Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 40 942
Wyborców 34 039
Obwodów 33
  • Wybory do Rady Powiatu w Mońkach
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina goniazdzGmina Goniądz 5 15 15 57 57
gmina jasionozwkaGmina Jasionówka 2 15 15 49 49
gmina jaszwilzyGmina Jaświły 4 15 15 30 30
gmina knyszynGmina Knyszyn 3 15 15 46 46
gmina krypnoGmina Krypno 3 15 15 32 32
gmina monzkiGmina Mońki 12 15 15 53 53
gmina trzcianneGmina Trzcianne 4 15 15 28 28

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu, ul. Stary Rynek 23 Goniądz stały Tak Miasto Goniądz-ulice: Bednarska, Demokratyczna , Dolistowska, Gęsia, Grodzieńska, Jadźwingowska, Jagiellońska , Kąpielowa, Konstytucji 3 Maja, Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Plac 11 Listopada, Mickiewicza, Mostowa, Nadbiebrzańska, Nowy Świat, Ogrodowa, Piotra z Goniądza, Podgórna, Polna, św. Rozalii, Różana, Rybacka , Sadowa , Słoneczna, Słowackiego, Społeczna, Spółdzielcza, Stary Rynek, Szkolna, Szpitalna, Majora Węgielnego, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego. Sołectwa: Dawidowizna, Doły, Łazy, Mierkienniki, Szafranki, Wojtówstwo.
2 Szkoła Podstawowa w Downarach, 52 Downary stały Tak Sołectwa: Downary, Downary Plac, Kramkówka Duża , Kramkówka Mała, Olszowa Droga, Osowiec-Twierdza, Owieczki, Uścianek
3 Świetlica Wiejska w Klewiance, 30C Klewianka stały Nie Sołectwa: Białosuknia , Klewianka, Piwowary
4 Remiza w Osowcu, 59A Osowiec stały Nie Sołectwa: Budne, Osowiec, Płochowo, Wólka Piaseczna
5 Budynek po Szkole Podstawowej we Wroceniu, 86 Wroceń stały Nie Sołectwa: Krzecze, Smogorówka Dolistowska, Smogorówka Goniądzka, Wroceń
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Knyszyńska 21B Jasionówka stały Tak Sołectwa: Czarnystok, Górnystok, Brzozówka Folwarczna, Dobrzyniówka, Kujbiedy, Krasne Folwarczne, Krasne Małe, Krasne Stare, Kąty, Milewskie, Łękobudy, Jasionóweczka, Kalinówka Królewska
2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki, ul. Rynek 19 Jasionówka stały Tak Sołectwa: Jasionówka, Słomianka, Kamionka, Krzywa, Koziniec
1 Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach Filia w Dolistowie Starym, 110 Dolistowo Stare stały Tak Dolistowo Nowe Dolistowo Stare , Dolistowo-Kolonia, Mikicin, Mikicin-Kolonia, Moniuszki , Radzie , Zabiele
2 Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach Filia w Brzozowej, 42 Brzozowa stały Tak Bobrówka, Brzozowa, Brzozowa-Kolonia, Dzięciołowo
3 Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Jaświły, 7 Jaświły stały Tak Bagno, Gurbicze, Jadeszki , Jaświłki, Jaświły, Mociesze, Romejki, Rutkowskie Duże, Rutkowskie Małe, Starowola, Szaciły , Szpakowo
4 Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" w Mocieszach, 4A Mociesze dom pomocy społecznej Nie Mociesze 4A
1 Knyszyński Ośrodek Kultury, ul. Rynek 39 Knyszyn stały Tak Knyszyn-ulice: Goniądzka, Jana Zamoyskiego, ks. Edwarda Junga, Piotra Chwalczewskiego, Tykocka, Legionowa, Zamkowa, Królowej Bony, Adama Mickiewicza, Władysława Jagiełły, Zygmunta Augusta, Barbary Radziwiłłówny, Polna, Królowej Jadwigi, Jagiellońska, Marii Konopnickiej, Osiedllowa, Pocztowa, Podlaska, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Daszyńskiego, Romana Dmowskiego, Józefa Piłsudskiego, 11 Listopada, Wincentego Witosa, Rynek, Szkolna, Kościelna; Miejscowości: Czechowizna, Lewonie Kolonia
2 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie, Białostocka 36 Knyszyn stały Tak Knyszyn-ulice: Grodzieńska, Północna, Białostocka, Południowa, Obozowa, Nowa, Łąkowa, Starodworna, Miejscowość: Knyszyn-Zamek, Grądy, Wodziłówka, Cisówka Kolonia, Poniklica, Zofiówka, Nowiny Kasjerskie, Nowiny-Zdroje
3 Zespół Szkół w Kalinówce Kościelnej, 36 Kalinówka Kościelna stały Tak Kalinówka Kościelna, Wojtówce, Guzy, Ogrodniki, Jaskra, Chobotki
1 Gminny Ośrodek Kultury w Krypnie, 9 Krypno Wielkie stały Tak Krypno Kościelne, Krypno Wielkie, Ruda, Góra, Morusy, Zygmunty, Kulesze-Chobotki.
