Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 160 998
Wyborców 128 699
Obwodów 92
  • Wybory do Rady Powiatu Bielskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto szczyrkMiasto Szczyrk 4 15 15 27 27
gmina bestwinaGmina Bestwina 6 15 15 23 23
gmina buczkowiceGmina Buczkowice 6 15 15 34 34
miasto czechowice-dziedziceMiasto Czechowice-Dziedzice 23 3 21 12 105
gmina jasienicaGmina Jasienica 19 3 21 4 35
gmina jaworzeGmina Jaworze 3 15 15 30 30
gmina kozyGmina Kozy 5 15 15 51 51
gmina porazbkaGmina Porąbka 8 15 15 31 31
gmina wilamowiceGmina Wilamowice 8 15 15 30 30
gmina wilkowiceGmina Wilkowice 10 15 15 44 44

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Szczyrku, ul. Szkolna 9 Szczyrk stały Nie Ulice: Beskidzka, Bławatków, Bratków, Deptak Nad Żylicą, Dworcowa, Chabrów, Graniczna, Godziszczańska, Jasna, Jaśminowa, Kampingowa, Klimczoka, Kolorowa, Krokusów, Krótka, Kwiatowa, Miodowa, Narcyzów, Ogrodowa, Orla, Plażowa, Pod Brzeziną, Południowa, Radosna, Różana, Skalista, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Stokrotek, Szczytowa, Szkolna, Turystyczna, Wczasowa, Woźna, Wypoczynkowa, Zdrowia, Zielona, Osiedla: Bieniatka, Skalite, Więzikówka
2 Urząd Miejski w Szczyrku, ul. Beskidzka 4 Szczyrk stały Tak Ulice: Bukowa, Cicha, Grzybowa, Górska, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskółcza, Jeżynowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Letniskowa, Leśna, Lipowa, Mysliwska P 2 - 58A, N 1 - 25, Pasterska, Poziomkowa, Przedwiośnie, Saneczkowa, Sasanek, Skowronków, Słowików, Śnieżna, Stroma, Szpaków, Uzdrowiskowa, Willowa, Wrzosowa, Osiedla: Beskid, Kazimierula, Podmagura, Zapalenica
3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Szczyrku, ul. Myśliwska 154 Szczyrk stały Nie Ulice: Akacjowa, Cisowa, Gajowa, Dębowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Myśliwska P 60 - 168, N 27 - 151, Olchowa, Orzechowa, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Osiedla: Hondraski
4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Szczyrku, ul. Myśliwska 154 Szczyrk stały Tak Ulice: Góralska, Grabowa, Halna, Malinowa, Narciarska, Olimpijska, Ondraszka, Salmopolska, Skrzyczeńska, Widokowa, Wiślańska, Zawodzie, Zwalisko, Osiedla: Czyrna, Kotarz, Malinów, Migdalskie, Młaki, Pośredni, Za Hańderką
1 Dom Strażaka, ul. Kościelna 41 Bestwina stały Nie Buczyna, Dolna, Gen. Hallera, Gen. Kustronia, Gen. Sikorskiego, Godynia, Gołębnik, Gospodarska, Graniczna, Kościelna, Ludowa, Mjr. Sucharskiego, Młyńska, Ogrodnicza, Okrężna, Plebańska, Pod Magówką, Podkępie, Polna, Rzeczna, Sokołów, Spokojna, Starowiejska, Widokowa, Wielodroga, Witosa, Zacisze, Zaułek, prawa strona ul. Krakowskiej od nr 2 do granicy sołectwa (numery parzyste) oraz lewa strona ul. Krakowskiej od nr 7 do skrzyżowania z ul. Janowicką (numery nieparzyste), lewa strona ul. Janowickiej do granicy sołectwa (numery nieparzyste)
2 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 11 Bestwina stały Tak Akacjowa, Bestwińska, Bialska, Brzozowa, Chabrowa, Cyprysowa, Górska, Groszkowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kąty, Konopnickiej, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Maków, Obca, Odległa, Ofiar Wojny, Podleska, Podzamcze, Pogodna, Prusa, Sienkiewicza, Sosnowa, Studziennik, Szkolna, Świerkowa, Wydrzyniec, Zielona, prawa strona ul. Janowickiej do granicy sołectwa (numery parzyste), lewa strona ulicy Krakowskiej od nr 95 do nr 181 (numery nieparzyste)
3 Szkoła Podstawowa, ul. Dworkowa 3 Bestwinka stały Tak Obwód głosowania stanowi sołectwo Bestwinka
4 Szkoła Podstawowa, ul. Korczaka 2 Janowice stały Nie Obwód głosowania stanowi sołectwo Janowice
5 Szkoła Podstawowa, ul. Batalionów Chłopskich 15 Kaniów stały Nie Batalionów Chłopskich, Czechowicka, Dębowa, Dworska, Firganka, Furczyka, Gawlików, Hamerlaka, Jagodowa, Krzywolaków, Ks. Wieczorka, Kóski, Ludowa, Malinowa, Młyńska, Modra, Myśliwska, Olchowa, Poziomkowa, Rogowa, Rybacka, Żwirowa
6 Szkoła Podstawowa, ul. Batalionów Chłopskich 15 Kaniów stały Tak Bażancia, Bociania, Dankowicka, Głębokie, Grobel Borowa, Jawiszowicka, Jemioły, Łabędzia, Mirowska, Nad Łękawką, Parkowa, Podpolec, Sarnia, Słoneczna, Sosnowicka, Stawowa, Św. Floriana, Torowa, Wiślana, Witosa, Zgody
1 Urząd Gminy (Biblioteka), ul. Lipowska 730 Buczkowice stały Nie Część sołectwa Buczkowice Buczkowice góra:-od granicy Szczyrku, ul. Widokowej do ul. Strażackiej i Cisowej włącznie,-ul. Wyzwolenia do budynku nr 554 i remizy OSP włącznie,-ul. Jama,-od granicy Szczyrku do ul. Tęczowej i Modrzewiowej włącznie,-ul. Lipowska do budynku nr 463 włącznie.
2 Urząd Gminy (Sala Posiedzeń), ul. Lipowska 730 Buczkowice stały Tak Część sołectwa Buczkowice Buczkowice dół:-ul. Wyzwolenia od budynku nr 554 i remizy OSP do granicy Rybarzowic,-ul. Bór,-od ul. Tęczowej i Modrzewiowej do granicy Rybarzowic i Godziszki,-"Pod Godziszką".
3 Szkoła Podstawowa (Świetlica), ul. Beskidzka 108 Rybarzowice stały Tak Część sołectwa Rybarzowice Rybarzowice góra:-od granicy Buczkowic do ul. Szkolnej i Słonecznej włącznie,-od granicy Buczkowic do ul. Grabowej włącznie.
4 Szkoła Podstawowa (Sala Lekcyjna Nr 3), ul. Beskidzka 108 Rybarzowice stały Tak Część sołectwa Rybarzowice Rybarzowice dół:-od ul. Kościelnej do granicy Łodygowic,-od cmentarza do granicy Łodygowic.
5 Szkoła Podstawowa (Świetlica), ul. Beskidzka 29 Godziszka stały Nie Sołectwo Godziszka Godziszka-cała wieś.
6 Szkoła Podstawowa (Sala Lekcyjna Nr 1), ul. Widokowa 59 Kalna stały Nie Sołectwo Kalna Kalna-cała wieś.
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Polna 33 Czechowice-Dziedzice stały Tak Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Renardowice": ul. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO, ul. JANA BRZECHWY, ul. JULIANA FAŁATA, ul. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, ul. GÓRNA, ul. WOJCIECHA KOSSAKA, ul. STANISŁAWA LIGONIA, ul. JÓZEFA LOMPY, ul. ŁAGODNA, ul. MIECZYSŁAWA MICHAŁOWICZA, ul. GUSTAWA MORCINKA, ul. POGODNA, ul. POLNA od nr 7 do końca nieparzyste i od nr 6 do końca parzyste, ul. LEOPOLDA STAFFA, ul. SZKOLNA od nr 53 do końca nieparzyste, ul. WĘGLOWA od nr 24 do nr 50 parzyste, ul. STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA, ul. JÓZEFA WYBICKIEGO.
2 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Węglowa 54 Czechowice-Dziedzice stały Tak Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Renardowice": ul. BAJECZNA, ul. BRACI SOFKÓW, ul. DZIAŁKOWA, ul. GOŁĘBIA, ul. HOŻA, ul. JASNA, ul. MARCINA KASPRZAKA, ul. KRÓLOWEJ JADWIGI, ul. LISZKI, ul. JACKA MALCZEWSKIEGO, ul. STEFANA OKRZEI, ul. WŁADYSŁAWA ORKANA, ul. RÓWNA, ul. SŁONECZNA, ul. SZKOLNA od nr 44 do końca parzyste, ul. ŚWIĘTEJ BARBARY, ul. TOPOLOWA, ul. ROMUALDA TRAUGUTTA od nr 35 do końca nieparzyste i od nr 84 do końca parzyste, ul. WĘGLOWA od nr 17 do nr 61 nieparzyste i od nr 52 do nr 58 parzyste, ul. PIOTRA WYSOCKIEGO, ul. ŻUŻLOWA.
