Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 87 358
Wyborców 72 603
Obwodów 47
  • Wybory do Rady Miejskiej w Jaworznie
  • Wybory Prezydenta Miasta Jaworzna
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Rynek Główny 17 Jaworzno stały Tak ULICE: Adama Mickiewicza, Bażantów, Biała, Chrząstówka, Cmentarna, Farna, Grunwaldzka od 52 - 100 parzyste, Henryka Sienkiewicza, hetm. Stanisława Żółkiewskiego, Józefa Chełmońskiego od 1 - 75 nieparzyste i od 2 - 36 parzyste, Juliusza Słowackiego, Królowej Jadwigi, Krótka, ks. Stanisława Stojałowskiego, Ludwika Waryńskiego, Mikołaja Kopernika, Obrońców Poczty Gdańskiej od 1 - 65 nieparzyste i od 2 - 52 parzyste, plac św. Jana, Przepiórek, Rynek Główny, Rynek Mały, Sądowa, Skotnica, Skowronków, Sławkowska, Szpitalna, św. Barbary, Świstackiego, Wandy od 1 - 13, Wiesława Zasłonki, Zalipie.
2 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Urzędnicza 11 Jaworzno stały Tak ULICE: Gabriela Narutowicza, Krakusa, Obrońców Poczty Gdańskiej od 54 - 158 parzyste i od 67 - 131 nieparzyste, Urzędnicza, Wandy od 14 parzyste do końca i od 15 nieparzyste do końca, Zagłoby.
3 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Urzędnicza 11 Jaworzno stały Tak ULICE: 1 Maja, Braci Gutmanów, Insurekcji Kościuszkowskiej od 1 - 59 nieparzyste i od 2 - 70 parzyste, Krakowska od 1 - 20, Marii Rodziewiczówny, Roberta Domsa, Różana, Sportowa.
4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, ul. Północna 9a Jaworzno stały Tak ULICE: Bohaterów Getta, Francesco Nullo, Galmany, Pawia, Podwale od 1 - 135 nieparzyste i od 2 - 128 parzyste, Polowa, Potiebni, Północna, św. Wojciecha od 1 - 151 nieparzyste i od 2 - 98 parzyste, Wapienna, Wincentego Drabika, Wysoka.
5 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Licealna 3 Jaworzno stały Nie ULICE: 11 Listopada parzyste, Licealna, Stefanii i Franciszka Mazur, Wincentego Kadłubka, Wschodnia.
6 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. 3 Maja 18 Jaworzno stały Tak ULICE: 3 Maja, Drzewianki, Gliniana, Ignacego Paderewskiego, Żwirki i Wigury.
7 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. 3 Maja 18 Jaworzno stały Tak ULICE: Boczna, Krzywa, Nosala, Władysława Broniewskiego.
8 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Lipowa 24 Jaworzno stały Nie ULICE: Grunwaldzka od 77 - 179 nieparzyste i od 102 parzyste do końca, Jana Kochanowskiego, Wojciecha Bogusławskiego.
9 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Lipowa 24 Jaworzno stały Nie ULICE: 11 Listopada nieparzyste, Bursztynowa, Granitowa, Lipowa od 5 nieparzyste do końca i od 10 parzyste do końca, Marmurowa, Podwale od 130 parzyste do końca i od 137 nieparzyste do końca.
10 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Lipowa 24 Jaworzno stały Nie ULICE: Cyprysowa, Diamentowa, Działkowa, Lipowa od 1 - 3 nieparzyste i od 2 - 8 parzyste, Piekarska, Tęczowa, Złota.
11 Przedszkole Miejskie Nr 18, ul. Na Stoku 12 Jaworzno stały Nie ULICE: Astrów, Bratków, Cezarówka Dolna, Chryzantemowa, Drzymały od 21 nieparzyste do końca i od 52 parzyste do końca, gen. Jakuba Jasińskiego, Gwardzistów, Ireny Odrzywołek, Kościelna, Krakowska od 97 nieparzyste do końca, Letnia, Liliowa, Łanowa od 20 parzyste do końca, Mieczyków, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Olszynowa, Piotra Wysockiego, por. Władysława Barana, Potokowa, Rudników, Tulipanowa, Wiosenna, Żukowa.
12 Klub Środowiskowy "Niko", ul. Na Stoku 10 Jaworzno stały Tak ULICE: Abstorskich, Anny, Bożeny, Dębnicka, Elżbiety, Fiołkowa, gen. Józefa Hallera, Grażyny, Kaczeńców, Krakowska od 94 parzyste do końca, Krystyny, Laskowiec, Makowa, Małgorzaty, Modrzewiowa, Na Stoku, Nauczycielska, Pszeniczna, Pyrzowiec, Rewolucjonistów, Rezedowa, Rumiankowa, Studzianki, Trzykrotek, Wiosny Ludów od 61 nieparzyste do końca i od 196 parzyste do końca, Zjednoczenia, Żytnia.
13 "Archetti" Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna, ul. Wiosny Ludów 1 Jaworzno stały Tak ULICE: 700 - lecia, adm. Andrzeja Karwety, Aleksandra Zelwerowicza, Antoniego Słonimskiego, Bagno, Bolesława Czerwieńskiego, Dąb, Drabowe Bagno, Galla Anonima, gen. Ignacego Prądzyńskiego, Inwestycyjna, Józefa Macy, Księcia Józefa, Ludwiki Wawrzyńskiej, Melchiora Wańkowicza, Na Błoniach, Na Stawach, Omturowców, Orła Białego, Pastwiskowa, Romana Proksy, Rozwojowa, Stanisława Kunickiego, Stanisława Witkiewicza, Stefana Starzyńskiego, Szkutników, Szymona Banasika, Tadeusza Banachiewicza, Wiosny Ludów od 1 - 59 nieparzyste i od 2 - 194 parzyste, Władysława Anczyca, Wygoda.
14 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Zwycięstwa 30 Jaworzno stały Nie ULICE: Biały Brzeg, Bożka, Celników, Dolna, Flisaków, Koniówki, Kosów, ks. Jana Sulińskiego od 32 parzyste do końca i od 47 nieparzyste do końca, Leśnej Osady, Lipinka, Lokacji, Łęgowa, Mały Dół, Na Grobli, Nad Brzegiem, Nadrzeczna, Osadników, Poddane, Romana Rzepeckiego, Rynek Jeleń, Sielec 1 i od 2 - 10 parzyste, Wielki Dół, Wielkich Łowów, Zwycięstwa, Żurawia.
15 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 7a Jaworzno stały Tak ULICE: Bielany, Bielańska, Byczyńska, Chrzanowska, Ciasna, Czysta, gen. Józefa Chłopickiego, Gęsia, Gołębia, Graniczna, Grodzka, Heleny i Jana Prześlaków, Henryka Wieniawskiego, Hetmańska, Jana Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jeleńska, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Tetmajera, Kosmonautów, Krakowska od 21 - 95 nieparzyste i od 22 - 92 parzyste, Kryształowa, Niecała, Podgórska, Poprzeczna, Przyjaźni, Rolna, Równoległa, Sielec od 3 nieparzyste do końca i od 12 parzyste do końca, Stanisława Duboisa, Stanisława Konarskiego, Stroma, Wincentego Pola, Zakole.
