Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 151 535
Wyborców 122 471
Obwodów 106
  • Wybory do Rady Powiatu w Żywcu
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto zzzywiecMiasto Żywiec 20 4 21 26 175
gmina czernichozwGmina Czernichów 5 15 15 46 46
gmina gilowiceGmina Gilowice 3 15 15 59 59
gmina jeleszniaGmina Jeleśnia 11 15 15 52 52
gmina koszarawaGmina Koszarawa 4 15 15 30 30
gmina lipowaGmina Lipowa 7 15 15 44 44
gmina lzezkawicaGmina Łękawica 4 15 15 31 31
gmina lzodygowiceGmina Łodygowice 7 15 15 35 35
gmina milozwkaGmina Milówka 7 15 15 33 33
gmina radziechowy-wieprzGmina Radziechowy-Wieprz 8 15 15 37 37
gmina rajczaGmina Rajcza 8 15 15 36 36
gmina szlemienzGmina Ślemień 3 15 15 26 26
gmina szwinnaGmina Świnna 6 15 15 23 23
gmina ujsolzyGmina Ujsoły 5 15 15 31 31
gmina wezgierska gozrkaGmina Węgierska Górka 8 15 15 41 41

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Powstańców Śląskich 4 Żywiec stały Nie Krasińskiego oraz bloki nr 9 , nr 15 i nr 17, Komisji Edukacji Narodowej, Powstańców Śląskich, PCK, Osiedle 700 - lecia bloki od nr 1 do nr 8 i od nr 12 do nr 18.
2 Miejskie Centrum Kultury Klub "AKWARIUM", os. 700 - lecia 9B Żywiec stały Tak Aleja Piłsudskiego, Habsburgów, Jana, Komorowskich, Południowa, Słowicza, Wodna, Osiedle 700 - lecia bloki od nr 21 do nr 34.
3 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych-budynek internatu, ul. KEN 3 Żywiec stały Nie Folwark, Osiedle 700 - lecia bloki od nr 35 do nr 40, Osiedle Pod Grapą.
4 I Liceum Ogólnokształcące im. Kopernika, ul. Słowackiego 2 Żywiec stały Nie Akacjowa, Dębowa, Góra Burgałowska, Granitowa, Irysowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Krokusowa, Komonieckiego, Liliowa, Makowa, Plebańska, Pod Jemiołą, Słowackiego, Topolowa, Wichrowa od nr 1 do nr 47, Wierzbowa, Wiśniowa, Osiedle Młodych oraz budynki nr 6 i nr 19, Osiedle Widok.
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Niezapominajki 14 Żywiec stały Tak Astrów, Azaliowa, Bluszczowa, Bławatkowa, Bratkowa, Bzowa, Chabrowa, Chmielna, Cyprysowa, Fiołkowa, Głogowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krakowska od numeru 51 do końca, Stanisława Maczka, Mieczykowa, Nad Jeziorem, Narcyzowa, Niezapominajki, Oczkowska, Pierwiosnkowa, Przebiśniegowa, Sasankowa, Słonecznikowa, Stanisława Sosabowskiego, Stokrotkowa, Storczykowa, Suska, Tulipanowa, Wrzosowa, Żonkilowa.
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Moszczanicka 26 Żywiec stały Nie Adama Asnyka, Władysława Andersa, Bohaterów Września, Tadeusza Bora-Komorowskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bolesława Chrobrego, Jana Karola Chodkiewicza, Stefana Czarnieckiego, Marii Dąbrowskiej, Działy Zadzielskie, Aleksandra Fredry, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Stefana Grota-Roweckiego, Kazimierza Wielkiego, Franciszka Kleeberga, Królowej Jadwigi, Bolesława Krzywoustego, Jana Kasprowicza, Krakowska od numeru 25 do numeru 50, Władysława Łokietka, Ernesta Malinowskiego, Mieszka I, Młyn, Moszczanicka, Nad Łękawką, Cypriana Kamila Norwida, Orląt Lwowskich, Piastowska, Plażowa, Przyjaciół, Feliksa Kazimierza Potockiego, Rekreacyjna, Lucjana Rydla, Rychwałdzka, Jana Sowińskiego, Leopolda Staffa, Strażacka, Strzelców Karpackich, Ślemieńska, Władysława Warneńczyka, Gabrieli Zapolskiej, Jana Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego, Stanisława Żółkiewskiego, Osiedle Szkolne.
7 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Zielona 7 Żywiec stały Tak Beskidzka, Bracka numery parzyste od nr 42 do końca i numery nieparzyste od nr 39 do końca, Gwiezdna, Krakowska od numeru 1 do numeru 24, Nad Markiem, Nad Witem, Paderewskiego, Pogodna, Poniatowskiego, Sienkiewicza, Stroma, Śliżowy Potok, Świętego Wita, Świętokrzyska numery parzyste od nr 42 do końca i numery nieparzyste od nr 29 do końca, Wschodnia, Za Górą, Żeglarska, Żeromskiego, Osiedle Na Wzgórzul.
8 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Zielona 1 Żywiec stały Tak Aleja Jana Pawła II, Aleja Legionów, Aleja Wolności, Stefana Batorego, Bracka numery nieparzyste od nr 1 do nr 37 i numery parzyste od nr 2 do nr 40, Handlowa, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, 3 Maja, Mała, Mickiewicza, Młyńska, Ogrodowa, Piernikarska, Pilnikarska, Plac Mariacki, Pod Górą, Podwale, Rzeczna, Rynek, Sempołowskiej, Szewska, Świętokrzyska numery parzyste od nr 2 do nr 40 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 27, Skwer Narodowych Sił Zbrojnych, Węglowa, Wincentego Witosa, Zamkowa, Zielona.
9 Przedszkole Nr 10, ul. Browar Kolonia 44 Żywiec stały Nie Browarna numery parzyste od nr 16 do końca i numery nieparzyste od nr 43 do końca, Browar-Kolonia, Harenda, Michała, Niwy, Nowa, Osiedle Zgoda, Polna, Słoneczna.
10 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Ks. Pr. St. Słonki 14 Żywiec stały Nie Browarna numery parzyste od nr 2 do numeru 14 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 41a, Długa, Futrzarska, Jasna, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krzywa, Ludna, Łęgowa, Mleczarska, Mochnackiego, Pawlusie, Piaskowa, Podtorze, Księdza Prałata Stanisława Słonki, Sadowa, Sportowa, Kazimierza Tetmajera, Wąska, Wczasowa, Wypoczynkowa, Zabłocka.
11 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Dworcowa 26 Żywiec stały Tak Armii Krajowej, Bielów, Dworcowa, Fabryczna, Graniczna, Lelewela, Leśnianka, Łączna, 1 - Maja, Miła, Nimasów, Objazdowa, Prosta, Półkole, Rolnicza, Spokojna, Stawowa, Stolarska, Wyzwolenia.
12 Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych, ul. Szkolna 2 Żywiec stały Nie Bielska, Garbarska, Jana Kazimierza, Łączki, Przemysłowa, Różana, Rzeźnicza, Szkolna, Wałowa, Wesoła numery parzyste od nr 2 do numeru 32a i numery nieparzyste od numeru 1 do numeru 23, Zacisze, Za Wodą.
13 Budynek, ul. Podlesie 63 Żywiec stały Tak Kabaty, Kolejowa, Malownicza, Omastówka, Lawendowa, Owocowa, Piękna, Podlesie, Podmiejska, Sarni Stok, Scalona, Sezamowa, Skowronkowa, Śliwkowa, Wesoła numery parzyste od numeru 34 do końca i numery nieparzyste od numeru 25 do końca, Wietrzna, Zaspowa, Osiedle Kabaty.
14 Miejskie Centrum Kultury Klub "Śrubka", ul. Grunwaldzka 13 Żywiec stały Tak Brzozowa, Cicha, Grapa, Grobla, Grunwaldzka numery parzyste od nr 18 do końca i numery nieparzyste od numeru 7 do końca, Habdasówka, Kopernika numery parzyste od nr 2 do końca i numery nieparzyste od nr 65 do końca, Księdza Zdzisława Dzidka, Matejki, Nadrzeczna, Nad Stawem, Partyzantów, Pierwogóra, Pod Łyską, Pod Szkołą, Reymonta, Spacerowa, Świętego Huberta, Turystyczna, Wyspiańskiego, Za Łyską, Osiedle Kopernika, Osiedle Reymonta.
15 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. M. C. Skłodowskiej 2 Żywiec stały Nie Grojec, Grunwaldzka numery parzyste od nr 2 do nr 16 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 5, Kilińskiego, Klonowa, Kopernika numery nieparzyste od nr 1 do nr 63, Magnoliowa, Piotra Skargi, Poprzeczna, Reja, Marii Skłodowskiej-Curie, Sporyska numery parzyste od nr 2 do nr 18 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 15, Wapienna, Wspólna, Żwirowa.
16 Miejskie Centrum Kultury Klub Środowiskowy, ul. Sporyska 39 Żywiec stały Tak Boczna, Górska, Grabowa, Isep, Kamienna, Kątowa, Kolista, Kwiatowa, Łagodna, Łąkowa, Nad Koszarawą, Okopowa, Okrężna, Osiedlowa, Podgórska, Pola Lisickich, Potoczna, Pszczelna, Spadzista, Sporyska numery parzyste od nr 20 do końca i numery nieparzyste od nr 17 do końca, Stawy, Stokowa, Wiklinowa.
