Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 201 509
Wyborców 160 686
Obwodów 152
  • Wybory do Rady Powiatu Tarnowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina ciezzzzkowiceGmina Ciężkowice 5 15 15 33 33
gmina gromnikGmina Gromnik 7 15 15 29 29
gmina lisia gozraGmina Lisia Góra 12 15 15 32 32
gmina plesznaGmina Pleśna 11 15 15 35 35
gmina radlzozwGmina Radłów 8 15 15 37 37
gmina rygliceGmina Ryglice 9 15 15 30 30
gmina rzepiennik strzyzzzewskiGmina Rzepiennik Strzyżewski 6 15 15 30 30
gmina skrzyszozwGmina Skrzyszów 9 15 15 22 22
gmina tarnozwGmina Tarnów 17 3 21 9 78
gmina tuchozwGmina Tuchów 16 15 15 84 84
gmina wierzchoslzawiceGmina Wierzchosławice 8 15 15 57 57
gmina wietrzychowiceGmina Wietrzychowice 5 15 15 37 37
gmina wojniczGmina Wojnicz 11 15 15 46 46
gmina zakliczynGmina Zakliczyn 12 15 15 29 29
gmina zzzabnoGmina Żabno 11 15 15 61 61
gmina szerzynyGmina Szerzyny 5 15 15 34 34

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, Rynek 1 Ciężkowice stały Nie Sołectwa: Bogoniowice, Kąśna Dolna, Ostrusza, Tursko
2 Dom Ludowy w Bruśniku, 42A Bruśnik stały Tak Sołectwa: Bruśnik, Falkowa, Siekierczyna
3 Urząd Gminy Ciężkowice, ul. Tysiąclecia 19 Ciężkowice stały Nie Sołectwo Ciężkowice
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Jastrzębi, 1 Jastrzębia stały Tak Sołectwa: Jastrzębia, Kąśna Górna, Kipszna
5 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Zborowicach, 5A Zborowice stały Tak Sołectwa: Pławna, Zborowice
1 Dom Ludowy, 71 Brzozowa stały Nie Sołectwo: Brzozowa, Polichty
2 Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej, 287 Chojnik stały Nie Sołectwo: Chojnik
3 Szkoła Podstawowa, 47 Golanka stały Nie Sołectwo: Golanka
4 Dom Ludowy, Jana Pawła II 11 Gromnik stały Tak Sołectwo: Gromnik ulice: Dąbrowa, Jana Pawła II, Jasna, Królowej Jadwigi, Niepodległości, Witosa, Graniczna, Narutowicza, Osiedle Jagiellońskie, Parkowa, Sportowa, Spacerowa, Tarnowska, Zakładowa, Zalesie, Generała Okulickiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kolejowa, Kościuszki, Majora Sucharskiego, Monte Cassino, Przychockiego, Westerplatte, Wodna
5 Dom Ludowy, Jana Pawła II 11 Gromnik stały Tak Sołectwo: Gromnik ulice: 3 Maja, Generała Andersa, Krynicka, Szydłowa, Władysława Łokietka, Mickiewicza, Młodości, Piłsudskiego, Pogórze, Sienkiewicza, Słowackiego, Zacisze, Generała Sikorskiego, Leszka Czarnego, Poźnianka, Słoneczna, Strzeleckiego, Spokojna, Widok
6 Dom Ludowy, 144 Rzepiennik Marciszewski stały Tak Sołectwo: Rzepiennik Marciszewski
7 Dom Ludowy, 282 Siemiechów stały Tak Sołectwo: Siemiechów
1 Gminne Przedszkole, ul. Stefana Jaracza 1 Lisia Góra stały Tak Sołectwo Lisia Góra obejmujące ulice: Długa, Mielecką, Leśną, Szkolną, Południową, Stefana Jaracza, Zagumnie
2 Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Barbara" AK, 66 Pawęzów stały Nie Sołectwo Pawęzów
3 Zespół Szkoły Podstawowej i Gminnego Przedszkola, 156 Nowa Jastrząbka stały Nie Sołectwo Nowa Jastrząbka
4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, 25 Zaczarnie stały Nie Sołectwo Zaczarnie
5 Dom Strażaka, 48A Nowe Żukowice stały Tak Sołectwo Nowe Żukowice
6 Szkoła Podstawowa, 132A Stare Żukowice stały Tak Sołectwo Stare Żukowice
7 Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi, 86A Łukowa stały Nie Sołectwo Łukowa
8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, 25 Breń stały Nie Sołectwo Breń
9 Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich, ul. Tarnowska 36 Brzozówka stały Tak Sołectwo Brzozówka
10 Szkoła Podstawowa, 61A Kobierzyn stały Tak Sołectwo Kobierzyn
11 Gminny Ośrodek Kultury, 30 Śmigno stały Tak Sołectwo Śmigno
12 Gminne Przedszkole, ul. Stefana Jaracza 1 Lisia Góra stały Nie Sołectwo Lisia Góra obejmujące ulice: Breńską, 1 Maja, Józefa Bema, Stefana Czarneckiego, Łukowską, Macieja Rataja, Majora Henryka Sucharskiego, Rolniczą, Tadeusza Kościuszki, Tarnowską, Warzywną, Wincentego Witosa
1 Budynek Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Szczepanowskiej, 184 Dąbrówka Szczepanowska stały Nie DĄBRÓWKA SZCZEPANOWSKA
2 Dom Kultury w Janowicach, 128A Janowice stały Tak JANOWICE
3 Szkoła Podstawowa w Lichwinie, 182A Lichwin stały Tak LICHWIN
4 Szkoła Podstawowa w Lubince, 12A Lubinka stały Nie LUBINKA
5 Centrum Kultury w Pleśnej, 240 Pleśna stały Nie ŁOWCZÓWEK