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jana Matejki 3 Jaworzno stały Nie ULICE: Edwarda Bulgi, Górnicza, Grunwaldzka od 1 - 39 nieparzyste i od 2 - 50 parzyste, Karola Olszewskiego od 1 - 35 nieparzyste i od 2 - 28 parzyste, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kopalniana, Nowa, Pocztowa, Przechodnia, Zacisze, Zacisze Boczna, Zielona.
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jana Matejki 3 Jaworzno stały Nie ULICE: Jana Matejki od 1 - 34 i od 36 - 40 parzyste, Jana Pawła II, Juliana Tuwima, Stefana Dwornickiego, Zofii Nałkowskiej.
18 Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Karola Szymanowskiego 10 Jaworzno stały Nie ULICE: Chopina Boczna, Fryderyka Chopina od 1 - 35, Grunwaldzka od 41 - 75 nieparzyste, Gwarków, Ignacego Krasickiego, Izydora, Karola Szymanowskiego, Okrężna, plac Górników, Rzemieślnicza.
19 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Ławczana 12 Jaworzno stały Tak ULICE: aleja marsz. Józefa Piłsudskiego od 72 parzyste do końca, Grunwaldzka od 181 - 235 nieparzyste, Ławczana.
20 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Ławczana 12 Jaworzno stały Tak ULICE: aleja marsz. Józefa Piłsudskiego od 46 - 70 parzyste, Mieszka I, Stefana Okrzei, Szybowa, Śląska.
21 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Towarowa 61 Jaworzno stały Tak ULICE: aleja marsz. Józefa Piłsudskiego od 31 nieparzyste do końca, Towarowa.
22 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Towarowa 61 Jaworzno stały Tak ULICE: aleja marsz. Józefa Piłsudskiego od 1 - 29 nieparzyste i od 2 - 44 parzyste, Kazimierza Brodzińskiego.
23 Przedszkole Miejskie Nr 12, ul. Aleksandra Fredry 16 Jaworzno stały Tak ULICE: Aleksandra Fredry, Kolejowa, Krucza, Leśna, Mostowa, Stanisława Moniuszki, Tylna, Wilcza.
24 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Leśna 49 Jaworzno stały Nie ULICE: Akacjowa, Bartosza Głowackiego, Bolesława Prusa, Bronisława Czecha, Chemików, Cypriana Kamila Norwida, Emila Zegadłowicza, Franciszka Racka, Franciszka Schattanka, Gryfitów, Heleny Marusarzówny, Jarzębinowa, Jaskółcza, Józefa Szujskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Piaskowa, Pszczelnik, Świerkowa, Wrzosowa.
25 Przedszkole Miejskie Nr 15, ul. Azot 16 Jaworzno stały Nie ULICE: Azot, Fabryczna od 39 nieparzyste do końca i od 54 parzyste do końca, Fryderyka Chopina od 37 do końca, Henryka Partyki, Młynarska, Młyńska, Szelonka, Żywiczna.
26 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Karola Olszewskiego 76 Jaworzno stały Nie ULICE: Adama Asnyka, Fabryczna od 1 - 37 nieparzyste i od 2 - 52 parzyste, Gościnna, Jana Matejki od 35 nieparzyste do końca i od 42 parzyste do końca, Karola Olszewskiego od 30 parzyste do końca i od 37 nieparzyste do końca, Kazimierza Pułaskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Miła, Ogrodnicza, Radwańskich, Robotnicza, Romualda Traugutta, Spacerowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Stefana Czarnieckiego, Witolda Budryka.
27 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 61 Jaworzno stały Nie ULICE: Chocimska, Edwarda Dembowskiego, Emila Zoli, Gabrieli Zapolskiej, gen. Władysława Sikorskiego, Heleny Modrzejewskiej, Jacka Malczewskiego, Jana III Sobieskiego od 7 nieparzyste do końca i od 24 parzyste do końca, Jaworowa, Józefa Poniatowskiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, kpt. Karola Pniaka, Lotników, Ludwika Solskiego, Płetwonurków, Podlesie, Pożarowa, Przemysłowa, Rajska, Szeroka, Wczasowa, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Zagrody, Zarzeczna.
28 Zespół Szkół Nr 3, ul. Koszarowa 20 Jaworzno stały Tak ULICE: Ariańska, Bukowska, Dąbrówka, Ignacego Daszyńskiego, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jana III Sobieskiego od 1 - 5 nieparzyste i od 2 - 22 parzyste, Jaworznicka od 41 nieparzyste do końca i od 56 parzyste do końca, Jurija Gagarina, Kablowa, Kazimierza Wielkiego, Kornela Ujejskiego, Moździerzowców od 1 - 11 nieparzyste i od 2 - 32 parzyste, Ogrodowa, Parkowa, Piastowska, Słowiańska, Sosnowa, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Teofila Aleksandra Lenartowicza, Topolowa, Walerego Wróblewskiego, Wolności.
29 Dom Kultury, ul. Jagiellońska 3 Jaworzno stały Tak ULICE: Cicha, Hutnicza, Kolejarzy, Koszarowa, Pochyła, Szklarska, Tadeusza Kościuszki, Wąska.
30 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Stefana Batorego 48 Jaworzno stały Nie ULICE: Bławatka, Bolesława Chrobrego, Ciemna, Dolomitowa, Floriana, Garbarska, gen. Stefana Grota-Roweckiego, Głogowa, Górnośląska, Jana Głucha, Jarosława Dąbrowskiego od 43 nieparzyste do końca, Jaworznicka od 1 - 39 nieparzyste i od 2 - 54 parzyste, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Węgrzyna, Kaliska, Kamienna, Końcowa, Kowalska, Lucjana Rydla, Miedziana, Moździerzowców od 13 nieparzyste do końca i od 34 parzyste do końca, Narcyza, Nizinna, Okólna, Olszyny, Pasternik, Polna, Powstańców Warszawy, Pracy, Sadowa, Skrajna, Słoneczna, Smolna, Stara, Stefana Batorego, Stefana Żeromskiego, Struga, Szczytowa, Szewska, Śmiała, Wapniówka, Wesoła, Zamknięta, Zdrowia.
31 Klub Środowiskowy "Pod Skałką", ul. Jarosława Dąbrowskiego 17 Jaworzno stały Tak ULICE: Chmielna, Chropaczówka od 29 nieparzyste do końca i od 32 parzyste do końca, Dębowa, Głęboka, Jana Długosza, Jarosława Dąbrowskiego od 1 - 41 nieparzyste i od 2 parzyste do końca, Józefa Jaszuńskiego, Juliusza Osterwy, Jurajska, Kolorowa, Kostki Napierskiego, Kręta, Miodowa od 35 do końca, Mokra, Myśliwska, Nadbrzeżna, Piękna, Pogodna, Prosta, Skalna, Skałka, Srebrnik, Stokrotki, Upadowa, Widokowa, Wierzbowa.