17 Klub Środowiskowy, ul. Kocurowska 61 Żywiec stały Nie Cisowa, Do Kopca, Gajka, Kocurowska, Modrzewiowa, Na Oklu, Nad Dworem, Orzechowa, Pod Lasem, Sosnowa, Świerkowa, Wichrowa od nr 48 do końca, Wierchy, Wiosenna.
18 Przedszkole Nr 11, os. Parkowe 16 Żywiec stały Tak Osiedle Parkowe.
19 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej-Szpital Powiatowy, Sienkiewicza 52 Żywiec szpital Nie Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej-Szpital Powiatowy
20 Dom Pomocy Społecznej, Śliżowy Potok 8 Żywiec dom pomocy społecznej Nie ul. Śliżowy Potok 8
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Turystyczna 8 Czernichów stały Tak Tresna, Czernichów
2 Szkoła Podstawowa Międzybrodzie Żywieckie, ul. Beskidzka 27 Międzybrodzie Żywieckie stały Tak Międzybrodzie Żywieckie
3 Szkoła Podstawowa Międzybrodzie Bialskie, ul. Bielska 2 Międzybrodzie Bialskie stały Tak Międzybrodzie Bialskie ulice: Adamków, Agrestowa, Astrów, Azaliowa, Bielska, Brodek, Cicha, Cieniowa, Czapli, Czereśniowa, Czulaków, Fiołków, Flisków, Gronicek, Jastrzębia, Jędrusi, Kalinowa, Kamieniec, Kempingowa, Kołodzieja, Kościelna, Kotelnica, Kręta, Krótka, Krzywa, Ks. Prałata Jana Banasia, Kublinów, Kwiatowa, Letniskowa, Łazowa, Łosiowa, Łubinowa, Magurki, Medyków, Miodowa, Oazowa, Ogrodowa, Okrężna, Olszowa, Orionistów, Orłów, Osiedlowa, Pagórek, Panoramiczna, Piękna, Plac św. Ambrożego, Pod Górki, Podgórska, Pogodna, Polna, Rakowa, Rybna, Rzeczna, Sadowa, Skalna, Skośna, Skotnia, Sportowa, Stolarska, Strażacka, Szlak, Tartaczna, Walusiów, Wczasowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wojtasów, Wolfów, Wypoczynkowa, Zdrojowa, Żywiecka nr nieparzyste od 1 do 113 oraz nr parzyste od 2 do 86.
4 Szkoła Podstawowa Międzybrodzie Bialskie Sala gimnastyczna, ul. Bielska 2 Międzybrodzie Bialskie stały Nie Międzybrodzie Bialskie ulice: Alojzego Koniora, Brzozowa, Do Suchego, Drwali, Ekologiczna, Groń, Jałowcowa, Jutrzenki, Kamienna, Kasperków, Kosarzyska, Kosowska, Laszczaków, Leszczynowa, Leśna, Łabędzia, Łagodna, Łazki, Łączka, Łączna, Łęgowa, Łukowa, Mała, Miła, Modrzewiowa, Mysłajków, Nadbrzeżna, Nowy Świat , Olejarzy, Pod Lasy, Pszczela, Sarnia, Słoneczna, Słowiaków, Sosnowa, Szczytowa, Szkolna, Śliska, Świerkowa, Świstaków, Turystyczna, Ubocz, Waleczków, Widokowa, Zamkowa, Zaporowa, Zasolnica, Zątków, Źródlana, Żarnówki, Żywiecka nr nieparzyste od nr 115 oraz parzyste od nr 88.
5 Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Graniczna 7 Międzybrodzie Bialskie stały Nie Międzybrodzie Bialskie ulice: Energetyków, Górska Graniczna, Nowa, Przyjaźni, Stroma, Zaobłazie.
1 Dom Ludowy w Rychwałdzie, ul. Beskidzka 41 Rychwałd stały Tak Obszar sołectwa Rychwałd.
2 Sala Narad Urzędu Gminy Gilowice, ul. Krakowska 40 Gilowice stały Nie Część obszaru sołectwa Gilowice: ul. Gawrony, ul. Łosiny, ul. Miodowa, ul. Na Grapie: Nr nieparzyste: 11 - 15, Nr parzyste: 20 - 38, ul. Niecała, ul. Polna, ul. Stroma, ul. Tartaczna, ul. Wysoka, ul. Zapolnicka, ul. Habdasy, , ul. Marszałki, ul. Na Grapie: Nr nieparzyste: 1 - 9, Nr parzyste: 2 - 18, ul. Rolna, ul. Rychwałdzka, ul. Sportowa, ul. Sroki, ul. Krakowska: Nr nieparzyste: 1 - 65, Nr parzyste: 2 - 24, ul. Kwiatowa, ul. Ocadła, ul. Rocławska, ul. Słoneczna, ul. Długa, ul. Fabiany, ul. Foksy, ul. Gieleciaki, ul. Jaśminowa, ul. Krakowska: Nr parzyste: 26 - 44, Nr nieparzyste: 67 - 121, ul. Lipowa, ul. Młynarska, ul. Nowodworska, ul. Okrajnicka, ul. Pokusy, ul. Różana, ul. Stasińce, ul. Szkolna, ul. Zagrodowa, ul. Za Potokiem, ul. Jędrzejczyki, ul. Kantykówka, ul. Krakowska: Nr nieparzyste: 123 - 139, ul. Łukowa, ul. Michałki, ul. Siedlakówka, ul. Spadowa, ul. Wąska: Nr nieparzyste: 1 - 27, Nr parzyste: 2 - 44, ul. Wierzbowa, ul. Wiklinowa.
3 Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach, ul. Krakowska 40 Gilowice stały Tak Część obszaru sołectwa Gilowice: ul. Krakowska: Nr parzyste: 46 - 72, Nr nieparzyste: 141 - 169, ul. Orzechowa, ul. Podgórze, ul. Sosnowa, ul. Terminy, ul. Wesoła, ul. Komania Góra, ul. Zadział, ul. Strażacka, ul. Krakowska: Nr parzyste: 74 - 114, Nr nieparzyste: 171 - 215, ul. Barabasze, ul. Krótka, ul. Lubry, ul. Michulce, ul. Osikowa, ul. Pasieczna, ul. Rysie, ul. Widokowa ul. Zakole: Nr 1 - 9, Nr 2 - 6, ul. Zielona, ul. Guziaki, ul. Grodzisko, ul. Jasnogórska, ul. Jaworowa, ul. Jodłowa, ul. Kamienna, ul. Kasztanowa, ul. Krakowska: Nr parzyste: 116 - 176, Nr nieparzyste: 217 - 249, ul. Kręta, ul. Powstańców Śląskich, ul. Tekielich, ul. Wiśniowa, ul. Zjazdowa, ul. Dudy, ul. Grabowa, ul. Księżarka, ul. Na Kępie, ul. Orawiany, ul. Sadowa, ul. Skarpa, ul. Wąska: Nr nieparzyste: 29 - 47, Nr parzyste: 46 - 106, ul. Zacisze, ul. Zakole: Nr 8, 13 - 15, ul. Akacjowa, ul. Beresie, ul. Józefa Beriniego, ul. Modrzewiowa, ul. Spacerowa, ul. Starodworska, ul. Za Wodą, ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Cicha, ul. Działy Dworskie, ul. Leśna, ul. Letniskowa, ul. Miła, ul. Mrowce, ul. Na Gronicek, ul. Nowa, ul. Pod Dębami, ul Poręby, ul. Skotniczyk, ul. Zakopiańska, ul. Działkowa.
1 Przedszkole w Krzyżowej, ul. Jana Pawła II 228 Krzyżowa stały Tak Sołectwo Krzyżowa
2 Zespół Szkół Nr 5 w Korbielowie, ul. Beskidzka 40 Korbielów stały Tak Sołectwo Korbielów
3 Zespół Szkół Nr 2 w Jeleśni, ul. Żywiecka 17 Jeleśnia stały Tak Sołectwo Jeleśnia-ulice: Brzozowa, Bukowa, Buławów, Dworcowa, Energetyczna, Grabowa, Jana Kazimierza (strona lewa), od nr 1 do nr 121, (strona prawa) od nr 2 do nr 102, Janiki, Janikowa Grapa, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kiełbasów, Klonowa, Leśna, Limbowa, Lipowa, Łobozowa, Malinowa, Olszynowa, Pod Grapą, Podgórna, Pomnikowa, Poprzeczna, Porzeczkowa, Pyrgiesów, Rzeczna, Rówienki, Słoneczna, Sosnowa, Starowiejska, Suska, Szkolna, Sosnowa, Świerkowa, U Świętych, Wodna, Wróblowa, Żywiecka.