3 Zespół Szkół Specjalnych Nr 4, Nad Białką 1e Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Barbara": ul. AGRESTOWA, ul. BOCZNA, ul. GÓRNICZA od nr 31 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, ul. JEŻYNOWA, ul. KAROLINKI, ul. MALINOWA, ul. NAD BIAŁKĄ, ul. NAD WISŁĄ, ul. PORZECZKOWA, ul. POZIOMKOWA, ul. JÓZEFA RUMANA, ul. TĘCZOWA, ul. ROMUALDA TRAUGUTTA od nr 66 do nr 82 parzyste, ul. TRUSKAWKOWA, ul. WĘGLOWA od nr 63 do końca nieparzyste i od nr 60 do końca parzyste.
4 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych, ul. Romualda Traugutta 11 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Barbara": ul. DOLNA, ul. MICHAŁA DRZYMAŁY, rondo św. FLORIANA, ul. BARTOSZA GŁOWACKIEGO, ul. GOŚCINNA, ul. GÓRNICZA od nr 1 do nr 29 nieparzyste i od nr 2 do nr 12 parzyste, ul. GRABOWICKA, ul. KANIOWSKA, ul. PIONKOWA od nr 14 do końca parzyste i od nr 17 do końca nieparzyste, ul. PRZEJŚCIOWA, ul. SADOWA, ul. ROMUALDA TRAUGUTTA od nr 2 do nr 64 parzyste, ul. WIEJSKA.
5 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych, ul. Romualda Traugutta 11 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Północ": ul. ADAMA ASNYKA, ul. BACHOREK, ul. DANUTY BADUSZKOWEJ, ul. JANA KASPROWICZA, ul. ANDRZEJA KRZANOWSKIEGO, ul. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, ul. KAZIMIERZA PRZERWY TETMAJERA, ul. ROMUALDA TRAUGUTTA od nr 1 do nr 33 nieparzyste.
6 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Szkolna 6 Czechowice-Dziedzice stały Tak Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Północ": ul. CMENTARNA, ul. FRANCUSKA, ul. ALEKSANDRA FREDRY, ul. HUTNICZA, ul. JANA KOCHANOWSKIEGO, ul. LEGIONÓW od nr 1 do nr 19 nieparzyste i od nr 2 do nr 4 parzyste, ul. TEOFILA ALEKSANDRA LENARTOWICZA, ul. JANA MATEJKI, ul. GABRIELA NARUTOWICZA, ul. CYPRIANA KAMILA NORWIDA, ul. POLNA od nr 1 do nr 5 nieparzyste i od nr 2 do nr 4 parzyste, ul. RADOSNA, ul. MIKOŁAJA REJA, ul. HRABIEGO RENARDA, ul. STANISŁAWA STASZICA, ul. SZKOLNA od nr 1 do nr 51 nieparzyste i od nr 2 do nr 42 parzyste, ul. WĘGLOWA od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 22 parzyste, ul. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, ul. ZACHODNIA, ul. Źródlana.
7 Strażnica OSP "Dziedzice", ul. Strażacka 1 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, Osiedle "Dziedzice": ul. ASTRÓW, ul. CZYSTA, ul. GRABOWIEC, ul. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, ul. KAROLA KLIMESZA, ul. KOLISTA, ul. KSIĘŻA GROBEL, ul. LEGIONÓW od nr 21 do nr 81 nieparzyste i od nr 6 do nr 54 parzyste, ul. LEŚNA, ul. ŁĘŻNA, ul. KAROLA MIARKI, ul. OCHODZKA, ul. PIASTA, ul. PAWŁA STALMACHA, ul. STRAŻACKA, ul. LUDWIKA WARYŃSKIEGO, ul. WENECKA, ul. WIERZBOWA, ul. WIŚLANA.
8 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Marii Konopnickiej 9 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Centrum": ul. CHAŁUPNICZA, ul. FRYDERYKA CHOPINA, ul. DOJAZDOWA, ul. KOLEJOWA, ul. MARII KONOPNICKIEJ, ul. EUGENIUSZA KOPCIA, ul. JANUSZA KORCZAKA, ul. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, ul. LEGIONÓW od nr 83 do nr 91 nieparzyste i od nr 56 do nr 88 parzyste, rondo WÓJTA DZIEDZIC JÓZEFA MACHALICY, ul. ADAMA MICKIEWICZA, ul. MŁYŃSKA, ul. STANISŁAWA MONIUSZKI, ul. NIEPODLEGŁOŚCI od nr 2 do nr 26 parzyste, Ul. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO, ul. Marszałka JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, ul. POCHYŁA, ul. JULIUSZA SŁOWACKIEGO od nr 1 do nr 11 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, ul. SMOLNA, ul. JANA SOBIESKIEGO od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 34 parzyste, rondo SOLIDARNOŚCI, ul. STAWOWA od nr 1 do nr 39 nieparzyste i od nr 2 do nr 68 parzyste, ul. SZARYCH SZEREGÓW, ul. TARGOWA, pl. Targowy, ul. HENRYKA WIENIAWSKIEGO, ul. WODNA od nr 1 do nr 29 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste, pl. WOLNOŚCI, ul. ZACISZE, ul. ZIELONA.
9 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Klasztorna 21 Czechowice-Dziedzice stały Tak Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Centrum": ul. BRATERSKA, ul. BRATNIA, ul. DOŻYNKOWA, ul. JAGIELLOŃSKA od nr 5 do końca nieparzyste i od nr 6 do końca parzyste, ul. KLASZTORNA od nr 23 do końca nieparzyste i od nr 18 do końca parzyste, ul. LEGIONÓW od nr 93 do nr 121 nieparzyste, ul. LIGOCKA, ul. MARZANNY, ul. MAZAŃCOWICKA od nr 1 do nr 31 nieparzyste i od nr 2 do nr 20 parzyste, ul. SOBÓTKI, ul. SPOKOJNA, ul. STAWOWA od nr 41 do nr 73 nieparzyste i od nr 70 do nr 100 parzyste, ul. KAROLA SZYMANOWSKIEGO, al. ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI, ul. WIANKOWA, ul. WODNA od nr 31 do nr 45 nieparzyste i od nr 20 do nr 56 parzyste.
10 Strażnica OSP "Czechowice", ul. Norberta Barlickiego 24 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Lesisko": ul. KSIĘDZA JANA NEPOMUCENA BARABASZA, ul. BRACI KOŹBÓW, ul. JAGIELLOŃSKA od nr 1 do nr 3 nieparzyste i od nr 2 do nr 4 parzyste, ul. KLASZTORNA od nr 1 do nr 21 nieparzyste i od nr 2 do nr 16 parzyste, ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, ul. KRÓTKA, ul. NIEPODLEGŁOŚCI od nr 25 do końca nieparzyste i od nr 28 do końca parzyste, ul. OGRODOWA, ul. ALEKSANDRA PUSZKINA, ul. KSIĘDZA PIOTRA SKARGI, ul. JANA SOBIESKIEGO od nr 17 do końca nieparzyste i od nr 36 do końca parzyste, rondo SYBIRAKÓW, ul. WESOŁA, rondo ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ I NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH
11 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Studencka 2 Czechowice-Dziedzice stały Tak Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Lesisko": ul. NORBERTA BARLICKIEGO, ul. BOLESŁAWA CHROBREGO, pl. JANA PAWŁA II, ul. HUGONA KOŁŁĄTAJA, ul. NIEPODLEGŁOŚCI od nr 1 do nr 23 nieparzyste, ul. PARKOWA, ul. BOLESŁAWA PRUSA od nr 1 do nr 23 nieparzyste i od nr 2 do 30 parzyste, ul. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA, ul. HENRYKA SIENKIEWICZA, ul. JULIUSZA SŁOWACKIEGO od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 12 do końca parzyste, ul. STUDENCKA, ul. TOWAROWA, ul. STEFANA ŻEROMSKIEGO, rondo Żołnierzy Niezłomnych, ul. ŻWIRKI I WIGURY.
12 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Ignacego Łukasiewicza 37 Czechowice-Dziedzice stały Tak Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, Osiedle "Tomaszówka": ul. CHŁODNA, ul. DĘBOWA, ul. FALISTA, ul. JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, ul. LEGIONÓW od nr 123 do nr 187 nieparzyste, ul. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, ul. ŁUKOWA, ul. MARIANKI, ul. PIONKOWA od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 12 parzyste, ul. BOLESŁAWA PRUSA od nr 25 do końca nieparzyste i od nr 32 do końca parzyste, ul. SZWAJCARSKA DOLINA, ul. ŚLEPA, ul. WĄSKA, ul. ZABIELE.
13 Przedszkole Publiczne Nr 3, ul. Junacka 2 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Południe": ul. BESTWIŃSKA, ul. BRZOZOWA, ul. DWORCOWA, ul. JASTRZĘBIA, ul. JODŁOWA, ul. JUNACKA, ul. KASZTANOWA, ul. KLONOWA, ul. KOMOROWICKA, ul. KRUPNICZA, ul. KWIECISTA, ul. LEGIONÓW od nr 189 do końca nieparzyste, ul. NAD MŁYNÓWKĄ, ul. OLSZYNA, ul. ELIZY ORZESZKOWEJ, ul. PIĘKNA, ul. POCZTOWA, ul. PODWALE, ul. PROSTA, ul. ROBOTNICZA, ul. ROLNA, ul. RZECZNA, ul. WŁÓKIENNICZA.