32 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marcina Kasprzaka 6 Jaworzno stały Nie ULICE: Chropaczówka od 1 - 27 nieparzyste i od 2 - 30 parzyste, Kamila Wachlowskiego, Marcina Kasprzaka, Miodowa od 1 - 34, Piaszczysta, Szczakowska od 35 nieparzyste do końca i od 40 parzyste do końca, św. Wojciecha od 100 parzyste do końca i od 153 nieparzyste do końca, Ustronie, Żabia.
33 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. ks. Andrzeja Mroczka 53c Jaworzno stały Nie ULICE: Bartnicza, Bobrowa Górka, Braci Śniadeckich, Budowlana, Bystra, Cichy Kącik, Ciężkowicka, Drozdowa, Dworcowa, gen. Józefa Sowińskiego, Gminna, Gródek, Jana Karola Chodkiewicza, Jodłowa, Józefa Głowacza, Klinowa, ks. Andrzeja Mroczka od 45 nieparzyste do końca i od 50 parzyste do końca, ks. Kazimierza Ciuby, Michała Bałuckiego, Niezapominajki, Poległych, Ptasia, Szarych Szeregów, Turystyczna, Wakacyjna, Zabłocie.
34 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. ks. Andrzeja Mroczka 53c Jaworzno stały Nie ULICE: 29 Listopada, Aleksandra Gierymskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Filaretów, Filomatów, Grabańka, Jana Kiepury, Jana Olbrachta, Joachima Lelewela, Józefa Kruka, Kosynierów, Królewska, Krupnicza, ks. Andrzeja Mroczka od 1 - 43 nieparzyste i od 2 - 48 parzyste, Leszczynowa, Ludowa, Luszowicka, Łąkowa, Młyny Serafińskie, Poli Gojawiczyńskiej, Ruściska, Spokojna, Stefana Jaracza, Twarda, Urocza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wyzwolenia, Zawiszy Czarnego, Zdrojowa, Zygmunta Augusta, Żeńców, Żniwna.
35 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Kasztanowa 33 Jaworzno stały Tak ULICE: Arnolda Preglera, Botaniczna, Cezarówka Górna, Dożynkowa, Drzymały od 1 - 19 nieparzyste i od 2 - 50 parzyste, Franciszka Dzióbka, Grzybowa, Herbowa, Hugona Kołłątaja, Insurekcji Kościuszkowskiej od 61 nieparzyste do końca i od 72 parzyste do końca, Jałowcowa, Janusza Korczaka, Jaskrów, Jesienna, Jeżynowa, Józefa Chełmońskiego od 38 parzyste do końca i od 77 nieparzyste do końca, Kasztanowa, Kazimierza Stoleckiego, Kowarzyków, Leonida Teligi, Łanowa nieparzyste i od 2 - 18 parzyste, Łazowa, Morgowa, Obrońców Poczty Gdańskiej od 133 nieparzyste do końca i od 160 parzyste do końca, Paprotki, Pionierów, Podlaska, Sasanek, Wilkoszyn.
36 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marcina Kasprzaka 6 Jaworzno stały Nie ULICE: Cegielniana, Doły, Grunwaldzka od 237 nieparzyste do końca, Ignacego Mościckiego, Jana Kantego Steczkowskiego, Mylna, Szczakowska od 1 - 33 nieparzyste i od 2 - 38 parzyste, Wiejska.
37 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Inwalidów Wojennych 2a Jaworzno stały Tak ULICE: Aleksandra Puszkina, Ignacego Łukasiewicza, Jaśminowa, Katowicka od 1 - 3 nieparzyste i od 2 - 6 parzyste, Leopolda Staffa, Starowiejska od 1 - 13 nieparzyste, Sztygarów, Wita Stwosza.
38 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6 Jaworzno stały Nie ULICE: Artura Grottgera, Gustawa Morcinka, Janusza Kusocińskiego, Leona Wyczółkowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Partyzantów, Powstańców Śląskich, Radosna, Wincentego Muchy.
39 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, ul. Armii Krajowej 5 Jaworzno stały Tak ULICE: Armii Krajowej, Klonowa.
40 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, ul. Armii Krajowej 5 Jaworzno stały Tak ULICE: aleja Tysiąclecia, Aurelii Stachurki, Daleka, gen. Feliksa Kamińskiego, Kalinowa od 16 parzyste do końca, Kwiatowa, Stefanii Sempołowskiej, św. Maksymiliana Kolbego.
41 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Starowiejska 15 Jaworzno stały Tak ULICE: Fortuna, Jabłoniowa, Kalinowa nieparzyste i od 2 - 14 parzyste, Starowiejska od 2 - 16 parzyste i od 15 - 19 nieparzyste, Storczyków.
42 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Inwalidów Wojennych 2a Jaworzno stały Tak ULICE: Energetyków, Inwalidów Wojennych, Karola Darwina, Kolonia Ryszard, Martyniaków, Mysłowicka, Nad Przemszą, Promienna, Wojska Polskiego, Wysoki Brzeg.
43 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Spółdzielcza 9 Jaworzno stały Nie ULICE: Brzozowa, Czesława Miłosza, Dąbrowska od 1 - 79 nieparzyste i od 2 - 88 parzyste, Długa, Długoszyńska, Dziunikowskich, Elektryków, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Fryderyk, Gajowa, gen. Józefa Bema, Górna, Gromadzka, Kameralna, Katowicka od 5 nieparzyste do końca i od 8 parzyste do końca, Nowowiejska, Owocowa, Spółdzielcza, Stanisława Lema, Stara Maszyna, Starowiejska od 18 parzyste do końca i od 21 nieparzyste do końca, Strażacka, Szczotki, Szkolna, Szprotawy, Tadeusza Rejtana, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Władysława Lichtańskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Syrokomli, Źródlana.
44 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Spółdzielcza 9 Jaworzno stały Nie ULICE: Czwartaków, Dąbrowska od 81 nieparzyste do końca i od 90 parzyste do końca, Drogowców, Górników z "Danuty", Hałdy, Henryka Sucharskiego, Jasiugi, Józefa Wybickiego, Kolonijna, Łubowiec, Obrońców Września 1939 roku, Ofiar Faszyzmu, Stanisława Wyspiańskiego, Wodna, Wolna.
45 Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy dla Dzieci Niepełnosprawnych, ul. ks. Jana Sulińskiego 41 Jaworzno stały Tak ULICE: ks. Jana Sulińskiego od 1 - 45 nieparzyste i od 2 - 30 parzyste, Walentego Roździeńskiego.