4 Zespół Szkół Nr 1 w Jeleśni, ul. Rynek 11 Jeleśnia stały Tak Sołectwo Jeleśnia-ulice: Agrestowa, Babiogórska, Białoniowa, Borowa, Brzegowa, Cicha, Czereśniowa, Drzewna, Figowa, Graniczna, Jalu Kurka, Jałowcowa, Jana Kazimierza (strona lewa) od nr 123 do nr 261, (strona prawa) od nr 104 do nr 280, Janoszkowa, Juhasów, Kamieniec, Klimczakowa, Kołodziejska, Kowalska, Łączna, Martoszowa, Miodowa, Miziowa, Modrzewiowa, Mokra, Myśliwska, Nad Krzyżówką, Nad Sopotnią, Nad Strumykiem, Narcyzowa, Ogrodowa, Okrężna, Omłotowa, Orawska, Osiedlowa, Pasterska, Pindlowa, Plażowa, Plebańska, Pod Kiczorą, Pod Pagórkiem, Pogodna, Polna, Powodziowa, Promienna, Pszeniczna, Ptasia, Regionalna, Rolnicza, Różana, Rynek, Składowa, Słowików, Spokojna, Stara, Stawowa, Strażacka, Suchoniowa, Szczęśliwa, Szymury, Ślepa, Tartaczna, Turystyczna, Wąska, Wesoła, Widokowa, Wyrodowa, Zacisze, Żarnowcowa.
5 Zespół Szkół Nr 4 w Sopotni Wielkiej, 289 Sopotnia Wielka stały Nie Sołectwo Sopotnia Wielka
6 Zespół Szkół Nr 6 w Sopotni Małej, 201 Sopotnia Mała stały Nie Sołectwo Sopotnia Mała
7 Środowiskowy Dom Samopomocy w Pewli Wielkiej, 485 Pewel Wielka stały Tak Sołectwo Pewel Wielka
8 Filia Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Krzyżówkach, 377 Krzyżówki stały Nie Sołectwo Krzyżówki
9 Szkoła Podstawowa w Mutnem, 59 Mutne stały Tak Sołectwo Mutne
10 Zespół Szkół Nr 7 w Przyborowie, 187 Przyborów stały Nie Sołectwo Przyborów-Przyborów od Nr 1 do Nr 502, ulice: Babiogórska, Beskidzka, Brańkowa, Brzozowa, Do Ignasia, Głuchaczki, Górska, Graniczna, Jabłonów, Jana Kazimierza, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Ks. A. Czerwińskiego, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśnika, Lipowa, Łobozkowa, Mędralowa, Miodowa, Moczarki, Nad Strumykiem, Nad Wodą, Nadrzeczna, O. Maksymiliana, Ogrodowa, Okrężna, Piekarska, Pindelówka, Pod Grapą, Polna, Przyborowiec, Różana, Siwkowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Stolarska, Strażacka, Świerkowa, U Ślopków, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wolności, Wspólna, Zielona
11 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszarawie Bystrej, 74 Koszarawa Bystra stały Nie Sołectwo Przyborów-Przyborów od Nr 503 do Nr 650, Przyborów-niezabudowane (Przysiółek Bystra) ulice: Do Jałowca, Do Magury, Na Szczawiny, Stara Polana, Turystyczna
1 Przedszkole nr 1 w Koszarawie, 142 Koszarawa stały Nie Sołectwo Koszarawa od nr 1 do nr 196; od nr 584do nr 600; od nr 781 do nr 799
2 Przedszkole nr 1 w Koszarawie, 142 Koszarawa stały Nie Sołectwo Koszarawa od nr 196a do nr 404
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koszarawie, 434 Koszarawa stały Tak Sołectwo Koszarawa od nr 405 do nr 583
4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Koszarawie Bystrej, 675 Koszarawa stały Tak Sołectwo Koszarawa od nr 601 do nr 780
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipowej, 771 Lipowa stały Tak Część obszaru Sołectwa Lipowa: ulice: Lewa strona od granicy z Leśną-ulice: Brzeziny nr 1 - 115, Agrestowa, Radosna, Liryczna, Wspaniała, Piękna, Ładna, Urocza – strona lewa: nr 1 - 17, strona prawa: nr 2 - 10, Brzegi – strona lewa : nr 1 - 17, strona prawa : nr 2 - 14, Prawa strona od granicy z Leśną-ulice: Brzeziny nr 2 - 100, Borówkowa, Łagodna, Przyjemna, Miła, Wspólna, Przyjazna, Marzeń, Uczuciowa, Wesoła, Dobra, Rajska, Urokliwa, Cicha. Lewa strona w kierunku Hotelu Zimnik – ulice: Brzeziny-strona lewa nr 117 - 153, Urocza – strona lewa: nr 19 - 23 i strona prawa: nr 12 - 20, Brzegi – strona lewa : nr 19 - 39i strona prawa : nr 16 - 28, Zaciszna, Nastrojowa, Malownicza, Energiczna, Kryształowa, Grzybowa, Poziomkowa, Słoneczna-strona lewa nr 1 - 187, Gruszkowa, Jabłkowa, Ostrężynowa, Granatu, Kamieniec, Dzikiej Róży, Brukselkowa, Pistacjowa, Malinowa, Paprykowa, Limonkowa, Kaparowa, Truskawkowa, Szarotki, Jaski – strona lewa nr 1 - 35, Orzechowa, Mostowa. Prawa strona w kierunku Hotelu Zimnik – ulice: Brzeziny-strona prawa nr 102 - 122, Rodzinna, Kapryśna, Braterska, Romantyczna, Optymistyczna, Wyjątkowa, Wiejska – strona lewa nr 1 - 25 i strona prawa nr 2 - 38, Słoneczna – strona prawa nr 2 - 54, Spokojna, Cytrynowa, Jarmużowa, Owocowa, Pomarańczowa, Mandarynkowa, Migdałowa, Fasolkowa, Jaski – strona prawa nr 2 - 20, Polna, Turystyczna, Atrakcyjna oraz budynki o numerach porządkowych: 432, 651, 683, 749, 971, 1062, 1189, 1219, 1273, 1296, 1298, 1388, 1465, 1504, 1508, 1509, 1536 oraz przysiółki: Lipowa Góra nad Strażnicą, Lipowa Dolna od Strażnicy do granicy z Pietrzykowicami.
2 Zespół Szkolno Przedszkolny w Lipowej, 771 Lipowa stały Tak Część obszaru sołectwa Lipowa, przysiółki: Nadkościół, Podkościół, Puściny, Podlas, Banasie, Poddzielec, Bugaj.
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Leśnej, ul. Świetego Michała Archanioła 140 Leśna stały Tak Sołectwo Leśna.
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Twardorzeczce, ul. Widokowa 204 Twardorzeczka stały Tak Sołectwo Twardorzeczka.
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siennej, ul. Świętej Jadwigi Śląskiej 50 Sienna stały Nie Sołectwo Sienna.
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słotwinie, ul. Księdza Ferdynanda Sznajdrowicza 11 Słotwina stały Nie Sołectwo Słotwina.
7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrem, ul. Beskidzka 59 Ostre stały Tak Sołectwo Ostre.
1 Sala Sesyjna w Urzędzie Gminy, ul. Wspólna 24 Łękawica stały Tak Sołectwo Łękawica
2 Szkoła Podstawowa w Kocierzu Moszczanickim, ul. Beskidzka 56 Kocierz Moszczanicki stały Nie Sołectwo Kocierz Moszczanicki
3 Budynek komunalny, ul. Turystyczna 17 Kocierz Rychwałdzki stały Tak Sołectwo Kocierz Rychwałdzki
4 Szkoła Podstawowa w Okrajniku, ul. Żywiecka 82 Łękawica stały Nie Sołectwo Okrajnik oraz Sołectwo Łysina
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Łodygowicach, Piłsudskiego 121 Łodygowice stały Tak Sołectwo Łodygowice: Brzozowa, Dębowa, Górska, Grzybowa, Jagodowa, Jodłowa, Klonowa, Leśna, Muzyków, Myśliwska, Nowa, Piłsudskiego: nieparzyste: 141 - 185, 186 - 256, Różana, Skalna, Sosnowa, Stolarska, Stroma, Widok, Wierzbowa, Wrzosowa. Sołectwo Łodygowice: Agrestowa, Azaliowa, Beskidzka, Borowa, Bracka, Chabrowa, Cicha, Gościnna, Handlowa, Jaworowa, Kwiatowa, Łagodna, Mickiewicza, Pszczelarzy, Radosna, Stefana Batorego, Storczyków, Szczęśliwa, Tulipanowa, Wąska, Wesoła, Żywiecka: 1 - 69, nieparzyste: 71 - 85. Sołectwo Łodygowice: Asnyka, Błękitna, Grabowa, Habdasów, Jasna, Jesioniowa, Jutrzenki, Kalinowa, Kamienna, Kościelnych, Ks. A. Wąchala, Kubinów, Leszczynowa, Lipowa, Miła, Partyzantów, Piłsudskiego: nieparzyste: 79 - 103, 108 - 140, parzyste: 142 - 184, Plac Świętego Stanisława, Pochyła, Pod Groniem, Rzemieślnicza, Skośna, Staszica, Stokrotek, Świerkowa, Wajdów, Wspólna, Zielona
2 Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach, Plac Wolności 5 Łodygowice stały Tak Sołectwo Łodygowice: Ceglana: nieparzyste: 9 - 13, 14 - 19, parzyste: 20 - 22, Dobra, Konwaliowa, Malarska, Miodowa, Nowy Świat, Ogrodowa, Pod Grapą, Poziomkowa, Rodzinna, Słoneczna, Słowików, Spokojna, Strażacka, Truskawkowa, Wiśniowa, Żeromskiego, Żywiecka: parzyste: 70 - 150. Sołectwo Łodygowice: Aksamitna, Ceglana: 1 - 8, parzyste: 10 - 12, Ceramiczna, Dolna, Działkowa, Gajowa, Herbowa, Kalonka, Kasztanowa, Krótka, Kryształowa, Krzywa, Łączna, Malinowa, Mała, Na Stawach, Osiedlowa, Pod Kalną, Pogodna, Polna, Postępu Rolniczego, Przemysłowa, Szafirowa, Topolowa, Wichrowa, Wodna, Zgody, Żywiecka: parzyste: 152 - 216.
