Zimowa, Żurawinowa, Osiedle Nr 8 - 1000 - lecia: Marcina Kasprzaka, Osiedle Tysiąclecia, Park, Parkowa, Sportowa, Stawna, Świętego Ducha (parzyste) od nr 10 do nr 46 i (nieparzyste) od nr 11 do nr 73, Ludwika Waryńskiego, Zamkowa, Osiedle Nr 10 - Glinki: Bohaterów Jarocina, Alfreda Brandowskiego, Długa, Glinki, Jarmarczna, Królowej Jadwigi (nieparzyste) od nr 5 do końca i (parzyste) od nr 8 do końca, Stanisława Karwowskiego, Leszczyce, Magnoliowa, kpr. Franciszka Matuszaka, Stanisława Mikołajczyka, Generała Władysława Sikorskiego, Skowronkowa, Veldhoven, Wodna (nieparzyste) od nr 11 do końca i (parzyste) od nr 24 do końca, Zapłocie 5 9 353 5 33
0.0000040000Nr 4 Miasto Jarocin: Osiedle Nr 5 - Ciświca: Czereśniowa, Folwarczna (nieparzyste) od nr 1 do nr 11 i (parzyste) od nr 2 do nr 16a, Jęczmienna, Nowe Parcele, Opłotki (nieparzyste) od nr 7 do końca i (parzyste) od nr 12 do końca, Owsiana, Pszenna, Siedlemińska, Torowa, Wiejska, Wrocławska (nieparzyste) od nr 119 do końca i (parzyste) od nr 136 do końca, Wybudowana, Zakrzewska, Żytnia, Osiedle Nr 6 - Tumidaj: Stefana Batorego, Bolesława Chrobrego, Franciszkańska, Królowej Jadwigi (nieparzyste) od nr 1 do nr 3 i (parzyste) od nr 2 do nr 6, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Władysława Łokietka, Stefana Malinowskiego, Mieszka I, Piastowska, Podchorążych, Józefa Poniatowskiego, Ignacego Prądzyńskiego, Juliusza Słowackiego, Jana Sobieskiego, Zygmunta Starego, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego, Osiedle Nr 11 - Ługi: Bałtycka, Bieszczadzka, Bractwa Kurkowego, Brdowa, Brzozowa, Dnieprowa, Dunajecka, Folwarczna (nieparzyste) od nr 13 do końca i (parzyste) od nr 18 do końca, Karpacka, Kujawska, Kurpiowska, Lutyńska, Ługi, Małopolska, Mazurska, Notecka, Nyska, Odrzańska, Parowozownia, Pomorska, Powstańców Wlkp. od nr 1 do ul. Wrocławskiej, Prośniana, Sadowa, Sudecka, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warciana, Warmińska, Wielkopolska, Wiślana, Wiśniowa, Osiedle Nr 12 - Wojska Polskiego: Józefa Bema (nieparzyste) od nr 1 do nr 31a i (parzyste) od nr 2 do końca, Marii Curie-Skłodowskiej, Ojca Serafina Niedbały, Osiedle Romualda Traugutta, Piaskowa, Edmunda Rogalskiego, Wojska Polskiego, Osiedle Nr 13 - Os. Konstytucji 3 Maja I: Osiedle Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 13, Osiedle Nr 14 - Os. Konstytucji 3 Maja II: Józefa Bema (nieparzyste) od nr 33 do końca, Osiedle Konstytucji 3 Maja od nr 14 do końca, NSZZ Solidarności, Księdza Jerzego Popiełuszki, Anny Walentynowicz, Osiedle Nr 15 - Polna: Chabrowa, Dożynkowa, Gajowa, Łanowa, Opłotki (nieparzyste) od nr 1 do nr 5 i (parzyste) od nr 2 do nr 10, Osiedle Bajkowe, Osiedle Rzeczypospolitej, Polna, Powstańców Wlkp. od ul. Wrocławskiej do końca, Rolna, Siewna, Wrocławska (nieparzyste) od nr 79 do nr 117 i (parzyste) od nr 108 do nr 134, Zagonowa, Zagrodowa, Żniwna. 6 10 176 5 37