6 Szkoła Podstawowa w Pleśnej, 228 Pleśna stały Tak PLEŚNA: 2 - 28, 85, 137, 142, 152, 155, 166 - 170A, 172 - 174, 178, 180 - 180A, 183, 188, 190, 194, 199 - 200A, 202, 205, 209, 217 - 218, 221, 227, 235 - 236, 241, 244, 249, 251 - 253, 256 - 257, 260 - 263, 265, 269 - 271A numery nieparzyste, 274, 277, 280, 287, 292 - 295, 297 - 299, 304 - 307A, 310 - 311, 313 - 314, 316, 317 - 321 numery nieparzyste, 326 - 329, 334 - 336A, 338 - 339A, 345 - 347, 351, 355, 361, 363 - 365A, 369, 374 - 375, 378 - 380, 382 - 383, 392, 394, 398, 401, 403 - 404, 408, 410 - 412, 418, 422 - 426 numery parzyste, 427 - 428, 430 - 431, 434, 439 - 443 numery nieparzyste, 444 - 445, 454, 455 - 461 numery nieparzyste, 466 - 467, 469 - 470, 472 - 475, 478, 480, 491, 499, 507, 511, 516, 521, 524, 530, 533, 542 - 543 PLEŚNA: 29 - 41A, 43 - 49, 51 - 79, 81 - 81B, 82 - 83, 86 - 90, 92 - 93A, 95 - 98, 131 - 132, 145 - 151, 154, 156 - 157, 159 - 161, 163 - 165A, 177, 179, 184 - 187, 198, 201 - 201A, 204, 207 - 208, 211 - 213, 220, 222, 224 - 226, 229, 232, 238 - 239, 242 - 243, 246, 254, 259, 268, 272, 275 - 276, 279, 285, 296, 302, 322 - 325, 341A, 343, 348, 350, 354, 362 - 362A, 368, 372, 386 - 386A, 389, 391 - 391A, 397, 400, 405, 415 - 421 numery nieparzyste, 436, 440, 453, 456, 463 - 464, 490, 496, 498, 500 - 501, 504, 506, 510, 514 - 515, 517, 519, 520, 522, 525, 527, 532, 534, 538 - 539
7 Budynek Gimnazjum w Pleśnej, 228A Pleśna stały Tak PLEŚNA: 84, 91, 94 - 94A, 99 - 130, 133 - 136, 138 - 141, 144, 175 - 176, 181 - 182, 191 - 192, 195 - 197, 203, 210, 214 - 216, 219, 223, 230 - 231A, 233 - 234, 237, 245, 247 - 248, 250, 255, 258, 264, 266, 267, 270, 273, 278, 281 - 283, 286, 288 - 291, 300 - 301, 303 - 303A, 308 - 309, 312, 315, 318, 320, 330 - 333, 337, 340 - 341, 342, 344, 352 - 353A, 356 - 360, 366 - 367, 370 - 371, 373, 376 - 377, 381, 384 - 385, 387 - 388, 390, 393, 395 - 396, 399, 402, 406, 413, 420, 423, 425, 429, 432, 433 - 437 numery nieparzyste, 438, 446 - 448, 450 - 451, 460, 468, 471, 477, 481 - 485, 487 - 488, 492 - 495, 497, 502 - 503, 505, 508 - 509, 512, 523, 526, 528, 531, 535 - 536, 541 WOŹNICZNA
8 Zespół Szkolno Przedszkolny w Rzuchowej, 278 Rzuchowa stały Tak RZUCHOWA
9 Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie, 120 Rychwałd stały Nie RYCHWAŁD
10 Szkoła Podstawowa w Szczepanowicach, 107 Szczepanowice stały Tak SZCZEPANOWICE
11 Szkoła Podstawowa w Świebodzinie, 129 Świebodzin stały Nie ŚWIEBODZIN
1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Radłowie, ul. Plac Kościuszki 5 Radłów stały Tak Radłów ulice: Cicha, Dąbrowskiego, Krótka, Leśna, Morawa, Nowy Świat, Polna, Słoneczna, Szpitalna, Wiejska, Wiśniowa, Wodna. Radłów ulice: Generała Tumidajskiego, Grobla, Kolejowa, Plac Kościuszki.
2 Zespół Szkół w Radłowie, ul. Szkolna 1 Radłów stały Tak Radłów ulice: Brzeska, Poległych, Przelotowa, Rzemieślnicza, Woleńska Radłów ulice: Biskupska, Boczna, Glowska, Okrężna, Szkolna, Zakościele
3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niwce, 25 Niwka stały Tak Niwka
4 Wiejski Dom Kultury, ul. Bohaterów Września 14a Biskupice Radłowskie stały Tak Biskupice Radłowskie
5 Dom Kultury im. Franciszka Gawełka, 94 Łęka Siedlecka stały Tak Glów, Sanoka, Łęka Siedlecka, Siedlec
6 Dom Ludowy w Marcinkowicach, 92 Marcinkowice stały Nie Marcinkowice, Zdrochec, Przybysławice
7 Zespół Szkół w Zabawie, Szkolna 31 Zabawa stały Tak Zabawa, Wał-Ruda
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej, 67 Wola Radłowska stały Nie Wola Radłowska, Brzeźnica
1 Szkoła Podstawowa w Ryglicach, ul. Tarnowska 25 Ryglice stały Tak Sołectwo Ryglice ulice: Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Gen. Józefa Bema, Jana Brzechwy, Jastruna, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Łyczków, Tarnowska, Wacława Boratyńskiego, Szwedzka, Bednarska, Górzysta, Kazimierza Wielkiego, Lipowa, Piastowska, Podkarpacka, Pszenna, Rolnicza
2 Dom Kultury w Ryglicach, ul. Ks. Jakuba Wyrwy 2 Ryglice stały Tak Sołectwo Ryglice-ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Batalionu Barbara, Leśna, Łąkowa, Partyzantów, Rynek, Tuchowska, Wirtla, Biecka, Boczna, Książęca, Ks. Jakuba Wyrwy, Łokietka, Polna, Strumieniowa, Węgierska, Witosa, Zakątna
3 Szkoła Podstawowa w Bistuszowej, 82 Bistuszowa stały Tak Bistuszowa, Uniszowa
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Joninach, 213 Joniny stały Nie Joniny
5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowalowej, 196 Kowalowa stały Nie Kowalowa
6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Lubeckiej, 18 Wola Lubecka stały Nie Wola Lubecka
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej, ul. Karpacka 21 Zalasowa stały Tak Sołectwo Zalasowa-ulice: Cypriana Norwida, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Południowa, Sportowa, Bukowa, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Piastowska, Tuchowska, Węgierska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka
8 Pałac pod Dębami w Zalasowej, ul. Kościelna 5 Zalasowa stały Tak sołectwo Zalasowa-ulice: Adama Mickiewicza, Jana Kochanowskiego, Kościelna, Krótka, Ogrodowa, Św. Walentego, Tarnowska, Tuwima, Zgodna, Graniczna, Karpacka, Leśna, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Zielona, Zygmunta Krasińskiego
9 Budynek "Perła Lubczy" w Lubczy, 460 Lubcza stały Nie Lubcza-numery domów: 1 - 36, 170 - 239, 241 - 258, 284 - 286, 287 - 289, 449 - 451, 453 - 455, 465 - 466, 469, 472 - 474, 478 - 480, 482, 485 - 486, 489, 491 - 493, 93 - 101, 103 - 169, 240, 259 - 283, 285, 290 - 350, 354 - 368, 452, 461, 475 - 477, 481, 488, 495, 37 - 92A, 102, 352, 369 - 446A, 456 - 459, 464, 467 - 468, 471, 484, 487, 490, 496 - 500, 502
1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszynach, 552 Olszyny stały Tak Sołectwo Olszyny
2 Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Biskupim, 292 Rzepiennik Biskupi stały Nie Sołectwo Rzepiennik Biskupi z wyłączeniem 261 - 264, 268 - 271, 283, 206, 208 - 210, 341 - 343;
3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzepienniku Strzyżewskim, 404 Rzepiennik Strzyżewski stały Tak Sołectwo Rzepiennik Strzyżewski
4 Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Suchym, 200 Rzepiennik Suchy stały Tak Sołectwo Rzepiennik Suchy
5 Dom Ludowy w Turzy, 1 Turza stały Nie Sołectwo Turza
6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołkówce, 59 Kołkówka stały Nie Sołectwo Kołkówka Sołectwo Rzepiennik Biskupi: 261 - 264, 268 - 271, 283, 206, 208 - 210, 341 - 343;
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skrzyszowie, 629A Skrzyszów stały Tak Skrzyszów: Nr 1 - 320C
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skrzyszowie, 629A Skrzyszów stały Tak Skrzyszów: Nr 321 - do końca
3 Szkoła Podstawowa w Ładnej, 98B Ładna stały Tak Ładna
4 Przedszkole Publiczne w Łękawicy, 281A Łękawica stały Tak Łękawica: Nr 1 - 211
5 Przedszkole Publiczne w Łękawicy, 281A Łękawica stały Tak Łękawica: Nr 212 - do końca
6 Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli, 77A Pogórska Wola stały Nie Pogórska Wola: Nr 1 - 190
7 Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli, 77A Pogórska Wola stały Nie Pogórska Wola: Nr 191 - do końca
8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szynwałdzie, 11 Szynwałd stały Nie Szynwałd: Nr 1 - 220, 433 - 450, 463 - 485, 565
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szynwałdzie, 11 Szynwałd stały Nie Szynwałd: Nr 221 - 432A, 451 - 462, 486 - 564, 565B-do końca
1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach, 54 Jodłówka-Wałki stały Tak Granica administracyjna miejscowości Jodłówka-Wałki
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Woli Rzędzińskiej, 435 Wola Rzędzińska stały Nie Wola Rzędzińska: od nr 1 do nr 199D oraz bloki TZCB I i II
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Woli Rzędzińskiej, 435 Wola Rzędzińska stały Nie Wola Rzędzińska od nr 405A do nr 611 oraz blok PKP I
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Woli Rzędzińskiej, 253A Wola Rzędzińska stały Tak Wola Rzędzińska od nr 200 do nr 405
5 Remiza OSP w Białej, 25 Biała stały Nie Granica administracyjna miejscowości Biała
6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błoniu, 20 Błonie stały Tak Granica administracyjna miejscowości Błonie
7 Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich, ul. Szkolna 22 Koszyce Wielkie stały Tak Granica administracyjna miejscowości Koszyce Wielkie
8 Niepubliczne Przedszkole w Zgłobicach, ul. Długa 45 Zgłobice stały Tak Granica administracyjna miejscowości Zgłobice
9 Szkoła Podstawowa w Zbylitowskiej Górze, ul. Św. Floriana 1 Zbylitowska Góra stały Tak Granica administracyjna miejscowości Zbylitowska Góra
10 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych, ul. Oświatowa 1 Koszyce Małe stały Nie Granica administracyjna miejscowości Koszyce Małe
11 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łękawce, 133A Łękawka stały Tak Granica administracyjna miejscowości Łękawka
12 Szkoła Podstawowa w Porębie Radlnej, 119A Poręba Radlna stały Tak Granica administracyjna miejscowości Poręba Radlna
13 Dom Ludowy w Nowodworzu, 70A Nowodworze stały Tak Granica administracyjna miejscowości Nowodworze z wyjątkiem nr 64 (DPS)
14 Dom Ludowy w Radlnej, 66 Radlna stały Nie Granica administracyjna miejscowości Radlna
15 Szkoła Podstawowa w Tarnowcu, ul. Tarnowska 60 Tarnowiec stały Tak Granica administracyjna miejscowości Tarnowiec
16 Szkoła Podstawowa w Zawadzie, 87A Zawada stały Tak Granica administracyjna miejscowości Zawada
17 Dom Pomocy Społecznej w Nowodworzu, 64 Nowodworze dom pomocy społecznej Nie Nowodworze 64 - DPS
1 Publiczna Szkoła Podstawowa, 41 Buchcice stały Nie Buchcice
