Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 51 442
Wyborców 41 328
Obwodów 51
  • Wybory do Rady Powiatu w Pułtusku
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina gzyGmina Gzy 5 15 15 44 44
gmina obryteGmina Obryte 7 15 15 39 39
gmina pokrzywnicaGmina Pokrzywnica 5 15 15 30 30
gmina pulztuskGmina Pułtusk 19 3 21 14 119
gmina szwierczeGmina Świercze 5 15 15 36 36
gmina winnicaGmina Winnica 4 15 15 30 30
gmina zatoryGmina Zatory 6 15 15 30 30

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Świetlica Wiejska, 8 Gzy stały Tak Miejscowości: Borza-Przechy, Borza-Strumiany, Dębiny, Grochy-Imbrzyki, Grochy-Krupy, Grochy-Serwatki, Gzy, Gzy-Wisnowa, Kałęczyn, Kozłowo, Marcisze, Mierzeniec, Nowe Borza, Ołdaki, Ołdaki-Stefanowo, Stare Grochy, Sulnikowo, Wysocki, Wójty-Trojany, Żebry-Włosty, Żeromin Drugi.
2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, 21 Przewodowo Poduchowne stały Nie Miejscowości: Kęsy-Pańki, Kęsy-Wypychy, Kozłówka, Łady-Krajęczyno, Nowe Przewodowo, Pękowo, Porzowo, Przewodowo-Majorat, Przewodowo-Parcele, Przewodowo Poduchowne, Sisice, Tąsewy, Zalesie-Grzymały, Zalesie-Lenki, Zalesie-Pacuszki, Żebry-Wiatraki.
3 Świetlica Wiejska, 35 Szyszki Włościańskie stały Tak Miejscowości: Begno, Gotardy, Nowe Skaszewo, Ostaszewo-Pańki, Ostaszewo Wielkie, Ostaszewo-Włuski, Skaszewo Włościańskie, Słończewo, Szyszki-Folwark, Szyszki Włościańskie, Żebry-Falbogi.
4 Dom Pomocy Społecznej, 7 Ołdaki-Stefanowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Ołdakach-Stefanowie
5 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Tąsewach, 8 Tąsewy szpital Nie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Tąsewach
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrytem, 114 Obryte stały Tak Miejscowości: Bartodzieje, Ciółkowo Małe, Ciółkowo Rządowe, Obryte od 1 do 187, od 188A do 201, Wielgolas
2 Oddział w Psarach Przedszkola Samorządowego w Obrytem, 43 Psary stały Nie Miejscowości: Psary, Skłudy
3 Szkoła Filialna w Gródku Rządowym, 34 Gródek Rządowy stały Tak Miejscowości: Gródek Nowy, Gródek Rządowy, Mokrus
4 Szkoła Filialna im. Jana Pawła II w Sokołowie Włościańskim, 63 Sokołowo Włościańskie stały Nie Miejscowości: Cygany, Gostkowo, Kalinowo, Rowy, Rozdziały, Sokołowo-Parcele, Sokołowo Włościańskie, Ulaski
5 Szkoła Filialna im. Janusza Korczaka w Zambskach Kościelnych, 33 Zambski Kościelne stały Nie Miejscowości: Tocznabiel, Zambski Kościelne, Zambski Stare
6 Dom Pomocy Społecznej w Obrytem, 188 Obryte stały Tak Miejscowości: Obryte 188
7 Gminny Dom Kultury we wsi Sadykierz, 54 Sadykierz stały Tak Miejscowości: Płusy, Sadykierz
1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie, 105 Dzierżenin stały Tak Miejscowości: Dzierżenin, Karniewek, Klusek, Murowanka, Pogorzelec, Trzepowo
2 Szkoła Podstawowa im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym, 15 Pobyłkowo Duże stały Nie Miejscowości: Budy Pobyłkowskie, Kępiaste, Pobyłkowo Duże, Pobyłkowo Małe, Wólka Zaleska
3 Samorządow Przedszkole w Pokrzywnicy, al. Jana Pawła II 10 Pokrzywnica stały Nie Miejscowości: Budy Ciepielińskie, Budy Obrębskie, Ciepielin, Łosewo, Mory, Obręb, Obrębek, Piskornia, Pokrzywnica, Pomocnia
4 Szkoła Podstawowa im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie, 7 Nowe Niestępowo stały Tak Miejscowości: Koziegłowy, Łępice, Łubienica, Łubienica-Superunki, Niestępowo Włościańskie, Nowe Niestępowo, Olbrachcice, Witki
5 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Gzowie, 5 Gzowo stały Tak Miejscowości: Dzbanice, Gzowo, Klaski, Strzyże, Świeszewo, Zaborze
