Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 26 477
Wyborców 21 262
Obwodów 25
  • Wybory do Rady Powiatu w Gołdapi
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina banie mazurskieGmina Banie Mazurskie 4 15 15 41 41
gmina dubeninkiGmina Dubeninki 3 15 15 34 34
gmina golzdapGmina Gołdap 18 15 15 70 70

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich (Sala 26 parter), ul. Konopnickiej 12 Banie Mazurskie stały Tak Część sołectwa Banie Mazurskie: Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Konopnickiej od numeru 1 do nr 18; 1 Maja; Krótka; Warmińska; Mazurska; Kętrzyńskiego; Sportowa, Miejscowość Owczary Część sołectwa Banie Mazurskie: Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Konopnickiej od numeru 19 do końca Część sołectwa Banie Mazurskie: Miejscowość: Banie Mazurskie-ulice: Topolowa od numeru 1 do numeru 8; Świerkowa; Leśna; Polna Część sołectwa Banie Mazurskie: Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Topolowa od numeru 9 do końca Część sołectwa Banie Mazurskie: Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Jasna, Kolejowa; Kościuszki; Słoneczna; Szkolna; miejscowość Wólka
2 Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich (Sala 30 parter), ul. Konopnickiej 12 Banie Mazurskie stały Nie Sołectwo Dąbrówka Polska miejscowości: Dąbrówka Polska Jeglewo, Różanka Dwór Zielony Lasek Sołectwo Miczuły Miejscowości: Miczuły Mieczniki, Śluza, Zakałcze Wielkie Sołectwo Gryżewo Miejscowości: Gryżewo Czupowo, Szarek, Ustronie, Sołectwo Ziemiany Miejscowości: Ziemiany Kulsze, Sołectwo Wróbel Miejscowości: Wróbel Stadnica Sołectwo Sapałówka Miejscowości: Sapałówka Grunajki, Zapały Janki Ziemianki, Sołectwo Surminy miejscowości: Surminy Boćwinka od numeru 1 do numeru 2
3 Szkoła Podstawowa w Lisach, 23A Lisy stały Nie Sołectwo Lisy miejscowości: Lisy Liski Sołectwo Kierzki miejscowości: Kierzki Borek, Nowiny Sołectwo Zawady miejscowości: Zawady Budziska, Mieczkówka, Sołectwo Grodzisko Miejscowości: Grodzisko Gąsewo Wierzby
4 była Szkoła Podstawowa w Żabinie, 8A Żabin stały Tak Sołectwo Mieduniszki: miejscowości: Mieduniszki Małe, Mieduniszki Wielkie, Rapa, Antomieszki, Węgorapa, Brożajcie Sołectwo Żabin miejscowości: Żabin Żabin Graniczny, Stary Żabin, Żabinek Sołectwo Ściborki, miejscowości: Ściborki Stare Gajdzie, Nowe Gajdzie Kiermuszyny Małe Kiermuszyny Wielkie Jezierzyny Sołectwo Jagiele miejscowości: Jagiele Klewiny, Kruki, Radkiejmy, Widgiry, Żabin Rybacki, Sołectwo Skaliszkiejmy Sołectwo Rogale miejscowości: Rogale Audyniszki, Maciejowa Wola, Sołectwo Obszarniki sołectwo Jagoczany
1 Szkoła Podstawowa w Dubeninkach, ul. Szkolna 1 Dubeninki stały Nie Sołectwa: Dubeninki, Maciejowięta, Stańczyki, Błąkały, Błędziszki, Będziszewo, Kiepojcie, Przerośl Gołdapska, Linowo, Żabojady
2 Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach, ul. Dębowa 6 Dubeninki stały Tak Sołectwa: Czarne, Pluszkiejmy, Budwiecie, Rogajny, Cisówek, Białe Jeziorki
3 Świetlica Wiejska w Żytkiejmach, ul. 1 - go Maja 2 Żytkiejmy stały Tak Sołectwa: Żytkiejmy, Lenkupie, Kiekskiejmy, Degucie, Skajzgiru
1 Świetlica wiejska w Galwieciach, 30a Galwiecie stały Tak Sołectwa: Botkuny, Galwiecie.