2 Dom Kultury, 96 Burzyn stały Tak Burzyn
3 Szkoła Podstawowa, 145A Dąbrówka Tuchowska stały Tak Dąbrówka Tuchowska
4 Budynek wielofunkcyjny "Jodełka", 75 Jodłówka Tuchowska stały Tak Jodłówka Tuchowska
5 Szkoła Podstawowa w Karwodrzy, 139A Karwodrza stały Tak Karwodrza
6 Remiza OSP, 7 Lubaszowa stały Nie Lubaszowa, Kozłówek
7 Szkoła Podstawowa, 7 Piotrkowice stały Tak Piotrkowice
8 Dom Kultury, 299 Siedliska stały Tak Siedliska
9 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, 100 Trzemesna stały Nie Trzemesna
10 Szkoła Podstawowa, 38A Zabłędza stały Tak Zabłędza
11 Publiczna Szkoła Podstawowa, 110 Meszna Opacka stały Nie Meszna Opacka
12 Szkoła Podstawowa, 96 Łowczów stały Nie Łowczów
13 Klasztor Redemptorystów, Sala "Parafialna", ul. Wysoka 1 Tuchów stały Nie Tuchów (ulice: bp. Leona Wałęgi, Daleka, Długa, Górna, Graniczna, kpt. Antoniego Stawarza, mjr. Władysława Drelicharza, Nadziei, Nowa, Owocowa, Partyzantów, płk. Józefa Młyńca, Przedmieście Górne, Przemysłowa, św. Józefa, Tarnowska, Warzywna, Promienna, Ryglicka, Rzeczna, Strzelecka, Wołowa, Wysoka)
14 Dom Kultury, Tuchów (wejście od strony wschodniej), ul. Chopina 10 Tuchów stały Tak Tuchów (ulice: Fryderyka Chopina, Ignacego Daszyńskiego, Głęboka, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Kąpielowa, Krótka, Łowiecka, Ogrodowa, Okólna, Piotrowskiego, Podwale, Rolnicza, Rynek, Stroma, Tadeusza Kościuszki, Władysława Szafera, Wróblewskiego, Zielona, Ziołowa)
15 Dom Kultury, Tuchów (wejście od strony północnej), ul. Chopina 10 Tuchów stały Nie Tuchów (ulice: 650 - lecia, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Brzozówki, Działkowiczów, Jana Dzierżona, Jana Florkowskiego, Jana Pawła II, Jasna, Józefa Bema, kard. Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Księżycowa, Leśna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, os. Centrum, Polna, Pogodna, prof. Stanisława Grochmala, Rozwadowskich, Sikorskiego, Słoneczna, Widok, Stefana Żeromskiego, Szpitalna, Władysława Reymonta, Wspólna)
16 Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o. o, ul. Szpitalna 1 Tuchów szpital Nie Centrum Zdrowia Tuchów
1 Dom Ludowy, 223 Bobrowniki Małe stały Nie BOBROWNIKI MAŁE
2 Szkoła Podstawowa-Filia im. Św. Jadwigi Królowej Polski, 275 Bogumiłowice stały Nie BOGUMIŁOWICE, SIECIECHOWICE
3 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego, 139 Ostrów stały Tak GOSŁAWICE, KĘPA BOGUMIŁOWICKA, OSTRÓW
4 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa, 163 Rudka stały Tak KOMORÓW, RUDKA
5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, 371 Łętowice stały Nie ŁĘTOWICE
6 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, 168 Mikołajowice stały Nie MIKOŁAJOWICE
7 Szkoła Podstawowa im. 100 - lecia Ruchu Ludowego, 713 Wierzchosławice stały Tak WIERZCHOSŁAWICE (KOLONIA, CENTRUM DO KOŚCIOŁA, TOPOLOWA, DROGA DO GOSŁAWIC) Numery domów: 1 - 80; 83 - 84; 86; 87; 87A; 124; 147; 147A; 457; 460 - 462; 464; 464A; 466; 468 - 470; 472 - 473; 475 - 476; 476A; 481; 487 - 489; 492 - 493; 494; 499; 500; 502; 503; 506 - 507B; 509 - 510; 517 - 518; 522 - 523; 526 - 530A PARZYSTE; 536; 540; 546; 555 - 558A; 560 - 564 PARZYSTE; 570; 576 - 578 PARZYSTE; 590 - 592 PARZYSTE; 593; 600; 604; 608 - 610 PARZYSTE; 616 - 617; 623 - 624; 640 - 641; 654 - 655; 674 - 676 PARZYSTE; 677; 687; 700; 708; 715; 732; 744 - 746; 760 - 760A PARZYSTE; 794; 814; 856 - 856A PARZYSTE; 862; 866 - 867; WIERZCHOSŁAWICE (CENTRUM OD KOŚCIOŁA W KIERUNKU RONDA, WOLA, RADŁOWSKA, DĘBOWSKA, OSIEDLE) Numery domów: 81 - 82; 89 - 123; 125 - 146; 150 - 180; 184; 391; 467; 480 - 482 PARZYSTE; 490; 498; 505; 508; 513 - 515; 520; 527; 531; 535; 537; 541 - 542; 545; 548 - 552 PARZYSTE; 553 - 554; 563 - 571 NIEPARZYSTE; 572; 582 - 584; 591; 595 - 599 NIEPARZYSTE; 603 - 605 NIEPARZYSTE; 606; 609 - 611 NIEPARZYSTE; 612 - 615; 620 - 621; 625 - 628; 630; 631; 632; 633; 635; 636; 637; 638; 639; 642; 651 - 653; 656 - 658 PARZYSTE; 661 - 662; 664 - 667; 670; 679; 682 - 686; 688; 692; 702 - 703; 706; 709 - 710; 712 - 714 PARZYSTE; 717 - 718A; 720 - 728; 731; 734 - 738 PARZYSTE; 739 - 741 NIEPARZYSTE; 747 - 748; 749 - 749B; 751 - 753 NIEPARZYSTE; 754 - 759; 762 - 764 PARZYSTE; 780 - 781; 783; 786; 788; 791; 792; 792A; 792B; 793; 797 - 799 NIEPARZYSTE; 800; 804 - 806 PARZYSTE; 807 - 811 NIEPARZYSTE; 818; 819; 851; 863; 868; 870A;