14 Strażnica OSP "Lipowiec", ul. Zamkowa 74 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Południe": ul. AGAWY, ul. CHABROWA, ul. CHMIELNA, ul. FIOŁKOWA, ul. HIACYNTÓW, ul. JAŚMINOWA, ul. KAMIONKA, ul. KONWALII, ul. KRĘTA, ul. KROKUSÓW, ul. KRZYWA, ul. LAUROWA, ul. LEGIONÓW od nr 190 do końca parzyste, ul. LIPOWSKA od nr 1 do końca nieparzyste, ul. KOSTKI NAPIERSKIEGO, ul. ORCHIDEI, ul. PODLARYSZ, ul. PRZEBIŚNIEGÓW, ul. RÓŻANA, ul. STORCZYKÓW, ul. ŚWIERKOWICKA, ul. TERENOWA, ul. TULIPANÓW, ul. WILCZA, ul. WRZOSOWA, ul. ZAWIŁA.
15 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Lipowska 26 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Południe": ul. BAŻANTÓW, ul. BUKOWA od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 20 do końca parzyste, ul. CICHA od nr 25 do końca nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste, ul. CICHY KĄCIK, ul. CIENISTA od nr 9 do końca nieparzyste i od nr 8 do końca parzyste, ul. DROZDÓW, ul. DZIĘCIOŁÓW, ul. JASKÓŁCZA, ul. KANARKÓW, ul. KRUCZA, ul. KUKUŁCZA, ul. LEGIONÓW od nr 138 do nr 188 parzyste, ul. LIPOWSKA od nr 2 do końca parzyste, ul. NOWA, ul. OLIWNA, ul. PARTYZANTÓW, ul. PASIEKI, ul. PAWIA, ul. PUSZCZYKÓW, ul. SIKOREK, ul. SŁOWICZA, ul. SOKOLA, ul. SOSNOWA, ul. SOWIA, ul. SPÓŁDZIELCZA, ul. SZAFRANÓW, ul. ZAMKOWA od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 16 do końca parzyste, ul. ŻURAWIA.
16 Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 1, ul. Chłopska 70 Czechowice-Dziedzice stały Nie Granice obwodu: miasto Czechowice-Dziedzice, Osiedle "Czechowice Górne": ul. AKACJOWA, ul. BRZEZINY, ul. BUKOWA od nr 1 do nr 19 nieparzyste, ul. CHŁOPSKA, ul. CICHA od nr 1 do nr 23 nieparzyste i od nr 2 do nr 28 parzyste, ul. Cienista od nr 1 do nr 7 nieparzyste i od nr 2 do nr 6 parzyste, ul. CIERNISTA, ul. DO GAJÓWKI, ul. MIKOŁAJA KOPERNIKA, ul. KOŚCIELNA, ul. HRABIEGO KOTULIŃSKIEGO, ul. LEGIONÓW od nr 90 do nr 136 parzyste, ul. LIPOWA, ul. MAZAŃCOWICKA od nr 33 do granicy z Sołectwem Ligota nieparzyste i od nr 22 do granicy z Sołectwem Ligota parzyste, ul. MYŚLIWSKA, ul. PŁASKA, ul. PODKĘPIE, ul. PODRAJSKA, ul. POKREWNA, ul. POTOCZNA, ul. POTOK, ul. PRZEŁĘCZNA, ul. RAJSKA, ul. SĄSIEDZKA, ul. SMOCZA, ul. STAROWIEJSKA, ul. STAWOWA od nr 75 do końca nieparzyste i od nr 102 do końca parzyste, ul. STROMA, ul. SZUWARY, ul. ŚWIĘTEGO HUBERTA, ul. WAŁOWA, ul. WIEWIÓRCZA, ul. WODNA od nr 47 do końca nieparzyste i od nr 58 do końca parzyste, ul. ZAJĘCZA, ul. ZAMKOWA od nr 1 do nr 11 nieparzyste i od nr 2 do nr 14 parzyste, ul. ZAPLECZE, ul. ZAWODZIE, ul. ZBIJOWSKA, ul. ŻBIKA.
17 Szkoła Podstawowa, ul. Karola Pytla 1 Zabrzeg stały Tak Granice obwodu: Gmina Czechowice-Dziedzice, część Sołectwa Zabrzeg: ul. BRATKÓW, ul. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, ul. BRZOSKWINIOWA, ul. CZEREŚNIOWA, ul. DO ZAPORY nr parzyste, ul. GILÓW, ul. IŁOWNICKA, ul. JABŁONIOWA, ul. KSIĘDZA KAROLA JANOSZKA. ul. KAROLA KLIMESZA, ul. KŁOSOWA, ul. WOJCIECHA KORFANTEGO, ul. KWIATOWA, ul. KSIĘDZA JÓZEFA LONDZINA, ul. ŁĄKOWA, ul. MAKOWA, ul. MORWOWA, ul. MOSTOWA, ul. NADWIŚLAŃSKA, ul. OBJAZDOWA, ul. OBLASKA, ul. OCHODZKA, ul. ORZECHOWA, ul. OWOCOWA, ul. POD JAZEM, ul. POŁUDNIOWA, ul. PORANNA, ul. SIENNA, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO nr nieparzyste, ul. ŚLIWKOWA, ul. ŚWIERKLOCZ, al. ŚWIĘTEJ ELŻBIETY, ul. LUDWIKA WARYŃSKIEGO, ul. WIECZORNA, ul. WIŚNIOWA.
18 Szkoła Podstawowa, ul. Karola Pytla 1 Zabrzeg stały Tak Granice obwodu: Gmina Czechowice-Dziedzice, część Sołectwa Zabrzeg: ul. DOMINIKA BŁACHUTA, ul. CZARNOLESKA, ul. DO ZAPORY nr nieparzyste, ul. TADEUSZA GAZDY, ul. GMINNA, ul. GRZYBOWA, ul. JELENIA, ul. JESIENNA, ul. JUTRZENKI, ul. LETNIA, ul. LISIA, ul. MACIEJOWICKA, ul. MAJOWA, ul. MILIARDOWICKA, ul. MORELOWA, ul. MOŚCISKA, ul. JANA OZAISTA, ul. PASIECZNA, ul. PIWNA, ul. PSZCZELARSKA, ul. KAROLA PYTLA, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO nr parzyste, ul. SKOWRONKÓW, ul. SPACEROWA, ul. STADIONOWA, ul. ANDRZEJA STRUGA, ul. WIDNA, ul. WINOGRONOWA, ul. WIOSENNA, ul. KSIĘDZA LUDWIKA WRZOŁA, ul. ZAKOLE, ul. ZIMOWA, ul. ZIOŁOWA.
19 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Miliardowicka 46 Ligota stały Tak Granice obwodu: Gmina Czechowice-Dziedzice, część Sołectwa Ligota: ul. BARWNA, ul. CISOWA, ul. CYPRYSOWA, ul. CZARNOLESKA, ul. DŁUGA od nr 1 do nr 9 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, ul. GRABOWA, ul. GRANICZNA, ul. GWIEŹDZISTA, ul. JAWOROWA, ul. JEMIOŁOWA, ul. JESIONOWA, ul. TEODORA KORZENIOWSKIEGO, ul. MAŁA, ul. MILIARDOWICKA, ul. MODRZEWIOWA, ul. NAD POTOKIEM, ul. NOWY ŚWIAT, ul. OGRODNIKÓW, ul. POD LASEM, ul. POLOWA, ul. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, ul. PRZEDSZKOLNA, ul. PTASIA, ul. SŁOWIKÓW, ul. ŚREDNIA, ul. ZACISZNA, ul. ZAKĄTEK, ul. ZDROWA, ul. ZŁOCISTA.
20 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Bory 2 Ligota stały Tak Granice obwodu: Gmina Czechowice-Dziedzice, część Sołectwa Ligota: ul. BORY, ul. BURZEJ, ul. CZECHOWICKA, ul. CZYŻYKÓW, ul. KOŁO, ul. KSIĘŻA GROBEL, ul. LIGOCKA, ul. NAD JASIENICĄ, ul. OCHODZKA, ul. RAKOWA, ul. RĘBISKO, ul. RYBACKA, ul. SOKOŁY, ul. TARTACZNA, ul. WŁOŚCIAŃSKA, ul. ZABRZESKA od nr 9 do końca nieparzyste, ul. ŻABIA.
21 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Bielska 17 Ligota stały Tak Granice obwodu: Gmina Czechowice-Dziedzice, część Sołectwa Ligota: ul. BIELSKA, ul. BRONOWSKA, rondo PAWŁA CZADERSKIEGO, ul. DŁUGA od nr 11 do końca nieparzyste i od nr 12 do końca parzyste, ul. DO KANAŁU, ul. DWORSKA, ul. GŁOGOWA, ul. KSIĘŻYCOWA, ul. LESZCZYNOWA, ul. ŁABĘDZIA, ul. MAZAŃCOWICKA, ul. MIŁA, ul. MŁYNARSKA, ul. NADRZECZNA, ul. NA ŁUKU, ul. NA WALE, ul. NISKA, ul. KSIĘDZA BŁAŻEJA OLEJAKA, ul. ORLA, ul. PAŃSKA, ul. PODLASEK, ul. PODWALE, ul. ROLNIKÓW, ul. SPADZISTA, ul. STAWISKA, ul. ŚRÓDRZECZNA, ul. WAPIENICKA, ul. WODOSPADOWA, ul. WOLEŃSKA, ul. WOLNA, ul. WSPÓLNA, ul. WYPOCZYNKOWA, ul. ZABRZESKA od nr 1 do nr 7 nieparzyste, ul. ZAJĘCZA, ul. ZAWIŚCIE, ul. ZAWODZIE.