46 Dom Pomocy Społecznej, Obrońców Poczty Gdańskiej 63 Jaworzno dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny
47 SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny, Chełmońskiego 28 Jaworzno szpital Nie Obwód odrębny

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 1 Maja, 3 Maja, 11 Listopada, 700 - lecia, Abstorskich, Adama Mickiewicza, adm. Andrzeja Karwety, Aleksandra Zelwerowicza, Anny, Antoniego Słonimskiego, Astrów, Bagno, Bażantów, Biała, Biały Brzeg, Bielany, Bielańska, Boczna, Bohaterów Getta, Bolesława Czerwieńskiego, Bożeny, Bożka, Braci Gutmanów, Bratków, Bursztynowa, Byczyńska, Celników, Cezarówka Dolna, Chryzantemowa, Chrzanowska, Chrząstówka, Ciasna, Cmentarna, Cyprysowa, Czysta, Dąb, Dębnicka, Diamentowa, Dolna, Drabowe Bagno, Drzewianki, Drzymały od 21 nieparzyste do końca i od 52 parzyste do końca, Działkowa, Elżbiety, Farna, Fiołkowa, Flisaków, Francesco Nullo, Gabriela Narutowicza, Galla Anonima, Galmany, gen. Ignacego Prądzyńskiego, gen. Jakuba Jasińskiego, gen. Józefa Chłopickiego, gen. Józefa Hallera, Gęsia, Gliniana, Gołębia, Graniczna, Granitowa, Grażyny, Grodzka, Grunwaldzka od 52 parzyste do końca i od 77 - 179 nieparzyste, Gwardzistów, Heleny i Jana Prześlaków, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, hetm. Stanisława Zółkiewskiego, Hetmańska, Ignacego Paderewskiego, Insurekcji Kościuszkowskiej od 1 - 59 nieparzyste i od 2 - 70 parzyste, Inwestycyjna, Ireny Odrzywołek, Jana Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jeleńska, Józefa Chełmońskiego od 1 - 75 nieparzyste i od 2 - 36 parzyste, Józefa Macy, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Kaczeńców, Kazimierza Tetmajera, Koniówki, Kosmonautów, Kosów, Kościelna, Krakowska, Krakusa, Królowej Jadwigi, Krótka, Krystyny, Kryształowa, Krzywa, ks. Jana Sulińskiego od 32 parzyste do końca i od 47 nieparzyste do końca, ks. Stanisława Stojałowskiego, Księcia Józefa, Laskowiec, Leśnej Osady, Letnia, Licealna, Liliowa, Lipinka, Lipowa, Lokacji, Ludwika Waryńskiego, Ludwiki Wawrzyńskiej, Łanowa od 20 parzyste do końca, Łęgowa, Makowa, Małgorzaty, Mały Dół, Marii Rodziewiczówny, Marmurowa, Melchiora Wańkowicza, Mieczyków, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Mikołaja Kopernika, Modrzewiowa, Na Błoniach, Na Grobli, Na Stawach, Na Stoku, Nad Brzegiem, Nadrzeczna, Nauczycielska, Niecała, Nosala, Obrońców Poczty Gdańskiej od 1 - 131 nieparzyste i od 2 - 158 parzyste, Olszynowa, Omturowców, Orła Białego, Osadników, Pastwiskowa, Pawia, Piekarska, Piotra Wysockiego, plac św. Jana, Poddane, Podgórska, Podwale, Polowa, Poprzeczna, por. Władysława Barana, Potiebni, Potokowa, Północna, Przepiórek, Przyjaźni, Pszeniczna, Pyrzowiec, Rewolucjonistów, Rezedowa, Roberta Domsa, Rolna, Romana Rzepeckiego, Rozwojowa, Równoległa, Różana, Rudników, Rumiankowa, Rynek Główny, Rynek Jeleń, Rynek Mały, Sądowa, Sielec, Skotnica, Skowronków, Sławkowska, Sportowa, Stanisława Duboisa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Kunickiego, Stanisława Witkiewicza, Stefana Starzyńskiego, Stefanii i Franciszka Mazur, Stroma, Studzianki, Szkutników, Szpitalna, Szymona Banasika, św. Barbary, św. Wojciecha od 1 - 151 nieparzyste i od 2 - 98 parzyste, Świstackiego, Tadeusza Banachiewicza, Tęczowa, Trzykrotek, Tulipanowa, Urzędnicza, Wandy, Wapienna, Wielki Dół, Wielkich Łowów, Wiesława Zasłonki, Wincentego Drabika, Wincentego Kadłubka, Wincentego Pola, Wiosenna, Wiosny Ludów, Władysława Anczyca, Władysława Broniewskiego, Wojciecha Bogusławskiego, Wschodnia, Wygoda, Wysoka, Zagłoby, Zakole, Zalipie, Zjednoczenia, Złota, Zwycięstwa, Żukowa, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żytnia. 8 26 519 5 43
0.0000020000Nr 2 Adama Asnyka, Akacjowa, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, Aleksandra Fredry, Azot, Bartosza Głowackiego, Bolesława Prusa, Bronisława Czecha, Chemików, Chopina Boczna, Cypriana Kamila Norwida, Edwarda Bulgi, Emila Zegadłowicza, Fabryczna, Franciszka Racka, Franciszka Schattanka, Fryderyka Chopina, Gościnna, Górnicza, Grunwaldzka od 1 - 75 i od 181 - 235 nieparzyste oraz od 2 - 50 parzyste, Gryfitów, Gwarków, Heleny Marusarzówny, Henryka Partyki, Ignacego Krasickiego, Izydora, Jana Matejki, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jaskółcza, Józefa Szujskiego, Juliana Tuwima, Karola Olszewskiego, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Brodzińskiego, Kazimierza Pułaskiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kopalniana, Krucza, Ksawerego Dunikowskiego, Leśna, Ławczana, Marii Konopnickiej, Mieszka I, Mikołaja Reja, Miła, Młynarska, Młyńska, Mostowa, Nowa, Ogrodnicza, Okrężna, Piaskowa, plac Górników, Pocztowa, Przechodnia, Pszczelnik, Radwańskich, Robotnicza, Romualda Traugutta, Rzemieślnicza, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stawowa, Stefana Czarnieckiego, Stefana Dwornickiego, Stefana Okrzei, Szelonka, Szybowa, Śląska, Świerkowa, Towarowa, Tylna, Wilcza, Witolda Budryka, Wrzosowa, Zacisze, Zacisze Boczna, Zielona, Zofii Nałkowskiej, Żywiczna. 5 16 916 5 33