2 Świetlica wiejska w Górnem, 22 Górne stały Nie Sołectwa: Babki, Bitkowo, Górne
3 Szkoła Podstawowa w Pogorzeli, 27 Pogorzel stały Tak Sołectwa: Dzięgiele, Nasuty, Pogorzel, Zatyki.
4 Świetlica wiejska w Kozakach, 19/a Kozaki stały Tak Sołectwa: Konikowo, Kozaki, Suczki
5 Szkoła Podstawowa w Jabłońskich, 12 Jabłońskie stały Nie Sołectwa: Jabłońskie, Kośmidry, Marcinowo, Skocze.
6 Szkoła Podstawowa w Boćwince, 13 Boćwinka stały Nie Sołectwa : Główka, Jeziorki Wielkie
7 Starostwo Powiatowe w Gołdapi, ul. Krótka 1 Gołdap stały Tak Sołectwa: Bałupiany, Barkowo, Jany, Juchnajcie, Łobody, Niedrzwica, Pietraszki, Rożyńsk Wielki, Wiłkajcie, obszar Podstrefy Gołdap Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (z ulicami: Ekonomiczną, Przemysłową, Graniczną, Strefową), oraz drogowego przejścia granicznego Gołdap-Gusiew
8 Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Grabowie, 54 Grabowo stały Tak Sołectwa: Dunajek, Grabowo, Kowalki, Osowo, Siedlisko
9 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi, ul. Tadeusza Kościuszki 25 Gołdap stały Tak Część Osiedla Nr 1, ulice: Górna 1, Konstytucji 3 Maja, Krzywa, Królewiecka, Osiedle I, Osiedle II, Partyzantów 16A, 16B, 16C, 16E, 18A, 20, 21, 23A, 23B, 23C, 26, 27, 27A, 27B, 28, Pod Piękną Górą, Wolności, Wojska Polskiego Część Osiedla Nr 1, ulice: Cicha, Franciszka Mereckiego, Fryderyka Chopina, Józefa Bema, Kombatantów, Kościuszki, Łokietka, Mała, Marii Konopnickiej, Michała Kajki, Wysoka, Zielona, Źródlana
10 Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi, ul. Jaćwieska 14 Gołdap stały Nie Osiedle Nr 2, ulice: Armii Krajowej numery parzyste 2 - 18 oraz numery nieparzyste 19 - 33, Ełcka, Jaćwieska, Lwowska, Olecka, Ogrodowa, Partyzantów 1 - 9, 12, 12A, 14, Polna, Tatyzy, Warszawska, Warsztatowa, Wileńska oraz Armii Krajowej 24, 26, 32, 32A
11 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi, ul. Tadeusza Kościuszki 30 Gołdap stały Tak Część Osiedla Nr 3, ulice: 11 Listopada, Osiedle Młodych, Spokojna, Żeromskiego 11 do końca bez nr 12 i 12A
12 Urząd Miejski w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14 Gołdap stały Tak Część Osiedla Nr 3, ulice: Armii Krajowej 1, 1A, 3, 11, 11A, 13, 15, 15A-D, 17, Górna 4, 5, 7A, 7C, 11, 15, 17, 21, 23, 25, Matejki, Mickiewicza, Plac Zwycięstwa bez nr 14 - 17D, Podgórna, Szkolna, Wąska oraz Górna 7, 13, 20
13 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi, ul. Szkolna 5 Gołdap stały Tak Część Osiedla Nr 4, ulice: Boczna, Generała Sikorskiego, Klonowa, Krótka, Lipowa 2, Paderewskiego numery nieparzyste, Plac Zwycięstwa 14 - 17D, Różana, Słoneczna, Stanisława Mikołajczyka, Suwalska 1 - 14A, Topolowa, Żeromskiego 1 - 7, 8, 8A, 9, 10, 12, 12A
14 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi, ul. Księdza Popiełuszki 2 Gołdap stały Tak Część Osiedla Nr 4, ulice: Armii Krajowej od nr 34 do końca, Emilii Plater, Księdza Popiełuszki, Malarska, Nad Jarem, Osiedle Emilii Plater, Paderewskiego numery parzyste, Reymonta
