Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 39 812
Wyborców 32 328
Obwodów 29
  • Wybory do Rady Powiatu Szydłowieckiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina chlewiskaGmina Chlewiska 7 15 15 39 39
gmina jastrzazbGmina Jastrząb 3 15 15 47 47
gmina mirozwGmina Mirów 3 15 15 63 63
gmina oronzskoGmina Orońsko 5 15 15 35 35
gmina szydlzowiecGmina Szydłowiec 11 15 15 72 72

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa w Chlewiskach, ul. Szklona 6 Chlewiska stały Tak Chlewiska, Koszorów, Stanisławów, Wola Zagrodnia
2 Świetlica Wiejska w Hucie, 45B Huta stały Tak Aleksandrów, Antoniów, Borki, Huta, Majdanki, Leszczyny
3 Świetlica Wiejska w Stefankowie, 24B Stefanków stały Tak Nadolna, Skłoby, Stefanków
4 Świetlica Wiejska w Ostałowie, 65 Ostałów stały Nie Ostałów, Ostałówek, Sulistrowice, Zawonia
5 Świetlica Wiejska w Pawłowie, 232 Pawłów stały Tak Pawłów, Krawara
6 Szkoła Podstawowa w Budkach, 1 Budki Drugie stały Nie Budki (Budki Pierwsze, Budki Drugie, Budki Trzecie)
7 Szkoła Podstawowa w Cukrówce, 57A Cukrówka stały Nie Cukrówka, Broniów, Zaława
1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jastrzębiu, ul. Kościuszki 51 B Jastrząb stały Tak Gąsawy Plebańskie, Jastrząb, Lipienice Dolne, Lipienice Górne, Nowy Dwór, Orłów, Śmiłów
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych, 144 A Gąsawy Rządowe stały Nie Gąsawy Rządowe, Gąsawy Rządowe-Niwy
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Lipienieckiej Dużej, 41 Wola Lipieniecka Duża stały Tak Kolonia Kuźnia, Kuźnia, Wola Lipieniecka Duża, Wola Lipieniecka Mała
1 Urząd Gminy Mirów, 27 Mirów Stary stały Nie sołectwa: Mirów, Mirów Stary, Mirów Nowy, Mirówek
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zbijowie Małym Nr 1, 1 Zbijów Mały stały Tak sołectwa Zbijów Mały, Zbijow Duży
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieszkowie Dolnym, 87 Bieszków Dolny stały Tak sołectwa: Bieszków Dolny, Bieszków Górny, Rogów
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Orońsku, ul. Szkolna 3 Orońsko stały Tak Orońsko, Helenów, Krogulcza Sucha, Krogulcza Mokra, Dobrut, Śniadków
2 Dom Pomocy Społecznej w Łaziskach, 15a Łaziska stały Tak Łaziska wraz z Chałupkami Łaziskimi, Łaziska Osiedle, Zaborowie, wraz z Gozdkowem
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wałsnowie, 22a Wałsnów stały Nie Bąków, Ciepła, Wałsnów
4 Świetlica w Tomaszowie, 44b Tomaszów stały Nie Tomaszów
5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Guzowie, 20a Guzów stały Tak Kolonia Dolna, Kolonia Górna, Chronów, Chronówek, Guzów, Guzów-Kolonia
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu, ul. Zamkowa 1 Szydłowiec stały Nie Miasto SZYDŁOWIEC-ulice: 1 - go Maja, Bankowa, Kąpielowa, Metalowa, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Szydłowieckiego, Ogrodowa, Plac Marii Konopnickiej, Plac Wolności, Poprzeczna, Północna, Przechodnia, Radomska, Słomiana, Słoneczna, Spółdzielcza, Świętokrzyska, Targowa, Widok, Władysława Maleckiego, Zamkowa i Tadeusza Kościuszki-numery nieparzyste od 161 do końca i numery parzyste od 160 do końca.