22 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Kolorowa 2 Bronów stały Tak Granice obwodu: Gmina Czechowice-Dziedzice, sołectwo Bronów: ul. AZALIOWA, ul. BŁAWATKÓW, ul. BŁĘKITNA, ul. BRONOWSKA, ul. ALOJZEGO CZYŻA, ul. GAJOWA, ul. GRANICZNA, ul. KAMIENIECKA, ul. KOLOROWA, ul. KOPANINY, ul. KSIĘDZA JANA KUNZA, ul. ŁANOWA, ul. MIĘDZYRZECKA, ul. MIODOWA, ul. NADBRZEŻNA, ul. OLCHOWA, ul. POD POLEM, ul. POPRZECZNA, ul. PSZCZELARSKA, ul. RUDZICKA, ul. SIEDLACKA, ul. STAWOWE POLE, ul. SZAFIROWA, ul. WOŹNIACKA, ul. ZALESIE, ul. ZARZECZNA, ul. ZBOŻOWA.
23 Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień", ul. Zacisze 28 Czechowice-Dziedzice dom pomocy społecznej Nie Miasto Czechowice-Dziedzice, część Osiedla "Centrum", Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Czechowicach-Dziedzicach
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny Wieszczęta, 50 Bielowicko, Wieszczęta stały Tak Sołectwo Bielowicko, Sołectwo Wieszczęta
2 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica Filia w Bierach, 219 Biery stały Nie Sołectwo Biery
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 9 Grodziec stały Tak Sołectwo Grodziec
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 127 Iłownica stały Tak Sołectwo Iłownica
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 271 Jasienica stały Tak Północno-zachodnia część Sołectwa Jasienica (pomiędzy Sołectwem Biery, Świętoszówka, Łazy, Rudzica, Międzyrzecze Górne, częściowo wzdłuż drogi ekspresowej S - 52 do dróg publicznych gminnych nr: 490015S, 490026S, 490010S)
6 Urząd Gminy Jasienica, 159 Jasienica stały Nie Południowo-wschodnia część sołectwa Jasienica (pomiędzy drogą powiatową nr: 4417S a drogami publicznymi gminnymi nr: 490026S, 490015S a drogą ekspresową S - 52 do granicy z gminą Bielsko-Biała, gminą Jaworze)
7 Budynek sportowo-kulturalny, 1360 Jasienica stały Tak Południowa część sołectwa Jasienica (pomiędzy drogą publiczną gminną nr: 490010S i drogą powiatową nr: 4417S do granicy z gminą Jaworze i Sołectwem Biery)
8 Ochotnicza Straż Pożarna, 79 Landek stały Nie Sołectwo Landek
9 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica Filia w Rudzicy, 124 Rudzica stały Nie Północno-wschodnia część Sołectwa Rudzica (pomiędzy granicami z sołectwem Iłownica, Landek, gminą Czechowice-Dziedzice, sołectwami Międzyrzecze Dolne, Międzyrzecze Górne i Jasienica do dróg powiatowych nr: 2633S, 4420S)
10 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II Rudzica, 52 Rudzica stały Tak Południowo-zachodnia część Sołectwa Rudzica (pomiędzy drogami powiatowymi nr: 4420S, 2633S oraz granicami Sołectw Jasienica, Łazy, Wieszczęta, Roztropice i Iłownica)
11 Szkoła Podstawowa Świętoszówka Filia w Łazach, 41 Łazy stały Nie Sołectwo Łazy
12 Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy Filia Mazańcowice, 347 Mazańcowice stały Tak Północna część Sołectwa Mazańcowice (pomiędzy granicą z gminą Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała i drogą powiatową nr: 4427S do Sołectwa Międzyrzecze Dolne)
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny Mazańcowice, 162 Mazańcowice stały Nie Południowo-zachodnia część Sołectwa Mazańcowice (pomiędzy drogą powiatową nr: 4427S oraz drogami publicznymi gminnymi nr: 490507S, 490469S, 490461S, 490481S do granicy z gminą Bielsko-Biała i sołectwem Międzyrzecze Dolne)
14 Zespół Szkolno-Przedszkolny Mazańcowice, 162 Mazańcowice stały Tak Południowo wschodnia część Sołectwa Mazańcowice (pomiędzy drogą powiatową nr: 4427S gminą Bielsko-Biała i drogami publicznymi gminnymi nr: 490469S, 490461S, 490481S)
15 Budynek kulturalno-sportowy, 214 Międzyrzecze Dolne stały Tak Sołectwo Międzyrzecze Dolne
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 81 Międzyrzecze Górne stały Tak Północno-wschodnia część Sołectwa Międzyrzecze Górne (pomiędzy sołectwem Międzyrzecze Dolne, gminą Bielsko-Biała a drogami powiatowymi nr: 4425S, 4424S)
17 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica Filia w Międzyrzeczu Górnym "Chata Międzyrzecze", 511 Międzyrzecze Górne stały Tak Zachodnia i południowo-wschodnia część Sołectwa Międzyrzecze Górne (pomiędzy drogami powiatowymi nr: 4424S, 4425S a granicą z gminą Bielsko-Biała oraz Sołectwami Jasienica, Rudzica)
18 Ochotnicza Straż Pożarna, 145 Roztropce stały Nie Sołectwo Roztropice
19 Szkoła Podstawowa, 40 Świętoszówka stały Tak Sołectwo Świętoszówka
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Dąbrowskiej, ul. Szkolna 180 Jaworze stały Tak Ulice: Akacjowa, Azaliowa, Bratków, Bławatkowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cisowa, Górecka, Grabka, Jasna, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kaczeńcowa, Kwiatowa, Liliowa, Maków, Mała, Modrzewiowa, Motylkowa, Myśliwska, Nagietkowa, Orzechowa, Pelchrim, Pogodna , Pod Brzegiem, Pod Lasem, Poziomkowa, Promienista, Rodzinna, Różana, Schowana, Słoneczna, Smrekowa, Stokrotek, Tulipanowa, Turystyczna, Widok, Wiosenna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Za Goruszką, Zawilcowa, Zielona, Złocista
2 Dom Gminny, ul. Pod Harendą 2 Jaworze stały Tak Ulice: Aksamitna , Aleja Kościelna, Bielska (od ulicy Cieszyńskiej do Lipowej), Borsucza, Cedrowa, Cicha, Cieszyńska, Cyprysowa, Dawny Trakt, Dębowa, Folwarczna, Jałowcowa, Jasienicka, Jaskółcza, Kalinowa, Kalwaria, Kokosowa, Kryształowa, Lecznicza, Letniskowa, Lipowa, Łubinowa, Miętowa, Nad polami, Nadbrzeżna, Niecała, Pałacowa, Panoramiczna, Plac Kościelny , Podgórska (od ulicy Zdrojowej do ulicy Kalwarii), Pod Harendą, Pod Młyńską Kępą, Sielska, Skowronków, Słonecznikowa, Słowicza, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Wapienicka (od ulicy Zdrojowej do ulicy Koralowej), Wąwóz, Wiejska, Zaciszna, Zajęcza, Zagajnikowa, Zdrojowa
3 Hala Sportowa, Wapienicka 120A Jaworze stały Tak Ulice: Agrestowa, Astrów, Bażantów, Bielska (od ulicy Polnej do ulicy Średniej), Boczna, Dziewanny, Dzwonkowa, Głogowa, Górska, Grabowa, Graniczna, Groszkowa, Irysów, Jagodowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kaszyska, Klonowa, Kolonia Dolna, Kolonia Górna, Konwaliowa, Koralowa, Krokusowa, Krótka, Lawendowa, Legendarna, Leszczynowa, Ładna, Łukowa, Magnolii, Malinowa, Malwowa, Miodowa, Morelowa, Morwowa, Na stoku, Nad Rudawką, Narcyzowa, Niewielka, Ogrodowa, Olszynowa, Pagórkowa, Pierwiosnków, Piękna, Pod Palenicą, Podgórska (od ulicy Kalwaria do ulicy Rumiankowej), Polna, Południowa, Poprzeczna, Pszczela, Relaksowa, Romantyczna, Rumiankowa, Sarnia, Spadzista, Starej Baśni, Storczyków, Stroma, Średnia, Światopełka, Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Ukryta, Ustronna, Wapienicka (od ulicy Koralowej do ulicy Storczyków), Wczasowa, Wierzbowa, Willowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zbożowa, Zagrodowa, Zdrowotna, Zielna, Zimowa, Żurawinowa
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 /nowy segment budynku, Plac Ks. K. Kochaja 1 Kozy stały Tak Ulice: Agrestowa, Bielska numery parzyste od 2 do końca, Bławatków, Boczna, Bratków, Cedrowa, Chmielowa, Cicha, Cmentarna, Dolna, Jana III Sobieskiego numery parzyste od 30 do końca oraz nieparzyste od 31 do końca, Jaśminowa, Krańcowa, Krzemionki, Krzemowa, Kwiatowa, Letnia, Malowana, Margaretki, Mieczyków, Miodowa, Młyńska, Mostowa, Nadbrzeżna numery nieparzyste od 3 do końca, Nagietkowa, Pod Grapą, Pogodna, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Radosna, Sadowa, Sasanek, Sikorek, Spółdzielcza, Stawowa, Świętego Walentego, Topolowa, Wiklinowa, Witosa, Woskowa, Wrzosowa, Wyzwolenia