15 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, ul. 1 Maja 25 Gołdap stały Nie Część Osiedla Nr 5, ulice: 1 - go Maja, Jeziorowa, Kolejowa, Leśna, Lipowa bez nr 2, Łączna, Pagórkowa, Plażowa, Promenada Zdrojowa, Spacerowa, Sportowa, Stadionowa, Suwalska od nr 15 do końca, Ustronie, Wczasowa, Wiosenna Część Osiedla Nr 5, ulice: Akacjowa, Bagienna, Bukowa, Brzozowa, Cisowa, Cmentarna 1, 1A, 5, 5A, 7, 7B, 9, 9A, 9B, 11, 13, Dolna, Gumbińska 1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 6, 12, Jaworowa, Jodłowa, Mazurska, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Okrężna, Okrzei, Przytorowa, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Zatorowa Osiedle Nr 6, ulice: Cmentarna nr parzyste, Gumbińska 9, 13, 15, 19, Zadumy
16 Lokal na parterze w dziale fizjoterapii Goldmedica Sp. z o. o., ul. Słoneczna 7 Gołdap szpital Nie GoldMedica Sp. z o. o. w Gołdapi
17 Sala konferencyjna Sanatorium WITAL, ul. Wczasowa 7 Gołdap szpital Nie WITAL Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe w Gołdapi
18 Lokal na parterze w pomieszczeniu dyżurki pielęgniarek w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Gołdapi, ul. Słoneczna 7b Gołdap szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Gołdapi

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gminy: Banie Mazurskie, Dubeninki 4 5 557 5 23
0.0000020000Nr 2 Miasto Gołdap 7 10 693 6 52
0.0000030000Nr 3 Gmina Gołdap 4 5 012 6 33
Podsumowanie 15 21 262 17 108

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 9 4 16
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 9 5 19
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP KWW NASZA GOŁDAP 9 6 15
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP KWW WSPÓLNA GOŁDAP 5 9 6 20
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KWW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ 4 9 6 19
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ KWW DALSZY ROZWÓJ 6 7 6 19

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 5 558 2 974 2 974 53.51% 0.05351
2 759 92.77% 0.09277
Tak
2 10 626 5 322 5 321 50.08% 0.05008
5 151 96.81% 0.09681
Tak
3 5 017 2 351 2 351 46.86% 0.04686
2 220 94.43% 0.09443
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 1 449 16 14.30% 0.0143
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 516 19 14.97% 0.01497
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP 1 879 15 18.55% 0.01855
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP 2 320 20 22.90% 0.0229
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ 1 534 19 15.14% 0.01514
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ 1 432 19 14.14% 0.01414

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 1 449 16 2 14.30% 0.0143
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 516 19 1 14.97% 0.01497
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP 1 879 15 4 18.55% 0.01855
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP 2 320 20 4 22.90% 0.0229
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ 1 534 19 2 15.14% 0.01514
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ 1 432 19 2 14.14% 0.01414
Tak

Rada Powiatu w Gołdapi - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 IWANIUK Alicja Anna 247 8.95% 0.00895