2 Szydłowieckie Centrum Kultury-Zamek, ul. Gen. Józefa Sowińskiego 2 Szydłowiec stały Tak Miasto SZYDŁOWIEC-ulice: Browarska, Dworska, Gabriela Narutowicza, Garbarska, Gen. Józefa Sowińskiego, Górna, Janusza Kusocińskiego, Jodłowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Mała, Partyzantów, Piaskowa, Podzamcze, Polna, Sosnowa, Sportowa, Wąska, Wiejska, Wspólna, Wymysłów, Zielona, Zielonka. MIEJSCOWOŚCI: Hucisko, Rybianka wraz z Długoszem i Marywilem.
3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu, budynek-ul. Folwarczna 4 Szydłowiec stały Nie Miasto SZYDŁOWIEC-ulice: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej, Brzozowa, Folwarczna, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana III Sobieskiego, Kamienna, Kazimierza Jagiellończyka, Kielecka, Kręta, Książek Majdowski, Książek Nowy, Książek Stary, Ludwika Waryńskiego, Majora Hubala, Mariana Langiewicza, Stanisława Moniuszki, Parkowa, Podgórze, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstania Warszawskiego, Rynek Wielki, Rzeczna, Spacerowa, Stefana Żeromskiego, Willowa, Wincentego Witosa, Władysława Sikorskiego, Zakościelna, Źródlana, Żołnierzy Września 1939 roku, Tadeusza Kościuszki-numery nieparzyste od 89 do 159 i numery parzyste od 90 do 158.
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu, ul. Wschodnia 19 Szydłowiec stały Tak Miasto SZYDŁOWIEC-ulice: Fryderyka Chopina, Iłżecka, Kolejowa, Leśna, Sadowa, Strażacka, Wschodnia (bez nr 62, 64, 66 i 68).
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu, ul. Wschodnia 57 Szydłowiec stały Tak Miasto SZYDŁOWIEC-ulice: Bolesława Prusa, Piękna, Stanisława Staszica, Władysława Reymonta. MIEJSCOWOŚĆ: Świerczek.
6 Przedszkole Samorządowe Nr 2 "Mali Odkrywcy" z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu, ul. Stanisława Staszica 3a Szydłowiec stały Tak Miasto SZYDŁOWIEC-ulice: Jastrzębska, Różana, Władysława Jachowskiego, Wschodnia nr 62, 64, 66 i 68. MIEJSCOWOŚĆ: Szydłówek.
7 Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu, ul. Tadeusza Kościuszki 39 Szydłowiec stały Tak Miasto SZYDŁOWIEC-ulice: Księżnej Anny Sapieżyny, Polanki, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste od 1 do 87 i numery parzyste od 2 do 88. MIEJSCOWOŚCI: Barak, Wola Korzeniowa.
8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu Filia w Zdziechowie, 4 Zdziechów stały Nie MIEJSCOWOŚCI: Chustki, Zdziechów.
9 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Sadku, 170 Sadek stały Nie MIEJSCOWOŚĆ: Sadek.
10 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Stefana Grota Roweckiego w Wysokiej, 37 Wysoka stały Nie MIEJSCOWOŚCI: Jankowice, Korzyce, Krzcięcin, Omięcin, Świniów, Wilcza Wola, Wysocko wraz z Mszadlą, Wysoka, Zastronie.