0.0000030000Nr 3 29 Listopada, Aleksandra Gierymskiego, Ariańska, Arnolda Preglera, Bartnicza, Bławatka, Bobrowa Górka, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Botaniczna, Braci Śniadeckich, Budowlana, Bukowska, Bystra, Cezarówka Górna, Chmielna, Chocimska, Chropaczówka, Cicha, Cichy Kącik, Ciemna, Ciężkowicka, Dąbrówka, Dębowa, Dolomitowa, Dożynkowa, Drozdowa, Drzymały od 1 - 19 nieparzyste i od 2 - 50 parzyste, Dworcowa, Edwarda Dembowskiego, Emila Zoli, Filaretów, Filomatów, Floriana, Franciszka Dzióbka, Gabrieli Zapolskiej, Garbaska, gen. Józefa Sowińskiego, gen. Stefana Grota-Roweckiego, gen. Władysława Sikorskiego, Głęboka, Głogowa, Gminna, Górnośląska, Grabańka, Gródek, Grzybowa, Heleny Modrzejewskiej, Herbowa, Hugona Kołłątaja, Hutnicza, Ignacego Daszyńskiego, Insurekcji Kościuszkowskiej od 61 nieparzyste do końca i od 72 parzyste do końca, Jacka Malczewskiego, Jagiellońska, Jałowcowa, Jana Długosza, Jana Głucha, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Kiepury, Jana Kilińskiego, Jana Olbrachta, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Jarosława Dąbrowskiego, Jaskrów, Jaworowa, Jaworznicka, Jesienna, Jeżynowa, Joachima Lelewela, Jodłowa, Józefa Chełmońskiego od 38 parzyste do końca i od 77 nieparzyste do końca, Józefa Głowacza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Jaszuńskiego, Józefa Kruka, Józefa Poniatowskiego, Józefa Węgrzyna, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Juliusza Osterwy, Jurajska, Jurija Gagarina, Kablowa, Kaliska, Kamienna, Kamila Wachlowskiego, Kasztanowa, Kazimierza Stoleckiego, Kazimierza Wielkiego, Klinowa, Kolejarzy, Kolorowa, Końcowa, Kornela Ujejskiego, Kostki Napierskiego, Kosynierów, Koszarowa, Kowalska, Kowarzyków, kpt. Karola Pniaka, Kręta, Królewska, Krupnicza, ks. Andrzeja Mroczka, ks. Kazimierza Ciuby, Leonida Teligi, Leszczynowa, Lotników, Lucjana Rydla, Ludowa, Ludwika Solskiego, Luszowicka, Łanowa nieparzyste i od 2 - 18 parzyste, Łazowa, Łąkowa, Marcina Kasprzaka, Michała Bałuckiego, Miedziana, Miodowa, Młyny Serafińskie, Mokra, Morgowa, Moździerzowców, Myśliwska, Nadbrzeżna, Narcyza, Niezapominajki, Nizinna, Obrońców Poczty Gdańskiej od 133 nieparzyste do końca i od 160 parzyste do końca, Ogrodowa, Okólna, Olszyny, Paprotki, Parkowa, Pasternik, Piastowska, Piaszczysta, Piękna, Pionierów, Płetwonurków, Pochyła, Podlaska, Podlesie, Pogodna, Poległych, Poli Gojawiczyńskiej, Polna, Powstańców Warszawy, Pożarowa, Pracy, Prosta, Przemysłowa, Ptasia, Rajska, Ruściska, Sadowa, Sasanek, Skalna, Skałka, Skrajna, Słoneczna, Słowiańska, Smolna, Sosnowa, Spokojna, Srebrnik, Stara, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Stefana Żeromskiego, Stokrotki, Struga, Szarych Szeregów, Szczakowska od 35 nieparzyste do końca i od 40 parzyste do końca, Szczytowa, Szeroka, Szewska, Szklarska, Śmiała, św. Wojciecha od 100 parzyste do końca i od 153 nieparzyste do końca, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Kościuszki, Teofila Aleksandra Lenartowicza, Topolowa, Turystyczna, Twarda, Upadowa, Urocza, Ustronie, Wakacyjna, Walerego Wróblewskiego, Wapniówka, Wąska, Wczasowa, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wilkoszyn, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wolności, Wyzwolenia, Zabłocie, Zagrody, Zamknięta, Zarzeczna, Zawiszy Czarnego, Zdrojowa, Zdrowia, Zygmunta Augusta, Żabia, Żeńców, Żniwna. 5 14 660 5 32
0.0000040000Nr 4 aleja Tysiąclecia, Aleksandra Puszkina, Armii Krajowej, Artura Grottgera, Aurelii Stachurki, Brzozowa, Cegielniana, Czesława Miłosza, Czwartaków, Daleka, Dąbrowska, Długa, Długoszyńska, Doły, Drogowców, Dziunikowskich, Elektryków, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Energetyków, Fortuna, Fryderyk, Gajowa, gen. Feliksa Kamińskiego, gen. Józefa Bema, Górna, Górników z "Danuty", Gromadzka, Grunwaldzka od 237 nieparzyste do końca, Gustawa Morcinka, Hałdy, Henryka Sucharskiego, Ignacego Łukasiewicza, Ignacego Mościckiego, Inwalidów Wojennych, Jabłoniowa, Jana Kantego Steczkowskiego, Janusza Kusocińskiego, Jasiugi, Jaśminowa, Józefa Wybickiego, Kalinowa, Kameralna, Karola Darwina, Katowicka, Klonowa, Kolonia Ryszard, Kolonijna, ks. Jana Sulińskiego od 1 - 45 nieparzyste i od 2 - 30 parzyste, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leopolda Staffa, Łubowiec, Marii Curie-Skłodowskiej, Martyniaków, Mylna, Mysłowicka, Nad Przemszą, Nowowiejska, Obrońców Września 1939 roku, Ofiar Faszyzmu, Owocowa, Partyzantów, Powstańców Śląskich, Promienna, Radosna, Spółdzielcza, Stanisława Lema, Stanisława Wyspiańskiego, Stara Maszyna, Starowiejska, Stefanii Sempołowskiej, Storczyków, Strażacka, Szczakowska od 1 - 33 nieparzyste i od 2 - 38 parzyste, Szczotki, Szkolna, Szprotawy, Sztygarów, św. Maksymiliana Kolbego, Tadeusza Rejtana, Walentego Roździeńskiego, Wiejska, Wincentego Muchy, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Lichtańskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Syrokomli, Wodna, Wojska Polskiego, Wolna, Wysoki Brzeg, Źródlana. 5 14 508 5 33
Podsumowanie 23 72 603 20 141

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 7 7 7 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 7 7 7 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 7 6 7 30