1 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ul. Polna 7 Pułtusk stały Tak GRABÓWIEC, PAWŁÓWEK, PONIKIEW, SZYGÓWEK
2 MIEJSKIE CENTRUM KULTURY I SZTUKI, PLAC TEATRALNY 4 Pułtusk stały Nie BIAŁOWIEŻA, GROMIN, JEŻEWO, KACICE, LIPNIKI NOWE, LIPNIKI STARE, MOSZYN, TRZCINIEC, ZAKRĘT
3 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA, 15a Boby stały Nie BOBY, CHMIELEWO, GNOJNO, LIPA
4 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY, 33 PRZEMIAROWO stały Tak GŁODOWO, KLESZEWO, OLSZAK, PRZEMIAROWO
5 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. JANA PAWŁA II, 72 PŁOCOCHOWO stały Nie KOKOSZKA, PŁOCOCHOWO
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ul. Polna 7 Pułtusk stały Tak AKACJOWA, ALEKSANDRA GAJKOWICZA, BARTODZIEJSKA, BRZOZOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, KONWALIOWA, KRYSZTAŁOWA, LESZCZYNOWA, LEŚNA, LETNISKOWA, LIPOWA, ŁABĘDZIA, ŁĄKOWA, MAKOWA, MALINOWA, MODRZEWIOWA, NADNARWIAŃSKA, PIASKOWA, POLNA, POPŁAWSKA, POZIOMKOWA, SOSNOWA, SPACEROWA, ŚWIERKOWA, TARTACZNA, TRACZY, USTRONNA, UZDROWISKOWA, WĄSKA, WESOŁA, WĘDKARSKA, WIKLINOWA, WRZOSOWA, ZALEWOWA, ŻABIA
7 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, ul. Polna 7 Pułtusk stały Tak ALEKSANDRA KONOPKI, ANDRZEJA BATOREGO, ANDRZEJA MADALIŃSKIEGO, ANDRZEJA NOSKOWSKIEGO, ANTONIEGO SIKORSKIEGO, BUKOWA, BURSZTYNOWA, CEDROWA, CHABROWA, CISOWA, CYPRYSOWA, ERAZMA CIOŁKA, GRABOWA, GRANICZNA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JAKUBA WUJKA, JANA TARNOWSKIEGO, JARZĘBINOWA, JAŚMINOWA, JERZEGO OSSOLIŃSKIEGO, JÓZEFA HORNOWSKIEGO, LEONA BUTRYMOWICZA, MACIEJA KAZIMIERZA SARBIEWSKIEGO, PAWŁA GIŻYCKIEGO, PIOTRA KOCZARY, STANISŁAWA SULEJA, SZYMONA KUPISA, ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI, TEOFILA KWIATKOWSKIEGO, TULIPANOWA, WYSZKOWSKA
8 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ, ul. Marii Konopnickiej 5 Pułtusk stały Tak 3 MAJA, ALEJA POLONII, ALEJA WIKTORA GOMULICKIEGO, BALTAZARA, BENEDYKTYŃSKA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KONSERWATORSKA, KOTLARSKA, MARII KONOPNICKIEJ, MŁODZIEŻOWA, PIOTRA SKARGI, PLAC MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, PODZAMCZE, RYBITEW, RYNEK, STANISŁAWA STASZICA, SZKOLNA, ŚWIĘTOJAŃSKA, WSPÓLNA
9 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ, ul. New Britain 1 Pułtusk stały Nie ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, KOMISJI EDUKCJI NARODOWEJ, RAFAŁA KRAJEWSKIEGO
10 ŻŁOBEK MIEJSKI, ul. Rafała Krajewskiego 3B Pułtusk stały Tak ALEJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, ALEJA MARSZAŁKA EDWARDA RYDZA-ŚMIGŁEGO, ALEJA SOLIDARNOŚCI, BIAŁOWIEJSKA, DWORKOWA, GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. TADEUSZA KUTRZEBY, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. ZYGMUNTA BOHUSZA-SZYSZKO, GÓRNA DRÓŻKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, ŁĄCZNA, PODPUŁKOWNIKA ALOJZEGO NOWAKA, PRZEMIAROWSKA, ŚWIĘTOKRZYSKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TEOFILA LENARTOWICZA, WINCENTEGO POLA, WŁADYSŁAWA SYROKOMLI, ZIELONA DRÓŻKA
11 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ, ul. New Britain 1 Pułtusk stały Nie 11 LISTOPADA, 17 SIERPNIA BEZ NR 60, ARMII KRAJOWEJ, NEW BRITAIN, ŻWIRKI I WIGURY
12 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. JANA RUSZKOWSKIEGO, Aleja Tysiąclecia 12 Pułtusk stały Tak ALEJA TYSIĄCLECIA NUMERY PARZYSTE DO NR 12 I NUMERY NIEPARZYSTE DO NR 33, GLINKI, KOMBATANTÓW, PODCHORĄŻYCH.