11 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Chrapka w Majdowie, 30 Majdów stały Tak MIEJSCOWOŚCI: Ciechostowice, Łazy, Majdów.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto i Gmina Szydłowiec 8 15 186 8 80
0.0000020000Nr 2 Gmina Chlewiska 3 5 153 5 23
0.0000030000Nr 3 Gminy: Jastrząb, Mirów, Orońsko 6 11 989 8 56
Podsumowanie 17 32 328 21 159

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 10 5 8 23
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 5 8 23
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY KWW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY 10 5 8 23
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD KWW SOLIDARNY SAMORZĄD 10 5 8 23
17 KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ KW WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ 10 4 14
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA KWW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA 10 7 17
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA KWW SIŁA SZYDŁOWCA 10 3 5 18
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE KWW POROZUMIENIE GOSPODARCZE 10 8 18

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 185 8 971 8 962 59.02% 0.05902
8 593 95.88% 0.09588
Tak
2 5 156 3 252 3 246 62.96% 0.06296
3 029 93.31% 0.09331
Tak
3 11 996 7 855 7 755 64.65% 0.06465
7 241 93.37% 0.09337
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 354 23 12.48% 0.01248
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 119 23 21.84% 0.02184
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY 3 434 23 18.20% 0.0182
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD 3 299 23 17.49% 0.01749
17 KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ 1 247 14 6.61% 0.00661
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA 801 17 4.25% 0.00425
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA 328 18 1.74% 0.00174
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE 3 281 18 17.39% 0.01739

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 354 23 2 12.48% 0.01248
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 119 23 5 21.84% 0.02184
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY 3 434 23 3 18.20% 0.0182
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD 3 299 23 2 17.49% 0.01749
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ 1 247 14 1 6.61% 0.00661
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA 801 17 0 4.25% 0.00425
Nie
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA 328 18 0 1.74% 0.00174
Nie
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE 3 281 18 4 17.39% 0.01739
Tak

Rada Powiatu Szydłowieckiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 WŁOSKIEWICZ Adam Mieczysław 79 0.92% 0.00092
Nie
1 2 2 MAMLA Rajmund Kazimierz 227 2.64% 0.00264
Nie
1 2 3 WLAZŁO Adam Stanisław 52 0.61% 0.00061
Nie
1 2 4 MICHALSKA Maria 69 0.80% 0.0008
Nie