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BÓGDAŁ KWW BÓGDAŁ 5 5 5 5 20
19 KOMITET WYBORCZY JAWORZNO MOJE MIASTO KW JAWORZNO MOJE MIASTO 10 7 7 7 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 SILBERT Paweł Jan 56 wyższe KOMITET WYBORCZY JAWORZNO MOJE MIASTO Jaworzno
1 BAŃKOWSKI Paweł Jerzy 49 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Jaworzno
2 BÓGDAŁ Dawid Marcin 31 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BÓGDAŁ Jaworzno

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 26 566 13 792 13 781 51.87% 0.05187
13 399 97.23% 0.09723
Tak
2 16 927 8 407 8 386 49.54% 0.04954
8 170 97.42% 0.09742
Tak
3 14 686 7 576 7 574 51.57% 0.05157
7 402 97.73% 0.09773
Tak
4 14 506 7 085 7 053 48.62% 0.04862
6 887 97.65% 0.09765
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 493 31 32.05% 0.03205
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 581 29 7.20% 0.0072
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 933 31 27.70% 0.0277
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BÓGDAŁ 603 20 1.68% 0.00168
19 KOMITET WYBORCZY JAWORZNO MOJE MIASTO 11 248 31 31.37% 0.03137

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 493 31 9 32.05% 0.03205
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 581 29 0 7.20% 0.0072
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 933 31 7 27.70% 0.0277
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BÓGDAŁ 603 20 0 1.68% 0.00168
Nie
19 KOMITET WYBORCZY JAWORZNO MOJE MIASTO 11 248 31 7 31.37% 0.03137
Tak

Rada Miejska w Jaworznie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SIKORA Barbara Ewa 1 329 9.92% 0.00992
Tak
1 4 2 CHMIELEWSKA Renata Beata 964 7.19% 0.00719
Tak
1 4 3 GŁĄBIK Ewa Maria 700 5.22% 0.00522
Tak
1 4 4 BIEŃ Piotr 387 2.89% 0.00289
Nie
1 4 5 BOGACZ-SOKÓŁ Grażyna 285 2.13% 0.00213
Nie
1 4 6 PRZYBYŁKA Grzegorz 189 1.41% 0.00141
Nie
1 4 7 PROKSA Paweł Jan 171 1.28% 0.00128
Nie
1 4 8 ŁAŹNIA Krystyna Irena 150 1.12% 0.00112
Nie
1 4 9 JACHIMCZYK Katarzyna 125 0.93% 0.00093
Nie
1 4 10 DŁUGOSZ Mieczysław 284 2.12% 0.00212
Nie
1 5 1 STERCEL Krzysztof 211 1.57% 0.00157
Nie
1 5 2 CEKIERA Helena 120 0.90% 0.0009
Nie
1 5 3 BRYŁA Janusz 136 1.02% 0.00102
Nie
1 5 4 HAMIK Miłosz Marek 40 0.30% 0.0003
Nie
1 5 5 GRABSKI Daniel Grzegorz 35 0.26% 0.00026
Nie
1 5 6 SZPOND Krystyna 74 0.55% 0.00055
Nie
1 5 7 KNAP Ryszard Stanisław 29 0.22% 0.00022
Nie
1 5 8 STERNALSKA Dorota Izabela 45 0.34% 0.00034
Nie
1 10 1 LICHOTA Anna Władysława 1 435 10.71% 0.01071
Tak
1 10 2 DOMAGALSKI Dawid 754 5.63% 0.00563
Tak
1 10 3 PAPUGA Janusz Marek 470 3.51% 0.00351
Tak
1 10 4 ORZECHOWSKA Zofia 209 1.56% 0.00156
Nie
1 10 5 MIGAS Marek Stanisław 340 2.54% 0.00254
Nie
1 10 6 PLUTA Lucyna Magdalena 260 1.94% 0.00194
Nie
1 10 7 WYROBIEC Grzegorz 215 1.60% 0.0016
Nie
1 10 8 KAPTUR Stanisław 54 0.40% 0.0004
Nie
1 10 9 ZARODA Łukasz 117 0.87% 0.00087
Nie
1 10 10 ŚLIZ Klementyna Anna 124 0.93% 0.00093
Nie
1 18 1 BÓGDAŁ Dawid Marcin 167 1.25% 0.00125
Nie
1 18 2 MITAS Jolanta 29 0.22% 0.00022
Nie
1 18 3 MAKOWSKA Małgorzata Kazimiera 14 0.10% 0.0001
Nie
1 18 4 PĘCAK Sławomir Tomasz 34 0.25% 0.00025
Nie
1 18 5 ZIĘBA Marta Krystyna 13 0.10% 0.0001
Nie
1 19 1 SILBERT Paweł Jan 1 381 10.31% 0.01031
Tak
1 19 2 ZUBER Ewa Barbara 497 3.71% 0.00371
Nie
1 19 3 PYCIA Sebastian Michał 664 4.96% 0.00496
Tak
1 19 4 SZYNOWSKI Ryszard 205 1.53% 0.00153
Nie
1 19 5 CHRAPEK Dariusz 344 2.57% 0.00257
Nie
1 19 6 BŁACHUT Joanna Agnieszka 94 0.70% 0.0007
Nie
1 19 7 SZEWCZYK Remigiusz 161 1.20% 0.0012
Nie
1 19 8 JANICKA Krystyna 107 0.80% 0.0008
Nie
1 19 9 RADKO Grzegorz 312 2.33% 0.00233
Nie
1 19 10 KOPER Milena Adriana 125 0.93% 0.00093
Nie
2 4 1 BOCHENEK Maciej 896 10.97% 0.01097
Tak
2 4 2 SZCZEPANIK Renata Bogusława 357 4.37% 0.00437
Nie
2 4 3 SĘDOR Tomasz 573 7.01% 0.00701
Tak
2 4 4 CIĄGWA Sebastian Piotr 145 1.77% 0.00177
Nie
2 4 5 ŻALIŃSKA Maria Stanisława 137 1.68% 0.00168
Nie
2 4 6 GRELOWSKA Anna Józefa 213 2.61% 0.00261
Nie
2 4 7 JAMROZIK Łukasz Adam 194 2.37% 0.00237
Nie
2 5 1 CZERWIEC Kinga Ida 242 2.96% 0.00296
Nie
2 5 2 KACZMARCZYK Paweł Piotr 252 3.08% 0.00308
Nie
2 5 3 BOGUSZ Sylwiusz Marcin 46 0.56% 0.00056
Nie
2 5 4 DUBIEL Tomasz Andrzej 32 0.39% 0.00039
Nie
2 5 5 SZYNAL Genowefa Kazimiera 42 0.51% 0.00051
Nie
2 5 6 DUDKA Małgorzata 36 0.44% 0.00044
Nie
2 5 7 SZYNALIK Katarzyna 31 0.38% 0.00038
Nie
2 10 1 BRYL Monika 1 454 17.80% 0.0178
Tak
2 10 2 STANEK Maciej 266 3.26% 0.00326
Nie
2 10 3 KIELSKI Jacek Kazimierz 86 1.05% 0.00105
Nie
2 10 4 CHŁOPEK Elżbieta 110 1.35% 0.00135
Nie
2 10 5 KONDOSZEK Teresa Urszula 477 5.84% 0.00584
Tak
2 10 6 FIGURA Marta 62 0.76% 0.00076
Nie
2 10 7 BŁACHNIO Wojciech Stanisław 63 0.77% 0.00077
Nie
2 18 1 SERAFIN Agnieszka 97 1.19% 0.00119
Nie
2 18 2 GAŁEK Beata Elżbieta 41 0.50% 0.0005
Nie
2 18 3 KOSZOWSKA Renata Lucyna 19 0.23% 0.00023
Nie
2 18 4 MALCZYK Dariusz Rafał 14 0.17% 0.00017
Nie
2 18 5 ŁUKASIK Kazimierz 5 0.06% 6.0E-5
Nie
2 19 1 SMOLIŁO - ŻABIŃSKA Jolanta Lucyna 964 11.80% 0.0118
Tak
2 19 2 WĘGLARZ Andrzej Jerzy 299 3.66% 0.00366
Nie
2 19 3 GRZYBEK Jadwiga 141 1.73% 0.00173
Nie
2 19 4 ZALESKI Janusz Marian 99 1.21% 0.00121