8 Szkoła Podstawowa im. 100 - lecia Ruchu Ludowego, 713 Wierzchosławice stały Tak WIERZCHOSŁAWICE (DWUDNIAKI, TRZYDNIAKI, TRZYDNIAKI-KONIEC DO LASU, BROWAR, GAJÓWKI) Numery domów: 182; 182A - 183; 185A - 197A; 198; 199 - 319; 320 - 332; 333; 335; 353; 459; 474; 478 - 479; 483; 484; 495 - 497; 529; 532; 533; 534; 538; 543; 551; 573; 581; 585 - 589; 598; 601; 602; 607; 618 - 618A; 619; 629; 646; 657 - 659 NIEPARZYSTE; 660; 668 - 668A PARZYSTE; 671; 690; 695 - 701 NIEPARZYSTE; 707; 711; 729; 735; 761; 766 - 767A; 769; 778; 782; 789 - 789A NIEPARZYSTE; 789B; 790; 795; 798; 801; 802; 808 - 810 PARZYSTE; 821; 821A; 822; 824 - 825; 826; 827; 830; 855 - 857 NIEPARZYSTE; 858; 859; 859A; 865; WIERZCHOSŁAWICE (SZUJEC – DO LASU, SZUJEC – DO TORÓW, GŁODNA WIEŚ) Numery domów: 336 - 352; 354 - 389; 392 - 455; 458; 463; 465; 471; 477; 485; 486; 491; 504; 511; 519 - 519A NIEPARZYSTE; 519B; 524 - 525; 525A; 539; 549; 559 - 561 NIEPARZYSTE; 566 - 568 PARZYSTE; 574 - 575; 577 - 579 NIEPARZYSTE; 580; 594 - 596 PARZYSTE; 622; 634; 643 - 645; 647; 648 - 650 PARZYSTE; 663; 669; 672 - 673; 675; 678 - 680 PARZYSTE; 681; 689 - 693 NIEPARZYSTE; 694; 705; 716; 719 - 719A NIEPARZYSTE; 733; 737; 740 - 742 PARZYSTE; 743; 750 - 752 PARZYSTE; 763; 763A; 768; 779; 785 - 787 NIEPARZYSTE; 787A; 803 - 805 NIEPARZYSTE; 812; 815; 854; 860; 861; 864; 869;
1 Dom Ludowy w Jadownikach Mokrych, 339 Jadowniki Mokre stały Nie Sołectwo: Jadowniki Mokre
2 Dom Ludowy w Demblinie, 96 Demblin stały Nie Sołectwa: Demblin, Nowopole, Pałuszyce
3 Dom Ludowy w Wietrzychowicach, 19 Wietrzychowice stały Tak Sołectwa: Wietrzychowice, Miechowice Wielkie, Miechowice Małe, Sikorzyce
4 Dom Ludowy w Woli Rogowskiej, 160 Wola Rogowska stały Tak Sołectwo: Wola Rogowska
5 Dom Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach, 9 Wietrzychowice dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach
1 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych, ul. Jagiellońska 17 Wojnicz stały Nie Wojnicz ulice: Braci Gładyszów, Braci Mirochnów, Folwarczna, Grodzka, Jagiellońska, Konopnickiej, Krótka, Leonarda, Loretańska, Nadbrzeżna, Nowa, Plebańska, Pola Archidiakonów Wojnickich, Ratnawy, Reymonta, Rolnicza, Rynek, Świętej Kingi, Wąwóz Szwedzki, Wojów, Zacisze, Zamoście, Zawale.
2 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 10 Wojnicz stały Tak Wojnicz ulice: Długa, Goszczyńskiego, Jagodowa, Krakowska, Leśna, Podlesie, Szkolna, Warszawska, Wolicka.
3 Szkoła Podstawowa, ul. Rynek 30 Wojnicz stały Tak Sołectwa: Dębina Łętowska, Dębina Zakrzowska, Zakrzów.
4 Szkoła Podstawowa, Rynek 30 Wojnicz stały Tak Wojnicz ulice: Kąpielowa, Krzywa, Księdza Popiełuszki, Ogrodowa, Słoneczna, Tarnowska Sołectwa: Isep, Łukanowice.
5 Remiza OSP, 2 Więckowice stały Tak Sołectwa: Rudka, Więckowice.
6 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, 135 Biadoliny Radłowskie stały Tak Sołectwo Biadoliny Radłowskie.
7 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, 285 Grabno stały Nie Sołectwo Grabno.
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 210 Wielka Wieś stały Tak Sołectwo Wielka Wieś.
9 Zespół Szkolno-Przedszkolny, 57 Olszyny stały Nie Sołectwa: Olszyny, Sukmanie.
10 Szkoła Podstawowa, 105 Łopoń stały Nie Sołectwo Łopoń.
11 Szkoła Podstawowa, 1 Milówka stały Nie Sołectwo Milówka.
1 Ratusz w Zakliczynie, Rynek 1 Zakliczyn stały Tak Melsztyn, Roztoka, Zakliczyn, Zawada Lanckorońska
2 Szkoła Podstawowa w Zakliczynie, ul. Jacka Malczewskiego 56 Zakliczyn stały Tak Bieśnik, Faściszowa, Kończyska, Słona
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy, 115 Paleśnica stały Tak Borowa, Dzierżaniny, Jamna, Olszowa, Paleśnica
4 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach, 125 Filipowice stały Nie Filipowice, Ruda Kameralna
5 Szkoła Podstawowa w Stróżach, 88 Stróże stały Tak Stróże, Wola Stróska, Zdonia
6 Szkoła Filialna w Charzewicach, 95 Charzewice stały Nie Charzewice, Faliszewice
7 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu, 199 Gwoździec stały Nie Gwoździec
8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach, 142 Wróblowice stały Nie Wróblowice
9 Świetlica wiejska w Wesołowie, 39 Wesołów stały Tak Wesołów
10 Świetlica wiejska w Lusławicach, 192 Lusławice stały Nie Lusławice
11 Dom Pogodnej Jesieni w Zakliczynie, Grabina 11 Zakliczyn dom pomocy społecznej Nie Osoby przebywające w Domu Pogodnej Jesieni w Zakliczynie
12 Dom Pomocy Społecznej w Stróżach, 1 Stróże dom pomocy społecznej Nie Osoby przebywające w Domu Pomocy Społecznej w Stróżach
1 Urząd Miejski sala ślubów, ul. Władysława Jagiełły 1 Żabno stały Tak Miasto Żabno-obejmujące ulice: Błonia, Kilińskiego, Konarska, pl. Grunwaldzki, Poprzeczna, Przybyszowskiego, Rynek, Świętego Jana, Wyspiańskiego, Zacisze, Baczyńskiego, Cmentarna, Generała Andersa, Głowackiego, Korczaka, Kościuszki, Księdza Jarosza, Leśna, Powstańców Warszawy, Sieradzka, Szpitalna, Starzyńskiego, Warszawska, Wilanowska, Ogrodowa Sołectwo: Podlesie Dębowe.