3 Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach, Plac Wolności 5 Łodygowice stały Tak Sołectwo Łodygowice: Akacjowa, Bukowa, Czysta, Księdza Marszałka: nieparzyste: 9 - 21, 22 - 73, Majowa, Orchidei, Orna, Osiedle na Porąbkach, Parkanowa, Piłsudskiego: nieparzyste: 57 - 77, parzyste: 84 - 106, Poprzeczna, Porąbki, Potok, Rolna, Romanówka, Sadowych, Spacerowa, Spadzista, Stokowa, Szarotek, Ślusarska, Tęczowa, Turystyczna, Widokowa, Wyzwolenia, Zjazdowa. Sołectwo Łodygowice: Bliska, Boczna, Bzowa, Cisowa, Dworcowa, Gminna, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Kaniów, Kolejowa, Magazynowa, Modra, Modrzewiowa, Niecała, Okrężna, Piękna, Piłsudskiego: 1 - 55, parzyste: 56 - 82: Pocztowa, Pod Torem, Prusa, Przejazdowa, Rzeczna, Samotna, Spółdzielców, Wilklinowa, Żwirowa, Żytnia, Żywiecka: nieparzyste: 87 - 181. Sołectwo Łodygowice: Cegielska, Glemieniec, Głogowa, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Kępa Kościelna, Koszykowa, Kręta, Królowej Jadwigi, Księdza Marszałka: 1 - 7, parzyste: 8 - 20, Młodych, Nad Żylicą, Ochota, Piastowska, Piekarska, Plac Wolności, Podzamcze, Prosta, Sportowa, Szewska, Tartaczna, Wiosenna, Zagrodowa, Za Browarem, Zdrojowa, Żywiecka; nieparzyste: 183 - 229.
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Biernej, Kopernika 34 Bierna stały Nie Sołectwo Bierna: Brzozowa, Chodnikowa, Cicha, Dębowa, Do Brzezin, Górska, Grabowa, Handlowa, Jana Pawła II, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kopernika, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Łęgowa, Maciejów, Malinowa, Modra, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Ogrodowa, Polna, Południowa, Porąbki, Rolnicza, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Strażacka, Stroma, Szewska, Szklarska, Szkolna, Topolowa, Turystyczna, Wąska, Wesoła, Widokowa, Więzików, Wilcza, Zielona.
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzeczu, Staszica 8 Zarzecze stały Tak Sołectwo Zarzecze: Beskidzka, Boczna, Chabrowa, Generała Sikorskiego, Graniczna, Handlowa, Harcerska, Jana Pawła II, Kardynała Wyszyńskiego, Kopernika, Koszykowa, Kościelna, Kręta, Kwiatowa, Łączna, Łęgowa, Nadbrzeżna, Na Kępie, Piastowska, Plażowa, Pogodna, Pokoju, Prosta, Różana, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Starowiejska, Staszica, Szczytowa, Szkolna, Turystyczna, Widokowa, Wilcza, Wspólna, Wypoczynkowa, Żeglarska, Żywiecka.
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzykowicach, Kościuszki 120 Pietrzykowice stały Nie Sołectwo Pietrzykowice: Asnyka, Bory, Cicha, Dojazdowa, Dworcowa, Górska, Graniczna, Kalonka, Kasztanowa, Kościuszki: parzyste: 2 - 114, Łączna, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowa, Objazdowa, Osiedlowa, Poprzeczna, Skośna, Szeroka, Świerkowa, Tapicerska, Wesoła: 191 - 235, Wielodroga: 1 - 21, Zdrojowa, Zielona, Żywiecka. Sołectwo Pietrzykowice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Długa, Gloński Potok, Głogowa, Gołębiowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kolorowa, Konwaliowa, Kościuszki: nieparzyste: 99 - 115, 116 - 175, Kręta, Leszczynowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Młodych, Osiedle Czarne, Osiedle Wierch Granic, Pocztowa, Różana, Rzepkowy Potok, Sadowa, Szczęśliwa, Szkolna, Wielodroga: 22 - 89, Wierzbowa.
7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Pietrzykowicach, Jana Pawła II 91 Pietrzykowice stały Nie Sołectwo Pietrzykowice: Adama Mickiewicza, Bracka, Bystra, Dziewiarska, Garażowa, Gościnna, Halna, Henryka Sienkiewicza, Jacka Kaczmarskiego, Jana Pawła II: nieparzyste: 135 - 153, 154 - 300, Jodłowa, Klonowa, Kościuszki: 176 - 226, Krokusowa, Łagodna, Miła, Miodowa, Nagietek, Orzechowa, Piękna, Poziomkowa, Prosta, Przemysłowa, Pszczela, Rolnicza, Rzeźnicza, Słoneczna, Stokrotek, Stroma, Szklarniowa, Warzywna, Wiśniowa, Zadolne. Sołectwo Pietrzykowice: Agrestowa, Boczna, Chałpnicza, Cisowa, Dębowa, Dobijówka, Dobra, Handlowa, Jagodowa, Jana Pawła II: 62 - 134, parzyste: 136 - 152, Jaworowa, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kalinowa, Krakusów, Księdza Nowaka, Łąkowa, Mała, Nad Kotliną, Narcyzowa, Pogodna, Południowa, Porzeczkowa, Poselska, Równa, Sikorek, Słowicza, Sołecka, Spacerowa, Spadowa, Spokojna, Stolarska, Strażacka, Szara, Turkusowa, Turystyczna, Widok, Witosa, Wspólna, Zagrodowa, Zarębki, Zgodna, Żrodlana, Żwirowa. Sołectwo Pietrzykowice: Bratkowa, Czysta, Działkowa, Gajowa, Głęboka, Hodowlana, Jabłoniowa, Jana Pawła II: 1 - 61, Jasna, Kierowców, Kościuszki: nieparzyste: 1 - 49, Krótka, Księdza Stojałowskiego, Księżycowa, Kwiatowa, Łęgowa, Nowa, Ogrodowa, Oliwkowa, Olszynowa, Orna, Polna, Promenada, Przelotowa, Przyjaciół, Radosna, Samotna, Sosnowa, Sucha, Wesoła: 111 - 189, Wrzosowa, Zbożowa, Zjazdowa.
1 Szkoła Podstawowa, ul. Dworcowa 3 Milówka stały Tak Sołectwo Milówka ul. Aleja Dobrej Matki, Aleja Golec uOrkiestry, Beskidzka, Czarna, Dworcowa, Feliksa Koczura, Górska, Graniczna, Jagiellońska 25 - 257, Kolonia Gruszkowa, Kolonia Prusów, Kolonia Zabawa, Krzywa, Księdza Ciszka, Lazurowa, Leszczynowa, Leśna, Łączna, Łęgowa, Miodowa, Nowa, Obrońców Ojczyzny, Ogrodowa, Partyzantów, Pawlusów, 1 - go Maja, Plac Quirinich, Pod Syberią, Potokowa, Rynkowa, Słoneczna, Sosnowa, Stroma, Szczotki, prof. St. Szczotki, Szkolna, Targowa, Tartaczna. Turystyczna, Tysiąclecia, Wąska, Wczasowa, Wesoła, Wichrowa, Widokowa, Wikliniarska, Wspólna, Zielona
2 Szkoła Podstawowa, ul. Dworcowa 3 Milówka stały Tak Sołectwo Milówka ul. Boczna, Brzozowa, Bukowa, Butorów, Caputów, Cicha, Dębowa, Długa, Garncarska, Generała Hallera, Głęboka, Grunwaldzka, Grzegorzków, Jagiellońska I - 24, Jana Kazimierza 2 - 127, Jasków, Jasna, Jodłowa, Kaflarska, Kałuża, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa 14 - 40, Kolonia Kępki, Krótka, Księdza Figuły, Ks. Fr. Bednarczyka, Kwiaty Polskie, Limbowa, Lipowa, Marszałka Piłsudskiego, Mostowa, Nad Borami, Na Kamieńcu, Parkowa, Piastowska, Piekarska, Piwowarska, Plac Wolności, Plażowa, Polna, Przemysłowa, Rzeczna, Skowronków, Sportowa, Szczotków, Świerkowa, Torowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wodna, Zacisze
3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamesznicy, ul. Sportowa 382 Kamesznica stały Tak Sołectwo Kamesznica ul. Bartkowa, Bednarska, Bukowa, Cerla, Cicha, Górna 265 - 701 i 733 - 869, Gronie, Jagodowa, Janoska, Jasna, Jodłowa, Kępki, Kolonia Wojtasówka, Koniakowska, Kuboski, Kwiatowa, Leśna, Łagodna, Łączna, Mostowa, Podcienie, Podgórska, Pod Jabłonie, Polna, Potokowa, Prosta, Rzeczna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Szwedów, Świerkowa, Walaśne, Wczasowa, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowa, Wzgórze, Zielona, Zjazdowa
4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy, ul. Parkowa 70 Kamesznica stały Nie Sołectwo Kamesznica ul. Beskidzka, Bugaj, Bźniok, Czerwińskie, Dworkowa, Głęboka, Głogowa, Górna 202 - 254 i 729 - 732, Jedności, Jesionowa, Kolonia Fajkówka, Krzywa, Malinowa, Modrzewiowa, Nowa, Objazdowa, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, Pocztowa, Poplaty, Sadowa, Spacerowa, Stawowa, Szkolna, Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Turystyczna, Wspólna, Ziołowa, Zorek