Podsumowanie 21 36 187 20 132

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 5 5 5 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 8 29
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM KWW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM 7 7 7 8 29
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY JAROCIN KWW WOLNY JAROCIN 5 6 7 8 26
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SZYMKOWIAK KWW KATARZYNY SZYMKOWIAK 6 7 7 8 28

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PAWLICKI Adam Michał 53 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM STOWARZYSZENIE ZIEMIA JAROCIŃSKA Porozumienie Jarosława Gowina Wilkowyja
2 SURDUKOWSKI Zbigniew Adam 42 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ PiS Jarocin
4 WOELKE Krzysztof Tomasz 58 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY JAROCIN Jarocin
3 SZYMKOWIAK Katarzyna Małgorzata 50 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SZYMKOWIAK PSL Wilkowyja

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 8 199 4 275 4 264 52.01% 0.05201
4 049 94.96% 0.09496
Tak
2 8 394 4 331 4 330 51.58% 0.05158
4 100 94.69% 0.09469
Tak
3 9 318 4 983 4 981 53.46% 0.05346
4 717 94.70% 0.0947
Tak
4 10 143 5 225 5 232 51.58% 0.05158
4 965 94.90% 0.0949
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 747 20 4.19% 0.00419
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 063 29 17.18% 0.01718
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM 8 672 29 48.63% 0.04863
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY JAROCIN 475 26 2.66% 0.00266
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SZYMKOWIAK 4 874 28 27.33% 0.02733

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 747 20 0 4.19% 0.00419
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 063 29 2 17.18% 0.01718
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM 8 672 29 13 48.63% 0.04863
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY JAROCIN 475 26 0 2.66% 0.00266
Nie
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SZYMKOWIAK 4 874 28 6 27.33% 0.02733
Tak

Rada Miejska w Jarocinie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 5 1 SKRZYPCZAK Magdalena 68 1.68% 0.00168
Nie
1 5 2 GABRYSZAK Izabela 10 0.25% 0.00025
Nie
1 5 3 SKOWRONEK Marcin 7 0.17% 0.00017
Nie
1 5 4 GAŁĄZKA Wioletta Danuta 2 0.05% 5.0E-5
Nie
1 5 5 MAJCHRZAK Grzegorz 13 0.32% 0.00032
Nie
1 10 1 WALCZAK-SILIŃSKA Beata 286 7.06% 0.00706
Nie
1 10 2 WOŚ Ryszard Andrzej 119 2.94% 0.00294
Nie
1 10 3 SKRZYPCZAK Bogumiła 43 1.06% 0.00106
Nie
1 10 4 POLAK Jacek Adam 16 0.40% 0.0004
Nie
1 10 5 NOWAKOWSKA-GRZELAK Monika 23 0.57% 0.00057
Nie
1 10 6 HOFFMAŃSKI Henryk Jan 16 0.40% 0.0004
Nie
1 10 7 GARBAREK Wiesław Piotr 46 1.14% 0.00114