2 Urząd Miejski sala USC, ul. Władysława Jagiełły 1 Żabno stały Tak Miasto Żabno-obejmujące ulice: Konopnickiej, Krasińskiego, Mickiewicza, Mostowa, Reymonta, Siedemsetlecia, Sikorskiego, Słowackiego, Sucharskiego, Szkotnik, Tarnowska, Westerplatte, Wojska Polskiego, 3 Maja, Aleja Piłsudskiego, Dąbrowskiego, Królowej Jadwigi, Ks. Janusza Pasierba, Ofiar Katynia, Paderewskiego, Władysława Jagiełły, Zagrody, Dr Stanisława Witka, dr Eugeniusza Rąpały
3 Szkoła Podstawowa, ul. Tarnowska 158 Łęg Tarnowski stały Nie Sołectwo Łęg Tarnowski obejmujące ulice: Górna, Graniczna, Partyń, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Przedmieście, Świętego Jana, Świętej Anny, Tarnowska, Zacisze, Zborowskiego, Świętego Krzysztofa.
4 Budynek KOS Łęg Tarnowski, ul. Witosa 187A Łęg Tarnowski stały Tak Sołectwo Łęg Tarnowski obejmujące ulice: Boczna, Dąbrowska, Kolejowa, Krótka, Osiedla, Pasternik, Pawęzowska, Sportowa, Warzały, Witosa, Dolna, Kościelna, Leśna, Nowa, Parkowa, Polna, Rzeczna, Zamościa, Zaszkolna, Kwiatowa, Malinowa, Brzozowa, św. Floriana.
5 Szkoła Podstawowa, 58 Otfinów stały Tak Sołectwa: Goruszów, Otfinów, Pasieka Otfinowska, Janikowice, Kłyż, Pierszyce, Siedliszowice
6 Szkoła Podstawowa, ul. Rudno 195 Ilkowice stały Nie Sołectwo: Ilkowice
7 Szkoła Podstawowa, ul. Źwiernik 41 Odporyszów stały Nie Sołectwa: Chorążec, Odporyszów, Sieradza, Fiuk
8 Dom Ludowy, 28 Czyżów stały Tak Sołectwa: Gorzyce, Nieciecza, Czyżów
9 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Niedomice stały Nie Sołectwo: Niedomice.
10 Szkoła Podstawowa, ul. Długa 63 Bobrowniki Wielkie stały Nie Sołectwo: Bobrowniki Wielkie
11 Dom Pomocy Społecznej w Sieradzy, 208 Sieradza dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Sieradzy
1 Urząd Gminy Szerzyny, 521 Szerzyny stały Nie Sołectwo Szerzyny
2 Wiejski Dom Kultury, 86 Ołpiny stały Tak Sołectwo Ołpiny
3 Wiejski Dom Kultury, 119 Czermna stały Tak Sołectwo Czermna
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, 247 Żurowa stały Tak Sołectwo Żurowa
5 Dom Strażaka, 150 Swoszowa stały Nie Sołectwo Swoszowa

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Tarnów 4 20 531 3 18
0.0000020000Nr 2 Gmina Tuchów 3 14 296 3 15
0.0000030000Nr 3 Gmina Żabno 3 15 418 3 15
0.0000040000Nr 4 Gminy: Radłów, Wierzchosławice, Wietrzychowice 3 20 020 3 15
0.0000050000Nr 5 Gminy: Lisia Góra, Skrzyszów 4 23 208 3 18
0.0000060000Nr 6 Gminy: Gromnik, Ciężkowice 3 15 976 3 15
0.0000070000Nr 7 Gminy: Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn 5 30 236 3 21
0.0000080000Nr 8 Gminy: Szerzyny, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski 4 21 001 3 16
Podsumowanie 29 160 686 24 133

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 5 5 5 6 5 7 6 45
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 5 5 5 6 5 7 6 45
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT KWW WSPÓLNY POWIAT 6 5 5 5 6 5 7 4 43

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 20 549 11 342 11 328 55.13% 0.05513
10 782 95.18% 0.09518
Tak
2 14 333 7 632 7 624 53.19% 0.05319
7 313 95.92% 0.09592
Tak
3 15 460 7 512 7 510 48.58% 0.04858
7 205 95.94% 0.09594
Tak
4 19 999 10 789 10 786 53.93% 0.05393
10 288 95.38% 0.09538
Tak
5 23 207 11 922 11 912 51.33% 0.05133
11 321 95.04% 0.09504
Tak
6 15 995 7 713 7 712 48.22% 0.04822
7 371 95.58% 0.09558
Tak
7 30 241 16 102 16 093 53.22% 0.05322
15 346 95.36% 0.09536
Tak
8 21 008 12 564 12 564 59.81% 0.05981
11 774 93.71% 0.09371
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 18 407 45 22.61% 0.02261
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 43 793 45 53.80% 0.0538
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT 19 200 43 23.59% 0.02359

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 18 407 45 7 22.61% 0.02261
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 43 793 45 18 53.80% 0.0538
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT 19 200 43 4 23.59% 0.02359
Tak