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 /stary segment budynku, Plac Ks. K. Kochaja 1 Kozy stały Nie Ulice: Borówkowa, Brzozowa numery 50, 51, 52, Chabrowa, Cisowa, Czapli, Czereśniowa, Czysta, Dębowa, Folwarczna, Jabłoniowa, Jana III Sobieskiego numery parzyste od 2 do 28 oraz numery nieparzyste od 1 do 29, Jaworowa, Jemioły, Jutrzenki, Kęcka numery parzyste od 2 do 40 oraz nieparzyste od 1 do 45, Klonowa, Kolejowa, Koncertowa, Konwalii, Krótka, Laskowa, Malinowa, Modrzewiowa numery parzyste od 2 do 48 oraz nieparzyste od 1 do 61, Nadbrzeżna numery parzyste od 4 do końca, Ogrodowa, Orchidei, Orlików, Orzechowa, Przecznia numery parzyste od 2 do końca oraz nieparzyste od 9 do końca, Rolnicza, Różana, Rzemieślnicza, Świerkowa, Świt, Turystyczna, Tylna, Zielona
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Przecznia 1 Kozy stały Tak Ulice: Akacjowa, Bociania, Brzozowa bez numerów 50, 51, 52, Chlubna, Czajki, Czarująca, Dobra, Dworcowa, Gajowa, Gołębia, Graniczna, Jaskółcza numery parzyste od 44 do końca oraz numery nieparzyste od 51 do końca, Kalinowa, Kęcka numery parzyste od 42 do końca oraz numery nieparzyste od 47 do końca, Kościelna, Krakowska numery parzyste od 90 do końca oraz nieparzyste od 1 do końca, Lipowa, Listonoszy, Ładna, Łagodna, Łukowa, Majowa, Modrzewiowa numery parzyste od 50 do końca oraz nieparzyste od 63 do końca, Morelowa, Nadbrzeżna numer 2, Parkowa, Platanowa, Polna, Przecznia numery nieparzyste od 1 do 7, Przemysłowa, Przepiórek, Rzeczna, Sowy, Sójki, Szkolna, Śnieżna, Urocza, Wałowa, Wieżowa, Wiosenna, Zacisze, Zagrodowa, Zdrowia, Żytnia
4 Pałac w Kozach /czytelnia, ul. Krakowska 5 Kozy stały Tak Ulice: Astrów, Azaliowa, Bażantów, Beskidzka parzyste od 90 do końca oraz nieparzyste od 55 do końca, Błękitna, Bukietowa, Choinkowa, Chrobacza, Działy, Grzybia, Górska, Herbaciana, Irysów, Jarzębinowa, Jaskółcza numery parzyste od 2 do 42 oraz nieparzyste od 1 do 49, Jesionowa, Krakowska numery parzyste od 2 do 88, Krokusów, Lazurowa, Leśna, Liliowa, Magnolii, Mała, Panienki, Paproci, Piaskowa, Podgórska, Pszczela, Równa, Serdeczna, Słowików, Spokojna, Stokrotek, Storczyków, Strumyków, Tęczowa, Tulipanów, Wąska, Wiejska, Wilgi, Willowa, Wiśniowa, Wspólna, Zdrojowa, Zjazdowa, Źródlana
5 Strażnica OSP, ul. Bielska 15 Kozy stały Nie Ulice: Agawy, Bagrówka, Biała, Bielska numery nieparzyste od 1 do końca , Beskidzka numery parzyste od 2 do 88 oraz nieparzyste od 1 do 53 , Brzeziny, Cyprysów, Do Lasu, Górna, Jasna, Jodłowa, Karpacka, Kręta, Krzewów, Legiońska, Ludowa, Macierzanki, Makowa, Marzeń, Miła, Olchowa, Owocowa, Piękna, Piwonii, Południowa, Prosta, Ptasia, Rolna, Seniorów, Skośna, Słoneczna, Słoneczników, Smreków, Sosnowa, Spacerowa, Srebrna, Stroma, Wapienna, Wczasowa, Wierzbowa, Winorośli, Wypoczynkowa, Zakole, Zamkowa, Zawiła, Złocieni, Złocista, Złota
1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Szkolna 13 Bujaków stały Nie Azaliowa, Bielska, Brzezina, Cmentarna, Długa, Dojazdowa, Fabryczna, Gajowa, Grabecznik, Graniczna, Kamieniec, Kamienna, Klonowa, Koszary, Kościelna, Krótka, Leśna, Letniskowa, Lipowa, Łukowa, Modrzewiowa, Myśliwska, Ogrodnicza, Ogrodowa, Olszyna, Osiedlowa, Podgórska, Podlesie, Podworzec, Polna, Różana, Słoneczna, Stara Karczma, Stawowa, Storczyków, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Widok, Wiejska, Wiosenna, Wschodnia, Wspólna, Zachodnia, Zdrojowa, Zielona.
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kard. K. Wojtyły, ul. Kardynała Karola Wojtyły 119 Czaniec stały Nie ulice: Gasnąca, Głęboka, Głośna, Gościnna, Górna, Górska, Graniczna, Graniczna Górna, Gwarna, Gwiezdna, Grafitowa, Granitowa, Gruszowa, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 108 do końca oraz numery nieparzyste od 115 do końca, Laurowa, Lazurowa, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Liliowa, Lipowa, Literacka, Lodowa, Lustrzana, Magnoliowa, Majowa, Mglista, Macierzankowa, Makowa, Malinowa, Malownicza, Miejska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Myśliwska, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wodna, Wrzosowa, Wysoka.
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza, ul. Kardynała Karola Wojtyły 32 Czaniec stały Tak ulice: Bajeczna, Biała, Błękitna, Brzegowa, Bystra, Cedrowa, Cicha, Cierniowa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czysta, Długa, Dogodna, Dolna, Dostatnia, Drzewna, Dumna, Dworska, Działkowa, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 26 do 106A oraz numery nieparzyste od 27 do 113A, Klonowa, , Pejzażowa, Perłowa, Plenerowa, Podgórska, Pogodna, Południowa, Prosta, Zachodnia, Zacisze, Zagajników, Zagłębocze, Zagonowa, Zakątek, Zamkowa, Zarzecze, Zdrojowa, Zielna, Zielona, Źródlana.
4 Wiejski Dom Kultury, ul. Kardynała Karola Wojtyły 30 Czaniec stały Tak ulice: Barwna, Bażantów, Begonii, Beskidzka, Biwakowa, Bluszczowa, Bławatków, Błonie, Borowa, Bratków, Bratnia, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukietowa, Bukowa, Bukowska, Bzów, Kalinowa, Kamienna, Kardynała Karola Wojtyły od numeru 1 do 25, Kasztanowa, Kasztelańska, Karpacka, Kęcka, Kępa, Kłosowa, Konwaliowa, Koralowa, Korzenna, Kościelna, Krajobrazowa, Kresowa, Kręta, Krokusów, Królewska, Krótka, Krucza, Kryształowa, Kwiatowa, Słoneczna.
5 Wiejski Dom Kultury, ul. Parkowa 20B Kobiernice stały Tak ulice: Centralna, Dolna, Dworska, Gołębia, Groblowa, Graniczna, Handlowa, Kęcka, Krańcowa, Krótka, Krakowska, Księdza Korzonkiewicza, Łukowa, Łupkowa, Mieszczyńsko, Myśliwska Orzechowa, Parkowa, Piesza, Polna, Podlesie, Różana, Słoneczna, Solna, Spacerowa, Sportowa, Startowa, Stawowa, Szkolna, Tradycyjna, Ukryta, Wałowa, Wolności, Wczasowa, Zagrodowa, Zakole, Zakosik, Zamoście, Zapłocie, Zaułek, Złocista.
6 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki, ul. Szkolna 1 Kobiernice stały Tak ulice: Beskidzka, Bielska, Brzoskwiniowa, Cicha, Cisowa, Gajowa, Górska, Grabowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kamieniec, Kamieniecka, Klubowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Miła, Modrzewiowa, Mokra, Ogrodowa, Osadowa, Owocowa, Pańska, Sadowa, Sarnia, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Wiśniowa, Wodociągowa, Wołek, Wrzosowa, Zastruzie, Zawieźnica, Żywiecka.
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika, ul. Krakowska 4 Porąbka stały Tak ulice: Bielska, Bukowska od numeru 1 do 68, Cechowa, Cedrowa, Centralna, Chabrowa Chmielna, Choinkowa, Cicha, Cichy Kącik, Ciesielska, Cisowa, Cmentarna, Cyniowa, Cyprysowa, Czysta, Gajowa, Gładka, Głogowa, Gminna, Górska, Grabowa, Granitowa, Groblowa, Gronowa, Grzybowa, Gwiezdna, Krakowska, Łagodna, Łanowa, Łąkowa, Łowiecka, Rynek, Sadowa, Skośna, Słoneczna, Słonecznikowa, Smrekowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stadionowa, Stroma, Śląska, Świerkowa, Wielka Puszcza od numeru 1 do 99, Zacisze, Zajazdowa, Zakole, Zamkowa, Zapora, Zasolnica, Zbożowa, Zdrojowa, Zielna, Źródlana, Żywiecka.