1 2 5 PIĘTOWSKI Tadeusz 73 0.85% 0.00085
Nie
1 2 6 JANICKA Kinga 18 0.21% 0.00021
Nie
1 2 7 KĘPCZYŃSKI Adam Franciszek 31 0.36% 0.00036
Nie
1 2 8 BŁASZCZYK Karolina 63 0.73% 0.00073
Nie
1 2 9 WALASIK Małgorzata 43 0.50% 0.0005
Nie
1 2 10 ZIELIŃSKA Sylwia Katarzyna 12 0.14% 0.00014
Nie
1 10 1 KORNATOWSKI Piotr Walenty 349 4.06% 0.00406
Tak
1 10 2 GWAREK Magdalena 185 2.15% 0.00215
Nie
1 10 3 PYTLAK Dariusz Wojciech 130 1.51% 0.00151
Nie
1 10 4 WINIARCZYK Grzegorz Marcin 64 0.74% 0.00074
Nie
1 10 5 GWAREK Krystyna 208 2.42% 0.00242
Nie
1 10 6 RUZIK Marek 142 1.65% 0.00165
Nie
1 10 7 ZIĘTKOWSKA Beata 103 1.20% 0.0012
Nie
1 10 8 JANCZYK Ewelina Katarzyna 34 0.40% 0.0004
Nie
1 10 9 MATYSZCZAK Antoni 82 0.95% 0.00095
Nie
1 10 10 SOKOŁOWSKI Marek 375 4.36% 0.00436
Tak
1 15 1 GNAT Danuta Jolanta 202 2.35% 0.00235
Nie
1 15 2 KWIATEK Michał Narcyz 192 2.23% 0.00223
Nie
1 15 3 SZCZEŚNIAK Łukasz Konrad 377 4.39% 0.00439
Tak
1 15 4 KRZEWIŃSKI Albert Marian 87 1.01% 0.00101
Nie
1 15 5 SZYMKIEWICZ Mariusz 40 0.47% 0.00047
Nie
1 15 6 PĘKSYK Dorota 7 0.08% 8.0E-5
Nie
1 15 7 DERLETA Jerzy 99 1.15% 0.00115
Nie
1 15 8 DYCHAŁA-MATYSIAK Magdalena Maria 108 1.26% 0.00126
Nie
1 15 9 RZEŹNIK Beata 50 0.58% 0.00058
Nie
1 15 10 ŁĘKAWSKI Stefan 93 1.08% 0.00108
Nie
1 16 1 ZAWODNIK Paweł 232 2.70% 0.0027
Nie
1 16 2 STANIK Monika 79 0.92% 0.00092
Nie
1 16 3 SOBUTKA-KLEPACZEWSKA Agnieszka 232 2.70% 0.0027
Tak
1 16 4 BUCZEK Iwona 99 1.15% 0.00115
Nie
1 16 5 RYCERSKI Mateusz 77 0.90% 0.0009
Nie
1 16 6 SZCZEŚNIAK Sławomir Lucjan 138 1.61% 0.00161
Nie
1 16 7 FARBIŚ Elżbieta Katarzyna 20 0.23% 0.00023
Nie
1 16 8 GIL Marzena Danuta 46 0.54% 0.00054
Nie
1 16 9 GÓRLICKI Paweł 95 1.11% 0.00111
Nie
1 16 10 ORMAN Tomasz Henryk 119 1.38% 0.00138
Nie
1 17 1 BEDNARCZYK Krystyna 108 1.26% 0.00126
Nie
1 17 2 DEPO Jan Michał 111 1.29% 0.00129
Nie
1 17 3 DULĘBA Martyna Małgorzata 69 0.80% 0.0008
Nie
1 17 4 GRZMIL Bogdan Jan 42 0.49% 0.00049
Nie
1 17 5 GULA Krzysztof Wiesław 166 1.93% 0.00193
Nie
1 17 6 GÓRLICKI Robert Maciej 237 2.76% 0.00276
Tak
1 17 7 KWAPISZ Andrzej Stanisław 44 0.51% 0.00051
Nie
1 17 8 CZYŻEWSKA-POCHYLSKA Iwona Dagmara 76 0.88% 0.00088
Nie
1 17 9 WIKTOROWICZ Sławomir Grzegorz 124 1.44% 0.00144
Nie
1 17 10 WIŚNIEWSKA-KUREK Ewelina Honorata 50 0.58% 0.00058
Nie
1 18 1 GÓRECKI Włodzimierz Tomasz 140 1.63% 0.00163
Nie
1 18 2 BARAŃSKI Krzysztof Zbigniew 31 0.36% 0.00036
Nie
1 18 3 BARSZCZ Marlena Magdalena 78 0.91% 0.00091
Nie
1 18 4 DRÓŻDŻ Klaudia Patrycja 31 0.36% 0.00036
Nie
1 18 5 JAKUBCZYK Łukasz Dariusz 25 0.29% 0.00029
Nie
1 18 6 KIJAK Robert 58 0.67% 0.00067
Nie
1 18 7 KĘPAS-BĄK Izabela 34 0.40% 0.0004
Nie
1 18 8 PASTUSZKO Krzysztof 84 0.98% 0.00098
Nie
1 18 9 RDZANEK Paweł 38 0.44% 0.00044
Nie
1 18 10 ZIÓŁKOWSKA Lidia Maria 56 0.65% 0.00065
Nie
1 19 1 CIELECKI Wiktor Artur 22 0.26% 0.00026
Nie
1 19 2 LAGNER Ewelina 15 0.17% 0.00017
Nie
1 19 3 STĘPIEŃ Agnieszka 10 0.12% 0.00012