Rada Powiatu Tarnowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 LAZAROWICZ Józef Kazimierz 1 155 10.71% 0.01071
Tak
1 2 2 BARBACHEN Alina Maria 681 6.32% 0.00632
Nie
1 2 3 BATKO Antoni Józef 465 4.31% 0.00431
Nie
1 2 4 MICHALIK Jan 179 1.66% 0.00166
Nie
1 2 5 DYNGOSZ Dorota Janina 102 0.95% 0.00095
Nie
1 2 6 PODRAZA Irena 199 1.85% 0.00185
Nie
1 10 1 STELMACH Tomasz 1 509 14.00% 0.014
Tak
1 10 2 TYRKA Mariusz Paweł 1 440 13.36% 0.01336
Tak
1 10 3 DUDOŃ Krystyna Jolanta 886 8.22% 0.00822
Nie
1 10 4 CHMURA Anna Agata 825 7.65% 0.00765
Nie
1 10 5 PANTERA Teresa 514 4.77% 0.00477
Nie
1 10 6 WOJTASIK Sławomir 1 258 11.67% 0.01167
Tak
1 15 1 KUKUŁKA Krzysztof Mariusz 822 7.62% 0.00762
Nie
1 15 2 PIOTROWICZ Joanna Elżbieta 231 2.14% 0.00214
Nie
1 15 3 ORUBA Marek Łukasz 103 0.96% 0.00096
Nie
1 15 4 CHAIM Julian Kazimierz 66 0.61% 0.00061
Nie
1 15 5 ŚCIEŃSKA Grażyna Maria 202 1.87% 0.00187
Nie
1 15 6 DEDEK Urszula Małgorzata 145 1.34% 0.00134
Nie
2 2 1 SŁOWIK Andrzej Grzegorz 518 7.08% 0.00708
Nie
2 2 2 LEŚ-SKIBA Irena 121 1.65% 0.00165
Nie
2 2 3 ŁAZAREK Stanisław Józef 86 1.18% 0.00118
Nie
2 2 4 CISZEK Sylwia Maria 96 1.31% 0.00131
Nie
2 2 5 SOBYRA Tadeusz 148 2.02% 0.00202
Nie
2 10 1 PŁACHNO Bogdan Józef 1 418 19.39% 0.01939
Tak
2 10 2 KARAŚ Grażyna 805 11.01% 0.01101
Tak
2 10 3 SCHABOWSKA Sylwia Marzena 704 9.63% 0.00963
Nie
2 10 4 SKRUCH Jacek Jan 642 8.78% 0.00878
Nie
2 10 5 KŁÓSEK Elżbieta Maria 169 2.31% 0.00231
Nie
2 15 1 KRAS Mieczysław Jan 683 9.34% 0.00934
Nie
2 15 2 RYŚ Mariusz Piotr 1 175 16.07% 0.01607
Tak
2 15 3 KURCZAB Elżbieta Ewa 309 4.23% 0.00423
Nie
2 15 4 SIKOŃ Agnieszka Maria 204 2.79% 0.00279
Nie
2 15 5 WRÓBEL Piotr Kazimierz 235 3.21% 0.00321
Nie
3 2 1 BIEDROŃ Adam Roman 1 049 14.56% 0.01456
Tak
3 2 2 ZAJĄC Krzysztof Wit 159 2.21% 0.00221
Nie
3 2 3 MIGAŁA Ewa 125 1.73% 0.00173
Nie
3 2 4 ŁOŚ Lucyna Martyna 154 2.14% 0.00214
Nie
3 2 5 WÓJCIK Lesław Wiktor 250 3.47% 0.00347
Nie
3 10 1 ŁUCARZ Roman 2 323 32.24% 0.03224
Tak
3 10 2 ROGOŻ Marek Paweł 285 3.96% 0.00396
Nie
3 10 3 WARZECHA Lucyna 325 4.51% 0.00451
Nie
3 10 4 KĄDZIOŁKA Monika Wiesława 250 3.47% 0.00347
Nie
3 10 5 KURZAWSKI Dawid Wojciech 868 12.05% 0.01205
Tak
3 15 1 KUSIOR Jadwiga 420 5.83% 0.00583
Nie
3 15 2 SMOLIK Katarzyna 462 6.41% 0.00641
Nie
3 15 3 PIS Sebastian Antoni 425 5.90% 0.0059
Nie
3 15 4 SZWEDO Karol Tomasz 40 0.56% 0.00056
Nie
3 15 5 CABAJ Anna 70 0.97% 0.00097
Nie
4 2 1 DZIK Stefan 998 9.70% 0.0097
Tak
4 2 2 PIOTROWSKI Grzegorz Bartłomiej 228 2.22% 0.00222
Nie
4 2 3 MORAWIEC Jolanta 66 0.64% 0.00064
Nie
4 2 4 MAGOŃ Maria Zofia 140 1.36% 0.00136
Nie
4 2 5 WITOS Roman 697 6.77% 0.00677
Nie
4 10 1 HUDYMA Jacek Henryk 1 993 19.37% 0.01937
Tak
4 10 2 ŁUCARZ Jadwiga 831 8.08% 0.00808
Nie
4 10 3 TRYTEK Józef 593 5.76% 0.00576
Nie
4 10 4 BARNAŚ-DRĄG Maria Ewa 341 3.31% 0.00331
Nie
4 10 5 KOWALSKI Zbigniew Leon 494 4.80% 0.0048
Nie
4 15 1 PODRAZA Marek 2 244 21.81% 0.02181
Tak
4 15 2 SITKO Tadeusz Kazimierz 697 6.77% 0.00677
Nie
4 15 3 PAZDAN Magdalena 345 3.35% 0.00335
Nie
4 15 4 SOBOTA Kamil Maksymilian 471 4.58% 0.00458
Nie
4 15 5 GRABKA Urszula 150 1.46% 0.00146
Nie
5 2 1 WOLAK Stanisław 973 8.59% 0.00859
Nie
5 2 2 KOWALSKI Krzysztof 300 2.65% 0.00265
Nie
5 2 3 PABIAN Barbara 140 1.24% 0.00124
Nie
5 2 4 WOŹNIAK Małgorzata Anna 39 0.34% 0.00034
Nie
5 2 5 MERCHUT Grażyna Janina 127 1.12% 0.00112
Nie
5 2 6 MICEK Adam Kazimierz 157 1.39% 0.00139
Nie
5 10 1 KUTA Zbigniew Antoni 1 739 15.36% 0.01536
Tak
5 10 2 GĄDEK Józef 1 229 10.86% 0.01086
Tak
5 10 3 ZABAWA Jerzy 479 4.23% 0.00423
Nie
5 10 4 STONO Bożena 805 7.11% 0.00711
Nie
5 10 5 KOPCZYŃSKA Magdalena Anna 926 8.18% 0.00818
Tak
5 10 6 KILIAN Katarzyna Lucyna 866 7.65% 0.00765
Nie
5 15 1 GRABCZYŃSKA Anna Maria 1 179 10.41% 0.01041
Tak
5 15 2 SYSŁO Jerzy Franciszek 998 8.82% 0.00882
Nie
5 15 3 BUDZIK Marzena Józefa 385 3.40% 0.0034
Nie
5 15 4 CZARNIK Krzysztof Piotr 375 3.31% 0.00331
Nie
5 15 5 ŚWIĄTEK Bożena Małgorzata 280 2.47% 0.00247
Nie
5 15 6 NIEMIEC Dariusz Tomasz 324 2.86% 0.00286