8 Wiejski Dom Kultury, ul. Rynek 22 Porąbka stały Nie ulice: Babiogórska, Bajkowa, Bartłomieja, Bartnicza, Barwna, Basztowa, Bazia, Bażancia, Beskidzka, Bezpieczna, Biwakowa, Bluszczowa, Bławatków, Błękitna, Boczna, Borowa, Borowików, Borówkowa, Bosmańska, Bracka, Braterska, Bratków, Bratnia, Brylantowa, Brzeziny, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukietowa, Bukowa, Bukowska od numeru 69 do końca, Bukowski Groń, Bursztynowa, Bystra, Długie Łąki, Franoskówki, Kalinowa, Kamienna, Kapitańska, Karkołomna, Karpacka, Kaskadowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Kątowa, Kiczory, Kierunkowa, Klimatyczna, Klinowa, Klonowa, Kłosowa, , Kniejowa, Kochana, Kocianki, Kolektywna, Kolista, Konarowa, Konna, Koralowa, Korzenna, Koszykowa, Kotlinowa, Kozubnicka, Krajobrazowa, Krańcowa, Krakersowa, Kresowa, Kręta, Krokusowa, Krótka, Krucza, Krystaliczna, Kujawska, Kupiecka, Kurkowa, Księżycowa, Kwiatowa, Mała Puszcza, Palenica, Parkowa, Perłowa, Piechurów, Piękna, Pierwiosnków, Piwonii, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Potok, Poziomkowa, Promienna, Przyjazna, Przyjemna, Ptasia, Wielka Puszcza od numeru 100 do końca.
1 Urząd Gminy Wilamowice, Rynek 1 Wilamowice stały Tak Wszystkie ulice należące do Osiedla Wilamowice
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi (budynek przedszkola) Dankowice, ul. św. Wojciecha 25 Dankowice stały Nie Wszystkie ulice należące do sołectwa Dankowice
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hecznarowicach, ul. Krakowska 110 Hecznarowice stały Nie Wszystkie ulice należące do sołectwa Hecznarowice
4 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach, ul. św. Floriana 28 Pisarzowice stały Tak Część Sołectwa Pisarzowice obejmująca ulice: Akacjowa, Bielska od 2 do 32 numery parzyste, Borutkowy Las, Brzozowa, Bukowa, Cmentarna, Czernichowska, Jastrzębia, Kasztanowa, Krajobrazowa, Księży Las, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna, Lisia, Modrzewiowa, Na Skowronek, Owcza, Rolnicza, Sarnia, Skotnica, Sosnowa, Sowia, Starowiejska, Widokowa, Wierzbowa, Wilcza, Wiosenna, Zaciszna, Zajęcza, Żabie Miasto, Bartnicza, Bielska od 34 do końca numery parzyste, Bielska od 81 do końca numery nieparzyste, Chabrowa, Do Lasu, Fiołkowa, Graniczna, Jaśminowa, Konwaliowa, Lawendowa, Lekacz, Liliowa, Miodowa, Młyńska, Nektarowa, Pańska od 2 do 32 numery parzyste, Pasieki, Przygraniczna, Pszczela, Rybacka, Różana, Słodka, Spadziowa, Stawowa, Szkolna od 86 do końca numery parzyste, Tarniowa, Taternicza, Wodna, Wrzosowa, Wspólna, Wyzwolenia, Zdrojowa, Źródlana.
5 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach, ul. św. Floriana 28 Pisarzowice stały Tak Część Sołectwa Pisarzowice obejmująca ulice: Bajkowa, Cicha, Czerwonka, Deszczowa, Dolinowa, Do Kapliczki, Głogowa, Górna, Jutrzenki, Krótka, Księżycowa, Lanckorona, Lipowa, Łąkowa, Łukowa, Miła, Mokra, Ogrodnicza, Olszyna, Osiedlowa, Pagórkowa, Pańska od 19A do końca numery nieparzyste, Pańska od 34 do końca numery parzyste, Piaskowa, Polarna, Polna, Prosta, Przecznia, Słoneczna, Spadzista, Sucha, Szkolna od 15 do końca numery nieparzyste, Średnia, Tartaczna, Turystyczna, Zbożowa, Żołnierska, Biała, Błękitna, Ceglana, Grzybowa, Kęcka, Kęcki Las, Kolonia, Krakowska, Krzemieniowe Pola, Kurniki, Łabędzia, Modra, Naglikowe Pole, Ostra, Piękna, Piwna, Spacerowa, Szafirowa, Szczęśliwa, Szkolna od 1 do 13 numery nieparzyste, Tęczowa, Wąwóz, Zielona, Żniwna.
6 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach, ul. św. Floriana 28 Pisarzowice stały Tak Część Sołectwa Pisarzowice obejmująca ulice: Agrestowa, Aroniowa, Bielska od 1 do 79 numery nieparzyste, Bociania, Brzoskwiniowa, Chmielna, Cienista, Czereśniowa, Jazowa, Jeżynowa, Malinowa, Młynówka, Morelowa, Nadbrzeżna, Orzechowa, Owocowa, Pańska 1 - 19 nieparzyste, Parkowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Spokojna, Sportowa, Szkolna od 2 do 84 numery parzyste, św. Floriana, św. Jana Kantego, św. Marcina, Truskawkowa, Wiśniowa, Zdrowa.
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi, ul. Dolna 12 Stara Wieś stały Nie Wszystkie ulice należące do sołectwa Stara Wieś
8 Dom Ludowy w Zasolu Bielańskim, ul. Piękna 64 Zasole Bielańskie stały Nie Wszystkie ulice należące do sołectwa Zasole Bielańskie
1 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Szkolna 8a Wilkowice stały Tak Sołectwo Wilkowice: ul. Astrów, Borowików, Borsucza, Brzozowa, Cienista, Cisowa, Cmentarna, Dębowa, Galicyjska, Górska, Grabowa, Gruntowa, Halna, Harcerska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kaczeńców, Karpacka, Klonowa, Krótka, Krucza, Kukułcza, Kurkowa, Leszczynowa, Letniskowa, Magurka Łodygowicka, Magurka, Straceńska, Magurka Wilkowicka, Maków, Modrzewiowa, lewa strona ul. Myśliwskiej, Nad Wilkówką nr 2 - 36, Narciarska, Olchowa, Olimpijczyków, Orzechowa, Pieczarkowa, Ptasia, Rogacz, Rydzów, Sarnia, Siewna, Skowronków, Sosnowa, Szarotek, Szklana, Szkolna, Ślusarska, Świerkowa, Tęczowa, Turystyczna, Wietrzna, Wilcza, Wilgi, Wiosenna, Wyzwolenia nr parzyste od 202 do końca, nr nieparzyste od 135 do końca, Zajęcza, Zawilców, Zawiła, Zimnik, Żniwna.
2 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Strażacka 3 Wilkowice stały Nie Sołectwo Wilkowice: ul. Agrestowa, Bławatków, Bratków, Cicha, Chabrowa, Do Boru nr 2 - 8 i nr 13 - 17, Dworcowa, Dworkowa, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Fiołków, Frezji, Furmaniec, Gościnna, Gołębia nr 5 - 9, Gruszowa, Jagodowa, Jasna, Jeżynowa, Koszykowa, Łubinowa, Malwowa, Miła, Modra, Na Wałach, Ogrodowa, Orna, Piaskowa, Południowa, Poziomkowa, Prosta, Pszenna, Rolnicza, Równa, Rzemieślnicza, Skośna, Topolowa, Tulipanów, Ustronna, Wesoła, Wiklinowa, Wodna, Wilkowska, Wyzwolenia nr przyste 56 - 74, 116 - 200, Zacisze, Ziołowa, Żwirowa, Żytnia, Żywiecka nr parzyste od 104 do końca, nr nieparzyste od 135 do końca.
3 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 10 Wilkowice stały Nie Sołectwo Wilkowice: ul. Borowa, Bukowa, Chmielna, Długa, Dobra, Falista, Graniczna, Jesienna, Kalinowa, Kolejowa nr nieparzyste 7 - 21, 22 od 23 do końca, Kolorowa, Kościelna, Kręta Krokusów, Krzywa, Krzywe Koło, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Mała, Mokra, Nadbrzeżna, Nad Wilkówką nr 1 od 46 - 48, Niecała, Pod Kaplą, Pogodna, Potoczek, Promienista, Różana, Sadowa, Skalna, Spadzista, Strażacka, Stroma, Szczytowa, Warzywna, Wierzbowa, Wiśniowa, Wyzwolenia nr parzyste 80 - 114, nr nieparzyste od 97 - 133A, Zielona, Żywiecka nr nieparzyste od 9 - 119, parzyste od 6 - 96
4 Urząd Gminy, ul. Wyzwolenia 25 Wilkowice stały Tak Sołectwo Wilkowice: Bajeczna, ul. Do Boru 9, nr 22 - 62, Do Lasku, Gołębia 14 - 27, Grabecznik, Gwiezdna, Kamienna, Kolejowa 5, parzyste 8 - 20 i 22A, Księżycowa, Miodowa, Nad Białką, Nieduża, Osiedlowa, Parkowa, Pasieczna, Pochyła, Relaksowa, Robotnicza, Samotna, Słoneczna, Słowicza, Spacerowa, Sportowa, Sucha, Swojska, Wąska, Wypoczynkowa, Wyzwolenia nr parzyste 16 - 42, nieparzyste 17 - 95, Zamknięta, Zaułek, Zielna, Złota.