Nie
2 19 5 WŁODARCZYK Patrycja Małgorzata 304 3.72% 0.00372
Nie
2 19 6 WACŁAWEK Bogumiła Grażyna 78 0.95% 0.00095
Nie
2 19 7 SOWA Jacek Marek 395 4.83% 0.00483
Nie
3 4 1 PIĘTAK Grzegorz 560 7.57% 0.00757
Tak
3 4 2 CIOŁCZYK Janusz Kazimierz 858 11.59% 0.01159
Tak
3 4 3 JARZYNKA-STADLER Małgorzata 232 3.13% 0.00313
Nie
3 4 4 SURAL Sylwia Anna 36 0.49% 0.00049
Nie
3 4 5 DUBIEL Agnieszka Urszula 70 0.95% 0.00095
Nie
3 4 6 PODRALSKA Jadwiga Kinga 56 0.76% 0.00076
Nie
3 4 7 NIEUŻYŁA Jerzy 445 6.01% 0.00601
Nie
3 5 1 CHUDZIKIEWICZ Wacław Michał 318 4.30% 0.0043
Nie
3 5 2 ZABOROWSKI Marek 93 1.26% 0.00126
Nie
3 5 3 MAJEWSKI Adrian Edmund 62 0.84% 0.00084
Nie
3 5 4 MORCINEK Katarzyna Maria 11 0.15% 0.00015
Nie
3 5 5 TALOWSKA - CIOŁCZYK Barbara 33 0.45% 0.00045
Nie
3 5 6 BARANOWSKA - BUDAK Aneta Grażyna 4 0.05% 5.0E-5
Nie
3 5 7 FUDAŁA Beata Barbara 128 1.73% 0.00173
Nie
3 10 1 SMOLIŁO Janusz Jacek 412 5.57% 0.00557
Nie
3 10 2 MACIEJOWSKI Ryszard Roman 516 6.97% 0.00697
Tak
3 10 3 PALKA Bernadeta Katarzyna 275 3.72% 0.00372
Nie
3 10 5 DZIEKOŃSKA Ewa Renata 64 0.86% 0.00086
Nie
3 10 6 SZYMIEC - CIOŁCZYK Joanna Marta 130 1.76% 0.00176
Nie
3 10 7 LESIAK Agnieszka Katarzyna 65 0.88% 0.00088
Nie
3 18 1 KASZYCA Wojciech Mikołaj 75 1.01% 0.00101
Nie
3 18 2 KAMIŃSKA Marzena Aneta 6 0.08% 8.0E-5
Nie
3 18 3 MUSIAŁ Monika Władysława 19 0.26% 0.00026
Nie
3 18 4 ZIĘBA Grzegorz Bogdan 2 0.03% 3.0E-5
Nie
3 18 5 GAPA Angelika Renata 11 0.15% 0.00015
Nie
3 19 1 KACZMAREK Tadeusz Julian 1 036 14.00% 0.014
Tak
3 19 2 BURCZY Mariusz Tomasz 170 2.30% 0.0023
Nie
3 19 3 PIECZARA Mirosław Jan 919 12.42% 0.01242
Tak
3 19 4 CHEŁMECKA Barbara Krystyna 60 0.81% 0.00081
Nie
3 19 5 MUSIAŁ Małgorzata Karolina 285 3.85% 0.00385
Nie
3 19 6 KRÓLIKOWSKA Maria Genowefa 195 2.63% 0.00263
Nie
3 19 7 DUKLIŃSKI Aleksander 240 3.24% 0.00324
Nie
4 4 1 GUJA Dorota Monika 726 10.54% 0.01054
Tak
4 4 2 ŚMIGIELSKI Bogusław Piotr 481 6.98% 0.00698
Tak
4 4 3 ZIĘTEK Barbara Beata 445 6.46% 0.00646
Nie
4 4 4 SZCZUDŁO Piotr 102 1.48% 0.00148
Nie
4 4 5 GIEREK Zbigniew Czesław 170 2.47% 0.00247
Nie
4 4 6 MIŚ Teresa Maria 100 1.45% 0.00145
Nie
4 4 7 DYGOŃ Piotr Marek 113 1.64% 0.00164
Nie
4 5 1 ŁATAK Stefan Paweł 286 4.15% 0.00415
Nie
4 5 2 BOLEK Elżbieta Zofia 124 1.80% 0.0018
Nie
4 5 3 KOZAK - MASŁOWSKA Anna 80 1.16% 0.00116
Nie
4 5 4 CHRUSTEK Leszek Engelbert 7 0.10% 0.0001
Nie
4 5 5 JANAS Jerzy Piotr 13 0.19% 0.00019
Nie
4 5 6 MILKO Ewelina Dominika 27 0.39% 0.00039
Nie
4 5 7 GÓRSKI Jarosław Karol 24 0.35% 0.00035
Nie
4 10 1 WIĘCKOWSKI Wiesław Antoni 595 8.64% 0.00864
Tak
4 10 2 MOTYKA Nikodem Jan 573 8.32% 0.00832
Nie
4 10 3 NELEC Jarosław 188 2.73% 0.00273
Nie
4 10 4 FLAK Renata 304 4.41% 0.00441
Nie
4 10 5 MOROŃ Paweł Krzysztof 58 0.84% 0.00084
Nie
4 10 6 JASIŃSKA Barbara Bożena 163 2.37% 0.00237
Nie
4 10 7 JAŁOWIECKA Joanna Teresa 78 1.13% 0.00113
Nie
4 18 1 ROSIAK Dariusz 21 0.30% 0.0003
Nie
4 18 2 MUSIAŁ Natalia Anna 12 0.17% 0.00017
Nie
4 18 3 WILKOSZ Kacper 12 0.17% 0.00017
Nie
4 18 4 MUSIAŁ Ireneusz Józef 1 0.01% 1.0E-5
Nie
4 18 5 PROKOCKA Gabriela Katarzyna 11 0.16% 0.00016
Nie
4 19 1 KOWALSKI Mariusz 764 11.09% 0.01109
Tak
4 19 2 CZARNY Marzena Ewelina 373 5.42% 0.00542
Tak
4 19 3 KACZMARCZYK Oskar Marek 103 1.50% 0.0015
Nie
4 19 4 BĄBA Dawid Michał 361 5.24% 0.00524
Nie
4 19 5 SZPAK Ewa Krystyna 251 3.64% 0.00364
Nie
4 19 6 PISZCZEK Małgorzata Beata 159 2.31% 0.00231
Nie
4 19 7 BOGUNIA Bartłomiej Łukasz 162 2.35% 0.00235
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BAŃKOWSKI Paweł Jerzy 49 wyższe Jaworzno, 11 188 30.74 Nie
2 BÓGDAŁ Dawid Marcin 31 wyższe Jaworzno, 1 692 4.65 Nie
3 SILBERT Paweł Jan 56 wyższe Jaworzno, 23 511 64.61 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Rynek Główny 17 Jaworzno stały 1 566 876 876 55.94% 0.05594
874 99.77%
2 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Urzędnicza 11 Jaworzno stały 1 419 794 794 55.95% 0.05595
790 99.50%
3 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Urzędnicza 11 Jaworzno stały 1 592 662 662 41.58% 0.04158
652 98.49%
4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, ul. Północna 9a Jaworzno stały 1 541 776 776 50.36% 0.05036
762 98.20%
5 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Licealna 3 Jaworzno stały 1 421 687 683 48.06% 0.04806
671 98.24%
6 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. 3 Maja 18 Jaworzno stały 1 844 917 917 49.73% 0.04973
899 98.04%
7 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. 3 Maja 18 Jaworzno stały 1 789 833 834 46.62% 0.04662
828 99.28%
8 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Lipowa 24 Jaworzno stały 1 801 821 821 45.59% 0.04559
816 99.39%
9 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Lipowa 24 Jaworzno stały 1 893 923 921 48.65% 0.04865
915 99.35%
10 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Lipowa 24 Jaworzno stały 1 709 825 825 48.27% 0.04827
824 99.88%
11 Przedszkole Miejskie Nr 18, ul. Na Stoku 12 Jaworzno stały 1 618 956 956 59.09% 0.05909
945 98.85%
12 Klub Środowiskowy "Niko", ul. Na Stoku 10 Jaworzno stały 2 054 1 239 1 231 59.93% 0.05993
1 214 98.62%