2 Świetlica "Warszawa", 49 Długołęka stały Tak Kruszyn, Rekle, Białobrzeskie, Bajki-Zalesie, Długołęka
3 Świetlica wiejska w Zastoczu, 29A Zastocze stały Tak Dębina, Peńskie, Zastocze.
1 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Tysiąclecia 17 Mońki stały Tak Część miasta Mońki-ulice: Augustowska, Armii Krajowej. Tadeusza Kościuszki, Cypriana Kamila Norwida, Parkowa, Świerkowa, Juliana Tuwima, Wiśniowa, Zielona, Szpitalna, Wąska, Lipowa, Pogodna, Aleja Niepodległości-domy prywatne od Nr 13 do końca, Aleja Wojska Polskiego-domy prywatne od Nr 1 do Nr 25. Mońki, ul. Aleja Wojska Polskiego-bloki Nr 52, 54 Mońki, ul. Tysiąclecia-bloki Nr 25A, 25B, 25C, 25D, Mońki, ul. Leśna-bloki Nr 57, 59 Mońki, ul. Jagodowa
2 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Tysiąclecia 15 Mońki stały Tak Część miasta Mońki-ulice: Aleja Wojska Polskiego bloki nr: 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, Tysiąclecia bloki nr 25E, 25F, Gajowa bloki nr: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Leśna bloki nr: 61, 63, Rotmistrza Witolda Pileckiego.
3 Urząd Miejski w Mońkach, ul. Juliusza Słowackiego 5a Mońki stały Tak Część miasta Mońki-ulice: Juliusza Słowackiego. Mikołaja Kopernika, Jana Kochanowskiego, Księdza Jana Twardowskiego, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Hugo Kołłątaja, Stanisława Konarskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zdrojowa, Wyzwolenia-blok nr 18 Sołectwa: Krzeczkowo, Potoczyzna, Świerzbienie, Łupichy, Pyzy, Kosiorki, Ołdaki, Jaski, Koleśniki, Zyburty
4 Moniecki Ośrodek Kultury, ul. Białostocka 25 Mońki stały Nie Część miasta Mońki-ulice: Aleja Niepodległości bloki nr: 4, 6, 8, 10 Wyzwolenia bliki nr: 2, 2A, 2B, 6, 8, 8A, 10, 11, 11A, 11B, Tysiąclecia bloki nr: 7, 9, 11, 11A, 12A, 13, 14, 16, Słoneczna, Marii Konopnickiej, Wyzwolenia-domy prywatne, Tysiąclecia-domy prywatne od Nr 1 do Nr 12, Aleja Niepodległości-domy prywatne Nr 2A/3, 2A/4, 2A/6, 2A/8, 2A/9, 2A/10, 2A/11
5 Gimnazjum, ul. Leśna 3 Mońki stały Tak Część miasta Mońki-ulice: Polskiego Czerwonego Krzyża, Żurawia, Wesoła, Krzywa, Leśna (domy prywatne), Polna, Zuchów, Emilii Plater, Księdza Stanisława Budnika, Zbigniewa Herberta, Władysława Stanisława Reymonta, Szlachecka, Batalionów Chłopskich, Aleja Wojska Polskiego (od nr 26 do końca-domy prywatne) Włodzimierza Puchalskiego. Adama Mickiewicza, Strażacka, Elizy Orzeszkowej, Spółdzielcza, Tysiąclecia-domy prywatne od Nr 15 do końca, Malinowa, Gen. Władysława Andersa