Nie
1 13 1 BAJDA Leszek 308 7.61% 0.00761
Nie
1 13 2 MAĆKOWIAK Danuta 363 8.97% 0.00897
Tak
1 13 3 ADAMKIEWICZ Paweł 483 11.93% 0.01193
Tak
1 13 4 LAMPRECHT Ireneusz Wojciech 477 11.78% 0.01178
Tak
1 13 5 KUBERKA Tadeusz Stanisław 384 9.48% 0.00948
Tak
1 13 6 KAGANEK Barbara Urszula 91 2.25% 0.00225
Nie
1 13 7 WOJTECKA Agnieszka Maria 155 3.83% 0.00383
Nie
1 14 1 MATKOWSKI Mikołaj Józef 20 0.49% 0.00049
Nie
1 14 2 WOJTECKA Aurelia 33 0.82% 0.00082
Nie
1 14 3 JEZIERSKI Sławomir Józef 25 0.62% 0.00062
Nie
1 14 4 NIEWRZĘDOWSKI Jan 5 0.12% 0.00012
Nie
1 14 5 KMIEĆ Iwona 6 0.15% 0.00015
Nie
1 15 1 SZYMKOWIAK Katarzyna Małgorzata 666 16.45% 0.01645
Tak
1 15 2 CIEŚLAK Elżbieta 97 2.40% 0.0024
Nie
1 15 3 KLAUZA Tomasz 192 4.74% 0.00474
Nie
1 15 4 ANDRZEJAK Jarosław Waldemar 18 0.44% 0.00044
Nie
1 15 5 SOBCZAK Agnieszka Bogusława 16 0.40% 0.0004
Nie
1 15 6 HYŻOREK Robert 61 1.51% 0.00151
Nie
2 5 1 ZALEWSKI Artur Konrad 35 0.85% 0.00085
Nie
2 5 2 KUCZ Adela Maria 9 0.22% 0.00022
Nie
2 5 3 SKOWRONEK Anna 8 0.20% 0.0002
Nie
2 5 4 MOCH Małgorzata 14 0.34% 0.00034
Nie
2 5 5 RUTOWSKI Krzysztof 5 0.12% 0.00012
Nie
2 10 1 PODESZWA Sławomir Andrzej 236 5.76% 0.00576
Nie
2 10 2 GRZELAK Katarzyna 154 3.76% 0.00376
Nie
2 10 3 KACZMAREK Patrycja 84 2.05% 0.00205
Nie
2 10 4 CUKROWSKI Witold Andrzej 16 0.39% 0.00039
Nie
2 10 5 JANIAK Katarzyna Izabela 17 0.41% 0.00041
Nie
2 10 6 JAMROZIK Henryk Roman 18 0.44% 0.00044
Nie
2 10 7 SOPNIEWSKA Irena 18 0.44% 0.00044
Nie
2 13 1 BANASZYŃSKI Rajmund Wojciech 635 15.49% 0.01549
Tak
2 13 2 SKRZYPCZAK Andrzej 504 12.29% 0.01229
Tak
2 13 3 BAUMANN Józef 251 6.12% 0.00612
Nie
2 13 4 SOŁTYS Michał Franciszek 277 6.76% 0.00676
Tak
2 13 5 KACZMAREK Katarzyna 171 4.17% 0.00417
Nie
2 13 6 PARZYSZ Aleksandra 119 2.90% 0.0029
Nie
2 13 7 WIELIŃSKA-KUŚ Karolina Magdalena 257 6.27% 0.00627
Nie
2 14 1 SZYMENDERA Grażyna Katarzyna 14 0.34% 0.00034
Nie
2 14 2 MISIARCZYK Renata Anna 4 0.10% 0.0001
Nie
2 14 3 ŁĄCZNIAK Grzegorz Adam 8 0.20% 0.0002
Nie
2 14 4 SZYMENDERA Gabriel 16 0.39% 0.00039
Nie
2 14 5 GOCKI Hubert Stefan 8 0.20% 0.0002
Nie
2 14 6 POSKROP Katarzyna 7 0.17% 0.00017
Nie
2 15 1 PÓŁROLNICZAK Marcin 625 15.24% 0.01524
Tak
2 15 2 GÓRNAŚ Stanisław Zbigniew 75 1.83% 0.00183
Nie
2 15 3 ZMYŚLONY Monika Sylwia 89 2.17% 0.00217
Nie
2 15 4 CHLEBICKI Przemysław Łukasz 109 2.66% 0.00266
Nie
2 15 5 PIĘTKA Arkadiusz Paweł 148 3.61% 0.00361
Tak
2 15 6 MAŁGOWSKA Hanna Maria 57 1.39% 0.00139
Nie
2 15 7 ŚPITALNIAK Małgorzata 112 2.73% 0.00273
Nie
3 5 1 ZAWIEJA Paweł Adam 190 4.03% 0.00403
Nie
3 5 2 KRUKOWSKA Teresa Ewa 75 1.59% 0.00159
Nie
3 5 3 BACHORSKI Przemysław 14 0.30% 0.0003
Nie
3 5 4 PRUCHNIEWICZ Katarzyna Zofia 14 0.30% 0.0003
Nie
3 5 5 WYDERKIEWICZ Eryk 24 0.51% 0.00051
Nie
3 10 1 KULKA Patryk 241 5.11% 0.00511
Nie
3 10 2 CZECHAK Dorota Ewa 415 8.80% 0.0088