13 "Archetti" Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna, ul. Wiosny Ludów 1 Jaworzno stały 2 368 1 395 1 395 58.91% 0.05891
1 380 98.92%
14 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Zwycięstwa 30 Jaworzno stały 1 669 870 870 52.13% 0.05213
862 99.08%
15 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 7a Jaworzno stały 2 003 1 105 1 103 55.07% 0.05507
1 093 99.09%
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jana Matejki 3 Jaworzno stały 1 696 801 799 47.11% 0.04711
788 98.62%
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jana Matejki 3 Jaworzno stały 1 792 725 725 40.46% 0.04046
715 98.62%
18 Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Karola Szymanowskiego 10 Jaworzno stały 1 450 618 618 42.62% 0.04262
609 98.54%
19 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Ławczana 12 Jaworzno stały 1 498 754 754 50.33% 0.05033
750 99.47%
20 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Ławczana 12 Jaworzno stały 1 464 727 728 49.73% 0.04973
718 98.63%
21 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Towarowa 61 Jaworzno stały 1 713 878 878 51.26% 0.05126
874 99.54%
22 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Towarowa 61 Jaworzno stały 2 163 1 133 1 133 52.38% 0.05238
1 125 99.29%
23 Przedszkole Miejskie Nr 12, ul. Aleksandra Fredry 16 Jaworzno stały 2 006 1 099 1 099 54.79% 0.05479
1 085 98.73%
24 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Leśna 49 Jaworzno stały 1 224 685 685 55.96% 0.05596
677 98.83%
25 Przedszkole Miejskie Nr 15, ul. Azot 16 Jaworzno stały 960 459 459 47.81% 0.04781
453 98.69%
26 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Karola Olszewskiego 76 Jaworzno stały 961 528 528 54.94% 0.05494
525 99.43%
27 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 61 Jaworzno stały 1 259 623 623 49.48% 0.04948
617 99.04%
28 Zespół Szkół Nr 3, ul. Koszarowa 20 Jaworzno stały 1 892 926 926 48.94% 0.04894
917 99.03%
29 Dom Kultury, ul. Jagiellońska 3 Jaworzno stały 1 474 601 601 40.77% 0.04077
588 97.84%
30 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Stefana Batorego 48 Jaworzno stały 1 833 984 984 53.68% 0.05368
974 98.98%
31 Klub Środowiskowy "Pod Skałką", ul. Jarosława Dąbrowskiego 17 Jaworzno stały 1 536 861 861 56.05% 0.05605
847 98.37%
32 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marcina Kasprzaka 6 Jaworzno stały 699 383 382 54.65% 0.05465
376 98.43%
33 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. ks. Andrzeja Mroczka 53c Jaworzno stały 2 218 1 192 1 189 53.61% 0.05361
1 177 98.99%
34 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. ks. Andrzeja Mroczka 53c Jaworzno stały 2 043 1 056 1 056 51.69% 0.05169
1 045 98.96%
35 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Kasztanowa 33 Jaworzno stały 1 732 950 949 54.79% 0.05479
945 99.58%
36 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Marcina Kasprzaka 6 Jaworzno stały 1 093 542 542 49.59% 0.04959
538 99.26%
37 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Inwalidów Wojennych 2a Jaworzno stały 1 454 589 573 39.41% 0.03941
561 97.91%
38 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6 Jaworzno stały 1 627 718 717 44.07% 0.04407
710 99.02%
39 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, ul. Armii Krajowej 5 Jaworzno stały 1 549 638 638 41.19% 0.04119
631 98.90%
40 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, ul. Armii Krajowej 5 Jaworzno stały 1 727 866 831 48.12% 0.04812
829 99.76%
41 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Starowiejska 15 Jaworzno stały 1 920 1 101 1 101 57.34% 0.05734
1 095 99.46%
42 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Inwalidów Wojennych 2a Jaworzno stały 451 136 136 30.16% 0.03016
135 99.26%
43 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Spółdzielcza 9 Jaworzno stały 2 225 1 266 1 251 56.22% 0.05622
1 242 99.28%
44 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Spółdzielcza 9 Jaworzno stały 1 718 915 911 53.03% 0.05303
897 98.46%
45 Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy dla Dzieci Niepełnosprawnych, ul. ks. Jana Sulińskiego 41 Jaworzno stały 742 314 314 42.32% 0.04232
310 98.73%
46 Dom Pomocy Społecznej, Obrońców Poczty Gdańskiej 63 Jaworzno dom pomocy społecznej 102 45 45 44.12% 0.04412
42 93.33%
47 SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny, Chełmońskiego 28 Jaworzno szpital 177 73 73 41.24% 0.04124
71 97.26%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Jaworzno - ogółem 1 23 4 87 358 72 603 47 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 20 1
Ogółem 40 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 141 70 50% 71 50%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 3 0 0% 3 100%
Ogółem 141 70 50% 71 50%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 50 51 49
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 46 46
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 8 3 38% 5 63%
30-39 22 11 50% 11 50%
40-59 82 42 51% 40 49%
60+ 29 14 48% 15 52%
Ogółem 141 70 50% 71 50%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 2 0 0% 2 100%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 3 0 0% 3 100%