13 SPECJALNY OŚODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY, Aleja Tysiąclecia 12 Pułtusk stały Tak 13 PUŁKU PIECHOTY, 17 STYCZNIA, BOGDANA TEODORA JAŃSKIEGO, BURMISTRZA STANISŁAWA ŚNIEGOCKIEGO, HARCERSKA, MAJORA JANA KAZIEMIERZA MAZURA, STRZELECKA.
14 MIEJSKIE CENTRUM KULTURY I SZTUKI, Plac Teatralny 4 Pułtusk stały Nie FLISACKA, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, NADWODNA, NOWY RYNEK, PANNY MARII, PLAC TEATRALNY, POD WRÓBLEM, PRZECHODNIA, REFORMACKA, SOLNA, SPORTOWA, STARE MIASTO, SUKIENNICZA, ZAUŁEK, ŻEGLARSKA
15 ŚWIETLICA OSIEDLOWA, ul. Na Skarpie 10 Pułtusk stały Nie NA SKARPIE, WIDOK
16 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, Aleja Tysiąclecia 14 Pułtusk stały Nie ADAMA MICKIEWICZA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BRZOSKWINIOWA, CZEREŚNIOWA, GÓRNA, JANA PAWŁA II, JEŻYNOWA, KOLEJOWA, KOSYNIERÓW, KS. IGNACEGO SKORUPKI, KS. STEFANA ZIELONKI, KUBUSIA PUCHATKA, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, NASIELSKA, OGRODOWA, SŁONECZNA, WARSZAWSKA, WINOGRONOWA, WIŚNIOWA, ZAKOLEJOWA
17 SPECJALNY OŚODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY, Aleja Tysiąclecia 12 Pułtusk stały Tak 17 SIERPNIA NR 60, ALEJA TYSIĄCECIA NR 35, 37 I OD 14 DO KOŃCA NUMERY PARZYSTE, HORESZKI, JACKA SOPLICY, PANA TADEUSZA, PODKOMORZEGO, ROMUALDA TRAUGUTTA, TELIMENY, ZOSI
18 Szpital Powiatowy Gajda-Med Sp. z o. o. w Pułtusku, ul. Teofila Kwiatkowskiego 19 Pułtusk szpital Nie Szpital Powiatowy w Pułtusku Sp. z o. o.