Tak
1 4 2 WITCZAK Maciej 159 5.76% 0.00576
Nie
1 4 3 AFTYKA Teresa 103 3.73% 0.00373
Nie
1 10 1 MICHNICZ Bogdan 122 4.42% 0.00442
Nie
1 10 2 BERNATOWICZ Adam 213 7.72% 0.00772
Nie
1 10 3 GOIK Lucyna Krystyna 38 1.38% 0.00138
Nie
1 10 4 OLSZEWSKA Lucyna 23 0.83% 0.00083
Nie
1 10 5 FALTYN Lech 13 0.47% 0.00047
Nie
1 13 1 KRAJEWSKI Jaromir Andrzej 207 7.50% 0.0075
Nie
1 13 2 KAPUŚNIAK Olga 75 2.72% 0.00272
Nie
1 13 3 NAZAROWICZ-METLERSKA Beata 73 2.65% 0.00265
Nie
1 13 4 SZABLAK Karol 316 11.45% 0.01145
Tak
1 13 5 WERCHOWICZ Paweł 93 3.37% 0.00337
Nie
1 14 1 WERBEL Sylwia 82 2.97% 0.00297
Nie
1 14 2 KISIELEWSKI Andrzej Józef 36 1.30% 0.0013
Nie
1 14 3 BORNEJKO Wioletta 80 2.90% 0.0029
Nie
1 14 4 BAZYDŁO Przemysław 18 0.65% 0.00065
Nie
1 15 1 KULIŚ Małgorzata Marianna 375 13.59% 0.01359
Tak
1 15 2 WÓJTOWICZ Stanisław 201 7.29% 0.00729
Tak
1 15 3 BALCZUN Łukasz 165 5.98% 0.00598
Nie
1 15 4 PŁATOSZ Edyta Mieczysława 55 1.99% 0.00199
Nie
1 15 5 ZARZECKA Marzena 47 1.70% 0.0017
Nie
1 15 6 BRZOSKOWSKI Konrad 18 0.65% 0.00065
Nie
2 4 1 RANT Piotr 132 2.56% 0.00256
Nie
2 4 2 NIERWIŃSKI Andrzej 79 1.53% 0.00153
Nie
2 4 3 LENARCZYK Małgorzata 117 2.27% 0.00227
Nie
2 4 4 JASIŃSKA Halina 129 2.50% 0.0025
Nie
2 4 5 TOMASZEWSKA-WALC Wioletta 138 2.68% 0.00268
Tak
2 4 6 ZAJKOWSKI Leszek 27 0.52% 0.00052
Nie
2 4 7 POREMBA Joanna 29 0.56% 0.00056
Nie
2 4 8 MAJSTROWICZ Jarosław 16 0.31% 0.00031
Nie
2 4 9 SŁAPIK Mirosław 129 2.50% 0.0025
Nie
2 10 1 SENDA Grażyna Barbara 397 7.71% 0.00771
Tak
2 10 2 ROGALA Dariusz 76 1.48% 0.00148
Nie
2 10 3 WĄDOŁOWSKI Grzegorz 35 0.68% 0.00068
Nie
2 10 4 LESZCZYŃSKI Ryszard 119 2.31% 0.00231
Nie
2 10 5 WILCZYŃSKI Mariusz Jacek 54 1.05% 0.00105
Nie
2 10 6 PIĄTKOWSKI Jan 41 0.80% 0.0008
Nie
2 10 7 NOWAK Irena 37 0.72% 0.00072
Nie
2 10 8 OŁÓW Sylwia Katarzyna 52 1.01% 0.00101
Nie
2 10 9 ŁABANOWSKA Emilia 37 0.72% 0.00072
Nie
2 12 1 WASILEWSKI Piotr 176 3.42% 0.00342
Nie
2 12 2 WOŁYNIEC Emilia 90 1.75% 0.00175
Nie
2 12 3 RETEL Leszek 222 4.31% 0.00431
Tak
2 12 4 KOZIOŁ Anna Anetta 161 3.13% 0.00313
Nie
2 12 5 PODZIEWSKI Marian Tadeusz 490 9.51% 0.00951
Tak
2 12 6 WOJTANIS Halina 32 0.62% 0.00062
Nie
2 12 7 BOGDAN Jacek 37 0.72% 0.00072
Nie
2 12 8 URYNOWICZ Agnieszka Urszula 51 0.99% 0.00099
Nie
2 12 9 LESZCZYŃSKA Anetta Ewa 16 0.31% 0.00031
Nie
2 13 1 WARDZIEJEWSKA Marzanna Marianna 319 6.19% 0.00619
Tak
2 13 2 CHEREK Zbigniew Andrzej 46 0.89% 0.00089
Nie
2 13 3 GIEDROJĆ Krzysztof 78 1.51% 0.00151
Nie
2 13 4 JABŁOŃSKI Grzegorz 68 1.32% 0.00132
Nie
2 13 5 KUSKOWSKI Marek 194 3.77% 0.00377
Tak
2 13 6 OCZKOWSKA Kornelia Maria 11 0.21% 0.00021
Nie
2 13 7 OŁOWNIUK Krystyna Wanda 189 3.67% 0.00367
Nie
2 13 8 PIECH Stefan Adam 89 1.73% 0.00173
Nie
2 13 9 RÓWNA Mirosława 98 1.90% 0.0019
Nie
2 14 1 GRENDA Wacław 254 4.93% 0.00493
Tak
2 14 2 OSTROWSKA Sylwia Izabela 73 1.42% 0.00142
Nie
2 14 3 PODZIEWSKI Jarosław 88 1.71% 0.00171
Nie
2 14 4 KOWALIK Iza 65 1.26% 0.00126
Nie
2 14 5 STRECHA Mariusz 76 1.48% 0.00148
Nie
2 14 6 SOBOLEWSKA Anna 30 0.58% 0.00058
Nie
2 14 7 BRUŚ Adam 82 1.59% 0.00159
Nie