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Szkolna 22 Mońki stały Tak Część miasta Mońki-ulice: Ełcka, Skarbowa, Jana Kilińskiego, Kościelna, Krótka, Łąkowa, Ks. Mieczysława Małynicza, Nowokościelna, Ojca Maksymiliana Kolbego, Macieja Rataja, Szkolna, Św. Kazimierza, Wiejska, Witosa Wincentego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Magazynowa, Dworcowa, Białostocka, Kwiatowa, Ogrodowa. Dębowa, Brzozowa , Rumiankowa. Część gminy Mońki-sołectwa: Kołodzież, Kuczyn, Moniuszeczki, Znoski, Oliszki, Zblutowo, Wojszki, Sobieski, Hornostaje, Hornostaje-Osada
7 Zespół Szkół w Mońkach, ul. Planetarna 13 Mońki stały Nie Część miasta Mońki-ulice: Astronomiczna, Kosmiczna, Lotnicza, Planetarna, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Sztaszica, Zdobywców Kosmosu, Dolna, Kolejowa, Czesława Miłosza
8 Szkoła Podstawowa w Boguszewie, 67 Boguszewo stały Nie Część gminy Mońki-sołectwa: Boguszewo, Czekołdy, Lewonie, Zalesie, Dziękonie, Magnusze
9 Szkoła Podstawowa w Kuleszach, 144 Kulesze stały Nie Część gminy Mońki-sołectwa: Kulesze, Dzieżki, Kiślak, Masie, Mejły, Rybaki, Żodzie
10 Świetlica wiejska, 53 Przytulanka stały Tak Część gminy Mońki, sołectwa: Ciesze, Przytulanka, Dudki, Dudki-Kolonia, Kropiwnica, Rusaki, Sikory, Waśki, Konopczyn
11 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach, al. Niepodległości 9 Mońki szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
12 Dom Pomocy Społecznej w Mońkach, PCK 15 Mońki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Mońkach
1 Gminny Ośrodek Kultury w Trzciannem, ul. Wojska Polskiego 10 Trzcianne stały Tak Trzcianne-ulice: Kościelna, Królowej Bony, Mickiewicza, Nowa, Ogrodowa, Składowa, Słowackiego, Spółdzielcza, Szkolna, Wojska Polskiego, 11 Listopada, 3 Maja; Miejscowości: Boguszki, Budy, Chojnowo, Dobarz, Gugny, Korczak, Milewo, Mroczki, Wilamówka, Zubole
2 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka w Trzciannem, ul. 3 Maja 9 Trzcianne stały Tak Boguszewo, Niewiarowo, Nowa Wieś, Pisanki, Stójka, Szorce, Zucielec
3 Świetlica w Wyszowatych, 14 Wyszowate stały Tak Krynica, Stare Bajki, Wyszowate
4 Świetlica w Brzezinach, 10A Brzeziny stały Tak Brzeziny, Giełczyn, Kleszcze, Laskowiec, Zajki

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto i Gmina Goniądz, Gmina Jaświły 4 8 329 5 29
0.0000020000Nr 2 Miasto i Gmina Knyszyn, Gmina Jasionówka 3 6 368 5 23
0.0000030000Nr 3 Gmina Krypno, Gmina Trzcianne 4 6 945 5 28
0.0000040000Nr 4 Miasto i Gmina Mońki 6 12 397 5 40
Podsumowanie 17 34 039 20 120

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 5 5 5 8 23
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 5 6 8 25
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW MOŻNA UCZCIWIE - PS 6 5 6 8 25
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW CHPS 6 3 5 8 22