5 Gminny Ośrodek Kultury "Promyk", ul. Juliana Fałata 2K Bystra stały Tak Sołectwo Bystra: ul. Beskidzka, Cicha, Długa, Działkowa, Głogowa, Cmentarna, Górska, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jeżynowa, Juliana Fałata, Kapitana Cymsa, Konwaliowa, Krótka, Kukułcza, Kwiatowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna, Letniskowa, Malinowa, Myśliwska, Niecała, Ochota, Orna, Osiedlowa, Partyzantów, Piękna, Pod Grapę, Pod Piekłem, Potok, Poziomkowa, Prosta, Przedszkolna, Rolnicza, Różana, Sikorek, Słoneczna, Sportowa, Spokojna, Stroma, Szczęśliwa, Szczyrkowska nr 3 - 57, Szczytna, Szpaków od Nr 18A, Tęczowa, Uzdrowiskowa, Widok, Willowa, Wiśniowa, Zdrojowa, Zielna, Zielona.
6 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Klimczoka 68 Bystra stały Tak Sołectwo Bystra: ul. Akacjowa, Babiogórska, Bliska, Boczna, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Chabrowa, Dębowa, Dolna, Gołębia, Grabecznik, Gruntowa, Grzybowa, Halna, Handlowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kalinowa, Karpacka, Kasztanowa, Klimczoka, Klonowa, Kolorowa, Kościelna, Kowalska, Kręta, Limbowa, Lipowa, Łagodna, Ława, Łukowa, Modrzewiowa, Nadmeszna, Nowa, Ogrodowa, Olszyny, Pogodna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Promienista, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Samotna, Skośna, Słowicza, Sosnowa, Szarotek, Szczytowa od Nr 44a, Szczyrkowska od 59 do końca, Świerkowa, Tatrzańska, Topolowa, Wąska, Wodna, Wrzosowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Wyzwolenia, Zagrodowa, Zgodna, Zjazdowa, Złota.
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 1 Meszna stały Nie wszystkie ulice należące do sołectwa Meszna.
8 Szpital Kolejowy w Wilkowicach, Żywiecka 19 Wilkowice szpital Nie Część sołectwa Wilkowice: Szpital Kolejowy w Wilkowicach
9 Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, Juliana Fałata 2 Bystra szpital Nie Część sołectwa Bystra: Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
10 Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach, Kościelna 5 Wilkowice dom pomocy społecznej Nie Część sołectwa Wilkowice: Dom Pomocy Społecznej

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Jasienica, Jaworze 6 24 134 4 32
0.0000020000Nr 2 Czechowice-Dziedzice 8 34 945 4 40
0.0000030000Nr 3 Bestwina, Wilamowice 5 22 840 4 28
0.0000040000Nr 4 Kozy, Porąbka 5 22 595 4 26
0.0000050000Nr 5 Szczyrk, Buczkowice, Wilkowice 5 24 185 4 28
Podsumowanie 29 128 699 20 154

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 8 10 7 7 7 39
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 10 7 7 7 39
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 8 10 7 7 7 39
19 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA KW NOWA INICJATYWA 8 10 7 5 7 37

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 24 141 13 374 13 356 55.32% 0.05532
12 860 96.29% 0.09629
Tak
2 35 018 19 435 19 425 55.47% 0.05547
18 840 96.99% 0.09699
Tak
3 22 833 11 753 11 735 51.39% 0.05139
11 304 96.33% 0.09633
Tak
4 22 583 13 128 13 116 58.08% 0.05808
12 594 96.02% 0.09602
Tak
5 23 984 13 285 13 276 55.35% 0.05535
12 750 96.04% 0.09604
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 913 39 14.50% 0.0145
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 20 057 39 29.35% 0.02935
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 22 262 39 32.57% 0.03257
19 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA 16 116 37 23.58% 0.02358

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 9 913 39 4 14.50% 0.0145
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 20 057 39 9 29.35% 0.02935
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 22 262 39 11 32.57% 0.03257
Tak
19 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA 16 116 37 5 23.58% 0.02358
Tak

Rada Powiatu Bielskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 SOWA Andrzej Wiesław 360 2.80% 0.0028
Nie
1 2 2 BYLOK Zdzisław Edward 996 7.74% 0.00774
Tak
1 2 3 GOLIK Mariola Renata 77 0.60% 0.0006
Nie
1 2 4 JAKUBIEC Aniela Helena 165 1.28% 0.00128
Nie
1 2 5 MAŁEK Bogdan Zdzisław 106 0.82% 0.00082
Nie
1 2 6 KŁAPTOCZ Marian Piotr 64 0.50% 0.0005
Nie
1 2 7 WIENCEK-SOCHA Nina Ewa 57 0.44% 0.00044
Nie
1 2 8 CZERWIŃSKI Adam Kazimierz 55 0.43% 0.00043
Nie
1 10 1 HERZYK Józef 1 249 9.71% 0.00971
Tak
1 10 2 KOWALEWSKI Damian Marcin 570 4.43% 0.00443
Nie
1 10 3 DYACZYŃSKA Katarzyna Joanna 308 2.40% 0.0024
Nie
1 10 4 WAWRZECZKO Magdalena Elżbieta 401 3.12% 0.00312
Nie
1 10 5 KONIOR Irena Krystyna 162 1.26% 0.00126
Nie
1 10 6 PIWOWARCZYK Paweł Zbigniew 76 0.59% 0.00059
Nie
1 10 7 UCHYŁA Adrian Krzysztof 123 0.96% 0.00096
Nie
1 10 8 SADLIK-LENCZEWSKA Magdalena Iwona 196 1.52% 0.00152
Nie
1 18 1 BOROWSKI Jan Roman 1 547 12.03% 0.01203
Tak
1 18 2 GAŃCZARCZYK Władysława 653 5.08% 0.00508
Tak
1 18 3 KENIG Edward 634 4.93% 0.00493
Nie
1 18 4 KUŚ Krzysztof Józef 375 2.92% 0.00292
Nie
1 18 5 CZADER Jacek Tadeusz 996 7.74% 0.00774
Tak
1 18 6 ZMEŁTY Beata Sylwia 329 2.56% 0.00256
Nie
1 18 7 POLAK Renata Anna 295 2.29% 0.00229
Nie
1 18 8 MACHALICA Marian 345 2.68% 0.00268
Nie
1 19 1 MASNY Sławomir 609 4.74% 0.00474
Nie
1 19 2 ZAWADA Wojciech Jan 745 5.79% 0.00579
Tak
1 19 3 OBRACAJ Leszek Bogdan 538 4.18% 0.00418
Nie
1 19 4 HOLEKSA Janina 219 1.70% 0.0017
Nie
1 19 5 KLESZCZ Malwina Anna 423 3.29% 0.00329
Nie
1 19 6 JANICA Natalia Katarzyna 84 0.65% 0.00065
Nie
1 19 7 SZCZOTKA Stanisława 48 0.37% 0.00037
Nie
1 19 8 MRÓZ-KAROSEK Katarzyna Małgorzata 55 0.43% 0.00043
Nie
2 2 1 ADAMIEC Katarzyna Irena 670 3.56% 0.00356
Nie
2 2 2 WAWAK Jarosław 248 1.32% 0.00132
Nie
2 2 3 OSTYŃSKI Mirosław Marian 68 0.36% 0.00036
Nie
2 2 4 LIGAS Dorota Stanisława 50 0.27% 0.00027
Nie
2 2 5 HANDZLIK Anna Brygida 131 0.70% 0.0007
Nie
2 2 6 MIKOŁAJEK Andrzej Krzysztof 28 0.15% 0.00015
Nie
2 2 7 SZATANIK Marta Agata 92 0.49% 0.00049
Nie
2 2 8 GUZY Piotr 81 0.43% 0.00043
Nie
2 2 9 STRYCZEK-SROCZYŃSKA Weronika Marta 63 0.33% 0.00033
Nie
2 2 10 JAROMIN Robert Władysław 99 0.53% 0.00053
Nie
2 10 1 ADAMSKA Barbara Lucyna 1 442 7.65% 0.00765
Tak
2 10 2 RZEPECKI Artur Rafał 488 2.59% 0.00259
Tak
2 10 3 ZUBER Krzysztof Andrzej 439 2.33% 0.00233
Nie
2 10 4 SZTENDER Anna Katarzyna 223 1.18% 0.00118
Nie
2 10 5 TITTOR Kamila Anna 174 0.92% 0.00092
Nie
2 10 6 DANEL Alojzy Antoni 174 0.92% 0.00092
Nie
2 10 7 HOLISZ Jan Józef 247 1.31% 0.00131
Nie
2 10 8 PIECHOWICZ Michał Stanisław 256 1.36% 0.00136
Nie
2 10 9 GWIZDOŃ Krystyna 433 2.30% 0.0023
Nie
2 10 10 PISAREK Stanisław Andrzej 487 2.58% 0.00258
Nie
2 18 1 PIĘTA Stanisław Józef 1 224 6.50% 0.0065
Tak
2 18 2 JONKISZ Bolesław Andrzej 487 2.58% 0.00258
Nie
2 18 3 KOCUR Kazimierz 382 2.03% 0.00203
Nie