5 Szkoła Podstawowa w Szarem, 51 Szare stały Nie Sołectwo Szare
6 Szkoła Podstawowa w Nieledwi, ul. Górska 297 Nieledwia stały Tak Sołectwo Nieledwia
7 Szkoła Podstawowa w Lalikach, 365 Laliki stały Nie Sołectwo Laliki
1 Dom Wielofunkcyjny w Brzuśniku, 233 Brzuśnik stały Tak Obszar całego sołectwa Brzuśnik.
2 Dom Ludowy w Bystrej, 13 Bystra stały Nie Obszar całego sołectwa Bystra.
3 Szkoła Podstawowa im. Franciszka Polaka w Juszczynie, 275 Juszczyna stały Nie Obszar całego sołectwa Juszczyna.
4 Dom Ludowy w Przybędzy, 3 Maja 75 Przybędza stały Tak Obszar całego sołectwa Przybędza.
5 Strażnica OSP w Radziechowach, Główna 23 Radziechowy stały Tak Część sołectwa Radziechowy, od granicy sołectwa Wieprz do ulicy Piekarskiej i Słonecznej włącznie.
6 Przedszkole (góra) w Radziechowach, Św. Marcina 740 Radziechowy stały Nie Część sołectwa Radziechowy, od skrzyżowania z ul. Słoneczną do ul. Suchedla i ul. Kopiec włącznie.
7 Salka katechetyczna na plebanii w Wieprzu, Kościelna 680 Wieprz stały Nie Część sołectwa Wieprz, od ul. Sportowej i ul. Miodowej do "Figurów" i "Zarębka" włącznie.
8 Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu, Szkolna 800 Wieprz stały Tak Część sołectwa Wieprz, od granicy z Żywcem do ul. Szkolnej i ul. Borowej włącznie.
1 Budynek komunalny, 54a Rajcza stały Nie Sołectwo Rajcza od nr 1 do nr 89 oraz nr 455 i 457
2 Szkoła Podstawowa, Rynek 2 Rajcza stały Tak Sołectwo Rajcza od nr 90C do nr 495C (bez nr 455, 457, 468B) oraz ul. Wspólna
3 Szkoła Podstawowa, Rynek 2 Rajcza stały Tak Sołectwo Rajcza: nr 468B, od nr 496 do nr 545 oraz ulice: Do Soły, Górska, Ludowa, Parkowa, Polna, Rynek i Ujsolska.
4 Szkoła Podstawowa, 134b Rycerka Dolna stały Tak Sołectwo Rycerka Dolna
5 Szkoła Podstawowa, 183 Rycerka Górna stały Tak Sołectwo Rycerka Górna
6 Szkoła Podstawowa, 111 Sól stały Tak Sołectwo Sól
7 Świetlica Środowiskowa, 297 Sól-Kiczora stały Nie Sołectwo Sól-Kiczora
8 Szkoła Podstawowa, 2b Zwardoń stały Nie Sołectwo Zwardoń
1 Szkoła Podstawowa imienia Księdza Jana Twardowskiego, ul. Szkolna 1 Ślemień stały Tak wieś Ślemień
2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Żywiecka 38 Kocoń stały Tak wieś Kocoń
3 była Filia Szkoły Podstawowej, ul. Zakopiańska 59 Las stały Nie wieś Las
1 Urząd Gminy, ul. Wspólna 13 Świnna stały Tak CZĘŚĆ SOŁECTWA ŚWINNA, ul: Azalii, Brzozowa, Granicznik, Malownicza, Modrzewiowa, Nad Strumykiem, Na Skarpie, Piwniczna, Polna, Przemysłowa, Wałowa, Willowa, Wolności, Zacisze, Zgody, Żywiecka , Chatelówka, Jesienna, Kiełbasów, Komarnik, Lustrzana, Marzeń, Morwowa, Nad Kościołem, Osiedlowa, Panoramy, Przedszkolna, Przy Stoku, Spacerowa, Wspólna 1 - 16, 18 - 32 parzyste, Zachodnia, Zjazdowa , Jaworowa, Jodłowa, Jutrzenki, Kasztelańska, Krótka, Magnolii, Miodowa, Młodych, Nowa, Sosnowa, Stroma, Wierzbowa, Wspólna 17 - 33 nieparzyste, 34 - 162, 164 - 222 parzyste
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jerzego Kukuczki, ul. Jana Pawła II 15 Pewel Mała stały Nie SOŁECTWO PEWEL MAŁA
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. ks. Bronisława Markiewicza, ul. Krakowska 169 Pewel Ślemieńska stały Nie SOŁECTWO PEWEL ŚLEMIEŃSKA
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka, ul. Beskidzka 158 Trzebinia stały Tak SOŁECTWO TRZEBINIA
5 REMIZA OSP W RYCHWAŁDKU, ul. Szkolna 19 Rychwałdek stały Tak Sołectwo Rychwałdek
6 REMIZA OSP W PRZYŁĘKOWIE, ul. Wspólna 36 Przyłęków stały Nie SOŁECTWO PRZYŁĘKÓW Świnna ulice: Pielgrzymów, Pszeniczna, Wspólna OD 163 DO KOŃCA nieparzyste, OD 224 DO KOŃCA PARZYSTE, Żytnia
1 Szkoła Podstawowa, 95 Złatna stały Tak sołectwo Złatna
2 Szkoła Podstawowa, 68 Glinka stały Tak sołectwo Glinka
3 Dom Społeczności Lokalnej, 191a Soblówka stały Tak sołectwo Soblówka
4 Szkoła Podstawowa, ul. Księdza Prałata Piotrowskiego 6 Ujsoły stały Nie Sołectwo Ujsoły-ul. Targówek, Krótka, Królów, Kołodzieja, Spacerowa, Mostowa, Myśliwska, Nowa, Lachów, Graniczna, Wspólna, Ogrodowa, Polna, Słoneczna, Łęgowa, Pomietłów, Za Borem, Turystyczna, Stolarska, ul. Ks. Pr. Piotrowskiego-od granicy z gm. Rajcza do ul. Pasternik
5 Szkoła Podstawowa, ul. Księdza Prałata Piotrowskiego 6 Ujsoły stały Nie Sołectwo Ujsoły-ul. Pasternik, Danielki, Stara Poczta, Leśników, Św. Huberta, Widokowa, Topolowa, Dziedziców, Za Wodą, Sportowa, Bystra, Kotrysów, Letniskowa, Beskidzka, Gminna, Kwiatowa, Jasna, Górska, Rzeczna, Wesoła, Spokojna, Źródlana, Brzozowa, Nad Potokiem, Leśna, Cicha, Pod Lasem, Pod Groniem, Zielona, Ks. Dz. J. Pułki, ul. Ks. Pr. J. Piotrowskiego od ul. Beskidzkiej do ul. Stolarskiej.
1 Zespół Szkół Publicznych, ul. Szkolna 6 Cisiec stały Nie Obejmuje obszar sołectwa Cisiec: ulice: Borowa, Brzoskwiniowa, Doliny, Gajówka, Jutrzenki, Kępki, Kolorowa, Końcowa, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Letnia, Łagodna, Łęgowa, Łukowa, mjr Kazimierza Czarkowskiego, Modrzewiowa, Mokra, Ogrodowa, Polna, Pry-masa Stefana Wyszyńskiego (od 1 - do 147 i 149), Rolnicza, Równa, Sarnia, Spacerowa, Sportowa, Stroma, Trakt Cesarski (od 1 - do 46), Turystyczna, Wąska, Wczasowa, Widokowa, Wiosenna, Wodna, Wrzosowa, Za Groniem
2 Zespół Szkół Publicznych, ul. Szkolna 6 Cisiec stały Tak Obejmuje obszar sołectwa Cisiec: ulice: Agrestowa, Akacjowa, Brzegowa, Brzozowa Cicha, Cisowa, Głogowa, Grobla, Grzegorzków, Górska, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kolejowa, Konwaliowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Łączna, Łąkowa, Morelowa, Morwowa, Nad Potokiem, Osiedlowa, Owocowa, Pod Górę, Półkole, Prymasa Stefana Wyszyńskiego (od 148 - 150 oraz od 151 - do końca), Różana, Rzeczna, Słoneczna, Sołecka, Spokojna, Stawowa, Strażacka, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Trakt Cesarski (od 47 - do końca), Tynionka, Wesoła, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Zacisze
3 Szkoła Podstawowa, ul. Zielona 41 Węgierska Górka stały Tak Obejmuje obszar sołectwa Węgierska Górka: ulice: 3 Maja, Bukowina, Fryderyka Gawła, Kamienna, Kolejowa, Kolonia, Kopernika, Kościuszki (od 1 - do 8), kpr. Tomaszka, kpt. Semika, Legionów Polskich, Nad Sołą, Obrońców Węgierskiej Górki, Ogrodowa, Osiedle XX-lecia II RP, Plażowa, Partyzantów, Przemysłowa, Raczyńskiego, Wyspiańskiego, Wyzwolenia (od 30 - do końca), Wzgórze, Za torem, Zielona (od 1 - do 58).