19 Dom Pomocy Społecznej, ul. Teofila Kwiatkowskiego 19A Pułtusk dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Pułtusku
1 Publiczne Gimnazjum w Świerczach, ul. Pułtuska 26C Świercze stały Tak Miejscowości: Świercze, Świercze-Siółki
2 Szkoła Podstawowa w Świerczach, ul. Pułtuska 26A Świercze stały Tak Miejscowości: Bylice, Gaj, Godacze, Klukowo, Klukówek, Prusinowice, Wyrzyki, Wyrzyki-Pękale
3 Szkoła Podstawowa w Strzegocinie, 4 Strzegocin stały Tak Miejscowość: Dziarno, Gąsiorowo, Gąsiorówek, Kosiorowo, Kościesze, Strzegocin, Sulkowo
4 Świetlica Wiejska, 42 Kowalewice Włościańskie stały Nie Miejscowości: Brodowo, Chmielewo, Kowalewice Nowe, Kowalewice Włościańskie, Ostrzeniewo, Stpice
5 Świetlica Wiejska, 17 Świeszewko stały Nie Miejscowości: Bruliny, Gołębie, Świerkowo, Świeszewko, Świeszewo
1 Zespół Szkół CKR w Golądkowie, 41F Golądkowo stały Tak Miejscowości: Budy-Zbroszki, Golądkowo, Łachoń, Nowe Bulkowo, Skarżyce, Stare Bulkowo, Zbroszki
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędostowie, 23 Błędostowo stały Nie Miejscowości: Błędostowo, Gatka, Górka Powielińska, Mieszki-Kuligi, Mieszki-Leśniki, Powielin, Smogorzewo Pańskie, Smogorzewo Włościańskie
3 Urząd Gminy w Winnicy, ul. Pułtuska 25 Winnica stały Nie Miejscowości: Białe Błoto, Glinice-Domaniewo, Glinice Wielkie, Gnaty-Lewiski, Gnaty-Szczerbaki, Gnaty-Wieśniany, Górki-Baćki, Górki Duże, Górki-Witowice, Kamionna, Pawłowo, Poniaty-Cibory, Poniaty Wielkie, Rębkowo, Skorosze, Skoroszki
4 Zespół Placówek Oświatowych w Winnicy Publiczna Szkoła Podstawowa w Winnicy, ul. Pułtuska 19 Winnica stały Tak Miejscowości: Bielany, Brodowo-Bąboły, Brodowo-Wity, Domosław, Skórznice, Winnica, Winniczka
1 Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach, ul. Jana Pawła II 69 Zatory stały Tak Miejscowość: Zatory
2 Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach, ul. Jana Pawła II 69 Zatory stały Tak Miejscowości: Burlaki, Drwały, Holendry, Kępa Zatorska, Kępa Zatorska-Gajówka, Kopaniec, Okopy, Przyłubie, Stawinoga, Śliski, Wiktoryn, Wólka Zatorska
3 Świetlica wiejska w Nowych Borsukach, 16A Nowe Borsuki stały Nie Miejscowości: Borsuki-Gajówka, Borsuki-Kolonia, Kruczy Borek, Łęcino, Nowe Borsuki
4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Ciskach, 23 Ciski stały Nie Miejscowości: Ciski, Dębiny, Mierzęcin, Mystkówiec-Kalinówka, Mystkówiec-Szczucin
5 Szkoła Podstawowa w Pniewie, ul. 18 Maja 6 Pniewo stały Tak Miejscowości: Cieńsza, Lemany, Lutobrok, Lutobrok-Folwark, Pniewo, Pniewo-Gajówka, Pniewo-Leśniczówka, Pniewo-Kolonia
6 Samorządowy Punkt Przedszkolny w Gładczynie Rządowym, 17 Gładczyn Rządowy stały Nie Miejscowości: Gładczyn, Gładczyn Rządowy, Gładczyn Szlachecki, Malwinowo, Topolnica

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Świercze, Gmina Gzy 3 6 976 3 14
0.0000020000Nr 2 Gmina Pokrzywnica, Gmina Winnica 3 7 236 3 13
0.0000030000Nr 3 Gmina Obryte, Gmina Zatory 3 7 831 3 13
0.0000040000Nr 4 Gmina Pułtusk 8 19 285 4 37
Podsumowanie 17 41 328 13 77

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 5 5 5 10 25
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 4 3 3 10 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 5 5 10 25