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018 KWW BMN 2018 6 5 6 8 25

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 8 287 4 038 4 033 48.67% 0.04867
3 794 94.07% 0.09407
Tak
2 6 367 3 642 3 640 57.17% 0.05717
3 439 94.48% 0.09448
Tak
3 6 945 3 632 3 633 52.31% 0.05231
3 400 93.59% 0.09359
Tak
4 12 405 5 777 5 775 46.55% 0.04655
5 541 95.95% 0.09595
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 131 23 13.18% 0.01318
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 945 25 30.57% 0.03057
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2 085 25 12.89% 0.01289
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 3 184 22 19.69% 0.01969
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018 3 829 25 23.67% 0.02367

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 131 23 1 13.18% 0.01318
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 945 25 6 30.57% 0.03057
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2 085 25 1 12.89% 0.01289
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 3 184 22 4 19.69% 0.01969
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018 3 829 25 5 23.67% 0.02367
Tak

Rada Powiatu w Mońkach - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 POPOWSKI Jarosław 382 10.07% 0.01007
Tak
1 2 2 PODUCH Wojciech 124 3.27% 0.00327
Nie
1 2 3 BYKOWSKI Mariusz 69 1.82% 0.00182
Nie
1 2 4 LORENC Lucyna Irena 61 1.61% 0.00161
Nie
1 2 5 KAWAŁKO Anita 61 1.61% 0.00161
Nie
1 10 1 DEMBOWSKI Zbigniew 681 17.95% 0.01795
Tak
1 10 2 PEŁSZYŃSKA Zdzisława 75 1.98% 0.00198
Nie
1 10 3 ZAWADZKI Mariusz 116 3.06% 0.00306
Nie
1 10 4 KOTUK Jolanta 139 3.66% 0.00366
Nie
1 10 5 PAWEŁKOWSKA Krystyna 95 2.50% 0.0025
Nie
1 10 6 SZCZĘSNY Krzysztof 156 4.11% 0.00411
Nie
1 13 1 GROCHOWSKA Ewa Iwona 190 5.01% 0.00501
Nie
1 13 2 GAWINA Adam 38 1.00% 0.001
Nie
1 13 3 SZMURŁO Katarzyna 53 1.40% 0.0014
Nie
1 13 4 ORZECHOWSKA Teresa 59 1.56% 0.00156
Nie
1 13 5 REMBELIŃSKI Sławomir Adam 40 1.05% 0.00105
Nie
1 13 6 BOCHENKO Mateusz 56 1.48% 0.00148
Nie
1 14 1 KULIKOWSKA Joanna 292 7.70% 0.0077
Tak
1 14 2 SUCHODOLSKI Marek 40 1.05% 0.00105
Nie
1 14 3 HALICKA Katarzyna Monika 157 4.14% 0.00414
Nie
1 14 4 TYBOROWSKI Kazimierz 23 0.61% 0.00061
Nie
1 14 5 WRÓBEL Paweł Leszek 40 1.05% 0.00105
Nie
1 14 6 BERNER Irena Krystyna 191 5.03% 0.00503
Nie
1 15 1 BOROWSKI Jan 194 5.11% 0.00511
Tak
1 15 2 BIERĆ Halina 104 2.74% 0.00274
Nie
1 15 3 ZAJKO Janina Cecylia 41 1.08% 0.00108
Nie
1 15 4 LIĆWINKO Barbara 63 1.66% 0.00166
Nie
1 15 5 GRĄDZKI Karol 145 3.82% 0.00382
Nie
1 15 6 POPOWSKI Paweł 109 2.87% 0.00287
Nie
2 2 1 DANISZEWSKI Andrzej Franciszek 173 5.03% 0.00503
Nie
2 2 2 KARPOWICZ Anna 116 3.37% 0.00337