4 OSP Węgierska Górka, ul. Kościuszki 19/A Węgierska Górka stały Nie Obejmuje obszar sołectwa Węgierska Górka: ulice: Fabryczna, Graniczna, Grobla, Kościuszki (od 9 - do końca), Masztowa, Nad Stawem, Osiedle Leśniczówka, Osiedle Wyzwolenia, Parkowa, Polna, Słoneczna, Stawowa, Wiśniowa, Wyzwolenia (od 1 - do 29), Zacisze, Zielona (od 59 do końca), Zielona Górna
5 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 6 Żabnica stały Nie Obejmuje obszar sołectwa Żabnica: ulice: Bukowina, Franciszkańska, Gajowa, Graniczna, Jesionowa, Klonowa, ks. Karola Śmiecha (od 1 - do 95 i od 96 - do 116 parzyste), Leszczynowa, Letnia, Lipowa, Łagodna, Malinowa, Objazdowa, Ogrodowa, Partyzantów, Pogodna, Prosta, Rowerowa, Skalna, Spacerowa, Strumykowa, Szeroka, Topolowa, Turystyczna, Wesoła, Wierzbowa, Wspólna
6 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 6 Żabnica stały Tak Obejmuje obszar sołectwa Żabnica: ulice: Baśniowa, Bednarska, Boracza, Bory, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Cisowa, Dadoki, Dębowa, Gminna, Górska, Halna, Jaśminowa, Jodłowa, Kamienna, Kępki, Kolonia, Konwaliowa, Kowalska, Kręta, Krótka, ks. Karola Śmiecha (od 97 - do 117 nieparzyste i od 118 do końca), Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Łączna, Łęgowa, Magazynowa, Milówki, Miła, Miodowa, Mostowa, Olchowa, Owocowa, Parkingowa, Płone, Pocztowa, Podjazdowa, Polna, Potokowa, Półkole, Rekreacyjna, Rolnicza, Różana, Rzeczna, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Stokowa, Strażacka, Stroma, Szkolna, Świerkowa, Wiązowa, Wiejska, Wiosenna, Wiśniowa, Wodospadowa, Wojtatówka, Wrzosowa, Wzgórze Zacisze, Zaporowa, Za Wodą, Zjazdowa, Źródlana
7 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Świetej Katarzyny 20 Cięcina stały Tak Obejmuje obszar sołectwa Cięcina: ulice: 3 Maja, Barwna, Bratków, Bukowa, Bystry Potok, Dębowa, Dworkowa, Dziedziców, Graniczna (od 1 - do 70), Grobla, Jana Pawła II, Jesionowa, Jodłowa, Juraszków, Klonowa, Kolejowa, Łąkowa, Mickiewicza, Nadbrzeżna, Niepodległości Polski, Ogrodowa, Pogodna, Pogórze, Pod Kopcem, Pszczelarska, Rzeczna, Słoneczna, Solany, Sosnowa, Spokojna, Szkolna, Świętego Floriana, Świętej Katarzyny (od 1 - do 33), Targowa, Topolowa, Wąska, Wesoła, Widokowa, Wiśniowa, Wspólna, Zacisze, Zarębek, Za Torem
8 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Świętej Katarzyny 20 Cięcina stały Nie Obejmuje obszar sołectwa Cięcina: ulice: Biegunów, Boczna, Brańków, Bystrzańska, Cicha, Fabisiów, Ficońka, Górska, Graniczna (od 71 - do końca), Kasztanowa, Kowali, Krótka, Kwiatowa, Laskowa, Leśna, Lipowa, Lipowskich, Młodych, Nad Leśniczówką, Prosta, Różana, Sadowa, Spacerowa, Świerkowa, Świętej Katarzyny (od 34 - do końca), Tęczowa, Turystyczna, Urocza, Wzgórze, Zdrojowa

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Żywiec 5 25 256 6 42
0.0000020000Nr 2 Świnna, Gilowice, Łękawica, Ślemień 4 18 063 6 36
0.0000030000Nr 3 Czernichów, Łodygowice, Lipowa 6 25 122 6 47
0.0000040000Nr 4 Jeleśnia, Koszarawa 3 12 905 6 30
0.0000050000Nr 5 Radziechowy Wieprz, Węgierska Górka 5 22 337 6 42
0.0000060000Nr 6 Rajcza, Ujsoły, Milówka 4 18 788 6 36
Podsumowanie 27 122 471 36 233

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 6 7 5 7 6 38
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 6 8 5 7 6 39
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 6 8 5 7 6 39
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 7 6 8 5 7 6 39
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO 7 6 8 5 7 6 39
20 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA 7 6 8 5 7 6 39

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 25 246 14 775 14 765 58.48% 0.05848
14 099 95.49% 0.09549
Tak
2 17 936 11 076 11 068 61.71% 0.06171
10 455 94.46% 0.09446
Tak
3 25 130 14 287 14 282 56.83% 0.05683
13 609 95.29% 0.09529
Tak
4 12 888 8 550 8 542 66.28% 0.06628
8 096 94.78% 0.09478
Tak
5 22 361 12 703 12 692 56.76% 0.05676
12 126 95.54% 0.09554
Tak
6 18 800 10 241 10 226 54.39% 0.05439
9 570 93.58% 0.09358
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 668 38 14.23% 0.01423
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 377 39 4.97% 0.00497
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 27 137 39 39.93% 0.03993
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO 11 645 39 17.14% 0.01714
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO 10 666 39 15.70% 0.0157
20 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA 5 462 39 8.04% 0.00804

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 668 38 3 14.23% 0.01423
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 377 39 0 4.97% 0.00497
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 27 137 39 15 39.93% 0.03993
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO 11 645 39 4 17.14% 0.01714
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO 10 666 39 5 15.70% 0.0157
Tak
20 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA 5 462 39 0 8.04% 0.00804
Nie

Rada Powiatu w Żywcu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KOŹLIK Michał Bogumił 886 6.28% 0.00628
Nie
1 4 2 LACH Bogumiła Grażyna 1 164 8.26% 0.00826
Tak
1 4 3 ZMACZYŃSKI Kazimierz 409 2.90% 0.0029
Nie
1 4 4 OLECHOWSKA - PAWEŁEK Małgorzata Maria 111 0.79% 0.00079
Nie
1 4 5 STOKŁOSA Karolina Katarzyna 140 0.99% 0.00099
Nie
1 4 6 KORCZAK Katarzyna Barbara 82 0.58% 0.00058
Nie
1 4 7 LABURDA Tomasz Krzysztof 59 0.42% 0.00042
Nie
1 5 1 GĘGA Lidia Maria 288 2.04% 0.00204
Nie
1 5 2 KLIŚ Robert Jerzy 200 1.42% 0.00142
Nie
1 5 3 BIEL Artur Maciej 123 0.87% 0.00087
Nie
1 5 4 KULCZYŃSKI Ryszard Stefan 83 0.59% 0.00059
Nie
1 5 5 GIBAS Aneta Agnieszka 75 0.53% 0.00053
Nie
1 5 6 WRZESZCZ Józef Paweł 28 0.20% 0.0002
Nie
1 5 7 MĄKINIA Barbara Ewa 53 0.38% 0.00038
Nie
1 10 1 MIDOR Adrian Kamil 1 921 13.63% 0.01363
Tak
1 10 2 WISIŃSKA-KURZ Maria Anna 628 4.45% 0.00445
Nie
1 10 3 PIETRASZEWSKA Marzena ANNA 752 5.33% 0.00533
Tak