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSK NASZE MIASTO KWW PUŁTUSK NASZE MIASTO 7 7

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 6 918 4 458 4 456 64.41% 0.06441
4 202 94.30% 0.0943
Tak
2 7 236 4 687 4 656 64.34% 0.06434
4 437 95.30% 0.0953
Tak
3 7 835 5 531 5 531 70.59% 0.07059
5 236 94.67% 0.09467
Tak
4 19 338 11 184 11 182 57.82% 0.05782
10 675 95.47% 0.09547
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 133 25 45.35% 0.04535
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 794 20 7.31% 0.00731
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 470 25 42.65% 0.04265
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSK NASZE MIASTO 1 153 7 4.70% 0.0047

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 11 133 25 9 45.35% 0.04535
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 794 20 1 7.31% 0.00731
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 470 25 7 42.65% 0.04265
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSK NASZE MIASTO 1 153 7 0 4.70% 0.0047
Nie

Rada Powiatu w Pułtusku - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 POLAŃSKA Barbara 365 8.69% 0.00869
Nie
1 2 2 WRONIEWSKI Edward Marek 295 7.02% 0.00702
Nie
1 2 3 BANACH Halina Zofia 525 12.49% 0.01249
Tak
1 2 4 OGNIEWSKI Dariusz 424 10.09% 0.01009
Nie
1 2 5 ŻUKOWSKI Wojciech Waldemar 457 10.88% 0.01088
Tak
1 5 1 GRABOWSKI Józef 195 4.64% 0.00464
Nie
1 5 2 CIENKOWSKA Paulina 55 1.31% 0.00131
Nie
1 5 3 TADAJEWSKA Joanna 22 0.52% 0.00052
Nie
1 5 4 SAMSEL Sylwester Wiesław 38 0.90% 0.0009
Nie
1 10 1 CHEŁSTOWSKA Małgorzata 610 14.52% 0.01452
Tak
1 10 2 PILIŃSKA Ewa Klaudyna 262 6.24% 0.00624
Nie
1 10 3 WIERNICKI Jan Józef 178 4.24% 0.00424
Nie
1 10 4 ZABIELSKI Krzysztof 373 8.88% 0.00888
Nie
1 10 5 WOJCIECHOWSKA Anna Bożena 403 9.59% 0.00959
Nie
2 2 1 CIENKOWSKI Wiesław 1 066 24.03% 0.02403
Tak
2 2 2 PIEŃKOS Krzysztof Janusz 511 11.52% 0.01152
Nie
2 2 3 PYDYNOWSKA Jadwiga 149 3.36% 0.00336
Nie
2 2 4 STANISZEWSKA Marzena Lucyna 49 1.10% 0.0011
Nie
2 2 5 KSIĘŻYK Zbigniew 512 11.54% 0.01154
Tak
2 5 1 KAŹMIERCZAK Hanna 145 3.27% 0.00327
Nie
2 5 2 BOROWIEC Nina 47 1.06% 0.00106
Nie
2 5 3 GREGORCZYK Wiesław 47 1.06% 0.00106
Nie
2 10 1 LESZCZYŃSKA Ewa 797 17.96% 0.01796
Tak
2 10 2 NAŁĘCZ Wiktor Grzegorz 437 9.85% 0.00985
Nie
2 10 3 KROKWIŃSKA Magdalena 197 4.44% 0.00444
Nie
2 10 4 PIEKARSKI Władysław Henryk 337 7.60% 0.0076
Nie
2 10 5 PRZYBYSZEWSKI Jarosław 143 3.22% 0.00322
Nie
3 2 1 GĄSECKA Emilia Agata 1 033 19.73% 0.01973
Tak
3 2 2 JACKIEWICZ Jacek Robert 373 7.12% 0.00712
Nie
3 2 3 KACZMARCZYK Włodzimierz 951 18.16% 0.01816
Tak
3 2 4 SZCZEPANIK Zbigniew Jan 246 4.70% 0.0047
Nie
3 2 5 IZBICKA Magdalena 146 2.79% 0.00279
Nie
3 5 1 SZWARC Agnieszka 82 1.57% 0.00157
Nie
3 5 2 ZARĘBA Tadeusz Kazimierz 39 0.74% 0.00074
Nie
3 5 3 JANISZEWSKI Kazimierz 24 0.46% 0.00046
Nie
3 10 1 KRÓL Marcin Szymon 585 11.17% 0.01117
Nie
3 10 2 BARSZCZ Mirosław Jan 1 071 20.45% 0.02045
Tak
3 10 3 PRZYBYSZ Jolanta Teresa 107 2.04% 0.00204
Nie
3 10 4 WŁODARCZYK Marzena Elżbieta 245 4.68% 0.00468
Nie
3 10 5 JOŃCZYK Marek Wiesław 334 6.38% 0.00638