2 14 8 POPŁAWSKA Natalia 46 0.89% 0.00089
Nie
2 14 9 TRZASKO Mariusz 116 2.25% 0.00225
Nie
2 15 1 RAKOWSKI Jacek 58 1.13% 0.00113
Nie
2 15 2 JAWOROWSKA Beata 29 0.56% 0.00056
Nie
2 15 3 BIAŁOUS Marcin 114 2.21% 0.00221
Nie
2 15 4 PIŃCZAK Małgorzata 24 0.47% 0.00047
Nie
2 15 5 DANIŁOWICZ Jerzy 31 0.60% 0.0006
Nie
2 15 6 WÓJTOWICZ Emilia 34 0.66% 0.00066
Nie
2 15 7 RATOMSKI Jan Janusz 20 0.39% 0.00039
Nie
3 4 1 ZAMOJSKA Mariola 47 2.12% 0.00212
Nie
3 4 2 LISZEWSKI Waldemar 33 1.49% 0.00149
Nie
3 4 3 ŻYŻYK Teresa 51 2.30% 0.0023
Nie
3 4 4 ŁUKJANIUK Jakub Stefan 13 0.59% 0.00059
Nie
3 10 1 OSIŃSKI Andrzej Jan 117 5.27% 0.00527
Nie
3 10 2 KOWALSKA Dorota 80 3.60% 0.0036
Nie
3 10 3 MICHAŁOWSKI Robert 23 1.04% 0.00104
Nie
3 10 4 CHOROSZKO Iwona Ewa 19 0.86% 0.00086
Nie
3 10 5 ZADYKOWICZ Grażyna 20 0.90% 0.0009
Nie
3 12 1 FALIŃSKA Anna 163 7.34% 0.00734
Tak
3 12 2 DOMINIUK Józef 163 7.34% 0.00734
Tak
3 12 3 JANKOWSKA Emilia 34 1.53% 0.00153
Nie
3 12 4 KACZAN Kamil Łukasz 35 1.58% 0.00158
Nie
3 12 5 GLIŃSKI Mariusz 91 4.10% 0.0041
Nie
3 12 6 BRZOZOWSKA Teresa Michalina 118 5.32% 0.00532
Nie
3 13 1 CIOŁEK Andrzej 198 8.92% 0.00892
Tak
3 13 2 ANDRUCZYK Marta 60 2.70% 0.0027
Nie
3 13 3 BORKOWSKA Martyna 17 0.77% 0.00077
Nie
3 13 4 DELEGACZ Dorota 25 1.13% 0.00113
Nie
3 13 5 GÓRSKI Rafał 97 4.37% 0.00437
Nie
3 13 6 SKIBA Marian 67 3.02% 0.00302
Nie
3 14 1 DZIENIS Jarosław Wiktor 226 10.18% 0.01018
Tak
3 14 2 SADOWSKA Krystyna 67 3.02% 0.00302
Nie
3 14 3 KOWALCZUK Mariusz 121 5.45% 0.00545
Nie
3 14 4 PERŻYŁO Anna 29 1.31% 0.00131
Nie
3 14 5 MATUSIEWICZ Robert 14 0.63% 0.00063
Nie
3 14 6 TRZASKO Małgorzata 31 1.40% 0.0014
Nie
3 15 1 SZOCIK Krzysztof 83 3.74% 0.00374
Nie
3 15 2 MOTUSIEWICZ Beata 13 0.59% 0.00059
Nie
3 15 3 BANASZEK Józef 59 2.66% 0.00266
Nie
3 15 4 SZYMCZAK Karol 70 3.15% 0.00315
Nie
3 15 5 GULCZYŃSKA Sylwia 17 0.77% 0.00077
Nie
3 15 6 ANDRZEJACZEK Marianna 19 0.86% 0.00086
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Gołdapski - ogółem 4 60 48 26 477 21 262 25 2 1
Gminy ogółem 3 45 45 26 477 21 262 25 2 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 3 45 45 26 477 21 262 25 2 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 17 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 17 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 108 52 48% 56 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 145 46 32% 99 68%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 6 1 17% 5 83%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 5 1 20% 4 80%
Ogółem 253 98 39% 155 61%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 48 46 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 47 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 46 40 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 48 37 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 15 4 27% 11 73%
30-39 48 28 58% 20 42%
40-59 136 50 37% 86 63%
60+ 54 16 30% 38 70%
Ogółem 253 98 39% 155 61%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 1 33% 2 67%
40-59 7 1 14% 6 86%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 11 2 18% 9 82%