2 18 4 SIEKLIŃSKI Łukasz Mateusz 269 1.43% 0.00143
Nie
2 18 5 MIZERA Alicja Weronika 449 2.38% 0.00238
Nie
2 18 6 KROCZEK Jacek Leszek 270 1.43% 0.00143
Nie
2 18 7 JANUSZ-DĄBROWSKA Katarzyna Monika 43 0.23% 0.00023
Nie
2 18 8 RAUER Barbara Maria 63 0.33% 0.00033
Nie
2 18 9 HONKISZ Magdalena Maria 105 0.56% 0.00056
Nie
2 18 10 GRECZKA Mirosław Aleksander 624 3.31% 0.00331
Tak
2 19 1 KOTOWICZ Grzegorz Leon 3 713 19.71% 0.01971
Tak
2 19 2 BADOWSKI Zdzisław 842 4.47% 0.00447
Tak
2 19 3 KMIECIK-WRONOWICZ Ewa Maria 1 019 5.41% 0.00541
Tak
2 19 4 DZIKI Marcin Andrzej 911 4.84% 0.00484
Tak
2 19 5 SKWARK Maryla Ewa 704 3.74% 0.00374
Nie
2 19 6 BERGEL Krzysztof Józef 528 2.80% 0.0028
Nie
2 19 7 PARCHAŃSKA Barbara Rozalia 322 1.71% 0.00171
Nie
2 19 8 SZKUCIK Maria Elżbieta 327 1.74% 0.00174
Nie
2 19 9 KÓSKA Edward Stanisław 343 1.82% 0.00182
Nie
2 19 10 TOMASZCZYK Grzegorz Wojciech 322 1.71% 0.00171
Nie
3 2 1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 681 6.02% 0.00602
Tak
3 2 2 SADLOK Andrzej 662 5.86% 0.00586
Nie
3 2 3 PUZOŃ Cecylia Władysława 160 1.42% 0.00142
Nie
3 2 4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 143 1.27% 0.00127
Nie
3 2 5 MYNARSKA Anna 163 1.44% 0.00144
Nie
3 2 6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 115 1.02% 0.00102
Nie
3 2 7 PĘKALA Marek Józef 140 1.24% 0.00124
Nie
3 10 1 STANCLIK Jan 1 143 10.11% 0.01011
Tak
3 10 2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 623 5.51% 0.00551
Tak
3 10 3 WRÓBEL Jerzy 546 4.83% 0.00483
Nie
3 10 4 JURCZYK Małgorzata Maria 171 1.51% 0.00151
Nie
3 10 5 KOZIEŁ Tadeusz 564 4.99% 0.00499
Nie
3 10 6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 414 3.66% 0.00366
Nie
3 10 7 FARUGA Grażyna Irena 253 2.24% 0.00224
Nie
3 18 1 KUBIK Jerzy 1 277 11.30% 0.0113
Tak
3 18 2 NIKIEL Dorota Beata 1 048 9.27% 0.00927
Tak
3 18 3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 385 3.41% 0.00341
Nie
3 18 4 WÓJCIK Jacek Michał 442 3.91% 0.00391
Nie
3 18 5 NYCZ Renata Katarzyna 382 3.38% 0.00338
Nie
3 18 6 KAL Urszula Anna 269 2.38% 0.00238
Nie
3 18 7 PASIERBEK Marcin 271 2.40% 0.0024
Nie
3 19 1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 612 5.41% 0.00541
Nie
3 19 2 MANDLA Klaudia Agnieszka 94 0.83% 0.00083
Nie
3 19 3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 482 4.26% 0.00426
Nie
3 19 4 OLEK Mirosław Antoni 93 0.82% 0.00082
Nie
3 19 5 DYRDA Elżbieta Barbara 57 0.50% 0.0005
Nie
3 19 6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 39 0.35% 0.00035
Nie
3 19 7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 75 0.66% 0.00066
Nie
4 2 1 KUĆKA Edward Stanisław 814 6.46% 0.00646
Tak
4 2 2 HANDZLIK Paweł Adam 257 2.04% 0.00204
Nie
4 2 3 BAKALARSKI Zygmunt 174 1.38% 0.00138
Nie
4 2 4 JURZAK Ewa Katarzyna 199 1.58% 0.00158
Nie
4 2 5 KOTLARCZYK Barbara Elżbieta 83 0.66% 0.00066
Nie
4 2 6 MALARZ Elżbieta Aleksandra 261 2.07% 0.00207
Nie
4 2 7 WOJTYŁA Stanisław 91 0.72% 0.00072
Nie
4 10 1 SZETYŃSKI Grzegorz Władysław 2 252 17.88% 0.01788
Tak
4 10 2 CHODOROWSKI Krzysztof Jakub 1 106 8.78% 0.00878
Tak
4 10 3 MŁYNARSKA-MAZUR Alicja Teresa 596 4.73% 0.00473
Nie
4 10 4 WOŹNIAK Joanna Gabriela 339 2.69% 0.00269
Nie
4 10 5 OWCARZ Patryk Łukasz 294 2.33% 0.00233
Nie
4 10 6 SZCZOTKA Rafał Józef 73 0.58% 0.00058
Nie
4 10 7 SZYMLA-MATUSIAK Krystyna 244 1.94% 0.00194
Nie
4 18 1 PŁONKA Andrzej Antoni 2 206 17.52% 0.01752
Tak
4 18 2 LASZCZAK Krzysztof Jan 450 3.57% 0.00357
Nie
4 18 3 GRABKA-GRZECHYNIA Gabriela 797 6.33% 0.00633
Tak
4 18 4 MAŁECKI Marek Mariusz 384 3.05% 0.00305
Nie
4 18 5 RUS Krystyna Agnieszka 208 1.65% 0.00165
Nie
4 18 6 ZARĘBA Marta Krystyna 296 2.35% 0.00235
Nie
4 18 7 GAŁUSZKA Kazimierz 388 3.08% 0.00308
Nie
4 19 1 HERMA Mariusz Andrzej 452 3.59% 0.00359
Nie
4 19 2 KRAKOWIŃSKI Maciej 337 2.68% 0.00268
Nie
4 19 3 BARECKA Teresa Elżbieta 138 1.10% 0.0011
Nie
4 19 4 MICHALSKI Mirosław Wacław 88 0.70% 0.0007
Nie
4 19 5 ŻACZEK-PASZEK Magdalena Anna 67 0.53% 0.00053
Nie
5 2 1 GABOR Grzegorz Zdzisław 1 351 10.60% 0.0106
Tak
5 2 2 GÓRNY Stanisław Michał 477 3.74% 0.00374
Nie
5 2 3 MYNARSKA Marcjanna Romana 166 1.30% 0.0013
Nie
5 2 4 GRUSZECKA Alicja Anna 191 1.50% 0.0015
Nie
5 2 5 KRUCZEK Józef 141 1.11% 0.00111
Nie
5 2 6 KUNA Anna Patrycja 85 0.67% 0.00067
Nie
5 2 7 LALIK Katarzyna Maria 149 1.17% 0.00117
Nie
5 10 1 ŚWIERCZEK Józef Antoni 1 357 10.64% 0.01064
Tak
5 10 2 JANICA-PIECHOTA Janina 1 068 8.38% 0.00838
Tak
5 10 3 PODOLAK Jadwiga Maria 305 2.39% 0.00239
Nie
5 10 4 TOBOREK Alina Anna 623 4.89% 0.00489
Nie
5 10 5 MISKA Mateusz Rafał 78 0.61% 0.00061
Nie
5 10 6 PRZYBYŁA Józef Roman 189 1.48% 0.00148
Nie
5 10 7 URODA Katarzyna Iwona 371 2.91% 0.00291
Nie
5 18 1 BYRDY-PRZYBYŁA Helena 1 378 10.81% 0.01081
Tak
5 18 2 MIGDAŁ Roman Michał 715 5.61% 0.00561
Nie
5 18 3 CAPUTA Adam Urban 972 7.62% 0.00762
Tak
5 18 4 BYRDY Stefania Gertruda 322 2.53% 0.00253
Nie
5 18 5 RĄCZKA Maria Weronika 251 1.97% 0.00197
Nie
5 18 6 JAKUBIEC Bożena Antonina 483 3.79% 0.00379
Nie
5 18 7 WANDZEL Bogdan Jakub 248 1.95% 0.00195
Nie
5 19 1 JĘDRASZEWSKA Alicja Maria 877 6.88% 0.00688
Nie
5 19 2 ŻABKA Adam Grzegorz 167 1.31% 0.00131
Nie
5 19 3 ŁACIAK Stanisław 254 1.99% 0.00199
Nie
5 19 4 BYLOK Maria Jadwiga 95 0.75% 0.00075
Nie
5 19 5 KURKOWSKA-CHWASTEK Anna Ewa 82 0.64% 0.00064
Nie
5 19 6 FORYŚ Radosław Jan 111 0.87% 0.00087
Nie
5 19 7 WIĘZIK Jerzy 244 1.91% 0.00191
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Bielski - ogółem 11 191 131 160 998 128 699 92 7 3
Gminy ogółem 10 162 126 160 998 128 699 92 7 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 2 42 6 67 359 53 410 42 1 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 8 120 120 93 639 75 289 50 6 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 16 2
Ogółem 36 3

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 154 71 46% 83 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 140 57 41% 83 59%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 270 86 32% 184 68%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 13 3 23% 10 77%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 7 0 0% 7 100%
Ogółem 564 214 38% 350 62%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 51 48 54
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 46 45 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 50 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 52 46
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 49 49
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 46 21 46% 25 54%
30-39 102 41 40% 61 60%
40-59 278 102 37% 176 63%
60+ 138 50 36% 88 64%
Ogółem 564 214 38% 350 62%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 0 0% 5 100%
40-59 12 2 17% 10 83%
60+ 3 1 33% 2 67%
Ogółem 20 3 15% 17 85%