Nie
4 2 1 NALEWAJK Tadeusz 771 7.22% 0.00722
Tak
4 2 2 JÓŹWIAK Beata 1 012 9.48% 0.00948
Tak
4 2 3 CHRZANOWSKI Witold 298 2.79% 0.00279
Nie
4 2 4 ZALEWSKI Jan 726 6.80% 0.0068
Tak
4 2 5 DOLECKI Andrzej 464 4.35% 0.00435
Nie
4 2 6 BALCEROWSKI Waldemar 169 1.58% 0.00158
Nie
4 2 7 SOBOLEWSKA Bogusława Mariola 94 0.88% 0.00088
Nie
4 2 8 KOWALSKA Agnieszka Maria 77 0.72% 0.00072
Nie
4 2 9 KUBECKA Magdalena 171 1.60% 0.0016
Nie
4 2 10 KOZŁOWSKA Małgorzata 249 2.33% 0.00233
Nie
4 5 1 SARACYN Witold 320 3.00% 0.003
Nie
4 5 2 KRASUCKA Róża Jadwiga 357 3.34% 0.00334
Tak
4 5 3 KRAWCZYŃSKI Andrzej Jacek 152 1.42% 0.00142
Nie
4 5 4 ULICZNY Piotr Tadeusz 39 0.37% 0.00037
Nie
4 5 5 PODLASIN Andrzej Waldemar 26 0.24% 0.00024
Nie
4 5 6 KRZYKOWSKA Barbara 33 0.31% 0.00031
Nie
4 5 7 WALCZAK Paweł 48 0.45% 0.00045
Nie
4 5 8 ZAJĄCZKOWSKA Patrycja Monika 29 0.27% 0.00027
Nie
4 5 9 KUCIŃSKA Edyta 26 0.24% 0.00024
Nie
4 5 10 GONTARZ Piotr 70 0.66% 0.00066
Nie
4 10 1 ŁACHMAŃSKI Krzysztof 1 437 13.46% 0.01346
Tak
4 10 2 ESTKOWSKA Krystyna Maria 799 7.48% 0.00748
Tak
4 10 3 CICHOWICZ Marcin 340 3.19% 0.00319
Tak
4 10 4 BOCHENEK Ewa Krystyna 304 2.85% 0.00285
Nie
4 10 5 BRODZKI Paweł Mariusz 357 3.34% 0.00334
Tak
4 10 6 KAMIŃSKA Anna Danuta 166 1.56% 0.00156
Nie
4 10 7 KOŚCIK Jarosław 246 2.30% 0.0023
Nie
4 10 8 KALIŃSKA - LANGE Katarzyna Aneta 151 1.41% 0.00141
Nie
4 10 9 MILEWSKI Krzysztof Sylwester 291 2.73% 0.00273
Nie
4 10 10 GROSZKOWSKI Jakub 300 2.81% 0.00281
Nie
4 15 1 GEMZA Cezary 659 6.17% 0.00617
Nie
4 15 2 MAKAREWICZ Błażej 139 1.30% 0.0013
Nie
4 15 3 KOZAKIEWICZ Katarzyna 112 1.05% 0.00105
Nie
4 15 4 PAWLEWICZ Mirosława 38 0.36% 0.00036
Nie
4 15 5 SĘPŁAWSKI Michał Sebastian 33 0.31% 0.00031
Nie
4 15 6 DĄBROWSKA Małgorzata Katarzyna 71 0.67% 0.00067
Nie
4 15 7 SOSKA Mariusz Adam 101 0.95% 0.00095
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Pułtuski - ogółem 8 128 97 51 442 41 328 51 6 1
Gminy ogółem 7 111 93 51 442 41 328 51 6 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 23 862 19 285 19 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 27 580 22 043 32 6 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 13 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 14 1
Ogółem 27 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 77 34 44% 43 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 119 57 48% 62 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 209 75 36% 134 64%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 14 0 0% 14 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 5 0 0% 5 100%
Ogółem 405 166 41% 239 59%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 49 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 48 48 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 48 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 51 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 28 9 32% 19 68%
30-39 95 40 42% 55 58%
40-59 201 90 45% 111 55%
60+ 81 27 33% 54 67%
Ogółem 405 166 41% 239 59%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 4 0 0% 4 100%
40-59 12 0 0% 12 100%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 19 0 0% 19 100%