1 10 4 GUMUŁCZYŃSKI Mirosław Jarosław 87 0.62% 0.00062
Nie
1 10 5 STASZKIEWICZ Mirosław 394 2.79% 0.00279
Nie
1 10 6 PINDEL Agata Maria 163 1.16% 0.00116
Nie
1 10 7 BIŁKO Tomasz Ireneusz 223 1.58% 0.00158
Nie
1 18 1 KOLANKO Robert 750 5.32% 0.00532
Nie
1 18 2 PIĄTEK Marcin Łukasz 139 0.99% 0.00099
Nie
1 18 3 GĘGA Monika Anna 155 1.10% 0.0011
Nie
1 18 4 RODAK Hubert Piotr 261 1.85% 0.00185
Nie
1 18 5 JAFERNIK Anna Elżbieta 168 1.19% 0.00119
Nie
1 18 6 GABRYEL Małgorzata Joanna 59 0.42% 0.00042
Nie
1 18 7 HYLIŃSKI Dariusz Andrzej 99 0.70% 0.0007
Nie
1 19 1 ZIELIŃSKI Andrzej Ryszard 864 6.13% 0.00613
Tak
1 19 2 SEWERYN Jacek Józef 1 538 10.91% 0.01091
Tak
1 19 3 REGEL Marek Piotr 599 4.25% 0.00425
Nie
1 19 4 URYŚ-KLIMA Maria Teresa 73 0.52% 0.00052
Nie
1 19 5 MROWIEC Andrzej Sylwester 286 2.03% 0.00203
Nie
1 19 6 IMIELSKA Małgorzata Maria 94 0.67% 0.00067
Nie
1 19 7 GRUSZKA Jolanta Bożena 226 1.60% 0.0016
Nie
1 20 1 KLIŚ Jerzy Roman 301 2.13% 0.00213
Nie
1 20 2 TULEJA Anna Ewa 59 0.42% 0.00042
Nie
1 20 3 SYJOTA Maciej 59 0.42% 0.00042
Nie
1 20 4 BARCIK Agata Barbara 98 0.70% 0.0007
Nie
1 20 5 MIODOŃSKI Jarosław Paweł 84 0.60% 0.0006
Nie
1 20 6 WOJTAS Krystyna Janina 59 0.42% 0.00042
Nie
1 20 7 PIĄTEK Szymon Bartłomiej 259 1.84% 0.00184
Nie
2 4 1 KANIA Krzysztof Ryszard 466 4.46% 0.00446
Nie
2 4 2 CZULAK Michał Zenon 623 5.96% 0.00596
Tak
2 4 3 SATŁAWA Barbara 231 2.21% 0.00221
Nie
2 4 4 GWIŻDŻ Magdalena Teresa 195 1.87% 0.00187
Nie
2 4 5 OMYŁA Paweł Andrzej 128 1.22% 0.00122
Nie
2 4 6 SZYMIK Stanisława Ewa 100 0.96% 0.00096
Nie
2 5 1 SATŁAWA Henryk 493 4.72% 0.00472
Nie
2 5 2 KRZAK Wioleta Justyna 46 0.44% 0.00044
Nie
2 5 3 MYŚLIWIEC-MROWIEC Aurelia Katarzyna 61 0.58% 0.00058
Nie
2 5 4 WITAS Anna Krystyna 21 0.20% 0.0002
Nie
2 5 5 STOKŁOSA Andrzej 49 0.47% 0.00047
Nie
2 5 6 JURASZ Władysław 19 0.18% 0.00018
Nie
2 10 1 GĄSIOREK Zbigniew Jan 1 778 17.01% 0.01701
Tak
2 10 2 POKUSA Maciej 992 9.49% 0.00949
Tak
2 10 3 WNĘTRZAK Bogusław Franciszek 853 8.16% 0.00816
Nie
2 10 4 MARSZAŁEK-HURA Jolanta 262 2.51% 0.00251
Nie
2 10 5 BARCIK Justyna Katarzyna 163 1.56% 0.00156
Nie
2 10 6 ZBOROWSKA Edyta Magdalena 81 0.77% 0.00077
Nie
2 18 1 KRZAK Mieczysław Adam 681 6.51% 0.00651
Tak
2 18 2 BIAŁEK Paulina Maria 88 0.84% 0.00084
Nie
2 18 3 KOTRYS Rafał Michał 435 4.16% 0.00416
Nie
2 18 4 WALATEK-STOKŁOSA Iwona Dorota 208 1.99% 0.00199
Nie
2 18 5 BUTOR Lucyna 127 1.21% 0.00121
Nie
2 18 6 KUDZIA Dariusz Paweł 366 3.50% 0.0035
Nie
2 19 1 KNAPEK Kazimierz Józef 503 4.81% 0.00481
Nie
2 19 2 MAŁYSIAK Jerzy Stanisław 222 2.12% 0.00212
Nie
2 19 3 SROKA Bronisław 107 1.02% 0.00102
Nie
2 19 4 TRZOP Anna Maria 77 0.74% 0.00074
Nie
2 19 5 CEBRAT Agata 239 2.29% 0.00229
Nie
2 19 6 KIJAS Wioleta Elżbieta 115 1.10% 0.0011
Nie
2 20 1 WĄTROBA Sławomir Stanisław 268 2.56% 0.00256
Nie
2 20 2 PIERLAK Bronisław Piotr 64 0.61% 0.00061
Nie
2 20 3 SROKA Barbara Helena 142 1.36% 0.00136
Nie
2 20 4 BUDYN Sławomir Andrzej 177 1.69% 0.00169
Nie
2 20 5 SATŁAWA Barbara Katarzyna 49 0.47% 0.00047
Nie
2 20 6 SAPIŃSKA Halina 26 0.25% 0.00025
Nie
3 4 1 KULEC Jacek Stanisław 822 6.04% 0.00604
Tak
3 4 2 MAZURKIEWICZ Teresa Małgorzata 193 1.42% 0.00142
Nie
3 4 3 BYSKO Barbara 232 1.70% 0.0017
Nie
3 4 4 BIEGUN Agata 207 1.52% 0.00152
Nie
3 4 5 ECIMOWICZ Łukasz Marcin 302 2.22% 0.00222
Nie
3 4 6 BĄK Cezary Maciej 48 0.35% 0.00035
Nie
3 4 7 BABIARZ Przemysław Daniel 144 1.06% 0.00106
Nie
3 5 1 KLIMCZAK Roman Włodzimierz 214 1.57% 0.00157
Nie
3 5 2 GRABOWSKI Zbigniew Jan 71 0.52% 0.00052
Nie
3 5 3 KRYCZKA Tomasz Jan 90 0.66% 0.00066
Nie
3 5 4 ŁATANIK Bronisław 37 0.27% 0.00027
Nie
3 5 5 MARSZAŁEK Grażyna Maria 38 0.28% 0.00028
Nie
3 5 6 MAŁYSZKO Krystyna Irena 31 0.23% 0.00023
Nie
3 5 7 WISŁA Elżbieta 64 0.47% 0.00047
Nie
3 5 8 MOC Marcin Michał 38 0.28% 0.00028
Nie
3 10 1 SYPTA Wiesław Józef 1 479 10.87% 0.01087
Tak
3 10 2 ROKITA Roman 1 103 8.10% 0.0081
Tak
3 10 3 JAKUBIEC Jadwiga 837 6.15% 0.00615
Tak
3 10 4 KOWALIK Tomasz Łukasz 417 3.06% 0.00306
Nie
3 10 5 TALIK Andrzej Marian 412 3.03% 0.00303
Nie
3 10 6 KNAPEK Stanisława 340 2.50% 0.0025
Nie
3 10 7 WOLNA Sabina Agata 257 1.89% 0.00189
Nie
3 10 8 GANCARCZYK Janusz Antoni 625 4.59% 0.00459
Nie
3 18 1 KUCHARCZYK Stanisław Wojciech 1 761 12.94% 0.01294
Tak
3 18 2 KUBALICA Danuta Elżbieta 319 2.34% 0.00234
Nie
3 18 3 WÓJTOWICZ Liliana Anna 136 1.00% 0.001
Nie
3 18 4 CENDER Marcin Jan 352 2.59% 0.00259
Nie
3 18 5 HARAT Wojciech 32 0.24% 0.00024
Nie
3 18 6 GĄSIOREK Franciszek 78 0.57% 0.00057
Nie
3 18 7 PASIERBEK Małgorzata Maria 44 0.32% 0.00032
Nie
3 18 8 CZULAK Anna 63 0.46% 0.00046
Nie
3 19 1 KNAPEK Marian Antoni 911 6.69% 0.00669
Tak
3 19 2 KOS Adam 500 3.67% 0.00367
Nie
3 19 3 WÓJCIK-MIRSKA Joanna 38 0.28% 0.00028
Nie
3 19 4 TLAŁKA Piotr Kazimierz 402 2.95% 0.00295
Nie
3 19 5 BARON Wanda 138 1.01% 0.00101
Nie
3 19 6 SIUDY Patrycjusz Grzegorz 50 0.37% 0.00037
Nie
3 19 7 PIETRASZKO Julia Maria 51 0.37% 0.00037
Nie
3 19 8 BIERNAT Mateusz Marek 35 0.26% 0.00026
Nie
3 20 1 KUFEL Piotr Paweł 225 1.65% 0.00165
Nie
3 20 2 JAGOSZ Adrian Grzegorz 221 1.62% 0.00162
Nie
3 20 3 BIELA Roman Paweł 90 0.66% 0.00066
Nie
3 20 4 CHOWANIEC Anna Barbara 36 0.26% 0.00026
Nie
3 20 5 MIDOR Jadwiga Stanisława 29 0.21% 0.00021
Nie
3 20 6 RODAK Iwona Katarzyna 32 0.24% 0.00024
Nie
3 20 7 WALUŚ Paweł 50 0.37% 0.00037
Nie
3 20 8 POWROŹNIK Leszek Piotr 15 0.11% 0.00011
Nie
4 4 1 WRZESZCZ Zdzisław Jerzy 258 3.19% 0.00319
Nie
4 4 2 SMAGOŃ Wiesław Andrzej 141 1.74% 0.00174
Nie
4 4 3 GOŁEK - KASPRZAK Beata Magdalena 165 2.04% 0.00204
Nie
4 4 4 PROSIANOWSKI Robert Marian 115 1.42% 0.00142
Nie
4 4 5 WIDUCH Angelina Ewelina 40 0.49% 0.00049
Nie
4 5 1 MROWIEC Józef 327 4.04% 0.00404
Nie
4 5 2 PINDEL Władysław 83 1.03% 0.00103
Nie
4 5 3 JANOSZEK Grzegorz 33 0.41% 0.00041
Nie
4 5 4 PONIKWIA Ewa Krystyna 31 0.38% 0.00038
Nie
4 5 5 BARABASZ Danuta Barbara 30 0.37% 0.00037
Nie
4 10 1 PAL Tadeusz Stanisław 1 436 17.74% 0.01774
Tak
4 10 2 HARĘŻA Halina 327 4.04% 0.00404
Nie