Tak
3 10 3 WOJTKOWIAK Waldemar Jan 100 2.12% 0.00212
Nie
3 10 4 MACIEJEWSKA Ewelina 35 0.74% 0.00074
Nie
3 10 5 ZWIERZCHLEWSKI Michał 64 1.36% 0.00136
Nie
3 10 6 HOFFMAŃSKA Iwona Kamila 7 0.15% 0.00015
Nie
3 10 7 WASZAK Dawid 47 1.00% 0.001
Nie
3 13 1 DĘBSKA Lechosława Kazimiera 443 9.39% 0.00939
Tak
3 13 2 PIASECKA Anna 324 6.87% 0.00687
Nie
3 13 3 GRUCHALSKI Romuald Dominik 198 4.20% 0.0042
Nie
3 13 4 KAŹMIERCZAK Mariusz Piotr 450 9.54% 0.00954
Tak
3 13 5 ŚLEDZIANOWSKI Maciej Łukasz 456 9.67% 0.00967
Tak
3 13 6 ANDRZEJCZAK Ewa Małgorzata 150 3.18% 0.00318
Nie
3 13 7 IGNASZAK Adam Piotr 33 0.70% 0.0007
Nie
3 14 1 WOELKE Krzysztof Tomasz 37 0.78% 0.00078
Nie
3 14 2 KRUSZWICKA Anita 16 0.34% 0.00034
Nie
3 14 3 SPALENIAK Henryk 32 0.68% 0.00068
Nie
3 14 4 MATKOWSKA Iwona Magdalena 25 0.53% 0.00053
Nie
3 14 5 DOSTATNI Sylwester 9 0.19% 0.00019
Nie
3 14 6 STĘPLEWSKA Marzena Magdalena 17 0.36% 0.00036
Nie
3 14 7 KLAUZA Jerzy 29 0.61% 0.00061
Nie
3 15 1 IWICKA Anna 606 12.85% 0.01285
Tak
3 15 2 KACZMAREK Zbigniew Kazimierz 136 2.88% 0.00288
Nie
3 15 3 SZATKOWSKA Joanna Katarzyna 98 2.08% 0.00208
Nie
3 15 4 SOREK Michał 121 2.57% 0.00257
Nie
3 15 5 KYCIA Dariusz Stanisław 110 2.33% 0.00233
Nie
3 15 6 ANDRZEJAK Małgorzata 44 0.93% 0.00093
Nie
3 15 7 KARDACH Jacek 157 3.33% 0.00333
Nie
4 5 1 BARTKOWIAK Łukasz 158 3.18% 0.00318
Nie
4 5 2 GAŁĄZKA Justyna 33 0.66% 0.00066
Nie
4 5 3 BARANIAK Adrian Filip 24 0.48% 0.00048
Nie
4 5 4 CIERNIAK Klaudia 26 0.52% 0.00052
Nie
4 5 5 OLSZEWSKA Patrycja Maria 18 0.36% 0.00036
Nie
4 10 1 SURDUKOWSKI Zbigniew Adam 372 7.49% 0.00749
Tak
4 10 2 KULKA Tomasz 172 3.46% 0.00346
Nie
4 10 3 ANDRZEJEWSKA Dorota 175 3.52% 0.00352
Nie
4 10 4 GIEL Piotr 31 0.62% 0.00062
Nie
4 10 5 KRAWIEC Katarzyna Amelia 66 1.33% 0.00133
Nie
4 10 6 ROGUSZCZAK Alina Bernarda 66 1.33% 0.00133
Nie
4 10 7 PAWEŁKA Maria Barbara 50 1.01% 0.00101
Nie
4 10 8 WITEK Bartosz Szymon 130 2.62% 0.00262
Nie
4 13 1 MASŁOWSKI Przemysław Paweł 325 6.55% 0.00655
Tak
4 13 2 KRAKOWIAK Jan Ryszard 274 5.52% 0.00552
Nie
4 13 3 TOBOLSKI Marek Julian 724 14.58% 0.01458
Tak
4 13 4 WOJCIECHOWSKI Zdzisław 324 6.53% 0.00653
Tak
4 13 5 ADAMCZEWSKA Agnieszka Magdalena 41 0.83% 0.00083
Nie
4 13 6 KOMORSKA Justyna 44 0.89% 0.00089
Nie
4 13 7 KACZMAREK Michał 322 6.49% 0.00649
Nie
4 13 8 OSTOJSKA Aleksandra Anna 89 1.79% 0.00179
Nie
4 14 1 MATKOWSKI Marian 57 1.15% 0.00115
Nie
4 14 2 SZCZEPAŃSKA Natalia 13 0.26% 0.00026
Nie
4 14 3 SAWICKI Mirosław Jan 10 0.20% 0.0002
Nie
4 14 4 KARDACH Wioletta Teresa 10 0.20% 0.0002
Nie
4 14 5 KRAWCZYK Robert 9 0.18% 0.00018
Nie
4 14 6 RATAJCZAK Krystyna Maria 11 0.22% 0.00022
Nie
4 14 7 GĘŚCIAK-WALCZAK Aurelia Maria 23 0.46% 0.00046
Nie
4 14 8 BUCHWALD Tomasz 31 0.62% 0.00062
Nie
4 15 1 WALCZAK Jerzy Janusz 531 10.69% 0.01069
Tak