Nie
2 2 3 ZDANOWICZ Magdalena 71 2.06% 0.00206
Nie
2 2 4 SIWIEC Grzegorz 18 0.52% 0.00052
Nie
2 2 5 ROGALSKI Stanisław 63 1.83% 0.00183
Nie
2 10 1 CZARNIECKI Stanisław 344 10.00% 0.01
Tak
2 10 2 ŁAPIŃSKA Ludmiła 194 5.64% 0.00564
Nie
2 10 3 SZACIŁO Krzysztof 180 5.23% 0.00523
Nie
2 10 4 BUZUN Małgorzata Maria 264 7.68% 0.00768
Nie
2 10 5 KAMIŃSKI Andrzej 148 4.30% 0.0043
Nie
2 13 1 ŚLEDZIEWSKI Adam 220 6.40% 0.0064
Nie
2 13 2 CYBULSKI Piotr 43 1.25% 0.00125
Nie
2 13 3 TRACZ Adam Krzysztof 47 1.37% 0.00137
Nie
2 13 4 POCHODIN Renata Urszula 16 0.47% 0.00047
Nie
2 13 5 KURŁOWICZ Anna 27 0.79% 0.00079
Nie
2 14 1 WYSOCKA Irena 267 7.76% 0.00776
Tak
2 14 2 POLAK Jan 250 7.27% 0.00727
Nie
2 14 3 BARTNIK Marta Joanna 82 2.38% 0.00238
Nie
2 15 1 MATYSZEWSKI Andrzej 421 12.24% 0.01224
Tak
2 15 2 WAŁUSZKO Izabela Małgorzata 275 8.00% 0.008
Nie
2 15 3 STANKIEWICZ Janina 55 1.60% 0.0016
Nie
2 15 4 CZEREPKO Dorota Małgorzata 60 1.74% 0.00174
Nie
2 15 5 BAGIŃSKI Krzysztof 105 3.05% 0.00305
Nie
3 2 1 ZALEWSKI Wojciech 215 6.32% 0.00632
Nie
3 2 2 PURTA-WRÓBEL Janina 70 2.06% 0.00206
Nie
3 2 3 WĄSECKI Marek 24 0.71% 0.00071
Nie
3 2 4 JABŁONOWSKI Dariusz Jan 17 0.50% 0.0005
Nie
3 2 5 DĄBROWSKA Aneta Anna 24 0.71% 0.00071
Nie
3 10 1 PAC Barbara 244 7.18% 0.00718
Tak
3 10 2 PIEKUTOWSKA Ewa 251 7.38% 0.00738
Tak
3 10 3 KROPIWNICKI Łukasz 222 6.53% 0.00653
Nie
3 10 4 LASKOWSKI Karol 111 3.26% 0.00326
Nie
3 10 5 NOWICKI Łukasz 138 4.06% 0.00406
Nie
3 10 6 JAWOROWSKA Renata 11 0.32% 0.00032
Nie
3 13 1 KAMIŃSKI Daniel 438 12.88% 0.01288
Tak
3 13 2 SULIMA Krzysztof Piotr 262 7.71% 0.00771
Nie
3 13 3 KOZŁOWSKA Bogumiła 20 0.59% 0.00059
Nie
3 13 4 KULESZA Ewelina 16 0.47% 0.00047
Nie
3 13 5 RUTKOWSKA Beata 33 0.97% 0.00097
Nie
3 13 6 HODUN Karol 26 0.76% 0.00076
Nie
3 14 1 DĄBROWSKI Zdzisław 137 4.03% 0.00403
Nie
3 14 2 OLSZEWSKI Ireneusz 82 2.41% 0.00241
Nie
3 14 3 BRZOSTOWSKA Maria 15 0.44% 0.00044
Nie
3 14 4 MAGNUSZEWSKA Magdalena Anna 33 0.97% 0.00097
Nie
3 14 5 WIŚNIEWSKI Grzegorz 40 1.18% 0.00118
Nie
3 15 1 SZYMAŃSKI Antoni 143 4.21% 0.00421
Nie
3 15 2 POGORZELSKA Bożena 203 5.97% 0.00597
Nie
3 15 3 KITLAS Joanna 507 14.91% 0.01491
Tak
3 15 4 RAFAŁKO Agnieszka Agata 17 0.50% 0.0005
Nie
3 15 5 WAŚNIEWSKI Artur 9 0.26% 0.00026
Nie
3 15 6 KONDRAKIEWICZ Robert 92 2.71% 0.00271
Nie
4 2 1 POPOWSKI Mariusz 114 2.06% 0.00206
Nie
4 2 2 JANCZYŁO Mariola 49 0.88% 0.00088
Nie
4 2 3 CIBOROWSKA Beata 19 0.34% 0.00034
Nie
4 2 4 JAROCKI Wiesław 104 1.88% 0.00188
Nie
4 2 5 TEKIEŃ Andrzej 36 0.65% 0.00065
Nie
4 2 6 WASILEWSKI Robert Grzegorz 23 0.42% 0.00042
Nie
4 2 7 MAGNUSZEWSKA Bożena 17 0.31% 0.00031
Nie
4 2 8 SZYPCIO Włodzimierz 281 5.07% 0.00507