Nie
1 19 4 ZIMNICKA Ewa Alicja 13 0.15% 0.00015
Nie
1 19 5 JANCZYK Marek Bogdan 19 0.22% 0.00022
Nie
1 19 6 ADAMCZYK Albert Szymon 26 0.30% 0.0003
Nie
1 19 7 PODGÓRSKI Jacek 7 0.08% 8.0E-5
Nie
1 19 8 MACIEJEWSKA Dominika Ewa 3 0.03% 3.0E-5
Nie
1 19 9 WESOŁOWSKI Wojciech 3 0.03% 3.0E-5
Nie
1 19 10 POMORSKA-BĘBENEK Edyta Halina 4 0.05% 5.0E-5
Nie
1 20 1 GÓRLICKI Włodzimierz 558 6.49% 0.00649
Tak
1 20 2 SIEBYŁA Karol Arkadiusz 542 6.31% 0.00631
Tak
1 20 3 BIALIK Piotr Wojciech 143 1.66% 0.00166
Nie
1 20 4 TOMCZYK Marek 39 0.45% 0.00045
Nie
1 20 5 GARECKA-GŁOWACKA Monika Katarzyna 162 1.89% 0.00189
Nie
1 20 6 CZERWIAK Stanisława Janina 68 0.79% 0.00079
Nie
1 20 7 MAJEWSKA Barbara 313 3.64% 0.00364
Tak
1 20 8 PIASECKA Laurencja Anita 146 1.70% 0.0017
Nie
1 20 9 GRUDZIEŃ Dariusz 41 0.48% 0.00048
Nie
1 20 10 KONIARCZYK Andrzej 126 1.47% 0.00147
Nie
2 2 1 REJCZAK Krzysztof Leszek 506 16.71% 0.01671
Tak
2 2 2 ADAMCZYK Krzysztof 104 3.43% 0.00343
Nie
2 2 3 DZIUK Agnieszka Anna 24 0.79% 0.00079
Nie
2 2 4 PYCH Teresa Grażyna 15 0.50% 0.0005
Nie
2 2 5 MAJEWSKA Agnieszka 16 0.53% 0.00053
Nie
2 10 1 BĄK Zdzisław Tadeusz 306 10.10% 0.0101
Tak
2 10 2 PODSIADŁA Ewelina 90 2.97% 0.00297
Nie
2 10 3 NĘDZKA Kazimierz Gerard 134 4.42% 0.00442
Nie
2 10 4 KIERKUŚ Iwona 56 1.85% 0.00185
Nie
2 10 5 SADOWNIK Tomasz Sławomir 169 5.58% 0.00558
Nie
2 15 1 MAMLA Dariusz 430 14.20% 0.0142
Tak
2 15 2 JAŚKIEWICZ Leszek Ryszard 397 13.11% 0.01311
Nie
2 15 3 SZPARAGA Ryszard Stefan 63 2.08% 0.00208
Nie
2 15 4 MNICH Beata 20 0.66% 0.00066
Nie
2 15 5 KOŁODZIEJ Bożena 44 1.45% 0.00145
Nie
2 16 1 BEDNARCZYK Małgorzata Katarzyna 197 6.50% 0.0065
Nie
2 16 2 PAWLAK Ilona Agata 191 6.31% 0.00631
Nie
2 16 3 BIAŁEK Irena Iwona 55 1.82% 0.00182
Nie
2 16 4 KAŹMIERCZYK Mariusz Grzegorz 63 2.08% 0.00208
Nie
2 16 5 NAPORA Ryszard 84 2.77% 0.00277
Nie
2 19 1 TOMCZYK Andrzej 34 1.12% 0.00112
Nie
2 19 2 SŁOŃ Małgorzata Barbara 22 0.73% 0.00073
Nie
2 19 3 GRECKI Dariusz Leszek 9 0.30% 0.0003
Nie
3 2 1 BODO Janina 234 3.23% 0.00323
Nie
3 2 2 SODEL Aneta 35 0.48% 0.00048
Nie
3 2 3 TOMCZYK Dariusz 154 2.13% 0.00213
Nie
3 2 4 KALITA Aneta 55 0.76% 0.00076
Nie
3 2 5 MICHAŁOWSKA Marianna 67 0.93% 0.00093
Nie
3 2 6 TOMKOWSKI Konrad 69 0.95% 0.00095
Nie
3 2 7 RYGIEL Maciej Paweł 17 0.23% 0.00023
Nie
3 2 8 WOŹNIAK Roman Bogusław 391 5.40% 0.0054
Tak
3 10 1 KOWALIK Joanna Nina 533 7.36% 0.00736
Tak
3 10 2 KNOP Krzysztof Jacek 193 2.67% 0.00267
Nie
3 10 3 KRUK Małgorzata 58 0.80% 0.0008
Nie
3 10 4 FIGARSKA Alicja 476 6.57% 0.00657
Tak
3 10 5 JANCZYK Cezary Szczepan 172 2.38% 0.00238
Nie
3 10 6 GAJEWSKI Michał Marcin 179 2.47% 0.00247
Nie
3 10 7 KĘPAS Daniel Marek 37 0.51% 0.00051
Nie
3 10 8 SWĘDA Andrzej 44 0.61% 0.00061
Nie
3 15 1 MAJSIAK-GROMEK Aneta Agnieszka 204 2.82% 0.00282
Nie
3 15 2 PARSZEWSKI Krzysztof 143 1.97% 0.00197
Nie
3 15 3 JANOWSKA Marzena Aneta 151 2.09% 0.00209
Nie