4 15 2 REGULSKA Anna Maria 263 5.30% 0.0053
Tak
4 15 3 PAWŁOWSKA Elżbieta Małgorzata 68 1.37% 0.00137
Nie
4 15 4 GRACZYK Łukasz Jan 96 1.93% 0.00193
Nie
4 15 5 BILIŃSKA Grażyna Helena 40 0.81% 0.00081
Nie
4 15 6 HARENDARCZYK Jakub Bartosz 84 1.69% 0.00169
Nie
4 15 7 JANOWSKI Eryk Mateusz 43 0.87% 0.00087
Nie
4 15 8 ŻABIŃSKI Michał 212 4.27% 0.00427
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 PAWLICKI Adam Michał 53 średnie Wilkowyja, STOWARZYSZENIE ZIEMIA JAROCIŃSKA 9 975 53.97 Tak
2 SURDUKOWSKI Zbigniew Adam 42 wyższe Jarocin, 1 224 6.62 Nie
3 SZYMKOWIAK Katarzyna Małgorzata 50 wyższe Wilkowyja, 6 975 37.74 Nie
4 WOELKE Krzysztof Tomasz 58 średnie Jarocin, 310 1.68 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 16 Cielcza stały 1 837 952 950 51.71% 0.05171
933 98.21%
2 Szkoła Podstawowa, ul. Jarocińska 32 Golina stały 2 320 1 211 1 211 52.20% 0.0522
1 194 98.60%
3 Publiczne Przedszkole, ul. Dworcowa 10c Mieszków stały 2 195 1 108 1 106 50.39% 0.05039
1 091 98.64%
4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Główna 36 Siedlemin stały 2 042 1 062 1 062 52.01% 0.05201
1 048 98.68%
5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Powstańców Wielkopolskich 41 Wilkowyja stały 3 014 1 614 1 609 53.38% 0.05338
1 591 98.88%
6 Zespół Szkół, ul. Szkolna 1a Witaszyce stały 1 830 914 914 49.95% 0.04995
903 98.80%
7 Zespół Szkół, Szkolna 1a Witaszyce stały 1 969 949 949 48.20% 0.0482
926 97.58%
8 Ratusz, ul. Rynek 1 Jarocin stały 2 827 1 516 1 516 53.63% 0.05363
1 491 98.35%
9 Zespół Szkół Nr 5, ul. Ludwika Waryńskiego 11 Jarocin stały 1 386 798 798 57.58% 0.05758
786 98.50%
10 Zespół Szkół Nr 5, ul. Ludwika Waryńskiego 11 Jarocin stały 2 983 1 612 1 612 54.04% 0.05404
1 583 98.20%
11 Niepubliczne Przedszkole "Stokrotka", ul. Generała Józefa Hallera 8a Jarocin stały 1 634 857 856 52.39% 0.05239
847 98.95%
12 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Wrocławska 168 Jarocin stały 2 965 1 392 1 325 44.69% 0.04469
1 315 99.25%
13 Centrum Socjalne, ul. Wrocławska 39 Jarocin stały 1 847 989 988 53.49% 0.05349
978 98.99%
14 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Franciszkańska 2 Jarocin stały 1 700 907 908 53.41% 0.05341
902 99.34%
15 Publiczne Przedszkole Nr 2, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2a Jarocin stały 1 997 1 070 1 070 53.58% 0.05358
1 061 99.16%
16 Zespół Szkół Nr 4, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4 Jarocin stały 2 106 1 081 1 079 51.23% 0.05123
1 065 98.70%
17 Zespół Szkół Nr 4, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4 Jarocin stały 1 375 775 774 56.29% 0.05629
761 98.32%
18 Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o. o., ul. Szpitalna 1 Jarocin szpital 27 9 9 33.33% 0.03333
9 100.00%
 • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 44 986 36 187 18 1