Nie
4 10 1 SUPIŃSKI Rafał 647 11.68% 0.01168
Tak
4 10 2 GROCHOWSKI Piotr 209 3.77% 0.00377
Nie
4 10 3 KALINOWSKA Jolanta 227 4.10% 0.0041
Tak
4 10 4 DĄBROWSKI Paweł 74 1.34% 0.00134
Nie
4 10 5 SANIK Celina 100 1.80% 0.0018
Nie
4 10 6 SKUTNIK Krystyna 65 1.17% 0.00117
Nie
4 10 7 OŚWIECIŃSKA Anna 93 1.68% 0.00168
Nie
4 10 8 POCHODOWICZ Krzysztof Norbert 161 2.91% 0.00291
Nie
4 13 1 GRYGO Cezary 232 4.19% 0.00419
Nie
4 13 2 ŚREDNICKI Franciszek 61 1.10% 0.0011
Nie
4 13 3 DUDZIŃSKA Katarzyna 47 0.85% 0.00085
Nie
4 13 4 GOŁĘBIEWSKA Renata 41 0.74% 0.00074
Nie
4 13 5 PISANKO Janusz 9 0.16% 0.00016
Nie
4 13 6 SZESZKO Krystyna Marianna 52 0.94% 0.00094
Nie
4 13 7 GRYGORCZYK Andrzej 36 0.65% 0.00065
Nie
4 13 8 KRYŃSKA Krystyna Maria 23 0.42% 0.00042
Nie
4 14 1 JAWOROWSKI Dariusz 561 10.12% 0.01012
Tak
4 14 2 KLEPADŁO Roman 235 4.24% 0.00424
Tak
4 14 3 JANUSZEWSKA Agnieszka 50 0.90% 0.0009
Nie
4 14 4 WYKOWSKA Agnieszka 81 1.46% 0.00146
Nie
4 14 5 MALINOWSKA Agata 94 1.70% 0.0017
Nie
4 14 6 WOŹNIEWSKI Edward 105 1.89% 0.00189
Nie
4 14 7 GWIAZDA Dariusz 182 3.28% 0.00328
Nie
4 14 8 JABŁOŃSKI Marian 227 4.10% 0.0041
Nie
4 15 1 BUŃKOWSKI Błażej 310 5.59% 0.00559
Tak
4 15 2 RADOMSKI Mirosław 231 4.17% 0.00417
Nie
4 15 3 STYPUŁKOWSKA Barbara 115 2.08% 0.00208
Nie
4 15 4 TEKIEŃ Ewa 67 1.21% 0.00121
Nie
4 15 5 SAJKOWSKA Mariola 67 1.21% 0.00121
Nie
4 15 6 SIKORSKI Łukasz 115 2.08% 0.00208
Nie
4 15 7 TRYKOSZKO Bogusław 48 0.87% 0.00087
Nie
4 15 8 FALKOWSKI Krzysztof 333 6.01% 0.00601
Tak
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Moniecki - ogółem 8 122 109 40 942 34 039 33 4 3
Gminy ogółem 7 105 105 40 942 34 039 33 4 3
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 7 105 105 40 942 34 039 33 4 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 20 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 120 55 46% 65 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 295 80 27% 215 73%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 10 3 30% 7 70%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 11 1 9% 10 91%
Ogółem 415 135 33% 280 67%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 49 49 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 49 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 50 49 50
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 53 53 53
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 26 5 19% 21 81%
30-39 70 21 30% 49 70%
40-59 231 85 37% 146 63%
60+ 88 24 27% 64 73%
Ogółem 415 135 33% 280 67%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 1 100% 0 0%
40-59 18 3 17% 15 83%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 21 4 19% 17 81%