3 15 4 SASIN Aleksy 103 1.42% 0.00142
Nie
3 15 5 BUDZYŃSKI Piotr 212 2.93% 0.00293
Nie
3 15 6 FIJAŁKOWSKA Wioleta Anna 92 1.27% 0.00127
Nie
3 15 7 BASIAK Remigiusz Józef 291 4.02% 0.00402
Tak
3 15 8 CZARNOTA Cezary 29 0.40% 0.0004
Nie
3 16 1 GOŁOSZ Anita Elżbieta 1 014 14.00% 0.014
Tak
3 16 2 GULA Barbara 132 1.82% 0.00182
Nie
3 16 3 FIGARSKA Sabina 137 1.89% 0.00189
Nie
3 16 4 FAJDEK Marian Wojciech 55 0.76% 0.00076
Nie
3 16 5 BODO Damian Kamil 24 0.33% 0.00033
Nie
3 16 6 KĘPA Ilona Patrycja 20 0.28% 0.00028
Nie
3 16 7 WIATRAK Michał Piotr 61 0.84% 0.00084
Nie
3 16 8 BREDŁOWSKI Zdzisław 129 1.78% 0.00178
Nie
3 17 1 LECH Sławomir Teofil 140 1.93% 0.00193
Nie
3 17 2 PISZCZEK Jolanta Barbara 49 0.68% 0.00068
Nie
3 17 3 SPÓRNA Łukasz Edmund 20 0.28% 0.00028
Nie
3 17 4 MIŁOWSKA-MOLGA Urszula 11 0.15% 0.00015
Nie
3 18 1 ADAMCZYK Krzysztof 45 0.62% 0.00062
Nie
3 18 2 CENDER-WALAS Katarzyna 15 0.21% 0.00021
Nie
3 18 3 GWÓŹDŹ Michał 40 0.55% 0.00055
Nie
3 18 4 KOJARA Michał 35 0.48% 0.00048
Nie
3 18 5 SODEL Zbigniew 37 0.51% 0.00051
Nie
3 18 6 WASIŁEK Judyta Joanna 48 0.66% 0.00066
Nie
3 18 7 NOWAK Marta Ewelina 6 0.08% 8.0E-5
Nie
3 19 1 SIUDA Teresa 55 0.76% 0.00076
Nie
3 19 2 KALUGA Agata 29 0.40% 0.0004
Nie
3 19 3 ŁYŻWA Tadeusz 30 0.41% 0.00041
Nie
3 19 4 GRZYB Dorota Justyna 9 0.12% 0.00012
Nie
3 19 5 NITEK Wojciech 18 0.25% 0.00025
Nie
3 20 1 SIERAWSKI Cezary Włodzimierz 473 6.53% 0.00653
Tak
3 20 2 BASIAK Jarosław Zbigniew 153 2.11% 0.00211
Nie
3 20 3 BIAŁAS Paweł 72 0.99% 0.00099
Nie
3 20 4 MOLENDA Jarosław Wojciech 146 2.02% 0.00202
Nie
3 20 5 KOSTERNA Monika 67 0.93% 0.00093
Nie
3 20 6 GŁUCH Milena Monika 107 1.48% 0.00148
Nie
3 20 7 GRDUK Grzegorz 72 0.99% 0.00099
Nie
3 20 8 BŁACH Marzanna Małgorzata 53 0.73% 0.00073
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Szydłowiecki - ogółem 6 92 78 39 812 32 328 29 4 1
Gminy ogółem 5 75 75 39 812 32 328 29 4 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 39 812 32 328 29 4 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 21 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 21 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 159 71 45% 88 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 256 106 41% 150 59%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 11 0 0% 11 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 4 0 0% 4 100%
Ogółem 415 177 43% 238 57%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 46 44 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 44 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 53 53
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 42 42
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 39 13 33% 26 67%
30-39 92 53 58% 39 42%
40-59 214 91 43% 123 57%
60+ 70 20 29% 50 71%
Ogółem 415 177 43% 238 57%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 9 0 0% 9 100%
60+ 3 0 0% 3 100%
Ogółem 15 0 0% 15 100%