4 10 3 KUBICA Halina 1 099 13.57% 0.01357
Tak
4 10 4 HULBÓJ Danuta Maria 344 4.25% 0.00425
Nie
4 10 5 HABDAS Zenon Jan 175 2.16% 0.00216
Nie
4 18 1 DUCIN Ryszard 692 8.55% 0.00855
Nie
4 18 2 DYBEK Franciszek 846 10.45% 0.01045
Tak
4 18 3 WRÓBEL Janusz Wojciech 212 2.62% 0.00262
Nie
4 18 4 MAJDAK Małgorzata 138 1.70% 0.0017
Nie
4 18 5 ŁUKAŃKO Olga 149 1.84% 0.00184
Nie
4 19 1 WALUŚ Anna Elżbieta 177 2.19% 0.00219
Nie
4 19 2 MALEC Marian Kazimierz 69 0.85% 0.00085
Nie
4 19 3 URBANIEC Michał Łukasz 122 1.51% 0.00151
Nie
4 19 4 DYMANUS - GAUDYN Aleksandra Anna 13 0.16% 0.00016
Nie
4 19 5 ŻUREK Kamila 60 0.74% 0.00074
Nie
4 20 1 PINDEL Małgorzata 289 3.57% 0.00357
Nie
4 20 2 MAKUCH Marian 472 5.83% 0.00583
Nie
4 20 3 TOMASZEK Kazimierz 123 1.52% 0.00152
Nie
4 20 4 BRAŃKA Danuta 91 1.12% 0.00112
Nie
4 20 5 WÓJCIK Andrzej Wojciech 39 0.48% 0.00048
Nie
5 4 1 KULIŃSKI Stanisław Tadeusz 584 4.82% 0.00482
Nie
5 4 2 BOROWIK Elżbieta Barbara 134 1.11% 0.00111
Nie
5 4 3 CIEŚLIK Natalia Daria 97 0.80% 0.0008
Nie
5 4 4 SZCZEPANIAK Kazimierz 50 0.41% 0.00041
Nie
5 4 5 ZIĘTEK Aleksandra Wiktoria 107 0.88% 0.00088
Nie
5 4 6 ŚLĘZAK Zbigniew Jan 39 0.32% 0.00032
Nie
5 4 7 MIKA Barbara 192 1.58% 0.00158
Nie
5 5 1 HUTMAN-WILCZEK Bogusław 132 1.09% 0.00109
Nie
5 5 2 DZIEDZIC Anita Agnieszka 70 0.58% 0.00058
Nie
5 5 3 TETŁAK Henryk 59 0.49% 0.00049
Nie
5 5 4 MIODOŃSKI Zygmunt 26 0.21% 0.00021
Nie
5 5 5 KUMOREK Eugenia 11 0.09% 9.0E-5
Nie
5 5 6 ZAWADA Tomasz Józef 27 0.22% 0.00022
Nie
5 5 7 MAJDAK Bożena 92 0.76% 0.00076
Nie
5 10 1 WITKOWSKI Jan 1 684 13.89% 0.01389
Tak
5 10 2 SKRZYP Władysław Józef 1 399 11.54% 0.01154
Tak
5 10 3 KUPCZAK Anna 535 4.41% 0.00441
Nie
5 10 4 GLUZA Mieczysław 154 1.27% 0.00127
Nie
5 10 5 JURASZ Jadwiga 958 7.90% 0.0079
Tak
5 10 6 SZWED-DUDEK Anna Stanisława 215 1.77% 0.00177
Nie
5 10 7 BIŁKO Jacek 478 3.94% 0.00394
Nie
5 18 1 STOPKA Józef Janusz 1 591 13.12% 0.01312
Tak
5 18 2 WŁOCH Bogusława 150 1.24% 0.00124
Nie
5 18 3 MOCEK Agnieszka 166 1.37% 0.00137
Nie
5 18 4 MAŁKIŃSKA Jolanta 76 0.63% 0.00063
Nie
5 18 5 NOWAKOWSKA Magdalena 55 0.45% 0.00045
Nie
5 18 6 KUPCZAK Michał Józef 112 0.92% 0.00092
Nie
5 18 7 RYBARSKI Sebastian 133 1.10% 0.0011
Nie
5 19 1 JARCO Jacek Adam 503 4.15% 0.00415
Tak
5 19 2 SŁOWY Janusz Tomasz 466 3.84% 0.00384
Nie
5 19 3 ŚLEZIAK Jadwiga 381 3.14% 0.00314
Nie
5 19 4 LIZAK Stanisław 182 1.50% 0.0015
Nie
5 19 5 TLAŁKA Janina 110 0.91% 0.00091
Nie
5 19 6 SOBEL Małgorzata 216 1.78% 0.00178
Nie
5 19 7 NOWAK-WOJTYŁA Paulina Patrycja 16 0.13% 0.00013
Nie
5 20 1 TWARDYSKO Mirosław 440 3.63% 0.00363
Nie
5 20 2 KOSIEC Piotr 196 1.62% 0.00162
Nie
5 20 3 ZAJĄC Anna 130 1.07% 0.00107
Nie
5 20 4 STASICA Tomasz Andrzej 22 0.18% 0.00018
Nie
5 20 5 PAWLUS Jolanta Anna 64 0.53% 0.00053
Nie
5 20 6 KUCHEJDA Jadwiga 33 0.27% 0.00027
Nie
5 20 7 JURASZEK Adam Lucjan 41 0.34% 0.00034
Nie
6 4 1 RACHWAŁ Małgorzata 364 3.80% 0.0038
Nie
6 4 2 GAWRYOŁEK Bernadeta 340 3.55% 0.00355
Nie
6 4 3 SZCZOTKA Agnieszka 237 2.48% 0.00248
Nie
6 4 4 KOCHUTEK Tadeusz Piotr 73 0.76% 0.00076
Nie
6 4 5 KLEINERT Mateusz Krystian 79 0.83% 0.00083
Nie
6 4 6 POLAK Józef 111 1.16% 0.00116
Nie
6 5 1 GWIZDOŃ Piotr Andrzej 151 1.58% 0.00158
Nie
6 5 2 RODAK Dagmara Sylwia 25 0.26% 0.00026
Nie
6 5 3 TETŁAK Arkadiusz Henryk 29 0.30% 0.0003
Nie
6 5 4 MOZOL Małgorzata Teresa 39 0.41% 0.00041
Nie
6 5 5 HUTYRA-POLAK Paulina Maria 33 0.34% 0.00034
Nie
6 5 6 SZCZOTKA Tadeusz Antoni 57 0.60% 0.0006
Nie
6 10 1 KALATA Andrzej Jerzy 1 999 20.89% 0.02089
Tak
6 10 2 IWANEK Adam 890 9.30% 0.0093
Tak
6 10 3 KOTRYS Jacek Jerzy 574 6.00% 0.006
Nie
6 10 4 LEGIERSKA Aleksandra 807 8.43% 0.00843
Tak
6 10 5 ROMANOWSKA Karina Anna 205 2.14% 0.00214
Nie
6 10 6 OMIATACZ Jolanta 91 0.95% 0.00095
Nie
6 18 1 FICOŃ Jan 257 2.69% 0.00269
Nie
6 18 2 WOREK Józef Wojciech 535 5.59% 0.00559
Nie
6 18 3 GREŃ Irena Czesława 51 0.53% 0.00053
Nie
6 18 4 KUBIESA Teresa 63 0.66% 0.00066
Nie
6 18 5 FUŁAT Józef 46 0.48% 0.00048
Nie
6 18 6 KARCZUGA Barbara 52 0.54% 0.00054
Nie
6 19 1 RYBARSKI Grzegorz 787 8.22% 0.00822
Tak
6 19 2 LACH Andrzej 221 2.31% 0.00231
Nie
6 19 3 KOSIŃSKA Małgorzata Irena 101 1.06% 0.00106
Nie
6 19 4 BUŁKA Andrzej 59 0.62% 0.00062
Nie
6 19 5 SZATANIK Stanisława Danuta 26 0.27% 0.00027
Nie
6 19 6 KĄKOL Katarzyna 89 0.93% 0.00093
Nie
6 20 1 PYTEL Tadeusz 520 5.43% 0.00543
Nie
6 20 2 BURY Mariusz Marek 200 2.09% 0.00209
Nie
6 20 3 KRUCZYŃSKA Róża 79 0.83% 0.00083
Nie
6 20 4 PYTEL Iwona Beata 37 0.39% 0.00039
Nie
6 20 5 WRĘŻEL Danuta Lidia 56 0.59% 0.00059
Nie
6 20 6 FIEDOR Tadeusz 287 3.00% 0.003
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Żywiecki - ogółem 16 258 220 151 535 122 471 106 14 1
Gminy ogółem 15 231 214 151 535 122 471 106 14 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 30 656 25 256 20 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 14 210 210 120 879 97 215 86 14 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 36 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 26 1
Ogółem 62 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 233 109 47% 124 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 175 77 44% 98 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 524 154 29% 370 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 34 4 12% 30 88%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 5 2 40% 3 60%
Ogółem 932 340 36% 592 64%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 48 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 49 49 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 48 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 52 53 52
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 53 51 55
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 68 29 43% 39 57%
30-39 165 67 41% 98 59%
40-59 486 171 35% 315 65%
60+ 213 73 34% 140 66%
Ogółem 932 340 36% 592 64%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 7 0 0% 7 100%
40-59 21 6 29% 15 71%
60+ 10 0 0% 10 100%
Ogółem 39 6 15% 33 85%