Nie
6 2 1 KARCIŃSKI Zbigniew 1 980 26.86% 0.02686
Tak
6 2 2 KUROPATWA Stanisław 676 9.17% 0.00917
Tak
6 2 3 MIŁKOWSKA Anna Maria 280 3.80% 0.0038
Nie
6 2 4 ZUCHOWICZ Daniela Agnieszka 60 0.81% 0.00081
Nie
6 2 5 SZCZUDRAWA Witold 345 4.68% 0.00468
Nie
6 10 1 HARAF Stanisław 1 279 17.35% 0.01735
Tak
6 10 2 GOTFRYD Zbigniew 700 9.50% 0.0095
Nie
6 10 3 SZYMAŃSKI Józef 909 12.33% 0.01233
Nie
6 10 4 ŚWIĘCH-WANTUCH Jolanta 145 1.97% 0.00197
Nie
6 10 5 DĘBOSZ Małgorzata Jadwiga 281 3.81% 0.00381
Nie
6 15 1 PILCH Jacek Grzegorz 216 2.93% 0.00293
Nie
6 15 2 WŁUDYKA-ŚLIWA Agnieszka 360 4.88% 0.00488
Nie
6 15 3 PLATA Bartosz Sebastian 48 0.65% 0.00065
Nie
6 15 4 KOSTRZYŃSKA Danuta 70 0.95% 0.00095
Nie
6 15 5 ŚLĘCZEK Grzegorz Jacek 22 0.30% 0.0003
Nie
7 2 1 CZAPLAK Adam Marian 696 4.54% 0.00454
Nie
7 2 2 SZCZERBA Jan Jakub 711 4.63% 0.00463
Nie
7 2 3 BURNAT Kazimierz 1 089 7.10% 0.0071
Tak
7 2 4 PADŁO Beata Maria 231 1.51% 0.00151
Nie
7 2 5 NADOLNIK Piotr Jan 210 1.37% 0.00137
Nie
7 2 6 WODA Małgorzata Maria 127 0.83% 0.00083
Nie
7 2 7 KŁÓSEK Barbara 278 1.81% 0.00181
Nie
7 10 1 SMOLEŃ Paweł 3 279 21.37% 0.02137
Tak
7 10 2 KUSION Irena Helena 1 265 8.24% 0.00824
Tak
7 10 3 WADAS Anna Zofia 977 6.37% 0.00637
Nie
7 10 4 MALEC Lucyna 812 5.29% 0.00529
Nie
7 10 5 GWIŻDŻ Józef 988 6.44% 0.00644
Tak
7 10 6 WŁODEK Jacek Józef 844 5.50% 0.0055
Nie
7 10 7 SKRUCH Przemysław Krzysztof 719 4.69% 0.00469
Nie
7 15 1 KŁÓSEK Robert Grzegorz 552 3.60% 0.0036
Nie
7 15 2 KUREK Jacek Szczepan 794 5.17% 0.00517
Tak
7 15 3 WOJTAS Józef Piotr 780 5.08% 0.00508
Nie
7 15 4 KRAKOWSKA Arleta Małgorzata 135 0.88% 0.00088
Nie
7 15 5 ZAMIATAŁA Magdalena Katarzyna 186 1.21% 0.00121
Nie
7 15 6 GOŁĘBIOWSKA Katarzyna Agata 39 0.25% 0.00025
Nie
7 15 7 SOSKA Jerzy Tadeusz 634 4.13% 0.00413
Nie
8 2 1 GABRYEL Roman 730 6.20% 0.0062
Nie
8 2 2 SYCHTA Wacław 818 6.95% 0.00695
Tak
8 2 3 LIPENSKA Elżbieta 177 1.50% 0.0015
Nie
8 2 4 KONIECZNA Danuta Maria 53 0.45% 0.00045
Nie
8 2 5 GÓRKA Renata 282 2.40% 0.0024
Nie
8 2 6 WANTUCH Krzysztof Jan 312 2.65% 0.00265
Nie
8 10 1 PILCH Tomasz Jan 1 207 10.25% 0.01025
Tak
8 10 2 POŁOSKA Teresa Alicja 1 104 9.38% 0.00938
Nie
8 10 3 PŁACZEK Krzysztof 1 875 15.92% 0.01592
Tak
8 10 4 RĄPAŁA-PAWLUŚ Agnieszka 781 6.63% 0.00663
Nie
8 10 5 KAMIŃSKA-ZAJĄC Elżbieta 977 8.30% 0.0083
Nie
8 10 6 OLSZÓWKA Władysław 1 134 9.63% 0.00963
Tak
8 15 1 FUDALA Kazimierz 672 5.71% 0.00571
Nie
8 15 2 BURZA Tomasz 676 5.74% 0.00574
Nie
8 15 3 MARCINEK Agata Barbara 372 3.16% 0.00316
Nie
8 15 4 SIWEK-SŁOMSKA Małgorzata 604 5.13% 0.00513
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Tarnowski - ogółem 17 275 236 201 509 160 686 152 9 7
Gminy ogółem 16 246 228 201 509 160 686 152 9 7
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 25 559 20 531 17 1 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 15 225 225 175 950 140 155 135 8 7 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 24 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 9 1
Ogółem 33 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 133 61 46% 72 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 78 36 46% 42 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 596 152 26% 444 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 19 0 0% 19 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 20 4 20% 16 80%
Ogółem 807 249 31% 558 69%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 49 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 46 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 46 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 45 45
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 53 50 54
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 54 24 44% 30 56%
30-39 154 47 31% 107 69%
40-59 438 145 33% 293 67%
60+ 161 33 21% 128 80%
Ogółem 807 249 31% 558 69%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 6 0 0% 6 100%
40-59 28 4 14% 24 86%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 39 4 10% 35 90%